Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Svitavská 10

2.4.2016, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Svitavská 10
  • datum konání: 2.4.2016
  • zobrazeno již 0x
  • místo konání: Atletický stadion Svitavy
  • GPS: 49.751N, 16.46286E

Sociální sítě

Místo konání

atletický stadion Svitavy a cyklo stezka v okolí
10:00 - 12:45 hodin

Přihlášky

a) Zasílat na email: svitavskadesitka@post.cz
Do přihlášky uvést: Jméno a příjmení, ročník, oddíl nebo město.
U mužů uvést zda chtějí běžet se skupinou A a být zařazení do KPJ.
b) na místě od 8:30 do 9:30 hodin
Z časových a organizačních důvodů je preferováno zasílání přihlášek emailem.

Startovné

30 - 50,- Kč

Popis tratě

silniční běh na 10 km a méně
odkaz na youtube-info o hlavní trati

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Ing. Rostislav STŘÍTESKÝ
tel. 775 395 595

Propozice pořadatele ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.atletikasvitavy.cz

E-mailová adresa

svitavskadesitka@post.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Nejmladší žáci I (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M11515Bryška TomášSvitavy0700:03:08113,15
2M12311Marek LukášTJ Svitavy0700:03:2595,81
3M12427Janků TomášTJ Svitavy0800:03:3091,03
Nejmladší žákyně I (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z11625Janků BarboraTJ Svitavy0700:03:12108,07
2Z11923Steklá BarboraSvitavy0800:03:15104,15
3Z12545Lánová AnetaISCAREX Česká Třebová0700:03:3287,78
4Z12729Čejková KláraIscarex Junior team0800:03:3881,75
5Z1297Kristenová AndreaISCAREX Junior team ČT0700:04:0752,73
6Z13010Marholdová AnetaHorní Jelení0700:04:4910,24
Nejmladší žáci II (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2841Vízdal JanSvitavy0500:02:56100,98
2M2943Topinka JonášActivity Lanškroun0500:02:5799,85
3M2101Kristin TadeášTJ Olympia Bruntál0600:02:5899,17
Nejmladší žákyně II (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2115Hlaváčková AdélaHvězda Pardubice0600:02:59106,70
2Z21431Kumpoštová AndreaIscarex Junior team0500:03:0699,78
3Z21635Janů MonikaAtletika Svitavy0500:03:1293,52
4Z22133Smékalová ŠárkaTJ Svitavy0600:03:2084,22
5Z22217Komůrková MagdalénaTJ Svitavy0600:03:2479,90
Mladší žáci (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M319Marek JakubTJ Svitavy0300:02:32105,47
1M3113Vebr DominikIscarex Junior team0300:02:32105,47
3M354Novák MichalTJ Olympia Bruntál0400:02:4589,05
4M3719Jadrný TomášIscarex Junior team0400:02:5477,12
5M31249Bukáček MarekAtletika Polička0400:03:0167,88
6M32647Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:03:3525,02
Mladší žákyně (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z333Czeschová EliškaTJ Olympia Bruntál0300:02:40102,40
2Z3421Serbousková Sára Iscarex junior team Česká Třebová0400:02:40102,03
3Z362Navrátilová SáraTJ Olympia Bruntál0400:02:4595,57
4Z3136Červená EliškaAtletika Polička0400:03:0274,33
5Z31639Hejtmánková KláraTJ Svitavy0400:03:1262,66
6Z32037Šedová TerezaCykloklub Bendl Vysoké Mýto0300:03:1756,08
7Z3288Cvrčková Jasmína-0300:03:3929,12
Starší žáci (trať 1,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M412Mikulka NikolaTJ Olympia Bruntál0200:05:18103,61
2M428Kolář JakubAtletika Svitavy0100:05:18103,24
3M4349Swieliulski MateuszULKS Bystrzyca Klodzka0100:05:3593,15
4M4410Gregora FilipActivity Lanškroun0200:05:5978,43
Starší žákyně (trať 1,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z454Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:06:14110,80
2Z466Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:06:15110,49
3Z4714Derková MartinaActivity Lanškroun0100:07:1878,71
4Z4812Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:07:4763,94
Dorostenci (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M523Holubář PatrikÚstí nad Orlicí0000:23:53100,00
Dorostenky (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z511Šestáková BarboraTJ Olympia Bruntál9900:19:43100,00
Junioři 18-19 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ758Jilek KrzysztofULKS Bystrzyca Klodzka9700:34:46105,96
2MJ145Vondra VojtěchVencl tým Ústí nad Orlicí9800:36:1997,32
3MJ151Zátopek FilipTJ Olympia Bruntál9700:36:2696,72
4MJ6810Makovský DominikSBS Hlinsko9800:46:3540,03
5MJ7085Horký FilipSvitavy9700:47:0537,18
Juniorky 18-19 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ5390Kalousová TerezaÚstí nad Orlicí9800:44:44100,00
Muži A 20-39 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA139Krupička RobertJiskra Ústí nad Orlicí/Salomon7800:31:46102,98
2MA242Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:32:1999,60
3MA341Hübl RadekRunSport Team8800:32:4097,41
4MA479Hrdina PavelAK Perná8800:33:0894,53
5MA875Kopecký JanHvězda Pardubice9000:34:5483,54
6MA995Jor MartinActivity Lanškroun8700:35:0082,91
7MA1183Dvořáček AdamTrack and field9600:35:5377,43
8MA1212Šilar ZdeněkRunsport8100:36:0176,62
9MA1360Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:36:0975,78
10MA1663Dryml MojmírRunSport team, Ústí nad Orlicí8600:36:5471,13
11MA1745Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě z.s8400:37:1269,30
12MA1866Šutera JosefAtletika Polička7900:37:2168,34
13MA2116Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:38:5558,67
14MA2277Budina JakubTrail run.cz9300:38:5558,66
15MA2413Beneš MichalRunSport Team8300:39:1256,89
16MA2549Pusz PawelULKS Bystryca Klodzka8100:39:2855,18
17MA2862Jureček MichalISCAREX Česká Třebová9600:39:4353,72
18MA3467Řemínek MatějAC Choceň8600:40:4047,83
19MA3531Fliedr JiříF-BIKE KLUB SÁDEK8000:41:0745,03
20MA4056Marhold PetrChoceň7800:41:5539,98
21MA4371Nováček PetrLinhartice7900:42:5034,34
22MA4528Richter VladislavFBK Svitavy9200:43:3329,85
23MA4622Šmarda DominikFbK Svitavy9500:43:3429,83
24MA4789Bulva TomášTJ Opatovec8300:43:4428,78
25MA4855Gajdár MichalSR9100:44:0626,47
26MA5035Dvořáček JanTrailrun.cz7900:44:2025,01
27MA5891Chvála RadekTJ Opatovec8200:45:3816,92
28MA5947Doubek TomášLitomyšl9600:45:4316,42
29MA6069Vrba LukášMoravská Třebová8500:45:4915,81
30MA6137Nedoma OndřejTrailrun.cz8300:45:5015,71
31MA6387Kukaň TomášSvitavy9600:45:5415,27
32MA6599Jílek JosefAK Moravská Třebová8900:46:0913,79
33MA677Pícha TomášSBS Hlinsko8100:46:1213,45
34MA7265Marhold LubošHorní Jelení7700:47:107,47
35MA742Jirges RadekHnátnice9400:47:553,00
36MA7676Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:48:433,00
37MA816Ryšavý OndřejHnátnice9300:50:183,00
38MA8221Brýdl LukášFlorbal Svitavy8600:50:343,00
39MA8326Skácelík JiříFbK Svitavy8600:50:343,00
40MA8424Lamař FilipFBK Svitavy9400:50:353,00
41MA918Maixner MartinČeská Třebová8900:52:383,00
42MA934Mikšík AlešHnátnice9000:53:593,00
43MA9623Kafoněk ŠtěpánTrail run.cz9500:58:113,00
44MA9838Bartheldy Jiří-8700:58:343,00
Muži B 40-49 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB540Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:33:12107,13
2MB630Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:34:2799,88
3MB1033Fliedr TomášF- BIKE KLUB SÁDEK7600:35:3892,98
4MB2943Dlouhý PetrTJ Nové Město na Moravě z.s7600:39:4668,91
5MB3270Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:40:0367,29
6MB3318Mrklovský MiroslavSokol Kameničná7200:40:0966,72
7MB3614Pocsai SándorČerti Kunčina7000:41:0861,00
8MB3819Glaser VáclavFort SMC Ústí nad Orlicí7000:41:1560,37
9MB4411Steklý PetrJavorník7400:42:5350,80
10MB5225Gregora ZdenekActivity Lanškroun7300:44:2741,72
11MB5794Kunčár ZdeněkActivity Lanškroun7300:45:3135,53
12MB6436Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:45:5732,98
13MB7574Sadílek JindřichActivity Lanškroun7300:48:0420,73
14MB9432Rozlivka LiborJavorník6800:55:553,00
Muži C 50-59 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2044Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:38:12103,84
2MC2329Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:39:0899,00
3MC2697Scheuer JanActivity Lanškroun6600:39:3097,15
4MC2780Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:39:3896,40
5MC3054Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě z.s6400:39:5295,20
6MC3759Turbak JaroslavSebranice6300:41:1388,27
7MC4278Lisý PavelFRC Hradec Králové6600:42:3681,24
8MC5451Nakládal ČestmírM-C BikeClub Svitavy6400:45:0268,67
9MC559Hruban JanČeská Třebová6600:45:0468,53
10MC8893Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:51:3934,69
11MC9515Janda FrantišekSvitavy6300:55:5512,80
12MC9727Mrštný JanNová Ves5700:58:133,00
Muži D 60-69 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD5686Švec MiroslavSokol Potštejn5200:45:31108,39
2MD7173Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:47:07101,65
3MD7950Červ MiloslavAtletika Polička5000:49:5389,96
4MD8553Fadrný JiříSvitavy5100:50:4986,08
5MD89100Vilhelm VáclavPřívrat5100:51:4282,32
Muži E 70 let a starší (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME32Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:29:40100,00
Ženy A 20-34 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1981Vévodová MartinaAK Perná9000:38:03117,31
2ZA3152Homolková HanaTJ Nové Město na Moravě z.s9600:40:00107,96
3ZA6957Turbaková BarboraSebranice9000:46:5674,73
4ZA7748Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:49:1064,00
5ZA8720Oravcová MiroslavaDobšina8300:51:3352,51
6ZA9261Turbaková KateřinaSebranice9400:53:2843,29
Ženy B 35-44 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3988Tobišková TerezaAtletika Žamberk7700:41:31108,01
2ZB4168Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:42:24103,93
3ZB6217Šedová JanaSruby7300:45:5088,06
4ZB66102Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:46:1186,47
5ZB733Marková LadislavaSvitavy7800:47:1581,52
6ZB7872Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:49:3770,56
7ZB8048Hrušková DarinaČeská Třebová7500:49:5669,13
8ZB9046Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:51:5160,22
9ZB9934Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7501:01:0417,60
Ženy C 45-54 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC4992Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:44:09110,83
2ZC5164Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:44:27109,53
3ZC8682Nakládalová RadkaVolejbal Svitavy7100:51:2579,65
4ZC10084Svobodová IvaVolejbal Svitavy6401:05:5517,49
Trať 0,8 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3113Vebr DominikIscarex Junior team0300:02:32105,47
1M319Marek JakubTJ Svitavy0300:02:32105,47
1Z333Czeschová EliškaTJ Olympia Bruntál0300:02:40102,40
2Z3421Serbousková Sára Iscarex junior team Česká Třebová0400:02:40102,03
3M354Novák MichalTJ Olympia Bruntál0400:02:4589,05
3Z362Navrátilová SáraTJ Olympia Bruntál0400:02:4595,57
4M3719Jadrný TomášIscarex Junior team0400:02:5477,12
1M2841Vízdal JanSvitavy0500:02:56100,98
2M2943Topinka JonášActivity Lanškroun0500:02:5799,85
3M2101Kristin TadeášTJ Olympia Bruntál0600:02:5899,17
1Z2115Hlaváčková AdélaHvězda Pardubice0600:02:59106,70
5M31249Bukáček MarekAtletika Polička0400:03:0167,88
4Z3136Červená EliškaAtletika Polička0400:03:0274,33
2Z21431Kumpoštová AndreaIscarex Junior team0500:03:0699,78
1M11515Bryška TomášSvitavy0700:03:08113,15
3Z21635Janů MonikaAtletika Svitavy0500:03:1293,52
5Z31639Hejtmánková KláraTJ Svitavy0400:03:1262,66
1Z11625Janků BarboraTJ Svitavy0700:03:12108,07
2Z11923Steklá BarboraSvitavy0800:03:15104,15
6Z32037Šedová TerezaCykloklub Bendl Vysoké Mýto0300:03:1756,08
4Z22133Smékalová ŠárkaTJ Svitavy0600:03:2084,22
5Z22217Komůrková MagdalénaTJ Svitavy0600:03:2479,90
2M12311Marek LukášTJ Svitavy0700:03:2595,81
3M12427Janků TomášTJ Svitavy0800:03:3091,03
3Z12545Lánová AnetaISCAREX Česká Třebová0700:03:3287,78
6M32647Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:03:3525,02
4Z12729Čejková KláraIscarex Junior team0800:03:3881,75
7Z3288Cvrčková Jasmína-0300:03:3929,12
5Z1297Kristenová AndreaISCAREX Junior team ČT0700:04:0752,73
6Z13010Marholdová AnetaHorní Jelení0700:04:4910,24
Trať 1,6 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M412Mikulka NikolaTJ Olympia Bruntál0200:05:18103,61
2M428Kolář JakubAtletika Svitavy0100:05:18103,24
3M4349Swieliulski MateuszULKS Bystrzyca Klodzka0100:05:3593,15
4M4410Gregora FilipActivity Lanškroun0200:05:5978,43
1Z454Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:06:14110,80
2Z466Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:06:15110,49
3Z4714Derková MartinaActivity Lanškroun0100:07:1878,71
4Z4812Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:07:4763,94
Trať 5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z511Šestáková BarboraTJ Olympia Bruntál9900:19:43100,00
1M523Holubář PatrikÚstí nad Orlicí0000:23:53100,00
1ME32Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:29:40100,00
Trať 10 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA139Krupička RobertJiskra Ústí nad Orlicí/Salomon7800:31:46102,98
2MA242Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:32:1999,60
3MA341Hübl RadekRunSport Team8800:32:4097,41
4MA479Hrdina PavelAK Perná8800:33:0894,53
1MB540Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:33:12107,13
2MB630Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:34:2799,88
1MJ758Jilek KrzysztofULKS Bystrzyca Klodzka9700:34:46105,96
5MA875Kopecký JanHvězda Pardubice9000:34:5483,54
6MA995Jor MartinActivity Lanškroun8700:35:0082,91
3MB1033Fliedr TomášF- BIKE KLUB SÁDEK7600:35:3892,98
7MA1183Dvořáček AdamTrack and field9600:35:5377,43
8MA1212Šilar ZdeněkRunsport8100:36:0176,62
9MA1360Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:36:0975,78
2MJ145Vondra VojtěchVencl tým Ústí nad Orlicí9800:36:1997,32
3MJ151Zátopek FilipTJ Olympia Bruntál9700:36:2696,72
10MA1663Dryml MojmírRunSport team, Ústí nad Orlicí8600:36:5471,13
11MA1745Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě z.s8400:37:1269,30
12MA1866Šutera JosefAtletika Polička7900:37:2168,34
1ZA1981Vévodová MartinaAK Perná9000:38:03117,31
1MC2044Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:38:12103,84
13MA2116Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:38:5558,67
14MA2277Budina JakubTrail run.cz9300:38:5558,66
2MC2329Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:39:0899,00
15MA2413Beneš MichalRunSport Team8300:39:1256,89
16MA2549Pusz PawelULKS Bystryca Klodzka8100:39:2855,18
3MC2697Scheuer JanActivity Lanškroun6600:39:3097,15
4MC2780Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:39:3896,40
17MA2862Jureček MichalISCAREX Česká Třebová9600:39:4353,72
4MB2943Dlouhý PetrTJ Nové Město na Moravě z.s7600:39:4668,91
5MC3054Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě z.s6400:39:5295,20
2ZA3152Homolková HanaTJ Nové Město na Moravě z.s9600:40:00107,96
5MB3270Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:40:0367,29
6MB3318Mrklovský MiroslavSokol Kameničná7200:40:0966,72
18MA3467Řemínek MatějAC Choceň8600:40:4047,83
19MA3531Fliedr JiříF-BIKE KLUB SÁDEK8000:41:0745,03
7MB3614Pocsai SándorČerti Kunčina7000:41:0861,00
6MC3759Turbak JaroslavSebranice6300:41:1388,27
8MB3819Glaser VáclavFort SMC Ústí nad Orlicí7000:41:1560,37
1ZB3988Tobišková TerezaAtletika Žamberk7700:41:31108,01
20MA4056Marhold PetrChoceň7800:41:5539,98
2ZB4168Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:42:24103,93
7MC4278Lisý PavelFRC Hradec Králové6600:42:3681,24
21MA4371Nováček PetrLinhartice7900:42:5034,34
9MB4411Steklý PetrJavorník7400:42:5350,80
22MA4528Richter VladislavFBK Svitavy9200:43:3329,85
23MA4622Šmarda DominikFbK Svitavy9500:43:3429,83
24MA4789Bulva TomášTJ Opatovec8300:43:4428,78
25MA4855Gajdár MichalSR9100:44:0626,47
1ZC4992Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:44:09110,83
26MA5035Dvořáček JanTrailrun.cz7900:44:2025,01
2ZC5164Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:44:27109,53
10MB5225Gregora ZdenekActivity Lanškroun7300:44:2741,72
1ZJ5390Kalousová TerezaÚstí nad Orlicí9800:44:44100,00
8MC5451Nakládal ČestmírM-C BikeClub Svitavy6400:45:0268,67
9MC559Hruban JanČeská Třebová6600:45:0468,53
1MD5686Švec MiroslavSokol Potštejn5200:45:31108,39
11MB5794Kunčár ZdeněkActivity Lanškroun7300:45:3135,53
27MA5891Chvála RadekTJ Opatovec8200:45:3816,92
28MA5947Doubek TomášLitomyšl9600:45:4316,42
29MA6069Vrba LukášMoravská Třebová8500:45:4915,81
30MA6137Nedoma OndřejTrailrun.cz8300:45:5015,71
3ZB6217Šedová JanaSruby7300:45:5088,06
31MA6387Kukaň TomášSvitavy9600:45:5415,27
12MB6436Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:45:5732,98
32MA6599Jílek JosefAK Moravská Třebová8900:46:0913,79
4ZB66102Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:46:1186,47
33MA677Pícha TomášSBS Hlinsko8100:46:1213,45
4MJ6810Makovský DominikSBS Hlinsko9800:46:3540,03
3ZA6957Turbaková BarboraSebranice9000:46:5674,73
5MJ7085Horký FilipSvitavy9700:47:0537,18
2MD7173Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:47:07101,65
34MA7265Marhold LubošHorní Jelení7700:47:107,47
5ZB733Marková LadislavaSvitavy7800:47:1581,52
35MA742Jirges RadekHnátnice9400:47:553,00
13MB7574Sadílek JindřichActivity Lanškroun7300:48:0420,73
36MA7676Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:48:433,00
4ZA7748Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:49:1064,00
6ZB7872Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:49:3770,56
3MD7950Červ MiloslavAtletika Polička5000:49:5389,96
7ZB8048Hrušková DarinaČeská Třebová7500:49:5669,13
37MA816Ryšavý OndřejHnátnice9300:50:183,00
38MA8221Brýdl LukášFlorbal Svitavy8600:50:343,00
39MA8326Skácelík JiříFbK Svitavy8600:50:343,00
40MA8424Lamař FilipFBK Svitavy9400:50:353,00
4MD8553Fadrný JiříSvitavy5100:50:4986,08
3ZC8682Nakládalová RadkaVolejbal Svitavy7100:51:2579,65
5ZA8720Oravcová MiroslavaDobšina8300:51:3352,51
10MC8893Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:51:3934,69
5MD89100Vilhelm VáclavPřívrat5100:51:4282,32
8ZB9046Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:51:5160,22
41MA918Maixner MartinČeská Třebová8900:52:383,00
6ZA9261Turbaková KateřinaSebranice9400:53:2843,29
42MA934Mikšík AlešHnátnice9000:53:593,00
14MB9432Rozlivka LiborJavorník6800:55:553,00
11MC9515Janda FrantišekSvitavy6300:55:5512,80
43MA9623Kafoněk ŠtěpánTrail run.cz9500:58:113,00
12MC9727Mrštný JanNová Ves5700:58:133,00
44MA9838Bartheldy Jiří-8700:58:343,00
9ZB9934Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7501:01:0417,60
4ZC10084Svobodová IvaVolejbal Svitavy6401:05:5517,49
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA139Krupička RobertJiskra Ústí nad Orlicí/Salomon7800:31:46102,98
2MA242Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:32:1999,60
3MA341Hübl RadekRunSport Team8800:32:4097,41
4MA479Hrdina PavelAK Perná8800:33:0894,53
5MB540Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:33:1294,12
6MB630Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:34:2786,38
7MJ758Jilek KrzysztofULKS Bystrzyca Klodzka9700:34:4684,36
8MA875Kopecký JanHvězda Pardubice9000:34:5483,54
9MA995Jor MartinActivity Lanškroun8700:35:0082,91
10MB1033Fliedr TomášF- BIKE KLUB SÁDEK7600:35:3879,02
11MA1183Dvořáček AdamTrack and field9600:35:5377,43
12MA1212Šilar ZdeněkRunsport8100:36:0176,62
13MA1360Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:36:0975,78
14MJ145Vondra VojtěchVencl tým Ústí nad Orlicí9800:36:1974,76
15MJ151Zátopek FilipTJ Olympia Bruntál9700:36:2674,09
16MA1663Dryml MojmírRunSport team, Ústí nad Orlicí8600:36:5471,13
17MA1745Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě z.s8400:37:1269,30
18MA1866Šutera JosefAtletika Polička7900:37:2168,34
19MC2044Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:38:1263,13
20MA2116Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:38:5558,67
21MA2277Budina JakubTrail run.cz9300:38:5558,66
22MC2329Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:39:0857,29
23MA2413Beneš MichalRunSport Team8300:39:1256,89
24MA2549Pusz PawelULKS Bystryca Klodzka8100:39:2855,18
25MC2697Scheuer JanActivity Lanškroun6600:39:3055,05
26MC2780Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:39:3854,14
27MA2862Jureček MichalISCAREX Česká Třebová9600:39:4353,72
28MB2943Dlouhý PetrTJ Nové Město na Moravě z.s7600:39:4653,32
29MC3054Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě z.s6400:39:5252,70
30MB3270Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:40:0351,59
31MB3318Mrklovský MiroslavSokol Kameničná7200:40:0950,98
32MA3467Řemínek MatějAC Choceň8600:40:4047,83
33MA3531Fliedr JiříF-BIKE KLUB SÁDEK8000:41:0745,03
34MB3614Pocsai SándorČerti Kunčina7000:41:0844,88
35MC3759Turbak JaroslavSebranice6300:41:1344,32
36MB3819Glaser VáclavFort SMC Ústí nad Orlicí7000:41:1544,21
37MA4056Marhold PetrChoceň7800:41:5539,98
38MC4278Lisý PavelFRC Hradec Králové6600:42:3635,83
39MA4371Nováček PetrLinhartice7900:42:5034,34
40MB4411Steklý PetrJavorník7400:42:5333,99
41MA4528Richter VladislavFBK Svitavy9200:43:3329,85
42MA4622Šmarda DominikFbK Svitavy9500:43:3429,83
43MA4789Bulva TomášTJ Opatovec8300:43:4428,78
44MA4855Gajdár MichalSR9100:44:0626,47
45MA5035Dvořáček JanTrailrun.cz7900:44:2025,01
46MB5225Gregora ZdenekActivity Lanškroun7300:44:2724,30
47MC5451Nakládal ČestmírM-C BikeClub Svitavy6400:45:0220,66
48MC559Hruban JanČeská Třebová6600:45:0420,49
49MD5686Švec MiroslavSokol Potštejn5200:45:3117,70
50MB5794Kunčár ZdeněkActivity Lanškroun7300:45:3117,69
51MA5891Chvála RadekTJ Opatovec8200:45:3816,92
52MA5947Doubek TomášLitomyšl9600:45:4316,42
53MA6069Vrba LukášMoravská Třebová8500:45:4915,81
54MA6137Nedoma OndřejTrailrun.cz8300:45:5015,71
55MA6387Kukaň TomášSvitavy9600:45:5415,27
56MB6436Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:45:5714,97
57MA6599Jílek JosefAK Moravská Třebová8900:46:0913,79
58MA677Pícha TomášSBS Hlinsko8100:46:1213,45
59MJ6810Makovský DominikSBS Hlinsko9800:46:3511,09
60MJ7085Horký FilipSvitavy9700:47:057,93
61MD7173Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:47:077,77
62MA7265Marhold LubošHorní Jelení7700:47:107,47
63MA742Jirges RadekHnátnice9400:47:553,00
64MB7574Sadílek JindřichActivity Lanškroun7300:48:043,00
65MA7676Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:48:433,00
66MD7950Červ MiloslavAtletika Polička5000:49:533,00
67MA816Ryšavý OndřejHnátnice9300:50:183,00
68MA8221Brýdl LukášFlorbal Svitavy8600:50:343,00
69MA8326Skácelík JiříFbK Svitavy8600:50:343,00
70MA8424Lamař FilipFBK Svitavy9400:50:353,00
71MD8553Fadrný JiříSvitavy5100:50:493,00
72MC8893Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:51:393,00
73MD89100Vilhelm VáclavPřívrat5100:51:423,00
74MA918Maixner MartinČeská Třebová8900:52:383,00
75MA934Mikšík AlešHnátnice9000:53:593,00
76MB9432Rozlivka LiborJavorník6800:55:553,00
77MC9515Janda FrantišekSvitavy6300:55:553,00
78MA9623Kafoněk ŠtěpánTrail run.cz9500:58:113,00
79MC9727Mrštný JanNová Ves5700:58:133,00
80MA9838Bartheldy Jiří-8700:58:343,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1981Vévodová MartinaAK Perná9000:38:03109,06
2ZA3152Homolková HanaTJ Nové Město na Moravě z.s9600:40:0099,28
3ZB3988Tobišková TerezaAtletika Žamberk7700:41:3191,67
4ZB4168Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:42:2487,23
5ZC4992Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:44:0978,50
6ZC5164Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:44:2776,98
7ZJ5390Kalousová TerezaÚstí nad Orlicí9800:44:4475,57
8ZB6217Šedová JanaSruby7300:45:5070,01
9ZB66102Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:46:1168,29
10ZA6957Turbaková BarboraSebranice9000:46:5664,54
11ZB733Marková LadislavaSvitavy7800:47:1562,92
12ZA7748Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:49:1053,34
13ZB7872Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:49:3751,03
14ZB8048Hrušková DarinaČeská Třebová7500:49:5649,47
15ZC8682Nakládalová RadkaVolejbal Svitavy7100:51:2541,99
16ZA8720Oravcová MiroslavaDobšina8300:51:3341,33
17ZB9046Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:51:5139,80
18ZA9261Turbaková KateřinaSebranice9400:53:2831,69
19ZB9934Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7501:01:043,00
20ZC10084Svobodová IvaVolejbal Svitavy6401:05:553,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód