hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2018


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


ME v běhu do vrchu, Porto Moniz, Portugalsko

4.7.2015, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: ME v běhu do vrchu, Porto Moniz, Portugalsko
  • datum konání: 4.7.2015
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Internetové stránky

http://www.emrchportomoniz2015.com/
Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu ME v běhu do vrchu, Porto Moniz, Portugalsko

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Další informace o závodu

Výsledky závodu

  • výsledky platné k 07.07.2015, 12:36
  • zobrazeno již 984x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV-ALTRA Český pohár v běhu do vrchu 2015 - 30. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 8,25 km, 850 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1161Aarvik Stian OvergaardNOR9700:48:17-
2MJ2181Yorulmaz AbdullahTUR9700:49:03-
3MJ3182Göksel MustafaTUR9700:49:08-
4MJ4156Magnini DavideITA9700:50:32-
5MJ6152Nicholls MaximilianGBR9600:51:18-
6MJ7151Adkin JacobGBR9600:51:27-
7MJ8157Agostini FrancescoITA9700:51:58-
8MJ9159Vender AlbertoITA9600:52:03-
9MJ10143Vošvrda SebastiánCZE9600:52:08105
10MJ11180Sarihan SehmusTUR9600:52:21-
11MJ12150Jacquet MathieuFRA9700:52:25-
12MJ13158Casuscelli MarcoITA9700:52:27-
13MJ14163Celak MateuszPOL9600:53:01-
14MJ16154Willis JackGBR9700:53:15-
15MJ17169Falcescu Mihai MarianROU9600:53:31-
16MJ19171Bulandra GabrielROU9900:53:42-
17MJ20162Instanes Daniel MayNOR9600:53:55-
18MJ21147Jovet NathanFRA9600:54:16-
19MJ23144Kovář JáchymCZE9600:54:3793
20MJ26170Bogya GergelyROU9700:55:06-
21MJ27148Xolin PierreFRA9700:55:07-
22MJ30179Tuncer ÖmerTUR9600:55:12-
23MJ31146Gaura AdamCZE9600:55:1981
24MJ33141Gergov GeorgiBUL9700:55:32-
25MJ35172Tarakanov KirillRUS9600:55:52-
26MJ37145Hladík PavelCZE9600:56:1872
27MJ38149Delpeuch MathieuFRA9700:56:20-
27MJ38166Ferreira RodolfoPOR9700:56:20-
29MJ44178Trontelj ŽigaSLO9600:56:44-
30MJ48175Bozic AljazSLO9600:57:07-
31MJ58176Stanonik SimonSLO9700:58:32-
32MJ59168Vieira JosePOR9700:58:42-
33MJ61153Lewis CiaranGBR9700:59:13-
34MJ63164Kwieciński BartoszPOL9700:59:40-
35MJ64173Zabralov VitaliyRUS9600:59:41-
36MJ67177Lazar NejcSLO9600:59:56-
37MJ70142Filipov YoanBUL9801:00:26-
38MJ71167Fernandes NunoPOR9701:00:38-
39MJ73140Born AdrienBEL9601:00:54-
40MJ76165Fernandes RuiPOR9701:01:35-
41MJ82174Avvakumenkov SergeiRUS9601:02:11-

Muži (trať 11,85 km, 1250 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA149Bugge JohanNOR9101:02:35-
2MA267Schneider DavidSUI8101:02:49-
3MA342Baldaccini AlexITA8801:02:56-
4MA425Simpson RobbieGBR9101:03:20-
5MA524Douglas AndrewGBR8601:03:32-
6MA643Chevrier XavierITA9001:03:41-
7MA741Dematteis BernardITA8601:03:51-
8MA823Rancon JulienFRA8001:04:29-
9MA913Krupička RobertCZE7801:04:41105
10MA1069Egli PascalSUI8801:04:44-
11MA1121Zago DidierFRA7801:04:52-
12MA1262Khoroshilov RuslanRUS9101:04:54-
13MA1345Cagnati LucaITA9001:05:04-
14MA1420Bellamy BenjaminFRA8401:05:06-
15MA1568Lustenberger DanielSUI9201:05:18-
16MA1630Hubert StefanGER8601:05:43-
17MA1727Smith ChrisGBR8901:05:52-
18MA182Hohenwarter MarkusAUT8001:06:06-
19MA1926Swinburne NickGBR8801:06:26-
20MA2015Meneses EnriqueESP7301:06:31-
21MA2150Tengsareid TorsteinNOR8901:06:39-
22MA2270Mathys ChristianSUI8701:06:42-
23MA2355Carvalho JosePOR7701:06:48-
24MA2454Muga RuiPOR8401:06:52-
25MA2564Cvet MiranSLO6801:06:54-
26MA2611Janů JanCZE9301:07:0493
27MA2731Lehmann JonasGER8901:07:18-
28MA2816Sanz DanielESP7901:07:20-
29MA2971Arslan AhmetTUR8601:07:22-
30MA303Paternoster StefanAUT7901:07:32-
31MA3158Zinca Ionut AlinROU8301:07:40-
32MA3236Conroy IanIRL8001:07:44-
33MA3357Rodrigues ArturPOR7501:08:02-
34MA3453Jastrzębski KamilPOL9201:08:06-
35MA3532Hoffmann BenediktGER8501:08:08-
36MA3666Lamovec PeterSLO8401:08:12-
37MA3763Pagnuyev AlekseyRUS8201:08:40-
37MA3710Pavlišta VítCZE8501:08:4081
39MA3917Crespo JavierESP7601:08:47-
39MA3965Bregar GasperSLO9001:08:47-
41MA414Mayer JakobAUT9001:08:55-
42MA4238Ryan MarkIRL7801:09:24-
43MA4319Jaillardon RenaudFRA8601:10:46-
44MA4451Lepiarz SylwesterPOL9301:10:51-
45MA4572Muslu ErcanTUR8801:11:02-
46MA4656Rodrigues PedroPOR7801:12:06-
47MA4712Kučera LukášVSK Univerzita Brno8101:12:5072
48MA488Brandenbourg MichaelBEL8601:12:59-
49MA4937Kevan JamesIRL8701:13:10-
50MA506Joly JenteBEL9101:13:23-
51MA5161Gusev AleksandrRUS8501:13:43-
52MA525Hendriickx TomasBEL8101:14:14-
53MA5359Leanca AndreiROU9501:15:35-
54MA5434Pelsőczy AttilaHUN8301:16:04-
55MA5533Khoór BenceHUN8401:16:27-
56MA5652Czapla PiotrPOL9001:17:06-
57MA577Oosterlinck WardBEL9301:17:18-
58MA5860Reznik IvanRUS9401:17:47-
59MA5973Agyürek Muhammet CanTUR9101:19:52-
60MA601Këllëzi IlirALB8801:20:05-
61MA619Renard ArnaudBEL8501:20:46-
62MA6239Malka HaimISR7001:21:02-
63MA6329Katib JosephGER8201:22:13-
64MA6414Normark KentDEN7101:24:47-
65MA6540Oren RonISR9501:28:49-
66MA6648Matthew RotaMLT9301:36:08-

Juniorky (trať 4 km, 400 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ1219Kistner SarahGER9700:21:26-
2ZJ2203Stránská MichaelaCZE9700:22:10105
3ZJ3208Racasan ElsaFRA9700:22:14-
4ZJ4206Korvasová TerezaCZE9600:22:3993
5ZJ5237Kiliç YaylaTUR9700:22:55-
6ZJ6236Subatan BurcuTUR9700:22:57-
7ZJ7218Seefeld AnnikaGER9600:23:02-
8ZJ8202Streitberger VerenaAUT9700:23:23-
8ZJ8213Davies HeidiGBR9800:23:23-
10ZJ10221Ciappini RobertaITA9600:23:25-
11ZJ11217Balcarczyk NadaGER9700:23:26-
12ZJ12238Bekmez GülistanTUR9600:23:34-
13ZJ13228Mineiro RitaPOR9700:23:43-
14ZJ14223Franchi FrancescaITA9700:23:49-
15ZJ15209Ruel LauraFRA9800:23:55-
16ZJ16204Beshirová CarmenAK Olymp Brno9800:23:5881
17ZJ17207Baudoin SalomeFRA9700:23:59-
18ZJ18220Zecca AlessiaITA9600:24:02-
19ZJ19235Aebi CélineSUI9600:24:11-
20ZJ20201Praxmarer JuliaAUT9800:24:22-
21ZJ21232Čufer AnaSLO9600:24:29-
22ZJ22215Malir GeorgiaGBR9600:24:34-
23ZJ23212Apsley ElizabethGBR9700:24:41-
24ZJ24205Poláčková PavlínaCZE9600:25:0472
25ZJ25216Dietz NadiaGER9600:25:10-
26ZJ26200Achleitner LisaAUT9700:25:17-
27ZJ27231Subbotina AlinaRUS9600:25:25-
28ZJ28230Zotova YekaterinaRUS9700:25:57-
29ZJ29240Lupascu Iulia DianaROU9600:25:58-
30ZJ30239Tuna Sümeyye ElifTUR9700:26:00-
31ZJ31210Soulet JulieFRA9800:26:05-
32ZJ32229Atlanova AnnaRUS9800:26:08-
33ZJ33214Graves CatrionaGBR9600:26:13-
34ZJ34233Pavlič Hren NinaSLO9900:26:35-
35ZJ35226Zatorska KamilaPOL9700:27:02-
36ZJ36222Glarey IreneITA9600:27:31-
37ZJ37227Rodrigues AnaPOR9700:28:00-
38ZJ38234Šušteršič LucijaSLO9900:28:35-
39ZJ39225Maridal Hanne MjoenNOR9600:28:54-

Ženy (trať 8,25 km, 850 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA582Mayr AndreaAUT7900:50:40-
2ZA15120Dvergsdal Eli AnneNOR9100:53:05-
3ZA18101Clayton EmmaGBR8800:53:36-
4ZA2283Reiner SabineAUT8100:54:23-
5ZA24134Krkoč LucijaSLO8800:54:53-
6ZA25102Wilkinson VictoriaGBR7800:55:03-
7ZA2888Schorná PavlaTJ Maratonstav Úpice8000:55:10105
8ZA2997Sabrie AnaisFRA9400:55:11-
9ZA32103Robinson RebeccaGBR8200:55:27-
10ZA34111Gaggi AliceITA8700:55:46-
11ZA36100Baumber AnnieGBR8100:55:53-
12ZA40104Siegel MoniqueGER8900:56:22-
12ZA4095Dewalle ChristelFRA8300:56:22-
14ZA42107Noll MelanieGER8400:56:26-
15ZA43114Galassi SamanthaITA8800:56:42-
16ZA45109McCormack SarahIRL8600:56:56-
17ZA4698Pantheon AdelaideFRA9100:57:04-
17ZA4681Mair SusanneAUT9400:57:04-
19ZA49112Confortola AntonellaITA7500:57:09-
20ZA5080Freitag KarinAUT8000:57:12-
21ZA51108Mulligan SarahIRL8600:57:15-
22ZA52119Weng MereteNOR8800:57:22-
23ZA53106Kruhme NicoleGER8500:57:26-
24ZA5485Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:57:3893
25ZA55122Wisniewska-Ulfik DominikaPOL8600:58:04-
26ZA5684Marinova AntoniyaBUL8900:58:05-
27ZA57130Poptsova NiginaRUS8800:58:11-
28ZA60115Bottarelli SaraITA9000:59:01-
29ZA6293Plaza SoniaESP8100:59:36-
30ZA6594Jeannier CélineFRA7900:59:42-
31ZA66105Fischl TinaGER7600:59:52-
32ZA68131Klančnik KarmenSLO9001:00:15-
33ZA69136Kabay SevimTUR9501:00:22-
34ZA71126Martinho CarlaPOR7601:00:38-
35ZA7492Martin GemaESP8701:01:09-
36ZA75129Sudakova IrinaRUS9001:01:13-
37ZA77132Jaklič SaraSLO9301:01:36-
38ZA78133Bratina JanaSLO8701:01:40-
39ZA79124Nunes JoanaPOR8501:01:52-
40ZA80125Azevedo ElisabetePOR8101:01:57-
41ZA8186Rychnovská DagmarCZE7501:02:0581
42ZA8387Stránská AdélaCZE9101:03:10105
43ZA8489Willumsen KatrineDEN8501:04:07-
44ZA8591Gómez RaquelESP8201:04:20-
45ZA86121Silarska DorotaPOL9301:05:04-
46ZA87135Erdal TubayTUR9501:06:24-
47ZA88118Sammut AngeleMLT6601:06:52-
48ZA89117Abdilla TaraMLT8501:06:54-
49ZA90137Sari FadimeTUR9501:06:58-
50ZA91110Shaughnessy LauraIRL9001:10:48-
51ZA92128Vasenina NataliaRUS9001:20:08-
52ZA93138Temel RemziyeTUR9501:23:53-

Trať 4 km, 400 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ1219Kistner SarahGER9700:21:26-
2ZJ2203Stránská MichaelaCZE9700:22:10105
3ZJ3208Racasan ElsaFRA9700:22:14-
4ZJ4206Korvasová TerezaCZE9600:22:3993
5ZJ5237Kiliç YaylaTUR9700:22:55-
6ZJ6236Subatan BurcuTUR9700:22:57-
7ZJ7218Seefeld AnnikaGER9600:23:02-
8ZJ8202Streitberger VerenaAUT9700:23:23-
8ZJ8213Davies HeidiGBR9800:23:23-
10ZJ10221Ciappini RobertaITA9600:23:25-
11ZJ11217Balcarczyk NadaGER9700:23:26-
12ZJ12238Bekmez GülistanTUR9600:23:34-
13ZJ13228Mineiro RitaPOR9700:23:43-
14ZJ14223Franchi FrancescaITA9700:23:49-
15ZJ15209Ruel LauraFRA9800:23:55-
16ZJ16204Beshirová CarmenAK Olymp Brno9800:23:5881
17ZJ17207Baudoin SalomeFRA9700:23:59-
18ZJ18220Zecca AlessiaITA9600:24:02-
19ZJ19235Aebi CélineSUI9600:24:11-
20ZJ20201Praxmarer JuliaAUT9800:24:22-
21ZJ21232Čufer AnaSLO9600:24:29-
22ZJ22215Malir GeorgiaGBR9600:24:34-
23ZJ23212Apsley ElizabethGBR9700:24:41-
24ZJ24205Poláčková PavlínaCZE9600:25:0472
25ZJ25216Dietz NadiaGER9600:25:10-
26ZJ26200Achleitner LisaAUT9700:25:17-
27ZJ27231Subbotina AlinaRUS9600:25:25-
28ZJ28230Zotova YekaterinaRUS9700:25:57-
29ZJ29240Lupascu Iulia DianaROU9600:25:58-
30ZJ30239Tuna Sümeyye ElifTUR9700:26:00-
31ZJ31210Soulet JulieFRA9800:26:05-
32ZJ32229Atlanova AnnaRUS9800:26:08-
33ZJ33214Graves CatrionaGBR9600:26:13-
34ZJ34233Pavlič Hren NinaSLO9900:26:35-
35ZJ35226Zatorska KamilaPOL9700:27:02-
36ZJ36222Glarey IreneITA9600:27:31-
37ZJ37227Rodrigues AnaPOR9700:28:00-
38ZJ38234Šušteršič LucijaSLO9900:28:35-
39ZJ39225Maridal Hanne MjoenNOR9600:28:54-

Trať 8,25 km, 850 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1161Aarvik Stian OvergaardNOR9700:48:17-
2MJ2181Yorulmaz AbdullahTUR9700:49:03-
3MJ3182Göksel MustafaTUR9700:49:08-
4MJ4156Magnini DavideITA9700:50:32-
1ZA582Mayr AndreaAUT7900:50:40-
5MJ6152Nicholls MaximilianGBR9600:51:18-
6MJ7151Adkin JacobGBR9600:51:27-
7MJ8157Agostini FrancescoITA9700:51:58-
8MJ9159Vender AlbertoITA9600:52:03-
9MJ10143Vošvrda SebastiánCZE9600:52:08105
10MJ11180Sarihan SehmusTUR9600:52:21-
11MJ12150Jacquet MathieuFRA9700:52:25-
12MJ13158Casuscelli MarcoITA9700:52:27-
13MJ14163Celak MateuszPOL9600:53:01-
2ZA15120Dvergsdal Eli AnneNOR9100:53:05-
14MJ16154Willis JackGBR9700:53:15-
15MJ17169Falcescu Mihai MarianROU9600:53:31-
3ZA18101Clayton EmmaGBR8800:53:36-
16MJ19171Bulandra GabrielROU9900:53:42-
17MJ20162Instanes Daniel MayNOR9600:53:55-
18MJ21147Jovet NathanFRA9600:54:16-
4ZA2283Reiner SabineAUT8100:54:23-
19MJ23144Kovář JáchymCZE9600:54:3793
5ZA24134Krkoč LucijaSLO8800:54:53-
6ZA25102Wilkinson VictoriaGBR7800:55:03-
20MJ26170Bogya GergelyROU9700:55:06-
21MJ27148Xolin PierreFRA9700:55:07-
7ZA2888Schorná PavlaTJ Maratonstav Úpice8000:55:10105
8ZA2997Sabrie AnaisFRA9400:55:11-
22MJ30179Tuncer ÖmerTUR9600:55:12-
23MJ31146Gaura AdamCZE9600:55:1981
9ZA32103Robinson RebeccaGBR8200:55:27-
24MJ33141Gergov GeorgiBUL9700:55:32-
10ZA34111Gaggi AliceITA8700:55:46-
25MJ35172Tarakanov KirillRUS9600:55:52-
11ZA36100Baumber AnnieGBR8100:55:53-
26MJ37145Hladík PavelCZE9600:56:1872
27MJ38149Delpeuch MathieuFRA9700:56:20-
27MJ38166Ferreira RodolfoPOR9700:56:20-
12ZA40104Siegel MoniqueGER8900:56:22-
12ZA4095Dewalle ChristelFRA8300:56:22-
14ZA42107Noll MelanieGER8400:56:26-
15ZA43114Galassi SamanthaITA8800:56:42-
29MJ44178Trontelj ŽigaSLO9600:56:44-
16ZA45109McCormack SarahIRL8600:56:56-
17ZA4681Mair SusanneAUT9400:57:04-
17ZA4698Pantheon AdelaideFRA9100:57:04-
30MJ48175Bozic AljazSLO9600:57:07-
19ZA49112Confortola AntonellaITA7500:57:09-
20ZA5080Freitag KarinAUT8000:57:12-
21ZA51108Mulligan SarahIRL8600:57:15-
22ZA52119Weng MereteNOR8800:57:22-
23ZA53106Kruhme NicoleGER8500:57:26-
24ZA5485Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:57:3893
25ZA55122Wisniewska-Ulfik DominikaPOL8600:58:04-
26ZA5684Marinova AntoniyaBUL8900:58:05-
27ZA57130Poptsova NiginaRUS8800:58:11-
31MJ58176Stanonik SimonSLO9700:58:32-
32MJ59168Vieira JosePOR9700:58:42-
28ZA60115Bottarelli SaraITA9000:59:01-
33MJ61153Lewis CiaranGBR9700:59:13-
29ZA6293Plaza SoniaESP8100:59:36-
34MJ63164Kwieciński BartoszPOL9700:59:40-
35MJ64173Zabralov VitaliyRUS9600:59:41-
30ZA6594Jeannier CélineFRA7900:59:42-
31ZA66105Fischl TinaGER7600:59:52-
36MJ67177Lazar NejcSLO9600:59:56-
32ZA68131Klančnik KarmenSLO9001:00:15-
33ZA69136Kabay SevimTUR9501:00:22-
37MJ70142Filipov YoanBUL9801:00:26-
34ZA71126Martinho CarlaPOR7601:00:38-
38MJ71167Fernandes NunoPOR9701:00:38-
39MJ73140Born AdrienBEL9601:00:54-
35ZA7492Martin GemaESP8701:01:09-
36ZA75129Sudakova IrinaRUS9001:01:13-
40MJ76165Fernandes RuiPOR9701:01:35-
37ZA77132Jaklič SaraSLO9301:01:36-
38ZA78133Bratina JanaSLO8701:01:40-
39ZA79124Nunes JoanaPOR8501:01:52-
40ZA80125Azevedo ElisabetePOR8101:01:57-
41ZA8186Rychnovská DagmarCZE7501:02:0581
41MJ82174Avvakumenkov SergeiRUS9601:02:11-
42ZA8387Stránská AdélaCZE9101:03:10105
43ZA8489Willumsen KatrineDEN8501:04:07-
44ZA8591Gómez RaquelESP8201:04:20-
45ZA86121Silarska DorotaPOL9301:05:04-
46ZA87135Erdal TubayTUR9501:06:24-
47ZA88118Sammut AngeleMLT6601:06:52-
48ZA89117Abdilla TaraMLT8501:06:54-
49ZA90137Sari FadimeTUR9501:06:58-
50ZA91110Shaughnessy LauraIRL9001:10:48-
51ZA92128Vasenina NataliaRUS9001:20:08-
52ZA93138Temel RemziyeTUR9501:23:53-

Trať 11,85 km, 1250 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA149Bugge JohanNOR9101:02:35-
2MA267Schneider DavidSUI8101:02:49-
3MA342Baldaccini AlexITA8801:02:56-
4MA425Simpson RobbieGBR9101:03:20-
5MA524Douglas AndrewGBR8601:03:32-
6MA643Chevrier XavierITA9001:03:41-
7MA741Dematteis BernardITA8601:03:51-
8MA823Rancon JulienFRA8001:04:29-
9MA913Krupička RobertCZE7801:04:41105
10MA1069Egli PascalSUI8801:04:44-
11MA1121Zago DidierFRA7801:04:52-
12MA1262Khoroshilov RuslanRUS9101:04:54-
13MA1345Cagnati LucaITA9001:05:04-
14MA1420Bellamy BenjaminFRA8401:05:06-
15MA1568Lustenberger DanielSUI9201:05:18-
16MA1630Hubert StefanGER8601:05:43-
17MA1727Smith ChrisGBR8901:05:52-
18MA182Hohenwarter MarkusAUT8001:06:06-
19MA1926Swinburne NickGBR8801:06:26-
20MA2015Meneses EnriqueESP7301:06:31-
21MA2150Tengsareid TorsteinNOR8901:06:39-
22MA2270Mathys ChristianSUI8701:06:42-
23MA2355Carvalho JosePOR7701:06:48-
24MA2454Muga RuiPOR8401:06:52-
25MA2564Cvet MiranSLO6801:06:54-
26MA2611Janů JanCZE9301:07:0493
27MA2731Lehmann JonasGER8901:07:18-
28MA2816Sanz DanielESP7901:07:20-
29MA2971Arslan AhmetTUR8601:07:22-
30MA303Paternoster StefanAUT7901:07:32-
31MA3158Zinca Ionut AlinROU8301:07:40-
32MA3236Conroy IanIRL8001:07:44-
33MA3357Rodrigues ArturPOR7501:08:02-
34MA3453Jastrzębski KamilPOL9201:08:06-
35MA3532Hoffmann BenediktGER8501:08:08-
36MA3666Lamovec PeterSLO8401:08:12-
37MA3763Pagnuyev AlekseyRUS8201:08:40-
37MA3710Pavlišta VítCZE8501:08:4081
39MA3917Crespo JavierESP7601:08:47-
39MA3965Bregar GasperSLO9001:08:47-
41MA414Mayer JakobAUT9001:08:55-
42MA4238Ryan MarkIRL7801:09:24-
43MA4319Jaillardon RenaudFRA8601:10:46-
44MA4451Lepiarz SylwesterPOL9301:10:51-
45MA4572Muslu ErcanTUR8801:11:02-
46MA4656Rodrigues PedroPOR7801:12:06-
47MA4712Kučera LukášVSK Univerzita Brno8101:12:5072
48MA488Brandenbourg MichaelBEL8601:12:59-
49MA4937Kevan JamesIRL8701:13:10-
50MA506Joly JenteBEL9101:13:23-
51MA5161Gusev AleksandrRUS8501:13:43-
52MA525Hendriickx TomasBEL8101:14:14-
53MA5359Leanca AndreiROU9501:15:35-
54MA5434Pelsőczy AttilaHUN8301:16:04-
55MA5533Khoór BenceHUN8401:16:27-
56MA5652Czapla PiotrPOL9001:17:06-
57MA577Oosterlinck WardBEL9301:17:18-
58MA5860Reznik IvanRUS9401:17:47-
59MA5973Agyürek Muhammet CanTUR9101:19:52-
60MA601Këllëzi IlirALB8801:20:05-
61MA619Renard ArnaudBEL8501:20:46-
62MA6239Malka HaimISR7001:21:02-
63MA6329Katib JosephGER8201:22:13-
64MA6414Normark KentDEN7101:24:47-
65MA6540Oren RonISR9501:28:49-
66MA6648Matthew RotaMLT9301:36:08-

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA913Krupička RobertCZE7801:04:41105
2MA2611Janů JanCZE9301:07:0493
3MA3710Pavlišta VítCZE8501:08:4081
4MA4712Kučera LukášVSK Univerzita Brno8101:12:5072

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2888Schorná PavlaTJ Maratonstav Úpice8000:55:10105
2ZA5485Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:57:3893
3ZA8186Rychnovská DagmarCZE7501:02:0581
4ZA8387Stránská AdélaCZE9101:03:1072

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód