Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Pastvinský triatlon

5.7.2015, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Pastvinský triatlon
  • datum konání: 5.7.2015
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži 39 let a mladší (trať Plavání - 350 m, Kolo - 17 km, Běh - 4,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA141Petrásek PavelČernilov9000:49:56-
2MA224Kořínek TomášVysoké Mýto8200:51:16-
3MA380Kučírek TomášSK OMT Pardubice9200:51:37-
4MA462Netík Lukáš-8800:51:52-
5MA721Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:53:17-
6MA9115Bednarský VojtěchCK Morava9700:54:26-
7MA1159Zídka AlešHradec Králové9000:54:48-
8MA1299Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:55:01-
9MA1355Růžička MartinCTB Brandýs nad Orlicí8800:55:06-
10MA1884Holubec MiroslavOstrov7600:56:52-
11MA19128Dvořák Jiříneregistrován7900:57:04-
12MA2060Štumpf EduardSokol Kunvald8000:57:18-
13MA21106Hartman KarelÚstí nad Orlicí7700:57:40-
14MA2442Buršík Michalneregistrován9000:58:42-
15MA2558Hurník Michalneregistrován7800:59:13-
16MA26105Horák DanielHasiči Dlouhá Ves7800:59:26-
17MA2773Lux MartinT.J. Sokol Klášterec n. Orlicí9300:59:32-
18MA2943Šroler ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí8000:59:46-
19MA30129Schwarzbach Martinneregistrován8200:59:53-
20MA3157Kovář JanSKB Česká Třebová8101:00:13-
21MA32119Koreček RichardNepasický Cykloteam7601:00:31-
22MA3345Novák JiříHasiči Ústí nad Orlicí8001:00:36-
23MA36111Koblížek Miroslavneregistrován9201:01:06-
24MA37114Živný Marek3D Fitnes race team9101:01:20-
25MA41103Elčkner MartinNotable8601:02:00-
26MA43102Přibyl Milanneregistrován8601:02:32-
27MA4598Vlášek Petr-8401:02:56-
28MA48101Kolář MichalNOTABLE Česká Třebová8601:03:25-
29MA4968Krejsa TomášRENOVAK Rensport Kostelec nad Orlicí7701:03:52-
30MA5270Jirčík Miroslav3D FITNESS Race Team7601:04:19-
31MA5440Cabalka Jaroslavneregistrován8901:04:28-
32MA55127Kučera PetrSKI klub Pastviny8801:04:42-
33MA56109Poláček Luděk-8501:04:54-
34MA5791Holovský Jakub-8601:04:58-
35MA58126Fikr Zdeněkneregistrován8301:05:11-
36MA5975Wiedermann Ondřej-8801:05:27-
37MA60104Kochánek PetrNotable8701:05:38-
38MA6226Mareš Jiří-9501:06:35-
39MA63124Motyčka Tomášneregistrován7601:06:43-
40MA68133Honzák TomášSK Žamberk8601:07:25-
41MA7281Konvalina Lukášneregistrován9201:08:59-
42MA7376Zezulka Martin-8001:09:32-
43MA7533Flekr Jaroslav-7601:09:48-
44MA79107Kubánek MartinTJ Sokol Šternberk8601:10:25-
45MA8086Divíšek Daniel-8501:10:35-
46MA8179Čermák Miroslavneregistrován7901:10:41-
47MA8366Müler Janneregistrován8201:10:53-
48MA8583Plašil Petrneregistrován8801:11:19-
49MA8744Zemek Alešneregistrován8801:11:37-
50MA9137Marek JakubSvitavy7701:12:02-
51MA9322Abraham PetrAC Choceň8601:12:23-
52MA9434Vencl DavidVencl servis Žamberk7601:12:27-
53MA9685Leuchter Václav-8401:14:04-
54MA9954Novotný PetrCTB Brandýs8801:15:00-
55MA10188Tomek Martin-8801:15:05-
56MA10289Kraitl Jakub-8701:15:45-
57MA10331Bříza VáclavSokol Klášterec nad Orlicí9301:15:49-
58MA104110Mihulka Martinneregistrován7601:16:04-
59MA10764Šponar Martin-9001:17:15-
60MA12163Šponar Pavel-9201:26:09-
61MA12477Zezulka Petr(oddíl neuveden)7801:28:32-
62MA12527Havelka MiroslavAGEL Ultramaraton Team8001:29:29-
63MA12619Říha František-8701:30:45-
64MA127125Tobiška Jaroslavneregistrován7901:32:23-
Muži 40 let a starší (trať Plavání - 350 m, Kolo - 17 km, Běh - 4,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB520Glaser VáclavFORT SMC Ústí nad Orlicí7000:52:48-
2MB68Capoušek MiroslavSokol Hradec Králové7000:53:13-
3MB1093Svoboda Marekneregistrován7100:54:31-
4MB1452Fajfr František3D Fitness Race Team7200:55:19-
5MB153Lipenský MartinFort SMC Ústí nad Orlicí6900:55:58-
6MB164Martínek JaroslavTěchonín7400:56:22-
7MB17117Pochobradský Janneregistrován7500:56:44-
8MB227Strnad TomášSK Žamberk6900:58:09-
9MB23122Martinák JiříCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí6000:58:13-
10MB2810Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:59:35-
11MB3449Liška PavelFORT SMC Ústí nad Orlicí6301:00:43-
12MB3539Scheuer JanActivity Lanškroun6601:00:50-
13MB3835Vencl Jiříneregistrován7401:01:34-
14MB399Caral Michal-7301:01:39-
15MB4067Čihák Michalneregistrován7401:01:45-
16MB4238Mikyska MichalSKITRI Jablonné nad Orlicí7401:02:29-
17MB44121Faber Viliam-6201:02:52-
18MB4761Samek PavelFort SMC Ústí nad Orlicí5801:03:20-
19MB5029Horna Radekneregistrován7201:04:01-
20MB51118Svoboda FilipLetohrad 8147101:04:15-
21MB53131Fajt JanFort SMC Ústí nad Orlicí5101:04:20-
22MB6090Kunčár ZdeněkActivity Lanškroun7301:05:38-
23MB6418Kačena Martin3DFitness - Žamberk7401:06:53-
24MB6530Bříza VáclavSokol Klášterec nad Orlicí7001:06:58-
25MB6678Pelda Václavneregistrován6701:07:03-
26MB69132Zvoník PetrAVX m.i.s.7201:07:38-
27MB7494Matějíček Martinneregistrován7501:09:40-
28MB7674Heger Zbyněk3D Fitness Racing Team6601:09:51-
29MB77123Morávek Ivanneregistrován6501:09:52-
30MB7851Kubeš DavidActivity Lanškroun7501:10:22-
31MB82100Šebek JindřichFORT SMC Ústí nad Orlicí5601:10:43-
32MB84116Jindra JiříKunvald - ák6201:11:01-
33MB8648Seibert JaroslavRychnov nad Kněžnou7301:11:29-
34MB8853Hodek RomanSokol Kunvald6001:11:43-
35MB9796Kuchař Pavelneregistrován7101:14:44-
36MB9836Hrdina JaroslavFort SMC Ústí nad Orlicí7501:14:54-
37MB10565Podávka Vladimír-6301:16:13-
38MB10895Kopřiva Zbyněk-6901:17:39-
39MB1096Brožek Jiříneregistrován7201:17:57-
40MB11525Jašík Liborneregistrován5601:22:02-
41MB118130Krušina Lubošneregistrován7301:24:27-
42MB1202Novotný Přemysl3D Fitness Race Team5901:25:58-
43MB12228Čenský Jiříneregistrován6301:26:48-
44MB12917Havrda JiříDlouhoňovice7301:35:56-
45MB1301Vychánek Josefneregistrován5601:37:38-
46MB13113Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4301:37:39-
Ženy 29 let a mladší (trať Plavání - 350 m, Kolo - 17 km, Běh - 4,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA7071Jelénková IvaAtletiko Zdiby8901:08:19-
2ZA71112Kopecká AnnaKunvald9901:08:20-
3ZA89108Kubánková LenkaToveř8601:11:45-
4ZA955Rentová Evaneregistrována8601:13:41-
5ZA10082Konvalinová Andreaneregistrována8901:15:01-
6ZA113113Kopecká EliškaSokol Kunvald9201:19:53-
7ZA11947Bednářová MichaelaOOB Vamberk8901:25:04-
8ZA12350Tomášková KarolínaAC Kotlářka Praha9901:27:39-
Ženy 30 let a starší (trať Plavání - 350 m, Kolo - 17 km, Běh - 4,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB856Jiroušková JanaRCR Bike Team Česká Třebová7900:53:51-
2ZB4697Hyláková DanaTTC Brno6101:02:58-
3ZB6772Tabachová Gabrielaneregistrována7501:07:08-
4ZB9092Bohdálková Jolananeregistrována7401:12:00-
5ZB9246Plašilová Barbora-8001:12:15-
6ZB10687Ralyková LucieSDH Česká Rybná8501:16:29-
7ZB110120Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8401:18:04-
8ZB11123Tartier Monika-7801:18:11-
9ZB11216Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7901:19:01-
10ZB11432Venclová Pavlaneregistrována7901:21:40-
11ZB11612Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5401:23:14-
12ZB11715Plucnarová Silvie-8201:23:35-
13ZB12811Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6601:32:59-
Trať Plavání - 350 m, Kolo - 17 km, Běh - 4,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA141Petrásek PavelČernilov9000:49:56-
2MA224Kořínek TomášVysoké Mýto8200:51:16-
3MA380Kučírek TomášSK OMT Pardubice9200:51:37-
4MA462Netík Lukáš-8800:51:52-
1MB520Glaser VáclavFORT SMC Ústí nad Orlicí7000:52:48-
2MB68Capoušek MiroslavSokol Hradec Králové7000:53:13-
5MA721Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:53:17-
1ZB856Jiroušková JanaRCR Bike Team Česká Třebová7900:53:51-
6MA9115Bednarský VojtěchCK Morava9700:54:26-
3MB1093Svoboda Marekneregistrován7100:54:31-
7MA1159Zídka AlešHradec Králové9000:54:48-
8MA1299Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:55:01-
9MA1355Růžička MartinCTB Brandýs nad Orlicí8800:55:06-
4MB1452Fajfr František3D Fitness Race Team7200:55:19-
5MB153Lipenský MartinFort SMC Ústí nad Orlicí6900:55:58-
6MB164Martínek JaroslavTěchonín7400:56:22-
7MB17117Pochobradský Janneregistrován7500:56:44-
10MA1884Holubec MiroslavOstrov7600:56:52-
11MA19128Dvořák Jiříneregistrován7900:57:04-
12MA2060Štumpf EduardSokol Kunvald8000:57:18-
13MA21106Hartman KarelÚstí nad Orlicí7700:57:40-
8MB227Strnad TomášSK Žamberk6900:58:09-
9MB23122Martinák JiříCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí6000:58:13-
14MA2442Buršík Michalneregistrován9000:58:42-
15MA2558Hurník Michalneregistrován7800:59:13-
16MA26105Horák DanielHasiči Dlouhá Ves7800:59:26-
17MA2773Lux MartinT.J. Sokol Klášterec n. Orlicí9300:59:32-
10MB2810Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:59:35-
18MA2943Šroler ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí8000:59:46-
19MA30129Schwarzbach Martinneregistrován8200:59:53-
20MA3157Kovář JanSKB Česká Třebová8101:00:13-
21MA32119Koreček RichardNepasický Cykloteam7601:00:31-
22MA3345Novák JiříHasiči Ústí nad Orlicí8001:00:36-
11MB3449Liška PavelFORT SMC Ústí nad Orlicí6301:00:43-
12MB3539Scheuer JanActivity Lanškroun6601:00:50-
23MA36111Koblížek Miroslavneregistrován9201:01:06-
24MA37114Živný Marek3D Fitnes race team9101:01:20-
13MB3835Vencl Jiříneregistrován7401:01:34-
14MB399Caral Michal-7301:01:39-
15MB4067Čihák Michalneregistrován7401:01:45-
25MA41103Elčkner MartinNotable8601:02:00-
16MB4238Mikyska MichalSKITRI Jablonné nad Orlicí7401:02:29-
26MA43102Přibyl Milanneregistrován8601:02:32-
17MB44121Faber Viliam-6201:02:52-
27MA4598Vlášek Petr-8401:02:56-
2ZB4697Hyláková DanaTTC Brno6101:02:58-
18MB4761Samek PavelFort SMC Ústí nad Orlicí5801:03:20-
28MA48101Kolář MichalNOTABLE Česká Třebová8601:03:25-
29MA4968Krejsa TomášRENOVAK Rensport Kostelec nad Orlicí7701:03:52-
19MB5029Horna Radekneregistrován7201:04:01-
20MB51118Svoboda FilipLetohrad 8147101:04:15-
30MA5270Jirčík Miroslav3D FITNESS Race Team7601:04:19-
21MB53131Fajt JanFort SMC Ústí nad Orlicí5101:04:20-
31MA5440Cabalka Jaroslavneregistrován8901:04:28-
32MA55127Kučera PetrSKI klub Pastviny8801:04:42-
33MA56109Poláček Luděk-8501:04:54-
34MA5791Holovský Jakub-8601:04:58-
35MA58126Fikr Zdeněkneregistrován8301:05:11-
36MA5975Wiedermann Ondřej-8801:05:27-
37MA60104Kochánek PetrNotable8701:05:38-
22MB6090Kunčár ZdeněkActivity Lanškroun7301:05:38-
38MA6226Mareš Jiří-9501:06:35-
39MA63124Motyčka Tomášneregistrován7601:06:43-
23MB6418Kačena Martin3DFitness - Žamberk7401:06:53-
24MB6530Bříza VáclavSokol Klášterec nad Orlicí7001:06:58-
25MB6678Pelda Václavneregistrován6701:07:03-
3ZB6772Tabachová Gabrielaneregistrována7501:07:08-
40MA68133Honzák TomášSK Žamberk8601:07:25-
26MB69132Zvoník PetrAVX m.i.s.7201:07:38-
1ZA7071Jelénková IvaAtletiko Zdiby8901:08:19-
2ZA71112Kopecká AnnaKunvald9901:08:20-
41MA7281Konvalina Lukášneregistrován9201:08:59-
42MA7376Zezulka Martin-8001:09:32-
27MB7494Matějíček Martinneregistrován7501:09:40-
43MA7533Flekr Jaroslav-7601:09:48-
28MB7674Heger Zbyněk3D Fitness Racing Team6601:09:51-
29MB77123Morávek Ivanneregistrován6501:09:52-
30MB7851Kubeš DavidActivity Lanškroun7501:10:22-
44MA79107Kubánek MartinTJ Sokol Šternberk8601:10:25-
45MA8086Divíšek Daniel-8501:10:35-
46MA8179Čermák Miroslavneregistrován7901:10:41-
31MB82100Šebek JindřichFORT SMC Ústí nad Orlicí5601:10:43-
47MA8366Müler Janneregistrován8201:10:53-
32MB84116Jindra JiříKunvald - ák6201:11:01-
48MA8583Plašil Petrneregistrován8801:11:19-
33MB8648Seibert JaroslavRychnov nad Kněžnou7301:11:29-
49MA8744Zemek Alešneregistrován8801:11:37-
34MB8853Hodek RomanSokol Kunvald6001:11:43-
3ZA89108Kubánková LenkaToveř8601:11:45-
4ZB9092Bohdálková Jolananeregistrována7401:12:00-
50MA9137Marek JakubSvitavy7701:12:02-
5ZB9246Plašilová Barbora-8001:12:15-
51MA9322Abraham PetrAC Choceň8601:12:23-
52MA9434Vencl DavidVencl servis Žamberk7601:12:27-
4ZA955Rentová Evaneregistrována8601:13:41-
53MA9685Leuchter Václav-8401:14:04-
35MB9796Kuchař Pavelneregistrován7101:14:44-
36MB9836Hrdina JaroslavFort SMC Ústí nad Orlicí7501:14:54-
54MA9954Novotný PetrCTB Brandýs8801:15:00-
5ZA10082Konvalinová Andreaneregistrována8901:15:01-
55MA10188Tomek Martin-8801:15:05-
56MA10289Kraitl Jakub-8701:15:45-
57MA10331Bříza VáclavSokol Klášterec nad Orlicí9301:15:49-
58MA104110Mihulka Martinneregistrován7601:16:04-
37MB10565Podávka Vladimír-6301:16:13-
6ZB10687Ralyková LucieSDH Česká Rybná8501:16:29-
59MA10764Šponar Martin-9001:17:15-
38MB10895Kopřiva Zbyněk-6901:17:39-
39MB1096Brožek Jiříneregistrován7201:17:57-
7ZB110120Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8401:18:04-
8ZB11123Tartier Monika-7801:18:11-
9ZB11216Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7901:19:01-
6ZA113113Kopecká EliškaSokol Kunvald9201:19:53-
10ZB11432Venclová Pavlaneregistrována7901:21:40-
40MB11525Jašík Liborneregistrován5601:22:02-
11ZB11612Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5401:23:14-
12ZB11715Plucnarová Silvie-8201:23:35-
41MB118130Krušina Lubošneregistrován7301:24:27-
7ZA11947Bednářová MichaelaOOB Vamberk8901:25:04-
42MB1202Novotný Přemysl3D Fitness Race Team5901:25:58-
60MA12163Šponar Pavel-9201:26:09-
43MB12228Čenský Jiříneregistrován6301:26:48-
8ZA12350Tomášková KarolínaAC Kotlářka Praha9901:27:39-
61MA12477Zezulka Petr(oddíl neuveden)7801:28:32-
62MA12527Havelka MiroslavAGEL Ultramaraton Team8001:29:29-
63MA12619Říha František-8701:30:45-
64MA127125Tobiška Jaroslavneregistrován7901:32:23-
13ZB12811Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6601:32:59-
44MB12917Havrda JiříDlouhoňovice7301:35:56-
45MB1301Vychánek Josefneregistrován5601:37:38-
46MB13113Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4301:37:39-

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: Nehodnoceno
Zvolená trasa závodu: Nehodnoceno
Značení závodu: Nehodnoceno
Vyhlášení výsledků: Nehodnoceno
Zpracování výsledků: Nehodnoceno
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: Nehodnoceno

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
Nehodnoceno

Názory na závod

Dobrý den, dovoluji si touto cestou poděkovat celému realizačnímu týmu Pastvinského triatlonu za krásný sportovní zážitek. Již asi čtvrtým rokem jsem měla možnost sice jenom jako doprovod zúčastnit se této akce, ale máte velkou pochvalu za organizaci a také poděkování panu fotografovi za pořízení fotek všech závodníků. Je moc fajn, že nefotí jen "vlastní" závodníky, ale že věnuje pozornost všem. A tak si každý své foto najde. Takže ať se Vám všem daří v dalších ročnících. S pozdravem M. Ondrušková
marcela.ondruskova

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód