hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Jilemnice - Žalý

19.9.2015, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Jilemnice - Žalý
  • datum konání: 19.9.2015
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: ČKS SKI Jilemnice

Sociální sítě

Místo konání

14:00 hodin na náměstí v Jilemnici

Přihlášky

online do 17. 9. do 22:00 hodin zde: http://casomira.ifire.cz
v místě startu na podloubí radnice v Jilemnici
od 12:00 do 13:00 hodin

Startovné

100 Kč

Popis tratě

Délka: 10 km
Převýšení: 564 m
Povrch: od startu po dlažbě a asfaltu, dále převážně po lesních a polních cestách

Ceny pro vítěze

obdrží první tři ve všech kategoriích. V kategoriích přeškolních dětí budou ostatní uvedeni bez určení pořadí. V absolutním pořadí mužů budou vyplaceny finanční odměny: 1. 3000 Kč, 2. 2000 Kč, 3. 1000 Kč, 4. 700 Kč, 5. 500 Kč, 6. 300 Kč.
V absolutním pořadí žen budou vyplaceny finanční odměny: 1. 1000 Kč, 2. 500 Kč, 3. 300 Kč
Finanční odměny ani věcné ceny nebudou vydávány v zastoupení.
Absolutní vítěz získá navíc věčně putovní pohár, který věnoval ČKS SKI Jilemnice.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

ČKS SKI Jilemnice o.s.
K Břízkám 51
514 01 Jilemnice

Propozice pořadatele ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.skijilemnice.cz

E-mailová adresa

michalstkucera@gmail.com

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
23.9.2017Jilemnice - Žalý105
17.9.2016Jilemnice - Žalý90
20.9.2014Jilemnice - Žalý107
21.9.2013Jilemnice - Žalý106
22.9.2012Jilemnice - Žalý137
17.9.2011Jilemnice - Žalý147
18.9.2010Jilemnice - Žalý356
26.9.2009Jilemnice - Žalý133
20.9.2008Jilemnice - Žalý135
22.9.2007Jilemnice - Žalý135
23.9.2006Jilemnice - Žalý145
17.9.2005Jilemnice - Žalý143
18.9.2004Jilemnice - Žalý104
18.6.2000Jilemnice - Žalý69
12.7.1997Jilemnice - Žalý62
17.8.1996Jilemnice - Žalý - kvalifikace na MS93
23.9.1995Jilemnice - Žalý74
24.9.1994Jilemnice - Žalý86
25.9.1993Jilemnice - Žalý86
26.9.1992Jilemnice - Žalý123
28.9.1991Jilemnice - Žalý53
20.9.1987Jilemnice - Žalý74
20.9.1986Jilemnice - Žalý116

Statistika závodu Jilemnice - Žalý

  • ročníků: 24
  • závodníků na všech ročnících: 2679

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Šír Václav4820
Trejbal Karel5118
Javůrek Jiří4817
Kožnar Aleš6615
Brunclík Ivo5815
Paulů Blanka5414
Šimůnek Jaromír5513
Svoboda Petr6813
Metelka Josef4413
Votoček Filip8413
Vraštilová Miloslava5612
Grohová Jaroslava5112
Havlíček Zdeněk3512
Berka Radim8212
Kynčlová Dagmar7211
Berka Martin8511
Marek František4111
Tučný Jan4710
Flegl Vlastimil8610
Klampflová Eva6410
Kynčl Stanislav6410
Dvořák Jiří639
Flegl Vlastimil539
Pechek František539
Harcubová Jana689
Koucký Roman639
Jelínek Karel519
Šubrt Jan689
Kadavý Jan478
Haman Václav818
Jelen Petr688
Stuchlík Zdeněk508
Jančík Bořek648
Buchar Jan338
Knápek Ladislav618
Augustin František618
Šteinc Ludvík418
Vacarda Vladimír598
Miles Petr377
Janata Karel927
Vaněk Petr617
Palas Jaroslav537
Mikuš Martin827
Čechová Anna937
Novotný Jiří717
Nečas Josef587
Bergr Tomáš717
Randáková Helena747
Šrutek Stanislav587
Dlab Ladislav707

Výsledky závodu

  • výsledky platné k 21.09.2015, 07:45
  • zobrazeno již 1007x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV-ALTRA Český pohár v běhu do vrchu 2015 - 30. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 10 km, 564 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1376Kožnar FrantišekČKS SKI Jilemnice9600:47:22105
2MJ1577Machač KarelČKS SKI Jilemnice9700:47:4793
3MJ1978Schütz FilipČKS SKI Jilemnice9700:49:0981
4MJ2182Matouš AdamČKS SKI Jilemnice9800:49:1772
5MJ2279Sprinz MatúšSki Team OLFIN CAR -VELLA Trutnov9700:49:4566
6MJ2583Korbelář JaroslavSki Team OLFIN CAR -VELLA Trutnov9900:50:0560
7MJ3684Augusta ČeněkOlfin Car - Vella Trutnov9800:52:1057
8MJ4080Opočenský MatějOlfin Car - Vella Trutnov9600:52:3354
9MJ4185Prášek AdamČKS SKI Jilemnice9900:52:3651
10MJ5186Lebloch JanSki Team OLFIN CAR -VELLA Trutnov9900:54:4248
11MJ5387Břečka DominikČKS SKI Jilemnice9900:55:1345
12MJ5688Pekárek JanLSK Lomnice nad Popelkou9900:55:1942
13MJ6389Ophoff MikeTrutnov9900:55:5939
14MJ7081Fátor HynekSki Team OLFIN CAR -VELLA Trutnov9700:57:3736

Muži A (trať 10 km, 564 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Berka MartinAC Syner Turnov8500:41:54105
2MA22Berka RadimKozákov8200:42:4593
3MA33Vagenknecht FrantišekKP Bemaniax Bakako Nová Paka7700:43:3081
4MA44Flegl VlastimilVrchlabí8600:43:3572
5MA55Herda JanSKP Nymburk8300:43:4266
6MA66Hruška JanOlfin Car - Vella Trutnov8900:44:0760
7MA77Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:44:4257
8MA88Švarc MartinOlfin Car - Vella Trutnov9400:45:0354
9MA119Mareš JiříKerteam8700:46:2951
10MA1410Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.cz8000:47:3448
11MA1611Honců MiloslavSKM Horní Branná9400:48:1845
12MA2312Ehl JaroslavSKI Skuhrov n. Bělou8100:49:5642
13MA2413Šplíchal JanSokol Valteřice8300:50:0039
14MA2614Hartig DavidJilemnice9000:50:1136
15MA2715Herbs FilipČKS SKI Jilemnice9200:50:1633
16MA2816Haman VáclavČKS SKI Jilemnice8100:50:3430
17MA2917Novák JanSPORT ALBI7700:51:0027
18MA3018Kubina MatějHSK Benecko9200:51:1524
19MA3119Trojan JosefČKS SKI Jilemnice9000:51:1921
20MA3220Wachtl VojtěchSunski Academy8600:51:2118
21MA3321Kavalír JosefSK Police Mladá Boleslav8200:51:3715
22MA3722Kahánek RadekAC TJ JIČÍN9000:52:1812
23MA4523Mašek PetrFitcentrum L-S Vrchlabí7900:52:509
24MA4624Pánek TomášStará Paka8500:52:516
25MA4925Novák LukášAC Sake Kateřinky8200:53:473
26MA5426Grečmal LukášJilemnice9000:55:143
27MA5527Šikola JiříTJ LIAZ Jablonec nad Nisou9500:55:163
28MA5928Novotný PavelHoluSport Třebeš8100:55:393
29MA6029Šír VladimírKlub Josefa Buďárka Jilemnice7600:55:423
30MA6130Trejbal MichalSK Police Mladá Boleslav8200:55:533
31MA6531Mikula ErikLomnice n.P.8700:56:243
32MA6932Záruba Jan-7700:57:143
33MA7333Janata KarelHSK Benecko9200:57:563
34MA7534Voleský LeošŘetůvka7900:58:183
35MA8135Kuřík MichalTrvalková školka Studenec7601:00:283
36MA8436Záhorský PavelSK Dolní Stakory8201:01:253
37MA8537Strmeň JakubKrnap8901:01:313
38MA8938Crha ZdeněkMaratón klub Kladno7901:01:453
39MA9839Güttler DominikJilmenice9301:06:003
40MA10340Votoček FilipČKS SKI Jilemnice8401:08:383

Muži B (trať 10 km, 564 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB941Malý JanEleven Run Team7300:45:09105
2MB1042Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.cz7100:46:1293
3MB1743Matějka RomanLSK Lomnice nad Popelkou7500:48:3381
4MB1844Salaba DavidČKS SKI Jilemnice7100:48:4272
5MB4245Novotný JiříKateřinky7100:52:3766
6MB4346Rozsypal VladislavStS Chvojkovice Brod7000:52:3860
7MB5047Škoda AlešČLA Trutnov7500:54:1257
8MB5248Šubrt JanHorní Sytová6800:54:5354
9MB5749Svoboda PetrČKS SKI Jilemnice6800:55:2751
10MB5850Čermák JiříSmrčí7400:55:3748
11MB6451Dlab LadislavRoztoky u Jilemnice7000:56:1645
12MB6652Šilhán MartinJilemnice6600:56:4642
13MB6753Machač KarelČKS SKI Jilemnice6800:56:4639
14MB7154Wolf DavidDesná7200:57:4236
15MB7255Doležal MichalMVE7500:57:4933
16MB8056Richtr JiříSvijany7001:00:1330
17MB8857Jelen PetrJilemnice6801:01:4427
18MB9058Kuřík JanOrel Studenec6601:01:5824
19MB9159Kožnar AlešČKS SKI Jilemnice6601:02:1421

Muži C (trať 10 km, 564 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1260Jančík BořekSVARTES Hořice6400:46:55105
2MC2061Vaněk PetrAC Praha6100:49:1493
3MC6862Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:57:1081
4MC7663Valenta MichalPrales Tužín6200:58:2272
5MC8364Hojač MojmírDesná5801:01:1866
6MC8665Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5801:01:3560
7MC10166Augustin FrantišekSKI Jilemnice6101:08:0157

Muži D (trať 10 km, 564 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3867Šimůnek JaromírSKP Kornspitz Jablonec nad Nisou5500:52:21105
2MD4868Mach FrantišekSKI Club Jablonec nad Nisou5000:53:2693
3MD7469Hájek FrantišekFGT Stolany4900:57:5981
4MD7870Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:59:0472
5MD9271Kučera ZdeněkAC Náchod5501:02:4966
6MD9672Jelínek KarelPSK Olymp Praha5101:03:5360
7MD10573Trejbal KarelSK Police Mladá Boleslav5101:12:5357

Muži E (trať 10 km, 564 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME9574Metelka JosefSpartak Police n.M.4401:03:43105
2ME10775Plecháček JiříMaratonstav Úpice4401:20:3693

Juniorky (trať 10 km, 564 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ44106Janatová KateřinaČKS SKI Jilemnice9700:52:49105
2ZJ79107Adámková JanaSki Team OLFIN CAR -VELLA Trutnov9600:59:2393
3ZJ99108Plecháčová EliškaČKS SKI Jilemnice9701:06:3981

Ženy A (trať 10 km, 564 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3590Schützová SandraČKS SKI Jilemnice9100:52:06105
2ZA4791Khýrová AnetaRed Point Eleven9300:53:0793
3ZA7792Čechová AnnaČKS SKI Jilemnice9300:58:2781
4ZA8293Kožnarová KristýnaČKS SKI Jilemnice9401:00:4272
5ZA9494Trojanová AnežkaČKS SKI Jilemnice9201:03:1566
6ZA10495Bártová VáclavaJilemnice8301:10:4860

Ženy B (trať 10 km, 564 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3496Hájková RenataMaratonstav Úpice7500:51:40105
2ZB3997Kynčlová DagmarSK Nové Město nad Metují7200:52:2393
3ZB8798Čermáková JitkaSmrčí7501:01:4081
4ZB10099Svatá ZdeňkaKruh7701:06:4672
5ZB102100Ambrožová SimonaJilemnické nebe8001:08:0666

Ženy C (trať 10 km, 564 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC93101Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6401:02:59105

Ženy D (trať 10 km, 564 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD62102Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:55:56105
2ZD97103Pechková ŠárkaMaratonstav Úpice5601:05:2693
3ZD106104Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5101:17:5681
4ZD108105Vraštilová MiloslavaMaratonstav Úpice5601:22:4572

Trať 10 km, 564 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Berka MartinAC Syner Turnov8500:41:54105
2MA22Berka RadimKozákov8200:42:4593
3MA33Vagenknecht FrantišekKP Bemaniax Bakako Nová Paka7700:43:3081
4MA44Flegl VlastimilVrchlabí8600:43:3572
5MA55Herda JanSKP Nymburk8300:43:4266
6MA66Hruška JanOlfin Car - Vella Trutnov8900:44:0760
7MA77Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:44:4257
8MA88Švarc MartinOlfin Car - Vella Trutnov9400:45:0354
1MB941Malý JanEleven Run Team7300:45:09105
2MB1042Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.cz7100:46:1293
9MA119Mareš JiříKerteam8700:46:2951
1MC1260Jančík BořekSVARTES Hořice6400:46:55105
1MJ1376Kožnar FrantišekČKS SKI Jilemnice9600:47:22105
10MA1410Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.cz8000:47:3448
2MJ1577Machač KarelČKS SKI Jilemnice9700:47:4793
11MA1611Honců MiloslavSKM Horní Branná9400:48:1845
3MB1743Matějka RomanLSK Lomnice nad Popelkou7500:48:3381
4MB1844Salaba DavidČKS SKI Jilemnice7100:48:4272
3MJ1978Schütz FilipČKS SKI Jilemnice9700:49:0981
2MC2061Vaněk PetrAC Praha6100:49:1493
4MJ2182Matouš AdamČKS SKI Jilemnice9800:49:1772
5MJ2279Sprinz MatúšSki Team OLFIN CAR -VELLA Trutnov9700:49:4566
12MA2312Ehl JaroslavSKI Skuhrov n. Bělou8100:49:5642
13MA2413Šplíchal JanSokol Valteřice8300:50:0039
6MJ2583Korbelář JaroslavSki Team OLFIN CAR -VELLA Trutnov9900:50:0560
14MA2614Hartig DavidJilemnice9000:50:1136
15MA2715Herbs FilipČKS SKI Jilemnice9200:50:1633
16MA2816Haman VáclavČKS SKI Jilemnice8100:50:3430
17MA2917Novák JanSPORT ALBI7700:51:0027
18MA3018Kubina MatějHSK Benecko9200:51:1524
19MA3119Trojan JosefČKS SKI Jilemnice9000:51:1921
20MA3220Wachtl VojtěchSunski Academy8600:51:2118
21MA3321Kavalír JosefSK Police Mladá Boleslav8200:51:3715
1ZB3496Hájková RenataMaratonstav Úpice7500:51:40105
1ZA3590Schützová SandraČKS SKI Jilemnice9100:52:06105
7MJ3684Augusta ČeněkOlfin Car - Vella Trutnov9800:52:1057
22MA3722Kahánek RadekAC TJ JIČÍN9000:52:1812
1MD3867Šimůnek JaromírSKP Kornspitz Jablonec nad Nisou5500:52:21105
2ZB3997Kynčlová DagmarSK Nové Město nad Metují7200:52:2393
8MJ4080Opočenský MatějOlfin Car - Vella Trutnov9600:52:3354
9MJ4185Prášek AdamČKS SKI Jilemnice9900:52:3651
5MB4245Novotný JiříKateřinky7100:52:3766
6MB4346Rozsypal VladislavStS Chvojkovice Brod7000:52:3860
1ZJ44106Janatová KateřinaČKS SKI Jilemnice9700:52:49105
23MA4523Mašek PetrFitcentrum L-S Vrchlabí7900:52:509
24MA4624Pánek TomášStará Paka8500:52:516
2ZA4791Khýrová AnetaRed Point Eleven9300:53:0793
2MD4868Mach FrantišekSKI Club Jablonec nad Nisou5000:53:2693
25MA4925Novák LukášAC Sake Kateřinky8200:53:473
7MB5047Škoda AlešČLA Trutnov7500:54:1257
10MJ5186Lebloch JanSki Team OLFIN CAR -VELLA Trutnov9900:54:4248
8MB5248Šubrt JanHorní Sytová6800:54:5354
11MJ5387Břečka DominikČKS SKI Jilemnice9900:55:1345
26MA5426Grečmal LukášJilemnice9000:55:143
27MA5527Šikola JiříTJ LIAZ Jablonec nad Nisou9500:55:163
12MJ5688Pekárek JanLSK Lomnice nad Popelkou9900:55:1942
9MB5749Svoboda PetrČKS SKI Jilemnice6800:55:2751
10MB5850Čermák JiříSmrčí7400:55:3748
28MA5928Novotný PavelHoluSport Třebeš8100:55:393
29MA6029Šír VladimírKlub Josefa Buďárka Jilemnice7600:55:423
30MA6130Trejbal MichalSK Police Mladá Boleslav8200:55:533
1ZD62102Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:55:56105
13MJ6389Ophoff MikeTrutnov9900:55:5939
11MB6451Dlab LadislavRoztoky u Jilemnice7000:56:1645
31MA6531Mikula ErikLomnice n.P.8700:56:243
12MB6652Šilhán MartinJilemnice6600:56:4642
13MB6753Machač KarelČKS SKI Jilemnice6800:56:4639
3MC6862Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:57:1081
32MA6932Záruba Jan-7700:57:143
14MJ7081Fátor HynekSki Team OLFIN CAR -VELLA Trutnov9700:57:3736
14MB7154Wolf DavidDesná7200:57:4236
15MB7255Doležal MichalMVE7500:57:4933
33MA7333Janata KarelHSK Benecko9200:57:563
3MD7469Hájek FrantišekFGT Stolany4900:57:5981
34MA7534Voleský LeošŘetůvka7900:58:183
4MC7663Valenta MichalPrales Tužín6200:58:2272
3ZA7792Čechová AnnaČKS SKI Jilemnice9300:58:2781
4MD7870Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:59:0472
2ZJ79107Adámková JanaSki Team OLFIN CAR -VELLA Trutnov9600:59:2393
16MB8056Richtr JiříSvijany7001:00:1330
35MA8135Kuřík MichalTrvalková školka Studenec7601:00:283
4ZA8293Kožnarová KristýnaČKS SKI Jilemnice9401:00:4272
5MC8364Hojač MojmírDesná5801:01:1866
36MA8436Záhorský PavelSK Dolní Stakory8201:01:253
37MA8537Strmeň JakubKrnap8901:01:313
6MC8665Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5801:01:3560
3ZB8798Čermáková JitkaSmrčí7501:01:4081
17MB8857Jelen PetrJilemnice6801:01:4427
38MA8938Crha ZdeněkMaratón klub Kladno7901:01:453
18MB9058Kuřík JanOrel Studenec6601:01:5824
19MB9159Kožnar AlešČKS SKI Jilemnice6601:02:1421
5MD9271Kučera ZdeněkAC Náchod5501:02:4966
1ZC93101Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6401:02:59105
5ZA9494Trojanová AnežkaČKS SKI Jilemnice9201:03:1566
1ME9574Metelka JosefSpartak Police n.M.4401:03:43105
6MD9672Jelínek KarelPSK Olymp Praha5101:03:5360
2ZD97103Pechková ŠárkaMaratonstav Úpice5601:05:2693
39MA9839Güttler DominikJilmenice9301:06:003
3ZJ99108Plecháčová EliškaČKS SKI Jilemnice9701:06:3981
4ZB10099Svatá ZdeňkaKruh7701:06:4672
7MC10166Augustin FrantišekSKI Jilemnice6101:08:0157
5ZB102100Ambrožová SimonaJilemnické nebe8001:08:0666
40MA10340Votoček FilipČKS SKI Jilemnice8401:08:383
6ZA10495Bártová VáclavaJilemnice8301:10:4860
7MD10573Trejbal KarelSK Police Mladá Boleslav5101:12:5357
3ZD106104Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5101:17:5681
2ME10775Plecháček JiříMaratonstav Úpice4401:20:3693
4ZD108105Vraštilová MiloslavaMaratonstav Úpice5601:22:4572

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Berka MartinAC Syner Turnov8500:41:54105
2MA22Berka RadimKozákov8200:42:4593
3MA33Vagenknecht FrantišekKP Bemaniax Bakako Nová Paka7700:43:3081
4MA44Flegl VlastimilVrchlabí8600:43:3572
5MA55Herda JanSKP Nymburk8300:43:4266
6MA66Hruška JanOlfin Car - Vella Trutnov8900:44:0760
7MA77Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:44:4257
8MA88Švarc MartinOlfin Car - Vella Trutnov9400:45:0354
9MB941Malý JanEleven Run Team7300:45:0951
10MB1042Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.cz7100:46:1248
11MA119Mareš JiříKerteam8700:46:2945
12MC1260Jančík BořekSVARTES Hořice6400:46:5542
13MJ1376Kožnar FrantišekČKS SKI Jilemnice9600:47:2239
14MA1410Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.cz8000:47:3436
15MJ1577Machač KarelČKS SKI Jilemnice9700:47:4733
16MA1611Honců MiloslavSKM Horní Branná9400:48:1830
17MB1743Matějka RomanLSK Lomnice nad Popelkou7500:48:3327
18MB1844Salaba DavidČKS SKI Jilemnice7100:48:4224
19MJ1978Schütz FilipČKS SKI Jilemnice9700:49:0921
20MC2061Vaněk PetrAC Praha6100:49:1418
21MJ2182Matouš AdamČKS SKI Jilemnice9800:49:1715
22MJ2279Sprinz MatúšSki Team OLFIN CAR -VELLA Trutnov9700:49:4512
23MA2312Ehl JaroslavSKI Skuhrov n. Bělou8100:49:569
24MA2413Šplíchal JanSokol Valteřice8300:50:006
25MJ2583Korbelář JaroslavSki Team OLFIN CAR -VELLA Trutnov9900:50:053

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3496Hájková RenataMaratonstav Úpice7500:51:40105
2ZA3590Schützová SandraČKS SKI Jilemnice9100:52:0693
3ZB3997Kynčlová DagmarSK Nové Město nad Metují7200:52:2381
4ZJ44106Janatová KateřinaČKS SKI Jilemnice9700:52:4972
5ZA4791Khýrová AnetaRed Point Eleven9300:53:0766
6ZD62102Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:55:5660
7ZA7792Čechová AnnaČKS SKI Jilemnice9300:58:2757
8ZJ79107Adámková JanaSki Team OLFIN CAR -VELLA Trutnov9600:59:2354
9ZA8293Kožnarová KristýnaČKS SKI Jilemnice9401:00:4251
10ZB8798Čermáková JitkaSmrčí7501:01:4048
11ZC93101Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6401:02:5945
12ZA9494Trojanová AnežkaČKS SKI Jilemnice9201:03:1542
13ZD97103Pechková ŠárkaMaratonstav Úpice5601:05:2639
14ZJ99108Plecháčová EliškaČKS SKI Jilemnice9701:06:3936
15ZB10099Svatá ZdeňkaKruh7701:06:4633
16ZB102100Ambrožová SimonaJilemnické nebe8001:08:0630
17ZA10495Bártová VáclavaJilemnice8301:10:4827
18ZD106104Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5101:17:5624
19ZD108105Vraštilová MiloslavaMaratonstav Úpice5601:22:4521

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 95%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
99%

Názory na závod

V Jilemnici bylo opět lidí „jako vo pouti“. Tradiční trať přes Valteřice a Křížovky prověřila každého. Občerstvení v teple přišlo vhod. A přitom krásné výhledy na Čechy. Výsledky už v cíli, doprava zpět z Křížovek. Nenašel jsem chybu. Přiďte pobejt.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód