hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Týnišťská desítka

28.10.2015, středa

Propozice závodu

  • název závodu: Týnišťská desítka
  • datum konání: 28.10.2015
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: SK Týniště nad Orlicí

Sociální sítě

Místo konání

tělocvična sídliště U dubu, Týniště nad Orlicí
10:30 hodin

Přihlášky

na místě od 8:00 hodin

Startovné

50 Kč (žáci zdarma)

Popis tratě

Povrch: převážně asfalt

Ceny pro vítěze

věcné pro první 3 v kategorii

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Propozice pořadatele ve formátu PDF

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
28.10.2018Týnišťská desítka-
28.10.2017Týnišťská desítka184
28.10.2016Týnišťská desítka301
28.10.2013Týnišťská desítka253
28.10.2011Týnišťská desítka191
28.10.2010Týnišťská desítka141
28.10.2009Týnišťská desítka140
28.10.2008Týnišťská desítka148
28.10.2007Týnišťská desítka141
28.10.2006Týnišťská desítka116
28.10.2005Týnišťská desítka111
28.10.2004Týnišťská desítka108
28.10.2003Týnišťská desítka90
28.10.2002Týnišťská desítka104

Statistika závodu Týnišťská desítka

  • ročníků: 15
  • závodníků na všech ročnících: 2028

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Kalousek Jan7114
Javůrek Jiří4813
Vacková Hana5613
Bubeníček Jiří5112
Metelková Táňa7212
Jelínek Matěj4211
Petržílek Zdeněk5511
Šebek Michal8411
Vanta Josef6211
Brožek Radmil5411
Hofman Oldřich6311
Vorel Milan4011
Bříza Vladimír5110
Zeman Vladimír5110
Sedlák Jiří5810
Kubr Václav5510
Jirásko Lubomír7110
Urbánek Jiří7610
Šubert Petr6210
Nečas Josef5810
Mocek Tomáš7910
Krátká Anna6910
Kubrová Dagmar639
Gdula Petr619
Klimeš Jiří619
Kratochvíl Miloš759
Fenclová Marta768
Paulů Blanka548
Hejkrlík Filip798
Siegel Josef588
Hynek Petr638
Švec Miroslav528
Dvořáček Jaroslav528
Zajíc Jan538
Linhart Miloš448
David Václav748
Tarant Ladislav608
Jirásko Dušan738
Gdula Lukáš918
Krátký Josef658
Krejčí Jaromír668
Jakeš Josef658
Kozáková Denisa798
Závodní Lukáš797
Smola Jan677
Doleček Josef797
Pechek František537
Sedláček František407
Eliáš Petr607
Jakeš Ondřej917

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži 34 let a mladší (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA289Gdula LukášHvězda SKP Pardubice9100:33:11-
2MA455Leplt JiříTJ Svitavy8500:34:05-
3MA5188Majoroš MichalPolice nad Metují8600:34:14-
4MA67Vebr PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:34:45-
5MA998Honzíček MichalKRB Chrudim8800:35:48-
6MA11118Klapal MartinRychnov n.K.8700:35:57-
7MA15108Beránek JiříCatus team8300:36:07-
8MA16162Roháček JanRunsport team8200:36:15-
9MA18106Dryml MojmírRunsport team8600:36:57-
10MA2088Gdula TomášHvězda SKP Pardubice9700:37:04-
11MA21126Pokorný DavidSOOB Rychnov n.K.9700:37:08-
12MA22172Zvěřina PetrOK Loko Pardubice8200:37:09-
13MA23191Singr MartinSKP Nymburk8700:37:12-
14MA24160Heller TomášHradec Králové8100:37:13-
15MA25165Kalný PetrKRB Chrudim8100:37:19-
16MA2627Krunčík PavelSK Týniště n.O.8500:37:30-
17MA31147Jureček MichalISCAREX Česká Třebová9600:37:57-
18MA3278Balcar MichalVella team8500:38:07-
19MA3626Chudý JonášTriop Opočno9000:38:33-
20MA3775Jeřábek LukášVella Cycling8400:38:37-
21MA38152Šimák JanHradec Králové8300:38:38-
22MA41175Kocurek PavelWikov Hronov8900:38:41-
23MA44217Cita JanHC Bílý Újezd8200:38:48-
24MA4516Kosuciński SlawomirMountain Top Polanica8100:38:50-
25MA4615Poláček AlešČestice9700:38:58-
26MA48174Vavrečka MartinTýniště n.O.9100:39:32-
27MA49167Bradáč JiříSab 208200:39:36-
28MA5158Cvejn MatějOlešnice u RK9500:39:44-
29MA5512Kolman ZdeněkHradec Králové8900:39:55-
30MA5643Bitnar PavelTJ Sokol HK9700:39:57-
31MA60129Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:41:11-
32MA66117Czagan JanSDH Dědek9300:41:31-
33MA6913Bílek DavidDoudleby n.O.0300:41:42-
34MA7642Capoušek AdamTJ Sokol HK9900:42:05-
35MA79127Pokorný DominikSRK Rychnov n.K.0300:42:18-
36MA84201Kyral JanKH Třebechovice8900:42:26-
37MA89212Švorc OndřejHC Bílý Újezd8500:42:41-
38MA100156Švorc JanHradec Králové9400:43:40-
39MA114189Kosek JanSOOB Rychnov n.K.9500:44:41-
40MA118190Handl TomášRychnov n.K.9500:45:14-
41MA12895Kušnir MartinTýniště n.O.8200:46:58-
42MA129150Serbousek JanRychnov n.K.8400:47:08-
43MA130103Hroch VáclavBěžíme.cz9300:47:10-
44MA137194Tarant LadislavTragéd team Letohrad9000:47:56-
44MA137177Matys VladimírHradec Králové8400:47:56-
46MA144193Kroulík MatějČermná n.O.9800:48:47-
47MA155107Bok IvanKostelečtí hřebci8800:50:04-
48MA157105Šíma JiříRychnov nad Kněžnou8300:51:01-
49MA17960Sekyra MichalTýniště nad Orlicí9200:54:08-
50MA189216Martinek LadislavDobruška8100:55:34-
50MA189149Sedláček PetrSK Týniště8200:55:34-
50MA18932Jakeš VojtěchSK OB Týniště nad Orlicí9300:55:34-
53MA2068Kvasnička MichalHradec Králové8701:02:06-
54MA207184Červinka VáclavTJ Sokol HK9401:03:09-
54MA207168Plašil PetrSK Týniště n.O.9901:03:09-
54MA2079Pojezdala PetrSK Týniště nad Orlicí0001:03:09-

Muži 35-44 let (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1161Krupička RobertRunsport team/Salomon7800:32:43-
2MB3124Podškubka ViktorEleven Run team7300:34:02-
3MB724Malý JanEleven Run team7300:34:52-
4MB814Rücker PavelBKL Machov7600:35:10-
5MB10158Rohlík VáclavAC Pardubice8000:35:55-
6MB13114Wolf JosefAC Čáslav7900:36:02-
7MB17205Jílek KamilSK Týniště n.O.7300:36:28-
8MB27112Konůpek DavidTJ Turbo Chotěboř7700:37:36-
9MB2856Duchoň DavidPraha – Újezd7100:37:41-
10MB30138Doleček JosefFORT SMC Ústí nad Orlicí7900:37:56-
11MB35210Simon MartinJaroměř8000:38:28-
12MB4779Vít PavelVella team7100:39:01-
13MB52200Urbánek JiříSplašená lokomotiva Chlumec nad Cidlinou7600:39:49-
14MB5470Palguta RomanStalav Devoss R.n.K.7700:39:53-
15MB58214Hejkrlík FilipAC Pardubice7900:40:35-
16MB59116Czagan JanSDH Dědek7100:40:54-
17MB6191Lorenčík AlešChrudim7300:41:13-
18MB6566Dušek MilanTýniště n.O.7600:41:30-
19MB70142Smrček PavelDeníčky7300:41:45-
20MB7183Habr JiříVella team7300:41:47-
21MB72135Staffa PavelTJ Sokol Račice n.T.7500:41:49-
22MB75213Novák LubošDobruška7700:42:03-
23MB77133David VáclavSmiřice7400:42:08-
24MB78115Venzara DavidOhrazenice7600:42:13-
25MB8152Ločárek PavelPardubice7700:42:23-
26MB8650Marhold PetrChoceň7800:42:32-
27MB9069Vondra JosefHvězda SKP Pardubice7100:42:45-
28MB98157Paulovič LadislavTýniště nad Orlicí7600:43:27-
29MB99134Závodní LukášTýniště n.O.7900:43:30-
30MB102185Číž JosefLázně Bohdaneč7100:43:50-
31MB105186Smeták StanislavVysoké Mýto7800:44:15-
32MB107180Rapčák MichalBK Malá Lipovka7300:44:16-
33MB111196Koucký JiříAlbrechtice nad Orlicí7900:44:35-
34MB112206Novák PetrTeplice7700:44:37-
35MB113166Cibula VítAccu-Chek Marathon7700:44:38-
36MB115208Kalousek JanHvězda SKP Pardubice7100:44:42-
37MB118203Hartman KarelSK Týniště n.O.7200:45:14-
38MB12549Marhold LubošHorní Jelení7700:46:24-
39MB127187Jirásko DušanSK Srch7300:46:54-
40MB135110Kovárník JaroslavPardubice8000:47:47-
41MB1456Vebr MichalČeská Třebová7800:49:05-
42MB14647Dvořák ZdeněkHradec Králové7500:49:10-
43MB16593Kaberle LiborRun4Fun7100:51:47-
43MB165209Pluhař TomášRub4Fun7200:51:47-
45MB169125Lipenský JiříDolní Dobrouč7400:52:36-
46MB171119Pešek JiříTSS8000:53:02-
46MB171120Říčař MartinTSS7600:53:02-
48MB175131Vondráček PavelTK Gruba HK7300:53:10-
49MB185151Locker LukášHraštice7400:55:13-
50MB194144Malý JiříČestice7200:56:52-
51MB1992Kmeč PetrTýniště n.O.7501:00:10-
52MB203219Kvašinský MilanČernilov7501:01:41-
53MB205199Mráz BořivojJosefov7401:01:44-

Muži 45-54 let (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1453Jančík BořekSVARTES Hořice6400:36:04-
2MC29176Mazač JaroslavWikov Hronov6800:37:50-
3MC33100Scheuer JanActivity Lanškroun6600:38:11-
4MC39159Vejběra JanCyklo Pokr6600:38:39-
5MC4041Capoušek Miroslav3D Fitness RT7000:38:40-
6MC57183Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:39:59-
7MC6231Jakeš JosefSK OB Týniště nad Orlicí6500:41:14-
8MC6774Svoboda DavidDynamo Moskva7000:41:32-
9MC8536Klimeš JiříAC Náchod6100:42:27-
10MC87139Vanta JosefTC Dobruška6200:42:34-
11MC91148Číhař TomášChvojenec7000:42:51-
12MC9254Leplt JiříPivovar Miletín6100:42:53-
13MC9787Gdula PetrHvězda SKP Pardubice6100:43:24-
14MC10129Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:43:49-
15MC10373Valenta MichalPrales Tužín6200:43:51-
16MC1054Lounek JaroslavČastolovice6900:44:15-
17MC108215Vondráček MiroslavOlešnice6500:44:20-
18MC12019Matějíček LubošHovrch6800:45:25-
19MC12157Cvejn MilošOlešnice u Rychnova6800:45:38-
20MC12210Chadim DušanČastolovice6900:46:07-
21MC12368Hofman OldřichTri club Dobruška6300:46:14-
22MC124182Machút MichalBěleč n.O.6700:46:21-
23MC14318Král ZdeněkNáchod6800:48:28-
24MC15325Kašpar VáclavOOB Týniště nad Orlicí7000:49:48-
25MC15499Linhart MilanLongobucco6400:49:50-
26MC167163Frýdl MiroslavHradec Králové6400:52:18-
27MC168155Švorc Jan St.Hradec Králové6300:52:31-
28MC17337Moník MilanMT Smiřice6900:53:04-
29MC177192Bahník PavelTřebechovice7000:53:25-
30MC186128Pokorný JanSOOB Rychnov n.K.6400:55:15-

Muži 55-64 let (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3471Vacarda VladimírElevan Run team5900:38:24-
2MD42121Eliáš PetrHvězda SKP Pardubice6000:38:42-
3MD5051Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:39:40-
4MD63170Nečas JosefTJ Maratonstav Úpice5800:41:16-
5MD7465Bříza VladimírKRB Chrudim5100:42:00-
6MD82109Schwarz JosefSK Chotěboř5500:42:24-
7MD965Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:43:08-
8MD109202Kyral ZbyněkKH Třebechovice6000:44:25-
9MD11064Brožek RadmilKRB Chrudim5400:44:32-
10MD116104Švec MiroslavSokol Potštejn5200:44:58-
11MD126140Krajč ZdeněkLoko Trutnov5400:46:30-
12MD132211Dvořáček JaroslavSokol Lupenice5200:47:33-
13MD13486Navrátil VlastimilHradec Králové5500:47:42-
14MD14282Zitko JiříKRB Chrudim5400:48:06-
15MD1481Štěrba PavelLPU Pardubice5400:49:20-
16MD149130Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:49:28-
17MD150123Alexa JiříKRB Chrudim5300:49:37-
18MD15146Popelka MiloslavHradec Králové6000:49:41-
19MD156113Konůpek JaromírChotěboř5700:50:18-
20MD159122Pros PavelKRB Chrudim5500:51:26-
21MD16339Holas JaromírTragéd team Praha5200:51:42-
22MD17461Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5500:53:06-

Muži 65 let a starší (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME6817Jirásek MiroslavSDH Pavlišov4700:41:35-
2ME7335Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:41:58-
3ME87101Krsek MiroslavM. K. Luková4900:42:34-
4ME9545Vaníček PetrBK Říčany4900:42:59-
5ME16123Tučný JanMK Pardubice4700:51:36-
6ME162207Čapský FrantišekKVT Pardubice4900:51:41-
7ME16381Doležal StanislavBK Pardubice3800:51:42-
8ME176137Černý LumírVamberk5000:53:12-
9ME184204Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:55:09-
10ME187132Čepelka OldřichHodkovice nad Mohelkou4800:55:28-
11ME21276Culka VáclavNové Město nad Metují3501:04:32-
12ME213136Karhan MilošSokol Lupenice4101:04:56-
13ME21563Vorel MilanSlatiňany4001:08:13-
14ME216102Soukup JiříLIGA 100 Hradec Králové2701:51:25-
-ME-20Libra JiříLBC Nové Město nad Metují37DNF-

Ženy 34 let a mladší (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA10359Maršíková KateřinaDobruška8900:43:51-
2ZA117153Šimáková KláraHradec Králové8300:45:08-
3ZA133143Účíková MichaelaKostelec n.O.9000:47:39-
4ZA13677Rýdlová DenisaFay Sport Náchod8200:47:53-
5ZA139111Benedová LenkaSK Srch8500:48:00-
6ZA141164Hubková KateřinaAC Vysoké Mýto8400:48:04-
7ZA147173Zvěřinová MartinaOK Loko Pardubice8300:49:14-
8ZA15821Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:51:04-
9ZA16011Koldinská TerezaTJ Sokol Hradec Králové9800:51:29-
10ZA17992Klimešová SimonaRun4Fun HK8200:54:08-
11ZA18748Popelková IvetaPraha8300:55:28-
12ZA19285Peprná KristýnaNáchod9900:56:32-
13ZA19533Šimková KamilaLitomyšl8500:57:03-
14ZA200198Malá LudmilaTýniště n.O.8601:00:15-
15ZA20134Dvořáková MirkaSloupnice8801:01:00-
16ZA207169Sokolová TerezaSK Týniště n.O.9901:03:09-

Ženy 35-44 let (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB12145Fenclová MartaAC Pardubice7600:35:59-
2ZB193Metelková TáňaSK Týniště n.O.7200:37:01-
3ZB4367Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:38:43-
4ZB8397Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:42:25-
5ZB9384Lochmanová PetraNáchod8000:42:57-
6ZB131181Krejčí KláraBěleč n.O.7900:47:16-
7ZB13962Kührová MilušeKRB Chrudim7700:48:00-
8ZB15296Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:49:43-
9ZB17090Holingerová EvaKoldín – Rajec8000:52:58-
10ZB18194Kaberle KateřinaRun4Fun7700:54:10-
11ZB19628Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:57:21-
12ZB20244Minaříková IvaHorní Jelení7901:01:07-
13ZB203218Langrová SimonaOpočno7601:01:41-

Ženy 45 let a starší (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC52179Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:39:49-
2ZC6422Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:41:27-
3ZC8072Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:42:19-
4ZC94146Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:42:58-
5ZC17838Holasová JarmilaTragéd team Praha5400:53:56-
6ZC182171Vacková HanaSokol Starkoč5600:54:47-
7ZC183178Jonášová ZdeňkaHradec Králové6400:55:00-
8ZC193154Hellerová HanaHradec Králové6100:56:34-
9ZC19780Šternerová HanaHradec Králové6300:57:59-
10ZC198195Machová HanaÚstí nad Orlicí6600:59:07-
11ZC211197Frýdlová JanaHradec Králové6801:03:23-
12ZC214141Nádherová HanaHradec Králové6801:06:31-

Trať 10 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1161Krupička RobertRunsport team/Salomon7800:32:43-
1MA289Gdula LukášHvězda SKP Pardubice9100:33:11-
2MB3124Podškubka ViktorEleven Run team7300:34:02-
2MA455Leplt JiříTJ Svitavy8500:34:05-
3MA5188Majoroš MichalPolice nad Metují8600:34:14-
4MA67Vebr PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:34:45-
3MB724Malý JanEleven Run team7300:34:52-
4MB814Rücker PavelBKL Machov7600:35:10-
5MA998Honzíček MichalKRB Chrudim8800:35:48-
5MB10158Rohlík VáclavAC Pardubice8000:35:55-
6MA11118Klapal MartinRychnov n.K.8700:35:57-
1ZB12145Fenclová MartaAC Pardubice7600:35:59-
6MB13114Wolf JosefAC Čáslav7900:36:02-
1MC1453Jančík BořekSVARTES Hořice6400:36:04-
7MA15108Beránek JiříCatus team8300:36:07-
8MA16162Roháček JanRunsport team8200:36:15-
7MB17205Jílek KamilSK Týniště n.O.7300:36:28-
9MA18106Dryml MojmírRunsport team8600:36:57-
2ZB193Metelková TáňaSK Týniště n.O.7200:37:01-
10MA2088Gdula TomášHvězda SKP Pardubice9700:37:04-
11MA21126Pokorný DavidSOOB Rychnov n.K.9700:37:08-
12MA22172Zvěřina PetrOK Loko Pardubice8200:37:09-
13MA23191Singr MartinSKP Nymburk8700:37:12-
14MA24160Heller TomášHradec Králové8100:37:13-
15MA25165Kalný PetrKRB Chrudim8100:37:19-
16MA2627Krunčík PavelSK Týniště n.O.8500:37:30-
8MB27112Konůpek DavidTJ Turbo Chotěboř7700:37:36-
9MB2856Duchoň DavidPraha – Újezd7100:37:41-
2MC29176Mazač JaroslavWikov Hronov6800:37:50-
10MB30138Doleček JosefFORT SMC Ústí nad Orlicí7900:37:56-
17MA31147Jureček MichalISCAREX Česká Třebová9600:37:57-
18MA3278Balcar MichalVella team8500:38:07-
3MC33100Scheuer JanActivity Lanškroun6600:38:11-
1MD3471Vacarda VladimírElevan Run team5900:38:24-
11MB35210Simon MartinJaroměř8000:38:28-
19MA3626Chudý JonášTriop Opočno9000:38:33-
20MA3775Jeřábek LukášVella Cycling8400:38:37-
21MA38152Šimák JanHradec Králové8300:38:38-
4MC39159Vejběra JanCyklo Pokr6600:38:39-
5MC4041Capoušek Miroslav3D Fitness RT7000:38:40-
22MA41175Kocurek PavelWikov Hronov8900:38:41-
2MD42121Eliáš PetrHvězda SKP Pardubice6000:38:42-
3ZB4367Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:38:43-
23MA44217Cita JanHC Bílý Újezd8200:38:48-
24MA4516Kosuciński SlawomirMountain Top Polanica8100:38:50-
25MA4615Poláček AlešČestice9700:38:58-
12MB4779Vít PavelVella team7100:39:01-
26MA48174Vavrečka MartinTýniště n.O.9100:39:32-
27MA49167Bradáč JiříSab 208200:39:36-
3MD5051Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:39:40-
28MA5158Cvejn MatějOlešnice u RK9500:39:44-
13MB52200Urbánek JiříSplašená lokomotiva Chlumec nad Cidlinou7600:39:49-
1ZC52179Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:39:49-
14MB5470Palguta RomanStalav Devoss R.n.K.7700:39:53-
29MA5512Kolman ZdeněkHradec Králové8900:39:55-
30MA5643Bitnar PavelTJ Sokol HK9700:39:57-
6MC57183Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:39:59-
15MB58214Hejkrlík FilipAC Pardubice7900:40:35-
16MB59116Czagan JanSDH Dědek7100:40:54-
31MA60129Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:41:11-
17MB6191Lorenčík AlešChrudim7300:41:13-
7MC6231Jakeš JosefSK OB Týniště nad Orlicí6500:41:14-
4MD63170Nečas JosefTJ Maratonstav Úpice5800:41:16-
2ZC6422Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:41:27-
18MB6566Dušek MilanTýniště n.O.7600:41:30-
32MA66117Czagan JanSDH Dědek9300:41:31-
8MC6774Svoboda DavidDynamo Moskva7000:41:32-
1ME6817Jirásek MiroslavSDH Pavlišov4700:41:35-
33MA6913Bílek DavidDoudleby n.O.0300:41:42-
19MB70142Smrček PavelDeníčky7300:41:45-
20MB7183Habr JiříVella team7300:41:47-
21MB72135Staffa PavelTJ Sokol Račice n.T.7500:41:49-
2ME7335Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:41:58-
5MD7465Bříza VladimírKRB Chrudim5100:42:00-
22MB75213Novák LubošDobruška7700:42:03-
34MA7642Capoušek AdamTJ Sokol HK9900:42:05-
23MB77133David VáclavSmiřice7400:42:08-
24MB78115Venzara DavidOhrazenice7600:42:13-
35MA79127Pokorný DominikSRK Rychnov n.K.0300:42:18-
3ZC8072Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:42:19-
25MB8152Ločárek PavelPardubice7700:42:23-
6MD82109Schwarz JosefSK Chotěboř5500:42:24-
4ZB8397Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:42:25-
36MA84201Kyral JanKH Třebechovice8900:42:26-
9MC8536Klimeš JiříAC Náchod6100:42:27-
26MB8650Marhold PetrChoceň7800:42:32-
3ME87101Krsek MiroslavM. K. Luková4900:42:34-
10MC87139Vanta JosefTC Dobruška6200:42:34-
37MA89212Švorc OndřejHC Bílý Újezd8500:42:41-
27MB9069Vondra JosefHvězda SKP Pardubice7100:42:45-
11MC91148Číhař TomášChvojenec7000:42:51-
12MC9254Leplt JiříPivovar Miletín6100:42:53-
5ZB9384Lochmanová PetraNáchod8000:42:57-
4ZC94146Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:42:58-
4ME9545Vaníček PetrBK Říčany4900:42:59-
7MD965Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:43:08-
13MC9787Gdula PetrHvězda SKP Pardubice6100:43:24-
28MB98157Paulovič LadislavTýniště nad Orlicí7600:43:27-
29MB99134Závodní LukášTýniště n.O.7900:43:30-
38MA100156Švorc JanHradec Králové9400:43:40-
14MC10129Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:43:49-
30MB102185Číž JosefLázně Bohdaneč7100:43:50-
15MC10373Valenta MichalPrales Tužín6200:43:51-
1ZA10359Maršíková KateřinaDobruška8900:43:51-
31MB105186Smeták StanislavVysoké Mýto7800:44:15-
16MC1054Lounek JaroslavČastolovice6900:44:15-
32MB107180Rapčák MichalBK Malá Lipovka7300:44:16-
17MC108215Vondráček MiroslavOlešnice6500:44:20-
8MD109202Kyral ZbyněkKH Třebechovice6000:44:25-
9MD11064Brožek RadmilKRB Chrudim5400:44:32-
33MB111196Koucký JiříAlbrechtice nad Orlicí7900:44:35-
34MB112206Novák PetrTeplice7700:44:37-
35MB113166Cibula VítAccu-Chek Marathon7700:44:38-
39MA114189Kosek JanSOOB Rychnov n.K.9500:44:41-
36MB115208Kalousek JanHvězda SKP Pardubice7100:44:42-
10MD116104Švec MiroslavSokol Potštejn5200:44:58-
2ZA117153Šimáková KláraHradec Králové8300:45:08-
37MB118203Hartman KarelSK Týniště n.O.7200:45:14-
40MA118190Handl TomášRychnov n.K.9500:45:14-
18MC12019Matějíček LubošHovrch6800:45:25-
19MC12157Cvejn MilošOlešnice u Rychnova6800:45:38-
20MC12210Chadim DušanČastolovice6900:46:07-
21MC12368Hofman OldřichTri club Dobruška6300:46:14-
22MC124182Machút MichalBěleč n.O.6700:46:21-
38MB12549Marhold LubošHorní Jelení7700:46:24-
11MD126140Krajč ZdeněkLoko Trutnov5400:46:30-
39MB127187Jirásko DušanSK Srch7300:46:54-
41MA12895Kušnir MartinTýniště n.O.8200:46:58-
42MA129150Serbousek JanRychnov n.K.8400:47:08-
43MA130103Hroch VáclavBěžíme.cz9300:47:10-
6ZB131181Krejčí KláraBěleč n.O.7900:47:16-
12MD132211Dvořáček JaroslavSokol Lupenice5200:47:33-
3ZA133143Účíková MichaelaKostelec n.O.9000:47:39-
13MD13486Navrátil VlastimilHradec Králové5500:47:42-
40MB135110Kovárník JaroslavPardubice8000:47:47-
4ZA13677Rýdlová DenisaFay Sport Náchod8200:47:53-
44MA137177Matys VladimírHradec Králové8400:47:56-
44MA137194Tarant LadislavTragéd team Letohrad9000:47:56-
7ZB13962Kührová MilušeKRB Chrudim7700:48:00-
5ZA139111Benedová LenkaSK Srch8500:48:00-
6ZA141164Hubková KateřinaAC Vysoké Mýto8400:48:04-
14MD14282Zitko JiříKRB Chrudim5400:48:06-
23MC14318Král ZdeněkNáchod6800:48:28-
46MA144193Kroulík MatějČermná n.O.9800:48:47-
41MB1456Vebr MichalČeská Třebová7800:49:05-
42MB14647Dvořák ZdeněkHradec Králové7500:49:10-
7ZA147173Zvěřinová MartinaOK Loko Pardubice8300:49:14-
15MD1481Štěrba PavelLPU Pardubice5400:49:20-
16MD149130Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:49:28-
17MD150123Alexa JiříKRB Chrudim5300:49:37-
18MD15146Popelka MiloslavHradec Králové6000:49:41-
8ZB15296Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:49:43-
24MC15325Kašpar VáclavOOB Týniště nad Orlicí7000:49:48-
25MC15499Linhart MilanLongobucco6400:49:50-
47MA155107Bok IvanKostelečtí hřebci8800:50:04-
19MD156113Konůpek JaromírChotěboř5700:50:18-
48MA157105Šíma JiříRychnov nad Kněžnou8300:51:01-
8ZA15821Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:51:04-
20MD159122Pros PavelKRB Chrudim5500:51:26-
9ZA16011Koldinská TerezaTJ Sokol Hradec Králové9800:51:29-
5ME16123Tučný JanMK Pardubice4700:51:36-
6ME162207Čapský FrantišekKVT Pardubice4900:51:41-
7ME16381Doležal StanislavBK Pardubice3800:51:42-
21MD16339Holas JaromírTragéd team Praha5200:51:42-
43MB16593Kaberle LiborRun4Fun7100:51:47-
43MB165209Pluhař TomášRub4Fun7200:51:47-
26MC167163Frýdl MiroslavHradec Králové6400:52:18-
27MC168155Švorc Jan St.Hradec Králové6300:52:31-
45MB169125Lipenský JiříDolní Dobrouč7400:52:36-
9ZB17090Holingerová EvaKoldín – Rajec8000:52:58-
46MB171119Pešek JiříTSS8000:53:02-
46MB171120Říčař MartinTSS7600:53:02-
28MC17337Moník MilanMT Smiřice6900:53:04-
22MD17461Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5500:53:06-
48MB175131Vondráček PavelTK Gruba HK7300:53:10-
8ME176137Černý LumírVamberk5000:53:12-
29MC177192Bahník PavelTřebechovice7000:53:25-
5ZC17838Holasová JarmilaTragéd team Praha5400:53:56-
49MA17960Sekyra MichalTýniště nad Orlicí9200:54:08-
10ZA17992Klimešová SimonaRun4Fun HK8200:54:08-
10ZB18194Kaberle KateřinaRun4Fun7700:54:10-
6ZC182171Vacková HanaSokol Starkoč5600:54:47-
7ZC183178Jonášová ZdeňkaHradec Králové6400:55:00-
9ME184204Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:55:09-
49MB185151Locker LukášHraštice7400:55:13-
30MC186128Pokorný JanSOOB Rychnov n.K.6400:55:15-
10ME187132Čepelka OldřichHodkovice nad Mohelkou4800:55:28-
11ZA18748Popelková IvetaPraha8300:55:28-
50MA18932Jakeš VojtěchSK OB Týniště nad Orlicí9300:55:34-
50MA189149Sedláček PetrSK Týniště8200:55:34-
50MA189216Martinek LadislavDobruška8100:55:34-
12ZA19285Peprná KristýnaNáchod9900:56:32-
8ZC193154Hellerová HanaHradec Králové6100:56:34-
50MB194144Malý JiříČestice7200:56:52-
13ZA19533Šimková KamilaLitomyšl8500:57:03-
11ZB19628Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:57:21-
9ZC19780Šternerová HanaHradec Králové6300:57:59-
10ZC198195Machová HanaÚstí nad Orlicí6600:59:07-
51MB1992Kmeč PetrTýniště n.O.7501:00:10-
14ZA200198Malá LudmilaTýniště n.O.8601:00:15-
15ZA20134Dvořáková MirkaSloupnice8801:01:00-
12ZB20244Minaříková IvaHorní Jelení7901:01:07-
13ZB203218Langrová SimonaOpočno7601:01:41-
52MB203219Kvašinský MilanČernilov7501:01:41-
53MB205199Mráz BořivojJosefov7401:01:44-
53MA2068Kvasnička MichalHradec Králové8701:02:06-
54MA2079Pojezdala PetrSK Týniště nad Orlicí0001:03:09-
16ZA207169Sokolová TerezaSK Týniště n.O.9901:03:09-
54MA207168Plašil PetrSK Týniště n.O.9901:03:09-
54MA207184Červinka VáclavTJ Sokol HK9401:03:09-
11ZC211197Frýdlová JanaHradec Králové6801:03:23-
11ME21276Culka VáclavNové Město nad Metují3501:04:32-
12ME213136Karhan MilošSokol Lupenice4101:04:56-
12ZC214141Nádherová HanaHradec Králové6801:06:31-
13ME21563Vorel MilanSlatiňany4001:08:13-
14ME216102Soukup JiříLIGA 100 Hradec Králové2701:51:25-

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód