hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Jablonné - Suchý vrch

6.9.2015, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Jablonné - Suchý vrch
  • datum konání: 6.9.2015
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Atletika Jablonné nad Orlicí

Sociální sítě

Místo konání

Jablonné nad Orlicí, areál koupaliště, ulice Hradisková (směr Orličky), 10:30 hodin

Přihlášky

E-mailem na horskybeh@gmail.com, v místě závodu 8:30- 10:00

Startovné

Startovné 80,- Kč zahrnuje občerstvení pro všechny účastníky v místě cíle

Popis tratě

Start u koupaliště, převážně lesní a polní cesty, délka 10,1 km, převýšení 545 m, horská prémie BRAVO na 6 km.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Odvoz věcí závodníků z místa startu a návrat do místa startu zajištěn autobusem. Občerstvení a vyhlášení výsledků na Suchém vrchu u Kramářovy chaty. Šatny zajištěny v místě startu i cíle, možnost ubytování: viz www.jablonneno.cz. Parkování je možné na parkovišti před lékárnou a u MŠ v ul. Hradisková, dále ul. U koupaliště a Jateční nebo dle pokynů pořadatelů.

Propozice poradatele

E-mailová adresa

horskybeh@gmail.com

Výsledky závodu

  • výsledky platné k 08.09.2015, 08:10
  • zobrazeno již 933x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV-ALTRA Český pohár v běhu do vrchu 2015 - 30. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 10,1 km, 545 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1459Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:45:5635
2MJ2855Pešava JanJablonné nad Orlicí0000:51:5431
3MJ4464Mrázek ZdeněkSokol Hořovice0000:54:5527

Muži A (trať 10,1 km, 545 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA119Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:40:3535
2MA230Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:41:0031
3MA313Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:41:1427
4MA440Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:41:5924
5MA74Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:43:3522
6MA937Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8200:43:5820
7MA1392Křivohlávek TomášNový Malín9500:45:2919
8MA1739Jor MartinACTIVITY Lanškroun8700:46:4518
9MA1851Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:47:0117
10MA1974Řehák TomášLukostřelba Jablonné7900:47:2216
11MA2142Kosek ŠtěpánJablonné nad Orlicí8900:49:4815
12MA2434Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:50:3814
13MA3943Purkert MartinJablonné nad Orlicí9000:53:5913
14MA4183Roleček MilanPěčín7600:54:3912
15MA4961Fáber RobertJablonné nad Orlicí9100:55:4711
16MA5731Hrevuš AlexandrBřehy u Přelouče7900:57:5410
17MA6084Vaníček JosefBystřec8900:59:399
18MA719Černohous PavelJablonská běžecká liga7901:03:048
19MA7273Stejskal StanislavJablonská běžecká liga7601:04:357

Muži B (trať 10,1 km, 545 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB576Hejl RadekLetohrad7200:43:0935
2MB627Malý JanEleven Run Team7300:43:1531
3MB1057Ulich PetrMT Dobruška6800:44:1527
4MB1112Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:44:4424
5MB121Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.cz7100:45:0422
6MB1581Moskva RomanPASIVITY Žamberk7500:46:2220
7MB2267Zachař JiříSruby7200:50:0219
8MB2563Doležel MartinSPS Sázava7000:50:3918
9MB2947Tempír JiříSokol Štíty7500:52:0317
10MB3445Uher JurajPřibyslav7300:52:52-
11MB3582Kubeš DavidACTIVITY Lanškroun7500:53:1116
12MB4580Belobrad IvanPASIVITY Žamberk6600:55:1915
13MB4660Kunčár ZdeněkACTIVITY Lanškroun7300:55:2314
14MB523Mikyska MichalSki Tri Jablonné7400:56:3413
15MB5591Křivohlávek PavelNový Malín7000:56:5412
16MB5852Hruban JanČeská Třebová6600:58:0711
17MB6241Sadílek JindřichACTIVITY Lanškroun7300:59:5410
18MB6479Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:01:119
19MB6853Palčovič PavolŽilina7001:02:16-

Muži C (trať 10,1 km, 545 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC856Jančík BořekSVARTES Hořice6400:43:5035
2MC1620Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:46:2931
3MC205Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.cz6400:49:4127
4MC2365Vacarda VladimírEleven Run Team5900:50:3324
5MC2668Skalický JosefACTIVITY Lanškroun6200:50:5022
6MC317Sedláček RomanACTIVITY Lanškroun6400:52:2620
7MC3649Valenta MichalPrales Tužín6200:53:1219
8MC5028Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:55:5418
9MC5262Fáber ViliamJablonné nad Orlicí6200:56:3417
10MC5666Liška PavelFORT SMC Ústí nad Orlicí6300:57:0516
11MC6372Bílý ZdeněkHvězda SKP Pardubice5901:00:5315
12MC6529Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5601:01:2714
13MC7475Valach PetrLPU Pardubice6501:06:2713
14MC7558Štěpánek KvidoJablonská běžecká liga5701:06:2812

Muži D (trať 10,1 km, 545 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD326Krsek MiroslavM. K. Luková4900:52:3335
2MD3348Tempír FrantišekSokol Štíty4900:52:3931
3MD3822Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:53:3027
4MD4036Bříza VladimírKRB Chrudim5100:54:3524
5MD4244Kosek MiroslavASPV Těchonín5500:54:4922
6MD5415Šír VáclavTJ SPARTAK Rokytnice nad Jizerou4800:56:4320
7MD6616Kučera ZdeněkAC Náchod5501:02:0419
8MD7738Sadílek OtaACTIVITY Lanškroun4601:06:3618
9MD8035Tučný JanMK Pardubice4701:08:3317

Muži E (trať 10,1 km, 545 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME6114Metelka JosefSPARTAK Police4400:59:4835
2ME6911Vodička JanM.K. Radslavice4501:02:2731
3ME8225Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4201:16:5527

Juniorky (trať 10,1 km, 545 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ6754Palčovičová VeronikaŽilina0001:02:15-
2ZJ7893Křivohlávková TerezaNový Malín9901:06:4835

Ženy A (trať 10,1 km, 545 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2621Solánská JanaTJ Maratonstav Úpice8500:50:5035
2ZA4770Janů IvaŠumperk8100:55:3331
3ZA4869Lauterbachová LucieLíšnice8100:55:3927

Ženy B (trať 10,1 km, 545 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB4323Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:54:5035
2ZB5133Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:56:0431
3ZB5946Uherová JanaPřibyslav7200:58:4727
4ZB7924Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7901:07:3024
5ZB832Vondráčková IvaJablonská běžecká liga7501:17:0322

Ženy C (trať 10,1 km, 545 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC3778Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:53:1735
2ZC7371Cinková JitkaPardubice6801:05:1731
3ZC7677Jirásková EvaLanškroun6401:06:3327
4ZC8117Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6301:10:3624
5ZC8610Sedláčková HedvikaACTIVITY Lanškroun6601:27:1022

Ženy D (trať 10,1 km, 545 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD3050Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:52:1635
2ZD7018Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5601:02:5931
3ZD8432Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:18:3827
4ZD8526Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4501:25:3624

Trať 10,1 km, 545 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA119Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:40:3535
2MA230Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:41:0031
3MA313Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:41:1427
4MA440Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:41:5924
1MB576Hejl RadekLetohrad7200:43:0935
2MB627Malý JanEleven Run Team7300:43:1531
5MA74Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:43:3522
1MC856Jančík BořekSVARTES Hořice6400:43:5035
6MA937Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8200:43:5820
3MB1057Ulich PetrMT Dobruška6800:44:1527
4MB1112Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:44:4424
5MB121Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.cz7100:45:0422
7MA1392Křivohlávek TomášNový Malín9500:45:2919
1MJ1459Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:45:5635
6MB1581Moskva RomanPASIVITY Žamberk7500:46:2220
2MC1620Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:46:2931
8MA1739Jor MartinACTIVITY Lanškroun8700:46:4518
9MA1851Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:47:0117
10MA1974Řehák TomášLukostřelba Jablonné7900:47:2216
3MC205Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.cz6400:49:4127
11MA2142Kosek ŠtěpánJablonné nad Orlicí8900:49:4815
7MB2267Zachař JiříSruby7200:50:0219
4MC2365Vacarda VladimírEleven Run Team5900:50:3324
12MA2434Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:50:3814
8MB2563Doležel MartinSPS Sázava7000:50:3918
5MC2668Skalický JosefACTIVITY Lanškroun6200:50:5022
1ZA2621Solánská JanaTJ Maratonstav Úpice8500:50:5035
2MJ2855Pešava JanJablonné nad Orlicí0000:51:5431
9MB2947Tempír JiříSokol Štíty7500:52:0317
1ZD3050Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:52:1635
6MC317Sedláček RomanACTIVITY Lanškroun6400:52:2620
1MD326Krsek MiroslavM. K. Luková4900:52:3335
2MD3348Tempír FrantišekSokol Štíty4900:52:3931
10MB3445Uher JurajPřibyslav7300:52:52-
11MB3582Kubeš DavidACTIVITY Lanškroun7500:53:1116
7MC3649Valenta MichalPrales Tužín6200:53:1219
1ZC3778Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:53:1735
3MD3822Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:53:3027
13MA3943Purkert MartinJablonné nad Orlicí9000:53:5913
4MD4036Bříza VladimírKRB Chrudim5100:54:3524
14MA4183Roleček MilanPěčín7600:54:3912
5MD4244Kosek MiroslavASPV Těchonín5500:54:4922
1ZB4323Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:54:5035
3MJ4464Mrázek ZdeněkSokol Hořovice0000:54:5527
12MB4580Belobrad IvanPASIVITY Žamberk6600:55:1915
13MB4660Kunčár ZdeněkACTIVITY Lanškroun7300:55:2314
2ZA4770Janů IvaŠumperk8100:55:3331
3ZA4869Lauterbachová LucieLíšnice8100:55:3927
15MA4961Fáber RobertJablonné nad Orlicí9100:55:4711
8MC5028Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:55:5418
2ZB5133Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:56:0431
14MB523Mikyska MichalSki Tri Jablonné7400:56:3413
9MC5262Fáber ViliamJablonné nad Orlicí6200:56:3417
6MD5415Šír VáclavTJ SPARTAK Rokytnice nad Jizerou4800:56:4320
15MB5591Křivohlávek PavelNový Malín7000:56:5412
10MC5666Liška PavelFORT SMC Ústí nad Orlicí6300:57:0516
16MA5731Hrevuš AlexandrBřehy u Přelouče7900:57:5410
16MB5852Hruban JanČeská Třebová6600:58:0711
3ZB5946Uherová JanaPřibyslav7200:58:4727
17MA6084Vaníček JosefBystřec8900:59:399
1ME6114Metelka JosefSPARTAK Police4400:59:4835
17MB6241Sadílek JindřichACTIVITY Lanškroun7300:59:5410
11MC6372Bílý ZdeněkHvězda SKP Pardubice5901:00:5315
18MB6479Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:01:119
12MC6529Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5601:01:2714
7MD6616Kučera ZdeněkAC Náchod5501:02:0419
1ZJ6754Palčovičová VeronikaŽilina0001:02:15-
19MB6853Palčovič PavolŽilina7001:02:16-
2ME6911Vodička JanM.K. Radslavice4501:02:2731
2ZD7018Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5601:02:5931
18MA719Černohous PavelJablonská běžecká liga7901:03:048
19MA7273Stejskal StanislavJablonská běžecká liga7601:04:357
2ZC7371Cinková JitkaPardubice6801:05:1731
13MC7475Valach PetrLPU Pardubice6501:06:2713
14MC7558Štěpánek KvidoJablonská běžecká liga5701:06:2812
3ZC7677Jirásková EvaLanškroun6401:06:3327
8MD7738Sadílek OtaACTIVITY Lanškroun4601:06:3618
2ZJ7893Křivohlávková TerezaNový Malín9901:06:4835
4ZB7924Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7901:07:3024
9MD8035Tučný JanMK Pardubice4701:08:3317
4ZC8117Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6301:10:3624
3ME8225Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4201:16:5527
5ZB832Vondráčková IvaJablonská běžecká liga7501:17:0322
3ZD8432Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:18:3827
4ZD8526Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4501:25:3624
5ZC8610Sedláčková HedvikaACTIVITY Lanškroun6601:27:1022

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA119Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:40:3535
2MA230Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:41:0031
3MA313Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:41:1427
4MA440Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:41:5924
5MB576Hejl RadekLetohrad7200:43:0922
6MB627Malý JanEleven Run Team7300:43:1520
7MA74Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:43:3519
8MC856Jančík BořekSVARTES Hořice6400:43:5018
9MA937Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8200:43:5817
10MB1057Ulich PetrMT Dobruška6800:44:1516
11MB1112Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:44:4415
12MB121Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.cz7100:45:0414
13MA1392Křivohlávek TomášNový Malín9500:45:2913
14MJ1459Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:45:5612
15MB1581Moskva RomanPASIVITY Žamberk7500:46:2211
16MC1620Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:46:2910
17MA1739Jor MartinACTIVITY Lanškroun8700:46:459
18MA1851Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:47:018
19MA1974Řehák TomášLukostřelba Jablonné7900:47:227
20MC205Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.cz6400:49:416
21MA2142Kosek ŠtěpánJablonné nad Orlicí8900:49:485
22MB2267Zachař JiříSruby7200:50:024
23MC2365Vacarda VladimírEleven Run Team5900:50:333
24MA2434Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:50:382
25MB2563Doležel MartinSPS Sázava7000:50:391

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2621Solánská JanaTJ Maratonstav Úpice8500:50:5035
2ZD3050Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:52:1631
3ZC3778Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:53:1727
4ZB4323Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:54:5024
5ZA4770Janů IvaŠumperk8100:55:3322
6ZA4869Lauterbachová LucieLíšnice8100:55:3920
7ZB5133Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:56:0419
8ZB5946Uherová JanaPřibyslav7200:58:4718
9ZD7018Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5601:02:5917
10ZC7371Cinková JitkaPardubice6801:05:1716
11ZC7677Jirásková EvaLanškroun6401:06:3315
12ZJ7893Křivohlávková TerezaNový Malín9901:06:4814
13ZB7924Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7901:07:3013
14ZC8117Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6301:10:3612
15ZB832Vondráčková IvaJablonská běžecká liga7501:17:0311
16ZD8432Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:18:3810
17ZD8526Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4501:25:369
18ZC8610Sedláčková HedvikaACTIVITY Lanškroun6601:27:108

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: Nehodnoceno
Zpracování výsledků: 50%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 4 návštěvníků.
Celkové hodnocení
92%

Názory na závod

Je pro pořádek. U mě uvedený čas neodpovídá skutečnosti. Dosažené časy jsou posunuté o jednoho závodníka. Asi organizátorů jeden unikl.
jiri.tempir
Muj čas taky neodpovida skutečnosti, dosáhl jsem času 41.04. Kučera L.
kucerovcidal
Podle mého názoru jsou naměřené časy všeobecně o 10 vteřin horší než reálné. Libor Kopecký
libor.kopec
I já se přidávám. Na stopkách jsem měl 1:01:01 a ve výsledcích mám o 10 s více... ;-) Petr Borek
jampb

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód