Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX pohár 2018ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

2. Zemská míle - VEČERNÍ ZÁVOD

19.6.2015, pátek

Propozice závodu

  • název závodu: 2. Zemská míle - VEČERNÍ ZÁVOD
  • datum konání: 19.6.2015
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Activity Lanškroun

Sociální sítě

Místo konání

Stadion Romana Šebrleho v Lanškrouně

Startovné

30 Kč, děti zdarma

Popis tratě

1 míle na tartanovém oválu (mládež méně)

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jindřich Sadílek
tel. 777 595 129

Internetové stránky

http://www.activityla.cz

E-mailová adresa

sadilek@lenzo.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
29.9.20184. Zemská míle-
24.8.20183. Zemská míle-
15.6.20182. Zemská míle128
13.4.20181. Zemská míle173
30.9.20174. Zemská míle139
25.8.20173. Zemská míle160
16.6.20172. Zemská míle - VEČERNÍ ZÁVOD141
7.4.20171. Zemská míle126
8.10.20164. Zemská míle139
26.8.20163. Zemská míle125
17.6.20162. Zemská míle - VEČERNÍ ZÁVOD131
8.4.20161. Zemská míle156
3.10.20154. Zemská míle - vyhlášení148
28.8.20153. Zemská míle161
10.4.20151. Zemská míle152
19.9.20144. Zemská míle - vyhlášení162
29.8.20143. Zemská míle170
6.6.20142. Zemská míle - VEČERNÍ ZÁVOD135
28.3.20141. Zemská míle179
4.10.20134. Zemská míle105
20.9.20133. Zemská míle106
7.6.20132. Zemská míle (noční závod)120
19.4.20131. Zemská míle91
2.11.2012Zemská míle51

Statistika závodu 2. Zemská míle - VEČERNÍ ZÁVOD

  • ročníků: 25
  • závodníků na všech ročnících: 2998

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Vetchý Kryštof0421
Borek Viktor0421
Bielčik Jindřich4020
Černá Markéta7020
Keprtová Miloslava4820
Kumpoštová Andrea0520
Kumpošt Radovan0820
Radiměřský Karel8719
Krátký Luboš6219
Kačerovský Michal6919
Serbousková Sára0419
Sejkorová Lenka6319
Pirklová Markéta7919
Borková Agáta0219
Resler Filip0919
Vetchá Rozálie0719
Borek Petr7019
Vebr Dominik0318
Gregora Lukáš0818
Pirkl Vít1017
Hanáková Klára0217
Dušková Žaneta0916
Hájková Zuzana0816
Slánská Daniela0516
Dušková Tereza0716
Gregorová Anna1016
Gregora Filip0216
Sadílek Jakub0516
Topinka Tobiáš1015
Sedláček Roman6415
Jadrný Tomáš0415
Krátká Hana9515
Gregorová Eliška1215
Jirásková Apolena1114
Mannlová Jana8014
Sedláčková Hedvika6614
Scheuer Jan6614
Gregorová Jana1114
Gregorová Michaela0414
Sadílek Filip0814
Skalický Vojtěch0314
Borková Adéla7514
Bis Marek0714
Dufková Marie1313
Mareš Lukáš0513
Mlynář Vojtěch9813
Bubeníček Jiří5113
Dušek Petr1113
Matějková Anna0713
Hamplová Tereza0513

Fotogalerie ze závodu

Video ze závodu

Zobrazit další videa (celkem 9)

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 7 let a mladší (trať 0,161 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2137Kumpošt RadovanISCAREX Junior team ČT0800:00:29111,80
2C237Richtr MichalLanškroun0800:00:3195,13
3C24108Gregora LukášZŠ Žichlínek0800:00:3293,08
4C2570Teichmann Radek-0800:00:3291,42
5C2915Veselý Dominik-0900:00:3481,04
6C21030Osmík TobiášJiskra Ústí nad Orlicí0900:00:3478,72
7C21114Resler FilipRC Dětský svět Lanškroun0900:00:3572.44
8C21226Karel DavidISCAREX Junior team ČT0800:00:3571,05
9C21423Motyčka Matěj-0900:00:3664,30
10C21641Pirkl VítISCAREX Junior team ČT1000:00:3755,37
11C21845Hejkrlík AntonínHorní Třešňovec0800:00:3852,86
12C21990Matoušek KarelSDH Dolní Třešňovec0900:00:3851,66
13C22346Vicenec AdamHC Orli Lanškroun0900:00:3942,27
14C225113Vondra VojtěchActivity Lanškroun1000:00:4037,24
15C22694Dušek PavelSDH Dolní Třešňovec0900:00:4129,90
16C230101Knápek Jakub-1000:00:463,00
17C23159Prouza RomanSDH Dolní Třešňovec0900:00:473,00
18C2326Richtr Jáchym-1100:00:533,00
19C23768Dušek Petr-1100:01:043,00
20C23824Motyčka Mikuláš-1200:01:113,00
21C23949Topinka TobiášLanškroun1000:01:503,00

Děvčata 7 let a mladší (trať 0,161 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2221Hájková ZuzanaVOTJ Lanškroun0800:00:31104,78
2D2628Čejková KláraISCAREX Junior team ČT0800:00:3298,56
3D2772Vacková LucieRC Dětský Svět0800:00:3396,66
4D2882Dušková Žaneta-0900:00:3394,44
5D21350Broulíková AnežkaISCAREX Junior team ČT0800:00:3674,28
6D21510Kodytková LucieFK Řetůvka0800:00:3671,93
7D21796Hepnarová StelaLanškroun0900:00:3864,20
8D22071Sedláková EmmaLanškroun0800:00:3958,24
9D221102Černá PavlaSDH Dolní Třešňovec0800:00:3956,34
10D22260Koutníková RozalieTJ SPARTAK Letohrad0900:00:3954,56
11D224109Gregorová AnnaMŠ Žichlínek1000:00:4049,23
12D227119Bužgová Magdaléna-1000:00:4332,69
13D22879Smutná AnnaLanškroun0900:00:4327,49
14D22912Kodytková NelaFK Řetůvka1000:00:4426,22
15D233104Gregorová EliškaMŠ Žichlínek1200:01:003,00
16D23464Gregorová JanaActivity Lanškroun1100:01:013,00
17D235114Dehnerová VeronikaLanškroun1100:01:013,00
18D23667Prouzová MarianaSDH Dolní Třešňovec1100:01:043,00
19D24053Koutníková Viktorie-1300:01:533,00
20D24155Dufková MarieIscarex česká Třebová1300:02:083,00

Nejmladší žáci I (trať 0,402 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1697Mlynář MarekVencl Tým Ústí nad Orlicí0700:01:22104,74
2M1757Dostál TadeášBudo klub Lanškroun0600:01:23104,10
3M11676Jurča FilipTenis0600:01:2891,16
4M11762Bis MarekDDM Lanškroun0700:01:2988,28
5M12158Skalický JanSDH Dolní Třešňovec0600:01:3085,94
6M122195Vondra JanActivity Lanškroun0700:01:3183,28
7M12313Veselý Jiří-0600:01:3282,16
8M12485Sedlák JakubSDH Dolní Třešňovec0600:01:3281,51
9M12932Lochman MartinISCAREX Junior team ČT0700:01:3477,11
10M15165Nastoupil PetrSDH Dolní Třešňovec0700:01:5624,38

Nejmladší žákyně I (trať 0,402 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z11099Klementová LuisaActivity Lanškroun0600:01:24106,37
2Z1134Vetchá RozálieActivity Lanškroun0700:01:27100,45
3Z11931Svobodová AnnaActivity Lanškroun0600:01:3093,18
4Z12588Gryzb AlicjaMiedzlesie0600:01:3387,41
5Z127173Matějková AnnaLanškroun0700:01:3386,65
6Z13148Chládková NikolaActivity Lanškroun0700:01:3778,37
7Z13281Dušková Tereza-0700:01:3777,96
8Z13329Lehká LucieJiskra Ústí nad Oricí0700:01:3875,81
9Z13627Růžičková KateřinaActivity Lanškroun0700:01:4070,90
10Z13963Kubešová KláraAtletika DDM Lanškroun0600:01:4168,34
11Z140105Šišánová VeronikaLanškroun0600:01:4363,05
12Z1443Bilerová RozálieRC dětský svět0700:01:4559,16
13Z14511Reslerová VeronikaVOTJ Lanškroun0600:01:4558,12
14Z1479Kristenová AndreaISCAREX Junior team ČT0700:01:4851,52
15Z14825Kubínová TerezaBez oddílu0600:01:4949,77
16Z149100Knápková Anička-0600:01:5340,01

Nejmladší žáci II (trať 0,402 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2142Jadrný TomášISCAREX Junior team ČT0400:01:13115,05
2M238Vetchý KryštofActivity Lanškroun0400:01:1998,38
3M2919Topinka JonášActivity Lanškroun0500:01:2486,58
4M21193Borovský ŠimonSDH Dolní Třešňovec0500:01:2582,27
5M212122Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:01:2679,88
6M21556Stehlík AntonínLanškroun0500:01:2875,21
7M23069Teichmann Vojtěch-0500:01:3459,85
8M23575Nastoupil LukášSDH Dolní Třešňovec0400:01:4045,40
9M23887Bárnet MatějSDH Dolní Třešňovec0400:01:4044,25
10M2425Sadílek JakubActivity Lanškroun0500:01:4433,99
11M243103Fajt JiříSDH Dolní Třešňovec0500:01:4533,04
12M25261Skalický JakubSDH Dolní Třešňovec0400:02:083,00

Nejmladší žákyně II (trať 0,402 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2222Hamplová TerezaISCAREX Junior team ČT0500:01:18102,65
2Z2440Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team ČT0500:01:19100,11
3Z2578Gregorová MichaelaActivity Lanškroun0400:01:2097,24
4Z2817Slánská DanielaActivity Lanškroun0500:01:2390,24
5Z21454Dušánková Martina-0500:01:2877,98
6Z21851Šilarová LucieHorní Třešňovec0500:01:3072,86
7Z22092Nečesánková NelaSDH Dolní Třešňovec0400:01:3072,07
8Z22634Kubínová AdrianaLanškroun0500:01:3366,05
9Z2282Kunčárová ZuzanaActivity Lanškroun0500:01:3463,90
10Z23483Sedláková VendulaSDH Dolní Třešňovec0400:01:3852,53
11Z23780Prokopová EllaZŠ Horní Třešňovec0400:01:4047,94
12Z24044Hejkrlíková ZdeňkaHorní Třešňovec0500:01:4339,33
13Z2461Chládková TerezaActivity Lanškroun0500:01:4631,11
14Z25038Pallová TerezaLanškroun0500:01:5313,55

Mladší žáci (trať 0,805 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3374Gregora FilipActivity Lanškroun0200:02:36109,85
2M3716Vebr DominikISCAREX Junior team ČT0300:02:4797,09
3M38115Skalický VojtěchDDM Atletika0300:02:5093,06
4M311111Borovský MatějSDH Dolní Třešňovec0300:03:0870,89
5M31498Jurča TomášBadminton Lanškroun0300:03:1266,96
6M31589Šimůnek JanIscarex Junior Team Č.T.0300:03:1365,12
7M316110Šišán DominikLanškroun0200:03:1464,11
8M31918Mai LukášLanškroun0300:03:2254,77
9M32095Fajt VojtěchSDH Dolní Třešňovec0200:03:2452,25

Mladší žákyně (trať 0,805 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3447Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:02:41102,48
1Z3484Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:02:41102,48
3Z3633Jansová DenisaTJ Sokol Deštné v O.h.0200:02:4795,04
4Z3939Dostálová ViktorieBudo Klub Lanškroun0300:02:5288,64
5Z31277Konopková MarieSDH Dolní Třešňovec0200:03:0968,17
6Z317116Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:03:2153,15
7Z31852Kubešová EliškaAtletika DDM Lanškroun0300:03:2252,28

Starší žáci (trať 0,805 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4143Chlup TomášActivity Lanškroun0000:02:29113,14
2M4273Gregora JanActivity Lanškroun0000:02:34106,13
3M41035Hai HonzaActivity Lanškroun0100:02:5480,73

Starší žákyně (trať 0,805 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z41366Vrubelová DenisaTJ Uničov0100:03:10100,00

Dorostenci (trať 1,609 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M551007Grzyb MateuszOpoczno sport team9900:05:02119,40
2M5211030Moravec JakubJM Team Letohrad9900:06:0680,60

Dorostenky (trať 1,609 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z5321036Pánková Pavlína-9800:06:51102,86
2Z5351015Gregorová LenkaActivity Lanškroun9800:07:0397,14

Junioři 18-19 let (trať 1,609 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ31031Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:04:47118,67
2MJ91037Jureček MichalISCAREX Česká Třebová9600:05:2196,76
3MJ151041Pavlas JanActivity Lanškroun9600:05:4084,57

Juniorky 18-19 let (trať 1,609 km)

V této kategorii neběžel žádný závodník.

Muži A 20-39 let (trať 1,609 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11012Nechvíl PetrAC Choceň9100:04:38108,26
2MA21048Matuška JaroslavAK Moravská Třebová8700:04:46103,19
3MA61009Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:05:0788,54
4MA71070Jor MartinActivity Lanškroun8700:05:0888,14
5MA81011Kosuciński SlawomirMountain Top Polanica8100:05:0887,60
6MA121040Živný Marek3D Fitness race team9100:05:2675,73
7MA131034Klimoš JanVýběr z Čermné9100:05:3569,38
8MA171032Kaplánek Jiří-8300:05:5257,59
9MA181024Kujínek Tomáš262 RTP8400:05:5853,22
10MA241035Knápek Daniel-9500:06:1442,08
11MA381025Kubín TomášLanškroun9500:08:153,00

Muži B 40-49 let (trať 1,609 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB41072Hejl RadekLetohrad7200:05:00109,94
2MB101026Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:05:2295,74
3MB111019Scheuer JanActivity Lanškroun6600:05:2594,32
4MB141038Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:05:4084,38
5MB161039Marek PetrActivity Lanškroun7300:05:4283,23
6MB251021Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:06:1959,87
7MB261023Sadílek JindřichActivity Lanškroun7300:06:2059,26
8MB291022Gregora MilanActivity Lanškroun7100:06:2456,32

Muži C 50-59 let (trať 1,609 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC331003Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:06:57100,00

Muži D 60-69 let (trať 1,609 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD311016Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:06:49100,00

Muži E 70 let a starší (trať 1,609 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME401008Bielčik JindřichLichkov4000:08:24100,00

Ženy A 20-34 let (trať 1,609 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA201004Krátká HanaLanškroun9500:06:04114,88
2ZA281029Sontáková LenkaActivity Lanškroun9100:06:24104,96
3ZA361033Klimošová AndreaVýběr z Čermné9400:07:1280,16

Ženy B 35-44 let (trať 1,609 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB221090Honsová HanaActivity Lanškroun7900:06:11104,87
2ZB271013Dostálová PetraLanškroun7800:06:2299,19
3ZB301010Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:06:2895,94
4ZB341014Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:06:5880,32
5ZB421020Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:08:2732,99

Ženy C 45-54 let (trať 1,609 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC191006Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:06:03118,40
2ZC231045Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:06:13113,38
3ZC371001Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:07:4368,22

Ženy D 55 let a starší (trať 1,609 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD391018Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:08:20101,06
2ZD411017Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:08:2698,94

Trať 0,161 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2137Kumpošt RadovanISCAREX Junior team ČT0800:00:29111,80
1D2221Hájková ZuzanaVOTJ Lanškroun0800:00:31104,78
2C237Richtr MichalLanškroun0800:00:3195,13
3C24108Gregora LukášZŠ Žichlínek0800:00:3293,08
4C2570Teichmann Radek-0800:00:3291,42
2D2628Čejková KláraISCAREX Junior team ČT0800:00:3298,56
3D2772Vacková LucieRC Dětský Svět0800:00:3396,66
4D2882Dušková Žaneta-0900:00:3394,44
5C2915Veselý Dominik-0900:00:3481,04
6C21030Osmík TobiášJiskra Ústí nad Orlicí0900:00:3478,72
7C21114Resler FilipRC Dětský svět Lanškroun0900:00:3572.44
8C21226Karel DavidISCAREX Junior team ČT0800:00:3571,05
5D21350Broulíková AnežkaISCAREX Junior team ČT0800:00:3674,28
9C21423Motyčka Matěj-0900:00:3664,30
6D21510Kodytková LucieFK Řetůvka0800:00:3671,93
10C21641Pirkl VítISCAREX Junior team ČT1000:00:3755,37
7D21796Hepnarová StelaLanškroun0900:00:3864,20
11C21845Hejkrlík AntonínHorní Třešňovec0800:00:3852,86
12C21990Matoušek KarelSDH Dolní Třešňovec0900:00:3851,66
8D22071Sedláková EmmaLanškroun0800:00:3958,24
9D221102Černá PavlaSDH Dolní Třešňovec0800:00:3956,34
10D22260Koutníková RozalieTJ SPARTAK Letohrad0900:00:3954,56
13C22346Vicenec AdamHC Orli Lanškroun0900:00:3942,27
11D224109Gregorová AnnaMŠ Žichlínek1000:00:4049,23
14C225113Vondra VojtěchActivity Lanškroun1000:00:4037,24
15C22694Dušek PavelSDH Dolní Třešňovec0900:00:4129,90
12D227119Bužgová Magdaléna-1000:00:4332,69
13D22879Smutná AnnaLanškroun0900:00:4327,49
14D22912Kodytková NelaFK Řetůvka1000:00:4426,22
16C230101Knápek Jakub-1000:00:463,00
17C23159Prouza RomanSDH Dolní Třešňovec0900:00:473,00
18C2326Richtr Jáchym-1100:00:533,00
15D233104Gregorová EliškaMŠ Žichlínek1200:01:003,00
16D23464Gregorová JanaActivity Lanškroun1100:01:013,00
17D235114Dehnerová VeronikaLanškroun1100:01:013,00
18D23667Prouzová MarianaSDH Dolní Třešňovec1100:01:043,00
19C23768Dušek Petr-1100:01:043,00
20C23824Motyčka Mikuláš-1200:01:113,00
21C23949Topinka TobiášLanškroun1000:01:503,00
19D24053Koutníková Viktorie-1300:01:533,00
20D24155Dufková MarieIscarex česká Třebová1300:02:083,00

Trať 0,402 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2142Jadrný TomášISCAREX Junior team ČT0400:01:13115,05
1Z2222Hamplová TerezaISCAREX Junior team ČT0500:01:18102,65
2M238Vetchý KryštofActivity Lanškroun0400:01:1998,38
2Z2440Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team ČT0500:01:19100,11
3Z2578Gregorová MichaelaActivity Lanškroun0400:01:2097,24
1M1697Mlynář MarekVencl Tým Ústí nad Orlicí0700:01:22104,74
2M1757Dostál TadeášBudo klub Lanškroun0600:01:23104,10
4Z2817Slánská DanielaActivity Lanškroun0500:01:2390,24
3M2919Topinka JonášActivity Lanškroun0500:01:2486,58
1Z11099Klementová LuisaActivity Lanškroun0600:01:24106,37
4M21193Borovský ŠimonSDH Dolní Třešňovec0500:01:2582,27
5M212122Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:01:2679,88
2Z1134Vetchá RozálieActivity Lanškroun0700:01:27100,45
5Z21454Dušánková Martina-0500:01:2877,98
6M21556Stehlík AntonínLanškroun0500:01:2875,21
3M11676Jurča FilipTenis0600:01:2891,16
4M11762Bis MarekDDM Lanškroun0700:01:2988,28
6Z21851Šilarová LucieHorní Třešňovec0500:01:3072,86
3Z11931Svobodová AnnaActivity Lanškroun0600:01:3093,18
7Z22092Nečesánková NelaSDH Dolní Třešňovec0400:01:3072,07
5M12158Skalický JanSDH Dolní Třešňovec0600:01:3085,94
6M122195Vondra JanActivity Lanškroun0700:01:3183,28
7M12313Veselý Jiří-0600:01:3282,16
8M12485Sedlák JakubSDH Dolní Třešňovec0600:01:3281,51
4Z12588Gryzb AlicjaMiedzlesie0600:01:3387,41
8Z22634Kubínová AdrianaLanškroun0500:01:3366,05
5Z127173Matějková AnnaLanškroun0700:01:3386,65
9Z2282Kunčárová ZuzanaActivity Lanškroun0500:01:3463,90
9M12932Lochman MartinISCAREX Junior team ČT0700:01:3477,11
7M23069Teichmann Vojtěch-0500:01:3459,85
6Z13148Chládková NikolaActivity Lanškroun0700:01:3778,37
7Z13281Dušková Tereza-0700:01:3777,96
8Z13329Lehká LucieJiskra Ústí nad Oricí0700:01:3875,81
10Z23483Sedláková VendulaSDH Dolní Třešňovec0400:01:3852,53
8M23575Nastoupil LukášSDH Dolní Třešňovec0400:01:4045,40
9Z13627Růžičková KateřinaActivity Lanškroun0700:01:4070,90
11Z23780Prokopová EllaZŠ Horní Třešňovec0400:01:4047,94
9M23887Bárnet MatějSDH Dolní Třešňovec0400:01:4044,25
10Z13963Kubešová KláraAtletika DDM Lanškroun0600:01:4168,34
12Z24044Hejkrlíková ZdeňkaHorní Třešňovec0500:01:4339,33
11Z140105Šišánová VeronikaLanškroun0600:01:4363,05
10M2425Sadílek JakubActivity Lanškroun0500:01:4433,99
11M243103Fajt JiříSDH Dolní Třešňovec0500:01:4533,04
12Z1443Bilerová RozálieRC dětský svět0700:01:4559,16
13Z14511Reslerová VeronikaVOTJ Lanškroun0600:01:4558,12
13Z2461Chládková TerezaActivity Lanškroun0500:01:4631,11
14Z1479Kristenová AndreaISCAREX Junior team ČT0700:01:4851,52
15Z14825Kubínová TerezaBez oddílu0600:01:4949,77
16Z149100Knápková Anička-0600:01:5340,01
14Z25038Pallová TerezaLanškroun0500:01:5313,55
10M15165Nastoupil PetrSDH Dolní Třešňovec0700:01:5624,38
12M25261Skalický JakubSDH Dolní Třešňovec0400:02:083,00

Trať 0,805 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4143Chlup TomášActivity Lanškroun0000:02:29113,14
2M4273Gregora JanActivity Lanškroun0000:02:34106,13
1M3374Gregora FilipActivity Lanškroun0200:02:36109,85
1Z3447Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:02:41102,48
1Z3484Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:02:41102,48
3Z3633Jansová DenisaTJ Sokol Deštné v O.h.0200:02:4795,04
2M3716Vebr DominikISCAREX Junior team ČT0300:02:4797,09
3M38115Skalický VojtěchDDM Atletika0300:02:5093,06
4Z3939Dostálová ViktorieBudo Klub Lanškroun0300:02:5288,64
3M41035Hai HonzaActivity Lanškroun0100:02:5480,73
4M311111Borovský MatějSDH Dolní Třešňovec0300:03:0870,89
5Z31277Konopková MarieSDH Dolní Třešňovec0200:03:0968,17
1Z41366Vrubelová DenisaTJ Uničov0100:03:10100,00
5M31498Jurča TomášBadminton Lanškroun0300:03:1266,96
6M31589Šimůnek JanIscarex Junior Team Č.T.0300:03:1365,12
7M316110Šišán DominikLanškroun0200:03:1464,11
6Z317116Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:03:2153,15
7Z31852Kubešová EliškaAtletika DDM Lanškroun0300:03:2252,28
8M31918Mai LukášLanškroun0300:03:2254,77
9M32095Fajt VojtěchSDH Dolní Třešňovec0200:03:2452,25

Trať 1,609 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11012Nechvíl PetrAC Choceň9100:04:38108,26
2MA21048Matuška JaroslavAK Moravská Třebová8700:04:46103,19
1MJ31031Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:04:47118,67
1MB41072Hejl RadekLetohrad7200:05:00109,94
1M551007Grzyb MateuszOpoczno sport team9900:05:02119,40
3MA61009Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:05:0788,54
4MA71070Jor MartinActivity Lanškroun8700:05:0888,14
5MA81011Kosuciński SlawomirMountain Top Polanica8100:05:0887,60
2MJ91037Jureček MichalISCAREX Česká Třebová9600:05:2196,76
2MB101026Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:05:2295,74
3MB111019Scheuer JanActivity Lanškroun6600:05:2594,32
6MA121040Živný Marek3D Fitness race team9100:05:2675,73
7MA131034Klimoš JanVýběr z Čermné9100:05:3569,38
4MB141038Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:05:4084,38
3MJ151041Pavlas JanActivity Lanškroun9600:05:4084,57
5MB161039Marek PetrActivity Lanškroun7300:05:4283,23
8MA171032Kaplánek Jiří-8300:05:5257,59
9MA181024Kujínek Tomáš262 RTP8400:05:5853,22
1ZC191006Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:06:03118,40
1ZA201004Krátká HanaLanškroun9500:06:04114,88
2M5211030Moravec JakubJM Team Letohrad9900:06:0680,60
1ZB221090Honsová HanaActivity Lanškroun7900:06:11104,87
2ZC231045Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:06:13113,38
10MA241035Knápek Daniel-9500:06:1442,08
6MB251021Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:06:1959,87
7MB261023Sadílek JindřichActivity Lanškroun7300:06:2059,26
2ZB271013Dostálová PetraLanškroun7800:06:2299,19
2ZA281029Sontáková LenkaActivity Lanškroun9100:06:24104,96
8MB291022Gregora MilanActivity Lanškroun7100:06:2456,32
3ZB301010Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:06:2895,94
1MD311016Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:06:49100,00
1Z5321036Pánková Pavlína-9800:06:51102,86
1MC331003Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:06:57100,00
4ZB341014Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:06:5880,32
2Z5351015Gregorová LenkaActivity Lanškroun9800:07:0397,14
3ZA361033Klimošová AndreaVýběr z Čermné9400:07:1280,16
3ZC371001Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:07:4368,22
11MA381025Kubín TomášLanškroun9500:08:153,00
1ZD391018Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:08:20101,06
1ME401008Bielčik JindřichLichkov4000:08:24100,00
2ZD411017Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:08:2698,94
5ZB421020Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:08:2732,99

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11012Nechvíl PetrAC Choceň9100:04:38103,65
2MA21048Matuška JaroslavAK Moravská Třebová8700:04:4698,46
3MJ31031Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:04:4797,90
4MB41072Hejl RadekLetohrad7200:05:0088,52
5M551007Grzyb MateuszOpoczno sport team9900:05:0287,34
6MA61009Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:05:0783,45
7MA71070Jor MartinActivity Lanškroun8700:05:0883,04
8MA81011Kosuciński SlawomirMountain Top Polanica8100:05:0882,49
9MJ91037Jureček MichalISCAREX Česká Třebová9600:05:2173,49
10MB101026Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:05:2272,72
11MB111019Scheuer JanActivity Lanškroun6600:05:2571,14
12MA121040Živný Marek3D Fitness race team9100:05:2670,33
13MA131034Klimoš JanVýběr z Čermné9100:05:3563,82
14MB141038Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:05:4060,07
15MJ151041Pavlas JanActivity Lanškroun9600:05:4059,90
16MB161039Marek PetrActivity Lanškroun7300:05:4258,80
17MA171032Kaplánek Jiří-8300:05:5251,75
18MA181024Kujínek Tomáš262 RTP8400:05:5847,28
19M5211030Moravec JakubJM Team Letohrad9900:06:0641,65
20MA241035Knápek Daniel-9500:06:1435,87
21MB251021Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:06:1932,80
22MB261023Sadílek JindřichActivity Lanškroun7300:06:2032,13
23MB291022Gregora MilanActivity Lanškroun7100:06:2428,86
24MD311016Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:06:4911,34
25MC331003Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:06:575,62
26MA381025Kubín TomášLanškroun9500:08:153,00
27ME401008Bielčik JindřichLichkov4000:08:243,00

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC191006Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:06:03101,85
2ZA201004Krátká HanaLanškroun9500:06:04100,90
3ZB221090Honsová HanaActivity Lanškroun7900:06:1197,25
4ZC231045Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:06:1396,37
5ZB271013Dostálová PetraLanškroun7800:06:2291,34
6ZA281029Sontáková LenkaActivity Lanškroun9100:06:2490,23
7ZB301010Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:06:2887,97
8Z5321036Pánková Pavlína-9800:06:5175,30
9ZB341014Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:06:5871,74
10Z5351015Gregorová LenkaActivity Lanškroun9800:07:0368,78
11ZA361033Klimošová AndreaVýběr z Čermné9400:07:1263,57
12ZC371001Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:07:4347,10
13ZD391018Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:08:2026,36
14ZD411017Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:08:2623,46
15ZB421020Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:08:2722,56

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: Nehodnoceno
Zvolená trasa závodu: Nehodnoceno
Značení závodu: Nehodnoceno
Vyhlášení výsledků: Nehodnoceno
Zpracování výsledků: Nehodnoceno
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: Nehodnoceno

Závod hodnotilo celkem 5 návštěvníků.
Celkové hodnocení
Nehodnoceno

Názory na závod

Dobrý den, prosím o oprav jména v kategorii nejmladších žákyň I - Resslerová na Reslerová Veronika VO TJ Lanškroun. Díky
SestakovaG
Dobrý den, ve výsledkové listině chybím: Tomáš Kujínek, ročník 1984, startovní číslo 24. Byl to můj první závod. Prosím o doplnění.
ttoommii
Reslerova opravena, Kujinek doplnen...
team
Dobrý den,ve výsledkové listině chybím: Jakub Moravec, ročník 1999, startovní číslo 30. Děkuji za doplnění.
kubula.moravec
Doplnen Jakub Moravec a Jaroslav Safar, snad uz to bude vse :)
iscarex

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód