hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2018


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svitavský stýpl

30.4.2016, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Svitavský stýpl
  • datum konání: 30.4.2016
  • zobrazeno již 193x
  • místo konání: Atletický stadion Svitavy
  • GPS: 49.75101N, 16.46295E

Sociální sítě

Místo konání

atletický stadion Svitavy
15:30 hodin

Bodování

Bodují pouze ročníky 2002 a starší!!!

Přihlášky

na místě od 14:00 hodin

Startovné

50 Kč

Popis tratě

1500 - 3000 m př.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Miroslav Vaculík
tel. 724 779 208

Internetové stránky

http://www.atletikasvitavy.cz

E-mailová adresa

miroslavvaculik@email.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Starší žáci (trať 1,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4124Jon JakubSK Nové Město nad Metují0100:04:53118,26
2M4328Holman TomášSK Nové Město nad Metují0100:05:3293,65
3M4630Sporysch DanielSK Nové Město nad Metují0300:05:4188,09

Starší žákyně (trať 1,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4520Tůmová KateřinaTJ Dvůr Králové nad Labem0100:05:40108,37
2Z41010Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:06:1091,63

Dorostenci (trať 2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5132Hrůša VojtěchTJ Sokol Hradec Králové9900:06:52111,21
2M5226Provazník JosefSK Nové Město nad Metují9900:07:14101,34
3M5414Urban MatyášTj Jiskra Ústí nad Orlicí0000:07:4487,46

Dorostenky (trať 1,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z5218Trojanová HanaSK Nové Město nad Metují0000:05:32103,43
2Z5436Čerenkova PetraTJ Sokol Hradec Králové9900:05:3999,42
3Z57147Janulíková SarahAK Olymp Brno9900:05:4397,15
4Z5822Ptáková AnnaTJ Dvůr Králové nad Labem9900:05:5291,82
5Z5938Čermáková KateřinaSK Týniště nad Orlicí9900:06:0584,20
6Z51150Furišová BarboraAK Šternberk9900:06:1578,00

Junioři (trať 3 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ16Kačerovský MichalTj Jiskra Ústí nad Orlicí9800:09:59112,78
2MJ45Tomšů JanAtletika Polička9800:11:2087,22

Juniorky (trať 2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ316Janatová KateřinaSK Nové Město nad Metují9700:07:40102,00
2ZJ540Žárska KlaudiaAK Spartak Dubnica9900:07:5098,00

Muži (trať 3 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA23Kostecký JanTJ Šumperk9100:10:34100,42
2MA37Dvořáček AdamAC Track and Field Brno9600:10:3799,58
3MA51Hejl RadekKrálíky7200:11:31112,24
4MA834Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:13:0187,76
-MA-12Borek PetrBrzdy Horní Čermná70DNF-

Muži veteráni (trať 2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB644Červ MiloslavAtletika Polička5000:09:03115,11
2MB748Vilhelm VáclavPřívrat5100:10:3284,89
3MB108Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:14:23100,00

Ženy (trať 3 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA646Homolková JanaNové Město na Moravě9600:11:53106,37
2ZA74Schauerová LenkaAtletika Polička8800:12:4093,63
3ZA92Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:15:11100,00

Ženy veteránky (trať 2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB842Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:10:34100,00
2ZB99Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:12:20100,00

Trať 1,5 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4124Jon JakubSK Nové Město nad Metují0100:04:53118,26
1Z5218Trojanová HanaSK Nové Město nad Metují0000:05:32103,43
2M4328Holman TomášSK Nové Město nad Metují0100:05:3293,65
2Z5436Čerenkova PetraTJ Sokol Hradec Králové9900:05:3999,42
1Z4520Tůmová KateřinaTJ Dvůr Králové nad Labem0100:05:40108,37
3M4630Sporysch DanielSK Nové Město nad Metují0300:05:4188,09
3Z57147Janulíková SarahAK Olymp Brno9900:05:4397,15
4Z5822Ptáková AnnaTJ Dvůr Králové nad Labem9900:05:5291,82
5Z5938Čermáková KateřinaSK Týniště nad Orlicí9900:06:0584,20
2Z41010Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:06:1091,63
6Z51150Furišová BarboraAK Šternberk9900:06:1578,00

Trať 2 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5132Hrůša VojtěchTJ Sokol Hradec Králové9900:06:52111,21
2M5226Provazník JosefSK Nové Město nad Metují9900:07:14101,34
1ZJ316Janatová KateřinaSK Nové Město nad Metují9700:07:40102,00
3M5414Urban MatyášTj Jiskra Ústí nad Orlicí0000:07:4487,46
2ZJ540Žárska KlaudiaAK Spartak Dubnica9900:07:5098,00
1MB644Červ MiloslavAtletika Polička5000:09:03115,11
2MB748Vilhelm VáclavPřívrat5100:10:3284,89
1ZB842Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:10:34100,00
2ZB99Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:12:20100,00
3MB108Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:14:23100,00

Trať 3 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ16Kačerovský MichalTj Jiskra Ústí nad Orlicí9800:09:59112,78
1MA23Kostecký JanTJ Šumperk9100:10:34100,42
2MA37Dvořáček AdamAC Track and Field Brno9600:10:3799,58
2MJ45Tomšů JanAtletika Polička9800:11:2087,22
3MA51Hejl RadekKrálíky7200:11:31112,24
1ZA646Homolková JanaNové Město na Moravě9600:11:53106,37
2ZA74Schauerová LenkaAtletika Polička8800:12:4093,63
4MA834Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:13:0187,76
3ZA92Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:15:11100,00

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ16Kačerovský MichalTj Jiskra Ústí nad Orlicí9800:09:59107,91
2MA23Kostecký JanTJ Šumperk9100:10:3496,48
3MA37Dvořáček AdamAC Track and Field Brno9600:10:3795,61
4MJ45Tomšů JanAtletika Polička9800:11:2081,69
5MA51Hejl RadekKrálíky7200:11:3178,19
6MA834Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:13:0149,27

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA646Homolková JanaNové Město na Moravě9600:11:53120,50
2ZA74Schauerová LenkaAtletika Polička8800:12:40108,69
3ZA92Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:15:1170,81

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 60%

Závod hodnotilo celkem 5 návštěvníků.
Celkové hodnocení
94%

Názory na závod

Mám dotaz ohledně délky tratí u kategorií dorostenek (běžely světový rekord na 2000 m př? nebo jen 1500 m př) a junioři neběželi náhodou 3000 m př?
vencl
Mohla bych se zeptat, proč je ve výsledcích starších žákyň napsaný Sporysch Daniel ročník 2003? Děkuji Hanáková Klára
klarahanakova24
Opraveny trate Dorostenek a Junioru, Sporysch umisten do Starsich zaku...
team
Pekný deň. Žárska Klaudia bežala za juniorky- trať 2000m prekažky
adazary
Zarska opravena...
iscarex

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód