Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

1. Pekelný kilometr

6.4.2016, středa

Propozice závodu

  • název závodu: 1. Pekelný kilometr
  • datum konání: 6.4.2016
  • zobrazeno již 0x
  • místo konání: Česká Třebová, sjezdovka Peklák
  • GPS: 49.9090061N, 16.4315631E

Sociální sítě

Místo konání

Areál Peklák, Česká Třebová
první start nejmladší kategorie: 17:00 hodin
první start hlavního závodu (intervalově): 17:45 hodin

Přihlášky

na místě od 16:00 hodin

Startovné

30 Kč

Popis tratě

běh do českotřebovské sjezdovky

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jan Šimůnek ml.
tel. 739475845, 739475822

E-mailová adresa

cncvyroba@seznam.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 7 let a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C229Pietkiewicz ŠtěpánRybník0900:00:31-
2C2328Trávníček JanTRAFO Team0900:00:32-
3C2417Lebeda ŠtepánÚstí nad Orlicí1000:00:32-
4C284Pirkl VítISCAREX Junior team ČT1000:00:34-
5C2116Hübl ŠtěpánČeská Třebová0900:00:38-
6C21218Vondra VojtěchActivity Lanškroun1000:00:39-
7C21416Škrabánek DominikSKB Česká Třebová1000:00:40-
8C21633Janda MatyášSokol Volejbal Česká Třebová1000:00:42-
9C21729Topinka TobiášActivity Lanškroun1000:00:43-
10C21822Brusenbauch AlanSKI Klub Česká Třebová1100:00:44-
11C22034Hruška Jakub-1100:00:48-
12C2213Lána LukášISCAREX Česká Třebová1000:00:53-
13C22220Kovář ŠtěpánSKB Česká Třebová1000:00:56-
14C22331Machalík Jaroslavneregistrován1300:01:00-
15C2295Kouba Radimneregistrován1100:01:32-
16C23425Flídr Nikolas-1400:02:02-
Nejmladší žáci I (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1134Němec JakubLitomyšl0700:01:15-
2M11015Bryška TomášTJ Svitavy0700:01:24-
3M11132Beran MatiasActivity Lanškroun0700:01:25-
4M11230Hanik MaximISCAREX Junior team ČT0700:01:26-
5M11631Gregora LukášActivity Lanškroun0800:01:29-
6M1173Jansa Michalneregistrován0700:01:29-
7M11812Motyčka MatyášISCAREX Junior team ČT0800:01:33-
8M11922Kumpošt RadovanISCAREX Junior team ČT0800:01:34-
9M12233Vondra JanActivity Lanškroun0700:01:36-
10M12425Dvořák MatyášISCAREX Junior team ČT0800:01:37-
11M1252Kovář Samuelneregistrován0700:01:37-
12M12639Topinka AdamActivity Lanškroun0700:01:38-
13M12814Šváb MichalISCAREX Junior team ČT0700:01:43-
14M1305Sixta KarelParník0800:01:44-
15M13126Třasák ŠtěpánISCAREX Junior team ČT0800:01:45-
15M13141Kyncl Davidneregistrován0800:01:45-
17M13421Marek PatrikISCAREX Junior team ČT0800:01:46-
18M13716Van Sas SamuelTJ - Svitavy0800:01:47-
Nejmladší žáci II (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2313Zamastil AndrejAC Vysoké Mýto0500:01:19-
2M2628Barvínek DanielAtletika Žamberk0600:01:21-
3M2729Bureš JosefISCAREX Junior team ČT0600:01:21-
4M2838Topinka JonášActivity Lanškroun0500:01:23-
5M21410Škop JonášISCAREX Junior team ČT0600:01:27-
6M23627Tobiáš JáchymTJ Spartak Letohard0600:01:47-
Nejmladší žákyně II (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2224Klementová LuisaActivity Lanškroun0600:01:17-
2Z2420Blaško SáraISCAREX Junior team ČT0500:01:19-
3Z2923Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team ČT0500:01:24-
4Z21517Bednářová KateřinaTJ Svitavy0600:01:28-
5Z22336Preislerová Elena MarieISCAREX Česká Třebová0600:01:37-
6Z22711Zahálková LucieISCAREX Junior team ČT0500:01:42-
Mladší žáci (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M327Vebr DominikISCAREX Junior team ČT0300:03:14-
2M342Gregor JanISCAREX Junior team ČT0400:03:24-
3M384Jadrný TomášISCAREX Junior team ČT0400:03:39-
4M3910Habiger PatrikISCAREX Junior team ČT0300:03:56-
5M3103Vetchý KryštofISCAREX Junior team ČT0400:03:57-
6M3118Pernfuss VilémISCAREX Junior team ČT0300:04:01-
7M3121Šimůnek JanISCAREX Junior team ČT0300:04:05-
8M31417Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:04:20-
9M3156Vacek MichalAtletika Dlouhá Třebová0400:04:30-
Mladší žákyně (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3516Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:03:27-
2Z3611Burešová MarkétaISCAREX Junior team ČT0400:03:31-
3Z31312Gregorová MichaelaActivity Lanškroun0400:04:13-
4Z31715Šedová TerezaCykloklub Bendl0300:04:42-
Starší žáci (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4114Hai HonzaActivity Lanškroun0100:03:08-
2M4313Gregora FilipActivity Lanškroun0200:03:20-
3M4165Zamastil AlexAC Vysoké Mýto0200:04:32-
Starší žákyně (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z479Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:03:34-
2Z41818Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:05:12-
Dorostenci (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M594Gregora JanActivity Lanškroun0000:06:11-
2M51913Holubář PatrikÚstí nad Orlicí0000:07:02-
Dorostenky (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z53619Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:08:14-
Junioři 18-19 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ224Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:05:11-
2MJ2655Horký FilipDaredevil's9700:07:29-
3MJ3457Kučera JanČeská Třebová9700:07:55-
Juniorky 18-19 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ65Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:05:56-
2ZJ433Gregorová LenkaActivity Lanškroun9800:08:41-
3ZJ4625Pánková Pavlína-9800:08:48-
Muži A 20-39 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA151Hrdina PavelAK Perná8800:05:00-
2MA344Šilar ZdeněkRunsport8100:05:38-
3MA545Roháček JanRun Sport Team8200:05:49-
4MA734Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:06:01-
5MA817Jureček MichalISCAREX Česká Třebová9600:06:08-
6MA1047Budina JakubTrail run.cz9300:06:14-
7MA1321Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:06:25-
8MA1423Beneš MichalRUNSPORT8300:06:33-
9MA1611Růžička TomášPASIVITY Žamberk8500:06:53-
10MA2054Kukaň TomášDaredevil's9600:07:07-
11MA2552Černoch MichalFC Dlouhoňovice7700:07:22-
12MA2743Švec MartinVK Choceň8700:07:32-
13MA2848Dvořáček JanTrailrun.cz7900:07:35-
14MA3127Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:07:45-
15MA389Vaculík MiroslavTJ Svitavy8500:08:18-
16MA3928Chaloupka JanMladkov9000:08:24-
17MA4749Košnar FilipTrialrun.cz9100:08:57-
18MA5418Němec RadekLitomyšl7700:10:20-
Muži B 40-49 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB453Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:05:43-
2MB1141Pocsai SándorČerti Kunčina7000:06:15-
3MB2139Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:07:07-
4MB352Sadílek JindřichActivity Lanškroun7300:08:04-
5MB3737Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:08:17-
6MB4026Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:08:28-
7MB418Borek MartinZAPPA Česká Třebová7200:08:34-
8MB5114Lebeda MartinExtrém Team Hylváty7300:09:24-
Muži C 50-59 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1246Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:06:16-
2MC1530Tichý PavelAC Náchod6300:06:36-
3MC1729Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:06:55-
4MC2235Hruban JanČeská Třebová6600:07:08-
5MC2450Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:07:22-
6MC5233Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:09:40-
Muži D 60-69 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2331Kučera ZdeněkAC Náchod5500:07:19-
2MD4442Červ MiloslavAtletika Polička5000:08:43-
Muži E 70 let a starší (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME531Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:09:53-
Ženy A 20-34 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3320Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:07:55-
2ZA4838Chudá KláraChoceň8800:09:08-
Ženy B 35-44 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2910Fojtíková HanaPasivity Žamberk7900:07:42-
2ZB3212Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:07:53-
3ZB426Hrušková DarinaČeská Třebová7500:08:40-
4ZB4515Šedová JanaAC Choceň7300:08:44-
5ZB507Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:09:23-
6ZB5636Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:11:09-
Ženy C 45-54 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC1856Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:07:00-
2ZC3016Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:07:43-
3ZC4922Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:09:15-
Ženy D 55 let a starší (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD5540Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:10:47-
2ZD5732Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:11:33-
Trať 0,1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2127Trávníčková LindaTRAFO Team0900:00:31-
1C229Pietkiewicz ŠtěpánRybník0900:00:31-
2C2328Trávníček JanTRAFO Team0900:00:32-
3C2417Lebeda ŠtepánÚstí nad Orlicí1000:00:32-
2D2523Zelinková VeronikaČeská Třebová0900:00:32-
3D262Koubová ElenISCAREX Česká Třebová0900:00:33-
3D2615Gregorová AnnaMŠ Žichlínek1000:00:33-
5D2826Preislerová Agáta NelaISCAREX Česká Třebová0900:00:34-
4C284Pirkl VítISCAREX Junior team ČT1000:00:34-
6D21024Pilgrová AlexandraOB Česká Třebová0900:00:34-
5C2116Hübl ŠtěpánČeská Třebová0900:00:38-
6C21218Vondra VojtěchActivity Lanškroun1000:00:39-
7D2137Krejbichová AmálieSK AKTIS Praha0900:00:40-
7C21416Škrabánek DominikSKB Česká Třebová1000:00:40-
8D21512Bartošová VeronikaMŠ Dolní Újezd1100:00:41-
8C21633Janda MatyášSokol Volejbal Česká Třebová1000:00:42-
9C21729Topinka TobiášActivity Lanškroun1000:00:43-
10C21822Brusenbauch AlanSKI Klub Česká Třebová1100:00:44-
9D21921Němcová NatálieLitomyšl1100:00:46-
11C22034Hruška Jakub-1100:00:48-
12C2213Lána LukášISCAREX Česká Třebová1000:00:53-
13C22220Kovář ŠtěpánSKB Česká Třebová1000:00:56-
14C22331Machalík Jaroslavneregistrován1300:01:00-
10D22414Gregorová EliškaMŠ Žichlínek1200:01:02-
11D22513Gregorová JanaLanškroun1100:01:04-
12D22632Jandová AnetaSokol Volejbal Česká Třebová1300:01:08-
13D22711Broulíková Alžbětaneregistrována1200:01:20-
14D22810Broulíková Amálieneregistrována1200:01:27-
15C2295Kouba Radimneregistrován1100:01:32-
15D23019Čechalová DominikaČeská Třebová1300:01:41-
16D2318Vaculíková EliškaTJ - Svitavy1400:01:43-
17D23230Machalíková Viktorieneregistrována1300:01:56-
18D2331Kristenová LucieIscarex Česká Třebová1300:01:58-
16C23425Flídr Nikolas-1400:02:02-
Trať 0,25 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1134Němec JakubLitomyšl0700:01:15-
1Z2224Klementová LuisaActivity Lanškroun0600:01:17-
1M2313Zamastil AndrejAC Vysoké Mýto0500:01:19-
2Z2420Blaško SáraISCAREX Junior team ČT0500:01:19-
1Z157Borková JohankaISCAREX Junior Česká Třebová0700:01:21-
2M2628Barvínek DanielAtletika Žamberk0600:01:21-
3M2729Bureš JosefISCAREX Junior team ČT0600:01:21-
4M2838Topinka JonášActivity Lanškroun0500:01:23-
3Z2923Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team ČT0500:01:24-
2M11015Bryška TomášTJ Svitavy0700:01:24-
3M11132Beran MatiasActivity Lanškroun0700:01:25-
4M11230Hanik MaximISCAREX Junior team ČT0700:01:26-
2Z1138Vetchá RozálieISCAREX Junior team ČT0700:01:26-
5M21410Škop JonášISCAREX Junior team ČT0600:01:27-
4Z21517Bednářová KateřinaTJ Svitavy0600:01:28-
5M11631Gregora LukášActivity Lanškroun0800:01:29-
6M1173Jansa Michalneregistrován0700:01:29-
7M11812Motyčka MatyášISCAREX Junior team ČT0800:01:33-
8M11922Kumpošt RadovanISCAREX Junior team ČT0800:01:34-
3Z12037Lehká LucieJiskra Ústí nad Oricí0700:01:35-
4Z12118Čejková KláraISCAREX Junior team ČT0800:01:36-
9M12233Vondra JanActivity Lanškroun0700:01:36-
5Z22336Preislerová Elena MarieISCAREX Česká Třebová0600:01:37-
10M12425Dvořák MatyášISCAREX Junior team ČT0800:01:37-
11M1252Kovář Samuelneregistrován0700:01:37-
12M12639Topinka AdamActivity Lanškroun0700:01:38-
6Z22711Zahálková LucieISCAREX Junior team ČT0500:01:42-
13M12814Šváb MichalISCAREX Junior team ČT0700:01:43-
5Z1291Petrová ŠtěpánkaISCAREX Česká Třebová0700:01:43-
14M1305Sixta KarelParník0800:01:44-
15M13141Kyncl Davidneregistrován0800:01:45-
15M13126Třasák ŠtěpánISCAREX Junior team ČT0800:01:45-
6Z1336Lánová AnetaISCAREX Česká Třebová0700:01:45-
17M13421Marek PatrikISCAREX Junior team ČT0800:01:46-
7Z13540Hrušková Anna-0800:01:46-
6M23627Tobiáš JáchymTJ Spartak Letohard0600:01:47-
18M13716Van Sas SamuelTJ - Svitavy0800:01:47-
8Z1389Königová TerezaISCAREX Junior team ČT0800:01:55-
9Z13919Broulíková AnežkaISCAREX Junior team ČT0800:01:56-
10Z1404Kristenová AndreaISCAREX Junior team ČT0700:02:06-
11Z14135Sucháčková KarolínaČeská Třebová0800:02:11-
Trať 1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA151Hrdina PavelAK Perná8800:05:00-
1MJ224Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:05:11-
2MA344Šilar ZdeněkRunsport8100:05:38-
1MB453Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:05:43-
3MA545Roháček JanRun Sport Team8200:05:49-
1ZJ65Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:05:56-
4MA734Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:06:01-
5MA817Jureček MichalISCAREX Česká Třebová9600:06:08-
1M594Gregora JanActivity Lanškroun0000:06:11-
6MA1047Budina JakubTrail run.cz9300:06:14-
2MB1141Pocsai SándorČerti Kunčina7000:06:15-
1MC1246Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:06:16-
7MA1321Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:06:25-
8MA1423Beneš MichalRUNSPORT8300:06:33-
2MC1530Tichý PavelAC Náchod6300:06:36-
9MA1611Růžička TomášPASIVITY Žamberk8500:06:53-
3MC1729Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:06:55-
1ZC1856Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:07:00-
2M51913Holubář PatrikÚstí nad Orlicí0000:07:02-
10MA2054Kukaň TomášDaredevil's9600:07:07-
3MB2139Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:07:07-
4MC2235Hruban JanČeská Třebová6600:07:08-
1MD2331Kučera ZdeněkAC Náchod5500:07:19-
5MC2450Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:07:22-
11MA2552Černoch MichalFC Dlouhoňovice7700:07:22-
2MJ2655Horký FilipDaredevil's9700:07:29-
12MA2743Švec MartinVK Choceň8700:07:32-
13MA2848Dvořáček JanTrailrun.cz7900:07:35-
1ZB2910Fojtíková HanaPasivity Žamberk7900:07:42-
2ZC3016Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:07:43-
14MA3127Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:07:45-
2ZB3212Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:07:53-
1ZA3320Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:07:55-
3MJ3457Kučera JanČeská Třebová9700:07:55-
4MB352Sadílek JindřichActivity Lanškroun7300:08:04-
1Z53619Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:08:14-
5MB3737Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:08:17-
15MA389Vaculík MiroslavTJ Svitavy8500:08:18-
16MA3928Chaloupka JanMladkov9000:08:24-
6MB4026Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:08:28-
7MB418Borek MartinZAPPA Česká Třebová7200:08:34-
3ZB426Hrušková DarinaČeská Třebová7500:08:40-
2ZJ433Gregorová LenkaActivity Lanškroun9800:08:41-
2MD4442Červ MiloslavAtletika Polička5000:08:43-
4ZB4515Šedová JanaAC Choceň7300:08:44-
3ZJ4625Pánková Pavlína-9800:08:48-
17MA4749Košnar FilipTrialrun.cz9100:08:57-
2ZA4838Chudá KláraChoceň8800:09:08-
3ZC4922Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:09:15-
5ZB507Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:09:23-
8MB5114Lebeda MartinExtrém Team Hylváty7300:09:24-
6MC5233Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:09:40-
1ME531Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:09:53-
18MA5418Němec RadekLitomyšl7700:10:20-
1ZD5540Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:10:47-
6ZB5636Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:11:09-
2ZD5732Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:11:33-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód