hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2018


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Křížová 10

9.4.2016, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Křížová 10
  • datum konání: 9.4.2016
  • zobrazeno již 0x
  • místo konání: Hradec Králové
  • GPS: 50.18821N, 15.87943E
  • pořadatel: SPORTVISIO

Sociální sítě

Místo konání

Hradec Králové, Lesní hřbitov
12:00 hodin

Přihlášky

na místě od 8:00 do 11:30 hodin

Startovné

150 - 250 Kč

Popis tratě

Velmi rychlý, rovinatý závod uprostřed městských lesů. Krásná trasa do kříže umožňuje neustálý kontakt se soupeři. Povrch 100% hladký

Ceny pro vítěze

věcné

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Zuzana Wernerová
tel. 725 298 905

Internetové stránky

http://bit.ly/1Ya8Uad

E-mailová adresa

zuzana.wernerova@sportvisio.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži 20-29 let (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA42210Petrásek Pavel-9000:34:0296,08
2MA52185Müller MartinOK99 Hradec Králové8900:34:5291,05
3MA92275Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:35:3686,68
4MA122255Tóth TomášVencl Tým Ústí nad Orlicí9000:35:5285,09
5MA152280Alberto Ricin-8700:36:5678,69
6MA1637Rosůlek Jan-9000:37:0078,24
6MA162234Kaplan Jakub-9600:37:0078,24
8MA182192Svozil VítFunkční trénink Ústí, Třebová9200:37:0378,02
9MA232176Karwacki MaciejKamiennogórska Grupa Biegowa9500:37:2975,40
10MA252228Šturm Matěj-9800:37:54125,78
11MA262078Novák Jan Pavel-9100:38:0072,30
12MA292272Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:38:2869,45
13MA392085Buršík Michal-9000:39:0565,83
14MA462297Nepraš Vladimír-9100:40:1858,50
15MA482244Weinert PetrW-team8700:40:3057,26
16MA512107Urban RadekUHK9000:40:3856,54
17MA522125Plašil Václavkrtci9100:40:4455,88
18MA562260Pidanič Michal-8700:40:5454,94
19MA592212Šikola Jiří-9500:41:0453,87
20MA65160Pilát TomášBrouk Pytlík Bike Team8900:41:3650,72
21MA702041Hofman MarekFajnlékárna.cz8900:41:5548,84
22MA762145Pytlík MarekMOBJ8900:42:2146,20
23MA812062Kačer JanSokol Vlastibořice8900:42:5243,15
24MA842233Mohyla OndřejBrečoch Team8700:42:5642,73
25MA90154Capoušek AdamSOKOL HK9800:43:3299,81
26MA10473Pradáč Jan-9100:44:2633,74
27MA1052171Balucha Tomáš-9200:44:2833,50
28MA1072239Rudzan Filip-9600:44:3333,01
29MA111101Kopecký Aleš-9500:44:4831,49
30MA1152147Kalousová Tereza-9800:45:06100,00
31MA1192110Pišný Michael8900:45:2328,02
32MA1282077Ondráček Stanislav-9000:46:0324,01
33MA135171Paul Pavel-8700:46:3920,39
34MA1522123Štefán Pavel-9100:47:4813,58
35MA1552224Skořepa JanPivovar Lindr9000:48:1610,78
36MA1632250Králík Tomáš-9200:48:428,16
37MA169131Petr JanJeštětice9800:49:0474,42
38MA1792256Uhlíř Martin-8900:49:293,41
39MA186178Hanousek Jiří-8900:49:553,00
40MA193110Vlasák MartinAmatér běžec8900:50:153,00
41MA1952232Rejfek TomášBrečoch Team8700:50:273,00
42MA196197Harapát TomášSRTG Rychnov nad Kněžnou8900:50:293,00
43MA2042136Zajíček Martin-9800:51:4162,35
44MA2252119Plašil PetrPlašilouci8800:53:123,00
45MA24676Kůtek JiříTJ SKP Valdice9000:55:003,00

Muži 30-39 let (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB12167Kondratowicz LukaszFaurecia Wałbrzych8100:33:05101,78
2MB27Bavor JanSK Miletín8400:33:21100,15
3MB32081Janata MilanSALMING/RUN4FUN8500:33:4298,07
4MB62031Lhota ZbyšekMercedes Benz Salomon Team8400:35:2387,95
5MB72209Vejnar Jiří-8600:35:3087,28
6MB82109Vetchý JanISCAREX Česká Třebová8500:35:3087,23
7MB102253Hradecký JaromírSkuteč8500:35:3886,51
8MB132100Mrázek Jiří-8500:35:5285,05
9MB21199Beneš Vojtěchrun4fun8600:37:1476,86
10MB24180Mrázek Vladimír-8500:37:3275,04
11MB27126Heller TomášHradec Králové8100:38:0671,69
12MB31153Šimák Jan-8300:38:3968,42
13MB352164Radimecký MartinGoMango8300:38:4667,67
14MB402111Simek FilipNelahozeves7900:39:0665,68
15MB4183Adámek Jakub-8500:39:1065,31
16MB432189Boháč JanRUN4FUN8100:39:3862,46
17MB452139Hak Tomáš-7800:39:4661,72
18MB472140Kovařík RadovanHumbuk team8500:40:2058,27
19MB542039Polan MichalPlacatá želvička8100:40:4955,41
20MB57182Firkušný MartinSmiřice8200:40:5554,82
21MB582252Simon MartinJaroměř8000:40:5854,54
22MB602235Novák Jiříkrtci8000:41:0653,70
23MB632130Šanda MiloslavSDH Sloupno8000:41:2551,83
24MB6481Pospíšil JaroslavBike&Run Team Stará Paka7800:41:2651,67
25MB682172Vorisek Petr-7700:41:4849,49
26MB722038Harant PetrSobotka8300:42:1047,34
27MB80170Lorenc Tomáš-7800:42:5043,31
28MB8330Pospíšil Daniel-7800:42:5442,89
29MB932216Červenka Jaroslav-7900:43:4338,01
30MB982254Drahoňovský Jan-8000:43:5436,96
31MB9918Kubín ŠtěpánBěžci na Hodinářce7800:43:5736,57
32MB1062155Fajl Martin-7800:44:2933,42
33MB1092182Serbousek JanRozběháme Hradec Králové a okolí8400:44:3832,56
34MB11355Žabčík Marek-8000:44:5331,03
35MB11668Dostál PetrLentilky8500:45:0829,53
36MB1242258Píša DavidFAJNLEKARNA.CZ8500:45:4026,29
37MB1262264Kinzel MartinBrečoch Team8600:45:5524,79
38MB129115Petr JanJeštětice7700:46:0723,67
39MB13932Moka MichalKRB Chrudim7900:46:5319,01
40MB1412090Kryspín Petr-8200:47:0018,36
41MB1422279Franko Martin-8000:47:0018,29
42MB1452248Kubec KarlBoxing Trutnov7800:47:0717,63
43MB1462202Barvínek MartinŽamberk8000:47:1716,67
44MB1532080Pavlovec OndrejKukleny8400:47:5612,73
45MB1612074Dogaru VasilRungo.cz8100:48:329,18
46MB1622066Babák Pavel-8500:48:339,06
47MB167114Švorc JiříJeštětice8300:49:006,33
48MB1692068Macák Jiří-8400:49:045,97
49MB1722030Jelínek JiříKopasport.cz7900:49:115,22
50MB197141Berný VladimírTWINS7800:50:313,00
51MB2002273Svoboda Miloš-8100:50:513,00
52MB21049Jüptner PetrSC Alemannia Fuchsberg7800:51:583,00
53MB2112148Látal Miloslav-7900:52:003,00
54MB214189Daněk LukášMuflon team7800:52:053,00
55MB2182298Roleček LadislavLitomyšl8400:52:193,00
56MB2342001Šulan BorisRunning Brothers8100:54:063,00
57MB24117Homola Miloslav-7900:54:313,00
58MB2422131Portych Michal7900:54:343,00
59MB245106Kulhánek MartinScuderia Ferrari8300:54:483,00
60MB258128Procházka Jaroslav-7900:57:283,00

Muži 40-49 let (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC192029Benko Jan-7400:37:03102,67
2MC2045Frosch PetrOK Lokomotiva Pardubice7500:37:14101,72
3MC282257Tomáš ZdeněkFAJNLEKARNA.CZ7100:38:2395,61
4MC32150Capoušek Miroslav3D Fitness Race Team7000:38:3994,20
5MC342035Patočka Roman-6900:38:4493,72
6MC362263Petr TomášOMT7000:38:5392,96
7MC372227Bret TomášRun4Fun7500:38:5992,37
8MC4231Zoubek MichalPoolservis7300:39:1790,79
9MC532152Jirout BohumilGomango7300:40:4782,81
10MC5535Trávníček Marek-7600:40:5382,32
11MC622240Šreibr Josef-7500:41:1580,37
12MC662194Kaška FilipDUKASE7100:41:3778,36
13MC67195Broulík LuděkJiskra Jaroměř-Potocký7100:41:4777,46
14MC692229Šturm Pavel-7400:41:5277,09
15MC712230Pražák TomášJiskra Hylváty - Kuželky7100:41:5576,79
16MC732088Urbánek JiříSplašená lokomotiva Chlumec nad Cidlinou7600:42:1175,33
17MC752173Dušek MilanSK Týniště nad Orlicí7600:42:1874,77
18MC792208staffa pavel-7500:42:4872,07
19MC822237Krupka MilanIndičtí běžci7200:42:5271,74
20MC85103Sláma MartinACL 130 autocentrum Luňák6800:42:5771,26
21MC86161Ungvári Jozefloner wolf6900:43:0270,82
22MC882168Zezulka Dušan7100:43:2668,71
23MC89165Číž Josef-7100:43:2668,69
24MC9244Novotný Miloš-7600:43:3967,56
25MC942086Tomáš ZdeněkBike&Run Team Stará Paka7600:43:4567,05
26MC962082Sláma JiříNové Město nad Metují7400:43:5166,52
27MC972231Hartman Karel-7200:43:5166,44
28MC1002265Bis DaliborBullman Team7500:44:0565,26
29MC1082037Brzák Milansplašená lokomotiva Chlumec nad cidlinou7300:44:3662,46
30MC11236Sejkora Martin-7400:44:5161,19
31MC1182093Záruba MartinMěÚ DKnL7600:45:2258,44
32MC1202151Pšenička Jiří-6800:45:2458,21
33MC1222191Valtera PetrHradec Králové6700:45:2757,97
34MC123169Schmidt Roman-7500:45:3157,63
35MC12778Machút Michal-6700:45:5855,23
36MC1325Steklý Petr-7400:46:1253,95
37MC13793Volf Jiří-7300:46:4750,84
38MC1389Jiřička Miloš-7500:46:5250,41
39MC148166Šrejber Miloslav-7300:47:3146,97
40MC149123Houžvička Zbyněk-7500:47:3546,63
41MC15124Tojnar VáclavRunning Brothers7600:47:4645,64
42MC1602067Antuš Erik-7600:48:3141,67
43MC1642003Sháněl MartinDuPont CZ7300:48:4440,45
44MC1652116Motl JanHradecký amatér7600:48:4840,12
45MC1682251Dvořák Zdeněk-7500:49:0338,77
46MC1712166Černý Jan-7500:49:0838,38
47MC1742058Jánský Petr-6800:49:1337,93
48MC17887Pirkl MiroslavPísek7600:49:2836,53
49MC180133Hanl VratislavSRK Borec7400:49:3036,37
50MC184142Ritter TomášRUN4FUN7300:49:5434,28
51MC18740Popély Petr-6900:50:0033,75
52MC1892021Tkáč Ján-7300:50:0033,70
53MC1912Blatník Josef-7400:50:0833,05
54MC21963Beránek Martin-6800:52:2520,87
55MC2202083Prchlík JindřichWolfiho smečka6900:52:2920,51
56MC2222141Klamta Vašek-7400:52:3320,18
57MC2272097Verner Martin-7400:53:2815,25
58MC23215Zezulka ZdeněkZdeněk Zezulka7300:54:0511,97
59MC235112Janata Jiří-7100:54:0811,70
60MC23913Pospíšil PetrBIKE FREAKS Holice7500:54:2310,35
61MC24328Kuřík JosefRunning Brothers7100:54:389,01
62MC26029Hillmer RadimRunning Brothers7400:58:013,00
63MC2612124Průša JosefRunning brothers7300:58:093,00
64MC26221Dostál Radek-7400:58:133,00
65MC2702143Malý JiříBK Čestice7200:59:493,00
66MC27514Volejník Zdeněk7401:00:563,00
67MC2782299Ďoubal Stanislav-7501:03:203,00
68MC279157Doležal OndřejFATAL TWO7301:04:253,00
69MC281176Sviták Pavel-7001:07:193,00
70MC2822007Hájek KarelGREX KOMA7401:08:543,00

Muži 50-59 let (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD11159Jančík BořekSVARTES Hořice6400:35:39110,70
2MD302206Scheuer JanLanškroun6600:38:3794,92
3MD332201Vejběra JanCyklo POKR Pardubice6600:38:4394,38
4MD442276Pešek MilanKARLA KUPKOLO Dvůr Králové6000:39:4289,20
5MD492269Turbak JaroslavSebranice u Litomyšle6300:40:3184,89
6MD77175Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM5900:42:2574,80
7MD7839Křováček JaromírLiga 100 Hradec Králové6000:42:4373,17
8MD1022261Havlín Jan-6600:44:1265,29
9MD1142190Szakos MartinHappy Runners Hradec Kralove6500:45:0061,07
10MD1212033Bürger JaroslavDuPont6600:45:2458,89
11MD1432300Buchal Jan-6300:47:0450,04
12MD1472016Korenčik Miroslav-5800:47:2248,50
13MD15074Černý AlešTC Dobruška6400:47:4246,68
14MD1882241Linhaři MilanLONGOBUCCO6400:50:0034,47
15MD1922249Králík Michal-6200:50:0833,76
16MD1992128Popelka Miloslav-6000:50:3831,08
17MD2052259Sova JanMP Praha6500:51:4125,51
18MD2072034Štěcha Petr6600:51:4824,91
19MD212158Palij Lubomír-6600:52:0423,52
20MD2254Vaněk PetrFitness & Relax LEV Nový Bydžov6600:53:1217,50
21MD24961Novák Milan-6400:55:126,86
22MD2572008Blažej Jiří-6300:57:243,00
23MD271172Trhlík Jiří-6100:59:503,00

Muži 60 let a starší (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME1342236Macej MiroslavBěžecký klub Heřmanův Městec5600:46:30106,54
2ME1592267Červ MiloslavATLETIKA Polička5000:48:2898,34
3ME1752103Navrátil Vlastimil-5500:49:1495,12
4ME2522051Lambert JosefSyrovátka4700:55:5567,31
5ME2552050Jantsch VítězslavELEVEN RUN TEAM3500:56:39100,00
6ME2592049Pullman MiroslavJablonec nad Nisou5000:57:3560,36
7ME2802064Job Petr-4901:06:1224,54

Ženy 20-29 let (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA142183Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:36:23117,76
2ZA612014Korenčiková Kristýna-9500:41:0894,00
3ZA742157Hrebikova HanaSTEELS8700:42:1788,23
4ZA912181Schauerová LenkaAtletika Polička8800:43:3981,39
5ZA1032099Kulhavá ŠárkaOK Lokomotiva Pardubice9300:44:2377,70
6ZA1102274Turbaková BarboraSebranice u Litomyšle9000:44:4775,69
7ZA1572028Učíková Michaelaslemrgang9000:48:2457,58
8ZA202129Petráčková AdélaSVVAT9400:51:1043,75
9ZA2032146Šafková Jana-9300:51:1243,54
10ZA206108Tomšíková LenkaScuderia Ferrari8900:51:4340,99
11ZA212184Pavelková AndreaMuflon team8700:52:0439,22
12ZA2152138Krejzlová Kristýna9000:52:0838,84
13ZA2162281Chmátalová Zuzana-8800:52:1438,38
14ZA2172106Zoubková BarboraTeam Baja9300:52:1937,95
15ZA2242095Stejskalová Adéla9200:53:1133,57
16ZA2302217Finke KateřinaPivovar Lindr9300:53:4630,68
17ZA2362012Blažejová Michaela-9100:54:1328,43
18ZA2402137Kučerová ŠtěpánkaPísek8700:54:2627,36
19ZA25052Jeriová Lenka-8700:55:2722,22
20ZA253146Fiedlerová Zuzana-8800:56:0918,76
21ZA2542161Bařáková KateřinaSVVAT9400:56:1018,69
22ZA265120Protivínská Dagmarpan a paní Úžasňákovi9600:58:485,50

Ženy 30-39 let (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB382005Kozáková DenisaHvězda Pardubice7900:39:0399,50
2ZB5025Tobišková TerezaAtletika Žamberk7700:40:3591,67
3ZB952087Tomášová LenkaBike&Run Team Stará Paka8100:43:4675,28
4ZB1253Teichmanová VeronikaHradec Králové8000:45:4864,86
5ZB13680Krejčí Klára-7900:46:4060,40
6ZB140163Kopecká Soňa-7800:46:5459,18
7ZB1442070Benková Romana-7800:47:0758,09
8ZB1542117Plašilová BarboraSySleŽije8600:48:0958,85
9ZB1662175Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:49:0048,45
10ZB176168Lorencová Andrea-7800:49:1647,06
11ZB17762Kasalová MartinaBáječné ženy v běhu8500:49:2352,66
12ZB181173Voltová Ivana-8400:49:3251,92
13ZB1822158Illikova MichaelaEtriatlon Team7900:49:3445,54
14ZB19041Kohoutkova Zuzanafajnlekarna.cz oujéééé8300:50:0749,01
15ZB1942072Kasparova IvetaIK-Sportuj7800:50:2441,26
16ZB1988Košťálová Olga-7700:50:3440,37
17ZB2082156Fejfarová Marie-8500:51:5340,14
18ZB233198Šulanová MarieRunning Brothers8200:54:0629,04
19ZB2372092Kabele Kateřina7700:54:1521,44
20ZB2382013Šafářová Annarun4fun8000:54:1621,37
21ZB244147brzáková MarketaFajn Tým7800:54:3919,44
22ZB2562144Vránková Pavla8500:57:1213,52
23ZB2632114Houžvičková Kateřina-7900:58:193,00
24ZB2692160Šteffl Jana-8000:59:403,00
25ZB2722040Rybáková Lenka-8600:59:543,00
26ZB28316Izáková Iveta-8301:09:273,00

Ženy 40-49 let (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC212094Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:37:14108,82
2ZC872242Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:43:14117,71
3ZC1012200Vejběrová EvaCyklo Pokr Pardubice7600:44:1273,10
4ZC117151Stejskalová Andrea-7200:45:0968,18
5ZC130104Khunova Hana-7600:46:0763,24
6ZC1312246Růžičková Lenka-7400:46:1062,96
7ZC1332262Ernestová ZuzanaLokomotiva Trutnov7200:46:2162,03
8ZC1582177Gittlerová JanaBK Manušice7300:48:2751,25
9ZC173143Věříšová Jaroslava7000:49:1392,49
10ZC1832225Hovadová AlenaHovad Team7100:49:5189,80
11ZC1852245Petrů Blanka-7200:49:5443,76
12ZC2012118Rudolfová JanaBAK SEAL 6TEAM7100:50:5985,04
13ZC2212270Šimková DanielaBAK SEAL TEAM7200:52:3230,27
14ZC2282046Klimešová ZuzkaGoMango6800:53:3574,07
15ZC22947Matějíčková Martina7600:53:4424,07
16ZC24727Lutišanová MichaelaRunning Brothers7500:55:0117,49
17ZC24834Kotenová BohunkaSSC Otrokovice7100:55:0967,46
18ZC2512271Vavřínková Eva-7600:55:2915,11
19ZC26494Lhotáková VeronikaKoudelka RUN7200:58:433,00
20ZC266192Jakubcová Radka-7500:58:523,00
21ZC267191Kmošková Ivana-7600:58:523,00
22ZC273139Berná Eva-7601:00:423,00
23ZC276135Kopčilová MarkétaRun4fun7501:02:143,00
24ZC2772036Kalinová Dita-7201:02:513,00

Ženy 50 let a starší (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD156134Trynerová VěraEmporio exclusive s.r.o.6000:48:20110,59
2ZD209105Hellerová HanaHradec Králové6100:51:5696,45
3ZD2232006Pavlíková Dagmar-5900:52:5092,96
4ZD2312004Jonášová ZdeňkaHradecký spinning klub6400:53:4973,08
5ZD26889Turčínová JitkaBáječné ženy v běhu6600:59:1250,37
6ZD2742063Jobová Hana-6101:00:4362,06

Trať 10 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB12167Kondratowicz LukaszFaurecia Wałbrzych8100:33:05101,78
2MB27Bavor JanSK Miletín8400:33:21100,15
3MB32081Janata MilanSALMING/RUN4FUN8500:33:4298,07
1MA42210Petrásek Pavel-9000:34:0296,08
2MA52185Müller MartinOK99 Hradec Králové8900:34:5291,05
4MB62031Lhota ZbyšekMercedes Benz Salomon Team8400:35:2387,95
5MB72209Vejnar Jiří-8600:35:3087,28
6MB82109Vetchý JanISCAREX Česká Třebová8500:35:3087,23
3MA92275Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:35:3686,68
7MB102253Hradecký JaromírSkuteč8500:35:3886,51
1MD11159Jančík BořekSVARTES Hořice6400:35:39110,70
4MA122255Tóth TomášVencl Tým Ústí nad Orlicí9000:35:5285,09
8MB132100Mrázek Jiří-8500:35:5285,05
1ZA142183Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:36:23117,76
5MA152280Alberto Ricin-8700:36:5678,69
6MA162234Kaplan Jakub-9600:37:0078,24
6MA1637Rosůlek Jan-9000:37:0078,24
8MA182192Svozil VítFunkční trénink Ústí, Třebová9200:37:0378,02
1MC192029Benko Jan-7400:37:03102,67
2MC2045Frosch PetrOK Lokomotiva Pardubice7500:37:14101,72
9MB21199Beneš Vojtěchrun4fun8600:37:1476,86
1ZC212094Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:37:14108,82
9MA232176Karwacki MaciejKamiennogórska Grupa Biegowa9500:37:2975,40
10MB24180Mrázek Vladimír-8500:37:3275,04
10MA252228Šturm Matěj-9800:37:54125,78
11MA262078Novák Jan Pavel-9100:38:0072,30
11MB27126Heller TomášHradec Králové8100:38:0671,69
3MC282257Tomáš ZdeněkFAJNLEKARNA.CZ7100:38:2395,61
12MA292272Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:38:2869,45
2MD302206Scheuer JanLanškroun6600:38:3794,92
12MB31153Šimák Jan-8300:38:3968,42
4MC32150Capoušek Miroslav3D Fitness Race Team7000:38:3994,20
3MD332201Vejběra JanCyklo POKR Pardubice6600:38:4394,38
5MC342035Patočka Roman-6900:38:4493,72
13MB352164Radimecký MartinGoMango8300:38:4667,67
6MC362263Petr TomášOMT7000:38:5392,96
7MC372227Bret TomášRun4Fun7500:38:5992,37
1ZB382005Kozáková DenisaHvězda Pardubice7900:39:0399,50
13MA392085Buršík Michal-9000:39:0565,83
14MB402111Simek FilipNelahozeves7900:39:0665,68
15MB4183Adámek Jakub-8500:39:1065,31
8MC4231Zoubek MichalPoolservis7300:39:1790,79
16MB432189Boháč JanRUN4FUN8100:39:3862,46
4MD442276Pešek MilanKARLA KUPKOLO Dvůr Králové6000:39:4289,20
17MB452139Hak Tomáš-7800:39:4661,72
14MA462297Nepraš Vladimír-9100:40:1858,50
18MB472140Kovařík RadovanHumbuk team8500:40:2058,27
15MA482244Weinert PetrW-team8700:40:3057,26
5MD492269Turbak JaroslavSebranice u Litomyšle6300:40:3184,89
2ZB5025Tobišková TerezaAtletika Žamberk7700:40:3591,67
16MA512107Urban RadekUHK9000:40:3856,54
17MA522125Plašil Václavkrtci9100:40:4455,88
9MC532152Jirout BohumilGomango7300:40:4782,81
19MB542039Polan MichalPlacatá želvička8100:40:4955,41
10MC5535Trávníček Marek-7600:40:5382,32
18MA562260Pidanič Michal-8700:40:5454,94
20MB57182Firkušný MartinSmiřice8200:40:5554,82
21MB582252Simon MartinJaroměř8000:40:5854,54
19MA592212Šikola Jiří-9500:41:0453,87
22MB602235Novák Jiříkrtci8000:41:0653,70
2ZA612014Korenčiková Kristýna-9500:41:0894,00
11MC622240Šreibr Josef-7500:41:1580,37
23MB632130Šanda MiloslavSDH Sloupno8000:41:2551,83
24MB6481Pospíšil JaroslavBike&Run Team Stará Paka7800:41:2651,67
20MA65160Pilát TomášBrouk Pytlík Bike Team8900:41:3650,72
12MC662194Kaška FilipDUKASE7100:41:3778,36
13MC67195Broulík LuděkJiskra Jaroměř-Potocký7100:41:4777,46
25MB682172Vorisek Petr-7700:41:4849,49
14MC692229Šturm Pavel-7400:41:5277,09
21MA702041Hofman MarekFajnlékárna.cz8900:41:5548,84
15MC712230Pražák TomášJiskra Hylváty - Kuželky7100:41:5576,79
26MB722038Harant PetrSobotka8300:42:1047,34
16MC732088Urbánek JiříSplašená lokomotiva Chlumec nad Cidlinou7600:42:1175,33
3ZA742157Hrebikova HanaSTEELS8700:42:1788,23
17MC752173Dušek MilanSK Týniště nad Orlicí7600:42:1874,77
22MA762145Pytlík MarekMOBJ8900:42:2146,20
6MD77175Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM5900:42:2574,80
7MD7839Křováček JaromírLiga 100 Hradec Králové6000:42:4373,17
18MC792208staffa pavel-7500:42:4872,07
27MB80170Lorenc Tomáš-7800:42:5043,31
23MA812062Kačer JanSokol Vlastibořice8900:42:5243,15
19MC822237Krupka MilanIndičtí běžci7200:42:5271,74
28MB8330Pospíšil Daniel-7800:42:5442,89
24MA842233Mohyla OndřejBrečoch Team8700:42:5642,73
20MC85103Sláma MartinACL 130 autocentrum Luňák6800:42:5771,26
21MC86161Ungvári Jozefloner wolf6900:43:0270,82
2ZC872242Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:43:14117,71
22MC882168Zezulka Dušan7100:43:2668,71
23MC89165Číž Josef-7100:43:2668,69
25MA90154Capoušek AdamSOKOL HK9800:43:3299,81
4ZA912181Schauerová LenkaAtletika Polička8800:43:3981,39
24MC9244Novotný Miloš-7600:43:3967,56
29MB932216Červenka Jaroslav-7900:43:4338,01
25MC942086Tomáš ZdeněkBike&Run Team Stará Paka7600:43:4567,05
3ZB952087Tomášová LenkaBike&Run Team Stará Paka8100:43:4675,28
26MC962082Sláma JiříNové Město nad Metují7400:43:5166,52
27MC972231Hartman Karel-7200:43:5166,44
30MB982254Drahoňovský Jan-8000:43:5436,96
31MB9918Kubín ŠtěpánBěžci na Hodinářce7800:43:5736,57
28MC1002265Bis DaliborBullman Team7500:44:0565,26
3ZC1012200Vejběrová EvaCyklo Pokr Pardubice7600:44:1273,10
8MD1022261Havlín Jan-6600:44:1265,29
5ZA1032099Kulhavá ŠárkaOK Lokomotiva Pardubice9300:44:2377,70
26MA10473Pradáč Jan-9100:44:2633,74
27MA1052171Balucha Tomáš-9200:44:2833,50
32MB1062155Fajl Martin-7800:44:2933,42
28MA1072239Rudzan Filip-9600:44:3333,01
29MC1082037Brzák Milansplašená lokomotiva Chlumec nad cidlinou7300:44:3662,46
33MB1092182Serbousek JanRozběháme Hradec Králové a okolí8400:44:3832,56
6ZA1102274Turbaková BarboraSebranice u Litomyšle9000:44:4775,69
29MA111101Kopecký Aleš-9500:44:4831,49
30MC11236Sejkora Martin-7400:44:5161,19
34MB11355Žabčík Marek-8000:44:5331,03
9MD1142190Szakos MartinHappy Runners Hradec Kralove6500:45:0061,07
30MA1152147Kalousová Tereza-9800:45:06100,00
35MB11668Dostál PetrLentilky8500:45:0829,53
4ZC117151Stejskalová Andrea-7200:45:0968,18
31MC1182093Záruba MartinMěÚ DKnL7600:45:2258,44
31MA1192110Pišný Michael8900:45:2328,02
32MC1202151Pšenička Jiří-6800:45:2458,21
10MD1212033Bürger JaroslavDuPont6600:45:2458,89
33MC1222191Valtera PetrHradec Králové6700:45:2757,97
34MC123169Schmidt Roman-7500:45:3157,63
36MB1242258Píša DavidFAJNLEKARNA.CZ8500:45:4026,29
4ZB1253Teichmanová VeronikaHradec Králové8000:45:4864,86
37MB1262264Kinzel MartinBrečoch Team8600:45:5524,79
35MC12778Machút Michal-6700:45:5855,23
32MA1282077Ondráček Stanislav-9000:46:0324,01
38MB129115Petr JanJeštětice7700:46:0723,67
5ZC130104Khunova Hana-7600:46:0763,24
6ZC1312246Růžičková Lenka-7400:46:1062,96
36MC1325Steklý Petr-7400:46:1253,95
7ZC1332262Ernestová ZuzanaLokomotiva Trutnov7200:46:2162,03
1ME1342236Macej MiroslavBěžecký klub Heřmanův Městec5600:46:30106,54
33MA135171Paul Pavel-8700:46:3920,39
5ZB13680Krejčí Klára-7900:46:4060,40
37MC13793Volf Jiří-7300:46:4750,84
38MC1389Jiřička Miloš-7500:46:5250,41
39MB13932Moka MichalKRB Chrudim7900:46:5319,01
6ZB140163Kopecká Soňa-7800:46:5459,18
40MB1412090Kryspín Petr-8200:47:0018,36
41MB1422279Franko Martin-8000:47:0018,29
11MD1432300Buchal Jan-6300:47:0450,04
7ZB1442070Benková Romana-7800:47:0758,09
42MB1452248Kubec KarlBoxing Trutnov7800:47:0717,63
43MB1462202Barvínek MartinŽamberk8000:47:1716,67
12MD1472016Korenčik Miroslav-5800:47:2248,50
39MC148166Šrejber Miloslav-7300:47:3146,97
40MC149123Houžvička Zbyněk-7500:47:3546,63
13MD15074Černý AlešTC Dobruška6400:47:4246,68
41MC15124Tojnar VáclavRunning Brothers7600:47:4645,64
34MA1522123Štefán Pavel-9100:47:4813,58
44MB1532080Pavlovec OndrejKukleny8400:47:5612,73
8ZB1542117Plašilová BarboraSySleŽije8600:48:0958,85
35MA1552224Skořepa JanPivovar Lindr9000:48:1610,78
1ZD156134Trynerová VěraEmporio exclusive s.r.o.6000:48:20110,59
7ZA1572028Učíková Michaelaslemrgang9000:48:2457,58
8ZC1582177Gittlerová JanaBK Manušice7300:48:2751,25
2ME1592267Červ MiloslavATLETIKA Polička5000:48:2898,34
42MC1602067Antuš Erik-7600:48:3141,67
45MB1612074Dogaru VasilRungo.cz8100:48:329,18
46MB1622066Babák Pavel-8500:48:339,06
36MA1632250Králík Tomáš-9200:48:428,16
43MC1642003Sháněl MartinDuPont CZ7300:48:4440,45
44MC1652116Motl JanHradecký amatér7600:48:4840,12
9ZB1662175Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:49:0048,45
47MB167114Švorc JiříJeštětice8300:49:006,33
45MC1682251Dvořák Zdeněk-7500:49:0338,77
37MA169131Petr JanJeštětice9800:49:0474,42
48MB1692068Macák Jiří-8400:49:045,97
46MC1712166Černý Jan-7500:49:0838,38
49MB1722030Jelínek JiříKopasport.cz7900:49:115,22
9ZC173143Věříšová Jaroslava7000:49:1392,49
47MC1742058Jánský Petr-6800:49:1337,93
3ME1752103Navrátil Vlastimil-5500:49:1495,12
10ZB176168Lorencová Andrea-7800:49:1647,06
11ZB17762Kasalová MartinaBáječné ženy v běhu8500:49:2352,66
48MC17887Pirkl MiroslavPísek7600:49:2836,53
38MA1792256Uhlíř Martin-8900:49:293,41
49MC180133Hanl VratislavSRK Borec7400:49:3036,37
12ZB181173Voltová Ivana-8400:49:3251,92
13ZB1822158Illikova MichaelaEtriatlon Team7900:49:3445,54
10ZC1832225Hovadová AlenaHovad Team7100:49:5189,80
50MC184142Ritter TomášRUN4FUN7300:49:5434,28
11ZC1852245Petrů Blanka-7200:49:5443,76
39MA186178Hanousek Jiří-8900:49:553,00
51MC18740Popély Petr-6900:50:0033,75
14MD1882241Linhaři MilanLONGOBUCCO6400:50:0034,47
52MC1892021Tkáč Ján-7300:50:0033,70
14ZB19041Kohoutkova Zuzanafajnlekarna.cz oujéééé8300:50:0749,01
53MC1912Blatník Josef-7400:50:0833,05
15MD1922249Králík Michal-6200:50:0833,76
40MA193110Vlasák MartinAmatér běžec8900:50:153,00
15ZB1942072Kasparova IvetaIK-Sportuj7800:50:2441,26
41MA1952232Rejfek TomášBrečoch Team8700:50:273,00
42MA196197Harapát TomášSRTG Rychnov nad Kněžnou8900:50:293,00
50MB197141Berný VladimírTWINS7800:50:313,00
16ZB1988Košťálová Olga-7700:50:3440,37
16MD1992128Popelka Miloslav-6000:50:3831,08
51MB2002273Svoboda Miloš-8100:50:513,00
12ZC2012118Rudolfová JanaBAK SEAL 6TEAM7100:50:5985,04
8ZA202129Petráčková AdélaSVVAT9400:51:1043,75
9ZA2032146Šafková Jana-9300:51:1243,54
43MA2042136Zajíček Martin-9800:51:4162,35
17MD2052259Sova JanMP Praha6500:51:4125,51
10ZA206108Tomšíková LenkaScuderia Ferrari8900:51:4340,99
18MD2072034Štěcha Petr6600:51:4824,91
17ZB2082156Fejfarová Marie-8500:51:5340,14
2ZD209105Hellerová HanaHradec Králové6100:51:5696,45
52MB21049Jüptner PetrSC Alemannia Fuchsberg7800:51:583,00
53MB2112148Látal Miloslav-7900:52:003,00
11ZA212184Pavelková AndreaMuflon team8700:52:0439,22
19MD212158Palij Lubomír-6600:52:0423,52
54MB214189Daněk LukášMuflon team7800:52:053,00
12ZA2152138Krejzlová Kristýna9000:52:0838,84
13ZA2162281Chmátalová Zuzana-8800:52:1438,38
14ZA2172106Zoubková BarboraTeam Baja9300:52:1937,95
55MB2182298Roleček LadislavLitomyšl8400:52:193,00
54MC21963Beránek Martin-6800:52:2520,87
55MC2202083Prchlík JindřichWolfiho smečka6900:52:2920,51
13ZC2212270Šimková DanielaBAK SEAL TEAM7200:52:3230,27
56MC2222141Klamta Vašek-7400:52:3320,18
3ZD2232006Pavlíková Dagmar-5900:52:5092,96
15ZA2242095Stejskalová Adéla9200:53:1133,57
20MD2254Vaněk PetrFitness & Relax LEV Nový Bydžov6600:53:1217,50
44MA2252119Plašil PetrPlašilouci8800:53:123,00
57MC2272097Verner Martin-7400:53:2815,25
14ZC2282046Klimešová ZuzkaGoMango6800:53:3574,07
15ZC22947Matějíčková Martina7600:53:4424,07
16ZA2302217Finke KateřinaPivovar Lindr9300:53:4630,68
4ZD2312004Jonášová ZdeňkaHradecký spinning klub6400:53:4973,08
58MC23215Zezulka ZdeněkZdeněk Zezulka7300:54:0511,97
18ZB233198Šulanová MarieRunning Brothers8200:54:0629,04
56MB2342001Šulan BorisRunning Brothers8100:54:063,00
59MC235112Janata Jiří-7100:54:0811,70
17ZA2362012Blažejová Michaela-9100:54:1328,43
19ZB2372092Kabele Kateřina7700:54:1521,44
20ZB2382013Šafářová Annarun4fun8000:54:1621,37
60MC23913Pospíšil PetrBIKE FREAKS Holice7500:54:2310,35
18ZA2402137Kučerová ŠtěpánkaPísek8700:54:2627,36
57MB24117Homola Miloslav-7900:54:313,00
58MB2422131Portych Michal7900:54:343,00
61MC24328Kuřík JosefRunning Brothers7100:54:389,01
21ZB244147brzáková MarketaFajn Tým7800:54:3919,44
59MB245106Kulhánek MartinScuderia Ferrari8300:54:483,00
45MA24676Kůtek JiříTJ SKP Valdice9000:55:003,00
16ZC24727Lutišanová MichaelaRunning Brothers7500:55:0117,49
17ZC24834Kotenová BohunkaSSC Otrokovice7100:55:0967,46
21MD24961Novák Milan-6400:55:126,86
19ZA25052Jeriová Lenka-8700:55:2722,22
18ZC2512271Vavřínková Eva-7600:55:2915,11
4ME2522051Lambert JosefSyrovátka4700:55:5567,31
20ZA253146Fiedlerová Zuzana-8800:56:0918,76
21ZA2542161Bařáková KateřinaSVVAT9400:56:1018,69
5ME2552050Jantsch VítězslavELEVEN RUN TEAM3500:56:39100,00
22ZB2562144Vránková Pavla8500:57:1213,52
22MD2572008Blažej Jiří-6300:57:243,00
60MB258128Procházka Jaroslav-7900:57:283,00
6ME2592049Pullman MiroslavJablonec nad Nisou5000:57:3560,36
62MC26029Hillmer RadimRunning Brothers7400:58:013,00
63MC2612124Průša JosefRunning brothers7300:58:093,00
64MC26221Dostál Radek-7400:58:133,00
23ZB2632114Houžvičková Kateřina-7900:58:193,00
19ZC26494Lhotáková VeronikaKoudelka RUN7200:58:433,00
22ZA265120Protivínská Dagmarpan a paní Úžasňákovi9600:58:485,50
20ZC266192Jakubcová Radka-7500:58:523,00
21ZC267191Kmošková Ivana-7600:58:523,00
5ZD26889Turčínová JitkaBáječné ženy v běhu6600:59:1250,37
24ZB2692160Šteffl Jana-8000:59:403,00
65MC2702143Malý JiříBK Čestice7200:59:493,00
23MD271172Trhlík Jiří-6100:59:503,00
25ZB2722040Rybáková Lenka-8600:59:543,00
22ZC273139Berná Eva-7601:00:423,00
6ZD2742063Jobová Hana-6101:00:4362,06
66MC27514Volejník Zdeněk7401:00:563,00
23ZC276135Kopčilová MarkétaRun4fun7501:02:143,00
24ZC2772036Kalinová Dita-7201:02:513,00
67MC2782299Ďoubal Stanislav-7501:03:203,00
68MC279157Doležal OndřejFATAL TWO7301:04:253,00
7ME2802064Job Petr-4901:06:1224,54
69MC281176Sviták Pavel-7001:07:193,00
70MC2822007Hájek KarelGREX KOMA7401:08:543,00
26ZB28316Izáková Iveta-8301:09:273,00

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB12167Kondratowicz LukaszFaurecia Wałbrzych8100:33:05101,78
2MB27Bavor JanSK Miletín8400:33:21100,15
3MB32081Janata MilanSALMING/RUN4FUN8500:33:4298,07
4MA42210Petrásek Pavel-9000:34:0296,08
5MA52185Müller MartinOK99 Hradec Králové8900:34:5291,05
6MB62031Lhota ZbyšekMercedes Benz Salomon Team8400:35:2387,95
7MB72209Vejnar Jiří-8600:35:3087,28
8MB82109Vetchý JanISCAREX Česká Třebová8500:35:3087,23
9MA92275Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:35:3686,68
10MB102253Hradecký JaromírSkuteč8500:35:3886,51
11MD11159Jančík BořekSVARTES Hořice6400:35:3986,37
12MA122255Tóth TomášVencl Tým Ústí nad Orlicí9000:35:5285,09
13MB132100Mrázek Jiří-8500:35:5285,05
14MA152280Alberto Ricin-8700:36:5678,69
15MA162234Kaplan Jakub-9600:37:0078,24
15MA1637Rosůlek Jan-9000:37:0078,24
17MA182192Svozil VítFunkční trénink Ústí, Třebová9200:37:0378,02
18MC192029Benko Jan-7400:37:0377,94
19MC2045Frosch PetrOK Lokomotiva Pardubice7500:37:1476,87
20MB21199Beneš Vojtěchrun4fun8600:37:1476,86
21MA232176Karwacki MaciejKamiennogórska Grupa Biegowa9500:37:2975,40
22MB24180Mrázek Vladimír-8500:37:3275,04
23MA252228Šturm Matěj-9800:37:5472,91
24MA262078Novák Jan Pavel-9100:38:0072,30
25MB27126Heller TomášHradec Králové8100:38:0671,69
26MC282257Tomáš ZdeněkFAJNLEKARNA.CZ7100:38:2369,99
27MA292272Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:38:2869,45
28MD302206Scheuer JanLanškroun6600:38:3768,56
29MB31153Šimák Jan-8300:38:3968,42
30MC32150Capoušek Miroslav3D Fitness Race Team7000:38:3968,41
31MD332201Vejběra JanCyklo POKR Pardubice6600:38:4367,96
32MC342035Patočka Roman-6900:38:4467,87
33MB352164Radimecký MartinGoMango8300:38:4667,67
34MC362263Petr TomášOMT7000:38:5367,01
35MC372227Bret TomášRun4Fun7500:38:5966,35
36MA392085Buršík Michal-9000:39:0565,83
37MB402111Simek FilipNelahozeves7900:39:0665,68
38MB4183Adámek Jakub-8500:39:1065,31
39MC4231Zoubek MichalPoolservis7300:39:1764,57
40MB432189Boháč JanRUN4FUN8100:39:3862,46
41MD442276Pešek MilanKARLA KUPKOLO Dvůr Králové6000:39:4262,10
42MB452139Hak Tomáš-7800:39:4661,72
43MA462297Nepraš Vladimír-9100:40:1858,50
44MB472140Kovařík RadovanHumbuk team8500:40:2058,27
45MA482244Weinert PetrW-team8700:40:3057,26
46MD492269Turbak JaroslavSebranice u Litomyšle6300:40:3157,24
47MA512107Urban RadekUHK9000:40:3856,54
48MA522125Plašil Václavkrtci9100:40:4455,88
49MC532152Jirout BohumilGomango7300:40:4755,59
50MB542039Polan MichalPlacatá želvička8100:40:4955,41
51MC5535Trávníček Marek-7600:40:5355,04
52MA562260Pidanič Michal-8700:40:5454,94
53MB57182Firkušný MartinSmiřice8200:40:5554,82
54MB582252Simon MartinJaroměř8000:40:5854,54
55MA592212Šikola Jiří-9500:41:0453,87
56MB602235Novák Jiříkrtci8000:41:0653,70
57MC622240Šreibr Josef-7500:41:1552,84
58MB632130Šanda MiloslavSDH Sloupno8000:41:2551,83
59MB6481Pospíšil JaroslavBike&Run Team Stará Paka7800:41:2651,67
60MA65160Pilát TomášBrouk Pytlík Bike Team8900:41:3650,72
61MC662194Kaška FilipDUKASE7100:41:3750,58
62MC67195Broulík LuděkJiskra Jaroměř-Potocký7100:41:4749,56
63MB682172Vorisek Petr-7700:41:4849,49
64MC692229Šturm Pavel-7400:41:5249,15
65MA702041Hofman MarekFajnlékárna.cz8900:41:5548,84
66MC712230Pražák TomášJiskra Hylváty - Kuželky7100:41:5548,82
67MB722038Harant PetrSobotka8300:42:1047,34
68MC732088Urbánek JiříSplašená lokomotiva Chlumec nad Cidlinou7600:42:1147,17
69MC752173Dušek MilanSK Týniště nad Orlicí7600:42:1846,54
70MA762145Pytlík MarekMOBJ8900:42:2146,20
71MD77175Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM5900:42:2545,85
72MD7839Křováček JaromírLiga 100 Hradec Králové6000:42:4344,01
73MC792208staffa pavel-7500:42:4843,50
74MB80170Lorenc Tomáš-7800:42:5043,31
75MA812062Kačer JanSokol Vlastibořice8900:42:5243,15
76MC822237Krupka MilanIndičtí běžci7200:42:5243,13
77MB8330Pospíšil Daniel-7800:42:5442,89
78MA842233Mohyla OndřejBrečoch Team8700:42:5642,73
79MC85103Sláma MartinACL 130 autocentrum Luňák6800:42:5742,59
80MC86161Ungvári Jozefloner wolf6900:43:0242,09
81MC882168Zezulka Dušan7100:43:2639,72
82MC89165Číž Josef-7100:43:2639,69
83MA90154Capoušek AdamSOKOL HK9800:43:3239,07
84MC9244Novotný Miloš-7600:43:3938,43
85MB932216Červenka Jaroslav-7900:43:4338,01
86MC942086Tomáš ZdeněkBike&Run Team Stará Paka7600:43:4537,86
87MC962082Sláma JiříNové Město nad Metují7400:43:5137,26
88MC972231Hartman Karel-7200:43:5137,17
89MB982254Drahoňovský Jan-8000:43:5436,96
90MB9918Kubín ŠtěpánBěžci na Hodinářce7800:43:5736,57
91MC1002265Bis DaliborBullman Team7500:44:0535,84
92MD1022261Havlín Jan-6600:44:1235,12
93MA10473Pradáč Jan-9100:44:2633,74
94MA1052171Balucha Tomáš-9200:44:2833,50
95MB1062155Fajl Martin-7800:44:2933,42
96MA1072239Rudzan Filip-9600:44:3333,01
97MC1082037Brzák Milansplašená lokomotiva Chlumec nad cidlinou7300:44:3632,68
98MB1092182Serbousek JanRozběháme Hradec Králové a okolí8400:44:3832,56
99MA111101Kopecký Aleš-9500:44:4831,49
100MC11236Sejkora Martin-7400:44:5131,26
101MB11355Žabčík Marek-8000:44:5331,03
102MD1142190Szakos MartinHappy Runners Hradec Kralove6500:45:0030,36
103MB11668Dostál PetrLentilky8500:45:0829,53
104MC1182093Záruba MartinMěÚ DKnL7600:45:2228,17
105MA1192110Pišný Michael8900:45:2328,02
106MC1202151Pšenička Jiří-6800:45:2427,91
107MD1212033Bürger JaroslavDuPont6600:45:2427,90
108MC1222191Valtera PetrHradec Králové6700:45:2727,64
109MC123169Schmidt Roman-7500:45:3127,25
110MB1242258Píša DavidFAJNLEKARNA.CZ8500:45:4026,29
111MB1262264Kinzel MartinBrečoch Team8600:45:5524,79
112MC12778Machút Michal-6700:45:5824,55
113MA1282077Ondráček Stanislav-9000:46:0324,01
114MB129115Petr JanJeštětice7700:46:0723,67
115MC1325Steklý Petr-7400:46:1223,11
116ME1342236Macej MiroslavBěžecký klub Heřmanův Městec5600:46:3021,37
117MA135171Paul Pavel-8700:46:3920,39
118MC13793Volf Jiří-7300:46:4719,61
119MC1389Jiřička Miloš-7500:46:5219,13
120MB13932Moka MichalKRB Chrudim7900:46:5319,01
121MB1412090Kryspín Petr-8200:47:0018,36
122MB1422279Franko Martin-8000:47:0018,29
123MD1432300Buchal Jan-6300:47:0417,91
124MB1452248Kubec KarlBoxing Trutnov7800:47:0717,63
125MB1462202Barvínek MartinŽamberk8000:47:1716,67
126MD1472016Korenčik Miroslav-5800:47:2216,17
127MC148166Šrejber Miloslav-7300:47:3115,26
128MC149123Houžvička Zbyněk-7500:47:3514,87
129MD15074Černý AlešTC Dobruška6400:47:4214,12
130MC15124Tojnar VáclavRunning Brothers7600:47:4613,76
131MA1522123Štefán Pavel-9100:47:4813,58
132MB1532080Pavlovec OndrejKukleny8400:47:5612,73
133MA1552224Skořepa JanPivovar Lindr9000:48:1610,78
134ME1592267Červ MiloslavATLETIKA Polička5000:48:289,57
135MC1602067Antuš Erik-7600:48:319,29
136MB1612074Dogaru VasilRungo.cz8100:48:329,18
137MB1622066Babák Pavel-8500:48:339,06
138MA1632250Králík Tomáš-9200:48:428,16
139MC1642003Sháněl MartinDuPont CZ7300:48:447,92
140MC1652116Motl JanHradecký amatér7600:48:487,55
141MB167114Švorc JiříJeštětice8300:49:006,33
142MC1682251Dvořák Zdeněk-7500:49:036,03
143MB1692068Macák Jiří-8400:49:045,97
143MA169131Petr JanJeštětice9800:49:045,97
145MC1712166Černý Jan-7500:49:085,59
146MB1722030Jelínek JiříKopasport.cz7900:49:115,22
147MC1742058Jánský Petr-6800:49:135,08
148ME1752103Navrátil Vlastimil-5500:49:144,93
149MC17887Pirkl MiroslavPísek7600:49:283,51
150MA1792256Uhlíř Martin-8900:49:293,41
151MC180133Hanl VratislavSRK Borec7400:49:303,33
152MC184142Ritter TomášRUN4FUN7300:49:543,00
153MA186178Hanousek Jiří-8900:49:553,00
154MC18740Popély Petr-6900:50:003,00
155MD1882241Linhaři MilanLONGOBUCCO6400:50:003,00
156MC1892021Tkáč Ján-7300:50:003,00
157MC1912Blatník Josef-7400:50:083,00
158MD1922249Králík Michal-6200:50:083,00
159MA193110Vlasák MartinAmatér běžec8900:50:153,00
160MA1952232Rejfek TomášBrečoch Team8700:50:273,00
161MA196197Harapát TomášSRTG Rychnov nad Kněžnou8900:50:293,00
162MB197141Berný VladimírTWINS7800:50:313,00
163MD1992128Popelka Miloslav-6000:50:383,00
164MB2002273Svoboda Miloš-8100:50:513,00
165MA2042136Zajíček Martin-9800:51:413,00
166MD2052259Sova JanMP Praha6500:51:413,00
167MD2072034Štěcha Petr6600:51:483,00
168MB21049Jüptner PetrSC Alemannia Fuchsberg7800:51:583,00
169MB2112148Látal Miloslav-7900:52:003,00
170MD212158Palij Lubomír-6600:52:043,00
171MB214189Daněk LukášMuflon team7800:52:053,00
172MB2182298Roleček LadislavLitomyšl8400:52:193,00
173MC21963Beránek Martin-6800:52:253,00
174MC2202083Prchlík JindřichWolfiho smečka6900:52:293,00
175MC2222141Klamta Vašek-7400:52:333,00
176MD2254Vaněk PetrFitness & Relax LEV Nový Bydžov6600:53:123,00
176MA2252119Plašil PetrPlašilouci8800:53:123,00
178MC2272097Verner Martin-7400:53:283,00
179MC23215Zezulka ZdeněkZdeněk Zezulka7300:54:053,00
180MB2342001Šulan BorisRunning Brothers8100:54:063,00
181MC235112Janata Jiří-7100:54:083,00
182MC23913Pospíšil PetrBIKE FREAKS Holice7500:54:233,00
183MB24117Homola Miloslav-7900:54:313,00
184MB2422131Portych Michal7900:54:343,00
185MC24328Kuřík JosefRunning Brothers7100:54:383,00
186MB245106Kulhánek MartinScuderia Ferrari8300:54:483,00
187MA24676Kůtek JiříTJ SKP Valdice9000:55:003,00
188MD24961Novák Milan-6400:55:123,00
189ME2522051Lambert JosefSyrovátka4700:55:553,00
190ME2552050Jantsch VítězslavELEVEN RUN TEAM3500:56:393,00
191MD2572008Blažej Jiří-6300:57:243,00
192MB258128Procházka Jaroslav-7900:57:283,00
193ME2592049Pullman MiroslavJablonec nad Nisou5000:57:353,00
194MC26029Hillmer RadimRunning Brothers7400:58:013,00
195MC2612124Průša JosefRunning brothers7300:58:093,00
196MC26221Dostál Radek-7400:58:133,00
197MC2702143Malý JiříBK Čestice7200:59:493,00
198MD271172Trhlík Jiří-6100:59:503,00
199MC27514Volejník Zdeněk7401:00:563,00
200MC2782299Ďoubal Stanislav-7501:03:203,00
201MC279157Doležal OndřejFATAL TWO7301:04:253,00
202ME2802064Job Petr-4901:06:123,00
203MC281176Sviták Pavel-7001:07:193,00
204MC2822007Hájek KarelGREX KOMA7401:08:543,00

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA142183Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:36:23106,25
2ZC212094Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:37:14101,71
3ZB382005Kozáková DenisaHvězda Pardubice7900:39:0392,04
4ZB5025Tobišková TerezaAtletika Žamberk7700:40:3583,92
5ZA612014Korenčiková Kristýna-9500:41:0880,98
6ZA742157Hrebikova HanaSTEELS8700:42:1774,85
7ZC872242Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:43:1469,78
8ZA912181Schauerová LenkaAtletika Polička8800:43:3967,57
9ZB952087Tomášová LenkaBike&Run Team Stará Paka8100:43:4666,92
10ZC1012200Vejběrová EvaCyklo Pokr Pardubice7600:44:1264,66
11ZA1032099Kulhavá ŠárkaOK Lokomotiva Pardubice9300:44:2363,65
12ZA1102274Turbaková BarboraSebranice u Litomyšle9000:44:4761,51
13MA1152147Kalousová Tereza-9800:45:0659,79
14ZC117151Stejskalová Andrea-7200:45:0959,55
15ZB1253Teichmanová VeronikaHradec Králové8000:45:4856,11
16ZC130104Khunova Hana-7600:46:0754,43
17ZC1312246Růžičková Lenka-7400:46:1054,14
18ZC1332262Ernestová ZuzanaLokomotiva Trutnov7200:46:2153,18
19ZB13680Krejčí Klára-7900:46:4051,48
20ZB140163Kopecká Soňa-7800:46:5450,22
21ZB1442070Benková Romana-7800:47:0749,09
22ZB1542117Plašilová BarboraSySleŽije8600:48:0943,61
23ZD156134Trynerová VěraEmporio exclusive s.r.o.6000:48:2042,63
24ZA1572028Učíková Michaelaslemrgang9000:48:2442,26
25ZC1582177Gittlerová JanaBK Manušice7300:48:2741,99
26ZB1662175Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:49:0039,09
27ZC173143Věříšová Jaroslava7000:49:1337,94
28ZB176168Lorencová Andrea-7800:49:1637,65
29ZB17762Kasalová MartinaBáječné ženy v běhu8500:49:2337,02
30ZB181173Voltová Ivana-8400:49:3236,24
31ZB1822158Illikova MichaelaEtriatlon Team7900:49:3436,07
32ZC1832225Hovadová AlenaHovad Team7100:49:5134,54
33ZC1852245Petrů Blanka-7200:49:5434,23
34ZB19041Kohoutkova Zuzanafajnlekarna.cz oujéééé8300:50:0733,14
35ZB1942072Kasparova IvetaIK-Sportuj7800:50:2431,63
36ZB1988Košťálová Olga-7700:50:3430,71
37ZC2012118Rudolfová JanaBAK SEAL 6TEAM7100:50:5928,53
38ZA202129Petráčková AdélaSVVAT9400:51:1027,55
39ZA2032146Šafková Jana-9300:51:1227,33
40ZA206108Tomšíková LenkaScuderia Ferrari8900:51:4324,62
41ZB2082156Fejfarová Marie-8500:51:5323,72
42ZD209105Hellerová HanaHradec Králové6100:51:5623,41
43ZA212184Pavelková AndreaMuflon team8700:52:0422,74
44ZA2152138Krejzlová Kristýna9000:52:0822,33
45ZA2162281Chmátalová Zuzana-8800:52:1421,84
46ZA2172106Zoubková BarboraTeam Baja9300:52:1921,39
47ZC2212270Šimková DanielaBAK SEAL TEAM7200:52:3220,24
48ZD2232006Pavlíková Dagmar-5900:52:5018,67
49ZA2242095Stejskalová Adéla9200:53:1116,73
50ZC2282046Klimešová ZuzkaGoMango6800:53:3514,67
51ZC22947Matějíčková Martina7600:53:4413,80
52ZA2302217Finke KateřinaPivovar Lindr9300:53:4613,66
53ZD2312004Jonášová ZdeňkaHradecký spinning klub6400:53:4913,42
54ZB233198Šulanová MarieRunning Brothers8200:54:0611,91
55ZA2362012Blažejová Michaela-9100:54:1311,27
56ZB2372092Kabele Kateřina7700:54:1511,07
57ZB2382013Šafářová Annarun4fun8000:54:1611,00
58ZA2402137Kučerová ŠtěpánkaPísek8700:54:2610,12
59ZB244147brzáková MarketaFajn Tým7800:54:399,00
60ZC24727Lutišanová MichaelaRunning Brothers7500:55:016,98
61ZC24834Kotenová BohunkaSSC Otrokovice7100:55:096,32
62ZA25052Jeriová Lenka-8700:55:274,66
63ZC2512271Vavřínková Eva-7600:55:294,51
64ZA253146Fiedlerová Zuzana-8800:56:093,00
65ZA2542161Bařáková KateřinaSVVAT9400:56:103,00
66ZB2562144Vránková Pavla8500:57:123,00
67ZB2632114Houžvičková Kateřina-7900:58:193,00
68ZC26494Lhotáková VeronikaKoudelka RUN7200:58:433,00
69ZA265120Protivínská Dagmarpan a paní Úžasňákovi9600:58:483,00
70ZC266192Jakubcová Radka-7500:58:523,00
71ZC267191Kmošková Ivana-7600:58:523,00
72ZD26889Turčínová JitkaBáječné ženy v běhu6600:59:123,00
73ZB2692160Šteffl Jana-8000:59:403,00
74ZB2722040Rybáková Lenka-8600:59:543,00
75ZC273139Berná Eva-7601:00:423,00
76ZD2742063Jobová Hana-6101:00:433,00
77ZC276135Kopčilová MarkétaRun4fun7501:02:143,00
78ZC2772036Kalinová Dita-7201:02:513,00
79ZB28316Izáková Iveta-8301:09:273,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód