Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Palestra Kbelská 10

7.3.2015, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Palestra Kbelská 10
  • datum konání: 7.3.2015
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

Teamstore arena, Praha 9 - Kbely
11:30 hodin

Přihlášky

http://www.palestrakbelska10.cz/registrace/

Startovné

350,- Kč a méně

Tento závod je součástí těchto pohárů

Internetové stránky

http://www.palestrakbelska10.cz/

E-mailová adresa

kbelska10@palestra.cz

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži 29 let a mladší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ21033Olejníček LukášMASARYK RUN BRNO8800:31:09-
2MJ31015Míč RobertRELAX-FIT.CZ TEAM9200:31:21-
3MJ51028Lukeš PetrSSK Vítkovice9200:31:42-
4MJ61031Pomezný LukášAtletika Písek9400:31:59-
5MJ81011Vaš DavidTJ Sokol České Budějovice9000:32:38-
6MJ11707Schoval FrantišekKerteam/Stará Boleslav8800:33:27-
7MJ141419Trotsiuk VolodymyrKerteam Praha8800:33:45-
8MJ151000Holík MichalELEVEN RUN TEAM9000:33:48-
9MJ191013Šroubek VlastimilAK Škoda Plzeň9200:33:59-
10MJ201017Krejčí MatějDolní Jirčany9000:34:01-
11MJ221020Honzík RobertCEPro team9000:34:29-
12MJ32110Žoha JanTRI-SKI Horní Počernice8800:35:15-
12MJ32433Hlas JakubPSK Olymp Praha8900:35:15-
14MJ351123Eremka Liborindividuální8800:35:17-
15MJ361433Langer JanNIKE8600:35:20-
16MJ411018Kostecký JanTJ Šumperk9100:35:54-
17MJ441636Žežulka MartinTJ Stodůlky Praha, o.s.9500:36:07-
18MJ491279Krajíček VojtěchEPO - Ekonom Praha Outdoor8800:36:15-
19MJ501004Kouklík JakubBenešovský běžecký klub8900:36:16-
20MJ511014Píšek Jaroslav-9000:36:21-
21MJ561589Kohoutek MichalKellys Bike Ranch Team8700:36:35-
22MJ581245Vrabel Tomas-9000:36:40-
23MJ621195Keckstein JiříSK Tlustice8900:36:51-
24MJ631012Blažek JaroslavHavlíčkova Borová9300:36:53-
25MJ661567Peřinka Filip-8800:37:02-
26MJ701185Šterc JiříRELAX-FIT.CZ TEAM9000:37:15-
27MJ721611Buzek EmanuelUWC8700:37:20-
28MJ78984Šlégr PatrikBK Louny9400:37:33-
29MJ881008Havel FilipASK Elna Počerady9100:37:53-
30MJ991030Burian MichalVyběhej se9400:38:06-
31MJ1001019Prager KarelSojovice9400:38:08-
32MJ101595Jankura AdamTJ Tatranská Lomnica8900:38:10-
33MJ1061533Švec FilipSK Svěrák9100:38:16-
34MJ120982Zelený ZbyněkHavlíčkova Borová8800:38:43-
35MJ1271493Singr MartinSKP Nymburk8700:38:51-
36MJ1291534Vaněk JakubTJ Lokomotiva Teplice9200:38:55-
37MJ136749Šimůnek JakubTJ Sokol Praha Královské Vinohrady8800:39:01-
38MJ1401026Vlček ŠtěpánČVUT Praha8800:39:10-
38MJ1401676Erenmalm HugoTJ Doksy9900:39:10-
40MJ14868Kovařík VítCykloVape Felt Racing Team8600:39:27-
41MJ1611112Dryml MojmírRunSport Team8600:39:50-
42MJ1671464Jirovec Jakub-8600:39:59-
43MJ171971Touška Kryštof-8700:40:05-
44MJ172710Nový AlbertPalestra/ČVK Praha9200:40:07-
44MJ1721025Kubeš Stanislav-8800:40:07-
46MJ175152Berka MartinAK Moravska Trebova8700:40:08-
46MJ175476Kouklík DavidDecathlon Černý Most9300:40:08-
48MJ179995Zdvihal TomášLipnoman8600:40:13-
49MJ1821478Rummel Tomáš-8900:40:21-
50MJ1861237Šmíd OndřejSK Kbely9000:40:28-
51MJ187835Lichter MichalNové Město nad Metují8900:40:30-
52MJ192210Vojtěch MarekSK Svěrák8800:40:35-
53MJ198294Touška Mirek-8800:40:40-
54MJ207682Hnilička VáclavKraslice8600:40:53-
54MJ207917Čekan VáclavVyběhej se9200:40:53-
56MJ2141165Hurta Adam-8700:41:09-
56MJ2141264Kurz Matoušindividuální8600:41:09-
58MJ220895Břetenář MichalASK Slavia Praha8600:41:17-
59MJ2541108Neumann MartinPraha 69000:42:04-
60MJ2561001Plocek LukášChaBrusiči9000:42:05-
61MJ2591051Korinek PhilipAC Rumburk9900:42:08-
62MJ2631657Kala Jiri-8700:42:11-
63MJ2661005Důrek MilanVelký Třebešov9100:42:16-
64MJ2731218Kučera Petr-8600:42:23-
65MJ2761479Rummel Slávek-8900:42:29-
66MJ292708Baťa DavidConti Brandýs8600:42:42-
67MJ297153Janák MichalBPR Vsetín8800:42:45-
68MJ3021460Jakub Glinzjakubglinz.com8800:42:49-
69MJ3101604Kabrhel Roman-8700:42:56-
70MJ318684Krejčí Tomáš-8900:43:00-
71MJ325329Machuta Vladimír-8800:43:07-
72MJ3271500Fiala Lukáš-8600:43:08-
73MJ3461538Malý JaroslavAC Calcio9200:43:30-
74MJ3481007Urbánek VojtaEPO - Ekonom Praha Outdoor9000:43:33-
75MJ350785Tichý Petr-8600:43:35-
76MJ3591223Polák MarekČáslav8700:43:43-
77MJ3611513Šoral Dalibor-8700:43:46-
78MJ3651395Simandl Radekpraha 59300:43:49-
79MJ3701690Dámek Filip-9300:43:52-
80MJ393818Novotný Tomáš-8900:44:12-
81MJ3951583Vidim KryštofAC Trepky0000:44:14-
82MJ4001027Herc SvatoplukPraha8600:44:21-
83MJ41397Kačer JanSokol Vlastibořice8900:44:27-
84MJ415362Kraus FrantišekExponáti8700:44:30-
85MJ4161200Koller DanielČeské Budějovice9000:44:31-
86MJ421290Oliva AlbertRun Porg0000:44:36-
87MJ42337Malý VojtěchPraha/Mariánské Lázně8800:44:37-
88MJ4291516Zadražil FilipBižuterie Jablonec9800:44:45-
89MJ4331260Már Tomáš-8800:44:46-
90MJ443288Jaroš JakubEPO - Ekonom Praha Outdoor8800:44:57-
91MJ4461268Stella David-8800:45:00-
92MJ4531254Bobr Michal-9200:45:12-
93MJ4551667Kubát Jiří-9000:45:15-
94MJ4611100Rybáček TomášLouny9100:45:24-
95MJ4681179Červenka JiříBrno8700:45:28-
96MJ471407Zimák Tomáš-8600:45:31-
97MJ4881494Fencl Nicolas-8900:45:41-
98MJ4901331Prášil AdamTřeboň9200:45:42-
98MJ490998Knotek Mikulᚎaves club9600:45:42-
100MJ4961309Lichter MartinAž na plech8600:45:44-
101MJ498932Šelepa JanETriatlon8800:45:48-
102MJ5101314Hryzák OndřejPraha9100:46:00-
103MJ517812Lagarde MatyášBMBK8800:46:07-
104MJ523847Supa Rostislav-8600:46:13-
105MJ5251389Moc JaroslavLiberecke gazely9000:46:14-
106MJ5281292Svoboda VítPraha - Dolní Chabry9000:46:15-
107MJ531298Havlík PetrPrago Iron Balls8600:46:16-
108MJ534874Fanta Jakub-8600:46:19-
109MJ537782Koller TomášKPMG Running Club8800:46:21-
110MJ540243Kazda RadekChrbonín8600:46:22-
110MJ5401619Lexa LukášPilsenman Club8700:46:22-
112MJ551387Lejsek MarekTři pro zdraví8800:46:35-
113MJ5601431Obolenskiy Vladimir-8800:46:46-
114MJ564832Novák Jindřich-9300:46:51-
115MJ573286Vaculik Andrejneregistrován8600:46:55-
116MJ5751620Marat Martin-9400:46:56-
117MJ580955Barták ZdeněkBowling - Squash Sadská8800:46:59-
118MJ591315Peterka TomášAC Bludišťák8600:47:07-
119MJ614923Kolínek Ondřej-8700:47:28-
120MJ6161048Zehringer DominikSC Praha9000:47:30-
121MJ623178Beránek AlešPraha9100:47:33-
122MJ630413Sochor Tomáš-8800:47:41-
123MJ6481609Šůs JanTri Ski Horní Počernice9000:47:57-
124MJ654598Walica Michal-8800:47:59-
125MJ6611451Kořínek Tomáš-8600:48:04-
126MJ6661231Svoboda MilanBěžecká škola Miloše Škorpila Praha8600:48:08-
127MJ668942Kotrc EdmundAC Kachna, Blšany9000:48:09-
128MJ680921Šída AdamAC Kachna, Blšany8600:48:25-
129MJ6871383Pliska Tomáš-9900:48:36-
130MJ6931199Zelenka FilipSUADRA9500:48:43-
131MJ699852Kuřátko Lukáš-8700:48:49-
132MJ714246Vostřel Michal-8700:49:06-
133MJ7171590Klindera Martinspeedwaylive.eu8800:49:09-
134MJ725873Karvan JakubPísek9100:49:16-
135MJ7301563Kratochvil Filip-8700:49:20-
136MJ7361236Hlinka Jaroslav-8600:49:24-
137MJ741337Doseděl Jan-9100:49:28-
138MJ7511148Galbavý MatějChrastava0000:49:37-
139MJ7521637Gyárfás Petr-9600:49:38-
140MJ786143Kopřiva JakubRC tatra smíchov9100:50:26-
141MJ7941318Redondo AsierClub de corredores del Cervantes8700:50:32-
142MJ796580Doležel MartinBěžecký klub České spořitelny8700:50:36-
143MJ800999Kadaník Dalibor-9000:50:40-
143MJ800774Kocurek AdamSKPŠ PRAHA8600:50:40-
145MJ8121385Horáček JakubLomnice nad Popelkou9400:50:55-
146MJ8181405Randík Jan-8700:51:03-
147MJ838803Voleman Luboš-8700:51:30-
148MJ846993Procházka MichalBK Louny9100:51:34-
149MJ8541685Kysela Ondřej-8700:51:43-
150MJ8571686Minha Martin-9100:51:48-
151MJ8641663Stříbrný David-8700:51:55-
152MJ8651305Kesman Filip-9300:51:59-
153MJ8671263Krasula Lukáš-8900:52:00-
154MJ877713Falátek Jakub-8700:52:09-
155MJ9031071Puš VojtěchJBC9000:52:41-
156MJ905341Růžička Jan-9000:52:42-
157MJ9131255Otoupal Lukáš-9000:52:50-
158MJ927968Tikal FrantišekBuchmeister team9100:53:05-
159MJ930605Rychlík JanSURVIVAL9300:53:08-
160MJ931592Žižka OndřejBěžecký klub České spořitelny8600:53:11-
161MJ9331651Pokorný JosefDecathlon9200:53:12-
162MJ949499Döme RadekBěžecký klub České spořitelny8800:53:31-
163MJ9711506Růžička JakubBuchmeister team8700:53:55-
164MJ9961339Svejkovský MatějBenešovský běžecký klub9700:54:14-
165MJ10061045Zmek OndřejPraha8600:54:27-
166MJ10341387Horáček TadeášRoškopov8800:54:52-
167MJ1040935Šída JanAC Kachna, Blšany9000:55:09-
168MJ10441253Srp Daniel-8700:55:16-
169MJ105050Forman Michael-8600:55:24-
170MJ10541489Švingr Michal-9200:55:27-
171MJ1071823Levý Vojtěch-8900:55:46-
171MJ1071805Molinari JanHranice na Moravě8900:55:46-
173MJ1086807Ambrož Ondřej-9000:55:58-
174MJ1090796Vilímovský Petrneregistrovany v zadnym klubu9000:56:01-
175MJ1093946Polek Adam-9100:56:06-
176MJ10941628Staša Roman-8800:56:07-
177MJ11151368Plch Pavel-8600:56:37-
178MJ11531090Plhák MartinMohelnice9000:57:31-
179MJ1167973Fábry Martin-8700:57:47-
180MJ1185267Tikal Jiří-8600:58:26-
181MJ12661379Vlček JanTJ Spartak OEZ Letohrad9101:01:57-
182MJ1268675MIŠTÍK Martin-9301:02:01-
183MJ1273730Sepekovský Jan-8701:02:13-
184MJ1275728Trpišovský Martin-8801:02:17-
185MJ1290961Kuthan Jan-8901:03:33-
186MJ13011166Němec AdamVopice8901:04:09-
187MJ13681349Bozadžiev Nikola-8601:12:34-
Muži 30-39 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11149Pavlišta VítAC Slovan Liberec8500:30:15-
2MA41641Gaisl LubošELEVEN RUN TEAM8500:31:38-
3MA71144Kohut JanRELAX-FIT.CZ TEAM8500:32:31-
4MA91154Šedivý JanSokol Kbely8400:33:02-
5MA121377Minařík PetrAK Zlín7600:33:30-
6MA13440Šneberger JanAC Falcon Rokycany8500:33:31-
7MA171543Procházka PavelAK Sokolov7900:33:53-
8MA231436Pavlišta DavidSK Svěrák8400:34:44-
9MA24720Valtr MatějTRIVA Praha7700:34:47-
10MA251581Findra VladimirSlavia UK Bratislava8500:34:48-
11MA261528Dlabáček LukášOrel Řečkovice7900:34:49-
11MA2679Teplý OndřejHisport Team7800:34:49-
13MA28346Kabelka JiříTJ Sokol Královské Vinohrady7700:34:51-
14MA301527Ekl TomášIRON STARS Beroun8300:34:58-
15MA38653Kalivoda JanPraha7700:35:42-
16MA421105Kafka LeošPraha 9 - Čakovice7900:35:59-
17MA451252Opolecký MartinSK Vinohrady8400:36:09-
18MA481472Vodička PavelTJ Slovan Varnsdorf8500:36:14-
19MA531414Huk PetrJablonec nad Nisou7600:36:28-
20MA551296Sedláček OndřejTrisk České Budějovice8200:36:31-
21MA591485Wolf JosefAC Čáslav7900:36:43-
22MA64280Wolf TomášSokol Hoření Paseky7900:37:00-
23MA651176Kohut RadekStudénka8400:37:01-
24MA7347Mohelsky LukasCoach Ivana8400:37:28-
25MA741432Sajner DavidIRON STARS Beroun8000:37:29-
26MA75412Heller TomášHradec Králové8100:37:30-
27MA781238Alferi JiříKadaň8000:37:33-
28MA821593Sedláček JanSK Plzeň Bolevec7800:37:38-
29MA831332Matějka LubošKlub Lyžařů Slavoj8200:37:42-
30MA861295Stejskal JakubChomutov8400:37:50-
31MA87731Chudo MartinSTADLER7700:37:51-
32MA89894Dvořák RadekHrom do piecky!7800:37:55-
33MA9324Hrabal JosefPraha8100:38:02-
34MA94495Dvořák MartinBěžecký klub České spořitelny8100:38:03-
35MA951579Bureš JanCK Slavoj Terezín8200:38:04-
35MA95870Hejnyš DanielVexta7700:38:04-
37MA103316Peterka JiříAC Bludišťák8100:38:13-
37MA1031365Unger JosefSvětlo pro svět7800:38:13-
37MA103926Katsiedl MichalAC Praha 18908200:38:13-
40MA106875Červienka RadekSK Svěrák8500:38:16-
41MA109922Daič StanislavDamírov7900:38:23-
42MA110751Pelikán KarelBenešovský běžecký klub7900:38:25-
43MA113709Humr JanBKB8400:38:33-
44MA114645Friček JanGE Money Health Ahead8000:38:35-
45MA11567Šebek JiříPIM Praha8000:38:36-
46MA116939Semenchukov MaximRunning Chef8500:38:37-
47MA117909Vocetka PetrČelákovice7800:38:38-
48MA123160Vacek Petr-7700:38:47-
49MA1251324Kopecký ZdeněkTJ Sokol Kondrac7600:38:48-
50MA126334Lippl JanSokol Kájov8300:38:49-
51MA128596Jacko BranislavTrisport team8200:38:54-
52MA1291428Kučera MilanSokol Vsetín8200:38:55-
52MA129195Zadražil František-8200:38:55-
54MA1321546Fráz LukášDětské centrum zahrada, SP KOLO LOAP SPE8400:38:57-
55MA134180Kubíček Miloslav-7800:38:59-
56MA1431244Krejčí Ivo3atlon team Uničov8100:39:14-
57MA1451073Hušák JanPIM Běžecký klub7800:39:18-
58MA147690Simon MirekŠkvorec8000:39:26-
59MA149856Maryska MilosŽižkovský tygři8100:39:29-
60MA152632Liška JanTrisport team8300:39:38-
61MA1561283Hájek JakubLiaz Jablonec8000:39:42-
61MA1561551Pivarci Lubos-7600:39:42-
63MA158610Malý Antonínrestaurace Botanic7900:39:45-
64MA1631580Hladina TomášFox-klub Praha8200:39:52-
65MA1641630Šilar VilémRK Olšina8000:39:53-
66MA166167Kubů MartinDubeč8300:39:58-
67MA1671076Váňa JaroslavSK Plzeň Bolevec7900:39:59-
67MA167795Stegmann MarioATM8400:39:59-
69MA1791670Antonin TesarITS DHL Running Club7800:40:13-
70MA183269Kuchař Pavelneregistrován8300:40:25-
71MA1851672Weinfurt PetrBělčice8400:40:27-
72MA1911524Klein Jan321start7700:40:34-
73MA1921646Vosátka Ondřej-8100:40:35-
73MA1921278Uher OndřejVŠTVS Palestra7900:40:35-
75MA19574Švingr IvanSK Babice7600:40:36-
76MA198868Švára Milan-7900:40:40-
77MA2001270Šnábl PetrBěžecký klub České spořitelny8400:40:42-
78MA2041169Chalabala Pavel-8000:40:50-
79MA2091662Vaňura Ondřej-8100:40:55-
80MA21178Franek RichardPraha7700:41:03-
81MA2121391Frydrych PavelASK Děčín8100:41:08-
82MA2171289Kopřiva MartinKopr8300:41:10-
83MA2191408Flak DavidPraha7900:41:15-
84MA2201488Šumný Milan-8100:41:17-
85MA2221413Taddei ValerioItaly8000:41:18-
86MA223355Píša OndřejSK Svěrák8500:41:19-
87MA2271598Řehák MartinMnichovice8400:41:26-
88MA228927Kroupa LukášSTOPRO Bike Team7800:41:27-
89MA2321299Moravec PavelSTS Chvojkovice-Brod8000:41:30-
90MA2341150Štola JakubPraha8400:41:34-
91MA2351486Otáhal Radim-8300:41:36-
91MA235342Gonzalez Cepeda CarlosKlub Blazince8400:41:36-
93MA238207Šourek Martin-8400:41:37-
93MA2381089Zákostelný MartinPraha 98000:41:37-
95MA242161Janeček Petrneregistrován8200:41:38-
96MA2431642Skovroňský Bohdanbe-ready.cz7800:41:45-
97MA2441235Svoboda VojtěchModřany8400:41:47-
98MA2451573Šlechta BorisHanuman gym Praha8400:41:48-
99MA248241Šlegr KamilPraha7600:41:56-
100MA252169Brouček OndřejTři pro zdraví8400:42:00-
101MA253228Kavalír Janwww.zeleznychlist.cz7600:42:01-
102MA25475Pekárek JaroslavStará Boleslav7600:42:04-
103MA257760mlčkovský jiří-8100:42:06-
104MA259829Krejdl MichalLouny8500:42:08-
105MA2631476Čížek MartinDexter BSK racing8500:42:11-
106MA268755Bradáč JiříŽďár nad Sázavou8200:42:17-
107MA269770Mikeš FilipCK Vinohradské šlapky7700:42:18-
108MA270867Pláteník ZbyněkRACE SPACE8200:42:20-
109MA2791373Čapek JiříCyklistický klub Válec Úvaly7900:42:35-
110MA2821197Nousek JanL88100:42:37-
111MA286773Tomášek JanPraha 57600:42:39-
111MA286338Slamiak PetrDraci Čakovice8500:42:39-
113MA2901610Dufek Davidpicusiak8000:42:40-
113MA2901615šmaňko Miroslavspona teplice8000:42:40-
115MA295957Hejna MarekTRIATLON PRAHA-HÁJE8000:42:44-
115MA295938Ruml VašekRed Rabbit8000:42:44-
117MA297662Havlik RadimMaraton tým Pavla Nováka7800:42:45-
117MA2971232Slavík Honza#aznaplech8200:42:45-
119MA3011241Kohout Pavel-7900:42:48-
120MA3024Svoboda MilanMilovice7900:42:49-
121MA3071316Fojtik AlesSK OHAVEC8000:42:53-
122MA310945Löffler Miloš-7700:42:56-
123MA312292Hošťálek PavelPraha - Kyje7600:42:57-
124MA3141240Korenčík MartinTJ Sokol Kbely8400:42:58-
125MA318236Kain VáclavSPORT-LAV8400:43:00-
126MA3241010Šindelář OndřejPraha Kbely8100:43:06-
127MA327128KRUTA MARTINJELENCE7800:43:08-
128MA3321457Podzimek FrantišekZnojmo8100:43:13-
128MA3321213Stromko BřetislavPraha8300:43:13-
130MA335158Vltavský PetrŠtemplovec7800:43:18-
131MA336343Jimenez EmilioDo Blazince7800:43:19-
132MA3371297Lauer Tomáš-8200:43:20-
133MA3381382Hejný MartinSokol Čechtice7800:43:21-
134MA3421388Moc RadekLiberecke gazely7800:43:28-
135MA3441439Pospíšil JaroslavBike&Run Team Stará Paka7800:43:29-
136MA3471647Staněk DanielBěžecký klub České spořitelny8100:43:32-
137MA3511614Kopecký LukᚊAK Chodov8000:43:37-
138MA3521224Svoboda JanSuadra8300:43:38-
139MA35481Šup RadekPraha7700:43:39-
140MA357238Marek JiříSPONA Teplice8100:43:41-
141MA3611099Novak Michaelgone4run7700:43:46-
142MA3631095Bušek Michal-8300:43:47-
143MA367698Štětka MartinPlískov 137600:43:51-
143MA367382Třasák JanÚjezd nad Lesy8100:43:51-
145MA373262Vaněk VladimírLitovel8000:43:54-
146MA376725Krupička JanRK Olšina8100:43:58-
147MA3798Bezděk MiroslavPraha7900:44:03-
148MA380663Grusz Filip-8400:44:04-
149MA3831087Vašek LiborRelative Team7800:44:07-
150MA3851544Pařízek Michal-8400:44:09-
150MA3851634Bartůněk LadislavJUST Live8300:44:09-
152MA389918Vlk AlešChotiněves8300:44:11-
153MA3971490Pařízek JanPraha 9 Dolní Počernice8000:44:18-
154MA398964Marek Mitáš-8500:44:20-
154MA3981539Pavel JanyšPraha7600:44:20-
156MA4021525Brouček Tomáš-8200:44:22-
157MA4041312Fiala Tomáš-7700:44:23-
158MA4071040Krankus MilanPraha8000:44:24-
159MA408465Caha Ladislav-7800:44:25-
160MA4091304Marek JanPraha7900:44:26-
161MA4181518Skála David-7600:44:33-
162MA4261655Drapal PavelDemoni8100:44:39-
163MA4271229Burda Tomáš-8300:44:42-
164MA4281499Černý JakubKVS Hranice8000:44:44-
165MA429902Smotrila TomášKosice8500:44:45-
166MA436372Fedič JiříChýně7600:44:48-
167MA43739Měchura MarekSK Svěrák8500:44:50-
168MA438791Tutter Alexandr-7600:44:51-
169MA440330Vondrák Václav-7800:44:53-
170MA4411098Čermák MilošLysá nad Labem7900:44:55-
171MA448900Fuksa Leoš-8100:45:03-
172MA4521520Nový PavelTriatlon Mladá Boleslav7700:45:08-
173MA456163Holomek Tomáš-8000:45:19-
174MA460929Bukovský JanRunPORG7800:45:23-
175MA461296Heřman LukášTeplice8000:45:24-
176MA46615Matys ZbyněkPřezletice7900:45:27-
176MA4661347Baxa Petr-7900:45:27-
178MA4691341Svatoň DavidČeská Lípa7700:45:30-
178MA46988Dufek JanSK BABICE7900:45:30-
180MA4771094Kučera TomášMilovice8200:45:35-
180MA4771163Cibula VítPraha - Čakovice7700:45:35-
182MA480776Ježek MichalErizo Team7800:45:36-
183MA488661Bláha JiříEndurance Lab team7600:45:41-
184MA49834Hejdrych MartinExponáti8500:45:48-
185MA5001666Šrajer Michal-8200:45:50-
186MA504379Bauer JanBauer Team - www.uslepejse.cz7700:45:57-
186MA5041183Hampl PavelTTC Elizza Praha8200:45:57-
188MA508314Boszorád LadislavBAŤOVKA RUN TEAM8400:45:59-
188MA5081170Bušta JosefChlum u Třeboně8100:45:59-
190MA511129Hrubý Petr-7800:46:02-
191MA5131677Veselý LukášSWAG - bratři v triku7900:46:04-
192MA522686Málek Ondřej-8100:46:10-
193MA5231221Siročák PetrTři Křižky CF / Ostrava7800:46:13-
194MA5251442Tomášek RadekLiberecke gazely7900:46:14-
194MA5251660Antoš PetrSWAG - bratři v triku7600:46:14-
196MA5321300Voda Ondřej-7700:46:17-
197MA5401357Křivánek MartinJablonec nad Nisou8300:46:22-
198MA543806Ostruszka JanTJ Karpentná8300:46:27-
198MA543680Lisner JakubRokycany8500:46:27-
200MA545608Vaculík MartinJablonec n/N8300:46:28-
201MA546734Siegl StanislavSKPŠ Praha7700:46:29-
202MA5491208Hošek Michalneregistrován7900:46:34-
203MA5541329Sorm Petr-8400:46:38-
204MA55530Janata PavelVlkava8300:46:41-
205MA559588Jeřábek MichalBěžecký klub České spořitelny7800:46:45-
206MA560371Bican StanislavPraha7900:46:46-
207MA564231Beran TomášAK Malešice Running Freaks7800:46:51-
208MA5761363Jiránek Václav-8000:46:57-
209MA579793Vlasák Michal-8200:46:58-
210MA5831343hnilica tomasPrevazne neskodny Dragon boat team8000:47:03-
211MA586133Novák JakubDT Břehy8300:47:05-
212MA5881605Hájek Josef-8300:47:06-
212MA5881115Šedivý JanVyběhej se8400:47:06-
214MA5951135Roušavý JanKabuki Team8500:47:12-
215MA597639Pruner ZdeněkPraha8300:47:13-
216MA599915Valach DavidRostoklaty7900:47:17-
217MA602948Zuzaník JiříPraha8100:47:19-
218MA604611Kropík LukášAK Vinoř7900:47:20-
219MA6061612Vamberský LiborVeleň7800:47:23-
220MA6101501PALEČEK JAN-7900:47:24-
221MA6131145Ladislav Bubla-8300:47:26-
222MA614848Palek JanHejvy's Intimmate Team7700:47:28-
223MA616721Průcha Lukáš-8100:47:30-
224MA622613Strakatý MartinDEXTER BSK RACING TEAM7600:47:32-
225MA6231561Žák JakubHanspaulka8400:47:33-
226MA625619Harzer PetrPraha 27600:47:34-
227MA626991Sidorkin OlegCERGE-EI8000:47:35-
228MA627390Dařílek Dalibor-7800:47:36-
228MA627403M0sy8ros PetrCircon8200:47:36-
230MA6331547Jones DanielPrague8000:47:43-
231MA63545Sedlecký RobertSAK Lenora8200:47:48-
232MA636992Spilka PetrDezoláti z HP8200:47:49-
233MA637768Adamík Renéneregistrován7600:47:50-
234MA641480Šafránek AntonínBěžecký klub České spořitelny8100:47:52-
235MA642398Olšovský VítězslavMetro A - Praha8300:47:53-
236MA644745Tománek JaroslavSK I.CA8300:47:54-
237MA645989Štancl Jiří-7900:47:55-
238MA648242Daniš Pavolwww.bezeckaskola.cz7800:47:57-
239MA657990Steinbauer MartinStaroboleslavsky kloub8300:48:02-
240MA660175Svoboda PetrAK Řitka A Team8000:48:03-
241MA665658Douša OndřejPraha7700:48:05-
242MA6721214Hlubik Miroslavnení8400:48:12-
243MA67516Schmeller JiříAž na plech8500:48:18-
243MA6751116Plhák VáclavMohelnice8200:48:18-
245MA67956Linhart FrantišekSokol pražský8200:48:22-
246MA684149Pospíšil JanJP Group7700:48:31-
247MA6881679Koller FilipDHL ITS Running Club7800:48:38-
247MA6881265Vacek Jaroslav-8300:48:38-
249MA694647Candrák MartinPraha7700:48:44-
250MA695434Zborník PetrBěchovice7900:48:45-
250MA69558Rebec JanPraha 97900:48:45-
252MA697474Pavelka BohumilBěžecký klub České spořitelny7900:48:48-
253MA699475Srba TomášBěžecký klub České spořitelny8000:48:49-
254MA7011509Pulkrábek MartinASMAT8000:48:51-
255MA705842Škráček Jan-8100:48:55-
256MA7081654Mráz MartinVinoř Notors Team8400:48:57-
257MA7101683Balák Otakar-8100:48:58-
258MA712616Macek Lukáš-8400:49:03-
259MA723102Kasa PetrAC Dolni Chabry7700:49:15-
259MA723352Chromčák Jaromír-8400:49:15-
261MA7271189Čada Jiří-7600:49:18-
262MA7321196Vojtek FrantišekPraha 28000:49:22-
263MA741113Neduchal Martin-7700:49:28-
264MA7431273Štancl MartinKlatovy8100:49:29-
265MA750748Kroupa Tomáš-7700:49:36-
266MA7581487Haloun Pavel-8400:49:45-
267MA759493Richtr JakubBěžecký klub České spořitelny8500:49:51-
268MA761741Randáček Martin-8100:49:52-
269MA769276Juříček JanRelative Team8000:50:06-
270MA7721319Beneš Petr-8000:50:08-
271MA7731143Pleskač Ivan-8500:50:09-
271MA77391Smolon David-7700:50:09-
273MA778950Krčil Luboš-8300:50:13-
274MA7821552Helmich Tomáš-8400:50:21-
275MA785986Trost AlešVinoř Notors Team8400:50:25-
276MA7871631Culos Stefano-7700:50:27-
276MA7871190Popelka Jan-7800:50:27-
278MA7921103Matásek LubošSK Plzeň Bolevec8400:50:30-
279MA795889Venhuda Jan-8300:50:35-
280MA7961498Karvan PavelPísek8200:50:36-
281MA802733Cigler Romanneregistrován8300:50:42-
282MA8141638Mixa VladislavPraha Uhrineves7600:50:58-
283MA816469Charvát JosefBěžecký klub České spořitelny7600:51:00-
284MA8251274Návrat Jiří-8300:51:10-
284MA8251624Weil Petr-8500:51:10-
286MA82871Cihelka Ondřej-8500:51:15-
287MA8311417Šebesta MichalMetro A - Praha8300:51:20-
288MA8331412Bábela Martin-7700:51:23-
289MA836996Schejbal RobertPraha8100:51:28-
290MA849601Molitoris AndreasJablonec nad Nisou8300:51:36-
291MA8621356Mikulecký TomášTRANSCO Děčín7800:51:54-
292MA8771140Husák Ondřej-7800:52:09-
293MA891623Stejskal HonzaS.V.V.A.T.8200:52:24-
294MA8931430Brablec Martin-7800:52:28-
295MA8941171Malý Ondřej-7900:52:30-
296MA896439Štěpánek Pavelneregistrován8200:52:36-
296MA8961286Orszulik Jakub-8500:52:36-
298MA903831Převrátil JanSPONA Teplice7700:52:41-
299MA9051056Petřek Jiří-7600:52:42-
300MA9161574Ježek DavidMizuno Czech8100:52:54-
301MA9221128Salot Martin-8000:53:01-
302MA92369Broža VojtěchPraha8500:53:02-
303MA9341639Zamazal David-8100:53:16-
304MA9371276Bartek Zoran-8300:53:19-
305MA9401688Eichler JakubErizo Team7900:53:22-
306MA9471037Čenský PetrPraha8200:53:29-
307MA9491058Ridzoň MartinPraha Kbely8100:53:31-
308MA95289Zelenka PetrMiškovice7700:53:32-
309MA954976Ullmann PetrUšoplesk Team8400:53:34-
310MA9551359Novák Daniel-7600:53:35-
311MA9571441Vinkler Pavel-8100:53:39-
311MA95753Wachtarczyk TomášNoDNF.cz7700:53:39-
313MA9621173Janovský Jan-8100:53:45-
313MA962877Paleček Ondřej-8100:53:45-
315MA9641096Burda MartinVinoř Notors Team8200:53:47-
316MA965410Janík Ladislav-8400:53:48-
317MA969373Benda Marek-8200:53:51-
318MA978667Urbánek MilanPraha7900:53:57-
319MA992717Kasa MartinGolf Club Streda Inak8000:54:12-
320MA997404Černoušek Bohuslav-8200:54:15-
321MA1001127Otradovský PatrikMenX Krucemburk7700:54:20-
322MA1002461Schmid MiroslavKbely7600:54:24-
323MA1012585Polák OndřejBěžecký klub České spořitelny8000:54:30-
323MA10121424Holeček Petr-7900:54:30-
325MA10151220Burian Petr-7900:54:32-
325MA10151043Čížek PetrBehej Poděbrady8400:54:32-
327MA10171566Pokorný Jakub-8500:54:35-
328MA1034187Milec Andrej-8200:54:52-
329MA10411635Brázda JosefBrandýs Crew8000:55:12-
329MA10411421Hůta MartinBrandýs Crew7900:55:12-
331MA10431409Gajdušek Lukáš-8400:55:14-
332MA10451291Michelucci Fabio-7600:55:17-
333MA10511333Koukal LukášBeroun8400:55:26-
334MA10551554Kozelka PetrAC Bludišťák8000:55:28-
335MA1056906Beneda Josef-8100:55:29-
336MA1061587Slavík MarekBěžecký klub České spořitelny8100:55:35-
337MA1065481Šlápota LadislavBěžecký klub České spořitelny7900:55:40-
338MA10671156Chalupa AdamVinoř Notors Team8500:55:41-
339MA10681603Cabejšek MichalBojuju sám se sebou a za sebe:)7800:55:43-
340MA1082216Schoenherr AllanFitcentrum Mamut Uvaly7900:55:55-
341MA10831272Knebl LukášBěžecký klub České spořitelny8500:55:56-
342MA11021597Ledvina Jan-7900:56:18-
343MA1119145Hlávka RadekHorní Cerekev7900:56:44-
344MA1134427Přibil KarelJdu běhat8500:56:59-
345MA1136594Kavale JiříBěžecký klub České spořitelny8000:57:01-
346MA1145359Doležel TomášPraha8300:57:20-
347MA11555Vesely TomasKaMa Team8400:57:33-
347MA11551168Hof Radovan-7800:57:33-
347MA1155779Kucharik Martin-8100:57:33-
350MA11761065Kovařík FrantišekKovarna team8400:58:08-
351MA1181249Hamza MartinBobcats8400:58:20-
352MA1183617Melichar Michal-7900:58:21-
353MA11861164Mareš JanDoubek8200:58:30-
354MA11881510Čornej Jan-7700:58:34-
355MA12001160Mašín Ondřej-8500:59:01-
356MA12031671Hejkrlík JiříKunice7600:59:05-
357MA12181248Petr Adam-8400:59:46-
358MA1221706Vavřinec PetrJdu běhat8000:59:58-
359MA1240578Volf PetrBěžecký klub České spořitelny7701:00:30-
360MA1243405Klabal Aleš-8001:00:44-
361MA1245105Hejdrych Ladislavexponáti8201:00:53-
362MA1250934Jůn TomášPraha 9 - Čakovice8401:01:04-
363MA12761366Ptáček OndřejMPO8301:02:20-
364MA12781092Rek Lukáš-7701:02:39-
365MA128413Kroupa MiloslavTrubín7701:03:06-
366MA1286694Bartoníček JiříBOOTCAMPS.CZ7901:03:17-
367MA129532Dio MichalCGI Running team7801:03:51-
368MA1299629Krontorád VítězslavJesenice8201:03:56-
369MA1307744Ton Stepan-8001:04:32-
370MA1314289Vlk Jiřížádný8301:04:48-
371MA1322956Radiňák LiborNoDNF.cz7701:05:39-
372MA1329258Zeman JiříPraha7601:06:09-
373MA1334966Švehla KarelČel Ej8201:06:28-
374MA1343979Lukášek JiříPoděbrady8301:07:26-
375MA1376937Frühbauer JanPraha7801:18:43-
375MA1376424Kadlec MartinPraha 57801:18:43-
Muži 40-49 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB101559Serbessa MulugetaMUDr. Serbessa s.r.o.7100:33:19-
2MB151146Lajtkep PetrAC Slovan Liberec7300:33:48-
3MB181618Rektor AntonínModřany7500:33:56-
4MB211210Roubíček MartinUSK Provod Ústí nad Labem7500:34:23-
5MB29328Pecina DavidELEVEN RUN TEAM7400:34:54-
6MB31112Křeček Tomáširon stars Beroun7200:35:04-
7MB341321Mikula MiroslavIron Stars Beroun6800:35:16-
8MB40447Pomikálek JosefBehejchytre.cz7500:35:52-
9MB43350Procházka JosefDěčín7100:36:06-
10MB461627Syrovatko JiriKerteam7000:36:10-
11MB47771Herel LubošLESK Kolín7100:36:12-
12MB54124Jirásek MarekTJ Sokol Kbely7300:36:29-
13MB561093Stolarik PeterBenešovský běžecký klub7000:36:35-
14MB5912Koravský RomanELEVEN RUN TEAM6900:36:43-
14MB591364Vlček JiříASK Děčín7300:36:43-
16MB67240Hrubý DavidSportfotbal.cz7500:37:03-
16MB67463Skala RomanPraha 57300:37:03-
18MB691578Pávek MichalHradní stráž7200:37:11-
19MB76577Januška JiříBěžecký klub České spořitelny7500:37:31-
20MB80348Míček FrantišekAC Praha 18907100:37:34-
21MB811205Bubeníček JiříSOKOL LHOTKA PRAHA6800:37:37-
22MB85386kovář michaltj sokol unhošť7100:37:48-
23MB95168Lebeda JakubIronstars Beroun7200:38:04-
24MB9863Burda MichalSK Babice/Trailpoint7300:38:05-
25MB101151Potrok PeterTrisportteam7300:38:10-
26MB1081358Soukup PetrBOOTCAMPS7300:38:21-
27MB110714Bauchner MichalMaratón klub Kladno6900:38:25-
28MB112171Valenta KarelBěžecký kroužek Varnsdorf7400:38:28-
29MB118162Luňák TomášSK Babice7400:38:41-
30MB121483Daubner JanBěžecký klub České spořitelny7500:38:44-
31MB123479Dzian PatienceBěžecký klub České spořitelny6900:38:47-
32MB133649Kouba MichalEndurance Lab7300:38:58-
33MB136205Beran PetrUsti nad Orlicí7100:39:01-
33MB1361526Tonder MartinDěčín7300:39:01-
35MB139775Mach ViktorASK Slavia Praha6700:39:04-
36MB1431594Jisl JardaCraft team Jablonec7300:39:14-
37MB14693Randák OndřejTO Sprint6700:39:25-
38MB150628Knol MartinSK BABICE7100:39:33-
39MB151449Bret TomášRUN4FUN Hradec Králové7500:39:34-
40MB153217Watzke PetrTeplice6600:39:39-
41MB1541562Ludvík JanČeské Budějovice7500:39:40-
42MB160752Sládeček JakubSenešnice7400:39:49-
43MB170659Koutník DušanSokol Vlastibořice7200:40:02-
44MB17254Matějka JosefPraha7300:40:07-
45MB1891122Vašina JiříBK SAK Karviná7400:40:32-
46MB1971608Kratochvíl MiloslavPraha 106600:40:39-
47MB200679Kodr KarelŽižkov7000:40:42-
48MB202194Vodička FrantišekLitoměřice6600:40:45-
49MB2041119Bubla DanielPIM BK Divoká Šárka6700:40:50-
50MB210478Michalik SlavomírBěžecký klub České spořiteny6800:41:00-
51MB2231531Kraus Jan321start7400:41:19-
52MB233703Stalmach Petr-7500:41:32-
53MB2351335Kořínek MartinAC Rumburk7000:41:36-
54MB238452Siročák MarekMK Seitl Ostrava7200:41:37-
54MB2381653Luňák DavidRunning With Those That Cant7500:41:37-
56MB249643Sidor VasilCK Vinohradské Šlapky7200:41:57-
57MB250913Pfeifer JiříAC Sparta Praha Cycling7400:41:58-
57MB250423Pavouček JanHalvar&Son7100:41:58-
59MB257358Richard Bouška-7300:42:06-
60MB259311Vizina PetrSK Babice6700:42:08-
61MB262809Novotný RomanKVM 18816600:42:09-
62MB265239Sladký JiříKPO / Praha6700:42:13-
63MB266391Polan MiroslavSpartak Praha 46800:42:16-
64MB271722Techlovský JiříPraha 57000:42:21-
64MB271702Ginzel Petrcyklovape7200:42:21-
66MB2741317Řepa JanSK DNF6700:42:27-
67MB278575Ozorovský MariánBěžecký klub České spořitelny7500:42:33-
68MB27936Procházka JiříVšeradice7000:42:35-
69MB281840Glajch MartinChaBrusiči7500:42:36-
70MB2831219Rechnovský JanKP Praha7000:42:38-
70MB283621Slovák TomášTraged Team6900:42:38-
72MB286437Mašita Martin-6800:42:39-
73MB2921415Dušek MartinSlavoj Stará Boleslav7300:42:42-
74MB3001046Zelenka JiříSUADRA7100:42:47-
75MB302209Bartoň LuděkSK Depka6600:42:49-
75MB3021650Klepetko DavidŠutri Prachatice6800:42:49-
77MB3081178Dvořáček JiříRELAX-FIT.CZ TEAM6800:42:54-
78MB3121121Marek PavelČAU/Jenštejn6800:42:57-
79MB3141167Hemer LukášPraha6600:42:58-
80MB3161558Kutmon TomášPraha Modřany7400:42:59-
80MB316816Bedrna RadekBMBK7500:42:59-
82MB3211537Štětka JiříPokud běžím tak žiju7000:43:03-
83MB325393Olšer TomášAK Duchcov7200:43:07-
84MB329882Jeníček AntonínROTUNDA TEAM7500:43:10-
85MB330223Linha TomášPraha 57400:43:11-
86MB33460Rejmon MartinPraha6900:43:14-
87MB341583Kuchyňka AlešBěžecký klub České spořitelny7000:43:27-
88MB34957Frühauf JiljíZbraslav7500:43:34-
89MB3551495Ostrenka BorisLidl ČR7400:43:40-
90MB364497Slovák PavelBěžecký klub České spořitelny6700:43:48-
91MB3721536Rataj PavelRokycany6900:43:53-
92MB37583Antoš JanPraha7400:43:57-
93MB376164Pavlů DušanKrleš7400:43:58-
94MB3801682Vondráček Karel-7500:44:04-
95MB383846Beneš RadekPraha 187000:44:07-
96MB385445Vališ Karel-7500:44:09-
97MB388190Grygar DavidARCHITEKTI-Grygar.cz7400:44:10-
98MB393627Crkva FrantišekEtriatlon Team7100:44:12-
99MB409657Seifert PetrPraha7400:44:26-
99MB409150Choutka StanislavSK Babice7000:44:26-
101MB413954Plecitý MartinLifeInLine6700:44:27-
102MB4161504Nádhera PetrHradec Králové6700:44:31-
103MB420630Beneš VladimírJOSKATEL6900:44:34-
104MB4231228Prýmek VáclavPwc6800:44:37-
105MB4251517Srb JanTJ Sokol Hanspaulka7200:44:38-
106MB429184Sodomka Tomáš-7200:44:45-
106MB429304Říman PetrRelative Team6700:44:45-
108MB4351337Petráček MilanČeská Skalice7400:44:47-
109MB443426Hruška VítChabry Praha6900:44:57-
110MB449837Dobiáš MilošPraha7200:45:04-
111MB45198Lukeš MartinELEVEN RUN TEAM6800:45:05-
112MB45435Prudil PavelPraha6600:45:13-
113MB458789Kolbaba PavelLucky Family 16800:45:22-
113MB458670Hingar MilošAussig Runners7000:45:22-
115MB4611052Formánek Jakub1.PKO7500:45:24-
116MB464156Kůs DanielPSK Olymp7200:45:25-
117MB472115Seidl RadimZdiby7400:45:32-
118MB477305Maleček PetrFDPaMPDP7200:45:35-
119MB4811426Philip Janhisport team7200:45:37-
120MB4841234Valvoda OndřejWodnas Hodonín7000:45:38-
121MB4931519Hodboď MiroslavSKP Nymburk7400:45:43-
121MB49326Hrabánek VojtěchVelký Osek7500:45:43-
121MB493435Procházka LuděkBenešovský běžecký klub7000:45:43-
124MB504378Boucník JaroslavBauer Team - www.uslepejse.cz7500:45:57-
125MB512602Basel MiroslavKralupy nad Vltavou6700:46:03-
126MB515109Ulrych VáclavArts Café fan club7300:46:06-
127MB5281288Soukal PavelMP Praha7300:46:15-
127MB528606Chládek RomanRunsport team7000:46:15-
129MB53485Ovčinikov Milanvasesit.cz7300:46:19-
130MB548604Plesník ZbyněkBK Hakenova7300:46:33-
131MB552450Srna RobertSrnators7400:46:36-
132MB555664Brandys BogusławOświęcim6700:46:41-
133MB562490Horký MiroslavBěžecký klub České spořitelny7300:46:48-
134MB564123Košťál JanBK Žatec/ Žatec7200:46:51-
135MB570186Kroufek LuděkPL Dobříš7300:46:54-
135MB5701380Němec Antonín-7200:46:54-
137MB5761452Civín Jiří-6800:46:57-
138MB580736Vlk RomanLightning Prague7000:46:59-
139MB5831302Skála JakubPraha Nusle7300:47:03-
140MB585108Ozga ZbigniewPraha 56900:47:04-
141MB5861466Bezpalec JanKlub Vodnická7500:47:05-
142MB588351Kruchina JiříPraha - Vinoř7200:47:06-
143MB593830Dušek RostislavDataLine7100:47:08-
144MB594361Hojný RobertCK Vinohradské Šlapky7200:47:09-
145MB59877Horký JanKLHK7200:47:15-
146MB599300Smrček PavelDeníčky7300:47:17-
147MB605914Dukát MartinASP / Praha 47200:47:21-
148MB6061243Pribičin LudvíkTriatlet Karlovy Vary7000:47:23-
149MB610871Mareš ZbyněkDefect7100:47:24-
150MB6121601Valenta Zdeněkred rabbit7000:47:25-
151MB6191459Scheuch MartinSentient6900:47:31-
151MB6191151Vidim JanDomat6700:47:31-
153MB632295Postupa AlešPraha7400:47:42-
154MB639204Zvonař JaroslavMan Can7200:47:51-
155MB645673Staněk MilanKenast Pečky6600:47:55-
156MB6473Beneš MiroslavČMK7300:47:56-
157MB652858Tůma LiborBenešov7100:47:58-
158MB661668Soldát MiroslavChaBrusiči7500:48:04-
158MB661200Svěchota PetrSpartak Praha 46600:48:04-
160MB6691418Novák RadomírUhlířské Janovice7000:48:10-
161MB677121Šiml JanNovis TK Praha6700:48:20-
162MB680863Bartoš Václav-7300:48:25-
163MB683252Vrba VítBTT Libochovice7300:48:29-
164MB6921649Petrásek JosefTJ Sokol Paběnice7200:48:42-
165MB701394Král MilošAKK Praha7000:48:51-
166MB70833Tůma PetrRun Porg7000:48:57-
167MB716699Nosek TomášPraha6900:49:08-
168MB7201290Lipš MichalSokol Královské Vinohrady7300:49:12-
169MB7251461Zajíček SvatoslavRUNštejn7400:49:16-
170MB728959Tománek VladimírPraha7300:49:19-
171MB74395Kalenský PetrBrandýsek6800:49:29-
172MB746363Polák PetrKarlovy Vary7300:49:32-
173MB747689Němeček JanPraha 67100:49:33-
174MB753442Martínek Jaroslav-7200:49:42-
174MB753418Vávra MartinCIRCON6700:49:42-
176MB7561086Ševčík MartinBK Zatec6800:49:43-
177MB7641147Galbavý AlešChrastava7100:49:57-
178MB765170Škrdlant RadekPlískov7500:49:58-
179MB767754Peterka IvoSvitavy7500:50:04-
180MB776804Hanzel Renébez7400:50:10-
180MB7761437Marat PetrLUKYSPORT TEAM6900:50:10-
182MB783844hanzlík luděk-7000:50:24-
183MB798339Robert SchrothPraha 87100:50:37-
184MB806460Hadaric CtiborSatalice7300:50:48-
185MB8081102Keil PavelPraha7200:50:49-
185MB808772Málek JanCerhenice7500:50:49-
187MB813302Tall PavelCNB PRAHA6900:50:57-
188MB8141039Krbec TomasZvířátka pana Krbce7300:50:58-
189MB817599Slabý JosefTJ Sokol Kolín - atletika7200:51:01-
190MB832253Jásek Daniel-7300:51:22-
191MB83670Pančev Marek-7500:51:28-
192MB839457Gololobov MichalSlovan Hradištko7300:51:31-
192MB839953Veselý PavelSTS Chvojkovice Brod7000:51:31-
192MB839743Kliment Martin-7100:51:31-
195MB8431600Kružík JanSokol Kolín - atletika7500:51:33-
196MB8461384Horáček SvatoplukLomnice nad Popelkou7400:51:34-
197MB860237Živor Rastislav42FS7400:51:49-
198MB8611629Spálenka OndřejBauer Team - www.uslepejse.cz7500:51:53-
199MB872278Macek StanislavVelké Poříčí7500:52:06-
200MB8751420Hamerník Petr-7300:52:08-
200MB8751069Škoda Milan-7500:52:08-
202MB880222Šimek StanislavPraha7300:52:10-
203MB883681uhříček petrPerštejn7200:52:15-
204MB884232Srubar Jiri-7500:52:16-
205MB887887Konderla Jaromír-6600:52:20-
206MB8891673Schön Richard-7400:52:21-
207MB9111576Bureš PavelS.P.CH.S.7400:52:48-
208MB9121404Hanák Roman-7400:52:49-
209MB915234Al-Bunni RamezPraha 86800:52:52-
210MB9181301Hanák Karel-7400:52:56-
211MB925687Šmíd JanOdolena Voda7000:53:03-
212MB927843hladík robert-7300:53:05-
213MB937857Nový Milan4&4 Rohlíci7100:53:19-
214MB945114Faltýn RomanKO Troja7400:53:27-
215MB952808Pavelka Michal-7000:53:32-
216MB960492Michovský DanielBěžecký klub České spořitelny7500:53:44-
217MB981820Felber Tomáš-7300:53:59-
218MB98351Kodat AlešBiketour7300:54:01-
219MB9841507Vimr Michal-7400:54:02-
220MB98511Barta MiroslavKlasterec nad Ohri6900:54:03-
221MB9891626Kovářík VladimírBéKá Zeleneč7400:54:08-
221MB989202Buriánek TomášHovorčovice7200:54:08-
223MB9941448Kubíček Jan-7500:54:13-
224MB99999Velas JakubAmpex Praha7000:54:19-
225MB100564Sailer RadekTři pro zdraví7500:54:26-
226MB1006753Dlugoš Ivo-7400:54:27-
227MB101165Haupt PetrTři pro zdraví7500:54:29-
228MB1019786Nykel Lumír-6700:54:38-
229MB10241042Kykal MartinTRI-SKI Horní Počernice7000:54:40-
230MB1029983Říha MiroslavVinohradské šlapky7300:54:47-
231MB1033618Hořejší TomášPraha 4 Kunratice7200:54:51-
232MB1049635Krištofík JiříX-TRAIL ORLOVÁ6600:55:23-
233MB1063769Baran RichardPraha7100:55:38-
234MB1064878Štindl Jan-7100:55:39-
235MB1070750Kozubek PetrPraha 37200:55:45-
236MB1075674MIŠTÍK Martin-7000:55:47-
237MB10791079Friesinger PetrVeleň6700:55:52-
238MB1088321Vančura Tomáš-6800:56:00-
239MB1097764Holub Jiří-7300:56:10-
240MB1105118Váša Martinneregistrován6800:56:21-
241MB1106579Janík JanBěžecký klub České spořitelny7200:56:24-
242MB1122646Janda JiříHisport Team7300:56:49-
242MB1122263Zámečník Martin-7500:56:49-
244MB11241322Kadeřábek RadekAUTOSKLO VOJKOV6600:56:50-
245MB11541352Brožík Pavelžádný klub7100:57:32-
246MB11551182Pešek Radovan-7200:57:33-
247MB11611397Červenka Tomáš-7300:57:37-
248MB1166836Kusák RomanTJ SKÁLA OKRES CHRUDIM7200:57:45-
249MB1174477Vašička PetrBěžecký klub České spořitelny6600:58:06-
250MB11751481Hlačina Tomáš-7400:58:07-
251MB1179746Nepraš MichalBenešov7500:58:13-
251MB1179198Straka VlastimilPraha 9 - Kbely7300:58:13-
253MB1184586Pleštil MartinBěžecký klub České spořitelny7100:58:24-
254MB1187712Pilař Petr-7000:58:33-
255MB1204327Pekarek Pavel-7500:59:10-
256MB1212436Lhota Robert-7400:59:27-
257MB1222182Surmaj DavidFC Klamovka7400:59:59-
258MB1225704Domorád MiroslavUCB-ČS running team7301:00:05-
259MB12391137Berger PavelPraha 9 Kbely6801:00:28-
260MB12411376Viliš Vítězslav-7501:00:36-
261MB1252411František JelonekPraha7001:01:09-
262MB1259130Krumlovský Petr-7401:01:29-
263MB1270800Šneberger Václav-7401:02:11-
264MB1320817Kopáňko VladimírStara Garda Kunice7201:05:17-
265MB13241477Trčka Jan-6801:05:49-
266MB13371111Behenský Petr-6801:06:57-
267MB1352318Hinterholzinger PetrBS team6701:08:35-
268MB1357669Nový DanielPraha7001:09:30-
269MB1364633Žilka Michal-7001:11:00-
270MB138086Lukeš PavelPraha7501:21:57-
Muži 50-59 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC761454Petronyuk ViktorČZU Praha6000:37:31-
2MC841334Forman PetrTj Žďár nad Sázavou6500:37:43-
3MC92666Suchý JiříKerteam5900:38:00-
4MC135425Vaněk PavelPraha6400:39:00-
5MC165732Flaks JanAC Nýřany6200:39:56-
6MC1841652Jelínek DanielCeske Budejovice6200:40:26-
7MC189377Škarda MilanVolduchy6300:40:32-
8MC2031469Dušek PavelSlavoj Stará Boleslav6000:40:49-
9MC206988Patera MiroslavBK Louny6300:40:52-
10MC212281Šůs JaroslavNovis TK Praha6500:41:08-
11MC2141085Hodboď RadkoAC Slovan Liberec5800:41:09-
12MC223274Pavlík LadislavŽďár nad Sázavou5800:41:19-
13MC2261545Voženílek Josefneregistrován6500:41:22-
14MC228739Korbáš PetrBK Zatec6400:41:27-
15MC230107Eichler IvoUSK Praha6100:41:28-
16MC245256Kubišta PetrSokol Kolín6500:41:48-
17MC294987Fenyk PavelSK Babice6500:42:43-
18MC321422Ševčík LuděkTURBO Chotěboř5900:43:03-
19MC3391132Buzek OtakarSURVIVAL6100:43:23-
19MC339357Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:43:23-
21MC34294Brabec MiloslavRokycany5600:43:28-
22MC352251Vokuš ZdeněkLiberec5600:43:38-
23MC355494Puršl JiříBěžecký klub České spořitelny6300:43:40-
24MC365400Týč LubomírDlouhý Most6100:43:49-
25MC367828Svátek Lubomír-5800:43:51-
26MC378969Laur Zbynekneregistrován6200:44:01-
27MC382419Týč ZbyněkKlánovice6500:44:05-
28MC3891699Tomeš RostislavTraged Team Praha6000:44:11-
29MC39620Matoušek MichalBTK EURO BIKE Praha6200:44:16-
30MC400324Dlouhý VladimírDlouháni Roudnice6000:44:21-
31MC4021502Holeček PetrTrisport team6100:44:22-
32MC404819Sládek AugustinBMBK5700:44:23-
33MC441389Miler VáclavSokol Kolín - atletika6200:44:55-
34MC4761054Polčin MiroslavBřežany II5700:45:34-
35MC481967KAŠPAREC PETRsklárna AJETO Lindava6200:45:37-
35MC481395Turnhöfer JaroslavAJETO Lindava6300:45:37-
37MC501798Petr VeselýŠestajovice6500:45:52-
38MC5021473Rusňák Vladimír-5700:45:53-
39MC5031568Herbst JosefBrandýs nad Labem5600:45:55-
40MC549183Uxa TomášTriatlon Beroun6500:46:34-
41MC5631429Rauscher AlexAXIS Run Team6300:46:50-
42MC568471Ševinský JanBěžecký klub České spořitelny6100:46:52-
43MC576264Kouklík StanislavBenešovský běžecký klub6100:46:57-
44MC5911407Skotnica Svatoplukneregistrován6500:47:07-
45MC601147Zítka MiloslavŠAK Chodov6300:47:18-
46MC6021078Hanzl RadkoV Lukách6100:47:19-
47MC606910Dvořáček JosefPIM Praha6500:47:23-
48MC616119Otava MiroslavTraged Team6200:47:30-
49MC6291142Hejzlar JaroslavPraha 105700:47:37-
50MC6421281Pirona Paolo-6200:47:53-
51MC6841155Machka Jiří3M5900:48:31-
52MC697430Tichý Stanislav-6000:48:48-
53MC718651Záruba LuděkAC PRAHA 18905900:49:10-
53MC71825Novák JosefNOVAKART5800:49:10-
55MC7201613Hofman Roman-6500:49:12-
56MC7221053Papoušek AntonínHrdlořezy6300:49:14-
57MC730833Kunstýř JanCream TEam6300:49:20-
58MC732166Zeman VladimírSokol Kolín5900:49:22-
59MC7341325Leština Jaroslav-6200:49:23-
60MC739464Králík MichalHradec Králové6200:49:26-
61MC7671180Schovánek MilanKrčský les B6200:50:04-
62MC771454Chmel ZdeněkBěžecký klub České spořitelny6200:50:07-
63MC7831570Gut RobertRG6100:50:24-
64MC7871047Doležal TomášSK Tři Sestry Stará Kovárna6500:50:27-
65MC7981585Daněk JaroslavSK Jerry Run6500:50:37-
66MC8241480Bavor JiříTJ Doksy6500:51:04-
67MC827634Černý Jindřich-6400:51:11-
68MC830625Nečas ArnoštBOOTCAMPS BOHNICE6300:51:17-
69MC843756Honců JiříSport klub Zahořany - udělej si žízeň5600:51:33-
70MC856724Brtna MiroslavHejvy's Intimmate Team5800:51:44-
71MC870849PŘÍBRSKÝ DušanKPO6500:52:03-
72MC884582Peterka PavelBěžecký klub České spořitelny6100:52:16-
73MC89561Metelka JosefPraha5700:52:31-
74MC899453Vladyka JaromírStudio POLE Velké Popovice5600:52:37-
75MC9171617Noll Christian-6300:52:55-
76MC920165Horák JaromírHlízov6500:52:59-
77MC934417Popelka MiloslavHradec Králové6000:53:16-
78MC9361124Kyselý PetrTJ Zduchovice6400:53:17-
79MC942235Fajta VladimírSpolek Lipican - Kbely5700:53:25-
80MC965381Wiener OtakarMK Kladno5600:53:48-
81MC973383Valta StanislavGP Kolín5800:53:56-
82MC987813Lagarde MartinBMBK6000:54:06-
83MC9887Vesely PetrKlasterec nad Ohri5800:54:07-
84MC99138Sova JanMP Praha6500:54:11-
85MC992245Závora IvanOstrov6500:54:12-
86MC998997Knotek JaroslavŽaves club6300:54:18-
87MC10181117Tomáš PetrKVM 18816500:54:36-
88MC1019897Ledvina TomášAVC Praha6300:54:38-
89MC10242Naar PetrOstrava6300:54:40-
90MC1109788Mucha Aleš-6400:56:30-
91MC1112683Ransdorf JiříRunfree5700:56:33-
92MC1148429Pecha VladanChihuahua Devils6500:57:24-
93MC115022Valentin MichalPraha 96500:57:25-
94MC12251104Berounský PavelLTC Houštka Stará Boleslav5601:00:05-
95MC1227444Wiener AntonínPraha 55601:00:06-
96MC124523Blecha VladislavLíbeznice6401:00:53-
97MC125240Trhlík JiříPlzeň6101:01:09-
98MC1284607Koloc PavelAC Total Zero6501:03:06-
99MC1327644Satoranský PetrPraha-Michle6201:06:05-
100MC1331188Luboš ChlumskýPraha Vokovice5601:06:13-
101MC1342573Kulhavý VladislavBěžecký klub České spořitelny6301:07:10-
102MC13621632Šmejcký Petr-6101:10:32-
Muži 60-69 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD371Smrčka MilošBK Říčany5400:35:30-
2MD91218KORYTÁR JÁNAC FALCON ROKYCANY5200:37:57-
3MD231641Němec JiříLockar4800:41:29-
4MD283401Lukačišin Milan3 BS Klatovy5500:42:38-
5MD308462Říha JaroslavTenis- Týnec nad Labem5300:42:54-
6MD3311136Fendrych TomášBřevnov5400:43:12-
7MD3441575Kostlivý MiroslavTraged Team Praha5500:43:29-
8MD3701394Keil JaroslavBěžec Vysočiny5300:43:52-
9MD439345Hejtmánek JanSlavoj Břevnov5100:44:52-
10MD472257Šmakal Lubomírneregistrován5400:45:32-
11MD475122Svoboda VáclavJKM České Budějovice4900:45:33-
12MD484139Dogaru VasilAC Česká Lípa5000:45:38-
13MD48796Havlín AntonínAC Obora Hvězda5500:45:40-
14MD517132Pur VáclavŠumperk5500:46:07-
15MD619888Pečený Jan-5300:47:31-
16MD6481049Zehringer AlešOA Kollarova5500:47:57-
17MD6541591Tausinger IgorCrotalus Praha4900:47:59-
18MD6661246Dohnal DavidDP Praha5500:48:08-
19MD671144Kohlíček JosefŠeberov5200:48:11-
20MD6731399Dolejš JanTJ Sokol Unhošť4900:48:15-
21MD6781285Eliáš PetrASC DUKLA5100:48:21-
22MD701179Rock JanSokol Unhošť5400:48:51-
23MD712677Šulc MiroslavÚstí nad Labem5500:49:03-
24MD761134Valenta ZdeněkPraha5500:49:52-
25MD765981Horna JosefZámostí5100:49:58-
26MD7931187Mrkvička JanLUKYSPORT TEAM4700:50:31-
27MD8041440Lafek PetrLes5400:50:44-
28MD829225Tesař JaroslavKolospolek Říčany4800:51:16-
29MD8431206Flašar PetrNáchod5400:51:33-
30MD851590Novák VladimírBěžecký klub České spořitelny5400:51:38-
31MD8681623Ivory Benjamin-5200:52:02-
32MD873883Cvanciger MiroslavŘevnice5400:52:07-
33MD8871345Kališ JaroslavSchachermayer Praha5400:52:20-
34MD9001475Čáslava PetrTeplice5300:52:38-
35MD9191216Holas JaromírTragéd Team Praha5200:52:57-
36MD9451062Kališ PřemyslTJ Znojmo5200:53:27-
37MD10091514Šoral Vladimír-5500:54:28-
37MD10091661Adámek PetrPraha5400:54:28-
39MD1021637Hlava MilanLongrun.cz5500:54:39-
40MD1032103Pucholt MiroslavSABZO/Praha5100:54:48-
41MD10591247Ge EvženTrailpoint5400:55:33-
42MD109187Vejrosta PetrNedvědice5100:56:04-
43MD1109266Veselý MilanGP Kolín4800:56:30-
44MD11111443Vinkler Milan-5200:56:32-
45MD1117138Zeman PavelTraged team5400:56:40-
46MD11211633Pokorny Josef-4700:56:46-
47MD11311311Zíma FrantišekPIM 7 Praha4900:56:55-
48MD11401675Erenmalm StaffanTJ Doksy5000:57:12-
49MD11621687Kaidl Pavel Štěpán-4700:57:39-
50MD1197597Vokáč MilanBěžecký klub České spořitelny5000:58:51-
51MD1200841Kalina FrantišekPraha5300:59:01-
52MD122962Falcman JaroslavPraha5401:00:10-
53MD12331503Černý KarelPraha5001:00:15-
54MD1257215Březina PetrSABZO Praha4601:01:23-
55MD1289977Zoula FrantišekLES4701:03:21-
56MD13161411Brabec Miroslav-4601:04:58-
57MD1334965Větrovec KamilDřevčice5401:06:28-
58MD135984Ovčinikov MilanSABZO5001:09:36-
59MD1378458Kučera VilémSlovan Hradištko5101:21:36-
60MD13811323Krejsa VáclavBonbon Praha5201:26:49-
Muži 70 let a starší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME7781669Kánský VladimírSpartak Praha 44000:50:13-
2ME81173Řápek VáclavAVC Praha4200:50:52-
3ME9701521Sládek KarelKrásná Lípa4500:53:53-
4ME10261371Jantsch VítězslavLIAZ Jablonec3500:54:43-
5ME1038307Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:55:04-
6ME1079203Kocian LuděkAVC Praha4200:55:52-
7ME1319399Gaman JaroslavAvanti Havířov3501:05:10-
8ME13541282Culka VáclavNové Město nad Metují3501:09:05-
9ME1363277Doleček FrantišekTJ Slavoj Stará Boleslav4301:10:40-
10ME13651193Pejpal JiříTJ Liga 1003401:11:04-
Ženy 29 let a mladší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ521023Nováková LadaTJ Jiskra Havlíčkův Brod9300:36:27-
2ZJ711035Drábková MichaelaSK Nové Město nad Metují9200:37:19-
3ZJ89572Nekolova BarboraNIKE8800:37:55-
4ZJ1181024Gajdorusová MarkétaSK Chotěboř9300:38:41-
5ZJ1221032Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:38:45-
6ZJ1401021Vajrychová RenataMK Seitl Ostrava9200:39:10-
7ZJ161459Jakešová KláraSK Babice8700:39:50-
8ZJ1751549Nováková MartinaLawi sports team9200:40:08-
9ZJ1951034Kunčická JanaMASARYK RUN BRNO8800:40:36-
10ZJ2181550Andrlová VeronikaAuthor Xterra Team9000:41:12-
11ZJ286740Korbášová EliškaASK Elna Počerady9600:42:39-
12ZJ3061009Lenčová JanaAC TJ Jičín9200:42:50-
13ZJ3201582Vidimová BarboraAC Trepky9600:43:01-
14ZJ3231101Roznosová Julie-8700:43:05-
15ZJ409484Schlosáriková EvaBěžecký klub České spořitelny8600:44:26-
16ZJ4181584Garšicová Beata-8800:44:33-
17ZJ4451003Šulcová EliškaBicykl Kříž Team Ústí nad Labem8800:44:58-
18ZJ449221Bartošová TerezaPraha8700:45:04-
19ZJ4721681Maroulová Dominika-9800:45:32-
20ZJ5571438Kotlářová HanaAnimace FAMU8900:46:43-
21ZJ5641211Rakytova Tatiana-8800:46:51-
22ZJ5731016Ernestova MartinaDexer BSK racing8700:46:55-
23ZJ595705Simbaeva ValeriyaSK Svěrák/Praha9200:47:12-
24ZJ648758Lachmanová Anna-8600:47:57-
25ZJ661370Holíková MartinaPraha 49800:48:04-
26ZJ6691109Ambrožová Irena-8800:48:10-
27ZJ6741553Vopěnková JanaAC Bludišťák8600:48:17-
28ZJ6841621Kotěšovcová AnnaTriski Horní Počernice9600:48:31-
29ZJ7011315Bártlová Kateřina-8700:48:51-
30ZJ715853Černá EditaHisport team, Praha8900:49:07-
31ZJ7281239Svobodová Magdalénaneregistrována9300:49:19-
32ZJ73721Pýchová VeronikaNike+ Run Club8700:49:25-
32ZJ7371258Viktorová JitkaKbely9100:49:25-
34ZJ7631250Petr Josef-8600:49:56-
35ZJ773896Müllerová BarboraKerteam9700:50:09-
36ZJ7871041Štěpánková LenkaŠvihov9000:50:27-
37ZJ805834Pavlíková Barbora-8800:50:47-
38ZJ808881Zuzana KuropatnickáPraha 108700:50:49-
39ZJ8181446Choutková Magdaléna-8800:51:03-
39ZJ818928Králíčková Ivona-8700:51:03-
41ZJ8621061Cervanová AnnaANAVI tým9100:51:54-
42ZJ8711640Dittrichová Iveta-8900:52:05-
43ZJ881224Bugniot Celia-8600:52:11-
43ZJ881899Dolejší Tereza-8800:52:11-
45ZJ8861326Leštinová Dita-9700:52:19-
46ZJ8901564Roudnická EvaAK Sokolov8600:52:23-
47ZJ90143Baselová MarcelaKralupy nad Vltavou9200:52:40-
48ZJ9091616Hosnedlová MarkétaŽUCH9200:52:46-
49ZJ937159Pechová LenkaTOM KČT Kralupy8900:53:19-
50ZJ973248Třebická Zuzana-9600:53:56-
50ZJ9731556Menšíková Karolína-9200:53:56-
52ZJ982285Bošanská RadkaMartin8900:54:00-
53ZJ98618Matoušková MarkétaBTK EURO BIKE Praha9600:54:05-
54ZJ9991120Jerabkova AlzbetaBK8700:54:19-
55ZJ10021107Rathouská Michaela-8700:54:24-
56ZJ10141157Levrincová Alexandra-8700:54:31-
57ZJ1021388Nerušilová HanaJdu běhat8700:54:39-
57ZJ10211212Mottlová Daniela-9100:54:39-
59ZJ10361080Nováková Klára-8800:54:55-
60ZJ104719Matoušková MichaelaBTK EURO BIKE Praha9700:55:21-
61ZJ10511453Dohnalová Karolina-8800:55:26-
61ZJ10511002Hoskovcová ŽanetaChaBrusiči9000:55:26-
63ZJ1056901Sládková Tereza-9200:55:29-
64ZJ1058106Vodičková DanaMilovice8600:55:31-
65ZJ10621131Buzková KristýnaSURVIVAL9000:55:37-
66ZJ1069880Kobzová Tereza-9000:55:44-
67ZJ10711491Landová VeronikaDecathlon Černý Most9300:55:46-
68ZJ10771083Malinová Lenka-9500:55:49-
69ZJ1078869Raiskupova Anna-8700:55:51-
70ZJ1101925Laszko Anna-8900:56:13-
71ZJ11081664Hájková Jana-8600:56:28-
72ZJ11131266Stehlíková Karolína-9100:56:34-
72ZJ1113958Trumhová Kateřinaneregistrována9100:56:34-
74ZJ11161060Cervanová IvaANAVI tým8900:56:39-
75ZJ113082Bártová Hanane8600:56:54-
76ZJ1132323Králová EvaSK HOMERUN Praha8800:56:57-
77ZJ1138850Jakoubková VeronikaBistro U Dvou Přátel8600:57:06-
78ZJ1140930Pavlíková RomanaFSP8900:57:12-
79ZJ1147148Patzáková TerezaPraha 79700:57:22-
80ZJ11511492Mohoutová ŠárkaDecathlon Černý Most8900:57:28-
81ZJ1159466Štanclová RůFDecathlon Černý Most9300:57:35-
82ZJ11601217Hladíková Petra-8900:57:36-
83ZJ11621327Menšíková SylvieJdu běhat8800:57:39-
84ZJ11681447Priesolová Michaela-8700:57:48-
85ZJ11691075Plešková Eva-8600:57:51-
86ZJ11721406Matějková Petra-8600:57:55-
87ZJ1176174Schulzová Jana-8700:58:08-
88ZJ11781541Mačenková KarolínaBáječné ženy v běhu8900:58:09-
89ZJ118927Fryšarová EvaPraha9000:58:37-
90ZJ1196331Popelková IvetaPraha8600:58:48-
91ZJ1200135Pavlišová JanaMukařov8700:59:01-
92ZJ1207886Hřavová Kamila-9000:59:14-
93ZJ1210421Moravcová MagdalénaPraha8800:59:26-
94ZJ1214420Reidingerová MarkétaPraha8600:59:32-
95ZJ1217911Potecká PatríciaPigeons9000:59:42-
96ZJ121914Dolečková RomanaKřinec9100:59:48-
97ZJ12201158Neubauerova Ilonajdubehat.cz8600:59:52-
98ZJ12221587Holubová KateřinaJdu běhat8700:59:59-
99ZJ12241471Parízková MiroslavaPraha 109001:00:01-
100ZJ1236960Zemanová EliškaDecathlon - Quechua A8601:00:18-
101ZJ12421644Váňová JanaBáječné ženy v běhu8801:00:43-
102ZJ12491044Tuháčková Kateřina-8701:01:02-
103ZJ125192Hansíková JanaPraha 98901:01:06-
104ZJ1263353Matasová Kateřina-9301:01:36-
105ZJ12651114Hahnerová Kristýna-8701:01:52-
106ZJ1281729Píchová VeronikaBáječné ženy v běhu9001:03:00-
107ZJ1292593Fuková MarkétaBěžecký klub České spořitelny8601:03:40-
108ZJ1296226Brezováková Petra-9101:03:54-
109ZJ13001277Kratochvílová Karolína-8701:04:06-
110ZJ13041153Apollonova ElenaPraha8701:04:17-
111ZJ13051565Šafránková Lenka-8601:04:21-
112ZJ1312866Mikešová Šárka-9201:04:45-
113ZJ13211192Medová Tereza-9101:05:29-
114ZJ1322972Kohoutková Lucie-8801:05:39-
115ZJ13251097Sobotová Dana-9201:05:54-
116ZJ1329344Tallová DanielaHusinec - Řež9501:06:09-
117ZJ1332903Humajova Zuzana-8901:06:21-
118ZJ13401346Dluhošová Hanaindividuálně8701:07:01-
119ZJ1345431Sláviková IvanaChihuahua Devils8701:07:37-
120ZJ13461159Vacíková Linda-9101:08:01-
121ZJ137244Tomková KamilaBáječné ženy v běhu8701:13:56-
122ZJ13751070Valentová JitkaSPONA Teplice8601:14:23-
Ženy 30-39 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA154349Rusínová ZuzanaUSK Provod Ústí nad Labem8300:39:40-
2ZA178898Hejtíková GabrielaPraha8100:40:11-
3ZA1811595Kacířová SvatoslavaLoko Trutnov8100:40:14-
4ZA1881569Dvořáková PetraAC Čáslav8100:40:31-
5ZA2741596Jiřičková MarieCraft team Jablonec8300:42:27-
6ZA277696Kovac Katerina-7800:42:32-
7ZA374762Zborníková EvaCS10008300:43:56-
8ZA421810Vagnerova Zuzana-8000:44:36-
9ZA4331059Holinková ZuzanaTrisport team8200:44:46-
10ZA4461353Gábina HrubáSkálíci/Dobříš7700:45:00-
11ZA4571287Snížková PetraBubeneč7700:45:20-
12ZA465117Horká LenkaSK Babice8300:45:26-
13ZA490759Stráská AdélaELEVENTESTTEAM8400:45:42-
14ZA497181Tučanová ZuzanaSpartak Praha 48500:45:46-
15ZA5171284Tůmová TerezaASC DUKLA7900:46:07-
16ZA5201088Davídková PetraPraha 97900:46:08-
17ZA521185Dlouhá ZuzanaDlouháni Roudnice8400:46:09-
18ZA532120Píchová PetraBáječné ženy v běhu8200:46:17-
19ZA536172Kynclová ZuzanaVelké Popovice8200:46:20-
20ZA537821Hochmanová Pavla-7700:46:21-
20ZA5371403Kantorová KateřinaJílové u Prahy7600:46:21-
22ZA5571201Laurová Ilona-8500:46:43-
23ZA582282Rippelova Hana-8300:47:00-
24ZA6061416Ludvíková KatarínaDexter BSK racing7900:47:23-
25ZA6301303Jureckova Helena-8000:47:41-
26ZA634978Volfová Martina-8100:47:46-
27ZA6371308Kokotíková Jarmila-8300:47:50-
28ZA656855svátková barbora-8500:48:00-
29ZA6571209Bendová Michaela-8500:48:02-
30ZA680432Malovcová Monika-8000:48:25-
31ZA7051602Novakova BarbaraDBK Uvaly8100:48:55-
32ZA7101320Palečková Veronika-8500:48:58-
33ZA7341497Stránská Věra-7800:49:23-
34ZA7401393Svobodová MichaelaLUKYSPORT TEAM8300:49:27-
35ZA743208Pohanková GabrielaBŠMŠ8400:49:29-
36ZA7471560Šeflová Adéla-8500:49:33-
37ZA753392Kamarádová JanaBestarostný běhodálové8200:49:42-
38ZA7591313Škodová EvaŽamberk / Trailpoint8400:49:51-
39ZA7691535Šebková KristýnaPraha 47900:50:06-
40ZA7801271Šnáblová JanaBěžecký klub České spořitelny8400:50:15-
41ZA8031548Bahnová DanaSK Křapky8100:50:43-
42ZA8061348Dvořáková Denisa-8100:50:48-
43ZA818799Šnapková PetraOstrava8500:51:03-
43ZA8181077Drahoňovská VeronikaLučany nad Nisou8400:51:03-
45ZA8341463Sklenářová TerezaEndurance Lab team8400:51:24-
46ZA848441Indráková Radka-8400:51:35-
47ZA8541275Uhrová DenisaHO Tatran Havířov8000:51:43-
48ZA8571680Holešovská MarcelaBěžecká škola Miloše Škorpila7700:51:48-
48ZA857260Švihovská EvaSportcentrum Jičín8300:51:48-
50ZA865656Sotonová JitkaPraha Satalice7900:51:59-
51ZA8681390Koskanova AnetaPraha8300:52:02-
52ZA873642Bouchalová LuciePraha8000:52:07-
53ZA8771643Prášilová Kateřinarun baby run8100:52:09-
54ZA901672Litvaj Marta-8300:52:40-
55ZA905792Krejčířová EvaPraha7900:52:42-
56ZA908692Matoušková Tereza-7900:52:43-
57ZA909603Kubíčková Kristýna-8200:52:46-
58ZA921177Kašparová IvetaPraha7800:53:00-
59ZA9291336Streublová DenisaPraha8500:53:06-
60ZA9311450Rusňáková Jarmila-8500:53:11-
61ZA9411129Janžurová OlgaSURVIVAL8400:53:24-
62ZA9421674Kavánková HanaHAKA Racing Team8400:53:25-
63ZA9441425Kašparová Romana-7700:53:26-
64ZA949859Silná MarkétaTJ Jiskra Nový Bor8100:53:31-
65ZA959325Želechovská Jana-7700:53:41-
66ZA9601172Kučerová Michaela-8100:53:44-
67ZA9651174Fornůsková Michaela-8300:53:48-
68ZA973860Mazochova SarkaSlany8000:53:56-
68ZA9731422Kolovratová ŠárkaSabat Praha8000:53:56-
70ZA9801381Hubáčková MartinaBáječné ženy v běhu8500:53:58-
71ZA9941249Petrová Eva-8500:54:13-
72ZA10061668Paškrtová ElenaBrázdim 747700:54:27-
73ZA10271572Manďáková ZuzanaMizuno Czech8400:54:44-
74ZA1028375Tichá DominikaGP Kolín8000:54:46-
75ZA10291378Heřmanová JanaJdu běhat8400:54:47-
75ZA1029615Hermanová Krista-8200:54:47-
77ZA1037864Procházková AlenaTuchoraz8200:55:00-
78ZA1038322Polášková PavlínaPraha 48100:55:04-
79ZA10451293Janvier Marie-8500:55:17-
80ZA1047693zemanova andrea-8300:55:21-
81ZA1060416Maternová Radka-7600:55:34-
82ZA10651344Jeriová Michaela-7900:55:40-
83ZA1071261Vaňková Renata-8200:55:46-
84ZA10831340Péťová JanaBáječné ženy v běhu8500:55:56-
85ZA10851161Živná MarkétaBěžecký klub České spořitelny7700:55:57-
86ZA1087364Poláková MonikaKarlovy Vary8200:55:59-
87ZA1092974Hrabalová Daniela-8000:56:05-
88ZA1094614Machátová MariePraha8300:56:07-
89ZA1099354Hrbková JiřinaSK Kbely7700:56:12-
90ZA1104488Bačkovská PetraBěžecký klub České spořitelny7800:56:19-
91ZA1107766Doudová Zuzana-7800:56:26-
92ZA11181222Kašpárková DanaCOMMERZBANK8100:56:43-
93ZA11241665Vokušová DanaLiberec7700:56:50-
94ZA1127947Divácká ZdeňkaBrno7800:56:51-
95ZA11331435Lorencová ŠárkabezvaBeh.cz7800:56:58-
96ZA11341068Hrubá KateřinaPraha 87700:56:59-
97ZA11391645Mazancová JanaPraha 97900:57:08-
98ZA1142941Sklenkova Lucie-7900:57:13-
99ZA11431188Čadová LíviaČadovi8400:57:14-
100ZA1144489Černínová PavlínaBěžecký klub České spořitelny7600:57:17-
101ZA1145408Žílová Jitka-7900:57:20-
102ZA1148933Konečná Zuzana-7900:57:24-
103ZA11691055Indráková ZuzanaPraha8300:57:51-
104ZA1173301Žeková PavlínaŽekoffky8500:58:03-
105ZA1181827Kolková Lucie-7800:58:20-
106ZA11931386Cvrckova Martina-8200:58:45-
107ZA1197777Ježková AlžbětaErizo Team7900:58:51-
108ZA1199155Hanlová Lucie-8400:58:55-
109ZA12051622Kadová AnnaPraha 108100:59:12-
110ZA120949Mišnerová Martina-8300:59:24-
111ZA1228491Zůbková IrenaBěžecký klub České spořitelny8401:00:08-
112ZA1230270Maňáková Alena-7701:00:11-
113ZA1232747Schejbalová Eva-8401:00:14-
114ZA1233319Dobisova Danica-8001:00:15-
115ZA12351470Pekařová Olga-8101:00:17-
116ZA12371342Jaroslava BlažkováPraha8401:00:20-
117ZA12471230Sirotna KamilaBanani8101:00:54-
118ZA12541067Hrubá ŠárkaPraha 87701:01:10-
119ZA12581512Kuklová KvětoslavaWCH + BŽB8301:01:26-
120ZA12611133Andrésová Gabriela-8101:01:33-
120ZA1261283Žeková LucieŽekoffky8301:01:33-
122ZA12641066Jančárková TáňaPraha8201:01:39-
123ZA12661082Kantorová Lucie-7801:01:57-
124ZA1270784Burdelakova Andrea-8301:02:11-
125ZA1272757Krpcová Lenka-8501:02:12-
126ZA12741207Míková MarkétaRACE SPACE8301:02:14-
127ZA127652Formanová Věra-8501:02:20-
128ZA12781091Reková Michaela-7801:02:39-
129ZA1280676McLean EvaPraha 47701:02:43-
130ZA1282876Neumanová Jana-8101:03:02-
131ZA1283600Havlínová DanaPraha8001:03:03-
132ZA1286695Bakovská Denisa-7901:03:17-
133ZA1291952Hájková Jana-8401:03:39-
134ZA1296369Fischerová Kateřina-8101:03:54-
135ZA13021191Popelková Lucie-8001:04:11-
136ZA13031057Žolková Jana-7601:04:13-
137ZA1306652Prokopcová ZdeňkaBáječné ženy v běhu7601:04:27-
138ZA1307691Novotná Jaroslava-7801:04:32-
139ZA13101175Trsová Eliška-8501:04:37-
140ZA1311701Francová Kateřina-7601:04:42-
141ZA1314907Vlková Vendulažádný8501:04:48-
142ZA133646Volemanová EvaPraha8501:06:40-
143ZA1341845Folková SoňaRoudnice nad Labem7801:07:02-
144ZA1355268Koláčková Markéta-8001:09:28-
145ZA1356279Cisarova Zuzana-7701:09:29-
146ZA1357254Jásková Vladimíra-7801:09:30-
147ZA13601456Leiblová Kamila-7701:09:38-
148ZA1361648Dzianová IvanaKT Medicína Košice8201:09:50-
149ZA13731294Izáková Iveta-8301:13:58-
150ZA1382905Benedová Kolínková Jindriška-8301:35:55-
Ženy 40-49 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB391257Sekyrová Ivanaadidas BOOST Team / AK Sokolov7100:35:43-
2ZB159157Kreidlová LenkaPraha 57100:39:48-
3ZB3581515Zbíralová RadkaMK Kladno7200:43:42-
4ZB359738Korbášová GabrielaASK Elna Počerady7300:43:43-
5ZB389631Crkvová DanaEtriatlon Team7200:44:11-
5ZB389199Svěchotová HanaSpartak Praha 47300:44:11-
7ZB404265Kubištová RadkaSokol Kolín7100:44:23-
8ZB5041269Kohoutová VěraTrailpoint6700:45:57-
9ZB5151362Kaščáková PetraTuchoměřice7500:46:06-
10ZB546814Novotná GrétaBMBK7300:46:29-
11ZB5521233Svobodova MiladaPraha6900:46:36-
12ZB568291Třísková KatarínaPraha 67100:46:52-
13ZB570255Bayerová LenkaTJ Sokol Unhošť6800:46:54-
14ZB6391465Bezpalcová EvaKlub Vodnická7500:47:51-
15ZB652154Kotecká LenkaAK Malešice Running Freaks7500:47:58-
16ZB6571204Flašarová LenkaNáchod7200:48:02-
17ZB690654Kučerová DanielaPraha7100:48:40-
18ZB691916Podaná JanaPraha7400:48:41-
19ZB7051338Kašparová EvaPraha7300:48:55-
20ZB7471599Kincová PetraTriatlon Ladies7400:49:33-
21ZB7561261Havlinová Markéta-6800:49:43-
22ZB781473Gittlerová JanaBK Manušice7300:50:17-
23ZB839146Patzáková JanaPraha7000:51:31-
24ZB849851Brandys JolantaOsvětim6700:51:36-
25ZB852396Šimandlová KláraSK Oceláci Ostrava7200:51:39-
26ZB896985Lenčová JanaMk Seitl Ostrava6900:52:36-
27ZB913312Jirková Alena-7000:52:50-
28ZB923287Souchová HelenaSPONA Teplice7400:53:02-
29ZB968456Gololobová BlankaAVC Praha7300:53:50-
30ZB9711106Košatová Hananeregistrován6800:53:55-
31ZB9781555Vlková Iva-7300:53:57-
32ZB10021113Hyťhová Iva-6700:54:24-
33ZB10811242Pribičinová SimonaTriatlet Karlovy Vary7100:55:54-
34ZB1088487Hálová GabrielaBěžecký klub České spořitelny7500:56:00-
35ZB1097763Hanková AlicePraha7400:56:10-
36ZB10991458Veverová DanielaISC Praha7000:56:12-
37ZB1102879Kamarádová DanielaBáječné ženy v běhu7200:56:18-
38ZB1124581Lacinová MonikaBěžecký klub České spořitelny7100:56:50-
39ZB1128201Jelínková VěraK.O. Poděbrady6600:56:52-
40ZB11371064Wallenfels LenkaSokol Královské Vinohrady6600:57:02-
41ZB1152636Kubíčková Romana-7300:57:30-
42ZB1164719Steinová Markéta-6900:57:42-
43ZB1171891Kosternová Michaela-7500:57:53-
44ZB11899Kulíková MartinaPraha Kbely7500:58:37-
45ZB1191718Boušková Barbora-7400:58:41-
45ZB1191723Klégrová Jananeregistrována7300:58:41-
47ZB120848Knejflová KateřinaPraha-východ,Líbeznice7400:59:23-
48ZB12101396Červenková Šťastná Lucie-7400:59:26-
49ZB1213438Dvořáková LenkaPečky6600:59:29-
50ZB121531Fiklíková PetraSPONA Teplice7000:59:33-
51ZB12161361Tlukova Zdena-6900:59:40-
52ZB1231671Nová Monika-6601:00:13-
53ZB1238496Nováková PavlínaBěžecký klub České spořitelny6801:00:21-
54ZB12431400Jiroušková VeronikaBáječné ženy v běhu7001:00:44-
55ZB1247688Soukenková Veronika-7501:00:54-
56ZB1259116Daliborová Ivana-7001:01:29-
57ZB1269486Mullerová MichaelaBěžecký klub ČS6901:02:10-
58ZB1296227Brezováková Dita-7001:03:54-
59ZB1309890Dousova Gabriela-7501:04:33-
60ZB1317944Suchánková PetraBáječné ženy v běhu7301:04:59-
61ZB1318765Pekárková BlankaBáječná ženy v běhu7201:05:00-
62ZB1326196Hlávková Štěpánková Svatava-7501:05:59-
63ZB1328448Zítková Kateřina-7501:06:06-
64ZB1332111Žohová KamilaTRI-SKI Horní Počernice6801:06:21-
65ZB13371110Behenská Eva-7001:06:57-
66ZB1339715Rubešová KateřinaDoubravčice - Český Brod6801:06:59-
67ZB13441625Kováříková Veronika-7201:07:30-
68ZB1348230Valentová Zitamssch.cz6801:08:23-
69ZB1352317Hinterholzingerová JanaBS team7201:08:35-
70ZB13671118Polanská Ivana-7001:11:29-
71ZB136955Chadimová LenkaRungo.cz6601:13:10-
72ZB13701360Bokajová LenkabezvaBeh.cz7401:13:32-
73ZB13791505Nádherová HanaHradec Králové6801:21:53-
Ženy 50-59 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC247455Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:41:55-
2ZC484332Mališová KarlaUSK Praha6000:45:38-
3ZC5131084Hodboďová JiřinaLiberec5800:46:04-
4ZC791284Bajerová IlonaTupesy5800:50:29-
5ZC853293Kočová AlenaKPO6200:51:42-
6ZC8921474Rusňáková Martina-5900:52:25-
7ZC925650Zárubová JanaAC PRAHA 18905900:53:03-
8ZC948826Bieblova JanaPraha 66100:53:30-
9ZC1119589Nováková PetraBěžecký klub České spořitelny6300:56:44-
10ZC1128233Rucklová IvanaPraha6400:56:52-
11ZC1164306Břindová IvanaPraha 136400:57:42-
12ZC1194467Chmelová IvaČervená Řečice6200:58:46-
13ZC119517Matoušková HanaBTK EURO BIKE Praha6500:58:47-
14ZC1205402Hellerová HanaHradec Králové6100:59:12-
15ZC1256297kozlova jana-5801:01:21-
16ZC12881181Truhlářová ElenaSokol Kobylisy6501:03:19-
17ZC1294584Melounová IrenaBěžecký klub České spořitelny6401:03:42-
18ZC13131202Kaslová HanaAtletiko Šneko6001:04:47-
19ZC134942Tomková IvanaKbely6101:08:24-
20ZC1350787Líkařová Ilona-6301:08:28-
Ženy 60-69 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD8181530Pokorná VěnceslavaAtletika Hostivař4800:51:03-
2ZD8341198Kováříková PavlaŠAK Chodov5500:51:24-
3ZD9561215Holasová JarmilaTragéd Team Praha5400:53:37-
4ZD1076192Křepelová AnnaPraha5500:55:48-
5ZD10961586Chlupatá JanaSABZO5000:56:08-
6ZD1255443Lédlová NaděždaSPONA Teplice4801:01:20-
7ZD1292678Drtinová VítězslavaDámský běžecký klub5501:03:40-
8ZD13471557Kolková ŠárkaDobroslavice4701:08:21-
9ZD13511125Bartošová MiladaNull Příbram5301:08:32-
10ZD1371825Požgayová JanaBONBON Praha5501:13:35-
11ZD137441Vacková AlenaPraha 85101:14:07-
Ženy 70 let a starší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZE1366309Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4501:11:11-
Trať 10 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11149Pavlišta VítAC Slovan Liberec8500:30:15-
1MJ21033Olejníček LukášMASARYK RUN BRNO8800:31:09-
2MJ31015Míč RobertRELAX-FIT.CZ TEAM9200:31:21-
2MA41641Gaisl LubošELEVEN RUN TEAM8500:31:38-
3MJ51028Lukeš PetrSSK Vítkovice9200:31:42-
4MJ61031Pomezný LukášAtletika Písek9400:31:59-
3MA71144Kohut JanRELAX-FIT.CZ TEAM8500:32:31-
5MJ81011Vaš DavidTJ Sokol České Budějovice9000:32:38-
4MA91154Šedivý JanSokol Kbely8400:33:02-
1MB101559Serbessa MulugetaMUDr. Serbessa s.r.o.7100:33:19-
6MJ11707Schoval FrantišekKerteam/Stará Boleslav8800:33:27-
5MA121377Minařík PetrAK Zlín7600:33:30-
6MA13440Šneberger JanAC Falcon Rokycany8500:33:31-
7MJ141419Trotsiuk VolodymyrKerteam Praha8800:33:45-
8MJ151000Holík MichalELEVEN RUN TEAM9000:33:48-
2MB151146Lajtkep PetrAC Slovan Liberec7300:33:48-
7MA171543Procházka PavelAK Sokolov7900:33:53-
3MB181618Rektor AntonínModřany7500:33:56-
9MJ191013Šroubek VlastimilAK Škoda Plzeň9200:33:59-
10MJ201017Krejčí MatějDolní Jirčany9000:34:01-
4MB211210Roubíček MartinUSK Provod Ústí nad Labem7500:34:23-
11MJ221020Honzík RobertCEPro team9000:34:29-
8MA231436Pavlišta DavidSK Svěrák8400:34:44-
9MA24720Valtr MatějTRIVA Praha7700:34:47-
10MA251581Findra VladimirSlavia UK Bratislava8500:34:48-
11MA2679Teplý OndřejHisport Team7800:34:49-
11MA261528Dlabáček LukášOrel Řečkovice7900:34:49-
13MA28346Kabelka JiříTJ Sokol Královské Vinohrady7700:34:51-
5MB29328Pecina DavidELEVEN RUN TEAM7400:34:54-
14MA301527Ekl TomášIRON STARS Beroun8300:34:58-
6MB31112Křeček Tomáširon stars Beroun7200:35:04-
12MJ32433Hlas JakubPSK Olymp Praha8900:35:15-
12MJ32110Žoha JanTRI-SKI Horní Počernice8800:35:15-
7MB341321Mikula MiroslavIron Stars Beroun6800:35:16-
14MJ351123Eremka Liborindividuální8800:35:17-
15MJ361433Langer JanNIKE8600:35:20-
1MD371Smrčka MilošBK Říčany5400:35:30-
15MA38653Kalivoda JanPraha7700:35:42-
1ZB391257Sekyrová Ivanaadidas BOOST Team / AK Sokolov7100:35:43-
8MB40447Pomikálek JosefBehejchytre.cz7500:35:52-
16MJ411018Kostecký JanTJ Šumperk9100:35:54-
16MA421105Kafka LeošPraha 9 - Čakovice7900:35:59-
9MB43350Procházka JosefDěčín7100:36:06-
17MJ441636Žežulka MartinTJ Stodůlky Praha, o.s.9500:36:07-
17MA451252Opolecký MartinSK Vinohrady8400:36:09-
10MB461627Syrovatko JiriKerteam7000:36:10-
11MB47771Herel LubošLESK Kolín7100:36:12-
18MA481472Vodička PavelTJ Slovan Varnsdorf8500:36:14-
18MJ491279Krajíček VojtěchEPO - Ekonom Praha Outdoor8800:36:15-
19MJ501004Kouklík JakubBenešovský běžecký klub8900:36:16-
20MJ511014Píšek Jaroslav-9000:36:21-
1ZJ521023Nováková LadaTJ Jiskra Havlíčkův Brod9300:36:27-
19MA531414Huk PetrJablonec nad Nisou7600:36:28-
12MB54124Jirásek MarekTJ Sokol Kbely7300:36:29-
20MA551296Sedláček OndřejTrisk České Budějovice8200:36:31-
13MB561093Stolarik PeterBenešovský běžecký klub7000:36:35-
21MJ561589Kohoutek MichalKellys Bike Ranch Team8700:36:35-
22MJ581245Vrabel Tomas-9000:36:40-
14MB5912Koravský RomanELEVEN RUN TEAM6900:36:43-
14MB591364Vlček JiříASK Děčín7300:36:43-
21MA591485Wolf JosefAC Čáslav7900:36:43-
23MJ621195Keckstein JiříSK Tlustice8900:36:51-
24MJ631012Blažek JaroslavHavlíčkova Borová9300:36:53-
22MA64280Wolf TomášSokol Hoření Paseky7900:37:00-
23MA651176Kohut RadekStudénka8400:37:01-
25MJ661567Peřinka Filip-8800:37:02-
16MB67463Skala RomanPraha 57300:37:03-
16MB67240Hrubý DavidSportfotbal.cz7500:37:03-
18MB691578Pávek MichalHradní stráž7200:37:11-
26MJ701185Šterc JiříRELAX-FIT.CZ TEAM9000:37:15-
2ZJ711035Drábková MichaelaSK Nové Město nad Metují9200:37:19-
27MJ721611Buzek EmanuelUWC8700:37:20-
24MA7347Mohelsky LukasCoach Ivana8400:37:28-
25MA741432Sajner DavidIRON STARS Beroun8000:37:29-
26MA75412Heller TomášHradec Králové8100:37:30-
19MB76577Januška JiříBěžecký klub České spořitelny7500:37:31-
1MC761454Petronyuk ViktorČZU Praha6000:37:31-
27MA781238Alferi JiříKadaň8000:37:33-
28MJ78984Šlégr PatrikBK Louny9400:37:33-
20MB80348Míček FrantišekAC Praha 18907100:37:34-
21MB811205Bubeníček JiříSOKOL LHOTKA PRAHA6800:37:37-
28MA821593Sedláček JanSK Plzeň Bolevec7800:37:38-
29MA831332Matějka LubošKlub Lyžařů Slavoj8200:37:42-
2MC841334Forman PetrTj Žďár nad Sázavou6500:37:43-
22MB85386kovář michaltj sokol unhošť7100:37:48-
30MA861295Stejskal JakubChomutov8400:37:50-
31MA87731Chudo MartinSTADLER7700:37:51-
29MJ881008Havel FilipASK Elna Počerady9100:37:53-
32MA89894Dvořák RadekHrom do piecky!7800:37:55-
3ZJ89572Nekolova BarboraNIKE8800:37:55-
2MD91218KORYTÁR JÁNAC FALCON ROKYCANY5200:37:57-
3MC92666Suchý JiříKerteam5900:38:00-
33MA9324Hrabal JosefPraha8100:38:02-
34MA94495Dvořák MartinBěžecký klub České spořitelny8100:38:03-
23MB95168Lebeda JakubIronstars Beroun7200:38:04-
35MA95870Hejnyš DanielVexta7700:38:04-
35MA951579Bureš JanCK Slavoj Terezín8200:38:04-
24MB9863Burda MichalSK Babice/Trailpoint7300:38:05-
30MJ991030Burian MichalVyběhej se9400:38:06-
31MJ1001019Prager KarelSojovice9400:38:08-
25MB101151Potrok PeterTrisportteam7300:38:10-
32MJ101595Jankura AdamTJ Tatranská Lomnica8900:38:10-
37MA103316Peterka JiříAC Bludišťák8100:38:13-
37MA1031365Unger JosefSvětlo pro svět7800:38:13-
37MA103926Katsiedl MichalAC Praha 18908200:38:13-
40MA106875Červienka RadekSK Svěrák8500:38:16-
33MJ1061533Švec FilipSK Svěrák9100:38:16-
26MB1081358Soukup PetrBOOTCAMPS7300:38:21-
41MA109922Daič StanislavDamírov7900:38:23-
42MA110751Pelikán KarelBenešovský běžecký klub7900:38:25-
27MB110714Bauchner MichalMaratón klub Kladno6900:38:25-
28MB112171Valenta KarelBěžecký kroužek Varnsdorf7400:38:28-
43MA113709Humr JanBKB8400:38:33-
44MA114645Friček JanGE Money Health Ahead8000:38:35-
45MA11567Šebek JiříPIM Praha8000:38:36-
46MA116939Semenchukov MaximRunning Chef8500:38:37-
47MA117909Vocetka PetrČelákovice7800:38:38-
29MB118162Luňák TomášSK Babice7400:38:41-
4ZJ1181024Gajdorusová MarkétaSK Chotěboř9300:38:41-
34MJ120982Zelený ZbyněkHavlíčkova Borová8800:38:43-
30MB121483Daubner JanBěžecký klub České spořitelny7500:38:44-
5ZJ1221032Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:38:45-
48MA123160Vacek Petr-7700:38:47-
31MB123479Dzian PatienceBěžecký klub České spořitelny6900:38:47-
49MA1251324Kopecký ZdeněkTJ Sokol Kondrac7600:38:48-
50MA126334Lippl JanSokol Kájov8300:38:49-
35MJ1271493Singr MartinSKP Nymburk8700:38:51-
51MA128596Jacko BranislavTrisport team8200:38:54-
52MA1291428Kučera MilanSokol Vsetín8200:38:55-
52MA129195Zadražil František-8200:38:55-
36MJ1291534Vaněk JakubTJ Lokomotiva Teplice9200:38:55-
54MA1321546Fráz LukášDětské centrum zahrada, SP KOLO LOAP SPE8400:38:57-
32MB133649Kouba MichalEndurance Lab7300:38:58-
55MA134180Kubíček Miloslav-7800:38:59-
4MC135425Vaněk PavelPraha6400:39:00-
37MJ136749Šimůnek JakubTJ Sokol Praha Královské Vinohrady8800:39:01-
33MB1361526Tonder MartinDěčín7300:39:01-
33MB136205Beran PetrUsti nad Orlicí7100:39:01-
35MB139775Mach ViktorASK Slavia Praha6700:39:04-
38MJ1401026Vlček ŠtěpánČVUT Praha8800:39:10-
6ZJ1401021Vajrychová RenataMK Seitl Ostrava9200:39:10-
38MJ1401676Erenmalm HugoTJ Doksy9900:39:10-
36MB1431594Jisl JardaCraft team Jablonec7300:39:14-
56MA1431244Krejčí Ivo3atlon team Uničov8100:39:14-
57MA1451073Hušák JanPIM Běžecký klub7800:39:18-
37MB14693Randák OndřejTO Sprint6700:39:25-
58MA147690Simon MirekŠkvorec8000:39:26-
40MJ14868Kovařík VítCykloVape Felt Racing Team8600:39:27-
59MA149856Maryska MilosŽižkovský tygři8100:39:29-
38MB150628Knol MartinSK BABICE7100:39:33-
39MB151449Bret TomášRUN4FUN Hradec Králové7500:39:34-
60MA152632Liška JanTrisport team8300:39:38-
40MB153217Watzke PetrTeplice6600:39:39-
41MB1541562Ludvík JanČeské Budějovice7500:39:40-
1ZA154349Rusínová ZuzanaUSK Provod Ústí nad Labem8300:39:40-
61MA1561283Hájek JakubLiaz Jablonec8000:39:42-
61MA1561551Pivarci Lubos-7600:39:42-
63MA158610Malý Antonínrestaurace Botanic7900:39:45-
2ZB159157Kreidlová LenkaPraha 57100:39:48-
42MB160752Sládeček JakubSenešnice7400:39:49-
41MJ1611112Dryml MojmírRunSport Team8600:39:50-
7ZJ161459Jakešová KláraSK Babice8700:39:50-
64MA1631580Hladina TomášFox-klub Praha8200:39:52-
65MA1641630Šilar VilémRK Olšina8000:39:53-
5MC165732Flaks JanAC Nýřany6200:39:56-
66MA166167Kubů MartinDubeč8300:39:58-
67MA1671076Váňa JaroslavSK Plzeň Bolevec7900:39:59-
67MA167795Stegmann MarioATM8400:39:59-
42MJ1671464Jirovec Jakub-8600:39:59-
43MB170659Koutník DušanSokol Vlastibořice7200:40:02-
43MJ171971Touška Kryštof-8700:40:05-
44MJ172710Nový AlbertPalestra/ČVK Praha9200:40:07-
44MJ1721025Kubeš Stanislav-8800:40:07-
44MB17254Matějka JosefPraha7300:40:07-
8ZJ1751549Nováková MartinaLawi sports team9200:40:08-
46MJ175476Kouklík DavidDecathlon Černý Most9300:40:08-
46MJ175152Berka MartinAK Moravska Trebova8700:40:08-
2ZA178898Hejtíková GabrielaPraha8100:40:11-
48MJ179995Zdvihal TomášLipnoman8600:40:13-
69MA1791670Antonin TesarITS DHL Running Club7800:40:13-
3ZA1811595Kacířová SvatoslavaLoko Trutnov8100:40:14-
49MJ1821478Rummel Tomáš-8900:40:21-
70MA183269Kuchař Pavelneregistrován8300:40:25-
6MC1841652Jelínek DanielCeske Budejovice6200:40:26-
71MA1851672Weinfurt PetrBělčice8400:40:27-
50MJ1861237Šmíd OndřejSK Kbely9000:40:28-
51MJ187835Lichter MichalNové Město nad Metují8900:40:30-
4ZA1881569Dvořáková PetraAC Čáslav8100:40:31-
7MC189377Škarda MilanVolduchy6300:40:32-
45MB1891122Vašina JiříBK SAK Karviná7400:40:32-
72MA1911524Klein Jan321start7700:40:34-
73MA1921646Vosátka Ondřej-8100:40:35-
52MJ192210Vojtěch MarekSK Svěrák8800:40:35-
73MA1921278Uher OndřejVŠTVS Palestra7900:40:35-
9ZJ1951034Kunčická JanaMASARYK RUN BRNO8800:40:36-
75MA19574Švingr IvanSK Babice7600:40:36-
46MB1971608Kratochvíl MiloslavPraha 106600:40:39-
53MJ198294Touška Mirek-8800:40:40-
76MA198868Švára Milan-7900:40:40-
47MB200679Kodr KarelŽižkov7000:40:42-
77MA2001270Šnábl PetrBěžecký klub České spořitelny8400:40:42-
48MB202194Vodička FrantišekLitoměřice6600:40:45-
8MC2031469Dušek PavelSlavoj Stará Boleslav6000:40:49-
49MB2041119Bubla DanielPIM BK Divoká Šárka6700:40:50-
78MA2041169Chalabala Pavel-8000:40:50-
9MC206988Patera MiroslavBK Louny6300:40:52-
54MJ207682Hnilička VáclavKraslice8600:40:53-
54MJ207917Čekan VáclavVyběhej se9200:40:53-
79MA2091662Vaňura Ondřej-8100:40:55-
50MB210478Michalik SlavomírBěžecký klub České spořiteny6800:41:00-
80MA21178Franek RichardPraha7700:41:03-
81MA2121391Frydrych PavelASK Děčín8100:41:08-
10MC212281Šůs JaroslavNovis TK Praha6500:41:08-
11MC2141085Hodboď RadkoAC Slovan Liberec5800:41:09-
56MJ2141165Hurta Adam-8700:41:09-
56MJ2141264Kurz Matoušindividuální8600:41:09-
82MA2171289Kopřiva MartinKopr8300:41:10-
10ZJ2181550Andrlová VeronikaAuthor Xterra Team9000:41:12-
83MA2191408Flak DavidPraha7900:41:15-
58MJ220895Břetenář MichalASK Slavia Praha8600:41:17-
84MA2201488Šumný Milan-8100:41:17-
85MA2221413Taddei ValerioItaly8000:41:18-
86MA223355Píša OndřejSK Svěrák8500:41:19-
51MB2231531Kraus Jan321start7400:41:19-
12MC223274Pavlík LadislavŽďár nad Sázavou5800:41:19-
13MC2261545Voženílek Josefneregistrován6500:41:22-
87MA2271598Řehák MartinMnichovice8400:41:26-
14MC228739Korbáš PetrBK Zatec6400:41:27-
88MA228927Kroupa LukášSTOPRO Bike Team7800:41:27-
15MC230107Eichler IvoUSK Praha6100:41:28-
3MD231641Němec JiříLockar4800:41:29-
89MA2321299Moravec PavelSTS Chvojkovice-Brod8000:41:30-
52MB233703Stalmach Petr-7500:41:32-
90MA2341150Štola JakubPraha8400:41:34-
91MA2351486Otáhal Radim-8300:41:36-
91MA235342Gonzalez Cepeda CarlosKlub Blazince8400:41:36-
53MB2351335Kořínek MartinAC Rumburk7000:41:36-
54MB238452Siročák MarekMK Seitl Ostrava7200:41:37-
93MA238207Šourek Martin-8400:41:37-
93MA2381089Zákostelný MartinPraha 98000:41:37-
54MB2381653Luňák DavidRunning With Those That Cant7500:41:37-
95MA242161Janeček Petrneregistrován8200:41:38-
96MA2431642Skovroňský Bohdanbe-ready.cz7800:41:45-
97MA2441235Svoboda VojtěchModřany8400:41:47-
16MC245256Kubišta PetrSokol Kolín6500:41:48-
98MA2451573Šlechta BorisHanuman gym Praha8400:41:48-
1ZC247455Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:41:55-
99MA248241Šlegr KamilPraha7600:41:56-
56MB249643Sidor VasilCK Vinohradské Šlapky7200:41:57-
57MB250913Pfeifer JiříAC Sparta Praha Cycling7400:41:58-
57MB250423Pavouček JanHalvar&Son7100:41:58-
100MA252169Brouček OndřejTři pro zdraví8400:42:00-
101MA253228Kavalír Janwww.zeleznychlist.cz7600:42:01-
59MJ2541108Neumann MartinPraha 69000:42:04-
102MA25475Pekárek JaroslavStará Boleslav7600:42:04-
60MJ2561001Plocek LukášChaBrusiči9000:42:05-
103MA257760mlčkovský jiří-8100:42:06-
59MB257358Richard Bouška-7300:42:06-
61MJ2591051Korinek PhilipAC Rumburk9900:42:08-
60MB259311Vizina PetrSK Babice6700:42:08-
104MA259829Krejdl MichalLouny8500:42:08-
61MB262809Novotný RomanKVM 18816600:42:09-
62MJ2631657Kala Jiri-8700:42:11-
105MA2631476Čížek MartinDexter BSK racing8500:42:11-
62MB265239Sladký JiříKPO / Praha6700:42:13-
63MB266391Polan MiroslavSpartak Praha 46800:42:16-
63MJ2661005Důrek MilanVelký Třebešov9100:42:16-
106MA268755Bradáč JiříŽďár nad Sázavou8200:42:17-
107MA269770Mikeš FilipCK Vinohradské šlapky7700:42:18-
108MA270867Pláteník ZbyněkRACE SPACE8200:42:20-
64MB271722Techlovský JiříPraha 57000:42:21-
64MB271702Ginzel Petrcyklovape7200:42:21-
64MJ2731218Kučera Petr-8600:42:23-
66MB2741317Řepa JanSK DNF6700:42:27-
5ZA2741596Jiřičková MarieCraft team Jablonec8300:42:27-
65MJ2761479Rummel Slávek-8900:42:29-
6ZA277696Kovac Katerina-7800:42:32-
67MB278575Ozorovský MariánBěžecký klub České spořitelny7500:42:33-
109MA2791373Čapek JiříCyklistický klub Válec Úvaly7900:42:35-
68MB27936Procházka JiříVšeradice7000:42:35-
69MB281840Glajch MartinChaBrusiči7500:42:36-
110MA2821197Nousek JanL88100:42:37-
70MB2831219Rechnovský JanKP Praha7000:42:38-
70MB283621Slovák TomášTraged Team6900:42:38-
4MD283401Lukačišin Milan3 BS Klatovy5500:42:38-
111MA286773Tomášek JanPraha 57600:42:39-
11ZJ286740Korbášová EliškaASK Elna Počerady9600:42:39-
72MB286437Mašita Martin-6800:42:39-
111MA286338Slamiak PetrDraci Čakovice8500:42:39-
113MA2901615šmaňko Miroslavspona teplice8000:42:40-
113MA2901610Dufek Davidpicusiak8000:42:40-
73MB2921415Dušek MartinSlavoj Stará Boleslav7300:42:42-
66MJ292708Baťa DavidConti Brandýs8600:42:42-
17MC294987Fenyk PavelSK Babice6500:42:43-
115MA295957Hejna MarekTRIATLON PRAHA-HÁJE8000:42:44-
115MA295938Ruml VašekRed Rabbit8000:42:44-
117MA297662Havlik RadimMaraton tým Pavla Nováka7800:42:45-
117MA2971232Slavík Honza#aznaplech8200:42:45-
67MJ297153Janák MichalBPR Vsetín8800:42:45-
74MB3001046Zelenka JiříSUADRA7100:42:47-
119MA3011241Kohout Pavel-7900:42:48-
68MJ3021460Jakub Glinzjakubglinz.com8800:42:49-
75MB302209Bartoň LuděkSK Depka6600:42:49-
75MB3021650Klepetko DavidŠutri Prachatice6800:42:49-
120MA3024Svoboda MilanMilovice7900:42:49-
12ZJ3061009Lenčová JanaAC TJ Jičín9200:42:50-
121MA3071316Fojtik AlesSK OHAVEC8000:42:53-
5MD308462Říha JaroslavTenis- Týnec nad Labem5300:42:54-
77MB3081178Dvořáček JiříRELAX-FIT.CZ TEAM6800:42:54-
122MA310945Löffler Miloš-7700:42:56-
69MJ3101604Kabrhel Roman-8700:42:56-
78MB3121121Marek PavelČAU/Jenštejn6800:42:57-
123MA312292Hošťálek PavelPraha - Kyje7600:42:57-
79MB3141167Hemer LukášPraha6600:42:58-
124MA3141240Korenčík MartinTJ Sokol Kbely8400:42:58-
80MB3161558Kutmon TomášPraha Modřany7400:42:59-
80MB316816Bedrna RadekBMBK7500:42:59-
125MA318236Kain VáclavSPORT-LAV8400:43:00-
70MJ318684Krejčí Tomáš-8900:43:00-
13ZJ3201582Vidimová BarboraAC Trepky9600:43:01-
18MC321422Ševčík LuděkTURBO Chotěboř5900:43:03-
82MB3211537Štětka JiříPokud běžím tak žiju7000:43:03-
14ZJ3231101Roznosová Julie-8700:43:05-
126MA3241010Šindelář OndřejPraha Kbely8100:43:06-
83MB325393Olšer TomášAK Duchcov7200:43:07-
71MJ325329Machuta Vladimír-8800:43:07-
127MA327128KRUTA MARTINJELENCE7800:43:08-
72MJ3271500Fiala Lukáš-8600:43:08-
84MB329882Jeníček AntonínROTUNDA TEAM7500:43:10-
85MB330223Linha TomášPraha 57400:43:11-
6MD3311136Fendrych TomášBřevnov5400:43:12-
128MA3321457Podzimek FrantišekZnojmo8100:43:13-
128MA3321213Stromko BřetislavPraha8300:43:13-
86MB33460Rejmon MartinPraha6900:43:14-
130MA335158Vltavský PetrŠtemplovec7800:43:18-
131MA336343Jimenez EmilioDo Blazince7800:43:19-
132MA3371297Lauer Tomáš-8200:43:20-
133MA3381382Hejný MartinSokol Čechtice7800:43:21-
19MC339357Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:43:23-
19MC3391132Buzek OtakarSURVIVAL6100:43:23-
87MB341583Kuchyňka AlešBěžecký klub České spořitelny7000:43:27-
134MA3421388Moc RadekLiberecke gazely7800:43:28-
21MC34294Brabec MiloslavRokycany5600:43:28-
7MD3441575Kostlivý MiroslavTraged Team Praha5500:43:29-
135MA3441439Pospíšil JaroslavBike&Run Team Stará Paka7800:43:29-
73MJ3461538Malý JaroslavAC Calcio9200:43:30-
136MA3471647Staněk DanielBěžecký klub České spořitelny8100:43:32-
74MJ3481007Urbánek VojtaEPO - Ekonom Praha Outdoor9000:43:33-
88MB34957Frühauf JiljíZbraslav7500:43:34-
75MJ350785Tichý Petr-8600:43:35-
137MA3511614Kopecký LukᚊAK Chodov8000:43:37-
22MC352251Vokuš ZdeněkLiberec5600:43:38-
138MA3521224Svoboda JanSuadra8300:43:38-
139MA35481Šup RadekPraha7700:43:39-
89MB3551495Ostrenka BorisLidl ČR7400:43:40-
23MC355494Puršl JiříBěžecký klub České spořitelny6300:43:40-
140MA357238Marek JiříSPONA Teplice8100:43:41-
3ZB3581515Zbíralová RadkaMK Kladno7200:43:42-
76MJ3591223Polák MarekČáslav8700:43:43-
4ZB359738Korbášová GabrielaASK Elna Počerady7300:43:43-
141MA3611099Novak Michaelgone4run7700:43:46-
77MJ3611513Šoral Dalibor-8700:43:46-
142MA3631095Bušek Michal-8300:43:47-
90MB364497Slovák PavelBěžecký klub České spořitelny6700:43:48-
24MC365400Týč LubomírDlouhý Most6100:43:49-
78MJ3651395Simandl Radekpraha 59300:43:49-
143MA367698Štětka MartinPlískov 137600:43:51-
25MC367828Svátek Lubomír-5800:43:51-
143MA367382Třasák JanÚjezd nad Lesy8100:43:51-
79MJ3701690Dámek Filip-9300:43:52-
8MD3701394Keil JaroslavBěžec Vysočiny5300:43:52-
91MB3721536Rataj PavelRokycany6900:43:53-
145MA373262Vaněk VladimírLitovel8000:43:54-
7ZA374762Zborníková EvaCS10008300:43:56-
92MB37583Antoš JanPraha7400:43:57-
93MB376164Pavlů DušanKrleš7400:43:58-
146MA376725Krupička JanRK Olšina8100:43:58-
26MC378969Laur Zbynekneregistrován6200:44:01-
147MA3798Bezděk MiroslavPraha7900:44:03-
148MA380663Grusz Filip-8400:44:04-
94MB3801682Vondráček Karel-7500:44:04-
27MC382419Týč ZbyněkKlánovice6500:44:05-
95MB383846Beneš RadekPraha 187000:44:07-
149MA3831087Vašek LiborRelative Team7800:44:07-
150MA3851544Pařízek Michal-8400:44:09-
96MB385445Vališ Karel-7500:44:09-
150MA3851634Bartůněk LadislavJUST Live8300:44:09-
97MB388190Grygar DavidARCHITEKTI-Grygar.cz7400:44:10-
152MA389918Vlk AlešChotiněves8300:44:11-
5ZB389631Crkvová DanaEtriatlon Team7200:44:11-
28MC3891699Tomeš RostislavTraged Team Praha6000:44:11-
5ZB389199Svěchotová HanaSpartak Praha 47300:44:11-
80MJ393818Novotný Tomáš-8900:44:12-
98MB393627Crkva FrantišekEtriatlon Team7100:44:12-
81MJ3951583Vidim KryštofAC Trepky0000:44:14-
29MC39620Matoušek MichalBTK EURO BIKE Praha6200:44:16-
153MA3971490Pařízek JanPraha 9 Dolní Počernice8000:44:18-
154MA3981539Pavel JanyšPraha7600:44:20-
154MA398964Marek Mitáš-8500:44:20-
82MJ4001027Herc SvatoplukPraha8600:44:21-
30MC400324Dlouhý VladimírDlouháni Roudnice6000:44:21-
31MC4021502Holeček PetrTrisport team6100:44:22-
156MA4021525Brouček Tomáš-8200:44:22-
157MA4041312Fiala Tomáš-7700:44:23-
32MC404819Sládek AugustinBMBK5700:44:23-
7ZB404265Kubištová RadkaSokol Kolín7100:44:23-
158MA4071040Krankus MilanPraha8000:44:24-
159MA408465Caha Ladislav-7800:44:25-
160MA4091304Marek JanPraha7900:44:26-
99MB409657Seifert PetrPraha7400:44:26-
15ZJ409484Schlosáriková EvaBěžecký klub České spořitelny8600:44:26-
99MB409150Choutka StanislavSK Babice7000:44:26-
101MB413954Plecitý MartinLifeInLine6700:44:27-
83MJ41397Kačer JanSokol Vlastibořice8900:44:27-
84MJ415362Kraus FrantišekExponáti8700:44:30-
85MJ4161200Koller DanielČeské Budějovice9000:44:31-
102MB4161504Nádhera PetrHradec Králové6700:44:31-
161MA4181518Skála David-7600:44:33-
16ZJ4181584Garšicová Beata-8800:44:33-
103MB420630Beneš VladimírJOSKATEL6900:44:34-
8ZA421810Vagnerova Zuzana-8000:44:36-
86MJ421290Oliva AlbertRun Porg0000:44:36-
104MB4231228Prýmek VáclavPwc6800:44:37-
87MJ42337Malý VojtěchPraha/Mariánské Lázně8800:44:37-
105MB4251517Srb JanTJ Sokol Hanspaulka7200:44:38-
162MA4261655Drapal PavelDemoni8100:44:39-
163MA4271229Burda Tomáš-8300:44:42-
164MA4281499Černý JakubKVS Hranice8000:44:44-
88MJ4291516Zadražil FilipBižuterie Jablonec9800:44:45-
106MB429184Sodomka Tomáš-7200:44:45-
165MA429902Smotrila TomášKosice8500:44:45-
106MB429304Říman PetrRelative Team6700:44:45-
9ZA4331059Holinková ZuzanaTrisport team8200:44:46-
89MJ4331260Már Tomáš-8800:44:46-
108MB4351337Petráček MilanČeská Skalice7400:44:47-
166MA436372Fedič JiříChýně7600:44:48-
167MA43739Měchura MarekSK Svěrák8500:44:50-
168MA438791Tutter Alexandr-7600:44:51-
9MD439345Hejtmánek JanSlavoj Břevnov5100:44:52-
169MA440330Vondrák Václav-7800:44:53-
170MA4411098Čermák MilošLysá nad Labem7900:44:55-
33MC441389Miler VáclavSokol Kolín - atletika6200:44:55-
90MJ443288Jaroš JakubEPO - Ekonom Praha Outdoor8800:44:57-
109MB443426Hruška VítChabry Praha6900:44:57-
17ZJ4451003Šulcová EliškaBicykl Kříž Team Ústí nad Labem8800:44:58-
91MJ4461268Stella David-8800:45:00-
10ZA4461353Gábina HrubáSkálíci/Dobříš7700:45:00-
171MA448900Fuksa Leoš-8100:45:03-
18ZJ449221Bartošová TerezaPraha8700:45:04-
110MB449837Dobiáš MilošPraha7200:45:04-
111MB45198Lukeš MartinELEVEN RUN TEAM6800:45:05-
172MA4521520Nový PavelTriatlon Mladá Boleslav7700:45:08-
92MJ4531254Bobr Michal-9200:45:12-
112MB45435Prudil PavelPraha6600:45:13-
93MJ4551667Kubát Jiří-9000:45:15-
173MA456163Holomek Tomáš-8000:45:19-
11ZA4571287Snížková PetraBubeneč7700:45:20-
113MB458789Kolbaba PavelLucky Family 16800:45:22-
113MB458670Hingar MilošAussig Runners7000:45:22-
174MA460929Bukovský JanRunPORG7800:45:23-
94MJ4611100Rybáček TomášLouny9100:45:24-
115MB4611052Formánek Jakub1.PKO7500:45:24-
175MA461296Heřman LukášTeplice8000:45:24-
116MB464156Kůs DanielPSK Olymp7200:45:25-
12ZA465117Horká LenkaSK Babice8300:45:26-
176MA46615Matys ZbyněkPřezletice7900:45:27-
176MA4661347Baxa Petr-7900:45:27-
95MJ4681179Červenka JiříBrno8700:45:28-
178MA46988Dufek JanSK BABICE7900:45:30-
178MA4691341Svatoň DavidČeská Lípa7700:45:30-
96MJ471407Zimák Tomáš-8600:45:31-
10MD472257Šmakal Lubomírneregistrován5400:45:32-
117MB472115Seidl RadimZdiby7400:45:32-
19ZJ4721681Maroulová Dominika-9800:45:32-
11MD475122Svoboda VáclavJKM České Budějovice4900:45:33-
34MC4761054Polčin MiroslavBřežany II5700:45:34-
180MA4771094Kučera TomášMilovice8200:45:35-
118MB477305Maleček PetrFDPaMPDP7200:45:35-
180MA4771163Cibula VítPraha - Čakovice7700:45:35-
182MA480776Ježek MichalErizo Team7800:45:36-
119MB4811426Philip Janhisport team7200:45:37-
35MC481967KAŠPAREC PETRsklárna AJETO Lindava6200:45:37-
35MC481395Turnhöfer JaroslavAJETO Lindava6300:45:37-
120MB4841234Valvoda OndřejWodnas Hodonín7000:45:38-
12MD484139Dogaru VasilAC Česká Lípa5000:45:38-
2ZC484332Mališová KarlaUSK Praha6000:45:38-
13MD48796Havlín AntonínAC Obora Hvězda5500:45:40-
183MA488661Bláha JiříEndurance Lab team7600:45:41-
97MJ4881494Fencl Nicolas-8900:45:41-
98MJ4901331Prášil AdamTřeboň9200:45:42-
98MJ490998Knotek Mikulᚎaves club9600:45:42-
13ZA490759Stráská AdélaELEVENTESTTEAM8400:45:42-
121MB4931519Hodboď MiroslavSKP Nymburk7400:45:43-
121MB49326Hrabánek VojtěchVelký Osek7500:45:43-
121MB493435Procházka LuděkBenešovský běžecký klub7000:45:43-
100MJ4961309Lichter MartinAž na plech8600:45:44-
14ZA497181Tučanová ZuzanaSpartak Praha 48500:45:46-
184MA49834Hejdrych MartinExponáti8500:45:48-
101MJ498932Šelepa JanETriatlon8800:45:48-
185MA5001666Šrajer Michal-8200:45:50-
37MC501798Petr VeselýŠestajovice6500:45:52-
38MC5021473Rusňák Vladimír-5700:45:53-
39MC5031568Herbst JosefBrandýs nad Labem5600:45:55-
8ZB5041269Kohoutová VěraTrailpoint6700:45:57-
186MA504379Bauer JanBauer Team - www.uslepejse.cz7700:45:57-
124MB504378Boucník JaroslavBauer Team - www.uslepejse.cz7500:45:57-
186MA5041183Hampl PavelTTC Elizza Praha8200:45:57-
188MA5081170Bušta JosefChlum u Třeboně8100:45:59-
188MA508314Boszorád LadislavBAŤOVKA RUN TEAM8400:45:59-
102MJ5101314Hryzák OndřejPraha9100:46:00-
190MA511129Hrubý Petr-7800:46:02-
125MB512602Basel MiroslavKralupy nad Vltavou6700:46:03-
3ZC5131084Hodboďová JiřinaLiberec5800:46:04-
191MA5131677Veselý LukášSWAG - bratři v triku7900:46:04-
9ZB5151362Kaščáková PetraTuchoměřice7500:46:06-
126MB515109Ulrych VáclavArts Café fan club7300:46:06-
103MJ517812Lagarde MatyášBMBK8800:46:07-
14MD517132Pur VáclavŠumperk5500:46:07-
15ZA5171284Tůmová TerezaASC DUKLA7900:46:07-
16ZA5201088Davídková PetraPraha 97900:46:08-
17ZA521185Dlouhá ZuzanaDlouháni Roudnice8400:46:09-
192MA522686Málek Ondřej-8100:46:10-
104MJ523847Supa Rostislav-8600:46:13-
193MA5231221Siročák PetrTři Křižky CF / Ostrava7800:46:13-
194MA5251660Antoš PetrSWAG - bratři v triku7600:46:14-
105MJ5251389Moc JaroslavLiberecke gazely9000:46:14-
194MA5251442Tomášek RadekLiberecke gazely7900:46:14-
106MJ5281292Svoboda VítPraha - Dolní Chabry9000:46:15-
127MB528606Chládek RomanRunsport team7000:46:15-
127MB5281288Soukal PavelMP Praha7300:46:15-
107MJ531298Havlík PetrPrago Iron Balls8600:46:16-
196MA5321300Voda Ondřej-7700:46:17-
18ZA532120Píchová PetraBáječné ženy v běhu8200:46:17-
108MJ534874Fanta Jakub-8600:46:19-
129MB53485Ovčinikov Milanvasesit.cz7300:46:19-
19ZA536172Kynclová ZuzanaVelké Popovice8200:46:20-
20ZA537821Hochmanová Pavla-7700:46:21-
20ZA5371403Kantorová KateřinaJílové u Prahy7600:46:21-
109MJ537782Koller TomášKPMG Running Club8800:46:21-
197MA5401357Křivánek MartinJablonec nad Nisou8300:46:22-
110MJ540243Kazda RadekChrbonín8600:46:22-
110MJ5401619Lexa LukášPilsenman Club8700:46:22-
198MA543806Ostruszka JanTJ Karpentná8300:46:27-
198MA543680Lisner JakubRokycany8500:46:27-
200MA545608Vaculík MartinJablonec n/N8300:46:28-
10ZB546814Novotná GrétaBMBK7300:46:29-
201MA546734Siegl StanislavSKPŠ Praha7700:46:29-
130MB548604Plesník ZbyněkBK Hakenova7300:46:33-
202MA5491208Hošek Michalneregistrován7900:46:34-
40MC549183Uxa TomášTriatlon Beroun6500:46:34-
112MJ551387Lejsek MarekTři pro zdraví8800:46:35-
131MB552450Srna RobertSrnators7400:46:36-
11ZB5521233Svobodova MiladaPraha6900:46:36-
203MA5541329Sorm Petr-8400:46:38-
132MB555664Brandys BogusławOświęcim6700:46:41-
204MA55530Janata PavelVlkava8300:46:41-
22ZA5571201Laurová Ilona-8500:46:43-
20ZJ5571438Kotlářová HanaAnimace FAMU8900:46:43-
205MA559588Jeřábek MichalBěžecký klub České spořitelny7800:46:45-
113MJ5601431Obolenskiy Vladimir-8800:46:46-
206MA560371Bican StanislavPraha7900:46:46-
133MB562490Horký MiroslavBěžecký klub České spořitelny7300:46:48-
41MC5631429Rauscher AlexAXIS Run Team6300:46:50-
134MB564123Košťál JanBK Žatec/ Žatec7200:46:51-
207MA564231Beran TomášAK Malešice Running Freaks7800:46:51-
21ZJ5641211Rakytova Tatiana-8800:46:51-
114MJ564832Novák Jindřich-9300:46:51-
42MC568471Ševinský JanBěžecký klub České spořitelny6100:46:52-
12ZB568291Třísková KatarínaPraha 67100:46:52-
135MB5701380Němec Antonín-7200:46:54-
13ZB570255Bayerová LenkaTJ Sokol Unhošť6800:46:54-
135MB570186Kroufek LuděkPL Dobříš7300:46:54-
115MJ573286Vaculik Andrejneregistrován8600:46:55-
22ZJ5731016Ernestova MartinaDexer BSK racing8700:46:55-
116MJ5751620Marat Martin-9400:46:56-
137MB5761452Civín Jiří-6800:46:57-
43MC576264Kouklík StanislavBenešovský běžecký klub6100:46:57-
208MA5761363Jiránek Václav-8000:46:57-
209MA579793Vlasák Michal-8200:46:58-
138MB580736Vlk RomanLightning Prague7000:46:59-
117MJ580955Barták ZdeněkBowling - Squash Sadská8800:46:59-
23ZA582282Rippelova Hana-8300:47:00-
139MB5831302Skála JakubPraha Nusle7300:47:03-
210MA5831343hnilica tomasPrevazne neskodny Dragon boat team8000:47:03-
140MB585108Ozga ZbigniewPraha 56900:47:04-
141MB5861466Bezpalec JanKlub Vodnická7500:47:05-
211MA586133Novák JakubDT Břehy8300:47:05-
212MA5881115Šedivý JanVyběhej se8400:47:06-
212MA5881605Hájek Josef-8300:47:06-
142MB588351Kruchina JiříPraha - Vinoř7200:47:06-
44MC5911407Skotnica Svatoplukneregistrován6500:47:07-
118MJ591315Peterka TomášAC Bludišťák8600:47:07-
143MB593830Dušek RostislavDataLine7100:47:08-
144MB594361Hojný RobertCK Vinohradské Šlapky7200:47:09-
214MA5951135Roušavý JanKabuki Team8500:47:12-
23ZJ595705Simbaeva ValeriyaSK Svěrák/Praha9200:47:12-
215MA597639Pruner ZdeněkPraha8300:47:13-
145MB59877Horký JanKLHK7200:47:15-
146MB599300Smrček PavelDeníčky7300:47:17-
216MA599915Valach DavidRostoklaty7900:47:17-
45MC601147Zítka MiloslavŠAK Chodov6300:47:18-
217MA602948Zuzaník JiříPraha8100:47:19-
46MC6021078Hanzl RadkoV Lukách6100:47:19-
218MA604611Kropík LukášAK Vinoř7900:47:20-
147MB605914Dukát MartinASP / Praha 47200:47:21-
148MB6061243Pribičin LudvíkTriatlet Karlovy Vary7000:47:23-
219MA6061612Vamberský LiborVeleň7800:47:23-
47MC606910Dvořáček JosefPIM Praha6500:47:23-
24ZA6061416Ludvíková KatarínaDexter BSK racing7900:47:23-
220MA6101501PALEČEK JAN-7900:47:24-
149MB610871Mareš ZbyněkDefect7100:47:24-
150MB6121601Valenta Zdeněkred rabbit7000:47:25-
221MA6131145Ladislav Bubla-8300:47:26-
119MJ614923Kolínek Ondřej-8700:47:28-
222MA614848Palek JanHejvy's Intimmate Team7700:47:28-
120MJ6161048Zehringer DominikSC Praha9000:47:30-
48MC616119Otava MiroslavTraged Team6200:47:30-
223MA616721Průcha Lukáš-8100:47:30-
151MB6191151Vidim JanDomat6700:47:31-
151MB6191459Scheuch MartinSentient6900:47:31-
15MD619888Pečený Jan-5300:47:31-
224MA622613Strakatý MartinDEXTER BSK RACING TEAM7600:47:32-
121MJ623178Beránek AlešPraha9100:47:33-
225MA6231561Žák JakubHanspaulka8400:47:33-
226MA625619Harzer PetrPraha 27600:47:34-
227MA626991Sidorkin OlegCERGE-EI8000:47:35-
228MA627390Dařílek Dalibor-7800:47:36-
228MA627403M0sy8ros PetrCircon8200:47:36-
49MC6291142Hejzlar JaroslavPraha 105700:47:37-
122MJ630413Sochor Tomáš-8800:47:41-
25ZA6301303Jureckova Helena-8000:47:41-
153MB632295Postupa AlešPraha7400:47:42-
230MA6331547Jones DanielPrague8000:47:43-
26ZA634978Volfová Martina-8100:47:46-
231MA63545Sedlecký RobertSAK Lenora8200:47:48-
232MA636992Spilka PetrDezoláti z HP8200:47:49-
233MA637768Adamík Renéneregistrován7600:47:50-
27ZA6371308Kokotíková Jarmila-8300:47:50-
14ZB6391465Bezpalcová EvaKlub Vodnická7500:47:51-
154MB639204Zvonař JaroslavMan Can7200:47:51-
234MA641480Šafránek AntonínBěžecký klub České spořitelny8100:47:52-
50MC6421281Pirona Paolo-6200:47:53-
235MA642398Olšovský VítězslavMetro A - Praha8300:47:53-
236MA644745Tománek JaroslavSK I.CA8300:47:54-
237MA645989Štancl Jiří-7900:47:55-
155MB645673Staněk MilanKenast Pečky6600:47:55-
156MB6473Beneš MiroslavČMK7300:47:56-
16MD6481049Zehringer AlešOA Kollarova5500:47:57-
24ZJ648758Lachmanová Anna-8600:47:57-
238MA648242Daniš Pavolwww.bezeckaskola.cz7800:47:57-
123MJ6481609Šůs JanTri Ski Horní Počernice9000:47:57-
157MB652858Tůma LiborBenešov7100:47:58-
15ZB652154Kotecká LenkaAK Malešice Running Freaks7500:47:58-
124MJ654598Walica Michal-8800:47:59-
17MD6541591Tausinger IgorCrotalus Praha4900:47:59-
28ZA656855svátková barbora-8500:48:00-
239MA657990Steinbauer MartinStaroboleslavsky kloub8300:48:02-
16ZB6571204Flašarová LenkaNáchod7200:48:02-
29ZA6571209Bendová Michaela-8500:48:02-
240MA660175Svoboda PetrAK Řitka A Team8000:48:03-
125MJ6611451Kořínek Tomáš-8600:48:04-
158MB661668Soldát MiroslavChaBrusiči7500:48:04-
25ZJ661370Holíková MartinaPraha 49800:48:04-
158MB661200Svěchota PetrSpartak Praha 46600:48:04-
241MA665658Douša OndřejPraha7700:48:05-
126MJ6661231Svoboda MilanBěžecká škola Miloše Škorpila Praha8600:48:08-
18MD6661246Dohnal DavidDP Praha5500:48:08-
127MJ668942Kotrc EdmundAC Kachna, Blšany9000:48:09-
160MB6691418Novák RadomírUhlířské Janovice7000:48:10-
26ZJ6691109Ambrožová Irena-8800:48:10-
19MD671144Kohlíček JosefŠeberov5200:48:11-
242MA6721214Hlubik Miroslavnení8400:48:12-
20MD6731399Dolejš JanTJ Sokol Unhošť4900:48:15-
27ZJ6741553Vopěnková JanaAC Bludišťák8600:48:17-
243MA67516Schmeller JiříAž na plech8500:48:18-
243MA6751116Plhák VáclavMohelnice8200:48:18-
161MB677121Šiml JanNovis TK Praha6700:48:20-
21MD6781285Eliáš PetrASC DUKLA5100:48:21-
245MA67956Linhart FrantišekSokol pražský8200:48:22-
128MJ680921Šída AdamAC Kachna, Blšany8600:48:25-
30ZA680432Malovcová Monika-8000:48:25-
162MB680863Bartoš Václav-7300:48:25-
163MB683252Vrba VítBTT Libochovice7300:48:29-
28ZJ6841621Kotěšovcová AnnaTriski Horní Počernice9600:48:31-
51MC6841155Machka Jiří3M5900:48:31-
246MA684149Pospíšil JanJP Group7700:48:31-
129MJ6871383Pliska Tomáš-9900:48:36-
247MA6881265Vacek Jaroslav-8300:48:38-
247MA6881679Koller FilipDHL ITS Running Club7800:48:38-
17ZB690654Kučerová DanielaPraha7100:48:40-
18ZB691916Podaná JanaPraha7400:48:41-
164MB6921649Petrásek JosefTJ Sokol Paběnice7200:48:42-
130MJ6931199Zelenka FilipSUADRA9500:48:43-
249MA694647Candrák MartinPraha7700:48:44-
250MA695434Zborník PetrBěchovice7900:48:45-
250MA69558Rebec JanPraha 97900:48:45-
252MA697474Pavelka BohumilBěžecký klub České spořitelny7900:48:48-
52MC697430Tichý Stanislav-6000:48:48-
253MA699475Srba TomášBěžecký klub České spořitelny8000:48:49-
131MJ699852Kuřátko Lukáš-8700:48:49-
165MB701394Král MilošAKK Praha7000:48:51-
22MD701179Rock JanSokol Unhošť5400:48:51-
254MA7011509Pulkrábek MartinASMAT8000:48:51-
29ZJ7011315Bártlová Kateřina-8700:48:51-
19ZB7051338Kašparová EvaPraha7300:48:55-
255MA705842Škráček Jan-8100:48:55-
31ZA7051602Novakova BarbaraDBK Uvaly8100:48:55-
256MA7081654Mráz MartinVinoř Notors Team8400:48:57-
166MB70833Tůma PetrRun Porg7000:48:57-
257MA7101683Balák Otakar-8100:48:58-
32ZA7101320Palečková Veronika-8500:48:58-
258MA712616Macek Lukáš-8400:49:03-
23MD712677Šulc MiroslavÚstí nad Labem5500:49:03-
132MJ714246Vostřel Michal-8700:49:06-
30ZJ715853Černá EditaHisport team, Praha8900:49:07-
167MB716699Nosek TomášPraha6900:49:08-
133MJ7171590Klindera Martinspeedwaylive.eu8800:49:09-
53MC718651Záruba LuděkAC PRAHA 18905900:49:10-
53MC71825Novák JosefNOVAKART5800:49:10-
55MC7201613Hofman Roman-6500:49:12-
168MB7201290Lipš MichalSokol Královské Vinohrady7300:49:12-
56MC7221053Papoušek AntonínHrdlořezy6300:49:14-
259MA723352Chromčák Jaromír-8400:49:15-
259MA723102Kasa PetrAC Dolni Chabry7700:49:15-
169MB7251461Zajíček SvatoslavRUNštejn7400:49:16-
134MJ725873Karvan JakubPísek9100:49:16-
261MA7271189Čada Jiří-7600:49:18-
31ZJ7281239Svobodová Magdalénaneregistrována9300:49:19-
170MB728959Tománek VladimírPraha7300:49:19-
135MJ7301563Kratochvil Filip-8700:49:20-
57MC730833Kunstýř JanCream TEam6300:49:20-
262MA7321196Vojtek FrantišekPraha 28000:49:22-
58MC732166Zeman VladimírSokol Kolín5900:49:22-
59MC7341325Leština Jaroslav-6200:49:23-
33ZA7341497Stránská Věra-7800:49:23-
136MJ7361236Hlinka Jaroslav-8600:49:24-
32ZJ73721Pýchová VeronikaNike+ Run Club8700:49:25-
32ZJ7371258Viktorová JitkaKbely9100:49:25-
60MC739464Králík MichalHradec Králové6200:49:26-
34ZA7401393Svobodová MichaelaLUKYSPORT TEAM8300:49:27-
137MJ741337Doseděl Jan-9100:49:28-
263MA741113Neduchal Martin-7700:49:28-
35ZA743208Pohanková GabrielaBŠMŠ8400:49:29-
264MA7431273Štancl MartinKlatovy8100:49:29-
171MB74395Kalenský PetrBrandýsek6800:49:29-
172MB746363Polák PetrKarlovy Vary7300:49:32-
173MB747689Němeček JanPraha 67100:49:33-
20ZB7471599Kincová PetraTriatlon Ladies7400:49:33-
36ZA7471560Šeflová Adéla-8500:49:33-
265MA750748Kroupa Tomáš-7700:49:36-
138MJ7511148Galbavý MatějChrastava0000:49:37-
139MJ7521637Gyárfás Petr-9600:49:38-
174MB753442Martínek Jaroslav-7200:49:42-
174MB753418Vávra MartinCIRCON6700:49:42-
37ZA753392Kamarádová JanaBestarostný běhodálové8200:49:42-
176MB7561086Ševčík MartinBK Zatec6800:49:43-
21ZB7561261Havlinová Markéta-6800:49:43-
266MA7581487Haloun Pavel-8400:49:45-
267MA759493Richtr JakubBěžecký klub České spořitelny8500:49:51-
38ZA7591313Škodová EvaŽamberk / Trailpoint8400:49:51-
268MA761741Randáček Martin-8100:49:52-
24MD761134Valenta ZdeněkPraha5500:49:52-
34ZJ7631250Petr Josef-8600:49:56-
177MB7641147Galbavý AlešChrastava7100:49:57-
178MB765170Škrdlant RadekPlískov7500:49:58-
25MD765981Horna JosefZámostí5100:49:58-
179MB767754Peterka IvoSvitavy7500:50:04-
61MC7671180Schovánek MilanKrčský les B6200:50:04-
269MA769276Juříček JanRelative Team8000:50:06-
39ZA7691535Šebková KristýnaPraha 47900:50:06-
62MC771454Chmel ZdeněkBěžecký klub České spořitelny6200:50:07-
270MA7721319Beneš Petr-8000:50:08-
271MA77391Smolon David-7700:50:09-
271MA7731143Pleskač Ivan-8500:50:09-
35ZJ773896Müllerová BarboraKerteam9700:50:09-
180MB776804Hanzel Renébez7400:50:10-
180MB7761437Marat PetrLUKYSPORT TEAM6900:50:10-
273MA778950Krčil Luboš-8300:50:13-
1ME7781669Kánský VladimírSpartak Praha 44000:50:13-
40ZA7801271Šnáblová JanaBěžecký klub České spořitelny8400:50:15-
22ZB781473Gittlerová JanaBK Manušice7300:50:17-
274MA7821552Helmich Tomáš-8400:50:21-
182MB783844hanzlík luděk-7000:50:24-
63MC7831570Gut RobertRG6100:50:24-
275MA785986Trost AlešVinoř Notors Team8400:50:25-
140MJ786143Kopřiva JakubRC tatra smíchov9100:50:26-
64MC7871047Doležal TomášSK Tři Sestry Stará Kovárna6500:50:27-
276MA7871190Popelka Jan-7800:50:27-
36ZJ7871041Štěpánková LenkaŠvihov9000:50:27-
276MA7871631Culos Stefano-7700:50:27-
4ZC791284Bajerová IlonaTupesy5800:50:29-
278MA7921103Matásek LubošSK Plzeň Bolevec8400:50:30-
26MD7931187Mrkvička JanLUKYSPORT TEAM4700:50:31-
141MJ7941318Redondo AsierClub de corredores del Cervantes8700:50:32-
279MA795889Venhuda Jan-8300:50:35-
142MJ796580Doležel MartinBěžecký klub České spořitelny8700:50:36-
280MA7961498Karvan PavelPísek8200:50:36-
183MB798339Robert SchrothPraha 87100:50:37-
65MC7981585Daněk JaroslavSK Jerry Run6500:50:37-
143MJ800999Kadaník Dalibor-9000:50:40-
143MJ800774Kocurek AdamSKPŠ PRAHA8600:50:40-
281MA802733Cigler Romanneregistrován8300:50:42-
41ZA8031548Bahnová DanaSK Křapky8100:50:43-
27MD8041440Lafek PetrLes5400:50:44-
37ZJ805834Pavlíková Barbora-8800:50:47-
184MB806460Hadaric CtiborSatalice7300:50:48-
42ZA8061348Dvořáková Denisa-8100:50:48-
38ZJ808881Zuzana KuropatnickáPraha 108700:50:49-
185MB808772Málek JanCerhenice7500:50:49-
185MB8081102Keil PavelPraha7200:50:49-
2ME81173Řápek VáclavAVC Praha4200:50:52-
145MJ8121385Horáček JakubLomnice nad Popelkou9400:50:55-
187MB813302Tall PavelCNB PRAHA6900:50:57-
282MA8141638Mixa VladislavPraha Uhrineves7600:50:58-
188MB8141039Krbec TomasZvířátka pana Krbce7300:50:58-
283MA816469Charvát JosefBěžecký klub České spořitelny7600:51:00-
189MB817599Slabý JosefTJ Sokol Kolín - atletika7200:51:01-
39ZJ818928Králíčková Ivona-8700:51:03-
39ZJ8181446Choutková Magdaléna-8800:51:03-
146MJ8181405Randík Jan-8700:51:03-
43ZA8181077Drahoňovská VeronikaLučany nad Nisou8400:51:03-
1ZD8181530Pokorná VěnceslavaAtletika Hostivař4800:51:03-
43ZA818799Šnapková PetraOstrava8500:51:03-
66MC8241480Bavor JiříTJ Doksy6500:51:04-
284MA8251274Návrat Jiří-8300:51:10-
284MA8251624Weil Petr-8500:51:10-
67MC827634Černý Jindřich-6400:51:11-
286MA82871Cihelka Ondřej-8500:51:15-
28MD829225Tesař JaroslavKolospolek Říčany4800:51:16-
68MC830625Nečas ArnoštBOOTCAMPS BOHNICE6300:51:17-
287MA8311417Šebesta MichalMetro A - Praha8300:51:20-
190MB832253Jásek Daniel-7300:51:22-
288MA8331412Bábela Martin-7700:51:23-
45ZA8341463Sklenářová TerezaEndurance Lab team8400:51:24-
2ZD8341198Kováříková PavlaŠAK Chodov5500:51:24-
289MA836996Schejbal RobertPraha8100:51:28-
191MB83670Pančev Marek-7500:51:28-
147MJ838803Voleman Luboš-8700:51:30-
192MB839743Kliment Martin-7100:51:31-
192MB839953Veselý PavelSTS Chvojkovice Brod7000:51:31-
23ZB839146Patzáková JanaPraha7000:51:31-
192MB839457Gololobov MichalSlovan Hradištko7300:51:31-
29MD8431206Flašar PetrNáchod5400:51:33-
195MB8431600Kružík JanSokol Kolín - atletika7500:51:33-
69MC843756Honců JiříSport klub Zahořany - udělej si žízeň5600:51:33-
196MB8461384Horáček SvatoplukLomnice nad Popelkou7400:51:34-
148MJ846993Procházka MichalBK Louny9100:51:34-
46ZA848441Indráková Radka-8400:51:35-
24ZB849851Brandys JolantaOsvětim6700:51:36-
290MA849601Molitoris AndreasJablonec nad Nisou8300:51:36-
30MD851590Novák VladimírBěžecký klub České spořitelny5400:51:38-
25ZB852396Šimandlová KláraSK Oceláci Ostrava7200:51:39-
5ZC853293Kočová AlenaKPO6200:51:42-
149MJ8541685Kysela Ondřej-8700:51:43-
47ZA8541275Uhrová DenisaHO Tatran Havířov8000:51:43-
70MC856724Brtna MiroslavHejvy's Intimmate Team5800:51:44-
150MJ8571686Minha Martin-9100:51:48-
48ZA857260Švihovská EvaSportcentrum Jičín8300:51:48-
48ZA8571680Holešovská MarcelaBěžecká škola Miloše Škorpila7700:51:48-
197MB860237Živor Rastislav42FS7400:51:49-
198MB8611629Spálenka OndřejBauer Team - www.uslepejse.cz7500:51:53-
41ZJ8621061Cervanová AnnaANAVI tým9100:51:54-
291MA8621356Mikulecký TomášTRANSCO Děčín7800:51:54-
151MJ8641663Stříbrný David-8700:51:55-
50ZA865656Sotonová JitkaPraha Satalice7900:51:59-
152MJ8651305Kesman Filip-9300:51:59-
153MJ8671263Krasula Lukáš-8900:52:00-
31MD8681623Ivory Benjamin-5200:52:02-
51ZA8681390Koskanova AnetaPraha8300:52:02-
71MC870849PŘÍBRSKÝ DušanKPO6500:52:03-
42ZJ8711640Dittrichová Iveta-8900:52:05-
199MB872278Macek StanislavVelké Poříčí7500:52:06-
52ZA873642Bouchalová LuciePraha8000:52:07-
32MD873883Cvanciger MiroslavŘevnice5400:52:07-
200MB8751420Hamerník Petr-7300:52:08-
200MB8751069Škoda Milan-7500:52:08-
154MJ877713Falátek Jakub-8700:52:09-
53ZA8771643Prášilová Kateřinarun baby run8100:52:09-
292MA8771140Husák Ondřej-7800:52:09-
202MB880222Šimek StanislavPraha7300:52:10-
43ZJ881224Bugniot Celia-8600:52:11-
43ZJ881899Dolejší Tereza-8800:52:11-
203MB883681uhříček petrPerštejn7200:52:15-
204MB884232Srubar Jiri-7500:52:16-
72MC884582Peterka PavelBěžecký klub České spořitelny6100:52:16-
45ZJ8861326Leštinová Dita-9700:52:19-
205MB887887Konderla Jaromír-6600:52:20-
33MD8871345Kališ JaroslavSchachermayer Praha5400:52:20-
206MB8891673Schön Richard-7400:52:21-
46ZJ8901564Roudnická EvaAK Sokolov8600:52:23-
293MA891623Stejskal HonzaS.V.V.A.T.8200:52:24-
6ZC8921474Rusňáková Martina-5900:52:25-
294MA8931430Brablec Martin-7800:52:28-
295MA8941171Malý Ondřej-7900:52:30-
73MC89561Metelka JosefPraha5700:52:31-
296MA896439Štěpánek Pavelneregistrován8200:52:36-
26ZB896985Lenčová JanaMk Seitl Ostrava6900:52:36-
296MA8961286Orszulik Jakub-8500:52:36-
74MC899453Vladyka JaromírStudio POLE Velké Popovice5600:52:37-
34MD9001475Čáslava PetrTeplice5300:52:38-
54ZA901672Litvaj Marta-8300:52:40-
47ZJ90143Baselová MarcelaKralupy nad Vltavou9200:52:40-
155MJ9031071Puš VojtěchJBC9000:52:41-
298MA903831Převrátil JanSPONA Teplice7700:52:41-
55ZA905792Krejčířová EvaPraha7900:52:42-
156MJ905341Růžička Jan-9000:52:42-
299MA9051056Petřek Jiří-7600:52:42-
56ZA908692Matoušková Tereza-7900:52:43-
57ZA909603Kubíčková Kristýna-8200:52:46-
48ZJ9091616Hosnedlová MarkétaŽUCH9200:52:46-
207MB9111576Bureš PavelS.P.CH.S.7400:52:48-
208MB9121404Hanák Roman-7400:52:49-
27ZB913312Jirková Alena-7000:52:50-
157MJ9131255Otoupal Lukáš-9000:52:50-
209MB915234Al-Bunni RamezPraha 86800:52:52-
300MA9161574Ježek DavidMizuno Czech8100:52:54-
75MC9171617Noll Christian-6300:52:55-
210MB9181301Hanák Karel-7400:52:56-
35MD9191216Holas JaromírTragéd Team Praha5200:52:57-
76MC920165Horák JaromírHlízov6500:52:59-
58ZA921177Kašparová IvetaPraha7800:53:00-
301MA9221128Salot Martin-8000:53:01-
28ZB923287Souchová HelenaSPONA Teplice7400:53:02-
302MA92369Broža VojtěchPraha8500:53:02-
211MB925687Šmíd JanOdolena Voda7000:53:03-
7ZC925650Zárubová JanaAC PRAHA 18905900:53:03-
158MJ927968Tikal FrantišekBuchmeister team9100:53:05-
212MB927843hladík robert-7300:53:05-
59ZA9291336Streublová DenisaPraha8500:53:06-
159MJ930605Rychlík JanSURVIVAL9300:53:08-
160MJ931592Žižka OndřejBěžecký klub České spořitelny8600:53:11-
60ZA9311450Rusňáková Jarmila-8500:53:11-
161MJ9331651Pokorný JosefDecathlon9200:53:12-
77MC934417Popelka MiloslavHradec Králové6000:53:16-
303MA9341639Zamazal David-8100:53:16-
78MC9361124Kyselý PetrTJ Zduchovice6400:53:17-
304MA9371276Bartek Zoran-8300:53:19-
213MB937857Nový Milan4&4 Rohlíci7100:53:19-
49ZJ937159Pechová LenkaTOM KČT Kralupy8900:53:19-
305MA9401688Eichler JakubErizo Team7900:53:22-
61ZA9411129Janžurová OlgaSURVIVAL8400:53:24-
79MC942235Fajta VladimírSpolek Lipican - Kbely5700:53:25-
62ZA9421674Kavánková HanaHAKA Racing Team8400:53:25-
63ZA9441425Kašparová Romana-7700:53:26-
36MD9451062Kališ PřemyslTJ Znojmo5200:53:27-
214MB945114Faltýn RomanKO Troja7400:53:27-
306MA9471037Čenský PetrPraha8200:53:29-
8ZC948826Bieblova JanaPraha 66100:53:30-
162MJ949499Döme RadekBěžecký klub České spořitelny8800:53:31-
307MA9491058Ridzoň MartinPraha Kbely8100:53:31-
64ZA949859Silná MarkétaTJ Jiskra Nový Bor8100:53:31-
308MA95289Zelenka PetrMiškovice7700:53:32-
215MB952808Pavelka Michal-7000:53:32-
309MA954976Ullmann PetrUšoplesk Team8400:53:34-
310MA9551359Novák Daniel-7600:53:35-
3ZD9561215Holasová JarmilaTragéd Team Praha5400:53:37-
311MA9571441Vinkler Pavel-8100:53:39-
311MA95753Wachtarczyk TomášNoDNF.cz7700:53:39-
65ZA959325Želechovská Jana-7700:53:41-
216MB960492Michovský DanielBěžecký klub České spořitelny7500:53:44-
66ZA9601172Kučerová Michaela-8100:53:44-
313MA962877Paleček Ondřej-8100:53:45-
313MA9621173Janovský Jan-8100:53:45-
315MA9641096Burda MartinVinoř Notors Team8200:53:47-
67ZA9651174Fornůsková Michaela-8300:53:48-
80MC965381Wiener OtakarMK Kladno5600:53:48-
316MA965410Janík Ladislav-8400:53:48-
29ZB968456Gololobová BlankaAVC Praha7300:53:50-
317MA969373Benda Marek-8200:53:51-
3ME9701521Sládek KarelKrásná Lípa4500:53:53-
163MJ9711506Růžička JakubBuchmeister team8700:53:55-
30ZB9711106Košatová Hananeregistrován6800:53:55-
50ZJ973248Třebická Zuzana-9600:53:56-
68ZA973860Mazochova SarkaSlany8000:53:56-
50ZJ9731556Menšíková Karolína-9200:53:56-
81MC973383Valta StanislavGP Kolín5800:53:56-
68ZA9731422Kolovratová ŠárkaSabat Praha8000:53:56-
31ZB9781555Vlková Iva-7300:53:57-
318MA978667Urbánek MilanPraha7900:53:57-
70ZA9801381Hubáčková MartinaBáječné ženy v běhu8500:53:58-
217MB981820Felber Tomáš-7300:53:59-
52ZJ982285Bošanská RadkaMartin8900:54:00-
218MB98351Kodat AlešBiketour7300:54:01-
219MB9841507Vimr Michal-7400:54:02-
220MB98511Barta MiroslavKlasterec nad Ohri6900:54:03-
53ZJ98618Matoušková MarkétaBTK EURO BIKE Praha9600:54:05-
82MC987813Lagarde MartinBMBK6000:54:06-
83MC9887Vesely PetrKlasterec nad Ohri5800:54:07-
221MB9891626Kovářík VladimírBéKá Zeleneč7400:54:08-
221MB989202Buriánek TomášHovorčovice7200:54:08-
84MC99138Sova JanMP Praha6500:54:11-
85MC992245Závora IvanOstrov6500:54:12-
319MA992717Kasa MartinGolf Club Streda Inak8000:54:12-
223MB9941448Kubíček Jan-7500:54:13-
71ZA9941249Petrová Eva-8500:54:13-
164MJ9961339Svejkovský MatějBenešovský běžecký klub9700:54:14-
320MA997404Černoušek Bohuslav-8200:54:15-
86MC998997Knotek JaroslavŽaves club6300:54:18-
224MB99999Velas JakubAmpex Praha7000:54:19-
54ZJ9991120Jerabkova AlzbetaBK8700:54:19-
321MA1001127Otradovský PatrikMenX Krucemburk7700:54:20-
55ZJ10021107Rathouská Michaela-8700:54:24-
322MA1002461Schmid MiroslavKbely7600:54:24-
32ZB10021113Hyťhová Iva-6700:54:24-
225MB100564Sailer RadekTři pro zdraví7500:54:26-
165MJ10061045Zmek OndřejPraha8600:54:27-
72ZA10061668Paškrtová ElenaBrázdim 747700:54:27-
226MB1006753Dlugoš Ivo-7400:54:27-
37MD10091514Šoral Vladimír-5500:54:28-
37MD10091661Adámek PetrPraha5400:54:28-
227MB101165Haupt PetrTři pro zdraví7500:54:29-
323MA1012585Polák OndřejBěžecký klub České spořitelny8000:54:30-
323MA10121424Holeček Petr-7900:54:30-
56ZJ10141157Levrincová Alexandra-8700:54:31-
325MA10151043Čížek PetrBehej Poděbrady8400:54:32-
325MA10151220Burian Petr-7900:54:32-
327MA10171566Pokorný Jakub-8500:54:35-
87MC10181117Tomáš PetrKVM 18816500:54:36-
228MB1019786Nykel Lumír-6700:54:38-
88MC1019897Ledvina TomášAVC Praha6300:54:38-
57ZJ1021388Nerušilová HanaJdu běhat8700:54:39-
39MD1021637Hlava MilanLongrun.cz5500:54:39-
57ZJ10211212Mottlová Daniela-9100:54:39-
229MB10241042Kykal MartinTRI-SKI Horní Počernice7000:54:40-
89MC10242Naar PetrOstrava6300:54:40-
4ME10261371Jantsch VítězslavLIAZ Jablonec3500:54:43-
73ZA10271572Manďáková ZuzanaMizuno Czech8400:54:44-
74ZA1028375Tichá DominikaGP Kolín8000:54:46-
75ZA1029615Hermanová Krista-8200:54:47-
75ZA10291378Heřmanová JanaJdu běhat8400:54:47-
230MB1029983Říha MiroslavVinohradské šlapky7300:54:47-
40MD1032103Pucholt MiroslavSABZO/Praha5100:54:48-
231MB1033618Hořejší TomášPraha 4 Kunratice7200:54:51-
328MA1034187Milec Andrej-8200:54:52-
166MJ10341387Horáček TadeášRoškopov8800:54:52-
59ZJ10361080Nováková Klára-8800:54:55-
77ZA1037864Procházková AlenaTuchoraz8200:55:00-
78ZA1038322Polášková PavlínaPraha 48100:55:04-
5ME1038307Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:55:04-
167MJ1040935Šída JanAC Kachna, Blšany9000:55:09-
329MA10411421Hůta MartinBrandýs Crew7900:55:12-
329MA10411635Brázda JosefBrandýs Crew8000:55:12-
331MA10431409Gajdušek Lukáš-8400:55:14-
168MJ10441253Srp Daniel-8700:55:16-
332MA10451291Michelucci Fabio-7600:55:17-
79ZA10451293Janvier Marie-8500:55:17-
80ZA1047693zemanova andrea-8300:55:21-
60ZJ104719Matoušková MichaelaBTK EURO BIKE Praha9700:55:21-
232MB1049635Krištofík JiříX-TRAIL ORLOVÁ6600:55:23-
169MJ105050Forman Michael-8600:55:24-
61ZJ10511002Hoskovcová ŽanetaChaBrusiči9000:55:26-
61ZJ10511453Dohnalová Karolina-8800:55:26-
333MA10511333Koukal LukášBeroun8400:55:26-
170MJ10541489Švingr Michal-9200:55:27-
334MA10551554Kozelka PetrAC Bludišťák8000:55:28-
63ZJ1056901Sládková Tereza-9200:55:29-
335MA1056906Beneda Josef-8100:55:29-
64ZJ1058106Vodičková DanaMilovice8600:55:31-
41MD10591247Ge EvženTrailpoint5400:55:33-
81ZA1060416Maternová Radka-7600:55:34-
336MA1061587Slavík MarekBěžecký klub České spořitelny8100:55:35-
65ZJ10621131Buzková KristýnaSURVIVAL9000:55:37-
233MB1063769Baran RichardPraha7100:55:38-
234MB1064878Štindl Jan-7100:55:39-
82ZA10651344Jeriová Michaela-7900:55:40-
337MA1065481Šlápota LadislavBěžecký klub České spořitelny7900:55:40-
338MA10671156Chalupa AdamVinoř Notors Team8500:55:41-
339MA10681603Cabejšek MichalBojuju sám se sebou a za sebe:)7800:55:43-
66ZJ1069880Kobzová Tereza-9000:55:44-
235MB1070750Kozubek PetrPraha 37200:55:45-
83ZA1071261Vaňková Renata-8200:55:46-
171MJ1071805Molinari JanHranice na Moravě8900:55:46-
67ZJ10711491Landová VeronikaDecathlon Černý Most9300:55:46-
171MJ1071823Levý Vojtěch-8900:55:46-
236MB1075674MIŠTÍK Martin-7000:55:47-
4ZD1076192Křepelová AnnaPraha5500:55:48-
68ZJ10771083Malinová Lenka-9500:55:49-
69ZJ1078869Raiskupova Anna-8700:55:51-
237MB10791079Friesinger PetrVeleň6700:55:52-
6ME1079203Kocian LuděkAVC Praha4200:55:52-
33ZB10811242Pribičinová SimonaTriatlet Karlovy Vary7100:55:54-
340MA1082216Schoenherr AllanFitcentrum Mamut Uvaly7900:55:55-
84ZA10831340Péťová JanaBáječné ženy v běhu8500:55:56-
341MA10831272Knebl LukášBěžecký klub České spořitelny8500:55:56-
85ZA10851161Živná MarkétaBěžecký klub České spořitelny7700:55:57-
173MJ1086807Ambrož Ondřej-9000:55:58-
86ZA1087364Poláková MonikaKarlovy Vary8200:55:59-
238MB1088321Vančura Tomáš-6800:56:00-
34ZB1088487Hálová GabrielaBěžecký klub České spořitelny7500:56:00-
174MJ1090796Vilímovský Petrneregistrovany v zadnym klubu9000:56:01-
42MD109187Vejrosta PetrNedvědice5100:56:04-
87ZA1092974Hrabalová Daniela-8000:56:05-
175MJ1093946Polek Adam-9100:56:06-
88ZA1094614Machátová MariePraha8300:56:07-
176MJ10941628Staša Roman-8800:56:07-
5ZD10961586Chlupatá JanaSABZO5000:56:08-
239MB1097764Holub Jiří-7300:56:10-
35ZB1097763Hanková AlicePraha7400:56:10-
89ZA1099354Hrbková JiřinaSK Kbely7700:56:12-
36ZB10991458Veverová DanielaISC Praha7000:56:12-
70ZJ1101925Laszko Anna-8900:56:13-
37ZB1102879Kamarádová DanielaBáječné ženy v běhu7200:56:18-
342MA11021597Ledvina Jan-7900:56:18-
90ZA1104488Bačkovská PetraBěžecký klub České spořitelny7800:56:19-
240MB1105118Váša Martinneregistrován6800:56:21-
241MB1106579Janík JanBěžecký klub České spořitelny7200:56:24-
91ZA1107766Doudová Zuzana-7800:56:26-
71ZJ11081664Hájková Jana-8600:56:28-
90MC1109788Mucha Aleš-6400:56:30-
43MD1109266Veselý MilanGP Kolín4800:56:30-
44MD11111443Vinkler Milan-5200:56:32-
91MC1112683Ransdorf JiříRunfree5700:56:33-
72ZJ11131266Stehlíková Karolína-9100:56:34-
72ZJ1113958Trumhová Kateřinaneregistrována9100:56:34-
177MJ11151368Plch Pavel-8600:56:37-
74ZJ11161060Cervanová IvaANAVI tým8900:56:39-
45MD1117138Zeman PavelTraged team5400:56:40-
92ZA11181222Kašpárková DanaCOMMERZBANK8100:56:43-
343MA1119145Hlávka RadekHorní Cerekev7900:56:44-
9ZC1119589Nováková PetraBěžecký klub České spořitelny6300:56:44-
46MD11211633Pokorny Josef-4700:56:46-
242MB1122646Janda JiříHisport Team7300:56:49-
242MB1122263Zámečník Martin-7500:56:49-
244MB11241322Kadeřábek RadekAUTOSKLO VOJKOV6600:56:50-
93ZA11241665Vokušová DanaLiberec7700:56:50-
38ZB1124581Lacinová MonikaBěžecký klub České spořitelny7100:56:50-
94ZA1127947Divácká ZdeňkaBrno7800:56:51-
10ZC1128233Rucklová IvanaPraha6400:56:52-
39ZB1128201Jelínková VěraK.O. Poděbrady6600:56:52-
75ZJ113082Bártová Hanane8600:56:54-
47MD11311311Zíma FrantišekPIM 7 Praha4900:56:55-
76ZJ1132323Králová EvaSK HOMERUN Praha8800:56:57-
95ZA11331435Lorencová ŠárkabezvaBeh.cz7800:56:58-
96ZA11341068Hrubá KateřinaPraha 87700:56:59-
344MA1134427Přibil KarelJdu běhat8500:56:59-
345MA1136594Kavale JiříBěžecký klub České spořitelny8000:57:01-
40ZB11371064Wallenfels LenkaSokol Královské Vinohrady6600:57:02-
77ZJ1138850Jakoubková VeronikaBistro U Dvou Přátel8600:57:06-
97ZA11391645Mazancová JanaPraha 97900:57:08-
78ZJ1140930Pavlíková RomanaFSP8900:57:12-
48MD11401675Erenmalm StaffanTJ Doksy5000:57:12-
98ZA1142941Sklenkova Lucie-7900:57:13-
99ZA11431188Čadová LíviaČadovi8400:57:14-
100ZA1144489Černínová PavlínaBěžecký klub České spořitelny7600:57:17-
101ZA1145408Žílová Jitka-7900:57:20-
346MA1145359Doležel TomášPraha8300:57:20-
79ZJ1147148Patzáková TerezaPraha 79700:57:22-
92MC1148429Pecha VladanChihuahua Devils6500:57:24-
102ZA1148933Konečná Zuzana-7900:57:24-
93MC115022Valentin MichalPraha 96500:57:25-
80ZJ11511492Mohoutová ŠárkaDecathlon Černý Most8900:57:28-
41ZB1152636Kubíčková Romana-7300:57:30-
178MJ11531090Plhák MartinMohelnice9000:57:31-
245MB11541352Brožík Pavelžádný klub7100:57:32-
347MA1155779Kucharik Martin-8100:57:33-
246MB11551182Pešek Radovan-7200:57:33-
347MA11551168Hof Radovan-7800:57:33-
347MA11555Vesely TomasKaMa Team8400:57:33-
81ZJ1159466Štanclová RůFDecathlon Černý Most9300:57:35-
82ZJ11601217Hladíková Petra-8900:57:36-
247MB11611397Červenka Tomáš-7300:57:37-
83ZJ11621327Menšíková SylvieJdu běhat8800:57:39-
49MD11621687Kaidl Pavel Štěpán-4700:57:39-
42ZB1164719Steinová Markéta-6900:57:42-
11ZC1164306Břindová IvanaPraha 136400:57:42-
248MB1166836Kusák RomanTJ SKÁLA OKRES CHRUDIM7200:57:45-
179MJ1167973Fábry Martin-8700:57:47-
84ZJ11681447Priesolová Michaela-8700:57:48-
103ZA11691055Indráková ZuzanaPraha8300:57:51-
85ZJ11691075Plešková Eva-8600:57:51-
43ZB1171891Kosternová Michaela-7500:57:53-
86ZJ11721406Matějková Petra-8600:57:55-
104ZA1173301Žeková PavlínaŽekoffky8500:58:03-
249MB1174477Vašička PetrBěžecký klub České spořitelny6600:58:06-
250MB11751481Hlačina Tomáš-7400:58:07-
350MA11761065Kovařík FrantišekKovarna team8400:58:08-
87ZJ1176174Schulzová Jana-8700:58:08-
88ZJ11781541Mačenková KarolínaBáječné ženy v běhu8900:58:09-
251MB1179746Nepraš MichalBenešov7500:58:13-
251MB1179198Straka VlastimilPraha 9 - Kbely7300:58:13-
351MA1181249Hamza MartinBobcats8400:58:20-
105ZA1181827Kolková Lucie-7800:58:20-
352MA1183617Melichar Michal-7900:58:21-
253MB1184586Pleštil MartinBěžecký klub České spořitelny7100:58:24-
180MJ1185267Tikal Jiří-8600:58:26-
353MA11861164Mareš JanDoubek8200:58:30-
254MB1187712Pilař Petr-7000:58:33-
354MA11881510Čornej Jan-7700:58:34-
44ZB11899Kulíková MartinaPraha Kbely7500:58:37-
89ZJ118927Fryšarová EvaPraha9000:58:37-
45ZB1191718Boušková Barbora-7400:58:41-
45ZB1191723Klégrová Jananeregistrována7300:58:41-
106ZA11931386Cvrckova Martina-8200:58:45-
12ZC1194467Chmelová IvaČervená Řečice6200:58:46-
13ZC119517Matoušková HanaBTK EURO BIKE Praha6500:58:47-
90ZJ1196331Popelková IvetaPraha8600:58:48-
50MD1197597Vokáč MilanBěžecký klub České spořitelny5000:58:51-
107ZA1197777Ježková AlžbětaErizo Team7900:58:51-
108ZA1199155Hanlová Lucie-8400:58:55-
355MA12001160Mašín Ondřej-8500:59:01-
51MD1200841Kalina FrantišekPraha5300:59:01-
91ZJ1200135Pavlišová JanaMukařov8700:59:01-
356MA12031671Hejkrlík JiříKunice7600:59:05-
255MB1204327Pekarek Pavel-7500:59:10-
109ZA12051622Kadová AnnaPraha 108100:59:12-
14ZC1205402Hellerová HanaHradec Králové6100:59:12-
92ZJ1207886Hřavová Kamila-9000:59:14-
47ZB120848Knejflová KateřinaPraha-východ,Líbeznice7400:59:23-
110ZA120949Mišnerová Martina-8300:59:24-
48ZB12101396Červenková Šťastná Lucie-7400:59:26-
93ZJ1210421Moravcová MagdalénaPraha8800:59:26-
256MB1212436Lhota Robert-7400:59:27-
49ZB1213438Dvořáková LenkaPečky6600:59:29-
94ZJ1214420Reidingerová MarkétaPraha8600:59:32-
50ZB121531Fiklíková PetraSPONA Teplice7000:59:33-
51ZB12161361Tlukova Zdena-6900:59:40-
95ZJ1217911Potecká PatríciaPigeons9000:59:42-
357MA12181248Petr Adam-8400:59:46-
96ZJ121914Dolečková RomanaKřinec9100:59:48-
97ZJ12201158Neubauerova Ilonajdubehat.cz8600:59:52-
358MA1221706Vavřinec PetrJdu běhat8000:59:58-
257MB1222182Surmaj DavidFC Klamovka7400:59:59-
98ZJ12221587Holubová KateřinaJdu běhat8700:59:59-
99ZJ12241471Parízková MiroslavaPraha 109001:00:01-
94MC12251104Berounský PavelLTC Houštka Stará Boleslav5601:00:05-
258MB1225704Domorád MiroslavUCB-ČS running team7301:00:05-
95MC1227444Wiener AntonínPraha 55601:00:06-
111ZA1228491Zůbková IrenaBěžecký klub České spořitelny8401:00:08-
52MD122962Falcman JaroslavPraha5401:00:10-
112ZA1230270Maňáková Alena-7701:00:11-
52ZB1231671Nová Monika-6601:00:13-
113ZA1232747Schejbalová Eva-8401:00:14-
53MD12331503Černý KarelPraha5001:00:15-
114ZA1233319Dobisova Danica-8001:00:15-
115ZA12351470Pekařová Olga-8101:00:17-
100ZJ1236960Zemanová EliškaDecathlon - Quechua A8601:00:18-
116ZA12371342Jaroslava BlažkováPraha8401:00:20-
53ZB1238496Nováková PavlínaBěžecký klub České spořitelny6801:00:21-
259MB12391137Berger PavelPraha 9 Kbely6801:00:28-
359MA1240578Volf PetrBěžecký klub České spořitelny7701:00:30-
260MB12411376Viliš Vítězslav-7501:00:36-
101ZJ12421644Váňová JanaBáječné ženy v běhu8801:00:43-
54ZB12431400Jiroušková VeronikaBáječné ženy v běhu7001:00:44-
360MA1243405Klabal Aleš-8001:00:44-
361MA1245105Hejdrych Ladislavexponáti8201:00:53-
96MC124523Blecha VladislavLíbeznice6401:00:53-
55ZB1247688Soukenková Veronika-7501:00:54-
117ZA12471230Sirotna KamilaBanani8101:00:54-
102ZJ12491044Tuháčková Kateřina-8701:01:02-
362MA1250934Jůn TomášPraha 9 - Čakovice8401:01:04-
103ZJ125192Hansíková JanaPraha 98901:01:06-
261MB1252411František JelonekPraha7001:01:09-
97MC125240Trhlík JiříPlzeň6101:01:09-
118ZA12541067Hrubá ŠárkaPraha 87701:01:10-
6ZD1255443Lédlová NaděždaSPONA Teplice4801:01:20-
15ZC1256297kozlova jana-5801:01:21-
54MD1257215Březina PetrSABZO Praha4601:01:23-
119ZA12581512Kuklová KvětoslavaWCH + BŽB8301:01:26-
56ZB1259116Daliborová Ivana-7001:01:29-
262MB1259130Krumlovský Petr-7401:01:29-
120ZA12611133Andrésová Gabriela-8101:01:33-
120ZA1261283Žeková LucieŽekoffky8301:01:33-
104ZJ1263353Matasová Kateřina-9301:01:36-
122ZA12641066Jančárková TáňaPraha8201:01:39-
105ZJ12651114Hahnerová Kristýna-8701:01:52-
181MJ12661379Vlček JanTJ Spartak OEZ Letohrad9101:01:57-
123ZA12661082Kantorová Lucie-7801:01:57-
182MJ1268675MIŠTÍK Martin-9301:02:01-
57ZB1269486Mullerová MichaelaBěžecký klub ČS6901:02:10-
263MB1270800Šneberger Václav-7401:02:11-
124ZA1270784Burdelakova Andrea-8301:02:11-
125ZA1272757Krpcová Lenka-8501:02:12-
183MJ1273730Sepekovský Jan-8701:02:13-
126ZA12741207Míková MarkétaRACE SPACE8301:02:14-
184MJ1275728Trpišovský Martin-8801:02:17-
363MA12761366Ptáček OndřejMPO8301:02:20-
127ZA127652Formanová Věra-8501:02:20-
128ZA12781091Reková Michaela-7801:02:39-
364MA12781092Rek Lukáš-7701:02:39-
129ZA1280676McLean EvaPraha 47701:02:43-
106ZJ1281729Píchová VeronikaBáječné ženy v běhu9001:03:00-
130ZA1282876Neumanová Jana-8101:03:02-
131ZA1283600Havlínová DanaPraha8001:03:03-
98MC1284607Koloc PavelAC Total Zero6501:03:06-
365MA128413Kroupa MiloslavTrubín7701:03:06-
132ZA1286695Bakovská Denisa-7901:03:17-
366MA1286694Bartoníček JiříBOOTCAMPS.CZ7901:03:17-
16ZC12881181Truhlářová ElenaSokol Kobylisy6501:03:19-
55MD1289977Zoula FrantišekLES4701:03:21-
185MJ1290961Kuthan Jan-8901:03:33-
133ZA1291952Hájková Jana-8401:03:39-
7ZD1292678Drtinová VítězslavaDámský běžecký klub5501:03:40-
107ZJ1292593Fuková MarkétaBěžecký klub České spořitelny8601:03:40-
17ZC1294584Melounová IrenaBěžecký klub České spořitelny6401:03:42-
367MA129532Dio MichalCGI Running team7801:03:51-
134ZA1296369Fischerová Kateřina-8101:03:54-
108ZJ1296226Brezováková Petra-9101:03:54-
58ZB1296227Brezováková Dita-7001:03:54-
368MA1299629Krontorád VítězslavJesenice8201:03:56-
109ZJ13001277Kratochvílová Karolína-8701:04:06-
186MJ13011166Němec AdamVopice8901:04:09-
135ZA13021191Popelková Lucie-8001:04:11-
136ZA13031057Žolková Jana-7601:04:13-
110ZJ13041153Apollonova ElenaPraha8701:04:17-
111ZJ13051565Šafránková Lenka-8601:04:21-
137ZA1306652Prokopcová ZdeňkaBáječné ženy v běhu7601:04:27-
369MA1307744Ton Stepan-8001:04:32-
138ZA1307691Novotná Jaroslava-7801:04:32-
59ZB1309890Dousova Gabriela-7501:04:33-
139ZA13101175Trsová Eliška-8501:04:37-
140ZA1311701Francová Kateřina-7601:04:42-
112ZJ1312866Mikešová Šárka-9201:04:45-
18ZC13131202Kaslová HanaAtletiko Šneko6001:04:47-
370MA1314289Vlk Jiřížádný8301:04:48-
141ZA1314907Vlková Vendulažádný8501:04:48-
56MD13161411Brabec Miroslav-4601:04:58-
60ZB1317944Suchánková PetraBáječné ženy v běhu7301:04:59-
61ZB1318765Pekárková BlankaBáječná ženy v běhu7201:05:00-
7ME1319399Gaman JaroslavAvanti Havířov3501:05:10-
264MB1320817Kopáňko VladimírStara Garda Kunice7201:05:17-
113ZJ13211192Medová Tereza-9101:05:29-
114ZJ1322972Kohoutková Lucie-8801:05:39-
371MA1322956Radiňák LiborNoDNF.cz7701:05:39-
265MB13241477Trčka Jan-6801:05:49-
115ZJ13251097Sobotová Dana-9201:05:54-
62ZB1326196Hlávková Štěpánková Svatava-7501:05:59-
99MC1327644Satoranský PetrPraha-Michle6201:06:05-
63ZB1328448Zítková Kateřina-7501:06:06-
372MA1329258Zeman JiříPraha7601:06:09-
116ZJ1329344Tallová DanielaHusinec - Řež9501:06:09-
100MC1331188Luboš ChlumskýPraha Vokovice5601:06:13-
117ZJ1332903Humajova Zuzana-8901:06:21-
64ZB1332111Žohová KamilaTRI-SKI Horní Počernice6801:06:21-
57MD1334965Větrovec KamilDřevčice5401:06:28-
373MA1334966Švehla KarelČel Ej8201:06:28-
142ZA133646Volemanová EvaPraha8501:06:40-
65ZB13371110Behenská Eva-7001:06:57-
266MB13371111Behenský Petr-6801:06:57-
66ZB1339715Rubešová KateřinaDoubravčice - Český Brod6801:06:59-
118ZJ13401346Dluhošová Hanaindividuálně8701:07:01-
143ZA1341845Folková SoňaRoudnice nad Labem7801:07:02-
101MC1342573Kulhavý VladislavBěžecký klub České spořitelny6301:07:10-
374MA1343979Lukášek JiříPoděbrady8301:07:26-
67ZB13441625Kováříková Veronika-7201:07:30-
119ZJ1345431Sláviková IvanaChihuahua Devils8701:07:37-
120ZJ13461159Vacíková Linda-9101:08:01-
8ZD13471557Kolková ŠárkaDobroslavice4701:08:21-
68ZB1348230Valentová Zitamssch.cz6801:08:23-
19ZC134942Tomková IvanaKbely6101:08:24-
20ZC1350787Líkařová Ilona-6301:08:28-
9ZD13511125Bartošová MiladaNull Příbram5301:08:32-
267MB1352318Hinterholzinger PetrBS team6701:08:35-
69ZB1352317Hinterholzingerová JanaBS team7201:08:35-
8ME13541282Culka VáclavNové Město nad Metují3501:09:05-
144ZA1355268Koláčková Markéta-8001:09:28-
145ZA1356279Cisarova Zuzana-7701:09:29-
146ZA1357254Jásková Vladimíra-7801:09:30-
268MB1357669Nový DanielPraha7001:09:30-
58MD135984Ovčinikov MilanSABZO5001:09:36-
147ZA13601456Leiblová Kamila-7701:09:38-
148ZA1361648Dzianová IvanaKT Medicína Košice8201:09:50-
102MC13621632Šmejcký Petr-6101:10:32-
9ME1363277Doleček FrantišekTJ Slavoj Stará Boleslav4301:10:40-
269MB1364633Žilka Michal-7001:11:00-
10ME13651193Pejpal JiříTJ Liga 1003401:11:04-
1ZE1366309Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4501:11:11-
70ZB13671118Polanská Ivana-7001:11:29-
187MJ13681349Bozadžiev Nikola-8601:12:34-
71ZB136955Chadimová LenkaRungo.cz6601:13:10-
72ZB13701360Bokajová LenkabezvaBeh.cz7401:13:32-
10ZD1371825Požgayová JanaBONBON Praha5501:13:35-
121ZJ137244Tomková KamilaBáječné ženy v běhu8701:13:56-
149ZA13731294Izáková Iveta-8301:13:58-
11ZD137441Vacková AlenaPraha 85101:14:07-
122ZJ13751070Valentová JitkaSPONA Teplice8601:14:23-
375MA1376937Frühbauer JanPraha7801:18:43-
375MA1376424Kadlec MartinPraha 57801:18:43-
59MD1378458Kučera VilémSlovan Hradištko5101:21:36-
73ZB13791505Nádherová HanaHradec Králové6801:21:53-
270MB138086Lukeš PavelPraha7501:21:57-
60MD13811323Krejsa VáclavBonbon Praha5201:26:49-
150ZA1382905Benedová Kolínková Jindriška-8301:35:55-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód