hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Běh na Hejšovinu

27.9.2015, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Hejšovinu
  • datum konání: 27.9.2015
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

na náměstí v Machově v Obecním domě
11:00 hodin

Přihlášky

na místě do 10:45 hodin

Startovné

60 Kč

Popis tratě

Délka: 8 km
Převýšení: 480 m
Povrch: terén, cca 2 km asfalt a schody

Ceny pro vítěze

první tři v každé kategorii + tombola

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Oldřich Rücker
Machov - Lhota 45, 549 63
tel.: 737 537 832

Propozice pořadatele ve formátu PDF

Další informace o závodu

Výsledky závodu

  • výsledky platné k 28.09.2015, 20:11
  • zobrazeno již 1209x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV-ALTRA Český pohár v běhu do vrchu 2015 - 30. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 8 km, 480 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ870Štolfa ŠtěpánSpartak Police nad Metují9800:34:5670
2MJ1578Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:37:2162
3MJ1837Čtvrtečka OndřejTriatlon Team LOKO Trutnov9700:37:5354
4MJ4260Jansa TomášSpartak Police nad Metují0000:41:0748
5MJ6062Kolár AdamSpartak Police0100:45:5844
6MJ7161Jansa RadekSpartak Police0000:48:2140

Muži A (trať 8 km, 480 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Pechek PetrMaratonstav Úpice8300:32:2570
2MA235Hruška JanOlfin Car Vella Trutnov8900:32:5762
3MA477Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:33:0054
4MA625Rücker PavelBonbon Lhota - BKL7600:34:2848
5MA988Beran JanTJ Spartak Police nad Metují8300:35:0244
6MA1081Hornych MiroslavSpartak Police nad Metují8000:35:5940
7MA1259Pohl JanSpartak Police nad Metují7600:36:2338
8MA133Rücker JakubBonbon Lhota8800:36:2936
9MA1651Plný DavidBKL Machov9300:37:2434
10MA1793Čížek JanPěčín8400:37:3932
11MA2066Friede JanTerova Bezděkov7700:38:0730
12MA2284Jeřábek LukášVella Cycling8400:38:3528
13MA2389Šrůtek DavidBKL Machov8000:38:3626
14MA2419Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:38:4624
15MA3258Petrányi RadoslavBonbon Praha8600:39:3922
16MA3344Jirka JanAC Náchod8300:40:1220
17MA3591Hornych VenaSpartak Police7800:40:3918
18MA4475Scholz ŠtěpánPila Machov9200:41:0916
19MA4652Schejbal JanRUM Sport Team7600:41:2414
20MA4992Roleček MilanPěčín7600:42:2212
21MA6142Hrevuš AlexandrBřehy7900:45:5910
22MA7487Hanousek JakubPolice nad Metují9100:49:588
23MA8486Nádhera JiříHradec Králové9301:03:496

Muži B (trať 8 km, 480 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB329Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:32:5970
2MB569Štolfa MartinSpartak Police nad Metují7400:34:0562
3MB726Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.cz7100:34:3754
4MB1173Moskva RomanPasivity Žamberk7500:36:1448
5MB1446Ulich PetrMT Dobruška6800:37:1344
6MB1915Mazač JaroslavWikov Hronov6800:38:0240
7MB2090Polej JiříHronov7100:38:0738
8MB2854Chrudina RobertOstrava7300:39:0836
9MB3036Čtvrtečka PavelTriatlon Team LOKO Trutnov6800:39:1734
10MB3834Scheuer JanActivity Lanškroun6600:40:5232
11MB4832Herbs JanVrchaři Vrchlabí7500:41:3830
12MB5172Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:43:3528
13MB5753Jedziniak MichalOstrava7400:44:5226
-MB-67Sadílek JanBonbon Machov67DNF-

Muži C (trať 8 km, 480 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2530Vacarda VladimírEleven Run Team5900:38:4970
2MC2682Tichý PavelAC Náchod6300:38:5262
3MC3323Čipera RadekRadvanice6400:40:1254
4MC3720Valenta MichalPrales Tužín6200:40:5048
5MC416Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:41:0644
6MC4713Šrůtek StanislavMaratonstav Úpice5800:41:3040
7MC504Šolc VítězslavBKL Machov5700:42:3438
8MC5555MilanSport centrum Dobrošov6200:44:4836
9MC5857Hejnyš MiroslavSpartak Police nad Metují6000:45:3834
10MC6548Bílý ZdeněkHvězda SKP Pardubice5900:46:3532
11MC665Nečas JosefMaratonstav Úpice5800:46:5730
12MC6794Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:47:1928
13MC6849Sedlák JiříPřelouč5800:47:2526
14MC7538Němec MilošBonbon Praha5900:50:0524
15MC8317Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6501:00:5922

Muži D (trať 8 km, 480 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3618Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:40:4170
2MD407Jirásek MiroslavSDH Pavlišov4700:41:0562
3MD5212Javůrek JiříMaratonstav Úpice4800:43:3654
4MD5324Hájek FrantišekFGT Stolany4900:44:0948
5MD5614Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:44:4944
6MD6180Kučera ZdeněkAC Náchod5500:45:5940
7MD7064Jelínek KarelPSK Olymp Praha5100:47:3738
8MD7941Cipl FrantišekBonbon Praha5100:54:3536
9MD8171Čepelka OldřichHodkovice nad Mohelkou4800:58:1334
10MD8640Krejsa VáclavBonbon Praha5201:33:2632

Muži E (trať 8 km, 480 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME6431Metelka JosefSpartak Police4400:46:3270
2ME809Marek FrantišekSK Hronov4100:55:5962

Juniorky (trať 8 km, 480 m převýšení)

V této kategorii neběžel žádný závodník.

Ženy A (trať 8 km, 480 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2756Khýrová AnetaRedpoint Eleven Team9300:39:0170
2ZA4374Beranová AnnaSpartak Police nad Metují9100:41:0862
3ZA6327Ungerová LenkaTRIOP8900:46:2954
4ZA7328Ženožičková VěraHronov8200:49:0648
5ZA7843Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9300:52:3644

Ženy B (trať 8 km, 480 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2965Havlová MarieOlfin Car Vella Trutnov7600:39:1670
2ZB3150Hájková RenataMaratonstav Úpice7500:39:2962
3ZB6979Kramlová KateřinaNáchod7500:47:2754

Ženy C (trať 8 km, 480 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC3945Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:40:5570
2ZC5416Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:44:4662
3ZC5933Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:45:5054
4ZC7647Cinková JitkaPardubice6800:51:5048
5ZC7722Šefcová EvaTJ Spartak Police nad Metují6400:51:5144
6ZC8585Nádherová HanaHradec Králové6801:30:5840

Ženy D (trať 8 km, 480 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD4521Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:41:2370
2ZD722Pechková ŠárkaMaratonstav Úpice5600:48:4462
3ZD8210Vraštilová MiloslavaMaratonstav Úpice5600:59:1754

Trať 8 km, 480 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Pechek PetrMaratonstav Úpice8300:32:2570
2MA235Hruška JanOlfin Car Vella Trutnov8900:32:5762
1MB329Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:32:5970
3MA477Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:33:0054
2MB569Štolfa MartinSpartak Police nad Metují7400:34:0562
4MA625Rücker PavelBonbon Lhota - BKL7600:34:2848
3MB726Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.cz7100:34:3754
1MJ870Štolfa ŠtěpánSpartak Police nad Metují9800:34:5670
5MA988Beran JanTJ Spartak Police nad Metují8300:35:0244
6MA1081Hornych MiroslavSpartak Police nad Metují8000:35:5940
4MB1173Moskva RomanPasivity Žamberk7500:36:1448
7MA1259Pohl JanSpartak Police nad Metují7600:36:2338
8MA133Rücker JakubBonbon Lhota8800:36:2936
5MB1446Ulich PetrMT Dobruška6800:37:1344
2MJ1578Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:37:2162
9MA1651Plný DavidBKL Machov9300:37:2434
10MA1793Čížek JanPěčín8400:37:3932
3MJ1837Čtvrtečka OndřejTriatlon Team LOKO Trutnov9700:37:5354
6MB1915Mazač JaroslavWikov Hronov6800:38:0240
11MA2066Friede JanTerova Bezděkov7700:38:0730
7MB2090Polej JiříHronov7100:38:0738
12MA2284Jeřábek LukášVella Cycling8400:38:3528
13MA2389Šrůtek DavidBKL Machov8000:38:3626
14MA2419Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:38:4624
1MC2530Vacarda VladimírEleven Run Team5900:38:4970
2MC2682Tichý PavelAC Náchod6300:38:5262
1ZA2756Khýrová AnetaRedpoint Eleven Team9300:39:0170
8MB2854Chrudina RobertOstrava7300:39:0836
1ZB2965Havlová MarieOlfin Car Vella Trutnov7600:39:1670
9MB3036Čtvrtečka PavelTriatlon Team LOKO Trutnov6800:39:1734
2ZB3150Hájková RenataMaratonstav Úpice7500:39:2962
15MA3258Petrányi RadoslavBonbon Praha8600:39:3922
3MC3323Čipera RadekRadvanice6400:40:1254
16MA3344Jirka JanAC Náchod8300:40:1220
17MA3591Hornych VenaSpartak Police7800:40:3918
1MD3618Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:40:4170
4MC3720Valenta MichalPrales Tužín6200:40:5048
10MB3834Scheuer JanActivity Lanškroun6600:40:5232
1ZC3945Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:40:5570
2MD407Jirásek MiroslavSDH Pavlišov4700:41:0562
5MC416Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:41:0644
4MJ4260Jansa TomášSpartak Police nad Metují0000:41:0748
2ZA4374Beranová AnnaSpartak Police nad Metují9100:41:0862
18MA4475Scholz ŠtěpánPila Machov9200:41:0916
1ZD4521Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:41:2370
19MA4652Schejbal JanRUM Sport Team7600:41:2414
6MC4713Šrůtek StanislavMaratonstav Úpice5800:41:3040
11MB4832Herbs JanVrchaři Vrchlabí7500:41:3830
20MA4992Roleček MilanPěčín7600:42:2212
7MC504Šolc VítězslavBKL Machov5700:42:3438
12MB5172Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:43:3528
3MD5212Javůrek JiříMaratonstav Úpice4800:43:3654
4MD5324Hájek FrantišekFGT Stolany4900:44:0948
2ZC5416Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:44:4662
8MC5555MilanSport centrum Dobrošov6200:44:4836
5MD5614Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:44:4944
13MB5753Jedziniak MichalOstrava7400:44:5226
9MC5857Hejnyš MiroslavSpartak Police nad Metují6000:45:3834
3ZC5933Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:45:5054
5MJ6062Kolár AdamSpartak Police0100:45:5844
6MD6180Kučera ZdeněkAC Náchod5500:45:5940
21MA6142Hrevuš AlexandrBřehy7900:45:5910
3ZA6327Ungerová LenkaTRIOP8900:46:2954
1ME6431Metelka JosefSpartak Police4400:46:3270
10MC6548Bílý ZdeněkHvězda SKP Pardubice5900:46:3532
11MC665Nečas JosefMaratonstav Úpice5800:46:5730
12MC6794Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:47:1928
13MC6849Sedlák JiříPřelouč5800:47:2526
3ZB6979Kramlová KateřinaNáchod7500:47:2754
7MD7064Jelínek KarelPSK Olymp Praha5100:47:3738
6MJ7161Jansa RadekSpartak Police0000:48:2140
2ZD722Pechková ŠárkaMaratonstav Úpice5600:48:4462
4ZA7328Ženožičková VěraHronov8200:49:0648
22MA7487Hanousek JakubPolice nad Metují9100:49:588
14MC7538Němec MilošBonbon Praha5900:50:0524
4ZC7647Cinková JitkaPardubice6800:51:5048
5ZC7722Šefcová EvaTJ Spartak Police nad Metují6400:51:5144
5ZA7843Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9300:52:3644
8MD7941Cipl FrantišekBonbon Praha5100:54:3536
2ME809Marek FrantišekSK Hronov4100:55:5962
9MD8171Čepelka OldřichHodkovice nad Mohelkou4800:58:1334
3ZD8210Vraštilová MiloslavaMaratonstav Úpice5600:59:1754
15MC8317Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6501:00:5922
23MA8486Nádhera JiříHradec Králové9301:03:496
6ZC8585Nádherová HanaHradec Králové6801:30:5840
10MD8640Krejsa VáclavBonbon Praha5201:33:2632

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Pechek PetrMaratonstav Úpice8300:32:2570
2MA235Hruška JanOlfin Car Vella Trutnov8900:32:5762
3MB329Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:32:5954
4MA477Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:33:0048
5MB569Štolfa MartinSpartak Police nad Metují7400:34:0544
6MA625Rücker PavelBonbon Lhota - BKL7600:34:2840
7MB726Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.cz7100:34:3738
8MJ870Štolfa ŠtěpánSpartak Police nad Metují9800:34:5636
9MA988Beran JanTJ Spartak Police nad Metují8300:35:0234
10MA1081Hornych MiroslavSpartak Police nad Metují8000:35:5932
11MB1173Moskva RomanPasivity Žamberk7500:36:1430
12MA1259Pohl JanSpartak Police nad Metují7600:36:2328
13MA133Rücker JakubBonbon Lhota8800:36:2926
14MB1446Ulich PetrMT Dobruška6800:37:1324
15MJ1578Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:37:2122
16MA1651Plný DavidBKL Machov9300:37:2420
17MA1793Čížek JanPěčín8400:37:3918
18MJ1837Čtvrtečka OndřejTriatlon Team LOKO Trutnov9700:37:5316
19MB1915Mazač JaroslavWikov Hronov6800:38:0214
20MA2066Friede JanTerova Bezděkov7700:38:0712
20MB2090Polej JiříHronov7100:38:0712
22MA2284Jeřábek LukášVella Cycling8400:38:358
23MA2389Šrůtek DavidBKL Machov8000:38:366
24MA2419Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:38:464
25MC2530Vacarda VladimírEleven Run Team5900:38:492

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2756Khýrová AnetaRedpoint Eleven Team9300:39:0170
2ZB2965Havlová MarieOlfin Car Vella Trutnov7600:39:1662
3ZB3150Hájková RenataMaratonstav Úpice7500:39:2954
4ZC3945Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:40:5548
5ZA4374Beranová AnnaSpartak Police nad Metují9100:41:0844
6ZD4521Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:41:2340
7ZC5416Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:44:4638
8ZC5933Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:45:5036
9ZA6327Ungerová LenkaTRIOP8900:46:2934
10ZB6979Kramlová KateřinaNáchod7500:47:2732
11ZD722Pechková ŠárkaMaratonstav Úpice5600:48:4430
12ZA7328Ženožičková VěraHronov8200:49:0628
13ZC7647Cinková JitkaPardubice6800:51:5026
14ZC7722Šefcová EvaTJ Spartak Police nad Metují6400:51:5124
15ZA7843Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9300:52:3622
16ZD8210Vraštilová MiloslavaMaratonstav Úpice5600:59:1720
17ZC8585Nádherová HanaHradec Králové6801:30:5818

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: Nehodnoceno
Zvolená trasa závodu: Nehodnoceno
Značení závodu: Nehodnoceno
Vyhlášení výsledků: Nehodnoceno
Zpracování výsledků: Nehodnoceno
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: Nehodnoceno

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
Nehodnoceno

Názory na závod

po schodech nahoru po mém " s dovolením " bylo slyšet zřetelně i " prosze " ! Pak i mé děkuji ! Ten kdo byl ale neurvalej,asi ale jen ten " jedinej " , ten co běžcům dluží , od tamních si skoro vykoledoval jednu přes hubu.A měl ji dostat..škoda...jinak královský pretěk
turistickybezec

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód