Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Malá cena Špindlerova Mlýna

17.10.2015, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Malá cena Špindlerova Mlýna
  • datum konání: 17.10.2015
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: TJ Slovan Špindlerův Mlýn

Sociální sítě

Místo konání

náměstí Špindlerův Mlýn
11:00 hodin

Přihlášky

na místě od 9:30 hodin

Startovné

60 Kč

Popis tratě

Délka: 14 km
Převýšení: 794 m

Ceny pro vítěze

Finanční, každý účastník obdrží diplom

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Ivo Brunclík
Mateřská škola 86/B
543 51 Špindlerův Mlýn
telefon 499 523 114

Propozice pořadatele ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.ivosovybehyvespindlu.webnode.cz

E-mailová adresa

lev.bill@volny.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
20.10.2018Malá cena Špindlerova Mlýna44
21.10.2017Malá cena Špindlerova Mlýna64
22.10.2016Malá cena Špindlerova Mlýna99
18.10.2014Malá cena Špindlerova Mlýna41
19.10.2013Malá cena Špindlerova Mlýna73
20.10.2012Malá cena Špindlerova Mlýna67
22.10.2011Malá cena Špindlerova Mlýna63
23.10.2010Malá cena Špindlerova Mlýna58
17.10.2009Malá cena Špindlerova Mlýna45
18.10.2008Malá cena Špindlerova Mlýna77
13.10.2007Malá cena Špindlerova Mlýna59
21.10.2006Malá cena Špindlerova Mlýna72
22.10.2005Malá cena Špindlerova Mlýna77
23.10.2004Malá cena Špindlerova Mlýna75
19.10.2002Malá cena Špindlerova Mlýna42
20.10.2001Malá cena Špindlerova Mlýna61

Statistika závodu Malá cena Špindlerova Mlýna

  • ročníků: 17
  • závodníků na všech ročnících: 1017

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Brunclík Ivo5817
Grohová Jaroslava5116
Paulů Blanka5413
Groh Stanislav4613
Vraštilová Miloslava5612
Javůrek Jiří4812
Šimůnek Jaromír5511
Šrůtek Stanislav5811
Votava Vladimír6311
Havlíček Ivo6610
Šír Václav4810
Horáček Michal759
Stránský Aleš609
Jirásková Eva649
Šimůnek Jan828
Krátký Josef658
Havlíček Zdeněk358
Štantejský Michal848
Jelínek Karel517
Pechková Jana857
Šteinc Ludvík417
Berka Radim827
Kubrová Dagmar637
Vanta Josef626
Hájková Renata756
Šimůnek Jan496
Procházková Irena576
Holý Václav416
Šmída Oldřich486
Klimeš Bedřich566
Veselý Pavel666
Dunka Štěpán726
Malý Jan735
Vávra David575
Turek Martin805
Vejnar Josef575
Vacek Martin695
Šesták Karel715
Karlík Michal645
Groh Radoslav895
Svoboda Petr685
Valenta Michal625
Cupák Martin715
Tomíček Josef595
Žák Jiří715
Vacarda Vladimír594
Ondráček Tomáš774
Čivrný Jiří534
Krupka Milan564
Gombita Josef584

Výsledky závodu

  • platné k 19.10.2015, 08:36
  • zobrazeno 1268x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV-ALTRA Český pohár v běhu do vrchu 2015 - 30. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 14 km, 794 m převýšení)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Muži A (trať 14 km, 794 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA140Berka RadimKozákov8201:04:18105
2MA231Groh RadoslavHUDY LA SPORTIVA8901:05:0493
3MA337Vagenknecht FrantišekBAKAKO NOVÁ PAKA7701:05:5281
4MA632Janeček PavelSILVINI MADSHUS TEAM9001:11:4772
5MA936Ondruch AdamPEARL IZUMI CZECH9001:16:4966
6MA1039Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8201:17:2060
7MA1212Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.cz8001:18:2457
8MA1366Novák LukášAC Sake Kateřinky8201:20:4554
9MA147Šplíchal JanSokol Valteřice8301:21:0851
10MA1769Drbohlav MartinJABLONEC NAD NISOU8201:22:5748
11MA3345Trýzna AlešOOB Kotlářka9101:40:3945
12MA3965Nádhera JiříHradec Králové9301:59:3142
Muži B (trať 14 km, 794 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB45Král JindřichISCAREX Česká Třebová7301:06:05105
2MB59Malý JanELEVEN RUN TEAM7301:08:3393
3MB1530Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6601:21:4781
4MB1648Rozsypal VladislavSTS CHVOJKOVICE BROD7001:21:5972
5MB2259Novotný PavelTRIATLON MLADÁ BOLESLAV7201:26:0366
6MB2318Belobrad IvanPasivity Žamberk6601:27:1560
7MB2756Novotný BronislavAK Kroměříž7001:30:1057
8MB3255Polívka PetrSKI VÍTKOVICE6601:35:5954
9MB3651Gajdoš JanVRÁŽ6601:45:5551
10MB3861Nádhera PetrHradec Králové6701:53:3648
11MB4058Kolín JaroslavTRIATLON MLADÁ BOLESLAV7202:02:5945
Muži C (trať 14 km, 794 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC78Petráš RostislavNovojický Kotuč6501:14:17105
2MC184Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:23:4393
3MC2468Valenta MichalPrales Tužín6201:28:3181
4MC2644Vanta JosefTriclub Dobruška6201:29:4872
5MC2953Votava VladimírSAC Špindlerův Mlýn6301:34:4266
6MC3070Drbohlav BohumilJablonec nad Nisou6301:35:0760
7MC3114Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5801:35:5257
8MC4219Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6502:06:0354
Muži D (trať 14 km, 794 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD816Smrčka MilošBK Říčany5401:14:31105
2MD1125Čivrný JiříAC Slovan Liberec5301:17:4493
3MD2124Bříza VladimírKRB Chrudim5101:25:3981
4MD3429Groh StanislavAC Vrchlabí4601:43:2372
Muži E (trať 7,5 km, 333 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME19Metelka JosefSpartak Police4400:52:30105
2ME23Plecháček JiříTJ Maratonstav Úpice4401:07:0793
3ME322Vorel MilanSlatiňany4001:29:1581
Juniorky (trať 7,5 km, 333 m převýšení)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Ženy A (trať 14 km, 794 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2046Kolínová KristýnaOOB KOTLÁŘKA8401:25:31105
2ZA2535Luštincová LucieADIDAS OUTDOOR TEAM9301:28:5993
Ženy B (trať 14 km, 794 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB4057Češková MichaelaTRIATLON MLADÁ BOLESLAV7902:02:59105
Ženy C (trať 14 km, 794 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC2820Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6901:33:17105
2ZC4462Nádherová HanaHradec Králové6803:16:5993
Ženy D (trať 14 km, 794 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD1927Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5401:24:44105
2ZD3571Procházková IrenaTJ Háje5701:43:2793
3ZD3751Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5101:48:0881
4ZD432Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5602:09:5972
Trať 7,5 km, 333 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME19Metelka JosefSpartak Police4400:52:30105
2ME23Plecháček JiříTJ Maratonstav Úpice4401:07:0793
3ME322Vorel MilanSlatiňany4001:29:1581
Trať 14 km, 794 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA140Berka RadimKozákov8201:04:18105
2MA231Groh RadoslavHUDY LA SPORTIVA8901:05:0493
3MA337Vagenknecht FrantišekBAKAKO NOVÁ PAKA7701:05:5281
1MB45Král JindřichISCAREX Česká Třebová7301:06:05105
2MB59Malý JanELEVEN RUN TEAM7301:08:3393
4MA632Janeček PavelSILVINI MADSHUS TEAM9001:11:4772
1MC78Petráš RostislavNovojický Kotuč6501:14:17105
1MD816Smrčka MilošBK Říčany5401:14:31105
5MA936Ondruch AdamPEARL IZUMI CZECH9001:16:4966
6MA1039Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8201:17:2060
2MD1125Čivrný JiříAC Slovan Liberec5301:17:4493
7MA1212Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.cz8001:18:2457
8MA1366Novák LukášAC Sake Kateřinky8201:20:4554
9MA147Šplíchal JanSokol Valteřice8301:21:0851
3MB1530Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6601:21:4781
4MB1648Rozsypal VladislavSTS CHVOJKOVICE BROD7001:21:5972
10MA1769Drbohlav MartinJABLONEC NAD NISOU8201:22:5748
2MC184Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:23:4393
1ZD1927Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5401:24:44105
1ZA2046Kolínová KristýnaOOB KOTLÁŘKA8401:25:31105
3MD2124Bříza VladimírKRB Chrudim5101:25:3981
5MB2259Novotný PavelTRIATLON MLADÁ BOLESLAV7201:26:0366
6MB2318Belobrad IvanPasivity Žamberk6601:27:1560
3MC2468Valenta MichalPrales Tužín6201:28:3181
2ZA2535Luštincová LucieADIDAS OUTDOOR TEAM9301:28:5993
4MC2644Vanta JosefTriclub Dobruška6201:29:4872
7MB2756Novotný BronislavAK Kroměříž7001:30:1057
1ZC2820Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6901:33:17105
5MC2953Votava VladimírSAC Špindlerův Mlýn6301:34:4266
6MC3070Drbohlav BohumilJablonec nad Nisou6301:35:0760
7MC3114Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5801:35:5257
8MB3255Polívka PetrSKI VÍTKOVICE6601:35:5954
11MA3345Trýzna AlešOOB Kotlářka9101:40:3945
4MD3429Groh StanislavAC Vrchlabí4601:43:2372
2ZD3571Procházková IrenaTJ Háje5701:43:2793
9MB3651Gajdoš JanVRÁŽ6601:45:5551
3ZD3751Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5101:48:0881
10MB3861Nádhera PetrHradec Králové6701:53:3648
12MA3965Nádhera JiříHradec Králové9301:59:3142
1ZB4057Češková MichaelaTRIATLON MLADÁ BOLESLAV7902:02:59105
11MB4058Kolín JaroslavTRIATLON MLADÁ BOLESLAV7202:02:5945
8MC4219Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6502:06:0354
4ZD432Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5602:09:5972
2ZC4462Nádherová HanaHradec Králové6803:16:5993
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA140Berka RadimKozákov8201:04:18105
2MA231Groh RadoslavHUDY LA SPORTIVA8901:05:0493
3MA337Vagenknecht FrantišekBAKAKO NOVÁ PAKA7701:05:5281
4MB45Král JindřichISCAREX Česká Třebová7301:06:0572
5MB59Malý JanELEVEN RUN TEAM7301:08:3366
6MA632Janeček PavelSILVINI MADSHUS TEAM9001:11:4760
7MC78Petráš RostislavNovojický Kotuč6501:14:1757
8MD816Smrčka MilošBK Říčany5401:14:3154
9MA936Ondruch AdamPEARL IZUMI CZECH9001:16:4951
10MA1039Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8201:17:2048
11MD1125Čivrný JiříAC Slovan Liberec5301:17:4445
12MA1212Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.cz8001:18:2442
13MA1366Novák LukášAC Sake Kateřinky8201:20:4539
14MA147Šplíchal JanSokol Valteřice8301:21:0836
15MB1530Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6601:21:4733
16MB1648Rozsypal VladislavSTS CHVOJKOVICE BROD7001:21:5930
17MA1769Drbohlav MartinJABLONEC NAD NISOU8201:22:5727
18MC184Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:23:4324
19MD2124Bříza VladimírKRB Chrudim5101:25:3921
20MB2259Novotný PavelTRIATLON MLADÁ BOLESLAV7201:26:0318
21MB2318Belobrad IvanPasivity Žamberk6601:27:1515
22MC2468Valenta MichalPrales Tužín6201:28:3112
23MC2644Vanta JosefTriclub Dobruška6201:29:489
24MB2756Novotný BronislavAK Kroměříž7001:30:106
25MC2953Votava VladimírSAC Špindlerův Mlýn6301:34:423
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD1927Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5401:24:44105
2ZA2046Kolínová KristýnaOOB KOTLÁŘKA8401:25:3193
3ZA2535Luštincová LucieADIDAS OUTDOOR TEAM9301:28:5981
4ZC2820Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6901:33:1772
5ZD3571Procházková IrenaTJ Háje5701:43:2766
6ZD3751Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5101:48:0860
7ZB4057Češková MichaelaTRIATLON MLADÁ BOLESLAV7902:02:5957
8ZD432Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5602:09:5954
9ZC4462Nádherová HanaHradec Králové6803:16:5951

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 98%
Zvolená trasa závodu: 96%
Značení závodu: 94%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 92%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 96%

Závod hodnotilo celkem 6 návštěvníků.
Celkové hodnocení
97%

Názory na závod

Děkuji za nás Pražáky za opět skvěle připravený náročný závod v okolí Špindelrova Mlýna. Běhám jej již mnoho let a vždy si na Malou cenu Špindlerova Mlýna udělám čas, protože závod prověří vše, co by horský běžec měl umět: výběhy do kopců, horské rovinky přes kořeny a bláto, ostré seběhy terénem sjezdovek a přes louky, skalky, atp.Též děkuji paní Brunclíkové a starší pańí Brunclíkové za 25 let pečení vynikajících buchet pro závodníky. Ať je více obdobných akcí. Irča Procházková
prochazkova
Musím jen souhlasit s Irčou Procházkovou. Skvěle připravený závod a hlavně super značení. Všichni běžci v pořádku v cíli.
anna.bacova
Super, super závod. Já měl malinký orientační problémek při seběhu z Medvědína, asi mě zmátla cedule, tedy šipka - černá na bílém podkladu, k nějaké hospodě, ale ještě na sjezdovce jsem zaregistroval pořadatelovo značení, červenou šipku a poté bílé šipky na sjezdovce, takže jsem včas korigoval směr běhu a nezaběhl si.
ucastnikzavodu
pěkný závod, pěkná atmosféra, těžká trať (ale pro všechny stejná)
rozsypal.v
Bylo to super! Díky moc pořadatelům za pěkně připravený závod s pestrou trasou. Lukáš Novák
luke.lenny

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód