Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX pohár 2018ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

3. Pekelný kilometr

3.6.2015, středa

Propozice závodu

  • název závodu: 3. Pekelný kilometr
  • datum konání: 3.6.2015
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Šimůnek s.r.o., EkoBi s.r.o. a ISCAREX, s.r.o.

Sociální sítě

Místo konání

Areál Peklák, Česká Třebová
od 17 hodin

Přihlášky

od 16 hodin

Startovné

30 Kč

Popis tratě

běh do sjezdovky, travnatý povrch

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jan Šimůnek
tel. 739 475 845

Propozice poháru Pekelný kilometr 2015:

Seriál závodů ve zdolávání sjezdovky v České Třebové.
Pořadatel soutěže: Šimůnek, s.r.o. ve spolupráci s Eko Bi s. r. o., Česká Třebová
Statistik soutěže: Milan Kebrle, tel. 732 965 590, e-mail: team@iscarex.cz

Seriál obsahuje 5 závodů, celkové výsledky jsou zařazeny do Iscarex poháru 2015.
Termíny závodů:
1) 1. 4. 2015
2) 6. 5. 2015
3) 3. 6. 2015
4) 1. 7. 2015
5) 29. 8. 2015 - večerní závod - vyhlášení série závodů

Kategorie trať 1 km:
Dorostenci - 16-17 let (r. 98-99)
Junioři - 18-19 let (r. 96-97)
Muži A - 20-39 let (r. 76-95)
Muži B - 40-49 let (r. 66-75)
Muži C - 50-59 let (r. 56-65)
Muži D - 60-69 let (r. 46-55)
Muži E - 70 let a starší (r. 45 a starší)

Dorostenky 16-17 let (r. 98-99)
Juniorky - 18-19 let (r. 96-97)
Ženy A - 20-34 let (r. 81-95)
Ženy B - 35-44 let (r. 71-80)
Ženy C - 45-54 let (r. 61-70)
Ženy D - 55 let a starší (r. 60 a starší)

Kategorie trať 500 m:
Starší žáci 14-15 let (r. 00-01)
Mladší žáci 12-13 let (r. 02-03)

Starší žákyně 14-15 let (r. 00-01)
Mladší žákyně 12-13 let (r. 02-03)

Kategorie trať 250 m:
Nejmladší žáci II 10-11 let (r. 04-05)
Nejmladší žáci I 8-9 let (r. 06-07)

Nejmladší žákyně II 10-11 let (r. 04-05)
Nejmladší žákyně I 8-9 let (r. 06-07)

Kategorie trať 100 m:
Chlapci 7 let a mladší (r. 08 a mladší)
Dívky 7 let a mladší (r. 08 a mladší)

Bodování:
Počet získaných bodů je úměrný výkonu. Součet nejlepších časů každého závodníka bude porovnán s průměrem prvních tří závodníků v kategorii. Tomuto průměru je přidělena hodnota 100 bodů. Z pěti závodů se budou sčítat tři nejlepší dosažené časy. Závodník s časem 150% a horším již nezíská žádný bod. Při rovnosti bodů rozhoduje větší počet lepších umístění. Podmínkou zařazení do celkového hodnocení Pekelného kilometru je absolvování alespoň 3 běhů.

Celkový výsledek běžce v poháru Pekelný kilometr 2015 bude započítán do Iscarex poháru 2015.

Místo konání:
Sportovní areál Peklák, Česká Třebová
Intervalový start - jeden závodník po 30 s. Každý závodník dostane přiřazený startovní čas.
První start v 17:00 hodin (29. 8. - od 18:00 hodin) pro tratě 100 m, 250 m a 500 m, pro trať 1 km od 17:45 hodin (29. 8. - od 20:30 hodin).

Přihlášky:
V místě startu, od 16:00 do 16:45 hodin (29. 8. - od 17:00 do 17:45 hodin) pro tratě 100 m, 250 m a 500 m, od 16:00 do 17:30 (29. 8. - od 17:00 do 20:00 hodin) pro trať 1 km.

Startovné:
Jednotné 30 Kč / závod (předškolní děti zdarma)

Popis tratě:
Trať 100 m pro předškolní děti do mírného stoupání, travnatý povrch.
Trať 250 m pro žáky a žákyně do mírného stoupání, travnatý povrch.
Trať 500 m do poloviny sjezdovky, travnatý povrch.
Trať 1 km na vrchol sjezdovky, travnatý povrch, převýšení 150 m.

Ceny a vyhlášení vítězů:
Vyhlášení vítězů se uskuteční a ceny budou uděleny pouze za celý seriál, po posledním závodě 29. 8. 2015. Ceny je možné převzít pouze osobně. Odměněni budou vždy první 3 závodníci ve vypsaných kategoriích. Závodníci obdrží věcné ceny a volné poukazy na sportoviště (plavecký bazén, lanové centrum, SKI areál).

Sponzoři poháru:
Šimůnek, s.r.o.
Iscarex, s.r.o.
Eko Bi s.r.o., Česká Třebová

Ostatní informace u pořadatele soutěže:
Jan Šimůnek ml.
tel. 739 475 845
cncvyroba@seznam.cz

E-mailová adresa

cncvyroba@seznam.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
29.8.20185. Pekelný kilometr-
11.7.20184. Pekelný kilometr114
30.5.20183. Pekelný kilometr93
2.5.20182. Pekelný kilometr136
4.4.20181. Pekelný kilometr104
30.8.20175. Pekelný kilometr125
12.7.20174. Pekelný kilometr111
31.5.20173. Pekelný kilometr130
3.5.20172. Pekelný kilometr139
5.4.20171. Pekelný kilometr133
31.8.20165. Pekelný kilometr163
20.7.20164. Pekelný kilometr118
1.6.20163. Pekelný kilometr141
4.5.20162. Pekelný kilometr116
6.4.20161. Pekelný kilometr151
29.8.20155. Pekelný kilometr133
1.7.20154. Pekelný kilometr107
6.5.20152. Pekelný kilometr99
1.4.20151. Pekelný kilometr85
23.8.20145. Pekelný kilometr131
2.7.20144. Pekelný kilometr141
18.6.20143. Pekelný kilometr114
14.5.20142. Pekelný kilometr137
2.4.20141. Pekelný kilometr130
24.8.20135. Pekelný kilometr (noční běh a vyhlášení seriálu)120
3.7.20134. Pekelný kilometr122
5.6.20133. Pekelný kilometr104
15.5.20132. Pekelný kilometr112
3.4.20131. Pekelný kilometr (zrušeno)-
25.8.20125. Pekelný kilometr138
4.7.20124. Pekelný kilometr106
6.6.20123. Pekelný kilometr149
2.5.20122. Pekelný kilometr136
4.4.20121. Pekelný kilometr113
24.8.20115. Pekelný kilometr100
13.7.20114. Pekelný kilometr101
1.6.20113. Pekelný kilometr98
4.5.20112. Pekelný kilometr122
6.4.20111. Pekelný kilometr104
25.8.20105. Pekelný kilometr97
7.7.20104. Pekelný kilometr76
2.6.20103. Pekelný kilometr76
5.5.20102. Pekelný kilometr117
7.4.20101. Pekelný kilometr87
29.8.20095. Pekelný kilometr - vyhlášení93
29.7.20094. Pekelný kilometr72
17.6.20093. Pekelný kilometr91
27.5.20092. Pekelný kilometr88
29.4.20091. Pekelný kilometr80
1.10.20085. Pekelný kilometr63
6.8.20084. Pekelný kilometr67
2.7.20083. Pekelný kilometr70
4.6.20082. Pekelný kilometr45
7.5.20081. Pekelný kilometr51

Statistika závodu 3. Pekelný kilometr

  • ročníků: 55
  • závodníků na všech ročnících: 5649

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Sejkorová Lenka6351
Sadílek Ota4647
Keprtová Miloslava4847
Šimůnek Jan8244
Borek Petr7044
Borková Agáta0243
Borek Viktor0442
Stránský Aleš6038
Vacek Martin6938
Šimůnek Jan0336
Šimůnková Pavla7735
Serbousková Sára0435
Matyášová Jana6535
Pilgr Luděk7633
Buriánek Roman6531
Stránská Adéla9130
Bureš Josef0630
Preislerová Agáta Nela0930
Černá Markéta7029
Šimůnková Zdena5829
Červ Miloslav5029
Šimůnek Jan4928
Stránská Michaela9727
Burešová Markéta0427
Gregora Filip0227
Vondra Vojtěch9827
Kačerovský Michal9826
Gregora Jan0026
Kostřicová Blanka6126
Marhold Luboš7725
Preislerová Elena0625
Kubišta Oto5325
Šafář Jaroslav5125
Pávek Jiří6925
Gregorová Michaela0424
Lánová Aneta0724
Marholdová Aneta0723
Kalous Petr7723
Gregorová Monika0023
Turek Martin8023
Radiměřský Karel8722
Záveský Filip9322
Pirklová Markéta7921
Vávra Jan0721
Hruška Vladislav0421
Bielčik Jindřich4021
Krátká Hana9521
Dejdarová Tereza1020
Ducháček Bedřich5920
Hanáková Klára0220

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 7 let a mladší (trať 0,1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2115Kumpošt RadovanISCAREX Junior team ČT0800:00:28-
2C223Motyčka MatyášISCAREX Junior team ČT0800:00:29-
3C2417Gregora LukášZŠ Žichlínek0800:00:33-
4C2714Trávníček JanTRAFO Team0900:00:35-
5C287Lochman JanISCAREX Junior team ČT0800:00:36-
6C2101Karel DavidISCAREX Junior team ČT0800:00:38-
7C2116Pietkiewicz ŠtěpánRybník0900:00:39-
8C21311Jež Jan1. FC Rejlov Česká Třebová0800:00:42-
9C2159Pirkl VítISCAREX Junior team ČT1000:00:44-
10C21722Janda MatyášČeská Třebová1000:00:54-
11C2184Topinka TobiášLanškroun1000:00:59-
12C22010Jež Dominik-1100:01:10-
13C2215Pietkiewicz AdamRybník1100:01:14-
14C2228Kebrle MatoušISCAREX Česká Třebová1100:01:18-

Děvčata 7 let a mladší (trať 0,1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D232Čejková KláraISCAREX Junior team ČT0800:00:31-
2D2512Broulíková AnežkaISCAREX Junior team ČT0800:00:33-
3D2613Trávníčková LindaTRAFO Team0900:00:34-
4D2921Preislerová Agáta NelaISCAREX Česká Třebová0900:00:37-
5D21216Gregorová AnnaŽichlínek1000:00:41-
6D21420Sucháčková KarolínaČeská Třebová0800:00:44-
7D21619Dejdarová TerezaRCR Bike Team Česká Třebová1000:00:47-
8D21918Konečná NellyČeská Třebová1000:01:00-

Nejmladší žáci I (trať 0,25 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M175Bryška TomášAtletika Svitavy0700:01:30124,57
2M11412Novák VojtěchBike Freaks Holice0700:01:4791,25
3M1168Topinka AdamLanškroun0700:01:5084,18

Nejmladší žákyně I (trať 0,25 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z164Vetchá RozálieActivity Lanškroun0700:01:28113,03
2Z11015Klementová LuisaActivity Lanškroun0600:01:34100,17
3Z1116Chládková NikolaActivity Lanškroun0700:01:4186,80
4Z11211Lehká LucieJiskra Ústí nad Oricí0700:01:4382,67
5Z11513Lánová AnetaISCAREX Česká Třebová0700:01:5066,57
6Z1181Kristenová AndreaISCAREX Junior team ČT0700:02:1415,01

Nejmladší žáci II (trať 0,25 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M233Jadrný TomášISCAREX Junior team ČT0400:01:22109,55
2M249Vetchý KryštofActivity Lanškroun0400:01:22107,88
3M287Topinka JonášActivity Lanškroun0500:01:3382,57
4M21319Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:01:4554,62
5M2172Sadílek JakubActivity Lanškroun0500:01:5531,13

Nejmladší žákyně II (trať 0,25 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2118Burešová MarkétaISCAREX Junior team ČT0400:01:13111,95
2Z2217Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:01:16103,67
3Z2514Hamplová TerezaISCAREX Junior team ČT0500:01:2484,38
4Z2910Gregorová MichaelaActivity Lanškroun0400:01:3359,47

Mladší žáci (trať 0,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M329Gregora FilipActivity Lanškroun0200:03:28129,07
2M342Vebr DominikISCAREX Junior team ČT0300:03:49112,29
3M3910Zamastil AlexAC Vysoké Mýto0200:04:5458,64
4M3101Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:04:5557,68

Mladší žákyně (trať 0,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z354Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:03:54127,86
2Z367Kolářová AdélaISCAREX Česká Třebová0300:04:04120,60
3Z31111Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:05:3751,54

Starší žáci (trať 0,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M413Chlup TomášActivity Lanškroun0000:03:21118,15
2M436Gregora JanActivity Lanškroun0000:03:31109,45
3M475Hai HonzaActivity Lanškroun0100:04:1172,40

Starší žákyně (trať 0,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z488Gregorová MonikaActivity Lanškroun0000:04:29100,00

Dorostenci (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5434Novák DavidSK Donocykl9800:05:26100,00

Dorostenky (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z52918Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:07:20123,35
2Z54432Obstová KateřinaActivity Lanškroun9900:08:2099,05
3Z55212Gregorová LenkaActivity Lanškroun9800:09:1477,60

Junioři 18-19 let (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ141Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:05:00142,64
2MJ1422Jureček MichalISCAREX Česká Třebová9600:05:54114,58
3MJ4251Kučera JanČeská Třebová9700:08:1042,78

Juniorky 18-19 let (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ1311Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:05:53143,14
2ZJ5115Voclová Radka-9600:09:0656,86

Muži A 20-39 let (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA324Roháček JanRun Sport Team8200:05:15106,08
2MA548Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.cz8000:05:3097,07
3MA650Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:05:3096,85
4MA740Schwarzbach Martinneregistrován8200:05:3593,96
5MA833Šilar ZdeněkÚstí nad Orlicí8100:05:4587,93
6MA946Sádecký MarekSDH Parník8900:05:4687,19
7MA1114Havran JanISCAREX Česká Třebová9300:05:4985,39
8MA1547Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:05:5482,19
9MA1957Kochánek PetrNotable8700:06:0973,16
10MA2028Růžička TomášCycling Team Brandýs8500:06:0973,12
11MA2153Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:06:1370,30
12MA2444Kovář JanSKB Česká Třebová8100:06:3556,75
13MA2639Řemínek ŠtěpánAC Choceň8900:06:5643,84
14MA2738Švec MartinVK Choceň8700:07:0737,46
15MA3349Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:07:3719,04
16MA3556Elčkner MartinNotable8600:07:4215,82
17MA389Bryška TomášSvitavy7800:07:595,23
18MA4125Novotný PetrCTB Brandýs8800:08:080,00

Muži B 40-49 let (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB237Macháček PetrSPORT Bárt Ústí nad Orlicí7200:05:02125,55
2MB1235Novák PetrSK Donocykl6700:05:4998,17
3MB2229Pávek JiříSMC Fort Ústí nad Orlicí6900:06:2776,28
4MB2542Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:06:4565,72
5MB288Linhart TomášBouchači z Jelenice7200:07:1946,09
6MB3416Pražák TomášJiskra Hylváty Kuželky7100:07:3736,14
7MB377Sadílek JindřichActivity Lanškroun7300:07:5227,04
8MB3931Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:08:0122,08

Muži C 50-59 let (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1052Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:05:46134,85
2MC1645Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:05:54131,14
3MC5326Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:09:1834,01

Muži D 60-69 let (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3236Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:07:30118,54
2MD4554Červ MiloslavAtletika Polička5000:08:3094,11
3MD4713Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:08:4787,35
4MD506Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:08:5683,66
5MD564Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:11:4614,93

Muži E 70 let a starší (trať 1 km)

V této kategorii neběžel žádný závodník.

Ženy A 20-34 let (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1710Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:05:56133,64
2ZA4317Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:08:2066,36

Ženy B 35-44 let (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB182Jiroušková JanaRCR Bike Team Česká Třebová7900:06:09126,43
2ZB3127Fojtíková HanaŽamberk7900:07:2291,84
3ZB3655Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:07:4381,73
4ZB4023Dostálová PetraLanškroun7800:08:0273,08
5ZB4820Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:08:5448,37
6ZB5419Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:09:5419,99
7ZB5530Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:10:430,00

Ženy C 45-54 let (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC2343Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:06:29125,98
2ZC3021Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:07:21102,64
3ZC465Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:08:3171,38
4ZC491Jetmarová EsterSokol Hylváty7000:08:5560,61

Ženy D 55 let a starší (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD573Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:12:55100,00

Trať 0,25 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2118Burešová MarkétaISCAREX Junior team ČT0400:01:13111,95
2Z2217Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:01:16103,67
1M233Jadrný TomášISCAREX Junior team ČT0400:01:22109,55
2M249Vetchý KryštofActivity Lanškroun0400:01:22107,88
3Z2514Hamplová TerezaISCAREX Junior team ČT0500:01:2484,38
1Z164Vetchá RozálieActivity Lanškroun0700:01:28113,03
1M175Bryška TomášAtletika Svitavy0700:01:30124,57
3M287Topinka JonášActivity Lanškroun0500:01:3382,57
4Z2910Gregorová MichaelaActivity Lanškroun0400:01:3359,47
2Z11015Klementová LuisaActivity Lanškroun0600:01:34100,17
3Z1116Chládková NikolaActivity Lanškroun0700:01:4186,80
4Z11211Lehká LucieJiskra Ústí nad Oricí0700:01:4382,67
4M21319Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:01:4554,62
2M11412Novák VojtěchBike Freaks Holice0700:01:4791,25
5Z11513Lánová AnetaISCAREX Česká Třebová0700:01:5066,57
3M1168Topinka AdamLanškroun0700:01:5084,18
5M2172Sadílek JakubActivity Lanškroun0500:01:5531,13
6Z1181Kristenová AndreaISCAREX Junior team ČT0700:02:1415,01

Trať 0,5 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M413Chlup TomášActivity Lanškroun0000:03:21118,15
1M329Gregora FilipActivity Lanškroun0200:03:28129,07
2M436Gregora JanActivity Lanškroun0000:03:31109,45
2M342Vebr DominikISCAREX Junior team ČT0300:03:49112,29
1Z354Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:03:54127,86
2Z367Kolářová AdélaISCAREX Česká Třebová0300:04:04120,60
3M475Hai HonzaActivity Lanškroun0100:04:1172,40
1Z488Gregorová MonikaActivity Lanškroun0000:04:29100,00
3M3910Zamastil AlexAC Vysoké Mýto0200:04:5458,64
4M3101Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:04:5557,68
3Z31111Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:05:3751,54

Trať 1 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ141Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:05:00142,64
1MB237Macháček PetrSPORT Bárt Ústí nad Orlicí7200:05:02125,55
1MA324Roháček JanRun Sport Team8200:05:15106,08
1M5434Novák DavidSK Donocykl9800:05:26100,00
2MA548Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.cz8000:05:3097,07
3MA650Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:05:3096,85
4MA740Schwarzbach Martinneregistrován8200:05:3593,96
5MA833Šilar ZdeněkÚstí nad Orlicí8100:05:4587,93
6MA946Sádecký MarekSDH Parník8900:05:4687,19
1MC1052Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:05:46134,85
7MA1114Havran JanISCAREX Česká Třebová9300:05:4985,39
2MB1235Novák PetrSK Donocykl6700:05:4998,17
1ZJ1311Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:05:53143,14
2MJ1422Jureček MichalISCAREX Česká Třebová9600:05:54114,58
8MA1547Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:05:5482,19
2MC1645Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:05:54131,14
1ZA1710Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:05:56133,64
1ZB182Jiroušková JanaRCR Bike Team Česká Třebová7900:06:09126,43
9MA1957Kochánek PetrNotable8700:06:0973,16
10MA2028Růžička TomášCycling Team Brandýs8500:06:0973,12
11MA2153Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:06:1370,30
3MB2229Pávek JiříSMC Fort Ústí nad Orlicí6900:06:2776,28
1ZC2343Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:06:29125,98
12MA2444Kovář JanSKB Česká Třebová8100:06:3556,75
4MB2542Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:06:4565,72
13MA2639Řemínek ŠtěpánAC Choceň8900:06:5643,84
14MA2738Švec MartinVK Choceň8700:07:0737,46
5MB288Linhart TomášBouchači z Jelenice7200:07:1946,09
1Z52918Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:07:20123,35
2ZC3021Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:07:21102,64
2ZB3127Fojtíková HanaŽamberk7900:07:2291,84
1MD3236Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:07:30118,54
15MA3349Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:07:3719,04
6MB3416Pražák TomášJiskra Hylváty Kuželky7100:07:3736,14
16MA3556Elčkner MartinNotable8600:07:4215,82
3ZB3655Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:07:4381,73
7MB377Sadílek JindřichActivity Lanškroun7300:07:5227,04
17MA389Bryška TomášSvitavy7800:07:595,23
8MB3931Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:08:0122,08
4ZB4023Dostálová PetraLanškroun7800:08:0273,08
18MA4125Novotný PetrCTB Brandýs8800:08:080,00
3MJ4251Kučera JanČeská Třebová9700:08:1042,78
2ZA4317Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:08:2066,36
2Z54432Obstová KateřinaActivity Lanškroun9900:08:2099,05
2MD4554Červ MiloslavAtletika Polička5000:08:3094,11
3ZC465Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:08:3171,38
3MD4713Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:08:4787,35
5ZB4820Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:08:5448,37
4ZC491Jetmarová EsterSokol Hylváty7000:08:5560,61
4MD506Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:08:5683,66
2ZJ5115Voclová Radka-9600:09:0656,86
3Z55212Gregorová LenkaActivity Lanškroun9800:09:1477,60
3MC5326Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:09:1834,01
6ZB5419Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:09:5419,99
7ZB5530Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:10:430,00
5MD564Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:11:4614,93
1ZD573Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:12:55100,00

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ141Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:05:00103,69
2MB237Macháček PetrSPORT Bárt Ústí nad Orlicí7200:05:02102,48
3MA324Roháček JanRun Sport Team8200:05:1593,83
4M5434Novák DavidSK Donocykl9800:05:2686,58
5MA548Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.cz8000:05:3084,26
6MA650Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:05:3084,03
7MA740Schwarzbach Martinneregistrován8200:05:3580,96
8MA833Šilar ZdeněkÚstí nad Orlicí8100:05:4574,54
9MA946Sádecký MarekSDH Parník8900:05:4673,76
10MC1052Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:05:4673,37
11MA1114Havran JanISCAREX Česká Třebová9300:05:4971,84
12MB1235Novák PetrSK Donocykl6700:05:4971,48
13MJ1422Jureček MichalISCAREX Česká Třebová9600:05:5468,69
14MA1547Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:05:5468,44
15MC1645Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:05:5468,29
16MA1957Kochánek PetrNotable8700:06:0958,84
17MA2028Růžička TomášCycling Team Brandýs8500:06:0958,80
18MA2153Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:06:1355,80
19MB2229Pávek JiříSMC Fort Ústí nad Orlicí6900:06:2746,70
20MA2444Kovář JanSKB Česká Třebová8100:06:3541,39
21MB2542Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:06:4534,74
22MA2639Řemínek ŠtěpánAC Choceň8900:06:5627,66
23MA2738Švec MartinVK Choceň8700:07:0720,88
24MB288Linhart TomášBouchači z Jelenice7200:07:1912,51
25MD3236Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:07:305,82
26MA3349Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:07:373,00
27MB3416Pražák TomášJiskra Hylváty Kuželky7100:07:373,00
28MA3556Elčkner MartinNotable8600:07:423,00
29MB377Sadílek JindřichActivity Lanškroun7300:07:523,00
30MA389Bryška TomášSvitavy7800:07:593,00
31MB3931Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:08:013,00
32MA4125Novotný PetrCTB Brandýs8800:08:083,00
33MJ4251Kučera JanČeská Třebová9700:08:103,00
34MD4554Červ MiloslavAtletika Polička5000:08:303,00
35MD4713Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:08:473,00
36MD506Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:08:563,00
37MC5326Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:09:183,00
38MD564Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:11:463,00

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ1311Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:05:53103,57
2ZA1710Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:05:56101,71
3ZB182Jiroušková JanaRCR Bike Team Česká Třebová7900:06:0994,72
4ZC2343Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:06:2983,24
5Z52918Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:07:2054,93
6ZC3021Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:07:2154,17
7ZB3127Fojtíková HanaŽamberk7900:07:2253,80
8ZB3655Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:07:4341,85
9ZB4023Dostálová PetraLanškroun7800:08:0231,62
10ZA4317Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:08:2021,53
11Z54432Obstová KateřinaActivity Lanškroun9900:08:2021,23
12ZC465Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:08:3115,24
13ZB4820Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:08:543,00
14ZC491Jetmarová EsterSokol Hylváty7000:08:553,00
15ZJ5115Voclová Radka-9600:09:063,00
16Z55212Gregorová LenkaActivity Lanškroun9800:09:143,00
17ZB5419Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:09:543,00
18ZB5530Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:10:433,00
19ZD573Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:12:553,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód