hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Běh Javorkou

23.4.2016, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh Javorkou
  • datum konání: 23.4.2016
  • zobrazeno již 337x
  • místo konání: Česká Třebová, park Javorka
  • GPS: 49.8990422N, 16.4370706E
  • pořadatel: ČTBK ISCAREX Česká Třebová

Sociální sítě

Místo konání

Městský park Javorka, Česká Třebová
9:30 - 11:30 hodin

Přihlášky

na místě od 8:30 hodin

Startovné

50 Kč
lidový běh 20 Kč

Popis tratě

zvlněná okruhová trať po parkových cestách, šotolina, dlažba

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Ing. Aleš Stránský
tel. 724 213 134

Plakát ve formátu JPG

Informace k závodu ve formátu PDF

E-mailová adresa

ales.stransky@vda.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
22.4.2017Běh Javorkou252
25.4.2015Běh Javorkou256
26.4.2014Běh Javorkou233
27.4.2013Běh Javorkou248
28.4.2012Běh Javorkou243
30.4.2011Běh Javorkou280
2.5.2010Běh Javorkou298
3.5.2009Běh Javorkou311
4.5.2008Běh Javorkou294
6.5.2007Běh Javorkou255
7.5.2006Běh Javorkou320
23.4.2005Běh Javorkou305
2.5.2004Běh Javorkou82
4.5.2003Běh Javorkou291
21.4.2002Běh Javorkou298
22.4.2001Běh Javorkou260
30.4.2000Běh Javorkou 2000206
1.5.1999Běh Javorkou159
1.5.1998Javorka 98 4. ročník25
1.5.1997Javorka 97 3. ročník49
1.5.1996Javorka 96 2. ročník5

Statistika závodu Běh Javorkou

  • ročníků: 22
  • závodníků na všech ročnících: 4670

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Vacek Martin6919
Keprtová Miloslava4819
Hübl Radek8818
Stránská Adéla9116
Sadílek Ota4616
Nechvíl Petr9115
Horáček Michal7515
Vondra Vojtěch9815
Šimůnek Jan8214
Kalous Petr7714
Jirásková Eva6414
Stránská Michaela9713
Šimůnek Jan4913
Červ Miloslav5013
Ducháček Bedřich5912
Razým Jan5712
Bielčik Jindřich4011
Smoláková Valérie9311
Sontáková Lenka9111
Borková Agáta0211
Borek Viktor0411
Matyášová Jana6511
Čechal Jaroslav6111
Kebrle Milan7511
Frydrychová Eliška0111
Borek Petr7011
Vytlačilová Lenka8411
Šimůnek Jan0311
Smolák Petr9411
Záveský Filip9311
Gregora Filip0210
Burešová Markéta0410
Klášterecký Tomáš8110
Martincová Kristýna9310
Vinduška Petr9310
Šafář Jaroslav5110
Smoláková Alexandra9810
Dušková Lenka8010
Černá Kristýna9310
Klaclová Šárka9310
Jirásková Bára919
Gregorová Monika009
Dobšíček Pavel809
Dudek Milan919
Wendlig Miroslav539
Pilgr Luděk769
Sejkorová Lenka639
Smolák Bedřich039
Kubelka Tomáš939
Hajzlerová Jana669

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 2011 a ml. (200 m) (trať 0,2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C11108Ryšavý JáraČeská Třebová1100:00:38-
2C1297Brusenbauch AlanSKI Klub Česká Třebová1100:00:39-
3C1342Hruška JakubTJ Dlouhá Třebová1100:00:42-
4C16116Hyška VáclavPraha - Vinoř1200:00:45-
5C1767Razým MatyášVencl Tým Ústí nad Orlicí1100:00:47-
6C1817Dobroucký TomášÚstí nad Orlicí1100:00:47-
7C1932Kouba RadimRybník1100:00:51-
8C11234Kašpar DavidDlouhá Třebová1200:00:55-
9C113123Škoda JiříÚstí nad Labem1200:00:56-
10C119133Horáček FilipČeská Třebová1300:01:45-
11C120159Petráž Jiří-1400:01:50-
12C121158Flídr Nikolas-1400:02:09-

Děvčata 2011 a ml. (200 m) (trať 0,2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D1459Němcová NatálieLitomyšl1100:00:43-
2D152Bartošová VeronikaMŠ Dolní Újezd1100:00:44-
3D11070Kubátová AnnaČeská Třebová1100:00:52-
4D111148Gregorová JanaLanškroun1100:00:53-
5D114138Coufalová AnetkaTJ Sokol Jehnědí1200:01:09-
6D115132Horáčková KláraČeská Třebová1300:01:18-
7D116113Barvínková EliškaLetohrad1300:01:22-
8D11757Brychtová KristýnaCerekvice nad Loučnou1300:01:23-
9D118136Jirásková LilianaBBB Team1300:01:31-
10D122137Coufalová DenisaTJ Sokol Jehnědí1400:02:17-
11D12337Preislerová Viola ŽofieISCAREX Česká Třebová1400:02:28-
12D124157Dufková MarieISCAREX junior team ČT1300:02:37-

Žáci 09-10 (350 m) (trať 0,35 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2168Resler FilipRC Dětský svět Lanškroun0900:01:19-
2C2293Zářecký MarekČeská Třebová0900:01:22-
3C2376Lebeda ŠtepánÚstí nad Orlicí1000:01:22-
4C2488Trávníček JanTRAFO Team0900:01:23-
5C2648Pirkl VítISCAREX Junior team ČT1000:01:23-
6C21173Miláček LadislavFbK Orlicko Třebovsko0900:01:29-
7C21290Kyncl JakubČeská Třebová0900:01:31-
8C2149Binko LukášČeská Třebová1000:01:33-
9C216117Netušil TobiášLanškroun1000:01:41-
10C217110Topinka TobiášActivity Lanškroun1000:01:41-
11C21874Matyáš MikulášFbK Orlicko Třebovsko0900:01:44-
12C22030Hanik AlexČeská Třebová1000:01:48-
13C22158Arnold TomášČeská Třebová1000:01:49-
14C22282Lána LukášISCAREX Česká Třebová1000:01:53-
15C22499Kovář ŠtěpánSKB Česká Třebová1000:01:57-

Žákyně 09-10 (350 m) (trať 0,35 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2589Trávníčková LindaTRAFO Team0900:01:23-
2D2738Preislerová Agáta NelaISCAREX Česká Třebová0900:01:24-
3D2862Dejdarová TerezaRCR Bike Team Česká Třebová1000:01:25-
4D2956Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:01:25-
5D21033Koubová ElenISCAREX Česká Třebová0900:01:26-
6D21364Fliedrová AdélaF Bike klub Sádek1000:01:33-
7D215100Pilgrová AlexandraOB Česká Třebová0900:01:37-
8D21960Konečná NellyČeská Třebová1000:01:47-
9D22314Typlová JohanaOrel Česká Třebová1000:01:55-
10D225114Frimlová PavlínaČeská Třebová1000:02:01-
11D22611Štěpánová EvaSokol Česká Třebová0900:03:41-

Žáci 07-08 (450 m) (trať 0,45 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M11104Bryška TomášTJ Svitavy0700:01:24105,50
2M1246Kumpošt RadovanISCAREX Junior team ČT0800:01:26100,55
3M1361Němec JakubLitomyšl0700:01:2993,95
4M147Motyčka MatyášISCAREX Junior team ČT0800:01:3092,96
5M1655Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:01:3190,26
6M171Mazura Tomáš-0700:01:3287,62
7M1928Hanik MaximISCAREX Junior team ČT0700:01:3385,46
8M1123Dvořák MatyášISCAREX Junior team ČT0800:01:3678,65
9M11322Šváb MichalISCAREX Junior team ČT0700:01:3972,22
10M11654Moskva VojtěchPasivity Žamberk0800:01:4069,15
11M11866Razým DanielTJ Dlouhá Třebová0800:01:4362,40
12M11920Třasák ŠtěpánISCAREX Junior team ČT0800:01:4458,52
13M12126Marek PatrikISCAREX Junior team ČT0800:01:4556,43

Žákyně 07-08 (450 m) (trať 0,45 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1596Steklá BarboraTJ Svitavy0800:01:30105,45
2Z1840Čejková KláraISCAREX Junior team ČT0800:01:3398,86
3Z11084Lehká LucieJiskra Ústí nad Oricí0700:01:3495,70
4Z11124Petrová ŠtěpánkaISCAREX Junior team ČT0700:01:3594,80
5Z1145Chládková NikolaActivity Lanškroun0700:01:3985,38
6Z11523Königová TerezaISCAREX Junior team ČT0800:01:4083,50
7Z11798Brusenbauchová NelaSKI Klub Česká Třebová0800:01:4082,19
8Z12087Honzálková AdélaF-BIKE KLUB SÁDEK/Sádek u Poličky0800:01:4571,77
9Z12241Hrušková AnnaTJ Dlouhá Třebová0800:01:4865,36
10Z12316Dobroucká VeronikaÚstí nad Orlicí0700:01:5257,70
11Z12413Kristenová AndreaISCAREX Junior team ČT0700:01:5354,39
12Z12539Broulíková AnežkaISCAREX Junior team ČT0800:01:5549,41
13Z12610Štěpánová AlenaSokol Česká Třebová0700:02:0333,05
14Z127122Sucháčková KarolínaČeská Třebová0800:02:0331,96
15Z12871Šafářová KarolínaSKI Klub Česká Třebová0800:02:1116,11
16Z129128Dolinová KateřinaČeská Třebová0800:02:1114,45

Žáci 05-06 (900 m) (trať 0,9 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M216Boháč PankrácAC Choceň0600:03:04107,65
2M22118Barvínek DanielAtletika Žamberk0600:03:1496,36
3M2377Bureš JosefISCAREX Junior team ČT0600:03:1596,00
4M25111Topinka JonášActivity Lanškroun0500:03:2089,94
5M2894Zářecký MatyášČeská Třebová0600:03:4069,13
6M2925König AntonínISCAREX Junior team ČT0500:03:4168,28
7M210115Špajs PetrDlouhá Třebová0500:03:5058,93
8M211119Tobiáš JáchymTJ Spartak Letohard0600:03:5158,41
9M214147Chmelař KryštofČeská Třebová0600:04:0147,48
10M215101Očenáš JakubSKB Česká Třebová0500:04:0146,88
11M217127Zamastil AndrejAC Vysoké Mýto0500:04:473,00

Žákyně 05-06 (900 m) (trať 0,9 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2436Hamplová TerezaISCAREX Junior team ČT0500:03:18105,70
2Z2653Moskvová AgátaTJ Spartak Letohrad0500:03:24100,07
3Z2752Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team ČT0500:03:3094,23
4Z21280Preislerová Elena MarieISCAREX Česká Třebová0600:03:5471,06
5Z21343Hejlová KateřinaČeská Třebová0600:03:5470,79
6Z216107Kunčárová ZuzanaActivity Lanškroun0500:04:0856,64
7Z218105Chládková TerezaActivity Lanškroun0500:05:023,84

Mladší žáci (1200 m) (trať 1,2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3144Vebr DominikISCAREX Junior team ČT0300:04:10105,53
2M3231Gregor JanISCAREX Junior team ČT0400:04:1899,73
3M35154Kapoun JanAtletika Polička0300:04:2494,74
4M3969Šimůnek JanISCAREX Junior team ČT0300:04:2594,10
5M31295Steklý FrantišekTJ Svitavy0300:04:3288,68
6M3144Vetchý KryštofISCAREX Junior team ČT0400:04:3685,84
7M316106Jadrný TomášISCAREX Junior team ČT0400:04:4082,12
8M317134Habiger PatrikISCAREX Junior team ČT0300:04:4380,37
9M31881Pernfuss VilémISCAREX Junior team ČT0300:04:4876,45
10M320103Vacek MichalISCAREX Junior Česká Třebová0400:05:0067,11
11M321142Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:05:0959,74

Mladší žákyně (1200 m) (trať 1,2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3878Burešová MarkétaISCAREX Junior team ČT0400:04:25104,29
2Z311146Kolářová AdélaISCAREX Česká Třebová0300:04:3299,19
3Z313153Bartoňová AdélaAtletika Polička0300:04:3596,53
4Z315152Červená EliškaDukla Polička0400:04:3894,59

Starší žáci (2400 m) (trať 2,4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M418Boháč BonifácAC Choceň0100:08:09124,19
2M44149Gregora FilipActivity Lanškroun0200:09:06103,77
3M48126Zamastil AlexAC Vysoké Mýto0200:10:3472,04

Starší žákyně (1200 m) (trať 1,2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4372Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:04:21101,82
2Z44150Frydrychová EliškaAC Choceň, spolek0100:04:2499,34
3Z4692Menclíková KateřinaJK Ústí nad Orlicí0100:04:2598,84
4Z47140Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:04:2598,75
5Z419131Derková MartinaActivity Lanškroun0100:04:5277,62
6Z422143Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:05:2651,84

Dorostenci (2400 m) (trať 2,4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M55135Holubář PatrikÚstí nad Orlicí0000:09:28100,00

Dorostenky (1200 m) (trať 1,2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z51091Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:04:28100,00

Junioři 18-19 let (trať 6 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ4198Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:19:51102,00
2MJ6225Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:20:1598,00

Juniorky 18-19 let (trať 6 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ1518Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:21:43120,83
2ZJ42189Kalousová TerezaÚstí nad Orlicí9800:26:4679,17

Muži A 20-39 let (trať 6 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA115Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:18:57106,36
2MA2223Hrdina PavelAK Perná8800:19:05105,03
3MA7176Nechvíl PetrAC Choceň9100:20:4188,61
4MA8203Jor MartinActivity Lanškroun8700:20:4587,95
5MA9185Šilar ZdeněkRunsport8100:20:5286,70
6MA11247Tóth TomášVencl Tým Ústí nad Orlicí9000:21:0784,19
7MA12241Moravec MartinVencl tým Ústí nad Orlicí8400:21:1083,70
8MA14139Havran JanISCAREX Česká Třebová9300:21:2680,94
9MA16217Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:21:5775,71
10MA2675Fliedr JiříF-BIKE KLUB SÁDEK8000:23:5655,33
11MA31237Hartman KarelÚstí nad Orlicí7700:24:3748,30
12MA43183Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:26:5125,51
13MA62180Chaloupka Jan-9000:30:053,00
14MA67240Vaculík MiroslavTJ Svitavy8500:32:553,00

Muži B 40-49 let (trať 6 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB3168Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:19:12108,19
2MB5129Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:19:57100,62
3MB1065Fliedr TomášF-BIKE KLUB SÁDEK/Sádek u Poličky7600:20:5391,19
4MB1327Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:21:1387,93
5MB18141Kašpařík TomášSK Přerov7500:22:2675,75
6MB20191Mrklovský MiroslavSokol Kameničná7200:23:0569,25
7MB22207Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:23:4063,41
8MB24201Bureš MartinČeská Třebová7400:23:4263,13
9MB29220Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:24:1258,11
10MB3335Hampl AloisOstrov7000:25:2146,53
11MB41166Kunčár ZdeněkActivity Lanškroun7300:26:3833,77
12MB46245Kalousek JanHvězda SKP Pardubice7100:27:1427,73
13MB47145Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:27:1627,50
14MB52199Sadílek JindřichActivity Lanškroun7300:27:4921,92
15MB53182Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:28:0718,96
16MB54181Šabata PetrČeská Třebová7400:28:2416,09
17MB63219Křivohlávek MiroslavOrlice6700:30:113,00

Muži C 50-59 let (trať 6 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC21171Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:23:27101,97
2MC23197Turbak JaroslavSebranice6300:23:4199,98
3MC25177Svoboda PetrAC Pardubice6000:23:5498,06
4MC28209Krátký LubošLanškroun6200:24:0596,57
5MC34242Skalický JosefActivity La Žichlínek6200:25:2285,74
6MC35173Hruban JanČeská Třebová6600:25:4183,01
7MC44187Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:27:0970,69
8MC60236Kobliha MilanLRS Vyškov5700:29:0354,55
9MC64163Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:30:3142,15

Muži D 60-69 let (trať 6 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD37184Hájek FrantišekFGT Stolany4900:26:04104,46
2MD3919Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:26:14103,21
3MD49226Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:27:4192,33
4MD57155Červ MiloslavAtletika Polička5000:28:4884,00

Muži E 70 let a starší (trať 6 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME50196Leszkow PetrMK Hlinsko4400:27:49128,01
2ME70200Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:33:0795,17
3ME74232Bielčik JindřichLichkov4000:36:0576,82
4ME76161Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:42:1838,33

Ženy A 20-34 let (trať 6 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA17224Vévodová MartinaAK Perná9000:22:23120,64
2ZA36214Schauerová LenkaAtletika Polička8800:25:5792,00
3ZA40246Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:26:3287,36
4ZA65239Bednářová KateřinaSvitavy8600:32:5536,20
5ZA66235Kristková Markéta-8400:32:5536,17
6ZA71112Barvínková JanaLetohrad8600:33:3331,12

Ženy B 35-44 let (trať 6 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1963Jiroušková JanaRCR Bike Team Česká Třebová7900:23:04108,87
2ZB27233Tobišková TerezaAtletika Žamberk7700:24:03100,80
3ZB32175Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:25:1890,33
4ZB45174Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:27:0975,01
5ZB4886Lehká JanaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:27:1674,08
6ZB51244Šedová JanaAC Choceň7300:27:4969,54
7ZB55156Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:28:2963,98
8ZB56172Fojtíková HanaPasivity Žamberk7900:28:3563,20
9ZB58102Hrušková DarinaČeská Třebová7500:28:5660,30
10ZB6147Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:29:2056,99
11ZB69211Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:33:0426,08
12ZB73144Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:35:533,00

Ženy C 45-54 let (trať 6 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC30218Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:24:20125,22
2ZC38186Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:26:13111,62
3ZC6821Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:32:5863,16
4ZC77169Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:42:193,00

Ženy D 55 let a starší (trať 6 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD59234Dvořáková EvaProstějov5500:29:03128,20
2ZD72162Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:35:0792,33
3ZD75109Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:37:1779,47

Lidový běh (trať 2,4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LB2178Boháč PankrácAC Choceň0600:09:04-
2LB3250Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:09:05-
3LB6179Boháč BonifácAC Choceň0100:10:07-
4LB7253Slezák DominikFbK Orlicko Třebovsko0100:10:24-
5LB945Vebr DominikISCAREX Junior team ČT0300:10:39-
6LB10229Topinka JonášActivity Lanškroun0500:10:41-
7LB11238Vacek MichalISCAREX Junior Česká Třebová0400:11:13-
8LB12260Jurco TomášFbK OT0300:11:29-
9LB13192Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:11:37-
10LB14255Hamerník OndřejFbK OT0300:12:07-
11LB15249Pirklová Iveta-9200:12:08-
12LB16228Topinka AdamActivity Lanškroun0700:12:12-
13LB17193Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:12:30-
14LB1849Pirkl JaroslavČeská Třebová7600:12:49-
15LB19205Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:12:50-
16LB20248Zamastil AlexAC Vysoké Mýto0200:12:51-
17LB21170Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:12:52-
18LB22124Zamastil AndrejAC Vysoké Mýto0500:12:52-
19LB23121Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:12:53-
20LB24120Hostýnek FilipČeská Třebová9200:12:53-
21LB25176Nechvíl PetrAC Choceň9100:12:54-
22LB26208Krátký LubošLanškroun6200:12:55-
23LB27251Vondra JanFbK OT0200:12:55-
24LB28256Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:12:55-
25LB29252Horák PavelFbK OT9800:12:56-
26LB30254Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:13:02-
27LB31212Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:13:13-
28LB32125Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:13:34-
29LB33257Brusenbauchová NelaSKI Klub Česká Třebová0800:13:45-
30LB34194Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:13:45-
31LB35265Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:13:57-
32LB36204Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team ČT0500:13:57-
33LB37160Hamplová TerezaISCAREX Junior team ČT0500:13:57-
34LB38202Burešová MarkétaISCAREX Junior team ČT0400:13:58-
35LB39243Skalický JosefActivity La Žichlínek6200:14:03-
36LB40216Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:14:03-
37LB41165Kunčár ZdeněkActivity Lanškroun7300:14:22-
38LB42164Chládková StanislavaActivity Lanškroun7600:14:22-
39LB43151Gregor JanISCAREX Junior team ČT0400:14:26-
40LB4450Pirkl VítISCAREX Junior team ČT1000:14:27-
41LB45259Kapoun JanAtletika Polička0300:14:31-
42LB46264Bartoňová AdélaAtletika Polička0300:14:32-
43LB47213Schauerová LenkaAtletika Polička8800:14:32-
44LB48261Dobroucký Erik--00:14:40-
45LB49263Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:14:40-
46LB50230Topinková Hana-7800:15:05-
47LB51231Topinka RomanLanškroun7500:15:05-
48LB52227Topinka TobiášActivity Lanškroun1000:15:06-
49LB5351Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:15:08-
50LB54206Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:15:09-
51LB5583Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:15:13-
52LB56266Dvořáková EvaProstějov5500:15:13-
53LB57262Červ MiloslavAtletika Polička5000:15:14-
54LB58258Brusenbauchová HanaSKI Klub Česká Třebová4500:15:20-
55LB59221Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:16:24-
56LB60222Kubeš FilipVýprachtice0600:16:25-
57LB61167Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:18:41-

Trať 0,2 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C11108Ryšavý JáraČeská Třebová1100:00:38-
2C1297Brusenbauch AlanSKI Klub Česká Třebová1100:00:39-
3C1342Hruška JakubTJ Dlouhá Třebová1100:00:42-
1D1459Němcová NatálieLitomyšl1100:00:43-
2D152Bartošová VeronikaMŠ Dolní Újezd1100:00:44-
4C16116Hyška VáclavPraha - Vinoř1200:00:45-
5C1767Razým MatyášVencl Tým Ústí nad Orlicí1100:00:47-
6C1817Dobroucký TomášÚstí nad Orlicí1100:00:47-
7C1932Kouba RadimRybník1100:00:51-
3D11070Kubátová AnnaČeská Třebová1100:00:52-
4D111148Gregorová JanaLanškroun1100:00:53-
8C11234Kašpar DavidDlouhá Třebová1200:00:55-
9C113123Škoda JiříÚstí nad Labem1200:00:56-
5D114138Coufalová AnetkaTJ Sokol Jehnědí1200:01:09-
6D115132Horáčková KláraČeská Třebová1300:01:18-
7D116113Barvínková EliškaLetohrad1300:01:22-
8D11757Brychtová KristýnaCerekvice nad Loučnou1300:01:23-
9D118136Jirásková LilianaBBB Team1300:01:31-
10C119133Horáček FilipČeská Třebová1300:01:45-
11C120159Petráž Jiří-1400:01:50-
12C121158Flídr Nikolas-1400:02:09-
10D122137Coufalová DenisaTJ Sokol Jehnědí1400:02:17-
11D12337Preislerová Viola ŽofieISCAREX Česká Třebová1400:02:28-
12D124157Dufková MarieISCAREX junior team ČT1300:02:37-

Trať 0,45 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M11104Bryška TomášTJ Svitavy0700:01:24105,50
2M1246Kumpošt RadovanISCAREX Junior team ČT0800:01:26100,55
3M1361Němec JakubLitomyšl0700:01:2993,95
4M147Motyčka MatyášISCAREX Junior team ČT0800:01:3092,96
1Z1596Steklá BarboraTJ Svitavy0800:01:30105,45
5M1655Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:01:3190,26
6M171Mazura Tomáš-0700:01:3287,62
2Z1840Čejková KláraISCAREX Junior team ČT0800:01:3398,86
7M1928Hanik MaximISCAREX Junior team ČT0700:01:3385,46
3Z11084Lehká LucieJiskra Ústí nad Oricí0700:01:3495,70
4Z11124Petrová ŠtěpánkaISCAREX Junior team ČT0700:01:3594,80
8M1123Dvořák MatyášISCAREX Junior team ČT0800:01:3678,65
9M11322Šváb MichalISCAREX Junior team ČT0700:01:3972,22
5Z1145Chládková NikolaActivity Lanškroun0700:01:3985,38
6Z11523Königová TerezaISCAREX Junior team ČT0800:01:4083,50
10M11654Moskva VojtěchPasivity Žamberk0800:01:4069,15
7Z11798Brusenbauchová NelaSKI Klub Česká Třebová0800:01:4082,19
11M11866Razým DanielTJ Dlouhá Třebová0800:01:4362,40
12M11920Třasák ŠtěpánISCAREX Junior team ČT0800:01:4458,52
8Z12087Honzálková AdélaF-BIKE KLUB SÁDEK/Sádek u Poličky0800:01:4571,77
13M12126Marek PatrikISCAREX Junior team ČT0800:01:4556,43
9Z12241Hrušková AnnaTJ Dlouhá Třebová0800:01:4865,36
10Z12316Dobroucká VeronikaÚstí nad Orlicí0700:01:5257,70
11Z12413Kristenová AndreaISCAREX Junior team ČT0700:01:5354,39
12Z12539Broulíková AnežkaISCAREX Junior team ČT0800:01:5549,41
13Z12610Štěpánová AlenaSokol Česká Třebová0700:02:0333,05
14Z127122Sucháčková KarolínaČeská Třebová0800:02:0331,96
15Z12871Šafářová KarolínaSKI Klub Česká Třebová0800:02:1116,11
16Z129128Dolinová KateřinaČeská Třebová0800:02:1114,45

Trať 0,9 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M216Boháč PankrácAC Choceň0600:03:04107,65
2M22118Barvínek DanielAtletika Žamberk0600:03:1496,36
3M2377Bureš JosefISCAREX Junior team ČT0600:03:1596,00
1Z2436Hamplová TerezaISCAREX Junior team ČT0500:03:18105,70
4M25111Topinka JonášActivity Lanškroun0500:03:2089,94
2Z2653Moskvová AgátaTJ Spartak Letohrad0500:03:24100,07
3Z2752Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team ČT0500:03:3094,23
5M2894Zářecký MatyášČeská Třebová0600:03:4069,13
6M2925König AntonínISCAREX Junior team ČT0500:03:4168,28
7M210115Špajs PetrDlouhá Třebová0500:03:5058,93
8M211119Tobiáš JáchymTJ Spartak Letohard0600:03:5158,41
4Z21280Preislerová Elena MarieISCAREX Česká Třebová0600:03:5471,06
5Z21343Hejlová KateřinaČeská Třebová0600:03:5470,79
9M214147Chmelař KryštofČeská Třebová0600:04:0147,48
10M215101Očenáš JakubSKB Česká Třebová0500:04:0146,88
6Z216107Kunčárová ZuzanaActivity Lanškroun0500:04:0856,64
11M217127Zamastil AndrejAC Vysoké Mýto0500:04:473,00
7Z218105Chládková TerezaActivity Lanškroun0500:05:023,84

Trať 1,2 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3144Vebr DominikISCAREX Junior team ČT0300:04:10105,53
2M3231Gregor JanISCAREX Junior team ČT0400:04:1899,73
1Z4372Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:04:21101,82
2Z44150Frydrychová EliškaAC Choceň, spolek0100:04:2499,34
3M35154Kapoun JanAtletika Polička0300:04:2494,74
3Z4692Menclíková KateřinaJK Ústí nad Orlicí0100:04:2598,84
4Z47140Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:04:2598,75
1Z3878Burešová MarkétaISCAREX Junior team ČT0400:04:25104,29
4M3969Šimůnek JanISCAREX Junior team ČT0300:04:2594,10
1Z51091Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:04:28100,00
2Z311146Kolářová AdélaISCAREX Česká Třebová0300:04:3299,19
5M31295Steklý FrantišekTJ Svitavy0300:04:3288,68
3Z313153Bartoňová AdélaAtletika Polička0300:04:3596,53
6M3144Vetchý KryštofISCAREX Junior team ČT0400:04:3685,84
4Z315152Červená EliškaDukla Polička0400:04:3894,59
7M316106Jadrný TomášISCAREX Junior team ČT0400:04:4082,12
8M317134Habiger PatrikISCAREX Junior team ČT0300:04:4380,37
9M31881Pernfuss VilémISCAREX Junior team ČT0300:04:4876,45
5Z419131Derková MartinaActivity Lanškroun0100:04:5277,62
10M320103Vacek MichalISCAREX Junior Česká Třebová0400:05:0067,11
11M321142Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:05:0959,74
6Z422143Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:05:2651,84

Trať 2,4 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M418Boháč BonifácAC Choceň0100:08:09124,19
1LB2178Boháč PankrácAC Choceň0600:09:04-
2LB3250Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:09:05-
2M44149Gregora FilipActivity Lanškroun0200:09:06103,77
1M55135Holubář PatrikÚstí nad Orlicí0000:09:28100,00
3LB6179Boháč BonifácAC Choceň0100:10:07-
4LB7253Slezák DominikFbK Orlicko Třebovsko0100:10:24-
3M48126Zamastil AlexAC Vysoké Mýto0200:10:3472,04
5LB945Vebr DominikISCAREX Junior team ČT0300:10:39-
6LB10229Topinka JonášActivity Lanškroun0500:10:41-
7LB11238Vacek MichalISCAREX Junior Česká Třebová0400:11:13-
8LB12260Jurco TomášFbK OT0300:11:29-
9LB13192Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:11:37-
10LB14255Hamerník OndřejFbK OT0300:12:07-
11LB15249Pirklová Iveta-9200:12:08-
12LB16228Topinka AdamActivity Lanškroun0700:12:12-
13LB17193Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:12:30-
14LB1849Pirkl JaroslavČeská Třebová7600:12:49-
15LB19205Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:12:50-
16LB20248Zamastil AlexAC Vysoké Mýto0200:12:51-
17LB21170Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:12:52-
18LB22124Zamastil AndrejAC Vysoké Mýto0500:12:52-
19LB23121Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:12:53-
20LB24120Hostýnek FilipČeská Třebová9200:12:53-
21LB25176Nechvíl PetrAC Choceň9100:12:54-
22LB26208Krátký LubošLanškroun6200:12:55-
23LB27251Vondra JanFbK OT0200:12:55-
24LB28256Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:12:55-
25LB29252Horák PavelFbK OT9800:12:56-
26LB30254Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:13:02-
27LB31212Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:13:13-
28LB32125Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:13:34-
29LB33257Brusenbauchová NelaSKI Klub Česká Třebová0800:13:45-
30LB34194Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:13:45-
31LB35265Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:13:57-
32LB36204Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team ČT0500:13:57-
33LB37160Hamplová TerezaISCAREX Junior team ČT0500:13:57-
34LB38202Burešová MarkétaISCAREX Junior team ČT0400:13:58-
35LB39243Skalický JosefActivity La Žichlínek6200:14:03-
36LB40216Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:14:03-
37LB41165Kunčár ZdeněkActivity Lanškroun7300:14:22-
38LB42164Chládková StanislavaActivity Lanškroun7600:14:22-
39LB43151Gregor JanISCAREX Junior team ČT0400:14:26-
40LB4450Pirkl VítISCAREX Junior team ČT1000:14:27-
41LB45259Kapoun JanAtletika Polička0300:14:31-
42LB46264Bartoňová AdélaAtletika Polička0300:14:32-
43LB47213Schauerová LenkaAtletika Polička8800:14:32-
44LB48261Dobroucký Erik--00:14:40-
45LB49263Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:14:40-
46LB50230Topinková Hana-7800:15:05-
47LB51231Topinka RomanLanškroun7500:15:05-
48LB52227Topinka TobiášActivity Lanškroun1000:15:06-
49LB5351Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:15:08-
50LB54206Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:15:09-
51LB5583Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:15:13-
52LB56266Dvořáková EvaProstějov5500:15:13-
53LB57262Červ MiloslavAtletika Polička5000:15:14-
54LB58258Brusenbauchová HanaSKI Klub Česká Třebová4500:15:20-
55LB59221Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:16:24-
56LB60222Kubeš FilipVýprachtice0600:16:25-
57LB61167Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:18:41-

Trať 6 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA115Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:18:57106,36
2MA2223Hrdina PavelAK Perná8800:19:05105,03
1MB3168Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:19:12108,19
1MJ4198Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:19:51102,00
2MB5129Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:19:57100,62
2MJ6225Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:20:1598,00
3MA7176Nechvíl PetrAC Choceň9100:20:4188,61
4MA8203Jor MartinActivity Lanškroun8700:20:4587,95
5MA9185Šilar ZdeněkRunsport8100:20:5286,70
3MB1065Fliedr TomášF-BIKE KLUB SÁDEK/Sádek u Poličky7600:20:5391,19
6MA11247Tóth TomášVencl Tým Ústí nad Orlicí9000:21:0784,19
7MA12241Moravec MartinVencl tým Ústí nad Orlicí8400:21:1083,70
4MB1327Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:21:1387,93
8MA14139Havran JanISCAREX Česká Třebová9300:21:2680,94
1ZJ1518Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:21:43120,83
9MA16217Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:21:5775,71
1ZA17224Vévodová MartinaAK Perná9000:22:23120,64
5MB18141Kašpařík TomášSK Přerov7500:22:2675,75
1ZB1963Jiroušková JanaRCR Bike Team Česká Třebová7900:23:04108,87
6MB20191Mrklovský MiroslavSokol Kameničná7200:23:0569,25
1MC21171Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:23:27101,97
7MB22207Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:23:4063,41
2MC23197Turbak JaroslavSebranice6300:23:4199,98
8MB24201Bureš MartinČeská Třebová7400:23:4263,13
3MC25177Svoboda PetrAC Pardubice6000:23:5498,06
10MA2675Fliedr JiříF-BIKE KLUB SÁDEK8000:23:5655,33
2ZB27233Tobišková TerezaAtletika Žamberk7700:24:03100,80
4MC28209Krátký LubošLanškroun6200:24:0596,57
9MB29220Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:24:1258,11
1ZC30218Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:24:20125,22
11MA31237Hartman KarelÚstí nad Orlicí7700:24:3748,30
3ZB32175Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:25:1890,33
10MB3335Hampl AloisOstrov7000:25:2146,53
5MC34242Skalický JosefActivity La Žichlínek6200:25:2285,74
6MC35173Hruban JanČeská Třebová6600:25:4183,01
2ZA36214Schauerová LenkaAtletika Polička8800:25:5792,00
1MD37184Hájek FrantišekFGT Stolany4900:26:04104,46
2ZC38186Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:26:13111,62
2MD3919Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:26:14103,21
3ZA40246Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:26:3287,36
11MB41166Kunčár ZdeněkActivity Lanškroun7300:26:3833,77
2ZJ42189Kalousová TerezaÚstí nad Orlicí9800:26:4679,17
12MA43183Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:26:5125,51
7MC44187Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:27:0970,69
4ZB45174Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:27:0975,01
12MB46245Kalousek JanHvězda SKP Pardubice7100:27:1427,73
13MB47145Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:27:1627,50
5ZB4886Lehká JanaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:27:1674,08
3MD49226Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:27:4192,33
1ME50196Leszkow PetrMK Hlinsko4400:27:49128,01
6ZB51244Šedová JanaAC Choceň7300:27:4969,54
14MB52199Sadílek JindřichActivity Lanškroun7300:27:4921,92
15MB53182Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:28:0718,96
16MB54181Šabata PetrČeská Třebová7400:28:2416,09
7ZB55156Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:28:2963,98
8ZB56172Fojtíková HanaPasivity Žamberk7900:28:3563,20
4MD57155Červ MiloslavAtletika Polička5000:28:4884,00
9ZB58102Hrušková DarinaČeská Třebová7500:28:5660,30
1ZD59234Dvořáková EvaProstějov5500:29:03128,20
8MC60236Kobliha MilanLRS Vyškov5700:29:0354,55
10ZB6147Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:29:2056,99
13MA62180Chaloupka Jan-9000:30:053,00
17MB63219Křivohlávek MiroslavOrlice6700:30:113,00
9MC64163Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:30:3142,15
4ZA65239Bednářová KateřinaSvitavy8600:32:5536,20
5ZA66235Kristková Markéta-8400:32:5536,17
14MA67240Vaculík MiroslavTJ Svitavy8500:32:553,00
3ZC6821Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:32:5863,16
11ZB69211Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:33:0426,08
2ME70200Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:33:0795,17
6ZA71112Barvínková JanaLetohrad8600:33:3331,12
2ZD72162Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:35:0792,33
12ZB73144Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:35:533,00
3ME74232Bielčik JindřichLichkov4000:36:0576,82
3ZD75109Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:37:1779,47
4ME76161Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:42:1838,33
4ZC77169Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:42:193,00

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA115Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:18:57101,31
2MA2223Hrdina PavelAK Perná8800:19:0599,96
3MB3168Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:19:1298,73
4MJ4198Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:19:5191,81
5MB5129Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:19:5790,79
6MJ6225Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:20:1587,60
7MA7176Nechvíl PetrAC Choceň9100:20:4183,10
8MA8203Jor MartinActivity Lanškroun8700:20:4582,43
9MA9185Šilar ZdeněkRunsport8100:20:5281,14
10MB1065Fliedr TomášF-BIKE KLUB SÁDEK/Sádek u Poličky7600:20:5380,90
11MA11247Tóth TomášVencl Tým Ústí nad Orlicí9000:21:0778,57
12MA12241Moravec MartinVencl tým Ústí nad Orlicí8400:21:1078,07
13MB1327Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:21:1377,47
14MA14139Havran JanISCAREX Česká Třebová9300:21:2675,24
15MA16217Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:21:5769,87
16MB18141Kašpařík TomášSK Přerov7500:22:2664,70
17MB20191Mrklovský MiroslavSokol Kameničná7200:23:0557,88
18MC21171Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:23:2754,13
19MB22207Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:23:4051,75
20MC23197Turbak JaroslavSebranice6300:23:4151,66
21MB24201Bureš MartinČeská Třebová7400:23:4251,45
22MC25177Svoboda PetrAC Pardubice6000:23:5449,28
23MA2675Fliedr JiříF-BIKE KLUB SÁDEK8000:23:5648,96
24MC28209Krátký LubošLanškroun6200:24:0547,43
25MB29220Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:24:1246,18
26MA31237Hartman KarelÚstí nad Orlicí7700:24:3741,74
27MB3335Hampl AloisOstrov7000:25:2134,04
28MC34242Skalický JosefActivity La Žichlínek6200:25:2233,98
29MC35173Hruban JanČeská Třebová6600:25:4130,59
30MD37184Hájek FrantišekFGT Stolany4900:26:0426,53
31MD3919Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:26:1424,78
32MB41166Kunčár ZdeněkActivity Lanškroun7300:26:3820,64
33MA43183Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:26:5118,36
34MC44187Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:27:0915,29
35MB46245Kalousek JanHvězda SKP Pardubice7100:27:1414,31
36MB47145Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:27:1614,07
37MD49226Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:27:419,57
38ME50196Leszkow PetrMK Hlinsko4400:27:498,31
39MB52199Sadílek JindřichActivity Lanškroun7300:27:498,21
40MB53182Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:28:075,11
41MB54181Šabata PetrČeská Třebová7400:28:243,00
42MD57155Červ MiloslavAtletika Polička5000:28:483,00
43MC60236Kobliha MilanLRS Vyškov5700:29:033,00
44MA62180Chaloupka Jan-9000:30:053,00
45MB63219Křivohlávek MiroslavOrlice6700:30:113,00
46MC64163Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:30:313,00
47MA67240Vaculík MiroslavTJ Svitavy8500:32:553,00
48ME70200Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:33:073,00
49ME74232Bielčik JindřichLichkov4000:36:053,00
50ME76161Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:42:183,00

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ1518Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:21:43106,02
2ZA17224Vévodová MartinaAK Perná9000:22:23100,08
3ZB1963Jiroušková JanaRCR Bike Team Česká Třebová7900:23:0493,90
4ZB27233Tobišková TerezaAtletika Žamberk7700:24:0385,21
5ZC30218Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:24:2082,68
6ZB32175Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:25:1873,92
7ZA36214Schauerová LenkaAtletika Polička8800:25:5768,15
8ZC38186Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:26:1365,78
9ZA40246Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:26:3262,99
10ZJ42189Kalousová TerezaÚstí nad Orlicí9800:26:4660,92
11ZB45174Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:27:0957,39
12ZB4886Lehká JanaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:27:1656,39
13ZB51244Šedová JanaAC Choceň7300:27:4951,49
14ZB55156Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:28:2945,50
15ZB56172Fojtíková HanaPasivity Žamberk7900:28:3544,66
16ZB58102Hrušková DarinaČeská Třebová7500:28:5641,53
17ZD59234Dvořáková EvaProstějov5500:29:0340,47
18ZB6147Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:29:2037,96
19ZA65239Bednářová KateřinaSvitavy8600:32:555,96
20ZA66235Kristková Markéta-8400:32:555,92
21ZC6821Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:32:585,52
22ZB69211Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:33:044,64
23ZA71112Barvínková JanaLetohrad8600:33:333,00
24ZD72162Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:35:073,00
25ZB73144Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:35:533,00
26ZD75109Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:37:173,00
27ZC77169Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:42:193,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: Nehodnoceno
Zvolená trasa závodu: Nehodnoceno
Značení závodu: Nehodnoceno
Vyhlášení výsledků: Nehodnoceno
Zpracování výsledků: Nehodnoceno
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: Nehodnoceno

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
Nehodnoceno

Názory na závod

Nalezené věci po závodě. Dětská bunda CRAFT a dětské tepláky ADIDAS. Mohu předat zítra v Jablonném nebo na dalších závodech.
ales.stransky

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód