Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Úpická 10

1.3.2015, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Úpická 10
  • datum konání: 1.3.2015
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Maratonstav Úpice

Sociální sítě

Místo konání

Městský sál v Úpici
13:30 hodin

Přihlášky

od 12:00 hodin na místě

Startovné

50 Kč

Popis tratě

Přesně změřená obrátková trať má start i cíl před městským sálem v Úpici, běží se směrem na Havlovice do Ratibořického údolí a zpět. Celá trať vede po silnici s asfaltovým povrchem kromě městské části v Úpici, která je dlážděná. Trať je rovinatá.

Ceny pro vítěze

První 3 v každé kategorii – finanční ceny

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Karel Šklíba
tel.: 602 152 296

E-mailová adresa

maratonstav@maratonstav.cz
Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu Úpická 10

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ6286Křeček JiříAtletika Kolín9800:35:38-
2MJ882Bárta MartinSOKOL Jetřeichov9800:36:07-
3MJ10409Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:36:18-
4MJ3428Čtvrtečka OndřejTT LOKO Trutnov9700:40:17-
5MJ3883Bárta PetrSokol Jetřichov0100:40:36-
6MJ54152Habr MartinTJ Sokol Olešnice9600:43:33-
Muži A (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA2295Uvízl MarekSK Studenec9200:32:47-
2MA3402Čivrný JiříELEVENRUN TEAM8000:32:48-
3MA5296Majoroš MichalPolice nad Metují8600:34:57-
4MA12289Zajac LeszekPolsko8300:36:51-
5MA13173Hurdálek RobertLOKO Trutnov7800:37:06-
6MA15303Heller TomášHradec Králové8100:37:18-
7MA16284Kašše TomášTENNECO Hodkovice8500:37:19-
8MA19343Burdych TomášH.Radechová8200:37:32-
9MA20230Kosuciński SlawomirMountain Top Polanica8100:37:35-
10MA21270Šimák JanHradec Králové8300:37:36-
11MA22407Borůvka JakubJaroměř9000:37:38-
12MA24416Friede JanTérová Bezděkov7700:37:57-
13MA2517Červený JakubLOKO Trutnov9500:38:22-
14MA2912Kubeček LadislavTJ Maratonstav Úpice9100:40:03-
15MA32217Simon MartinJaroměř8000:40:08-
16MA35400Palguta RomanSTALAKOEVOSS R.n.K.7700:40:20-
17MA41408Žabenský MiroslavAC Mariánské Lázně7800:41:19-
18MA44406Krejčí ViktorMARABU TEAM7600:41:48-
19MA46231Červený PetrCYKLOTONY7900:42:16-
20MA47136Fiala MilanTJ Maratonstav Úpice7600:42:34-
21MA48273Hoder JanTC Dobruška8400:42:45-
22MA50277Moravec PavelTC Dobruška8000:43:07-
23MA60274Říčař FrantišekTC Dobruška8700:44:27-
24MA71165Celba PetrLOKO Trutnov8600:46:08-
25MA76315Matuška MartinOhnišov8000:46:57-
26MA81140Kubasa JiříLibňatov7700:48:16-
Muži B (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1414Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:32:42-
2MB4281Bartoš DaliborLIAZ Jablonec7500:33:58-
3MB9144Kincl MarekTJ Maratonstav Úpice7400:36:11-
4MB1423Mazač JaroslavWIKOV Hronov6800:37:14-
5MB17149Šesták KarelŠEPA7100:37:26-
6MB23175Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:37:51-
7MB27415Lášek JosefIOS Hradec Králové6900:38:30-
8MB2827Čtvrtečka PavelLOKO Trutnov6800:39:33-
9MB31419Gajdoš DušanČervený Kostelec7300:40:05-
10MB37285Belobrad IvanŽamberk6600:40:32-
11MB42205Kašpar JosefRtyně7400:41:20-
12MB4337Štrof MichalTenis Úpice7300:41:34-
13MB49174Skalský MilošAC Náchod6700:42:55-
14MB53418Vaněk VáclavBajer Kafe7200:43:32-
15MB55214Kubín MartinTrutnov7000:43:46-
16MB56305David VáclavSmiřice7400:43:52-
17MB62271Mervart VáclavTC Dobruška7000:44:42-
18MB64209Volák PavelOB Broumov7000:44:55-
19MB69204Brož JanRtyně- Náměrka6800:45:58-
20MB72275Sláma JiříNové Město n. M.7400:46:15-
21MB78290Kirsch RadomírBak SEAL G. TEAM7500:47:35-
22MB82300Kulda JanSokol Olešnice7300:48:30-
23MB83272Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:48:31-
24MB84404Hanuš JiříVella Cycling Náchod7200:48:46-
25MB8625Vondra JosefSDH Stolín7100:48:56-
26MB91283Adam JiříTENIS Úpice6800:50:30-
27MB95282Fejfar AlešVrchlabí6900:52:09-
28MB97405Minařík VítHeřmanice - Brod7200:52:21-
Muži C (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC7346Baczewski EdwardPolsko6400:35:49-
2MC11401Louda PetrAC Česká Lípa6400:36:36-
3MC1816Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:37:28-
4MC26153Osoba MartinLOKO Meziměstí6500:38:24-
5MC3011Kubeček LadislavTJ Maratonstav Úpice6200:40:04-
6MC3630Šolc VítězslavBKL Machov5700:40:21-
7MC5119Vanta JosefTC Dobruška6200:43:16-
8MC65237Fátor MiloslavTJ Maratonstav Úpice6400:45:15-
9MC67264Malý JiříTT Janovičky6300:45:25-
10MC75225Černý AlešTC Dobruška6400:46:43-
11MC90265Sedlák JiříPřelouč5800:50:25-
12MC12040Krátký JosefHvězda Pardubice6501:03:05-
Muži D (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD40403Čivrný JiříSlovan Liberec5300:41:01-
2MD52258Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:43:27-
3MD5824Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:44:10-
4MD66161Krajč ZdeněkLOKO Trutnov5400:45:19-
5MD77163Mach VáclavTJ Maratonstav Úpice5500:47:18-
6MD79139Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:47:41-
7MD85199Krejcar PetrTJ Maratonstav Úpice4500:48:51-
8MD88142Groh StanislavAC Vrchlabí4600:49:39-
9MD94267Les JosefTJ Maratonstav Úpice4700:51:25-
10MD100215Tučný JanMK Pardubice4700:52:52-
11MD1031Šklíba KarelTJ Maratonstav Úpice5000:54:40-
12MD104151Lanta JiříTJ Maratonstav Úpice4400:54:44-
13MD109160Lelek VítČOLEK Team5000:55:27-
14MD111259Jelínek MatějHvězda Pardubice4200:55:31-
15MD112263Plecháček JiříTJ Maratonstav Úpice4400:55:41-
16MD113182Marek FrantišekSK Hronov4100:56:20-
17MD114287Šteinc LudvíkAC Vrchlabí4100:57:19-
18MD118310Kašše MiroslavÚstí n.Orlicí5400:58:42-
19MD121297Vorel MilanSlatiňany4001:03:39-
20MD122196Štěpán StanislavLhota Červený Kostelec5001:04:38-
21MD123192Krejsa VáclavBonbon Praha5201:20:31-
Juniorky (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ57157Marková VeronikaAC Pardubice9800:43:57-
Ženy A (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA33146Khýrová AnetaRedpoint Eleven team9300:40:14-
2ZA596Maršíková KateřinaDobruška8900:44:16-
3ZA63269Šimáková KláraHradec Králové8300:44:53-
4ZA70148Nesládková DagmarVlčice8200:46:03-
5ZA87337Kubátová BarboraHO Semily9400:49:31-
6ZA96293Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:52:20-
7ZA102166Jiroutová LucieÚpice9200:54:22-
8ZA105339Hanušová KamilaLhota pod Hořičkami8300:54:56-
9ZA117340Pajerová JanaVelký Třebešov8300:57:26-
Ženy B (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB39260Hanušová LenkaTT Janovičky7900:40:49-
2ZB4521Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7500:42:02-
3ZB61336Loudová PavlaAC Česká Lípa6800:44:37-
4ZB68294Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:45:52-
5ZB73291Pončová EvaJaroměř7400:46:29-
6ZB74262Tylšová DanielaHISPORT7800:46:38-
7ZB80276Jirásková EvaLanškroun6400:48:03-
8ZB89154Hauschková DagmarSpartak Police nad Metují6500:50:06-
9ZB92411Házová KristýnaBáječné ženy v běhu Jil.7100:50:35-
10ZB93292Jonášová ZdeňkaHradec Králové6400:50:46-
11ZB98216Rudolfová JanaBAKSEAL SIX TEAM7100:52:29-
12ZB99341Krejčí AndreaMARABU team Boskovice7900:52:39-
13ZB101412Horkelová HanaBáječné ženy v běhu Č.S.7400:52:57-
14ZB106413Benedová ZdenkaJiskra Třeboň6800:55:07-
15ZB107135Vacková HanaSokol Starkoč5600:55:09-
16ZB108347Zámečníková IrenaSvoboda nad Úpou7100:55:21-
17ZB110279Adamová AndreaTENIS Úpice6800:55:30-
18ZB115299Hellerová HanaHradec Králové6100:57:23-
19ZB116410Fidlerová JanaBáječné ženy v běhu Č.S.7500:57:25-
20ZB11918Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:58:53-
Trať 10 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1414Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:32:42-
1MA2295Uvízl MarekSK Studenec9200:32:47-
2MA3402Čivrný JiříELEVENRUN TEAM8000:32:48-
2MB4281Bartoš DaliborLIAZ Jablonec7500:33:58-
3MA5296Majoroš MichalPolice nad Metují8600:34:57-
1MJ6286Křeček JiříAtletika Kolín9800:35:38-
1MC7346Baczewski EdwardPolsko6400:35:49-
2MJ882Bárta MartinSOKOL Jetřeichov9800:36:07-
3MB9144Kincl MarekTJ Maratonstav Úpice7400:36:11-
3MJ10409Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:36:18-
2MC11401Louda PetrAC Česká Lípa6400:36:36-
4MA12289Zajac LeszekPolsko8300:36:51-
5MA13173Hurdálek RobertLOKO Trutnov7800:37:06-
4MB1423Mazač JaroslavWIKOV Hronov6800:37:14-
6MA15303Heller TomášHradec Králové8100:37:18-
7MA16284Kašše TomášTENNECO Hodkovice8500:37:19-
5MB17149Šesták KarelŠEPA7100:37:26-
3MC1816Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:37:28-
8MA19343Burdych TomášH.Radechová8200:37:32-
9MA20230Kosuciński SlawomirMountain Top Polanica8100:37:35-
10MA21270Šimák JanHradec Králové8300:37:36-
11MA22407Borůvka JakubJaroměř9000:37:38-
6MB23175Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:37:51-
12MA24416Friede JanTérová Bezděkov7700:37:57-
13MA2517Červený JakubLOKO Trutnov9500:38:22-
4MC26153Osoba MartinLOKO Meziměstí6500:38:24-
7MB27415Lášek JosefIOS Hradec Králové6900:38:30-
8MB2827Čtvrtečka PavelLOKO Trutnov6800:39:33-
14MA2912Kubeček LadislavTJ Maratonstav Úpice9100:40:03-
5MC3011Kubeček LadislavTJ Maratonstav Úpice6200:40:04-
9MB31419Gajdoš DušanČervený Kostelec7300:40:05-
15MA32217Simon MartinJaroměř8000:40:08-
1ZA33146Khýrová AnetaRedpoint Eleven team9300:40:14-
4MJ3428Čtvrtečka OndřejTT LOKO Trutnov9700:40:17-
16MA35400Palguta RomanSTALAKOEVOSS R.n.K.7700:40:20-
6MC3630Šolc VítězslavBKL Machov5700:40:21-
10MB37285Belobrad IvanŽamberk6600:40:32-
5MJ3883Bárta PetrSokol Jetřichov0100:40:36-
1ZB39260Hanušová LenkaTT Janovičky7900:40:49-
1MD40403Čivrný JiříSlovan Liberec5300:41:01-
17MA41408Žabenský MiroslavAC Mariánské Lázně7800:41:19-
11MB42205Kašpar JosefRtyně7400:41:20-
12MB4337Štrof MichalTenis Úpice7300:41:34-
18MA44406Krejčí ViktorMARABU TEAM7600:41:48-
2ZB4521Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7500:42:02-
19MA46231Červený PetrCYKLOTONY7900:42:16-
20MA47136Fiala MilanTJ Maratonstav Úpice7600:42:34-
21MA48273Hoder JanTC Dobruška8400:42:45-
13MB49174Skalský MilošAC Náchod6700:42:55-
22MA50277Moravec PavelTC Dobruška8000:43:07-
7MC5119Vanta JosefTC Dobruška6200:43:16-
2MD52258Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:43:27-
14MB53418Vaněk VáclavBajer Kafe7200:43:32-
6MJ54152Habr MartinTJ Sokol Olešnice9600:43:33-
15MB55214Kubín MartinTrutnov7000:43:46-
16MB56305David VáclavSmiřice7400:43:52-
1ZJ57157Marková VeronikaAC Pardubice9800:43:57-
3MD5824Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:44:10-
2ZA596Maršíková KateřinaDobruška8900:44:16-
23MA60274Říčař FrantišekTC Dobruška8700:44:27-
3ZB61336Loudová PavlaAC Česká Lípa6800:44:37-
17MB62271Mervart VáclavTC Dobruška7000:44:42-
3ZA63269Šimáková KláraHradec Králové8300:44:53-
18MB64209Volák PavelOB Broumov7000:44:55-
8MC65237Fátor MiloslavTJ Maratonstav Úpice6400:45:15-
4MD66161Krajč ZdeněkLOKO Trutnov5400:45:19-
9MC67264Malý JiříTT Janovičky6300:45:25-
4ZB68294Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:45:52-
19MB69204Brož JanRtyně- Náměrka6800:45:58-
4ZA70148Nesládková DagmarVlčice8200:46:03-
24MA71165Celba PetrLOKO Trutnov8600:46:08-
20MB72275Sláma JiříNové Město n. M.7400:46:15-
5ZB73291Pončová EvaJaroměř7400:46:29-
6ZB74262Tylšová DanielaHISPORT7800:46:38-
10MC75225Černý AlešTC Dobruška6400:46:43-
25MA76315Matuška MartinOhnišov8000:46:57-
5MD77163Mach VáclavTJ Maratonstav Úpice5500:47:18-
21MB78290Kirsch RadomírBak SEAL G. TEAM7500:47:35-
6MD79139Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:47:41-
7ZB80276Jirásková EvaLanškroun6400:48:03-
26MA81140Kubasa JiříLibňatov7700:48:16-
22MB82300Kulda JanSokol Olešnice7300:48:30-
23MB83272Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:48:31-
24MB84404Hanuš JiříVella Cycling Náchod7200:48:46-
7MD85199Krejcar PetrTJ Maratonstav Úpice4500:48:51-
25MB8625Vondra JosefSDH Stolín7100:48:56-
5ZA87337Kubátová BarboraHO Semily9400:49:31-
8MD88142Groh StanislavAC Vrchlabí4600:49:39-
8ZB89154Hauschková DagmarSpartak Police nad Metují6500:50:06-
11MC90265Sedlák JiříPřelouč5800:50:25-
26MB91283Adam JiříTENIS Úpice6800:50:30-
9ZB92411Házová KristýnaBáječné ženy v běhu Jil.7100:50:35-
10ZB93292Jonášová ZdeňkaHradec Králové6400:50:46-
9MD94267Les JosefTJ Maratonstav Úpice4700:51:25-
27MB95282Fejfar AlešVrchlabí6900:52:09-
6ZA96293Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:52:20-
28MB97405Minařík VítHeřmanice - Brod7200:52:21-
11ZB98216Rudolfová JanaBAKSEAL SIX TEAM7100:52:29-
12ZB99341Krejčí AndreaMARABU team Boskovice7900:52:39-
10MD100215Tučný JanMK Pardubice4700:52:52-
13ZB101412Horkelová HanaBáječné ženy v běhu Č.S.7400:52:57-
7ZA102166Jiroutová LucieÚpice9200:54:22-
11MD1031Šklíba KarelTJ Maratonstav Úpice5000:54:40-
12MD104151Lanta JiříTJ Maratonstav Úpice4400:54:44-
8ZA105339Hanušová KamilaLhota pod Hořičkami8300:54:56-
14ZB106413Benedová ZdenkaJiskra Třeboň6800:55:07-
15ZB107135Vacková HanaSokol Starkoč5600:55:09-
16ZB108347Zámečníková IrenaSvoboda nad Úpou7100:55:21-
13MD109160Lelek VítČOLEK Team5000:55:27-
17ZB110279Adamová AndreaTENIS Úpice6800:55:30-
14MD111259Jelínek MatějHvězda Pardubice4200:55:31-
15MD112263Plecháček JiříTJ Maratonstav Úpice4400:55:41-
16MD113182Marek FrantišekSK Hronov4100:56:20-
17MD114287Šteinc LudvíkAC Vrchlabí4100:57:19-
18ZB115299Hellerová HanaHradec Králové6100:57:23-
19ZB116410Fidlerová JanaBáječné ženy v běhu Č.S.7500:57:25-
9ZA117340Pajerová JanaVelký Třebešov8300:57:26-
18MD118310Kašše MiroslavÚstí n.Orlicí5400:58:42-
20ZB11918Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:58:53-
12MC12040Krátký JosefHvězda Pardubice6501:03:05-
19MD121297Vorel MilanSlatiňany4001:03:39-
20MD122196Štěpán StanislavLhota Červený Kostelec5001:04:38-
21MD123192Krejsa VáclavBonbon Praha5201:20:31-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód