Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Hradecký půlmaraton

11.10.2015, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Hradecký půlmaraton
  • datum konání: 11.10.2015
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Sportvisio

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Internetové stránky

http://www.sportvisio.cz/zavody/hradecky-pulmaraton/propozice.ht

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

M20 (trať 21,97 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA21366Dymák PavelVITALYTE Maraton Tým8701:07:55-
2MA927Hejl JakubOOB Kotlářka8901:14:03-
3MA12407Majoroš MichalPolice nad Metují8601:15:31-
4MA14479Holík MichalELEVEN RUN TEAM9001:16:16-
5MA20620Tóth TomášVencl tým Ústí nad Orlicí9001:19:02-
6MA271263Heřmánek MartinAutomotive Lighting8601:20:47-
7MA291415Singr MartinSV metal8701:21:12-
8MA31792Česal MartinAK Litvínov8801:21:25-
9MA321144Andrš MartinTriski Horní Počernice8801:21:34-
10MA35970Kafka Ondřej8901:22:09-
11MA38149Dryml MojmírRunSport Team8601:22:22-
12MA391312Navrátil Lukáš8901:22:37-
13MA471105Málek JanRWE8801:24:15-
14MA491295Havelka Jaroslav9401:24:30-
15MA521026Pavelka MarekSKOMT8801:25:20-
16MA551039Mařáček Tomáš8901:25:44-
17MA56894Hrůša VojtěchTJ Sokol Hradec Králové9901:25:59-
18MA611111Horáček MartinX88701:26:23-
19MA621316Pohanka TomášJídelna Pohanka8801:26:31-
20MA641448Vozka Pavel8901:26:44-
21MA65845Beneš VojtěchRun4Fun8601:26:49-
22MA781225Šikola JiříTJ LIAZ Jablonec nad Nisou9501:28:27-
23MA831142Vojtěch MarekSK Svěrák8801:28:45-
24MA841410Křivánek FilipRunning Free9101:28:47-
25MA891134Živný Marek3D Fitness Race Team9101:29:10-
26MA90255Kosař Jan9501:29:17-
27MA94784Vavrečka Martinsk týniště nad orlicí9101:29:29-
27MA941309Hořejš OndřejIntersport8701:29:29-
29MA99768Jůza Martin9601:29:36-
30MA1091204Vondrák David9101:30:32-
31MA11392Kameníček MichalVinařice8601:30:48-
32MA1141404Karlovský Ondra9101:30:54-
33MA122751Plašil VáclavSySleŽije9101:31:23-
34MA124791Bosnovič MilošBáječné ženy v běhu8701:31:25-
35MA1261480Mohyla OndřejBrečoch Team8701:31:46-
36MA1301094Vincour Matěj9401:32:09-
37MA1351127Tejkal Šimon8801:32:24-
38MA139935Poláček Aleš9701:32:31-
39MA1561259Klauda Michal9001:33:35-
40MA1571172Horák LukášRETIA Pardubice8601:33:38-
41MA164490Strouhal VojtaHradec Králové8601:34:10-
42MA167355Bitnar PavelHK9701:34:19-
43MA170295Kubrt Matěj8801:34:26-
44MA178115Procházka Filip9401:34:57-
45MA1811248Pavelka Jan9201:35:16-
45MA181280Jureček MichalIscarex Česká Třebová9601:35:16-
47MA185809Letko ZbyněkHZS Jičín8801:35:21-
48MA186928Czagan JanSDH Dědek9301:35:23-
49MA193127Moravek Jan9001:35:59-
50MA1951337Toman Jan9501:36:09-
51MA205176Beneš JiříRychnov nad Kněžnou8801:36:46-
52MA2091330Capoušek AdamTJ Sokol Hradec Králové9901:37:05-
53MA2241285Dvořáček JanRETIA Pardubice8601:37:51-
54MA2381307Bartoš MichalBrtnice9401:38:16-
55MA2441058Flajžík Petr9701:38:26-
56MA2501154Tomeš Jakub9201:38:31-
57MA266906Drs Adam8701:38:53-
58MA268502Sedláček Jan9701:38:56-
59MA271588Malina David8601:38:57-
60MA275721Šulc JanSK Atis Praha8701:39:12-
61MA28148Trumm LukášHradec Králové8701:39:41-
62MA294874Zástěra Ondřej9901:40:19-
63MA295439Janoušek Martin9201:40:20-
64MA2961218Kučera Ondřej8801:40:22-
65MA3021129Hloušek JanKostelec nad Orlicí9301:40:37-
66MA304554Šulc Lukáš9701:40:42-
67MA3211477Korbel MartinVamberk9201:41:13-
68MA3241251Žampach Marek9101:41:20-
69MA326626Veselka Michal9101:41:25-
70MA328921Lopour Miroslav8801:41:37-
71MA3301037Jirásko Jan8701:41:42-
72MA335773Matějka MichalLodín8601:41:55-
73MA3641109Novák Michal8601:43:04-
74MA366782Kovalčuk Vladimír9501:43:08-
75MA3821418Fadl Adam9501:43:46-
76MA3841014Gantner FilipAK Bříza & Trubač8901:43:48-
77MA386666Lagarde MatyášBMBK8801:43:57-
78MA3891292Přichystal Jiří9001:44:03-
79MA391518Javerník Karel9201:44:07-
80MA392955Hejzlar JakubNáchod8901:44:08-
81MA399354Barták ZdeněkBowling Squash Sadská8801:44:21-
82MA401382Stodůlka Martin9101:44:23-
83MA4091481Kinzel MartinBrečoch Team8601:44:33-
84MA424309Kačer JanSokol Vlastibořice8901:44:54-
85MA4301274Pišný Michael8901:45:12-
85MA4301184Bajtos Maros8701:45:12-
87MA4381365Kosek JanSOOB Spartak Rychnov nad Kněžn9501:45:31-
88MA4501458Klofáč DanielBrtnice9201:46:04-
89MA4541007Verner Michal8701:46:06-
90MA4631103Chmelař Josef8601:46:15-
91MA464462Doležal Radek8601:46:18-
92MA470802Staněk MichalHradečtí Bizoni9201:46:46-
93MA477677Zelenda RadekKrásná Lípa8601:47:02-
94MA4841180Bennett James8601:47:20-
95MA4871441Panenka Michal8601:47:28-
96MA490954Hejzlar DavidProfesionální klub BABÍ9801:47:36-
97MA494944Magnusek MartinČajovna u Bílého draka8701:47:53-
98MA5001450Sloboda TomášTJ Slavoj0001:48:12-
99MA5081327Khýn Lukáš9101:48:31-
100MA5151148Rejchrt JanNové Město nad Metují8801:48:48-
101MA518861Nešetřil Radek8901:48:54-
102MA521830Rosulek DavidHradečtí Bizoni9301:49:03-
103MA523839Vítek Pavel8801:49:08-
104MA538444Zima Adam9601:49:28-
105MA540914Dostál Vojtěch9101:49:29-
106MA542940Kunert Pavel8801:49:34-
107MA54516Adamíra Jan8601:49:43-
108MA5541097Jedlinský Miloš9401:50:04-
109MA5571345Dušek Vladimír9601:50:06-
110MA5631277Hořínek Adam9101:50:27-
111MA565924Zemek Josef8601:50:34-
112MA574807Macák Ondřej8701:50:42-
113MA5831411?ien Christian dalheimBenteler8801:51:02-
114MA5851073Pešava TomášSTS Chvojkovice - Brod8801:51:04-
115MA5921152Syrůček MarcelSTRV8801:51:15-
116MA608604Hrubeš Tomáš8801:51:48-
117MA611430Boček Jakub8701:51:53-
118MA613813Matějus Tomáš8901:51:57-
119MA614674Brzák Jan8801:51:58-
120MA619435Hejtmánek Jan9001:52:11-
121MA6221392Tichánek Tomáš8601:52:16-
122MA624155Brouček Miloslav8901:52:20-
123MA630319Králík Tomáš9201:52:32-
124MA632646Pop Tomáš8901:52:35-
125MA63350Horák Jakub8901:52:36-
126MA635618Juránek Filip9801:52:39-
127MA6401128Hansl VojtěchTJ Slavia HradecKrálové9101:52:44-
128MA6411213Šipka LukášTj Slavia Hradec Kralove vodni8801:52:45-
129MA650988Salášek Stanislav8601:53:00-
130MA6541413Brzek DavidRETIA Pardubice8901:53:08-
131MA657603Surovec Martin8901:53:18-
132MA6791086Gol MichalCF Parbubice8601:53:47-
133MA696946Košín DavidKČT Kralupy nad Vltavou9701:54:25-
134MA706999Machovec Jan9001:54:41-
135MA714754Dohnal Jiří8801:55:05-
136MA7171358Knížek Jan9301:55:11-
137MA7211323Petříček LubošCF Parbubice9401:55:18-
138MA7271447Žák FilipSECA9401:55:32-
139MA729571Herčík TomášFajn Tým8601:55:33-
140MA753118Abert Jakub8901:56:26-
141MA7691056Černý Jiří9201:56:47-
142MA776424Bahník Jan8601:56:55-
143MA779806Vomočil Josef9101:56:56-
144MA781523Paul Pavel8701:56:57-
145MA8001267Doubek Jiří9601:57:31-
146MA8051075Kutnar Michal8601:57:33-
147MA8161375Hlava Tomáš9801:57:49-
148MA819647Langer Petr8901:57:53-
149MA83178Mikušek Jiří8601:58:06-
150MA8331254Bárnet Lukáš8801:58:19-
151MA839375Žáček Kryštof9801:58:45-
152MA843801Bezvoda ErikHradečtí Bizoni9201:58:52-
153MA862360Lébl Ondřej8601:59:42-
154MA871391Novák KvidoRWTTC8901:59:55-
154MA871219Rusek Jakub9801:59:55-
156MA941495Novotný Michael9102:03:02-
157MA9451113Lorenc Jiří9202:03:16-
158MA948210Nohejl Jakub9702:03:22-
159MA956324Byrtus Marek8702:03:36-
160MA9701367Makovský Šimon0102:04:15-
161MA9811115Falta Petr9002:05:07-
162MA988168Šelepa JanETriatlon8802:05:32-
163MA1004882Cichý Filip8802:06:22-
164MA1006544Vojáček Jakub9902:06:24-
165MA1014681Strašek Jan8702:06:57-
166MA1033565Skramlik Jan8902:07:56-
167MA1104701Vlasák Martin8902:12:22-
168MA1107273Mráz Stanislav8602:12:26-
169MA1112389Novák AloisRWTTC8802:12:54-
170MA1117454Honzik Jakub8702:13:20-
171MA1141406Jareš RadekBŽB8902:15:54-
172MA11451339Hetych JanRETIA Pardubice9002:16:12-
173MA1155154Procházka Tomáš9002:16:34-
174MA1216429Růžička Jakub8702:26:09-
175MA1222390Novák PetrRWTTC8902:27:35-
176MA1223941Doležal Martin8902:27:57-
177MA12261355Nosek Petr8702:29:19-
178MA124211Pelikán OndřejBrno Pitbulls8602:34:20-
M30 (trať 21,97 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB11457Kohut JanRELAX-FIT.CZ TEAM8501:06:18-
2MB31462Kučera Lukáš8101:09:30-
3MB4486Gaisl LubošELEVENRUNTEAM8501:12:26-
4MB5576Koubek JiříSpartak Praha 48401:13:22-
5MB7837Tučan JindřichSpartak Praha 47801:13:38-
6MB81362Janata MilanRUN4FUN/SALMING8501:13:43-
7MB171062Dokulil ZdeněkOlomouc8001:17:41-
8MB18867Vlasák Adamčeska8401:17:57-
9MB19201Čejka BořivojKRB Chrudim8001:18:52-
10MB211340Pirkl PavelLiberec7901:19:18-
11MB221403Jurič MiroslavUSK Akademik Cheb7601:19:23-
12MB261310Wolf JosefAC Čáslav7901:20:30-
13MB28757Sklenář Tomáš8301:21:02-
14MB3032Šimák JanHradec Králové8301:21:17-
15MB331089Dvořák MartinBěžecký klub České spořitelny8101:21:58-
16MB36311Pleskot OndřejIT Pardubice8401:22:12-
17MB40644Polcar JiříAC Moravská Slavia Brno7701:22:39-
18MB4174Zámečník JanAK Emila Zátopka Kopřivnice8001:22:40-
19MB431027Vrchota PetrPlanet Cycling8101:22:54-
20MB441390Buček MartinMST Jihlava7801:23:03-
21MB461453Křejčí VojtěchTJ Gruba HK7701:24:13-
22MB511212Hardyn MichalPlnaPenezenka.cz8401:25:03-
23MB53446Švihovský JaromírSportcentrum Jičín8001:25:31-
24MB541265Vrábel PavelMST Jihlava7901:25:40-
25MB57376Rokyta PavelChvaletice7901:26:02-
26MB63299Mrázek VladimírChlumec nad Cidlinou8501:26:38-
27MB69819Simon MartinDopravní zdravotní služba Nác8001:27:36-
28MB701294Beneš MartinBašta team7601:27:38-
28MB70774Tomášek Adam8101:27:38-
30MB721019Kmošek RomanJanov u Litomyšle7601:27:42-
31MB751101Kaiser Kamil8401:28:20-
32MB77743Urbánek JirkaSplašená Lokomotiva Chlumec nad Cidlinou7601:28:25-
33MB79750Novák JiříSySleŽije8001:28:31-
34MB81256Sychrovský MartinWikov7601:28:36-
35MB8279Salaj LukášSK OMT Pardubice8501:28:37-
36MB85829Fišer IvanČeské Budějovice8301:28:51-
37MB91117Sládek FrantišekCC Choceň8301:29:21-
38MB921402Bíman OndřejSKI Olfin Car Trutnov7901:29:27-
39MB93453Trávníček Marek7601:29:28-
40MB961013Svoboda Jiří7801:29:30-
41MB97812Maleček David8301:29:34-
41MB97675Jureček Jan8301:29:34-
43MB101103Pospíšil JaroslavBike&Run Team Stará Paka7801:29:40-
44MB104619Šír VladimírKlub Josefa Buďárka, Jilemnice7601:29:51-
45MB106179Lahdenpera Juho7901:29:56-
46MB107920Rudinský JiříSZTM ROB Pardubice8101:30:05-
47MB108653Stengel PeterBühler Motor8301:30:14-
48MB110762Kašpar Lukáš8101:30:41-
49MB112636Dařbuján LukášPardubice7701:30:47-
50MB1161260Černý Jiří25A7801:31:05-
51MB1171174Štys PavelRETIA Pardubice7801:31:10-
52MB1191322Vetchý JanNetSuite8501:31:18-
53MB1211299Soukup Miroslav8101:31:20-
54MB1281040Pospíšil Ondřej8201:31:56-
55MB129271Plašil Jan8001:32:03-
56MB131917Polan MichalPlacatá želvička8101:32:15-
57MB1331440Filipec PetrTobi/Sporti Frenštát8401:32:19-
58MB1341394Šebelka ZdeněkHonitka.cz7601:32:22-
59MB1371380Kutílek Miroslav8201:32:28-
60MB138394Pospíšil Daniel7801:32:29-
61MB141320Celar MarekIntecha Hradec Králové8201:32:39-
62MB1421398Košátko VítMarius Pedersen Run Racing Tea7901:32:40-
63MB143733Turek Jiří7801:32:47-
63MB143137Ingr JiříTJ Liga 100 Olomouc7601:32:47-
65MB146322Drahoš Milan8101:32:54-
66MB148840Šolc FilipSki Žabiny8501:33:03-
67MB1521126Krejci Viktor7601:33:21-
68MB155716Nezbeda Tomáš8501:33:32-
69MB1571167Zitka AdamRETIA Pardubice8401:33:38-
70MB160575Břeň MichalPardubice7801:33:50-
71MB162736Šantroch RadekSKP Trutnov7601:33:59-
72MB1631331Znojemský KarelLK Ledeč n.S.7701:34:09-
73MB165278Česla PetrBěhající chemici7901:34:12-
74MB166725Čermák Zdeněk7601:34:16-
75MB169828Měšťan David8401:34:25-
76MB1711328Malátek Antonínpardubice7701:34:29-
77MB172306Pavliš JiříPraha 58401:34:37-
78MB1761427Jakl JaroslavHořice8101:34:42-
79MB177261Vrana PetrBuřtárna U Pěti Buků8001:34:50-
80MB179715Podlešák MarekSKI Mapos7801:35:03-
81MB1831166Kuřík Michalbětlon7601:35:20-
81MB183953Gogola JánPardubice7701:35:20-
83MB1881077Kopecký Petr7701:35:36-
83MB188148Volák Ondřej8101:35:36-
85MB190686Veslík Alexandr7601:35:40-
86MB192869Grimm Zdeněk7701:35:48-
87MB19798Firkušný MartinSmiřice8201:36:17-
88MB199491Ryba TomášJílovští Sandyboys8001:36:29-
89MB200976Kubasa Jiří7701:36:37-
90MB202366Dostál Petr8501:36:43-
91MB2071302Černohorský Michal8501:36:57-
92MB2111000Šťastný Michalběhám pro radost7601:37:16-
93MB213947Samek Ondřej8201:37:24-
94MB214305Novotný FilipPraha7701:37:29-
95MB21623Novák PetrChrudim7801:37:32-
96MB21845Drahoňovský Jan8001:37:40-
97MB2261210Dušek Milansk týniště nad orlicí7601:38:01-
98MB2271252Kričfaluši PavelRoudnička8001:38:05-
99MB2291164Preněk Libor7601:38:06-
99MB2291232Pojmon LeošRETIA Pardubice7601:38:06-
101MB2351149Tomáš ZdeněkBike&Run Team Stará Paka7601:38:13-
102MB236871Spěšný JiříSK Třeskoprsky7601:38:14-
103MB2401356Kopp LukášSECA PALUBKY8301:38:19-
104MB2431412Nový PavelTriatlon Mladá Boleslav7701:38:25-
105MB2521395Teichman RadekSK Tribejk7901:38:32-
106MB254836Paulovič LadislavSKP Rychnov nad Kněžnou7601:38:33-
107MB2591132Půlpán MartinEbrana8001:38:46-
108MB2601298Loučný Jiří7701:38:47-
109MB262338Sterba MichalTo je blbý7801:38:48-
110MB264238Branda Jan8001:38:51-
111MB2711003Boháč JanRUN4FUN Hradec Králové8101:38:57-
112MB276756Sekanina JanLesy České Republiky8101:39:15-
113MB2771341Ambrož ZdeněkSK Vídeň7801:39:16-
114MB2791359Boszorád LadislavBAŤOVKA RUN TEAM8401:39:28-
115MB2821214Rezek Zbyněk8201:39:44-
116MB283844Hejkrlík MartinHBC ruzstevní8501:39:48-
117MB286269Novotný Miloš7601:39:57-
118MB289335Toman Michal8101:40:10-
118MB289986Martinů PavelContinental Sport Club8101:40:10-
120MB293796Grof TomášBylany7601:40:16-
121MB297937Lorenc JanSECA PALUBKY7901:40:24-
122MB298645Žabčík MarekPardubice8001:40:25-
123MB301373Fuksa LeošHappy Endings8101:40:31-
124MB3031200Dogaru VasilRUNGO8101:40:41-
125MB309959Baran Ľubomír7701:40:53-
126MB3101256Černý Tomáš25A7601:40:54-
127MB314622Navrátil JakubTornados8301:41:00-
128MB31593Hrdinka Jirka8201:41:06-
129MB322298Píša DavidJAKO DUHA8501:41:14-
130MB323805Lorenc Lukáš8201:41:16-
131MB3251350Dolejší PetrAPD7601:41:22-
132MB331706Uher Tomáš8501:41:43-
132MB3311138Pavelka Michal8001:41:43-
134MB333789Vágner Pavel7901:41:46-
135MB33536Dovičín Petr7901:41:55-
136MB337590Wejda VlastimilJanov u Litomyšle7801:41:59-
137MB341358Mrázek PetrSK Hasiči Brno7801:42:11-
138MB3441246Tomáš Kvasnička8201:42:17-
139MB347526Hofman Janžádný club8201:42:39-
140MB35060Švarc AlešPocem7801:42:50-
140MB350704Jaroš Jan7901:42:50-
142MB354673Hloušek Martin7901:42:51-
143MB358794Klein Josef8501:42:55-
144MB364821Sedláček Tomáš8301:43:04-
145MB370421Moka Michal7901:43:22-
145MB370344Trávníček Tomáš7801:43:22-
147MB3811231Knop LukášLaFabrique7901:43:37-
148MB385534Petr JanJeštětice7701:43:51-
149MB393960Festa Marek8301:44:11-
150MB3951118Drtina David7801:44:15-
151MB4011465Pokorná KateřinaPardubice8501:44:23-
152MB4041401Zeman Jindřichžádný club8401:44:24-
153MB4051209Werner Martin8301:44:26-
153MB4051102Mandlík Radek7601:44:26-
155MB414724Barvínek MartinŽamberk8001:44:40-
156MB4191482Hank Stanislav7701:44:42-
157MB4201416Havlíček Dušan7601:44:43-
158MB421242Košťál Marek8301:44:45-
159MB427781Veselý Petr7801:45:03-
160MB428950Matuška MartinOhnišov8001:45:07-
161MB429741Přemyslovský Jan8501:45:10-
162MB4351165Petrovický LubošRETIA a.s. Running Team8301:45:17-
163MB437683Brejcha Miroslav8301:45:26-
164MB439933Franko MartinNákup Letohrad8001:45:33-
165MB4401131Šmejkal Karel7601:45:34-
165MB440648Pavlovec OndřejBühler Motor8401:45:34-
167MB442315Bártl Kamil8401:45:35-
168MB449595Renský Michal7901:46:00-
169MB4511238Stránský TomášLight Core8101:46:05-
170MB460703Hubáček JiříLake Louise, AB, Canada7701:46:11-
171MB4741182Vlk MartinRETIA Pardubice7801:46:53-
172MB475692Vojáček David8301:46:58-
173MB4781352Růžička TomášCycling Team Brandýs8501:47:05-
174MB481993Šesták MichalTJ Sokol Roztoky8201:47:07-
175MB492589Černohous PavelJablonné nad Orlicí7901:47:45-
176MB4951137Precechtel Martin8401:47:57-
177MB49656Svoboda Petr8001:48:00-
178MB50494Fuchs MatějFušovi (www.matejfuchs.cz)8501:48:22-
179MB5061369Fiala Roman8501:48:23-
180MB5071208Stránský Lukáš8401:48:29-
181MB5171186Richter RobertRETIA Pardubice8001:48:53-
182MB524640Šefr Jakubmozkodlab budvajs8501:49:09-
183MB5261409Dubský Michal8201:49:12-
183MB526400Myšák Zbyněk7801:49:12-
185MB5301122Kovanda LukášPraha 57801:49:17-
185MB530330Bartek Oldrich7601:49:17-
187MB537925Vacek JanPraha8101:49:26-
188MB543609Chmelař Michal8101:49:36-
189MB546304Hušek Roman8301:49:46-
190MB5521031Fait Milan8101:49:59-
191MB554551Blecha Jan8301:50:04-
192MB5601025Kubec Lukáš8401:50:17-
193MB5621475Karlas Michal8501:50:26-
194MB570817Vařečka Lukáš8301:50:38-
195MB5711091Hrůša Jakub7601:50:39-
196MB573451Ondráček Petr8401:50:40-
197MB577633Navrátil Michal7701:50:44-
198MB58021Sopek Tomáš7601:50:50-
199MB582262Vejskrab DavidPain lovers CB7901:50:57-
200MB583766Nývlt Štěpán8401:51:02-
201MB589457Bartoš OndřejRTZlo8301:51:13-
202MB595833Černý Martin8101:51:20-
203MB599239Jones DavidBohnický Blues7901:51:29-
204MB601530Vojtěch Martin8001:51:33-
205MB602972Teplý StanislavPiviště Kořalov7801:51:38-
206MB607672Dvořák Libor8101:51:42-
207MB617167Matys VladimírHradec Králové8401:52:01-
208MB618886Bábela Martin7701:52:03-
209MB6201125Mucha VladimírLeskovec8201:52:12-
210MB621713Francouz Ladislav7901:52:15-
211MB625585Šanda LadislavTJ Chudeřice8201:52:21-
212MB6261104Vondrák Jiří7701:52:22-
213MB629979Kosina Pavel8101:52:31-
214MB631907Zajíc PetrDonaldovy děti7601:52:34-
215MB643656Chyba Tomáš7601:52:48-
216MB646228Kotlant Pavel8301:52:52-
217MB653689Jüptner Petr7801:53:05-
218MB661369Kamenický TomášHradec Králové8501:53:25-
218MB661818Rendeš Martin7901:53:25-
220MB6661185Mozolik Ludovit7801:53:34-
221MB6691430Müller TomášJen blbni8301:53:36-
222MB6711233Marha Josef7601:53:39-
223MB673145Hloušek Roman7601:53:44-
223MB673520Šítek MichalLetohrad7901:53:44-
223MB6731469Adamec JosefLetohrad8101:53:44-
226MB6771432Číž JanJen blbni8301:53:46-
227MB686537Švorc JiříJeštětice8301:53:58-
228MB689740Slezák RomanOSK OPOČNO7601:54:09-
229MB6931099Soukup Petr8401:54:16-
230MB701135Němec Radek8401:54:35-
231MB710264Tomek Aleš8401:54:55-
232MB712611Filip Zbyněk7601:54:58-
233MB716182Smilek Tomáš8501:55:08-
234MB7181422Berný VladimírHK7801:55:12-
235MB725178Fifka Jan7601:55:29-
236MB7261108Ševčík ZdenekBrandýs nad Labem8301:55:31-
237MB733333Kucera Tomas7601:55:38-
238MB735996Pospíšil ZdeněkOA Hradec Králové7601:55:47-
239MB7411329Strejc JanStrejda tým7601:56:05-
240MB747612Hrubý Martin8201:56:17-
241MB749508Cejpek Stanislav7701:56:21-
242MB7511454Pícha JanOstrava8501:56:23-
243MB756263Juriček TomášSporting Havana8001:56:28-
244MB7651092Tuček Jiří7801:56:39-
245MB767990Boritzka Jiří8301:56:43-
246MB7701315Gottschling André8101:56:48-
247MB773763Coufal Rostislav8301:56:53-
248MB776591Helešic VladimírFitkul.cz7901:56:55-
249MB7861090Janočko Miroslav8301:57:06-
250MB791514Vantura Vítězslav8401:57:14-
251MB7971347Pavlas Michal7801:57:22-
252MB8001243Vicha Jan7701:57:31-
253MB810939Matta JiříHustokrutostřelci8201:57:38-
254MB824931Srna Jan7801:58:00-
255MB8294Strejc TomášStrejda Team8401:58:05-
256MB8311433Grätz OndřejÚstí nad Orlicí8401:58:06-
257MB83513Lochman Petr7701:58:25-
258MB837463Drhlík Petr8301:58:31-
259MB841234Lorenc TomášLípa nad Orlicí7801:58:48-
260MB850700Hofman JiříFor the Horde8401:59:05-
261MB854808Němeček Stanislav8501:59:19-
262MB855536Vostoupal RichardJeštětice7801:59:21-
263MB8571047Fišer DavidHronov7601:59:35-
264MB860488Kraják Pavel7801:59:37-
265MB865359Hlava RomanHolice7801:59:45-
266MB867540Antuš Erik7601:59:52-
267MB8681048Brož VladislavKondiční box Trutnov7901:59:54-
268MB8731221Galandr Daniel7901:59:56-
269MB875827Fousek Jiří7701:59:57-
270MB8771080Prokop PavelDMBG8402:00:06-
271MB8791067Kozák Martin8002:00:38-
272MB889325Nesládek PetrVlčice8002:01:09-
273MB895169Havránek Richard8302:01:21-
273MB895466Balas PetrGoMango Hradec Králové7602:01:21-
275MB9001257Soukup TomášGoMango Hradec Králové8002:01:22-
275MB9001354Adamec PavelSvitavy8502:01:22-
277MB906441Ovcarčík Ján7602:01:27-
278MB909192Krbálek Pavel8202:01:33-
279MB912293Daráni Jakub8102:01:39-
280MB9151175Pár DavidRETIA Pardubice8102:01:43-
281MB919597Vrba Tomasnadšená veřejnost8102:01:53-
282MB9211168Šubrt PavelRETIA Pardubice7902:01:56-
283MB9231474Neuwirth DanielBrno7702:02:00-
284MB928923Němec Jaromír8102:02:29-
285MB931388Zahradníček OndřejGalerie Karlov7802:02:34-
285MB9318Valenta Jiří7802:02:34-
287MB933629Havlík MartinXS Power Drink8502:02:38-
288MB9381070Hlaváček Radek7802:02:55-
289MB944458Vavrda LubošIN TIME REALITY7602:03:10-
290MB945876Kriegler PavelSDH Jičín8002:03:16-
291MB954307Suchánek Jiří7602:03:33-
292MB956987Kupka Roman8202:03:36-
293MB9711387Dvořák PřemyslCyklo-ski klub Polička8302:04:18-
294MB9721318Zůda JaroslavBrno8402:04:19-
295MB9751300Roun Stanislav8102:04:38-
296MB982517Kebus Petr7702:05:16-
297MB988722Lomička Pavel7702:05:32-
298MB996753Bálik ŠtefanSuchomel Club8302:06:02-
299MB998616Súkup Jaroslav7902:06:11-
300MB10111332Šorf David7802:06:48-
301MB1012669Lukášek JiříBěhej Poděbrady8302:06:53-
302MB1013927Nováček Jan8102:06:54-
303MB101561Flašar Jan8002:06:59-
304MB1016480Fiala Petr7602:07:03-
305MB1025635Tuzinsky Daniel8102:07:13-
306MB1041980Kubík KamilPerun s Tebou8002:08:13-
307MB10431012Vintera JakubSKPV OOK Náchod8302:08:22-
308MB1048284Kremen JaroslavHC Válec8302:08:32-
309MB1053308Zavřel Vladimír8302:08:41-
310MB105662Izák Miroslav8502:08:51-
311MB10571069Ottmar Jiří7802:08:57-
312MB1067901Košťál JakubHOŘICE / www.jakubkostal.cz8402:09:21-
313MB1071895Horský Tomáš8502:09:55-
314MB1076549Doležal MartinHradec Králové8102:10:25-
314MB1076141Císař MichalŽelva Racing Team8502:10:25-
316MB1082991Vysloužil Jiří7902:10:44-
317MB1084873Záruba MartinCK MTB Maraton Hlinsko8102:10:58-
318MB1085392Novák EmanuelRWTTC8502:11:06-
319MB10901463Marhold LubošHorní Jelení7702:11:29-
320MB10941286Medřický Radek7802:11:48-
321MB1102292Bodlák Jiří7902:12:14-
322MB1103605Dohnal LukášLavina HK8402:12:20-
323MB11091278Lutonský Ondřej8402:12:32-
324MB11131382Dvořák DavidBrno7602:12:55-
325MB1115878Polívka VladimírSplašená Lokomotiva Chlumec nad Cidlinou7602:13:09-
326MB1124402Zýka PetrBílina8502:14:31-
327MB11261472Šeba FrantišekAC Morče8402:14:35-
328MB1127863Rezek Petr8502:14:41-
329MB11351171Seidl LeošRETIA Pardubice7802:14:59-
330MB1137379Kuchynka Martin7902:15:36-
331MB11401388Gracias RadekCyklo-ski klub Polička7702:15:49-
332MB11461261Mašek Michal7902:16:17-
333MB11571169Svoboda JanRETIA Pardubice7902:16:43-
334MB1161416Beneš Tomáš7802:17:06-
335MB1176425Limr JakubMozaika Team7902:19:30-
336MB1184557Renská LenkaNáchod8002:20:42-
337MB1185427Boháč JanKopřivnice8402:20:46-
338MB1187579Miženko Daniel8102:20:54-
339MB1195493Pikna PavelMokrá-Horákov8002:21:30-
340MB11981141Holinger JiříKoldín-Rájec7702:21:51-
341MB1201363Hovorka Martin8002:22:17-
342MB1202851Portych Michal7902:22:21-
343MB121783Steklý ZdeněkAC Údolí Hladu7802:26:20-
344MB12181244Moravec PavelTRICLUB DOBRUSKA8002:26:43-
345MB1249664Košťál Pavel7902:47:27-
M40 (trať 21,97 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC6467Veber JosefKŘP hl. m. Prahy7501:13:33-
2MC10934Havelka PetrEleven Run Team7201:14:53-
3MC11399Uchytil MilanKPA Pardubice7401:15:11-
4MC13826Wallenfels JiříGlaxoSmithKline7201:15:40-
5MC161018Roubíček MartinUSK Provod Ústí nad Labem7501:16:49-
6MC23477Fořt MartinELEVEN RUN TEAM6801:19:28-
7MC2458Tomáš ZdeněkTriatlon Býšť7101:20:02-
8MC25798Smatana MilanHZS OLK, stanice Jeseník7301:20:15-
9MC3463Scheuer JanActivity Lanškroun6601:22:02-
10MC3788Šodor Kristián7301:22:14-
11MC42481Koravský RomanELEVEN RUN TEAM6901:22:52-
12MC4569Frosch PetrOK LOKO Pardubice7501:23:09-
13MC48274Jakoubek RomanTrutnov6701:24:25-
14MC5875Gajdoš DušanČervený Kostelec7301:26:08-
15MC66973Polej JiříHronov7101:27:05-
16MC67630Brádle PetrDobrá Voda u Hořic6801:27:23-
17MC6841Capoušek Miroslav3D Fitness Race Team7001:27:34-
18MC731293Jaroš RadekKŘP-H6701:27:46-
19MC74779Rejda JanSK OMT Pardubice7001:28:00-
20MC751384Chrisstoffels Eric6601:28:20-
21MC801088Dominik PetrBrno7101:28:34-
22MC871437Kratochvíl Miloš7501:29:00-
23MC88301Škoda Aleš7501:29:03-
24MC99245Harapát DavidZahrádkáři Svatý Jiří7201:29:36-
25MC103856Novák Marek7501:29:49-
26MC105742Brzák MilanSplašená Lokomotiva Chlumec nad Cidlinou7301:29:52-
27MC1111351Lorenčík AlešChrudim7301:30:45-
28MC114775Hájek Martin7501:30:54-
29MC119258Řehák JindřichJiskra Rybitví/Rybitví7501:31:18-
30MC12249Czagan JanSDH Dědek7101:31:23-
31MC125396Friedl Marek7201:31:29-
32MC127195Kabelitz TommiINTECHNOLOGY7101:31:55-
33MC13131Jurajda PavelLetohrad7401:32:15-
34MC1361464Čížek Tomáš7301:32:26-
35MC147346Zástava Tomáš7301:32:55-
36MC1491423Vanek VáclavAC HK7201:33:12-
37MC150163Bulis PetrCkB Praha7401:33:13-
38MC1511064Bican Jan7201:33:19-
39MC1521459Kokeš JiříMattoni FreeRun7401:33:21-
40MC15982Steklý PetrAC Údolí Hladu7401:33:40-
41MC1611540Seifert IvanHorní Město6601:33:56-
42MC168174Rampas Václav6701:34:23-
43MC173932Staffa Pavel7501:34:38-
44MC18738Číhař TomášChvojenec7001:35:30-
45MC191958Šulc RadekTJ Milovice7501:35:44-
46MC196911Antoš JanPraha7401:36:11-
47MC1981372Prix RudolfSK OMT Pardubice6801:36:26-
48MC201483Lukeš MartinELEVEN RUN TEAM6801:36:41-
49MC212146Mlateček JiříCentrum zdravého pohybu6701:37:20-
50MC215712Bílek Jiří7401:37:31-
51MC217893Vitásek Radim7301:37:36-
52MC219889Šreibr Josef7501:37:45-
53MC222667Bedrna RadekBMBK7501:37:50-
54MC225748Zpěvák JiříDolní Čermná6701:37:54-
55MC2271245Sláma JiříNové Město nad Metují7401:38:05-
56MC231383Švígler JanBK Sinpol7201:38:07-
57MC2321123Dachovský Radovan6901:38:08-
58MC2331364Ferkl Richard6901:38:09-
59MC2341281Hanák MichalRAC Cerhovice7101:38:11-
60MC238981Burda Vladimír7301:38:16-
61MC241714Rezek Jaroslav7001:38:21-
62MC2451442Volter ZdeněkSmiřice6601:38:27-
63MC2481436Bulíř Jiří6801:38:29-
64MC250341Odnoha DavidNaše Kosmonosy7401:38:31-
65MC256347Král LiborSK Pod Dubem7001:38:42-
66MC25744Hrdý JaroslavNezamyslice7201:38:43-
67MC25828Cyrany Jiří7301:38:44-
68MC2601305Voženílek MiroslavDračí lodě Ponorka Pardubice6901:38:47-
69MC262531Postupa AlešPraha7401:38:48-
70MC27873Číž JosefLázně Bohdaneč7101:39:17-
71MC2801247Forman OttoAC Česká Lípa, BPM Brniště6701:39:37-
72MC2851311Žáček PavelSokol Semín7301:39:56-
73MC288847Miřátský TomášFitnessie6701:40:09-
74MC291408Hošek Ctibor7201:40:11-
75MC292157Hojgr Jiří7401:40:15-
76MC2991284Seneta Libor7201:40:30-
77MC311678Hromádko JaroslavAČR-VP Pce7101:40:56-
78MC31686Chvátil JiříOK99 Hradec Králové7201:41:07-
79MC317143Sláma MartinMalšova Lhota6801:41:09-
80MC318709Machút Michal6701:41:10-
81MC320697Votava RadekBMBK7501:41:12-
82MC327248Zavřel Vít7001:41:29-
83MC329113Volf JiříSDH Vilantice7301:41:38-
84MC33824Koďous Leoš7401:42:01-
85MC3391287Nový Pavel7101:42:02-
86MC3401100Vincour PetrNB7001:42:09-
87MC348745Zezulka Dušan7101:42:40-
88MC3501266Tomandl Jan7001:42:50-
89MC354951Čermák Pavel6801:42:51-
90MC357291Chvojka Dominik7501:42:54-
91MC3601296Horák MichalTj Sokol Studnice7501:43:01-
91MC360593Stejskal RichardAC Údolí Hladu7501:43:01-
91MC360387Šindler Milan7001:43:01-
94MC367824Barvík RomanRed Devils - Pardubice7301:43:09-
95MC368185Groulík VáclavHZS Ústí nad Labem7401:43:14-
96MC373287Koubek Vlastislav7501:43:24-
97MC375515Marek MartinNepolisy7401:43:25-
98MC3761407David Setrmajer7501:43:28-
99MC377926Dušička Václav7001:43:30-
100MC387138Španihel JaroslavŘíčany u Brna6701:43:59-
101MC388758Hlušička Petr7001:44:00-
102MC3961022Surových MartinJesenik Run7301:44:19-
103MC398679Hromádko Kamil1. BK Radčice7501:44:20-
104MC3991053Bára Jan7001:44:21-
105MC4051194Flajžík Petr6801:44:26-
106MC411617Věříš Miroslav6601:44:36-
107MC4221449Ročín Igor7501:44:47-
108MC425892Šubrt Martin7001:44:57-
109MC444651Žoch Radek7401:45:40-
110MC446349Jandera RomanSK Pod Dubem7501:45:50-
111MC4511468Polášek JakubKladno7301:46:05-
112MC457365Stárek Tomáš7301:46:08-
113MC458187Houžvička Zbyněk7501:46:09-
114MC4591291Hartman Roman7401:46:10-
115MC465577Pšenička JiříFajn Tým6801:46:21-
116MC466216Brom RadekSK Horní Dolní6801:46:23-
116MC466213Brom JiříSK Horní Dolní6701:46:23-
118MC468811Jirásko DušanSK Srch7301:46:27-
119MC4691215Rudolf Jan7401:46:33-
120MC47230Pluhař Tomáš7201:46:50-
121MC4781301Svoboda RobertIntersport7101:47:05-
122MC482744Šindlar Libor7201:47:12-
123MC485150Knytl PavelCC Choceň6801:47:26-
124MC493136Novotný JiříUNO Srch7101:47:47-
125MC497693Fešar Marek7501:48:08-
126MC5011344Kulda JanTJ Sokol Olešnice7301:48:13-
126MC5011197Ungvári Jozefloner wolf6901:48:13-
128MC508348Semerák RomanSK Pod dubem7501:48:31-
129MC5101262Suchý MiroslavForrest Gump7401:48:33-
130MC5201420Janeček TomášHK7001:49:01-
131MC5291229Kratěna Bohuslav7101:49:16-
132MC5301211Senecký PetrSvinarský Golem7501:49:17-
133MC535121Chmel Vaclav7501:49:23-
134MC54114Navrátil Jiří7301:49:31-
135MC544770Jůza Radek6701:49:40-
136MC548528Čech Pavel7001:49:53-
137MC549936Dvořák Zdeněk7501:49:57-
138MC550232Funda Michal6701:49:58-
138MC550247Vedral Ladislav7201:49:58-
140MC5581098Cafourek VladislavKramolna6801:50:07-
141MC566903Koldinský Karol7001:50:35-
141MC566266Blatnik Josef7401:50:35-
143MC571200Ritter TomášRUN4FUN Hradec Králové7301:50:39-
144MC576331Kendík TomášLochkov7201:50:43-
145MC594877Hubáček Jaroslav6601:51:19-
146MC597643Bárta Libor6901:51:22-
147MC602698Jizba JanRedok Hradec Králové7401:51:38-
147MC6021319Horký JanSK Babice7201:51:38-
149MC6081439Malina Radek7101:51:48-
150MC6221346Pančiak Petr7501:52:16-
151MC627194Hýbner Petr7201:52:24-
152MC6281157Lukáč PetrCYKLOMAX7101:52:29-
153MC6331017Bureš Michal7501:52:36-
154MC635607Juránek Petr6801:52:39-
155MC637875Vágenknech MilanSDH Jičín7301:52:41-
156MC63917Matějíček Petr1. R.S.C.7301:52:43-
157MC647670Smetana Jan7301:52:53-
157MC647930Jelínek Martin7501:52:53-
159MC649267Popély Petr6901:52:58-
160MC652778Toman Martin7401:53:04-
161MC6541275Čejka Jan7201:53:08-
162MC6591393Drapák Petr7301:53:20-
163MC660547Patzák Jindřich7501:53:22-
164MC6661057Skala Marek7401:53:34-
165MC684251Pohorský TomášFREE KITE Mnichovo Hradiště7101:53:56-
166MC689747Franc Pavel7401:54:09-
167MC6921378Minařík MartinHolohlavy7101:54:15-
168MC70259Beránek Pavel6801:54:36-
169MC70871Vojtěch PavelHorní Jelení7201:54:47-
170MC7226Pátek František6901:55:27-
171MC7301084Jánský Petr6801:55:35-
171MC730680Rychtera Petr6801:55:35-
173MC732109Ohlídal JaroslavProstějov7001:55:36-
174MC7341096Šiška JiříSk ElfaSports7101:55:44-
175MC73780Kopelent David7201:55:50-
176MC7421428Pačesný VáclavKaravana otužilců Nová Paka7101:56:06-
177MC74422Budský Tomáš7001:56:14-
178MC7491161Horák Jiří7501:56:21-
179MC7561473Lhotský MichalKovarstvi Souček Team Benátky7201:56:28-
179MC75629Pospíšil PetrBIKE FREAKS HOLICE7501:56:28-
181MC7651110Sojma PetrCC Choceň7301:56:39-
182MC768705Polata Martin7001:56:46-
183MC779580Bartoníček Marek7501:56:56-
184MC783637Pytlík JaroslavNB10127501:57:00-
185MC785156Jindra PetrHZS Jičín7001:57:05-
186MC7921043Monari Patrik7401:57:15-
187MC798810Jirásko LubomírSK Srch7101:57:23-
188MC799350Křečan Pavel7401:57:30-
189MC806204Malovaný Lubomír6901:57:35-
189MC806918Holub JanDolní Újezd7401:57:35-
191MC8151116Chlanda OldřichŽIŽKOVKA BOROHRÁDEK7001:57:46-
192MC817797Štěcha Petr6601:57:51-
193MC8211289Lorenc FrantišekOn road6801:57:56-
194MC8251196Kocman Leos7301:58:01-
195MC8281178Klamta Václav7401:58:04-
196MC834734Bachmann Pavel7401:58:24-
197MC838374Hynek Michal7501:58:43-
198MC861600Dostál Pavel6901:59:40-
199MC8631470Chrz PavelŠachový klub ÚL6701:59:44-
200MC866587Tkáč Ján7301:59:47-
201MC868504Hruška Jakub7501:59:54-
202MC8781035Vojáček Vladimír7402:00:17-
203MC87935Jiránek Aleš6802:00:38-
204MC883852Prokeš Tomáš7502:00:47-
205MC8849Hátle FilipHátlíci7402:00:48-
206MC8951258Jirout BohumilGoMango Hradec Králové7302:01:21-
207MC90037Ramba AlešGoMango7502:01:22-
208MC906443Hůza Petr7402:01:27-
209MC922368Halamka Petr7102:01:59-
210MC939328Voženílek BronislavPardubice7002:03:00-
211MC94368Němec MilošMarius Pedersen7402:03:04-
212MC959696Liška JanBMBK7402:03:45-
213MC9731015Bergman Daniel7202:04:22-
214MC980509Hurych Pavel7302:04:51-
215MC983578Makariv Stefan7402:05:17-
216MC987583Machacek Karel7402:05:29-
217MC993729Jakubský Marek6802:05:37-
218MC994102Matoulek JiříTrutnov - Volanov7202:05:47-
219MC995862Slanina Zdeněk7102:05:57-
220MC1005825Kožený Milan7102:06:23-
221MC1006542Vojáček Milan7002:06:24-
222MC10091373Brož Václav7202:06:35-
223MC1016130Škalda PavelPain lovers7102:07:03-
224MC1019423Macek PavelPardubice7502:07:08-
225MC10261476Sedláček Jan7402:07:16-
225MC1026641Foldyna Tomáš6802:07:16-
227MC10451417Hartman KurtIntersport7302:08:27-
228MC1047449Pěcha TomášVTJ Běhoun Poděbrady6602:08:31-
229MC1048285Jebas Petr7402:08:32-
230MC1060755Vincenc RomanZahrádkáři Svatý Jiří7402:09:02-
231MC1063783Doležal OndřejFATAL TWO7302:09:08-
232MC10651271Rejcha KarelVysoká nad Labem7402:09:17-
233MC10671010Sysel MartinSokol Malá Skála7102:09:21-
234MC1071771Ponča Dušan7302:09:55-
235MC1074816Terč David7502:10:19-
236MC1083313Čáslavský Miloš7402:10:51-
237MC10861434Lingr Pavel7402:11:11-
238MC10961389Mohs Markus7002:11:53-
239MC11291435Volejník Zdeněk7402:14:54-
240MC1131858Hejna LeošSKH Královéradeckého kraje7402:14:55-
241MC1142975Jelínek Oldřich7302:15:55-
242MC11581235Rak JosefSolnice7302:16:45-
242MC11581377Paliga MartinNáměšť nad Oslavou7202:16:45-
244MC1160900Moník MilanMT Smiřice6902:16:59-
245MC1167312Horak Jan6602:17:53-
246MC11721133Havlík Petr7502:18:31-
247MC1178957Zámečník Petr7102:20:01-
248MC1180710Helcl Ladislav7502:20:21-
249MC1189897Kubín TomášAlone7502:21:11-
250MC1191632Hanáček Radek7402:21:14-
251MC12031130Yendall Dwayne7402:22:43-
252MC12051479Nečas Michal6802:23:35-
253MC1209243Špulák Josef7102:24:24-
254MC1232974Kucera Robert7402:31:10-
255MC123554Kalina Pavel7202:31:43-
256MC1250342Drobník TomášER Club6802:52:50-
257MC125167Svoboda VladimírBratroňov7202:53:39-
M50 (trať 21,97 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD501170Dius VáclavÚstí nad Labem6001:24:34-
2MD86485Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM5901:28:56-
3MD118985Puršl JiříBěžecký klub České spořitelny6301:31:11-
4MD140995Voženílek Josef6501:32:33-
5MD180482Tillmann WolfgangGCC Svobodné Hamry6101:35:07-
6MD20372Čentíš Ján6401:36:44-
7MD204711Bureš JindřichKBD Čáslav5701:36:45-
8MD2061011Horník AlešDvůr Králové nad Labem6101:36:53-
9MD2371049Štencel ZdeněkSLAVIA Kajlovec6001:38:15-
10MD2411183Jebavy PavelSpartak Vrchlabí6501:38:21-
11MD2451078Vokuš ZdeněkLiberec5601:38:27-
12MD2641066Sukeník Jan6201:38:51-
13MD267615Drahokoupil Miroslav6001:38:54-
14MD268654Ordáň Petr6501:38:56-
15MD273371Huml DanielŠiroká veřejnost6301:39:01-
16MD284111Pergner PetrZámek Dobříš6101:39:52-
17MD3071397Fajmon Luboš6301:40:45-
18MD3131467Macéř PetrPředměřice6001:40:57-
19MD3421255Kokeš Petr6501:42:12-
20MD408879Tichý Stanislav6001:44:29-
21MD409500Medlík CtiradŠumperk5801:44:33-
22MD426652Neumann AndreasBühler Motor6201:44:58-
23MD434318Králík MichalHradec Králové6201:45:14-
24MD454885Břeň Martin6401:46:06-
25MD456437Traxler Jan6401:46:07-
26MD460688Novák Karel6401:46:11-
27MD483494Vlasák JiříČESKÁ5701:47:19-
28MD498277Oddfish Pavel6201:48:10-
29MD5041227Kareš Ladislav6501:48:22-
30MD5533Kozlík Otakarradioklub OK1OMY5901:50:03-
31MD5591063Mašek Jiří6501:50:16-
32MD564665Lagarde MartinBMBK6001:50:32-
33MD579994Pánek Josef6501:50:47-
34MD581506Strejček PavelTESTR running team5901:50:54-
35MD593695Novák MiloslavBMBK6001:51:17-
36MD598949Bureš Václav6201:51:28-
37MD606181Popelka MiloslavHradec Králové6001:51:41-
38MD651340Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5801:53:03-
39MD7041029Tábor Roman5901:54:37-
40MD705220Azeb Nabil6401:54:38-
41MD7391061Pažout Vladimírrehakś runners5601:56:02-
42MD7531198Josl Lubomir6201:56:26-
43MD7891280Petřík Marcel6401:57:10-
44MD794730Janata Dan6301:57:17-
45MD82642Jaroslav ZychNe6101:58:02-
46MD8361176Pohanka PetrPOHANKA - jídelna pro zdraví6501:58:30-
47MD8921219Martinek DusanRasochy6002:01:11-
48MD961172Hrouda Vojtěch6402:03:52-
49MD9681076Zikeš Aleš5602:04:05-
50MD992100Kavec LubošPardubice6502:05:36-
51MD997978Roubal Pavel5802:06:08-
52MD1000795Kvasnička Tomáš6402:06:18-
53MD1034417Špička Roman6502:08:00-
54MD1035230Prošek JiříHOLOMÓC !6302:08:03-
55MD10381114Kunst Petr6102:08:11-
56MD10461471Úlehla Milan5602:08:30-
57MD1114184Lukáš Jaromír6302:13:02-
58MD1143297Kuchta Jaroslav5702:15:59-
59MD11501438Čížek PavelRC Přelouč6402:16:25-
60MD1154543Dohnal Petr6402:16:28-
61MD1156888Trojan Pavel6002:16:38-
62MD1171731Nejedlý Čestmír6302:18:27-
63MD1187496Rejzek Zdeněk6302:20:54-
64MD12001250Jeřábek Jiří5902:22:07-
65MD1214726Herman Jiří6202:25:56-
M60 (trať 21,97 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME1731234Sehnal AdrienDukla Praha5301:34:38-
2ME3961216Michl VáclavKanoistika Poděbrady5401:44:19-
3ME4171143Navrátil Vlastimil5501:44:41-
4ME5851303Bíza Jaroslav5201:51:04-
5ME612125Palisch Dieter4901:51:54-
6ME6911140Vebr Jaroslav5501:54:10-
7ME7101179Aur Zdeněk5301:54:55-
8ME740908Řehák BřetislavRehak´s Runners5501:56:03-
9ME800967Dobiáš LudvíkPoděbrady4601:57:31-
10ME850124Pleskač Bohumír5401:59:05-
11ME8591386Gracias VladimírCyklo-ski klub Polička5301:59:36-
12ME8821236Quittner WilhelmSQS Vláknová optika a.s.5202:00:44-
13ME10291349Vakula CyrilKlub kysuckeho maratonu, Čadca5202:07:20-
14ME1073126Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5502:10:07-
15ME11101121Kovanda JosefPraha 45302:12:43-
16ME11691321Lambert JosefSyrovátka4702:18:10-
17ME11741009Sysel FrantišekAvia Čakovice4902:19:16-
18ME1229317Nechanický Radim5502:30:14-
Z20 (trať 21,97 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA145850Urbanová JohanaŽďár nad Sázavou9201:32:48-
2ZA175140Ungerová LenkaTRIOP8901:34:40-
3ZA208428Janoušková Anežka9101:36:59-
4ZA2101038Korenčiková Kristýna9501:37:13-
5ZA220199Hronová MarkétaCzech Tri k. Team9001:37:46-
6ZA222404Strašilová Daniela8801:37:50-
7ZA268558Mynářová Kateřina8701:38:56-
8ZA274501Staňková Štěpánka9101:39:09-
9ZA299327Havelková Zuzana9001:40:30-
10ZA3111074Nesvadbová Michaela8601:40:56-
11ZA3341343Michalová Zuzana8801:41:50-
12ZA345998Štolbová MonikaSWcontrol8801:42:19-
13ZA346719Schejbalova Katerina8801:42:36-
14ZA350804Dyrcová Martina8901:42:50-
15ZA3801199Škaredová IlonaMST Jihlava8601:43:35-
16ZA394153Zubrová Eva9801:44:13-
17ZA4011205Kučerová KláraMST Jihlava9001:44:23-
18ZA414752Plašilová BarboraSySleŽije8601:44:40-
19ZA4171030Flégrová EliškaPardubice9201:44:41-
20ZA4361155Komárková Zuzana8801:45:21-
21ZA445541Štrauchová Lucie8701:45:49-
22ZA4721249Procházková Markéta9101:46:50-
23ZA476139Ježková Kateřina8701:46:59-
24ZA491422Podzimková Pavla9201:47:44-
25ZA514786Křížková Denisa9101:48:47-
26ZA522853Válová Michala8901:49:05-
27ZA528735Zemanová Kateřina9801:49:13-
28ZA533718Roudnická EvaAK Sokolov8601:49:21-
29ZA590956Rusnoková Kateřina8701:51:14-
30ZA642196Učíková MichaelaŠlemrgang!9001:52:47-
31ZA6561188Kičinová Erika9101:53:16-
32ZA672913Dostálová Natálie9401:53:40-
33ZA6861151Elefantová Šárka8901:53:58-
34ZA7071036Novotná Hana8601:54:42-
35ZA712418Petráčková Kristýna9701:54:58-
36ZA715849Konvalinová Andrea8901:55:06-
37ZA7271087Faltová Pavla8701:55:32-
38ZA751865Krejzlová Kristýna9001:56:23-
39ZA7591370Dofková Květoslava8701:56:30-
40ZA762395Kučerová Štěpánka8701:56:35-
41ZA764268Cyrankowská Martina9101:56:37-
42ZA771468Velínová Monika8801:56:50-
43ZA781627Ettlerová Marie8601:56:57-
44ZA7901085Tučková Adéla9901:57:11-
45ZA795854Burianová HanaPardubice8601:57:20-
46ZA8001269Stupková Johana9701:57:31-
47ZA812160Urbanová ZuzanaJihlava9301:57:43-
48ZA822832Paštová Veronika8801:57:59-
49ZA847294Finkousová Aneta9201:59:00-
50ZA853790Hanzlová MarieBáječné ženy v běhu9001:59:10-
51ZA856546Krsickova Martina8801:59:33-
52ZA85746Popelková IvetaPraha8601:59:35-
53ZA886553Sergejko Anna9702:00:58-
54ZA8871191Kovářová MagdalénaNáchod9702:00:59-
55ZA895942Kuglerová Michaela8602:01:21-
56ZA900890Blažíčková Katarína8802:01:22-
57ZA914610Přibylová Lenka8702:01:42-
58ZA920966Zbořilová Martina8802:01:54-
59ZA927639Pavlíková Tereza8902:02:09-
60ZA930912Píšová Barbora9502:02:33-
61ZA934749Spáčilová Petra8602:02:43-
62ZA9481054Erbanova Aneta8602:03:22-
63ZA950564Stonawska Martina8902:03:23-
64ZA9541308Jehličková KamilaIntersport8902:03:33-
65ZA962401Zapletalová Barbora8802:03:53-
66ZA969614Břetenářová Tereza9002:04:12-
67ZA9771005Holubová Barbora8902:04:43-
68ZA988660Minovska Veronika8702:05:32-
69ZA991398Hostýnková Petra8802:05:34-
70ZA999594Kraumannová Anna9202:06:14-
71ZA1002275Sedláčková EvaBáječné ženy v běhu8602:06:19-
72ZA10081042Saganova Eva8702:06:33-
73ZA1010288Polášková Natálie9702:06:46-
74ZA1018624Blažková DitaAusterlitz Adventure8602:07:04-
75ZA102076Mendřická Pavla8702:07:09-
75ZA102077Černá Soňa8802:07:09-
77ZA1022777Pásková Alena9002:07:10-
78ZA1028229Kotlantová Denisa8602:07:17-
79ZA1029516Malá Marie8802:07:20-
80ZA1048887Trojanová Alžběta9602:08:32-
80ZA1048997Havrdová Lucie9302:08:32-
82ZA1055411Mikšová Jaroslava8702:08:44-
83ZA10581107Podzimková Alena9602:08:58-
84ZA1069538Joštová Adéla9502:09:32-
85ZA10791421Gihenezová Jana8602:10:32-
86ZA1088800Petraskova Veronika9302:11:26-
87ZA1093613Nováková Andrea8602:11:38-
88ZA1094702Kudělová Judita8702:11:48-
89ZA1101835Paštová Markéta8902:12:13-
90ZA1104535Novotná Kateřina9702:12:22-
91ZA1111746Flaxová Zuzana8802:12:44-
92ZA1120525Šedová Kateřina9102:14:05-
93ZA1123470Valterová Anna8602:14:25-
94ZA112891Peštuková IvanaVinařice9002:14:47-
95ZA11311120Strasilova Marketabezci z nudy8702:14:55-
96ZA11381139Kotálová Radka8602:15:45-
97ZA1150244Hassmanova KaterinaPraha9102:16:25-
98ZA1166581Dražková Šárka8602:17:50-
99ZA11681376Heroldová Barbora8702:17:55-
100ZA1179123Záleská Klára8602:20:06-
101ZA1204606Holubová ViktorieBrno9302:22:58-
102ZA1208302Schejbalová Barbora8702:24:23-
103ZA1210769Řezanková Klára8802:25:41-
104ZA1213831Stejskalová Adéla9202:25:54-
105ZA1221864Krause VeronikaTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou9702:27:07-
106ZA1224512Přenosilová Petra9202:28:30-
107ZA1225513Sedláčková Martina9002:28:35-
108ZA12271452Poloprudská Leona9202:29:59-
109ZA1228208Málková Monika9102:30:08-
110ZA12301273Šindelářová MiroslavaLiberec 308602:30:43-
111ZA12341400Šlaisová Renata9002:31:42-
112ZA1241498Fialová Petra8902:34:05-
113ZA1245106Křížová Kristýna8702:38:55-
114ZA1248842Procházková LucieBěžecký klub České spořitelny8802:42:31-
115ZA1252510Grexa TerezaBáječné ženy v běhu8603:07:40-
Z30 (trať 21,97 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB151297Preibischová Monikaadidas BOOST Team / AC Mariánské Lázně8501:16:17-
2ZB591095Kozáková DenisaHvězda Pardubice7901:26:16-
3ZB60838Tučanová ZuzanaSpartak Praha 48501:26:20-
4ZB1021201Tobišková TerezaLitice nad Orlicí7701:29:42-
5ZB2211192Pokorná Andrea7901:37:49-
6ZB2471150Tomášová LenkaBike Run Stará Paka8101:38:28-
7ZB24933Šimáková KláraHradec Králové8301:38:30-
8ZB2551046Cigánková IvaSK Hájovna Volary8201:38:37-
9ZB287356Vlčková Iveta8301:40:06-
10ZB305175Vondroušová PetraTJ Sokol Horní Brusnice7601:40:43-
11ZB308584Raliková LucieSDH Česká Rybná8501:40:50-
12ZB319550Sýkorová Šárka7601:41:11-
13ZB342434Slánková Veronika8401:42:12-
14ZB3491112Moníková Jolana8001:42:46-
15ZB3561283Kročová ZuzanaZdravé Hranice7701:42:52-
16ZB369445Švihovská EvaSportcentrum Jičín8301:43:15-
17ZB3701336Schwaningerová PetraRock Machine Cyklomax8201:43:22-
18ZB3731117Koubová Jitka8001:43:24-
19ZB378212Khunova Hana7601:43:33-
20ZB3791338Svobodová MichaelaLUKYSPORT TEAM8301:43:34-
21ZB414120Frybova JanaKoKa Team7801:44:40-
22ZB423984Rýdlová Denisa8201:44:51-
23ZB430198Dvořáková Denisa8101:45:12-
24ZB443663Znamenáčková HelenaKOB Tretra Praha8101:45:38-
25ZB446823Procházková Lucie7901:45:50-
26ZB448562Ropková MarieBáječné ženy v běhu7701:45:52-
27ZB4511326Vařeková Zuzana8401:46:05-
28ZB4801360Fojtíková HanaPASIVITY Žamberk7901:47:06-
29ZB486962Svatá ZdeňkaKruh7701:47:27-
30ZB4881224Ambrúžová SimonaJilemnice8001:47:29-
31ZB4891455Bojtarová KateřinaEsko7901:47:30-
32ZB511708Krejčí Klára7901:48:37-
33ZB5121385Benedová LenkaSK Srch8501:48:39-
34ZB516246Pavlasová Martina7601:48:52-
35ZB534440Myšáková Veronika7701:49:22-
36ZB53843Ježková Martina8301:49:28-
37ZB5471082Lisá Blanka7701:49:47-
38ZB561803Hofierková Jana8501:50:22-
39ZB56626Mikešová Barbora8401:50:35-
40ZB578471Voltová Ivana8401:50:45-
41ZB5871181Bennett Vera8401:51:10-
42ZB5881162Benková RomanaLitomyšl7801:51:12-
43ZB590684Krausová Šárka7801:51:14-
44ZB600814Kadlacova PetraJdu běhat8101:51:32-
45ZB608905Šustrová KláraJanovského 38401:51:48-
46ZB6141431Osladilová MichaelaJesenik Run7701:51:58-
47ZB663561Valová Eliškarungo pro ženy7801:53:26-
48ZB664343Trávníčková Kristýna7901:53:28-
49ZB6651160Jirousková Michaela7901:53:31-
50ZB670776Hlínová JaroslavaEMC Running Club8001:53:37-
51ZB677129Škaldová HanaPain lovers7901:53:46-
52ZB688257Sychrovská PavlínaTJ Sokol Nový Hrádek7601:54:03-
53ZB694661Vlčková Jana8201:54:21-
54ZB6951008Hánová Kateřina8101:54:24-
55ZB698977Tomíčková Petra8401:54:26-
56ZB699532Pojarová LucieRUNGO.cz7901:54:30-
56ZB699310Hlaváčková ŠárkaChlumec nad Cidlinou8501:54:30-
58ZB70989Kopecká MarcelaMarius Pedersen7801:54:49-
59ZB7181429Kantorová Lucie8201:55:12-
59ZB718464Vojtěchovská Ruth7601:55:12-
61ZB7221207Vlachová ZdeňkaJihlava7601:55:27-
62ZB72412Košťálová OlgaHořice7701:55:28-
63ZB736524Kubelková EvaRungo pro ženy7801:55:49-
64ZB743334Kučerová Markéta7701:56:10-
65ZB748598Douděrová Margita7901:56:18-
66ZB755107Mikulková Petra8501:56:27-
67ZB762433Turková Pavla7701:56:35-
68ZB772592Klímová JanaFitkul.cz8401:56:52-
69ZB7731136Pitllová Barbora8501:56:53-
70ZB7751239Tůmová JitkaBáječné ženy v běhu7901:56:54-
71ZB7761135Vallová VěraAXIOM PROVIS8501:56:55-
72ZB784989Vítová MarkétaTJ Sokol Lhota za Červeným Kos8201:57:04-
73ZB7871242Vichova Eva8201:57:08-
74ZB788414Svobodová Dita8201:57:09-
75ZB792915Kolínová Andrea8501:57:15-
76ZB796570Brzáková MarkétaFajn Tým7801:57:21-
77ZB804521Fichtnerová VeronikaŠlemrgang8401:57:32-
78ZB808207Bačkovská PetraBěžecký klub České spořitelny7801:57:37-
79ZB811499Vaňková Lucie7901:57:42-
80ZB822855Koláříková Adéla8301:57:59-
81ZB8271342Töpfer Zuzana8101:58:03-
82ZB840233Lorencová Andrea7801:58:47-
83ZB8411033Kubečková JanaE-KG8001:58:48-
84ZB844351Křečanová Martina8201:58:55-
85ZB8451405Bímanová AndreaSKI Olfin Car Trutnov7601:58:56-
86ZB846739Matějíčková Martina7601:58:58-
87ZB8481335Sušická Veronika8301:59:02-
88ZB8631451Krejčíková Helena8401:59:44-
89ZB8681045Kociánová PetraKondiční box Trutnov8401:59:54-
90ZB8731220Galandrová Lenka7801:59:56-
91ZB875868Grimmová Michaela8001:59:57-
92ZB881899Černá PetraBáječné ženy v běhu7702:00:39-
93ZB885671Dvořáková Zuzananeregistrována8502:00:49-
94ZB8871223Šafusová Zuzana8202:00:59-
95ZB8891314Vavřínková Eva7602:01:09-
96ZB893223Tomková BarboraGomango8002:01:19-
97ZB900217Brinkman JarkaGomango7702:01:22-
98ZB9111357Budíková MarcelaTJ Sokol Vyskytná7802:01:38-
99ZB918202Jasná Barbora8502:01:51-
100ZB9251004Dombaiová Jiřina8002:02:07-
101ZB9391272Motyčková Denisa7602:03:00-
102ZB941226Šrůtková RadkaTJ Sokol Nový Hrádek7602:03:02-
103ZB953105Kohoutková ZuzanaTJ Sokol Býšť8302:03:32-
104ZB958992Nešporová Kamila8002:03:42-
105ZB9601119Trampotova Monika7702:03:50-
106ZB963938Dvořáková Šárka7902:03:56-
106ZB963638Klimešová Magda7602:03:56-
108ZB9671333Hlaváčková Lenka7902:04:02-
109ZB974413Peckova Katerina8002:04:32-
110ZB977378Dvořáková Eliška8102:04:43-
111ZB984699Lungriková HanaTB Hradec Králové7802:05:19-
112ZB9851079Vokušová DanaLiberec7702:05:23-
113ZB1002822Holingerová EvaKoldín-Rájec8002:06:19-
114ZB1022339Kasalová MartinaBáječné ženy v běhu8502:07:10-
115ZB1031448Kaslová KateřinaObecnice8502:07:30-
116ZB1032450Hrabíková Vlaďka7802:07:46-
117ZB1037270Hálková Lenka8202:08:10-
118ZB10381059Owens MarcelaSelf Destruction7702:08:11-
119ZB1044662Raifseisová Petra8202:08:23-
120ZB1053209Pavlásková Romana7602:08:41-
121ZB10621348Stráníková Daniela8402:09:05-
122ZB1063964Vránková Pavla8502:09:08-
123ZB1066760Piskova Ilona7802:09:18-
124ZB1070110Chládková StanislavaActivity Lanškroun7602:09:33-
125ZB1075101Zhoufová JanaKoKa Team8202:10:23-
126ZB1076552Císařová ZuzanaŽelva Racing Team8502:10:25-
127ZB1080473Krupková KamilaRungo pro ženy7702:10:34-
128ZB108187Krtičková VladimíraHK7902:10:35-
129ZB1086788Viková Karolina8002:11:11-
130ZB1091420Minaříková IvaHorní Jelení7902:11:32-
131ZB1092254Vávrová Lucie7902:11:33-
132ZB10971060Novotna Zuzana8302:11:54-
133ZB10991270Hrdličková Lenka7602:12:12-
134ZB1106682Cvrckova MartinaEMC Running CLUB8202:12:23-
135ZB1108158Patolánová MichaelaBŽB7702:12:28-
136ZB11181021Chmelíková Kateřina7602:13:54-
137ZB11191334Fritzová Tereza8402:13:55-
138ZB11221456Langerová Ilona7702:14:21-
139ZB1125657Srovnalová ZuzanaPraha7902:14:32-
140ZB1131859Hejnová KateřinaSKH Hradec Králové7902:14:55-
140ZB1131916Vlčková HanaBěžci z nudy8402:14:55-
142ZB1136982Šífová Marcela8402:15:14-
143ZB1147866Zůbková IrenaX88402:16:21-
144ZB11491020Boráková Veronikažádný klub7902:16:22-
145ZB1153945Smith Gabriela7902:16:26-
146ZB11621153Šenková Lucie7702:17:21-
147ZB1165983Cieslarová Ivona7602:17:25-
148ZB11701072Exlerová Michaela8302:18:11-
149ZB11751Černohlávková KristinaRun3ka8502:19:27-
150ZB1176203Soukup Kamimozaika team7802:19:30-
151ZB1186190Nováková Lenka7702:20:47-
152ZB119284Krupičková KláraBáječné ženy v běhu8402:21:15-
153ZB11971406Chládková EvaBěžím světem o závod8502:21:49-
154ZB12051478Kocourková Petra7902:23:35-
155ZB1210599Navrátilová Lucie8502:25:41-
156ZB12145Macháčková ZuzanaMacháčci7702:25:56-
157ZB12181041Ponikelská Gabriela8002:26:43-
158ZB1220336Hamáčková Kateřina8202:26:44-
159ZB1237904Veselá Kateřina7602:31:53-
160ZB124415Kalašová VeronikaBáječné ženy v běhu8502:38:03-
161ZB124710Izáková Iveta8302:41:54-
Z40 (trať 21,97 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC152279Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7001:33:21-
2ZC1941202Kramlová KateřinaHvězda Pardubice7501:36:06-
3ZC2521279Horáková JanaPardubice Cafe Bajer7101:38:32-
4ZC305197Vašinová MarkétaSokol Horní Brusnice7501:40:43-
5ZC359780Stejskalová Andrea7201:42:57-
6ZC363793Brettschneiderová KateřinaAK Litvínov7301:43:03-
7ZC382189Zavřelová JanaZavři Němčice6801:43:46-
8ZC389272Hrnčálová Kateřina7001:44:03-
9ZC4121145Didova Iva7401:44:38-
10ZC413260Peterkova HanaMK Prostějov7201:44:39-
11ZC430152Pavelcová Romana7201:45:12-
12ZC460723Libřická Alena7501:46:11-
13ZC4711288Virtova RenataCafe Bajer6801:46:47-
14ZC498761Kuzelkova DitaRedok Hradec Králové7401:48:10-
15ZC5031268Tomandlova Radka7501:48:18-
16ZC5121253Kameníčková VeronikaVinařice6601:48:39-
17ZC5191282Hanáková PetraRAC Cerhovice7501:48:55-
18ZC52481Sákrová MarkétaHvězda Pce7101:49:09-
19ZC535357Karásková HelenaLeháro7401:49:23-
20ZC556898Fialová Renata7301:50:05-
21ZC56947Březinová Hana7401:50:37-
22ZC574332Kendíková JanaLochkov7201:50:42-
23ZC602415Vrbová Irena7501:51:38-
24ZC616628Janelová LenkaHrůzice7401:51:59-
25ZC637910Čechová IvaHK7501:52:41-
26ZC6431001Medwell Gabriela7401:52:48-
26ZC643634Vodičková Petra7401:52:48-
28ZC658405Zajícová Lucie7501:53:19-
29ZC666224Šimandlová KláraSK Oceláci Ostrava7201:53:34-
30ZC6761320Dohnalová Monika7401:53:45-
31ZC679848Petrů BlankaGAPA Group7201:53:47-
32ZC681765Řeháková RomanaFit Motyky7301:53:48-
33ZC68385Chvátilová PavlínaOK99 Hradec Králové7401:53:54-
34ZC696650Holler MonikaBühler Motor7201:54:25-
35ZC702834Jakešová Dana7301:54:36-
36ZC738902Hovadová AlenaHovad family7101:55:57-
37ZC746943Šafránková PavlaJdu běhat/Praha7501:56:16-
38ZC759384Trojanová Alice7501:56:30-
39ZC761952Ospaldová Jana7001:56:31-
40ZC808237Voříšková Renata7501:57:37-
41ZC813511Věříšová Jaroslava7001:57:44-
42ZC814455Jelínková ErikaBječné ženy v běu7201:57:45-
43ZC8201304Kneifelová Jana7501:57:54-
44ZC8291124Digmayerová IvanaiThinkBeer7401:58:05-
45ZC849442Krotilová MagdalénaBáječné ženy v běhu7101:59:03-
46ZC8521230Krejcarová EvaEveTeam7401:59:09-
47ZC889326Smetáková BlankaPraha7402:01:09-
48ZC893459Richtrová HelenaGoMango7202:01:19-
49ZC895119Votypková PavlaGoMango Hradec Králové7002:01:21-
50ZC900171Klimešová ZuzkaGomango6802:01:22-
51ZC91057Zajfrtová Evaindividuálně7202:01:35-
52ZC912492Šíchová IvetaSKH Hradec Králové7302:01:39-
53ZC916559Černá Kateřina7302:01:44-
54ZC917108Jeřábková Iva6702:01:49-
55ZC9241325Ranglova Jennifer6702:02:02-
56ZC936253Faltová Jiřina6902:02:53-
56ZC936165Dolejší Lenka7402:02:53-
58ZC947131Skopalová Simona7102:03:17-
59ZC951205Chloupkova Dagmar7302:03:27-
59ZC951206Pešová Jitka7202:03:27-
61ZC965529Kolářová Lucie7502:03:57-
62ZC9661466Jirásková Jitka7502:04:00-
63ZC976329Bartkova Pavlina7202:04:39-
64ZC9861290Lorencová IvanaOn road7302:05:26-
65ZC10001460Poláčková LenkaHK6802:06:18-
66ZC1022642Horská Jarmila6702:07:10-
67ZC1036484Ludvíková Marcela7202:08:08-
68ZC10411419Fadlová Linda7202:08:13-
69ZC1052345Mališová Hana6902:08:34-
70ZC1059159Turňová JitkaJihlava7202:09:00-
71ZC1088104Formanová Jana7102:11:26-
72ZC1098410Kotenová BohunkaSSC Otrokovice7102:12:02-
73ZC1099296Škodová Kateřina7302:12:12-
74ZC1121372Humlová EvaŠiroká veřejnost6702:14:13-
75ZC11291363Najmanová MarcelaBŽB/Hradec Králové7502:14:54-
76ZC1139438Křížová Pavlína6802:15:48-
77ZC11441190Lequin Lenka7202:16:02-
78ZC114734Jiránková Romana6802:16:21-
79ZC1150566Kafková Naďa7302:16:25-
80ZC11631408Kárníková Hana7502:17:22-
81ZC11641228Veselá Edita7502:17:23-
82ZC11731222Zemková HelenaBáječné ženy v běhu7202:18:32-
83ZC1181252Pecova MirkaFREE KITE Mnichovo Hradiště7102:20:28-
84ZC1182221Azebova Martina6702:20:30-
84ZC1182231Fundová Hana6702:20:30-
86ZC1189286Koubkova Martina7402:21:11-
87ZC1193596Zámečníková Irena7102:21:17-
88ZC1194567Edlmanová Renata7402:21:19-
89ZC1196555Ivanovová Viera7402:21:31-
90ZC1207556Berešová Eva7002:24:07-
91ZC12301241Pekárková BlankaBáječné ženy v běhu7202:30:43-
92ZC12371353Grundová Gabriela7302:31:53-
93ZC12401306Frýdlová JanaHradec Králové6802:34:00-
94ZC1243162Vejvodová JanaSK ASSPRO6702:37:56-
95ZC12461317Rademacherová Pavlína7002:39:34-
Z50 (trať 21,97 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD595764Pannová PavlaPardubice6501:51:20-
2ZD682799Koubková IlonaSpartak Praha 45601:53:51-
3ZD6851203Janouchová JanaBáječné ženy v běhu6301:53:57-
4ZD7451083Slivkaničová IvanaHisport6201:56:15-
5ZD818431Zárubová JanaAC PRAHA 18905901:57:52-
6ZD9061383Tumová Marie6102:01:27-
7ZD9251374Dlabáčková miroslava5802:02:07-
8ZD929134Pavlíková Dagmar5902:02:32-
9ZD935507Strejčková ZuzanaTESTR running team6202:02:47-
10ZD979436Zárubová JaroslavaPraha 45902:04:44-
11ZD1038860Kovářová Monika6502:08:11-
12ZD1061211Kučová Daria5902:09:04-
13ZD1116857Jobová Hana6102:13:14-
14ZD11991028Heřmanová Olga6402:21:59-
15ZD1212659Sirková Hana6402:25:50-
16ZD1233968Janušková Marie6502:31:38-
17ZD1236533Ježková Hana5402:31:50-
18ZD1239337Spačilová Zuzanaindividuální6102:33:05-
Trať 21,97 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB11457Kohut JanRELAX-FIT.CZ TEAM8501:06:18-
1MA21366Dymák PavelVITALYTE Maraton Tým8701:07:55-
2MB31462Kučera Lukáš8101:09:30-
3MB4486Gaisl LubošELEVENRUNTEAM8501:12:26-
4MB5576Koubek JiříSpartak Praha 48401:13:22-
1MC6467Veber JosefKŘP hl. m. Prahy7501:13:33-
5MB7837Tučan JindřichSpartak Praha 47801:13:38-
6MB81362Janata MilanRUN4FUN/SALMING8501:13:43-
2MA927Hejl JakubOOB Kotlářka8901:14:03-
2MC10934Havelka PetrEleven Run Team7201:14:53-
3MC11399Uchytil MilanKPA Pardubice7401:15:11-
3MA12407Majoroš MichalPolice nad Metují8601:15:31-
4MC13826Wallenfels JiříGlaxoSmithKline7201:15:40-
4MA14479Holík MichalELEVEN RUN TEAM9001:16:16-
1ZB151297Preibischová Monikaadidas BOOST Team / AC Mariánské Lázně8501:16:17-
5MC161018Roubíček MartinUSK Provod Ústí nad Labem7501:16:49-
7MB171062Dokulil ZdeněkOlomouc8001:17:41-
8MB18867Vlasák Adamčeska8401:17:57-
9MB19201Čejka BořivojKRB Chrudim8001:18:52-
5MA20620Tóth TomášVencl tým Ústí nad Orlicí9001:19:02-
10MB211340Pirkl PavelLiberec7901:19:18-
11MB221403Jurič MiroslavUSK Akademik Cheb7601:19:23-
6MC23477Fořt MartinELEVEN RUN TEAM6801:19:28-
7MC2458Tomáš ZdeněkTriatlon Býšť7101:20:02-
8MC25798Smatana MilanHZS OLK, stanice Jeseník7301:20:15-
12MB261310Wolf JosefAC Čáslav7901:20:30-
6MA271263Heřmánek MartinAutomotive Lighting8601:20:47-
13MB28757Sklenář Tomáš8301:21:02-
7MA291415Singr MartinSV metal8701:21:12-
14MB3032Šimák JanHradec Králové8301:21:17-
8MA31792Česal MartinAK Litvínov8801:21:25-
9MA321144Andrš MartinTriski Horní Počernice8801:21:34-
15MB331089Dvořák MartinBěžecký klub České spořitelny8101:21:58-
9MC3463Scheuer JanActivity Lanškroun6601:22:02-
10MA35970Kafka Ondřej8901:22:09-
16MB36311Pleskot OndřejIT Pardubice8401:22:12-
10MC3788Šodor Kristián7301:22:14-
11MA38149Dryml MojmírRunSport Team8601:22:22-
12MA391312Navrátil Lukáš8901:22:37-
17MB40644Polcar JiříAC Moravská Slavia Brno7701:22:39-
18MB4174Zámečník JanAK Emila Zátopka Kopřivnice8001:22:40-
11MC42481Koravský RomanELEVEN RUN TEAM6901:22:52-
19MB431027Vrchota PetrPlanet Cycling8101:22:54-
20MB441390Buček MartinMST Jihlava7801:23:03-
12MC4569Frosch PetrOK LOKO Pardubice7501:23:09-
21MB461453Křejčí VojtěchTJ Gruba HK7701:24:13-
13MA471105Málek JanRWE8801:24:15-
13MC48274Jakoubek RomanTrutnov6701:24:25-
14MA491295Havelka Jaroslav9401:24:30-
1MD501170Dius VáclavÚstí nad Labem6001:24:34-
22MB511212Hardyn MichalPlnaPenezenka.cz8401:25:03-
15MA521026Pavelka MarekSKOMT8801:25:20-
23MB53446Švihovský JaromírSportcentrum Jičín8001:25:31-
24MB541265Vrábel PavelMST Jihlava7901:25:40-
16MA551039Mařáček Tomáš8901:25:44-
17MA56894Hrůša VojtěchTJ Sokol Hradec Králové9901:25:59-
25MB57376Rokyta PavelChvaletice7901:26:02-
14MC5875Gajdoš DušanČervený Kostelec7301:26:08-
2ZB591095Kozáková DenisaHvězda Pardubice7901:26:16-
3ZB60838Tučanová ZuzanaSpartak Praha 48501:26:20-
18MA611111Horáček MartinX88701:26:23-
19MA621316Pohanka TomášJídelna Pohanka8801:26:31-
26MB63299Mrázek VladimírChlumec nad Cidlinou8501:26:38-
20MA641448Vozka Pavel8901:26:44-
21MA65845Beneš VojtěchRun4Fun8601:26:49-
15MC66973Polej JiříHronov7101:27:05-
16MC67630Brádle PetrDobrá Voda u Hořic6801:27:23-
17MC6841Capoušek Miroslav3D Fitness Race Team7001:27:34-
27MB69819Simon MartinDopravní zdravotní služba Nác8001:27:36-
28MB70774Tomášek Adam8101:27:38-
28MB701294Beneš MartinBašta team7601:27:38-
30MB721019Kmošek RomanJanov u Litomyšle7601:27:42-
18MC731293Jaroš RadekKŘP-H6701:27:46-
19MC74779Rejda JanSK OMT Pardubice7001:28:00-
20MC751384Chrisstoffels Eric6601:28:20-
31MB751101Kaiser Kamil8401:28:20-
32MB77743Urbánek JirkaSplašená Lokomotiva Chlumec nad Cidlinou7601:28:25-
22MA781225Šikola JiříTJ LIAZ Jablonec nad Nisou9501:28:27-
33MB79750Novák JiříSySleŽije8001:28:31-
21MC801088Dominik PetrBrno7101:28:34-
34MB81256Sychrovský MartinWikov7601:28:36-
35MB8279Salaj LukášSK OMT Pardubice8501:28:37-
23MA831142Vojtěch MarekSK Svěrák8801:28:45-
24MA841410Křivánek FilipRunning Free9101:28:47-
36MB85829Fišer IvanČeské Budějovice8301:28:51-
2MD86485Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM5901:28:56-
22MC871437Kratochvíl Miloš7501:29:00-
23MC88301Škoda Aleš7501:29:03-
25MA891134Živný Marek3D Fitness Race Team9101:29:10-
26MA90255Kosař Jan9501:29:17-
37MB91117Sládek FrantišekCC Choceň8301:29:21-
38MB921402Bíman OndřejSKI Olfin Car Trutnov7901:29:27-
39MB93453Trávníček Marek7601:29:28-
27MA94784Vavrečka Martinsk týniště nad orlicí9101:29:29-
27MA941309Hořejš OndřejIntersport8701:29:29-
40MB961013Svoboda Jiří7801:29:30-
41MB97812Maleček David8301:29:34-
41MB97675Jureček Jan8301:29:34-
29MA99768Jůza Martin9601:29:36-
24MC99245Harapát DavidZahrádkáři Svatý Jiří7201:29:36-
43MB101103Pospíšil JaroslavBike&Run Team Stará Paka7801:29:40-
4ZB1021201Tobišková TerezaLitice nad Orlicí7701:29:42-
25MC103856Novák Marek7501:29:49-
44MB104619Šír VladimírKlub Josefa Buďárka, Jilemnice7601:29:51-
26MC105742Brzák MilanSplašená Lokomotiva Chlumec nad Cidlinou7301:29:52-
45MB106179Lahdenpera Juho7901:29:56-
46MB107920Rudinský JiříSZTM ROB Pardubice8101:30:05-
47MB108653Stengel PeterBühler Motor8301:30:14-
30MA1091204Vondrák David9101:30:32-
48MB110762Kašpar Lukáš8101:30:41-
27MC1111351Lorenčík AlešChrudim7301:30:45-
49MB112636Dařbuján LukášPardubice7701:30:47-
31MA11392Kameníček MichalVinařice8601:30:48-
32MA1141404Karlovský Ondra9101:30:54-
28MC114775Hájek Martin7501:30:54-
50MB1161260Černý Jiří25A7801:31:05-
51MB1171174Štys PavelRETIA Pardubice7801:31:10-
3MD118985Puršl JiříBěžecký klub České spořitelny6301:31:11-
52MB1191322Vetchý JanNetSuite8501:31:18-
29MC119258Řehák JindřichJiskra Rybitví/Rybitví7501:31:18-
53MB1211299Soukup Miroslav8101:31:20-
30MC12249Czagan JanSDH Dědek7101:31:23-
33MA122751Plašil VáclavSySleŽije9101:31:23-
34MA124791Bosnovič MilošBáječné ženy v běhu8701:31:25-
31MC125396Friedl Marek7201:31:29-
35MA1261480Mohyla OndřejBrečoch Team8701:31:46-
32MC127195Kabelitz TommiINTECHNOLOGY7101:31:55-
54MB1281040Pospíšil Ondřej8201:31:56-
55MB129271Plašil Jan8001:32:03-
36MA1301094Vincour Matěj9401:32:09-
33MC13131Jurajda PavelLetohrad7401:32:15-
56MB131917Polan MichalPlacatá želvička8101:32:15-
57MB1331440Filipec PetrTobi/Sporti Frenštát8401:32:19-
58MB1341394Šebelka ZdeněkHonitka.cz7601:32:22-
37MA1351127Tejkal Šimon8801:32:24-
34MC1361464Čížek Tomáš7301:32:26-
59MB1371380Kutílek Miroslav8201:32:28-
60MB138394Pospíšil Daniel7801:32:29-
38MA139935Poláček Aleš9701:32:31-
4MD140995Voženílek Josef6501:32:33-
61MB141320Celar MarekIntecha Hradec Králové8201:32:39-
62MB1421398Košátko VítMarius Pedersen Run Racing Tea7901:32:40-
63MB143733Turek Jiří7801:32:47-
63MB143137Ingr JiříTJ Liga 100 Olomouc7601:32:47-
1ZA145850Urbanová JohanaŽďár nad Sázavou9201:32:48-
65MB146322Drahoš Milan8101:32:54-
35MC147346Zástava Tomáš7301:32:55-
66MB148840Šolc FilipSki Žabiny8501:33:03-
36MC1491423Vanek VáclavAC HK7201:33:12-
37MC150163Bulis PetrCkB Praha7401:33:13-
38MC1511064Bican Jan7201:33:19-
1ZC152279Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7001:33:21-
39MC1521459Kokeš JiříMattoni FreeRun7401:33:21-
67MB1521126Krejci Viktor7601:33:21-
68MB155716Nezbeda Tomáš8501:33:32-
39MA1561259Klauda Michal9001:33:35-
69MB1571167Zitka AdamRETIA Pardubice8401:33:38-
40MA1571172Horák LukášRETIA Pardubice8601:33:38-
40MC15982Steklý PetrAC Údolí Hladu7401:33:40-
70MB160575Břeň MichalPardubice7801:33:50-
41MC1611540Seifert IvanHorní Město6601:33:56-
71MB162736Šantroch RadekSKP Trutnov7601:33:59-
72MB1631331Znojemský KarelLK Ledeč n.S.7701:34:09-
41MA164490Strouhal VojtaHradec Králové8601:34:10-
73MB165278Česla PetrBěhající chemici7901:34:12-
74MB166725Čermák Zdeněk7601:34:16-
42MA167355Bitnar PavelHK9701:34:19-
42MC168174Rampas Václav6701:34:23-
75MB169828Měšťan David8401:34:25-
43MA170295Kubrt Matěj8801:34:26-
76MB1711328Malátek Antonínpardubice7701:34:29-
77MB172306Pavliš JiříPraha 58401:34:37-
1ME1731234Sehnal AdrienDukla Praha5301:34:38-
43MC173932Staffa Pavel7501:34:38-
2ZA175140Ungerová LenkaTRIOP8901:34:40-
78MB1761427Jakl JaroslavHořice8101:34:42-
79MB177261Vrana PetrBuřtárna U Pěti Buků8001:34:50-
44MA178115Procházka Filip9401:34:57-
80MB179715Podlešák MarekSKI Mapos7801:35:03-
5MD180482Tillmann WolfgangGCC Svobodné Hamry6101:35:07-
45MA181280Jureček MichalIscarex Česká Třebová9601:35:16-
45MA1811248Pavelka Jan9201:35:16-
81MB1831166Kuřík Michalbětlon7601:35:20-
81MB183953Gogola JánPardubice7701:35:20-
47MA185809Letko ZbyněkHZS Jičín8801:35:21-
48MA186928Czagan JanSDH Dědek9301:35:23-
44MC18738Číhař TomášChvojenec7001:35:30-
83MB1881077Kopecký Petr7701:35:36-
83MB188148Volák Ondřej8101:35:36-
85MB190686Veslík Alexandr7601:35:40-
45MC191958Šulc RadekTJ Milovice7501:35:44-
86MB192869Grimm Zdeněk7701:35:48-
49MA193127Moravek Jan9001:35:59-
2ZC1941202Kramlová KateřinaHvězda Pardubice7501:36:06-
50MA1951337Toman Jan9501:36:09-
46MC196911Antoš JanPraha7401:36:11-
87MB19798Firkušný MartinSmiřice8201:36:17-
47MC1981372Prix RudolfSK OMT Pardubice6801:36:26-
88MB199491Ryba TomášJílovští Sandyboys8001:36:29-
89MB200976Kubasa Jiří7701:36:37-
48MC201483Lukeš MartinELEVEN RUN TEAM6801:36:41-
90MB202366Dostál Petr8501:36:43-
6MD20372Čentíš Ján6401:36:44-
7MD204711Bureš JindřichKBD Čáslav5701:36:45-
51MA205176Beneš JiříRychnov nad Kněžnou8801:36:46-
8MD2061011Horník AlešDvůr Králové nad Labem6101:36:53-
91MB2071302Černohorský Michal8501:36:57-
3ZA208428Janoušková Anežka9101:36:59-
52MA2091330Capoušek AdamTJ Sokol Hradec Králové9901:37:05-
4ZA2101038Korenčiková Kristýna9501:37:13-
92MB2111000Šťastný Michalběhám pro radost7601:37:16-
49MC212146Mlateček JiříCentrum zdravého pohybu6701:37:20-
93MB213947Samek Ondřej8201:37:24-
94MB214305Novotný FilipPraha7701:37:29-
50MC215712Bílek Jiří7401:37:31-
95MB21623Novák PetrChrudim7801:37:32-
51MC217893Vitásek Radim7301:37:36-
96MB21845Drahoňovský Jan8001:37:40-
52MC219889Šreibr Josef7501:37:45-
5ZA220199Hronová MarkétaCzech Tri k. Team9001:37:46-
5ZB2211192Pokorná Andrea7901:37:49-
53MC222667Bedrna RadekBMBK7501:37:50-
6ZA222404Strašilová Daniela8801:37:50-
53MA2241285Dvořáček JanRETIA Pardubice8601:37:51-
54MC225748Zpěvák JiříDolní Čermná6701:37:54-
97MB2261210Dušek Milansk týniště nad orlicí7601:38:01-
55MC2271245Sláma JiříNové Město nad Metují7401:38:05-
98MB2271252Kričfaluši PavelRoudnička8001:38:05-
99MB2291164Preněk Libor7601:38:06-
99MB2291232Pojmon LeošRETIA Pardubice7601:38:06-
56MC231383Švígler JanBK Sinpol7201:38:07-
57MC2321123Dachovský Radovan6901:38:08-
58MC2331364Ferkl Richard6901:38:09-
59MC2341281Hanák MichalRAC Cerhovice7101:38:11-
101MB2351149Tomáš ZdeněkBike&Run Team Stará Paka7601:38:13-
102MB236871Spěšný JiříSK Třeskoprsky7601:38:14-
9MD2371049Štencel ZdeněkSLAVIA Kajlovec6001:38:15-
60MC238981Burda Vladimír7301:38:16-
54MA2381307Bartoš MichalBrtnice9401:38:16-
103MB2401356Kopp LukášSECA PALUBKY8301:38:19-
10MD2411183Jebavy PavelSpartak Vrchlabí6501:38:21-
61MC241714Rezek Jaroslav7001:38:21-
104MB2431412Nový PavelTriatlon Mladá Boleslav7701:38:25-
55MA2441058Flajžík Petr9701:38:26-
11MD2451078Vokuš ZdeněkLiberec5601:38:27-
62MC2451442Volter ZdeněkSmiřice6601:38:27-
6ZB2471150Tomášová LenkaBike Run Stará Paka8101:38:28-
63MC2481436Bulíř Jiří6801:38:29-
7ZB24933Šimáková KláraHradec Králové8301:38:30-
56MA2501154Tomeš Jakub9201:38:31-
64MC250341Odnoha DavidNaše Kosmonosy7401:38:31-
105MB2521395Teichman RadekSK Tribejk7901:38:32-
3ZC2521279Horáková JanaPardubice Cafe Bajer7101:38:32-
106MB254836Paulovič LadislavSKP Rychnov nad Kněžnou7601:38:33-
8ZB2551046Cigánková IvaSK Hájovna Volary8201:38:37-
65MC256347Král LiborSK Pod Dubem7001:38:42-
66MC25744Hrdý JaroslavNezamyslice7201:38:43-
67MC25828Cyrany Jiří7301:38:44-
107MB2591132Půlpán MartinEbrana8001:38:46-
108MB2601298Loučný Jiří7701:38:47-
68MC2601305Voženílek MiroslavDračí lodě Ponorka Pardubice6901:38:47-
69MC262531Postupa AlešPraha7401:38:48-
109MB262338Sterba MichalTo je blbý7801:38:48-
110MB264238Branda Jan8001:38:51-
12MD2641066Sukeník Jan6201:38:51-
57MA266906Drs Adam8701:38:53-
13MD267615Drahokoupil Miroslav6001:38:54-
14MD268654Ordáň Petr6501:38:56-
58MA268502Sedláček Jan9701:38:56-
7ZA268558Mynářová Kateřina8701:38:56-
111MB2711003Boháč JanRUN4FUN Hradec Králové8101:38:57-
59MA271588Malina David8601:38:57-
15MD273371Huml DanielŠiroká veřejnost6301:39:01-
8ZA274501Staňková Štěpánka9101:39:09-
60MA275721Šulc JanSK Atis Praha8701:39:12-
112MB276756Sekanina JanLesy České Republiky8101:39:15-
113MB2771341Ambrož ZdeněkSK Vídeň7801:39:16-
70MC27873Číž JosefLázně Bohdaneč7101:39:17-
114MB2791359Boszorád LadislavBAŤOVKA RUN TEAM8401:39:28-
71MC2801247Forman OttoAC Česká Lípa, BPM Brniště6701:39:37-
61MA28148Trumm LukášHradec Králové8701:39:41-
115MB2821214Rezek Zbyněk8201:39:44-
116MB283844Hejkrlík MartinHBC ruzstevní8501:39:48-
16MD284111Pergner PetrZámek Dobříš6101:39:52-
72MC2851311Žáček PavelSokol Semín7301:39:56-
117MB286269Novotný Miloš7601:39:57-
9ZB287356Vlčková Iveta8301:40:06-
73MC288847Miřátský TomášFitnessie6701:40:09-
118MB289335Toman Michal8101:40:10-
118MB289986Martinů PavelContinental Sport Club8101:40:10-
74MC291408Hošek Ctibor7201:40:11-
75MC292157Hojgr Jiří7401:40:15-
120MB293796Grof TomášBylany7601:40:16-
62MA294874Zástěra Ondřej9901:40:19-
63MA295439Janoušek Martin9201:40:20-
64MA2961218Kučera Ondřej8801:40:22-
121MB297937Lorenc JanSECA PALUBKY7901:40:24-
122MB298645Žabčík MarekPardubice8001:40:25-
9ZA299327Havelková Zuzana9001:40:30-
76MC2991284Seneta Libor7201:40:30-
123MB301373Fuksa LeošHappy Endings8101:40:31-
65MA3021129Hloušek JanKostelec nad Orlicí9301:40:37-
124MB3031200Dogaru VasilRUNGO8101:40:41-
66MA304554Šulc Lukáš9701:40:42-
10ZB305175Vondroušová PetraTJ Sokol Horní Brusnice7601:40:43-
4ZC305197Vašinová MarkétaSokol Horní Brusnice7501:40:43-
17MD3071397Fajmon Luboš6301:40:45-
11ZB308584Raliková LucieSDH Česká Rybná8501:40:50-
125MB309959Baran Ľubomír7701:40:53-
126MB3101256Černý Tomáš25A7601:40:54-
77MC311678Hromádko JaroslavAČR-VP Pce7101:40:56-
10ZA3111074Nesvadbová Michaela8601:40:56-
18MD3131467Macéř PetrPředměřice6001:40:57-
127MB314622Navrátil JakubTornados8301:41:00-
128MB31593Hrdinka Jirka8201:41:06-
78MC31686Chvátil JiříOK99 Hradec Králové7201:41:07-
79MC317143Sláma MartinMalšova Lhota6801:41:09-
80MC318709Machút Michal6701:41:10-
12ZB319550Sýkorová Šárka7601:41:11-
81MC320697Votava RadekBMBK7501:41:12-
67MA3211477Korbel MartinVamberk9201:41:13-
129MB322298Píša DavidJAKO DUHA8501:41:14-
130MB323805Lorenc Lukáš8201:41:16-
68MA3241251Žampach Marek9101:41:20-
131MB3251350Dolejší PetrAPD7601:41:22-
69MA326626Veselka Michal9101:41:25-
82MC327248Zavřel Vít7001:41:29-
70MA328921Lopour Miroslav8801:41:37-
83MC329113Volf JiříSDH Vilantice7301:41:38-
71MA3301037Jirásko Jan8701:41:42-
132MB331706Uher Tomáš8501:41:43-
132MB3311138Pavelka Michal8001:41:43-
134MB333789Vágner Pavel7901:41:46-
11ZA3341343Michalová Zuzana8801:41:50-
135MB33536Dovičín Petr7901:41:55-
72MA335773Matějka MichalLodín8601:41:55-
136MB337590Wejda VlastimilJanov u Litomyšle7801:41:59-
84MC33824Koďous Leoš7401:42:01-
85MC3391287Nový Pavel7101:42:02-
86MC3401100Vincour PetrNB7001:42:09-
137MB341358Mrázek PetrSK Hasiči Brno7801:42:11-
19MD3421255Kokeš Petr6501:42:12-
13ZB342434Slánková Veronika8401:42:12-
138MB3441246Tomáš Kvasnička8201:42:17-
12ZA345998Štolbová MonikaSWcontrol8801:42:19-
13ZA346719Schejbalova Katerina8801:42:36-
139MB347526Hofman Janžádný club8201:42:39-
87MC348745Zezulka Dušan7101:42:40-
14ZB3491112Moníková Jolana8001:42:46-
140MB350704Jaroš Jan7901:42:50-
88MC3501266Tomandl Jan7001:42:50-
140MB35060Švarc AlešPocem7801:42:50-
14ZA350804Dyrcová Martina8901:42:50-
89MC354951Čermák Pavel6801:42:51-
142MB354673Hloušek Martin7901:42:51-
15ZB3561283Kročová ZuzanaZdravé Hranice7701:42:52-
90MC357291Chvojka Dominik7501:42:54-
143MB358794Klein Josef8501:42:55-
5ZC359780Stejskalová Andrea7201:42:57-
91MC3601296Horák MichalTj Sokol Studnice7501:43:01-
91MC360593Stejskal RichardAC Údolí Hladu7501:43:01-
91MC360387Šindler Milan7001:43:01-
6ZC363793Brettschneiderová KateřinaAK Litvínov7301:43:03-
144MB364821Sedláček Tomáš8301:43:04-
73MA3641109Novák Michal8601:43:04-
74MA366782Kovalčuk Vladimír9501:43:08-
94MC367824Barvík RomanRed Devils - Pardubice7301:43:09-
95MC368185Groulík VáclavHZS Ústí nad Labem7401:43:14-
16ZB369445Švihovská EvaSportcentrum Jičín8301:43:15-
17ZB3701336Schwaningerová PetraRock Machine Cyklomax8201:43:22-
145MB370344Trávníček Tomáš7801:43:22-
145MB370421Moka Michal7901:43:22-
18ZB3731117Koubová Jitka8001:43:24-
96MC373287Koubek Vlastislav7501:43:24-
97MC375515Marek MartinNepolisy7401:43:25-
98MC3761407David Setrmajer7501:43:28-
99MC377926Dušička Václav7001:43:30-
19ZB378212Khunova Hana7601:43:33-
20ZB3791338Svobodová MichaelaLUKYSPORT TEAM8301:43:34-
15ZA3801199Škaredová IlonaMST Jihlava8601:43:35-
147MB3811231Knop LukášLaFabrique7901:43:37-
7ZC382189Zavřelová JanaZavři Němčice6801:43:46-
75MA3821418Fadl Adam9501:43:46-
76MA3841014Gantner FilipAK Bříza & Trubač8901:43:48-
148MB385534Petr JanJeštětice7701:43:51-
77MA386666Lagarde MatyášBMBK8801:43:57-
100MC387138Španihel JaroslavŘíčany u Brna6701:43:59-
101MC388758Hlušička Petr7001:44:00-
8ZC389272Hrnčálová Kateřina7001:44:03-
78MA3891292Přichystal Jiří9001:44:03-
79MA391518Javerník Karel9201:44:07-
80MA392955Hejzlar JakubNáchod8901:44:08-
149MB393960Festa Marek8301:44:11-
16ZA394153Zubrová Eva9801:44:13-
150MB3951118Drtina David7801:44:15-
2ME3961216Michl VáclavKanoistika Poděbrady5401:44:19-
102MC3961022Surových MartinJesenik Run7301:44:19-
103MC398679Hromádko Kamil1. BK Radčice7501:44:20-
104MC3991053Bára Jan7001:44:21-
81MA399354Barták ZdeněkBowling Squash Sadská8801:44:21-
17ZA4011205Kučerová KláraMST Jihlava9001:44:23-
82MA401382Stodůlka Martin9101:44:23-
151MB4011465Pokorná KateřinaPardubice8501:44:23-
152MB4041401Zeman Jindřichžádný club8401:44:24-
105MC4051194Flajžík Petr6801:44:26-
153MB4051209Werner Martin8301:44:26-
153MB4051102Mandlík Radek7601:44:26-
20MD408879Tichý Stanislav6001:44:29-
21MD409500Medlík CtiradŠumperk5801:44:33-
83MA4091481Kinzel MartinBrečoch Team8601:44:33-
106MC411617Věříš Miroslav6601:44:36-
9ZC4121145Didova Iva7401:44:38-
10ZC413260Peterkova HanaMK Prostějov7201:44:39-
21ZB414120Frybova JanaKoKa Team7801:44:40-
155MB414724Barvínek MartinŽamberk8001:44:40-
18ZA414752Plašilová BarboraSySleŽije8601:44:40-
19ZA4171030Flégrová EliškaPardubice9201:44:41-
3ME4171143Navrátil Vlastimil5501:44:41-
156MB4191482Hank Stanislav7701:44:42-
157MB4201416Havlíček Dušan7601:44:43-
158MB421242Košťál Marek8301:44:45-
107MC4221449Ročín Igor7501:44:47-
22ZB423984Rýdlová Denisa8201:44:51-
84MA424309Kačer JanSokol Vlastibořice8901:44:54-
108MC425892Šubrt Martin7001:44:57-
22MD426652Neumann AndreasBühler Motor6201:44:58-
159MB427781Veselý Petr7801:45:03-
160MB428950Matuška MartinOhnišov8001:45:07-
161MB429741Přemyslovský Jan8501:45:10-
85MA4301184Bajtos Maros8701:45:12-
11ZC430152Pavelcová Romana7201:45:12-
85MA4301274Pišný Michael8901:45:12-
23ZB430198Dvořáková Denisa8101:45:12-
23MD434318Králík MichalHradec Králové6201:45:14-
162MB4351165Petrovický LubošRETIA a.s. Running Team8301:45:17-
20ZA4361155Komárková Zuzana8801:45:21-
163MB437683Brejcha Miroslav8301:45:26-
87MA4381365Kosek JanSOOB Spartak Rychnov nad Kněžn9501:45:31-
164MB439933Franko MartinNákup Letohrad8001:45:33-
165MB4401131Šmejkal Karel7601:45:34-
165MB440648Pavlovec OndřejBühler Motor8401:45:34-
167MB442315Bártl Kamil8401:45:35-
24ZB443663Znamenáčková HelenaKOB Tretra Praha8101:45:38-
109MC444651Žoch Radek7401:45:40-
21ZA445541Štrauchová Lucie8701:45:49-
110MC446349Jandera RomanSK Pod Dubem7501:45:50-
25ZB446823Procházková Lucie7901:45:50-
26ZB448562Ropková MarieBáječné ženy v běhu7701:45:52-
168MB449595Renský Michal7901:46:00-
88MA4501458Klofáč DanielBrtnice9201:46:04-
169MB4511238Stránský TomášLight Core8101:46:05-
27ZB4511326Vařeková Zuzana8401:46:05-
111MC4511468Polášek JakubKladno7301:46:05-
89MA4541007Verner Michal8701:46:06-
24MD454885Břeň Martin6401:46:06-
25MD456437Traxler Jan6401:46:07-
112MC457365Stárek Tomáš7301:46:08-
113MC458187Houžvička Zbyněk7501:46:09-
114MC4591291Hartman Roman7401:46:10-
170MB460703Hubáček JiříLake Louise, AB, Canada7701:46:11-
12ZC460723Libřická Alena7501:46:11-
26MD460688Novák Karel6401:46:11-
90MA4631103Chmelař Josef8601:46:15-
91MA464462Doležal Radek8601:46:18-
115MC465577Pšenička JiříFajn Tým6801:46:21-
116MC466216Brom RadekSK Horní Dolní6801:46:23-
116MC466213Brom JiříSK Horní Dolní6701:46:23-
118MC468811Jirásko DušanSK Srch7301:46:27-
119MC4691215Rudolf Jan7401:46:33-
92MA470802Staněk MichalHradečtí Bizoni9201:46:46-
13ZC4711288Virtova RenataCafe Bajer6801:46:47-
22ZA4721249Procházková Markéta9101:46:50-
120MC47230Pluhař Tomáš7201:46:50-
171MB4741182Vlk MartinRETIA Pardubice7801:46:53-
172MB475692Vojáček David8301:46:58-
23ZA476139Ježková Kateřina8701:46:59-
93MA477677Zelenda RadekKrásná Lípa8601:47:02-
121MC4781301Svoboda RobertIntersport7101:47:05-
173MB4781352Růžička TomášCycling Team Brandýs8501:47:05-
28ZB4801360Fojtíková HanaPASIVITY Žamberk7901:47:06-
174MB481993Šesták MichalTJ Sokol Roztoky8201:47:07-
122MC482744Šindlar Libor7201:47:12-
27MD483494Vlasák JiříČESKÁ5701:47:19-
94MA4841180Bennett James8601:47:20-
123MC485150Knytl PavelCC Choceň6801:47:26-
29ZB486962Svatá ZdeňkaKruh7701:47:27-
95MA4871441Panenka Michal8601:47:28-
30ZB4881224Ambrúžová SimonaJilemnice8001:47:29-
31ZB4891455Bojtarová KateřinaEsko7901:47:30-
96MA490954Hejzlar DavidProfesionální klub BABÍ9801:47:36-
24ZA491422Podzimková Pavla9201:47:44-
175MB492589Černohous PavelJablonné nad Orlicí7901:47:45-
124MC493136Novotný JiříUNO Srch7101:47:47-
97MA494944Magnusek MartinČajovna u Bílého draka8701:47:53-
176MB4951137Precechtel Martin8401:47:57-
177MB49656Svoboda Petr8001:48:00-
125MC497693Fešar Marek7501:48:08-
28MD498277Oddfish Pavel6201:48:10-
14ZC498761Kuzelkova DitaRedok Hradec Králové7401:48:10-
98MA5001450Sloboda TomášTJ Slavoj0001:48:12-
126MC5011344Kulda JanTJ Sokol Olešnice7301:48:13-
126MC5011197Ungvári Jozefloner wolf6901:48:13-
15ZC5031268Tomandlova Radka7501:48:18-
178MB50494Fuchs MatějFušovi (www.matejfuchs.cz)8501:48:22-
29MD5041227Kareš Ladislav6501:48:22-
179MB5061369Fiala Roman8501:48:23-
180MB5071208Stránský Lukáš8401:48:29-
128MC508348Semerák RomanSK Pod dubem7501:48:31-
99MA5081327Khýn Lukáš9101:48:31-
129MC5101262Suchý MiroslavForrest Gump7401:48:33-
32ZB511708Krejčí Klára7901:48:37-
16ZC5121253Kameníčková VeronikaVinařice6601:48:39-
33ZB5121385Benedová LenkaSK Srch8501:48:39-
25ZA514786Křížková Denisa9101:48:47-
100MA5151148Rejchrt JanNové Město nad Metují8801:48:48-
34ZB516246Pavlasová Martina7601:48:52-
181MB5171186Richter RobertRETIA Pardubice8001:48:53-
101MA518861Nešetřil Radek8901:48:54-
17ZC5191282Hanáková PetraRAC Cerhovice7501:48:55-
130MC5201420Janeček TomášHK7001:49:01-
102MA521830Rosulek DavidHradečtí Bizoni9301:49:03-
26ZA522853Válová Michala8901:49:05-
103MA523839Vítek Pavel8801:49:08-
182MB524640Šefr Jakubmozkodlab budvajs8501:49:09-
18ZC52481Sákrová MarkétaHvězda Pce7101:49:09-
183MB526400Myšák Zbyněk7801:49:12-
183MB5261409Dubský Michal8201:49:12-
27ZA528735Zemanová Kateřina9801:49:13-
131MC5291229Kratěna Bohuslav7101:49:16-
185MB5301122Kovanda LukášPraha 57801:49:17-
132MC5301211Senecký PetrSvinarský Golem7501:49:17-
185MB530330Bartek Oldrich7601:49:17-
28ZA533718Roudnická EvaAK Sokolov8601:49:21-
35ZB534440Myšáková Veronika7701:49:22-
133MC535121Chmel Vaclav7501:49:23-
19ZC535357Karásková HelenaLeháro7401:49:23-
187MB537925Vacek JanPraha8101:49:26-
104MA538444Zima Adam9601:49:28-
36ZB53843Ježková Martina8301:49:28-
105MA540914Dostál Vojtěch9101:49:29-
134MC54114Navrátil Jiří7301:49:31-
106MA542940Kunert Pavel8801:49:34-
188MB543609Chmelař Michal8101:49:36-
135MC544770Jůza Radek6701:49:40-
107MA54516Adamíra Jan8601:49:43-
189MB546304Hušek Roman8301:49:46-
37ZB5471082Lisá Blanka7701:49:47-
136MC548528Čech Pavel7001:49:53-
137MC549936Dvořák Zdeněk7501:49:57-
138MC550247Vedral Ladislav7201:49:58-
138MC550232Funda Michal6701:49:58-
190MB5521031Fait Milan8101:49:59-
30MD5533Kozlík Otakarradioklub OK1OMY5901:50:03-
108MA5541097Jedlinský Miloš9401:50:04-
191MB554551Blecha Jan8301:50:04-
20ZC556898Fialová Renata7301:50:05-
109MA5571345Dušek Vladimír9601:50:06-
140MC5581098Cafourek VladislavKramolna6801:50:07-
31MD5591063Mašek Jiří6501:50:16-
192MB5601025Kubec Lukáš8401:50:17-
38ZB561803Hofierková Jana8501:50:22-
193MB5621475Karlas Michal8501:50:26-
110MA5631277Hořínek Adam9101:50:27-
32MD564665Lagarde MartinBMBK6001:50:32-
111MA565924Zemek Josef8601:50:34-
141MC566903Koldinský Karol7001:50:35-
39ZB56626Mikešová Barbora8401:50:35-
141MC566266Blatnik Josef7401:50:35-
21ZC56947Březinová Hana7401:50:37-
194MB570817Vařečka Lukáš8301:50:38-
195MB5711091Hrůša Jakub7601:50:39-
143MC571200Ritter TomášRUN4FUN Hradec Králové7301:50:39-
196MB573451Ondráček Petr8401:50:40-
112MA574807Macák Ondřej8701:50:42-
22ZC574332Kendíková JanaLochkov7201:50:42-
144MC576331Kendík TomášLochkov7201:50:43-
197MB577633Navrátil Michal7701:50:44-
40ZB578471Voltová Ivana8401:50:45-
33MD579994Pánek Josef6501:50:47-
198MB58021Sopek Tomáš7601:50:50-
34MD581506Strejček PavelTESTR running team5901:50:54-
199MB582262Vejskrab DavidPain lovers CB7901:50:57-
113MA5831411?ien Christian dalheimBenteler8801:51:02-
200MB583766Nývlt Štěpán8401:51:02-
4ME5851303Bíza Jaroslav5201:51:04-
114MA5851073Pešava TomášSTS Chvojkovice - Brod8801:51:04-
41ZB5871181Bennett Vera8401:51:10-
42ZB5881162Benková RomanaLitomyšl7801:51:12-
201MB589457Bartoš OndřejRTZlo8301:51:13-
43ZB590684Krausová Šárka7801:51:14-
29ZA590956Rusnoková Kateřina8701:51:14-
115MA5921152Syrůček MarcelSTRV8801:51:15-
35MD593695Novák MiloslavBMBK6001:51:17-
145MC594877Hubáček Jaroslav6601:51:19-
202MB595833Černý Martin8101:51:20-
1ZD595764Pannová PavlaPardubice6501:51:20-
146MC597643Bárta Libor6901:51:22-
36MD598949Bureš Václav6201:51:28-
203MB599239Jones DavidBohnický Blues7901:51:29-
44ZB600814Kadlacova PetraJdu běhat8101:51:32-
204MB601530Vojtěch Martin8001:51:33-
23ZC602415Vrbová Irena7501:51:38-
205MB602972Teplý StanislavPiviště Kořalov7801:51:38-
147MC602698Jizba JanRedok Hradec Králové7401:51:38-
147MC6021319Horký JanSK Babice7201:51:38-
37MD606181Popelka MiloslavHradec Králové6001:51:41-
206MB607672Dvořák Libor8101:51:42-
45ZB608905Šustrová KláraJanovského 38401:51:48-
149MC6081439Malina Radek7101:51:48-
116MA608604Hrubeš Tomáš8801:51:48-
117MA611430Boček Jakub8701:51:53-
5ME612125Palisch Dieter4901:51:54-
118MA613813Matějus Tomáš8901:51:57-
119MA614674Brzák Jan8801:51:58-
46ZB6141431Osladilová MichaelaJesenik Run7701:51:58-
24ZC616628Janelová LenkaHrůzice7401:51:59-
207MB617167Matys VladimírHradec Králové8401:52:01-
208MB618886Bábela Martin7701:52:03-
120MA619435Hejtmánek Jan9001:52:11-
209MB6201125Mucha VladimírLeskovec8201:52:12-
210MB621713Francouz Ladislav7901:52:15-
150MC6221346Pančiak Petr7501:52:16-
121MA6221392Tichánek Tomáš8601:52:16-
122MA624155Brouček Miloslav8901:52:20-
211MB625585Šanda LadislavTJ Chudeřice8201:52:21-
212MB6261104Vondrák Jiří7701:52:22-
151MC627194Hýbner Petr7201:52:24-
152MC6281157Lukáč PetrCYKLOMAX7101:52:29-
213MB629979Kosina Pavel8101:52:31-
123MA630319Králík Tomáš9201:52:32-
214MB631907Zajíc PetrDonaldovy děti7601:52:34-
124MA632646Pop Tomáš8901:52:35-
125MA63350Horák Jakub8901:52:36-
153MC6331017Bureš Michal7501:52:36-
154MC635607Juránek Petr6801:52:39-
126MA635618Juránek Filip9801:52:39-
155MC637875Vágenknech MilanSDH Jičín7301:52:41-
25ZC637910Čechová IvaHK7501:52:41-
156MC63917Matějíček Petr1. R.S.C.7301:52:43-
127MA6401128Hansl VojtěchTJ Slavia HradecKrálové9101:52:44-
128MA6411213Šipka LukášTj Slavia Hradec Kralove vodni8801:52:45-
30ZA642196Učíková MichaelaŠlemrgang!9001:52:47-
215MB643656Chyba Tomáš7601:52:48-
26ZC6431001Medwell Gabriela7401:52:48-
26ZC643634Vodičková Petra7401:52:48-
216MB646228Kotlant Pavel8301:52:52-
157MC647670Smetana Jan7301:52:53-
157MC647930Jelínek Martin7501:52:53-
159MC649267Popély Petr6901:52:58-
129MA650988Salášek Stanislav8601:53:00-
38MD651340Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5801:53:03-
160MC652778Toman Martin7401:53:04-
217MB653689Jüptner Petr7801:53:05-
130MA6541413Brzek DavidRETIA Pardubice8901:53:08-
161MC6541275Čejka Jan7201:53:08-
31ZA6561188Kičinová Erika9101:53:16-
131MA657603Surovec Martin8901:53:18-
28ZC658405Zajícová Lucie7501:53:19-
162MC6591393Drapák Petr7301:53:20-
163MC660547Patzák Jindřich7501:53:22-
218MB661369Kamenický TomášHradec Králové8501:53:25-
218MB661818Rendeš Martin7901:53:25-
47ZB663561Valová Eliškarungo pro ženy7801:53:26-
48ZB664343Trávníčková Kristýna7901:53:28-
49ZB6651160Jirousková Michaela7901:53:31-
29ZC666224Šimandlová KláraSK Oceláci Ostrava7201:53:34-
164MC6661057Skala Marek7401:53:34-
220MB6661185Mozolik Ludovit7801:53:34-
221MB6691430Müller TomášJen blbni8301:53:36-
50ZB670776Hlínová JaroslavaEMC Running Club8001:53:37-
222MB6711233Marha Josef7601:53:39-
32ZA672913Dostálová Natálie9401:53:40-
223MB6731469Adamec JosefLetohrad8101:53:44-
223MB673520Šítek MichalLetohrad7901:53:44-
223MB673145Hloušek Roman7601:53:44-
30ZC6761320Dohnalová Monika7401:53:45-
226MB6771432Číž JanJen blbni8301:53:46-
51ZB677129Škaldová HanaPain lovers7901:53:46-
132MA6791086Gol MichalCF Parbubice8601:53:47-
31ZC679848Petrů BlankaGAPA Group7201:53:47-
32ZC681765Řeháková RomanaFit Motyky7301:53:48-
2ZD682799Koubková IlonaSpartak Praha 45601:53:51-
33ZC68385Chvátilová PavlínaOK99 Hradec Králové7401:53:54-
165MC684251Pohorský TomášFREE KITE Mnichovo Hradiště7101:53:56-
3ZD6851203Janouchová JanaBáječné ženy v běhu6301:53:57-
33ZA6861151Elefantová Šárka8901:53:58-
227MB686537Švorc JiříJeštětice8301:53:58-
52ZB688257Sychrovská PavlínaTJ Sokol Nový Hrádek7601:54:03-
228MB689740Slezák RomanOSK OPOČNO7601:54:09-
166MC689747Franc Pavel7401:54:09-
6ME6911140Vebr Jaroslav5501:54:10-
167MC6921378Minařík MartinHolohlavy7101:54:15-
229MB6931099Soukup Petr8401:54:16-
53ZB694661Vlčková Jana8201:54:21-
54ZB6951008Hánová Kateřina8101:54:24-
34ZC696650Holler MonikaBühler Motor7201:54:25-
133MA696946Košín DavidKČT Kralupy nad Vltavou9701:54:25-
55ZB698977Tomíčková Petra8401:54:26-
56ZB699532Pojarová LucieRUNGO.cz7901:54:30-
56ZB699310Hlaváčková ŠárkaChlumec nad Cidlinou8501:54:30-
230MB701135Němec Radek8401:54:35-
168MC70259Beránek Pavel6801:54:36-
35ZC702834Jakešová Dana7301:54:36-
39MD7041029Tábor Roman5901:54:37-
40MD705220Azeb Nabil6401:54:38-
134MA706999Machovec Jan9001:54:41-
34ZA7071036Novotná Hana8601:54:42-
169MC70871Vojtěch PavelHorní Jelení7201:54:47-
58ZB70989Kopecká MarcelaMarius Pedersen7801:54:49-
7ME7101179Aur Zdeněk5301:54:55-
231MB710264Tomek Aleš8401:54:55-
232MB712611Filip Zbyněk7601:54:58-
35ZA712418Petráčková Kristýna9701:54:58-
135MA714754Dohnal Jiří8801:55:05-
36ZA715849Konvalinová Andrea8901:55:06-
233MB716182Smilek Tomáš8501:55:08-
136MA7171358Knížek Jan9301:55:11-
234MB7181422Berný VladimírHK7801:55:12-
59ZB7181429Kantorová Lucie8201:55:12-
59ZB718464Vojtěchovská Ruth7601:55:12-
137MA7211323Petříček LubošCF Parbubice9401:55:18-
170MC7226Pátek František6901:55:27-
61ZB7221207Vlachová ZdeňkaJihlava7601:55:27-
62ZB72412Košťálová OlgaHořice7701:55:28-
235MB725178Fifka Jan7601:55:29-
236MB7261108Ševčík ZdenekBrandýs nad Labem8301:55:31-
37ZA7271087Faltová Pavla8701:55:32-
138MA7271447Žák FilipSECA9401:55:32-
139MA729571Herčík TomášFajn Tým8601:55:33-
171MC7301084Jánský Petr6801:55:35-
171MC730680Rychtera Petr6801:55:35-
173MC732109Ohlídal JaroslavProstějov7001:55:36-
237MB733333Kucera Tomas7601:55:38-
174MC7341096Šiška JiříSk ElfaSports7101:55:44-
238MB735996Pospíšil ZdeněkOA Hradec Králové7601:55:47-
63ZB736524Kubelková EvaRungo pro ženy7801:55:49-
175MC73780Kopelent David7201:55:50-
36ZC738902Hovadová AlenaHovad family7101:55:57-
41MD7391061Pažout Vladimírrehakś runners5601:56:02-
8ME740908Řehák BřetislavRehak´s Runners5501:56:03-
239MB7411329Strejc JanStrejda tým7601:56:05-
176MC7421428Pačesný VáclavKaravana otužilců Nová Paka7101:56:06-
64ZB743334Kučerová Markéta7701:56:10-
177MC74422Budský Tomáš7001:56:14-
4ZD7451083Slivkaničová IvanaHisport6201:56:15-
37ZC746943Šafránková PavlaJdu běhat/Praha7501:56:16-
240MB747612Hrubý Martin8201:56:17-
65ZB748598Douděrová Margita7901:56:18-
241MB749508Cejpek Stanislav7701:56:21-
178MC7491161Horák Jiří7501:56:21-
38ZA751865Krejzlová Kristýna9001:56:23-
242MB7511454Pícha JanOstrava8501:56:23-
140MA753118Abert Jakub8901:56:26-
42MD7531198Josl Lubomir6201:56:26-
66ZB755107Mikulková Petra8501:56:27-
243MB756263Juriček TomášSporting Havana8001:56:28-
179MC7561473Lhotský MichalKovarstvi Souček Team Benátky7201:56:28-
179MC75629Pospíšil PetrBIKE FREAKS HOLICE7501:56:28-
38ZC759384Trojanová Alice7501:56:30-
39ZA7591370Dofková Květoslava8701:56:30-
39ZC761952Ospaldová Jana7001:56:31-
40ZA762395Kučerová Štěpánka8701:56:35-
67ZB762433Turková Pavla7701:56:35-
41ZA764268Cyrankowská Martina9101:56:37-
181MC7651110Sojma PetrCC Choceň7301:56:39-
244MB7651092Tuček Jiří7801:56:39-
245MB767990Boritzka Jiří8301:56:43-
182MC768705Polata Martin7001:56:46-
141MA7691056Černý Jiří9201:56:47-
246MB7701315Gottschling André8101:56:48-
42ZA771468Velínová Monika8801:56:50-
68ZB772592Klímová JanaFitkul.cz8401:56:52-
247MB773763Coufal Rostislav8301:56:53-
69ZB7731136Pitllová Barbora8501:56:53-
70ZB7751239Tůmová JitkaBáječné ženy v běhu7901:56:54-
248MB776591Helešic VladimírFitkul.cz7901:56:55-
142MA776424Bahník Jan8601:56:55-
71ZB7761135Vallová VěraAXIOM PROVIS8501:56:55-
183MC779580Bartoníček Marek7501:56:56-
143MA779806Vomočil Josef9101:56:56-
144MA781523Paul Pavel8701:56:57-
43ZA781627Ettlerová Marie8601:56:57-
184MC783637Pytlík JaroslavNB10127501:57:00-
72ZB784989Vítová MarkétaTJ Sokol Lhota za Červeným Kos8201:57:04-
185MC785156Jindra PetrHZS Jičín7001:57:05-
249MB7861090Janočko Miroslav8301:57:06-
73ZB7871242Vichova Eva8201:57:08-
74ZB788414Svobodová Dita8201:57:09-
43MD7891280Petřík Marcel6401:57:10-
44ZA7901085Tučková Adéla9901:57:11-
250MB791514Vantura Vítězslav8401:57:14-
186MC7921043Monari Patrik7401:57:15-
75ZB792915Kolínová Andrea8501:57:15-
44MD794730Janata Dan6301:57:17-
45ZA795854Burianová HanaPardubice8601:57:20-
76ZB796570Brzáková MarkétaFajn Tým7801:57:21-
251MB7971347Pavlas Michal7801:57:22-
187MC798810Jirásko LubomírSK Srch7101:57:23-
188MC799350Křečan Pavel7401:57:30-
145MA8001267Doubek Jiří9601:57:31-
46ZA8001269Stupková Johana9701:57:31-
9ME800967Dobiáš LudvíkPoděbrady4601:57:31-
252MB8001243Vicha Jan7701:57:31-
77ZB804521Fichtnerová VeronikaŠlemrgang8401:57:32-
146MA8051075Kutnar Michal8601:57:33-
189MC806204Malovaný Lubomír6901:57:35-
189MC806918Holub JanDolní Újezd7401:57:35-
40ZC808237Voříšková Renata7501:57:37-
78ZB808207Bačkovská PetraBěžecký klub České spořitelny7801:57:37-
253MB810939Matta JiříHustokrutostřelci8201:57:38-
79ZB811499Vaňková Lucie7901:57:42-
47ZA812160Urbanová ZuzanaJihlava9301:57:43-
41ZC813511Věříšová Jaroslava7001:57:44-
42ZC814455Jelínková ErikaBječné ženy v běu7201:57:45-
191MC8151116Chlanda OldřichŽIŽKOVKA BOROHRÁDEK7001:57:46-
147MA8161375Hlava Tomáš9801:57:49-
192MC817797Štěcha Petr6601:57:51-
5ZD818431Zárubová JanaAC PRAHA 18905901:57:52-
148MA819647Langer Petr8901:57:53-
43ZC8201304Kneifelová Jana7501:57:54-
193MC8211289Lorenc FrantišekOn road6801:57:56-
48ZA822832Paštová Veronika8801:57:59-
80ZB822855Koláříková Adéla8301:57:59-
254MB824931Srna Jan7801:58:00-
194MC8251196Kocman Leos7301:58:01-
45MD82642Jaroslav ZychNe6101:58:02-
81ZB8271342Töpfer Zuzana8101:58:03-
195MC8281178Klamta Václav7401:58:04-
255MB8294Strejc TomášStrejda Team8401:58:05-
44ZC8291124Digmayerová IvanaiThinkBeer7401:58:05-
256MB8311433Grätz OndřejÚstí nad Orlicí8401:58:06-
149MA83178Mikušek Jiří8601:58:06-
150MA8331254Bárnet Lukáš8801:58:19-
196MC834734Bachmann Pavel7401:58:24-
257MB83513Lochman Petr7701:58:25-
46MD8361176Pohanka PetrPOHANKA - jídelna pro zdraví6501:58:30-
258MB837463Drhlík Petr8301:58:31-
197MC838374Hynek Michal7501:58:43-
151MA839375Žáček Kryštof9801:58:45-
82ZB840233Lorencová Andrea7801:58:47-
259MB841234Lorenc TomášLípa nad Orlicí7801:58:48-
83ZB8411033Kubečková JanaE-KG8001:58:48-
152MA843801Bezvoda ErikHradečtí Bizoni9201:58:52-
84ZB844351Křečanová Martina8201:58:55-
85ZB8451405Bímanová AndreaSKI Olfin Car Trutnov7601:58:56-
86ZB846739Matějíčková Martina7601:58:58-
49ZA847294Finkousová Aneta9201:59:00-
87ZB8481335Sušická Veronika8301:59:02-
45ZC849442Krotilová MagdalénaBáječné ženy v běhu7101:59:03-
260MB850700Hofman JiříFor the Horde8401:59:05-
10ME850124Pleskač Bohumír5401:59:05-
46ZC8521230Krejcarová EvaEveTeam7401:59:09-
50ZA853790Hanzlová MarieBáječné ženy v běhu9001:59:10-
261MB854808Němeček Stanislav8501:59:19-
262MB855536Vostoupal RichardJeštětice7801:59:21-
51ZA856546Krsickova Martina8801:59:33-
263MB8571047Fišer DavidHronov7601:59:35-
52ZA85746Popelková IvetaPraha8601:59:35-
11ME8591386Gracias VladimírCyklo-ski klub Polička5301:59:36-
264MB860488Kraják Pavel7801:59:37-
198MC861600Dostál Pavel6901:59:40-
153MA862360Lébl Ondřej8601:59:42-
199MC8631470Chrz PavelŠachový klub ÚL6701:59:44-
88ZB8631451Krejčíková Helena8401:59:44-
265MB865359Hlava RomanHolice7801:59:45-
200MC866587Tkáč Ján7301:59:47-
266MB867540Antuš Erik7601:59:52-
201MC868504Hruška Jakub7501:59:54-
267MB8681048Brož VladislavKondiční box Trutnov7901:59:54-
89ZB8681045Kociánová PetraKondiční box Trutnov8401:59:54-
154MA871391Novák KvidoRWTTC8901:59:55-
154MA871219Rusek Jakub9801:59:55-
90ZB8731220Galandrová Lenka7801:59:56-
268MB8731221Galandr Daniel7901:59:56-
91ZB875868Grimmová Michaela8001:59:57-
269MB875827Fousek Jiří7701:59:57-
270MB8771080Prokop PavelDMBG8402:00:06-
202MC8781035Vojáček Vladimír7402:00:17-
203MC87935Jiránek Aleš6802:00:38-
271MB8791067Kozák Martin8002:00:38-
92ZB881899Černá PetraBáječné ženy v běhu7702:00:39-
12ME8821236Quittner WilhelmSQS Vláknová optika a.s.5202:00:44-
204MC883852Prokeš Tomáš7502:00:47-
205MC8849Hátle FilipHátlíci7402:00:48-
93ZB885671Dvořáková Zuzananeregistrována8502:00:49-
53ZA886553Sergejko Anna9702:00:58-
54ZA8871191Kovářová MagdalénaNáchod9702:00:59-
94ZB8871223Šafusová Zuzana8202:00:59-
95ZB8891314Vavřínková Eva7602:01:09-
47ZC889326Smetáková BlankaPraha7402:01:09-
272MB889325Nesládek PetrVlčice8002:01:09-
47MD8921219Martinek DusanRasochy6002:01:11-
96ZB893223Tomková BarboraGomango8002:01:19-
48ZC893459Richtrová HelenaGoMango7202:01:19-
273MB895169Havránek Richard8302:01:21-
49ZC895119Votypková PavlaGoMango Hradec Králové7002:01:21-
55ZA895942Kuglerová Michaela8602:01:21-
273MB895466Balas PetrGoMango Hradec Králové7602:01:21-
206MC8951258Jirout BohumilGoMango Hradec Králové7302:01:21-
50ZC900171Klimešová ZuzkaGomango6802:01:22-
275MB9001257Soukup TomášGoMango Hradec Králové8002:01:22-
275MB9001354Adamec PavelSvitavy8502:01:22-
207MC90037Ramba AlešGoMango7502:01:22-
97ZB900217Brinkman JarkaGomango7702:01:22-
56ZA900890Blažíčková Katarína8802:01:22-
6ZD9061383Tumová Marie6102:01:27-
208MC906443Hůza Petr7402:01:27-
277MB906441Ovcarčík Ján7602:01:27-
278MB909192Krbálek Pavel8202:01:33-
51ZC91057Zajfrtová Evaindividuálně7202:01:35-
98ZB9111357Budíková MarcelaTJ Sokol Vyskytná7802:01:38-
52ZC912492Šíchová IvetaSKH Hradec Králové7302:01:39-
279MB912293Daráni Jakub8102:01:39-
57ZA914610Přibylová Lenka8702:01:42-
280MB9151175Pár DavidRETIA Pardubice8102:01:43-
53ZC916559Černá Kateřina7302:01:44-
54ZC917108Jeřábková Iva6702:01:49-
99ZB918202Jasná Barbora8502:01:51-
281MB919597Vrba Tomasnadšená veřejnost8102:01:53-
58ZA920966Zbořilová Martina8802:01:54-
282MB9211168Šubrt PavelRETIA Pardubice7902:01:56-
209MC922368Halamka Petr7102:01:59-
283MB9231474Neuwirth DanielBrno7702:02:00-
55ZC9241325Ranglova Jennifer6702:02:02-
7ZD9251374Dlabáčková miroslava5802:02:07-
100ZB9251004Dombaiová Jiřina8002:02:07-
59ZA927639Pavlíková Tereza8902:02:09-
284MB928923Němec Jaromír8102:02:29-
8ZD929134Pavlíková Dagmar5902:02:32-
60ZA930912Píšová Barbora9502:02:33-
285MB931388Zahradníček OndřejGalerie Karlov7802:02:34-
285MB9318Valenta Jiří7802:02:34-
287MB933629Havlík MartinXS Power Drink8502:02:38-
61ZA934749Spáčilová Petra8602:02:43-
9ZD935507Strejčková ZuzanaTESTR running team6202:02:47-
56ZC936253Faltová Jiřina6902:02:53-
56ZC936165Dolejší Lenka7402:02:53-
288MB9381070Hlaváček Radek7802:02:55-
210MC939328Voženílek BronislavPardubice7002:03:00-
101ZB9391272Motyčková Denisa7602:03:00-
102ZB941226Šrůtková RadkaTJ Sokol Nový Hrádek7602:03:02-
156MA941495Novotný Michael9102:03:02-
211MC94368Němec MilošMarius Pedersen7402:03:04-
289MB944458Vavrda LubošIN TIME REALITY7602:03:10-
157MA9451113Lorenc Jiří9202:03:16-
290MB945876Kriegler PavelSDH Jičín8002:03:16-
58ZC947131Skopalová Simona7102:03:17-
158MA948210Nohejl Jakub9702:03:22-
62ZA9481054Erbanova Aneta8602:03:22-
63ZA950564Stonawska Martina8902:03:23-
59ZC951206Pešová Jitka7202:03:27-
59ZC951205Chloupkova Dagmar7302:03:27-
103ZB953105Kohoutková ZuzanaTJ Sokol Býšť8302:03:32-
291MB954307Suchánek Jiří7602:03:33-
64ZA9541308Jehličková KamilaIntersport8902:03:33-
159MA956324Byrtus Marek8702:03:36-
292MB956987Kupka Roman8202:03:36-
104ZB958992Nešporová Kamila8002:03:42-
212MC959696Liška JanBMBK7402:03:45-
105ZB9601119Trampotova Monika7702:03:50-
48MD961172Hrouda Vojtěch6402:03:52-
65ZA962401Zapletalová Barbora8802:03:53-
106ZB963938Dvořáková Šárka7902:03:56-
106ZB963638Klimešová Magda7602:03:56-
61ZC965529Kolářová Lucie7502:03:57-
62ZC9661466Jirásková Jitka7502:04:00-
108ZB9671333Hlaváčková Lenka7902:04:02-
49MD9681076Zikeš Aleš5602:04:05-
66ZA969614Břetenářová Tereza9002:04:12-
160MA9701367Makovský Šimon0102:04:15-
293MB9711387Dvořák PřemyslCyklo-ski klub Polička8302:04:18-
294MB9721318Zůda JaroslavBrno8402:04:19-
213MC9731015Bergman Daniel7202:04:22-
109ZB974413Peckova Katerina8002:04:32-
295MB9751300Roun Stanislav8102:04:38-
63ZC976329Bartkova Pavlina7202:04:39-
110ZB977378Dvořáková Eliška8102:04:43-
67ZA9771005Holubová Barbora8902:04:43-
10ZD979436Zárubová JaroslavaPraha 45902:04:44-
214MC980509Hurych Pavel7302:04:51-
161MA9811115Falta Petr9002:05:07-
296MB982517Kebus Petr7702:05:16-
215MC983578Makariv Stefan7402:05:17-
111ZB984699Lungriková HanaTB Hradec Králové7802:05:19-
112ZB9851079Vokušová DanaLiberec7702:05:23-
64ZC9861290Lorencová IvanaOn road7302:05:26-
216MC987583Machacek Karel7402:05:29-
68ZA988660Minovska Veronika8702:05:32-
297MB988722Lomička Pavel7702:05:32-
162MA988168Šelepa JanETriatlon8802:05:32-
69ZA991398Hostýnková Petra8802:05:34-
50MD992100Kavec LubošPardubice6502:05:36-
217MC993729Jakubský Marek6802:05:37-
218MC994102Matoulek JiříTrutnov - Volanov7202:05:47-
219MC995862Slanina Zdeněk7102:05:57-
298MB996753Bálik ŠtefanSuchomel Club8302:06:02-
51MD997978Roubal Pavel5802:06:08-
299MB998616Súkup Jaroslav7902:06:11-
70ZA999594Kraumannová Anna9202:06:14-
65ZC10001460Poláčková LenkaHK6802:06:18-
52MD1000795Kvasnička Tomáš6402:06:18-
113ZB1002822Holingerová EvaKoldín-Rájec8002:06:19-
71ZA1002275Sedláčková EvaBáječné ženy v běhu8602:06:19-
163MA1004882Cichý Filip8802:06:22-
220MC1005825Kožený Milan7102:06:23-
164MA1006544Vojáček Jakub9902:06:24-
221MC1006542Vojáček Milan7002:06:24-
72ZA10081042Saganova Eva8702:06:33-
222MC10091373Brož Václav7202:06:35-
73ZA1010288Polášková Natálie9702:06:46-
300MB10111332Šorf David7802:06:48-
301MB1012669Lukášek JiříBěhej Poděbrady8302:06:53-
302MB1013927Nováček Jan8102:06:54-
165MA1014681Strašek Jan8702:06:57-
303MB101561Flašar Jan8002:06:59-
304MB1016480Fiala Petr7602:07:03-
223MC1016130Škalda PavelPain lovers7102:07:03-
74ZA1018624Blažková DitaAusterlitz Adventure8602:07:04-
224MC1019423Macek PavelPardubice7502:07:08-
75ZA102076Mendřická Pavla8702:07:09-
75ZA102077Černá Soňa8802:07:09-
66ZC1022642Horská Jarmila6702:07:10-
114ZB1022339Kasalová MartinaBáječné ženy v běhu8502:07:10-
77ZA1022777Pásková Alena9002:07:10-
305MB1025635Tuzinsky Daniel8102:07:13-
225MC1026641Foldyna Tomáš6802:07:16-
225MC10261476Sedláček Jan7402:07:16-
78ZA1028229Kotlantová Denisa8602:07:17-
79ZA1029516Malá Marie8802:07:20-
13ME10291349Vakula CyrilKlub kysuckeho maratonu, Čadca5202:07:20-
115ZB1031448Kaslová KateřinaObecnice8502:07:30-
116ZB1032450Hrabíková Vlaďka7802:07:46-
166MA1033565Skramlik Jan8902:07:56-
53MD1034417Špička Roman6502:08:00-
54MD1035230Prošek JiříHOLOMÓC !6302:08:03-
67ZC1036484Ludvíková Marcela7202:08:08-
117ZB1037270Hálková Lenka8202:08:10-
118ZB10381059Owens MarcelaSelf Destruction7702:08:11-
11ZD1038860Kovářová Monika6502:08:11-
55MD10381114Kunst Petr6102:08:11-
68ZC10411419Fadlová Linda7202:08:13-
306MB1041980Kubík KamilPerun s Tebou8002:08:13-
307MB10431012Vintera JakubSKPV OOK Náchod8302:08:22-
119ZB1044662Raifseisová Petra8202:08:23-
227MC10451417Hartman KurtIntersport7302:08:27-
56MD10461471Úlehla Milan5602:08:30-
228MC1047449Pěcha TomášVTJ Běhoun Poděbrady6602:08:31-
80ZA1048997Havrdová Lucie9302:08:32-
80ZA1048887Trojanová Alžběta9602:08:32-
229MC1048285Jebas Petr7402:08:32-
308MB1048284Kremen JaroslavHC Válec8302:08:32-
69ZC1052345Mališová Hana6902:08:34-
309MB1053308Zavřel Vladimír8302:08:41-
120ZB1053209Pavlásková Romana7602:08:41-
82ZA1055411Mikšová Jaroslava8702:08:44-
310MB105662Izák Miroslav8502:08:51-
311MB10571069Ottmar Jiří7802:08:57-
83ZA10581107Podzimková Alena9602:08:58-
70ZC1059159Turňová JitkaJihlava7202:09:00-
230MC1060755Vincenc RomanZahrádkáři Svatý Jiří7402:09:02-
12ZD1061211Kučová Daria5902:09:04-
121ZB10621348Stráníková Daniela8402:09:05-
122ZB1063964Vránková Pavla8502:09:08-
231MC1063783Doležal OndřejFATAL TWO7302:09:08-
232MC10651271Rejcha KarelVysoká nad Labem7402:09:17-
123ZB1066760Piskova Ilona7802:09:18-
233MC10671010Sysel MartinSokol Malá Skála7102:09:21-
312MB1067901Košťál JakubHOŘICE / www.jakubkostal.cz8402:09:21-
84ZA1069538Joštová Adéla9502:09:32-
124ZB1070110Chládková StanislavaActivity Lanškroun7602:09:33-
313MB1071895Horský Tomáš8502:09:55-
234MC1071771Ponča Dušan7302:09:55-
14ME1073126Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5502:10:07-
235MC1074816Terč David7502:10:19-
125ZB1075101Zhoufová JanaKoKa Team8202:10:23-
126ZB1076552Císařová ZuzanaŽelva Racing Team8502:10:25-
314MB1076141Císař MichalŽelva Racing Team8502:10:25-
314MB1076549Doležal MartinHradec Králové8102:10:25-
85ZA10791421Gihenezová Jana8602:10:32-
127ZB1080473Krupková KamilaRungo pro ženy7702:10:34-
128ZB108187Krtičková VladimíraHK7902:10:35-
316MB1082991Vysloužil Jiří7902:10:44-
236MC1083313Čáslavský Miloš7402:10:51-
317MB1084873Záruba MartinCK MTB Maraton Hlinsko8102:10:58-
318MB1085392Novák EmanuelRWTTC8502:11:06-
237MC10861434Lingr Pavel7402:11:11-
129ZB1086788Viková Karolina8002:11:11-
71ZC1088104Formanová Jana7102:11:26-
86ZA1088800Petraskova Veronika9302:11:26-
319MB10901463Marhold LubošHorní Jelení7702:11:29-
130ZB1091420Minaříková IvaHorní Jelení7902:11:32-
131ZB1092254Vávrová Lucie7902:11:33-
87ZA1093613Nováková Andrea8602:11:38-
88ZA1094702Kudělová Judita8702:11:48-
320MB10941286Medřický Radek7802:11:48-
238MC10961389Mohs Markus7002:11:53-
132ZB10971060Novotna Zuzana8302:11:54-
72ZC1098410Kotenová BohunkaSSC Otrokovice7102:12:02-
73ZC1099296Škodová Kateřina7302:12:12-
133ZB10991270Hrdličková Lenka7602:12:12-
89ZA1101835Paštová Markéta8902:12:13-
321MB1102292Bodlák Jiří7902:12:14-
322MB1103605Dohnal LukášLavina HK8402:12:20-
90ZA1104535Novotná Kateřina9702:12:22-
167MA1104701Vlasák Martin8902:12:22-
134ZB1106682Cvrckova MartinaEMC Running CLUB8202:12:23-
168MA1107273Mráz Stanislav8602:12:26-
135ZB1108158Patolánová MichaelaBŽB7702:12:28-
323MB11091278Lutonský Ondřej8402:12:32-
15ME11101121Kovanda JosefPraha 45302:12:43-
91ZA1111746Flaxová Zuzana8802:12:44-
169MA1112389Novák AloisRWTTC8802:12:54-
324MB11131382Dvořák DavidBrno7602:12:55-
57MD1114184Lukáš Jaromír6302:13:02-
325MB1115878Polívka VladimírSplašená Lokomotiva Chlumec nad Cidlinou7602:13:09-
13ZD1116857Jobová Hana6102:13:14-
170MA1117454Honzik Jakub8702:13:20-
136ZB11181021Chmelíková Kateřina7602:13:54-
137ZB11191334Fritzová Tereza8402:13:55-
92ZA1120525Šedová Kateřina9102:14:05-
74ZC1121372Humlová EvaŠiroká veřejnost6702:14:13-
138ZB11221456Langerová Ilona7702:14:21-
93ZA1123470Valterová Anna8602:14:25-
326MB1124402Zýka PetrBílina8502:14:31-
139ZB1125657Srovnalová ZuzanaPraha7902:14:32-
327MB11261472Šeba FrantišekAC Morče8402:14:35-
328MB1127863Rezek Petr8502:14:41-
94ZA112891Peštuková IvanaVinařice9002:14:47-
239MC11291435Volejník Zdeněk7402:14:54-
75ZC11291363Najmanová MarcelaBŽB/Hradec Králové7502:14:54-
140ZB1131859Hejnová KateřinaSKH Hradec Králové7902:14:55-
140ZB1131916Vlčková HanaBěžci z nudy8402:14:55-
95ZA11311120Strasilova Marketabezci z nudy8702:14:55-
240MC1131858Hejna LeošSKH Královéradeckého kraje7402:14:55-
329MB11351171Seidl LeošRETIA Pardubice7802:14:59-
142ZB1136982Šífová Marcela8402:15:14-
330MB1137379Kuchynka Martin7902:15:36-
96ZA11381139Kotálová Radka8602:15:45-
76ZC1139438Křížová Pavlína6802:15:48-
331MB11401388Gracias RadekCyklo-ski klub Polička7702:15:49-
171MA1141406Jareš RadekBŽB8902:15:54-
241MC1142975Jelínek Oldřich7302:15:55-
58MD1143297Kuchta Jaroslav5702:15:59-
77ZC11441190Lequin Lenka7202:16:02-
172MA11451339Hetych JanRETIA Pardubice9002:16:12-
332MB11461261Mašek Michal7902:16:17-
143ZB1147866Zůbková IrenaX88402:16:21-
78ZC114734Jiránková Romana6802:16:21-
144ZB11491020Boráková Veronikažádný klub7902:16:22-
79ZC1150566Kafková Naďa7302:16:25-
59MD11501438Čížek PavelRC Přelouč6402:16:25-
97ZA1150244Hassmanova KaterinaPraha9102:16:25-
145ZB1153945Smith Gabriela7902:16:26-
60MD1154543Dohnal Petr6402:16:28-
173MA1155154Procházka Tomáš9002:16:34-
61MD1156888Trojan Pavel6002:16:38-
333MB11571169Svoboda JanRETIA Pardubice7902:16:43-
242MC11581377Paliga MartinNáměšť nad Oslavou7202:16:45-
242MC11581235Rak JosefSolnice7302:16:45-
244MC1160900Moník MilanMT Smiřice6902:16:59-
334MB1161416Beneš Tomáš7802:17:06-
146ZB11621153Šenková Lucie7702:17:21-
80ZC11631408Kárníková Hana7502:17:22-
81ZC11641228Veselá Edita7502:17:23-
147ZB1165983Cieslarová Ivona7602:17:25-
98ZA1166581Dražková Šárka8602:17:50-
245MC1167312Horak Jan6602:17:53-
99ZA11681376Heroldová Barbora8702:17:55-
16ME11691321Lambert JosefSyrovátka4702:18:10-
148ZB11701072Exlerová Michaela8302:18:11-
62MD1171731Nejedlý Čestmír6302:18:27-
246MC11721133Havlík Petr7502:18:31-
82ZC11731222Zemková HelenaBáječné ženy v běhu7202:18:32-
17ME11741009Sysel FrantišekAvia Čakovice4902:19:16-
149ZB11751Černohlávková KristinaRun3ka8502:19:27-
150ZB1176203Soukup Kamimozaika team7802:19:30-
335MB1176425Limr JakubMozaika Team7902:19:30-
247MC1178957Zámečník Petr7102:20:01-
100ZA1179123Záleská Klára8602:20:06-
248MC1180710Helcl Ladislav7502:20:21-
83ZC1181252Pecova MirkaFREE KITE Mnichovo Hradiště7102:20:28-
84ZC1182231Fundová Hana6702:20:30-
84ZC1182221Azebova Martina6702:20:30-
336MB1184557Renská LenkaNáchod8002:20:42-
337MB1185427Boháč JanKopřivnice8402:20:46-
151ZB1186190Nováková Lenka7702:20:47-
63MD1187496Rejzek Zdeněk6302:20:54-
338MB1187579Miženko Daniel8102:20:54-
249MC1189897Kubín TomášAlone7502:21:11-
86ZC1189286Koubkova Martina7402:21:11-
250MC1191632Hanáček Radek7402:21:14-
152ZB119284Krupičková KláraBáječné ženy v běhu8402:21:15-
87ZC1193596Zámečníková Irena7102:21:17-
88ZC1194567Edlmanová Renata7402:21:19-
339MB1195493Pikna PavelMokrá-Horákov8002:21:30-
89ZC1196555Ivanovová Viera7402:21:31-
153ZB11971406Chládková EvaBěžím světem o závod8502:21:49-
340MB11981141Holinger JiříKoldín-Rájec7702:21:51-
14ZD11991028Heřmanová Olga6402:21:59-
64MD12001250Jeřábek Jiří5902:22:07-
341MB1201363Hovorka Martin8002:22:17-
342MB1202851Portych Michal7902:22:21-
251MC12031130Yendall Dwayne7402:22:43-
101ZA1204606Holubová ViktorieBrno9302:22:58-
154ZB12051478Kocourková Petra7902:23:35-
252MC12051479Nečas Michal6802:23:35-
90ZC1207556Berešová Eva7002:24:07-
102ZA1208302Schejbalová Barbora8702:24:23-
253MC1209243Špulák Josef7102:24:24-
103ZA1210769Řezanková Klára8802:25:41-
155ZB1210599Navrátilová Lucie8502:25:41-
15ZD1212659Sirková Hana6402:25:50-
104ZA1213831Stejskalová Adéla9202:25:54-
156ZB12145Macháčková ZuzanaMacháčci7702:25:56-
65MD1214726Herman Jiří6202:25:56-
174MA1216429Růžička Jakub8702:26:09-
343MB121783Steklý ZdeněkAC Údolí Hladu7802:26:20-
157ZB12181041Ponikelská Gabriela8002:26:43-
344MB12181244Moravec PavelTRICLUB DOBRUSKA8002:26:43-
158ZB1220336Hamáčková Kateřina8202:26:44-
105ZA1221864Krause VeronikaTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou9702:27:07-
175MA1222390Novák PetrRWTTC8902:27:35-
176MA1223941Doležal Martin8902:27:57-
106ZA1224512Přenosilová Petra9202:28:30-
107ZA1225513Sedláčková Martina9002:28:35-
177MA12261355Nosek Petr8702:29:19-
108ZA12271452Poloprudská Leona9202:29:59-
109ZA1228208Málková Monika9102:30:08-
18ME1229317Nechanický Radim5502:30:14-
110ZA12301273Šindelářová MiroslavaLiberec 308602:30:43-
91ZC12301241Pekárková BlankaBáječné ženy v běhu7202:30:43-
254MC1232974Kucera Robert7402:31:10-
16ZD1233968Janušková Marie6502:31:38-
111ZA12341400Šlaisová Renata9002:31:42-
255MC123554Kalina Pavel7202:31:43-
17ZD1236533Ježková Hana5402:31:50-
159ZB1237904Veselá Kateřina7602:31:53-
92ZC12371353Grundová Gabriela7302:31:53-
18ZD1239337Spačilová Zuzanaindividuální6102:33:05-
93ZC12401306Frýdlová JanaHradec Králové6802:34:00-
112ZA1241498Fialová Petra8902:34:05-
178MA124211Pelikán OndřejBrno Pitbulls8602:34:20-
94ZC1243162Vejvodová JanaSK ASSPRO6702:37:56-
160ZB124415Kalašová VeronikaBáječné ženy v běhu8502:38:03-
113ZA1245106Křížová Kristýna8702:38:55-
95ZC12461317Rademacherová Pavlína7002:39:34-
161ZB124710Izáková Iveta8302:41:54-
114ZA1248842Procházková LucieBěžecký klub České spořitelny8802:42:31-
345MB1249664Košťál Pavel7902:47:27-
256MC1250342Drobník TomášER Club6802:52:50-
257MC125167Svoboda VladimírBratroňov7202:53:39-
115ZA1252510Grexa TerezaBáječné ženy v běhu8603:07:40-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód