Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Pečecká 10

14.3.2015, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Pečecká 10
  • datum konání: 14.3.2015
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

Sportovní hala v Pečkách
12:00 hodin

Přihlášky

https://system.sportovniservis.cz/

Startovné

250,- Kč a méně

Tento závod je součástí těchto pohárů

Internetové stránky

http://www.pecky10km.cz/
Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu Pečecká 10

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži 39 let a mladší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA14Kourek LukášTJ Nové Město na Moravě8800:30:360,00
2MA23Saji Abdelkabir-7600:30:400,00
3MA31Pavlišta VítPOMALÍ KLUCI/Inov8 team8500:30:440,00
4MA42Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:31:470,00
5MA534Dymák PavelHvězda SKP Pardubice8700:31:510,00
6MA6481Drahokoupil AlešBeermental Team8500:31:540,00
7MA735Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:31:560,00
8MA1033Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:32:260,00
9MA131125Heczko RobertAC Slovan Liberec7800:32:380,00
10MA1411Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:32:450,00
11MA1636Schoval FrantišekKerteam/Stará Boleslav8800:33:170,00
12MA1720Gajdušek JakubFryšták9100:33:210,00
13MA18115Krejčí MatějDolní Jirčany9000:33:410,00
14MA21946Franz JiriBiatlon klub Říčany/KERTEAM9000:34:000,00
15MA237Ivanoj Andrej-9000:34:080,00
16MA2426Pavlišta DavidSK Svěrák8400:34:100,00
17MA2622Holík MichalELEVEN RUN TEAM9000:34:140,00
18MA29703Majoroš MichalPolice nad Metují8600:34:340,00
19MA3127Kabelka JiříTJ Sokol Královské Vinohrady7700:34:470,00
20MA32932Trojan MartinAK Chotěboř7800:34:490,00
21MA33144Teplý OndřejHISPORT Team7800:34:520,00
22MA34533Nerad KarelTábor8900:34:550,00
23MA3628Koutný TomášA.C. Sparta Praha7700:35:050,00
24MA38346Fliedr TomášF-BIKE KLUB SÁDEK/ Sádek u Poličky7600:35:090,00
25MA41347Eremka Liborindividuální8800:35:150,00
25MA41269Šplíchal JosefSpartak Praha 49300:35:150,00
27MA43274Kouklík JakubBenešovský běžecký klub8900:35:190,00
28MA4539Hlas JakubPSK Olymp Praha8900:35:220,00
29MA46378Hurych JakubMaratón klub Kladno9100:35:230,00
30MA491263Kostecký JanTJ Šumperk9100:35:350,00
31MA53457Zábranský VáclavČakovice8400:35:550,00
32MA5573Herda JanSKP Nymburk8300:35:570,00
33MA56829Volejník MichalHISPORT Team8800:36:050,00
34MA571008Rohlík VáclavTřemošnice8000:36:080,00
35MA58437Šťastný TomášModřany7900:36:090,00
36MA601150Valášek JanSpartak Praha 48800:36:130,00
37MA6296Bican StanislavPraha7900:36:180,00
38MA6323Wolf TomášSokol Hoření Paseky7900:36:190,00
39MA651249Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:36:260,00
40MA67878Kašpar MichalRS Vlašim7600:36:300,00
41MA69400Štella TomášPraha9100:36:410,00
42MA71335Ruta LubošJičín7700:36:440,00
43MA72975Vodička PavelRoyal Bay Team/BK Varnsdorf8500:36:480,00
44MA7741Preibisch JanAC Mariánské Lázně, o.s.8300:36:550,00
45MA80114Heller TomášHradec Králové8100:36:570,00
46MA81386Kadlec TomášPraha8800:36:580,00
47MA82475Štella LukášPraha8900:37:080,00
48MA83199Žoha JanTRI-SKI Horní Počernice8800:37:140,00
49MA841199Knap MichalPraha8100:37:170,00
50MA85313Šrejber VojtěchAC Mladá Boleslav8000:37:180,00
51MA87449Krajíček VojtěchEPO - Ekonom Praha Outdoor8800:37:200,00
52MA88641Dvořák MartinBěžecký klub České spořitelny8100:37:220,00
53MA891173Lášek TomášTJ Sokol Velká Jesenice8600:37:240,00
54MA90968Konůpek DavidTJ CHS Turbo Chotěboř7700:37:260,00
55MA93416Kučera DanielPTEAM Jihlava8200:37:310,00
56MA9464Prager KarelSojovice9400:37:380,00
57MA95738Tůma JiříSpartak Vlašim8800:37:400,00
57MA951127Dvořák TomášKola Ledeč7800:37:400,00
59MA971231Pleskot OndřejIT Pardubice8400:37:410,00
60MA102139Michálek TomášAC Slovan Liberec7900:37:480,00
61MA104948Radonský TomášBRM7700:37:520,00
62MA10718Zícha OndřejSokol Královské Vinohrady / Praha8200:37:550,00
63MA11156Malý JiříSKP Nymburk8000:38:010,00
64MA112871Katsiedl MichalAC Praha 18908200:38:020,00
65MA11430Pelikán KarelBenešovský běžecký klub7900:38:040,00
66MA1151056Chlup TomášSKST Kamenice nad Lipou9300:38:050,00
67MA116836Kopecký ZdeněkTJ Sokol Kondrac7600:38:110,00
68MA117541Punda VáclavRBZ Praha9000:38:120,00
69MA1181240Hofman JiříMistři a Markétka8600:38:130,00
70MA1191223Zelený ZbyněkHavlíčkova Borová8800:38:150,00
71MA121760Paděra MartinPrague9000:38:200,00
72MA1221121Ludrovský MartinKoh-I-Noor Machinery7700:38:210,00
73MA1231225Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:38:220,00
74MA1291119Miler PavelSokol Kolín7900:38:290,00
75MA13313Hrabal JosefPraha8100:38:380,00
76MA135121Mohelsky LukasCoach Ivana8400:38:400,00
76MA1351059Halabala PavelDHL ITS Running Club8000:38:400,00
78MA139854Mařáček Tomáš-8900:38:440,00
78MA139985Chudo MartinSTADLER7700:38:440,00
80MA1421255Kubíček MiloslavPraha7800:38:450,00
81MA144759Koldinský JanTOM-KČT Kralupy nad Vltavou8500:38:470,00
82MA146262Hamáček VladimírAC Mladá Boleslav8500:38:480,00
83MA1471274Jalovecký MichalSKP Nymburk7700:38:520,00
84MA148133Šebek JiříPIM Praha8000:38:540,00
85MA152590Procházka VítTOM - KČT Kralupy nad Vltavou8000:39:080,00
86MA153224Dryml MojmírRunSport Team8600:39:090,00
87MA155817Kubín TomášRS Vlašim8100:39:130,00
88MA158128Jukl JanJKT7900:39:210,00
89MA161426Štéc PetrRBZ Praha8600:39:250,00
89MA1611035Smékal JanČáslav8900:39:250,00
91MA166647Šnábl PetrBěžecký klub České spořitelny8400:39:280,00
92MA168723Malý Antonínrestaurace Botanic7900:39:290,00
93MA1691247Řezáč MartinPraha7900:39:300,00
94MA170886Cita JanHC Bílý Újezd8200:39:310,00
95MA1721273Novák ZbyněkKladno8500:39:330,00
96MA1741200Trojek Pavel-7900:39:360,00
97MA175900Singr MartinSKP Nymburk8700:39:380,00
98MA1761216Valenta MichalKVĚTY8600:39:390,00
99MA1791047Vacek MilošRBZ Praha8000:39:410,00
100MA1801134Hrdina Jakubsklárna AJETO Lindava9000:39:430,00
101MA1821082Taddei ValerioItaly8000:39:450,00
102MA1831264Švingr IvanSK Babice7600:39:460,00
102MA183352Touška Kryštof-8700:39:460,00
104MA187866Fejgl MichalHO Přírodní vědy UK/ŠSK Palestra od8000:39:480,00
104MA187797Pabišta RichardMladá Boleslav9400:39:480,00
106MA1891032Babica MilanVsetín8100:39:490,00
107MA1901068Procházka IvanHejbuSe.cz8200:39:520,00
108MA1911004Hladina TomášFox-klub Praha8200:39:530,00
109MA194206Hostička JanDejvice7900:39:560,00
110MA1951109Vojta RadimHradištko8900:39:570,00
111MA196427Kalný PetrKRB Chrudim8100:39:580,00
112MA198266Bönisch RadekSkanska7700:39:590,00
112MA198643Sládeček DavidBěžecký klub České spořitelny7800:39:590,00
114MA2001089Petr JanOutdoorOutsiders8200:40:010,00
115MA2021183Jadrníček TomášBoleslavští běžci7700:40:040,00
116MA203331Koťátko OndřejBakov nad Jizerou9100:40:060,00
117MA2041069Vaňuš JosefHisport7800:40:070,00
117MA2041194Urbánek JiříChlumec nad Cidlinou7600:40:070,00
119MA20899Vedral JanKrymlov8400:40:180,00
120MA210413Hušák JanPIM Běžecký klub7800:40:210,00
121MA211580Svoboda JanSuadra8300:40:250,00
122MA215442Šourek Martin-8400:40:330,00
123MA2161246Kolmistr TomášKČT Kralupy nad Vltavou8900:40:380,00
124MA217683Moravec PavelSTS Chvojkovice-Brod8000:40:390,00
125MA227994Šlechta BorisHanuman gym Praha8400:41:000,00
126MA2281151Stančo LadislavČelákovice7700:41:020,00
127MA232615Suchánek OndřejDailymile / Liberec8000:41:080,00
128MA2331204Pfoff JanKanoistika Poděbrady8000:41:090,00
129MA2361278Ammer Liborremesloplus.cz7600:41:120,00
130MA238460Gurin DavidMurghab Runners7900:41:150,00
131MA241780Sova Jiří-8400:41:170,00
131MA2411244Vácha OndřejSokol Veltěž8300:41:170,00
133MA246732Nousek JanL88100:41:190,00
134MA2511077Walter JanTRI SKI Horní Počernice9200:41:230,00
134MA251636Matějka MartinBěžecký klub České spořitelny8100:41:230,00
136MA2531169Kvasnička JanŽehuň8700:41:240,00
137MA254498Bradáč JiříŽďár nad Sázavou8200:41:250,00
138MA25666Adámek JakubHradec Králové8500:41:270,00
139MA257951Skoupý MiroslavZibohlavy7900:41:280,00
139MA2571220Kvasnička MichalKČT Kralupy nad Vltavou8700:41:280,00
141MA2621012Dogaru VasilRungo.cz8100:41:310,00
142MA2641106Oppitz TomášLiberec8300:41:320,00
143MA265254Fara Janbeer gym Mladá Boleslav8400:41:330,00
144MA266737Dvořák Martin-9200:41:340,00
145MA267317Marek LubošŽehušice8800:41:350,00
146MA271846Podzimek FrantišekZnojmo8100:41:420,00
147MA272355Haken TomášSportovni krouzek Veltrubsky luh8300:41:450,00
148MA273587Helcmanovsky PeterAC Mageo7700:41:460,00
149MA275480Mikeš FilipCK Vinohradské šlapky7700:41:470,00
150MA27662Svoboda MilanMilovice7900:41:480,00
151MA280905Audrain SimonK.O. Poděbrady8300:41:520,00
152MA2831029Polan MichalPlacatá želvička8100:41:570,00
153MA284232Kuchař Pavelneregistrován8300:41:590,00
154MA287706Švorc OndřejHC Bílý Újezd8500:42:040,00
155MA288517Kratochvíl JanSK hasičů KHK8700:42:050,00
156MA296821Jureček MichalCotkytle9600:42:180,00
157MA2971126Trýb VladislavKola Ledeč8300:42:210,00
157MA297959Raindl PavelHranice8100:42:210,00
159MA303246Kahoun JanLouňovice pod Blaníkem8600:42:300,00
159MA303774Šiška JanTTK Slavia VŠ Plzeň8100:42:300,00
161MA3071258Herc SvatoplukPraha8600:42:320,00
162MA309345Fliedr JiříF-BIKE KLUB SÁDEK8000:42:340,00
162MA3091143Drozen MiloslavJičín7800:42:340,00
162MA309397Vašek LiborRelative Team7800:42:340,00
165MA314276Třasák JanÚjezd nad Lesy8100:42:370,00
165MA3141206Marek JanPraha7900:42:370,00
167MA316277Chlumský PetrKolín8100:42:380,00
168MA317788Hejný MartinSokol Čechtice7800:42:390,00
169MA322438Oppolzer JanHisport8400:42:450,00
170MA326354Jindra Jan-8000:42:490,00
171MA3311282Teplý OndřejJoskatel Kolín8100:42:520,00
171MA3311252Železný MichalRatenice9300:42:520,00
173MA335548Kmošek RomanJanov u Litomyšle7600:42:540,00
173MA3351073Fišer JiříVŠSK MFF UK8500:42:540,00
175MA338309Nový PavelTriatlon Mladá Boleslav7700:42:580,00
176MA340357Zigl MichalJihlava8200:43:000,00
177MA344600Dvořák JanRBZ Praha8400:43:060,00
178MA3521186Kubín MatyášultrasPraha8100:43:120,00
179MA354927Kvasnička Daniel-8500:43:130,00
180MA3571168Drobný TomášKostelka7800:43:170,00
181MA35948Lounek JakubBěhejPoděbrady.cz8200:43:200,00
182MA360934Vaněk VladimírLitovel8000:43:210,00
183MA364172Vitouš PavelRM8900:43:310,00
184MA366147Zvěřina RadekBojetice8200:43:330,00
185MA3731233Mašek MartinNovis TK Praha7600:43:400,00
186MA3741205Bezděk MiroslavPraha7900:43:410,00
186MA3741243Kubín ŠtěpánPřelouč7800:43:410,00
188MA3791016Rychna Michael-7700:43:460,00
189MA3821210Košátko VítMarius Pedersen Run Racing Team7900:43:520,00
190MA3841046Řezníček JakubRBZ Praha8600:43:540,00
191MA387593Černý Jiří25A7800:43:560,00
192MA389388Matocha JakubBPR Vsetín8800:43:570,00
192MA389439Hnilica OndřejRave & Run9400:43:570,00
194MA391387Firkušný MartinSmiřice8200:43:580,00
195MA3921172Karhan MichalUltra Praha8100:43:590,00
196MA395301Štreit MiloslavOstrof sity reprezent9300:44:030,00
196MA395207Vltavský PetrŠtemplovec7800:44:030,00
198MA397230Boszorád LadislavBAŤOVKA RUN TEAM8400:44:040,00
198MA397436Machytka MatějRave & Run9400:44:040,00
200MA40091Mašinda MartinKostelní Lhota7900:44:050,00
201MA402410Skopal LukášSRTG Kolín8400:44:070,00
202MA404537Kučera VáclavSloveč7900:44:090,00
203MA4051042Žanda MatějSK Chotěboř9200:44:100,00
204MA409767Kotrba ŠtěpánJasmín KH7600:44:140,00
204MA4091104Barták ZdeněkBowling - Squash Sadská8800:44:140,00
206MA412914Chaloupka Lubomírneregistrován7800:44:150,00
207MA4181154Michl PavelKanoistika Poděbrady8900:44:220,00
208MA4191165Pojmon LeošPardubice7600:44:230,00
209MA420382Zapletal PavelZlaté Hory8200:44:270,00
210MA422201Kain VáclavSPORT-LAV8400:44:290,00
211MA425525Dostál JanLazaři8300:44:320,00
211MA4251098Gondek PavelZibohlavy7900:44:320,00
211MA4251141Šedo Igor-8100:44:320,00
211MA4251250Novotný VojtěchKanoistika Poděbrady0200:44:320,00
215MA429259Kraus FrantišekExponáti8700:44:350,00
216MA433810Vít JiříTONDA Sport Prušánky7900:44:390,00
216MA4331135Hlavička TomášPelhřimov8600:44:390,00
218MA440105Otta PetrHrubý Jeseník7900:44:450,00
219MA442977Michal PokornýSRTG Kolín8600:44:460,00
220MA445553Zelenka FilipSUADRA9500:44:480,00
221MA447888Pertlík MatějVK Lysá n.L.9300:44:510,00
222MA4521161Kubíček PavelHOPSUK/ZOO-CORE8600:44:560,00
223MA453377Vápeník JanKRB Chrudim8800:44:570,00
223MA453803Zuzaník JiříPraha8100:44:570,00
225MA456807Hnilica TomasPrevazne neskodny Dragon boat team8000:44:580,00
226MA4581043Žanda JanSK Chotěboř9900:44:590,00
227MA462904Vasilev PetrAC Mageo8000:45:030,00
228MA465273Bauer JanBauer Team - www.uslepejse.cz7700:45:060,00
228MA465859Mokrý JiříBauer Team7900:45:060,00
230MA46963Sládek DaliborSK Aritma Praha9900:45:110,00
230MA469193Vaníček RadimJablonné nad Orlicí8200:45:110,00
232MA472588Novotný VojtěchRadovesnice I9600:45:130,00
232MA4721049Špaček LuděkSRTG Kolín9700:45:130,00
234MA475684Olšovský VítězslavMetro A - Praha8300:45:160,00
235MA479454Adamík Renéneregistrován7600:45:190,00
236MA480482Roušavý JanKabuki Team8500:45:210,00
237MA48190Nechoďdoma PetrDobřichov7700:45:220,00
237MA481550Šmejkal ŠtěpánK&J GYM9500:45:220,00
239MA484432Dámek Filip-9300:45:240,00
240MA486208Koutník JanBradlec9400:45:250,00
240MA4861072Šmejkal ZbyněkPoříčany8300:45:250,00
242MA494709David LubošKolín8200:45:350,00
243MA498608Dvořák RadimPardubice 530 027700:45:460,00
244MA500839Kohout LiborTriatlon Mladá Boleslav7600:45:500,00
245MA502894Dvořák MiloslavChotěboř7800:45:520,00
246MA504491Sehnal VojtěchK.O. Poděbrady9800:45:550,00
247MA509320Matějka TomášTJ Sokol Dlouhá Lhota7700:46:000,00
247MA509559Sobotka FrantišekBK Divoká Šárka7700:46:000,00
247MA509500Hlatký TomášLibouchec7800:46:000,00
247MA509995Valach DavidRostoklaty7900:46:000,00
251MA5141045Vápeník PetrBK Divoká Šárka8000:46:030,00
252MA516752Ledvina PetrKolín7700:46:060,00
253MA517777Vaněk Tomáš-8300:46:070,00
254MA518249Procházka JindřichCATUS BIKE TEAM Světlá nad Sázavou8300:46:080,00
255MA519833Kutáč ZdeněkK.O. Poděbrady8000:46:090,00
256MA52181Šíma MichalPečky8000:46:120,00
257MA522551Uhlík RomanSRTG Kolín8600:46:140,00
258MA524791Horáček JakubLomnice nad Popelkou9400:46:190,00
259MA52571Bruner TomášPečky8900:46:220,00
260MA528617Poskočil LukášČáslav8700:46:260,00
261MA531827Slavíček JánSlavíčci7900:46:300,00
262MA532166Novák JakubDT Břehy8300:46:310,00
263MA533972Turek MartinSRTG Kolín8600:46:320,00
264MA535175Špitálský MartinBezno7700:46:340,00
265MA540649Dušek MartinBěžecký klub České spořitelny7900:46:390,00
266MA541707Hejl Stanislav-8600:46:410,00
267MA547198Kysilka VratislavKolín7800:46:500,00
268MA5481174Bořek PavelŽehuň8900:46:510,00
269MA550589Cehák JanLysá nad Labem8300:46:540,00
270MA554998Lukáš KalousekSRTG Kolín8600:47:050,00
271MA5591102Vrzala Tomášlongrun.cz7800:47:120,00
272MA5611094Pešek Jiří-7900:47:140,00
273MA5631182Súkenník Peter-7900:47:170,00
274MA567296Jasek Ondrej-7900:47:260,00
275MA5691080Adamec MiroslavPoděbrady8100:47:280,00
275MA569140Kubát PavelPivboys8700:47:280,00
277MA571194Vaníček JiříStudené CREW9000:47:290,00
277MA571310Bauer Jr. Petr-8800:47:290,00
279MA57393Žert JakubSPK Cerhenice8900:47:300,00
279MA573813Otava TomášTraged Team8100:47:300,00
281MA576408Procházka FrantišekPraha8400:47:320,00
282MA5791242Pospíšil JanJP Group7700:47:360,00
283MA580618Šorf PetrAMEBY7600:47:380,00
284MA583582Ondřej KozákSK Valdman´s gym8700:47:390,00
285MA584592Kot JiříHumpolec7800:47:400,00
286MA586570Bárta MiroslavSK Maxtri Liberec8800:47:430,00
287MA587773Křivánek MartinJablonec nad Nisou8300:47:460,00
288MA590124Linhart FrantišekSokol pražský8200:47:500,00
289MA59172Čup MichalPečky7700:47:530,00
290MA592909Růžička ŠtěpánLibochovice8500:47:540,00
291MA598823Bíško Stanislav-9200:47:590,00
292MA601526Zdražil OndřejAdastra8300:48:040,00
293MA60392Špinar LadislavSPK Cerhenice8300:48:060,00
294MA6041011Klindera Martinspeedwaylive.eu8800:48:070,00
295MA606721Němeček Petr-8100:48:120,00
296MA608183Mžik Martinhradec králové8700:48:160,00
297MA610203Daniš Pavolwww.bezeckaskola.cz7800:48:200,00
298MA619471Pařízek JosefSK Valdman´s gym9000:48:290,00
298MA6191122Čečetka MarekTJ Doksy7700:48:290,00
300MA6231279Švarc MichalVinoř9900:48:300,00
301MA625938Dvořáček JosefČáslav8400:48:310,00
302MA628786Záhora Jan-8900:48:340,00
303MA636465Trbušek RenéČelákovice7600:48:470,00
303MA636444Bára Tomáš-8700:48:470,00
305MA640441Sláma MiroslavFotbal/Tenis Tatce8100:48:520,00
305MA6401128Lunacek JaroslavMaleč7800:48:520,00
307MA642840Trnka Lukášwww.lukastrnka.cz8300:48:540,00
308MA645379Pirný LukášPraha7900:48:580,00
309MA647451Pavlas Lukáš-9000:49:000,00
310MA652440Císler MartinChrudim8000:49:100,00
311MA654896Podzemský Jan-8400:49:190,00
312MA65675Katrnoška JiříPečky8000:49:220,00
313MA659425Calta JaroslavMaratón klub Kladno9100:49:250,00
314MA662417Hájek PetrStránčice9000:49:330,00
314MA6621248Koldovský MartinZeleneč7700:49:330,00
316MA6681040Kaplan DanielPoděbrady-Velké Zboží7700:49:360,00
317MA670635Macourek JiříBěžecký klub České spořitelny7600:49:410,00
318MA6711257Ullmann PetrUšoplesk Team8400:49:420,00
319MA673954Gebhart JiříPraha8200:49:430,00
319MA673629Charvát JosefBěžecký klub České spořitelny7600:49:430,00
321MA675418Zedník Michal25A7700:49:440,00
322MA679922Faikl TomášAC Pardubice9800:49:470,00
323MA684864Čapek MartinMladá Boleslav9000:49:530,00
324MA685329Cigler RomanChimarun8300:49:590,00
325MA689264Falátek Jakub-8700:50:060,00
325MA689447Štýbr AdamTriatlon Mladá Boleslav0100:50:060,00
327MA695257Svejkovský MatějBenešovský běžecký klub9700:50:200,00
327MA695742Střeštík Jan-7700:50:200,00
329MA698512Tamchyna TomášAC Mageo7900:50:230,00
330MA701109Molitoris AndreasJablonec nad Nisou8300:50:310,00
331MA7041118Kaprálek JanBrotherhood8500:50:330,00
332MA706395Čáslavský DavidPraha7600:50:400,00
333MA707435Kánia DaliborPraha7600:50:440,00
334MA709536Popek JanSloveč7800:50:480,00
335MA712154Kocman RostislavGoCEE.eu7700:50:520,00
336MA716783Míka Vladimír-8600:50:570,00
337MA717736Voplakal TomášÉquipe sans limites - Humpolec8400:50:580,00
338MA721100Crhan Josef-7600:51:000,00
339MA728835Běhalík Josefneregistrován8800:51:160,00
339MA728795Novotný Radek-8200:51:160,00
341MA734666Berit TomášBarrandov8100:51:220,00
342MA736421Spudil DominikKolín9300:51:240,00
342MA73683Verner JaroslavPečky8100:51:240,00
342MA736263Jareš AdamPaper Street Soap Company8700:51:240,00
345MA739596Volák MichalPraha 68300:51:250,00
346MA7401002Borkovec Borky13ka/Atleti v Akci8900:51:270,00
347MA7431163Kleisl JiříPraha 10 - Hostivař7800:51:350,00
348MA749474Dřízhal Václav-8500:51:410,00
349MA757303Dolejš MichaelTriatlon Mladá Boleslav9500:52:080,00
350MA760399Nejezchleb Martin-7900:52:220,00
350MA760204Červenka LukášDobrovice8700:52:220,00
352MA7621234Kolomazník ZbyněkRudná7800:52:320,00
353MA7671123Maleček JanPraha7600:52:370,00
354MA7691146Cam?n Maisanava Javier-8900:52:390,00
354MA7691124Mery Tomášneregistrovany v zadnym klubu8600:52:390,00
356MA774453Remler JiříBM Kolín7700:52:460,00
357MA7751083Puš Vladimír-7600:52:470,00
358MA783411Koblížek Pavel-7600:53:000,00
359MA803735Dvořák Lukáš-8900:53:240,00
360MA804568Turčín Štěpán-9500:53:250,00
361MA805704Pavlík Jakub-8500:53:270,00
362MA807487Vitoul Jaroslav-8200:53:300,00
363MA808494Gold Zdeněk-8800:53:310,00
363MA808957Urbánek OndřejHranice8600:53:310,00
365MA8101031Veselý LuděkPraha8200:53:320,00
366MA812577Válek OndřejNový Bor7900:53:340,00
367MA814381Omelka MichalAK Komtupapa7800:53:360,00
368MA82084Škrle JanOddíl vodní turistiky Pečky9100:53:400,00
369MA823233Ondra RomanNK Velké Chvalovice8300:53:420,00
370MA826576Nosek VojtěchPraha8100:53:450,00
371MA83277Krejčí PavelPečky8100:53:530,00
372MA834781Tomáš PintérPraha 108000:53:580,00
372MA834484Pokorný LukášHudy sport8500:53:580,00
372MA834834Hrabec MichalRungo.cz7700:53:580,00
375MA8451014Švehla KarelČel Ej8200:54:040,00
375MA845229Schoenherr AllanFitcentrum Mamut Uvaly7900:54:040,00
377MA85043Žák PavelMizuno team7700:54:100,00
378MA85342Čepura JiříMizuno Czech8100:54:120,00
379MA860599Červený OttoPraha7700:54:300,00
380MA861720Zmek OndřejPraha8600:54:340,00
381MA862501Rejhon Matěj-8700:54:360,00
382MA865519Žák MiroslavTJ Sokol Jičín9400:54:440,00
383MA867163Kraják Pavelneregistrován7800:54:460,00
384MA870772Horňák Lukáš-9200:54:540,00
385MA874338Vojtíšek OndřejJinonice8800:55:010,00
386MA883685Hanus RomanSDH Hrdlořezy7600:55:140,00
387MA88695Jambor DušanPečky7700:55:160,00
387MA886294Zahálka TomášBáječné ženy v běhu7800:55:160,00
389MA889394Kašpar TomášMP Praha8000:55:170,00
390MA8901067Šimek JiříCEPro Team8100:55:180,00
391MA894290Koutník VojtěchPraha8800:55:230,00
392MA895690Bělský TomášHrdlořezy u MB7600:55:240,00
393MA8961221Pavlík PetrHorní Jelení8000:55:260,00
393MA896816Haraga PetraBáječné ženy v běhu8500:55:260,00
395MA904980Lesák PetrPražská 78500:55:430,00
396MA912757Přibyl MiroslavŘíčany8100:55:480,00
397MA914461Jakub Zvěřina-8800:55:530,00
398MA9191060Kroužil Miroslav-8200:55:560,00
399MA925375Bergová PavlaBáječné ženy v běhu, Pardubice7800:56:040,00
400MA929979Kučera LukášSRTG Kolín8800:56:080,00
401MA9301259Mareš JanDoubek8200:56:150,00
402MA935908Brandejský Pavel-8700:56:300,00
403MA9551212Dvořák VladimírČeské Budějovice7900:57:210,00
404MA9661100Šandera MartinBONBON MPČR7600:57:550,00
405MA9681167Srovnalová ZuzanaPraha7900:57:570,00
406MA978764Průša JiříŠpelinatour8100:58:250,00
407MA982300Volenec AntonínSK Valdman´s gym8700:58:350,00
408MA986459Konývka PetrKolín8400:58:420,00
409MA993466Esser RobertTARGET SPORT MILOVICE7600:59:000,00
410MA1016960Dvořák PetrPraha7800:59:540,00
411MA10211179Příborský AlešKonečně společně7601:00:010,00
412MA1030291Krpata MartinMyTreneek.cz8401:00:400,00
413MA1035420Sváček MichalVelké Popovice7601:01:140,00
414MA1042824Nosek ŠtěpánSK Makotřasy8601:01:450,00
415MA1047660Kalabza JanBáječné ženy v běhu - Jičín7801:02:190,00
416MA1048566Müller MichalVIA MAXIMA7801:02:200,00
417MA105187Martínek JindřichRatenice7701:02:420,00
418MA10731276Vlk Jiřížádný8301:04:400,00
419MA1076619Tuláček MilanKolín7601:04:430,00
420MA1077778Roček OndřejPraha 97801:05:020,00
421MA10831283Šturm Michalneregistrován8901:06:560,00
422MA1089560Sádlo Petr-7901:08:540,00
423MA1091209Broulík MilošIT8701:09:030,00
424MA10961215Kurka PavelK.O. Poděbrady8201:13:520,00
Muži 40-49 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB85Pelouch LeošSK Chotěboř7500:32:230,00
2MB99Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:32:240,00
3MB1137Serbessa MulugetaMUDr. Serbessa s.r.o.7100:32:290,00
4MB126Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:32:320,00
5MB1510Kratochvíl MilošHvězda SKP Pardubice7500:33:110,00
6MB1931Bartoš DaliborLIAZ Jablonec nad Nisou7500:33:420,00
7MB2015Lajtkep PetrAC Slovan Liberec7300:33:590,00
8MB2717Roubíček MartinUSK Provod Ústí nad Labem7500:34:150,00
9MB2814Podroužek DušanAC Slovan Liberec7400:34:320,00
10MB3025Wallenfels JiříSokol Královské Vinohrady7200:34:390,00
11MB3524Pecina DavidELEVEN RUN TEAM7400:35:000,00
12MB3719Frelich PavelSokol České Budějovice7100:35:080,00
13MB39976Brada OndřejHorní Počernice7300:35:120,00
14MB4032Havelka PetrELEVEN TEST TEAM7200:35:140,00
15MB47248Procházka JosefDěčín7100:35:260,00
16MB50670Jánošík RudolfSpartak Vlašim7100:35:460,00
17MB51326Pomikálek JosefBehejchytre.cz7500:35:470,00
18MB5216Kovář Michaltj sokol unhošť7100:35:510,00
19MB53450Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:35:550,00
20MB581239Nemšák MiroslavRun Sport Team6900:36:090,00
21MB60370Herel LubošLESK Kolín7100:36:130,00
22MB63701Stolarik PeterBenešovský běžecký klub7000:36:190,00
23MB68406Tichý FrantišekCATUS BIKE TEAM Světlá nad Sázavou6600:36:380,00
24MB75870Jirásek MarekTJ Sokol Kbely7300:36:520,00
25MB7667Koravský RomanELEVEN RUN TEAM6900:36:530,00
26MB77923Jansa JiříAtletika Písek6600:36:550,00
27MB791111Hejný MartinXCSPORT.cz6800:36:560,00
28MB86245Míček FrantišekAC Praha 18907100:37:190,00
29MB91798Novotný PavelBMC Mladá Boleslav7200:37:270,00
29MB91479Žák MartinTachlovice6700:37:270,00
31MB97644Januška JiříBěžecký klub České spořitelny7500:37:410,00
32MB100785Šodor KristiánPraha7300:37:450,00
33MB1011050Ryashko BorisDHL ITS Running club7400:37:470,00
34MB103849Lebeda JakubIronstars Beroun7200:37:500,00
35MB105557Bubeníček JiříSOKOL LHOTKA PRAHA6800:37:540,00
35MB10588Klvaň NorbertSKC Pečky /Libice nad Cidlinou7200:37:540,00
37MB108841Vaculík JiříSk apalucha7400:37:560,00
37MB10846Vondrák ZbyněkVinařství Vondrák Mělník7500:37:560,00
39MB110996Římal MilanSokol Kolín7500:37:580,00
40MB113633Daubner JanBěžecký klub České spořitelny7500:38:030,00
41MB1231113Lášek JosefIOS Hradec Králové6900:38:220,00
42MB126842Fořt MartinELEVEN RUN TEAM6800:38:240,00
43MB127360Fix JiříSK Maxipes Fík7400:38:250,00
44MB132982Lambert MilošBříství6900:38:370,00
45MB134724Walter ZdeněkZahrádky7200:38:390,00
46MB135974Valenta KarelBěžecký kroužek Varnsdorf7400:38:400,00
47MB1431272Smetana JosefBehej.com6900:38:460,00
48MB1441191Duchoň DavidPraha-Újezd7100:38:470,00
49MB150631Dzian PatienceBěžecký klub České spořitelny6900:38:580,00
50MB1541187Randák OndřejTO Sprint6700:39:120,00
51MB155623Kotyk JanSalomon-Suunto / Červené Pečky7200:39:130,00
52MB159906Tall PavelCNB PRAHA6900:39:220,00
53MB160197Beran PetrUsti nad Orlicí7100:39:230,00
54MB161665Sládeček JakubSenešnice7400:39:250,00
55MB164311Pavouček JanHalvar&Son7100:39:270,00
55MB1641175David PavelLokomotiva Nymburk7200:39:270,00
57MB166455Němec JanKolín7300:39:280,00
58MB171949Vodička FrantišekLitoměřice6600:39:320,00
59MB1731237Bret TomášRUN4FUN Hradec Králové7500:39:350,00
60MB176472Koupilek JiříKolovraty6600:39:390,00
61MB181145Matějka JosefPraha7300:39:440,00
62MB193283Madron MilošFFM7500:39:550,00
63MB196181Koutník DušanSokol Vlastibořice7200:39:580,00
64MB200113Zoubek MichalPardubice7300:40:010,00
65MB206251Roblík BořivojRKDM Milovice6800:40:080,00
66MB212178Kébl KarelTriatlon Mladá Boleslav6800:40:270,00
67MB2131189Dubják PetrJiskra Zruč nad Sázavou7000:40:280,00
68MB214308Franc PetrTriatlon Mladá Boleslav7400:40:320,00
69MB219188Fafejta VáclavTJ LIGA 100 PRAHA7300:40:420,00
70MB221679Šťovíček MartinCK METROSTAV / Přehvozdí7400:40:470,00
71MB224554Škrleta DušanLiga 2014 Kamenice nad Lipou7300:40:540,00
72MB22550Sidor VasilCK Vinohradské Šlapky7200:40:570,00
73MB2291101Gondek PetrMiskovice7500:41:050,00
74MB231330Poslušný JiříZdětín MB7200:41:060,00
75MB2341262Marek PavelČAU/Jenštejn6800:41:100,00
76MB235831Svozil DanielVŠCHT7100:41:110,00
77MB238503Kendík TomášLochkov7200:41:150,00
78MB240131Slovák TomášTraged Team6900:41:160,00
79MB244804Dědic RomanIThinkBeer.com7400:41:180,00
80MB248630Michalik SlavomírBěžecký klub České spořiteny6800:41:200,00
81MB2591103Havel JanMaraton tým Pavla Nováka7500:41:290,00
82MB261286Ginzel Petrcyklovape7200:41:300,00
83MB269431Král ZdeněkVelké Přílepy6800:41:400,00
84MB273158Vedral StandaČesky Brod7100:41:460,00
85MB277642Ozorovský MariánBěžecký klub České spořitelny7500:41:490,00
86MB278848Rudolf TomášEnergy Team7200:41:500,00
87MB2821003Fiala EnricoPIM BK Modřany Kamýk7100:41:550,00
88MB284789Brožík FrantišekPentar Vlašim6700:41:590,00
89MB289368Zelenka JiříSUADRA7100:42:080,00
90MB292521Skalický PetrAllianz7300:42:140,00
90MB292597Bulis PetrCkB Praha7400:42:140,00
92MB294167Žalud LadislavTriatlon Mladá Boleslav7200:42:170,00
93MB297686Řepa JanSK DNF6700:42:210,00
94MB301740Adamec JiříPraha 36800:42:230,00
95MB303895Paroulek JaroslavSKP Nymburk7000:42:300,00
96MB307579Rechnovský JanKP Praha7000:42:320,00
97MB309445Štýbr KarelTriatlon Mladá Boleslav7000:42:340,00
98MB324510Žák OndřejTachlovice7200:42:460,00
98MB3241061Matuška OndřejConseq Athletic, Praha7500:42:460,00
100MB3261065Coufal PatrikHospic Prachatice7500:42:490,00
101MB328939Hodboď MiroslavSKP Nymburk7400:42:500,00
102MB329446Cerha ZdeněkU Zívalů7400:42:510,00
102MB3291062Coufal PetrVeterina Poděbrady6800:42:510,00
104MB341256Czagan JanSDH Dědek7100:43:010,00
105MB343832Mařáček ZdeněkHradec Králové6700:43:050,00
106MB345349Kaprálek KarelHoniči Velim6700:43:070,00
106MB345344Chvátal VladimírÚvaly6700:43:070,00
108MB348662Gajdušek MiloslavFryšták6800:43:090,00
108MB3481192Lorenčík AlešChrudim7300:43:090,00
110MB351373Fikera MichalBrno7400:43:110,00
111MB352964Pomšár MiroslavLysáci7500:43:120,00
112MB355861Chocholáč JanStolní tenis/Poříčany7100:43:150,00
113MB356117Prudil PavelPraha6600:43:160,00
114MB3581079Mclean RobertPraha 46700:43:190,00
115MB3661284Matyáš RomanDexter BSK racing7000:43:330,00
116MB368520Žák JiříContinental Sport Club6900:43:350,00
116MB368637Slovák PavelBěžecký klub České spořitelny6700:43:350,00
118MB374917Nádhera PetrHradec Králové6700:43:410,00
119MB377984Řehák JindřichJiskra Rybitví/Rybitví7500:43:420,00
120MB378423Bláha JanPardubice7400:43:440,00
121MB3821017Němec MilošMarius Pedersen7400:43:520,00
122MB385125Frühauf JiljíZbraslav7500:43:550,00
123MB392625Číhař TomášChvojenec7000:43:590,00
124MB397945Brzák MilanSplašená Lokomotiva Chlumec nad Cid7300:44:040,00
125MB408112Hrabánek VojtěchVelký Osek7500:44:120,00
126MB413270Šplíchal LubošPraha 116600:44:170,00
126MB413715Petráček MilanČeská Skalice7400:44:170,00
128MB416812Grygar DavidARCHITEKTI-Grygar.cz7400:44:200,00
129MB435993Hnízdil StanislavCK Záluží7300:44:400,00
130MB439620Barthel LiborTriatlon Mladá Boleslav7000:44:440,00
131MB4481132Formánek Jakub1. PKO7500:44:520,00
132MB4501197Schubert ErwinMladé Buky6800:44:550,00
132MB450575Bubník OndřejRungo.cz7000:44:550,00
134MB453820Slavík MiroslavKounice7500:44:570,00
135MB4601227Mrázek TomášPraha 47200:45:010,00
136MB4641129Vilím Jiří-7400:45:050,00
137MB465272Boucník JaroslavBauer Team - www.uslepejse.cz7500:45:060,00
138MB4711018Chlibec TomasDOS OJOS7200:45:120,00
139MB4761041Žanda JanSK Chotěboř6700:45:170,00
140MB477142Lukeš MartinELEVEN RUN TEAM6800:45:180,00
140MB477169Jirásek JiříK.O. Poděbrady6700:45:180,00
142MB4841019Vilím LudvíkPraha7200:45:240,00
143MB4891213Gregořica MiroslavPříbram6700:45:280,00
144MB491225Maleček PetrFDPaMPDP7200:45:290,00
145MB492910Dušek RostislavDataLine7100:45:320,00
146MB4941196Chmela JiříSparta Košíře6900:45:350,00
147MB499991Dobiáš VítXC Racing Team7200:45:490,00
148MB501464Rašner TomášKVS Olomouc6900:45:510,00
149MB505101Pačanda JiříKostelní Lhota7500:45:570,00
149MB505567Srnský VáclavF-BIKE KLUB SÁDEK/Polička7300:45:570,00
151MB520157Horký JanKLHK7200:46:100,00
152MB534811Toman LiborTrilobiti Spálené Poříčí6900:46:330,00
153MB5361038Hrdinka ČestmírTTC Český Brod6700:46:370,00
154MB538860Flaška Pavelneregistrován7500:46:380,00
155MB542967Vlk RomanLightning Prague7000:46:440,00
156MB544110Beneš MiroslavČMK7300:46:480,00
156MB544581Ulík Filipposuk.net7000:46:480,00
158MB546361Číž JosefLázně Bohdaneč7100:46:490,00
159MB556244Boudník PavelAZ Tým Světlá nad Sázavou7200:47:080,00
160MB557874Macek StanislavVelké Poříčí7500:47:090,00
161MB558705Mukařovský AlešČeský Brod7200:47:110,00
162MB559843Vandas MartinNymburk7100:47:120,00
163MB5621095Fait FrantišekGerontclub6600:47:150,00
164MB564180Hruban MilanK.O. Poděbrady6700:47:180,00
165MB5731048Zoubek DanielKPM Nymburk6700:47:300,00
166MB588790Horáček SvatoplukLomnice nad Popelkou7400:47:480,00
167MB589159Šiml JanNovis TK Praha6700:47:490,00
168MB59980Staněk MilanKenast Pečky6600:48:000,00
169MB607343Slabý JosefTJ Sokol Kolín - atletika7200:48:140,00
170MB609305Malina PavelAZ tým Světlá nad Sázavou7500:48:180,00
171MB618407Bednář PavelŠNECI na MAX6800:48:280,00
172MB625456Kovařík JanKolín6600:48:310,00
173MB629863Svatoslav ZajíčekRUNštejn7400:48:350,00
174MB630476Novotný PetrRadovesnice I7000:48:360,00
175MB6321238Frencl MartinBakajda7000:48:420,00
176MB634134Vlach MiroslavCK Záluží6900:48:430,00
177MB644511Salač VáclavCAV Benátky nad Jizerou7400:48:560,00
178MB64889Málek JanCerhenice7500:49:030,00
179MB657486Sehnal TomášK.O. Poděbrady6700:49:230,00
180MB658223Kučera MiroslavMalé Žernoseky6700:49:240,00
181MB665598Rada MichalPraha 77300:49:350,00
182MB6921269Říha MiroslavVinohradské šlapky7300:50:140,00
183MB694978Peterka IvoSvitavy7500:50:170,00
184MB7011015Dvořák ZdeněkÉquipe sans limites7500:50:310,00
185MB703213Dejmal RadekAZ tým Světlá nad Sázavou7400:50:320,00
186MB705534Priskin JurajPraha7300:50:370,00
187MB713143Velas JakubAmpex Praha7000:50:530,00
188MB743458Král MilošAKK Praha7000:51:350,00
189MB7521235Brůna Petr-6600:51:520,00
190MB765857Řechtáček JiříPraha7300:52:350,00
191MB778584Martin Kouďa-7200:52:550,00
192MB7821074Páv JiříMilovice7400:52:590,00
193MB783258Brabenec MartinPraha 18 - Letňany7500:53:000,00
194MB7891066Ctibor PavelPraha7100:53:050,00
195MB7951159Jedrysek AlexandrLobkovicovo7200:53:130,00
196MB806333Pěcha TomášVTJ Běhoun Poděbrady6600:53:280,00
197MB8101044Rybák VáclavPraha7400:53:320,00
198MB813799Klazar MartinPraha 36600:53:350,00
199MB8161236Matoulek JiříTrutnov - Volanov7200:53:370,00
200MB820800Vojtěch ZdeněkLiberec7400:53:400,00
201MB840123Kodat AlešBiketour7300:53:590,00
201MB8401076Orlovský TomašKosmonosy7400:53:590,00
203MB854191Bělohoubek TomášHC SL Poděbrady6900:54:210,00
204MB863268Pártl RomanChoceň7000:54:410,00
205MB867889Tindel PetrBauer Team7200:54:460,00
206MB880925Hanzlík RomanDebř7500:55:110,00
207MB8811170Kadeřábek RadekAUTOSKLO VOJKOV6600:55:130,00
208MB886430Pleva ŠtefanPALMA Kutná Hora6700:55:160,00
209MB893681Raichl JiříBrandýs nad Labem6600:55:200,00
210MB9031226Kadrmas Michal-7300:55:410,00
211MB904218Škrabal IvoK. O. Poděbrady6700:55:430,00
212MB908664Pilc TomášSK Valdman's gym7400:55:460,00
213MB914853Váša Martinneregistrován6800:55:530,00
214MB922693Trojan Karel-7100:56:000,00
215MB930916Šanda JiříSokol Kolín7100:56:150,00
216MB946667Novotný JiříTURBO Chotěboř6600:56:460,00
217MB954452Krucký JakubPraha7200:57:190,00
218MB960875Toman VáclavSokol Hradec Králové7200:57:380,00
219MB1002126Hořejší TomášPraha 4 Kunratice7200:59:200,00
220MB1008605Binder Martinneregistrován6800:59:340,00
221MB10221081Adamec Marcel-7401:00:020,00
222MB1056708Březina TomášSABZO Praha7001:03:160,00
223MB1061808Hanousek Josef-6701:03:450,00
224MB10731010Šatra Janneregistrován7001:04:400,00
225MB1088483Kadlec MichaelPraha6801:08:520,00
Muži 50-59 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2112Klika AntonínLokomotiva Beroun6400:34:000,00
2MC66327Kerlík RadovanTJ Slavoj Stará Boleslav6500:36:280,00
3MC70745Till PavelSokol Kolín6500:36:420,00
4MC73711Forman PetrTj Žďár nad Sázavou6500:36:500,00
5MC74828Petronyuk ViktorČZU Praha6000:36:510,00
6MC120931Bartoš DušanAtletika Písek6400:38:180,00
7MC1231053Kašpárek PavelOMT Pardubice6100:38:220,00
8MC1281063Vaněk PavelPraha6400:38:260,00
9MC13129Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:38:350,00
10MC1391287Filip VáclavKVS Olomouc6000:38:440,00
11MC1511137Čadil JanPraha 6 - Dejvice6400:39:010,00
12MC178743Rys JiřiTriatlon Mlada Boleslav6400:39:400,00
13MC183915Ondrůšek LiborMorové šlehy Praha 86000:39:460,00
14MC192216Šůs JaroslavNovis TK Praha6500:39:540,00
15MC2071160Pavlas AntonínPřibyslav5600:40:110,00
16MC209363Fenyk PavelSK Babice6500:40:190,00
17MC217393Hodboď RadkoAC Slovan Liberec5800:40:390,00
18MC222462Jokel LubomírSokol Šestajovice6400:40:510,00
19MC2291245Berky JiříSDH Termesivy6200:41:050,00
20MC237729Tůma JiříSpartak Vlašim6300:41:140,00
21MC2411108Zeman AntonínDědek6100:41:170,00
22MC246692Kozák MiloslavTriatlon Mladá Boleslav6500:41:190,00
23MC249136Chmelík MartinLTC Praha 96500:41:220,00
23MC249591Kugler IvanKMS Jihlava6300:41:220,00
25MC262862Kašparec Petrsklárna AJETO Lindava6200:41:310,00
26MC268212Kubišta PetrSokol Kolín6500:41:360,00
27MC278196Kára VladimírAC Patřín6200:41:500,00
28MC2811228Prchal PavelCyklosport Kern Praha5900:41:530,00
29MC302478Vavák LiborBK Sadská6500:42:270,00
30MC319292Týč LubomírDlouhý Most6100:42:430,00
31MC331930Tomsa PavelDoubrava6200:42:520,00
32MC334639Puršl JiříBěžecký klub České spořitelny6300:42:530,00
33MC3391107Opočenský JaroslavKutná Hora5700:42:590,00
34MC361695Rada PetrFoukač6400:43:250,00
35MC363626Roubík FrantišekČerčany5600:43:300,00
36MC365324Vokuš ZdeněkLiberec5600:43:320,00
37MC370306Týč ZbyněkKlánovice6500:43:390,00
38MC385288Bonhard TomášTriatlon Mladá Boleslav6400:43:550,00
39MC406632Ševinský JanBěžecký klub České spořitelny6100:44:110,00
40MC415281Kratochvíl MiroslavSokol Hlubočepy5900:44:180,00
41MC437242Tomeš RostislavTraged Team Praha6000:44:430,00
42MC442237Červenka MiroslavMK Žebrák6400:44:460,00
43MC456718Novák JaroslavÚstí nad Labem - Brná6200:44:580,00
44MC4581217Buzek OldřichPraha Čakovice6100:44:590,00
45MC461561Nouzovsky JaroslavVelim6500:45:020,00
46MC463986Herbst JosefBrandýs nad Labem5600:45:040,00
47MC483952Kulhánek JiříHradec Králové6400:45:230,00
48MC488285Miler VáclavSokol Kolín - atletika6200:45:270,00
49MC5031176Lukeš 4JiříVlašim J & J6500:45:540,00
50MC508937Albrecht VáclavSKČNB HK5900:45:580,00
51MC514371Polčin MiroslavBřežany II5700:46:030,00
52MC525907Nigrin VlastimilVRAK Praha6400:46:220,00
53MC529613Frey EduardTOM KČT Kralupy5800:46:270,00
54MC530656Štikar JosefMilovice5700:46:290,00
55MC536448Skotnica Svatoplukneregistrován6500:46:370,00
56MC551211Dunda VáclavPraha 156000:46:560,00
57MC595602Choutka PetrIntersport Kolín6500:47:550,00
58MC597806Otava MiroslavTraged Team6200:47:580,00
59MC610763Válek JanPraha 56400:48:200,00
60MC6121007Morava VítBonbon Praha6000:48:210,00
61MC61445Chmel ZdeněkBěžecký klub České spořitelny6200:48:220,00
62MC619106Novák JosefNOVAKART5800:48:290,00
63MC6301232Punda VáclavMTB Modřany6000:48:360,00
64MC636396Traxler JanSR Žižkov6400:48:470,00
65MC649988Gut RobertRG6100:49:040,00
66MC651603Doležal TomášSK Tři Sestry Stará Kovárna6500:49:080,00
67MC662677Bulíček Lubošneregistrován6200:49:330,00
68MC669507Šesták JindřichKKK Praha5600:49:370,00
69MC677562Luděk KostkaVelim6500:49:460,00
70MC679210Zeman VladimírSokol Kolín5900:49:470,00
71MC682885Pertlík RadekLysá nad Labem6500:49:490,00
72MC683366Dohnal MartinISCAREX Česká Třebová6200:49:500,00
73MC688314Krejčí JakubDolní Jirčany6300:50:040,00
74MC692156Nečas ArnoštBOOTCAMPS BOHNICE6300:50:140,00
75MC697358Frýdl MiroslavHradec Králové6400:50:220,00
76MC714278Valta StanislavGP Kolín5800:50:540,00
77MC72069Metelka JosefPraha5700:50:590,00
78MC723241Kouklík StanislavBenešovský běžecký klub6100:51:070,00
79MC726955Dohnal Martin-6400:51:150,00
80MC755160Honzíček LubošKRB Chrudim5900:52:000,00
81MC764725Holan MartinTJ liga 100 Praha6300:52:340,00
82MC771304Popelka MiloslavHradec Králové6000:52:400,00
83MC776606Švorc JanHradec Králové6300:52:480,00
84MC797118Sova JanMP Praha6500:53:140,00
85MC817111Svědiroh MiroslavCihelna Pardubice6500:53:380,00
86MC8181198Pospíšil Petr-6400:53:390,00
87MC8201055Vaněk ZdeněkSDH Zibohlavy6100:53:400,00
88MC8251058Chlup PetrSKST Kamenice nad Lipou6300:53:440,00
89MC826775Horáček JiříKolín6400:53:450,00
90MC834851Míka RobertPraha-Hostivař6300:53:580,00
91MC876969Konůpek JaromírChotěboř5700:55:060,00
92MC885328Ransdorf JiříRunfree5700:55:150,00
93MC900616Mazač StanislavElzamo / Dobrovice6500:55:330,00
94MC9081001Řehola JiříMPO/Praha5600:55:460,00
95MC912698Hrstka VladislavFoukač5700:55:480,00
96MC914108Naar PetrOstrava6300:55:530,00
97MC927956Prokůpek MichalNymburk5900:56:050,00
98MC9331105Hlavička VlastimilPelhřimov5700:56:210,00
99MC939614Husák JiříDobrovice6100:56:360,00
100MC941429Trpišovský MiroslavCZ Jakub6500:56:380,00
101MC953477Bulíček PetrUhlířské Janovice6000:57:110,00
102MC967920Starý FrantišekPardubice5600:57:560,00
103MC993535Cerha RobertTARGET SPORT MILOVICE5900:59:000,00
104MC101049Koloc PavelAC Total Zero6500:59:360,00
105MC1012838Čokrt VáclavTTC Český Brod5900:59:400,00
106MC10231208Berounský PavelLTC Houštka Stará Boleslav5601:00:080,00
107MC10661219Šimek JindřichPopelka na ledě5601:03:540,00
108MC10871071Kříž ZlatomírPraha 6 - SK Kačleh5601:08:280,00
109MC1092350Vedral JaroslavOleska5601:09:050,00
110MC1102903Dolejš RadomírSpartak Praha 45801:26:400,00
Muži 60-69 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD4421Smrčka MilošBK Říčany5400:35:200,00
2MD2231277Hamerník JanChotěnice5500:40:530,00
3MD244746Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:41:180,00
4MD290488Fendrych TomášBřevnov5400:42:110,00
5MD294962Němec JiříLockar4800:42:170,00
6MD3001157Drozen Miloslav-5200:42:220,00
7MD313339Říha JaroslavTenis- Týnec nad Labem5300:42:350,00
8MD342754Brozek RadmilKRB Chrudim5400:43:040,00
9MD345935Pur VáclavŠumperk5500:43:070,00
10MD42297Krofta JiříPraha 5 / Liga 100 Praha5500:44:290,00
11MD430793Keil JaroslavBěžec Vysočiny5300:44:360,00
12MD432928Fiala Jannemocnice Kolín5300:44:380,00
13MD445255Svoboda VáclavJKM České Budějovice4900:44:480,00
14MD489655Tausinger IgorCrotalus Praha4900:45:280,00
15MD505532Smetana KarelVHS Benešov u Prahy5100:45:570,00
16MD513882Málek JaroslavChotěboř4600:46:010,00
17MD538850Michl VáclavKanoistika Poděbrady5400:46:380,00
18MD548195Čižinský JaromírSABZO Praha5500:46:510,00
19MD5521116Rydrych JanUjezd nad Lesy4900:46:580,00
20MD577881Vodička JiříSokol Maleč5300:47:330,00
21MD580961Turay FrantišekSKC Pečky5500:47:380,00
22MD601356Horna JosefZámostí5100:48:040,00
23MD6051138Krajtl SvatoplukPardubice4900:48:090,00
24MD687651Novák VladimírBěžecký klub České spořitelny5400:50:030,00
25MD7001039Lafek PetrLes5400:50:270,00
26MD709933Doležal JanKJP5400:50:480,00
27MD730497Škrleta JanTJ Nová Včelnice4600:51:170,00
28MD751135Holas JaromírTragéd Team Praha5200:51:500,00
29MD7541005Dobiáš LudvíkPoděbrady4600:51:530,00
30MD789531Cipl FrantišekBonbon Praha5100:53:050,00
31MD8021088Adámek PetrPraha5400:53:230,00
32MD814365Veselý MilanGP Kolín4800:53:360,00
33MD843518Pucholt MiroslavSABZO/Praha5100:54:020,00
34MD851152Hlava MilanLongrun.cz5500:54:110,00
35MD8581209Vokáč MilanBěžecký klub České spořitelny5000:54:270,00
36MD921409Fišer MilanSK Bečváry5300:55:580,00
37MD937293Pícha TomášAGRO Kolín5200:56:340,00
38MD949779Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:56:560,00
39MD961558Čepelka OldřichHodkovice nad Mohelkou4800:57:400,00
40MD962376Horyna MiroslavPraha-Zahradní Město5400:57:450,00
41MD985672Březina PetrSABZO Praha4600:58:390,00
42MD1028609Ge Evžen + SáraTrailpoint5401:00:300,00
43MD1034890Sobotka BohumilGrand Prix Kolin5401:01:100,00
44MD1054515Steiner PetrBrno4801:02:490,00
45MD1068734Jungman JosefPraha 35001:03:560,00
46MD1094463Pikal KarelKVS Olomouc4901:11:590,00
47MD1100700Krejsa VáclavBonbon Praha5201:18:550,00
Muži 70-79 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME409680Říha MiroslavSokol Sadská4500:44:140,00
2ME733337Řápek VáclavAVC Praha4200:51:190,00
3ME794601Čížek FrantišekTurbo Chotěboř4200:53:100,00
4ME848184Kocian LuděkAVC Praha4200:54:060,00
5ME857226Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:54:260,00
6ME1103751Plešinger StanislavSokol Kolín atletika3801:26:450,00
Muži 80 let a starí (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MF823769Jantsch VítězslavLIAZ JABLONEC3500:53:420,00
2MF1036316Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:01:210,00
3MF1053852Culka VáclavNové Město nad Metují3501:02:440,00
4MF10781271Gaman JaroslavAvanti Havířov3501:05:070,00
Ženy 34 let a mladší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2552Berešová KatarínaTJ Obal Servis Košice8700:34:110,00
2ZA9954Zuzánková TerezaAC TEPO KLADNO8600:37:430,00
3ZA138247Rusínová ZuzanaUSK Provod Ústí nad Labem8300:38:420,00
4ZA14955Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:38:560,00
5ZA1571057Chlupová TerezaSKST Kamenice nad Lipou9100:39:160,00
6ZA186669Hejtíková GabrielaPraha8100:39:470,00
7ZA22657Šibravová Lenkakerteam8200:40:580,00
8ZA2551090Václavíková Janasklárna AJETO Lindava9600:41:260,00
9ZA2591268Roznosová Julie-8700:41:290,00
10ZA269883Sýkorová RadkaBŽB, Longrun.cz8200:41:400,00
11ZA286966Lenčová JanaAC TJ Jičín9200:42:000,00
12ZA306787Skuhrová TerezaASK Slavia Praha9400:42:310,00
13ZA317634Schlosáriková EvaBěžecký klub České spořitelny8600:42:390,00
14ZA321689Klimešová LucieKola-Víšek8300:42:440,00
15ZA3481054Teplá JanaJoskatel Kolín8200:43:090,00
16ZA3611152Samlerová LucieAC Slovan Liberec8600:43:250,00
17ZA370950Drtilová VeronikaLitovel8500:43:390,00
18ZA3811112Hejná Anna-MarieXCSPORT.cz9900:43:510,00
19ZA3871241Brejníková MarkétaMistři a Markétka8400:43:560,00
20ZA403414Jirásková LucieSRTG Kolín8900:44:080,00
21ZA406696Rada-Hrstková VladěnkaFoukač8700:44:110,00
22ZA416473Hronová MarkétaUniverzita Hradec Králové9000:44:200,00
23ZA431540Garšicová Beata-8800:44:370,00
24ZA437155Horká LenkaSK Babice8300:44:430,00
25ZA440776Pechová IvaSpartak Praha 4/Praha8600:44:450,00
26ZA468252Píchová PetraBáječné ženy v běhu8200:45:090,00
27ZA497434Amtmann Tanja-8300:45:390,00
28ZA527747Kotlářová HanaAnimace FAMU8900:46:230,00
29ZA543869Zemanová VeronikaŘíčany8200:46:460,00
30ZA554983Knappová Magdalena-9200:47:050,00
31ZA5781267Holíková MartinaPraha 49800:47:350,00
32ZA585572Knýřová IvanaSK Maxtri Liberec9100:47:410,00
33ZA592648Šnáblová JanaBěžecký klub České spořitelny8400:47:540,00
33ZA592758Přibylová AdélaŘíčany8300:47:540,00
35ZA595443Pohanková GabrielaBŠMŠ8400:47:550,00
36ZA615513Müllerová Jana-8600:48:240,00
36ZA6151140Petráčková Jana-8600:48:240,00
36ZA615485Kubelková KvětaBáječné ženy v běhu8800:48:240,00
39ZA619578Jemelíková AdélaHranice8800:48:290,00
40ZA623369Jindrova EliskaKolín8700:48:300,00
41ZA627415Linda Skrobucha-8300:48:330,00
42ZA632794Svobodová MichaelaLUKYSPORT TEAM8300:48:420,00
43ZA639389Drahoňovská VeronikaLučany nad Nisou8400:48:500,00
44ZA6461195Křížová JitkaRadostín n. Osl.8100:48:590,00
45ZA6551148Hübschová Hana-8300:49:200,00
46ZA676401Malá HelenaRunSport Team8100:49:450,00
47ZA677714Procházková ZuzanaTOM-KČT Kralupy8600:49:460,00
48ZA6851037Bergmannova Hana-8200:49:590,00
49ZA6911131Strejčková AnnaVelký Osek9000:50:120,00
50ZA699595Steklá Martinaneregistrován8200:50:250,00
51ZA711514Fornůsková Michaela-8300:50:490,00
52ZA7171193Haislová Radka-9200:50:580,00
53ZA724847Voláková JarmilaChotouň8300:51:090,00
54ZA726556Součková MarkétaRBZ Praha Crew8700:51:150,00
55ZA73485Mikšovská TerezaGP Kolín8300:51:220,00
56ZA7451164Čechová MartinaPraha 10 - Hostivař8400:51:360,00
56ZA745722Janglová ZuzanaGP Kolín8300:51:360,00
56ZA7451162Kubíčková IvanaFITMAT Kolín8400:51:360,00
59ZA7501254Kubíčková KristýnaPraha8200:51:480,00
60ZA752611Boubínová Eva-8700:51:520,00
61ZA758146Pragrová LucieČelákovice8700:52:170,00
61ZA7581156Bártová AnnaBenešovský běžecký klub9700:52:170,00
63ZA766341Pechová KateřinaMěstec Králové8200:52:360,00
64ZA772380Rybová MartinaBŽB8600:52:420,00
65ZA7771145Soto Marta-8600:52:540,00
66ZA780782Hubáčková MartinaBáječné ženy v běhu8500:52:570,00
67ZA78574Hübschová AnetaPečky8500:53:010,00
68ZA7861149Vacková KláraPraha8400:53:020,00
69ZA788911Kozáková Martina-8400:53:040,00
70ZA791953Grusová AdélaBěžecký klub České spořitelny8200:53:060,00
71ZA792222Faronová JitkaBěžecká škola Miloše Škorpila8200:53:070,00
72ZA7931139Batulková Anna-8300:53:080,00
73ZA797992Klimešová SimonaBŽB/Hradec Králové8200:53:140,00
74ZA818646Lojková KristýnaBěžecký klub České spořitelny8800:53:390,00
75ZA8261181Mühlhansová Andreanaboso.cz8800:53:450,00
76ZA830621Judová Aneta-8700:53:480,00
77ZA8311144Puchálková PavlaPraha8600:53:490,00
78ZA8341033Macounová Lucie-8200:53:580,00
78ZA8341052Borkovcova AlzbetaKosmonosy9100:53:580,00
80ZA8421280Králová BarboraSokol Sadská9800:54:010,00
81ZA849282Vodičková DanaMilovice8600:54:080,00
82ZA851921Stará ZuzanaSokol Pardubice9800:54:110,00
83ZA855538Levrincová Alexandra-8700:54:230,00
84ZA870239Heřmanová JanaJdu běhat8400:54:540,00
85ZA872234Polášková PavlínaPraha 48100:54:560,00
86ZA873523Krchovová KristýnaKolín9900:54:570,00
87ZA878302Bonhardová KamilaTriatlon Mladá Boleslav9400:55:090,00
88ZA879837Čokrtová JanaTTC Český Brod9200:55:100,00
89ZA904901Nejdlová Martinaneregistrována9300:55:430,00
89ZA904891Světlíková DanielaAC Mageo9200:55:430,00
91ZA908221Váňová JanaBáječné ženy v běhu8800:55:460,00
92ZA917205Morávková NikolKosmonosy8900:55:550,00
93ZA928573Knýřová JanaSK Maxtri Liberec8900:56:060,00
94ZA941624Pátková Jana-8100:56:380,00
95ZA957280Dolečková RomanaKřinec9100:57:240,00
96ZA964527Čermáková PavlaAZ tým Světlá nad Sázavou8500:57:500,00
97ZA965987Spíralová Anna-8600:57:530,00
98ZA971433Holcmanová PetraPraha8500:58:030,00
99ZA972796Kolaříková MagdaJihlava8700:58:070,00
100ZA9731190Šťastná Tereza-9100:58:080,00
101ZA974271Fryšarová EvaPraha9000:58:140,00
102ZA975990Dobiášová VeronikaŠSK Újezd nad Lesy9900:58:180,00
103ZA97776Katrnošková AlenaPečky8800:58:190,00
104ZA979307Popelková IvetaPraha8600:58:280,00
105ZA981299Martinková KateřinaSK Valdman´s gym8700:58:330,00
106ZA9841266Poláková JanaPraha8600:58:380,00
107ZA987819Černá Petra-9100:58:490,00
107ZA98794Kazdová HanaPečky9200:58:490,00
109ZA98978Kvačková NikolaTj Sokol Stará Lysá9400:58:520,00
110ZA995661Veselá Zuzananeregistrována8500:59:010,00
111ZA9971026Svitavská MartinaRunczech8500:59:050,00
112ZA998509Kadlecová AnnaAikido Karlín9700:59:090,00
113ZA999170Součková LucieDobrovice8500:59:120,00
114ZA1000710Bubníková KristýnaRungo.cz9900:59:180,00
115ZA1003929Tallová DanielaHusinec - Řež9500:59:210,00
116ZA10111214Ullmannová JanaPraha8400:59:380,00
117ZA1015947Marvanová Zuzana5 O.P.I.C.8700:59:470,00
118ZA1017312Kubisková LenkaVRC8700:59:560,00
119ZA1024351Zuzana Třebická-9601:00:130,00
120ZA10261114Horáčková Tereza-8701:00:280,00
121ZA1032495Krúpová LucieLiberec8701:00:550,00
122ZA1037141Králová VandaBáječné ženy v běhu8701:01:230,00
123ZA1038958Švrčková EvaPraha8201:01:240,00
124ZA1039176Kučerová Eliška-0101:01:250,00
125ZA1040362Křížová LucieStarý Kolín8301:01:350,00
126ZA10481051Vodvárková JanaBáječné ženy v běhu/Semily8401:02:200,00
127ZA1050289Koudelková JanaPraha8701:02:400,00
128ZA105186Martínková LenkaRatenice8201:02:420,00
129ZA1059489Křížková AdélaPečky9201:03:360,00
130ZA1060612Synková Alžběta-8101:03:430,00
131ZA1062470Nocarova MonikaSK Valdman´s Gym8201:03:460,00
132ZA10691030Rybáková LenkaČelákovice8601:04:000,00
133ZA1071784Hinková Barbora-9001:04:110,00
134ZA10721260Švarcová KristýnaVinoř8401:04:120,00
135ZA10731275Vlková Vendulažádný8501:04:400,00
136ZA1081149Červenková KamilaDobrovice9201:05:150,00
137ZA1086880Kluková RomanaBáječné ženy v běhu8901:08:070,00
138ZA1090332Chocholová MonikaKonárovice8101:08:570,00
139ZA1093279Sugrová Jana-8301:10:420,00
140ZA10971180Pustelníková Lucienaboso.cz8401:14:070,00
141ZA10991087Opatrná JanaBáječné ženy v běhu/Praha8101:14:580,00
142ZA1101493Eva ŠtruplováTriatlon Hrádek nad Nisou8201:22:240,00
Ženy 35-44 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB4851Kamínková Petraadidas boost team7300:35:340,00
2ZB21958Fořtová IvetaELEVEN RUN TEAM7200:40:420,00
3ZB319765Průšová AlenaŠpelinatour8000:42:430,00
4ZB322941Zbíralová RadkaMK Kladno7200:42:450,00
5ZB337384Hampejsová MartinaŠNECI na MAX7200:42:570,00
6ZB370645Francová BlankaBěžecký klub České spořitelny7500:43:390,00
7ZB394192Kroužilová IvaPoděbrady7700:44:000,00
8ZB400879Janisová BarboraAC Slovan Liberec7400:44:050,00
9ZB421627Kilarská MarcelaMP Praha7100:44:280,00
10ZB424876Svěchotová HanaSpartak Praha 47300:44:310,00
11ZB435215Kubištová RadkaSokol Kolín7100:44:400,00
12ZB496217Třísková KatarínaPraha 67100:45:370,00
13ZB553753Vašinová MarkétaSokol Horní Brusnice7500:46:590,00
14ZB566716Kašparová EvaPraha7300:47:200,00
15ZB567297Jaskova Tereza-8000:47:260,00
16ZB600275Křikavová AlenaAZ tým Světlá nad Sázavou7700:48:020,00
17ZB635187Jiranová RadkaTJ Liga 100 Praha7900:48:450,00
18ZB661340Pokorová JaroslavaSC Marathon Plzeň7200:49:280,00
19ZB6651120Barnetová KamilaÚštěk7600:49:350,00
19ZB665383Burianová JanaKO Podebrady7700:49:350,00
21ZB6711086Hánová JitkaSklarna AJETO Lindava7100:49:420,00
22ZB679315Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:49:470,00
23ZB722989Dobiášová JaroslavaXC Racing Team7300:51:060,00
24ZB725750Ledvinová KateřinaKolín7800:51:100,00
25ZB731688Filousová JanaLibochovice7200:51:180,00
26ZB741490Souchová HelenaSPONA Teplice7400:51:290,00
27ZB7481021Thielová PetraRadim8000:51:380,00
28ZB756502Kendíková JanaLochkov7200:52:010,00
29ZB780424Kačerová MonikaZvole7400:52:570,00
30ZB787189Hladká MichaelaČelákovice7400:53:030,00
31ZB800877Kamarádová DanielaBáječné ženy v běhu7200:53:160,00
31ZB800468Hájková MonikaSK Valdman´s gym8000:53:160,00
33ZB8431078Košvancová RenataKolín7100:54:020,00
34ZB8561253Janská LydieVestec7100:54:250,00
35ZB859265Tichá DominikaGP Kolín8000:54:280,00
36ZB8641166Filipová PavlaBootcamps7200:54:430,00
37ZB865638Bačkovská PetraBěžecký klub České spořitelny7800:54:440,00
38ZB875913Sobolíková Ing. AlenaSDH Chotouchov (Sbor dobrovolných h8000:55:020,00
39ZB8771091Bartošová PetraGerontclub7600:55:070,00
40ZB881622Barthelová DanaTriatlon Mladá Boleslav7400:55:130,00
41ZB883228Střelbová LenkaJuuL7600:55:140,00
42ZB890469Valová EliškaWILD Team7800:55:180,00
43ZB898323Beránková HanaHavlíčkův Brod7800:55:280,00
43ZB898762Cibulková JanaPraha7100:55:280,00
45ZB901153Bohdanecká DitaBiketour/ Praha7800:55:380,00
46ZB902719Žebráková TaťánaGP Kolín7900:55:400,00
47ZB911168Žaludová LucieTriatlon Mladá Boleslav7200:55:470,00
48ZB9171202Olšová Silvie-7700:55:550,00
49ZB919856Maděryčová EvaJirny7500:55:560,00
50ZB934325Vokušová DanaLiberec7700:56:230,00
51ZB935148Vostřáková BlankaBáječné ženy v běhu - Říčany7200:56:300,00
52ZB938508Víchová PetraBáječné ženy v běhu7400:56:350,00
53ZB9391211Kneifelová JanaNechanice7500:56:360,00
54ZB941717Novakova JanaÚstí nad Labem - Brná7900:56:380,00
55ZB944545Patolánová MichaelaBŽB7700:56:390,00
56ZB9471265Koutníková LucieSokol Vlastibořice7100:56:490,00
57ZB9491075Pávová VladimíraMilovice7500:56:560,00
58ZB956529Jirásková Jitkaneregistrována7500:57:220,00
59ZB9581024Žežulková AliceVelký Borek7800:57:250,00
60ZB963504Langová KateřinaChrudim7200:57:470,00
61ZB969678Binderová Jana-7200:57:580,00
62ZB970826Žilková MiroslavaSlavíčci8000:58:010,00
63ZB975912Sobolíková Jana AnnaSDH Chotouchov (Sbor dobrovolných h7900:58:180,00
64ZB9891028Nepovímová PavlínaGP Kolín7500:58:520,00
65ZB992467Vaněčková DenisaTARGET SPORT MILOVICE7700:58:590,00
66ZB1003898Doležalová IlonaLysá nad Labem7700:59:210,00
67ZB1006897Zbuzková LenkaCK Záluží7800:59:240,00
67ZB1006963Nešporová MonikaZibohlavy7600:59:240,00
69ZB10091222Minaříková IvaHorní Jelení7900:59:350,00
70ZB10131230Stara MarketaPraha7800:59:430,00
71ZB10171188Kotenová BohunkaSSC Otrokovice7100:59:560,00
72ZB10291207Šimon KateřinaBěžecká skupina v Českém Těšíně7801:00:310,00
73ZB1031713Horká VeronikaGP Kolín7501:00:440,00
74ZB1032353Lazarová Hana-7401:00:550,00
75ZB1041899Mikšovská Drahoslava-7501:01:410,00
76ZB1044549Nováková JitkaBáječné ženy v běhu8001:02:030,00
77ZB1046428Sukdoláková DanaSPONA Teplice7301:02:170,00
78ZB1058942Lusková Markéta5 O.P.I.C.7501:03:280,00
79ZB10641022Havlíčková VlastaSK Valdman' s gym7501:03:470,00
80ZB10661218Kovaříková Radka-7501:03:540,00
81ZB1079691Bělská JanaHrdlořezy u MB7701:05:100,00
82ZB1082733Žaliová IvaAVC Praha7701:06:190,00
83ZB10851285Fischerová Eva-8001:08:010,00
-ZB-844Pavlů MirkaHejvy´s Intimmate Team75DNF-
Ženy 45-54 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC130130Klimešová JanaČelákovice7000:38:310,00
2ZC291336Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:42:120,00
3ZC380822Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:43:470,00
4ZC474671Kohoutová VěraTrailpoint6700:45:140,00
5ZC493668Novotná St. DagmarTURBO Chotěboř7000:45:330,00
6ZC5651096Bayerová LenkaTJ Sokol Unhošť6800:47:190,00
7ZC580676Páralová MarkétaMetrostav7000:47:380,00
8ZC6121085Vančáková MagdalenaGerontclub6200:48:210,00
9ZC643177Breburdová HanaMK Kladno6100:48:550,00
10ZC6501261Havlinová MarkétaPraha6800:49:050,00
11ZC653374Sládková JanaAC Doma6600:49:150,00
12ZC707739Kočová AlenaKPO6200:50:440,00
13ZC717569Knýřová JitkaSK Maxtri Liberec6300:50:580,00
14ZC731965Lenčová JanaMk Seitl Ostrava6900:51:180,00
15ZC742865Hodečková IvetaAeroklub Kolín6800:51:340,00
16ZC7621270Slivkaničová IvanaHisport team, Praha6200:52:320,00
17ZC7681000Bašová BlankaMost6400:52:380,00
18ZC773728Bieblova JanaPraha 66100:52:430,00
19ZC779127Kolská MonikaKerteam6300:52:560,00
20ZC795107Šťástková LenkaGrand Prix Kolín6500:53:130,00
21ZC797868Janouchová JanaBáječné ženy v běhu6300:53:140,00
22ZC847675Borovičková Adriánaneregistrována7000:54:050,00
23ZC867924Bašková RomanaSplašená lokomotiva Chlumec /C6900:54:460,00
24ZC892182Jelínková VěraK.O. Poděbrady6600:55:190,00
25ZC923200Rucklová IvanaPraha6400:56:010,00
25ZC923585Kubelková Daniela-6800:56:010,00
27ZC9251203Partridge IvaPIM Praha6300:56:040,00
28ZC930650Nováková PetraBěžecký klub České spořitelny6300:56:150,00
29ZC945547Turčínová JitkaBŽB6600:56:410,00
30ZC948492Wallenfels LenkaSokol Královské Vinohrady6600:56:550,00
31ZC951628Chmelová IvaČervená Řečice6200:57:020,00
31ZC951422Králová BohumilaGP/Kolín6800:57:020,00
33ZC9591177Lukešová JanaVlašim J & J6800:57:280,00
34ZC9801130Strejčková ZuzanaVelký Osek6200:58:310,00
35ZC983122Hellerová HanaHradec Králové6100:58:360,00
36ZC989391Rothova VeronikaJirny7000:58:520,00
37ZC996398Křížová PavlínaPraha 36800:59:040,00
38ZC1000574Bubníková JanaRungo.cz7000:59:180,00
39ZC1005319Dvořáková LenkaPečky6600:59:230,00
40ZC1014640Nováková PavlínaBěžecký klub České spořitelny6800:59:450,00
41ZC1019243Melezinková RadmilaPoděbrady6800:59:570,00
42ZC1020240Dohnalová JitkaBáječné ženy v běhu6801:00:000,00
43ZC1043610Tůmová LenkaISCAREX Česká Třebová6301:02:010,00
44ZC1045267Rubešová KateřinaDoubravčice - Český Brod6801:02:060,00
45ZC1057770Jakubová Pavlína-6801:03:170,00
46ZC1062809Hanousková MilenaKolín6801:03:460,00
47ZC1065359Frýdlová JanaHradec Králové6801:03:490,00
48ZC1070405Tichá MonikaAZ tým Světlá nad Sázavou7001:04:080,00
49ZC10801178Slivanská LenkaPoděbrady6901:05:140,00
50ZC1095918Nádherová HanaHradec Králové6801:12:470,00
Ženy 55-64 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD44459Krcháková AlenaAC Moravská slavia Brno5700:44:470,00
2ZD449392Hodboďová JiřinaLiberec5800:44:540,00
3ZD52360Mališová KarlaUSK Praha6000:46:170,00
4ZD660565Kováříková PavlaŠAK Chodov5500:49:260,00
5ZD829137Holasová JarmilaTragéd Team Praha5400:53:470,00
6ZD833697Hrstková DanaFoukač6000:53:550,00
7ZD1025390Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:00:150,00
8ZD1027694Korbelová DagmarLongrun.cz5501:00:290,00
9ZD1055539Večlová AlexandraKČT Mělník5801:03:150,00
10ZD1098522Požgayová JanaBONBON Praha5501:14:100,00
Ženy 65 let a starší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZE71561Pokorná VěnceslavaAtletika Hostivař4800:50:560,00
2ZE1084227Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4501:07:260,00
Trať 10 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA14Kourek LukášTJ Nové Město na Moravě8800:30:360,00
2MA23Saji Abdelkabir-7600:30:400,00
3MA31Pavlišta VítPOMALÍ KLUCI/Inov8 team8500:30:440,00
4MA42Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:31:470,00
5MA534Dymák PavelHvězda SKP Pardubice8700:31:510,00
6MA6481Drahokoupil AlešBeermental Team8500:31:540,00
7MA735Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:31:560,00
1MB85Pelouch LeošSK Chotěboř7500:32:230,00
2MB99Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:32:240,00
8MA1033Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:32:260,00
3MB1137Serbessa MulugetaMUDr. Serbessa s.r.o.7100:32:290,00
4MB126Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:32:320,00
9MA131125Heczko RobertAC Slovan Liberec7800:32:380,00
10MA1411Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:32:450,00
5MB1510Kratochvíl MilošHvězda SKP Pardubice7500:33:110,00
11MA1636Schoval FrantišekKerteam/Stará Boleslav8800:33:170,00
12MA1720Gajdušek JakubFryšták9100:33:210,00
13MA18115Krejčí MatějDolní Jirčany9000:33:410,00
6MB1931Bartoš DaliborLIAZ Jablonec nad Nisou7500:33:420,00
7MB2015Lajtkep PetrAC Slovan Liberec7300:33:590,00
14MA21946Franz JiriBiatlon klub Říčany/KERTEAM9000:34:000,00
1MC2112Klika AntonínLokomotiva Beroun6400:34:000,00
15MA237Ivanoj Andrej-9000:34:080,00
16MA2426Pavlišta DavidSK Svěrák8400:34:100,00
1ZA2552Berešová KatarínaTJ Obal Servis Košice8700:34:110,00
17MA2622Holík MichalELEVEN RUN TEAM9000:34:140,00
8MB2717Roubíček MartinUSK Provod Ústí nad Labem7500:34:150,00
9MB2814Podroužek DušanAC Slovan Liberec7400:34:320,00
18MA29703Majoroš MichalPolice nad Metují8600:34:340,00
10MB3025Wallenfels JiříSokol Královské Vinohrady7200:34:390,00
19MA3127Kabelka JiříTJ Sokol Královské Vinohrady7700:34:470,00
20MA32932Trojan MartinAK Chotěboř7800:34:490,00
21MA33144Teplý OndřejHISPORT Team7800:34:520,00
22MA34533Nerad KarelTábor8900:34:550,00
11MB3524Pecina DavidELEVEN RUN TEAM7400:35:000,00
23MA3628Koutný TomášA.C. Sparta Praha7700:35:050,00
12MB3719Frelich PavelSokol České Budějovice7100:35:080,00
24MA38346Fliedr TomášF-BIKE KLUB SÁDEK/ Sádek u Poličky7600:35:090,00
13MB39976Brada OndřejHorní Počernice7300:35:120,00
14MB4032Havelka PetrELEVEN TEST TEAM7200:35:140,00
25MA41347Eremka Liborindividuální8800:35:150,00
25MA41269Šplíchal JosefSpartak Praha 49300:35:150,00
27MA43274Kouklík JakubBenešovský běžecký klub8900:35:190,00
1MD4421Smrčka MilošBK Říčany5400:35:200,00
28MA4539Hlas JakubPSK Olymp Praha8900:35:220,00
29MA46378Hurych JakubMaratón klub Kladno9100:35:230,00
15MB47248Procházka JosefDěčín7100:35:260,00
1ZB4851Kamínková Petraadidas boost team7300:35:340,00
30MA491263Kostecký JanTJ Šumperk9100:35:350,00
16MB50670Jánošík RudolfSpartak Vlašim7100:35:460,00
17MB51326Pomikálek JosefBehejchytre.cz7500:35:470,00
18MB5216Kovář Michaltj sokol unhošť7100:35:510,00
31MA53457Zábranský VáclavČakovice8400:35:550,00
19MB53450Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:35:550,00
32MA5573Herda JanSKP Nymburk8300:35:570,00
33MA56829Volejník MichalHISPORT Team8800:36:050,00
34MA571008Rohlík VáclavTřemošnice8000:36:080,00
35MA58437Šťastný TomášModřany7900:36:090,00
20MB581239Nemšák MiroslavRun Sport Team6900:36:090,00
21MB60370Herel LubošLESK Kolín7100:36:130,00
36MA601150Valášek JanSpartak Praha 48800:36:130,00
37MA6296Bican StanislavPraha7900:36:180,00
38MA6323Wolf TomášSokol Hoření Paseky7900:36:190,00
22MB63701Stolarik PeterBenešovský běžecký klub7000:36:190,00
39MA651249Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:36:260,00
2MC66327Kerlík RadovanTJ Slavoj Stará Boleslav6500:36:280,00
40MA67878Kašpar MichalRS Vlašim7600:36:300,00
23MB68406Tichý FrantišekCATUS BIKE TEAM Světlá nad Sázavou6600:36:380,00
41MA69400Štella TomášPraha9100:36:410,00
3MC70745Till PavelSokol Kolín6500:36:420,00
42MA71335Ruta LubošJičín7700:36:440,00
43MA72975Vodička PavelRoyal Bay Team/BK Varnsdorf8500:36:480,00
4MC73711Forman PetrTj Žďár nad Sázavou6500:36:500,00
5MC74828Petronyuk ViktorČZU Praha6000:36:510,00
24MB75870Jirásek MarekTJ Sokol Kbely7300:36:520,00
25MB7667Koravský RomanELEVEN RUN TEAM6900:36:530,00
44MA7741Preibisch JanAC Mariánské Lázně, o.s.8300:36:550,00
26MB77923Jansa JiříAtletika Písek6600:36:550,00
27MB791111Hejný MartinXCSPORT.cz6800:36:560,00
45MA80114Heller TomášHradec Králové8100:36:570,00
46MA81386Kadlec TomášPraha8800:36:580,00
47MA82475Štella LukášPraha8900:37:080,00
48MA83199Žoha JanTRI-SKI Horní Počernice8800:37:140,00
49MA841199Knap MichalPraha8100:37:170,00
50MA85313Šrejber VojtěchAC Mladá Boleslav8000:37:180,00
28MB86245Míček FrantišekAC Praha 18907100:37:190,00
51MA87449Krajíček VojtěchEPO - Ekonom Praha Outdoor8800:37:200,00
52MA88641Dvořák MartinBěžecký klub České spořitelny8100:37:220,00
53MA891173Lášek TomášTJ Sokol Velká Jesenice8600:37:240,00
54MA90968Konůpek DavidTJ CHS Turbo Chotěboř7700:37:260,00
29MB91479Žák MartinTachlovice6700:37:270,00
29MB91798Novotný PavelBMC Mladá Boleslav7200:37:270,00
55MA93416Kučera DanielPTEAM Jihlava8200:37:310,00
56MA9464Prager KarelSojovice9400:37:380,00
57MA95738Tůma JiříSpartak Vlašim8800:37:400,00
57MA951127Dvořák TomášKola Ledeč7800:37:400,00
59MA971231Pleskot OndřejIT Pardubice8400:37:410,00
31MB97644Januška JiříBěžecký klub České spořitelny7500:37:410,00
2ZA9954Zuzánková TerezaAC TEPO KLADNO8600:37:430,00
32MB100785Šodor KristiánPraha7300:37:450,00
33MB1011050Ryashko BorisDHL ITS Running club7400:37:470,00
60MA102139Michálek TomášAC Slovan Liberec7900:37:480,00
34MB103849Lebeda JakubIronstars Beroun7200:37:500,00
61MA104948Radonský TomášBRM7700:37:520,00
35MB10588Klvaň NorbertSKC Pečky /Libice nad Cidlinou7200:37:540,00
35MB105557Bubeníček JiříSOKOL LHOTKA PRAHA6800:37:540,00
62MA10718Zícha OndřejSokol Královské Vinohrady / Praha8200:37:550,00
37MB108841Vaculík JiříSk apalucha7400:37:560,00
37MB10846Vondrák ZbyněkVinařství Vondrák Mělník7500:37:560,00
39MB110996Římal MilanSokol Kolín7500:37:580,00
63MA11156Malý JiříSKP Nymburk8000:38:010,00
64MA112871Katsiedl MichalAC Praha 18908200:38:020,00
40MB113633Daubner JanBěžecký klub České spořitelny7500:38:030,00
65MA11430Pelikán KarelBenešovský běžecký klub7900:38:040,00
66MA1151056Chlup TomášSKST Kamenice nad Lipou9300:38:050,00
67MA116836Kopecký ZdeněkTJ Sokol Kondrac7600:38:110,00
68MA117541Punda VáclavRBZ Praha9000:38:120,00
69MA1181240Hofman JiříMistři a Markétka8600:38:130,00
70MA1191223Zelený ZbyněkHavlíčkova Borová8800:38:150,00
6MC120931Bartoš DušanAtletika Písek6400:38:180,00
71MA121760Paděra MartinPrague9000:38:200,00
72MA1221121Ludrovský MartinKoh-I-Noor Machinery7700:38:210,00
7MC1231053Kašpárek PavelOMT Pardubice6100:38:220,00
41MB1231113Lášek JosefIOS Hradec Králové6900:38:220,00
73MA1231225Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:38:220,00
42MB126842Fořt MartinELEVEN RUN TEAM6800:38:240,00
43MB127360Fix JiříSK Maxipes Fík7400:38:250,00
8MC1281063Vaněk PavelPraha6400:38:260,00
74MA1291119Miler PavelSokol Kolín7900:38:290,00
1ZC130130Klimešová JanaČelákovice7000:38:310,00
9MC13129Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:38:350,00
44MB132982Lambert MilošBříství6900:38:370,00
75MA13313Hrabal JosefPraha8100:38:380,00
45MB134724Walter ZdeněkZahrádky7200:38:390,00
76MA135121Mohelsky LukasCoach Ivana8400:38:400,00
46MB135974Valenta KarelBěžecký kroužek Varnsdorf7400:38:400,00
76MA1351059Halabala PavelDHL ITS Running Club8000:38:400,00
3ZA138247Rusínová ZuzanaUSK Provod Ústí nad Labem8300:38:420,00
78MA139854Mařáček Tomáš-8900:38:440,00
10MC1391287Filip VáclavKVS Olomouc6000:38:440,00
78MA139985Chudo MartinSTADLER7700:38:440,00
80MA1421255Kubíček MiloslavPraha7800:38:450,00
47MB1431272Smetana JosefBehej.com6900:38:460,00
81MA144759Koldinský JanTOM-KČT Kralupy nad Vltavou8500:38:470,00
48MB1441191Duchoň DavidPraha-Újezd7100:38:470,00
82MA146262Hamáček VladimírAC Mladá Boleslav8500:38:480,00
83MA1471274Jalovecký MichalSKP Nymburk7700:38:520,00
84MA148133Šebek JiříPIM Praha8000:38:540,00
4ZA14955Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:38:560,00
49MB150631Dzian PatienceBěžecký klub České spořitelny6900:38:580,00
11MC1511137Čadil JanPraha 6 - Dejvice6400:39:010,00
85MA152590Procházka VítTOM - KČT Kralupy nad Vltavou8000:39:080,00
86MA153224Dryml MojmírRunSport Team8600:39:090,00
50MB1541187Randák OndřejTO Sprint6700:39:120,00
87MA155817Kubín TomášRS Vlašim8100:39:130,00
51MB155623Kotyk JanSalomon-Suunto / Červené Pečky7200:39:130,00
5ZA1571057Chlupová TerezaSKST Kamenice nad Lipou9100:39:160,00
88MA158128Jukl JanJKT7900:39:210,00
52MB159906Tall PavelCNB PRAHA6900:39:220,00
53MB160197Beran PetrUsti nad Orlicí7100:39:230,00
54MB161665Sládeček JakubSenešnice7400:39:250,00
89MA161426Štéc PetrRBZ Praha8600:39:250,00
89MA1611035Smékal JanČáslav8900:39:250,00
55MB164311Pavouček JanHalvar&Son7100:39:270,00
55MB1641175David PavelLokomotiva Nymburk7200:39:270,00
57MB166455Němec JanKolín7300:39:280,00
91MA166647Šnábl PetrBěžecký klub České spořitelny8400:39:280,00
92MA168723Malý Antonínrestaurace Botanic7900:39:290,00
93MA1691247Řezáč MartinPraha7900:39:300,00
94MA170886Cita JanHC Bílý Újezd8200:39:310,00
58MB171949Vodička FrantišekLitoměřice6600:39:320,00
95MA1721273Novák ZbyněkKladno8500:39:330,00
59MB1731237Bret TomášRUN4FUN Hradec Králové7500:39:350,00
96MA1741200Trojek Pavel-7900:39:360,00
97MA175900Singr MartinSKP Nymburk8700:39:380,00
60MB176472Koupilek JiříKolovraty6600:39:390,00
98MA1761216Valenta MichalKVĚTY8600:39:390,00
12MC178743Rys JiřiTriatlon Mlada Boleslav6400:39:400,00
99MA1791047Vacek MilošRBZ Praha8000:39:410,00
100MA1801134Hrdina Jakubsklárna AJETO Lindava9000:39:430,00
61MB181145Matějka JosefPraha7300:39:440,00
101MA1821082Taddei ValerioItaly8000:39:450,00
13MC183915Ondrůšek LiborMorové šlehy Praha 86000:39:460,00
102MA1831264Švingr IvanSK Babice7600:39:460,00
102MA183352Touška Kryštof-8700:39:460,00
6ZA186669Hejtíková GabrielaPraha8100:39:470,00
104MA187866Fejgl MichalHO Přírodní vědy UK/ŠSK Palestra od8000:39:480,00
104MA187797Pabišta RichardMladá Boleslav9400:39:480,00
106MA1891032Babica MilanVsetín8100:39:490,00
107MA1901068Procházka IvanHejbuSe.cz8200:39:520,00
108MA1911004Hladina TomášFox-klub Praha8200:39:530,00
14MC192216Šůs JaroslavNovis TK Praha6500:39:540,00
62MB193283Madron MilošFFM7500:39:550,00
109MA194206Hostička JanDejvice7900:39:560,00
110MA1951109Vojta RadimHradištko8900:39:570,00
111MA196427Kalný PetrKRB Chrudim8100:39:580,00
63MB196181Koutník DušanSokol Vlastibořice7200:39:580,00
112MA198266Bönisch RadekSkanska7700:39:590,00
112MA198643Sládeček DavidBěžecký klub České spořitelny7800:39:590,00
64MB200113Zoubek MichalPardubice7300:40:010,00
114MA2001089Petr JanOutdoorOutsiders8200:40:010,00
115MA2021183Jadrníček TomášBoleslavští běžci7700:40:040,00
116MA203331Koťátko OndřejBakov nad Jizerou9100:40:060,00
117MA2041069Vaňuš JosefHisport7800:40:070,00
117MA2041194Urbánek JiříChlumec nad Cidlinou7600:40:070,00
65MB206251Roblík BořivojRKDM Milovice6800:40:080,00
15MC2071160Pavlas AntonínPřibyslav5600:40:110,00
119MA20899Vedral JanKrymlov8400:40:180,00
16MC209363Fenyk PavelSK Babice6500:40:190,00
120MA210413Hušák JanPIM Běžecký klub7800:40:210,00
121MA211580Svoboda JanSuadra8300:40:250,00
66MB212178Kébl KarelTriatlon Mladá Boleslav6800:40:270,00
67MB2131189Dubják PetrJiskra Zruč nad Sázavou7000:40:280,00
68MB214308Franc PetrTriatlon Mladá Boleslav7400:40:320,00
122MA215442Šourek Martin-8400:40:330,00
123MA2161246Kolmistr TomášKČT Kralupy nad Vltavou8900:40:380,00
124MA217683Moravec PavelSTS Chvojkovice-Brod8000:40:390,00
17MC217393Hodboď RadkoAC Slovan Liberec5800:40:390,00
69MB219188Fafejta VáclavTJ LIGA 100 PRAHA7300:40:420,00
2ZB21958Fořtová IvetaELEVEN RUN TEAM7200:40:420,00
70MB221679Šťovíček MartinCK METROSTAV / Přehvozdí7400:40:470,00
18MC222462Jokel LubomírSokol Šestajovice6400:40:510,00
2MD2231277Hamerník JanChotěnice5500:40:530,00
71MB224554Škrleta DušanLiga 2014 Kamenice nad Lipou7300:40:540,00
72MB22550Sidor VasilCK Vinohradské Šlapky7200:40:570,00
7ZA22657Šibravová Lenkakerteam8200:40:580,00
125MA227994Šlechta BorisHanuman gym Praha8400:41:000,00
126MA2281151Stančo LadislavČelákovice7700:41:020,00
19MC2291245Berky JiříSDH Termesivy6200:41:050,00
73MB2291101Gondek PetrMiskovice7500:41:050,00
74MB231330Poslušný JiříZdětín MB7200:41:060,00
127MA232615Suchánek OndřejDailymile / Liberec8000:41:080,00
128MA2331204Pfoff JanKanoistika Poděbrady8000:41:090,00
75MB2341262Marek PavelČAU/Jenštejn6800:41:100,00
76MB235831Svozil DanielVŠCHT7100:41:110,00
129MA2361278Ammer Liborremesloplus.cz7600:41:120,00
20MC237729Tůma JiříSpartak Vlašim6300:41:140,00
77MB238503Kendík TomášLochkov7200:41:150,00
130MA238460Gurin DavidMurghab Runners7900:41:150,00
78MB240131Slovák TomášTraged Team6900:41:160,00
21MC2411108Zeman AntonínDědek6100:41:170,00
131MA241780Sova Jiří-8400:41:170,00
131MA2411244Vácha OndřejSokol Veltěž8300:41:170,00
3MD244746Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:41:180,00
79MB244804Dědic RomanIThinkBeer.com7400:41:180,00
133MA246732Nousek JanL88100:41:190,00
22MC246692Kozák MiloslavTriatlon Mladá Boleslav6500:41:190,00
80MB248630Michalik SlavomírBěžecký klub České spořiteny6800:41:200,00
23MC249136Chmelík MartinLTC Praha 96500:41:220,00
23MC249591Kugler IvanKMS Jihlava6300:41:220,00
134MA251636Matějka MartinBěžecký klub České spořitelny8100:41:230,00
134MA2511077Walter JanTRI SKI Horní Počernice9200:41:230,00
136MA2531169Kvasnička JanŽehuň8700:41:240,00
137MA254498Bradáč JiříŽďár nad Sázavou8200:41:250,00
8ZA2551090Václavíková Janasklárna AJETO Lindava9600:41:260,00
138MA25666Adámek JakubHradec Králové8500:41:270,00
139MA257951Skoupý MiroslavZibohlavy7900:41:280,00
139MA2571220Kvasnička MichalKČT Kralupy nad Vltavou8700:41:280,00
81MB2591103Havel JanMaraton tým Pavla Nováka7500:41:290,00
9ZA2591268Roznosová Julie-8700:41:290,00
82MB261286Ginzel Petrcyklovape7200:41:300,00
25MC262862Kašparec Petrsklárna AJETO Lindava6200:41:310,00
141MA2621012Dogaru VasilRungo.cz8100:41:310,00
142MA2641106Oppitz TomášLiberec8300:41:320,00
143MA265254Fara Janbeer gym Mladá Boleslav8400:41:330,00
144MA266737Dvořák Martin-9200:41:340,00
145MA267317Marek LubošŽehušice8800:41:350,00
26MC268212Kubišta PetrSokol Kolín6500:41:360,00
10ZA269883Sýkorová RadkaBŽB, Longrun.cz8200:41:400,00
83MB269431Král ZdeněkVelké Přílepy6800:41:400,00
146MA271846Podzimek FrantišekZnojmo8100:41:420,00
147MA272355Haken TomášSportovni krouzek Veltrubsky luh8300:41:450,00
84MB273158Vedral StandaČesky Brod7100:41:460,00
148MA273587Helcmanovsky PeterAC Mageo7700:41:460,00
149MA275480Mikeš FilipCK Vinohradské šlapky7700:41:470,00
150MA27662Svoboda MilanMilovice7900:41:480,00
85MB277642Ozorovský MariánBěžecký klub České spořitelny7500:41:490,00
86MB278848Rudolf TomášEnergy Team7200:41:500,00
27MC278196Kára VladimírAC Patřín6200:41:500,00
151MA280905Audrain SimonK.O. Poděbrady8300:41:520,00
28MC2811228Prchal PavelCyklosport Kern Praha5900:41:530,00
87MB2821003Fiala EnricoPIM BK Modřany Kamýk7100:41:550,00
152MA2831029Polan MichalPlacatá želvička8100:41:570,00
153MA284232Kuchař Pavelneregistrován8300:41:590,00
88MB284789Brožík FrantišekPentar Vlašim6700:41:590,00
11ZA286966Lenčová JanaAC TJ Jičín9200:42:000,00
154MA287706Švorc OndřejHC Bílý Újezd8500:42:040,00
155MA288517Kratochvíl JanSK hasičů KHK8700:42:050,00
89MB289368Zelenka JiříSUADRA7100:42:080,00
4MD290488Fendrych TomášBřevnov5400:42:110,00
2ZC291336Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:42:120,00
90MB292521Skalický PetrAllianz7300:42:140,00
90MB292597Bulis PetrCkB Praha7400:42:140,00
92MB294167Žalud LadislavTriatlon Mladá Boleslav7200:42:170,00
5MD294962Němec JiříLockar4800:42:170,00
156MA296821Jureček MichalCotkytle9600:42:180,00
157MA2971126Trýb VladislavKola Ledeč8300:42:210,00
93MB297686Řepa JanSK DNF6700:42:210,00
157MA297959Raindl PavelHranice8100:42:210,00
6MD3001157Drozen Miloslav-5200:42:220,00
94MB301740Adamec JiříPraha 36800:42:230,00
29MC302478Vavák LiborBK Sadská6500:42:270,00
95MB303895Paroulek JaroslavSKP Nymburk7000:42:300,00
159MA303774Šiška JanTTK Slavia VŠ Plzeň8100:42:300,00
159MA303246Kahoun JanLouňovice pod Blaníkem8600:42:300,00
12ZA306787Skuhrová TerezaASK Slavia Praha9400:42:310,00
161MA3071258Herc SvatoplukPraha8600:42:320,00
96MB307579Rechnovský JanKP Praha7000:42:320,00
97MB309445Štýbr KarelTriatlon Mladá Boleslav7000:42:340,00
162MA309345Fliedr JiříF-BIKE KLUB SÁDEK8000:42:340,00
162MA3091143Drozen MiloslavJičín7800:42:340,00
162MA309397Vašek LiborRelative Team7800:42:340,00
7MD313339Říha JaroslavTenis- Týnec nad Labem5300:42:350,00
165MA314276Třasák JanÚjezd nad Lesy8100:42:370,00
165MA3141206Marek JanPraha7900:42:370,00
167MA316277Chlumský PetrKolín8100:42:380,00
13ZA317634Schlosáriková EvaBěžecký klub České spořitelny8600:42:390,00
168MA317788Hejný MartinSokol Čechtice7800:42:390,00
3ZB319765Průšová AlenaŠpelinatour8000:42:430,00
30MC319292Týč LubomírDlouhý Most6100:42:430,00
14ZA321689Klimešová LucieKola-Víšek8300:42:440,00
169MA322438Oppolzer JanHisport8400:42:450,00
4ZB322941Zbíralová RadkaMK Kladno7200:42:450,00
98MB3241061Matuška OndřejConseq Athletic, Praha7500:42:460,00
98MB324510Žák OndřejTachlovice7200:42:460,00
100MB3261065Coufal PatrikHospic Prachatice7500:42:490,00
170MA326354Jindra Jan-8000:42:490,00
101MB328939Hodboď MiroslavSKP Nymburk7400:42:500,00
102MB329446Cerha ZdeněkU Zívalů7400:42:510,00
102MB3291062Coufal PetrVeterina Poděbrady6800:42:510,00
171MA3311282Teplý OndřejJoskatel Kolín8100:42:520,00
31MC331930Tomsa PavelDoubrava6200:42:520,00
171MA3311252Železný MichalRatenice9300:42:520,00
32MC334639Puršl JiříBěžecký klub České spořitelny6300:42:530,00
173MA3351073Fišer JiříVŠSK MFF UK8500:42:540,00
173MA335548Kmošek RomanJanov u Litomyšle7600:42:540,00
5ZB337384Hampejsová MartinaŠNECI na MAX7200:42:570,00
175MA338309Nový PavelTriatlon Mladá Boleslav7700:42:580,00
33MC3391107Opočenský JaroslavKutná Hora5700:42:590,00
176MA340357Zigl MichalJihlava8200:43:000,00
104MB341256Czagan JanSDH Dědek7100:43:010,00
8MD342754Brozek RadmilKRB Chrudim5400:43:040,00
105MB343832Mařáček ZdeněkHradec Králové6700:43:050,00
177MA344600Dvořák JanRBZ Praha8400:43:060,00
106MB345344Chvátal VladimírÚvaly6700:43:070,00
106MB345349Kaprálek KarelHoniči Velim6700:43:070,00
9MD345935Pur VáclavŠumperk5500:43:070,00
108MB348662Gajdušek MiloslavFryšták6800:43:090,00
15ZA3481054Teplá JanaJoskatel Kolín8200:43:090,00
108MB3481192Lorenčík AlešChrudim7300:43:090,00
110MB351373Fikera MichalBrno7400:43:110,00
111MB352964Pomšár MiroslavLysáci7500:43:120,00
178MA3521186Kubín MatyášultrasPraha8100:43:120,00
179MA354927Kvasnička Daniel-8500:43:130,00
112MB355861Chocholáč JanStolní tenis/Poříčany7100:43:150,00
113MB356117Prudil PavelPraha6600:43:160,00
180MA3571168Drobný TomášKostelka7800:43:170,00
114MB3581079Mclean RobertPraha 46700:43:190,00
181MA35948Lounek JakubBěhejPoděbrady.cz8200:43:200,00
182MA360934Vaněk VladimírLitovel8000:43:210,00
16ZA3611152Samlerová LucieAC Slovan Liberec8600:43:250,00
34MC361695Rada PetrFoukač6400:43:250,00
35MC363626Roubík FrantišekČerčany5600:43:300,00
183MA364172Vitouš PavelRM8900:43:310,00
36MC365324Vokuš ZdeněkLiberec5600:43:320,00
115MB3661284Matyáš RomanDexter BSK racing7000:43:330,00
184MA366147Zvěřina RadekBojetice8200:43:330,00
116MB368520Žák JiříContinental Sport Club6900:43:350,00
116MB368637Slovák PavelBěžecký klub České spořitelny6700:43:350,00
37MC370306Týč ZbyněkKlánovice6500:43:390,00
6ZB370645Francová BlankaBěžecký klub České spořitelny7500:43:390,00
17ZA370950Drtilová VeronikaLitovel8500:43:390,00
185MA3731233Mašek MartinNovis TK Praha7600:43:400,00
186MA3741243Kubín ŠtěpánPřelouč7800:43:410,00
118MB374917Nádhera PetrHradec Králové6700:43:410,00
186MA3741205Bezděk MiroslavPraha7900:43:410,00
119MB377984Řehák JindřichJiskra Rybitví/Rybitví7500:43:420,00
120MB378423Bláha JanPardubice7400:43:440,00
188MA3791016Rychna Michael-7700:43:460,00
3ZC380822Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:43:470,00
18ZA3811112Hejná Anna-MarieXCSPORT.cz9900:43:510,00
121MB3821017Němec MilošMarius Pedersen7400:43:520,00
189MA3821210Košátko VítMarius Pedersen Run Racing Team7900:43:520,00
190MA3841046Řezníček JakubRBZ Praha8600:43:540,00
38MC385288Bonhard TomášTriatlon Mladá Boleslav6400:43:550,00
122MB385125Frühauf JiljíZbraslav7500:43:550,00
19ZA3871241Brejníková MarkétaMistři a Markétka8400:43:560,00
191MA387593Černý Jiří25A7800:43:560,00
192MA389439Hnilica OndřejRave & Run9400:43:570,00
192MA389388Matocha JakubBPR Vsetín8800:43:570,00
194MA391387Firkušný MartinSmiřice8200:43:580,00
195MA3921172Karhan MichalUltra Praha8100:43:590,00
123MB392625Číhař TomášChvojenec7000:43:590,00
7ZB394192Kroužilová IvaPoděbrady7700:44:000,00
196MA395301Štreit MiloslavOstrof sity reprezent9300:44:030,00
196MA395207Vltavský PetrŠtemplovec7800:44:030,00
198MA397230Boszorád LadislavBAŤOVKA RUN TEAM8400:44:040,00
124MB397945Brzák MilanSplašená Lokomotiva Chlumec nad Cid7300:44:040,00
198MA397436Machytka MatějRave & Run9400:44:040,00
200MA40091Mašinda MartinKostelní Lhota7900:44:050,00
8ZB400879Janisová BarboraAC Slovan Liberec7400:44:050,00
201MA402410Skopal LukášSRTG Kolín8400:44:070,00
20ZA403414Jirásková LucieSRTG Kolín8900:44:080,00
202MA404537Kučera VáclavSloveč7900:44:090,00
203MA4051042Žanda MatějSK Chotěboř9200:44:100,00
39MC406632Ševinský JanBěžecký klub České spořitelny6100:44:110,00
21ZA406696Rada-Hrstková VladěnkaFoukač8700:44:110,00
125MB408112Hrabánek VojtěchVelký Osek7500:44:120,00
204MA409767Kotrba ŠtěpánJasmín KH7600:44:140,00
204MA4091104Barták ZdeněkBowling - Squash Sadská8800:44:140,00
1ME409680Říha MiroslavSokol Sadská4500:44:140,00
206MA412914Chaloupka Lubomírneregistrován7800:44:150,00
126MB413270Šplíchal LubošPraha 116600:44:170,00
126MB413715Petráček MilanČeská Skalice7400:44:170,00
40MC415281Kratochvíl MiroslavSokol Hlubočepy5900:44:180,00
128MB416812Grygar DavidARCHITEKTI-Grygar.cz7400:44:200,00
22ZA416473Hronová MarkétaUniverzita Hradec Králové9000:44:200,00
207MA4181154Michl PavelKanoistika Poděbrady8900:44:220,00
208MA4191165Pojmon LeošPardubice7600:44:230,00
209MA420382Zapletal PavelZlaté Hory8200:44:270,00
9ZB421627Kilarská MarcelaMP Praha7100:44:280,00
10MD42297Krofta JiříPraha 5 / Liga 100 Praha5500:44:290,00
210MA422201Kain VáclavSPORT-LAV8400:44:290,00
10ZB424876Svěchotová HanaSpartak Praha 47300:44:310,00
211MA4251250Novotný VojtěchKanoistika Poděbrady0200:44:320,00
211MA4251141Šedo Igor-8100:44:320,00
211MA4251098Gondek PavelZibohlavy7900:44:320,00
211MA425525Dostál JanLazaři8300:44:320,00
215MA429259Kraus FrantišekExponáti8700:44:350,00
11MD430793Keil JaroslavBěžec Vysočiny5300:44:360,00
23ZA431540Garšicová Beata-8800:44:370,00
12MD432928Fiala Jannemocnice Kolín5300:44:380,00
216MA433810Vít JiříTONDA Sport Prušánky7900:44:390,00
216MA4331135Hlavička TomášPelhřimov8600:44:390,00
129MB435993Hnízdil StanislavCK Záluží7300:44:400,00
11ZB435215Kubištová RadkaSokol Kolín7100:44:400,00
41MC437242Tomeš RostislavTraged Team Praha6000:44:430,00
24ZA437155Horká LenkaSK Babice8300:44:430,00
130MB439620Barthel LiborTriatlon Mladá Boleslav7000:44:440,00
25ZA440776Pechová IvaSpartak Praha 4/Praha8600:44:450,00
218MA440105Otta PetrHrubý Jeseník7900:44:450,00
219MA442977Michal PokornýSRTG Kolín8600:44:460,00
42MC442237Červenka MiroslavMK Žebrák6400:44:460,00
1ZD44459Krcháková AlenaAC Moravská slavia Brno5700:44:470,00
13MD445255Svoboda VáclavJKM České Budějovice4900:44:480,00
220MA445553Zelenka FilipSUADRA9500:44:480,00
221MA447888Pertlík MatějVK Lysá n.L.9300:44:510,00
131MB4481132Formánek Jakub1. PKO7500:44:520,00
2ZD449392Hodboďová JiřinaLiberec5800:44:540,00
132MB4501197Schubert ErwinMladé Buky6800:44:550,00
132MB450575Bubník OndřejRungo.cz7000:44:550,00
222MA4521161Kubíček PavelHOPSUK/ZOO-CORE8600:44:560,00
223MA453377Vápeník JanKRB Chrudim8800:44:570,00
223MA453803Zuzaník JiříPraha8100:44:570,00
134MB453820Slavík MiroslavKounice7500:44:570,00
225MA456807Hnilica TomasPrevazne neskodny Dragon boat team8000:44:580,00
43MC456718Novák JaroslavÚstí nad Labem - Brná6200:44:580,00
226MA4581043Žanda JanSK Chotěboř9900:44:590,00
44MC4581217Buzek OldřichPraha Čakovice6100:44:590,00
135MB4601227Mrázek TomášPraha 47200:45:010,00
45MC461561Nouzovsky JaroslavVelim6500:45:020,00
227MA462904Vasilev PetrAC Mageo8000:45:030,00
46MC463986Herbst JosefBrandýs nad Labem5600:45:040,00
136MB4641129Vilím Jiří-7400:45:050,00
228MA465273Bauer JanBauer Team - www.uslepejse.cz7700:45:060,00
228MA465859Mokrý JiříBauer Team7900:45:060,00
137MB465272Boucník JaroslavBauer Team - www.uslepejse.cz7500:45:060,00
26ZA468252Píchová PetraBáječné ženy v běhu8200:45:090,00
230MA46963Sládek DaliborSK Aritma Praha9900:45:110,00
230MA469193Vaníček RadimJablonné nad Orlicí8200:45:110,00
138MB4711018Chlibec TomasDOS OJOS7200:45:120,00
232MA4721049Špaček LuděkSRTG Kolín9700:45:130,00
232MA472588Novotný VojtěchRadovesnice I9600:45:130,00
4ZC474671Kohoutová VěraTrailpoint6700:45:140,00
234MA475684Olšovský VítězslavMetro A - Praha8300:45:160,00
139MB4761041Žanda JanSK Chotěboř6700:45:170,00
140MB477142Lukeš MartinELEVEN RUN TEAM6800:45:180,00
140MB477169Jirásek JiříK.O. Poděbrady6700:45:180,00
235MA479454Adamík Renéneregistrován7600:45:190,00
236MA480482Roušavý JanKabuki Team8500:45:210,00
237MA48190Nechoďdoma PetrDobřichov7700:45:220,00
237MA481550Šmejkal ŠtěpánK&J GYM9500:45:220,00
47MC483952Kulhánek JiříHradec Králové6400:45:230,00
142MB4841019Vilím LudvíkPraha7200:45:240,00
239MA484432Dámek Filip-9300:45:240,00
240MA486208Koutník JanBradlec9400:45:250,00
240MA4861072Šmejkal ZbyněkPoříčany8300:45:250,00
48MC488285Miler VáclavSokol Kolín - atletika6200:45:270,00
14MD489655Tausinger IgorCrotalus Praha4900:45:280,00
143MB4891213Gregořica MiroslavPříbram6700:45:280,00
144MB491225Maleček PetrFDPaMPDP7200:45:290,00
145MB492910Dušek RostislavDataLine7100:45:320,00
5ZC493668Novotná St. DagmarTURBO Chotěboř7000:45:330,00
242MA494709David LubošKolín8200:45:350,00
146MB4941196Chmela JiříSparta Košíře6900:45:350,00
12ZB496217Třísková KatarínaPraha 67100:45:370,00
27ZA497434Amtmann Tanja-8300:45:390,00
243MA498608Dvořák RadimPardubice 530 027700:45:460,00
147MB499991Dobiáš VítXC Racing Team7200:45:490,00
244MA500839Kohout LiborTriatlon Mladá Boleslav7600:45:500,00
148MB501464Rašner TomášKVS Olomouc6900:45:510,00
245MA502894Dvořák MiloslavChotěboř7800:45:520,00
49MC5031176Lukeš 4JiříVlašim J & J6500:45:540,00
246MA504491Sehnal VojtěchK.O. Poděbrady9800:45:550,00
15MD505532Smetana KarelVHS Benešov u Prahy5100:45:570,00
149MB505567Srnský VáclavF-BIKE KLUB SÁDEK/Polička7300:45:570,00
149MB505101Pačanda JiříKostelní Lhota7500:45:570,00
50MC508937Albrecht VáclavSKČNB HK5900:45:580,00
247MA509320Matějka TomášTJ Sokol Dlouhá Lhota7700:46:000,00
247MA509559Sobotka FrantišekBK Divoká Šárka7700:46:000,00
247MA509500Hlatký TomášLibouchec7800:46:000,00
247MA509995Valach DavidRostoklaty7900:46:000,00
16MD513882Málek JaroslavChotěboř4600:46:010,00
51MC514371Polčin MiroslavBřežany II5700:46:030,00
251MA5141045Vápeník PetrBK Divoká Šárka8000:46:030,00
252MA516752Ledvina PetrKolín7700:46:060,00
253MA517777Vaněk Tomáš-8300:46:070,00
254MA518249Procházka JindřichCATUS BIKE TEAM Světlá nad Sázavou8300:46:080,00
255MA519833Kutáč ZdeněkK.O. Poděbrady8000:46:090,00
151MB520157Horký JanKLHK7200:46:100,00
256MA52181Šíma MichalPečky8000:46:120,00
257MA522551Uhlík RomanSRTG Kolín8600:46:140,00
3ZD52360Mališová KarlaUSK Praha6000:46:170,00
258MA524791Horáček JakubLomnice nad Popelkou9400:46:190,00
259MA52571Bruner TomášPečky8900:46:220,00
52MC525907Nigrin VlastimilVRAK Praha6400:46:220,00
28ZA527747Kotlářová HanaAnimace FAMU8900:46:230,00
260MA528617Poskočil LukášČáslav8700:46:260,00
53MC529613Frey EduardTOM KČT Kralupy5800:46:270,00
54MC530656Štikar JosefMilovice5700:46:290,00
261MA531827Slavíček JánSlavíčci7900:46:300,00
262MA532166Novák JakubDT Břehy8300:46:310,00
263MA533972Turek MartinSRTG Kolín8600:46:320,00
152MB534811Toman LiborTrilobiti Spálené Poříčí6900:46:330,00
264MA535175Špitálský MartinBezno7700:46:340,00
153MB5361038Hrdinka ČestmírTTC Český Brod6700:46:370,00
55MC536448Skotnica Svatoplukneregistrován6500:46:370,00
17MD538850Michl VáclavKanoistika Poděbrady5400:46:380,00
154MB538860Flaška Pavelneregistrován7500:46:380,00
265MA540649Dušek MartinBěžecký klub České spořitelny7900:46:390,00
266MA541707Hejl Stanislav-8600:46:410,00
155MB542967Vlk RomanLightning Prague7000:46:440,00
29ZA543869Zemanová VeronikaŘíčany8200:46:460,00
156MB544581Ulík Filipposuk.net7000:46:480,00
156MB544110Beneš MiroslavČMK7300:46:480,00
158MB546361Číž JosefLázně Bohdaneč7100:46:490,00
267MA547198Kysilka VratislavKolín7800:46:500,00
268MA5481174Bořek PavelŽehuň8900:46:510,00
18MD548195Čižinský JaromírSABZO Praha5500:46:510,00
269MA550589Cehák JanLysá nad Labem8300:46:540,00
56MC551211Dunda VáclavPraha 156000:46:560,00
19MD5521116Rydrych JanUjezd nad Lesy4900:46:580,00
13ZB553753Vašinová MarkétaSokol Horní Brusnice7500:46:590,00
30ZA554983Knappová Magdalena-9200:47:050,00
270MA554998Lukáš KalousekSRTG Kolín8600:47:050,00
159MB556244Boudník PavelAZ Tým Světlá nad Sázavou7200:47:080,00
160MB557874Macek StanislavVelké Poříčí7500:47:090,00
161MB558705Mukařovský AlešČeský Brod7200:47:110,00
271MA5591102Vrzala Tomášlongrun.cz7800:47:120,00
162MB559843Vandas MartinNymburk7100:47:120,00
272MA5611094Pešek Jiří-7900:47:140,00
163MB5621095Fait FrantišekGerontclub6600:47:150,00
273MA5631182Súkenník Peter-7900:47:170,00
164MB564180Hruban MilanK.O. Poděbrady6700:47:180,00
6ZC5651096Bayerová LenkaTJ Sokol Unhošť6800:47:190,00
14ZB566716Kašparová EvaPraha7300:47:200,00
15ZB567297Jaskova Tereza-8000:47:260,00
274MA567296Jasek Ondrej-7900:47:260,00
275MA5691080Adamec MiroslavPoděbrady8100:47:280,00
275MA569140Kubát PavelPivboys8700:47:280,00
277MA571194Vaníček JiříStudené CREW9000:47:290,00
277MA571310Bauer Jr. Petr-8800:47:290,00
165MB5731048Zoubek DanielKPM Nymburk6700:47:300,00
279MA573813Otava TomášTraged Team8100:47:300,00
279MA57393Žert JakubSPK Cerhenice8900:47:300,00
281MA576408Procházka FrantišekPraha8400:47:320,00
20MD577881Vodička JiříSokol Maleč5300:47:330,00
31ZA5781267Holíková MartinaPraha 49800:47:350,00
282MA5791242Pospíšil JanJP Group7700:47:360,00
7ZC580676Páralová MarkétaMetrostav7000:47:380,00
21MD580961Turay FrantišekSKC Pečky5500:47:380,00
283MA580618Šorf PetrAMEBY7600:47:380,00
284MA583582Ondřej KozákSK Valdman´s gym8700:47:390,00
285MA584592Kot JiříHumpolec7800:47:400,00
32ZA585572Knýřová IvanaSK Maxtri Liberec9100:47:410,00
286MA586570Bárta MiroslavSK Maxtri Liberec8800:47:430,00
287MA587773Křivánek MartinJablonec nad Nisou8300:47:460,00
166MB588790Horáček SvatoplukLomnice nad Popelkou7400:47:480,00
167MB589159Šiml JanNovis TK Praha6700:47:490,00
288MA590124Linhart FrantišekSokol pražský8200:47:500,00
289MA59172Čup MichalPečky7700:47:530,00
290MA592909Růžička ŠtěpánLibochovice8500:47:540,00
33ZA592648Šnáblová JanaBěžecký klub České spořitelny8400:47:540,00
33ZA592758Přibylová AdélaŘíčany8300:47:540,00
57MC595602Choutka PetrIntersport Kolín6500:47:550,00
35ZA595443Pohanková GabrielaBŠMŠ8400:47:550,00
58MC597806Otava MiroslavTraged Team6200:47:580,00
291MA598823Bíško Stanislav-9200:47:590,00
168MB59980Staněk MilanKenast Pečky6600:48:000,00
16ZB600275Křikavová AlenaAZ tým Světlá nad Sázavou7700:48:020,00
292MA601526Zdražil OndřejAdastra8300:48:040,00
22MD601356Horna JosefZámostí5100:48:040,00
293MA60392Špinar LadislavSPK Cerhenice8300:48:060,00
294MA6041011Klindera Martinspeedwaylive.eu8800:48:070,00
23MD6051138Krajtl SvatoplukPardubice4900:48:090,00
295MA606721Němeček Petr-8100:48:120,00
169MB607343Slabý JosefTJ Sokol Kolín - atletika7200:48:140,00
296MA608183Mžik Martinhradec králové8700:48:160,00
170MB609305Malina PavelAZ tým Světlá nad Sázavou7500:48:180,00
297MA610203Daniš Pavolwww.bezeckaskola.cz7800:48:200,00
59MC610763Válek JanPraha 56400:48:200,00
8ZC6121085Vančáková MagdalenaGerontclub6200:48:210,00
60MC6121007Morava VítBonbon Praha6000:48:210,00
61MC61445Chmel ZdeněkBěžecký klub České spořitelny6200:48:220,00
36ZA615485Kubelková KvětaBáječné ženy v běhu8800:48:240,00
36ZA6151140Petráčková Jana-8600:48:240,00
36ZA615513Müllerová Jana-8600:48:240,00
171MB618407Bednář PavelŠNECI na MAX6800:48:280,00
298MA619471Pařízek JosefSK Valdman´s gym9000:48:290,00
39ZA619578Jemelíková AdélaHranice8800:48:290,00
62MC619106Novák JosefNOVAKART5800:48:290,00
298MA6191122Čečetka MarekTJ Doksy7700:48:290,00
300MA6231279Švarc MichalVinoř9900:48:300,00
40ZA623369Jindrova EliskaKolín8700:48:300,00
301MA625938Dvořáček JosefČáslav8400:48:310,00
172MB625456Kovařík JanKolín6600:48:310,00
41ZA627415Linda Skrobucha-8300:48:330,00
302MA628786Záhora Jan-8900:48:340,00
173MB629863Svatoslav ZajíčekRUNštejn7400:48:350,00
63MC6301232Punda VáclavMTB Modřany6000:48:360,00
174MB630476Novotný PetrRadovesnice I7000:48:360,00
42ZA632794Svobodová MichaelaLUKYSPORT TEAM8300:48:420,00
175MB6321238Frencl MartinBakajda7000:48:420,00
176MB634134Vlach MiroslavCK Záluží6900:48:430,00
17ZB635187Jiranová RadkaTJ Liga 100 Praha7900:48:450,00
303MA636465Trbušek RenéČelákovice7600:48:470,00
303MA636444Bára Tomáš-8700:48:470,00
64MC636396Traxler JanSR Žižkov6400:48:470,00
43ZA639389Drahoňovská VeronikaLučany nad Nisou8400:48:500,00
305MA640441Sláma MiroslavFotbal/Tenis Tatce8100:48:520,00
305MA6401128Lunacek JaroslavMaleč7800:48:520,00
307MA642840Trnka Lukášwww.lukastrnka.cz8300:48:540,00
9ZC643177Breburdová HanaMK Kladno6100:48:550,00
177MB644511Salač VáclavCAV Benátky nad Jizerou7400:48:560,00
308MA645379Pirný LukášPraha7900:48:580,00
44ZA6461195Křížová JitkaRadostín n. Osl.8100:48:590,00
309MA647451Pavlas Lukáš-9000:49:000,00
178MB64889Málek JanCerhenice7500:49:030,00
65MC649988Gut RobertRG6100:49:040,00
10ZC6501261Havlinová MarkétaPraha6800:49:050,00
66MC651603Doležal TomášSK Tři Sestry Stará Kovárna6500:49:080,00
310MA652440Císler MartinChrudim8000:49:100,00
11ZC653374Sládková JanaAC Doma6600:49:150,00
311MA654896Podzemský Jan-8400:49:190,00
45ZA6551148Hübschová Hana-8300:49:200,00
312MA65675Katrnoška JiříPečky8000:49:220,00
179MB657486Sehnal TomášK.O. Poděbrady6700:49:230,00
180MB658223Kučera MiroslavMalé Žernoseky6700:49:240,00
313MA659425Calta JaroslavMaratón klub Kladno9100:49:250,00
4ZD660565Kováříková PavlaŠAK Chodov5500:49:260,00
18ZB661340Pokorová JaroslavaSC Marathon Plzeň7200:49:280,00
67MC662677Bulíček Lubošneregistrován6200:49:330,00
314MA6621248Koldovský MartinZeleneč7700:49:330,00
314MA662417Hájek PetrStránčice9000:49:330,00
181MB665598Rada MichalPraha 77300:49:350,00
19ZB6651120Barnetová KamilaÚštěk7600:49:350,00
19ZB665383Burianová JanaKO Podebrady7700:49:350,00
316MA6681040Kaplan DanielPoděbrady-Velké Zboží7700:49:360,00
68MC669507Šesták JindřichKKK Praha5600:49:370,00
317MA670635Macourek JiříBěžecký klub České spořitelny7600:49:410,00
318MA6711257Ullmann PetrUšoplesk Team8400:49:420,00
21ZB6711086Hánová JitkaSklarna AJETO Lindava7100:49:420,00
319MA673629Charvát JosefBěžecký klub České spořitelny7600:49:430,00
319MA673954Gebhart JiříPraha8200:49:430,00
321MA675418Zedník Michal25A7700:49:440,00
46ZA676401Malá HelenaRunSport Team8100:49:450,00
47ZA677714Procházková ZuzanaTOM-KČT Kralupy8600:49:460,00
69MC677562Luděk KostkaVelim6500:49:460,00
322MA679922Faikl TomášAC Pardubice9800:49:470,00
70MC679210Zeman VladimírSokol Kolín5900:49:470,00
22ZB679315Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:49:470,00
71MC682885Pertlík RadekLysá nad Labem6500:49:490,00
72MC683366Dohnal MartinISCAREX Česká Třebová6200:49:500,00
323MA684864Čapek MartinMladá Boleslav9000:49:530,00
324MA685329Cigler RomanChimarun8300:49:590,00
48ZA6851037Bergmannova Hana-8200:49:590,00
24MD687651Novák VladimírBěžecký klub České spořitelny5400:50:030,00
73MC688314Krejčí JakubDolní Jirčany6300:50:040,00
325MA689447Štýbr AdamTriatlon Mladá Boleslav0100:50:060,00
325MA689264Falátek Jakub-8700:50:060,00
49ZA6911131Strejčková AnnaVelký Osek9000:50:120,00
74MC692156Nečas ArnoštBOOTCAMPS BOHNICE6300:50:140,00
182MB6921269Říha MiroslavVinohradské šlapky7300:50:140,00
183MB694978Peterka IvoSvitavy7500:50:170,00
327MA695257Svejkovský MatějBenešovský běžecký klub9700:50:200,00
327MA695742Střeštík Jan-7700:50:200,00
75MC697358Frýdl MiroslavHradec Králové6400:50:220,00
329MA698512Tamchyna TomášAC Mageo7900:50:230,00
50ZA699595Steklá Martinaneregistrován8200:50:250,00
25MD7001039Lafek PetrLes5400:50:270,00
330MA701109Molitoris AndreasJablonec nad Nisou8300:50:310,00
184MB7011015Dvořák ZdeněkÉquipe sans limites7500:50:310,00
185MB703213Dejmal RadekAZ tým Světlá nad Sázavou7400:50:320,00
331MA7041118Kaprálek JanBrotherhood8500:50:330,00
186MB705534Priskin JurajPraha7300:50:370,00
332MA706395Čáslavský DavidPraha7600:50:400,00
333MA707435Kánia DaliborPraha7600:50:440,00
12ZC707739Kočová AlenaKPO6200:50:440,00
26MD709933Doležal JanKJP5400:50:480,00
334MA709536Popek JanSloveč7800:50:480,00
51ZA711514Fornůsková Michaela-8300:50:490,00
335MA712154Kocman RostislavGoCEE.eu7700:50:520,00
187MB713143Velas JakubAmpex Praha7000:50:530,00
76MC714278Valta StanislavGP Kolín5800:50:540,00
1ZE71561Pokorná VěnceslavaAtletika Hostivař4800:50:560,00
336MA716783Míka Vladimír-8600:50:570,00
13ZC717569Knýřová JitkaSK Maxtri Liberec6300:50:580,00
337MA717736Voplakal TomášÉquipe sans limites - Humpolec8400:50:580,00
52ZA7171193Haislová Radka-9200:50:580,00
77MC72069Metelka JosefPraha5700:50:590,00
338MA721100Crhan Josef-7600:51:000,00
23ZB722989Dobiášová JaroslavaXC Racing Team7300:51:060,00
78MC723241Kouklík StanislavBenešovský běžecký klub6100:51:070,00
53ZA724847Voláková JarmilaChotouň8300:51:090,00
24ZB725750Ledvinová KateřinaKolín7800:51:100,00
54ZA726556Součková MarkétaRBZ Praha Crew8700:51:150,00
79MC726955Dohnal Martin-6400:51:150,00
339MA728795Novotný Radek-8200:51:160,00
339MA728835Běhalík Josefneregistrován8800:51:160,00
27MD730497Škrleta JanTJ Nová Včelnice4600:51:170,00
25ZB731688Filousová JanaLibochovice7200:51:180,00
14ZC731965Lenčová JanaMk Seitl Ostrava6900:51:180,00
2ME733337Řápek VáclavAVC Praha4200:51:190,00
55ZA73485Mikšovská TerezaGP Kolín8300:51:220,00
341MA734666Berit TomášBarrandov8100:51:220,00
342MA736421Spudil DominikKolín9300:51:240,00
342MA73683Verner JaroslavPečky8100:51:240,00
342MA736263Jareš AdamPaper Street Soap Company8700:51:240,00
345MA739596Volák MichalPraha 68300:51:250,00
346MA7401002Borkovec Borky13ka/Atleti v Akci8900:51:270,00
26ZB741490Souchová HelenaSPONA Teplice7400:51:290,00
15ZC742865Hodečková IvetaAeroklub Kolín6800:51:340,00
347MA7431163Kleisl JiříPraha 10 - Hostivař7800:51:350,00
188MB743458Král MilošAKK Praha7000:51:350,00
56ZA7451164Čechová MartinaPraha 10 - Hostivař8400:51:360,00
56ZA745722Janglová ZuzanaGP Kolín8300:51:360,00
56ZA7451162Kubíčková IvanaFITMAT Kolín8400:51:360,00
27ZB7481021Thielová PetraRadim8000:51:380,00
348MA749474Dřízhal Václav-8500:51:410,00
59ZA7501254Kubíčková KristýnaPraha8200:51:480,00
28MD751135Holas JaromírTragéd Team Praha5200:51:500,00
60ZA752611Boubínová Eva-8700:51:520,00
189MB7521235Brůna Petr-6600:51:520,00
29MD7541005Dobiáš LudvíkPoděbrady4600:51:530,00
80MC755160Honzíček LubošKRB Chrudim5900:52:000,00
28ZB756502Kendíková JanaLochkov7200:52:010,00
349MA757303Dolejš MichaelTriatlon Mladá Boleslav9500:52:080,00
61ZA758146Pragrová LucieČelákovice8700:52:170,00
61ZA7581156Bártová AnnaBenešovský běžecký klub9700:52:170,00
350MA760399Nejezchleb Martin-7900:52:220,00
350MA760204Červenka LukášDobrovice8700:52:220,00
352MA7621234Kolomazník ZbyněkRudná7800:52:320,00
16ZC7621270Slivkaničová IvanaHisport team, Praha6200:52:320,00
81MC764725Holan MartinTJ liga 100 Praha6300:52:340,00
190MB765857Řechtáček JiříPraha7300:52:350,00
63ZA766341Pechová KateřinaMěstec Králové8200:52:360,00
353MA7671123Maleček JanPraha7600:52:370,00
17ZC7681000Bašová BlankaMost6400:52:380,00
354MA7691146Cam?n Maisanava Javier-8900:52:390,00
354MA7691124Mery Tomášneregistrovany v zadnym klubu8600:52:390,00
82MC771304Popelka MiloslavHradec Králové6000:52:400,00
64ZA772380Rybová MartinaBŽB8600:52:420,00
18ZC773728Bieblova JanaPraha 66100:52:430,00
356MA774453Remler JiříBM Kolín7700:52:460,00
357MA7751083Puš Vladimír-7600:52:470,00
83MC776606Švorc JanHradec Králové6300:52:480,00
65ZA7771145Soto Marta-8600:52:540,00
191MB778584Martin Kouďa-7200:52:550,00
19ZC779127Kolská MonikaKerteam6300:52:560,00
29ZB780424Kačerová MonikaZvole7400:52:570,00
66ZA780782Hubáčková MartinaBáječné ženy v běhu8500:52:570,00
192MB7821074Páv JiříMilovice7400:52:590,00
193MB783258Brabenec MartinPraha 18 - Letňany7500:53:000,00
358MA783411Koblížek Pavel-7600:53:000,00
67ZA78574Hübschová AnetaPečky8500:53:010,00
68ZA7861149Vacková KláraPraha8400:53:020,00
30ZB787189Hladká MichaelaČelákovice7400:53:030,00
69ZA788911Kozáková Martina-8400:53:040,00
194MB7891066Ctibor PavelPraha7100:53:050,00
30MD789531Cipl FrantišekBonbon Praha5100:53:050,00
70ZA791953Grusová AdélaBěžecký klub České spořitelny8200:53:060,00
71ZA792222Faronová JitkaBěžecká škola Miloše Škorpila8200:53:070,00
72ZA7931139Batulková Anna-8300:53:080,00
3ME794601Čížek FrantišekTurbo Chotěboř4200:53:100,00
20ZC795107Šťástková LenkaGrand Prix Kolín6500:53:130,00
195MB7951159Jedrysek AlexandrLobkovicovo7200:53:130,00
84MC797118Sova JanMP Praha6500:53:140,00
21ZC797868Janouchová JanaBáječné ženy v běhu6300:53:140,00
73ZA797992Klimešová SimonaBŽB/Hradec Králové8200:53:140,00
31ZB800468Hájková MonikaSK Valdman´s gym8000:53:160,00
31ZB800877Kamarádová DanielaBáječné ženy v běhu7200:53:160,00
31MD8021088Adámek PetrPraha5400:53:230,00
359MA803735Dvořák Lukáš-8900:53:240,00
360MA804568Turčín Štěpán-9500:53:250,00
361MA805704Pavlík Jakub-8500:53:270,00
196MB806333Pěcha TomášVTJ Běhoun Poděbrady6600:53:280,00
362MA807487Vitoul Jaroslav-8200:53:300,00
363MA808494Gold Zdeněk-8800:53:310,00
363MA808957Urbánek OndřejHranice8600:53:310,00
197MB8101044Rybák VáclavPraha7400:53:320,00
365MA8101031Veselý LuděkPraha8200:53:320,00
366MA812577Válek OndřejNový Bor7900:53:340,00
198MB813799Klazar MartinPraha 36600:53:350,00
32MD814365Veselý MilanGP Kolín4800:53:360,00
367MA814381Omelka MichalAK Komtupapa7800:53:360,00
199MB8161236Matoulek JiříTrutnov - Volanov7200:53:370,00
85MC817111Svědiroh MiroslavCihelna Pardubice6500:53:380,00
86MC8181198Pospíšil Petr-6400:53:390,00
74ZA818646Lojková KristýnaBěžecký klub České spořitelny8800:53:390,00
368MA82084Škrle JanOddíl vodní turistiky Pečky9100:53:400,00
87MC8201055Vaněk ZdeněkSDH Zibohlavy6100:53:400,00
200MB820800Vojtěch ZdeněkLiberec7400:53:400,00
369MA823233Ondra RomanNK Velké Chvalovice8300:53:420,00
1MF823769Jantsch VítězslavLIAZ JABLONEC3500:53:420,00
88MC8251058Chlup PetrSKST Kamenice nad Lipou6300:53:440,00
370MA826576Nosek VojtěchPraha8100:53:450,00
89MC826775Horáček JiříKolín6400:53:450,00
75ZA8261181Mühlhansová Andreanaboso.cz8800:53:450,00
5ZD829137Holasová JarmilaTragéd Team Praha5400:53:470,00
76ZA830621Judová Aneta-8700:53:480,00
77ZA8311144Puchálková PavlaPraha8600:53:490,00
371MA83277Krejčí PavelPečky8100:53:530,00
6ZD833697Hrstková DanaFoukač6000:53:550,00
372MA834834Hrabec MichalRungo.cz7700:53:580,00
372MA834484Pokorný LukášHudy sport8500:53:580,00
78ZA8341033Macounová Lucie-8200:53:580,00
78ZA8341052Borkovcova AlzbetaKosmonosy9100:53:580,00
90MC834851Míka RobertPraha-Hostivař6300:53:580,00
372MA834781Tomáš PintérPraha 108000:53:580,00
201MB840123Kodat AlešBiketour7300:53:590,00
201MB8401076Orlovský TomašKosmonosy7400:53:590,00
80ZA8421280Králová BarboraSokol Sadská9800:54:010,00
33MD843518Pucholt MiroslavSABZO/Praha5100:54:020,00
33ZB8431078Košvancová RenataKolín7100:54:020,00
375MA8451014Švehla KarelČel Ej8200:54:040,00
375MA845229Schoenherr AllanFitcentrum Mamut Uvaly7900:54:040,00
22ZC847675Borovičková Adriánaneregistrována7000:54:050,00
4ME848184Kocian LuděkAVC Praha4200:54:060,00
81ZA849282Vodičková DanaMilovice8600:54:080,00
377MA85043Žák PavelMizuno team7700:54:100,00
82ZA851921Stará ZuzanaSokol Pardubice9800:54:110,00
34MD851152Hlava MilanLongrun.cz5500:54:110,00
378MA85342Čepura JiříMizuno Czech8100:54:120,00
203MB854191Bělohoubek TomášHC SL Poděbrady6900:54:210,00
83ZA855538Levrincová Alexandra-8700:54:230,00
34ZB8561253Janská LydieVestec7100:54:250,00
5ME857226Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:54:260,00
35MD8581209Vokáč MilanBěžecký klub České spořitelny5000:54:270,00
35ZB859265Tichá DominikaGP Kolín8000:54:280,00
379MA860599Červený OttoPraha7700:54:300,00
380MA861720Zmek OndřejPraha8600:54:340,00
381MA862501Rejhon Matěj-8700:54:360,00
204MB863268Pártl RomanChoceň7000:54:410,00
36ZB8641166Filipová PavlaBootcamps7200:54:430,00
382MA865519Žák MiroslavTJ Sokol Jičín9400:54:440,00
37ZB865638Bačkovská PetraBěžecký klub České spořitelny7800:54:440,00
23ZC867924Bašková RomanaSplašená lokomotiva Chlumec /C6900:54:460,00
205MB867889Tindel PetrBauer Team7200:54:460,00
383MA867163Kraják Pavelneregistrován7800:54:460,00
84ZA870239Heřmanová JanaJdu běhat8400:54:540,00
384MA870772Horňák Lukáš-9200:54:540,00
85ZA872234Polášková PavlínaPraha 48100:54:560,00
86ZA873523Krchovová KristýnaKolín9900:54:570,00
385MA874338Vojtíšek OndřejJinonice8800:55:010,00
38ZB875913Sobolíková Ing. AlenaSDH Chotouchov (Sbor dobrovolných h8000:55:020,00
91MC876969Konůpek JaromírChotěboř5700:55:060,00
39ZB8771091Bartošová PetraGerontclub7600:55:070,00
87ZA878302Bonhardová KamilaTriatlon Mladá Boleslav9400:55:090,00
88ZA879837Čokrtová JanaTTC Český Brod9200:55:100,00
206MB880925Hanzlík RomanDebř7500:55:110,00
207MB8811170Kadeřábek RadekAUTOSKLO VOJKOV6600:55:130,00
40ZB881622Barthelová DanaTriatlon Mladá Boleslav7400:55:130,00
386MA883685Hanus RomanSDH Hrdlořezy7600:55:140,00
41ZB883228Střelbová LenkaJuuL7600:55:140,00
92MC885328Ransdorf JiříRunfree5700:55:150,00
208MB886430Pleva ŠtefanPALMA Kutná Hora6700:55:160,00
387MA88695Jambor DušanPečky7700:55:160,00
387MA886294Zahálka TomášBáječné ženy v běhu7800:55:160,00
389MA889394Kašpar TomášMP Praha8000:55:170,00
390MA8901067Šimek JiříCEPro Team8100:55:180,00
42ZB890469Valová EliškaWILD Team7800:55:180,00
24ZC892182Jelínková VěraK.O. Poděbrady6600:55:190,00
209MB893681Raichl JiříBrandýs nad Labem6600:55:200,00
391MA894290Koutník VojtěchPraha8800:55:230,00
392MA895690Bělský TomášHrdlořezy u MB7600:55:240,00
393MA896816Haraga PetraBáječné ženy v běhu8500:55:260,00
393MA8961221Pavlík PetrHorní Jelení8000:55:260,00
43ZB898323Beránková HanaHavlíčkův Brod7800:55:280,00
43ZB898762Cibulková JanaPraha7100:55:280,00
93MC900616Mazač StanislavElzamo / Dobrovice6500:55:330,00
45ZB901153Bohdanecká DitaBiketour/ Praha7800:55:380,00
46ZB902719Žebráková TaťánaGP Kolín7900:55:400,00
210MB9031226Kadrmas Michal-7300:55:410,00
89ZA904891Světlíková DanielaAC Mageo9200:55:430,00
89ZA904901Nejdlová Martinaneregistrována9300:55:430,00
395MA904980Lesák PetrPražská 78500:55:430,00
211MB904218Škrabal IvoK. O. Poděbrady6700:55:430,00
94MC9081001Řehola JiříMPO/Praha5600:55:460,00
91ZA908221Váňová JanaBáječné ženy v běhu8800:55:460,00
212MB908664Pilc TomášSK Valdman's gym7400:55:460,00
47ZB911168Žaludová LucieTriatlon Mladá Boleslav7200:55:470,00
396MA912757Přibyl MiroslavŘíčany8100:55:480,00
95MC912698Hrstka VladislavFoukač5700:55:480,00
397MA914461Jakub Zvěřina-8800:55:530,00
213MB914853Váša Martinneregistrován6800:55:530,00
96MC914108Naar PetrOstrava6300:55:530,00
48ZB9171202Olšová Silvie-7700:55:550,00
92ZA917205Morávková NikolKosmonosy8900:55:550,00
49ZB919856Maděryčová EvaJirny7500:55:560,00
398MA9191060Kroužil Miroslav-8200:55:560,00
36MD921409Fišer MilanSK Bečváry5300:55:580,00
214MB922693Trojan Karel-7100:56:000,00
25ZC923585Kubelková Daniela-6800:56:010,00
25ZC923200Rucklová IvanaPraha6400:56:010,00
27ZC9251203Partridge IvaPIM Praha6300:56:040,00
399MA925375Bergová PavlaBáječné ženy v běhu, Pardubice7800:56:040,00
97MC927956Prokůpek MichalNymburk5900:56:050,00
93ZA928573Knýřová JanaSK Maxtri Liberec8900:56:060,00
400MA929979Kučera LukášSRTG Kolín8800:56:080,00
215MB930916Šanda JiříSokol Kolín7100:56:150,00
28ZC930650Nováková PetraBěžecký klub České spořitelny6300:56:150,00
401MA9301259Mareš JanDoubek8200:56:150,00
98MC9331105Hlavička VlastimilPelhřimov5700:56:210,00
50ZB934325Vokušová DanaLiberec7700:56:230,00
402MA935908Brandejský Pavel-8700:56:300,00
51ZB935148Vostřáková BlankaBáječné ženy v běhu - Říčany7200:56:300,00
37MD937293Pícha TomášAGRO Kolín5200:56:340,00
52ZB938508Víchová PetraBáječné ženy v běhu7400:56:350,00
99MC939614Husák JiříDobrovice6100:56:360,00
53ZB9391211Kneifelová JanaNechanice7500:56:360,00
94ZA941624Pátková Jana-8100:56:380,00
100MC941429Trpišovský MiroslavCZ Jakub6500:56:380,00
54ZB941717Novakova JanaÚstí nad Labem - Brná7900:56:380,00
55ZB944545Patolánová MichaelaBŽB7700:56:390,00
29ZC945547Turčínová JitkaBŽB6600:56:410,00
216MB946667Novotný JiříTURBO Chotěboř6600:56:460,00
56ZB9471265Koutníková LucieSokol Vlastibořice7100:56:490,00
30ZC948492Wallenfels LenkaSokol Královské Vinohrady6600:56:550,00
57ZB9491075Pávová VladimíraMilovice7500:56:560,00
38MD949779Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:56:560,00
31ZC951422Králová BohumilaGP/Kolín6800:57:020,00
31ZC951628Chmelová IvaČervená Řečice6200:57:020,00
101MC953477Bulíček PetrUhlířské Janovice6000:57:110,00
217MB954452Krucký JakubPraha7200:57:190,00
403MA9551212Dvořák VladimírČeské Budějovice7900:57:210,00
58ZB956529Jirásková Jitkaneregistrována7500:57:220,00
95ZA957280Dolečková RomanaKřinec9100:57:240,00
59ZB9581024Žežulková AliceVelký Borek7800:57:250,00
33ZC9591177Lukešová JanaVlašim J & J6800:57:280,00
218MB960875Toman VáclavSokol Hradec Králové7200:57:380,00
39MD961558Čepelka OldřichHodkovice nad Mohelkou4800:57:400,00
40MD962376Horyna MiroslavPraha-Zahradní Město5400:57:450,00
60ZB963504Langová KateřinaChrudim7200:57:470,00
96ZA964527Čermáková PavlaAZ tým Světlá nad Sázavou8500:57:500,00
97ZA965987Spíralová Anna-8600:57:530,00
404MA9661100Šandera MartinBONBON MPČR7600:57:550,00
102MC967920Starý FrantišekPardubice5600:57:560,00
405MA9681167Srovnalová ZuzanaPraha7900:57:570,00
61ZB969678Binderová Jana-7200:57:580,00
62ZB970826Žilková MiroslavaSlavíčci8000:58:010,00
98ZA971433Holcmanová PetraPraha8500:58:030,00
99ZA972796Kolaříková MagdaJihlava8700:58:070,00
100ZA9731190Šťastná Tereza-9100:58:080,00
101ZA974271Fryšarová EvaPraha9000:58:140,00
63ZB975912Sobolíková Jana AnnaSDH Chotouchov (Sbor dobrovolných h7900:58:180,00
102ZA975990Dobiášová VeronikaŠSK Újezd nad Lesy9900:58:180,00
103ZA97776Katrnošková AlenaPečky8800:58:190,00
406MA978764Průša JiříŠpelinatour8100:58:250,00
104ZA979307Popelková IvetaPraha8600:58:280,00
34ZC9801130Strejčková ZuzanaVelký Osek6200:58:310,00
105ZA981299Martinková KateřinaSK Valdman´s gym8700:58:330,00
407MA982300Volenec AntonínSK Valdman´s gym8700:58:350,00
35ZC983122Hellerová HanaHradec Králové6100:58:360,00
106ZA9841266Poláková JanaPraha8600:58:380,00
41MD985672Březina PetrSABZO Praha4600:58:390,00
408MA986459Konývka PetrKolín8400:58:420,00
107ZA98794Kazdová HanaPečky9200:58:490,00
107ZA987819Černá Petra-9100:58:490,00
36ZC989391Rothova VeronikaJirny7000:58:520,00
109ZA98978Kvačková NikolaTj Sokol Stará Lysá9400:58:520,00
64ZB9891028Nepovímová PavlínaGP Kolín7500:58:520,00
65ZB992467Vaněčková DenisaTARGET SPORT MILOVICE7700:58:590,00
103MC993535Cerha RobertTARGET SPORT MILOVICE5900:59:000,00
409MA993466Esser RobertTARGET SPORT MILOVICE7600:59:000,00
110ZA995661Veselá Zuzananeregistrována8500:59:010,00
37ZC996398Křížová PavlínaPraha 36800:59:040,00
111ZA9971026Svitavská MartinaRunczech8500:59:050,00
112ZA998509Kadlecová AnnaAikido Karlín9700:59:090,00
113ZA999170Součková LucieDobrovice8500:59:120,00
114ZA1000710Bubníková KristýnaRungo.cz9900:59:180,00
38ZC1000574Bubníková JanaRungo.cz7000:59:180,00
219MB1002126Hořejší TomášPraha 4 Kunratice7200:59:200,00
66ZB1003898Doležalová IlonaLysá nad Labem7700:59:210,00
115ZA1003929Tallová DanielaHusinec - Řež9500:59:210,00
39ZC1005319Dvořáková LenkaPečky6600:59:230,00
67ZB1006897Zbuzková LenkaCK Záluží7800:59:240,00
67ZB1006963Nešporová MonikaZibohlavy7600:59:240,00
220MB1008605Binder Martinneregistrován6800:59:340,00
69ZB10091222Minaříková IvaHorní Jelení7900:59:350,00
104MC101049Koloc PavelAC Total Zero6500:59:360,00
116ZA10111214Ullmannová JanaPraha8400:59:380,00
105MC1012838Čokrt VáclavTTC Český Brod5900:59:400,00
70ZB10131230Stara MarketaPraha7800:59:430,00
40ZC1014640Nováková PavlínaBěžecký klub České spořitelny6800:59:450,00
117ZA1015947Marvanová Zuzana5 O.P.I.C.8700:59:470,00
410MA1016960Dvořák PetrPraha7800:59:540,00
118ZA1017312Kubisková LenkaVRC8700:59:560,00
71ZB10171188Kotenová BohunkaSSC Otrokovice7100:59:560,00
41ZC1019243Melezinková RadmilaPoděbrady6800:59:570,00
42ZC1020240Dohnalová JitkaBáječné ženy v běhu6801:00:000,00
411MA10211179Příborský AlešKonečně společně7601:00:010,00
221MB10221081Adamec Marcel-7401:00:020,00
106MC10231208Berounský PavelLTC Houštka Stará Boleslav5601:00:080,00
119ZA1024351Zuzana Třebická-9601:00:130,00
7ZD1025390Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:00:150,00
120ZA10261114Horáčková Tereza-8701:00:280,00
8ZD1027694Korbelová DagmarLongrun.cz5501:00:290,00
42MD1028609Ge Evžen + SáraTrailpoint5401:00:300,00
72ZB10291207Šimon KateřinaBěžecká skupina v Českém Těšíně7801:00:310,00
412MA1030291Krpata MartinMyTreneek.cz8401:00:400,00
73ZB1031713Horká VeronikaGP Kolín7501:00:440,00
74ZB1032353Lazarová Hana-7401:00:550,00
121ZA1032495Krúpová LucieLiberec8701:00:550,00
43MD1034890Sobotka BohumilGrand Prix Kolin5401:01:100,00
413MA1035420Sváček MichalVelké Popovice7601:01:140,00
2MF1036316Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:01:210,00
122ZA1037141Králová VandaBáječné ženy v běhu8701:01:230,00
123ZA1038958Švrčková EvaPraha8201:01:240,00
124ZA1039176Kučerová Eliška-0101:01:250,00
125ZA1040362Křížová LucieStarý Kolín8301:01:350,00
75ZB1041899Mikšovská Drahoslava-7501:01:410,00
414MA1042824Nosek ŠtěpánSK Makotřasy8601:01:450,00
43ZC1043610Tůmová LenkaISCAREX Česká Třebová6301:02:010,00
76ZB1044549Nováková JitkaBáječné ženy v běhu8001:02:030,00
44ZC1045267Rubešová KateřinaDoubravčice - Český Brod6801:02:060,00
77ZB1046428Sukdoláková DanaSPONA Teplice7301:02:170,00
415MA1047660Kalabza JanBáječné ženy v běhu - Jičín7801:02:190,00
126ZA10481051Vodvárková JanaBáječné ženy v běhu/Semily8401:02:200,00
416MA1048566Müller MichalVIA MAXIMA7801:02:200,00
127ZA1050289Koudelková JanaPraha8701:02:400,00
417MA105187Martínek JindřichRatenice7701:02:420,00
128ZA105186Martínková LenkaRatenice8201:02:420,00
3MF1053852Culka VáclavNové Město nad Metují3501:02:440,00
44MD1054515Steiner PetrBrno4801:02:490,00
9ZD1055539Večlová AlexandraKČT Mělník5801:03:150,00
222MB1056708Březina TomášSABZO Praha7001:03:160,00
45ZC1057770Jakubová Pavlína-6801:03:170,00
78ZB1058942Lusková Markéta5 O.P.I.C.7501:03:280,00
129ZA1059489Křížková AdélaPečky9201:03:360,00
130ZA1060612Synková Alžběta-8101:03:430,00
223MB1061808Hanousek Josef-6701:03:450,00
46ZC1062809Hanousková MilenaKolín6801:03:460,00
131ZA1062470Nocarova MonikaSK Valdman´s Gym8201:03:460,00
79ZB10641022Havlíčková VlastaSK Valdman' s gym7501:03:470,00
47ZC1065359Frýdlová JanaHradec Králové6801:03:490,00
80ZB10661218Kovaříková Radka-7501:03:540,00
107MC10661219Šimek JindřichPopelka na ledě5601:03:540,00
45MD1068734Jungman JosefPraha 35001:03:560,00
132ZA10691030Rybáková LenkaČelákovice8601:04:000,00
48ZC1070405Tichá MonikaAZ tým Světlá nad Sázavou7001:04:080,00
133ZA1071784Hinková Barbora-9001:04:110,00
134ZA10721260Švarcová KristýnaVinoř8401:04:120,00
224MB10731010Šatra Janneregistrován7001:04:400,00
418MA10731276Vlk Jiřížádný8301:04:400,00
135ZA10731275Vlková Vendulažádný8501:04:400,00
419MA1076619Tuláček MilanKolín7601:04:430,00
420MA1077778Roček OndřejPraha 97801:05:020,00
4MF10781271Gaman JaroslavAvanti Havířov3501:05:070,00
81ZB1079691Bělská JanaHrdlořezy u MB7701:05:100,00
49ZC10801178Slivanská LenkaPoděbrady6901:05:140,00
136ZA1081149Červenková KamilaDobrovice9201:05:150,00
82ZB1082733Žaliová IvaAVC Praha7701:06:190,00
421MA10831283Šturm Michalneregistrován8901:06:560,00
2ZE1084227Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4501:07:260,00
83ZB10851285Fischerová Eva-8001:08:010,00
137ZA1086880Kluková RomanaBáječné ženy v běhu8901:08:070,00
108MC10871071Kříž ZlatomírPraha 6 - SK Kačleh5601:08:280,00
225MB1088483Kadlec MichaelPraha6801:08:520,00
422MA1089560Sádlo Petr-7901:08:540,00
138ZA1090332Chocholová MonikaKonárovice8101:08:570,00
423MA1091209Broulík MilošIT8701:09:030,00
109MC1092350Vedral JaroslavOleska5601:09:050,00
139ZA1093279Sugrová Jana-8301:10:420,00
46MD1094463Pikal KarelKVS Olomouc4901:11:590,00
50ZC1095918Nádherová HanaHradec Králové6801:12:470,00
424MA10961215Kurka PavelK.O. Poděbrady8201:13:520,00
140ZA10971180Pustelníková Lucienaboso.cz8401:14:070,00
10ZD1098522Požgayová JanaBONBON Praha5501:14:100,00
141ZA10991087Opatrná JanaBáječné ženy v běhu/Praha8101:14:580,00
47MD1100700Krejsa VáclavBonbon Praha5201:18:550,00
142ZA1101493Eva ŠtruplováTriatlon Hrádek nad Nisou8201:22:240,00
110MC1102903Dolejš RadomírSpartak Praha 45801:26:400,00
6ME1103751Plešinger StanislavSokol Kolín atletika3801:26:450,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód