Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Memoriál Q. Štěpánka

24.4.2016, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Memoriál Q. Štěpánka
  • datum konání: 24.4.2016
  • zobrazeno již 313x
  • místo konání: Lyžařské středisko Malák, Jablonné nad Orlicí
  • GPS: 50.0288N, 16.59025E
  • pořadatel: TJ Jablonné nad Orlicí a Isolit Bravo s.r.o.

Sociální sítě

Místo konání

lyžařské středisko Malák, Jablonné nad Orlicí
10:00 - 11:35 hodin

Přihlášky

na místě od 8:45 hodin, nejpozději 30 minut před startem kategorie

Startovné

dospělí 50 Kč

Popis tratě

Délka: 7,5 km a méně

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Tomáš Hermann
tel. 724 084 239

Propozice pořadatele ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.atletikajno.cz

E-mailová adresa

memorial@jablonneno.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
29.4.2018Memoriál Q. Štěpánka223
30.4.2017Memoriál Quido Štěpánka301
26.4.2015Memoriál Q. Štěpánka183
27.4.2014Memoriál Q. Štěpánka192
28.4.2013Memoriál_Q._Štěpánka190
29.4.2012Memoriál Q. Štěpánka185
24.4.2011Memoriál Q. Štěpánka191
25.4.2010Memoriál Q. Štěpánka264
26.4.2009Memoriál Quido Štěpánka202
27.4.2008Memoriál Quido Štěpánka175
22.4.2007Memoriál Quido Štěpánka229
23.4.2006Memoriál Quido Štěpánka176
24.4.2005Memoriál Quido Štěpánka173
25.4.2004Memoriál Q. Štěpánka178
27.4.2003Memoriál Q. Štěpánka, 56. ročník166
28.4.2002Memoriál Quido Štěpánka217
29.4.200154. Memoriál Q. Štěpánka234
23.4.2000Memoriál Q. Štěpánka149

Statistika závodu Memoriál Q. Štěpánka

  • ročníků: 19
  • závodníků na všech ročnících: 3628

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Vacek Martin6918
Hübl Radek8817
Krátký František4317
Bielčik Jindřich4016
Dostálek Petr6716
Novotný Luděk6215
Mannlová Jana8014
Sadílek Ota4614
Matyášová Jana6513
Kalous Petr7713
Hrdina Pavel8813
Nechvíl Petr9113
Stránský Aleš6013
Vítek Miroslav7213
Šimůnek Jan8212
Fajfr František7212
Jirásková Eva6412
Krupička Miroslav5312
Ženčák Jaroslav6112
Stránská Adéla9112
Dostál Ladislav5611
Krejčí Stanislav6311
Červ Miloslav5011
Hanuš Petr6411
Razým Jan5711
Razým Lukáš7910
Borková Agáta0210
Řemínek Matěj8610
Sontáková Lenka9110
Keprtová Miloslava4810
Sejkorová Lenka639
Smolák Petr949
Vévodová Martina909
Purkert Martin909
Moravec Jiří969
Živný Marek919
Bogdał Roman799
Pešava Jan009
Kozáková Denisa799
Borek Petr709
Martincová Kristýna939
Šafář Jaroslav518
Stránská Michaela978
Gregora Zdenek738
Svatoš Otakar348
Dobšíček Pavel808
Vinduška Petr938
Borek Viktor048
Kopecký Libor568
Fáber Viliam628

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Školáci (trať 250 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1143Knápek ŠimonTJ Spartak Letohrad0700:00:46106,99
2M1266Bryška TomášTJ Svitavy0700:00:4898,60
3M1335Krejčí OndřejBiatlon Letohrad0700:00:4994,41
4M143Jareš ŠtěpánAtletika Jablonné0700:00:5090,21
5M1733Mareš VítJablonné n.O.0700:00:5473,43
5M1729Heger ŠimonAtletika Jablonné0800:00:5473,43
5M1742Rašner JiříTJ Šumperk0800:00:5473,43
8M11072Hanus AdamBiatlon Letohrad0800:00:5569,23
8M11051Resler FilipRC Dětský svět Lanškroun0900:00:5569.23
10M11478Fogl TadeášAtletika Žamberk0800:00:5665,03
10M11412Moskva VojtěchPasivity Žamberk0800:00:5665,03
12M11684Špaček MiroslavU Stadionu 371, Jablonné0900:00:5760,84
12M11669Jansa MatějŽamberk0800:00:5760,84
12M11655Tobiška VáclavAtletika Žamberk0800:00:5760,84
15M1224Razým DanielTJ Dlouhá Třebová0800:00:5952,45
16M12413Šítek VojtěchKomenského 715, Letohrad0900:01:0144,06
16M12482Vítek JanSK Žamberk0900:01:0144,06
18M12671Fajfr AlešŽamberk0900:01:0239,86
19M13232Černohous VítekAtletika Jablonné0900:01:0623,08
20M13325Fišer JanAtletika Jablonné0900:01:0910,49
21M13595Stejskal PavelJablonné nad Orlicí0900:01:160,00
22M13693Martínek FilipLetohrad0900:01:200,00
Školačky (trať 250 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z149Kubíčková NinaBiatlon Letohrad0700:00:50108,92
2Z1618Petrová ŠtěpánkaISCAREX Junior team ČT0700:00:52101,27
3Z11065Čejková KláraISCAREX Junior team ČT0800:00:5589,81
3Z11050Chládková NikolaActivity Lanškroun0700:00:5589,81
5Z1162Serbousková NelaAtletika Jablonné0700:00:5782,17
6Z12083Brusenbauchová NelaSKI Klub Česká Třebová0800:00:5878,34
6Z1205Hrušková AnnaTJ Dlouhá Třebová0800:00:5878,34
8Z12349Mikysková DarjaTJ Spartak Letohrad0800:01:0070,70
9Z12620Barnetová ŽofieLetohrad0800:01:0263,06
10Z12846Jankovičová DenisaŽamberk0900:01:0359,24
11Z12973Faltusová EmaBiatlon Letohrad0800:01:0455,41
12Z13023Pondělíčková KarolínaAtletika Jablonné0700:01:0551,59
12Z13034Koubová ElenISCAREX Česká Třebová0900:01:0551,59
14Z13352Koblanská MíšaPotštejn0700:01:0936,31
Nejmladší chlapci (trať 500 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2141Tomeš TobiasBystřec0500:01:22106,30
2M2337Boháč PankrácAC Choceň0600:01:2599,21
3M2460Barvínek DanielAtletika Žamberk0600:01:2794,49
4M2667Bureš JosefISCAREX Junior team ČT0600:01:2989,76
5M2790Roškanin Jakub ŠimonJablonné nad Orlicí0500:01:3185,04
6M2839Topinka JonášActivity Lanškroun0500:01:3477,95
7M21087Roškanin Matěj MichalJablonné nad Orlicí0600:01:3868,50
8M21256Tobiška ŠtěpánAtletika Žamberk0500:01:3966,14
9M21470Fajfr MarekŽamberk0600:01:4063,78
10M21521Vyhnálek TomášAtletika Jablonné0600:01:4161,42
11M21645Jankovič LiborŽamberk0600:01:4259,06
12M21717Veselý OndřejŽamberk0500:01:4356,69
13M21861Hovorka JakubAtletika Žamberk0600:01:4844,88
14M21959Tobiáš JáchymBiatlon Letohrad0600:01:5137,80
15M22063Matyáš JiříAtletika Žamberk0500:02:039,45
Nejmladší dívky (trať 500 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2214Hamplová TerezaISCAREX Junior team ČT0500:01:24111,24
2Z2511Moskvová AgátaKB Letohrad0500:01:28102,25
3Z2928Najmanová BarboraAtletika Jablonné0500:01:3586,52
4Z21077Ježková TerezaAtletika Jablonné0600:01:3879,78
5Z21222Vondráčková KristýnaAtletika Jablonné nad Orlicí0500:01:3977,53
Mladší žáci (trať 1,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3144Költö MatějKB Letohrad0300:05:05105,11
2M3279Vebr DominikISCAREX Junior team ČT0300:05:1598,72
3M3331Hermann JakubAtletika Jablonné0300:05:1996,17
4M341Gregor JanISCAREX Junior team ČT0400:05:2095,53
5M3627Petrjánoš ŠimonAtletika Jablonné nad Orlicí0300:05:3784,66
6M3826Petrjánoš OndřejAtletika Jablonné nad Orlicí0300:05:4182,11
7M3915Veselý JaroslavŽamberk0300:05:4281,47
8M31185Dítě MarekTJ Sokol Jaroměř0400:05:5076,36
9M31324Vondráček JakubAtletika Jablonné0300:05:5473,80
10M31458Jedlička LukášAtletika Žamberk0400:05:5672,52
11M31589Šimůnek JanISCAREX Junior team ČT0300:05:5771,88
11M31586Potoček VojtěchTJ Sokol Jaroměř0400:05:5771,88
13M3216Vacek MichalAtletika Dlouhá Třebová0400:06:3448,24
14M32274Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:06:3646,96
Mladší žákyně (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3119Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:02:58106,52
2Z3268Burešová MarkétaISCAREX Junior team ČT0400:03:04100,00
3Z3362Hovorková KarolínaAtletika Žamberk0300:03:1093,48
4Z3491Červená EliškaDukla Polička0400:03:1588,04
5Z3576Bartoňová AdélaAtletika Polička0300:03:2181,52
6Z3697Foglová EvaAtletika Jablonné nad Orlicí0300:03:3368,48
7Z3747Kánská LucieKB Letohrad0400:03:4258,70
8Z3848Mikysková SvatavaKB Letohrad0300:03:4357,61
Starší žáci (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4180Abrahám LuděkKB Letohrad0200:06:11102,48
2M4238Boháč BonifácAC Choceň0100:06:12101,95
3M4399Swieliulski MateuszULKS Bystrzyca Klodzka0100:06:2495,56
4M4696Gregora FilipActivity Lanškroun0200:07:0474,27
5M4753Dostálek VojtěchTJ Spartak Letohrad0200:07:1568,41
6M41998Moravec JanJM Team Letohrad0200:08:3525,82
Starší žákyně (trať 1,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4510Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:05:35102,36
2Z4754Menclíková KateřinaVencl tým0100:05:4099,41
3Z4988Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:05:4298,23
4Z41194Mikulová KarolínaTJ Spartak Letohrad0100:05:5093,51
5Z41792Šilarová MichaelaTJ Spartak Letohrad0100:06:0385,84
6Z4187Kubíčková NikitaBiatlon Letohrad0200:06:0882,89
7Z41930Ursta KarolínaAtletika Jablonné0200:06:2473,45
8Z42081Derková MartinaActivity Lanškroun0100:06:3169,32
9Z42375Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:07:2438,05
Dorostenci (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M51224Urban MatyášVencl tým0000:10:40107,42
2M52187Gregora JanActivity Lanškroun0000:10:41107,12
3M53191Moravec JakubJM Team Letohrad9900:11:5385,46
4M54231Holubář PatrikÚstí nad Orlicí0000:12:0083,35
Dorostenky (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z511203Grajnert MalgorzataULKS Bystrzycia Klodzka0000:07:49100,00
Junioři 18-19 let (trať 7,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ4205Jilek KrzysztofULKS Bystrzyca Klodzka9700:25:29106,25
2MJ5198Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:26:09101,18
3MJ9196Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:27:1792,57
4MJ23166Vebr PatrikVencl tým Ústí nad Orlicí9800:29:4274,19
5MJ36204Jilek DariuszULKS Bystrica Klodska9800:31:5956,83
6MJ59156Cvejn JanNábřeží 202, Solnice9800:38:248,05
Juniorky 18-19 let (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ5210Kalousová EliškaVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:06:58131,56
2ZJ15211Kalousová TerezaÚstí nad Orlicí9800:08:00106,58
3ZJ26188Gregorová LenkaActivity Lanškroun9800:09:5161,85
Muži A 20-39 let (trať 7,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1232Hrdina PavelAK Perná8800:24:36102,59
2MA2181Hübl RadekRUN SPORT TEAM8800:24:53100,31
3MA3243Vagenknecht FrantišekAster team Jičín7700:25:1797,10
4MA7207Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:26:4086,00
5MA11253Jor MartinActivity Lanškroun8700:27:2280,38
6MA13245Buryška TomášRUN SPORT TEAM8800:27:5176,50
7MA16190Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:28:0574,63
8MA18213Řehák TomášHokej Jablonné7900:28:3970,08
9MA21168Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:29:2364,20
10MA24217Moravec MartinVencl tým Ústí nad Orlicí8400:29:4361,52
11MA26151Adamec JosefLetohrad8100:30:0958,05
12MA32209Beneš MichalRUN SPORT TEAM8300:31:4944,67
13MA33157Krejsa TomášKUS Sopotnice7700:31:5244,27
14MA36186Purkert MartinJablonné nad Orlicí9000:31:5943,33
15MA39242Živný Marek3D Fitness race team Žamberk9100:32:2739,59
16MA47244Kalous PetrSK Žamberk7700:34:1025,81
17MA51173Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:36:168,96
18MA55155Černohous PavelJBL Jablonné nad Orlicí7900:37:101,74
19MA57152Šítek MichalKomenského 715, Letohrad7900:38:110,00
20MA65185Hrevuš AlexandrBřehy u Přelouče7900:45:300,00
21MA67171Vebr MichalČeská Třebová7800:47:120,00
Muži B 40-49 let (trať 7,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB6175Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:26:19103,81
2MB8178Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:26:5099,96
3MB10184Hejl RadekKrálíky7200:27:2096,23
4MB12167Fliedr TomášF-BIKE KLUB Sádek u Poličky7600:27:2495,73
5MB14239Moskva RomanPasivity Žamberk7500:27:5591,88
6MB17219Fajfr František3D Fitness race team Žamberk7200:28:0890,27
7MB19208Bogdał PawełULKS Bystrzyca Kłodzka7600:28:4485,79
8MB22254Kašpařík TomášSK Přerov7500:29:2880,33
9MB25212Bielčik PetrCZECH OUTDOOR TEAM7100:29:4777,97
10MB29215Dostálek PetrBouda6700:31:1666,91
11MB30249Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:31:4363,55
12MB34158Bureš MartinČeská Třebová7400:31:5362,31
13MB35177Abrahám LuděkBéda tým7500:31:5861,69
14MB38197Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:32:0660,70
15MB42257Vencl JiříVencl-servis Žamberk7400:32:4955,35
16MB43223Pražák TomášJiskra Hylváty-Kuželky7100:33:1352,37
17MB45255Roleček MilanPěčín7600:33:4049,02
18MB46199Fogl MarekJablonné nad Orlicí7200:33:5247,53
19MB48172Žemlička MiloslavIsolit-Bravo Jablonné nad Orlicí7100:34:2443,55
20MB49154Mikyska MichalSKITRI Jablonné nad Orlicí7400:34:4441,06
21MB50189Gregora ZdenekActivity Lanškroun7300:34:5140,19
22MB54165Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:37:0523,55
23MB58258Vencl DavidVencl servis Žamberk7600:38:1614,72
24MB61220Nožka RomanTJ Jablonné nad Orlicí7000:40:190,00
25MB62161Stejskal StanislavBěžecká liga Jablonné nad Orlicí7600:41:080,00
26MB63250Kubíček MarcelDolní Dobrouč7600:41:090,00
27MB64227Bárta JiříPraha6800:44:420,00
Muži C 50-59 let (trať 7,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC15179Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:28:01107,59
2MC20216Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:28:54101,53
3MC27193Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:30:2790,88
4MC28241Scheuer JanActivity Lanškroun6600:31:0386,76
5MC31221Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:31:4482,07
6MC40240Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:32:3476,34
7MC41236Krátký LubošLanškroun6200:32:3676,12
8MC52256Skalický JosefActivity Lanškroun6200:36:2949,45
9MC53247Kobliha MilanLRS Vyškov5700:37:0445,44
10MC66201Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:46:460,00
11MC68252Štěpánek KvidoJablonné nad Orlicí5700:48:020,00
-MC-160Fáber ViliamBěžecká liga Jablonné n.O.62DNF-
Muži D 60-69 let (trať 7,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD44238Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:33:27116,29
2MD56229Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:37:2394,69
3MD60169Červ MiloslavAtletika Polička5000:38:2589,02
-MD-218Krňávek VojtěchDolní Čermná54DNF-
Muži E 70 let a starší (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME5214Krátký FrantišekKrálíky4300:12:02125,81
2ME6192Leszkow PetrMK Hlinsko4400:13:37102,90
3ME7248Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:15:4871,29
4ME8202Bielčik JindřichLichkov4000:18:1535,83
5ME9183Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:21:070,00
Ženy A 20-34 let (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA4233Vévodová MartinaAK Perná9000:06:35118,67
2ZA9170Schauerová LenkaAtletika Polička8800:07:2695,26
3ZA10225Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:07:4686,07
4ZA23200Kristková MarkétaE. Krásnohorské 21, Lanškroun8400:09:2142,46
5ZA24206Leszczynska DominikaULKS Bystrzyca Kłodzka8400:09:2839,25
6ZA25234Sontáková LenkaActivity Lanškroun9100:09:3635,58
7ZA30228Vaňousová AnetaČeská Třebová9500:11:250,00
Ženy B 35-44 let (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB12162Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:07:51109,18
2ZB16226Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:08:2296,62
3ZB17237Pirklová KateřinaLetohrad7600:08:2894,19
4ZB18163Fojtíková HanaPasivity Žamberk7900:08:2993,79
5ZB20180Dostálková LenkaASPV Těchonín7700:08:5085,28
6ZB21153Barnetová MonikaLetohrad8100:09:0081,23
7ZB29164Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:11:2124,11
Ženy C 45-54 let (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC8195Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:07:20109,66
2ZC13194Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:07:5395,39
3ZC14235Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:07:5494,95
4ZC27174Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:10:1434,39
5ZC32222Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:12:540,00
Ženy D 55 let a starší (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD22246Dvořáková EvaProstějov5500:09:19125,40
2ZD28182Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:10:38100,73
3ZD31176Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:12:0473,87
Trať 250 m
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1143Knápek ŠimonTJ Spartak Letohrad0700:00:46106,99
2M1266Bryška TomášTJ Svitavy0700:00:4898,60
3M1335Krejčí OndřejBiatlon Letohrad0700:00:4994,41
1Z149Kubíčková NinaBiatlon Letohrad0700:00:50108,92
4M143Jareš ŠtěpánAtletika Jablonné0700:00:5090,21
2Z1618Petrová ŠtěpánkaISCAREX Junior team ČT0700:00:52101,27
5M1733Mareš VítJablonné n.O.0700:00:5473,43
5M1729Heger ŠimonAtletika Jablonné0800:00:5473,43
5M1742Rašner JiříTJ Šumperk0800:00:5473,43
8M11051Resler FilipRC Dětský svět Lanškroun0900:00:5569.23
8M11072Hanus AdamBiatlon Letohrad0800:00:5569,23
3Z11065Čejková KláraISCAREX Junior team ČT0800:00:5589,81
3Z11050Chládková NikolaActivity Lanškroun0700:00:5589,81
10M11412Moskva VojtěchPasivity Žamberk0800:00:5665,03
10M11478Fogl TadeášAtletika Žamberk0800:00:5665,03
12M11655Tobiška VáclavAtletika Žamberk0800:00:5760,84
12M11684Špaček MiroslavU Stadionu 371, Jablonné0900:00:5760,84
5Z1162Serbousková NelaAtletika Jablonné0700:00:5782,17
12M11669Jansa MatějŽamberk0800:00:5760,84
6Z12083Brusenbauchová NelaSKI Klub Česká Třebová0800:00:5878,34
6Z1205Hrušková AnnaTJ Dlouhá Třebová0800:00:5878,34
15M1224Razým DanielTJ Dlouhá Třebová0800:00:5952,45
8Z12349Mikysková DarjaTJ Spartak Letohrad0800:01:0070,70
16M12413Šítek VojtěchKomenského 715, Letohrad0900:01:0144,06
16M12482Vítek JanSK Žamberk0900:01:0144,06
9Z12620Barnetová ŽofieLetohrad0800:01:0263,06
18M12671Fajfr AlešŽamberk0900:01:0239,86
10Z12846Jankovičová DenisaŽamberk0900:01:0359,24
11Z12973Faltusová EmaBiatlon Letohrad0800:01:0455,41
12Z13034Koubová ElenISCAREX Česká Třebová0900:01:0551,59
12Z13023Pondělíčková KarolínaAtletika Jablonné0700:01:0551,59
19M13232Černohous VítekAtletika Jablonné0900:01:0623,08
14Z13352Koblanská MíšaPotštejn0700:01:0936,31
20M13325Fišer JanAtletika Jablonné0900:01:0910,49
21M13595Stejskal PavelJablonné nad Orlicí0900:01:160,00
22M13693Martínek FilipLetohrad0900:01:200,00
Trať 500 m
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2141Tomeš TobiasBystřec0500:01:22106,30
1Z2214Hamplová TerezaISCAREX Junior team ČT0500:01:24111,24
2M2337Boháč PankrácAC Choceň0600:01:2599,21
3M2460Barvínek DanielAtletika Žamberk0600:01:2794,49
2Z2511Moskvová AgátaKB Letohrad0500:01:28102,25
4M2667Bureš JosefISCAREX Junior team ČT0600:01:2989,76
5M2790Roškanin Jakub ŠimonJablonné nad Orlicí0500:01:3185,04
6M2839Topinka JonášActivity Lanškroun0500:01:3477,95
3Z2928Najmanová BarboraAtletika Jablonné0500:01:3586,52
4Z21077Ježková TerezaAtletika Jablonné0600:01:3879,78
7M21087Roškanin Matěj MichalJablonné nad Orlicí0600:01:3868,50
5Z21222Vondráčková KristýnaAtletika Jablonné nad Orlicí0500:01:3977,53
8M21256Tobiška ŠtěpánAtletika Žamberk0500:01:3966,14
9M21470Fajfr MarekŽamberk0600:01:4063,78
10M21521Vyhnálek TomášAtletika Jablonné0600:01:4161,42
11M21645Jankovič LiborŽamberk0600:01:4259,06
12M21717Veselý OndřejŽamberk0500:01:4356,69
13M21861Hovorka JakubAtletika Žamberk0600:01:4844,88
14M21959Tobiáš JáchymBiatlon Letohrad0600:01:5137,80
15M22063Matyáš JiříAtletika Žamberk0500:02:039,45
Trať 1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3119Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:02:58106,52
2Z3268Burešová MarkétaISCAREX Junior team ČT0400:03:04100,00
3Z3362Hovorková KarolínaAtletika Žamberk0300:03:1093,48
4Z3491Červená EliškaDukla Polička0400:03:1588,04
5Z3576Bartoňová AdélaAtletika Polička0300:03:2181,52
6Z3697Foglová EvaAtletika Jablonné nad Orlicí0300:03:3368,48
7Z3747Kánská LucieKB Letohrad0400:03:4258,70
8Z3848Mikysková SvatavaKB Letohrad0300:03:4357,61
Trať 1,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3144Költö MatějKB Letohrad0300:05:05105,11
2M3279Vebr DominikISCAREX Junior team ČT0300:05:1598,72
3M3331Hermann JakubAtletika Jablonné0300:05:1996,17
4M341Gregor JanISCAREX Junior team ČT0400:05:2095,53
1Z4510Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:05:35102,36
5M3627Petrjánoš ŠimonAtletika Jablonné nad Orlicí0300:05:3784,66
2Z4754Menclíková KateřinaVencl tým0100:05:4099,41
6M3826Petrjánoš OndřejAtletika Jablonné nad Orlicí0300:05:4182,11
7M3915Veselý JaroslavŽamberk0300:05:4281,47
3Z4988Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:05:4298,23
4Z41194Mikulová KarolínaTJ Spartak Letohrad0100:05:5093,51
8M31185Dítě MarekTJ Sokol Jaroměř0400:05:5076,36
9M31324Vondráček JakubAtletika Jablonné0300:05:5473,80
10M31458Jedlička LukášAtletika Žamberk0400:05:5672,52
11M31586Potoček VojtěchTJ Sokol Jaroměř0400:05:5771,88
11M31589Šimůnek JanISCAREX Junior team ČT0300:05:5771,88
5Z41792Šilarová MichaelaTJ Spartak Letohrad0100:06:0385,84
6Z4187Kubíčková NikitaBiatlon Letohrad0200:06:0882,89
7Z41930Ursta KarolínaAtletika Jablonné0200:06:2473,45
8Z42081Derková MartinaActivity Lanškroun0100:06:3169,32
13M3216Vacek MichalAtletika Dlouhá Třebová0400:06:3448,24
14M32274Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:06:3646,96
9Z42375Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:07:2438,05
Trať 2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4180Abrahám LuděkKB Letohrad0200:06:11102,48
2M4238Boháč BonifácAC Choceň0100:06:12101,95
3M4399Swieliulski MateuszULKS Bystrzyca Klodzka0100:06:2495,56
1ZA4233Vévodová MartinaAK Perná9000:06:35118,67
1ZJ5210Kalousová EliškaVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:06:58131,56
4M4696Gregora FilipActivity Lanškroun0200:07:0474,27
5M4753Dostálek VojtěchTJ Spartak Letohrad0200:07:1568,41
1ZC8195Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:07:20109,66
2ZA9170Schauerová LenkaAtletika Polička8800:07:2695,26
3ZA10225Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:07:4686,07
1Z511203Grajnert MalgorzataULKS Bystrzycia Klodzka0000:07:49100,00
1ZB12162Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:07:51109,18
2ZC13194Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:07:5395,39
3ZC14235Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:07:5494,95
2ZJ15211Kalousová TerezaÚstí nad Orlicí9800:08:00106,58
2ZB16226Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:08:2296,62
3ZB17237Pirklová KateřinaLetohrad7600:08:2894,19
4ZB18163Fojtíková HanaPasivity Žamberk7900:08:2993,79
6M41998Moravec JanJM Team Letohrad0200:08:3525,82
5ZB20180Dostálková LenkaASPV Těchonín7700:08:5085,28
6ZB21153Barnetová MonikaLetohrad8100:09:0081,23
1ZD22246Dvořáková EvaProstějov5500:09:19125,40
4ZA23200Kristková MarkétaE. Krásnohorské 21, Lanškroun8400:09:2142,46
5ZA24206Leszczynska DominikaULKS Bystrzyca Kłodzka8400:09:2839,25
6ZA25234Sontáková LenkaActivity Lanškroun9100:09:3635,58
3ZJ26188Gregorová LenkaActivity Lanškroun9800:09:5161,85
4ZC27174Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:10:1434,39
2ZD28182Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:10:38100,73
7ZB29164Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:11:2124,11
7ZA30228Vaňousová AnetaČeská Třebová9500:11:250,00
3ZD31176Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:12:0473,87
5ZC32222Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:12:540,00
Trať 3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M51224Urban MatyášVencl tým0000:10:40107,42
2M52187Gregora JanActivity Lanškroun0000:10:41107,12
3M53191Moravec JakubJM Team Letohrad9900:11:5385,46
4M54231Holubář PatrikÚstí nad Orlicí0000:12:0083,35
1ME5214Krátký FrantišekKrálíky4300:12:02125,81
2ME6192Leszkow PetrMK Hlinsko4400:13:37102,90
3ME7248Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:15:4871,29
4ME8202Bielčik JindřichLichkov4000:18:1535,83
5ME9183Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:21:070,00
Trať 7,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1232Hrdina PavelAK Perná8800:24:36102,59
2MA2181Hübl RadekRUN SPORT TEAM8800:24:53100,31
3MA3243Vagenknecht FrantišekAster team Jičín7700:25:1797,10
1MJ4205Jilek KrzysztofULKS Bystrzyca Klodzka9700:25:29106,25
2MJ5198Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:26:09101,18
1MB6175Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:26:19103,81
4MA7207Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:26:4086,00
2MB8178Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:26:5099,96
3MJ9196Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:27:1792,57
3MB10184Hejl RadekKrálíky7200:27:2096,23
5MA11253Jor MartinActivity Lanškroun8700:27:2280,38
4MB12167Fliedr TomášF-BIKE KLUB Sádek u Poličky7600:27:2495,73
6MA13245Buryška TomášRUN SPORT TEAM8800:27:5176,50
5MB14239Moskva RomanPasivity Žamberk7500:27:5591,88
1MC15179Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:28:01107,59
7MA16190Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:28:0574,63
6MB17219Fajfr František3D Fitness race team Žamberk7200:28:0890,27
8MA18213Řehák TomášHokej Jablonné7900:28:3970,08
7MB19208Bogdał PawełULKS Bystrzyca Kłodzka7600:28:4485,79
2MC20216Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:28:54101,53
9MA21168Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:29:2364,20
8MB22254Kašpařík TomášSK Přerov7500:29:2880,33
4MJ23166Vebr PatrikVencl tým Ústí nad Orlicí9800:29:4274,19
10MA24217Moravec MartinVencl tým Ústí nad Orlicí8400:29:4361,52
9MB25212Bielčik PetrCZECH OUTDOOR TEAM7100:29:4777,97
11MA26151Adamec JosefLetohrad8100:30:0958,05
3MC27193Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:30:2790,88
4MC28241Scheuer JanActivity Lanškroun6600:31:0386,76
10MB29215Dostálek PetrBouda6700:31:1666,91
11MB30249Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:31:4363,55
5MC31221Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:31:4482,07
12MA32209Beneš MichalRUN SPORT TEAM8300:31:4944,67
13MA33157Krejsa TomášKUS Sopotnice7700:31:5244,27
12MB34158Bureš MartinČeská Třebová7400:31:5362,31
13MB35177Abrahám LuděkBéda tým7500:31:5861,69
5MJ36204Jilek DariuszULKS Bystrica Klodska9800:31:5956,83
14MA36186Purkert MartinJablonné nad Orlicí9000:31:5943,33
14MB38197Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:32:0660,70
15MA39242Živný Marek3D Fitness race team Žamberk9100:32:2739,59
6MC40240Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:32:3476,34
7MC41236Krátký LubošLanškroun6200:32:3676,12
15MB42257Vencl JiříVencl-servis Žamberk7400:32:4955,35
16MB43223Pražák TomášJiskra Hylváty-Kuželky7100:33:1352,37
1MD44238Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:33:27116,29
17MB45255Roleček MilanPěčín7600:33:4049,02
18MB46199Fogl MarekJablonné nad Orlicí7200:33:5247,53
16MA47244Kalous PetrSK Žamberk7700:34:1025,81
19MB48172Žemlička MiloslavIsolit-Bravo Jablonné nad Orlicí7100:34:2443,55
20MB49154Mikyska MichalSKITRI Jablonné nad Orlicí7400:34:4441,06
21MB50189Gregora ZdenekActivity Lanškroun7300:34:5140,19
17MA51173Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:36:168,96
8MC52256Skalický JosefActivity Lanškroun6200:36:2949,45
9MC53247Kobliha MilanLRS Vyškov5700:37:0445,44
22MB54165Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:37:0523,55
18MA55155Černohous PavelJBL Jablonné nad Orlicí7900:37:101,74
2MD56229Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:37:2394,69
19MA57152Šítek MichalKomenského 715, Letohrad7900:38:110,00
23MB58258Vencl DavidVencl servis Žamberk7600:38:1614,72
6MJ59156Cvejn JanNábřeží 202, Solnice9800:38:248,05
3MD60169Červ MiloslavAtletika Polička5000:38:2589,02
24MB61220Nožka RomanTJ Jablonné nad Orlicí7000:40:190,00
25MB62161Stejskal StanislavBěžecká liga Jablonné nad Orlicí7600:41:080,00
26MB63250Kubíček MarcelDolní Dobrouč7600:41:090,00
27MB64227Bárta JiříPraha6800:44:420,00
20MA65185Hrevuš AlexandrBřehy u Přelouče7900:45:300,00
10MC66201Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:46:460,00
21MA67171Vebr MichalČeská Třebová7800:47:120,00
11MC68252Štěpánek KvidoJablonné nad Orlicí5700:48:020,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1232Hrdina PavelAK Perná8800:24:36102,59
2MA2181Hübl RadekRUN SPORT TEAM8800:24:53100,31
3MA3243Vagenknecht FrantišekAster team Jičín7700:25:1797,10
4MJ4205Jilek KrzysztofULKS Bystrzyca Klodzka9700:25:2995,50
5MJ5198Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:26:0990,15
6MB6175Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:26:1988,81
7MA7207Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:26:4086,00
8MB8178Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:26:5084,66
9MJ9196Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:27:1781,05
10MB10184Hejl RadekKrálíky7200:27:2080,65
11MA11253Jor MartinActivity Lanškroun8700:27:2280,38
12MB12167Fliedr TomášF-BIKE KLUB Sádek u Poličky7600:27:2480,12
13MA13245Buryška TomášRUN SPORT TEAM8800:27:5176,50
14MB14239Moskva RomanPasivity Žamberk7500:27:5575,97
15MC15179Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:28:0175,17
16MA16190Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:28:0574,63
17MB17219Fajfr František3D Fitness race team Žamberk7200:28:0874,23
18MA18213Řehák TomášHokej Jablonné7900:28:3970,08
19MB19208Bogdał PawełULKS Bystrzyca Kłodzka7600:28:4469,42
20MC20216Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:28:5468,08
21MA21168Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:29:2364,20
22MB22254Kašpařík TomášSK Přerov7500:29:2863,53
23MJ23166Vebr PatrikVencl tým Ústí nad Orlicí9800:29:4261,66
24MA24217Moravec MartinVencl tým Ústí nad Orlicí8400:29:4361,52
25MB25212Bielčik PetrCZECH OUTDOOR TEAM7100:29:4760,99
26MA26151Adamec JosefLetohrad8100:30:0958,05
27MC27193Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:30:2755,64
28MC28241Scheuer JanActivity Lanškroun6600:31:0350,82
29MB29215Dostálek PetrBouda6700:31:1649,09
30MB30249Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:31:4345,47
31MC31221Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:31:4445,34
32MA32209Beneš MichalRUN SPORT TEAM8300:31:4944,67
33MA33157Krejsa TomášKUS Sopotnice7700:31:5244,27
34MB34158Bureš MartinČeská Třebová7400:31:5344,14
35MB35177Abrahám LuděkBéda tým7500:31:5843,47
36MJ36204Jilek DariuszULKS Bystrica Klodska9800:31:5943,33
36MA36186Purkert MartinJablonné nad Orlicí9000:31:5943,33
38MB38197Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:32:0642,40
39MA39242Živný Marek3D Fitness race team Žamberk9100:32:2739,59
40MC40240Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:32:3438,65
41MC41236Krátký LubošLanškroun6200:32:3638,39
42MB42257Vencl JiříVencl-servis Žamberk7400:32:4936,65
43MB43223Pražák TomášJiskra Hylváty-Kuželky7100:33:1333,44
44MD44238Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:33:2731,56
45MB45255Roleček MilanPěčín7600:33:4029,83
46MB46199Fogl MarekJablonné nad Orlicí7200:33:5228,22
47MA47244Kalous PetrSK Žamberk7700:34:1025,81
48MB48172Žemlička MiloslavIsolit-Bravo Jablonné nad Orlicí7100:34:2423,94
49MB49154Mikyska MichalSKITRI Jablonné nad Orlicí7400:34:4421,27
50MB50189Gregora ZdenekActivity Lanškroun7300:34:5120,33
51MA51173Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:36:168,96
52MC52256Skalický JosefActivity Lanškroun6200:36:297,22
53MC53247Kobliha MilanLRS Vyškov5700:37:043,00
54MB54165Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:37:053,00
55MA55155Černohous PavelJBL Jablonné nad Orlicí7900:37:103,00
56MD56229Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:37:233,00
57MA57152Šítek MichalKomenského 715, Letohrad7900:38:113,00
58MB58258Vencl DavidVencl servis Žamberk7600:38:163,00
59MJ59156Cvejn JanNábřeží 202, Solnice9800:38:243,00
60MD60169Červ MiloslavAtletika Polička5000:38:253,00
61MB61220Nožka RomanTJ Jablonné nad Orlicí7000:40:193,00
62MB62161Stejskal StanislavBěžecká liga Jablonné nad Orlicí7600:41:083,00
63MB63250Kubíček MarcelDolní Dobrouč7600:41:093,00
64MB64227Bárta JiříPraha6800:44:423,00
65MA65185Hrevuš AlexandrBřehy u Přelouče7900:45:303,00
66MC66201Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:46:463,00
67MA67171Vebr MichalČeská Třebová7800:47:123,00
68MC68252Štěpánek KvidoJablonné nad Orlicí5700:48:023,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA4233Vévodová MartinaAK Perná9000:06:35110,85
2ZJ5210Kalousová EliškaVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:06:5899,84
3ZC8195Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:07:2089,31
4ZA9170Schauerová LenkaAtletika Polička8800:07:2686,43
5ZA10225Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:07:4676,86
6Z511203Grajnert MalgorzataULKS Bystrzycia Klodzka0000:07:4975,42
7ZB12162Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:07:5174,46
8ZC13194Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:07:5373,50
9ZC14235Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:07:5473,02
10ZJ15211Kalousová TerezaÚstí nad Orlicí9800:08:0070,15
11ZB16226Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:08:2259,62
12ZB17237Pirklová KateřinaLetohrad7600:08:2856,74
13ZB18163Fojtíková HanaPasivity Žamberk7900:08:2956,26
14ZB20180Dostálková LenkaASPV Těchonín7700:08:5046,21
15ZB21153Barnetová MonikaLetohrad8100:09:0041,42
16ZD22246Dvořáková EvaProstějov5500:09:1932,32
17ZA23200Kristková MarkétaE. Krásnohorské 21, Lanškroun8400:09:2131,36
18ZA24206Leszczynska DominikaULKS Bystrzyca Kłodzka8400:09:2828,01
19ZA25234Sontáková LenkaActivity Lanškroun9100:09:3624,18
20ZJ26188Gregorová LenkaActivity Lanškroun9800:09:5117,00
21ZC27174Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:10:145,99
22ZD28182Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:10:383,00
23ZB29164Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:11:213,00
24ZA30228Vaňousová AnetaČeská Třebová9500:11:253,00
25ZD31176Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:12:043,00
26ZC32222Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:12:543,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 70%
Značení závodu: 95%
Vyhlášení výsledků: Nehodnoceno
Zpracování výsledků: Nehodnoceno
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: 90%

Závod hodnotilo celkem 3 návštěvníků.
Celkové hodnocení
89%

Názory na závod

Prosím o odkaz na fotky. Fotografů bylo hodně. Díky Petr B
jampb
Fotky na http://hedase.rajce.idnes.cz/Memorial_Q.Stepanka_24.4._2016/ Jinak k hodnocení trasy, trochu problém při startu na zúženém místě u přeskoku je to čekárna ...
roman.sedlacek

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód