Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

MČR v krosu, Rumburk

21.3.2015, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: MČR v krosu, Rumburk
  • datum konání: 21.3.2015
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Mladší žáci (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31235Jiránek JonášUSK PROVOD Ústí n/L.0200:07:180,00
2M32236Novák PetrAtletika Jižní Město0200:07:260,00
3M33237Davidík JakubTJ Baník Stříbro0200:07:300,00
4M34238Žilka TadeášVSK Univerzita Brno0300:07:340,00
4M34239Hanyk MichalAC SYNER Turnov0200:07:340,00
6M36241Šípek KryštofVSK Univerzita Brno0200:07:450,00
6M36240Bužga JanSSK Vítkovice0200:07:450,00
8M39242Bahenský PetrT. J. Sokol České Budějovice0200:07:490,00
9M310243Stankov PatrikTJ Slezan Frýdek-Místek0200:07:510,00
10M311244Trávníček ŠtěpánTJ Baník Stříbro0300:07:520,00
11M312245Kolín JakubAC Mladá Boleslav o.s.0200:07:550,00
12M314246Grégr JakubAK Šternberk0200:07:580,00
13M315248Majer MaximilianTJ Lokomotiva Rakovník0200:08:000,00
13M315247Martinák MichalAK Chemopetrol Litvínov0200:08:000,00
15M317249Vostřel RadekAK Žatec0200:08:020,00
16M319250Jáč FilipASK ELNA Počerady0200:08:070,00
17M320251Bednář MatějAtletika Jižní Město0300:08:080,00
18M323252Šámal JiříTJ Sokol Kolín-atletika0200:08:100,00
19M324254Krejčí MatyášTJ Baník Stříbro0300:08:110,00
19M324253Medek OndřejAC SYNER Turnov0200:08:110,00
21M326255Čermák JiříAC SYNER Turnov0200:08:120,00
22M327256Tkáč JanAtletický klub Emila Zátopka Kopřivnice0300:08:140,00
22M327257Feranec AdamTJ Slezan Frýdek-Místek0200:08:140,00
22M327258Strnad MartinTJ Olympia Bruntál0200:08:140,00
25M330259Gregora FilipACTIVITY Lanškroun0200:08:150,00
26M331262Zdražila FilipAtletika Poruba o.s.0200:08:160,00
26M331261Stránský PetrAC Česká Lípa0300:08:160,00
26M331260Ponocný MatějAC SYNER Turnov0200:08:160,00
29M334263Toman JanSK Kotlářka Praha0200:08:190,00
30M336264Kopřiva JanTJ Jiskra Nový Bor0300:08:200,00
31M338265David JakubAC Mladá Boleslav o.s.0200:08:210,00
31M338266Vlček ŠimonAtletika Poruba o.s.0200:08:210,00
33M340267Chaloupka MilanVSK Univerzita Brno0200:08:220,00
34M342268Kofroň RadekT. J. Sokol České Budějovice0200:08:230,00
35M345269Chloupek JakubTJ Klášterec n/O.0200:08:290,00
35M345270Velička KarelTJ LIAZ Jablonec n/N.0300:08:290,00
37M350271Šmíd ŠtěpánAtletický klub AHA Vyškov0200:08:380,00
38M352272Vicher JanSSK Vítkovice0200:08:400,00
39M354273Šámal VáclavTJ Sokol Kolín-atletika0200:08:410,00
40M356274Urbánek MatyášSK Týniště nad Orlicí0300:08:420,00
41M358275Lašák AdamAC Mladá Boleslav o.s.0200:08:430,00
42M359276Derka JakubAtletický klub AHA Vyškov0300:08:460,00
43M362277Polák JanTJ Olympia Bruntál0300:08:470,00
44M366281Lenhart OndřejAK Šternberk0200:08:520,00
44M366280Baloch LukášAK Slovan Duchcov0300:08:520,00
44M366279Andrle RadekTJ Baník Stříbro0200:08:520,00
44M366278Volech RadekTJ Dvůr Králové n/L.0200:08:520,00
48M373282Vebr DominikČTBK ISCAREX Č.Třebová0300:08:580,00
49M381283Jandečka VojtěchAK Most0200:09:060,00
50M386284Dlouhý JiříAC Česká Lípa0300:09:210,00
51M390285Dubják OndřejTJ Jiskra Zruč nad Sázavou0300:09:320,00
-M3-286Kovář DanAtletika Poruba o.s.02DNF-
-M3-287Ulrich LiborTJ Jiskra Nový Bor02DNF-
-M3-288Stehno RomanAC Čáslav02DNF-
-M3-289Hlavačka ThomasTJ Slezan Frýdek-Místek03DNF-
Mladší žákyně (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z38290Sasynová KarolínaTJ TŽ Třinec0200:07:470,00
2Z313291Půstová ŠárkaVSK Univerzita Brno0200:07:570,00
3Z318292Bisová NikolaUSK PROVOD Ústí n/L.0200:08:040,00
4Z320293Kalovská ViktorieAC Moravská Slavia Brno0200:08:080,00
5Z322294Šimurdová MichaelaTJ TŽ Třinec0200:08:090,00
6Z334295Supiková KateřinaTJ TŽ Třinec0300:08:190,00
7Z336296Jelínková AdélaAtletický klub AHA Vyškov0200:08:200,00
8Z340297Nová KristinaTRIATLET Karlovy Vary0200:08:220,00
9Z343298Ningerová KláraTJ Slezan Frýdek-Místek0300:08:260,00
9Z343299Kamarádová MarieTJ Nové Město na Moravě0200:08:260,00
11Z347300Pourová AlžbětaTJ Sokol Jaroměř0200:08:340,00
12Z348301Zahrádková EliškaAK Most0300:08:350,00
13Z349302Zemaníková AnnaTJ Slezan Frýdek-Místek0200:08:370,00
14Z351303Řeháková MagdalénaUSK PROVOD Ústí n/L.0300:08:390,00
15Z352304Porubčanová ZuzanaASK ELNA Počerady0200:08:400,00
16Z354305Čadová AdélaAC Mladá Boleslav o.s.0200:08:410,00
17Z356306Marciánová HanaVSK Univerzita Brno0300:08:420,00
18Z359307Sajdlová PavlaAC Mladá Boleslav o.s.0300:08:460,00
18Z359308Červinková EsterA. C. Sparta Praha0200:08:460,00
20Z362309Tobišková MartinaAC Čáslav0200:08:470,00
21Z364310Mazlová TerezaAtletický klub AHA Vyškov0200:08:490,00
22Z365311Máchová IvanaAtletický klub Emila Zátopka Kopřivnice0300:08:500,00
23Z370312Martínková EliškaAC SYNER Turnov0200:08:550,00
24Z371313Salamonová AdélaAtletika Poruba o.s.0300:08:570,00
24Z371314Kovářová SabinaAtletika Poruba o.s.0200:08:570,00
26Z373316Zahaluková ErikaTJ TŽ Třinec0200:08:580,00
26Z373315Medková VeronikaTJ Klášterec n/O.0200:08:580,00
28Z376317Křenková VeronikaAtletický klub Emila Zátopka Kopřivnice0200:08:590,00
29Z377318Sajdlová LenkaAC Mladá Boleslav o.s.0300:09:020,00
30Z378319Švejdarová ŠárkaTRIATLET Karlovy Vary0200:09:030,00
31Z379321Košíková TerezaTRIATLET Karlovy Vary0200:09:050,00
31Z379320Czeschová EliškaTJ Olympia Bruntál0300:09:050,00
33Z382322Stránská VendulkaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0300:09:090,00
34Z383323Dvořáková MarieTJ Klášterec n/O.0200:09:110,00
35Z384324Sajdlová LucieAC SYNER Turnov0300:09:120,00
35Z384325Šimůnková JanaTJ Jiskra Havlíčkův Brod0300:09:120,00
37Z386326Fišerová LudmilaTJ Stodůlky Praha, o.s.0300:09:210,00
38Z388327Čechová HanaTJ Klášterec n/O.0200:09:280,00
39Z389328Hanáková KláraACTIVITY Lanškroun0200:09:290,00
40Z391329Hrušková SabinaUSK PROVOD Ústí n/L.0200:09:380,00
-Z3-330Bláhová MagdalénaA. C. Sparta Praha02DNF-
-Z3-331Buczková BeátaTJ Slezan Frýdek-Místek03DNF-
-Z3-332Žurovcová MagdalénaTJ Slezan Frýdek-Místek02DNF-
-Z3-333Šubová GabrielaAK Šternberk03DNF-
-Z3-334Lechnerová KrystýnaAC Mladá Boleslav o.s.03DNF-
-Z3-335Sladká LudmilaTJ LIAZ Jablonec n/N.03DNF-
-Z3-336Nováková KláraTJ Slezan Frýdek-Místek02DNF-
-Z3-337Novosadová JitkaAC Čáslav02DNF-
-Z3-338Kolářová AdélaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí03DNF-
-Z3-339Fürstová DanielaTJ Baník Stříbro03DNF-
Starší žáci (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41340Kotyza DanielVSK Univerzita Brno0000:10:120,00
2M42341Sasyn RenéTJ TŽ Třinec0000:10:230,00
3M43342Prášek ŠtefanVSK Univerzita Brno0000:10:350,00
4M44343Pospíšil JanAK Žatec0000:10:420,00
5M45344Dryák VojtěchTJ Lokomotiva Beroun o.s.0100:10:490,00
6M46345Idris Beshir RobinAK Olymp Brno0100:10:570,00
7M48346Jon JakubSK Nové Město nad Metují0100:11:060,00
8M49348Kříž TomášTJ Spartak Třebíč0000:11:070,00
8M49347Kalous MarekAtletický klub AHA Vyškov0000:11:070,00
10M411349Stibal JakubAC Moravská Slavia Brno0100:11:080,00
11M414350Michálek TomášAKM Viktroia Plzeň0000:11:140,00
12M416351Burian MatějPSK Olymp Praha0000:11:180,00
13M417352Malura JanSSK Vítkovice0000:11:210,00
14M418353Synek AntonínAC Česká Lípa0000:11:230,00
15M419354Nachtigall MatyášPSK Olymp Praha0000:11:260,00
16M420355Hladký AdamAC Moravská Slavia Brno0000:11:270,00
16M420356Adamec LukášTJ LIAZ Jablonec n/N.0100:11:270,00
18M423357Vašek DanielSSK Vítkovice0000:11:290,00
19M424358Brychta JiříTJ Jiskra Havlíčkův Brod0000:11:330,00
20M425359Chlup TomášACTIVITY Lanškroun0000:11:340,00
21M426360Krakuvčík TadeášTJ Sokol Kolín-atletika0100:11:370,00
22M427362Matějček AntonínT. J. Sokol České Budějovice0000:11:390,00
22M427361Pojezdala PetrSK Týniště nad Orlicí0000:11:390,00
24M429363Gogela MartinAK Olomouc0100:11:400,00
25M430364Slavík OndřejTJ Sokol Přísnotice0100:11:410,00
26M431365Boháč BonifácAC Spartak Choceň0100:11:420,00
26M431366Hodboď OndřejSKP Nymburk, o.s.0100:11:420,00
28M435367Fišer FrantišekTJ Stodůlky Praha, o.s.0100:11:460,00
29M438368Fišer MartinAthletic Club Ústí n/L. o.s.0000:11:500,00
30M439369Weniger ŠimonASK Lovosice0100:11:530,00
31M441370Gajdoš MatyášTJ Rumburk0000:11:540,00
32M442371Pražák VojtěchAtletický klub Emila Zátopka Kopřivnice0000:11:550,00
33M444372Truhlář JakubAthletic Club Ústí n/L. o.s.0000:11:560,00
34M447373Rožnovský RostislavSSK Vítkovice0000:12:040,00
35M448374Konderla JakubTJ TŽ Třinec0100:12:050,00
36M450375Martinka JiříAK Olomouc0000:12:090,00
36M450376Janošík AdamAK Šternberk0100:12:090,00
38M453377Štros DavidUniverzitní sportovní klub Praha0000:12:140,00
39M454378Pivsetok JanAtletika Poruba o.s.0000:12:160,00
40M455379Schindler PavelTJ LIAZ Jablonec n/N.0000:12:170,00
41M459380Gregora JanACTIVITY Lanškroun0000:12:220,00
42M460381Velič MatějTRIATLET Karlovy Vary0100:12:240,00
43M462382Hajzler SebastianAtletický klub AHA Vyškov0100:12:260,00
44M469383Janouch DavidTJ Dvůr Králové n/L.0000:12:400,00
45M472384Podnecký TomášTJ Sokol Kolín-atletika0100:12:410,00
46M474385Charvát VítAK Šternberk0100:12:470,00
47M476386Štipl JakubAC Mladá Boleslav o.s.0100:12:490,00
48M477387Hetsyanyn MykhayloTJ LIAZ Jablonec n/N.0000:12:500,00
49M478388Tauchman TomášTJ Dvůr Králové n/L.0000:12:510,00
50M480389Janeček JiříUSK PROVOD Ústí n/L.0100:12:520,00
51M481390Broučil FilipTJ LIAZ Jablonec n/N.0100:12:540,00
52M483391Barek VáclavA. C. Sparta Praha0100:12:560,00
53M490392Čeřovský TomášTJ Lokomotiva Beroun o.s.0000:13:100,00
54M4101393Krátký LubošAK Žatec0000:13:200,00
55M4105394Havelka DaliborTJ Znojmo0000:13:250,00
55M4105395Matulka AdamTJ Baník Stříbro0100:13:250,00
57M4115396Besser KryštofUSK PROVOD Ústí n/L.0100:13:380,00
58M4131397Žigmund KamilAK Žatec0000:14:310,00
59M4143398Jindrák MichalAK Most0100:16:330,00
-M4-399Urban DanielHvězda SKP Pardubice00DNF-
-M4-400Metelka OndřejTJ Sokol Hradec Králové01DNF-
-M4-401Sivila SiddarthaTJ Znojmo00DNF-
-M4-402Jirka MikulášAK Šternberk00DNF-
-M4-403Dušek PetrAthletic Club Rumburk01DNF-
-M4-404Bořánek MichalAK Šternberk00DNF-
-M4-405Zátopek DavidTJ Olympia Bruntál00DNF-
-M4-406Vodička MartinVSK Univerzita Brno00DNF-
-M4-407Ševčík ŠimonAtletický klub AHA Vyškov00DNF-
-M4-408Haba DanielAC Mladá Boleslav o.s.01DNF-
Starší žákyně (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z422409Havlíčková BarboraSK Čtyři Dvory Č.Budějovice0000:11:280,00
2Z437410Placatková BáraSK Sporting Příbram0000:11:470,00
3Z442411Surmová EliškaSSK Vítkovice0000:11:550,00
4Z446412Sádlová AdélaSK Nové Město nad Metují0100:12:010,00
5Z452413Novotná VeronikaSK Sporting Příbram0000:12:100,00
6Z455414Piklová VeronikaT. J. Sokol České Budějovice0100:12:170,00
7Z457415Kohlertová EliškaASK Lovosice0000:12:210,00
8Z461416Bělinová NatálieTJ LIAZ Jablonec n/N.0000:12:250,00
9Z464417Sikorová MarkétaTJ TŽ Třinec0100:12:300,00
10Z466418Hlaváčová TerezaAC Mladá Boleslav o.s.0000:12:340,00
11Z467419Prouzová KristýnaTJ Lokomotiva Beroun o.s.0000:12:360,00
12Z473420Tomanová KateřinaSK Kotlářka Praha0100:12:440,00
13Z474421Vyskočilová AnnaAK Chemopetrol Litvínov0100:12:470,00
14Z482422Krejčí KateřinaPSK Olymp Praha0000:12:550,00
15Z485423Filipová LucieAC Moravská Slavia Brno0000:12:570,00
16Z487424Sedlecká KristýnaTJ MDDM Ostrov0100:13:000,00
17Z490427Sekyrová TerezaAK Sokolov0000:13:100,00
17Z490426Arltová KateřinaTJ Jiskra Nový Bor0000:13:100,00
17Z490425Pražáková AnežkaAtletický klub Emila Zátopka Kopřivnice0100:13:100,00
20Z496428Stránská DominikaAC Česká Lípa0000:13:110,00
21Z497429Ševčíková AnežkaTJ Klášterec n/O.0100:13:130,00
22Z498430Koláčková AdélaAC Moravská Slavia Brno0100:13:160,00
23Z499431Glozneková DenisaT. J. Sokol České Budějovice0000:13:170,00
24Z4100432Havelková KristýnaAC Moravská Slavia Brno0000:13:190,00
25Z4102433Jurečková AnežkaTJ Sokol Kolín-atletika0000:13:210,00
26Z4103434Strnadová KláraAtletický klub AHA Vyškov0100:13:220,00
27Z4107435Erbertová ŠtěpánkaAC Mladá Boleslav o.s.0000:13:260,00
28Z4108436Sedláková VendulaAC Moravská Slavia Brno0100:13:270,00
29Z4109437Bisová ŠtěpánkaAC Česká Lípa0000:13:280,00
30Z4110438Macasová AgátaASK ELNA Počerady0000:13:300,00
31Z4111439Vernerová TerezaSK Kotlářka Praha0000:13:330,00
32Z4113440Vranová ValerieAK Šternberk0000:13:350,00
33Z4116441Bočková MarkétaTJ Jiskra Nový Bor0000:13:410,00
34Z4119442Kopcová EliškaTJ Slezan Frýdek-Místek0100:13:450,00
35Z4122443Schwarzerová MiaAtletický klub Emila Zátopka Kopřivnice0100:13:550,00
36Z4123444Lejsková BarboraTJ LIAZ Jablonec n/N.0000:13:570,00
37Z4124445Kopačková KateřinaT. J. Sokol České Budějovice0100:13:590,00
38Z4126446Šimůnková TerezaTJ Jiskra Havlíčkův Brod0000:14:100,00
38Z4126447Vokálová LeonaTJ LIAZ Jablonec n/N.0100:14:100,00
38Z4126448Frydrychová EliškaAC Spartak Choceň0100:14:100,00
41Z4129449Papayová AndreaTJ LIAZ Jablonec n/N.0000:14:120,00
42Z4132450Měkotová NatálieAC Česká Lípa0000:14:320,00
43Z4135451Štefková IvaTJ TŽ Třinec0000:14:460,00
44Z4136452Hlávková LenkaAC Spartak Choceň0000:14:500,00
45Z4138453Holonová KateřinaAtletika Poruba o.s.0100:15:040,00
46Z4139454Hanzelková ViktorieAtletický klub Emila Zátopka Kopřivnice0100:15:050,00
47Z4140455Martynková TerezaTJ TŽ Třinec0100:15:150,00
48Z4141456Žáková AnitaTJ Lokomotiva Beroun o.s.0000:15:300,00
-Z4-457Burgstallerová KláraTJ Vodní stavby Tábor01DNF-
-Z4-458Golová TerezaAK Kroměříž01DNF-
-Z4-459Zikmundová AnitaAC TJ Jičín00DNF-
-Z4-460Kotásková TerezaTJ Slezan Frýdek-Místek01DNF-
-Z4-461Rokosová DitaTJ Rumburk00DNF-
-Z4-462Roztočilová DominikaAC SYNER Turnov01DNF-
-Z4-463Kučerová BáraAK Šternberk01DNF-
-Z4-464Zabloudilová EvaAtletický klub AHA Vyškov01DNF-
-Z4-465Halová SáraTJ TŽ Třinec00DNF-
-Z4-466Jánská KristinaSK Nové Město nad Metují01DNF-
-Z4-467Bergmanová EliškaAC Česká Lípa00DNF-
Dorostenci (trať 4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5733Žaluda JanSK Nové Město nad Metují9800:13:330,00
2M5834Sigmund DominikSSK Vítkovice9800:13:340,00
3M51235Tkach SergejTJ Slezan Frýdek-Místek9800:13:480,00
4M51836Foller DavidVSK Univerzita Brno9900:14:000,00
5M52037Czeczotka MarekTJ TŽ Třinec9800:14:050,00
6M52138Vebr PatrikTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9800:14:060,00
7M52341Osolsobě JanAtletický klub AHA Vyškov9800:14:080,00
7M52340Hájek VojtěchSK Nové Město nad Metují9800:14:080,00
7M52339Bárta MartinSK Nové Město nad Metují9800:14:080,00
10M52642Hock JanASK Lovosice9800:14:090,00
11M52843Mlynář VojtěchTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9800:14:160,00
12M52944Kulíšek KarelTJ Nové Město na Moravě9900:14:170,00
13M53045Vondra VojtěchTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9800:14:200,00
14M53146Vích DamiánTJ Dukla Praha9800:14:250,00
15M53347Bárta VojtěchSSK Vítkovice9800:14:300,00
16M53548Kačerovský MichalTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9800:14:310,00
17M53649Janů VojtěchSSK Vítkovice9800:14:330,00
18M54151Málek VojtěchAC Slovan Liberec, o.s.9900:14:470,00
18M54150Vychopeň VojtěchMÍLAŘI Domažlice9900:14:470,00
20M54352Korejs KryštofUSK PROVOD Ústí n/L.9900:14:560,00
21M54453Symerský LukášSSK Vítkovice9800:15:000,00
22M54554Augusta ČeněkSK Nové Město nad Metují9800:15:010,00
22M54555Mikule KristiánŠAK SG Jablonec n/N.9800:15:010,00
24M54858Chloupek OndřejTJ Klášterec n/O.9900:15:050,00
24M54857Plátek DanielPSK Olymp Praha9900:15:050,00
24M54856Kratochvíl VojtěchAC Čáslav9800:15:050,00
27M55359Libnar VojtěchSK Nové Město nad Metují9900:15:130,00
28M55460Šilhavý MartinTJ Sokol SG Plzeň-Petřín9900:15:170,00
29M55661Srbecký FilipTJ Jiskra Nový Bor9900:15:220,00
30M55762Salamon LudvíkTJ Jäkl Karviná9800:15:240,00
31M55863Růžek MichalHvězda SKP Pardubice9900:15:250,00
32M55964Hrůša VojtěchTJ Sokol Hradec Králové9900:15:260,00
32M55965Němec JanTJ Olympia Bruntál9800:15:260,00
34M56166Kryl TomášAK Olomouc9900:15:310,00
34M56167Džubera MichalSSK Vítkovice9900:15:310,00
36M56369Uhlíř MarekAC Slovan Liberec, o.s.9900:15:340,00
36M56368Krim TomášTJ LIAZ Jablonec n/N.9800:15:340,00
38M56670Šanc JakubTJ Sokol Kolín-atletika9900:15:470,00
39M56871Nohýnek PetrTJ LIAZ Jablonec n/N.9900:15:480,00
40M56972Štochl JakubAK Bílina9900:15:550,00
40M56973Siegl PavelŠSK Újezd nad Lesy-Praha9800:15:550,00
42M57174Krýsl LukášAtletika Klatovy9900:15:560,00
43M57575Bureš OndřejTJ Neratovice9900:16:080,00
44M57676Korinek PhilipAthletic Club Rumburk9900:16:120,00
45M57777Nejedlý JakubASK Slavia Praha9900:16:130,00
46M57978Papp DominikAtletický klub AHA Vyškov9900:16:210,00
47M58879Boudník MichalTJ Dukla Praha9900:17:200,00
-M5-80Křeček JiříTJ Sokol Kolín-atletika98DNF-
-M5-81Tůma ŠtěpánTRIATLET Karlovy Vary99DNF-
-M5-82Křenovský AdamAC Čáslav98DNF-
-M5-83Kuriš ŠtěpánASK Slavia Praha98DNF-
-M5-84Liška PavelUniverzitní sportovní klub Praha98DNF-
-M5-85Líška TomášAC Česká Lípa99DNF-
-M5-86Machalický MarekAK Šternberk98DNF-
-M5-87Pavliš MartinHvězda SKP Pardubice98DNF-
-M5-88Stewart GerronSpartak Praha 498DNF-
-M5-89Slavíček PavelASK Slavia Praha98DNF-
-M5-90Hejduk JanSK Nové Město nad Metují98DNF-
-M5-91Provazník JosefSK Nové Město nad Metují99DNF-
-M5-92Scholaster VojtěchSSK Vítkovice98DNF-
-M5-93Podešva JiříSSK Vítkovice99DNF-
-M5-94Hanuš PetrSK Kotlářka Praha98DNF-
-M5-95Beneš VojtěchAC Vysoké Mýto99DNF-
Dorostenky (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z5796Prokešová AliceAK Olymp Brno9900:11:040,00
2Z51197Civínová AdélaAK Most9800:11:080,00
3Z51398Stýblová BáraCZE9900:11:090,00
4Z51599Čechová TerezaTJ Nové Město na Moravě9800:11:160,00
5Z531100Maternová KateřinaSK Nové Město nad Metují9800:11:420,00
6Z534101Beshirová CarmenAK Olymp Brno9800:11:430,00
7Z535102Šestáková BarboraTJ Olympia Bruntál9900:11:460,00
8Z539103Pulgretová KateřinaTJ Nové Město na Moravě9900:11:530,00
9Z545104Červínová MichaelaASK Lovosice9900:11:590,00
10Z549105Ředinová KláraT. J. Sokol České Budějovice9900:12:070,00
11Z557106Šuková MartinaTJ Sokol Kolín-atletika9800:12:210,00
12Z562107Janulíková SarahAK Šternberk9900:12:260,00
13Z565108Veselá AdélaAC Česká Lípa9900:12:320,00
14Z567109Tvrzová VeronikaT. J. Sokol České Budějovice9900:12:360,00
15Z569110Marková VeronikaAC Pardubice9800:12:400,00
15Z569111Doudová KateřinaTJ Sokol Kolín-atletika9900:12:400,00
17Z578112Lubojacká IvanaTJ TŽ Třinec9800:12:510,00
18Z583113Pekaříková KristýnaSSK Vítkovice9900:12:560,00
19Z586114Mikulášková LenkaAtletika Poruba o.s.9800:12:590,00
20Z588115Rašková IvetaTJ Slezan Frýdek-Místek9800:13:060,00
21Z589116Jelínková KarolínaAtletický klub AHA Vyškov9900:13:090,00
22Z590117Dobiášová NicolaUSK PROVOD Ústí n/L.9800:13:100,00
22Z590118Šrámková VeronikaTJ Baník Stříbro9800:13:100,00
24Z5103119Krtková KateřinaTJ Slezan Frýdek-Místek9800:13:220,00
25Z5111120Peterková HanaTJ TŽ Třinec9800:13:330,00
26Z5114121Kalátová BarboraAK Sokolov9800:13:360,00
27Z5116122Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:13:410,00
28Z5118123Svobodová TerezaSpartak Praha 49900:13:430,00
29Z5120124Poncová TerezaAK Sokolov9900:13:490,00
30Z5121125Malá SáraAK Most9900:13:540,00
31Z5125126Berková MonikaTJ LIAZ Jablonec n/N.9800:14:030,00
32Z5130127Víšková NatálieAC Vysoké Mýto9800:14:170,00
33Z5133128Tomášková KarolínaTJ Sokol Hradec Králové9900:14:330,00
33Z5133129Štemberová NatálieTJ LIAZ Jablonec n/N.9800:14:330,00
35Z5137130Hejtmánková BarboraTJ Sokol Hradec Králové9900:14:590,00
36Z5142131Grézlová TerezieVSK Univerzita Brno9900:15:400,00
-Z5-132Peterková LenkaTJ TŽ Třinec98DNF-
-Z5-133Brožková EliškaTJ Klášterec n/O.99DNF-
-Z5-134Obstová KateřinaACTIVITY Lanškroun99DNF-
-Z5-135Šmejcová AnetaTJ Rumburk99DNF-
-Z5-136Kalousová EliškaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí98DNF-
-Z5-137Dvořáková DagmarAtletický klub AHA Vyškov98DNF-
-Z5-138Elblová BarboraAK Olymp Brno99DNF-
-Z5-139Furišová BarboraAK Šternberk99DNF-
Junioři 18-19 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1167Kubec DominikHvězda SKP Pardubice9600:19:580,00
2MJ2168Chrascina MarekTJ TŽ Třinec9700:20:050,00
3MJ3169Vošvrda SebastiánAC Mladá Boleslav o.s.9600:20:230,00
4MJ4170Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:20:300,00
5MJ5171Kotek DavidT. J. Sokol České Budějovice9700:20:440,00
6MJ6172Smetana JakubAtletika Jihlava9600:20:530,00
7MJ7173Gaura AdamTJ TŽ Třinec9600:20:590,00
8MJ8174Hladík PavelHvězda SKP Pardubice9600:21:220,00
9MJ9175Franc MatoušTJ Sokol Kolín-atletika9600:21:270,00
10MJ10176Stabryn MiroslavSSK Vítkovice9700:21:290,00
11MJ11177Palán AntonínAtletika Jihlava9700:21:340,00
12MJ12178Kostohryz MartinSpartak Praha 49600:21:480,00
13MJ13179Krákora OliverAC Slovan Liberec, o.s.9700:21:570,00
14MJ14180Brunner OndřejAC TJ Jičín9700:22:050,00
15MJ15181Raška DanielTJ Slezan Frýdek-Místek9600:22:140,00
16MJ17182Tyl JakubSSK Vítkovice9600:22:430,00
17MJ18183Furiš FilipAK Šternberk9700:22:510,00
18MJ19184Galáč VojtěchAC Slovan Liberec, o.s.9600:22:540,00
19MJ21185Zátopek FilipTJ Olympia Bruntál9700:23:200,00
20MJ25186Zikmund ZdeněkSK Nové Město nad Metují9700:23:390,00
21MJ31187Seitl OndřejTJ Znojmo9600:24:170,00
22MJ32188Stupka PatrikAC Česká Lípa9600:24:210,00
23MJ35189Richter SvatoborAthletic Club Rumburk9700:25:080,00
24MJ36190Janeček VojtěchAthletic Club Rumburk9700:25:200,00
25MJ41191Hladík VladimírAthletic Club Rumburk9600:26:580,00
-MJ-192Šinágl ViktorPSK Olymp Praha97DNF-
-MJ-193Doskočil JanAC Vysoké Mýto97DNF-
-MJ-194Kostecký TomášTJ Šumperk97DNF-
-MJ-195Budil RomanAtletika Písek, o.s.97DNF-
-MJ-196Chwistek LukášSSK Vítkovice97DNF-
-MJ-197Sadil JanAK Šternberk96DNF-
-MJ-198Cmunt PetrTJ Jiskra Nový Bor96DNF-
-MJ-199Steklík AlešSK Nové Město nad Metují96DNF-
Juniorky 18-19 let (trať 4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ55140Stránská MichaelaČTBK ISCAREX Č.Třebová9700:15:200,00
2ZJ66141Rosová VeronikaSSK Vítkovice9600:15:470,00
3ZJ71142Vocásková RenataTJ Sokol Kolín-atletika9600:15:560,00
4ZJ74143Sedláková MichaelaTJ CHS TURBO Chotěboř9600:16:020,00
5ZJ78144Kováříková KláraAK ŠKODA Plzeň9700:16:190,00
6ZJ80145Franková AnetaT. J. Sokol České Budějovice9600:16:230,00
7ZJ81146Siebeltová VeronikaTJ Slezan Frýdek-Místek9600:16:280,00
8ZJ82147Svobodová LucieAK Most9600:16:330,00
9ZJ83148Hrochová TerezaAC Česká Lípa9600:16:460,00
10ZJ84149Závorková NatálieTJ Slezan Frýdek-Místek9600:16:530,00
11ZJ85150Auersvaldová EliškaAC Čáslav9600:17:020,00
12ZJ86151Hajduková MichaelaTJ Dukla Praha9600:17:060,00
13ZJ87152Galaczová EvaTJ TŽ Třinec9600:17:160,00
14ZJ89153Novotná KláraTJ Sokol Hradec Králové9700:17:230,00
15ZJ90154Siebeltová KateřinaTJ Slezan Frýdek-Místek9600:17:300,00
16ZJ91155Solanská MichaelaAK Olymp Brno9600:17:390,00
17ZJ92156Bičianová MichaelaTJ LIAZ Jablonec n/N.9700:17:570,00
18ZJ93157Pelešková GabrielaAK Most9600:18:000,00
19ZJ94158Vališová MartinaTJ Nové Město na Moravě9600:18:130,00
20ZJ95159Lolková HanaAK Olymp Brno9600:18:300,00
21ZJ96160Šindelářová KateřinaAK ŠKODA Plzeň9600:18:470,00
22ZJ97161Janůrková BarboraTJ Sokol Kolín-atletika9700:18:510,00
23ZJ98162Lhotáková AnežkaTJ Rumburk9700:19:200,00
24ZJ99163Chlebiková AnetaTJ TŽ Třinec9700:20:310,00
-ZJ-164Kreidlová BarboraTJ Sokol SG Plzeň-Petřín96DNF-
-ZJ-165Homolková HanaTJ Nové Město na Moravě96DNF-
-ZJ-166Sedláková VeronikaTJ CHS TURBO Chotěboř96DNF-
Muži - vytrvalci (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Kourek LukášTJ Nové Město na Moravě8800:32:360,00
2MA22Pavlišta VítAC Slovan Liberec8500:33:030,00
3MA33Olejníček LukášVSK Univerzita Brno8800:33:150,00
4MA44Homoláč JiříAK Kroměříž9000:33:290,00
5MA55Janů JanHvězda SKP Pardubice9300:33:410,00
6MA66Lichý TomášTJ TŽ Třinec9400:34:110,00
7MA77Edlman TomášASK Slavia Praha9000:34:240,00
8MA88Záveský FilipČTBK ISCAREX Č.Třebová9300:34:380,00
9MA99Gaisl LubošAC SYNER Turnov8500:34:570,00
10MA1010Míč RobertVSK Univerzita Brno9200:35:030,00
11MA1111Kučera LadislavČTBK ISCAREX Č.Třebová7600:35:320,00
12MA1212Kozlík LukášA. C. Sparta Praha8900:35:520,00
13MA1313Koubek JiříSpartak Praha 48400:36:040,00
14MA1414Rosa OndřejVSK Univerzita Brno8800:36:160,00
15MA1515Horáček MichalČTBK ISCAREX Č.Třebová7500:36:200,00
16MA1616Vaš DavidT. J. Sokol České Budějovice9000:36:220,00
17MA1717Novotný OndřejVSK Univerzita Brno9200:36:580,00
18MA1818Lajtkep PetrAC Slovan Liberec, o.s.7300:37:520,00
19MA1919Procházka TomášHvězda SKP Pardubice9100:38:280,00
20MA2020Kotyza PetrVSK Univerzita Brno7000:38:330,00
21MA2121Borek AlešVSK Univerzita Brno7700:39:160,00
22MA2222Ottenschläger OtoAK Chemopetrol Litvínov9500:39:210,00
23MA2323Švácha FilipAC Česká Lípa9800:41:180,00
24MA2424Schwarz HerbertTJ Rumburk7800:42:290,00
25MA2525Žabenský MiroslavAC Mariánské Lázně, o.s.7800:46:480,00
-MA-26Hübl RadekTJ Jiskra Ústí nad Orlicí88DNF-
-MA-27Zemaník JakubSSK Vítkovice95DNF-
-MA-28Roudnický MilanSK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.68DNF-
-MA-29Drahokoupil AlešAtletika Chrudim85DNF-
-MA-30Havel FilipASK ELNA Počerady91DNF-
-MA-31Krupička RobertTJ Jiskra Ústí nad Orlicí78DNF-
-MA-32Miler JiříAC Mladá Boleslav o.s.75DNF-
Muži - mílaři (trať 4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1200Vitner PetrTJ Nové Město na Moravě9000:12:32-
2MB2201Kučera DavidAC Slovan Liberec, o.s.9100:12:41-
3MB3202Dymák PavelHvězda SKP Pardubice8700:12:57-
4MB4203Šmahel MichalASK Slavia Praha9400:13:18-
5MB5204Luč JaroslavAK Bílina8700:13:20-
6MB6205Němeček JiříAtletický klub AHA Vyškov8200:13:27-
7MB9206Svěchota LukášSpartak Praha 49700:13:38-
8MB10207Nikl LukášAC Spartak Choceň9100:13:40-
9MB11208Procházka PavelAK Sokolov7900:13:42-
10MB13209Podrazil JiříAthletic Club Rumburk8800:13:50-
11MB14210Procházka MichalUniverzitní sportovní klub Praha8200:13:51-
11MB14211Šacl JiříTJ Nové Město na Moravě9400:13:51-
13MB16212Mach NikolaosTJ Dukla Praha9500:13:52-
14MB17213Šroubek VlastimilAK ŠKODA Plzeň9200:13:56-
15MB18214Nechvíl PetrAC Spartak Choceň9100:14:00-
16MB22215Beran VáclavAK ŠKODA Plzeň9100:14:07-
17MB27216Tassler LukášTJ LIAZ Jablonec n/N.8200:14:15-
18MB32217Valášek JanSpartak Praha 48800:14:28-
19MB33218Bohmann DavidAK ŠKODA Plzeň9400:14:30-
20MB37219Stanovský MichalSSK Vítkovice9300:14:36-
20MB37220Mottl LukášTJ Jiskra Havlíčkův Brod9700:14:36-
22MB39221Hlaváč JanASK Slavia Praha9400:14:40-
23MB40222Haltmar MiroslavAK Šternberk9500:14:44-
24MB47223Přibyl MartinASK Děčín9300:15:04-
25MB51224Mach OndřejASK Slavia Praha9400:15:07-
26MB52225Vodička PavelTJ Slovan Varnsdorf8500:15:12-
27MB65226Hýna DanielAK Most9500:15:37-
28MB73227Pavlíček MatějTJ Dukla Praha9200:16:01-
-MB-228Josef JakubAC Domažlice94DNF-
-MB-229Kostecký JanTJ Šumperk91DNF-
-MB-230Kopča LukášTJ Baník Stříbro90DNF-
-MB-231Žižka FilipAK Bílina93DNF-
-MB-232Jaša TomášTJ Baník Stříbro92DNF-
-MB-233Doležel OndřejAK Šternberk92DNF-
-MB-234Vašíček JiříAthletic Club Rumburk89DNF-
Ženy (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA16468Sekanová LucieUniverzitní sportovní klub Praha8900:22:210,00
2ZA20469Stewartová MoiraSpartak Praha 49500:23:030,00
3ZA22470Lajdová TerezaASK Slavia Praha9300:23:240,00
4ZA23471Nováková LadaTJ Jiskra Havlíčkův Brod9300:23:310,00
5ZA24472Sekyrová IvanaAK Sokolov7100:23:340,00
6ZA26473Drábková MichaelaSK Nové Město nad Metují9200:23:400,00
7ZA27474Miličková MarieAK Olymp Brno9200:23:420,00
8ZA28475Gregorová KamilaA. C. TEPO Kladno8100:23:530,00
9ZA29476Vašinová PetraAK Šternberk9000:24:120,00
10ZA30477Rychnovská DagmarSK Nové Město nad Metují7500:24:150,00
11ZA33478Stránská AdélaČTBK ISCAREX Č.Třebová9100:24:400,00
12ZA34479Jíšová BarboraUniverzitní sportovní klub Praha9200:24:500,00
13ZA37480Hájková AlenaASK Lovosice8500:26:120,00
14ZA38481Příhodová KláraTJ Slavoj Stará Boleslav8800:26:130,00
15ZA39482Davidová LucieTJ Baník Stříbro9400:26:230,00
16ZA40483Mrázková KarolínaTJ TŽ Třinec9500:26:410,00
17ZA42484Sklenářová PetraAC Mladá Boleslav o.s.8700:28:500,00
18ZA43485Masopustová TerezaAthletic Club Rumburk8000:29:290,00
19ZA44486Samlerová LucieAC Slovan Liberec, o.s.8600:29:530,00
20ZA45487Novotná GrétaTJ Sokol Hradec Králové7300:30:080,00
20ZA45488Prokopová DanaTJ Sokol Hradec Králové9500:30:080,00
-ZA-489Půčková OlgaAK Olymp Brno94DNF-
-ZA-490Mezuliáníková DianaPSK Olymp Praha92DNF-
-ZA-491Vajrychová BlankaAK Bílina92DNF-
-ZA-492Vajrychová RenataMaraton klub SEITL Ostrava92DNF-
-ZA-493Papežová MartinaHvězda SKP Pardubice95DNF-
-ZA-494Maršánová LucieTJ Nové Město na Moravě90DNF-
Trať 2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31235Jiránek JonášUSK PROVOD Ústí n/L.0200:07:180,00
2M32236Novák PetrAtletika Jižní Město0200:07:260,00
3M33237Davidík JakubTJ Baník Stříbro0200:07:300,00
4M34238Žilka TadeášVSK Univerzita Brno0300:07:340,00
4M34239Hanyk MichalAC SYNER Turnov0200:07:340,00
6M36240Bužga JanSSK Vítkovice0200:07:450,00
6M36241Šípek KryštofVSK Univerzita Brno0200:07:450,00
1Z38290Sasynová KarolínaTJ TŽ Třinec0200:07:470,00
8M39242Bahenský PetrT. J. Sokol České Budějovice0200:07:490,00
9M310243Stankov PatrikTJ Slezan Frýdek-Místek0200:07:510,00
10M311244Trávníček ŠtěpánTJ Baník Stříbro0300:07:520,00
11M312245Kolín JakubAC Mladá Boleslav o.s.0200:07:550,00
2Z313291Půstová ŠárkaVSK Univerzita Brno0200:07:570,00
12M314246Grégr JakubAK Šternberk0200:07:580,00
13M315247Martinák MichalAK Chemopetrol Litvínov0200:08:000,00
13M315248Majer MaximilianTJ Lokomotiva Rakovník0200:08:000,00
15M317249Vostřel RadekAK Žatec0200:08:020,00
3Z318292Bisová NikolaUSK PROVOD Ústí n/L.0200:08:040,00
16M319250Jáč FilipASK ELNA Počerady0200:08:070,00
17M320251Bednář MatějAtletika Jižní Město0300:08:080,00
4Z320293Kalovská ViktorieAC Moravská Slavia Brno0200:08:080,00
5Z322294Šimurdová MichaelaTJ TŽ Třinec0200:08:090,00
18M323252Šámal JiříTJ Sokol Kolín-atletika0200:08:100,00
19M324254Krejčí MatyášTJ Baník Stříbro0300:08:110,00
19M324253Medek OndřejAC SYNER Turnov0200:08:110,00
21M326255Čermák JiříAC SYNER Turnov0200:08:120,00
22M327258Strnad MartinTJ Olympia Bruntál0200:08:140,00
22M327257Feranec AdamTJ Slezan Frýdek-Místek0200:08:140,00
22M327256Tkáč JanAtletický klub Emila Zátopka Kopřivnice0300:08:140,00
25M330259Gregora FilipACTIVITY Lanškroun0200:08:150,00
26M331260Ponocný MatějAC SYNER Turnov0200:08:160,00
26M331261Stránský PetrAC Česká Lípa0300:08:160,00
26M331262Zdražila FilipAtletika Poruba o.s.0200:08:160,00
6Z334295Supiková KateřinaTJ TŽ Třinec0300:08:190,00
29M334263Toman JanSK Kotlářka Praha0200:08:190,00
30M336264Kopřiva JanTJ Jiskra Nový Bor0300:08:200,00
7Z336296Jelínková AdélaAtletický klub AHA Vyškov0200:08:200,00
31M338265David JakubAC Mladá Boleslav o.s.0200:08:210,00
31M338266Vlček ŠimonAtletika Poruba o.s.0200:08:210,00
8Z340297Nová KristinaTRIATLET Karlovy Vary0200:08:220,00
33M340267Chaloupka MilanVSK Univerzita Brno0200:08:220,00
34M342268Kofroň RadekT. J. Sokol České Budějovice0200:08:230,00
9Z343298Ningerová KláraTJ Slezan Frýdek-Místek0300:08:260,00
9Z343299Kamarádová MarieTJ Nové Město na Moravě0200:08:260,00
35M345269Chloupek JakubTJ Klášterec n/O.0200:08:290,00
35M345270Velička KarelTJ LIAZ Jablonec n/N.0300:08:290,00
11Z347300Pourová AlžbětaTJ Sokol Jaroměř0200:08:340,00
12Z348301Zahrádková EliškaAK Most0300:08:350,00
13Z349302Zemaníková AnnaTJ Slezan Frýdek-Místek0200:08:370,00
37M350271Šmíd ŠtěpánAtletický klub AHA Vyškov0200:08:380,00
14Z351303Řeháková MagdalénaUSK PROVOD Ústí n/L.0300:08:390,00
38M352272Vicher JanSSK Vítkovice0200:08:400,00
15Z352304Porubčanová ZuzanaASK ELNA Počerady0200:08:400,00
39M354273Šámal VáclavTJ Sokol Kolín-atletika0200:08:410,00
16Z354305Čadová AdélaAC Mladá Boleslav o.s.0200:08:410,00
17Z356306Marciánová HanaVSK Univerzita Brno0300:08:420,00
40M356274Urbánek MatyášSK Týniště nad Orlicí0300:08:420,00
41M358275Lašák AdamAC Mladá Boleslav o.s.0200:08:430,00
18Z359307Sajdlová PavlaAC Mladá Boleslav o.s.0300:08:460,00
42M359276Derka JakubAtletický klub AHA Vyškov0300:08:460,00
18Z359308Červinková EsterA. C. Sparta Praha0200:08:460,00
43M362277Polák JanTJ Olympia Bruntál0300:08:470,00
20Z362309Tobišková MartinaAC Čáslav0200:08:470,00
21Z364310Mazlová TerezaAtletický klub AHA Vyškov0200:08:490,00
22Z365311Máchová IvanaAtletický klub Emila Zátopka Kopřivnice0300:08:500,00
44M366279Andrle RadekTJ Baník Stříbro0200:08:520,00
44M366280Baloch LukášAK Slovan Duchcov0300:08:520,00
44M366278Volech RadekTJ Dvůr Králové n/L.0200:08:520,00
44M366281Lenhart OndřejAK Šternberk0200:08:520,00
23Z370312Martínková EliškaAC SYNER Turnov0200:08:550,00
24Z371313Salamonová AdélaAtletika Poruba o.s.0300:08:570,00
24Z371314Kovářová SabinaAtletika Poruba o.s.0200:08:570,00
26Z373315Medková VeronikaTJ Klášterec n/O.0200:08:580,00
26Z373316Zahaluková ErikaTJ TŽ Třinec0200:08:580,00
48M373282Vebr DominikČTBK ISCAREX Č.Třebová0300:08:580,00
28Z376317Křenková VeronikaAtletický klub Emila Zátopka Kopřivnice0200:08:590,00
29Z377318Sajdlová LenkaAC Mladá Boleslav o.s.0300:09:020,00
30Z378319Švejdarová ŠárkaTRIATLET Karlovy Vary0200:09:030,00
31Z379321Košíková TerezaTRIATLET Karlovy Vary0200:09:050,00
31Z379320Czeschová EliškaTJ Olympia Bruntál0300:09:050,00
49M381283Jandečka VojtěchAK Most0200:09:060,00
33Z382322Stránská VendulkaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0300:09:090,00
34Z383323Dvořáková MarieTJ Klášterec n/O.0200:09:110,00
35Z384324Sajdlová LucieAC SYNER Turnov0300:09:120,00
35Z384325Šimůnková JanaTJ Jiskra Havlíčkův Brod0300:09:120,00
50M386284Dlouhý JiříAC Česká Lípa0300:09:210,00
37Z386326Fišerová LudmilaTJ Stodůlky Praha, o.s.0300:09:210,00
38Z388327Čechová HanaTJ Klášterec n/O.0200:09:280,00
39Z389328Hanáková KláraACTIVITY Lanškroun0200:09:290,00
51M390285Dubják OndřejTJ Jiskra Zruč nad Sázavou0300:09:320,00
40Z391329Hrušková SabinaUSK PROVOD Ústí n/L.0200:09:380,00
Trať 3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41340Kotyza DanielVSK Univerzita Brno0000:10:120,00
2M42341Sasyn RenéTJ TŽ Třinec0000:10:230,00
3M43342Prášek ŠtefanVSK Univerzita Brno0000:10:350,00
4M44343Pospíšil JanAK Žatec0000:10:420,00
5M45344Dryák VojtěchTJ Lokomotiva Beroun o.s.0100:10:490,00
6M46345Idris Beshir RobinAK Olymp Brno0100:10:570,00
1Z5796Prokešová AliceAK Olymp Brno9900:11:040,00
7M48346Jon JakubSK Nové Město nad Metují0100:11:060,00
8M49348Kříž TomášTJ Spartak Třebíč0000:11:070,00
8M49347Kalous MarekAtletický klub AHA Vyškov0000:11:070,00
10M411349Stibal JakubAC Moravská Slavia Brno0100:11:080,00
2Z51197Civínová AdélaAK Most9800:11:080,00
3Z51398Stýblová BáraCZE9900:11:090,00
11M414350Michálek TomášAKM Viktroia Plzeň0000:11:140,00
4Z51599Čechová TerezaTJ Nové Město na Moravě9800:11:160,00
12M416351Burian MatějPSK Olymp Praha0000:11:180,00
13M417352Malura JanSSK Vítkovice0000:11:210,00
14M418353Synek AntonínAC Česká Lípa0000:11:230,00
15M419354Nachtigall MatyášPSK Olymp Praha0000:11:260,00
16M420355Hladký AdamAC Moravská Slavia Brno0000:11:270,00
16M420356Adamec LukášTJ LIAZ Jablonec n/N.0100:11:270,00
1Z422409Havlíčková BarboraSK Čtyři Dvory Č.Budějovice0000:11:280,00
18M423357Vašek DanielSSK Vítkovice0000:11:290,00
19M424358Brychta JiříTJ Jiskra Havlíčkův Brod0000:11:330,00
20M425359Chlup TomášACTIVITY Lanškroun0000:11:340,00
21M426360Krakuvčík TadeášTJ Sokol Kolín-atletika0100:11:370,00
22M427362Matějček AntonínT. J. Sokol České Budějovice0000:11:390,00
22M427361Pojezdala PetrSK Týniště nad Orlicí0000:11:390,00
24M429363Gogela MartinAK Olomouc0100:11:400,00
25M430364Slavík OndřejTJ Sokol Přísnotice0100:11:410,00
26M431366Hodboď OndřejSKP Nymburk, o.s.0100:11:420,00
5Z531100Maternová KateřinaSK Nové Město nad Metují9800:11:420,00
26M431365Boháč BonifácAC Spartak Choceň0100:11:420,00
6Z534101Beshirová CarmenAK Olymp Brno9800:11:430,00
7Z535102Šestáková BarboraTJ Olympia Bruntál9900:11:460,00
28M435367Fišer FrantišekTJ Stodůlky Praha, o.s.0100:11:460,00
2Z437410Placatková BáraSK Sporting Příbram0000:11:470,00
29M438368Fišer MartinAthletic Club Ústí n/L. o.s.0000:11:500,00
8Z539103Pulgretová KateřinaTJ Nové Město na Moravě9900:11:530,00
30M439369Weniger ŠimonASK Lovosice0100:11:530,00
31M441370Gajdoš MatyášTJ Rumburk0000:11:540,00
3Z442411Surmová EliškaSSK Vítkovice0000:11:550,00
32M442371Pražák VojtěchAtletický klub Emila Zátopka Kopřivnice0000:11:550,00
33M444372Truhlář JakubAthletic Club Ústí n/L. o.s.0000:11:560,00
9Z545104Červínová MichaelaASK Lovosice9900:11:590,00
4Z446412Sádlová AdélaSK Nové Město nad Metují0100:12:010,00
34M447373Rožnovský RostislavSSK Vítkovice0000:12:040,00
35M448374Konderla JakubTJ TŽ Třinec0100:12:050,00
10Z549105Ředinová KláraT. J. Sokol České Budějovice9900:12:070,00
36M450376Janošík AdamAK Šternberk0100:12:090,00
36M450375Martinka JiříAK Olomouc0000:12:090,00
5Z452413Novotná VeronikaSK Sporting Příbram0000:12:100,00
38M453377Štros DavidUniverzitní sportovní klub Praha0000:12:140,00
39M454378Pivsetok JanAtletika Poruba o.s.0000:12:160,00
40M455379Schindler PavelTJ LIAZ Jablonec n/N.0000:12:170,00
6Z455414Piklová VeronikaT. J. Sokol České Budějovice0100:12:170,00
11Z557106Šuková MartinaTJ Sokol Kolín-atletika9800:12:210,00
7Z457415Kohlertová EliškaASK Lovosice0000:12:210,00
41M459380Gregora JanACTIVITY Lanškroun0000:12:220,00
42M460381Velič MatějTRIATLET Karlovy Vary0100:12:240,00
8Z461416Bělinová NatálieTJ LIAZ Jablonec n/N.0000:12:250,00
12Z562107Janulíková SarahAK Šternberk9900:12:260,00
43M462382Hajzler SebastianAtletický klub AHA Vyškov0100:12:260,00
9Z464417Sikorová MarkétaTJ TŽ Třinec0100:12:300,00
13Z565108Veselá AdélaAC Česká Lípa9900:12:320,00
10Z466418Hlaváčová TerezaAC Mladá Boleslav o.s.0000:12:340,00
11Z467419Prouzová KristýnaTJ Lokomotiva Beroun o.s.0000:12:360,00
14Z567109Tvrzová VeronikaT. J. Sokol České Budějovice9900:12:360,00
44M469383Janouch DavidTJ Dvůr Králové n/L.0000:12:400,00
15Z569110Marková VeronikaAC Pardubice9800:12:400,00
15Z569111Doudová KateřinaTJ Sokol Kolín-atletika9900:12:400,00
45M472384Podnecký TomášTJ Sokol Kolín-atletika0100:12:410,00
12Z473420Tomanová KateřinaSK Kotlářka Praha0100:12:440,00
46M474385Charvát VítAK Šternberk0100:12:470,00
13Z474421Vyskočilová AnnaAK Chemopetrol Litvínov0100:12:470,00
47M476386Štipl JakubAC Mladá Boleslav o.s.0100:12:490,00
48M477387Hetsyanyn MykhayloTJ LIAZ Jablonec n/N.0000:12:500,00
49M478388Tauchman TomášTJ Dvůr Králové n/L.0000:12:510,00
17Z578112Lubojacká IvanaTJ TŽ Třinec9800:12:510,00
50M480389Janeček JiříUSK PROVOD Ústí n/L.0100:12:520,00
51M481390Broučil FilipTJ LIAZ Jablonec n/N.0100:12:540,00
14Z482422Krejčí KateřinaPSK Olymp Praha0000:12:550,00
52M483391Barek VáclavA. C. Sparta Praha0100:12:560,00
18Z583113Pekaříková KristýnaSSK Vítkovice9900:12:560,00
15Z485423Filipová LucieAC Moravská Slavia Brno0000:12:570,00
19Z586114Mikulášková LenkaAtletika Poruba o.s.9800:12:590,00
16Z487424Sedlecká KristýnaTJ MDDM Ostrov0100:13:000,00
20Z588115Rašková IvetaTJ Slezan Frýdek-Místek9800:13:060,00
21Z589116Jelínková KarolínaAtletický klub AHA Vyškov9900:13:090,00
22Z590117Dobiášová NicolaUSK PROVOD Ústí n/L.9800:13:100,00
17Z490425Pražáková AnežkaAtletický klub Emila Zátopka Kopřivnice0100:13:100,00
17Z490426Arltová KateřinaTJ Jiskra Nový Bor0000:13:100,00
22Z590118Šrámková VeronikaTJ Baník Stříbro9800:13:100,00
17Z490427Sekyrová TerezaAK Sokolov0000:13:100,00
53M490392Čeřovský TomášTJ Lokomotiva Beroun o.s.0000:13:100,00
20Z496428Stránská DominikaAC Česká Lípa0000:13:110,00
21Z497429Ševčíková AnežkaTJ Klášterec n/O.0100:13:130,00
22Z498430Koláčková AdélaAC Moravská Slavia Brno0100:13:160,00
23Z499431Glozneková DenisaT. J. Sokol České Budějovice0000:13:170,00
24Z4100432Havelková KristýnaAC Moravská Slavia Brno0000:13:190,00
54M4101393Krátký LubošAK Žatec0000:13:200,00
25Z4102433Jurečková AnežkaTJ Sokol Kolín-atletika0000:13:210,00
26Z4103434Strnadová KláraAtletický klub AHA Vyškov0100:13:220,00
24Z5103119Krtková KateřinaTJ Slezan Frýdek-Místek9800:13:220,00
55M4105394Havelka DaliborTJ Znojmo0000:13:250,00
55M4105395Matulka AdamTJ Baník Stříbro0100:13:250,00
27Z4107435Erbertová ŠtěpánkaAC Mladá Boleslav o.s.0000:13:260,00
28Z4108436Sedláková VendulaAC Moravská Slavia Brno0100:13:270,00
29Z4109437Bisová ŠtěpánkaAC Česká Lípa0000:13:280,00
30Z4110438Macasová AgátaASK ELNA Počerady0000:13:300,00
31Z4111439Vernerová TerezaSK Kotlářka Praha0000:13:330,00
25Z5111120Peterková HanaTJ TŽ Třinec9800:13:330,00
32Z4113440Vranová ValerieAK Šternberk0000:13:350,00
26Z5114121Kalátová BarboraAK Sokolov9800:13:360,00
57M4115396Besser KryštofUSK PROVOD Ústí n/L.0100:13:380,00
33Z4116441Bočková MarkétaTJ Jiskra Nový Bor0000:13:410,00
27Z5116122Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:13:410,00
28Z5118123Svobodová TerezaSpartak Praha 49900:13:430,00
34Z4119442Kopcová EliškaTJ Slezan Frýdek-Místek0100:13:450,00
29Z5120124Poncová TerezaAK Sokolov9900:13:490,00
30Z5121125Malá SáraAK Most9900:13:540,00
35Z4122443Schwarzerová MiaAtletický klub Emila Zátopka Kopřivnice0100:13:550,00
36Z4123444Lejsková BarboraTJ LIAZ Jablonec n/N.0000:13:570,00
37Z4124445Kopačková KateřinaT. J. Sokol České Budějovice0100:13:590,00
31Z5125126Berková MonikaTJ LIAZ Jablonec n/N.9800:14:030,00
38Z4126447Vokálová LeonaTJ LIAZ Jablonec n/N.0100:14:100,00
38Z4126448Frydrychová EliškaAC Spartak Choceň0100:14:100,00
38Z4126446Šimůnková TerezaTJ Jiskra Havlíčkův Brod0000:14:100,00
41Z4129449Papayová AndreaTJ LIAZ Jablonec n/N.0000:14:120,00
32Z5130127Víšková NatálieAC Vysoké Mýto9800:14:170,00
58M4131397Žigmund KamilAK Žatec0000:14:310,00
42Z4132450Měkotová NatálieAC Česká Lípa0000:14:320,00
33Z5133129Štemberová NatálieTJ LIAZ Jablonec n/N.9800:14:330,00
33Z5133128Tomášková KarolínaTJ Sokol Hradec Králové9900:14:330,00
43Z4135451Štefková IvaTJ TŽ Třinec0000:14:460,00
44Z4136452Hlávková LenkaAC Spartak Choceň0000:14:500,00
35Z5137130Hejtmánková BarboraTJ Sokol Hradec Králové9900:14:590,00
45Z4138453Holonová KateřinaAtletika Poruba o.s.0100:15:040,00
46Z4139454Hanzelková ViktorieAtletický klub Emila Zátopka Kopřivnice0100:15:050,00
47Z4140455Martynková TerezaTJ TŽ Třinec0100:15:150,00
48Z4141456Žáková AnitaTJ Lokomotiva Beroun o.s.0000:15:300,00
36Z5142131Grézlová TerezieVSK Univerzita Brno9900:15:400,00
59M4143398Jindrák MichalAK Most0100:16:330,00
Trať 4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1200Vitner PetrTJ Nové Město na Moravě9000:12:32-
2MB2201Kučera DavidAC Slovan Liberec, o.s.9100:12:41-
3MB3202Dymák PavelHvězda SKP Pardubice8700:12:57-
4MB4203Šmahel MichalASK Slavia Praha9400:13:18-
5MB5204Luč JaroslavAK Bílina8700:13:20-
6MB6205Němeček JiříAtletický klub AHA Vyškov8200:13:27-
1M5733Žaluda JanSK Nové Město nad Metují9800:13:330,00
2M5834Sigmund DominikSSK Vítkovice9800:13:340,00
7MB9206Svěchota LukášSpartak Praha 49700:13:38-
8MB10207Nikl LukášAC Spartak Choceň9100:13:40-
9MB11208Procházka PavelAK Sokolov7900:13:42-
3M51235Tkach SergejTJ Slezan Frýdek-Místek9800:13:480,00
10MB13209Podrazil JiříAthletic Club Rumburk8800:13:50-
11MB14210Procházka MichalUniverzitní sportovní klub Praha8200:13:51-
11MB14211Šacl JiříTJ Nové Město na Moravě9400:13:51-
13MB16212Mach NikolaosTJ Dukla Praha9500:13:52-
14MB17213Šroubek VlastimilAK ŠKODA Plzeň9200:13:56-
15MB18214Nechvíl PetrAC Spartak Choceň9100:14:00-
4M51836Foller DavidVSK Univerzita Brno9900:14:000,00
5M52037Czeczotka MarekTJ TŽ Třinec9800:14:050,00
6M52138Vebr PatrikTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9800:14:060,00
16MB22215Beran VáclavAK ŠKODA Plzeň9100:14:07-
7M52339Bárta MartinSK Nové Město nad Metují9800:14:080,00
7M52340Hájek VojtěchSK Nové Město nad Metují9800:14:080,00
7M52341Osolsobě JanAtletický klub AHA Vyškov9800:14:080,00
10M52642Hock JanASK Lovosice9800:14:090,00
17MB27216Tassler LukášTJ LIAZ Jablonec n/N.8200:14:15-
11M52843Mlynář VojtěchTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9800:14:160,00
12M52944Kulíšek KarelTJ Nové Město na Moravě9900:14:170,00
13M53045Vondra VojtěchTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9800:14:200,00
14M53146Vích DamiánTJ Dukla Praha9800:14:250,00
18MB32217Valášek JanSpartak Praha 48800:14:28-
15M53347Bárta VojtěchSSK Vítkovice9800:14:300,00
19MB33218Bohmann DavidAK ŠKODA Plzeň9400:14:30-
16M53548Kačerovský MichalTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9800:14:310,00
17M53649Janů VojtěchSSK Vítkovice9800:14:330,00
20MB37220Mottl LukášTJ Jiskra Havlíčkův Brod9700:14:36-
20MB37219Stanovský MichalSSK Vítkovice9300:14:36-
22MB39221Hlaváč JanASK Slavia Praha9400:14:40-
23MB40222Haltmar MiroslavAK Šternberk9500:14:44-
18M54151Málek VojtěchAC Slovan Liberec, o.s.9900:14:470,00
18M54150Vychopeň VojtěchMÍLAŘI Domažlice9900:14:470,00
20M54352Korejs KryštofUSK PROVOD Ústí n/L.9900:14:560,00
21M54453Symerský LukášSSK Vítkovice9800:15:000,00
22M54555Mikule KristiánŠAK SG Jablonec n/N.9800:15:010,00
22M54554Augusta ČeněkSK Nové Město nad Metují9800:15:010,00
24MB47223Přibyl MartinASK Děčín9300:15:04-
24M54858Chloupek OndřejTJ Klášterec n/O.9900:15:050,00
24M54856Kratochvíl VojtěchAC Čáslav9800:15:050,00
24M54857Plátek DanielPSK Olymp Praha9900:15:050,00
25MB51224Mach OndřejASK Slavia Praha9400:15:07-
26MB52225Vodička PavelTJ Slovan Varnsdorf8500:15:12-
27M55359Libnar VojtěchSK Nové Město nad Metují9900:15:130,00
28M55460Šilhavý MartinTJ Sokol SG Plzeň-Petřín9900:15:170,00
1ZJ55140Stránská MichaelaČTBK ISCAREX Č.Třebová9700:15:200,00
29M55661Srbecký FilipTJ Jiskra Nový Bor9900:15:220,00
30M55762Salamon LudvíkTJ Jäkl Karviná9800:15:240,00
31M55863Růžek MichalHvězda SKP Pardubice9900:15:250,00
32M55964Hrůša VojtěchTJ Sokol Hradec Králové9900:15:260,00
32M55965Němec JanTJ Olympia Bruntál9800:15:260,00
34M56166Kryl TomášAK Olomouc9900:15:310,00
34M56167Džubera MichalSSK Vítkovice9900:15:310,00
36M56368Krim TomášTJ LIAZ Jablonec n/N.9800:15:340,00
36M56369Uhlíř MarekAC Slovan Liberec, o.s.9900:15:340,00
27MB65226Hýna DanielAK Most9500:15:37-
38M56670Šanc JakubTJ Sokol Kolín-atletika9900:15:470,00
2ZJ66141Rosová VeronikaSSK Vítkovice9600:15:470,00
39M56871Nohýnek PetrTJ LIAZ Jablonec n/N.9900:15:480,00
40M56972Štochl JakubAK Bílina9900:15:550,00
40M56973Siegl PavelŠSK Újezd nad Lesy-Praha9800:15:550,00
42M57174Krýsl LukášAtletika Klatovy9900:15:560,00
3ZJ71142Vocásková RenataTJ Sokol Kolín-atletika9600:15:560,00
28MB73227Pavlíček MatějTJ Dukla Praha9200:16:01-
4ZJ74143Sedláková MichaelaTJ CHS TURBO Chotěboř9600:16:020,00
43M57575Bureš OndřejTJ Neratovice9900:16:080,00
44M57676Korinek PhilipAthletic Club Rumburk9900:16:120,00
45M57777Nejedlý JakubASK Slavia Praha9900:16:130,00
5ZJ78144Kováříková KláraAK ŠKODA Plzeň9700:16:190,00
46M57978Papp DominikAtletický klub AHA Vyškov9900:16:210,00
6ZJ80145Franková AnetaT. J. Sokol České Budějovice9600:16:230,00
7ZJ81146Siebeltová VeronikaTJ Slezan Frýdek-Místek9600:16:280,00
8ZJ82147Svobodová LucieAK Most9600:16:330,00
9ZJ83148Hrochová TerezaAC Česká Lípa9600:16:460,00
10ZJ84149Závorková NatálieTJ Slezan Frýdek-Místek9600:16:530,00
11ZJ85150Auersvaldová EliškaAC Čáslav9600:17:020,00
12ZJ86151Hajduková MichaelaTJ Dukla Praha9600:17:060,00
13ZJ87152Galaczová EvaTJ TŽ Třinec9600:17:160,00
47M58879Boudník MichalTJ Dukla Praha9900:17:200,00
14ZJ89153Novotná KláraTJ Sokol Hradec Králové9700:17:230,00
15ZJ90154Siebeltová KateřinaTJ Slezan Frýdek-Místek9600:17:300,00
16ZJ91155Solanská MichaelaAK Olymp Brno9600:17:390,00
17ZJ92156Bičianová MichaelaTJ LIAZ Jablonec n/N.9700:17:570,00
18ZJ93157Pelešková GabrielaAK Most9600:18:000,00
19ZJ94158Vališová MartinaTJ Nové Město na Moravě9600:18:130,00
20ZJ95159Lolková HanaAK Olymp Brno9600:18:300,00
21ZJ96160Šindelářová KateřinaAK ŠKODA Plzeň9600:18:470,00
22ZJ97161Janůrková BarboraTJ Sokol Kolín-atletika9700:18:510,00
23ZJ98162Lhotáková AnežkaTJ Rumburk9700:19:200,00
24ZJ99163Chlebiková AnetaTJ TŽ Třinec9700:20:310,00
Trať 6 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1167Kubec DominikHvězda SKP Pardubice9600:19:580,00
2MJ2168Chrascina MarekTJ TŽ Třinec9700:20:050,00
3MJ3169Vošvrda SebastiánAC Mladá Boleslav o.s.9600:20:230,00
4MJ4170Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:20:300,00
5MJ5171Kotek DavidT. J. Sokol České Budějovice9700:20:440,00
6MJ6172Smetana JakubAtletika Jihlava9600:20:530,00
7MJ7173Gaura AdamTJ TŽ Třinec9600:20:590,00
8MJ8174Hladík PavelHvězda SKP Pardubice9600:21:220,00
9MJ9175Franc MatoušTJ Sokol Kolín-atletika9600:21:270,00
10MJ10176Stabryn MiroslavSSK Vítkovice9700:21:290,00
11MJ11177Palán AntonínAtletika Jihlava9700:21:340,00
12MJ12178Kostohryz MartinSpartak Praha 49600:21:480,00
13MJ13179Krákora OliverAC Slovan Liberec, o.s.9700:21:570,00
14MJ14180Brunner OndřejAC TJ Jičín9700:22:050,00
15MJ15181Raška DanielTJ Slezan Frýdek-Místek9600:22:140,00
1ZA16468Sekanová LucieUniverzitní sportovní klub Praha8900:22:210,00
16MJ17182Tyl JakubSSK Vítkovice9600:22:430,00
17MJ18183Furiš FilipAK Šternberk9700:22:510,00
18MJ19184Galáč VojtěchAC Slovan Liberec, o.s.9600:22:540,00
2ZA20469Stewartová MoiraSpartak Praha 49500:23:030,00
19MJ21185Zátopek FilipTJ Olympia Bruntál9700:23:200,00
3ZA22470Lajdová TerezaASK Slavia Praha9300:23:240,00
4ZA23471Nováková LadaTJ Jiskra Havlíčkův Brod9300:23:310,00
5ZA24472Sekyrová IvanaAK Sokolov7100:23:340,00
20MJ25186Zikmund ZdeněkSK Nové Město nad Metují9700:23:390,00
6ZA26473Drábková MichaelaSK Nové Město nad Metují9200:23:400,00
7ZA27474Miličková MarieAK Olymp Brno9200:23:420,00
8ZA28475Gregorová KamilaA. C. TEPO Kladno8100:23:530,00
9ZA29476Vašinová PetraAK Šternberk9000:24:120,00
10ZA30477Rychnovská DagmarSK Nové Město nad Metují7500:24:150,00
21MJ31187Seitl OndřejTJ Znojmo9600:24:170,00
22MJ32188Stupka PatrikAC Česká Lípa9600:24:210,00
11ZA33478Stránská AdélaČTBK ISCAREX Č.Třebová9100:24:400,00
12ZA34479Jíšová BarboraUniverzitní sportovní klub Praha9200:24:500,00
23MJ35189Richter SvatoborAthletic Club Rumburk9700:25:080,00
24MJ36190Janeček VojtěchAthletic Club Rumburk9700:25:200,00
13ZA37480Hájková AlenaASK Lovosice8500:26:120,00
14ZA38481Příhodová KláraTJ Slavoj Stará Boleslav8800:26:130,00
15ZA39482Davidová LucieTJ Baník Stříbro9400:26:230,00
16ZA40483Mrázková KarolínaTJ TŽ Třinec9500:26:410,00
25MJ41191Hladík VladimírAthletic Club Rumburk9600:26:580,00
17ZA42484Sklenářová PetraAC Mladá Boleslav o.s.8700:28:500,00
18ZA43485Masopustová TerezaAthletic Club Rumburk8000:29:290,00
19ZA44486Samlerová LucieAC Slovan Liberec, o.s.8600:29:530,00
20ZA45487Novotná GrétaTJ Sokol Hradec Králové7300:30:080,00
20ZA45488Prokopová DanaTJ Sokol Hradec Králové9500:30:080,00
Trať 10 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Kourek LukášTJ Nové Město na Moravě8800:32:360,00
2MA22Pavlišta VítAC Slovan Liberec8500:33:030,00
3MA33Olejníček LukášVSK Univerzita Brno8800:33:150,00
4MA44Homoláč JiříAK Kroměříž9000:33:290,00
5MA55Janů JanHvězda SKP Pardubice9300:33:410,00
6MA66Lichý TomášTJ TŽ Třinec9400:34:110,00
7MA77Edlman TomášASK Slavia Praha9000:34:240,00
8MA88Záveský FilipČTBK ISCAREX Č.Třebová9300:34:380,00
9MA99Gaisl LubošAC SYNER Turnov8500:34:570,00
10MA1010Míč RobertVSK Univerzita Brno9200:35:030,00
11MA1111Kučera LadislavČTBK ISCAREX Č.Třebová7600:35:320,00
12MA1212Kozlík LukášA. C. Sparta Praha8900:35:520,00
13MA1313Koubek JiříSpartak Praha 48400:36:040,00
14MA1414Rosa OndřejVSK Univerzita Brno8800:36:160,00
15MA1515Horáček MichalČTBK ISCAREX Č.Třebová7500:36:200,00
16MA1616Vaš DavidT. J. Sokol České Budějovice9000:36:220,00
17MA1717Novotný OndřejVSK Univerzita Brno9200:36:580,00
18MA1818Lajtkep PetrAC Slovan Liberec, o.s.7300:37:520,00
19MA1919Procházka TomášHvězda SKP Pardubice9100:38:280,00
20MA2020Kotyza PetrVSK Univerzita Brno7000:38:330,00
21MA2121Borek AlešVSK Univerzita Brno7700:39:160,00
22MA2222Ottenschläger OtoAK Chemopetrol Litvínov9500:39:210,00
23MA2323Švácha FilipAC Česká Lípa9800:41:180,00
24MA2424Schwarz HerbertTJ Rumburk7800:42:290,00
25MA2525Žabenský MiroslavAC Mariánské Lázně, o.s.7800:46:480,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód