hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


1. Pekelný kilometr

1.4.2015, středa

Propozice závodu

  • název závodu: 1. Pekelný kilometr
  • datum konání: 1.4.2015
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Šimůnek s.r.o., EkoBi s.r.o. a ISCAREX, s.r.o.

Sociální sítě

Místo konání

Areál Peklák, Česká Třebová
od 17 hodin

Přihlášky

od 16 hodin

Startovné

30 Kč

Popis tratě

běh do sjezdovky, travnatý povrch

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jan Šimůnek
tel. 739 475 845

Propozice poháru Pekelný kilometr 2015:

Seriál závodů ve zdolávání sjezdovky v České Třebové.
Pořadatel soutěže: Šimůnek, s.r.o. ve spolupráci s Eko Bi s. r. o., Česká Třebová
Statistik soutěže: Milan Kebrle, tel. 732 965 590, e-mail: team@iscarex.cz

Seriál obsahuje 5 závodů, celkové výsledky jsou zařazeny do Iscarex poháru 2015.
Termíny závodů:
1) 1. 4. 2015
2) 6. 5. 2015
3) 3. 6. 2015
4) 1. 7. 2015
5) 29. 8. 2015 - večerní závod - vyhlášení série závodů

Kategorie trať 1 km:
Dorostenci - 16-17 let (r. 98-99)
Junioři - 18-19 let (r. 96-97)
Muži A - 20-39 let (r. 76-95)
Muži B - 40-49 let (r. 66-75)
Muži C - 50-59 let (r. 56-65)
Muži D - 60-69 let (r. 46-55)
Muži E - 70 let a starší (r. 45 a starší)

Dorostenky 16-17 let (r. 98-99)
Juniorky - 18-19 let (r. 96-97)
Ženy A - 20-34 let (r. 81-95)
Ženy B - 35-44 let (r. 71-80)
Ženy C - 45-54 let (r. 61-70)
Ženy D - 55 let a starší (r. 60 a starší)

Kategorie trať 500 m:
Starší žáci 14-15 let (r. 00-01)
Mladší žáci 12-13 let (r. 02-03)

Starší žákyně 14-15 let (r. 00-01)
Mladší žákyně 12-13 let (r. 02-03)

Kategorie trať 250 m:
Nejmladší žáci II 10-11 let (r. 04-05)
Nejmladší žáci I 8-9 let (r. 06-07)

Nejmladší žákyně II 10-11 let (r. 04-05)
Nejmladší žákyně I 8-9 let (r. 06-07)

Kategorie trať 100 m:
Chlapci 7 let a mladší (r. 08 a mladší)
Dívky 7 let a mladší (r. 08 a mladší)

Bodování:
Počet získaných bodů je úměrný výkonu. Součet nejlepších časů každého závodníka bude porovnán s průměrem prvních tří závodníků v kategorii. Tomuto průměru je přidělena hodnota 100 bodů. Z pěti závodů se budou sčítat tři nejlepší dosažené časy. Závodník s časem 150% a horším již nezíská žádný bod. Při rovnosti bodů rozhoduje větší počet lepších umístění. Podmínkou zařazení do celkového hodnocení Pekelného kilometru je absolvování alespoň 3 běhů.

Celkový výsledek běžce v poháru Pekelný kilometr 2015 bude započítán do Iscarex poháru 2015.

Místo konání:
Sportovní areál Peklák, Česká Třebová
Intervalový start - jeden závodník po 30 s. Každý závodník dostane přiřazený startovní čas.
První start v 17:00 hodin (29. 8. - od 18:00 hodin) pro tratě 100 m, 250 m a 500 m, pro trať 1 km od 17:45 hodin (29. 8. - od 20:30 hodin).

Přihlášky:
V místě startu, od 16:00 do 16:45 hodin (29. 8. - od 17:00 do 17:45 hodin) pro tratě 100 m, 250 m a 500 m, od 16:00 do 17:30 (29. 8. - od 17:00 do 20:00 hodin) pro trať 1 km.

Startovné:
Jednotné 30 Kč / závod (předškolní děti zdarma)

Popis tratě:
Trať 100 m pro předškolní děti do mírného stoupání, travnatý povrch.
Trať 250 m pro žáky a žákyně do mírného stoupání, travnatý povrch.
Trať 500 m do poloviny sjezdovky, travnatý povrch.
Trať 1 km na vrchol sjezdovky, travnatý povrch, převýšení 150 m.

Ceny a vyhlášení vítězů:
Vyhlášení vítězů se uskuteční a ceny budou uděleny pouze za celý seriál, po posledním závodě 29. 8. 2015. Ceny je možné převzít pouze osobně. Odměněni budou vždy první 3 závodníci ve vypsaných kategoriích. Závodníci obdrží věcné ceny a volné poukazy na sportoviště (plavecký bazén, lanové centrum, SKI areál).

Sponzoři poháru:
Šimůnek, s.r.o.
Iscarex, s.r.o.
Eko Bi s.r.o., Česká Třebová

Ostatní informace u pořadatele soutěže:
Jan Šimůnek ml.
tel. 739 475 845
cncvyroba@seznam.cz

E-mailová adresa

cncvyroba@seznam.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
29.8.20185. Pekelný kilometr-
11.7.20184. Pekelný kilometr-
30.5.20183. Pekelný kilometr-
2.5.20182. Pekelný kilometr-
4.4.20181. Pekelný kilometr-
30.8.20175. Pekelný kilometr125
12.7.20174. Pekelný kilometr111
31.5.20173. Pekelný kilometr130
3.5.20172. Pekelný kilometr139
5.4.20171. Pekelný kilometr133
31.8.20165. Pekelný kilometr163
20.7.20164. Pekelný kilometr118
1.6.20163. Pekelný kilometr141
4.5.20162. Pekelný kilometr116
6.4.20161. Pekelný kilometr151
29.8.20155. Pekelný kilometr133
1.7.20154. Pekelný kilometr107
3.6.20153. Pekelný kilometr108
6.5.20152. Pekelný kilometr99
23.8.20145. Pekelný kilometr131
2.7.20144. Pekelný kilometr141
18.6.20143. Pekelný kilometr114
14.5.20142. Pekelný kilometr137
2.4.20141. Pekelný kilometr130
24.8.20135. Pekelný kilometr (noční běh a vyhlášení seriálu)120
3.7.20134. Pekelný kilometr122
5.6.20133. Pekelný kilometr104
15.5.20132. Pekelný kilometr112
3.4.20131. Pekelný kilometr (zrušeno)-
25.8.20125. Pekelný kilometr138
4.7.20124. Pekelný kilometr106
6.6.20123. Pekelný kilometr149
2.5.20122. Pekelný kilometr136
4.4.20121. Pekelný kilometr113
24.8.20115. Pekelný kilometr100
13.7.20114. Pekelný kilometr101
1.6.20113. Pekelný kilometr98
4.5.20112. Pekelný kilometr122
6.4.20111. Pekelný kilometr104
25.8.20105. Pekelný kilometr97
7.7.20104. Pekelný kilometr76
2.6.20103. Pekelný kilometr76
5.5.20102. Pekelný kilometr117
7.4.20101. Pekelný kilometr81
29.8.20095. Pekelný kilometr - vyhlášení93
29.7.20094. Pekelný kilometr72
17.6.20093. Pekelný kilometr91
27.5.20092. Pekelný kilometr88
29.4.20091. Pekelný kilometr80
1.10.20085. Pekelný kilometr63
6.8.20084. Pekelný kilometr67
2.7.20083. Pekelný kilometr70
4.6.20082. Pekelný kilometr45
7.5.20081. Pekelný kilometr51

Statistika závodu 1. Pekelný kilometr

  • ročníků: 55
  • závodníků na všech ročnících: 5219

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Sejkorová Lenka6347
Keprtová Miloslava4844
Sadílek Ota4643
Borek Viktor0442
Šimůnek Jan8241
Borková Agáta0240
Borek Petr7040
Vacek Martin6936
Stránský Aleš6036
Šimůnek Jan0333
Matyášová Jana6533
Šimůnková Pavla7732
Serbousková Sára0432
Pilgr Luděk7631
Červ Miloslav5029
Buriánek Roman6529
Šimůnková Zdena5829
Šimůnek Jan4928
Stránská Adéla9128
Vondra Vojtěch9827
Stránská Michaela9727
Burešová Markéta0427
Gregora Filip0227
Preislerová Agáta Nela0926
Kačerovský Michal9826
Bureš Josef0626
Černá Markéta7025
Marhold Luboš7725
Preislerová Elena0625
Pávek Jiří6925
Gregora Jan0024
Kostřicová Blanka6124
Gregorová Michaela0424
Gregorová Monika0023
Kalous Petr7723
Marholdová Aneta0723
Šafář Jaroslav5122
Záveský Filip9322
Krátká Hana9521
Lánová Aneta0721
Hruška Vladislav0421
Pirklová Markéta7921
Bielčik Jindřich4021
Kubišta Oto5321
Turek Martin8020
Hanáková Klára0220
Ducháček Bedřich5920
Vávra Jan0720
Vetchý Kryštof0418
Kolářová Adéla0318

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Video ze závodu

Zobrazit další videa (celkem 11)

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 7 let a mladší (trať 0,1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C217Kumpošt RadovanISCAREX Junior team ČT0800:00:31-
2C225Dvořák MatyášISCAREX Junior team ČT0800:00:37-
3C2310Gregora LukášLanškroun0800:00:39-
4C242Motyčka MatyášISCAREX Junior team ČT0800:00:39-
5C2511Deml JakubBohemia Česká Třebová0800:00:43-
6C286Třasák Štěpán-0800:00:45-
7C291Karel DavidISCAREX Junior team ČT0800:00:47-
8C21012Lochman JanČeská Třebová0800:00:50-
9C21113Marhold DanielHorní Jelení0900:00:51-
10C2129Pirkl VítČeská Třebová1000:01:11-

Děvčata 7 let a mladší (trať 0,1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D264Broulíková AnežkaISCAREX Junior team ČT0800:00:44-
2D273Čejková KláraISCAREX Junior team ČT0800:00:44-
3D2138Preislerová Agáta NelaISCAREX Česká Třebová0900:01:11-

Nejmladší žáci I (trať 0,25 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1510Barvínek DanielAtletika Žamberk0600:01:31137,99
2M198Dostál TadeášBUDO KLUB Lanškroun0600:01:51100,90
3M11211Novák VojtěchBike Freaks Holice0700:02:1361,10
4M1152Lochman MartinISCAREX Junior team ČT0700:02:3915,34

Nejmladší žákyně I (trať 0,25 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z11014Lehká LucieJiskra Ústí nad Oricí0700:01:57120,71
2Z11315Bednářová KateřinaTJ Svitavy0600:02:1691,81
3Z11416Marholdová AnetaHorní Jelení0700:02:1987,48
4Z1163Kristenová AndreaISCAREX Junior team ČT0700:03:0811,41

Nejmladší žáci II (trať 0,25 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M239Gregor JanSKI Klub Česká Třebová0400:01:27103,58
2M247Jadrný TomášISCAREX Junior team ČT0400:01:3196,42

Nejmladší žákyně II (trať 0,25 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z211Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:01:15118,16
2Z224Burešová MarkétaISCAREX Junior team ČT0400:01:20105,75
3Z266Hamplová TerezaISCAREX Junior team ČT0500:01:3276,09
4Z275Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team ČT0500:01:4055,52
5Z2813Gregorová MichaelaActivity Lanškroun0400:01:4447,83
6Z21112Slánská DanielaActivity Lanškroun0500:02:090,00

Mladší žáci (trať 0,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M328Gregora FilipActivity Lanškroun0200:04:11109,79
2M332Vebr DominikISCAREX Junior team ČT0300:04:14107,56
3M356Deml MatějBohemia Česká Třebová0300:04:4782,65
4M371Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:05:0866,65

Mladší žákyně (trať 0,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z343Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:04:45102,01
2Z365Dostálová ViktorieBUDO KLUB Lanškroun0300:04:5197,99

Starší žáci (trať 0,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M414Chlup TomášActivity Lanškroun0000:03:31100,00

Starší žákyně (trať 0,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z487Gregorová MonikaActivity Lanškroun0000:05:09100,00

Dorostenci (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5126Vebr PatrikVencl tým Ústí nad Orlicí9800:05:50103,15
2M5225Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:05:55100,37
3M544Novák DavidSK Donocykl9800:06:0296,48
4M5535Vondra VojtěchVencl tým Ústí nad Orlicí9800:06:0694,05

Dorostenky (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z53010Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:08:37100,00

Junioři 18-19 let (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1421Jureček MichalCotkytle9600:07:00100,00

Juniorky 18-19 let (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ930Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:06:46144,66
2ZJ4432Voclová Radka-9600:10:3955,34

Muži A 20-39 let (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA737Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:06:45101,69
2MA1027Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:06:5099,27
3MA1118Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:06:5199,04
4MA1236Sádecký MarekSDH Parník8900:06:5596,76
5MA1347Havran JanTJ Havran Pohora9300:06:5994,81
6MA1539Kochánek PetrTrailrun.cz8700:07:0492,41
7MA1712Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:07:2681,62
8MA2016Kovář JanSKB Česká Třebová8100:07:3278,85
9MA2240Elčkner MartinTrailrun.cz8600:07:4572,56
10MA2523Růžička TomášCycling Team Brandýs8500:07:5666,97
11MA2833Marhold LubošHorní Jelení7700:08:3348,90
12MA3243Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:08:5936,43
13MA349Vaculík MiroslavTJ - Svitavy8500:09:1030,95
14MA3515Dvořáček JanTrailrun.cz7900:09:2523,52
15MA3944Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:10:053,96
16MA4034Novotný PetrCTB Brandýs8800:10:053,88
17MA4814Adamec PavelTrailrun.cz8500:11:320,00

Muži B 40-49 let (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB345Macháček PetrSPORT Bárt Ústí nad Orlicí7200:05:56119,37
2MB63Novák PetrSK Donocykl6700:06:17108,58
3MB1829Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:07:2972,05
4MB1913Gregora ZdenekActivity Lanškroun7300:07:3071,23
5MB2117Pávek JiříSMC Fort Ústí nad Orlicí6900:07:3767,83
6MB236Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:07:5061,44
7MB2424Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:07:5459,40
8MB267Hampl AloisOstrov7000:08:0155,61
9MB4542Benda Michael-7500:10:510,00
10MB4638Šafařík Tomáš-6900:11:250,00

Muži C 50-59 let (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1646Kalous TomášRunsport team6400:07:19100,00

Muži D 60-69 let (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3128Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:08:44112,06
2MD375Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:09:5187,94

Muži E 70 let a starší (trať 1 km)

V této kategorii neběžel žádný závodník.

Ženy A 20-34 let (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA831Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:06:460,00

Ženy B 35-44 let (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2919Fojtíková HanaŽamberk7900:08:36110,14
2ZB3348Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:08:59101,65
3ZB3611Dostálová PetraLanškroun7800:09:3688,21
4ZB4222Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:10:1673,34

Ženy C 45-54 let (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC2720Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:08:19124,46
2ZC388Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:09:5291,58
3ZC412Jetmarová EsterSokol Hylváty7000:10:1483,96

Ženy D 55 let a starší (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD431Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5800:10:39107,02
2ZD4741Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:11:2592,98

Trať 0,25 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z211Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:01:15118,16
2Z224Burešová MarkétaISCAREX Junior team ČT0400:01:20105,75
1M239Gregor JanSKI Klub Česká Třebová0400:01:27103,58
2M247Jadrný TomášISCAREX Junior team ČT0400:01:3196,42
1M1510Barvínek DanielAtletika Žamberk0600:01:31137,99
3Z266Hamplová TerezaISCAREX Junior team ČT0500:01:3276,09
4Z275Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team ČT0500:01:4055,52
5Z2813Gregorová MichaelaActivity Lanškroun0400:01:4447,83
2M198Dostál TadeášBUDO KLUB Lanškroun0600:01:51100,90
1Z11014Lehká LucieJiskra Ústí nad Oricí0700:01:57120,71
6Z21112Slánská DanielaActivity Lanškroun0500:02:090,00
3M11211Novák VojtěchBike Freaks Holice0700:02:1361,10
2Z11315Bednářová KateřinaTJ Svitavy0600:02:1691,81
3Z11416Marholdová AnetaHorní Jelení0700:02:1987,48
4M1152Lochman MartinISCAREX Junior team ČT0700:02:3915,34
4Z1163Kristenová AndreaISCAREX Junior team ČT0700:03:0811,41

Trať 0,5 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M414Chlup TomášActivity Lanškroun0000:03:31100,00
1M328Gregora FilipActivity Lanškroun0200:04:11109,79
2M332Vebr DominikISCAREX Junior team ČT0300:04:14107,56
1Z343Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:04:45102,01
3M356Deml MatějBohemia Česká Třebová0300:04:4782,65
2Z365Dostálová ViktorieBUDO KLUB Lanškroun0300:04:5197,99
4M371Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:05:0866,65
1Z487Gregorová MonikaActivity Lanškroun0000:05:09100,00

Trať 1 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5126Vebr PatrikVencl tým Ústí nad Orlicí9800:05:50103,15
2M5225Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:05:55100,37
1MB345Macháček PetrSPORT Bárt Ústí nad Orlicí7200:05:56119,37
3M544Novák DavidSK Donocykl9800:06:0296,48
4M5535Vondra VojtěchVencl tým Ústí nad Orlicí9800:06:0694,05
2MB63Novák PetrSK Donocykl6700:06:17108,58
1MA737Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:06:45101,69
1ZA831Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:06:460,00
1ZJ930Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:06:46144,66
2MA1027Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:06:5099,27
3MA1118Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:06:5199,04
4MA1236Sádecký MarekSDH Parník8900:06:5596,76
5MA1347Havran JanTJ Havran Pohora9300:06:5994,81
1MJ1421Jureček MichalCotkytle9600:07:00100,00
6MA1539Kochánek PetrTrailrun.cz8700:07:0492,41
1MC1646Kalous TomášRunsport team6400:07:19100,00
7MA1712Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:07:2681,62
3MB1829Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:07:2972,05
4MB1913Gregora ZdenekActivity Lanškroun7300:07:3071,23
8MA2016Kovář JanSKB Česká Třebová8100:07:3278,85
5MB2117Pávek JiříSMC Fort Ústí nad Orlicí6900:07:3767,83
9MA2240Elčkner MartinTrailrun.cz8600:07:4572,56
6MB236Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:07:5061,44
7MB2424Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:07:5459,40
10MA2523Růžička TomášCycling Team Brandýs8500:07:5666,97
8MB267Hampl AloisOstrov7000:08:0155,61
1ZC2720Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:08:19124,46
11MA2833Marhold LubošHorní Jelení7700:08:3348,90
1ZB2919Fojtíková HanaŽamberk7900:08:36110,14
1Z53010Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:08:37100,00
1MD3128Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:08:44112,06
12MA3243Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:08:5936,43
2ZB3348Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:08:59101,65
13MA349Vaculík MiroslavTJ - Svitavy8500:09:1030,95
14MA3515Dvořáček JanTrailrun.cz7900:09:2523,52
3ZB3611Dostálová PetraLanškroun7800:09:3688,21
2MD375Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:09:5187,94
2ZC388Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:09:5291,58
15MA3944Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:10:053,96
16MA4034Novotný PetrCTB Brandýs8800:10:053,88
3ZC412Jetmarová EsterSokol Hylváty7000:10:1483,96
4ZB4222Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:10:1673,34
1ZD431Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5800:10:39107,02
2ZJ4432Voclová Radka-9600:10:3955,34
9MB4542Benda Michael-7500:10:510,00
10MB4638Šafařík Tomáš-6900:11:250,00
2ZD4741Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:11:2592,98
17MA4814Adamec PavelTrailrun.cz8500:11:320,00

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5126Vebr PatrikVencl tým Ústí nad Orlicí9800:05:50102,04
2M5225Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:05:5599,24
3MB345Macháček PetrSPORT Bárt Ústí nad Orlicí7200:05:5698,73
4M544Novák DavidSK Donocykl9800:06:0295,33
5M5535Vondra VojtěchVencl tým Ústí nad Orlicí9800:06:0692,88
6MB63Novák PetrSK Donocykl6700:06:1786,71
7MA737Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:06:4570,63
8MA1027Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:06:5067,84
9MA1118Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:06:5167,57
10MA1236Sádecký MarekSDH Parník8900:06:5564,93
11MA1347Havran JanTJ Havran Pohora9300:06:5962,68
12MJ1421Jureček MichalCotkytle9600:07:0062,20
13MA1539Kochánek PetrTrailrun.cz8700:07:0459,90
14MC1646Kalous TomášRunsport team6400:07:1951,72
15MA1712Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:07:2647,42
16MB1829Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:07:2946,00
17MB1913Gregora ZdenekActivity Lanškroun7300:07:3045,09
18MA2016Kovář JanSKB Česká Třebová8100:07:3244,22
19MB2117Pávek JiříSMC Fort Ústí nad Orlicí6900:07:3741,30
20MA2240Elčkner MartinTrailrun.cz8600:07:4536,94
21MB236Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:07:5034,18
22MB2424Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:07:5431,90
23MA2523Růžička TomášCycling Team Brandýs8500:07:5630,48
24MB267Hampl AloisOstrov7000:08:0127,68
25MA2833Marhold LubošHorní Jelení7700:08:339,57
26MD3128Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:08:443,41
27MA3243Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:08:593,00
28MA349Vaculík MiroslavTJ - Svitavy8500:09:103,00
29MA3515Dvořáček JanTrailrun.cz7900:09:253,00
30MD375Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:09:513,00
31MA3944Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:10:053,00
32MA4034Novotný PetrCTB Brandýs8800:10:053,00
33MB4542Benda Michael-7500:10:513,00
34MB4638Šafařík Tomáš-6900:11:253,00
35MA4814Adamec PavelTrailrun.cz8500:11:323,00

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA831Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:06:46114,29
2ZJ930Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:06:46114,18
3ZC2720Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:08:1971,53
4ZB2919Fojtíková HanaŽamberk7900:08:3663,70
5Z53010Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:08:3763,36
6ZB3348Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:08:5953,14
7ZB3611Dostálová PetraLanškroun7800:09:3636,41
8ZC388Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:09:5228,73
9ZC412Jetmarová EsterSokol Hylváty7000:10:1418,82
10ZB4222Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:10:1617,90
11ZD431Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5800:10:397,43
12ZJ4432Voclová Radka-9600:10:397,33
13ZD4741Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:11:253,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód