hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

2Hrady, MČR veteránů

3.10.2015, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: 2Hrady, MČR veteránů
  • datum konání: 3.10.2015
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: TJ Sokol Bradlecká Lhota

Sociální sítě

Místo konání

Kulturní dům Bradlecká Lhota
10:00 hodin

Přihlášky

Do 2.10. on-line formulář na www.2hrady.cz
výjimečně na níže uvedený mail

Startovné

50 Kč

Popis tratě

Délka: 7,2 km
Převýšení: 385 m
Trasa: Bradlecká Lhota - Bradlec - Klepanda - Syřenov - Kumburk

Ceny pro vítěze

Věcné ceny: V hodnotě 10.000 Kč
Finanční odměny: 21.000 Kč

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

TJ Sokol Bradlecká Lhota

Propozice pořadatele ve formátu PDF

Přihlašování na 2Hrady (Dopis od pořadatelů)

Internetové stránky

http://www.2hrady.cz/

E-mailová adresa

2hrady@centrum.cz

Další informace o závodu

Výsledky závodu

  • výsledky platné k 04.10.2015, 20:06
  • zobrazeno již 1008x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV-ALTRA Český pohár v běhu do vrchu 2015 - 30. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 7,2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ53140Krupka AdamIndičtí běžci0100:38:4370
2MJ6213Hercík JakubUSK Ústí nad Labem0000:39:5262
3MJ7833Rejha Jan-9900:41:5054
4MJ7977Novák JakubRychnov nad Kněžnou0100:41:5348
5MJ9235Sehnal VojtěchK.O.Poděbrady9800:44:0144
6MJ10988Konečný Dan-9800:46:4440

M20 (trať 7,2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA23Berka MartinAC Turnov8500:28:1562
2MA44Berka RadimKozákov8200:28:4848
3MA895Mrázek JanSalomon8100:30:0336
4MA1287Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:31:2732
5MA13145Flegl VlastimilVrchlabí8600:32:0130
6MA21122Vaněk MartinMladějov9200:34:0624
7MA24100Berger TomášTJ Sokol Lužany8700:34:5222
8MA26112Šikola JiříTJ LIAZ Jablonec nad Nisou9500:34:5620
9MA27110Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:34:5818
10MA2840Mach Josef-8800:35:2016
11MA3085Ježek MartinStará Paka8300:35:2614
12MA3183Tomeš JanAC Turnov9100:35:2912
13MA3546Tomeš JakubBradlecká Lhota9200:35:5810
14MA37153Vejvoda MichalTJ Sokol Jičín8200:36:138
15MA3982Pánek TomášStará Paka8500:36:226
16MA4572Drbohlav JanSyřenov8900:37:284
17MA5698Kvičera Vojtěch-8300:39:192
18MA6486Ježek JindřichStará Paka8600:40:142
19MA6873Macháček AntonínCFD Boys8400:40:532
20MA6921Srp MartinŠSK Újezd nad Lesy8900:40:592
21MA7475Kuřina JiříCFD Boys8500:41:352
22MA7794Havelka JanČechie Čejetice8200:41:492
23MA9499Horáček StanislavStudenec8200:44:132
24MA9768Záhorský PavelSK Dolní Stakory8200:44:362
25MA11079Žák MiroslavMaraton Centrum Jičín9400:47:012
-MA-23Nádhera JiříNádheráci93DNF-

M35 (trať 7,2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB11Krupička RobertSalomon7800:28:0070
2MB32Havlíček JanASK Slavia Praha7900:28:3354
3MB56Čivrný JiříSK Nové Město nad Metují8000:29:4444
4MB643Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:29:4640
5MB712Vagenknecht FrantišekBakako Nová Paka7700:29:5638
6MB105Brýdl PavelLA Sportiva Hudy8000:30:3334
7MB1497Záveský VojtěchLázně Bělohrad7800:32:0328
8MB15126Roštejnský MichalKERDA Sport Liberec7700:32:1226
9MB48135Honegr Tomáš-7900:38:172
10MB5981Drbohlav JiříVitiněves7600:39:342
11MB6666Pešta MartinCKFV Nová Paka7800:40:252
12MB7061Crha ZdeněkMK Kladno7900:41:112
13MB81133Račák AdamSpartak Rokytnice nad Jizerou7700:42:022
14MB8991Čapek MartinSyřenov7800:43:412
15MB10180Havránek DavidVitiněves7800:44:562
16MB11748Kubik JiriMorfeovy tenisky7700:49:522

M40 (trať 7,2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC989Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:30:1270
2MC1130Malý JanELEVEN RUN TEAM7300:30:5062
3MC18103Žák JiříMK Seitl Ostrava7100:33:0554
4MC2027Brzobohatý PavelTJ ŠUMPERK7200:33:4548
5MC2532Čáp OndřejTJ Dobruška7400:34:5444
6MC34130Klein PetrJičín7300:35:5238
7MC4070Koch MartinHOUBA TEAM7100:36:2536
8MC57139Ščudla JaroslavSokol Kumburský Újezd7400:39:2530
9MC61141Krupka MilanIndičtí běžci7200:39:4928
10MC8055Kubíček MichalRH Kartouzy Valdice7300:41:5422
11MC12050Sedlák RadekRH Kartouzy Valdice7400:51:0012
12MC12474Sobotka JiříCFD Boys7300:52:2010
-MC-54Odvárko MichalRH Kartouzy Valdice74DNF-

M45 (trať 7,2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3316Scheuer JanActivity Lanškroun6600:35:4140
2MD44109Zoubek ZdeněkSWSL Lučany nad Nisou6900:37:0934
3MD50148Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:38:2232
4MD7324Nádhera PetrNádheráci6700:41:3426
5MD7678Žák Jiří-6900:41:4224
6MD8564Chvátal VladimírÚvaly6700:42:3420
7MD9560Havíř JosefTruhlářství Josef Havíř Chýnice6700:44:1718
8MD10531Sehnal TomášK.O. Poděbrady6700:45:5616
9MD115152Špringr ZdeněkNová Paka7000:49:0014

M50 (trať 7,2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME1636Jančík BořekSVARTES Hořice6400:32:1770
2ME32123Rys JiříTriatlon Mladá Boleslav6400:35:3844
3ME4245Soukup PetrKovohutě Příbram6500:36:5040
4ME5120Pavlica PetrŠSK Újezd nad Lesy6300:38:2936
5ME6362Šiman EduardPraha 106500:40:1234
6ME8463Matějovský PavelAVC/SABZO6500:42:2430
7ME93136Macek MartinHradec Králové6400:44:0928

M55 (trať 7,2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MF1758Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:32:3362
2MF2392Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM5900:34:4554
3MF29125Bufka ZdeněkAC Česká Lípa5700:35:2248
4MF47104Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:38:1538
5MF8219Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:42:0832
6MF9893Gál LeošVyšehrad Praha5900:44:3926
7MF127150Berka MilanKozákov5800:54:1224

M60 (trať 7,2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MG4341Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:36:5462
2MG71121Kučera ZdeněkAC Náchod5500:41:2036
3MG99128Jelínek KarelPSK Olymp Praha5100:44:5230
4MG104118Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:45:4728
5MG107120Leszkow JosefMaraton klub Hlinsko5100:46:1224
6MG111154Táborský FrantišekVrchlabí5500:47:0422

M65 (trať 7,2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MH38132Mach FrantišekSki klub Jablonec5000:36:2070
2MH52147Krsek MiroslavMK Luková4900:38:3454
3MH54114Javůrek JiříMaratonstav Úpice4800:38:5848
4MH55113Hájek FrantišekFGT Stolany4900:39:0844
5MH65124Kadavý JanJablonec nad Nisou4700:40:1640
6MH67131Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:40:3038
7MH88137Honzák JiříTJ Jičín5000:43:1634
8MH91116Červ MiloslavAtletika Polička5000:43:5432
9MH106129Les JosefTJ Maratonstav Úpice4700:46:0626
10MH118107Langmajer JiříPlzeň4600:50:5220
11MH126115Čepelka OldřichHodkovice nad Mohelkou4800:52:4818
12MH129127Dvořák LadislavSokol Velké Hamry4800:55:2316

M70 (trať 7,2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MI86119Leszkow PetrMaraton klub Hlinsko4400:42:3570
2MI90105Metelka JosefSpartak Police4400:43:4962
3MI103151Vodička JanMK Radslavice4500:45:2454
4MI125144Plecháček JosefMaratonstav4400:52:3044

M75 (trať 7,2 km)

V této kategorii neběžel žádný závodník.

M80 (trať 7,2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ML122108Jantsch VítězslavEleven Run Team3500:51:1948
2ML13329Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:00:5340

M85 (trať 7,2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM135111Bém FrantišekAC Slovan Liberec2701:05:3838

Juniorky (trať 7,2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ75143Komárková TerezaFjord Klub Stará Paka9800:41:3770

Z20 (trať 7,2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1957Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:33:0870
2ZA4951Lenčová Jana-9200:38:2162
3ZA7296Mrázková RomanaSportcentrum Jičín8300:41:2854
4ZA10039Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9300:44:5448
5ZA10876Hrdličková NelaSyřenov9100:46:4244
6ZA11284Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:47:2240
7ZA11367Horáčková JanaOrel Studenec8500:47:4438
8ZA11944Podlipná VeronikaLázně Bělohrad8100:50:5736
-ZA-90Koubková Petra-87DNF-

Z35 (trať 7,2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3611Milesová IvaPSK Olymp Praha7700:36:0262
2ZB83117Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:42:1048
3ZB11669Vondráčková Martina-7600:49:3838
4ZB12153Sedláková MartinaRH Kartouzy Valdice7600:51:0436
5ZB13049Kubikova MartinaMorfeovy tenisky8000:56:1532

Z40 (trať 7,2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC22106Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:34:0870
2ZC5814Borovičková LenkaSMOLA Chůze Praha7300:39:3254
3ZC8759Škorpilová JanaSC Jičín7400:42:5344
4ZC102138Pivoňková LenkaL + L Team7300:45:0340
5ZC123134Červinková KateřinaTJ Spartak Rokytnice7300:51:5934
6ZC134149Staňková JanaVinohrady Nová Paka7201:05:3630

Z45 (trať 7,2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD6056Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:39:4362
2ZD11452Lenčová JanaMk Seitl Ostrava6900:48:5654
3ZD13625Nádherová HanaNádheráci6801:14:3748

Z50 (trať 7,2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZE4138Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:36:3370

Z55 (trať 7,2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZF9642Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5600:44:2662
2ZF12810Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:55:0854

Z60 (trať 7,2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZG46101Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:38:1370
2ZG131146Skalická VlastaUB Praha5100:56:1848

Z65 (trať 7,2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZH132142Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:58:1644

Z70 (trať 7,2 km)

V této kategorii neběžel žádný závodník.

Z75 (trať 7,2 km)

V této kategorii neběžel žádný závodník.

Trať 7,2 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB11Krupička RobertSalomon7800:28:0070
1MA23Berka MartinAC Turnov8500:28:1562
2MB32Havlíček JanASK Slavia Praha7900:28:3354
2MA44Berka RadimKozákov8200:28:4848
3MB56Čivrný JiříSK Nové Město nad Metují8000:29:4444
4MB643Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:29:4640
5MB712Vagenknecht FrantišekBakako Nová Paka7700:29:5638
3MA895Mrázek JanSalomon8100:30:0336
1MC989Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:30:1270
6MB105Brýdl PavelLA Sportiva Hudy8000:30:3334
2MC1130Malý JanELEVEN RUN TEAM7300:30:5062
4MA1287Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:31:2732
5MA13145Flegl VlastimilVrchlabí8600:32:0130
7MB1497Záveský VojtěchLázně Bělohrad7800:32:0328
8MB15126Roštejnský MichalKERDA Sport Liberec7700:32:1226
1ME1636Jančík BořekSVARTES Hořice6400:32:1770
1MF1758Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:32:3362
3MC18103Žák JiříMK Seitl Ostrava7100:33:0554
1ZA1957Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:33:0870
4MC2027Brzobohatý PavelTJ ŠUMPERK7200:33:4548
6MA21122Vaněk MartinMladějov9200:34:0624
1ZC22106Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:34:0870
2MF2392Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM5900:34:4554
7MA24100Berger TomášTJ Sokol Lužany8700:34:5222
5MC2532Čáp OndřejTJ Dobruška7400:34:5444
8MA26112Šikola JiříTJ LIAZ Jablonec nad Nisou9500:34:5620
9MA27110Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:34:5818
10MA2840Mach Josef-8800:35:2016
3MF29125Bufka ZdeněkAC Česká Lípa5700:35:2248
11MA3085Ježek MartinStará Paka8300:35:2614
12MA3183Tomeš JanAC Turnov9100:35:2912
2ME32123Rys JiříTriatlon Mladá Boleslav6400:35:3844
1MD3316Scheuer JanActivity Lanškroun6600:35:4140
6MC34130Klein PetrJičín7300:35:5238
13MA3546Tomeš JakubBradlecká Lhota9200:35:5810
1ZB3611Milesová IvaPSK Olymp Praha7700:36:0262
14MA37153Vejvoda MichalTJ Sokol Jičín8200:36:138
1MH38132Mach FrantišekSki klub Jablonec5000:36:2070
15MA3982Pánek TomášStará Paka8500:36:226
7MC4070Koch MartinHOUBA TEAM7100:36:2536
1ZE4138Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:36:3370
3ME4245Soukup PetrKovohutě Příbram6500:36:5040
1MG4341Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:36:5462
2MD44109Zoubek ZdeněkSWSL Lučany nad Nisou6900:37:0934
16MA4572Drbohlav JanSyřenov8900:37:284
1ZG46101Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:38:1370
4MF47104Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:38:1538
9MB48135Honegr Tomáš-7900:38:172
2ZA4951Lenčová Jana-9200:38:2162
3MD50148Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:38:2232
4ME5120Pavlica PetrŠSK Újezd nad Lesy6300:38:2936
2MH52147Krsek MiroslavMK Luková4900:38:3454
1MJ53140Krupka AdamIndičtí běžci0100:38:4370
3MH54114Javůrek JiříMaratonstav Úpice4800:38:5848
4MH55113Hájek FrantišekFGT Stolany4900:39:0844
17MA5698Kvičera Vojtěch-8300:39:192
8MC57139Ščudla JaroslavSokol Kumburský Újezd7400:39:2530
2ZC5814Borovičková LenkaSMOLA Chůze Praha7300:39:3254
10MB5981Drbohlav JiříVitiněves7600:39:342
1ZD6056Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:39:4362
9MC61141Krupka MilanIndičtí běžci7200:39:4928
2MJ6213Hercík JakubUSK Ústí nad Labem0000:39:5262
5ME6362Šiman EduardPraha 106500:40:1234
18MA6486Ježek JindřichStará Paka8600:40:142
5MH65124Kadavý JanJablonec nad Nisou4700:40:1640
11MB6666Pešta MartinCKFV Nová Paka7800:40:252
6MH67131Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:40:3038
19MA6873Macháček AntonínCFD Boys8400:40:532
20MA6921Srp MartinŠSK Újezd nad Lesy8900:40:592
12MB7061Crha ZdeněkMK Kladno7900:41:112
2MG71121Kučera ZdeněkAC Náchod5500:41:2036
3ZA7296Mrázková RomanaSportcentrum Jičín8300:41:2854
4MD7324Nádhera PetrNádheráci6700:41:3426
21MA7475Kuřina JiříCFD Boys8500:41:352
1ZJ75143Komárková TerezaFjord Klub Stará Paka9800:41:3770
5MD7678Žák Jiří-6900:41:4224
22MA7794Havelka JanČechie Čejetice8200:41:492
3MJ7833Rejha Jan-9900:41:5054
4MJ7977Novák JakubRychnov nad Kněžnou0100:41:5348
10MC8055Kubíček MichalRH Kartouzy Valdice7300:41:5422
13MB81133Račák AdamSpartak Rokytnice nad Jizerou7700:42:022
5MF8219Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:42:0832
2ZB83117Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:42:1048
6ME8463Matějovský PavelAVC/SABZO6500:42:2430
6MD8564Chvátal VladimírÚvaly6700:42:3420
1MI86119Leszkow PetrMaraton klub Hlinsko4400:42:3570
3ZC8759Škorpilová JanaSC Jičín7400:42:5344
7MH88137Honzák JiříTJ Jičín5000:43:1634
14MB8991Čapek MartinSyřenov7800:43:412
2MI90105Metelka JosefSpartak Police4400:43:4962
8MH91116Červ MiloslavAtletika Polička5000:43:5432
5MJ9235Sehnal VojtěchK.O.Poděbrady9800:44:0144
7ME93136Macek MartinHradec Králové6400:44:0928
23MA9499Horáček StanislavStudenec8200:44:132
7MD9560Havíř JosefTruhlářství Josef Havíř Chýnice6700:44:1718
1ZF9642Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5600:44:2662
24MA9768Záhorský PavelSK Dolní Stakory8200:44:362
6MF9893Gál LeošVyšehrad Praha5900:44:3926
3MG99128Jelínek KarelPSK Olymp Praha5100:44:5230
4ZA10039Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9300:44:5448
15MB10180Havránek DavidVitiněves7800:44:562
4ZC102138Pivoňková LenkaL + L Team7300:45:0340
3MI103151Vodička JanMK Radslavice4500:45:2454
4MG104118Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:45:4728
8MD10531Sehnal TomášK.O. Poděbrady6700:45:5616
9MH106129Les JosefTJ Maratonstav Úpice4700:46:0626
5MG107120Leszkow JosefMaraton klub Hlinsko5100:46:1224
5ZA10876Hrdličková NelaSyřenov9100:46:4244
6MJ10988Konečný Dan-9800:46:4440
25MA11079Žák MiroslavMaraton Centrum Jičín9400:47:012
6MG111154Táborský FrantišekVrchlabí5500:47:0422
6ZA11284Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:47:2240
7ZA11367Horáčková JanaOrel Studenec8500:47:4438
2ZD11452Lenčová JanaMk Seitl Ostrava6900:48:5654
9MD115152Špringr ZdeněkNová Paka7000:49:0014
3ZB11669Vondráčková Martina-7600:49:3838
16MB11748Kubik JiriMorfeovy tenisky7700:49:522
10MH118107Langmajer JiříPlzeň4600:50:5220
8ZA11944Podlipná VeronikaLázně Bělohrad8100:50:5736
11MC12050Sedlák RadekRH Kartouzy Valdice7400:51:0012
4ZB12153Sedláková MartinaRH Kartouzy Valdice7600:51:0436
1ML122108Jantsch VítězslavEleven Run Team3500:51:1948
5ZC123134Červinková KateřinaTJ Spartak Rokytnice7300:51:5934
12MC12474Sobotka JiříCFD Boys7300:52:2010
4MI125144Plecháček JosefMaratonstav4400:52:3044
11MH126115Čepelka OldřichHodkovice nad Mohelkou4800:52:4818
7MF127150Berka MilanKozákov5800:54:1224
2ZF12810Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:55:0854
12MH129127Dvořák LadislavSokol Velké Hamry4800:55:2316
5ZB13049Kubikova MartinaMorfeovy tenisky8000:56:1532
2ZG131146Skalická VlastaUB Praha5100:56:1848
1ZH132142Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:58:1644
2ML13329Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:00:5340
6ZC134149Staňková JanaVinohrady Nová Paka7201:05:3630
1MM135111Bém FrantišekAC Slovan Liberec2701:05:3838
3ZD13625Nádherová HanaNádheráci6801:14:3748

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB11Krupička RobertSalomon7800:28:0070
2MA23Berka MartinAC Turnov8500:28:1562
3MB32Havlíček JanASK Slavia Praha7900:28:3354
4MA44Berka RadimKozákov8200:28:4848
5MB56Čivrný JiříSK Nové Město nad Metují8000:29:4444
6MB643Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:29:4640
7MB712Vagenknecht FrantišekBakako Nová Paka7700:29:5638
8MA895Mrázek JanSalomon8100:30:0336
9MC989Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:30:1234
10MB105Brýdl PavelLA Sportiva Hudy8000:30:3332
11MC1130Malý JanELEVEN RUN TEAM7300:30:5030
12MA1287Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:31:2728
13MA13145Flegl VlastimilVrchlabí8600:32:0126
14MB1497Záveský VojtěchLázně Bělohrad7800:32:0324
15MB15126Roštejnský MichalKERDA Sport Liberec7700:32:1222
16ME1636Jančík BořekSVARTES Hořice6400:32:1720
17MF1758Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:32:3318
18MC18103Žák JiříMK Seitl Ostrava7100:33:0516
19MC2027Brzobohatý PavelTJ ŠUMPERK7200:33:4514
20MA21122Vaněk MartinMladějov9200:34:0612
21MF2392Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM5900:34:4510
22MA24100Berger TomášTJ Sokol Lužany8700:34:528
23MC2532Čáp OndřejTJ Dobruška7400:34:546
24MA26112Šikola JiříTJ LIAZ Jablonec nad Nisou9500:34:564
25MA27110Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:34:582

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1957Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:33:0870
2ZC22106Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:34:0862
3ZB3611Milesová IvaPSK Olymp Praha7700:36:0254
4ZE4138Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:36:3348
5ZG46101Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:38:1344
6ZA4951Lenčová Jana-9200:38:2140
7ZC5814Borovičková LenkaSMOLA Chůze Praha7300:39:3238
8ZD6056Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:39:4336
9ZA7296Mrázková RomanaSportcentrum Jičín8300:41:2834
10ZJ75143Komárková TerezaFjord Klub Stará Paka9800:41:3732
11ZB83117Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:42:1030
12ZC8759Škorpilová JanaSC Jičín7400:42:5328
13ZF9642Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5600:44:2626
14ZA10039Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9300:44:5424
15ZC102138Pivoňková LenkaL + L Team7300:45:0322
16ZA10876Hrdličková NelaSyřenov9100:46:4220
17ZA11284Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:47:2218
18ZA11367Horáčková JanaOrel Studenec8500:47:4416
19ZD11452Lenčová JanaMk Seitl Ostrava6900:48:5614
20ZB11669Vondráčková Martina-7600:49:3812
21ZA11944Podlipná VeronikaLázně Bělohrad8100:50:5710
22ZB12153Sedláková MartinaRH Kartouzy Valdice7600:51:048
23ZC123134Červinková KateřinaTJ Spartak Rokytnice7300:51:596
24ZF12810Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:55:084
25ZB13049Kubikova MartinaMorfeovy tenisky8000:56:152

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 60%
Celkový dojem ze závodu: 95%

Závod hodnotilo celkem 7 návštěvníků.
Celkové hodnocení
94%

Názory na závod

Super, vše skvělé.
leos.gal
Už jsem chtěla napsat na sto procent zvládnutý závod od pořadatele, bohužel menší nedostatek tu byl. Absolutní pořadí žen i mužů, byli vyhlášení první tři na stupních což je v pořádku, ale čtvrté a páté místo už pořadatel nevyhlásil a řešil to tak , že některým řekl ať si pro finanční částku přijdou do zákulisí a některým to nesdělil. Nebýt upozornění závodníků mezi sebou, tak o tom nevědí a jedou domů. Myslím si , že čtvrté a páté místo si také zaslouží stát vedle stupňů pro vítěze, nechápu proč by pořadatel to nemohl vyhlásit. Jinak vše zvládnuté a moc pěkný závod. Rovněž bylo nejisté , když někdo zaběhne čas pod 30min.,tak někteří závodnici ani nevěděli, že mají nějakou finanční částku převzít, když pořadatel to v propozicích uvedl. Snad by nebylo problém to také vyhlásit.
anna.bacova
Běh do vrchu v Českém ráji, blízko středu republiky. Přesto nepřijeli běžci některých regionů. Myslím, že pořadatelé byli připraveni na větší účast veteránů. Na trati bylo dost místa. Různé povrchy a rozmanitý profil. Kumburk a výhledy, to chce vidět. Doprava zpět malými autobusy. Dobré občerstvení. Vyvěšené výsledky. Nemělo to chybu. Přiďte pobejt.
kdyby to "do vrchu" nebylo jen dvouslovi v nazvu, tak by mozna prijeli.. kdo vi.. :-O
turekm
pořadatelé si to asi zkazili sami svým dopissem, že jak se včas běžec nezaregistruje, pak nemusí běžet právě pro málo místa kdesi zhůra určeného . ... a já se tak nerad někde mačkám, natož kdybych nemohl jít , a tak dal raději přednost tam ,kde bylo místa dost
turistickybezec
a tak pockej, zas budme obektivni, konkretne za nejake nesmyslne "limity poctu bezcu" poradatele (narozdil od vetsiny dalsich parametru:-O) vetsinou nemohou.. podobny limit pro "MCR" a tedy teoreticka moznost ze by snad nekdo nevyhral jen proto ze se nevesel do limitu je tedy dost vtipne, nicmene to ze toto poradatel s predstihem verejne sdelil, bylo naopak celkem korektni reseni.. o tom zadna.. ;-)
turekm
no počkej tedy, já kvůli tomu " (ne)zvacímu " dopisu jsem sem nejel, když do poslední chvíle před jejich vyjádřením ke kvótám to ale bylo furt v plánu...zato mě vítali po letech jinde slovy : ale copak, už jste tady u nás dlouho nebyl..
turistickybezec1

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód