hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Kros okolo Žampachu a přes Kozince

17.11.2015, úterý

Propozice závodu

  • název závodu: Kros okolo Žampachu a přes Kozince
  • datum konání: 17.11.2015
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: KUS Sopotnice

Sociální sítě

Místo konání

centrum obce Žampach
10:30 hodin

Přihlášky

v prostoru startu a cíle, pro hlavní kategorie od 8:45 do 10:00 h (pozdější přihlášení není z organizačních důvodů možné!), dětské kategorie vždy alespoň 20 minut přes startem, konkrétní rozpis kategorií a časy jejich startu budou uvedeny na webu klubu KUS Sopotnice s dostatečným předstihem

Startovné

Dětské kategorie zdarma, hlavní kategorie na 11,5 km 70 Kč

Popis tratě

Délka: 11,5 km
Převýšení: 490 m
Náročný převážně lesní kros vedoucí po lesních a polních cestách a částečně po místních asfaltových komunikacích okolo zříceny hradu Žampach a přes Kozí hřbety v katastrech obcí Žampach, Písečná a Dlouhoňovice, kratší tratě pro vložené závody dětí

Ceny pro vítěze

ve všech kategoriích věcné ceny, v hlavní kategorii žen a mužů dále poháry pro nejlepší první 3 závodnice / závodníky.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

KUS – klub univerzálních sportovců Sopotnice, čp. 361, 56115 Sopotnice
Tomáš Krejsa, tel. +420 603 868 944

Propozice pořadatele ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.xcski.cz

E-mailová adresa

renovak@renovak.cz

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 10,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ117Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:41:12-
2MJ2251Skalický MatyášKOB Ústí nad Orlicí9600:53:13-
3MJ3657Koditek JonášKOB Ústí nad Orlicí0100:57:36-

Muži 20-49 let (trať 10,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA215Hejl RadekKrálíky7200:43:55-
2MA321Moskva RomanPasivity Žamberk7500:46:15-
3MA452Šrůtek DavidBKL Machov8000:46:17-
4MA550Štancl DanielKOB Ústí nad Orlicí9500:46:27-
5MA69Krunčík PavelSkuhrov nad Bělou8500:46:59-
6MA727Doleček JosefFORT SMC Ústí nad Orlicí7900:47:59-
7MA849Koblížek KamilKOB Ústí nad Orlicí8000:48:13-
8MA1024Švadlena PavelKOB Choceň7500:48:42-
9MA111Jadrný LubomírÚstí nad Orlicí7300:49:13-
10MA126Dryml MojmírRunsport Team8600:49:17-
11MA1323Pátek MichalKOB Choceň8600:50:19-
12MA1422Sládek FrantišekCC Choceň8300:50:43-
13MA1510Scheuer JanActivity Lanškroun6600:50:48-
14MA1628Živný Marek3D Fitness Race Team9100:51:39-
15MA1848Suchodol Josef3D Fitness Race Team6700:52:14-
16MA2018Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:52:25-
17MA2326Neuman RadimPUNK WORKX7700:53:50-
18MA2453Beneš MichalRunsport Team8300:54:25-
19MA2520Pražák TomášJiskra Hylváty - kuželky7100:54:42-
20MA2632Brožek TomášKOB Ústí nad Orlicí6900:54:57-
21MA3055Koclíř MiroslavKUS Jablonné nad Orlicí7200:56:15-
22MA3136Jurajda PavelTK Letohrad7400:56:18-
23MA3354Vaňous MartinGeodézie Ústí nad Orlicí6900:56:47-
24MA3458Vaňous JanÚstí nad Orlicí7300:57:09-
25MA3530Růžička TomášPasivity Žamberk8500:57:20-
26MA3725Vítek MiroslavÚstí nad Orlicí7200:58:13-
27MA3841Vaško AdamŽamberk8900:59:47-
28MA4045Krejčí Michal-8501:01:12-
29MA4216Zvoník PetrAtletika Žamberk7201:01:34-
29MA4219Kacálek Jakub-8601:01:34-
31MA4447Hruban Jan-6601:01:52-
32MA4546Kulhavý MiroslavTessuti sport6701:02:06-
33MA4743Kovárník JaroslavSK-SRCH8001:02:19-
34MA5042Schleiss Jan-7701:03:11-
35MA5440Fogl Michal-6601:08:54-
36MA557Moravec Filip3D Fitness Race Team8801:09:34-

Muži 50 let a starší (trať 10,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC934Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:48:25-
2MC1937Skalický JosefActivityLa.cz Žichlínek6200:52:20-
3MC2733Liška PavelCTC Fort Ústí nad Orlicí6300:55:16-
4MC2838Chládek JosefOB Žamberk5900:55:57-
5MC298Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:56:02-
6MC3913Švec MiroslavSokol Potštejn5201:00:13-
7MC4811Křoustek KarelSKI SKUHROV4801:02:23-
8MC5712Šponar JosefOOB Žamberk4701:09:43-
9MC5814Bielčik JindřichLichkov4001:15:29-

Juniorky 19 let a mladší (trať 10,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ3239Chládková SimonaReal Niggas o.s. Chládkové9600:56:29-
2ZJ4156Koclířová AdélaSK Žamberk Tessuti sport9801:01:24-

Ženy 20-39 let (trať 10,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA175Tobišková TerezaLitice nad Orlicí7700:51:50-
2ZA4929Fojtíková HanaPasivity Žamberk7901:02:40-
3ZA5244Benedová LenkaSK-SRCH8501:04:44-
4ZA552Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7901:09:34-

Ženy 40 let a starší (trať 10,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC2135Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:52:31-
2ZC4631Brožková KvětaKOB Ústí nad Orlicí7401:02:16-
3ZC514Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7201:03:18-
4ZC533Vanická BlankaAtletika Žamberk7201:05:13-

Trať 10,5 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ117Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:41:12-
1MA215Hejl RadekKrálíky7200:43:55-
2MA321Moskva RomanPasivity Žamberk7500:46:15-
3MA452Šrůtek DavidBKL Machov8000:46:17-
4MA550Štancl DanielKOB Ústí nad Orlicí9500:46:27-
5MA69Krunčík PavelSkuhrov nad Bělou8500:46:59-
6MA727Doleček JosefFORT SMC Ústí nad Orlicí7900:47:59-
7MA849Koblížek KamilKOB Ústí nad Orlicí8000:48:13-
1MC934Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:48:25-
8MA1024Švadlena PavelKOB Choceň7500:48:42-
9MA111Jadrný LubomírÚstí nad Orlicí7300:49:13-
10MA126Dryml MojmírRunsport Team8600:49:17-
11MA1323Pátek MichalKOB Choceň8600:50:19-
12MA1422Sládek FrantišekCC Choceň8300:50:43-
13MA1510Scheuer JanActivity Lanškroun6600:50:48-
14MA1628Živný Marek3D Fitness Race Team9100:51:39-
1ZA175Tobišková TerezaLitice nad Orlicí7700:51:50-
15MA1848Suchodol Josef3D Fitness Race Team6700:52:14-
2MC1937Skalický JosefActivityLa.cz Žichlínek6200:52:20-
16MA2018Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:52:25-
1ZC2135Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:52:31-
2MJ2251Skalický MatyášKOB Ústí nad Orlicí9600:53:13-
17MA2326Neuman RadimPUNK WORKX7700:53:50-
18MA2453Beneš MichalRunsport Team8300:54:25-
19MA2520Pražák TomášJiskra Hylváty - kuželky7100:54:42-
20MA2632Brožek TomášKOB Ústí nad Orlicí6900:54:57-
3MC2733Liška PavelCTC Fort Ústí nad Orlicí6300:55:16-
4MC2838Chládek JosefOB Žamberk5900:55:57-
5MC298Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:56:02-
21MA3055Koclíř MiroslavKUS Jablonné nad Orlicí7200:56:15-
22MA3136Jurajda PavelTK Letohrad7400:56:18-
1ZJ3239Chládková SimonaReal Niggas o.s. Chládkové9600:56:29-
23MA3354Vaňous MartinGeodézie Ústí nad Orlicí6900:56:47-
24MA3458Vaňous JanÚstí nad Orlicí7300:57:09-
25MA3530Růžička TomášPasivity Žamberk8500:57:20-
3MJ3657Koditek JonášKOB Ústí nad Orlicí0100:57:36-
26MA3725Vítek MiroslavÚstí nad Orlicí7200:58:13-
27MA3841Vaško AdamŽamberk8900:59:47-
6MC3913Švec MiroslavSokol Potštejn5201:00:13-
28MA4045Krejčí Michal-8501:01:12-
2ZJ4156Koclířová AdélaSK Žamberk Tessuti sport9801:01:24-
29MA4216Zvoník PetrAtletika Žamberk7201:01:34-
29MA4219Kacálek Jakub-8601:01:34-
31MA4447Hruban Jan-6601:01:52-
32MA4546Kulhavý MiroslavTessuti sport6701:02:06-
2ZC4631Brožková KvětaKOB Ústí nad Orlicí7401:02:16-
33MA4743Kovárník JaroslavSK-SRCH8001:02:19-
7MC4811Křoustek KarelSKI SKUHROV4801:02:23-
2ZA4929Fojtíková HanaPasivity Žamberk7901:02:40-
34MA5042Schleiss Jan-7701:03:11-
3ZC514Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7201:03:18-
3ZA5244Benedová LenkaSK-SRCH8501:04:44-
4ZC533Vanická BlankaAtletika Žamberk7201:05:13-
35MA5440Fogl Michal-6601:08:54-
36MA557Moravec Filip3D Fitness Race Team8801:09:34-
4ZA552Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7901:09:34-
8MC5712Šponar JosefOOB Žamberk4701:09:43-
9MC5814Bielčik JindřichLichkov4001:15:29-

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 90%
Zvolená trasa závodu: 80%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: 90%

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
93%

Názory na závod

Ten konečný kopec byl krutý
Jurajdap

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód