Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Dětřichovský memoriál

8.5.2015, pátek

Propozice závodu

  • název závodu: Dětřichovský memoriál
  • datum konání: 8.5.2015
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Biatlon Moravská Třebová

Sociální sítě

Místo konání

Dětřichov
10:00 hodin

Přihlášky

nám. TGM, Moravská Třebová, od 8:00 do 8:45 hodin (na start poveze účastníky autobus v 9:00 hodin)

Startovné

50 Kč

Popis tratě

Délka: 8,1 km
Povrch: asfalt

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Propozice pořadatele ve formátu PDF

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 8,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ16140Kobelka MartinMoravská Třebová9700:32:54-
2MJ30141Bína MartinMoravská Třebová0000:35:27-
3MJ56142Štencl ŠtěpánVelký Dřevíč0100:40:23-
Muži A (trať 8,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA171Nechvíl PetrAC Choceň9100:26:16-
2MA566Berka JakubAK Moravská Třebová8800:29:03-
3MA672Řemínek MatějAC Choceň8600:29:17-
4MA961Král JakubMoravská Třebová9000:29:51-
5MA1075Sekanina TomášAK Moravská Třebová8900:30:25-
6MA1178Kvapil JiříDětřichov u Mor. Třebové8500:30:38-
7MA1968Nováček PetrLinhartice7900:33:18-
8MA2056Jílek JosefAK Moravská Třebová8900:33:22-
9MA2457Skácelík JiříMoravská Třebová8600:34:40-
10MA2570Richter VladislavFBK Svitavy9200:34:41-
11MA2654Mička DavidSBTS Moravská Třebová9300:35:02-
12MA3158Novotný RadekMoravská Třebová8700:35:33-
13MA3651Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:36:06-
14MA3753Kobelka MichalMoravská Třebová8700:36:17-
15MA4079Heger MichalMoravská Třebová8100:37:15-
16MA4162Sedláček FrantišekVelké Opatovice8100:37:16-
17MA4352Blaha PetrMoravská Třebová8200:37:18-
18MA4474Dufek BohumilBrno7900:37:22-
19MA5076Krejčí FrantišekKunčina7800:39:17-
20MA5777Motyčka LiborAK Chvojkovice Brod (Damníkov)7900:40:31-
21MA5867Václavík TomášMoravská Třebová9200:40:51-
22MA6059Štencl RadekBrno7700:41:01-
23MA6265Zemánek DavidSušice9400:41:44-
24MA6360Šnobl FilipStaré Město8300:41:58-
25MA6969Prudil JosefFbK Svitavy8400:45:07-
26MA7155Jílek VojtěchMoravská Třebová9000:45:58-
Muži B (trať 8,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB296Polách RostislavSK Dama Sport Šumerk7500:27:14-
2MB397Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:27:34-
3MB792Kadidlo JiříCK Slovan Moravská Třebová7200:29:23-
4MB893Scheuer JanActivity Lanškroun6600:29:49-
5MB1295Glaser VáclavFORT SMC Ústí nad Orlicí7000:31:22-
6MB14100Forman JaroslavZeta Krasíkov7200:32:49-
7MB1773Hotař Jiří s dcerou Viktorkou - na kole (6,5 rokMoravská Třebová7300:32:54-
8MB2198Horák JiříSušice7200:33:52-
9MB2994Štencl JosefVelký Dřevíč7400:35:12-
10MB3499Mačát MichalMoravská Třebová7300:35:57-
11MB3891Pospíšil JanLinhartice7500:36:25-
12MB49101Navrátil JiříMoravská Třebová7300:39:16-
13MB7090Pavliš RadekAK Slovan Moravská Třebová6800:45:14-
Muži C (trať 8,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC4127Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:28:02-
2MC47122Švorc JiříMoravská Třebová5800:38:40-
3MC54123Hložek StanislavMoravská Třebová6400:40:20-
4MC66126Václavík PetrPivovarští koně (MT)6500:42:54-
5MC67124Roubínek MilanMoravská Třebová6300:43:25-
Muži D (trať 8,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD53134Ing. Michálek FrantišekMoravská Třebová5400:40:03-
2MD61132Krňávek VojtěchDolní Čermná5400:41:36-
3MD64133Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:42:11-
4MD76131Štencl JosefHronov4900:51:17-
5MD79130Ing. Bílek AloisMoravská Třebová3400:55:26-
Ženy A (trať 8,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA23186Kovaříková MartinaMoravská Třebová8200:34:32-
2ZA27182Musilová ErikaAK Moravská Třebová9100:35:02-
3ZA33185Šmídová NikolaLinhartice9400:35:43-
4ZA39162Jeřábková KláraBrno8800:36:53-
5ZA48163Štěpařová IvanaSušice8800:39:05-
6ZA51160Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:39:41-
7ZA52168Gálová HelenaStaré Město8100:39:57-
8ZA55165Stejskalová AnnaMěstečko Trnávka8800:40:21-
9ZA59161Jílková AlenaMoravská Třebová9500:40:52-
10ZA72164Péčová JanaVranová Lhota8900:46:55-
11ZA73169Ludvíková EvaMoravská Třebová8400:47:25-
12ZA74180Dufek Michálková RadkaMoravská Třebová8400:47:25-
13ZA77166Pekařová KláraSvitavy9300:52:41-
14ZA78167Vojtová RadkaSvitavy8400:52:41-
Ženy B (trať 8,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB13187Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:31:47-
2ZB15181Kriklová AlenaJaroměřice7900:32:49-
3ZB18170Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:32:58-
4ZB22178Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:34:02-
5ZB28184Motyčková IvanaAK Chvojkovice Brod (MT)7800:35:12-
6ZB32171Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:35:34-
7ZB35176Frišová KateřinaCK Čerti Kunčina7900:36:05-
8ZB42172Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno7700:37:18-
9ZB45179Jelínková JitkaNectava5200:38:02-
10ZB46183Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:38:14-
11ZB65173Rachidová YvonaMoravská Třebová6600:42:35-
12ZB68175Vymlátilová MarieNová Ves - Kunčina6100:43:31-
13ZB75174Vašáková LucieLinhartice7800:50:16-
14ZB80177Štenclová AlžbětaHronov5300:55:34-
Trať 8,1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA171Nechvíl PetrAC Choceň9100:26:16-
1MB296Polách RostislavSK Dama Sport Šumerk7500:27:14-
2MB397Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:27:34-
1MC4127Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:28:02-
2MA566Berka JakubAK Moravská Třebová8800:29:03-
3MA672Řemínek MatějAC Choceň8600:29:17-
3MB792Kadidlo JiříCK Slovan Moravská Třebová7200:29:23-
4MB893Scheuer JanActivity Lanškroun6600:29:49-
4MA961Král JakubMoravská Třebová9000:29:51-
5MA1075Sekanina TomášAK Moravská Třebová8900:30:25-
6MA1178Kvapil JiříDětřichov u Mor. Třebové8500:30:38-
5MB1295Glaser VáclavFORT SMC Ústí nad Orlicí7000:31:22-
1ZB13187Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:31:47-
6MB14100Forman JaroslavZeta Krasíkov7200:32:49-
2ZB15181Kriklová AlenaJaroměřice7900:32:49-
1MJ16140Kobelka MartinMoravská Třebová9700:32:54-
7MB1773Hotař Jiří s dcerou Viktorkou - na kole (6,5 rokMoravská Třebová7300:32:54-
3ZB18170Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:32:58-
7MA1968Nováček PetrLinhartice7900:33:18-
8MA2056Jílek JosefAK Moravská Třebová8900:33:22-
8MB2198Horák JiříSušice7200:33:52-
4ZB22178Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:34:02-
1ZA23186Kovaříková MartinaMoravská Třebová8200:34:32-
9MA2457Skácelík JiříMoravská Třebová8600:34:40-
10MA2570Richter VladislavFBK Svitavy9200:34:41-
11MA2654Mička DavidSBTS Moravská Třebová9300:35:02-
2ZA27182Musilová ErikaAK Moravská Třebová9100:35:02-
5ZB28184Motyčková IvanaAK Chvojkovice Brod (MT)7800:35:12-
9MB2994Štencl JosefVelký Dřevíč7400:35:12-
2MJ30141Bína MartinMoravská Třebová0000:35:27-
12MA3158Novotný RadekMoravská Třebová8700:35:33-
6ZB32171Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:35:34-
3ZA33185Šmídová NikolaLinhartice9400:35:43-
10MB3499Mačát MichalMoravská Třebová7300:35:57-
7ZB35176Frišová KateřinaCK Čerti Kunčina7900:36:05-
13MA3651Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:36:06-
14MA3753Kobelka MichalMoravská Třebová8700:36:17-
11MB3891Pospíšil JanLinhartice7500:36:25-
4ZA39162Jeřábková KláraBrno8800:36:53-
15MA4079Heger MichalMoravská Třebová8100:37:15-
16MA4162Sedláček FrantišekVelké Opatovice8100:37:16-
8ZB42172Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno7700:37:18-
17MA4352Blaha PetrMoravská Třebová8200:37:18-
18MA4474Dufek BohumilBrno7900:37:22-
9ZB45179Jelínková JitkaNectava5200:38:02-
10ZB46183Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:38:14-
2MC47122Švorc JiříMoravská Třebová5800:38:40-
5ZA48163Štěpařová IvanaSušice8800:39:05-
12MB49101Navrátil JiříMoravská Třebová7300:39:16-
19MA5076Krejčí FrantišekKunčina7800:39:17-
6ZA51160Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:39:41-
7ZA52168Gálová HelenaStaré Město8100:39:57-
1MD53134Ing. Michálek FrantišekMoravská Třebová5400:40:03-
3MC54123Hložek StanislavMoravská Třebová6400:40:20-
8ZA55165Stejskalová AnnaMěstečko Trnávka8800:40:21-
3MJ56142Štencl ŠtěpánVelký Dřevíč0100:40:23-
20MA5777Motyčka LiborAK Chvojkovice Brod (Damníkov)7900:40:31-
21MA5867Václavík TomášMoravská Třebová9200:40:51-
9ZA59161Jílková AlenaMoravská Třebová9500:40:52-
22MA6059Štencl RadekBrno7700:41:01-
2MD61132Krňávek VojtěchDolní Čermná5400:41:36-
23MA6265Zemánek DavidSušice9400:41:44-
24MA6360Šnobl FilipStaré Město8300:41:58-
3MD64133Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:42:11-
11ZB65173Rachidová YvonaMoravská Třebová6600:42:35-
4MC66126Václavík PetrPivovarští koně (MT)6500:42:54-
5MC67124Roubínek MilanMoravská Třebová6300:43:25-
12ZB68175Vymlátilová MarieNová Ves - Kunčina6100:43:31-
25MA6969Prudil JosefFbK Svitavy8400:45:07-
13MB7090Pavliš RadekAK Slovan Moravská Třebová6800:45:14-
26MA7155Jílek VojtěchMoravská Třebová9000:45:58-
10ZA72164Péčová JanaVranová Lhota8900:46:55-
11ZA73169Ludvíková EvaMoravská Třebová8400:47:25-
12ZA74180Dufek Michálková RadkaMoravská Třebová8400:47:25-
13ZB75174Vašáková LucieLinhartice7800:50:16-
4MD76131Štencl JosefHronov4900:51:17-
13ZA77166Pekařová KláraSvitavy9300:52:41-
14ZA78167Vojtová RadkaSvitavy8400:52:41-
5MD79130Ing. Bílek AloisMoravská Třebová3400:55:26-
14ZB80177Štenclová AlžbětaHronov5300:55:34-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód