Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh Dlouhými záhony

14.11.2015, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh Dlouhými záhony
  • datum konání: 14.11.2015
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Maratonstav Úpice

Sociální sítě

Místo konání

ZŠ na Lánech, Úpice
10:30 - 12:00 hodin

Startovné

dospělí - 50 Kč
mládež - 20 Kč

Popis tratě

Délka: 6,8 km a méně
Povrch: 80% lesní pěšiny, 20 % asfalt

Tento závod je součástí těchto pohárů

Internetové stránky

http://www.maratonstav.cz

E-mailová adresa

maratonstav@maratonstav.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
10.11.2018Běh Dlouhými záhony-
11.11.2017Běh Dlouhými záhony-
12.11.2016Běh Dlouhými záhony76
8.11.2014Běh Dlouhými záhony101
9.11.2013Běh Dlouhými záhony50
10.11.2012Běh Dlouhými záhony60
12.11.2011Běh Dlouhými záhony73
13.11.2010Běh Dlouhými záhony78
14.11.2009Běh Dlouhými záhony97
8.11.2008Běh Dlouhými záhony78
10.11.2007Běh Dlouhými záhony68
11.11.2006Běh Dlouhými záhony81
12.11.2005Běh Dlouhými záhony84
13.11.2004Běh Dlouhými záhony, vyhlášení ČP84
8.11.2003Úpice - Běh Dlouhými záhony89
9.11.2002Běh Dlouhými záhony70
10.11.200128. ročník, Běh Dlouhými záhony69
11.11.2000Běh dlouhými záhony67
7.11.1998Běh Dlouhými záhony - VC firmy Nypro84
9.11.1996Běh Dlouhými záhony161
11.11.1995Běh Dlouhými záhony72
12.11.1994Běh Dlouhými záhony85
14.11.1992Běh Dlouhými záhony50
16.11.1991Úpice - běh Dlouhými záhony85
17.11.1990Úpice - Běh Dlouhými záhony101
18.11.1989Setkání mistrtů - Záhony v Úpici63
19.11.1988Úpice - Dlouhé záhony97
14.11.1987Běh Dlouhými záhony64
8.11.1986Běh Dlouhými záhony, 13. ročník80

Statistika závodu Běh Dlouhými záhony

  • ročníků: 30
  • závodníků na všech ročnících: 2167

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Javůrek Jiří4824
Brunclík Ivo5822
Šrutek Stanislav5822
Pechek František5321
Friebelová Eva6220
Mach Václav5520
Vašíček Martin7118
Kubeček Ladislav6217
Mazač Jaroslav6817
Marek František4116
Šmída Oldřich4815
Stránský Aleš6015
Lanta Jiří4415
Linhart Miloš4414
Čipera Radek6414
Vašíček Roman7414
Vacková Hana5613
Nečas Josef5813
Krejcar Petr4513
Paulů Blanka5413
Havlíček Zdeněk3513
Vojáček Pavel5112
Kolínek František5612
Šír Václav4812
Holub Petr6612
Groh Stanislav4611
Pechková Jana8511
Sadílek Ota4610
Šimůnek Jan8210
Kozel Karel5210
Farář Jaroslav5010
Kubečková Radka6910
Grohová Jaroslava5110
Horáček Michal7510
Balcar Luboš5810
Čáp Bohuslav519
Šlégr Jiří549
Krejcar Daniel759
Šesták Karel719
Vanta Josef629
Libra Jiří379
Janata Milan859
Novotná Eva488
Tomíček Josef598
Berger Jan478
Klampflová Eva648
Cejzlar Roman718
Valenta Michal628
Bureš Jindřich538
Plecháček Jiří448

Výsledky závodu

  • platné k 18.11.2015, 08:52
  • zobrazeno 1357x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV-ALTRA Český pohár v běhu do vrchu 2015 - 30. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 6,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1414Moravec JiříOrel Orlice9600:30:26-
2MJ1717Volák OndřejSPARTAK Police nad Metují0000:30:58-
3MJ5252Brolík VojtěchLoko Trutnov9600:36:49-
4MJ6363Tomeš MiroslavÚpice9700:39:53-
5MJ7777Hladký TadeášOrel Židenice0800:45:13-
6MJ9595Bulička DominikAK Kroměříž0300:51:56-
Muži A (trať 6,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:26:39-
2MA22Vagenknecht FrantišekNová Paka7700:26:49-
3MA33Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:27:48-
4MA44Rücker PavelBonbon BKL Machov7600:28:27-
5MA55Herda JanSKP Nymburk8300:28:33-
6MA66Penc OndřejCyklo Tony7700:28:56-
7MA77Adamec MilanOrel Vyškov7700:29:06-
8MA88Šolc VítězslavRedpoint9100:29:07-
9MA99Novotný PetrTaiwan Beast Runners8500:29:33-
10MA1010Rücker JakubBonbon Lhota8800:29:45-
11MA1111Hurdálek HubertLoko Trutnov7800:30:07-
12MA1212Plíva VojtěchOrel Dolní Dobrouč8700:30:16-
13MA1515Jirka JanAC Náchod8300:30:27-
14MA1818Hochman ZdeněkOrel Blučina8500:31:15-
15MA2626Horák PetrOrel Silůvky7600:32:51-
16MA2828Laštůvka MartinCyklo Tony8000:33:01-
17MA3737Kubasa JiříTJ Maratonstav Úpice7700:34:20-
18MA3939Pešta MartinNová Paka7800:34:33-
19MA4141Semerák IvoÚpice7600:34:36-
20MA4545Volf MichalTJ Dvůr Králové nad Labem8100:35:33-
21MA5151Hudec ZdeněkMalé Svatoňovice9300:36:13-
22MA8080Nehybka JosefOrel Židenice9500:46:01-
Muži B (trať 6,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1313Kašpařík PavelOrel Blažovice7500:30:25-
2MB1919Mazač JaroslavWikov Hronov6800:31:18-
3MB2020Zachař JiříOrel Vysoké Mýto7200:31:28-
4MB2121Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:31:36-
5MB2424Berka LuděkAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:32:30-
6MB2929Hladký JiříOrel Židenice7500:33:20-
7MB3030Štrof MichalTenis Úpice7300:33:31-
8MB3131Vašíček RomanRadvanice7400:33:35-
9MB3838Herbs JanVrchaři Vrchlabí7500:34:22-
10MB4040Vašíček MartinTJ Maratonstav Úpice7100:34:35-
11MB4242Šenkýř PetrOrel Silůvky7400:34:37-
12MB4747Dlab LadislavRoztoky u Jilemnice7000:35:43-
13MB5050Vondra JosefHvězda SKP Pardubice7100:36:01-
14MB5353Kubín MartinLoko Trutnov7000:36:50-
15MB5555Melichar PavelSokol Batňovice7100:37:10-
16MB5858Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7000:38:06-
17MB5959Lanta PetrOrel Úpice7200:38:07-
18MB6262Nádhera PetrHradec Králové6700:39:43-
19MB6868Hanuš JiříVella Cycling Náchod7200:42:38-
20MB7979Kožíšek VáclavČeské Budějovice6600:45:37-
Muži C (trať 6,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1616Vacarda VladimírEleven Run Team Liberec5900:30:51-
2MC2222Kubeček LadislavTJ Maratonstav Úpice6200:32:12-
3MC2525Tichý PavelAC Náchod6300:32:42-
4MC3232Šolc VítězslavBKL Machov5700:33:52-
5MC3333Valenta MichalPrales Tužín6200:33:59-
6MC3434Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:34:00-
7MC4444Nečas JosefÚpice5800:34:57-
8MC4949Prokop MilanSportovní Centrum Dobrošov6200:35:54-
9MC5656Kunc JosefOrel Vyškov6000:37:27-
10MC5757Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:37:51-
11MC8181Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6500:46:32-
Muži D (trať 6,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2323Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:32:20-
2MD3636Jirásek MiroslavSDH Pavlišov4700:34:04-
3MD5454Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:37:01-
4MD6060Mach VáclavTJ Maratonstav Úpice5500:38:23-
5MD6565Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:41:37-
6MD7070Čáp BohuslavOrel Hradec Králové5100:43:33-
7MD7676Sedláček PavelOrel Starý Lískovec5300:44:56-
8MD9696Špidla VladimírTJ Maratonstav Úpice5100:52:49-
9MD9898Les JosefTJ Maratonstav Úpice4700:53:01-
Muži E (trať 6,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME6464Metelka JosefSpartak Police n.M.4400:40:15-
2ME7878Lanta JiříTJ Maratonstav Úpice4400:45:17-
3ME8383Plecháček JiříTJ Maratonstav Úpice4400:46:59-
4ME8989Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:49:40-
5ME9090Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:49:56-
6ME9494Holý JosefOrel Židenice4100:51:15-
7ME100100Soukup JiříLiga 100 Hradec Králové2701:28:09-
Juniorky (trať 6,8 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Ženy A (trať 6,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2727Eliášková TerezaOrel Židenice9500:32:52-
2ZA4646Solánská JanaTJ Maratonstav Úpice8500:35:39-
3ZA4848Zachariášová AliceOrel Židenice8700:35:45-
4ZA6767Zdařilová ZuzanaOrel Židenice8300:42:37-
5ZA8585Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9300:47:28-
6ZA8686Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:47:55-
Ženy B (trať 6,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB7171Mejsnarová LenkaRoztoky u Jilemnice7400:43:50-
2ZB7272Horáková ŠárkaOrel Silůvky7700:44:00-
3ZB7373Hladká KláraOrel Židenice7800:44:15-
4ZB7474Řezníčková NikolaSpartak Police n.M.7700:44:37-
5ZB7575Svobodová MartinaOrel Obřany7500:44:40-
6ZB8484Smith LucieVrchlabí7300:47:13-
7ZB8888Škařoubková IvanaOrel Vyškov7400:49:34-
8ZB9191Renská LenkaNáchod8000:50:09-
Ženy C (trať 6,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC4343Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:34:50-
2ZC6161Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:39:07-
3ZC6666Slabáková LenkaOrel Židenice6600:42:10-
4ZC6969Málková AnnaOrel Vyškov6300:43:22-
5ZC8282Kubečková RadkaTJ Maratonstav Úpice6900:46:44-
6ZC8787Skřivánková DanaOrel Vyškov6700:49:30-
7ZC9393Kožíšková LenkaSK Čtyři Dvory České Budějovice6600:50:27-
8ZC9797Friebelová EvaTJ Maratonstav Úpice6200:53:00-
9ZC9999Nádherová HanaHradec Králové6801:07:37-
Ženy D (trať 6,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD3535Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:34:03-
2ZD9292Jurošková MilušeOrel Židenice5800:50:22-
Trať 6,8 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:26:39-
2MA22Vagenknecht FrantišekNová Paka7700:26:49-
3MA33Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:27:48-
4MA44Rücker PavelBonbon BKL Machov7600:28:27-
5MA55Herda JanSKP Nymburk8300:28:33-
6MA66Penc OndřejCyklo Tony7700:28:56-
7MA77Adamec MilanOrel Vyškov7700:29:06-
8MA88Šolc VítězslavRedpoint9100:29:07-
9MA99Novotný PetrTaiwan Beast Runners8500:29:33-
10MA1010Rücker JakubBonbon Lhota8800:29:45-
11MA1111Hurdálek HubertLoko Trutnov7800:30:07-
12MA1212Plíva VojtěchOrel Dolní Dobrouč8700:30:16-
1MB1313Kašpařík PavelOrel Blažovice7500:30:25-
1MJ1414Moravec JiříOrel Orlice9600:30:26-
13MA1515Jirka JanAC Náchod8300:30:27-
1MC1616Vacarda VladimírEleven Run Team Liberec5900:30:51-
2MJ1717Volák OndřejSPARTAK Police nad Metují0000:30:58-
14MA1818Hochman ZdeněkOrel Blučina8500:31:15-
2MB1919Mazač JaroslavWikov Hronov6800:31:18-
3MB2020Zachař JiříOrel Vysoké Mýto7200:31:28-
4MB2121Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:31:36-
2MC2222Kubeček LadislavTJ Maratonstav Úpice6200:32:12-
1MD2323Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:32:20-
5MB2424Berka LuděkAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:32:30-
3MC2525Tichý PavelAC Náchod6300:32:42-
15MA2626Horák PetrOrel Silůvky7600:32:51-
1ZA2727Eliášková TerezaOrel Židenice9500:32:52-
16MA2828Laštůvka MartinCyklo Tony8000:33:01-
6MB2929Hladký JiříOrel Židenice7500:33:20-
7MB3030Štrof MichalTenis Úpice7300:33:31-
8MB3131Vašíček RomanRadvanice7400:33:35-
4MC3232Šolc VítězslavBKL Machov5700:33:52-
5MC3333Valenta MichalPrales Tužín6200:33:59-
6MC3434Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:34:00-
1ZD3535Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:34:03-
2MD3636Jirásek MiroslavSDH Pavlišov4700:34:04-
17MA3737Kubasa JiříTJ Maratonstav Úpice7700:34:20-
9MB3838Herbs JanVrchaři Vrchlabí7500:34:22-
18MA3939Pešta MartinNová Paka7800:34:33-
10MB4040Vašíček MartinTJ Maratonstav Úpice7100:34:35-
19MA4141Semerák IvoÚpice7600:34:36-
11MB4242Šenkýř PetrOrel Silůvky7400:34:37-
1ZC4343Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:34:50-
7MC4444Nečas JosefÚpice5800:34:57-
20MA4545Volf MichalTJ Dvůr Králové nad Labem8100:35:33-
2ZA4646Solánská JanaTJ Maratonstav Úpice8500:35:39-
12MB4747Dlab LadislavRoztoky u Jilemnice7000:35:43-
3ZA4848Zachariášová AliceOrel Židenice8700:35:45-
8MC4949Prokop MilanSportovní Centrum Dobrošov6200:35:54-
13MB5050Vondra JosefHvězda SKP Pardubice7100:36:01-
21MA5151Hudec ZdeněkMalé Svatoňovice9300:36:13-
3MJ5252Brolík VojtěchLoko Trutnov9600:36:49-
14MB5353Kubín MartinLoko Trutnov7000:36:50-
3MD5454Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:37:01-
15MB5555Melichar PavelSokol Batňovice7100:37:10-
9MC5656Kunc JosefOrel Vyškov6000:37:27-
10MC5757Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:37:51-
16MB5858Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7000:38:06-
17MB5959Lanta PetrOrel Úpice7200:38:07-
4MD6060Mach VáclavTJ Maratonstav Úpice5500:38:23-
2ZC6161Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:39:07-
18MB6262Nádhera PetrHradec Králové6700:39:43-
4MJ6363Tomeš MiroslavÚpice9700:39:53-
1ME6464Metelka JosefSpartak Police n.M.4400:40:15-
5MD6565Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:41:37-
3ZC6666Slabáková LenkaOrel Židenice6600:42:10-
4ZA6767Zdařilová ZuzanaOrel Židenice8300:42:37-
19MB6868Hanuš JiříVella Cycling Náchod7200:42:38-
4ZC6969Málková AnnaOrel Vyškov6300:43:22-
6MD7070Čáp BohuslavOrel Hradec Králové5100:43:33-
1ZB7171Mejsnarová LenkaRoztoky u Jilemnice7400:43:50-
2ZB7272Horáková ŠárkaOrel Silůvky7700:44:00-
3ZB7373Hladká KláraOrel Židenice7800:44:15-
4ZB7474Řezníčková NikolaSpartak Police n.M.7700:44:37-
5ZB7575Svobodová MartinaOrel Obřany7500:44:40-
7MD7676Sedláček PavelOrel Starý Lískovec5300:44:56-
5MJ7777Hladký TadeášOrel Židenice0800:45:13-
2ME7878Lanta JiříTJ Maratonstav Úpice4400:45:17-
20MB7979Kožíšek VáclavČeské Budějovice6600:45:37-
22MA8080Nehybka JosefOrel Židenice9500:46:01-
11MC8181Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6500:46:32-
5ZC8282Kubečková RadkaTJ Maratonstav Úpice6900:46:44-
3ME8383Plecháček JiříTJ Maratonstav Úpice4400:46:59-
6ZB8484Smith LucieVrchlabí7300:47:13-
5ZA8585Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9300:47:28-
6ZA8686Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:47:55-
6ZC8787Skřivánková DanaOrel Vyškov6700:49:30-
7ZB8888Škařoubková IvanaOrel Vyškov7400:49:34-
4ME8989Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:49:40-
5ME9090Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:49:56-
8ZB9191Renská LenkaNáchod8000:50:09-
2ZD9292Jurošková MilušeOrel Židenice5800:50:22-
7ZC9393Kožíšková LenkaSK Čtyři Dvory České Budějovice6600:50:27-
6ME9494Holý JosefOrel Židenice4100:51:15-
6MJ9595Bulička DominikAK Kroměříž0300:51:56-
8MD9696Špidla VladimírTJ Maratonstav Úpice5100:52:49-
8ZC9797Friebelová EvaTJ Maratonstav Úpice6200:53:00-
9MD9898Les JosefTJ Maratonstav Úpice4700:53:01-
9ZC9999Nádherová HanaHradec Králové6801:07:37-
7ME100100Soukup JiříLiga 100 Hradec Králové2701:28:09-

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 90%
Zvolená trasa závodu: 90%
Značení závodu: 90%
Vyhlášení výsledků: 90%
Zpracování výsledků: Nehodnoceno
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: 90%

Závod hodnotilo celkem 9 návštěvníků.
Celkové hodnocení
90%

Názory na závod

Kde jsou výsledky?Pořadatel poháru má jít vzorem.
k.lamač
Také čekáme na výsledky. Dominik už dvakrát porazil hlavního pořadatele českého běhu do vrchu a také p. Špidlu.
jbulickova
Jste jednička paní Buličková! Chtěl bych, aby jste mě trénovala, šlo by to?
trenerjan
Chtěl bych poděkovat organizátorům za skvělý ročník Českého poháru v běhu do vrchu. Jenom nechápu proč se 12letej kluk se "níčí" na náročných běhách do vrchu? Myslim si, že by bylo lepší ještě třeba 3 roky počkat nic mu neuteče. Akorát riskuje, že tímhle stylem brzo doběhá. Zatím ať běhá se stejně starými soupeři a časem se ukáže. Je to rada pro Dominikovo zdraví.
bezec
ja taky drobet nechapu podobne snahy evidentne vysinutych rodicu "vlastnit" "zazracne dite", ..a tim spis to nechapu kdyz nebohe dite evidentne nicim zazracne neni (tak treba Robin Beshir bezel ve stejnem veku dvoracky pod 50´- coz ovsem rozhodne neuvadim jako motivaci ), nicmene prispevek do uzivatele "trenerjan" bohuzel opet zapada do kategorie anonymnich vykriku do tmy, naprosto bez jakehokoliv obektivniho predmetu ke sdeleni ostatnim.. :-/    ..BTW poradatelum, jak poharu, tak jednotlivych zavodu, statistikum, fotografum, a dalsim samozrejme tez diky !! ;-)
turekm
Dlouhé Záhony fajn, nečekaně těžký kros, díky za něj. Při vyhlášení výsledků POHÁRU si nejde nevšimnout toho, že vrchařský pohár, stejně jako jiné série doplácí na množství závodů a bodování. Absolutní pořadí, kde se v top 10 žen umístí takřka samé veteránky?! V mužích suverénní P. Pechek, který jako jediný ze širší špičky objede potřebný počet závodů ... Nechci nijak shazovat vrchy, ale reprezentanty a českou špičku táhne mčr, kvalifikace a pár vybraných závodů, zbytek je "setkáním veteránů a několika objížděčů". Lukrativních závodů do vrchu mnoho není, těžkých kopců spíše ubývá a při nynějším bodování je celkové umístění velmi ovlivněno slabou účastí na některých kopcích, kde "bodují všichni". Reálně vzato bych do absolutního pořadí zařadil 20mužů a 10žen bez rozdílu věku a hodnotil jen 1B, 3A a 4S. Upřímně - pro špičku nebude nikdy tahákem seriál "od Šumavy po Beskydy každý víkend půl roku v tahu". Rád bych poděkoval za to, že se vrchy stále pořádají, statistika je exkluzivní, ale do budoucna to bez peněz a obměny pravidel podle mě nepůjde, jestli nechceme obdarovávat "věrné účastníky". Jan Herda
janherda
no, mozna by stalo za to zamyslet se spis nad kriterii bodovani zalozenych nejen podle teto "schvalene obtiznosti" (teda bez urazky, ale obcas dost zavadejici..) ale udelat nejaky sirsi koeficient do ktereho by se zapocitavali jak parametry trate (delka, prevyseni, povrch) tak i pocet bezcu v dane kategorii a dosazeny cas.. Honza ma naprostou pravdu je fakt rozdil byt treba v 10 na jednom z nejtvrdsich zavodu ve spindlu, ovsem (bohuzel..) s minimalni konkurenci a byt v te 10 treba na qMS/E na lyse nebo na kratkem hostynu ci plesivci kde jsou pres obtiznost kat. "B" ucasti ve stovkach, a taky je rozdil byt kdekoliv napr. opet desaty par minut za vitezem, a byt treba i na bedne s desetiminutovou sekerou (tohle velmi pekne a chytre resi procenta v iscarexu ;-)) ..a mozna by stalo za to prevest diskusi do diskudniho fora, protoze se tyka celeho poharu a nejen konkretniho zavodu - kazdopadne je dobre ze nekdo tohle tema nacal, myslim ze by se k tomu rado vyjadrilo vic lidi :-)
turekm
tak ten kdo na stará kolena se pravidelně hejbe každý víkend a obíhá zrovna třeba vrchařské poháry, to hlavně třeba i z důvodu lepšího prostředí vůči zdraví všeobecně , možná si po přečtení výše uvedeného uvědomí, že je vlastně už tím veteránem anebo objížděčem ...asi nastal čas, kdy se na to všechno vyprdnout tedy...asi nastal čas už konečně přepustit svá místa mladým , chytřejším a skvělejším
turistickybezec
ale prd, sam dobre vis ze takhle to mysleny vubec nebylo ;-)
turekm

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód