hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves

11.10.2015, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves
  • datum konání: 11.10.2015
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: TJ Liga 100 Olomouc

Sociální sítě

Místo konání

Stará Ves u Rýmařova, před restaurací Anenská huť
11:00 hodin

Přihlášky

od 9 hodin v penzionu SEVERKA před restauraci Anenská huť ve Staré Vsi, kde jsou i šatny

Startovné

50 Kč

Popis tratě

Délka: 13,6 km
Převýšení: 430 m
Vede po lesních cestách s přírodním i se zpevněným povrchem i po asfaltové silnici.

Ceny pro vítěze

První tři závodníci v každé kategorii obdrží věcné ceny a diplom, vítěz putovní pohár, všichniúčastníci vlaječku.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

PhDr. Miloslav Čermák, CSc.
tel. 602 752 447 nebo 585 224 855

Propozice pořadatele ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.liga100.cz

E-mailová adresa

memoriaol@volny.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
8.10.2017Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves42
9.10.2016Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves52
12.10.2014Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves72
13.10.2013Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves76
7.10.2012Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves40
9.10.2011Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves46
10.10.2010Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves69
11.10.2009Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves57
12.10.2008Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves66
7.10.2007Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves78
2.10.2005Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves74
3.10.2004Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves65
14.10.2001Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves86
10.10.1999Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves101

Statistika závodu Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves

  • ročníků: 15
  • závodníků na všech ročnících: 924

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Barbořák Bohuš5914
Fritscher Adam7512
Soviš Ivan4612
Vraštilová Miloslava5611
Merta Jaroslav3510
Stržínek Karel6410
Hnát Petr749
Šimůnek Jan829
Pechek František539
Bronec Jaromír679
Špacír Ladislav558
Šrůtek Stanislav588
Sedláček Václav868
Vymazal Petr757
Král Jindřich737
Podešva Pavel497
Dedek Aleš757
Komárek Bedřich537
Vodička Jan457
Lenhart Vít826
Řoutil Ladislav816
Fančovič Marian526
Švidernoch Milan586
Brož Jiří546
Horáček Michal756
Pechková Jana856
Škapa Marek715
Hudeček Petr825
Urbiš Vilém545
Orság Lubomír915
Matějíková Jana905
Kebrle Milan755
Les Josef475
Soviš Ivo715
Krčková Šárka885
Mazač Jaroslav685
Mannlová Jana805
Žák Jiří715
Volek Ivo485
Delingerová Marie765
Kokeš Vlastimil655
Mareš Bohumil514
Horák Ondřej754
Spisar Martin744
Bednarz Libor804
Keprtová Miloslava484
Šimůnková Pavla774
Ožana Václav644
Dvořák Miroslav734
Dobrý Jaroslav394

Výsledky závodu

  • výsledky platné k 12.10.2015, 08:41
  • zobrazeno již 996x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV-ALTRA Český pohár v běhu do vrchu 2015 - 30. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 13,6 km, 430 m převýšení)

V této kategorii neběžel žádný závodník.

Muži A (trať 13,6 km, 430 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:50:4635
2MA42Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:54:1031
3MA53Herda JanSKP Nymburk8300:54:3327
4MA74Planička JiříLitovel8800:58:0224
5MA95Krajča StanislavKrálová8301:00:0322
6MA106Hrouza MichalKrnov7801:00:3320
7MA127Gromus TomášHoral Rýmařov7601:01:4819
8MA208Krejčí TomášTJ Liga 100 Olomouc8601:04:5218
9MA249Švec LuděkDUKO Rýmařov7801:06:1217
10MA2710Kouřil JaroslavNeběžecký kroužek8001:08:4716

Muži B (trať 13,6 km, 430 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB211Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:52:3835
2MB312Horák OndřejFORTEX Moravský Beroun7500:53:2631
3MB1113Fritscher AdamTJ Liga 100 Olomouc7501:01:1027
4MB2914Hnát PetrCK Stará Ves - Běžci z Rya7401:09:4824
5MB3215Bronec JaromírTJ Liga 100 Olomouc6701:10:4822
6MB3816Spisar MartinSK K2 Prostějov7401:17:2620
7MB4217Soviš IvoCK Stará Ves - Běžci z Rya7101:20:5919

Muži C (trať 13,6 km, 430 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC618Urlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:57:5735
2MC1419Mojzík JaroslavŠternberk5801:02:4131
3MC1620Skalický JosefACTIVITYLA ŽICHLÍNEK6201:03:5127
4MC1721Matějík PetrCYKLO RACING6401:04:0724
5MC2222Bátěk JosefTJ Liga 100 Olomouc6101:05:1722
6MC2323Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:05:2720
7MC3024Groš ŠtefanSK Valašského Království6101:10:0319
8MC3325Štanglica JiříCK Stará Ves - Běžci z Rya5801:12:5418
9MC3626Barbořák BohušTJ Liga 100 Olomouc5901:15:4917
10MC3727Stržínek KarelCK Stará Ves - Běžci z Rya6401:16:2516

Muži D (trať 13,6 km, 430 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1328Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5301:02:2035
2MD1929Podešva PavelCK Stará Ves - Běžci z Rya4901:04:4431
3MD2530Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4801:07:2827
4MD3131Vynikal BedřichAVA5201:10:4224
5MD3532Mikita PavelSever Brno5201:13:4922
6MD4433Kapl JiříOlomouc4601:32:5520
7MD4534Sedláček JanTJ Liga 100 Olomouc4601:34:5319
8MD4635Soviš IvanCK Stará Ves - Běžci z Rya4601:35:4918
-MD-36Raclavský VlastimilTJ Liga 100 Olomouc55DNF-

Muži E (trať 13,6 km, 430 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME3437Jašek PavelTJ Liga 100 Olomouc4501:13:2335
2ME4938Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3502:01:5831

Juniorky (trať 13,6 km, 430 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ848Podjukl VojtěchSK Hranice9801:00:0035

Ženy A (trať 13,6 km, 430 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1539Planičková LenkaLitovel9101:03:0535
2ZA2140Solánská JanaTJ Maratonstav Úpice8501:05:0031
3ZA2641Matějíková JanaTJ Liga 100 Olomouc9001:08:0027
4ZA2842Chmelková KristýnaTJ Liga 100 Olomouc8701:09:1724

Ženy B (trať 13,6 km, 430 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1843Delingerová MarieAK Kroměříž7601:04:3235
2ZB3944Hanousková MichaelaFORT SMC Ústí nad Orlicí7401:17:5731
3ZB4045Glacnerová LudmilaCK Stará Ves - Běžci z Rya7301:18:4327
4ZB4146Urbánková HelenaTJ Liga 100 Olomouc7701:18:5824
5ZB4347Podjuklová IvaSK Hranice7401:24:0622

Ženy C (trať 13,6 km, 430 m převýšení)

V této kategorii neběžel žádný závodník.

Ženy D (trať 13,6 km, 430 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD4749Lichková ZdeňkaLiga 100 Zlín5601:36:4835
2ZD4850Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:43:5831

Trať 13,6 km, 430 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:50:4635
1MB211Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:52:3835
2MB312Horák OndřejFORTEX Moravský Beroun7500:53:2631
2MA42Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:54:1031
3MA53Herda JanSKP Nymburk8300:54:3327
1MC618Urlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:57:5735
4MA74Planička JiříLitovel8800:58:0224
1ZJ848Podjukl VojtěchSK Hranice9801:00:0035
5MA95Krajča StanislavKrálová8301:00:0322
6MA106Hrouza MichalKrnov7801:00:3320
3MB1113Fritscher AdamTJ Liga 100 Olomouc7501:01:1027
7MA127Gromus TomášHoral Rýmařov7601:01:4819
1MD1328Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5301:02:2035
2MC1419Mojzík JaroslavŠternberk5801:02:4131
1ZA1539Planičková LenkaLitovel9101:03:0535
3MC1620Skalický JosefACTIVITYLA ŽICHLÍNEK6201:03:5127
4MC1721Matějík PetrCYKLO RACING6401:04:0724
1ZB1843Delingerová MarieAK Kroměříž7601:04:3235
2MD1929Podešva PavelCK Stará Ves - Běžci z Rya4901:04:4431
8MA208Krejčí TomášTJ Liga 100 Olomouc8601:04:5218
2ZA2140Solánská JanaTJ Maratonstav Úpice8501:05:0031
5MC2222Bátěk JosefTJ Liga 100 Olomouc6101:05:1722
6MC2323Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:05:2720
9MA249Švec LuděkDUKO Rýmařov7801:06:1217
3MD2530Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4801:07:2827
3ZA2641Matějíková JanaTJ Liga 100 Olomouc9001:08:0027
10MA2710Kouřil JaroslavNeběžecký kroužek8001:08:4716
4ZA2842Chmelková KristýnaTJ Liga 100 Olomouc8701:09:1724
4MB2914Hnát PetrCK Stará Ves - Běžci z Rya7401:09:4824
7MC3024Groš ŠtefanSK Valašského Království6101:10:0319
4MD3131Vynikal BedřichAVA5201:10:4224
5MB3215Bronec JaromírTJ Liga 100 Olomouc6701:10:4822
8MC3325Štanglica JiříCK Stará Ves - Běžci z Rya5801:12:5418
1ME3437Jašek PavelTJ Liga 100 Olomouc4501:13:2335
5MD3532Mikita PavelSever Brno5201:13:4922
9MC3626Barbořák BohušTJ Liga 100 Olomouc5901:15:4917
10MC3727Stržínek KarelCK Stará Ves - Běžci z Rya6401:16:2516
6MB3816Spisar MartinSK K2 Prostějov7401:17:2620
2ZB3944Hanousková MichaelaFORT SMC Ústí nad Orlicí7401:17:5731
3ZB4045Glacnerová LudmilaCK Stará Ves - Běžci z Rya7301:18:4327
4ZB4146Urbánková HelenaTJ Liga 100 Olomouc7701:18:5824
7MB4217Soviš IvoCK Stará Ves - Běžci z Rya7101:20:5919
5ZB4347Podjuklová IvaSK Hranice7401:24:0622
6MD4433Kapl JiříOlomouc4601:32:5520
7MD4534Sedláček JanTJ Liga 100 Olomouc4601:34:5319
8MD4635Soviš IvanCK Stará Ves - Běžci z Rya4601:35:4918
1ZD4749Lichková ZdeňkaLiga 100 Zlín5601:36:4835
2ZD4850Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:43:5831
2ME4938Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3502:01:5831

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:50:4635
2MB211Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:52:3831
3MB312Horák OndřejFORTEX Moravský Beroun7500:53:2627
4MA42Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:54:1024
5MA53Herda JanSKP Nymburk8300:54:3322
6MC618Urlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:57:5720
7MA74Planička JiříLitovel8800:58:0219
8MA95Krajča StanislavKrálová8301:00:0318
9MA106Hrouza MichalKrnov7801:00:3317
10MB1113Fritscher AdamTJ Liga 100 Olomouc7501:01:1016
11MA127Gromus TomášHoral Rýmařov7601:01:4815
12MD1328Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5301:02:2014
13MC1419Mojzík JaroslavŠternberk5801:02:4113
14MC1620Skalický JosefACTIVITYLA ŽICHLÍNEK6201:03:5112
15MC1721Matějík PetrCYKLO RACING6401:04:0711
16MD1929Podešva PavelCK Stará Ves - Běžci z Rya4901:04:4410
17MA208Krejčí TomášTJ Liga 100 Olomouc8601:04:529
18MC2222Bátěk JosefTJ Liga 100 Olomouc6101:05:178
19MC2323Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:05:277
20MA249Švec LuděkDUKO Rýmařov7801:06:126
21MD2530Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4801:07:285
22MA2710Kouřil JaroslavNeběžecký kroužek8001:08:474
23MB2914Hnát PetrCK Stará Ves - Běžci z Rya7401:09:483
24MC3024Groš ŠtefanSK Valašského Království6101:10:032
25MD3131Vynikal BedřichAVA5201:10:421

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ848Podjukl VojtěchSK Hranice9801:00:0035
2ZA1539Planičková LenkaLitovel9101:03:0531
3ZB1843Delingerová MarieAK Kroměříž7601:04:3227
4ZA2140Solánská JanaTJ Maratonstav Úpice8501:05:0024
5ZA2641Matějíková JanaTJ Liga 100 Olomouc9001:08:0022
6ZA2842Chmelková KristýnaTJ Liga 100 Olomouc8701:09:1720
7ZB3944Hanousková MichaelaFORT SMC Ústí nad Orlicí7401:17:5719
8ZB4045Glacnerová LudmilaCK Stará Ves - Běžci z Rya7301:18:4318
9ZB4146Urbánková HelenaTJ Liga 100 Olomouc7701:18:5817
10ZB4347Podjuklová IvaSK Hranice7401:24:0616
11ZD4749Lichková ZdeňkaLiga 100 Zlín5601:36:4815
12ZD4850Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:43:5814

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 95%
Vyhlášení výsledků: 95%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
99%

Názory na závod

Velké poděkování panu Čermákovi za krásný večer ve Staré Vsi a zajištění ubytování, stravy i muziky! Škoda, že zůstává tak málo běžců. Všechno klapalo, trasa specifická, ale těžká a přesto běhavá. 100% servis a velmi přátelská atmosféra, je vidět, že Alfrédkou pořadatelé i celá obec žije, díky!
janherda
To co předvádí Miloš Čermák je něco fantastického. Dělat závod 32 let je pro mnohé z nás nepředstavitelné. Kolik generací a běžců za ty roky bylo na tomto závodě, kolik z nich tu už ani mezi náma není a kolik jich ještě příjde? Miloši pokračuj dál, budeme Ti pomáhat jak jen to půjde.
karel.strzinek

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód