hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2018


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Zemská míle 2015

3.10.2015, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Zemská míle 2015
  • datum konání: 3.10.2015
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu Zemská míle 2015

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 7 let a mladší (trať 1,609 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C211Kumpošt RadovanISCAREX Junior team ČT0800:00:58-
2C222Matějíček ŠimonOrel Dolní Dobrouč0800:01:01-
3C233Richtr MichalLanškroun0800:01:02-
4C254Gregora Lukᚎichlínek0800:01:03-
5C285Teichmann Radek-0800:01:06-
6C296Dvořák MatyášISCAREX Junior team ČT0800:01:06-
7C2117Veselý DominikLanškroun0900:01:08-
8C2128Karel DavidISCAREX Junior team ČT0800:01:08-
9C2139Resler FilipRC Dětský svět Lanškroun0900:01:08-
10C21410Krátký LukášZŠ Dobrovského0800:01:08-
11C21611Motyčka Matěj-0900:01:11-
12C21712Mareš RomanRC Dětský svět0800:01:11-
13C21813Sadílek FilipActivity Lanškroun0800:01:13-
14C22114Pirkl VítISCAREX Junior team ČT1000:01:13-
15C22215Marhold DanielHorní Jelení0900:01:14-
16C22516Vondra VojtěchActivity Lanškroun1000:01:17-
17C22717Jirásek JiříBBB Lanškroun0800:01:19-
18C22818Třasák ŠtěpánISCAREX Junior team ČT0800:01:20-
19C23019Černý LukášSDH Dolní Třešňovec1000:01:27-
20C23220Prouza RomanSDH Horní Třešňovec0900:01:32-
21C23321Topinka TobiášLanškroun1000:01:36-
22C23522Richtr JáchymLanškroun1100:01:40-
23C24023Dušek Petr-1100:01:56-
24C24224Motyčka Mikuláš-1200:02:21-

Děvčata 7 let a mladší (trať 1,609 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D241Hájková ZuzanaVOTJ Lanškroun0800:01:02-
2D262Čejková KláraISCAREX Junior team ČT0800:01:03-
3D273Vacková LucieRC Dětský svět0800:01:05-
4D2104Dušková Žaneta-0900:01:06-
5D2155Broulíková AnežkaISCAREX Junior team ČT0800:01:11-
6D2196Černá PavlaSDH Dolní Třešňovec0800:01:13-
7D2207Kodytková LucieFK Řetůvka0800:01:13-
8D2238Hepnarová StelaLanškroun0900:01:15-
9D2249Gregorová AnnaŽichlínek1000:01:17-
10D22610Koutníková RozalieTJ SPARTAK Letohrad0900:01:18-
11D22911Bužgová MagdalénaTřinec1000:01:24-
12D23112Kodytková NelaFK Řetůvka1000:01:28-
13D23413Bilerová AntonieRC Dětský svět1000:01:36-
14D23614Prouzová MarianaSDH Dolní Třešňovec1100:01:50-
15D23715Jirásková ApolenaBBB Lanškroun1100:01:53-
16D23816Dehnerová VeronikaActivity Lanškroun1100:01:55-
17D23917Gregorová EliškaŽichlínek1200:01:56-
18D24118Gregorová JanaActivity Lanškroun1100:02:00-
19D24319Danielová Ema-1200:02:59-
20D24420Koutníková Viktorie-1300:03:50-
21D24521Jirásková LilianaBBB Lanškroun1300:04:06-
22D24622Dufková MarieISCAREX junior team ČT1300:04:16-

Nejmladší žáci I (trať 0,402 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1101Mlynář MarekOREL Dolní Dobrouč0700:02:40104,96
2M1122Dostál TadeášBudo klub Lanškroun0600:02:43100,98
3M1163Mareš Daniel-0600:02:4994,07
4M1184Jurča FilipTenis Lanškroun0600:02:5191,64
5M1215Bis MarekLanškroun0700:02:5487,68
6M1266Vondra JanActivity Lanškroun0700:02:5783,41
7M1287Skalický JanSDH Dolní Třešňovec0600:02:5981,39
8M1308Daniel AdamHC Orli Lanškroun0700:03:0277,93
9M1349Lochman MartinISCAREX Junior team ČT0700:03:0772,18
10M13510Sedlák JakubSDH Dolní Třešňovec0600:03:0771,47
11M14411Šulák DavidActivity Lanškroun0600:03:1956,59

Nejmladší žákyně I (trať 0,402 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z181Klementová LuisaActivity Lanškroun0600:02:37112,19
2Z1172Vetchá RozálieActivity Lanškroun0700:02:5096,05
3Z1223Svobodová AnnaActivity Lanškroun0600:02:5491,76
4Z1294Matějková AnnaLanškroun0700:02:5985,61
5Z1315Vrubelová PetraTJ Uničov0700:03:0282,24
6Z1326Lehká LucieJiskra Ústí nad Oricí0700:03:0578,94
7Z1367Hájková BarboraVOTJ Lanškroun0600:03:0874,85
8Z1378Chládková NikolaActivity Lanškroun0700:03:0974,21
9Z1399Reslerová VeronikaVOTJ Lanškroun0600:03:1171,27
10Z14110Bilerová RozálieRC Dětský svět0700:03:1369,10
11Z14311Růžičková KateřinaActivity Lanškroun0700:03:1467,20
12Z14612Dušková Tereza-0700:03:2060,49
13Z14813Kubešová KláraLanškroun0600:03:2258,08
14Z14914Šišánová VeronikaLanškroun0600:03:2456,06
15Z15115Kristenová AndreaISCAREX Junior team ČT0700:03:3443,83
16Z15316Marholdová AnetaHorní Jelení0700:03:4432,13

Nejmladší žáci II (trať 0,402 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M231Jadrný TomášISCAREX Junior team ČT0400:02:26104,46
2M242Vetchý KryštofActivity Lanškroun0400:02:3098,51
3M253Gregor JanISCAREX Junior team ČT0400:02:3197,04
4M264Mareš LukášTJ Lanškroun0500:02:3295,68
5M2145Topinka JonášActivity Lanškroun0500:02:4776,16
6M2156Borovský ŠimonSDH Dolní Třešňovec0500:02:4873,97
7M2207Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:02:5466,76
8M2258Stehlík AntonínLanškroun0500:02:5762,06
9M2339Teichmann Vojtěch-0500:03:0551,35
10M23810Nastoupil LukášSDH Dolní Třešňovec0400:03:1144,04
11M24711Bárnet MatějSDH Dolní Třešňovec0400:03:2129,72
12M25012Sadílek JakubActivity Lanškroun0500:03:2524,86
13M25413Skalický JakubSDH Dolní Třešňovec0400:04:183,00

Nejmladší žákyně II (trať 0,402 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z211Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:02:16108,76
2Z222Burešová MarkétaISCAREX Junior team ČT0400:02:18105,84
3Z273Hamplová TerezaISCAREX Junior team ČT0500:02:3385,41
4Z294Gregorová MichaelaActivity Lanškroun0400:02:3877,62
5Z2115Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team ČT0500:02:4075,28
6Z2136Slánská DanielaActivity Lanškroun0500:02:4370,42
7Z2197Šilarová LucieHorní Třešňovec0500:02:5357,37
8Z2238Dušánková Martina-0500:02:5751,61
9Z2249Nečesánková NelaSDH Dolní Třešňovec0400:02:5751,20
10Z22710Kunčárová ZuzanaActivity Lanškroun0500:02:5849,89
11Z24011Sedláková VendulaSDH Dolní Třešňovec0400:03:1329,23
12Z24212Prokopová EllaHorní Třešňovec0400:03:1427,04
13Z24513Hejkrlíková ZdeňkaHorní Třešňovec0500:03:2019,30
14Z25214Chládková TerezaActivity Lanškroun0500:03:343,00

Mladší žáci (trať 0,805 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M331Gregora FilipActivity Lanškroun0200:05:11110,24
2M392Vebr DominikISCAREX Junior team ČT0300:05:3297,34
3M3123Skalický Vojtěch-0300:05:4092,41
4M3134Kapoun JanAtletika Polička0300:05:4390,70
5M3165Borovský MatějSDH Dolní Třešňovec0300:06:0776,03
6M3186Šišán DominikLanškroun0200:06:4055,76
7M3217Fajt VojtěchSDH Dolní Třešňovec0200:07:0838,35

Mladší žákyně (trať 0,805 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z341Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:05:16102,55
2Z362Jansová DenisaTJ Sokol Deštné0200:05:2299,16
3Z373Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:05:2398,30
4Z3114Dostálová ViktorieBudo Klub Lanškroun0300:05:3988,01
5Z3195Kubešová EliškaAtletika DDM Lanškroun0300:06:4348,12
6Z3206Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:06:4348,09

Starší žáci (trať 0,805 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M411Chlup TomášActivity Lanškroun0000:04:40113,09
2M422Gregora JanActivity Lanškroun0000:04:59100,41
3M453Holubář PatrikÚstí nad Orlicí0000:05:2086,50
4M484Mareš AdamLanškroun0100:05:2483,59
5M4105Hai HonzaActivity Lanškroun0100:05:3278,21

Starší žákyně (trať 0,805 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4141Derková MartinaActivity Lanškroun0100:05:46106,17
2Z4152Vrubelová DenisaTJ Uničov0100:05:50104,06
3Z4173Matyášová JitkaOrel Dolní Dobrouč0100:06:1589,77

Dorostenci (trať 1,609 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5471Mlynář VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:09:02105,06
2M5492Vebr PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:09:1699,89
3M5513Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:09:2995,05
4M5544Grzyb MateuszOpoczno sport team9900:09:5884,69

Dorostenky (trať 1,609 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z5631Kalousová EliškaVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:11:04112,40
2Z5732Obstová KateřinaActivity Lanškroun9900:12:0495,64
3Z5783Kalousová TerezaÚstí nad Orlicí9800:12:1791,96
4Z5854Pánková Pavlína-9800:13:2074,15
5Z5925Gregorová LenkaActivity Lanškroun9800:14:3552,97

Junioři 18-19 let (trať 1,609 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ531Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:09:53114,76
2MJ592Jureček MichalISCAREX Česká Třebová9600:10:4299,38
3MJ653Pavlas JanActivity Lanškroun9600:11:2685,86

Juniorky 18-19 let (trať 1,609 km)

V této kategorii neběžel žádný závodník.

Muži A 20-39 let (trať 1,609 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA481Nechvíl PetrAC Choceň9100:09:13106,62
2MA502Matuška JaroslavAK Moravská Třebová8700:09:17105,47
3MA553Jor MartinActivity Lanškroun8700:10:0787,92
4MA564Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:10:1684,67
5MA585Kosuciński SlawomirMountain Top Polanica8100:10:3279,05
6MA616Živný Marek3D Fitnes race team9100:10:4973,11
7MA667Kaplánek Jiří-8300:11:3258,04
8MA808Marhold LubošHorní Jelení7700:12:2041,30
9MA999Kubín TomášLanškroun9500:17:503,00

Muži B 40-49 let (trať 1,609 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB521Hejl RadekKrálíky7200:09:34115,73
2MB602Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:10:4593,17
3MB623Scheuer JanActivity Lanškroun6600:10:5191,10
4MB644Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:11:2281,23
5MB705Gregora ZdenekActivity Lanškroun7300:11:5869,69
6MB756Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:12:0666,95
7MB837Gregora MilanActivity Lanškroun7100:12:5551,44

Muži C 50-59 let (trať 1,609 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC571Krátký LubošLanškroun6200:10:18123,45
2MC672Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:11:33102,07
3MC843Skalický JosefActivityLa.cz Žichlínek6200:13:1074,47
4MC904Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:13:5362,00

Muži D 60-69 let (trať 1,609 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD741Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:12:06107,38
2MD762Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:12:08107,00
3MD873Červ MiloslavAtletika Polička5000:13:2885,62
4MD884Vilhelm VáclavPřívrat5100:13:4581,06
5MD935Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:15:0460,02

Muži E 70 let a starší (trať 1,609 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME951Bielčik JindřichLichkov4000:16:05100,00

Ženy A 20-34 let (trať 1,609 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA711Krátká HanaLanškroun9500:11:58111,74
2ZA862Sontáková LenkaActivity Lanškroun9100:13:2888,26

Ženy B 35-44 let (trať 1,609 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB681Honsová HanaActivity lanškroun7900:11:55106,19
2ZB772Lehká JanaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:12:12101,50
3ZB813Dostálová PetraLanškroun7800:12:4692,31
4ZB824Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:12:5390,43
5ZB895Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:13:5174,75
6ZB916Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:14:1268,89
7ZB987Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:16:4627,20

Ženy C 45-54 let (trať 1,609 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC691Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:11:56102,56
2ZC722Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:12:00101,52
3ZC793Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:12:2095,92
4ZC944Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:15:1647,32
5ZC1005Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:18:543,00

Ženy D 55 let a starší (trať 1,609 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD961Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:16:29101,51
2ZD972Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:16:4498,49

Trať 0,402 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z211Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:02:16108,76
2Z222Burešová MarkétaISCAREX Junior team ČT0400:02:18105,84
1M231Jadrný TomášISCAREX Junior team ČT0400:02:26104,46
2M242Vetchý KryštofActivity Lanškroun0400:02:3098,51
3M253Gregor JanISCAREX Junior team ČT0400:02:3197,04
4M264Mareš LukášTJ Lanškroun0500:02:3295,68
3Z273Hamplová TerezaISCAREX Junior team ČT0500:02:3385,41
1Z181Klementová LuisaActivity Lanškroun0600:02:37112,19
4Z294Gregorová MichaelaActivity Lanškroun0400:02:3877,62
1M1101Mlynář MarekOREL Dolní Dobrouč0700:02:40104,96
5Z2115Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team ČT0500:02:4075,28
2M1122Dostál TadeášBudo klub Lanškroun0600:02:43100,98
6Z2136Slánská DanielaActivity Lanškroun0500:02:4370,42
5M2145Topinka JonášActivity Lanškroun0500:02:4776,16
6M2156Borovský ŠimonSDH Dolní Třešňovec0500:02:4873,97
3M1163Mareš Daniel-0600:02:4994,07
2Z1172Vetchá RozálieActivity Lanškroun0700:02:5096,05
4M1184Jurča FilipTenis Lanškroun0600:02:5191,64
7Z2197Šilarová LucieHorní Třešňovec0500:02:5357,37
7M2207Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:02:5466,76
5M1215Bis MarekLanškroun0700:02:5487,68
3Z1223Svobodová AnnaActivity Lanškroun0600:02:5491,76
8Z2238Dušánková Martina-0500:02:5751,61
9Z2249Nečesánková NelaSDH Dolní Třešňovec0400:02:5751,20
8M2258Stehlík AntonínLanškroun0500:02:5762,06
6M1266Vondra JanActivity Lanškroun0700:02:5783,41
10Z22710Kunčárová ZuzanaActivity Lanškroun0500:02:5849,89
7M1287Skalický JanSDH Dolní Třešňovec0600:02:5981,39
4Z1294Matějková AnnaLanškroun0700:02:5985,61
8M1308Daniel AdamHC Orli Lanškroun0700:03:0277,93
5Z1315Vrubelová PetraTJ Uničov0700:03:0282,24
6Z1326Lehká LucieJiskra Ústí nad Oricí0700:03:0578,94
9M2339Teichmann Vojtěch-0500:03:0551,35
9M1349Lochman MartinISCAREX Junior team ČT0700:03:0772,18
10M13510Sedlák JakubSDH Dolní Třešňovec0600:03:0771,47
7Z1367Hájková BarboraVOTJ Lanškroun0600:03:0874,85
8Z1378Chládková NikolaActivity Lanškroun0700:03:0974,21
10M23810Nastoupil LukášSDH Dolní Třešňovec0400:03:1144,04
9Z1399Reslerová VeronikaVOTJ Lanškroun0600:03:1171,27
11Z24011Sedláková VendulaSDH Dolní Třešňovec0400:03:1329,23
10Z14110Bilerová RozálieRC Dětský svět0700:03:1369,10
12Z24212Prokopová EllaHorní Třešňovec0400:03:1427,04
11Z14311Růžičková KateřinaActivity Lanškroun0700:03:1467,20
11M14411Šulák DavidActivity Lanškroun0600:03:1956,59
13Z24513Hejkrlíková ZdeňkaHorní Třešňovec0500:03:2019,30
12Z14612Dušková Tereza-0700:03:2060,49
11M24711Bárnet MatějSDH Dolní Třešňovec0400:03:2129,72
13Z14813Kubešová KláraLanškroun0600:03:2258,08
14Z14914Šišánová VeronikaLanškroun0600:03:2456,06
12M25012Sadílek JakubActivity Lanškroun0500:03:2524,86
15Z15115Kristenová AndreaISCAREX Junior team ČT0700:03:3443,83
14Z25214Chládková TerezaActivity Lanškroun0500:03:343,00
16Z15316Marholdová AnetaHorní Jelení0700:03:4432,13
13M25413Skalický JakubSDH Dolní Třešňovec0400:04:183,00

Trať 0,805 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M411Chlup TomášActivity Lanškroun0000:04:40113,09
2M422Gregora JanActivity Lanškroun0000:04:59100,41
1M331Gregora FilipActivity Lanškroun0200:05:11110,24
1Z341Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:05:16102,55
3M453Holubář PatrikÚstí nad Orlicí0000:05:2086,50
2Z362Jansová DenisaTJ Sokol Deštné0200:05:2299,16
3Z373Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:05:2398,30
4M484Mareš AdamLanškroun0100:05:2483,59
2M392Vebr DominikISCAREX Junior team ČT0300:05:3297,34
5M4105Hai HonzaActivity Lanškroun0100:05:3278,21
4Z3114Dostálová ViktorieBudo Klub Lanškroun0300:05:3988,01
3M3123Skalický Vojtěch-0300:05:4092,41
4M3134Kapoun JanAtletika Polička0300:05:4390,70
1Z4141Derková MartinaActivity Lanškroun0100:05:46106,17
2Z4152Vrubelová DenisaTJ Uničov0100:05:50104,06
5M3165Borovský MatějSDH Dolní Třešňovec0300:06:0776,03
3Z4173Matyášová JitkaOrel Dolní Dobrouč0100:06:1589,77
6M3186Šišán DominikLanškroun0200:06:4055,76
5Z3195Kubešová EliškaAtletika DDM Lanškroun0300:06:4348,12
6Z3206Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:06:4348,09
7M3217Fajt VojtěchSDH Dolní Třešňovec0200:07:0838,35

Trať 1,609 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C211Kumpošt RadovanISCAREX Junior team ČT0800:00:58-
2C222Matějíček ŠimonOrel Dolní Dobrouč0800:01:01-
3C233Richtr MichalLanškroun0800:01:02-
1D241Hájková ZuzanaVOTJ Lanškroun0800:01:02-
4C254Gregora Lukᚎichlínek0800:01:03-
2D262Čejková KláraISCAREX Junior team ČT0800:01:03-
3D273Vacková LucieRC Dětský svět0800:01:05-
5C285Teichmann Radek-0800:01:06-
6C296Dvořák MatyášISCAREX Junior team ČT0800:01:06-
4D2104Dušková Žaneta-0900:01:06-
7C2117Veselý DominikLanškroun0900:01:08-
8C2128Karel DavidISCAREX Junior team ČT0800:01:08-
9C2139Resler FilipRC Dětský svět Lanškroun0900:01:08-
10C21410Krátký LukášZŠ Dobrovského0800:01:08-
5D2155Broulíková AnežkaISCAREX Junior team ČT0800:01:11-
11C21611Motyčka Matěj-0900:01:11-
12C21712Mareš RomanRC Dětský svět0800:01:11-
13C21813Sadílek FilipActivity Lanškroun0800:01:13-
6D2196Černá PavlaSDH Dolní Třešňovec0800:01:13-
7D2207Kodytková LucieFK Řetůvka0800:01:13-
14C22114Pirkl VítISCAREX Junior team ČT1000:01:13-
15C22215Marhold DanielHorní Jelení0900:01:14-
8D2238Hepnarová StelaLanškroun0900:01:15-
9D2249Gregorová AnnaŽichlínek1000:01:17-
16C22516Vondra VojtěchActivity Lanškroun1000:01:17-
10D22610Koutníková RozalieTJ SPARTAK Letohrad0900:01:18-
17C22717Jirásek JiříBBB Lanškroun0800:01:19-
18C22818Třasák ŠtěpánISCAREX Junior team ČT0800:01:20-
11D22911Bužgová MagdalénaTřinec1000:01:24-
19C23019Černý LukášSDH Dolní Třešňovec1000:01:27-
12D23112Kodytková NelaFK Řetůvka1000:01:28-
20C23220Prouza RomanSDH Horní Třešňovec0900:01:32-
21C23321Topinka TobiášLanškroun1000:01:36-
13D23413Bilerová AntonieRC Dětský svět1000:01:36-
22C23522Richtr JáchymLanškroun1100:01:40-
14D23614Prouzová MarianaSDH Dolní Třešňovec1100:01:50-
15D23715Jirásková ApolenaBBB Lanškroun1100:01:53-
16D23816Dehnerová VeronikaActivity Lanškroun1100:01:55-
17D23917Gregorová EliškaŽichlínek1200:01:56-
23C24023Dušek Petr-1100:01:56-
18D24118Gregorová JanaActivity Lanškroun1100:02:00-
24C24224Motyčka Mikuláš-1200:02:21-
19D24319Danielová Ema-1200:02:59-
20D24420Koutníková Viktorie-1300:03:50-
21D24521Jirásková LilianaBBB Lanškroun1300:04:06-
22D24622Dufková MarieISCAREX junior team ČT1300:04:16-
1M5471Mlynář VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:09:02105,06
1MA481Nechvíl PetrAC Choceň9100:09:13106,62
2M5492Vebr PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:09:1699,89
2MA502Matuška JaroslavAK Moravská Třebová8700:09:17105,47
3M5513Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:09:2995,05
1MB521Hejl RadekKrálíky7200:09:34115,73
1MJ531Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:09:53114,76
4M5544Grzyb MateuszOpoczno sport team9900:09:5884,69
3MA553Jor MartinActivity Lanškroun8700:10:0787,92
4MA564Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:10:1684,67
1MC571Krátký LubošLanškroun6200:10:18123,45
5MA585Kosuciński SlawomirMountain Top Polanica8100:10:3279,05
2MJ592Jureček MichalISCAREX Česká Třebová9600:10:4299,38
2MB602Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:10:4593,17
6MA616Živný Marek3D Fitnes race team9100:10:4973,11
3MB623Scheuer JanActivity Lanškroun6600:10:5191,10
1Z5631Kalousová EliškaVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:11:04112,40
4MB644Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:11:2281,23
3MJ653Pavlas JanActivity Lanškroun9600:11:2685,86
7MA667Kaplánek Jiří-8300:11:3258,04
2MC672Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:11:33102,07
1ZB681Honsová HanaActivity lanškroun7900:11:55106,19
1ZC691Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:11:56102,56
5MB705Gregora ZdenekActivity Lanškroun7300:11:5869,69
1ZA711Krátká HanaLanškroun9500:11:58111,74
2ZC722Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:12:00101,52
2Z5732Obstová KateřinaActivity Lanškroun9900:12:0495,64
1MD741Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:12:06107,38
6MB756Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:12:0666,95
2MD762Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:12:08107,00
2ZB772Lehká JanaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:12:12101,50
3Z5783Kalousová TerezaÚstí nad Orlicí9800:12:1791,96
3ZC793Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:12:2095,92
8MA808Marhold LubošHorní Jelení7700:12:2041,30
3ZB813Dostálová PetraLanškroun7800:12:4692,31
4ZB824Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:12:5390,43
7MB837Gregora MilanActivity Lanškroun7100:12:5551,44
3MC843Skalický JosefActivityLa.cz Žichlínek6200:13:1074,47
4Z5854Pánková Pavlína-9800:13:2074,15
2ZA862Sontáková LenkaActivity Lanškroun9100:13:2888,26
3MD873Červ MiloslavAtletika Polička5000:13:2885,62
4MD884Vilhelm VáclavPřívrat5100:13:4581,06
5ZB895Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:13:5174,75
4MC904Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:13:5362,00
6ZB916Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:14:1268,89
5Z5925Gregorová LenkaActivity Lanškroun9800:14:3552,97
5MD935Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:15:0460,02
4ZC944Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:15:1647,32
1ME951Bielčik JindřichLichkov4000:16:05100,00
1ZD961Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:16:29101,51
2ZD972Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:16:4498,49
7ZB987Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:16:4627,20
9MA999Kubín TomášLanškroun9500:17:503,00
5ZC1005Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:18:543,00

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5471Mlynář VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:09:02103,17
2MA481Nechvíl PetrAC Choceň9100:09:1398,88
3M5492Vebr PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:09:1697,95
4MA502Matuška JaroslavAK Moravská Třebová8700:09:1797,69
5M5513Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:09:2993,06
6MB521Hejl RadekKrálíky7200:09:3491,28
7MJ531Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:09:5384,40
8M5544Grzyb MateuszOpoczno sport team9900:09:5882,60
9MA553Jor MartinActivity Lanškroun8700:10:0779,44
10MA564Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:10:1676,06
11MC571Krátký LubošLanškroun6200:10:1875,30
12MA585Kosuciński SlawomirMountain Top Polanica8100:10:3270,21
13MJ592Jureček MichalISCAREX Česká Třebová9600:10:4266,50
14MB602Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:10:4565,73
15MA616Živný Marek3D Fitnes race team9100:10:4964,04
16MB623Scheuer JanActivity Lanškroun6600:10:5163,38
17MB644Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:11:2252,20
18MJ653Pavlas JanActivity Lanškroun9600:11:2650,76
19MA667Kaplánek Jiří-8300:11:3248,37
20MC672Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:11:3348,09
21MB705Gregora ZdenekActivity Lanškroun7300:11:5839,13
22MD741Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:12:0636,08
23MB756Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:12:0636,02
24MD762Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:12:0835,56
25MA808Marhold LubošHorní Jelení7700:12:2030,96
26MB837Gregora MilanActivity Lanškroun7100:12:5518,46
27MC843Skalický JosefActivityLa.cz Žichlínek6200:13:1012,96
28MD873Červ MiloslavAtletika Polička5000:13:286,27
29MD884Vilhelm VáclavPřívrat5100:13:453,00
30MC904Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:13:533,00
31MD935Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:15:043,00
32ME951Bielčik JindřichLichkov4000:16:053,00
33MA999Kubín TomášLanškroun9500:17:503,00

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z5631Kalousová EliškaVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:11:04109,73
2ZB681Honsová HanaActivity lanškroun7900:11:5595,31
3ZC691Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:11:5694,96
4ZA711Krátká HanaLanškroun9500:11:5894,26
5ZC722Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:12:0093,89
6Z5732Obstová KateřinaActivity Lanškroun9900:12:0492,73
7ZB772Lehká JanaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:12:1290,35
8Z5783Kalousová TerezaÚstí nad Orlicí9800:12:1789,00
9ZC793Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:12:2088,07
10ZB813Dostálová PetraLanškroun7800:12:4680,64
11ZB824Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:12:5378,66
12Z5854Pánková Pavlína-9800:13:2070,93
13ZA862Sontáková LenkaActivity Lanškroun9100:13:2868,61
14ZB895Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:13:5162,10
15ZB916Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:14:1255,91
16Z5925Gregorová LenkaActivity Lanškroun9800:14:3549,46
17ZC944Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:15:1637,60
18ZD961Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:16:2916,71
19ZD972Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:16:4412,41
20ZB987Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:16:4611,88
21ZC1005Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:18:543,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód