Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX pohár 2018ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

MČR v běhu do vrchu, Dolní Morava, 2015

15.8.2015, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: MČR v běhu do vrchu, Dolní Morava, 2015
  • datum konání: 15.8.2015
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: ČTBK ISCAREX Česká Třebová

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu MČR v běhu do vrchu, Dolní Morava, 2015

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 13 km, 963 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1273Hladík PavelHvězda SKP Pardubice9601:05:54-
2MJ22153Kačerovský MichalTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9801:09:04-
3MJ246Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9601:11:40-
4MJ3197Vondra VojtěchTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9801:16:06-
5MJ3722Vebr PatrikTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9801:22:12-

Juniorky (trať 5 km, 520 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ111Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:32:34-
2ZJ2173Poláčková PavlínaAK Olymp Brno9600:37:10-
3ZJ3331Hrochová TerezaAC Česká Lípa9600:37:53-
4ZJ4136Galaczová EvaTJ TŽ Třinec9600:40:14-
5ZJ554Bednarská VeronikaAtletika Šumperk9700:41:29-

Ženy (trať 13 km, 963 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z16202Nováková PetraPSK Olymp Praha9301:06:09-
2Z2314Sekyrová IvanaAK Sokolov7101:11:29-
3Z26201Fričková PavlaPSK Olymp Praha8201:12:50-
4Z27186Mertová MichaelaActivity Lanškroun7601:13:01-
5Z2985Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7201:14:06-
6Z30177Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7501:14:22-
7Z32109Milesová IvaPSK Olymp Praha7701:16:36-
8Z33203Klimešová JanaUSK Praha7001:17:11-
9Z34200Vévodová MartinaAK Perná9001:18:12-
10Z39176Filipiová EvaTJ Šumperk8601:28:08-
11Z40140Haramulová LenkaASK Slavia Praha8701:28:13-
12Z4112Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9101:28:30-
13Z4284Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6901:30:06-
14Z438Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8001:35:33-

Trať 5 km, 520 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ111Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:32:34-
2ZJ2173Poláčková PavlínaAK Olymp Brno9600:37:10-
3ZJ3331Hrochová TerezaAC Česká Lípa9600:37:53-
4ZJ4136Galaczová EvaTJ TŽ Třinec9600:40:14-
5ZJ554Bednarská VeronikaAtletika Šumperk9700:41:29-

Trať 13 km, 963 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M176Janů JanHvězda SKP Pardubice9300:58:46-
2M2183Kučera LukášVSK Univerzita Brno8101:00:31-
3M32Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9301:00:51-
4M4184Kučera MartinVSK Univerzita Brno8001:01:15-
5M516Havlíček JanASK Slavia Praha7901:01:32-
6M6192Blaha TomášAK Kroměříž7601:02:01-
7M7189Sádlo DominikSK Nové Město nad Metují9501:02:13-
8M8141Vaš DavidTJ Sokol České Budějovice9001:03:11-
9M975Hübl RadekTJ Jiskra Ústí nad Orlicí8801:04:23-
10M10139Lichý TomášTJ TŽ Třinec9401:04:52-
11M11199Hrdina PavelAK Perná8801:04:53-
1MJ1273Hladík PavelHvězda SKP Pardubice9601:05:54-
12M13161Dvořák PavelAC Prostějov8201:05:55-
13M1499Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8201:05:59-
14M1588Herda JanSKP Nymburk8301:06:02-
1Z16202Nováková PetraPSK Olymp Praha9301:06:09-
15M17180Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9001:06:38-
16M185Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6901:06:55-
17M1915Král JindřichISCAREX Česká Třebová7301:07:21-
18M203Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7601:08:13-
19M21178Ketner KarelSSK Vítkovice9001:08:53-
2MJ22153Kačerovský MichalTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9801:09:04-
2Z2314Sekyrová IvanaAK Sokolov7101:11:29-
3MJ246Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9601:11:40-
20M25191Žanda AdamTJ Šumperk9101:12:32-
3Z26201Fričková PavlaPSK Olymp Praha8201:12:50-
4Z27186Mertová MichaelaActivity Lanškroun7601:13:01-
21M2813Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6001:13:38-
5Z2985Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7201:14:06-
6Z30177Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7501:14:22-
4MJ3197Vondra VojtěchTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9801:16:06-
7Z32109Milesová IvaPSK Olymp Praha7701:16:36-
8Z33203Klimešová JanaUSK Praha7001:17:11-
9Z34200Vévodová MartinaAK Perná9001:18:12-
22M359Radiměřský KarelAtletika Polička8701:18:35-
23M36118Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5301:21:26-
5MJ3722Vebr PatrikTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9801:22:12-
24M38156Mráz VáclavASK Slavia Praha8301:22:59-
10Z39176Filipiová EvaTJ Šumperk8601:28:08-
11Z40140Haramulová LenkaASK Slavia Praha8701:28:13-
12Z4112Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9101:28:30-
13Z4284Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6901:30:06-
14Z438Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8001:35:33-
25M4481Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8101:45:31-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód