Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Jarní hodinovka na dráze

13.4.2016, středa

Propozice závodu

  • název závodu: Jarní hodinovka na dráze
  • datum konání: 13.4.2016
  • zobrazeno již 29x
  • místo konání: Městský atletický stadión v Pardubicích na Dukle
  • GPS: 50.02204N, 15.76418E

Sociální sítě

Místo konání

Městský atletický stadión v Pardubicích na Dukle
16:00 - 17:30 hodin

Přihlášky

na místě od 15:00 hodin

Startovné

60 Kč

Popis tratě

atletická dráha; výkony budou zaneseny do oficiálních tabulek ČAS

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

RNDr. Jan Zajíc, CSc.
tel. 466 304 881

Propozice pořadatele ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.hvezda-pardubice.cz

E-mailová adresa

hvezda-pardubice@seznam.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži (trať Hodinovka)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA18Skřivánek PavelLIAZ Jablonec nad Nisou8516 645,00 m111,63
2MA25Hejl RadekKrálíky7216 146,00 m114,89
3MA37Rokyta PavelChvaletice7915 297,00 m94,49
4MA46Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8715 249,00 m93,88
5MA51Doucha JiříHvězda Pardubice7114 972,00 m99,27
6MA62Krunčík PavelSpartak Rychnov nad Kněžnou8514 970,00 m90,33
7MA83Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM5914 560,00 m105,67
8MA99Jakeš JosefSK OB Týniště nad Orlicí6514 265,00 m101,51
9MA1012Jirák RomanBřehy u Přelouče7513 963,00 m85,84
10MA114Mrklovský MiroslavSokol Kameničná7213 754,00 m83,06
11MA1211Novák PavelKRB Chrudim8113 748,00 m74,80
12MA138Šimonek PavelHvězda Pardubice6613 650,00 m92,82
13MA165Hruban JanČeská Třebová6613 050,00 m84,34
14MA179Kraus VáclavCyklokraus Přelouč6412 153,00 m71,67
15MA183Popelka MiloslavHradec Králové6011 893,00 m68,00
16MA191Borek PetrBrzdy Horní Čermná7011 800,00 m57,05
17MA206Leszkow PetrMK Hlinsko4411 131,00 m100,00
18MA2110Kubias OndřejPardubice7411 023,00 m46,71
19MA222Krátký JosefHvězda Pardubice6510 163,00 m43,56
20MA234Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5510 113,00 m100,00
-MA-7Jureček MichalISCAREX Česká Třebová96DNF-
Ženy (trať Hodinovka)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA710Kozáková DenisaHvězda Pardubice7914 947,00 m100,00
2ZA1414Krátká AnnaHvězda Pardubice6913 412,00 m129,11
3ZA1515Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7013 095,00 m123,70
4ZA2413Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová489 263,00 m100,00
5ZA2516Hrdá PavlínaPřelouč698 616,00 m47,19
Trať Hodinovka
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA18Skřivánek PavelLIAZ Jablonec nad Nisou8516 645,00 m111,63
2MA25Hejl RadekKrálíky7216 146,00 m114,89
3MA37Rokyta PavelChvaletice7915 297,00 m94,49
4MA46Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8715 249,00 m93,88
5MA51Doucha JiříHvězda Pardubice7114 972,00 m99,27
6MA62Krunčík PavelSpartak Rychnov nad Kněžnou8514 970,00 m90,33
1ZA710Kozáková DenisaHvězda Pardubice7914 947,00 m100,00
7MA83Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM5914 560,00 m105,67
8MA99Jakeš JosefSK OB Týniště nad Orlicí6514 265,00 m101,51
9MA1012Jirák RomanBřehy u Přelouče7513 963,00 m85,84
10MA114Mrklovský MiroslavSokol Kameničná7213 754,00 m83,06
11MA1211Novák PavelKRB Chrudim8113 748,00 m74,80
12MA138Šimonek PavelHvězda Pardubice6613 650,00 m92,82
2ZA1414Krátká AnnaHvězda Pardubice6913 412,00 m129,11
3ZA1515Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7013 095,00 m123,70
13MA165Hruban JanČeská Třebová6613 050,00 m84,34
14MA179Kraus VáclavCyklokraus Přelouč6412 153,00 m71,67
15MA183Popelka MiloslavHradec Králové6011 893,00 m68,00
16MA191Borek PetrBrzdy Horní Čermná7011 800,00 m57,05
17MA206Leszkow PetrMK Hlinsko4411 131,00 m100,00
18MA2110Kubias OndřejPardubice7411 023,00 m46,71
19MA222Krátký JosefHvězda Pardubice6510 163,00 m43,56
20MA234Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5510 113,00 m100,00
4ZA2413Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová489 263,00 m100,00
5ZA2516Hrdá PavlínaPřelouč698 616,00 m47,19
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA18Skřivánek PavelLIAZ Jablonec nad Nisou8516645,00 m107,68
2MA25Hejl RadekKrálíky7216146,00 m101,46
3MA37Rokyta PavelChvaletice7915297,00 m90,86
4MA46Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8715249,00 m90,26
5MA51Doucha JiříHvězda Pardubice7114972,00 m86,81
6MA62Krunčík PavelSpartak Rychnov nad Kněžnou8514970,00 m86,78
7MA83Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM5914560,00 m81,67
8MA99Jakeš JosefSK OB Týniště nad Orlicí6514265,00 m77,99
9MA1012Jirák RomanBřehy u Přelouče7513963,00 m74,22
10MA114Mrklovský MiroslavSokol Kameničná7213754,00 m71,61
11MA1211Novák PavelKRB Chrudim8113748,00 m71,54
12MA138Šimonek PavelHvězda Pardubice6613650,00 m70,31
13MA165Hruban JanČeská Třebová6613050,00 m62,83
14MA179Kraus VáclavCyklokraus Přelouč6412153,00 m51,63
15MA183Popelka MiloslavHradec Králové6011893,00 m48,39
16MA191Borek PetrBrzdy Horní Čermná7011800,00 m47,23
17MA206Leszkow PetrMK Hlinsko4411131,00 m38,88
18MA2110Kubias OndřejPardubice7411023,00 m37,54
19MA222Krátký JosefHvězda Pardubice6510163,00 m26,81
20MA234Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5510113,00 m26,18
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA710Kozáková DenisaHvězda Pardubice7914947,00 m116,34
2ZA1414Krátká AnnaHvězda Pardubice6913412,00 m94,12
3ZA1515Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7013095,00 m89,54
4ZA2413Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová489263,00 m34,07
5ZA2516Hrdá PavlínaPřelouč698616,00 m24,71

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód