hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Hronov - Náchod

24.10.2015, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Hronov - Náchod
  • datum konání: 24.10.2015
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Okresní svaz rekreačních sportů v Náchodě

Sociální sítě

Místo konání

START v 11.00 hodin na náměstí v Hronově
kam budou závodníci dopraveni z Náchoda autobusy

Přihlášky

ELEKTRONICKY do pondělí 19. 10. 2015 do 10 hodin. (spuštěno na www.hronovnachod.cz)
Vymazán bude každý přihlášený závodník, který neuhradí startovné 150,-Kč do 5 dnů !!!
V pátek 23. 10. 2015 od 13-18 hodin ve sportovní hale SK Náchod (Rubena) (startovné 150,-Kč)
V sobotu 24. 10. 2015 v městské radnici v Náchodě od 7:15 - 9:15 hodin (startovné 250,-Kč)

Prezentace:

v pátek 23. 10. 2015 od 13 - 18 hodin ve sport. hale SK Náchod (Rubena) u krytého bazénu
v sobotu 24. 10. 2015 od 7:15 - 9:15 hod. městská radnice na Masarykově náměstí v Náchodě

Startovné

150,- Kč - předem elektronicky přihlášení závodníci s platbou startovného do 23. 10. 2015
150,- Kč - přihlášení v pátek 23 .10. 2015 od 13 -18 hodin ve sportovní hale SK Náchod (Rubena)
150,- Kč - závodníci kategorie Muži F
250,- Kč - závodníci přihlášení v den závodu 24. 10. 2015
Závodníci přihlášení v den konání závodu neobdrží tričko od Mizuna!
Závodníci startují na vlastní náklady nebo náklady vysílající organizace.
Startovné se nevrací !

Popis tratě

Délka: 9 km
Povrch: Asfalt

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

ČUS Náchod
Pražská 1759
547 01 Náchod
tel. 491 426 744, 775 945 866

Propozice pořadalete ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.hronovnachod.cz

E-mailová adresa

rufer.starkoc@seznam.cz

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži 34 let a mladší (trať 9 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1781Pechnikov RuslanAhiles-Leszno8800:27:04-
2MA2527Kreisinger JanAdidas Boost Team8400:27:11-
3MA3782Nagizniak WiktorAhiles-Leszno8700:27:37-
4MA417Kuzmichov AleksandrUkraine9200:27:55-
5MA5523Hübl RadekRunSport Team8800:28:01-
6MA7421Vošvrda SebastiánAC Mladá Boleslav9600:28:34-
7MA9316Krunka KamilSK Nové Město nad Metují8600:28:50-
8MA10499Gdula LukášHVEPA9100:29:00-
9MA12220Honců MiloslavSK Nové Město nad Metují9400:29:24-
10MA14775Rasčupkin SergejJM Demolex Bardejov9000:29:57-
11MA15773Hapak EduardJM Demolex Bardejov8300:30:01-
11MA15558Leplt JiříTJ Svitavy8500:30:01-
13MA18794Vlček MilanSK Nové Město nad Metují8900:30:25-
14MA21562Bárta MartinSK Nové Město nad Metují9800:30:56-
15MA23758Beran JanTJ Spartak Police nad Metují8300:31:04-
16MA24255Plný DavidBKL Machov9300:31:22-
17MA25667Žaluda JanSK Nové Město nad Metují9800:31:29-
18MA26336Křivda TomášK.O.B. Choceň9900:31:32-
19MA30500Gdula TomášHVEPA9700:31:58-
20MA3487Žák MichalŽ3 Sport9100:32:29-
21MA36275Jeřábek LukášVella cycling8400:32:44-
22MA39197Cvejn Miloš9100:33:07-
23MA40603Kocurek PavelWikov MGI8900:33:09-
24MA41157Heller TomášHradec Králové8100:33:12-
25MA43471Vodička PavelVitalyte/RoyalBay (Varnsdorf)8500:33:14-
26MA4441Kratochvíl MarekBražecký mládenci8900:33:18-
27MA47207Singr MartinSKP Nymburk8700:33:36-
28MA48544Mojžíš DominikSK Nové Město nad Metují9700:33:38-
29MA504Dryml MojmírRunSport Team8600:33:42-
30MA51518Rücker JakubBonbon Lhota8800:33:44-
31MA5265Janáček Adam8700:33:52-
32MA53540Jureček MichalIscarex Česká Třebová9600:33:55-
33MA54545Jirka JanAC Náchod8300:33:56-
34MA57371Chudý JonášTRIOP Opočno9000:34:07-
35MA59463Bláha Pavelžádný club9700:34:13-
36MA6043Dostál Jan8600:34:14-
36MA60140Novák FilipRychnov nad Kněžnou0100:34:14-
36MA60564Balcar MichalVella Team8500:34:14-
39MA66787Burdych Tomáš-8200:34:24-
40MA68498Slavík DominikLTC Mladá Boleslav9300:34:29-
41MA69166Lichter MichalAž na plech8900:34:30-
42MA71270Medek MartinBAK SEAL 6 team8500:34:34-
43MA7986Divišek JakubFlorbal Primátor Náchod9900:34:53-
44MA82362Holman TomášHSK Benecko0100:34:59-
45MA83382Staněk JanSvrchované království Bohdašínské8900:35:04-
46MA84317Peška Miroslav9800:35:07-
47MA87748Petr MartinSršni Velké Poříčí8400:35:13-
48MA88563Bárta PetrSokol Jetřichov0100:35:31-
49MA89346Capoušek AdamTJ Sokol Hradec Králové9900:35:37-
50MA91759Horák JanKluz Bikes8700:35:44-
51MA93664Kligl LukášSK Babí9700:35:51-
52MA95680Löger Martin9400:35:52-
52MA95549Kašpar JakubCBP Praha8600:35:52-
54MA103195Werner TomášChildren of Olymp8900:36:06-
55MA104387Boháč LadislavVelké Poříčí9200:36:08-
56MA105730Hradecký Marek9900:36:09-
56MA105684Bohuslav Tomáš9100:36:09-
58MA107181Jiráský JakubJirda team9000:36:10-
59MA108350Herman LukášMoto Herman8400:36:11-
60MA109165Habr MartinTJ Sokol Olešnice9600:36:12-
61MA111492Pavlas LuděkSLL Janské Lázně8400:36:14-
62MA112694Hrůša VojtěchSokol Hradec Králové9900:36:15-
63MA113479Huček JakubVella Team8700:36:17-
64MA115532Šimon JakubBroumov8700:36:19-
65MA118251Sviták PetrBAK SEAL 6 Team8700:36:23-
65MA118476Vondra TomášTriatlon Team Loko Trutnov9200:36:23-
67MA120250Šedivý PetrAutopujcovnanachod.cz9000:36:26-
68MA121693Kalandra JanMordor8100:36:27-
69MA125213Zelený MatějBražecký mládenci8900:36:34-
70MA127339Paleček OndřejSOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou0100:36:35-
71MA129122Mohelsky LukasCoach Ivana8400:36:39-
72MA131423Trojovský Marek8700:36:42-
73MA132330Míl OndřejLFHK9200:36:44-
74MA136363Boháč JanRUN4FUN Hradec Králové8100:36:48-
75MA145455Firkušný MartinSmiřice8200:37:03-
76MA147192Rohulán VojtěchTJ Slavoj Holešovice8100:37:09-
77MA149696Marek TomášVinohradské šlapky9100:37:12-
78MA153529Berák PavelPJ tým8200:37:16-
79MA15577Důrek MilanŽ3 Sport9100:37:18-
80MA158385Kašpar JosefBorec9900:37:21-
80MA15861Štěpán VáclavBražecký mládenci9000:37:21-
82MA161106Navrátil Jakub8200:37:23-
83MA163713Jiroušek František9900:37:25-
84MA169648Hubka LukášDoldysport.cz8100:37:32-
85MA179344Oklepek MartinČervený Kostelec8800:37:44-
86MA180105Schrötter MichalSK Babí9300:37:45-
87MA182383Šulc PetrAFK Plhov8800:37:48-
88MA18619Dámek Filip9300:37:56-
89MA187566Prislinger Petr8400:37:57-
90MA19560Nývlt Lukáš9100:38:07-
91MA196365Šlapka VáclavChildren of Olymp9000:38:08-
92MA20011Krátký Karel8900:38:12-
93MA202646Kábrt LukášHorní Rtyně8500:38:18-
94MA203543Hrubý JanFlorbal Primátor Náchod9400:38:19-
95MA204665Joska VojtěchTrubky Náchod9900:38:21-
95MA204182Presse MichalJirda team9100:38:21-
97MA208700Dostál TomášVella Team9000:38:26-
97MA208163Hrabal JosefPraha8100:38:26-
99MA210453Málek Miroslav9500:38:27-
100MA211702Kleplrlík JanNohy8800:38:29-
101MA21332Prostředník JanHOVRCH8300:38:33-
102MA214418Kyral JanKH Trebe8900:38:34-
103MA215400Jirman TomášPrague Amateurs8700:38:35-
104MA216789Boroš Patrik9100:38:36-
105MA217587Sudek MilanPivní lázně Cepek8200:38:37-
105MA21736Antl JanPolice nad Metují8300:38:37-
107MA222754Staněk JanJudo Club TJ Sokol Česká Skalice9400:38:43-
108MA223779Volf Petr9900:38:44-
109MA226635Prokop MichalBK Náchod9600:38:48-
109MA226493Juhás ŠtefanJKF Jaroměř9800:38:48-
111MA234614Zima ZdeněkWikov MGI8500:38:56-
112MA236639Knapp Štěpán9600:38:59-
112MA236391Beneš PetrHOCK, Č. Kostelec8300:38:59-
114MA238526Mašek LukášBAK SEAL 6 Team8600:39:05-
115MA241277Hofman Janžádný club8200:39:22-
116MA244788Boroš Ondřej9400:39:28-
117MA246504Hofman DanielAZ VRÁTNO POLICE N. METUJÍ9400:39:30-
118MA250554Zíma JakubTJ JISKRA ZIJIPR9100:39:37-
119MA251767Ullwer JiříŽ3 Sport9200:39:41-
120MA254655Zítko Jakub9500:39:43-
121MA255155Melega TomášPoprad8700:39:44-
122MA256443Ludvík AdamTVOJE MÁMA9200:39:45-
122MA25678Lichter MartinAž na plech8600:39:45-
124MA259434Kubišta Josef8800:39:58-
125MA261701Trojan JiříNohy8900:40:00-
126MA262440Pokorák MichalDMP8300:40:02-
126MA262659Petr MichalINS Atelier Náchod0400:40:02-
128MA265542Vosáhlo VítLoko Trutnov0000:40:10-
129MA266185Burdych PavelŽ3 sport9100:40:11-
130MA271567Prislinger Jan8200:40:18-
131MA272740Magnusek MartinSK Smrčina8700:40:19-
132MA273594Šplíchal JanSokol Starkoč8300:40:21-
133MA276202Nádhera JiříHradec Králové9300:40:25-
134MA277580Litoš JakubSK Pavlišov9900:40:26-
135MA279320Faifr TadeášApache Bike Team Úpice9600:40:29-
136MA28197Valášek Tomᚎ3 sport8100:40:32-
137MA283402Cír Filip8300:40:34-
138MA285301Frýdl Ondřej9200:40:38-
139MA287689Rut JiříŽ3 Sport0100:40:40-
140MA289373Pražák OndřejMalé Poříčí0000:40:43-
141MA290618Zíta TomášWikov MGI9300:40:45-
142MA294208Volf MichalTJ Dvůr Králové n.L.8100:40:54-
143MA295454Vašátko Ondřej9600:40:55-
144MA298212Škoda MichalSTING NA s.r.o.9300:40:57-
145MA299763Hanousek JakubPolice nad Metují9100:40:59-
146MA301447Kratěna Pavel9300:41:01-
147MA303380Bareš Michal9100:41:03-
148MA305599Koutský LukášSK Průvan Brzice8600:41:04-
149MA309426Tomášek JakubAZ VRÁTNO POLICE N. METUJÍ9400:41:12-
150MA311204Vítek MartinŽ3 sport9200:41:18-
151MA312725Jerman OndřejTJ Sokol Žďárky9200:41:21-
152MA315735Novotný Radim0100:41:26-
153MA316674Rozinek Zdeněk9400:41:27-
154MA320278Šefc DanielVella Team9900:41:34-
154MA320224Langenberger AdamChildren Of Olymp8500:41:34-
156MA322242Petr JanJeštětice0000:41:38-
157MA323573Vinter TomášINS0000:41:42-
158MA326785Lokvenc MartinSokol Vysoká Srbská9100:41:44-
159MA329777Nývlt OndřejZewl Gang8500:41:48-
160MA336638Čivrný Matyáš0400:42:01-
161MA342728Svoboda JiříRafani8100:42:06-
162MA345169Voborník AlešSK Babí9100:42:10-
163MA346582Litoš JanSK Pavlišov9700:42:11-
164MA3476Vrátný Lukáš9100:42:13-
165MA352280Holeček MartinBehamProSebe9100:42:23-
166MA354798Šmejkal Petr9500:42:25-
167MA357284Fuchs MatějFušovi8500:42:31-
168MA361718Čapek JanSK Viktorka Žernov8200:42:53-
169MA362225Langenberger LukášChildren of Olymp8300:42:54-
170MA364717Vlach PetrCowDog8600:42:55-
171MA365294Parničan MarekAutodoprava Jan Šenkeřík8500:42:58-
171MA365417Kábrt MartinJsem Tu Omylem8900:42:58-
171MA36564Jašíček RadekHR Team9000:42:58-
174MA36885Plundra Tomáš0000:43:01-
175MA371392Paťha MartinHvězda SKP Pardubice9400:43:05-
176MA372611Marek OndřejWikov MGI8600:43:09-
177MA375310Petrů PepekSTS Chvojkovice-Brod8600:43:13-
178MA377303Mucha VladimírLeskovec8200:43:15-
179MA381146Balcar Tomášžádný club8100:43:19-
180MA384752Krejčí MichalPro Charitu8500:43:21-
180MA384308Srna Miroslav9000:43:21-
182MA389732Kusák Michal8800:43:29-
183MA39279Adámek PetrSK Babí - Náchod9300:43:33-
184MA39483Mazáč Lukáš9100:43:34-
185MA395219Troníček LukášPraha9900:43:37-
185MA395482Sedláček JanBatňovice 20149100:43:37-
187MA398309Srna Jakub9300:43:40-
188MA399653Müller MichalTJ Start Ohnišov9000:43:41-
189MA400705Franc ŠimonCermna Runners8800:43:42-
190MA402318Vymlátil Zdeněk8200:43:45-
190MA402199Silvan Tomᚎ3 sport8300:43:45-
192MA411731Schreiber Rudolf9300:44:01-
193MA413147Schwertner Miloš9100:44:05-
194MA414412Vintera JakubSKPV OOK Náchod8300:44:08-
194MA41442Macura LukášSranda Banda Sport Club8500:44:08-
196MA418792Vavřín Jan8500:44:12-
197MA421548Šváb MatějBKL Machov9600:44:27-
198MA422675Vodička MiroslavŽ3 Sport8500:44:28-
199MA423593Vít VojtěchSokol Starkoč9800:44:29-
200MA425326Vávra Ivan8900:44:31-
201MA427449Věříš Michal9000:44:37-
202MA433755Kosinka ZdeněkSDH Vysokov9600:44:46-
203MA437123Pondělíček Radkonic8200:44:50-
204MA44053Molitoris Andreaswww.lidovybeh.cz8300:44:52-
205MA441372Štencl Štěpán0100:44:53-
206MA44223Remeta Tomáš8700:44:56-
207MA443691Voslař TomášWebcook.cz8700:44:57-
207MA443697Jiráskek Ondřej3. skautský oddíl Náchod9200:44:57-
209MA446451Křováček ŠtěpánTJ Liga 1009300:44:58-
210MA449461Hurník MartinVelocentrum Specialized HK8200:45:00-
211MA452156Vybíral Jiřížádný club8100:45:07-
212MA456522Jahelka AdamSPB Dubový háj0300:45:18-
212MA456422Kafka Daniel8700:45:18-
214MA458487Erlebach Štěpán9400:45:19-
215MA461795Škarda Šimon13. dělostřelecký pluk8800:45:21-
216MA467119Kalous PatrikŽamberk9800:45:30-
217MA47634Novotný Michael9100:45:39-
218MA481669Malina Michal8900:45:46-
219MA483467Rak PetrSDH Bukovice9600:45:49-
220MA485496Michl MiroslavTJ Jiskra Martínkovice9100:45:50-
220MA485744Peš Michal9100:45:50-
222MA488490Kejklíček JanLife is PORNO9200:45:51-
223MA489671Králíček Jan9300:45:54-
224MA493473Kejdana Martin8600:45:57-
225MA495672Králíček Václav-9100:45:58-
226MA497485Šváb MichalBKL Machov9000:46:00-
227MA498596Tvrdík MatyášSokol Starkoč9800:46:01-
228MA499193Žák JanŽ3 sport8800:46:03-
229MA503354Linhart LukášSK Nové Město nad Metují8900:46:08-
230MA506710Studený Petr9500:46:12-
231MA509495Hýbl Tomáš8700:46:16-
232MA515314Lelek MatyášČolek Team Červený Kostelec0300:46:26-
233MA51847Švorc JiříJeštětice8300:46:28-
234MA530312Nosál Matěj9200:46:40-
235MA532704Rohan JanCermna Runners9100:46:48-
236MA53924Šanda Jakubwww.webcook.cz8700:46:55-
237MA541288Molinger MatějZŠ Náchod - Plhov0400:46:58-
238MA543238Suchý MartinRunning Golfers / Žižkov8600:47:01-
239MA547183Možíš ZdeněkJirda team9000:47:09-
240MA554322Kafka Jiří9000:47:20-
241MA55626Zaoral VlastimilČerné plíce9100:47:24-
242MA563778Peška JaroslavSpartak Police nad Metují9600:47:30-
243MA566610Pohanka MichalWikov MGI8100:47:41-
244MA570261Glos Petr8700:47:46-
245MA571608Gult MichalWikov MGI8500:47:48-
246MA576254Ratsam PavelŽ3 Sport9100:47:55-
247MA578232Košťál JakubHOŘICE / www.jakubkostal.cz8400:47:59-
248MA58063Franěk HugoBražecký mládenci8900:48:01-
249MA589112Novotný Petr9000:48:15-
250MA598407Novohradský Lukáš0100:48:41-
251MA610241Hůlek Martin0000:49:19-
252MA615570Procházka LukášVernéřovice9300:49:31-
253MA617481Feranec LuděkTJ Sokol Hlavňov8900:49:36-
254MA622159Primavera Luciano8900:49:50-
255MA633151Jiroud Lukáš9000:50:11-
256MA635597Tvrdík JonášSokol Starkoč9700:50:12-
256MA63580Kubeček PatrikTJ Jiskra Machov9600:50:12-
258MA638517Gyurák Martin8800:50:17-
259MA639565Dvořák Jan8500:50:20-
260MA642257Košťál VáclavHořice9400:50:40-
261MA646267Slavík Petr8400:50:44-
262MA649307Mertlík VáclavŽ3 SPORT9500:50:53-
263MA650113Tomeš Miroslav9700:50:54-
264MA653300Bartoň PetrSokol8200:50:58-
265MA670657Kaufman Dan9000:51:44-
266MA676491Dostál Adam9300:52:04-
267MA715695Hodic Petr9500:54:14-
268MA730761Neumann Milan9300:56:22-
269MA741606Duška JakubWikov MGI8900:58:20-
270MA743398Hlavatý DominikJarozvěř8600:58:35-
271MA744214Kvasnička Michal-8700:58:45-
272MA755167Špelda Jan8701:01:35-

Muži 35-44 let (trať 9 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB8539Blaha TomášAK Kroměříž7600:28:49-
2MB11226Kučera LadislavIscarex Česká Třebová7600:29:17-
3MB13446Král JindřichIscarex Česká Třebová7300:29:34-
4MB17483Čivrný JiříEleven Run Team8000:30:07-
5MB19356Uchytil MilanKPA Pardubice7400:30:30-
6MB2099Pecina DavidELEVEN RUN TEAM7400:30:45-
7MB27683Rücker PavelBonbon BKL Machov7600:31:35-
8MB31231Rohlík VáclavAC Pardubice8000:32:07-
9MB33459Polej JiříHronov7100:32:15-
10MB45612Friede JanWikov MGI7700:33:31-
11MB49534Truhlář JanGiant Pítrs Bikes7700:33:41-
12MB55607Sychrovský MartinWikov MGI7600:34:01-
13MB63160Simon MartinDopravní zdravotní služba Nác8000:34:15-
14MB74378Vít PavelVella Team7100:34:37-
15MB7552Sedivy LudekWeidmuller7300:34:40-
16MB76602Šupich MartinWikov MGI7700:34:48-
17MB78409Berka Luděk7200:34:51-
18MB80600Fišer MartinOblastní charita Červený Kostelec7600:34:58-
19MB86210Bret TomášRUN4FUN Hradec Králové7500:35:10-
20MB93306Červený PetrCyklo Tony7900:35:51-
21MB98519Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:35:55-
22MB99450Štefl DavidJKF Jaroměř8000:35:57-
23MB100660Petr JiříINS Atelier Náchod7400:36:04-
24MB114601Fiala EnricoPIM BK Modřany - Kamýk7100:36:18-
25MB117591Karban LukášSokol Starkoč8000:36:21-
26MB12388Řihák Jan8000:36:28-
27MB124709Laštůvka MartinCyklo Tony8000:36:30-
28MB125265Čížek DušanBAK SEAL 6 Team7100:36:34-
29MB130581Ginzel PetrCyklo Vape7200:36:40-
30MB132699Souček VladimírSokol Lhota Červený Kostelec7300:36:44-
31MB135217Zelenka JiříSUADRA.cz7100:36:45-
32MB137458Novotný MilošHvězda SKP Pardubice7300:36:50-
33MB13954Hošek PavelPako Trutnov7400:36:53-
34MB141279Habr JiříVella Team7300:36:54-
35MB146470Sláma JiříNové Město nad Metují7400:37:05-
36MB151374Pražák PetrMalé Poříčí7400:37:15-
36MB151465Kubeček ŠtěpánVelké Poříčí7600:37:15-
38MB157488Broulík LuděkJiskra Jaroměř-Potocký7100:37:19-
39MB163125Wiesner RadekBADUNA TEAM8000:37:25-
40MB168366Štrof MichalTenis Úpice7300:37:31-
41MB169194Tuček LuděkBohemians 19057200:37:32-
41MB169745Hotárek Vladimír-7700:37:32-
43MB172396Dvořák PavelTJ Sokol Nové Město nad Metují7200:37:34-
44MB174622Stuchlík MichalWikov MGI7400:37:37-
45MB175516Tomáš ZdeněkBike&Run Team Stará Paka7600:37:40-
45MB175605Gult MartinWikov MGI7500:37:40-
47MB183431Kulda JanTJ Sokol Olešnice7300:37:52-
48MB184239David VáclavSmiřice7400:37:53-
49MB18592Dušek Michal7800:37:54-
50MB189215Horák MichalTj Sokol Studnice7500:38:00-
50MB189116Bartoš Martinwww.granulecz.cz8000:38:00-
52MB19110Řehák JindřichJiskra Rybitví/Rybitví7500:38:01-
52MB191436Dušek Milansk týniště nad orlicí7600:38:01-
54MB193384Kašpar JosefAtletika-Rtyně7400:38:04-
55MB204429Vašíček MartinTJ Maratonstav Úpice7100:38:21-
56MB224272Kirsch RadomírBAK SEAL 6 Team7500:38:47-
57MB229191Vondra JosefHvězda SKP Pardubice7100:38:50-
58MB231108Kunčár ZdeněkActivity Lanškroun7300:38:52-
59MB232609Pohanka OndřejWikov MGI7900:38:53-
60MB23538Slezák RomanOSK OPOČNO7600:38:58-
61MB239623Štencl JosefWikov MGI7400:39:15-
62MB241462Vacek MiroslavLTC Bukovice7700:39:22-
63MB245143Kollert Lukášhasiči Velká Ledhuje7700:39:29-
64MB253357Dušek RostislavDataLine7100:39:42-
65MB258621Divíšek David7700:39:54-
66MB268524Lhota Aleš7800:40:15-
67MB270138Douša VáclavJenštejn7900:40:17-
68MB273341Čermák MichalPlhovaci M+A+F8000:40:21-
69MB278641Vajsar JiříStvořitel7700:40:28-
70MB281578Vlášek JosefPsohlavci HK7700:40:32-
71MB285200Balcar AdamCB Nové Město nad Metují7800:40:38-
72MB292477Valtera PavelBKL Machov7600:40:51-
73MB30248Petr JanJeštětice7700:41:02-
74MB303753Rydlo JanPro Charitu7400:41:03-
75MB310233Votoček Pavel7800:41:14-
76MB3138Matuška MartinOhnišov8000:41:23-
77MB314401Renský Michal7900:41:25-
78MB323475Krejčiřík RomanTj Gábinka7400:41:42-
78MB323274Grosman DanielBC Nová Trojka7100:41:42-
80MB327668Duchacz SlawomirKudowa Zdrój7200:41:46-
81MB334502Salač VáclavCAV Benátky nad Jizerou7400:41:56-
82MB336334Míl Tomášpro radost7100:42:01-
82MB336229Poslt JiříTJ Sokol Jezbiny7900:42:01-
84MB341503Pluhař Tomáš7200:42:04-
85MB342630Patzák Jindřich7500:42:06-
86MB353268Štencl PetrNové Město nad Metují7500:42:24-
87MB359571Procházka PetrVernéřovice7300:42:44-
88MB368364Taršinský JanAeroklub Hronov7600:43:01-
89MB386520Žaluda DavidSPB Dubový háj7300:43:23-
90MB390313Lelek MichalČolek Team Červený Kostelec7600:43:31-
91MB400292Beneš MichalAutodoprava Jan Šenkeřík8000:43:42-
92MB437352Hanuš JiříMakak Runing Team7200:44:50-
93MB469172Kabele Libor7100:45:32-
94MB472381Fišer DavidHronov7600:45:35-
94MB472682Rücker LukášBonbon Lhota7800:45:35-
96MB47589Cvrkal MartinVictus.cz7700:45:38-
97MB483698Harazin JanBatůžci7500:45:49-
98MB492393Christoph DavidLBC N.Město n. Metují7100:45:56-
99MB50191Flégr RomanŽacléř7900:46:06-
100MB50456Čmelík MichalRádlo7300:46:09-
101MB506656Šnajdr Lubor7700:46:12-
102MB510349Vokrouhlík VítBC Nová Trojka7400:46:17-
103MB52149Vostoupal RichardJeštětice7800:46:29-
104MB522604Havlík PetrWikov MGI7100:46:33-
105MB53516Málek JanCerhenice7500:46:53-
105MB535547Sodomka Pavel7500:46:53-
107MB5399Milfait Petr7100:46:55-
108MB541661Kocián Libor7700:46:58-
109MB552259Janák Robert7300:47:18-
110MB574677Vintr JanVV MusicShop.cz7600:47:54-
111MB579715Boekhout Ton7100:48:00-
112MB583121Habr JanPraha7500:48:06-
112MB583742Čáp Ondřej8000:48:06-
114MB587427Srna JanHC Sparta Úpice - Kocouři7800:48:11-
115MB588430Vašata TomášHC Litvínov8000:48:13-
116MB592480Jelínek Oldřich7300:48:24-
117MB600222Mazáč JosefBobteam7500:48:48-
118MB603576Truneček JiříFamily Team7200:48:52-
119MB618287Molinger LuděkNáchod7200:49:39-
119MB618620Štencl Radek7700:49:39-
121MB626264Hejna LeošSKH Královéradeckého kraje7400:49:54-
122MB657791Malý JiříBK Čestice7200:51:10-
123MB660632Němeček RenéVáclav Hána - Elektro7200:51:15-
124MB666253Mütsch Radim7400:51:35-
125MB6807Bitnar JaroslavNáchod7100:52:15-
126MB68140Slezák MichalOSK OPOČNO7800:52:17-
127MB694720Bicek Tomáš7200:52:38-
128MB718509Czub Ondřej7900:54:37-
129MB731506Lipovský Petr7100:56:34-
130MB734746Zelený TomášSokol Mezileší7500:57:24-
131MB747135Gottwaldová Markéta7800:59:32-
132MB762397Noovhradský David7201:04:22-

Muži 45-54 let (trať 9 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC6774Starodubcev ViktorJM Demolex Bardejov7000:28:21-
2MC22555Babiak OrestJM DEMOLEX Bardejov6800:30:58-
3MC29187Jančík BořekSvartes Hořice6400:31:47-
4MC3294Koravský RomanELEVEN RUN TEAM6900:32:10-
5MC38617Mazač JaroslavWikov MGI6800:32:54-
6MC41299Scheuer JanActivity Lanškroun6600:33:12-
7MC5882Jakoubek RomanTrutnov6700:34:12-
8MC65345Capoušek Miroslav3D Fitness Race Team7000:34:22-
9MC67297Vaněk PavelPraha6400:34:26-
10MC70734Osoba MartinLokomotiva Meziměstí6500:34:32-
11MC80153Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:34:58-
12MC95180Skalský MilošAC Náchod6700:35:52-
13MC109201Nádhera PetrHradec Králové6700:36:12-
14MC121177Trnovský MiloslavHOBUK6500:36:27-
15MC138139Svoboda DavidDynamo Moskva7000:36:51-
16MC142170Bednář PavelŠNECI na MAX6800:36:56-
17MC154719Vanta JosefTC Dobruška6200:37:17-
18MC158484Klimeš JiříAC Náchod6100:37:21-
19MC173762Hahn JiříSlovan Roztoky6800:37:35-
20MC177559Leplt JiříPivovar Miletín6100:37:42-
21MC17875Prokop OndřejČAU6200:37:43-
22MC19627Kubín MartinLoko Trutnov7000:38:08-
23MC198501Gdula PetrHvězda SKP Pardubice6100:38:09-
24MC201681Elich JiříApache Loko Trutnov6400:38:15-
25MC212616Jirásek PetrWikov MGI6800:38:30-
26MC219337Křivda IvanSportovní klub hasičů HK kraje6700:38:38-
27MC22835Lukeš MartinELEVEN RUN TEAM6800:38:49-
28MC240588Štefek Jan6200:39:18-
29MC243150Rek StanislavAMMANN6400:39:23-
30MC25115Matějíček LubošHOVRCH6200:39:41-
31MC259114Kostelecký VladimírVella Cycling7000:39:58-
32MC267583Litoš JiříSK Pavlišov6900:40:13-
33MC283260Brož JanAC RtyNam6800:40:34-
34MC293325Hofman OldřichTri Club Dobruška6300:40:52-
35MC306613Werner OldřichWikov MGI6400:41:08-
36MC330634Prokop PavelBK Náchod6600:41:49-
37MC333724Simon Leoš7000:41:55-
38MC336637Čivrný Roman-7000:42:01-
39MC34818Gut Robert6100:42:15-
40MC351189Králík Michal6200:42:21-
41MC381654Zítko ErichSkopecdokopec7000:43:19-
42MC387437Linhart MilanLongobucco6400:43:24-
43MC409780Lichter Michal6100:43:59-
44MC41044Dušánek MiroslavSK Podfara Nový Hrádek - HK Netřesk6300:44:00-
45MC414133Král ZdeněkNáchod6800:44:08-
46MC417690Vít PetrAstratex6400:44:10-
47MC418741Magnusek MilanSK Smrčina6100:44:12-
48MC430772Mochnacky JanJM Demolex Bardejov6400:44:40-
49MC432647Pešek Martin6700:44:45-
50MC44650Janda PetrTJ Sokol Šumperk6700:44:58-
51MC453390Marinica David7000:45:09-
52MC461756Jelen Petr6700:45:21-
53MC474531Adam JiriTenis Upice6800:45:37-
54MC478592Zelman MilanSokol Starkoč7000:45:41-
55MC52620Holan MartinTJ liga 100 Praha6300:46:38-
56MC546282Frýdl MiroslavHradec Králové6400:47:08-
57MC547405Herman Leoš6600:47:09-
58MC54984Kácovský JiříBAK SEAL 6 Team6700:47:10-
59MC577514Švorc Jan6300:47:57-
60MC580692Jurák Pavel6500:48:01-
61MC601379Šeda JosefMaratonstav Úpice6400:48:51-
62MC607619Richter VojtěchCzech Orbital 2 (Wikov MGI)6100:49:02-
63MC613245Mojžíš LiborVella Team6800:49:26-
64MC631569Pinkava Petr6600:50:02-
65MC651560Škoda PetrŽvahov7000:50:55-
65MC651595Tvrdík MichalSokol Starkoč7000:50:55-
67MC66793Seifert JaroslavOZO-splav,Sport Hotárek7000:51:36-
68MC678645Kábrt ZdeněkHorní Rtyně6100:52:07-
69MC679776Hrach RadekBC Nová Trojka Praha6600:52:08-
70MC684403Trhlík JiříPlzeň6100:52:20-
71MC691289Polacek Jannachod6800:52:34-
72MC72528Antl JanSpartak Police nad Metují6300:55:36-
73MC74621Schirlo PavelMetujští tygři6900:58:51-
74MC760631Hátaš JosefTJ Jiskra Adršpach6301:03:22-

Muži 55-64 let (trať 9 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD28174Smrčka MilošBK Říčany5400:31:46-
2MD46388Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM5900:33:32-
3MD56793Šimůnek JaromírSKP Kornspitz Jablonec n Nisou5500:34:04-
4MD77533Eliáš PetrHvězda SKP Pardubice6000:34:50-
5MD90360Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:35:40-
6MD92441Knápek LubomírLK Šumperk5900:35:49-
7MD116196Šolc VítězslavBKL Machov5700:36:20-
8MD132179Křováček JaromírLiga 100 HK6000:36:44-
9MD139769Frinta PetrAC Náchod5800:36:53-
10MD143148Menčík JanJablonec nad Nisou5600:37:00-
11MD144799Doležal LubošCyklo Tony5400:37:02-
12MD155115Nečas JosefMaratonstav Úpice5800:37:18-
13MD165164Cejnar VáclavSKP HK5100:37:27-
14MD181538Šlégr JiříSK AUTOREST5400:37:46-
15MD188551Schwarz JosefSK Chotěboř5500:37:59-
16MD207438Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:38:23-
17MD232598Osadil VáclavSokol Velká Jesenice6000:38:53-
18MD248293Kyral ZbyněkKH Třebechovice6000:39:33-
19MD280128Králíček AlešHasiči Kramolna NTC6000:40:30-
20MD306708Krajč ZdeněkLoko Trutnov5400:41:08-
21MD35474Felkl LuděkNový Malín6000:42:25-
22MD370136Frunc ZdeněkČervený Kostelec5900:43:04-
23MD408658Ulich PetrRestaurace u Petra5100:43:53-
24MD43437Zeman VladimírGP Kolín5900:44:47-
25MD4461Novák JosefNOVAKART.cz5800:44:58-
26MD455707Flašar PetrSebe5400:45:16-
27MD46190Cvrkal PavelVictus.cz6000:45:21-
28MD46929Lafek PetrLes5400:45:32-
29MD482144Holas JaromírTragéd Team Praha5200:45:47-
30MD524739Hanousek VítězslavKorunka Běloves5200:46:36-
31MD55555Vilímek StanislavBenešovský běžecký klub5800:47:23-
32MD5655Voborník PavelAC Srima5300:47:38-
33MD567184Hovorka KarelTJ Petřiny Praha5100:47:42-
34MD590557Drew John6000:48:16-
35MD597790Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov5400:48:40-
36MD6712Rak MilanŘízci Palvišov5900:51:46-
37MD675248Gloser Jiří5600:51:58-
38MD700243Košťál KarelHořice5500:52:48-
39MD707716Hepnar JanSK Star Babí5700:53:13-
40MD712218Troníček JiříPraha5800:53:35-
41MD717643Havalec Štefan5700:54:26-
42MD723221Jílek PavelBobteam Třebíč5600:55:11-

Muži 65-74 let (trať 9 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME73286Mach FrantišekSKI CLUB JABLONEC5000:34:36-
2ME101579Miroslav JirásekSDH Pavlišov4700:36:05-
3ME161452Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:37:23-
4ME199256Goldbach Václavsk týniště nad orlicí5000:38:10-
5ME24795Svoboda VáclavJKM Č.Budějovice4900:39:31-
6ME318561Stein KarelNáchod4700:41:33-
7ME335513Hák JaroslavSokol Studenec4600:41:58-
8ME362633Kobližka JaroslavVáclav Hána - Elektro5000:42:54-
9ME376419Groh StanislavAC Vrchlabí4600:43:14-
10ME512395Krejcar PetrMaratonstav Úpice4500:46:21-
11ME533415Pohl FrantišekKamaradi4900:46:49-
12ME545328Lelek VítČolek Team Červený Kostelec5000:47:07-
13ME564227Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:47:31-
14ME616110Kocian LuděkAVC Praha4200:49:32-
15ME62025Kuřík JiříOrel Studenec5000:49:44-
16ME640263Proněk StanislavLiga 100 HK4500:50:30-
17ME697351Jaroš StanislavBílá Třemešná5000:52:45-
18ME713175Fejgl ZdeněkBěžecký klub Vratimov4200:53:41-
19ME767751Linhart St. MilošSC Dobrošov4401:39:13-

Muži 75 let a starší (trať 9 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MF496663Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:45:59-
2MF505329Doležal StanislavBK Pardubice3800:46:10-
3MF573131Jantsch VítězslavELEVENRUNTEAM3500:47:51-
4MF605797Bielčik JindřichLichkov4000:48:59-
5MF732198Culka VáclavNové Město nad Metují3500:56:58-
6MF752642Lanta Jiří3401:00:59-
7MF753335Vorel MilanSlatiňany4001:01:33-
8MF761771Bém FrantišekAC Slovan Liberec2701:03:25-
9MF763420Brych JiříTJ Liga 100 Hradec Králové4001:09:40-
10MF766770Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2701:37:15-

Ženy 34 let a mladší (trať 9 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA35784Daskhevich AnastasiyaAhiles-Leszno8200:32:38-
2ZA37783Nahirniak NataliaAhiles-Leszno9100:32:51-
3ZA72394Uvizlová MartinaSK Studenec8600:34:35-
4ZA101361Solánská JanaMratonstav Úpice8500:36:05-
5ZA147568Rufferová IvaOOB TJ Turnov8300:37:09-
6ZA165757Beranová AnnaTJ Spartak Police nad Metují9100:37:27-
7ZA193252Myslivcová PavlaOK Slavia Hradec Králové9300:38:04-
8ZA219269Maršíková KateřinaDobruška8900:38:38-
9ZA224515Tomášová LenkaBike Run Stará Paka8100:38:47-
10ZA264389Voříšková Martina8600:40:06-
11ZA269626Marková BarboraWikov MGI8800:40:16-
12ZA275729Banková AdélaSK Náchod - Plhov0300:40:24-
13ZA291584Novotná Kateřina9600:40:47-
14ZA295478Hladíková EvaAC Mladá Boleslav9700:40:55-
14ZA295332Vlčková Iveta8300:40:55-
16ZA299688Zeisková MarkétaŽ3 Sport9800:40:59-
17ZA318296Rýdlová Denisa8200:41:33-
18ZA327124Křížová MonikaŽacléř9700:41:46-
19ZA331469Šimková KamilaSDH Bohdašín0000:41:50-
20ZA349295Svobodová MichaelaJablonec nad Nisou8300:42:16-
21ZA358489Rousková Zuzana-8800:42:43-
22ZA360358Učíková MichaelaŠlemrgang!9000:42:49-
23ZA373404Hermanová Karolína9600:43:10-
23ZA373536Stodolová Lýdie8600:43:10-
25ZA377590Žďárská AnetaSK Nové Město nad Metují8400:43:15-
26ZA379625Muchová EvaWikov MGI8900:43:17-
27ZA383743Broumová MichaelaSK Nové Město nad Metují9500:43:20-
28ZA388236Brychová Eva8400:43:25-
29ZA392627Jirásková MartinaWikov MGI9800:43:33-
30ZA404666Hanušová NatálieHvězda Pardubice0000:43:46-
31ZA406141Netíková Lenka9200:43:48-
31ZA406721Semerák PavelČervený Kostelec0000:43:48-
33ZA427311Janečková Kateřina9100:44:37-
34ZA42996Vopelková DominikaBÁJEČNÉ ŽENY V BĚHU9300:44:38-
35ZA450464Bláhová Šárka9400:45:02-
36ZA45412Raková Pavlína8900:45:13-
37ZA459304Mertlíková Eliška9100:45:20-
38ZA464237Černá Kateřina9700:45:23-
39ZA465281Gultová AdélaE-KG Velké Poříčí8200:45:24-
40ZA466355Vajsarová Renáta8500:45:26-
41ZA489714Krtičková BarboraZlíčko8600:45:54-
41ZA489111Dočekalová KláraBáječné ženy v běhu9200:45:54-
43ZA499376Nováková DominikaŽ3 sport9100:46:03-
44ZA501572Horníková Michaela8900:46:06-
45ZA506315Kovářová MagdalénaNáchod9700:46:12-
46ZA511433Zikmundová Anna9300:46:19-
47ZA513343Čermáková AlenaRtyně VP8600:46:22-
48ZA514786Lokvencová Dominika8300:46:24-
49ZA515723Jirásková Jana9100:46:26-
50ZA517703Havlová Markéta9400:46:27-
51ZA518408Zeisková RadkaŽ3 Sport8800:46:28-
51ZA51845Dušánková Blanka9100:46:28-
53ZA522525Michálková Alena9100:46:33-
54ZA524760Žibřidová Alena9900:46:36-
55ZA526302Hrubá BarboraTJ Sokol Hlavňov9200:46:38-
56ZA528206Repáňová Lucie9900:46:39-
57ZA531574Beková Veronika9900:46:47-
58ZA534439Chudová JanaSK Okami Team z.s.8400:46:51-
59ZA53533Prostředníková AnnaHOVRCH8400:46:53-
60ZA538575Hylenová Tereza9300:46:54-
61ZA543234Vítková Veronika8900:47:01-
62ZA55669Zárubová MagdalénaNáchod8900:47:24-
62ZA556460Možíšová Jana0000:47:24-
64ZA559585Havlíčková Lucie9700:47:25-
65ZA562736Kropáčková Lucie9300:47:29-
66ZA56862Sedláčková Iveta9200:47:43-
67ZA580586Páslerová JanaPivní lázně Cepek8500:48:01-
68ZA593188Jančíková RomanaAtletický klub Hořice9700:48:25-
68ZA593271Hepnarová LucieBáječné ženy v běhu8700:48:25-
70ZA595636Součková Lucie8100:48:37-
71ZA596679Umlaufová Ema9700:48:39-
72ZA604211Klimešová SimonaRUN4FUN Hradec Králové8200:48:56-
73ZA606230Hejčlova Andrea9400:49:00-
74ZA608130Králíčková LucieHasiči Kramolna NTC9600:49:05-
75ZA610327Vávrová Edita8600:49:19-
76ZA612348Schumová Veronika8400:49:23-
77ZA621505Jansová Alžběta0000:49:48-
78ZA623104Tláskalová EvaOSK OPOČNO8300:49:51-
78ZA62322Luňáčková Petra8500:49:51-
80ZA626712Vlčková Hana8400:49:54-
81ZA629432Sodomková Andrea9200:49:58-
81ZA629103Židíková VeronikaOSK OPOČNO8900:49:58-
83ZA632249Středová Evažádný club9100:50:10-
84ZA633508Lipovská Markéta9800:50:11-
85ZA643766Michlová Andrea9900:50:42-
85ZA643468Šimková LucieSDH Bohdašín9800:50:42-
87ZA654629Pajerová Jana8300:51:04-
88ZA658291Antlová PetraPolice nad Metují8700:51:12-
89ZA66798Seifertova MartinaKingovi9700:51:36-
90ZA669649Heřmánková RůženaŘízci Pavlišov9300:51:42-
91ZA67270Valentová Romana9100:51:53-
92ZA676375Vacková Martina9600:52:04-
93ZA68139Slezáková VeronikaOSK OPOČNO8500:52:17-
94ZA685673Rozinková Edita9700:52:24-
94ZA685305Rutová HanaŽ3 SPORT9700:52:24-
96ZA689240Davidová MichaelaSmiřic0200:52:31-
97ZA693768Peprná Kristýna9900:52:36-
98ZA697367Köhlerová Zuzana9400:52:45-
99ZA699577Trunečková JanaFamily Team0400:52:47-
100ZA702414Bazalová Lenka8200:52:53-
101ZA703511Zelena Ludmila8600:52:54-
102ZA706342Vondráčková EliškaLvice Elza a Jiřinka9000:53:09-
103ZA708205Pijáková MichaelaŽ3 sport9300:53:20-
104ZA709749Sedláčková Pavlína8600:53:25-
105ZA716428Havalcová Žaneta8300:54:16-
106ZA718510Chmelíková Denisa8200:54:37-
107ZA720552Beránková Martina8700:54:46-
108ZA721528Pavlištová Judita8700:54:48-
109ZA724678Kramlová Lucie9900:55:16-
110ZA727129Králíčková LenkaHasiči Kramolna NTC8900:55:59-
111ZA734747Zelená BarboraSokol Mezileší0400:57:24-
112ZA73771Votavová Barbora8700:57:42-
113ZA739651Mikušíková Zlata9000:58:14-
113ZA739652Brandejsová Tereza9000:58:14-
115ZA7423Blažková MichaelaŘízci Palvišov9600:58:29-
116ZA745486Špetlová Kateřina9100:58:47-
117ZA748246Gloserová Veronika8100:59:49-
118ZA750541Volfová Kristýna9601:00:07-
119ZA75114Kusnierzova Petra9001:00:37-
120ZA754168Mesnerová Lucie8601:01:34-
121ZA756556Olejnik Ela8901:02:39-
122ZA764765Francová Veronika9001:10:45-
123ZA765764Zelená Jitka8401:10:46-

Ženy 35-44 let (trať 9 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB64466Kozáková DenisaHvězda Pardubice7900:34:18-
2ZB150162Hampejsová MartinaŠNECI na MAX7200:37:14-
3ZB230546Kramlová KateřinaHvězda Pardubice7500:38:51-
4ZB287706Flašarová Lenka7200:40:40-
5ZB317370Kábrtová JitkaSokol Studnice7100:41:30-
6ZB332442Nováková MarcelaJilemnické nebe7900:41:52-
7ZB340448Ambrúžová SimonaJilemnické nebe8000:42:03-
8ZB342276Hanzlová MarkétaHasiči Kramolna NTC7300:42:06-
9ZB350190Moravcová DanaSK Bezděkov7400:42:18-
10ZB356722Mudrochová SylvaLyžařský vlek Chlívce7400:42:26-
11ZB379369Vránová AlenaSokol Budych8000:43:17-
12ZB390416Marethová Alena7200:43:31-
13ZB40557Čmelíková JitkaRádlo7400:43:47-
14ZB420411Pohanková AnnaWIKOV7700:44:15-
15ZB423445Breitrová Petra7800:44:29-
16ZB426628Havlíková BělaWikov MGI7400:44:32-
17ZB431676Lochmanová PetraVV MusicShop.cz8000:44:42-
18ZB434377Rasslová Pavlažádný club7900:44:47-
19ZB43672Rudolfová JanaBAK SEAL 6 TEAM7100:44:48-
20ZB437132Malá DagmarNáchod7300:44:50-
21ZB45146Košťálová OlgaHořice7700:45:05-
22ZB459338Ondrovčáková LucieBC N37900:45:20-
23ZB468118Kalousová AlenaRunSport team8000:45:31-
24ZB476171Šrůtková RadkaTJ Sokol Nový Hrádek7600:45:39-
25ZB479298Peterková Marie7700:45:43-
26ZB480347Vokrouhlíková MarkétaBC Nová Trojka7500:45:45-
27ZB493359Kubečková JanaE-KG Velké Poříčí8000:45:57-
28ZB528107Divišková Pavlína7400:46:39-
29ZB549273Šimková DanielaBAK SEAL 6 Team7200:47:10-
30ZB559474Spatova Katerina7400:47:25-
31ZB568386Kostyšynová EvaNáchod7700:47:43-
32ZB574435Jelínková ErikaBječné ženy v běu7200:47:54-
33ZB585353Horáčková Luciežádný club7200:48:07-
34ZB591670Felklová Kateřina7700:48:22-
35ZB598173Kabele Kateřina7700:48:41-
36ZB614521Žaludová JanaSPB Dubový háj7900:49:28-
37ZB626711Hejnová KateřinaSKH Královéhradeckého kraje7900:49:54-
38ZB646266Pumprová Pavlína7800:50:44-
39ZB655727Synková Šárka7700:51:08-
40ZB656726Hrubá Petra7300:51:09-
41ZB661796Flégrová LucieRudník7800:51:18-
42ZB662738Nývltová MartinaMakakTeam7500:51:22-
43ZB663109Chládková StanislavaActivity Lanškroun7600:51:26-
44ZB673457Jančíková DanaAtletický klub Hořice7700:51:57-
44ZB673258Janáková Marie7600:51:57-
46ZB681100Macková VladimíraOSK OPOČNO8000:52:17-
47ZB687737Fiedlerová JanaMakakTeam7500:52:27-
48ZB688142Sadílková ZuzanaBC Nová Trojka7500:52:30-
49ZB689425Boučková GabrielaVella Team7500:52:31-
50ZB695686Renská LenkaNáchod8000:52:42-
51ZB710624Červenák - Nývltová RenataWikov MGI7100:53:26-
52ZB711399Sedlářová Lenka8000:53:29-
53ZB714687Baráková MonikaSvitavy7900:53:54-
54ZB749410Kábrtová HanaAtletika Rtyně v Podkrkonoší7801:00:02-

Ženy 45-54 let (trať 9 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC8581Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:35:08-
2ZC128223Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:36:36-
3ZC167535Černá MarkétaIscarex Česká Třebová7000:37:29-
4ZC221340Velz - Caumont Valerie7000:38:41-
5ZC308235Klampflová EvaVrchař Vrchlabí6400:41:10-
6ZC412444Lenčová JanaMk Seitl Ostrava6900:44:04-
7ZC443640Hauschková DagmarPolice nad Metují6500:44:57-
8ZC549550Remarova JanaSK Chotěboř6300:47:10-
9ZC561512Brabencová Irena7000:47:27-
10ZC572247Gloserová Alena6900:47:50-
11ZC586319Vymlátilová Marie6100:48:09-
12ZC601178Kahánková Jitka6600:48:51-
13ZC641494Jonášová ZdeňkaHradec Králové6400:50:32-
14ZC64351Jandová LídaTJ Sokol Šumperk7000:50:42-
15ZC648406Matysková Andrea6800:50:49-
16ZC659152Hellerová HanaHradec Králové6100:51:13-
17ZC665644Havalcová Hana6200:51:32-
18ZC69267Sehnalová Věra7000:52:35-
19ZC69566Pokorná JanaSobotka6300:52:42-
20ZC701497Šternerová HanaHradec Králové6300:52:50-
21ZC704530Adamová AndreaTenis Úpice6800:52:55-
22ZC72658Reissigová Pavlina6800:55:52-
23ZC728283Frýdlová JanaHradec Králové6800:56:09-
24ZC72930Dvořáková LenkaGP Kolín6600:56:19-
25ZC738662Taube Olga6700:57:43-
26ZC757203Nádherová HanaHradec Králové6801:02:41-
27ZC758154Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6601:02:47-
28ZC759126Marková Marcela7001:03:18-

Ženy 55 let a starší (trať 9 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD249472Mališová KarlaUSK Praha6000:39:34-
2ZD397158Kováříková PavlaŠAK Chodov5500:43:38-
3ZD471456Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové n.L.5100:45:33-
4ZD485145Holasová JarmilaTragéd Team Praha5400:45:50-
5ZD552589Vacková HanaSokol Starkoč5600:47:18-
6ZD609685Říhová Zdeňka5900:49:13-
7ZD625368Burdychová NaďaSokol Budych5500:49:52-
8ZD635244Košťálová IvankaHořice5600:50:12-
9ZD664127Vraštilová MiloslavaTJ MARATONSTAV Úpice5600:51:29-
10ZD705120Keprtová MiloslavaIscarex Česká Třebová4800:53:05-
11ZD722290Jirakova JanaSokol Starkoč5400:55:01-
12ZD733186Hovorková MilenaTJ Petřiny - Praha4400:57:06-
13ZD73676Felklová JarmilaNový Malín6000:57:26-

Trať 9 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1781Pechnikov RuslanAhiles-Leszno8800:27:04-
2MA2527Kreisinger JanAdidas Boost Team8400:27:11-
3MA3782Nagizniak WiktorAhiles-Leszno8700:27:37-
4MA417Kuzmichov AleksandrUkraine9200:27:55-
5MA5523Hübl RadekRunSport Team8800:28:01-
1MC6774Starodubcev ViktorJM Demolex Bardejov7000:28:21-
6MA7421Vošvrda SebastiánAC Mladá Boleslav9600:28:34-
1MB8539Blaha TomášAK Kroměříž7600:28:49-
7MA9316Krunka KamilSK Nové Město nad Metují8600:28:50-
8MA10499Gdula LukášHVEPA9100:29:00-
2MB11226Kučera LadislavIscarex Česká Třebová7600:29:17-
9MA12220Honců MiloslavSK Nové Město nad Metují9400:29:24-
3MB13446Král JindřichIscarex Česká Třebová7300:29:34-
10MA14775Rasčupkin SergejJM Demolex Bardejov9000:29:57-
11MA15558Leplt JiříTJ Svitavy8500:30:01-
11MA15773Hapak EduardJM Demolex Bardejov8300:30:01-
4MB17483Čivrný JiříEleven Run Team8000:30:07-
13MA18794Vlček MilanSK Nové Město nad Metují8900:30:25-
5MB19356Uchytil MilanKPA Pardubice7400:30:30-
6MB2099Pecina DavidELEVEN RUN TEAM7400:30:45-
14MA21562Bárta MartinSK Nové Město nad Metují9800:30:56-
2MC22555Babiak OrestJM DEMOLEX Bardejov6800:30:58-
15MA23758Beran JanTJ Spartak Police nad Metují8300:31:04-
16MA24255Plný DavidBKL Machov9300:31:22-
17MA25667Žaluda JanSK Nové Město nad Metují9800:31:29-
18MA26336Křivda TomášK.O.B. Choceň9900:31:32-
7MB27683Rücker PavelBonbon BKL Machov7600:31:35-
1MD28174Smrčka MilošBK Říčany5400:31:46-
3MC29187Jančík BořekSvartes Hořice6400:31:47-
19MA30500Gdula TomášHVEPA9700:31:58-
8MB31231Rohlík VáclavAC Pardubice8000:32:07-
4MC3294Koravský RomanELEVEN RUN TEAM6900:32:10-
9MB33459Polej JiříHronov7100:32:15-
20MA3487Žák MichalŽ3 Sport9100:32:29-
1ZA35784Daskhevich AnastasiyaAhiles-Leszno8200:32:38-
21MA36275Jeřábek LukášVella cycling8400:32:44-
2ZA37783Nahirniak NataliaAhiles-Leszno9100:32:51-
5MC38617Mazač JaroslavWikov MGI6800:32:54-
22MA39197Cvejn Miloš9100:33:07-
23MA40603Kocurek PavelWikov MGI8900:33:09-
24MA41157Heller TomášHradec Králové8100:33:12-
6MC41299Scheuer JanActivity Lanškroun6600:33:12-
25MA43471Vodička PavelVitalyte/RoyalBay (Varnsdorf)8500:33:14-
26MA4441Kratochvíl MarekBražecký mládenci8900:33:18-
10MB45612Friede JanWikov MGI7700:33:31-
2MD46388Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM5900:33:32-
27MA47207Singr MartinSKP Nymburk8700:33:36-
28MA48544Mojžíš DominikSK Nové Město nad Metují9700:33:38-
11MB49534Truhlář JanGiant Pítrs Bikes7700:33:41-
29MA504Dryml MojmírRunSport Team8600:33:42-
30MA51518Rücker JakubBonbon Lhota8800:33:44-
31MA5265Janáček Adam8700:33:52-
32MA53540Jureček MichalIscarex Česká Třebová9600:33:55-
33MA54545Jirka JanAC Náchod8300:33:56-
12MB55607Sychrovský MartinWikov MGI7600:34:01-
3MD56793Šimůnek JaromírSKP Kornspitz Jablonec n Nisou5500:34:04-
34MA57371Chudý JonášTRIOP Opočno9000:34:07-
7MC5882Jakoubek RomanTrutnov6700:34:12-
35MA59463Bláha Pavelžádný club9700:34:13-
36MA6043Dostál Jan8600:34:14-
36MA60564Balcar MichalVella Team8500:34:14-
36MA60140Novák FilipRychnov nad Kněžnou0100:34:14-
13MB63160Simon MartinDopravní zdravotní služba Nác8000:34:15-
1ZB64466Kozáková DenisaHvězda Pardubice7900:34:18-
8MC65345Capoušek Miroslav3D Fitness Race Team7000:34:22-
39MA66787Burdych Tomáš-8200:34:24-
9MC67297Vaněk PavelPraha6400:34:26-
40MA68498Slavík DominikLTC Mladá Boleslav9300:34:29-
41MA69166Lichter MichalAž na plech8900:34:30-
10MC70734Osoba MartinLokomotiva Meziměstí6500:34:32-
42MA71270Medek MartinBAK SEAL 6 team8500:34:34-
3ZA72394Uvizlová MartinaSK Studenec8600:34:35-
1ME73286Mach FrantišekSKI CLUB JABLONEC5000:34:36-
14MB74378Vít PavelVella Team7100:34:37-
15MB7552Sedivy LudekWeidmuller7300:34:40-
16MB76602Šupich MartinWikov MGI7700:34:48-
4MD77533Eliáš PetrHvězda SKP Pardubice6000:34:50-
17MB78409Berka Luděk7200:34:51-
43MA7986Divišek JakubFlorbal Primátor Náchod9900:34:53-
11MC80153Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:34:58-
18MB80600Fišer MartinOblastní charita Červený Kostelec7600:34:58-
44MA82362Holman TomášHSK Benecko0100:34:59-
45MA83382Staněk JanSvrchované království Bohdašínské8900:35:04-
46MA84317Peška Miroslav9800:35:07-
1ZC8581Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:35:08-
19MB86210Bret TomášRUN4FUN Hradec Králové7500:35:10-
47MA87748Petr MartinSršni Velké Poříčí8400:35:13-
48MA88563Bárta PetrSokol Jetřichov0100:35:31-
49MA89346Capoušek AdamTJ Sokol Hradec Králové9900:35:37-
5MD90360Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:35:40-
50MA91759Horák JanKluz Bikes8700:35:44-
6MD92441Knápek LubomírLK Šumperk5900:35:49-
20MB93306Červený PetrCyklo Tony7900:35:51-
51MA93664Kligl LukášSK Babí9700:35:51-
52MA95680Löger Martin9400:35:52-
52MA95549Kašpar JakubCBP Praha8600:35:52-
12MC95180Skalský MilošAC Náchod6700:35:52-
21MB98519Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:35:55-
22MB99450Štefl DavidJKF Jaroměř8000:35:57-
23MB100660Petr JiříINS Atelier Náchod7400:36:04-
2ME101579Miroslav JirásekSDH Pavlišov4700:36:05-
4ZA101361Solánská JanaMratonstav Úpice8500:36:05-
54MA103195Werner TomášChildren of Olymp8900:36:06-
55MA104387Boháč LadislavVelké Poříčí9200:36:08-
56MA105684Bohuslav Tomáš9100:36:09-
56MA105730Hradecký Marek9900:36:09-
58MA107181Jiráský JakubJirda team9000:36:10-
59MA108350Herman LukášMoto Herman8400:36:11-
60MA109165Habr MartinTJ Sokol Olešnice9600:36:12-
13MC109201Nádhera PetrHradec Králové6700:36:12-
61MA111492Pavlas LuděkSLL Janské Lázně8400:36:14-
62MA112694Hrůša VojtěchSokol Hradec Králové9900:36:15-
63MA113479Huček JakubVella Team8700:36:17-
24MB114601Fiala EnricoPIM BK Modřany - Kamýk7100:36:18-
64MA115532Šimon JakubBroumov8700:36:19-
7MD116196Šolc VítězslavBKL Machov5700:36:20-
25MB117591Karban LukášSokol Starkoč8000:36:21-
65MA118251Sviták PetrBAK SEAL 6 Team8700:36:23-
65MA118476Vondra TomášTriatlon Team Loko Trutnov9200:36:23-
67MA120250Šedivý PetrAutopujcovnanachod.cz9000:36:26-
68MA121693Kalandra JanMordor8100:36:27-
14MC121177Trnovský MiloslavHOBUK6500:36:27-
26MB12388Řihák Jan8000:36:28-
27MB124709Laštůvka MartinCyklo Tony8000:36:30-
28MB125265Čížek DušanBAK SEAL 6 Team7100:36:34-
69MA125213Zelený MatějBražecký mládenci8900:36:34-
70MA127339Paleček OndřejSOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou0100:36:35-
2ZC128223Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:36:36-
71MA129122Mohelsky LukasCoach Ivana8400:36:39-
29MB130581Ginzel PetrCyklo Vape7200:36:40-
72MA131423Trojovský Marek8700:36:42-
8MD132179Křováček JaromírLiga 100 HK6000:36:44-
73MA132330Míl OndřejLFHK9200:36:44-
30MB132699Souček VladimírSokol Lhota Červený Kostelec7300:36:44-
31MB135217Zelenka JiříSUADRA.cz7100:36:45-
74MA136363Boháč JanRUN4FUN Hradec Králové8100:36:48-
32MB137458Novotný MilošHvězda SKP Pardubice7300:36:50-
15MC138139Svoboda DavidDynamo Moskva7000:36:51-
33MB13954Hošek PavelPako Trutnov7400:36:53-
9MD139769Frinta PetrAC Náchod5800:36:53-
34MB141279Habr JiříVella Team7300:36:54-
16MC142170Bednář PavelŠNECI na MAX6800:36:56-
10MD143148Menčík JanJablonec nad Nisou5600:37:00-
11MD144799Doležal LubošCyklo Tony5400:37:02-
75MA145455Firkušný MartinSmiřice8200:37:03-
35MB146470Sláma JiříNové Město nad Metují7400:37:05-
5ZA147568Rufferová IvaOOB TJ Turnov8300:37:09-
76MA147192Rohulán VojtěchTJ Slavoj Holešovice8100:37:09-
77MA149696Marek TomášVinohradské šlapky9100:37:12-
2ZB150162Hampejsová MartinaŠNECI na MAX7200:37:14-
36MB151465Kubeček ŠtěpánVelké Poříčí7600:37:15-
36MB151374Pražák PetrMalé Poříčí7400:37:15-
78MA153529Berák PavelPJ tým8200:37:16-
17MC154719Vanta JosefTC Dobruška6200:37:17-
12MD155115Nečas JosefMaratonstav Úpice5800:37:18-
79MA15577Důrek MilanŽ3 Sport9100:37:18-
38MB157488Broulík LuděkJiskra Jaroměř-Potocký7100:37:19-
80MA158385Kašpar JosefBorec9900:37:21-
18MC158484Klimeš JiříAC Náchod6100:37:21-
80MA15861Štěpán VáclavBražecký mládenci9000:37:21-
3ME161452Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:37:23-
82MA161106Navrátil Jakub8200:37:23-
39MB163125Wiesner RadekBADUNA TEAM8000:37:25-
83MA163713Jiroušek František9900:37:25-
13MD165164Cejnar VáclavSKP HK5100:37:27-
6ZA165757Beranová AnnaTJ Spartak Police nad Metují9100:37:27-
3ZC167535Černá MarkétaIscarex Česká Třebová7000:37:29-
40MB168366Štrof MichalTenis Úpice7300:37:31-
41MB169194Tuček LuděkBohemians 19057200:37:32-
41MB169745Hotárek Vladimír-7700:37:32-
84MA169648Hubka LukášDoldysport.cz8100:37:32-
43MB172396Dvořák PavelTJ Sokol Nové Město nad Metují7200:37:34-
19MC173762Hahn JiříSlovan Roztoky6800:37:35-
44MB174622Stuchlík MichalWikov MGI7400:37:37-
45MB175516Tomáš ZdeněkBike&Run Team Stará Paka7600:37:40-
45MB175605Gult MartinWikov MGI7500:37:40-
20MC177559Leplt JiříPivovar Miletín6100:37:42-
21MC17875Prokop OndřejČAU6200:37:43-
85MA179344Oklepek MartinČervený Kostelec8800:37:44-
86MA180105Schrötter MichalSK Babí9300:37:45-
14MD181538Šlégr JiříSK AUTOREST5400:37:46-
87MA182383Šulc PetrAFK Plhov8800:37:48-
47MB183431Kulda JanTJ Sokol Olešnice7300:37:52-
48MB184239David VáclavSmiřice7400:37:53-
49MB18592Dušek Michal7800:37:54-
88MA18619Dámek Filip9300:37:56-
89MA187566Prislinger Petr8400:37:57-
15MD188551Schwarz JosefSK Chotěboř5500:37:59-
50MB189215Horák MichalTj Sokol Studnice7500:38:00-
50MB189116Bartoš Martinwww.granulecz.cz8000:38:00-
52MB19110Řehák JindřichJiskra Rybitví/Rybitví7500:38:01-
52MB191436Dušek Milansk týniště nad orlicí7600:38:01-
7ZA193252Myslivcová PavlaOK Slavia Hradec Králové9300:38:04-
54MB193384Kašpar JosefAtletika-Rtyně7400:38:04-
90MA19560Nývlt Lukáš9100:38:07-
22MC19627Kubín MartinLoko Trutnov7000:38:08-
91MA196365Šlapka VáclavChildren of Olymp9000:38:08-
23MC198501Gdula PetrHvězda SKP Pardubice6100:38:09-
4ME199256Goldbach Václavsk týniště nad orlicí5000:38:10-
92MA20011Krátký Karel8900:38:12-
24MC201681Elich JiříApache Loko Trutnov6400:38:15-
93MA202646Kábrt LukášHorní Rtyně8500:38:18-
94MA203543Hrubý JanFlorbal Primátor Náchod9400:38:19-
95MA204665Joska VojtěchTrubky Náchod9900:38:21-
55MB204429Vašíček MartinTJ Maratonstav Úpice7100:38:21-
95MA204182Presse MichalJirda team9100:38:21-
16MD207438Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:38:23-
97MA208700Dostál TomášVella Team9000:38:26-
97MA208163Hrabal JosefPraha8100:38:26-
99MA210453Málek Miroslav9500:38:27-
100MA211702Kleplrlík JanNohy8800:38:29-
25MC212616Jirásek PetrWikov MGI6800:38:30-
101MA21332Prostředník JanHOVRCH8300:38:33-
102MA214418Kyral JanKH Trebe8900:38:34-
103MA215400Jirman TomášPrague Amateurs8700:38:35-
104MA216789Boroš Patrik9100:38:36-
105MA217587Sudek MilanPivní lázně Cepek8200:38:37-
105MA21736Antl JanPolice nad Metují8300:38:37-
8ZA219269Maršíková KateřinaDobruška8900:38:38-
26MC219337Křivda IvanSportovní klub hasičů HK kraje6700:38:38-
4ZC221340Velz - Caumont Valerie7000:38:41-
107MA222754Staněk JanJudo Club TJ Sokol Česká Skalice9400:38:43-
108MA223779Volf Petr9900:38:44-
56MB224272Kirsch RadomírBAK SEAL 6 Team7500:38:47-
9ZA224515Tomášová LenkaBike Run Stará Paka8100:38:47-
109MA226493Juhás ŠtefanJKF Jaroměř9800:38:48-
109MA226635Prokop MichalBK Náchod9600:38:48-
27MC22835Lukeš MartinELEVEN RUN TEAM6800:38:49-
57MB229191Vondra JosefHvězda SKP Pardubice7100:38:50-
3ZB230546Kramlová KateřinaHvězda Pardubice7500:38:51-
58MB231108Kunčár ZdeněkActivity Lanškroun7300:38:52-
17MD232598Osadil VáclavSokol Velká Jesenice6000:38:53-
59MB232609Pohanka OndřejWikov MGI7900:38:53-
111MA234614Zima ZdeněkWikov MGI8500:38:56-
60MB23538Slezák RomanOSK OPOČNO7600:38:58-
112MA236639Knapp Štěpán9600:38:59-
112MA236391Beneš PetrHOCK, Č. Kostelec8300:38:59-
114MA238526Mašek LukášBAK SEAL 6 Team8600:39:05-
61MB239623Štencl JosefWikov MGI7400:39:15-
28MC240588Štefek Jan6200:39:18-
62MB241462Vacek MiroslavLTC Bukovice7700:39:22-
115MA241277Hofman Janžádný club8200:39:22-
29MC243150Rek StanislavAMMANN6400:39:23-
116MA244788Boroš Ondřej9400:39:28-
63MB245143Kollert Lukášhasiči Velká Ledhuje7700:39:29-
117MA246504Hofman DanielAZ VRÁTNO POLICE N. METUJÍ9400:39:30-
5ME24795Svoboda VáclavJKM Č.Budějovice4900:39:31-
18MD248293Kyral ZbyněkKH Třebechovice6000:39:33-
1ZD249472Mališová KarlaUSK Praha6000:39:34-
118MA250554Zíma JakubTJ JISKRA ZIJIPR9100:39:37-
119MA251767Ullwer JiříŽ3 Sport9200:39:41-
30MC25115Matějíček LubošHOVRCH6200:39:41-
64MB253357Dušek RostislavDataLine7100:39:42-
120MA254655Zítko Jakub9500:39:43-
121MA255155Melega TomášPoprad8700:39:44-
122MA25678Lichter MartinAž na plech8600:39:45-
122MA256443Ludvík AdamTVOJE MÁMA9200:39:45-
65MB258621Divíšek David7700:39:54-
124MA259434Kubišta Josef8800:39:58-
31MC259114Kostelecký VladimírVella Cycling7000:39:58-
125MA261701Trojan JiříNohy8900:40:00-
126MA262440Pokorák MichalDMP8300:40:02-
126MA262659Petr MichalINS Atelier Náchod0400:40:02-
10ZA264389Voříšková Martina8600:40:06-
128MA265542Vosáhlo VítLoko Trutnov0000:40:10-
129MA266185Burdych PavelŽ3 sport9100:40:11-
32MC267583Litoš JiříSK Pavlišov6900:40:13-
66MB268524Lhota Aleš7800:40:15-
11ZA269626Marková BarboraWikov MGI8800:40:16-
67MB270138Douša VáclavJenštejn7900:40:17-
130MA271567Prislinger Jan8200:40:18-
131MA272740Magnusek MartinSK Smrčina8700:40:19-
132MA273594Šplíchal JanSokol Starkoč8300:40:21-
68MB273341Čermák MichalPlhovaci M+A+F8000:40:21-
12ZA275729Banková AdélaSK Náchod - Plhov0300:40:24-
133MA276202Nádhera JiříHradec Králové9300:40:25-
134MA277580Litoš JakubSK Pavlišov9900:40:26-
69MB278641Vajsar JiříStvořitel7700:40:28-
135MA279320Faifr TadeášApache Bike Team Úpice9600:40:29-
19MD280128Králíček AlešHasiči Kramolna NTC6000:40:30-
136MA28197Valášek Tomᚎ3 sport8100:40:32-
70MB281578Vlášek JosefPsohlavci HK7700:40:32-
33MC283260Brož JanAC RtyNam6800:40:34-
137MA283402Cír Filip8300:40:34-
138MA285301Frýdl Ondřej9200:40:38-
71MB285200Balcar AdamCB Nové Město nad Metují7800:40:38-
139MA287689Rut JiříŽ3 Sport0100:40:40-
4ZB287706Flašarová Lenka7200:40:40-
140MA289373Pražák OndřejMalé Poříčí0000:40:43-
141MA290618Zíta TomášWikov MGI9300:40:45-
13ZA291584Novotná Kateřina9600:40:47-
72MB292477Valtera PavelBKL Machov7600:40:51-
34MC293325Hofman OldřichTri Club Dobruška6300:40:52-
142MA294208Volf MichalTJ Dvůr Králové n.L.8100:40:54-
143MA295454Vašátko Ondřej9600:40:55-
14ZA295478Hladíková EvaAC Mladá Boleslav9700:40:55-
14ZA295332Vlčková Iveta8300:40:55-
144MA298212Škoda MichalSTING NA s.r.o.9300:40:57-
145MA299763Hanousek JakubPolice nad Metují9100:40:59-
16ZA299688Zeisková MarkétaŽ3 Sport9800:40:59-
146MA301447Kratěna Pavel9300:41:01-
73MB30248Petr JanJeštětice7700:41:02-
74MB303753Rydlo JanPro Charitu7400:41:03-
147MA303380Bareš Michal9100:41:03-
148MA305599Koutský LukášSK Průvan Brzice8600:41:04-
20MD306708Krajč ZdeněkLoko Trutnov5400:41:08-
35MC306613Werner OldřichWikov MGI6400:41:08-
5ZC308235Klampflová EvaVrchař Vrchlabí6400:41:10-
149MA309426Tomášek JakubAZ VRÁTNO POLICE N. METUJÍ9400:41:12-
75MB310233Votoček Pavel7800:41:14-
150MA311204Vítek MartinŽ3 sport9200:41:18-
151MA312725Jerman OndřejTJ Sokol Žďárky9200:41:21-
76MB3138Matuška MartinOhnišov8000:41:23-
77MB314401Renský Michal7900:41:25-
152MA315735Novotný Radim0100:41:26-
153MA316674Rozinek Zdeněk9400:41:27-
5ZB317370Kábrtová JitkaSokol Studnice7100:41:30-
6ME318561Stein KarelNáchod4700:41:33-
17ZA318296Rýdlová Denisa8200:41:33-
154MA320278Šefc DanielVella Team9900:41:34-
154MA320224Langenberger AdamChildren Of Olymp8500:41:34-
156MA322242Petr JanJeštětice0000:41:38-
78MB323274Grosman DanielBC Nová Trojka7100:41:42-
78MB323475Krejčiřík RomanTj Gábinka7400:41:42-
157MA323573Vinter TomášINS0000:41:42-
158MA326785Lokvenc MartinSokol Vysoká Srbská9100:41:44-
18ZA327124Křížová MonikaŽacléř9700:41:46-
80MB327668Duchacz SlawomirKudowa Zdrój7200:41:46-
159MA329777Nývlt OndřejZewl Gang8500:41:48-
36MC330634Prokop PavelBK Náchod6600:41:49-
19ZA331469Šimková KamilaSDH Bohdašín0000:41:50-
6ZB332442Nováková MarcelaJilemnické nebe7900:41:52-
37MC333724Simon Leoš7000:41:55-
81MB334502Salač VáclavCAV Benátky nad Jizerou7400:41:56-
7ME335513Hák JaroslavSokol Studenec4600:41:58-
160MA336638Čivrný Matyáš0400:42:01-
38MC336637Čivrný Roman-7000:42:01-
82MB336334Míl Tomášpro radost7100:42:01-
82MB336229Poslt JiříTJ Sokol Jezbiny7900:42:01-
7ZB340448Ambrúžová SimonaJilemnické nebe8000:42:03-
84MB341503Pluhař Tomáš7200:42:04-
85MB342630Patzák Jindřich7500:42:06-
161MA342728Svoboda JiříRafani8100:42:06-
8ZB342276Hanzlová MarkétaHasiči Kramolna NTC7300:42:06-
162MA345169Voborník AlešSK Babí9100:42:10-
163MA346582Litoš JanSK Pavlišov9700:42:11-
164MA3476Vrátný Lukáš9100:42:13-
39MC34818Gut Robert6100:42:15-
20ZA349295Svobodová MichaelaJablonec nad Nisou8300:42:16-
9ZB350190Moravcová DanaSK Bezděkov7400:42:18-
40MC351189Králík Michal6200:42:21-
165MA352280Holeček MartinBehamProSebe9100:42:23-
86MB353268Štencl PetrNové Město nad Metují7500:42:24-
166MA354798Šmejkal Petr9500:42:25-
21MD35474Felkl LuděkNový Malín6000:42:25-
10ZB356722Mudrochová SylvaLyžařský vlek Chlívce7400:42:26-
167MA357284Fuchs MatějFušovi8500:42:31-
21ZA358489Rousková Zuzana-8800:42:43-
87MB359571Procházka PetrVernéřovice7300:42:44-
22ZA360358Učíková MichaelaŠlemrgang!9000:42:49-
168MA361718Čapek JanSK Viktorka Žernov8200:42:53-
169MA362225Langenberger LukášChildren of Olymp8300:42:54-
8ME362633Kobližka JaroslavVáclav Hána - Elektro5000:42:54-
170MA364717Vlach PetrCowDog8600:42:55-
171MA36564Jašíček RadekHR Team9000:42:58-
171MA365417Kábrt MartinJsem Tu Omylem8900:42:58-
171MA365294Parničan MarekAutodoprava Jan Šenkeřík8500:42:58-
88MB368364Taršinský JanAeroklub Hronov7600:43:01-
174MA36885Plundra Tomáš0000:43:01-
22MD370136Frunc ZdeněkČervený Kostelec5900:43:04-
175MA371392Paťha MartinHvězda SKP Pardubice9400:43:05-
176MA372611Marek OndřejWikov MGI8600:43:09-
23ZA373404Hermanová Karolína9600:43:10-
23ZA373536Stodolová Lýdie8600:43:10-
177MA375310Petrů PepekSTS Chvojkovice-Brod8600:43:13-
9ME376419Groh StanislavAC Vrchlabí4600:43:14-
25ZA377590Žďárská AnetaSK Nové Město nad Metují8400:43:15-
178MA377303Mucha VladimírLeskovec8200:43:15-
11ZB379369Vránová AlenaSokol Budych8000:43:17-
26ZA379625Muchová EvaWikov MGI8900:43:17-
179MA381146Balcar Tomášžádný club8100:43:19-
41MC381654Zítko ErichSkopecdokopec7000:43:19-
27ZA383743Broumová MichaelaSK Nové Město nad Metují9500:43:20-
180MA384308Srna Miroslav9000:43:21-
180MA384752Krejčí MichalPro Charitu8500:43:21-
89MB386520Žaluda DavidSPB Dubový háj7300:43:23-
42MC387437Linhart MilanLongobucco6400:43:24-
28ZA388236Brychová Eva8400:43:25-
182MA389732Kusák Michal8800:43:29-
90MB390313Lelek MichalČolek Team Červený Kostelec7600:43:31-
12ZB390416Marethová Alena7200:43:31-
29ZA392627Jirásková MartinaWikov MGI9800:43:33-
183MA39279Adámek PetrSK Babí - Náchod9300:43:33-
184MA39483Mazáč Lukáš9100:43:34-
185MA395219Troníček LukášPraha9900:43:37-
185MA395482Sedláček JanBatňovice 20149100:43:37-
2ZD397158Kováříková PavlaŠAK Chodov5500:43:38-
187MA398309Srna Jakub9300:43:40-
188MA399653Müller MichalTJ Start Ohnišov9000:43:41-
189MA400705Franc ŠimonCermna Runners8800:43:42-
91MB400292Beneš MichalAutodoprava Jan Šenkeřík8000:43:42-
190MA402199Silvan Tomᚎ3 sport8300:43:45-
190MA402318Vymlátil Zdeněk8200:43:45-
30ZA404666Hanušová NatálieHvězda Pardubice0000:43:46-
13ZB40557Čmelíková JitkaRádlo7400:43:47-
31ZA406721Semerák PavelČervený Kostelec0000:43:48-
31ZA406141Netíková Lenka9200:43:48-
23MD408658Ulich PetrRestaurace u Petra5100:43:53-
43MC409780Lichter Michal6100:43:59-
44MC41044Dušánek MiroslavSK Podfara Nový Hrádek - HK Netřesk6300:44:00-
192MA411731Schreiber Rudolf9300:44:01-
6ZC412444Lenčová JanaMk Seitl Ostrava6900:44:04-
193MA413147Schwertner Miloš9100:44:05-
194MA41442Macura LukášSranda Banda Sport Club8500:44:08-
45MC414133Král ZdeněkNáchod6800:44:08-
194MA414412Vintera JakubSKPV OOK Náchod8300:44:08-
46MC417690Vít PetrAstratex6400:44:10-
47MC418741Magnusek MilanSK Smrčina6100:44:12-
196MA418792Vavřín Jan8500:44:12-
14ZB420411Pohanková AnnaWIKOV7700:44:15-
197MA421548Šváb MatějBKL Machov9600:44:27-
198MA422675Vodička MiroslavŽ3 Sport8500:44:28-
199MA423593Vít VojtěchSokol Starkoč9800:44:29-
15ZB423445Breitrová Petra7800:44:29-
200MA425326Vávra Ivan8900:44:31-
16ZB426628Havlíková BělaWikov MGI7400:44:32-
33ZA427311Janečková Kateřina9100:44:37-
201MA427449Věříš Michal9000:44:37-
34ZA42996Vopelková DominikaBÁJEČNÉ ŽENY V BĚHU9300:44:38-
48MC430772Mochnacky JanJM Demolex Bardejov6400:44:40-
17ZB431676Lochmanová PetraVV MusicShop.cz8000:44:42-
49MC432647Pešek Martin6700:44:45-
202MA433755Kosinka ZdeněkSDH Vysokov9600:44:46-
24MD43437Zeman VladimírGP Kolín5900:44:47-
18ZB434377Rasslová Pavlažádný club7900:44:47-
19ZB43672Rudolfová JanaBAK SEAL 6 TEAM7100:44:48-
203MA437123Pondělíček Radkonic8200:44:50-
20ZB437132Malá DagmarNáchod7300:44:50-
92MB437352Hanuš JiříMakak Runing Team7200:44:50-
204MA44053Molitoris Andreaswww.lidovybeh.cz8300:44:52-
205MA441372Štencl Štěpán0100:44:53-
206MA44223Remeta Tomáš8700:44:56-
207MA443691Voslař TomášWebcook.cz8700:44:57-
207MA443697Jiráskek Ondřej3. skautský oddíl Náchod9200:44:57-
7ZC443640Hauschková DagmarPolice nad Metují6500:44:57-
209MA446451Křováček ŠtěpánTJ Liga 1009300:44:58-
50MC44650Janda PetrTJ Sokol Šumperk6700:44:58-
25MD4461Novák JosefNOVAKART.cz5800:44:58-
210MA449461Hurník MartinVelocentrum Specialized HK8200:45:00-
35ZA450464Bláhová Šárka9400:45:02-
21ZB45146Košťálová OlgaHořice7700:45:05-
211MA452156Vybíral Jiřížádný club8100:45:07-
51MC453390Marinica David7000:45:09-
36ZA45412Raková Pavlína8900:45:13-
26MD455707Flašar PetrSebe5400:45:16-
212MA456422Kafka Daniel8700:45:18-
212MA456522Jahelka AdamSPB Dubový háj0300:45:18-
214MA458487Erlebach Štěpán9400:45:19-
22ZB459338Ondrovčáková LucieBC N37900:45:20-
37ZA459304Mertlíková Eliška9100:45:20-
27MD46190Cvrkal PavelVictus.cz6000:45:21-
52MC461756Jelen Petr6700:45:21-
215MA461795Škarda Šimon13. dělostřelecký pluk8800:45:21-
38ZA464237Černá Kateřina9700:45:23-
39ZA465281Gultová AdélaE-KG Velké Poříčí8200:45:24-
40ZA466355Vajsarová Renáta8500:45:26-
216MA467119Kalous PatrikŽamberk9800:45:30-
23ZB468118Kalousová AlenaRunSport team8000:45:31-
93MB469172Kabele Libor7100:45:32-
28MD46929Lafek PetrLes5400:45:32-
3ZD471456Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové n.L.5100:45:33-
94MB472682Rücker LukášBonbon Lhota7800:45:35-
94MB472381Fišer DavidHronov7600:45:35-
53MC474531Adam JiriTenis Upice6800:45:37-
96MB47589Cvrkal MartinVictus.cz7700:45:38-
217MA47634Novotný Michael9100:45:39-
24ZB476171Šrůtková RadkaTJ Sokol Nový Hrádek7600:45:39-
54MC478592Zelman MilanSokol Starkoč7000:45:41-
25ZB479298Peterková Marie7700:45:43-
26ZB480347Vokrouhlíková MarkétaBC Nová Trojka7500:45:45-
218MA481669Malina Michal8900:45:46-
29MD482144Holas JaromírTragéd Team Praha5200:45:47-
97MB483698Harazin JanBatůžci7500:45:49-
219MA483467Rak PetrSDH Bukovice9600:45:49-
4ZD485145Holasová JarmilaTragéd Team Praha5400:45:50-
220MA485744Peš Michal9100:45:50-
220MA485496Michl MiroslavTJ Jiskra Martínkovice9100:45:50-
222MA488490Kejklíček JanLife is PORNO9200:45:51-
41ZA489714Krtičková BarboraZlíčko8600:45:54-
41ZA489111Dočekalová KláraBáječné ženy v běhu9200:45:54-
223MA489671Králíček Jan9300:45:54-
98MB492393Christoph DavidLBC N.Město n. Metují7100:45:56-
27ZB493359Kubečková JanaE-KG Velké Poříčí8000:45:57-
224MA493473Kejdana Martin8600:45:57-
225MA495672Králíček Václav-9100:45:58-
1MF496663Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:45:59-
226MA497485Šváb MichalBKL Machov9000:46:00-
227MA498596Tvrdík MatyášSokol Starkoč9800:46:01-
228MA499193Žák JanŽ3 sport8800:46:03-
43ZA499376Nováková DominikaŽ3 sport9100:46:03-
99MB50191Flégr RomanŽacléř7900:46:06-
44ZA501572Horníková Michaela8900:46:06-
229MA503354Linhart LukášSK Nové Město nad Metují8900:46:08-
100MB50456Čmelík MichalRádlo7300:46:09-
2MF505329Doležal StanislavBK Pardubice3800:46:10-
45ZA506315Kovářová MagdalénaNáchod9700:46:12-
230MA506710Studený Petr9500:46:12-
101MB506656Šnajdr Lubor7700:46:12-
231MA509495Hýbl Tomáš8700:46:16-
102MB510349Vokrouhlík VítBC Nová Trojka7400:46:17-
46ZA511433Zikmundová Anna9300:46:19-
10ME512395Krejcar PetrMaratonstav Úpice4500:46:21-
47ZA513343Čermáková AlenaRtyně VP8600:46:22-
48ZA514786Lokvencová Dominika8300:46:24-
49ZA515723Jirásková Jana9100:46:26-
232MA515314Lelek MatyášČolek Team Červený Kostelec0300:46:26-
50ZA517703Havlová Markéta9400:46:27-
51ZA518408Zeisková RadkaŽ3 Sport8800:46:28-
233MA51847Švorc JiříJeštětice8300:46:28-
51ZA51845Dušánková Blanka9100:46:28-
103MB52149Vostoupal RichardJeštětice7800:46:29-
104MB522604Havlík PetrWikov MGI7100:46:33-
53ZA522525Michálková Alena9100:46:33-
30MD524739Hanousek VítězslavKorunka Běloves5200:46:36-
54ZA524760Žibřidová Alena9900:46:36-
55ZA526302Hrubá BarboraTJ Sokol Hlavňov9200:46:38-
55MC52620Holan MartinTJ liga 100 Praha6300:46:38-
28ZB528107Divišková Pavlína7400:46:39-
56ZA528206Repáňová Lucie9900:46:39-
234MA530312Nosál Matěj9200:46:40-
57ZA531574Beková Veronika9900:46:47-
235MA532704Rohan JanCermna Runners9100:46:48-
11ME533415Pohl FrantišekKamaradi4900:46:49-
58ZA534439Chudová JanaSK Okami Team z.s.8400:46:51-
105MB535547Sodomka Pavel7500:46:53-
59ZA53533Prostředníková AnnaHOVRCH8400:46:53-
105MB53516Málek JanCerhenice7500:46:53-
60ZA538575Hylenová Tereza9300:46:54-
107MB5399Milfait Petr7100:46:55-
236MA53924Šanda Jakubwww.webcook.cz8700:46:55-
108MB541661Kocián Libor7700:46:58-
237MA541288Molinger MatějZŠ Náchod - Plhov0400:46:58-
61ZA543234Vítková Veronika8900:47:01-
238MA543238Suchý MartinRunning Golfers / Žižkov8600:47:01-
12ME545328Lelek VítČolek Team Červený Kostelec5000:47:07-
56MC546282Frýdl MiroslavHradec Králové6400:47:08-
239MA547183Možíš ZdeněkJirda team9000:47:09-
57MC547405Herman Leoš6600:47:09-
8ZC549550Remarova JanaSK Chotěboř6300:47:10-
58MC54984Kácovský JiříBAK SEAL 6 Team6700:47:10-
29ZB549273Šimková DanielaBAK SEAL 6 Team7200:47:10-
109MB552259Janák Robert7300:47:18-
5ZD552589Vacková HanaSokol Starkoč5600:47:18-
240MA554322Kafka Jiří9000:47:20-
31MD55555Vilímek StanislavBenešovský běžecký klub5800:47:23-
241MA55626Zaoral VlastimilČerné plíce9100:47:24-
62ZA55669Zárubová MagdalénaNáchod8900:47:24-
62ZA556460Možíšová Jana0000:47:24-
64ZA559585Havlíčková Lucie9700:47:25-
30ZB559474Spatova Katerina7400:47:25-
9ZC561512Brabencová Irena7000:47:27-
65ZA562736Kropáčková Lucie9300:47:29-
242MA563778Peška JaroslavSpartak Police nad Metují9600:47:30-
13ME564227Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:47:31-
32MD5655Voborník PavelAC Srima5300:47:38-
243MA566610Pohanka MichalWikov MGI8100:47:41-
33MD567184Hovorka KarelTJ Petřiny Praha5100:47:42-
31ZB568386Kostyšynová EvaNáchod7700:47:43-
66ZA56862Sedláčková Iveta9200:47:43-
244MA570261Glos Petr8700:47:46-
245MA571608Gult MichalWikov MGI8500:47:48-
10ZC572247Gloserová Alena6900:47:50-
3MF573131Jantsch VítězslavELEVENRUNTEAM3500:47:51-
110MB574677Vintr JanVV MusicShop.cz7600:47:54-
32ZB574435Jelínková ErikaBječné ženy v běu7200:47:54-
246MA576254Ratsam PavelŽ3 Sport9100:47:55-
59MC577514Švorc Jan6300:47:57-
247MA578232Košťál JakubHOŘICE / www.jakubkostal.cz8400:47:59-
111MB579715Boekhout Ton7100:48:00-
67ZA580586Páslerová JanaPivní lázně Cepek8500:48:01-
248MA58063Franěk HugoBražecký mládenci8900:48:01-
60MC580692Jurák Pavel6500:48:01-
112MB583121Habr JanPraha7500:48:06-
112MB583742Čáp Ondřej8000:48:06-
33ZB585353Horáčková Luciežádný club7200:48:07-
11ZC586319Vymlátilová Marie6100:48:09-
114MB587427Srna JanHC Sparta Úpice - Kocouři7800:48:11-
115MB588430Vašata TomášHC Litvínov8000:48:13-
249MA589112Novotný Petr9000:48:15-
34MD590557Drew John6000:48:16-
34ZB591670Felklová Kateřina7700:48:22-
116MB592480Jelínek Oldřich7300:48:24-
68ZA593271Hepnarová LucieBáječné ženy v běhu8700:48:25-
68ZA593188Jančíková RomanaAtletický klub Hořice9700:48:25-
70ZA595636Součková Lucie8100:48:37-
71ZA596679Umlaufová Ema9700:48:39-
35MD597790Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov5400:48:40-
35ZB598173Kabele Kateřina7700:48:41-
250MA598407Novohradský Lukáš0100:48:41-
117MB600222Mazáč JosefBobteam7500:48:48-
12ZC601178Kahánková Jitka6600:48:51-
61MC601379Šeda JosefMaratonstav Úpice6400:48:51-
118MB603576Truneček JiříFamily Team7200:48:52-
72ZA604211Klimešová SimonaRUN4FUN Hradec Králové8200:48:56-
4MF605797Bielčik JindřichLichkov4000:48:59-
73ZA606230Hejčlova Andrea9400:49:00-
62MC607619Richter VojtěchCzech Orbital 2 (Wikov MGI)6100:49:02-
74ZA608130Králíčková LucieHasiči Kramolna NTC9600:49:05-
6ZD609685Říhová Zdeňka5900:49:13-
251MA610241Hůlek Martin0000:49:19-
75ZA610327Vávrová Edita8600:49:19-
76ZA612348Schumová Veronika8400:49:23-
63MC613245Mojžíš LiborVella Team6800:49:26-
36ZB614521Žaludová JanaSPB Dubový háj7900:49:28-
252MA615570Procházka LukášVernéřovice9300:49:31-
14ME616110Kocian LuděkAVC Praha4200:49:32-
253MA617481Feranec LuděkTJ Sokol Hlavňov8900:49:36-
119MB618620Štencl Radek7700:49:39-
119MB618287Molinger LuděkNáchod7200:49:39-
15ME62025Kuřík JiříOrel Studenec5000:49:44-
77ZA621505Jansová Alžběta0000:49:48-
254MA622159Primavera Luciano8900:49:50-
78ZA623104Tláskalová EvaOSK OPOČNO8300:49:51-
78ZA62322Luňáčková Petra8500:49:51-
7ZD625368Burdychová NaďaSokol Budych5500:49:52-
37ZB626711Hejnová KateřinaSKH Královéhradeckého kraje7900:49:54-
121MB626264Hejna LeošSKH Královéradeckého kraje7400:49:54-
80ZA626712Vlčková Hana8400:49:54-
81ZA629103Židíková VeronikaOSK OPOČNO8900:49:58-
81ZA629432Sodomková Andrea9200:49:58-
64MC631569Pinkava Petr6600:50:02-
83ZA632249Středová Evažádný club9100:50:10-
255MA633151Jiroud Lukáš9000:50:11-
84ZA633508Lipovská Markéta9800:50:11-
256MA63580Kubeček PatrikTJ Jiskra Machov9600:50:12-
256MA635597Tvrdík JonášSokol Starkoč9700:50:12-
8ZD635244Košťálová IvankaHořice5600:50:12-
258MA638517Gyurák Martin8800:50:17-
259MA639565Dvořák Jan8500:50:20-
16ME640263Proněk StanislavLiga 100 HK4500:50:30-
13ZC641494Jonášová ZdeňkaHradec Králové6400:50:32-
260MA642257Košťál VáclavHořice9400:50:40-
14ZC64351Jandová LídaTJ Sokol Šumperk7000:50:42-
85ZA643468Šimková LucieSDH Bohdašín9800:50:42-
85ZA643766Michlová Andrea9900:50:42-
261MA646267Slavík Petr8400:50:44-
38ZB646266Pumprová Pavlína7800:50:44-
15ZC648406Matysková Andrea6800:50:49-
262MA649307Mertlík VáclavŽ3 SPORT9500:50:53-
263MA650113Tomeš Miroslav9700:50:54-
65MC651560Škoda PetrŽvahov7000:50:55-
65MC651595Tvrdík MichalSokol Starkoč7000:50:55-
264MA653300Bartoň PetrSokol8200:50:58-
87ZA654629Pajerová Jana8300:51:04-
39ZB655727Synková Šárka7700:51:08-
40ZB656726Hrubá Petra7300:51:09-
122MB657791Malý JiříBK Čestice7200:51:10-
88ZA658291Antlová PetraPolice nad Metují8700:51:12-
16ZC659152Hellerová HanaHradec Králové6100:51:13-
123MB660632Němeček RenéVáclav Hána - Elektro7200:51:15-
41ZB661796Flégrová LucieRudník7800:51:18-
42ZB662738Nývltová MartinaMakakTeam7500:51:22-
43ZB663109Chládková StanislavaActivity Lanškroun7600:51:26-
9ZD664127Vraštilová MiloslavaTJ MARATONSTAV Úpice5600:51:29-
17ZC665644Havalcová Hana6200:51:32-
124MB666253Mütsch Radim7400:51:35-
89ZA66798Seifertova MartinaKingovi9700:51:36-
67MC66793Seifert JaroslavOZO-splav,Sport Hotárek7000:51:36-
90ZA669649Heřmánková RůženaŘízci Pavlišov9300:51:42-
265MA670657Kaufman Dan9000:51:44-
36MD6712Rak MilanŘízci Palvišov5900:51:46-
91ZA67270Valentová Romana9100:51:53-
44ZB673457Jančíková DanaAtletický klub Hořice7700:51:57-
44ZB673258Janáková Marie7600:51:57-
37MD675248Gloser Jiří5600:51:58-
266MA676491Dostál Adam9300:52:04-
92ZA676375Vacková Martina9600:52:04-
68MC678645Kábrt ZdeněkHorní Rtyně6100:52:07-
69MC679776Hrach RadekBC Nová Trojka Praha6600:52:08-
125MB6807Bitnar JaroslavNáchod7100:52:15-
46ZB681100Macková VladimíraOSK OPOČNO8000:52:17-
126MB68140Slezák MichalOSK OPOČNO7800:52:17-
93ZA68139Slezáková VeronikaOSK OPOČNO8500:52:17-
70MC684403Trhlík JiříPlzeň6100:52:20-
94ZA685673Rozinková Edita9700:52:24-
94ZA685305Rutová HanaŽ3 SPORT9700:52:24-
47ZB687737Fiedlerová JanaMakakTeam7500:52:27-
48ZB688142Sadílková ZuzanaBC Nová Trojka7500:52:30-
96ZA689240Davidová MichaelaSmiřic0200:52:31-
49ZB689425Boučková GabrielaVella Team7500:52:31-
71MC691289Polacek Jannachod6800:52:34-
18ZC69267Sehnalová Věra7000:52:35-
97ZA693768Peprná Kristýna9900:52:36-
127MB694720Bicek Tomáš7200:52:38-
50ZB695686Renská LenkaNáchod8000:52:42-
19ZC69566Pokorná JanaSobotka6300:52:42-
17ME697351Jaroš StanislavBílá Třemešná5000:52:45-
98ZA697367Köhlerová Zuzana9400:52:45-
99ZA699577Trunečková JanaFamily Team0400:52:47-
38MD700243Košťál KarelHořice5500:52:48-
20ZC701497Šternerová HanaHradec Králové6300:52:50-
100ZA702414Bazalová Lenka8200:52:53-
101ZA703511Zelena Ludmila8600:52:54-
21ZC704530Adamová AndreaTenis Úpice6800:52:55-
10ZD705120Keprtová MiloslavaIscarex Česká Třebová4800:53:05-
102ZA706342Vondráčková EliškaLvice Elza a Jiřinka9000:53:09-
39MD707716Hepnar JanSK Star Babí5700:53:13-
103ZA708205Pijáková MichaelaŽ3 sport9300:53:20-
104ZA709749Sedláčková Pavlína8600:53:25-
51ZB710624Červenák - Nývltová RenataWikov MGI7100:53:26-
52ZB711399Sedlářová Lenka8000:53:29-
40MD712218Troníček JiříPraha5800:53:35-
18ME713175Fejgl ZdeněkBěžecký klub Vratimov4200:53:41-
53ZB714687Baráková MonikaSvitavy7900:53:54-
267MA715695Hodic Petr9500:54:14-
105ZA716428Havalcová Žaneta8300:54:16-
41MD717643Havalec Štefan5700:54:26-
106ZA718510Chmelíková Denisa8200:54:37-
128MB718509Czub Ondřej7900:54:37-
107ZA720552Beránková Martina8700:54:46-
108ZA721528Pavlištová Judita8700:54:48-
11ZD722290Jirakova JanaSokol Starkoč5400:55:01-
42MD723221Jílek PavelBobteam Třebíč5600:55:11-
109ZA724678Kramlová Lucie9900:55:16-
72MC72528Antl JanSpartak Police nad Metují6300:55:36-
22ZC72658Reissigová Pavlina6800:55:52-
110ZA727129Králíčková LenkaHasiči Kramolna NTC8900:55:59-
23ZC728283Frýdlová JanaHradec Králové6800:56:09-
24ZC72930Dvořáková LenkaGP Kolín6600:56:19-
268MA730761Neumann Milan9300:56:22-
129MB731506Lipovský Petr7100:56:34-
5MF732198Culka VáclavNové Město nad Metují3500:56:58-
12ZD733186Hovorková MilenaTJ Petřiny - Praha4400:57:06-
111ZA734747Zelená BarboraSokol Mezileší0400:57:24-
130MB734746Zelený TomášSokol Mezileší7500:57:24-
13ZD73676Felklová JarmilaNový Malín6000:57:26-
112ZA73771Votavová Barbora8700:57:42-
25ZC738662Taube Olga6700:57:43-
113ZA739651Mikušíková Zlata9000:58:14-
113ZA739652Brandejsová Tereza9000:58:14-
269MA741606Duška JakubWikov MGI8900:58:20-
115ZA7423Blažková MichaelaŘízci Palvišov9600:58:29-
270MA743398Hlavatý DominikJarozvěř8600:58:35-
271MA744214Kvasnička Michal-8700:58:45-
116ZA745486Špetlová Kateřina9100:58:47-
73MC74621Schirlo PavelMetujští tygři6900:58:51-
131MB747135Gottwaldová Markéta7800:59:32-
117ZA748246Gloserová Veronika8100:59:49-
54ZB749410Kábrtová HanaAtletika Rtyně v Podkrkonoší7801:00:02-
118ZA750541Volfová Kristýna9601:00:07-
119ZA75114Kusnierzova Petra9001:00:37-
6MF752642Lanta Jiří3401:00:59-
7MF753335Vorel MilanSlatiňany4001:01:33-
120ZA754168Mesnerová Lucie8601:01:34-
272MA755167Špelda Jan8701:01:35-
121ZA756556Olejnik Ela8901:02:39-
26ZC757203Nádherová HanaHradec Králové6801:02:41-
27ZC758154Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6601:02:47-
28ZC759126Marková Marcela7001:03:18-
74MC760631Hátaš JosefTJ Jiskra Adršpach6301:03:22-
8MF761771Bém FrantišekAC Slovan Liberec2701:03:25-
132MB762397Noovhradský David7201:04:22-
9MF763420Brych JiříTJ Liga 100 Hradec Králové4001:09:40-
122ZA764765Francová Veronika9001:10:45-
123ZA765764Zelená Jitka8401:10:46-
10MF766770Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2701:37:15-
19ME767751Linhart St. MilošSC Dobrošov4401:39:13-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód