hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2018


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Běh na Rozálku

29.4.2016, pátek

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Rozálku
  • datum konání: 29.4.2016
  • zobrazeno již 345x
  • místo konání: Žamberk
  • GPS: 50.08505N, 16.45717E
  • pořadatel: ANIMO Žamberk

Sociální sítě

Místo konání

Žamberk, ulice Na Rozárce (intervalový start u muzea)
17:00 hodin (nejmladší děti od 16:15 hodin u kaple sv. Rozálie)

Přihlášky

od 16:00 do 17:15 hodin v Tyršově rozhledně na Rozálce

Startovné

- předškolní děti a handicapovaní ZDARMA
- žactvo 20,- Kč
- dorost, dospělí 30,- Kč

Popis tratě

- děti 5 let a mladší - 90 m
- děti 6 - 7 let - 190 m
- hlavní závod - žactvo, dorost, muži, ženy - délka 900 m, převýšení 47 m

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

ANIMO Žamberk
Ludmila Šlesingrová
telefon: 465 612 741, 603 876 667

Propozice pořadatele ve formátu PDF

E-mailová adresa

slesingrova.animo@atlas.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
27.4.2018Běh na Rozálku197
28.4.2017Běh na Rozálku198
24.4.2015Běh na Rozálku201
25.4.2014Běh na Rozálku194
26.4.2013Běh na Rozálku197
4.5.2012Běh na Rozálku231
6.5.2011Běh na Rozálku191
7.5.2010Běh na Rozálku186
7.5.2009Běh na Rozálku188
2.5.2008Běh na Rozálku174
4.5.2007Běh na Rozálku198
5.5.2006Běh na Rozálku182
6.5.2005Běh na Rozálku137
7.5.2004Běh na Rozálku92
2.5.2003Běh na Rozálku, 5. ročník207
3.5.2002Běh na Rozálku201
4.5.20013. ročník - BĚH NA ROZÁLKU173

Statistika závodu Běh na Rozálku

  • ročníků: 18
  • závodníků na všech ročnících: 3147

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Kalous Petr7717
Tobiška Václav4416
Matyášová Jana6516
Sadílek Ota4615
Bielčik Jindřich4015
Keprtová Miloslava4815
Nechvíl Petr9114
Novotný Luděk6214
Šimůnek Jan4912
Šafář Jaroslav5112
Maříková Simona9612
Novotná Dora9712
Svatoš Otakar3412
Mannlová Jana8012
Červ Miloslav5011
Koblížek Jindřich4811
Šimůnek Jan8211
Kebrle Milan7510
Mařík Jiří7210
Kalousek Jan4110
Smolák Petr9410
Tomeš Jaroslav4810
Šponar Josef4710
Strnad Adam009
Vařeka Jan969
Mikyska Tomáš009
Dostálek Petr679
Jirásková Eva649
Sejkorová Lenka639
Bubeníček Jiří519
Moravec Jiří969
Řemínek Matěj869
Vondra Vojtěch989
Exler Ondřej909
Gregora Filip029
Volf Břetislav529
Kubelka Tomáš938
Borek Petr708
Martincová Kristýna938
Vanický Petr738
Šponarová Lucie918
Stránská Adéla918
Klaclová Šárka938
Večeře Tomáš908
Borková Agáta028
Stránský Aleš608
Živný Marek918
Ducháček Bedřich598
Sontáková Lenka918
Gregora Jan008

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Nejmladší žáci I (trať 0,9 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M164126Knápek ŠimonTJ Spartak Letohrad0700:04:00112,00
2M110448Málek MichaelTJ Spartak Letohrad0700:04:1997,18
3M1112108Nýdl MatoušŽamberk0700:04:2790,82
4M111980Moskva VojtěchPasivity Žamberk0800:04:3088,23
5M112259Vávra PetrOrel Dolní Čermná0700:04:3187,37
6M112969Konečný Alexoddíl neuveden0700:04:3683,60
7M1138112Marhold JanChoceň0800:04:4576,62
8M11436Gregora LukášActivity Lanškroun0800:04:4775,36
9M115391Brebis Aleš1. FC Žamberk0700:04:5767,67
10M1154168Tartier MateoOB Žamberk0700:04:5767,44
11M116119Pachel JiříAtletika Žamberk0800:05:0263,59
12M116320Jaroš MatějAtletika Žamberk0700:05:0759,67
13M118067Lebeda ŠtepánÚstí nad Orlicí1000:05:3141,00

Nejmladší žákyně I (trať 0,9 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z113356Vetchá RozálieIscarex Junior Team ČT0700:04:39104,65
2Z11347Chládková NikolaActivity Lanškroun0700:04:43102,06
3Z115293Lehká LucieJiskra Ústí nad Oricí0700:04:5593,29
4Z1158100Čejková KláraIscarex Junior Team ČT0800:05:0089,64
5Z117350Mikysková DarjaTJ Spartak Letohrad0800:05:1480,17
6Z1175118Vítková AdélaLetohrad0700:05:1678,42
7Z119143Hájková LucieŽamberk0700:05:5452,19
8Z119517Pavelcová ElaAtletika Žamberk0700:06:2728,62

Nejmladší žáci II (trať 0,9 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M25728Barvínek DanielAtletika Žamberk0600:03:54107,71
2M28186Šantrůček ŠtěpánSokol Lukavice0500:04:0896,35
3M28260Suchodol ŠtěpánKB Biatlon Letohrad0600:04:0895,94
4M2849Topinka JonášActivity Lanškroun0500:04:0995,53
5M210227Akak OndřejAtletika Žamberk0500:04:1987,47
6M2114165Suchomel FrantišekTJ Spartak Letohrad0600:04:2879,81
7M2116115Zamastil AndrejAC Vysoké Mýto0500:04:3078,00
8M214079Zucha Jonᚎamberk0600:04:4665,41
9M214141Fajfr MarekŽamberk0600:04:4665,25
10M214623Jaroš JosefAtletika Žamberk0600:04:4962,45
11M214990Kuklík Jakub1. FC Žamberk0600:04:5160,56
12M215126Tobiška ŠtěpánAtletika Žamberk0500:04:5458,42
13M215682Jankovič LiborTJ Spartak Letohrad0600:04:5954,31
14M216295Tobiáš JáchymBiatlon Letohrad0600:05:0648,22
15M216724Hryca JanAtletika Žamberk0500:05:1045,67
16M217447Václavek MartinKončiny0600:05:1541,14
17M217742Hájek DominikŽamberk0600:05:2136,62
18M217821Hovorka JakubAtletika Žamberk0600:05:2235,71
19M2181142Vicenec MartinOB Žamberk0600:05:3326,41
20M219418Obermajer FilipAtletika Žamberk0600:06:223,00
21M2198182Lesák LukášOB Žamberk0500:06:333,00

Nejmladší žákyně II (trať 0,9 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z27587Hamplová TerezaIscarex Junior Team ČT0500:04:05103,48
2Z27881Moskvová AgátaKB Letohrad0500:04:07101,87
3Z21008Klementová LuisaActivity Lanškroun0600:04:1694,65
4Z2113141Koldinská EliškaTJ Sokol Hradec Králové0500:04:2785,66
5Z215522Cviková VeronikaAtletika Žamberk0600:04:5861,17
6Z2157167Baštářová BětaOB Žamberk0600:04:5960,05
7Z216649Kožnarová JulieTJ Spartak Letohrad0600:05:0952,42
8Z2179166Tartier JolanaOB Žamberk0600:05:2241,74
9Z220016Bednářová MarikaAtletika Žamberk0500:06:413,00

Mladší žáci (trať 0,9 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M324177Költö MatějTJ Spartak Letohrad0300:03:29110,37
2M337162Vebr DominikIscarex Junior Team ČT0300:03:4199,82
3M35099Gregor JanIscarex Junior Team ČT0400:03:5289,81
4M36398Veselý JaroslavŽamberk0300:04:0082,17
5M37129Schreiber ŠimonAtletika Žamberk0300:04:0280,72
6M37678Zucha ÁronŽamberk0400:04:0676,44
7M387103Potoček VojtěchTJ Sokol Jaroměř0400:04:1073,26
8M388104Dítě MarekTJ Sokol Jaroměř0400:04:1072,99
9M39430Jedlička LukášAtletika Žamberk0400:04:1271,35
10M39657Vetchý KryštofIscarex Junior Team ČT0400:04:1370,44
11M397196Šimůnek JanIscarex Junior Team ČT0300:04:1370,35
12M311989Cvik VojtěchAtletika Žamberk0300:04:3054,52
13M3132189Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:04:3847,25
14M3135145Bartoš JiříŽamberk0400:04:4342,79
15M314825Slezák DavidAtletika Žamberk0400:04:5036,61
16M3165127Kunt StanislavOB Žamberk0400:05:0919,78

Mladší žákyně (trať 0,9 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z36546Tobišková KarolínaAtletika Jaroměř0300:04:01104,48
2Z38331Hovorková KarolínaAtletika Žamberk0300:04:0997,88
3Z384123Mikysková SvatavaTJ Spartak Letohrad0300:04:0997,64
4Z39363Serbousková SáraIscarex Junior Team ČT0400:04:1295,52
5Z3126124Kánská LucieKB Letohrad0400:04:3378,09
6Z312796Jakubská BeátaTJ Sokol Jaroměř0400:04:3576,14
7Z3142157Brožková TerezaKOB Ústí nad Orlicí0400:04:4667,10
8Z3171172Suchomelová JosefinaOB Žamberk0400:05:1246,01
9Z319764Plocková LenkaŽamberk0400:06:333,00

Starší žáci (trať 0,9 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M411178Abrahám LuděkTJ Spartak Letohrad0200:03:18111,08
2M427186Kodytek JonášKOB Ústí n. Orlicí0100:03:3594,70
3M428135Dostálek VojtěchTJ Spartak Letohrad0200:03:3594,22
4M43966Gregora FilipActivity Lanškroun0200:03:4189,05
5M44237Toman AdamAtletika Žamberk0100:03:4485,80
6M44453Levý DavidKB Letohrad0100:03:4783,40
7M466134Lána JanTJ Spartak Letohrad0200:04:0169,71
8M47485Suka-Ahmadu NicolasTJ Spartak Letohrad0200:04:0367,41
9M4115114Zamastil AlexVysoké Mýto0200:04:3042,13

Starší žákyně (trať 0,9 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z449148Smrčková NatálieTJ Spartak Letohrad0100:03:50101,27
2Z450140Mikulová KarolínaTJ Spartak Letohrad0100:03:52100,23
3Z45511Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:03:5498,50
4Z473122Kubíčková NikitaTJ Spartak Letohrad0200:04:0390,72
5Z484199Kubíčková IvaOB Žamberk0100:04:0985,19
6Z49884Šilarová MichaelaTJ Spartak Letohrad0100:04:1481,21
7Z4100149Kroulíková ŽanetaTJ Spartak Letohrad0100:04:1678,88
8Z4109156Brožková LucieKOB Ústí nad Orlicí0100:04:2274,30
9Z412410Derková MartinaActivity Lanškroun0100:04:3265,48
10Z4131137Motlová LucieTJ Spartak Letohrad0200:04:3860,38
11Z4164179Hnátnická ZuzanaOB Žamberk0100:05:0734,79
12Z4170188Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:05:1131,94

Dorostenci (trať 0,9 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M56131Karlík MikulášTJ Spartak Letohrad9900:03:01113,99
2M510147Urban MatyášVencl tým0000:03:1599,04
3M51813Gregora JanActivity Lanškroun0000:03:2786,97
4M523110Bartoš FilipŽamberk0000:03:2985,32
5M53052Hermann MatějKB Letohrad0000:03:3677,69
6M534139Strnad AdamTJ Spartak Letohrad0000:03:3975,12
7M535195Moravec JakubJM team Letohrad9900:03:3975,11
8M537150Holubář PatrikÚstí nad Orlicí0000:03:4173,05
9M540200Vlk JakubSokol Klášterec nad Orlicí0000:03:4271,61
10M545125Kánský PetrKB Letohrad0000:03:4865,84

Dorostenky (trať 0,9 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z5105138Kačenová NatálieTJ Spartak Letohrad0000:04:20102,36
2Z5111169Borovičková ValerieOB Žamberk0000:04:2697,64

Junioři 18-19 let (trať 0,9 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1153Mlynář VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:02:45110,05
2MJ3154Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:02:52101,39
3MJ7180Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:03:0388,56
4MJ4762Vencl JiříNekoř9800:03:4836,80

Juniorky 18-19 let (trať 0,9 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ15012Gregorová LenkaActivity Lanškroun9800:04:54100,00

Muži A 20-39 let (trať 0,9 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA2120Hrdina PavelAK Perná8800:02:47108,67
2MA4155Nechvíl PetrAC Choceň9100:02:5896,64
3MA5194Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:03:0094,69
4MA9163Koblížek KamilKOB Ústí nad Orlicí8000:03:1083,11
5MA1351Krunčík PavelSpartak Rychnov n.Kn.8500:03:2368,32
6MA14106Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:03:2467,18
7MA15185Mrázek JiříŽamberk7900:03:2466,14
8MA16101Adamec JosefLetohrad8100:03:2566,03
9MA195Beneš MichalRun Sport Team8300:03:2762,93
10MA20301Kalous PetrSK Žamberk7700:03:2762,82
11MA25193Růžička TomášPASIVITY Žamberk8500:03:3159,15
12MA26176Fliedr JiříF-bike klub Sádek8000:03:3257,66
13MA33181Lesák JakubOB Žamberk9600:03:3850,10
14MA41102Živný Marek3D Fitness Race Team9100:03:4245,74
15MA43144Morávek Filip3D Fitness Race Team8800:03:4542,99
16MA5472Černoch MichalDlouhoňovice7700:03:5333,82
17MA6073Šourek PavelŽamberk8100:03:5729,35
18MA68198Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:04:0123,96
19MA7235Barvínek MartinAtletika Žamberk8000:04:0222,93
20MA8058Chaloupka Janoddíl neuveden9000:04:0816,39
21MA89109Nýdl PetrŽamberk7700:04:1112,61
22MA128161Vebr MichalČeská Třebová7800:04:363,00
23MA168107Faltus Miroslavoddíl neuveden7900:05:103,00

Muži B 40-49 let (trať 0,9 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB8175Fliedr TomášF-bike klub Sádek7600:03:04113,36
2MB12111Hejl RadekKrálíky7200:03:1997,80
3MB21132Fenik MartinŽamberk7600:03:2888,84
4MB2261Mrklovský MiroslavSokol Kameničná7200:03:2888,43
5MB2971Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:03:3681,00
6MB31136Dostálek PetrBouda6700:03:3779,27
7MB46151Doucha JiříHvězda Pardubice7100:03:4868,28
8MB4865Gregora ZdenekActivity Lanškroun7300:03:5066,25
9MB53143Jirčík Miroslav3D Fitness Race Team7600:03:5264,42
10MB56191Roleček MilanPěčín7600:03:5462,28
11MB58159Brožek TomášKOB Ústí n. Orlicí6900:03:5462,08
12MB6288Hampl AloisOstrov7000:03:5858,41
13MB69171Tartier LucOB Žamberk6900:04:0154,85
14MB70173Jurajda PavelTK Letohrad7400:04:0154,84
15MB91302Diblík MilanSokol Líšnice6800:04:1144,78
16MB10734Zvoník PetrAtletika Žamberk7200:04:2035,52
17MB108190Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:04:2134,40
18MB143146Bartoš MichalŽamberk7500:04:478,65
19MB160183Lesák FrantišekOB Žamberk7500:05:003,00
20MB17268Lebeda MartinÚstí nad Orlicí7300:05:133,00
21MB185128Kunt StanislavSPV Letohrad7400:05:423,00
22MB18797Jakubský Marekoddíl neuveden6800:05:463,00

Muži C 50-59 let (trať 0,9 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC31164Scheuer JanActivity Lanškroun6600:03:37105,85
2MC36152Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:03:39104,42
3MC59130Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:03:5589,74
4MC89105Chládek JosefOB Žamberk5900:04:1175,59
5MC95303Novotný Luděk3D Fitness Race Team6200:04:1274,43
6MC99184Hruban JanČeská Třebová6600:04:1473,00
7MC139304Novotný JaromírŽamberk6000:04:4544,98

Muži D 60-69 let (trať 0,9 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD106121Michalovič ŠtěpánŽamberk5200:04:20108,64
2MD121129Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:04:31100,47
3MD13670Vilhelm VáclavPřívrat5100:04:4490,89
4MD18645Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:05:4446,70

Muži E 70 let a starší (trať 0,9 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME158300Tobiška VáclavOB Žamberk4400:05:00111,86
2ME17614Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:05:2099,37
3ME18455Dostál VáclavHradec Kr. Lok. SČL4200:05:3788,77
4ME19383Bielčik JindřichLichkov4000:06:1068,07
5ME2012Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:06:4744,92
6ME20477Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:11:073,00

Ženy A 20-34 let (trať 0,9 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA16119Vévodová MartinaAK Perná9000:03:25138,44
2ZA116113Marholdová LucieChoceň8300:04:3086,44
3ZA13774Sontáková LenkaActivity Lanškroun9100:04:4575,12

Ženy B 35-44 let (trať 0,9 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB5236Tobišková TerezaAtletika Žamberk7700:03:52106,88
2ZB6732Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:04:0198,94
3ZB7794Lehká JanaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:04:0794,18
4ZB92192Fojtíková HanaPasivity Žamberk7900:04:1190,42
5ZB10333Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:04:1984,16
6ZB1104Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:04:2281,40
7ZB116133Dostálková LenkaSPV Těchonín7700:04:3074,63
8ZB123158Brožková KvětaKOB Ústí n. Orlicí7400:04:3273,55
9ZB125197Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:04:3272,88
10ZB13040Vanická BlankaAtletika Žamberk7200:04:3769,04
11ZB14592Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:04:4760,60
12ZB147170Tartier VeronikaOB Žamberk7800:04:5058,35
13ZB18244Hájková LudmilaŽamberk7500:05:3421,59
14ZB188116Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:05:498,65
15ZB192187Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:06:083,00
16ZB20239Slezáková DanaAtletika Žamberk7700:06:503,00

Ženy C 45-54 let (trať 0,9 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC611Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:03:57121,04
2ZC79160Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:04:08113,25
3ZC16975Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:05:1065,71
4ZC19054Dostálová HanaČernožice7000:05:5134,80
5ZC20238Tesařová MarieAtletika Žamberk7100:06:503,00

Ženy D 55 let a starší (trať 0,9 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD1833Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:05:36113,44
2ZD189117Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:05:51104,75
3ZD196174Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:06:3281,81
4ZD19976Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:06:3580,31

Trať 0,9 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1153Mlynář VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:02:45110,05
1MA2120Hrdina PavelAK Perná8800:02:47108,67
2MJ3154Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:02:52101,39
2MA4155Nechvíl PetrAC Choceň9100:02:5896,64
3MA5194Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:03:0094,69
1M56131Karlík MikulášTJ Spartak Letohrad9900:03:01113,99
3MJ7180Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:03:0388,56
1MB8175Fliedr TomášF-bike klub Sádek7600:03:04113,36
4MA9163Koblížek KamilKOB Ústí nad Orlicí8000:03:1083,11
2M510147Urban MatyášVencl tým0000:03:1599,04
1M411178Abrahám LuděkTJ Spartak Letohrad0200:03:18111,08
2MB12111Hejl RadekKrálíky7200:03:1997,80
5MA1351Krunčík PavelSpartak Rychnov n.Kn.8500:03:2368,32
6MA14106Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:03:2467,18
7MA15185Mrázek JiříŽamberk7900:03:2466,14
8MA16101Adamec JosefLetohrad8100:03:2566,03
1ZA16119Vévodová MartinaAK Perná9000:03:25138,44
3M51813Gregora JanActivity Lanškroun0000:03:2786,97
9MA195Beneš MichalRun Sport Team8300:03:2762,93
10MA20301Kalous PetrSK Žamberk7700:03:2762,82
3MB21132Fenik MartinŽamberk7600:03:2888,84
4MB2261Mrklovský MiroslavSokol Kameničná7200:03:2888,43
4M523110Bartoš FilipŽamberk0000:03:2985,32
1M324177Költö MatějTJ Spartak Letohrad0300:03:29110,37
11MA25193Růžička TomášPASIVITY Žamberk8500:03:3159,15
12MA26176Fliedr JiříF-bike klub Sádek8000:03:3257,66
2M427186Kodytek JonášKOB Ústí n. Orlicí0100:03:3594,70
3M428135Dostálek VojtěchTJ Spartak Letohrad0200:03:3594,22
5MB2971Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:03:3681,00
5M53052Hermann MatějKB Letohrad0000:03:3677,69
1MC31164Scheuer JanActivity Lanškroun6600:03:37105,85
6MB31136Dostálek PetrBouda6700:03:3779,27
13MA33181Lesák JakubOB Žamberk9600:03:3850,10
6M534139Strnad AdamTJ Spartak Letohrad0000:03:3975,12
7M535195Moravec JakubJM team Letohrad9900:03:3975,11
2MC36152Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:03:39104,42
8M537150Holubář PatrikÚstí nad Orlicí0000:03:4173,05
2M337162Vebr DominikIscarex Junior Team ČT0300:03:4199,82
4M43966Gregora FilipActivity Lanškroun0200:03:4189,05
9M540200Vlk JakubSokol Klášterec nad Orlicí0000:03:4271,61
14MA41102Živný Marek3D Fitness Race Team9100:03:4245,74
5M44237Toman AdamAtletika Žamberk0100:03:4485,80
15MA43144Morávek Filip3D Fitness Race Team8800:03:4542,99
6M44453Levý DavidKB Letohrad0100:03:4783,40
10M545125Kánský PetrKB Letohrad0000:03:4865,84
7MB46151Doucha JiříHvězda Pardubice7100:03:4868,28
4MJ4762Vencl JiříNekoř9800:03:4836,80
8MB4865Gregora ZdenekActivity Lanškroun7300:03:5066,25
1Z449148Smrčková NatálieTJ Spartak Letohrad0100:03:50101,27
2Z450140Mikulová KarolínaTJ Spartak Letohrad0100:03:52100,23
3M35099Gregor JanIscarex Junior Team ČT0400:03:5289,81
1ZB5236Tobišková TerezaAtletika Žamberk7700:03:52106,88
9MB53143Jirčík Miroslav3D Fitness Race Team7600:03:5264,42
16MA5472Černoch MichalDlouhoňovice7700:03:5333,82
3Z45511Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:03:5498,50
10MB56191Roleček MilanPěčín7600:03:5462,28
1M25728Barvínek DanielAtletika Žamberk0600:03:54107,71
11MB58159Brožek TomášKOB Ústí n. Orlicí6900:03:5462,08
3MC59130Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:03:5589,74
17MA6073Šourek PavelŽamberk8100:03:5729,35
1ZC611Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:03:57121,04
12MB6288Hampl AloisOstrov7000:03:5858,41
4M36398Veselý JaroslavŽamberk0300:04:0082,17
1M164126Knápek ŠimonTJ Spartak Letohrad0700:04:00112,00
1Z36546Tobišková KarolínaAtletika Jaroměř0300:04:01104,48
7M466134Lána JanTJ Spartak Letohrad0200:04:0169,71
2ZB6732Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:04:0198,94
18MA68198Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:04:0123,96
13MB69171Tartier LucOB Žamberk6900:04:0154,85
14MB70173Jurajda PavelTK Letohrad7400:04:0154,84
5M37129Schreiber ŠimonAtletika Žamberk0300:04:0280,72
19MA7235Barvínek MartinAtletika Žamberk8000:04:0222,93
4Z473122Kubíčková NikitaTJ Spartak Letohrad0200:04:0390,72
8M47485Suka-Ahmadu NicolasTJ Spartak Letohrad0200:04:0367,41
1Z27587Hamplová TerezaIscarex Junior Team ČT0500:04:05103,48
6M37678Zucha ÁronŽamberk0400:04:0676,44
3ZB7794Lehká JanaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:04:0794,18
2Z27881Moskvová AgátaKB Letohrad0500:04:07101,87
2ZC79160Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:04:08113,25
20MA8058Chaloupka Janoddíl neuveden9000:04:0816,39
2M28186Šantrůček ŠtěpánSokol Lukavice0500:04:0896,35
3M28260Suchodol ŠtěpánKB Biatlon Letohrad0600:04:0895,94
2Z38331Hovorková KarolínaAtletika Žamberk0300:04:0997,88
5Z484199Kubíčková IvaOB Žamberk0100:04:0985,19
3Z384123Mikysková SvatavaTJ Spartak Letohrad0300:04:0997,64
4M2849Topinka JonášActivity Lanškroun0500:04:0995,53
7M387103Potoček VojtěchTJ Sokol Jaroměř0400:04:1073,26
8M388104Dítě MarekTJ Sokol Jaroměř0400:04:1072,99
4MC89105Chládek JosefOB Žamberk5900:04:1175,59
21MA89109Nýdl PetrŽamberk7700:04:1112,61
15MB91302Diblík MilanSokol Líšnice6800:04:1144,78
4ZB92192Fojtíková HanaPasivity Žamberk7900:04:1190,42
4Z39363Serbousková SáraIscarex Junior Team ČT0400:04:1295,52
9M39430Jedlička LukášAtletika Žamberk0400:04:1271,35
5MC95303Novotný Luděk3D Fitness Race Team6200:04:1274,43
10M39657Vetchý KryštofIscarex Junior Team ČT0400:04:1370,44
11M397196Šimůnek JanIscarex Junior Team ČT0300:04:1370,35
6Z49884Šilarová MichaelaTJ Spartak Letohrad0100:04:1481,21
6MC99184Hruban JanČeská Třebová6600:04:1473,00
3Z21008Klementová LuisaActivity Lanškroun0600:04:1694,65
7Z4100149Kroulíková ŽanetaTJ Spartak Letohrad0100:04:1678,88
5M210227Akak OndřejAtletika Žamberk0500:04:1987,47
5ZB10333Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:04:1984,16
2M110448Málek MichaelTJ Spartak Letohrad0700:04:1997,18
1Z5105138Kačenová NatálieTJ Spartak Letohrad0000:04:20102,36
1MD106121Michalovič ŠtěpánŽamberk5200:04:20108,64
16MB10734Zvoník PetrAtletika Žamberk7200:04:2035,52
17MB108190Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:04:2134,40
8Z4109156Brožková LucieKOB Ústí nad Orlicí0100:04:2274,30
6ZB1104Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:04:2281,40
2Z5111169Borovičková ValerieOB Žamberk0000:04:2697,64
3M1112108Nýdl MatoušŽamberk0700:04:2790,82
4Z2113141Koldinská EliškaTJ Sokol Hradec Králové0500:04:2785,66
6M2114165Suchomel FrantišekTJ Spartak Letohrad0600:04:2879,81
9M4115114Zamastil AlexVysoké Mýto0200:04:3042,13
7ZB116133Dostálková LenkaSPV Těchonín7700:04:3074,63
2ZA116113Marholdová LucieChoceň8300:04:3086,44
7M2116115Zamastil AndrejAC Vysoké Mýto0500:04:3078,00
12M311989Cvik VojtěchAtletika Žamberk0300:04:3054,52
4M111980Moskva VojtěchPasivity Žamberk0800:04:3088,23
2MD121129Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:04:31100,47
5M112259Vávra PetrOrel Dolní Čermná0700:04:3187,37
8ZB123158Brožková KvětaKOB Ústí n. Orlicí7400:04:3273,55
9Z412410Derková MartinaActivity Lanškroun0100:04:3265,48
9ZB125197Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:04:3272,88
5Z3126124Kánská LucieKB Letohrad0400:04:3378,09
6Z312796Jakubská BeátaTJ Sokol Jaroměř0400:04:3576,14
22MA128161Vebr MichalČeská Třebová7800:04:363,00
6M112969Konečný Alexoddíl neuveden0700:04:3683,60
10ZB13040Vanická BlankaAtletika Žamberk7200:04:3769,04
10Z4131137Motlová LucieTJ Spartak Letohrad0200:04:3860,38
13M3132189Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:04:3847,25
1Z113356Vetchá RozálieIscarex Junior Team ČT0700:04:39104,65
2Z11347Chládková NikolaActivity Lanškroun0700:04:43102,06
14M3135145Bartoš JiříŽamberk0400:04:4342,79
3MD13670Vilhelm VáclavPřívrat5100:04:4490,89
3ZA13774Sontáková LenkaActivity Lanškroun9100:04:4575,12
7M1138112Marhold JanChoceň0800:04:4576,62
7MC139304Novotný JaromírŽamberk6000:04:4544,98
8M214079Zucha Jonᚎamberk0600:04:4665,41
9M214141Fajfr MarekŽamberk0600:04:4665,25
7Z3142157Brožková TerezaKOB Ústí nad Orlicí0400:04:4667,10
8M11436Gregora LukášActivity Lanškroun0800:04:4775,36
18MB143146Bartoš MichalŽamberk7500:04:478,65
11ZB14592Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:04:4760,60
10M214623Jaroš JosefAtletika Žamberk0600:04:4962,45
12ZB147170Tartier VeronikaOB Žamberk7800:04:5058,35
15M314825Slezák DavidAtletika Žamberk0400:04:5036,61
11M214990Kuklík Jakub1. FC Žamberk0600:04:5160,56
1ZJ15012Gregorová LenkaActivity Lanškroun9800:04:54100,00
12M215126Tobiška ŠtěpánAtletika Žamberk0500:04:5458,42
3Z115293Lehká LucieJiskra Ústí nad Oricí0700:04:5593,29
9M115391Brebis Aleš1. FC Žamberk0700:04:5767,67
10M1154168Tartier MateoOB Žamberk0700:04:5767,44
5Z215522Cviková VeronikaAtletika Žamberk0600:04:5861,17
13M215682Jankovič LiborTJ Spartak Letohrad0600:04:5954,31
6Z2157167Baštářová BětaOB Žamberk0600:04:5960,05
4Z1158100Čejková KláraIscarex Junior Team ČT0800:05:0089,64
1ME158300Tobiška VáclavOB Žamberk4400:05:00111,86
19MB160183Lesák FrantišekOB Žamberk7500:05:003,00
11M116119Pachel JiříAtletika Žamberk0800:05:0263,59
14M216295Tobiáš JáchymBiatlon Letohrad0600:05:0648,22
12M116320Jaroš MatějAtletika Žamberk0700:05:0759,67
11Z4164179Hnátnická ZuzanaOB Žamberk0100:05:0734,79
16M3165127Kunt StanislavOB Žamberk0400:05:0919,78
7Z216649Kožnarová JulieTJ Spartak Letohrad0600:05:0952,42
15M216724Hryca JanAtletika Žamberk0500:05:1045,67
23MA168107Faltus Miroslavoddíl neuveden7900:05:103,00
3ZC16975Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:05:1065,71
12Z4170188Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:05:1131,94
8Z3171172Suchomelová JosefinaOB Žamberk0400:05:1246,01
20MB17268Lebeda MartinÚstí nad Orlicí7300:05:133,00
5Z117350Mikysková DarjaTJ Spartak Letohrad0800:05:1480,17
16M217447Václavek MartinKončiny0600:05:1541,14
6Z1175118Vítková AdélaLetohrad0700:05:1678,42
2ME17614Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:05:2099,37
17M217742Hájek DominikŽamberk0600:05:2136,62
18M217821Hovorka JakubAtletika Žamberk0600:05:2235,71
8Z2179166Tartier JolanaOB Žamberk0600:05:2241,74
13M118067Lebeda ŠtepánÚstí nad Orlicí1000:05:3141,00
19M2181142Vicenec MartinOB Žamberk0600:05:3326,41
13ZB18244Hájková LudmilaŽamberk7500:05:3421,59
1ZD1833Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:05:36113,44
3ME18455Dostál VáclavHradec Kr. Lok. SČL4200:05:3788,77
21MB185128Kunt StanislavSPV Letohrad7400:05:423,00
4MD18645Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:05:4446,70
22MB18797Jakubský Marekoddíl neuveden6800:05:463,00
14ZB188116Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:05:498,65
2ZD189117Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:05:51104,75
4ZC19054Dostálová HanaČernožice7000:05:5134,80
7Z119143Hájková LucieŽamberk0700:05:5452,19
15ZB192187Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:06:083,00
4ME19383Bielčik JindřichLichkov4000:06:1068,07
20M219418Obermajer FilipAtletika Žamberk0600:06:223,00
8Z119517Pavelcová ElaAtletika Žamberk0700:06:2728,62
3ZD196174Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:06:3281,81
9Z319764Plocková LenkaŽamberk0400:06:333,00
21M2198182Lesák LukášOB Žamberk0500:06:333,00
4ZD19976Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:06:3580,31
9Z220016Bednářová MarikaAtletika Žamberk0500:06:413,00
5ME2012Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:06:4744,92
16ZB20239Slezáková DanaAtletika Žamberk7700:06:503,00
5ZC20238Tesařová MarieAtletika Žamberk7100:06:503,00
6ME20477Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:11:073,00

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1153Mlynář VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:02:45103,97
2MA2120Hrdina PavelAK Perná8800:02:47100,99
3MJ3154Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:02:5295,03
4MA4155Nechvíl PetrAC Choceň9100:02:5888,47
5MA5194Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:03:0086,45
6M56131Karlík MikulášTJ Spartak Letohrad9900:03:0184,90
7MJ7180Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:03:0381,80
8MB8175Fliedr TomášF-bike klub Sádek7600:03:0481,32
9MA9163Koblížek KamilKOB Ústí nad Orlicí8000:03:1074,40
10M510147Urban MatyášVencl tým0000:03:1567,61
11M411178Abrahám LuděkTJ Spartak Letohrad0200:03:1864,75
12MB12111Hejl RadekKrálíky7200:03:1963,08
13MA1351Krunčík PavelSpartak Rychnov n.Kn.8500:03:2359,02
14MA14106Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:03:2457,83
15MA15185Mrázek JiříŽamberk7900:03:2456,76
16MA16101Adamec JosefLetohrad8100:03:2556,64
17M51813Gregora JanActivity Lanškroun0000:03:2753,66
18MA195Beneš MichalRun Sport Team8300:03:2753,42
19MA20301Kalous PetrSK Žamberk7700:03:2753,30
20MB21132Fenik MartinŽamberk7600:03:2852,58
21MB2261Mrklovský MiroslavSokol Kameničná7200:03:2852,11
22M523110Bartoš FilipŽamberk0000:03:2951,75
23M324177Költö MatějTJ Spartak Letohrad0300:03:2951,39
24MA25193Růžička TomášPASIVITY Žamberk8500:03:3149,48
25MA26176Fliedr JiříF-bike klub Sádek8000:03:3247,93
26M427186Kodytek JonášKOB Ústí n. Orlicí0100:03:3544,36
27M428135Dostálek VojtěchTJ Spartak Letohrad0200:03:3543,76
28MB2971Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:03:3643,40
29M53052Hermann MatějKB Letohrad0000:03:3642,93
30MB31136Dostálek PetrBouda6700:03:3741,38
30MC31164Scheuer JanActivity Lanškroun6600:03:3741,38
32MA33181Lesák JakubOB Žamberk9600:03:3840,06
33M534139Strnad AdamTJ Spartak Letohrad0000:03:3939,94
34M535195Moravec JakubJM team Letohrad9900:03:3939,93
35MC36152Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:03:3939,47
36M337162Vebr DominikIscarex Junior Team ČT0300:03:4137,56
36M537150Holubář PatrikÚstí nad Orlicí0000:03:4137,56
38M43966Gregora FilipActivity Lanškroun0200:03:4137,32
39M540200Vlk JakubSokol Klášterec nad Orlicí0000:03:4235,89
40MA41102Živný Marek3D Fitness Race Team9100:03:4235,53
41M44237Toman AdamAtletika Žamberk0100:03:4433,27
42MA43144Morávek Filip3D Fitness Race Team8800:03:4532,67
43M44453Levý DavidKB Letohrad0100:03:4730,29
44M545125Kánský PetrKB Letohrad0000:03:4829,21
45MB46151Doucha JiříHvězda Pardubice7100:03:4828,50
46MJ4762Vencl JiříNekoř9800:03:4828,38
47MB4865Gregora ZdenekActivity Lanškroun7300:03:5026,11
48M35099Gregor JanIscarex Junior Team ČT0400:03:5224,44
49MB53143Jirčík Miroslav3D Fitness Race Team7600:03:5223,97
50MA5472Černoch MichalDlouhoňovice7700:03:5323,13
51MB56191Roleček MilanPěčín7600:03:5421,46
52M25728Barvínek DanielAtletika Žamberk0600:03:5421,34
53MB58159Brožek TomášKOB Ústí n. Orlicí6900:03:5421,22
54MC59130Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:03:5519,91
55MA6073Šourek PavelŽamberk8100:03:5718,48
56MB6288Hampl AloisOstrov7000:03:5816,93
57M36398Veselý JaroslavŽamberk0300:04:0014,43
58M164126Knápek ŠimonTJ Spartak Letohrad0700:04:0014,31
59M466134Lána JanTJ Spartak Letohrad0200:04:0113,24
60MA68198Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:04:0112,88
61MB69171Tartier LucOB Žamberk6900:04:0112,76
62MB70173Jurajda PavelTK Letohrad7400:04:0112,75
63M37129Schreiber ŠimonAtletika Žamberk0300:04:0212,52
64MA7235Barvínek MartinAtletika Žamberk8000:04:0211,80
65M47485Suka-Ahmadu NicolasTJ Spartak Letohrad0200:04:0310,37
66M37678Zucha ÁronŽamberk0400:04:066,92
67MA8058Chaloupka Janoddíl neuveden9000:04:085,01
68M28186Šantrůček ŠtěpánSokol Lukavice0500:04:084,89
69M28260Suchodol ŠtěpánKB Biatlon Letohrad0600:04:084,29
70M2849Topinka JonášActivity Lanškroun0500:04:093,70
71M387103Potoček VojtěchTJ Sokol Jaroměř0400:04:103,00
72M388104Dítě MarekTJ Sokol Jaroměř0400:04:103,00
73MA89109Nýdl PetrŽamberk7700:04:113,00
73MC89105Chládek JosefOB Žamberk5900:04:113,00
75MB91302Diblík MilanSokol Líšnice6800:04:113,00
76M39430Jedlička LukášAtletika Žamberk0400:04:123,00
77MC95303Novotný Luděk3D Fitness Race Team6200:04:123,00
78M39657Vetchý KryštofIscarex Junior Team ČT0400:04:133,00
79M397196Šimůnek JanIscarex Junior Team ČT0300:04:133,00
80MC99184Hruban JanČeská Třebová6600:04:143,00
81M210227Akak OndřejAtletika Žamberk0500:04:193,00
82M110448Málek MichaelTJ Spartak Letohrad0700:04:193,00
83MD106121Michalovič ŠtěpánŽamberk5200:04:203,00
84MB10734Zvoník PetrAtletika Žamberk7200:04:203,00
85MB108190Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:04:213,00
86M1112108Nýdl MatoušŽamberk0700:04:273,00
87M2114165Suchomel FrantišekTJ Spartak Letohrad0600:04:283,00
88M4115114Zamastil AlexVysoké Mýto0200:04:303,00
89M2116115Zamastil AndrejAC Vysoké Mýto0500:04:303,00
90M111980Moskva VojtěchPasivity Žamberk0800:04:303,00
90M311989Cvik VojtěchAtletika Žamberk0300:04:303,00
92MD121129Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:04:313,00
93M112259Vávra PetrOrel Dolní Čermná0700:04:313,00
94MA128161Vebr MichalČeská Třebová7800:04:363,00
95M112969Konečný Alexoddíl neuveden0700:04:363,00
96M3132189Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:04:383,00
97M3135145Bartoš JiříŽamberk0400:04:433,00
98MD13670Vilhelm VáclavPřívrat5100:04:443,00
99M1138112Marhold JanChoceň0800:04:453,00
100MC139304Novotný JaromírŽamberk6000:04:453,00
101M214079Zucha Jonᚎamberk0600:04:463,00
102M214141Fajfr MarekŽamberk0600:04:463,00
103M11436Gregora LukášActivity Lanškroun0800:04:473,00
103MB143146Bartoš MichalŽamberk7500:04:473,00
105M214623Jaroš JosefAtletika Žamberk0600:04:493,00
106M314825Slezák DavidAtletika Žamberk0400:04:503,00
107M214990Kuklík Jakub1. FC Žamberk0600:04:513,00
108M215126Tobiška ŠtěpánAtletika Žamberk0500:04:543,00
109M115391Brebis Aleš1. FC Žamberk0700:04:573,00
110M1154168Tartier MateoOB Žamberk0700:04:573,00
111M215682Jankovič LiborTJ Spartak Letohrad0600:04:593,00
112ME158300Tobiška VáclavOB Žamberk4400:05:003,00
113MB160183Lesák FrantišekOB Žamberk7500:05:003,00
114M116119Pachel JiříAtletika Žamberk0800:05:023,00
115M216295Tobiáš JáchymBiatlon Letohrad0600:05:063,00
116M116320Jaroš MatějAtletika Žamberk0700:05:073,00
117M3165127Kunt StanislavOB Žamberk0400:05:093,00
118M216724Hryca JanAtletika Žamberk0500:05:103,00
119MA168107Faltus Miroslavoddíl neuveden7900:05:103,00
120MB17268Lebeda MartinÚstí nad Orlicí7300:05:133,00
121M217447Václavek MartinKončiny0600:05:153,00
122ME17614Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:05:203,00
123M217742Hájek DominikŽamberk0600:05:213,00
124M217821Hovorka JakubAtletika Žamberk0600:05:223,00
125M118067Lebeda ŠtepánÚstí nad Orlicí1000:05:313,00
126M2181142Vicenec MartinOB Žamberk0600:05:333,00
127ME18455Dostál VáclavHradec Kr. Lok. SČL4200:05:373,00
128MB185128Kunt StanislavSPV Letohrad7400:05:423,00
129MD18645Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:05:443,00
130MB18797Jakubský Marekoddíl neuveden6800:05:463,00
131ME19383Bielčik JindřichLichkov4000:06:103,00
132M219418Obermajer FilipAtletika Žamberk0600:06:223,00
133M2198182Lesák LukášOB Žamberk0500:06:333,00
134ME2012Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:06:473,00
135ME20477Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:11:073,00

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA16119Vévodová MartinaAK Perná9000:03:25115,88
2Z449148Smrčková NatálieTJ Spartak Letohrad0100:03:5092,60
3Z450140Mikulová KarolínaTJ Spartak Letohrad0100:03:5291,52
4ZB5236Tobišková TerezaAtletika Žamberk7700:03:5291,43
5Z45511Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:03:5489,72
6ZC611Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:03:5786,38
7Z36546Tobišková KarolínaAtletika Jaroměř0300:04:0183,40
8ZB6732Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:04:0182,86
9Z473122Kubíčková NikitaTJ Spartak Letohrad0200:04:0381,60
10Z27587Hamplová TerezaIscarex Junior Team ČT0500:04:0579,16
11ZB7794Lehká JanaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:04:0777,72
12Z27881Moskvová AgátaKB Letohrad0500:04:0777,36
13ZC79160Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:04:0877,09
14Z38331Hovorková KarolínaAtletika Žamberk0300:04:0976,09
15Z384123Mikysková SvatavaTJ Spartak Letohrad0300:04:0975,82
15Z484199Kubíčková IvaOB Žamberk0100:04:0975,82
17ZB92192Fojtíková HanaPasivity Žamberk7900:04:1173,66
18Z39363Serbousková SáraIscarex Junior Team ČT0400:04:1273,48
19Z49884Šilarová MichaelaTJ Spartak Letohrad0100:04:1471,67
20Z21008Klementová LuisaActivity Lanškroun0600:04:1669,24
20Z4100149Kroulíková ŽanetaTJ Spartak Letohrad0100:04:1669,24
22ZB10333Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:04:1966,89
23Z5105138Kačenová NatálieTJ Spartak Letohrad0000:04:2065,99
24Z4109156Brožková LucieKOB Ústí nad Orlicí0100:04:2264,46
25ZB1104Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:04:2263,92
26Z5111169Borovičková ValerieOB Žamberk0000:04:2660,40
27Z2113141Koldinská EliškaTJ Sokol Hradec Králové0500:04:2759,13
28ZA116113Marholdová LucieChoceň8300:04:3056,61
28ZB116133Dostálková LenkaSPV Těchonín7700:04:3056,61
30ZB123158Brožková KvětaKOB Ústí n. Orlicí7400:04:3255,44
31Z412410Derková MartinaActivity Lanškroun0100:04:3255,25
32ZB125197Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:04:3254,71
33Z3126124Kánská LucieKB Letohrad0400:04:3354,17
34Z312796Jakubská BeátaTJ Sokol Jaroměř0400:04:3552,01
35ZB13040Vanická BlankaAtletika Žamberk7200:04:3750,56
36Z4131137Motlová LucieTJ Spartak Letohrad0200:04:3849,93
37Z113356Vetchá RozálieIscarex Junior Team ČT0700:04:3948,76
38Z11347Chládková NikolaActivity Lanškroun0700:04:4345,42
39ZA13774Sontáková LenkaActivity Lanškroun9100:04:4543,71
40Z3142157Brožková TerezaKOB Ústí nad Orlicí0400:04:4641,99
41ZB14592Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:04:4741,45
42ZB147170Tartier VeronikaOB Žamberk7800:04:5039,02
43ZJ15012Gregorová LenkaActivity Lanškroun9800:04:5435,23
44Z115293Lehká LucieJiskra Ústí nad Oricí0700:04:5534,15
45Z215522Cviková VeronikaAtletika Žamberk0600:04:5831,62
46Z2157167Baštářová BětaOB Žamberk0600:04:5930,36
47Z1158100Čejková KláraIscarex Junior Team ČT0800:05:0029,45
48Z4164179Hnátnická ZuzanaOB Žamberk0100:05:0723,23
49Z216649Kožnarová JulieTJ Spartak Letohrad0600:05:0921,79
50ZC16975Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:05:1020,34
51Z4170188Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:05:1120,25
52Z3171172Suchomelová JosefinaOB Žamberk0400:05:1218,63
53Z117350Mikysková DarjaTJ Spartak Letohrad0800:05:1417,28
54Z1175118Vítková AdélaLetohrad0700:05:1615,02
55Z2179166Tartier JolanaOB Žamberk0600:05:229,79
56ZB18244Hájková LudmilaŽamberk7500:05:343,00
57ZD1833Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:05:363,00
58ZB188116Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:05:493,00
59ZD189117Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:05:513,00
60ZC19054Dostálová HanaČernožice7000:05:513,00
61Z119143Hájková LucieŽamberk0700:05:543,00
62ZB192187Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:06:083,00
63Z119517Pavelcová ElaAtletika Žamberk0700:06:273,00
64ZD196174Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:06:323,00
65Z319764Plocková LenkaŽamberk0400:06:333,00
66ZD19976Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:06:353,00
67Z220016Bednářová MarikaAtletika Žamberk0500:06:413,00
68ZB20239Slezáková DanaAtletika Žamberk7700:06:503,00
68ZC20238Tesařová MarieAtletika Žamberk7100:06:503,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód