hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Běchovice - Praha (MČR - neúplné)

27.9.2015, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běchovice - Praha (MČR - neúplné)
  • datum konání: 27.9.2015
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Sdružení závodů Běchovice

Sociální sítě

Místo konání

Praha-Běchovice, 13. km silnice č. 12
11:00 - 12:00 hodin

Přihlášky

na níže uvedeném webu (na MČR přihlašují oddíly na webu ČAS)

Startovné

400 Kč (platba do 30. června 2015)
600 Kč (platba od 1. července do 14. září 2015)
800 Kč (platba v den závodu na místě, pokud ještě budou startovní čísla k dispozici)
Muži nad 70 let a ženy nad 60 let startovné neplatí

Popis tratě

Délka: 10 km

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Propozice pořadatele ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.bechovice-praha.cz
Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu Běchovice - Praha (MČR - neúplné)

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

MČR - Junioři (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ8193Vošvrda SebastiánAC Mladá Boleslav9600:32:46-
2MJ11143Smetana JakubAtletika Jihlava9600:33:06-
3MJ1390Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:33:20-
9MJ5276Kačerovský MichalTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9800:35:24-
10MJ54170Vebr PatrikTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9800:35:29-
13MJ72179Vondra VojtěchTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9800:36:18-

MČR - Muži (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA13Zemaník JakubAK SSK Vítkovice9500:30:50-
2MA22Pavlišta VítAC Slovan Liberec8500:31:17-
3MA372Janoušek MilanTJ Sokol Kolín - atletika9100:31:36-
7MA767Hübl RadekTJ Jiskra Ústí nad Orlicí8800:32:07-
8MA965Hrdina PavelAK Perná8800:32:52-
12MA172406Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:33:33-
13MA1860Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:33:38-
52MA801106Fajfr František3D Fitness Race Team7200:36:36-
59MA92155Šutera JosefAtletika Polička7900:36:47-
63MA96500Smrčka MilošBK Říčany5400:36:49-
423MA490871Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:43:30-
742MA8302577Pirk JanLékařský Tri klub Praha4800:46:52-
797MA9031780Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:47:33-
798MA904729Červ MiloslavAtletika Polička5000:47:33-
916MA1044366Řezáč IvoChemopetrol Litvínov4100:48:47-
948MA10792482Les JosefTJ Maratonstav Úpice4700:49:06-
1120MA13081835Groh StanislavAC Vrchlabí4600:51:02-
1140MA13291341Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:51:17-
1330MA1596809Jantsch VítězslavEleven Run Team3500:54:11-
1490MA18221991Bajer MilanCafe Bajer Pardubice5500:57:01-
1660MA21422934Gaman JaroslavAvanti Havířov3501:02:56-
1710MA2239214Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:06:59-
1711MA2248430Culka VáclavNové Město nad Metují3501:07:37-
1740MA23122925Bém FrantišekAC SLOVAN Liberec2701:12:31-
1760MA23422449Bradáč AloisOrel Žďár nad Sázavou4001:16:01-
1780MA23741962Soukup JiříLIGA 100 Hradec Králové2701:46:16-

MČR - Juniorky (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ143148Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:38:02-
2ZJ21537Dvořáková KristýnaAtletika Jihlava9600:39:21-
3ZJ225105Maternová KateřinaSK Nové Město nad Metují9800:39:33-
89ZJ834479Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:46:53-

MČR - Ženy (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1510Vrabcová EvaAK Olymp Brno8600:33:27-
2ZA3612Preibischová MonikaAC Mariánské Lázně, o.s.8500:34:51-
3ZA5111Kamínková PetraAK Olomouc7300:35:19-
4ZA8113Sekyrová IvanaAK Sokolov7100:36:37-
7ZA15214Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:38:07-
8ZA162176Vévodová MartinaAK Perná9000:38:16-
16ZA32491Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:41:08-
82ZA7892748Mališová KarlaUSK Praha6000:46:23-
105ZA9001082Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:47:32-
217ZA14481785Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5100:52:34-
249ZA15561671Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno7700:53:44-
465ZA21211387Sekyrová JanaSvitavy6301:02:24-

Trať 10 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA13Zemaník JakubAK SSK Vítkovice9500:30:50-
2MA22Pavlišta VítAC Slovan Liberec8500:31:17-
3MA372Janoušek MilanTJ Sokol Kolín - atletika9100:31:36-
7MA767Hübl RadekTJ Jiskra Ústí nad Orlicí8800:32:07-
1MJ8193Vošvrda SebastiánAC Mladá Boleslav9600:32:46-
8MA965Hrdina PavelAK Perná8800:32:52-
2MJ11143Smetana JakubAtletika Jihlava9600:33:06-
3MJ1390Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:33:20-
1ZA1510Vrabcová EvaAK Olymp Brno8600:33:27-
12MA172406Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:33:33-
13MA1860Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:33:38-
2ZA3612Preibischová MonikaAC Mariánské Lázně, o.s.8500:34:51-
3ZA5111Kamínková PetraAK Olomouc7300:35:19-
9MJ5276Kačerovský MichalTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9800:35:24-
10MJ54170Vebr PatrikTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9800:35:29-
13MJ72179Vondra VojtěchTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9800:36:18-
52MA801106Fajfr František3D Fitness Race Team7200:36:36-
4ZA8113Sekyrová IvanaAK Sokolov7100:36:37-
59MA92155Šutera JosefAtletika Polička7900:36:47-
63MA96500Smrčka MilošBK Říčany5400:36:49-
1ZJ143148Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:38:02-
7ZA15214Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:38:07-
8ZA162176Vévodová MartinaAK Perná9000:38:16-
2ZJ21537Dvořáková KristýnaAtletika Jihlava9600:39:21-
3ZJ225105Maternová KateřinaSK Nové Město nad Metují9800:39:33-
16ZA32491Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:41:08-
423MA490871Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:43:30-
82ZA7892748Mališová KarlaUSK Praha6000:46:23-
742MA8302577Pirk JanLékařský Tri klub Praha4800:46:52-
89ZJ834479Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:46:53-
105ZA9001082Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:47:32-
797MA9031780Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:47:33-
798MA904729Červ MiloslavAtletika Polička5000:47:33-
916MA1044366Řezáč IvoChemopetrol Litvínov4100:48:47-
948MA10792482Les JosefTJ Maratonstav Úpice4700:49:06-
1120MA13081835Groh StanislavAC Vrchlabí4600:51:02-
1140MA13291341Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:51:17-
217ZA14481785Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5100:52:34-
249ZA15561671Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno7700:53:44-
1330MA1596809Jantsch VítězslavEleven Run Team3500:54:11-
1490MA18221991Bajer MilanCafe Bajer Pardubice5500:57:01-
465ZA21211387Sekyrová JanaSvitavy6301:02:24-
1660MA21422934Gaman JaroslavAvanti Havířov3501:02:56-
1710MA2239214Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:06:59-
1711MA2248430Culka VáclavNové Město nad Metují3501:07:37-
1740MA23122925Bém FrantišekAC SLOVAN Liberec2701:12:31-
1760MA23422449Bradáč AloisOrel Žďár nad Sázavou4001:16:01-
1780MA23741962Soukup JiříLIGA 100 Hradec Králové2701:46:16-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód