Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX pohár 2018ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

MČR v běhu na 10 km na dráze, Ústí nad Orlicí

9.5.2015, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: MČR v běhu na 10 km na dráze, Ústí nad Orlicí
  • datum konání: 9.5.2015
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Jiskra Ústí nad Oricí

Sociální sítě

Místo konání

Ústí nad Orlicí - atletický stadion
od 14:00 do 16:30 hodin

Přihlášky

Podávají oddíly na webové stránce ČAS (www.atletika.cz), a to od středy 29. dubna do úterý 5. května 2015, uzávěrka přihlášek je v úterý 5. května 2015 ve 24:00 hodin.

Přihlásit lze pouze závodníky a závodnice, kteří v období od 1. ledna 2015 do dne uzávěrky přihlášky splnili účastnický limit stanovený pro kategorii mužů v běhu na 10 000 m na 32:00.0, resp. v běhu na 3 000 m na 9:00.0 nebo v běhu na 5 000 m na 15:30.0, pro kategorii žen v běhu na 10 000 m na 41:00.0, resp. v běhu na 3 000 m na 10:20.0 nebo v běhu na 5 000 m na 18:30.0, pro kategorii juniorů v běhu na 10 000 m na 36:00.0, resp. v běhu na 3 000 m na 9:20.0 nebo v běhu na 5 000 m na 16:30.0 a pro kategorii juniorek v běhu na 10 000 m na 45:00.0, resp. v běhu na 3 000 m na 10:30.0 nebo v běhu na 5 000 m na 20:00.0.

Závodní kancelář

Bude otevřena v sobotu 9. května 2015 od 12:30 hodin v prvním patře budovy u cíle na atletickém stadionu, prezentace závodníků a závodnic bude ukončena vždy jednu hodinu před startem příslušné kategorie.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Propozice pořadatele ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.atletikauo.cz/

E-mailová adresa

eva.hublova@seznam.cz
Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu MČR v běhu na 10 km na dráze, Ústí nad Orlicí

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ510Kubec DominikHvězda SKP Pardubice9600:31:27-
2MJ1211Vošvrda SebastiánAC Mladá Boleslav o.s.9600:32:34-
3MJ1612Kákona DavidAK Hodonín9600:32:57-
4MJ1713Gaura AdamTJ TŽ Třinec9600:33:12-
5MJ1914Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:33:55-
6MJ2215Chrascina MarekTJ TŽ Třinec9700:34:39-
7MJ2416Tkach SergejTJ Slezan Frýdek-Místek9800:35:58-
8MJ2617Hladík PavelHvězda SKP Pardubice9600:36:26-
9MJ2818Raška DanielTJ Slezan Frýdek-Místek9600:36:43-
-MJ-19Czeczotka MarekTJ TŽ Třinec98DNF-
Ženy (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2537Stewartová MoiraSpartak Praha 49500:36:05-
2ZA2738Fenclová MartaAC Pardubice7600:36:41-
3ZA2939Soukupová ValerieSKP České Budějovice8900:36:54-
4ZA3140Nováková LadaTJ Jiskra Havlíčkův Brod9300:37:52-
5ZA3341Rychnovská DagmarSK Nové Město nad Metují7500:38:18-
6ZA3542Stránská AdélaČTBK ISCAREX Č.Třebová9100:39:02-
7ZA3643Malá KláraTJ LIAZ Jablonec n/N.8100:39:19-
8ZA3844Davidová LucieTJ Baník Stříbro9400:39:26-
9ZA4045Fickerová DanaAK Olymp Brno8500:41:37-
Trať 10 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA120Olejníček LukášVSK Univerzita Brno8800:30:11-
2MA221Kreisinger JanAK Kroměříž8400:30:37-
3MA322Kourek LukášTJ Nové Město na Moravě8800:30:50-
4MA423Zemaník JakubSSK Vítkovice9500:30:53-
1MJ510Kubec DominikHvězda SKP Pardubice9600:31:27-
5MA624Edlman MartinASK Slavia Praha9000:31:35-
6MA725Janoušek MilanTJ Sokol Kolín-atletika9100:31:56-
7MA826Hübl RadekTJ Jiskra Ústí nad Orlicí8800:32:02-
8MA927Janů JanHvězda SKP Pardubice9300:32:12-
9MA1028Edlman TomášASK Slavia Praha9000:32:14-
10MA1129Záveský FilipČTBK ISCAREX Č.Třebová9300:32:22-
2MJ1211Vošvrda SebastiánAC Mladá Boleslav o.s.9600:32:34-
11MA1330Steiner TomášVSK Univerzita Brno8600:32:44-
12MA1431Vaš DavidT. J. Sokol České Budějovice9000:32:45-
13MA1532Míč RobertVSK Univerzita Brno9200:32:54-
3MJ1612Kákona DavidAK Hodonín9600:32:57-
4MJ1713Gaura AdamTJ TŽ Třinec9600:33:12-
14MA1833Rosa OndřejVSK Univerzita Brno8800:33:33-
5MJ1914Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:33:55-
15MA2035Horáček MichalČTBK ISCAREX Č.Třebová7500:34:10-
16MA2136Procházka TomášHvězda SKP Pardubice9100:34:15-
6MJ2215Chrascina MarekTJ TŽ Třinec9700:34:39-
17MA2334Soukup JosefSKP České Budějovice8700:34:49-
7MJ2416Tkach SergejTJ Slezan Frýdek-Místek9800:35:58-
1ZA2537Stewartová MoiraSpartak Praha 49500:36:05-
8MJ2617Hladík PavelHvězda SKP Pardubice9600:36:26-
2ZA2738Fenclová MartaAC Pardubice7600:36:41-
9MJ2818Raška DanielTJ Slezan Frýdek-Místek9600:36:43-
3ZA2939Soukupová ValerieSKP České Budějovice8900:36:54-
1ZJ301Stránská MichaelaČTBK ISCAREX Č.Třebová9700:37:35-
4ZA3140Nováková LadaTJ Jiskra Havlíčkův Brod9300:37:52-
2ZJ322Zádrapová KarolínaAK Olymp Brno9600:37:52-
5ZA3341Rychnovská DagmarSK Nové Město nad Metují7500:38:18-
3ZJ343Maternová KateřinaSK Nové Město nad Metují9800:38:40-
6ZA3542Stránská AdélaČTBK ISCAREX Č.Třebová9100:39:02-
7ZA3643Malá KláraTJ LIAZ Jablonec n/N.8100:39:19-
4ZJ374Homolková HanaTJ Nové Město na Moravě9600:39:24-
8ZA3844Davidová LucieTJ Baník Stříbro9400:39:26-
5ZJ395Václavíková JanaAC Česká Lípa9600:41:17-
9ZA4045Fickerová DanaAK Olymp Brno8500:41:37-
6ZJ416Poláčková PavlínaAK Olymp Brno9600:42:21-
7ZJ427Janulíková SarahAK Šternberk9900:43:44-
8ZJ438Závorková NatálieTJ Slezan Frýdek-Místek9600:43:52-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód