hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2018


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Jaroměřský kros

10.4.2016, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Jaroměřský kros
  • datum konání: 10.4.2016
  • zobrazeno již 0x
  • místo konání: Jaroměř
  • GPS: 50.33774N, 15.9239E
  • pořadatel: TJ Sokol Jaroměř

Sociální sítě

Místo konání

Josefov - dolík, Jaroměř
10:00 - 13:00 hodin

Přihlášky

online zde: http://www.jaromerskykros.cz/prihlaska/

na místě od 8:30 hodin

Startovné

80 Kč - dospělí

Popis tratě

Délka: 10 km a méně
Tratě jsou vedeny po pěšinách, vlnitý terén, kopce, tráva, bez překážek, hlavní kategorie přebíhá silnici, která bude krátkodobě uzavřena. Užití treter je možné.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Mgr. Jiří Pour
tel. 606 091 030, 724 045 776

Internetové stránky

http://www.jaromerskykros.cz/

E-mailová adresa

jiri.pour@seznam.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 7 let a mladší (trať 0,1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C22364Kijonka PetrNáměšť nad Oslavou0900:01:08-
2C25430Miřejovský JiříVencl Tým Ústí nad Orlicí0900:01:11-
3C26314Bém JáchymTJ SOKOL JAROMĚŘ0900:01:12-
3C26322Meloun MiroslavTJ Sokol Jaromer0900:01:12-
5C28423Sychrovský LukášTJ Sokol Nový Hrádek0900:01:14-
6C29447Malý DavidJaroměř0900:01:16-
6C29431Petiška OliverSokol Jaroměř1000:01:16-
8C212321Macek MichaelTJ Sokol Jaroměř0900:01:17-
8C212320Hemelík VítekTj Sokol Jaroměř0900:01:17-
10C215325Trchalík TomášTJ Sokol Jaroměř0900:01:21-
11C216317Geťko OldřichTJ Sokol Jaroměř0900:01:22-
11C216319Hemelík LubošTj Sokol Jaroměř1000:01:22-
13C218316Brůna AdamSokol Velké Hamry0900:01:23-
14C219422Doskočil MichalTJ Sokol Nový Hrádek1000:01:24-
15C220323Novák VáclavSokol Velké Hamry1000:01:26-
16C222434Svoboda DavidJaroměř HCM0900:01:29-
16C222416Izák Filip-0900:01:29-
18C224446Malý RadimJaroměř HCM1000:01:33-
19C225324Topinka TobiášActivity Lanškroun1000:01:35-
20C226444Malý LukášJaroměř HCM0900:01:36-
20C226327Záplata ZdeněkTJ Sokol Jaroměř0900:01:36-
22C230326Vavřín LukášTJ Sokol Jaroměř1000:01:53-

Děvčata 7 let a mladší (trať 0,1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D21424Bejšovcová LauraBKL Machov0900:01:07-
2D23399Dvořáková BarboraTJ Dobruška0900:01:09-
3D24311Dvořáková DanielaTJ Sokol Jaroměř0900:01:10-
4D29409Dostálová VendulaMŠ Černožice1000:01:16-
5D214421Matějů JanaTJ Sokol Nový Hrádek0900:01:20-
6D221419Dernerová TerezaJosefov0900:01:27-
7D228313Knížková AnnaSezemice1100:01:43-
7D228420Dernerová KateřinaJosefov1100:01:43-
9D231455Pavličková MagdalenaJaroměř1200:01:55-
9D231440Kazdová BáraJaroměř1200:01:55-
11D233391Krapáčová Eliška-1100:02:03-

Nejmladší žáci I (trať 0,7 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1325Bažant KryštofSokol Velké Hamry0700:03:23102,59
2M14348Topalovský PetrZŠ Komenského Trutnov0700:03:25100,65
3M16355Trejbal VojtěchSokol Studenec0800:03:2996,76
4M1936Móczár RadimZŠ Náměšť nad Oslavou, Husova 5790700:03:3194,81
5M112375Buryšek MatyášVella Olfin Car Trutnova0800:03:3689,95
6M11727Geťko KarelTJ Sokol Jaroměř0800:03:4086,06
7M119373Souček ŠimonMaratonstav Úpice0800:03:4383,14
8M12033Kříž FrantišekSokol Nová Paka0800:03:4581,20
9M121328Prokš AdamSokol Jaroměř0800:03:4680,23
9M12128Horák LukášTJ Sokol Jaroměř0700:03:4680,23
11M12331Kijonka PetrTj Sokol Dalešice0800:03:4878,28
12M12538Říha MatějTJ Sokol Jaroměř0800:03:4977,31
13M12640Suk MatoušSokol Nová Paka0700:03:5076,34
14M130390Krapáč MatyášHC Jaroměř0800:03:5274,39
15M131380Škoda FrantaSK Nové Město nad Metují0800:03:5373,42
16M133354Dědeček JakubSokol Studenec0700:03:5571,47
17M135362Šedivý JosefSokol Studenec0800:04:0264,67
17M135369Vondra JanActivity Lanškroun0700:04:0264,67
19M137352Kijonka MarekNáměšť nad Oslavou0700:04:0759,81
20M13830Chlanda VáclavZŠ Náměšť nad Oslavou, Husova0700:04:1056,89
21M14329Hůlka TomášTJ Sokol Jaroměř0700:04:2344,25
22M14537Nagy LukášTJ Sokol Jaroměř0800:04:2443,27
23M15034Lebeda JiříTJ Sokol Praha Královské Vinohrady0800:04:4027,71
24M15342Urlich VojtaHCM Jaroměř0800:05:113,00
25M154347Šejvl JindřichJaroměř0800:05:143,00
26M15532Kopecký LadislavTJ Sokol Jaroměř0800:05:233,00

Nejmladší žákyně I (trať 0,7 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z112Benešová AnetaTJ Sokol Kolín-atletika0700:03:18102,99
2Z127Frejvaldová MartinaSK Dobruška z.s.0800:03:19101,99
3Z155Doležalová TerezaSokol Náchod0800:03:2695,02
4Z1610Jindřišková BarboraSokol Velké Hamry0800:03:2992,04
5Z1819Skálová RenataSK Dobruška z.s.0800:03:3091,04
6Z11016Peterová KarolínaSK Dobruška z.s.0700:03:3388,06
6Z110335Machová VeronikaTJ Sokol Nový Hrádek0800:03:3388,06
8Z112365Paarová NatálieSK Nové Město nad Metují0800:03:3685,07
9Z114330Schederová AmálieTJ Sokol Kolín0700:03:3883,08
9Z114353Pavlová KarolínaSokol Studenec0700:03:3883,08
11Z11620Smolová DitaTJ Sokol Dalešice0700:03:3982,09
12Z11814Pecháčková TerezaTJ Sokol Jaroměř0700:03:4279,10
13Z1238Hofmanová AlžbětaTJ Sokol Jaroměř0700:03:4873,13
14Z12623Štefanová KarolínaTJ Sokol Jaroměř0700:03:5071,14
14Z126336Machová VandaTJ Sokol Nový Hrádek0800:03:5071,14
14Z126377Chrástová BáraTJ Sokol Studenec0800:03:5071,14
17Z1324Čejková KláraISCAREX Junior team ČT0800:03:5467,16
18Z13312Matulová JindřiškaSK Dobruška z.s.0700:03:5566,17
19Z138349Nosková MarcelaSokol Úbislavice0800:04:1051,24
20Z14024Valentová EmaSokol Nová Paka0700:04:1249,25
21Z14121Součková TerezaTJ Sokol Jaroměř0700:04:1447,26
22Z14213Nováková KristýnaSokol Velké Hamry0800:04:1942,29
23Z14322Suchardová RozárkaSokol Nová Paka0800:04:2338,31
24Z145360Kubátová KláraSokol Studenec0800:04:2437,31
25Z147345Lánová AnetaISCAREX Česká Třebová0700:04:3130,35
26Z148363Hubálovská GabrielaSokol Studenec0700:04:3427,36
27Z1496Foltýnová MarieSokol Nová Paka0800:04:3724,38
28Z1519Ivaničová MichaelaSokol Velké Hamry0800:04:4912,44
29Z15217Satranská HelenaSokol Nová Paka0800:04:565,47
-Z1-329Kvapilová BáraSokol Jaroměř07DNF-

Nejmladší žáci II (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M21382Boháč PankrácAC Choceň0600:03:55103,62
2M2380Davídek OliverTJ Lokomotiva Trutnov0500:03:58101,11
3M2692Nosek FrantišekSokol Nová Paka0500:04:0595,26
4M2760Kubias JosefTJ Sokol HK0500:04:0892,76
5M21082Jakubský TomášSokol Nová Paka0600:04:1289,42
6M211376Souček OndřejTJ Maratonstav Úpice0600:04:1388,58
6M21179Bureš JosefISCAREX Junior team ČT0600:04:1388,58
8M21691Nagy AdamTJ Sokol Jaroměř0600:04:2281,06
9M22081Horáček VáclavTJ Sokol Kolin0500:04:2975,21
9M22087Málek Marektj sokol kolín IV0500:04:2975,21
11M22296Topinka JonášActivity Lanškroun0500:04:3173,54
12M22385Kutík RichardTJ Sokol Jaroměř0600:04:3272,70
13M22890Mogg DavidTJ Sokol Praha Královské Vinohrady0600:04:4363,51
14M23194Šrytr DominikTJ Sokol Hradec Králové0500:04:4958,50
15M23584Kopecký VojtěchTJ Sokol Jaroměř0600:04:5454,32
16M23799Všetečka AdamZŠ Náměšť nad Oslavou, Husova0500:04:5553,48
17M239394Štefko ViktorTJ Sokol Hradec Králové0600:04:5950,14
18M240367Dioszegi ImrichTJ Sokol Hradec Králové0600:05:0346,80
19M24677Bedroš MartinJaroměř0500:05:2627,58
20M247396Dvořák DanielTJ Sokol Jaroměř0600:05:2925,07
21M25083Jánský JosefTJ Sokol Jaroměř0500:05:498,36
22M25288Marek OndřejTJ Sokol Jaroměř0600:05:535,01
22M25278Braun OndřejZŠ Náměšť nad Oslavou, Husova0500:05:535,01
24M25497Vavřín JaromírTJ Sokol Jaroměř0600:06:083,00

Nejmladší žákyně II (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2266Metelková MichaelaTJ Sokol HK0500:03:57101,95
2Z23356Štefanová MarkétaSokol Studenec0500:03:58101,11
3Z2573Štěrbová BarboraSokol Kolín atletika0500:04:0396,94
4Z2849Frejvaldová BarboraSK Dobruška z.s.0500:04:0991,92
5Z2950Hamplová TerezaISCAREX Junior team ČT0500:04:1091,09
6Z21376Voborníková MarieTJ Sokol Jaroměř0500:04:1586,91
6Z21348Ficencová BarboraTJ Sokol Náchod0600:04:1586,91
8Z21551Havlíčková AnnaTJ Sokol HK0500:04:2181,89
9Z21744Ducháčová EmaTJ Sokol HK0600:04:2479,39
10Z218351Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team ČT0500:04:2776,88
11Z219383Hurdálková MaruTriatlon Trutnov0600:04:2876,04
12Z22353Hejzlarová AnetaTJ Sokol Jaroměř0500:04:3272,70
13Z22574Václavková EliškaSK Dobruška z.s.0500:04:3669,36
14Z226339Šrůtková NikolaTJ Sokol Nový Hrádek0500:04:3966,85
15Z22746Dvořáková TerezaTJ Sokol Praha Královské Vinohrady0600:04:4264,35
16Z22854Jelínková MagdalenaSokol Kolín atletika0500:04:4363,51
17Z23045Dvořáková KláraSK Dobruška z.s.0600:04:4859,33
18Z23267Olivová ValentýnaTJ Sokol Kolín-atletika0600:04:5156,82
19Z23355Jindřišková LucieSokol Velké Hamry0600:04:5255,99
19Z23369Prokšová KateřinaSokol Nová Paka0500:04:5255,99
21Z23570Řehounková KláraTJ Sokol HK0500:04:5454,32
22Z23847Fejová ViktorieSK Dobruška z.s.0600:04:5652,65
23Z24059Kopecká AdélaTJ Sokol Jaroměř0600:05:0346,80
24Z242379Škodová JohanaSK Nové Město nad Metují0600:05:0644,29
25Z24361Kudrnáčová LindaTJ Sokol Jaroměř0500:05:0842,62
25Z24362Lemfeldová AnnaTJ Sokol HK0500:05:0842,62
27Z24564Machová JolanaBruslarsky klub Dr.Jaroslava Hainze0500:05:2131,75
28Z24871Stádlerová MichaelaSokol Velké Hamry0600:05:3222,56
29Z24952Havlíčková TerezaTJ Sokol HK0600:05:4313,37
30Z25175Vildomcová NelaTJ Sokol Dalešice0600:05:525,85
31Z255393Lebedová Anna-0600:06:123,00
32Z25665Matušincová AnnaTJ Sokol HK0500:06:403,00
-Z2-337Jiráková EliškaTJ Sokol Nový Hrádek06DNF-

Mladší žáci (trať 2,07 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31159Chaloupský JakubTJ Sokol HK0300:08:05111,77
2M35359Militký MatyášSokol Studenec0300:08:4994,70
3M36392Vebr DominikISCAREX Junior team ČT0300:08:5293,53
4M37157Hurdálek RobertTJ Lokomotiva Trutnov0300:08:5691,98
5M38147Cilich MiroslavSokol Velké Hamry0300:09:0588,49
6M311395Žačok JakubLokomotiva Trutnov0400:09:1285,77
7M313410Urbánek MatyášSK Týniště nad Orlicí0300:09:2381,50
8M314146Brůna JakubSokol Velké Hamry0300:09:2481,11
9M316150Dítě MarekTJ Sokol Jaroměř0400:09:3278,01
10M317173Mogg MatyášTJ Sokol Praha Královské Vinohrady0400:09:3377,62
11M319177Preissler TomášSokol Skuhrov0300:09:4174,51
11M319151Fiala MartinJosefov0300:09:4174,51
13M321141Tvrzník AntonínSokol Kolín atletika0400:09:4373,74
14M323168Kvapil LukášTJ Sokol Jaroměř0400:09:4672,57
14M323182Štefko ŠtěpánTJ Sokol HK0400:09:4672,57
16M325162Jahelka VítHCM Jaroměř0400:09:4871,80
17M327404Šimůnek JanISCAREX Junior team ČT0300:09:5071,02
18M328167Krejza TomasTJ Sokol HK0400:09:5170,63
19M329171Mach MatyášHCM Jaroměř0300:09:5270,25
20M331158Hůza JakubTJ Sokol HK0300:10:1262,48
21M332170Macků DominikTJ Sokol Dalešice0400:10:1362,10
22M333176Potoček VojtěchTJ Sokol Jaroměř0400:10:1561,32
23M334166Krejčí OndřejTJ Sokol HK0300:10:1860,16
24M335153Gonda PavelTJ Sokol HK0300:10:1959,77
25M337165Kalina ŠtěpánTJ Sokol HK0300:10:3055,50
26M339172Miro KryštofTJ Sokol HK0300:10:3354,33
27M340163Jindřišek JiříSokol Velké Hamry0400:10:4948,12
28M341164Jirman PetrTJ Sokol HK0400:10:5745,02
29M347152Filandr LukášSokol Jaroměř0400:11:3131,82
30M348145Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:11:4127,94
31M349156Horák PavelSokol Velké Hamry0400:11:4227,55
32M353178Rejsek BenediktTJ Sokol HK0400:12:0518,63
33M355160Izák MatyášTJ Sokol Jaroměř0400:12:1713,97
34M356149Čech OndřejTJ Sokol Jaroměř0400:12:2012,81
35M357179Schőniger MatějHCM Jaroměř0400:12:2212,03
36M358174Netolický DenisHCM JAROMĚŘ0400:12:2311,64
37M362148Čáp PetrSK atletika Dobruška0400:13:163,00
38M363175Otčenáš AdamTJ Sokol HK0400:13:203,00
39M364184Urlich DominikHCM Jaroměř0400:13:223,00
40M366181Souček LukášHCM Jaroměř0400:13:323,00

Mladší žákyně (trať 1,37 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z31137Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:05:19103,09
2Z32140Tobišková KarolínaTJ Sokol Jaroměř0300:05:22101,23
3Z33134Pleskačová NatálieTJ Sokol Kolín-atletika0300:05:3195,68
4Z34144Vlková AndreaSokol Kolín atletika0400:05:4288,89
5Z35128Mertlíková EliškaTJ Sokol Jaroměř0300:05:4487,65
6Z36125Marková BarboraTJ Sokol HK0400:05:4785,80
7Z37104Burešová MarkétaISCAREX Junior team ČT0400:05:5083,95
8Z38121Křížová MartinaTJ Sokol Dalešice0300:05:5481,48
9Z39100Adamcová VanessaTJ Sokol Kolín-atletika0300:05:5879,01
9Z39110Dubská BarboraTJ Sokol Skuhrov0300:05:5879,01
11Z311113Hroudová VendulaTJ Sokol Kolín-atletika0400:05:5978,40
12Z312132Pavlíková EliškaTj Sokol Kolín-atletika0300:06:0276,54
13Z313116Jakubská BeátaTJ Sokol Jaroměř0400:06:0574,69
14Z314111Fridrichová AlenaTJ Sokol Kolín-atletika0300:06:0773,46
15Z315101Balátová AgátaSokol Kolín atletika0400:06:0872,84
16Z316120Křížová HanaSokol Nová Paka0300:06:1270,37
16Z316357Zahradníková LindaTJ Sokol Studenec0300:06:1270,37
18Z318135Prouzová TerezaTJ Sokol Jaroměř0400:06:1568,52
19Z319114Hroudová ViktorieTJ Sokol Kolín-atletika0400:06:1767,28
20Z320115Chladová EliškaTJ Sokol HK0300:06:1866,67
21Z321126Matulová JulieSK Dobruška z.s.0400:06:1966,05
22Z322368Chvátilová JohanaTJ Sokol Hradec Králové0400:06:2164,81
22Z322103Brožková KateřinaTJ Sokol Skuhrov0400:06:2164,81
22Z322102Bašková ZuzanaTJ Sokol Jaroměř0400:06:2164,81
25Z325122Kurfiřtová NatalieTJ Sokol Skuhrov0300:06:2363,58
26Z326350Věchtová NatálieTJ Sokol Nová Paka0400:06:2462,96
27Z327133Pechová BarboraZŠ Náměšť nad Oslavou, Husova0400:06:2761,11
28Z328109Davidová VeronikaSmiřice0400:06:3059,26
29Z329142Valentová KatkaTJ Sokol Jaroměř0400:06:3357,41
30Z330117Jenčová VeronikaSokol Velké Hamry0400:06:3655,56
31Z331107Černá AlžbětaSokol Kolín atletika0400:06:3854,32
32Z332131Patočková EvaTJ Sokol Jaroměř0400:06:5146,30
33Z333108Davídková SofieTJ Lokomotiva Trutnov0300:06:5643,21
33Z333371Kadlecová AmélieTJ Sokol Hradec Králové0300:06:5643,21
35Z335136Sázavská TerezaTJ Sokol Dalešice0300:07:0537,65
36Z336408Minaříková EliškaAtletika Jaroměř0400:07:1034,57
37Z337119Krupičková NatálieTJ Sokol Dalešice0400:07:1531,48
38Z338129Mikanová EmaTJ Sokol HK0300:07:1630,86
39Z339123Kuželková AnnaTJ Sokol Jaroměř0300:07:2326,54
-Z3-138Součková TerezieTJ Sokol HK03DNF-
-Z3-105Burešová MarkétaISCAREX Junior team ČT04DNF-
-Z3-143Valentová KatkaTJ Sokol Jaroměř04DNF-
-Z3-139Svobodová DominikaTJ Sokol Jaroměř03DNF-
-Z3-106Cejnarová AlenaTJ Sokol Jaroměř03DNF-

Starší žáci (trať 2,39 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41384Boháč BonifácAC Choceň0100:08:49104,07
2M42208Bárta PetrTJ Sokol Jetřichov u Broumova0100:09:00100,00
3M43358Štefan VítTJ Sokol Studenec0200:09:1195,93
4M44366Hai HonzaActivity Lanškroun0100:09:2889,63
5M45227Raitmajer LukášZŠ Náměšť nad Oslavou, Husova0200:09:3885,93
6M46389Gregora FilipActivity Lanškroun0200:09:4583,33
7M48214Hradecký VojtěchTJ Sokol Jaroměř0100:09:5480,00
8M49216Jirásko SebastianSokol Nová Paka0100:09:5778,89
9M410225Podnecký TomášTJ Sokol Kolín - atletika0100:10:0476,30
10M412220Krivčik FilipSK NMMET0200:10:3465,19
11M413230Šponer JanTJ Sokol Jaromeř0100:10:4162,59
12M414222Lanžhotský VojtěchTJ Sokol HK0200:10:5358,15
13M415400Nývlt MatyášLoko Trutnov0200:10:5856,30
14M416232Vrbata DavidSokol Nová Paka0100:11:0354,44
15M418226Prokeš AdamSokol Nová Paka0100:11:0952,22
16M419211Čáp RadekSK atletika Dobruška0200:11:4140,37
17M420341Šrůtek OndřejTJ Sokol Nový Hrádek0200:12:1228,89
18M421370Ježek RadimTJ Sokol Hradec Králové0100:12:1727,04
19M422343Holý LukášTJ Sokol Nový Hrádek0100:12:4815,56
20M425413Polák RobinSokol Jaroměř0100:13:443,00
-M4-412Nývlt MatyášTJ Lokomotiva Trutnov02DNF-

Starší žákyně (trať 2,07 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z42202Sádlová AdélaSK Nové Město nad Metují0100:08:32103,71
2Z43361Chrástová TerezaTJ Sokol Studenec0200:08:4598,72
3Z44397Tůmová KateřinaTJ Dvůr Králové nad Labem0100:08:4897,57
4Z49333Radoňská LindaTJ Sokol Kolín Atletika0200:09:0889,90
5Z410190Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:09:0989,52
6Z412398Jebavá KateřinaTJ Dvůr Králové0100:09:1487,60
7Z415200Pourová AlžbětaTJ Sokol Jaroměř0200:09:2583,39
8Z418387Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:09:4077,64
9Z422205Szelkeová AdélaTJ LOKO TRUTNOV0200:09:4476,10
10Z426187Breitrová AdélaSK NMMET0200:09:4974,19
11Z430206Vavřačová AnežkaTJ Sokol Skuhrov0200:10:0169,58
12Z436188Břečková AnetaSokol Velké Hamry0200:10:2161,92
13Z438204Svobodová ŽanetaTJ Sokol Dalešice0100:10:3257,70
14Z442195Kořánová AnetaTJ Sokol HK0100:11:0744,28
15Z443201Příhodová MichaelaTJ Sokol HK0100:11:1242,36
16Z444372Šrámová EliškaTJ Sokol Hradec Králové0200:11:1341,98
17Z445207Vlasáková LucieTJ Sokol Jaroměř0200:11:1441,60
18Z446197Nikodýmová DenisaTJ Sokol Skuhrov0200:11:2836,23
19Z450189Davidová MichaelaSmiřice0200:11:4728,95
20Z451203Slavíčková MiroslavaTJ Sokol Jaroměř0200:12:0023,96
21Z452191Hecko VanesaTJ Sokol Skuhrov0200:12:0322,81
22Z454199Patočková JanaTJ Sokol Jaroměř0100:12:1219,36
23Z459192Hodovalová NellaTJ Sokol HK0200:12:3510,54
24Z460196Křížová EliškaTJ Sokol Jaroměř0100:13:023,00
25Z461194Kašparová NicolaJaroměř0100:13:063,00
26Z465186Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:13:243,00
27Z467342Holá LucieTJ Sokol Nový Hrádek0100:13:373,00

Dorostenci (trať 3,76 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M57386Gregora JanActivity Lanškroun0000:14:18105,00
2M510237Břečka DominikSokol Velké Hamry9900:14:4499,09
3M511403Hrůča VojtěchTJ Sokol Hradec Králové9900:14:5895,91
4M512401Mác PřemyslLoko Trutnov0000:15:3288,18
5M513418Kábrt LukášLoko Trutnov0000:16:0281,36
6M515240Hájek VáclavSK atletika Dobruška0000:16:3174,77
7M516243Rishko VadymSokol Skuhrov0000:16:3374,32
8M518241Miler AdamTJ Sokol Jaroměř0000:18:0054,55
9M519242Porubek OndřejTJ Sokol Jaroměř0000:18:0653,18
10M522239Frynta VilémTJ Sokol Jaroměř0000:22:463,00

Dorostenky (trať 2,39 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z57233Čerenkova PetraTJ Sokol Hradec Králové9900:09:48110,42
2Z511331Doudová KateřinaTJ Sokol Kolín9900:10:05104,94
3Z517235Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:11:0884,63
4Z523415Cejnarová EliškaTJ Sokol Jaroměř9900:12:4952,07
5Z524236Vokálová MichaelaTJ Sokol Jaroměř0000:13:2739,82

Junioři 18-19 let (trať 3,76 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1250Mlynář VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:12:46105,01
2MJ2407Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:12:58101,95
3MJ3411Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:13:3393,04
4MJ4251Wolf FilipTJ Sokol Frýdštejn9700:13:4490,24
5MJ5249Křeček JiříSokol-Kolín Atletika9800:13:5188,46
6MJ6245Bárta MartinSK Nové Město nad Metují9800:14:1083,62
7MJ8402Červený MatějLoko Trutnov9700:14:2679,55
8MJ9246Dudáš OndřejTj Sokol Kolín -atletika9700:14:3178,28

Juniorky 18-19 let (trať 3,76 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ14244Marková VeronikaSokol Lhota Červený Kostelec9800:16:10112,14
2ZJ17417Kalousová TerezaÚstí nad Orlicí9800:17:1898,97
3ZJ20332Filounová AdélaTJ Sokol Kolín9700:18:1088,90
4ZJ21385Gregorová LenkaActivity Lanškroun9800:20:3660,62

Muži A 20-39 let (trať 9,56 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1295Miřejovský JiříTJ Sokol Ústí nad Orlicí7900:35:22110,28
2MA3288Hurdálek RobertTJ Lokomotiva Trutnov7800:38:0395,89
3MA6378Křeček JiříSokol Kolín9600:38:2693,83
4MA8293Krunčík PavelSpartak Rychnov nad Kněžnou8500:39:3887,39
5MA10436Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:40:2083,64
6MA17451Kubasa JiříMaratonstav Úpice7700:42:2472,55
7MA18448Borůvka JakubJaroměř9000:42:2672,37
8MA19291Kovařík RadovanHumbuk team8500:42:3471,66
9MA24282Firkušný MartinSmiřice8200:44:1862,36
10MA25296Nováček MartinZŠ Náměšť nad Oslavou, Husova8800:45:0158,52
11MA27301Pešta MartinBakako Nová Paka7800:45:4154,94
12MA28454Kubina JakubTJ Sokol Jaroměř8300:46:0752,62
13MA32433Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:47:4344,03
14MA38302Pondělíček RadkoSK Hořovice8200:50:0531,34
15MA39456Kubina AdamTJ Sokol Jaroměř8400:52:0520,61
16MA40285Hašek PetrTJ Sokol Jaroměř8700:53:4811,40
17MA42299Pavelka MichalJičín8900:59:413,00

Muži B 40-49 let (trať 9,56 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB2286Hejl RadekKrálíky7200:37:26104,78
2MB4275Berka LuděkAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:38:19100,17
3MB7432Mrklovský MiroslavSokol Kameničná7200:39:1895,05
4MB12292Krumphanzl ErikOdolov7500:41:2284,27
5MB13280Doucha JiříHvězda Pardubice7100:41:3982,79
6MB14406Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:41:4182,62
7MB16277Bureš MartinČeská Třebová7400:42:0880,27
8MB26346Bechyně RadekSokol Kolín6700:45:3562,28
9MB30278David VáclavSmiřice7400:46:2957,58
10MB31388Móczár Josef-7600:47:3651,76
11MB35276Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:49:1643,07
12MB41308Wotke JiříSlow Climbers7500:57:443,00

Muži C 50-59 let (trať 9,56 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC5439Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:38:24107,76
2MC9298Osoba MartinLokomotiva Meziměstí6500:40:1898,25
3MC11437Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:41:0993,99
4MC20274Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:42:3886,57
5MC22305Šolc VítězslavBKL Machov5700:43:3581,81
6MC29284Hanyš OldřichSokol Frýdštejn5900:46:1368,63
7MC34300Pavelka RadekJičín6600:49:0854,03

Muži D 60-69 let (trať 9,56 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD15428Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:42:03104,47
2MD21441Doležal LubošCyklo Tony Náchod5400:43:0899,43
3MD23414Jirásek MiroslavSDH Pavlišov4700:43:5196,10
4MD32306Švec MiroslavSokol Potštejn5200:47:4378,12
5MD36283Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:49:5268,12
6MD37457Krajč ZdeněkSdružení veteránů5400:50:0367,27

Muži E 70 let a starší (trať 4,78 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME6435Leszkow PetrMK Hlinsko4400:23:47121,14
2ME17273Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:27:3992,06
3ME18453Pšenička JiříPardubice4600:28:2186,80
4ME19272Jelínek MatějČernilov4200:28:3285,42
5ME24450Marek JiříVysoké Mýto4300:31:1564,99
6ME301927Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2700:59:033,00

Ženy A 20-34 let (trať 4,78 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2449Khýrová AnetaRed Point - Eleven Team9300:20:02125,38
2ZA5261Mikešová JanaSokol Nová Paka9100:22:40102,42
3ZA9442Kociánová KarolínaKvasiny9200:26:0872,20
4ZA11263Retková Kristina-8200:26:4666,68
5ZA14452Kubasová LeonaMaratonstav Úpice9600:27:1163,05

Ženy B 35-44 let (trať 4,78 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1260Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:18:42122,98
2ZB3268Tobišková TerezaAtletika Žamberk7700:20:44103,73
3ZB7405Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:23:5773,28
4ZB21254Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:29:3919,33
5ZB22262Pavlíčková LenkaSlow Climbers8000:30:1114,28

Ženy C 45-54 let (trať 4,78 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC4445Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:21:00128,88
2ZC8425Jetmarová EsterSokol Hylváty7000:25:3791,26
3ZC13264Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:27:0179,86
4ZC16259Krumphanzlová EvaOdolov7100:27:3874,83
5ZC23267Šternerová HanaHradec Králové6300:30:1952,97
6ZC26427Friebelová EvaTJ Maratonstav Úpice6200:32:0238,98

Ženy D 55 let a starší (trať 4,78 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD10270Vacková HanaSokol Starkoč5600:26:32102,81
2ZD12266Šlechtová MarieTJ Sokol Jaroměř5200:26:5899,59
3ZD15256Hellerová HanaHradec Králové6100:27:1497,61
4ZD20429Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:29:1682,49
5ZD25438Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:31:3765,03
6ZD27257Jelínková MagdalenaČernilov4500:33:1353,14
7ZD28255Cupalová EvaTJ Sokol Bučovice4700:33:3949,92
8ZD29258Jirásková VěraPrdlavka Modřice5500:34:2743,97

Trať 0,1 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D21424Bejšovcová LauraBKL Machov0900:01:07-
1C22364Kijonka PetrNáměšť nad Oslavou0900:01:08-
2D23399Dvořáková BarboraTJ Dobruška0900:01:09-
3D24311Dvořáková DanielaTJ Sokol Jaroměř0900:01:10-
2C25430Miřejovský JiříVencl Tým Ústí nad Orlicí0900:01:11-
3C26322Meloun MiroslavTJ Sokol Jaromer0900:01:12-
3C26314Bém JáchymTJ SOKOL JAROMĚŘ0900:01:12-
5C28423Sychrovský LukášTJ Sokol Nový Hrádek0900:01:14-
6C29447Malý DavidJaroměř0900:01:16-
6C29431Petiška OliverSokol Jaroměř1000:01:16-
4D29409Dostálová VendulaMŠ Černožice1000:01:16-
8C212320Hemelík VítekTj Sokol Jaroměř0900:01:17-
8C212321Macek MichaelTJ Sokol Jaroměř0900:01:17-
5D214421Matějů JanaTJ Sokol Nový Hrádek0900:01:20-
10C215325Trchalík TomášTJ Sokol Jaroměř0900:01:21-
11C216317Geťko OldřichTJ Sokol Jaroměř0900:01:22-
11C216319Hemelík LubošTj Sokol Jaroměř1000:01:22-
13C218316Brůna AdamSokol Velké Hamry0900:01:23-
14C219422Doskočil MichalTJ Sokol Nový Hrádek1000:01:24-
15C220323Novák VáclavSokol Velké Hamry1000:01:26-
6D221419Dernerová TerezaJosefov0900:01:27-
16C222416Izák Filip-0900:01:29-
16C222434Svoboda DavidJaroměř HCM0900:01:29-
18C224446Malý RadimJaroměř HCM1000:01:33-
19C225324Topinka TobiášActivity Lanškroun1000:01:35-
20C226327Záplata ZdeněkTJ Sokol Jaroměř0900:01:36-
20C226444Malý LukášJaroměř HCM0900:01:36-
7D228420Dernerová KateřinaJosefov1100:01:43-
7D228313Knížková AnnaSezemice1100:01:43-
22C230326Vavřín LukášTJ Sokol Jaroměř1000:01:53-
9D231455Pavličková MagdalenaJaroměř1200:01:55-
9D231440Kazdová BáraJaroměř1200:01:55-
11D233391Krapáčová Eliška-1100:02:03-

Trať 0,7 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z112Benešová AnetaTJ Sokol Kolín-atletika0700:03:18102,99
2Z127Frejvaldová MartinaSK Dobruška z.s.0800:03:19101,99
1M1325Bažant KryštofSokol Velké Hamry0700:03:23102,59
2M14348Topalovský PetrZŠ Komenského Trutnov0700:03:25100,65
3Z155Doležalová TerezaSokol Náchod0800:03:2695,02
4Z1610Jindřišková BarboraSokol Velké Hamry0800:03:2992,04
3M16355Trejbal VojtěchSokol Studenec0800:03:2996,76
5Z1819Skálová RenataSK Dobruška z.s.0800:03:3091,04
4M1936Móczár RadimZŠ Náměšť nad Oslavou, Husova 5790700:03:3194,81
6Z110335Machová VeronikaTJ Sokol Nový Hrádek0800:03:3388,06
6Z11016Peterová KarolínaSK Dobruška z.s.0700:03:3388,06
5M112375Buryšek MatyášVella Olfin Car Trutnova0800:03:3689,95
8Z112365Paarová NatálieSK Nové Město nad Metují0800:03:3685,07
9Z114330Schederová AmálieTJ Sokol Kolín0700:03:3883,08
9Z114353Pavlová KarolínaSokol Studenec0700:03:3883,08
11Z11620Smolová DitaTJ Sokol Dalešice0700:03:3982,09
6M11727Geťko KarelTJ Sokol Jaroměř0800:03:4086,06
12Z11814Pecháčková TerezaTJ Sokol Jaroměř0700:03:4279,10
7M119373Souček ŠimonMaratonstav Úpice0800:03:4383,14
8M12033Kříž FrantišekSokol Nová Paka0800:03:4581,20
9M12128Horák LukášTJ Sokol Jaroměř0700:03:4680,23
9M121328Prokš AdamSokol Jaroměř0800:03:4680,23
13Z1238Hofmanová AlžbětaTJ Sokol Jaroměř0700:03:4873,13
11M12331Kijonka PetrTj Sokol Dalešice0800:03:4878,28
12M12538Říha MatějTJ Sokol Jaroměř0800:03:4977,31
14Z126336Machová VandaTJ Sokol Nový Hrádek0800:03:5071,14
14Z12623Štefanová KarolínaTJ Sokol Jaroměř0700:03:5071,14
14Z126377Chrástová BáraTJ Sokol Studenec0800:03:5071,14
13M12640Suk MatoušSokol Nová Paka0700:03:5076,34
14M130390Krapáč MatyášHC Jaroměř0800:03:5274,39
15M131380Škoda FrantaSK Nové Město nad Metují0800:03:5373,42
17Z1324Čejková KláraISCAREX Junior team ČT0800:03:5467,16
18Z13312Matulová JindřiškaSK Dobruška z.s.0700:03:5566,17
16M133354Dědeček JakubSokol Studenec0700:03:5571,47
17M135369Vondra JanActivity Lanškroun0700:04:0264,67
17M135362Šedivý JosefSokol Studenec0800:04:0264,67
19M137352Kijonka MarekNáměšť nad Oslavou0700:04:0759,81
20M13830Chlanda VáclavZŠ Náměšť nad Oslavou, Husova0700:04:1056,89
19Z138349Nosková MarcelaSokol Úbislavice0800:04:1051,24
20Z14024Valentová EmaSokol Nová Paka0700:04:1249,25
21Z14121Součková TerezaTJ Sokol Jaroměř0700:04:1447,26
22Z14213Nováková KristýnaSokol Velké Hamry0800:04:1942,29
23Z14322Suchardová RozárkaSokol Nová Paka0800:04:2338,31
21M14329Hůlka TomášTJ Sokol Jaroměř0700:04:2344,25
22M14537Nagy LukášTJ Sokol Jaroměř0800:04:2443,27
24Z145360Kubátová KláraSokol Studenec0800:04:2437,31
25Z147345Lánová AnetaISCAREX Česká Třebová0700:04:3130,35
26Z148363Hubálovská GabrielaSokol Studenec0700:04:3427,36
27Z1496Foltýnová MarieSokol Nová Paka0800:04:3724,38
23M15034Lebeda JiříTJ Sokol Praha Královské Vinohrady0800:04:4027,71
28Z1519Ivaničová MichaelaSokol Velké Hamry0800:04:4912,44
29Z15217Satranská HelenaSokol Nová Paka0800:04:565,47
24M15342Urlich VojtaHCM Jaroměř0800:05:113,00
25M154347Šejvl JindřichJaroměř0800:05:143,00
26M15532Kopecký LadislavTJ Sokol Jaroměř0800:05:233,00

Trať 1 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M21382Boháč PankrácAC Choceň0600:03:55103,62
1Z2266Metelková MichaelaTJ Sokol HK0500:03:57101,95
2Z23356Štefanová MarkétaSokol Studenec0500:03:58101,11
2M2380Davídek OliverTJ Lokomotiva Trutnov0500:03:58101,11
3Z2573Štěrbová BarboraSokol Kolín atletika0500:04:0396,94
3M2692Nosek FrantišekSokol Nová Paka0500:04:0595,26
4M2760Kubias JosefTJ Sokol HK0500:04:0892,76
4Z2849Frejvaldová BarboraSK Dobruška z.s.0500:04:0991,92
5Z2950Hamplová TerezaISCAREX Junior team ČT0500:04:1091,09
5M21082Jakubský TomášSokol Nová Paka0600:04:1289,42
6M211376Souček OndřejTJ Maratonstav Úpice0600:04:1388,58
6M21179Bureš JosefISCAREX Junior team ČT0600:04:1388,58
6Z21348Ficencová BarboraTJ Sokol Náchod0600:04:1586,91
6Z21376Voborníková MarieTJ Sokol Jaroměř0500:04:1586,91
8Z21551Havlíčková AnnaTJ Sokol HK0500:04:2181,89
8M21691Nagy AdamTJ Sokol Jaroměř0600:04:2281,06
9Z21744Ducháčová EmaTJ Sokol HK0600:04:2479,39
10Z218351Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team ČT0500:04:2776,88
11Z219383Hurdálková MaruTriatlon Trutnov0600:04:2876,04
9M22087Málek Marektj sokol kolín IV0500:04:2975,21
9M22081Horáček VáclavTJ Sokol Kolin0500:04:2975,21
11M22296Topinka JonášActivity Lanškroun0500:04:3173,54
12Z22353Hejzlarová AnetaTJ Sokol Jaroměř0500:04:3272,70
12M22385Kutík RichardTJ Sokol Jaroměř0600:04:3272,70
13Z22574Václavková EliškaSK Dobruška z.s.0500:04:3669,36
14Z226339Šrůtková NikolaTJ Sokol Nový Hrádek0500:04:3966,85
15Z22746Dvořáková TerezaTJ Sokol Praha Královské Vinohrady0600:04:4264,35
16Z22854Jelínková MagdalenaSokol Kolín atletika0500:04:4363,51
13M22890Mogg DavidTJ Sokol Praha Královské Vinohrady0600:04:4363,51
17Z23045Dvořáková KláraSK Dobruška z.s.0600:04:4859,33
14M23194Šrytr DominikTJ Sokol Hradec Králové0500:04:4958,50
18Z23267Olivová ValentýnaTJ Sokol Kolín-atletika0600:04:5156,82
19Z23355Jindřišková LucieSokol Velké Hamry0600:04:5255,99
19Z23369Prokšová KateřinaSokol Nová Paka0500:04:5255,99
21Z23570Řehounková KláraTJ Sokol HK0500:04:5454,32
15M23584Kopecký VojtěchTJ Sokol Jaroměř0600:04:5454,32
16M23799Všetečka AdamZŠ Náměšť nad Oslavou, Husova0500:04:5553,48
22Z23847Fejová ViktorieSK Dobruška z.s.0600:04:5652,65
17M239394Štefko ViktorTJ Sokol Hradec Králové0600:04:5950,14
23Z24059Kopecká AdélaTJ Sokol Jaroměř0600:05:0346,80
18M240367Dioszegi ImrichTJ Sokol Hradec Králové0600:05:0346,80
24Z242379Škodová JohanaSK Nové Město nad Metují0600:05:0644,29
25Z24361Kudrnáčová LindaTJ Sokol Jaroměř0500:05:0842,62
25Z24362Lemfeldová AnnaTJ Sokol HK0500:05:0842,62
27Z24564Machová JolanaBruslarsky klub Dr.Jaroslava Hainze0500:05:2131,75
19M24677Bedroš MartinJaroměř0500:05:2627,58
20M247396Dvořák DanielTJ Sokol Jaroměř0600:05:2925,07
28Z24871Stádlerová MichaelaSokol Velké Hamry0600:05:3222,56
29Z24952Havlíčková TerezaTJ Sokol HK0600:05:4313,37
21M25083Jánský JosefTJ Sokol Jaroměř0500:05:498,36
30Z25175Vildomcová NelaTJ Sokol Dalešice0600:05:525,85
22M25288Marek OndřejTJ Sokol Jaroměř0600:05:535,01
22M25278Braun OndřejZŠ Náměšť nad Oslavou, Husova0500:05:535,01
24M25497Vavřín JaromírTJ Sokol Jaroměř0600:06:083,00
31Z255393Lebedová Anna-0600:06:123,00
32Z25665Matušincová AnnaTJ Sokol HK0500:06:403,00

Trať 1,37 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z31137Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:05:19103,09
2Z32140Tobišková KarolínaTJ Sokol Jaroměř0300:05:22101,23
3Z33134Pleskačová NatálieTJ Sokol Kolín-atletika0300:05:3195,68
4Z34144Vlková AndreaSokol Kolín atletika0400:05:4288,89
5Z35128Mertlíková EliškaTJ Sokol Jaroměř0300:05:4487,65
6Z36125Marková BarboraTJ Sokol HK0400:05:4785,80
7Z37104Burešová MarkétaISCAREX Junior team ČT0400:05:5083,95
8Z38121Křížová MartinaTJ Sokol Dalešice0300:05:5481,48
9Z39100Adamcová VanessaTJ Sokol Kolín-atletika0300:05:5879,01
9Z39110Dubská BarboraTJ Sokol Skuhrov0300:05:5879,01
11Z311113Hroudová VendulaTJ Sokol Kolín-atletika0400:05:5978,40
12Z312132Pavlíková EliškaTj Sokol Kolín-atletika0300:06:0276,54
13Z313116Jakubská BeátaTJ Sokol Jaroměř0400:06:0574,69
14Z314111Fridrichová AlenaTJ Sokol Kolín-atletika0300:06:0773,46
15Z315101Balátová AgátaSokol Kolín atletika0400:06:0872,84
16Z316120Křížová HanaSokol Nová Paka0300:06:1270,37
16Z316357Zahradníková LindaTJ Sokol Studenec0300:06:1270,37
18Z318135Prouzová TerezaTJ Sokol Jaroměř0400:06:1568,52
19Z319114Hroudová ViktorieTJ Sokol Kolín-atletika0400:06:1767,28
20Z320115Chladová EliškaTJ Sokol HK0300:06:1866,67
21Z321126Matulová JulieSK Dobruška z.s.0400:06:1966,05
22Z322368Chvátilová JohanaTJ Sokol Hradec Králové0400:06:2164,81
22Z322103Brožková KateřinaTJ Sokol Skuhrov0400:06:2164,81
22Z322102Bašková ZuzanaTJ Sokol Jaroměř0400:06:2164,81
25Z325122Kurfiřtová NatalieTJ Sokol Skuhrov0300:06:2363,58
26Z326350Věchtová NatálieTJ Sokol Nová Paka0400:06:2462,96
27Z327133Pechová BarboraZŠ Náměšť nad Oslavou, Husova0400:06:2761,11
28Z328109Davidová VeronikaSmiřice0400:06:3059,26
29Z329142Valentová KatkaTJ Sokol Jaroměř0400:06:3357,41
30Z330117Jenčová VeronikaSokol Velké Hamry0400:06:3655,56
31Z331107Černá AlžbětaSokol Kolín atletika0400:06:3854,32
32Z332131Patočková EvaTJ Sokol Jaroměř0400:06:5146,30
33Z333108Davídková SofieTJ Lokomotiva Trutnov0300:06:5643,21
33Z333371Kadlecová AmélieTJ Sokol Hradec Králové0300:06:5643,21
35Z335136Sázavská TerezaTJ Sokol Dalešice0300:07:0537,65
36Z336408Minaříková EliškaAtletika Jaroměř0400:07:1034,57
37Z337119Krupičková NatálieTJ Sokol Dalešice0400:07:1531,48
38Z338129Mikanová EmaTJ Sokol HK0300:07:1630,86
39Z339123Kuželková AnnaTJ Sokol Jaroměř0300:07:2326,54

Trať 2,07 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31159Chaloupský JakubTJ Sokol HK0300:08:05111,77
1Z42202Sádlová AdélaSK Nové Město nad Metují0100:08:32103,71
2Z43361Chrástová TerezaTJ Sokol Studenec0200:08:4598,72
3Z44397Tůmová KateřinaTJ Dvůr Králové nad Labem0100:08:4897,57
2M35359Militký MatyášSokol Studenec0300:08:4994,70
3M36392Vebr DominikISCAREX Junior team ČT0300:08:5293,53
4M37157Hurdálek RobertTJ Lokomotiva Trutnov0300:08:5691,98
5M38147Cilich MiroslavSokol Velké Hamry0300:09:0588,49
4Z49333Radoňská LindaTJ Sokol Kolín Atletika0200:09:0889,90
5Z410190Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:09:0989,52
6M311395Žačok JakubLokomotiva Trutnov0400:09:1285,77
6Z412398Jebavá KateřinaTJ Dvůr Králové0100:09:1487,60
7M313410Urbánek MatyášSK Týniště nad Orlicí0300:09:2381,50
8M314146Brůna JakubSokol Velké Hamry0300:09:2481,11
7Z415200Pourová AlžbětaTJ Sokol Jaroměř0200:09:2583,39
9M316150Dítě MarekTJ Sokol Jaroměř0400:09:3278,01
10M317173Mogg MatyášTJ Sokol Praha Královské Vinohrady0400:09:3377,62
8Z418387Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:09:4077,64
11M319177Preissler TomášSokol Skuhrov0300:09:4174,51
11M319151Fiala MartinJosefov0300:09:4174,51
13M321141Tvrzník AntonínSokol Kolín atletika0400:09:4373,74
9Z422205Szelkeová AdélaTJ LOKO TRUTNOV0200:09:4476,10
14M323182Štefko ŠtěpánTJ Sokol HK0400:09:4672,57
14M323168Kvapil LukášTJ Sokol Jaroměř0400:09:4672,57
16M325162Jahelka VítHCM Jaroměř0400:09:4871,80
10Z426187Breitrová AdélaSK NMMET0200:09:4974,19
17M327404Šimůnek JanISCAREX Junior team ČT0300:09:5071,02
18M328167Krejza TomasTJ Sokol HK0400:09:5170,63
19M329171Mach MatyášHCM Jaroměř0300:09:5270,25
11Z430206Vavřačová AnežkaTJ Sokol Skuhrov0200:10:0169,58
20M331158Hůza JakubTJ Sokol HK0300:10:1262,48
21M332170Macků DominikTJ Sokol Dalešice0400:10:1362,10
22M333176Potoček VojtěchTJ Sokol Jaroměř0400:10:1561,32
23M334166Krejčí OndřejTJ Sokol HK0300:10:1860,16
24M335153Gonda PavelTJ Sokol HK0300:10:1959,77
12Z436188Břečková AnetaSokol Velké Hamry0200:10:2161,92
25M337165Kalina ŠtěpánTJ Sokol HK0300:10:3055,50
13Z438204Svobodová ŽanetaTJ Sokol Dalešice0100:10:3257,70
26M339172Miro KryštofTJ Sokol HK0300:10:3354,33
27M340163Jindřišek JiříSokol Velké Hamry0400:10:4948,12
28M341164Jirman PetrTJ Sokol HK0400:10:5745,02
14Z442195Kořánová AnetaTJ Sokol HK0100:11:0744,28
15Z443201Příhodová MichaelaTJ Sokol HK0100:11:1242,36
16Z444372Šrámová EliškaTJ Sokol Hradec Králové0200:11:1341,98
17Z445207Vlasáková LucieTJ Sokol Jaroměř0200:11:1441,60
18Z446197Nikodýmová DenisaTJ Sokol Skuhrov0200:11:2836,23
29M347152Filandr LukášSokol Jaroměř0400:11:3131,82
30M348145Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:11:4127,94
31M349156Horák PavelSokol Velké Hamry0400:11:4227,55
19Z450189Davidová MichaelaSmiřice0200:11:4728,95
20Z451203Slavíčková MiroslavaTJ Sokol Jaroměř0200:12:0023,96
21Z452191Hecko VanesaTJ Sokol Skuhrov0200:12:0322,81
32M353178Rejsek BenediktTJ Sokol HK0400:12:0518,63
22Z454199Patočková JanaTJ Sokol Jaroměř0100:12:1219,36
33M355160Izák MatyášTJ Sokol Jaroměř0400:12:1713,97
34M356149Čech OndřejTJ Sokol Jaroměř0400:12:2012,81
35M357179Schőniger MatějHCM Jaroměř0400:12:2212,03
36M358174Netolický DenisHCM JAROMĚŘ0400:12:2311,64
23Z459192Hodovalová NellaTJ Sokol HK0200:12:3510,54
24Z460196Křížová EliškaTJ Sokol Jaroměř0100:13:023,00
25Z461194Kašparová NicolaJaroměř0100:13:063,00
37M362148Čáp PetrSK atletika Dobruška0400:13:163,00
38M363175Otčenáš AdamTJ Sokol HK0400:13:203,00
39M364184Urlich DominikHCM Jaroměř0400:13:223,00
26Z465186Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:13:243,00
40M366181Souček LukášHCM Jaroměř0400:13:323,00
27Z467342Holá LucieTJ Sokol Nový Hrádek0100:13:373,00

Trať 2,39 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41384Boháč BonifácAC Choceň0100:08:49104,07
2M42208Bárta PetrTJ Sokol Jetřichov u Broumova0100:09:00100,00
3M43358Štefan VítTJ Sokol Studenec0200:09:1195,93
4M44366Hai HonzaActivity Lanškroun0100:09:2889,63
5M45227Raitmajer LukášZŠ Náměšť nad Oslavou, Husova0200:09:3885,93
6M46389Gregora FilipActivity Lanškroun0200:09:4583,33
1Z57233Čerenkova PetraTJ Sokol Hradec Králové9900:09:48110,42
7M48214Hradecký VojtěchTJ Sokol Jaroměř0100:09:5480,00
8M49216Jirásko SebastianSokol Nová Paka0100:09:5778,89
9M410225Podnecký TomášTJ Sokol Kolín - atletika0100:10:0476,30
2Z511331Doudová KateřinaTJ Sokol Kolín9900:10:05104,94
10M412220Krivčik FilipSK NMMET0200:10:3465,19
11M413230Šponer JanTJ Sokol Jaromeř0100:10:4162,59
12M414222Lanžhotský VojtěchTJ Sokol HK0200:10:5358,15
13M415400Nývlt MatyášLoko Trutnov0200:10:5856,30
14M416232Vrbata DavidSokol Nová Paka0100:11:0354,44
3Z517235Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:11:0884,63
15M418226Prokeš AdamSokol Nová Paka0100:11:0952,22
16M419211Čáp RadekSK atletika Dobruška0200:11:4140,37
17M420341Šrůtek OndřejTJ Sokol Nový Hrádek0200:12:1228,89
18M421370Ježek RadimTJ Sokol Hradec Králové0100:12:1727,04
19M422343Holý LukášTJ Sokol Nový Hrádek0100:12:4815,56
4Z523415Cejnarová EliškaTJ Sokol Jaroměř9900:12:4952,07
5Z524236Vokálová MichaelaTJ Sokol Jaroměř0000:13:2739,82
20M425413Polák RobinSokol Jaroměř0100:13:443,00

Trať 3,76 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1250Mlynář VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:12:46105,01
2MJ2407Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:12:58101,95
3MJ3411Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:13:3393,04
4MJ4251Wolf FilipTJ Sokol Frýdštejn9700:13:4490,24
5MJ5249Křeček JiříSokol-Kolín Atletika9800:13:5188,46
6MJ6245Bárta MartinSK Nové Město nad Metují9800:14:1083,62
1M57386Gregora JanActivity Lanškroun0000:14:18105,00
7MJ8402Červený MatějLoko Trutnov9700:14:2679,55
8MJ9246Dudáš OndřejTj Sokol Kolín -atletika9700:14:3178,28
2M510237Břečka DominikSokol Velké Hamry9900:14:4499,09
3M511403Hrůča VojtěchTJ Sokol Hradec Králové9900:14:5895,91
4M512401Mác PřemyslLoko Trutnov0000:15:3288,18
5M513418Kábrt LukášLoko Trutnov0000:16:0281,36
1ZJ14244Marková VeronikaSokol Lhota Červený Kostelec9800:16:10112,14
6M515240Hájek VáclavSK atletika Dobruška0000:16:3174,77
7M516243Rishko VadymSokol Skuhrov0000:16:3374,32
2ZJ17417Kalousová TerezaÚstí nad Orlicí9800:17:1898,97
8M518241Miler AdamTJ Sokol Jaroměř0000:18:0054,55
9M519242Porubek OndřejTJ Sokol Jaroměř0000:18:0653,18
3ZJ20332Filounová AdélaTJ Sokol Kolín9700:18:1088,90
4ZJ21385Gregorová LenkaActivity Lanškroun9800:20:3660,62
10M522239Frynta VilémTJ Sokol Jaroměř0000:22:463,00

Trať 4,78 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1260Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:18:42122,98
1ZA2449Khýrová AnetaRed Point - Eleven Team9300:20:02125,38
2ZB3268Tobišková TerezaAtletika Žamberk7700:20:44103,73
1ZC4445Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:21:00128,88
2ZA5261Mikešová JanaSokol Nová Paka9100:22:40102,42
1ME6435Leszkow PetrMK Hlinsko4400:23:47121,14
3ZB7405Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:23:5773,28
2ZC8425Jetmarová EsterSokol Hylváty7000:25:3791,26
3ZA9442Kociánová KarolínaKvasiny9200:26:0872,20
1ZD10270Vacková HanaSokol Starkoč5600:26:32102,81
4ZA11263Retková Kristina-8200:26:4666,68
2ZD12266Šlechtová MarieTJ Sokol Jaroměř5200:26:5899,59
3ZC13264Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:27:0179,86
5ZA14452Kubasová LeonaMaratonstav Úpice9600:27:1163,05
3ZD15256Hellerová HanaHradec Králové6100:27:1497,61
4ZC16259Krumphanzlová EvaOdolov7100:27:3874,83
2ME17273Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:27:3992,06
3ME18453Pšenička JiříPardubice4600:28:2186,80
4ME19272Jelínek MatějČernilov4200:28:3285,42
4ZD20429Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:29:1682,49
4ZB21254Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:29:3919,33
5ZB22262Pavlíčková LenkaSlow Climbers8000:30:1114,28
5ZC23267Šternerová HanaHradec Králové6300:30:1952,97
5ME24450Marek JiříVysoké Mýto4300:31:1564,99
5ZD25438Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:31:3765,03
6ZC26427Friebelová EvaTJ Maratonstav Úpice6200:32:0238,98
6ZD27257Jelínková MagdalenaČernilov4500:33:1353,14
7ZD28255Cupalová EvaTJ Sokol Bučovice4700:33:3949,92
8ZD29258Jirásková VěraPrdlavka Modřice5500:34:2743,97
6ME301927Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2700:59:033,00

Trať 9,56 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1295Miřejovský JiříTJ Sokol Ústí nad Orlicí7900:35:22110,28
1MB2286Hejl RadekKrálíky7200:37:26104,78
2MA3288Hurdálek RobertTJ Lokomotiva Trutnov7800:38:0395,89
2MB4275Berka LuděkAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:38:19100,17
1MC5439Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:38:24107,76
3MA6378Křeček JiříSokol Kolín9600:38:2693,83
3MB7432Mrklovský MiroslavSokol Kameničná7200:39:1895,05
4MA8293Krunčík PavelSpartak Rychnov nad Kněžnou8500:39:3887,39
2MC9298Osoba MartinLokomotiva Meziměstí6500:40:1898,25
5MA10436Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:40:2083,64
3MC11437Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:41:0993,99
4MB12292Krumphanzl ErikOdolov7500:41:2284,27
5MB13280Doucha JiříHvězda Pardubice7100:41:3982,79
6MB14406Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:41:4182,62
1MD15428Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:42:03104,47
7MB16277Bureš MartinČeská Třebová7400:42:0880,27
6MA17451Kubasa JiříMaratonstav Úpice7700:42:2472,55
7MA18448Borůvka JakubJaroměř9000:42:2672,37
8MA19291Kovařík RadovanHumbuk team8500:42:3471,66
4MC20274Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:42:3886,57
2MD21441Doležal LubošCyklo Tony Náchod5400:43:0899,43
5MC22305Šolc VítězslavBKL Machov5700:43:3581,81
3MD23414Jirásek MiroslavSDH Pavlišov4700:43:5196,10
9MA24282Firkušný MartinSmiřice8200:44:1862,36
10MA25296Nováček MartinZŠ Náměšť nad Oslavou, Husova8800:45:0158,52
8MB26346Bechyně RadekSokol Kolín6700:45:3562,28
11MA27301Pešta MartinBakako Nová Paka7800:45:4154,94
12MA28454Kubina JakubTJ Sokol Jaroměř8300:46:0752,62
6MC29284Hanyš OldřichSokol Frýdštejn5900:46:1368,63
9MB30278David VáclavSmiřice7400:46:2957,58
10MB31388Móczár Josef-7600:47:3651,76
4MD32306Švec MiroslavSokol Potštejn5200:47:4378,12
13MA32433Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:47:4344,03
7MC34300Pavelka RadekJičín6600:49:0854,03
11MB35276Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:49:1643,07
5MD36283Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:49:5268,12
6MD37457Krajč ZdeněkSdružení veteránů5400:50:0367,27
14MA38302Pondělíček RadkoSK Hořovice8200:50:0531,34
15MA39456Kubina AdamTJ Sokol Jaroměř8400:52:0520,61
16MA40285Hašek PetrTJ Sokol Jaroměř8700:53:4811,40
12MB41308Wotke JiříSlow Climbers7500:57:443,00
17MA42299Pavelka MichalJičín8900:59:413,00

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1295Miřejovský JiříTJ Sokol Ústí nad Orlicí7900:35:22108,57
2MB2286Hejl RadekKrálíky7200:37:2697,38
3MA3288Hurdálek RobertTJ Lokomotiva Trutnov7800:38:0394,05
4MB4275Berka LuděkAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:38:1992,60
5MC5439Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:38:2492,15
6MA6378Křeček JiříSokol Kolín9600:38:2691,97
7MB7432Mrklovský MiroslavSokol Kameničná7200:39:1887,28
8MA8293Krunčík PavelSpartak Rychnov nad Kněžnou8500:39:3885,48
9MC9298Osoba MartinLokomotiva Meziměstí6500:40:1881,87
10MA10436Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:40:2081,69
11MC11437Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:41:0977,27
12MB12292Krumphanzl ErikOdolov7500:41:2276,09
13MB13280Doucha JiříHvězda Pardubice7100:41:3974,56
14MB14406Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:41:4174,38
15MD15428Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:42:0372,40
16MB16277Bureš MartinČeská Třebová7400:42:0871,94
17MA17451Kubasa JiříMaratonstav Úpice7700:42:2470,50
18MA18448Borůvka JakubJaroměř9000:42:2670,32
19MA19291Kovařík RadovanHumbuk team8500:42:3469,60
20MC20274Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:42:3869,24
21MD21441Doležal LubošCyklo Tony Náchod5400:43:0866,53
22MC22305Šolc VítězslavBKL Machov5700:43:3564,10
23MD23414Jirásek MiroslavSDH Pavlišov4700:43:5162,65
24MA24282Firkušný MartinSmiřice8200:44:1860,22
25MA25296Nováček MartinZŠ Náměšť nad Oslavou, Husova8800:45:0156,34
26MB26346Bechyně RadekSokol Kolín6700:45:3553,27
27MA27301Pešta MartinBakako Nová Paka7800:45:4152,73
28MA28454Kubina JakubTJ Sokol Jaroměř8300:46:0750,38
29MC29284Hanyš OldřichSokol Frýdštejn5900:46:1349,84
30MB30278David VáclavSmiřice7400:46:2948,40
31MB31388Móczár Josef-7600:47:3642,35
32MA32433Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:47:4341,72
32MD32306Švec MiroslavSokol Potštejn5200:47:4341,72
34MC34300Pavelka RadekJičín6600:49:0834,06
35MB35276Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:49:1633,33
36MD36283Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:49:5230,09
37MD37457Krajč ZdeněkSdružení veteránů5400:50:0329,09
38MA38302Pondělíček RadkoSK Hořovice8200:50:0528,91
39MA39456Kubina AdamTJ Sokol Jaroměř8400:52:0518,09
40MA40285Hašek PetrTJ Sokol Jaroměř8700:53:488,80
41MB41308Wotke JiříSlow Climbers7500:57:443,00
42MA42299Pavelka MichalJičín8900:59:413,00

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1260Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:18:42111,32
2ZA2449Khýrová AnetaRed Point - Eleven Team9300:20:0297,87
3ZB3268Tobišková TerezaAtletika Žamberk7700:20:4490,81
4ZC4445Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:21:0088,12
5ZA5261Mikešová JanaSokol Nová Paka9100:22:4071,30
6ZB7405Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:23:5758,35
7ZC8425Jetmarová EsterSokol Hylváty7000:25:3741,54
8ZA9442Kociánová KarolínaKvasiny9200:26:0836,32
9ZD10270Vacková HanaSokol Starkoč5600:26:3232,29
10ZA11263Retková Kristina-8200:26:4629,93
11ZD12266Šlechtová MarieTJ Sokol Jaroměř5200:26:5827,91
12ZC13264Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:27:0127,41
13ZA14452Kubasová LeonaMaratonstav Úpice9600:27:1125,73
14ZD15256Hellerová HanaHradec Králové6100:27:1425,22
15ZC16259Krumphanzlová EvaOdolov7100:27:3821,19
16ZD20429Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:29:164,71
17ZB21254Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:29:393,00
18ZB22262Pavlíčková LenkaSlow Climbers8000:30:113,00
19ZC23267Šternerová HanaHradec Králové6300:30:193,00
20ZD25438Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:31:373,00
21ZC26427Friebelová EvaTJ Maratonstav Úpice6200:32:023,00
22ZD27257Jelínková MagdalenaČernilov4500:33:133,00
23ZD28255Cupalová EvaTJ Sokol Bučovice4700:33:393,00
24ZD29258Jirásková VěraPrdlavka Modřice5500:34:273,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód