18.5.2016, středa
Jméno | Ročník | Počet účastí |
---|---|---|
Jelínek Jaromír | 77 | 26 |
Schaffer Petr | 60 | 26 |
Vorel Milan | 40 | 25 |
Neruda Miroslav | 56 | 24 |
Doležal Stanislav | 38 | 24 |
Novák Pavel | 81 | 23 |
Bříza Vladimír | 51 | 22 |
Petržílek Zdeněk | 55 | 22 |
Brožek Radmil | 54 | 22 |
Hájek František | 49 | 21 |
Čapský František | 49 | 21 |
Leszkow Petr | 44 | 20 |
Krátký Josef | 65 | 19 |
Doucha Jiří | 71 | 19 |
Pitter Vladimír | 50 | 19 |
Kratochvíl Vladimír | 62 | 19 |
Soukup Jiří | 27 | 18 |
Kratochvíl Miloš | 75 | 18 |
Hausvater Karel | 58 | 18 |
Kraus Václav | 64 | 18 |
Jirásko Dušan | 73 | 18 |
Novotný Zdeněk | 72 | 17 |
Müller Robert | 69 | 17 |
Jelínková Hana | 81 | 17 |
Novák Petr | 78 | 16 |
Kubrová Dagmar | 63 | 16 |
Červinka Milan | 62 | 16 |
Sedlák Jiří | 58 | 15 |
Mocek Tomáš | 79 | 15 |
Hromádko Jaroslav | 71 | 14 |
Dubský Roman | 78 | 14 |
Jirásko Lubomír | 71 | 14 |
Maier Lukáš | 78 | 14 |
Chocholouš Dalibor | 46 | 14 |
Novotná Dagmar | 70 | 14 |
Cach Josef | 73 | 14 |
Vodička Jiří | 53 | 14 |
Kocek Pavel | 72 | 14 |
Novotný Jiří | 66 | 13 |
13 | ||
Málek Jaroslav | 46 | 13 |
Gdula Petr | 61 | 13 |
Pospíchal Jaromír | 59 | 13 |
Kalný Petr | 81 | 13 |
Leszkow Josef | 51 | 13 |
Tučný Jan | 47 | 13 |
Alexa Jiří | 53 | 13 |
Hepner David | 76 | 13 |
Meduna Josef | 83 | 13 |
Macháček Jan | 63 | 12 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MA | 3 | 3 | Hradecký Jaromír | Skuteč | 85 | 00:35:44 | 101,21 |
2 | MA | 4 | 4 | Nechvíl Petr | AC Choceň | 91 | 00:35:53 | 100,37 |
3 | MA | 11 | 11 | Hromek Václav | Žumberk | 83 | 00:38:19 | 86,83 |
4 | MA | 16 | 16 | Goga Tomáš | Pardubice | 84 | 00:39:29 | 80,34 |
5 | MA | 18 | 19 | Pidanič Michal | HC Jestřábi Přelouč | 87 | 00:39:58 | 77,65 |
5 | MA | 18 | 18 | Novotný Daniel | Chrudim | 82 | 00:39:58 | 77,65 |
7 | MA | 32 | 32 | Hurskyj Alexandr | Smrkový Týnec | 98 | 00:41:41 | 123,73 |
8 | MA | 33 | 33 | Říha Jakub | ŠAK Pardubice | 00 | 00:41:49 | 123,16 |
9 | MA | 37 | 37 | Šofr Ondřej | Pardubice | 85 | 00:42:18 | 64,67 |
10 | MA | 44 | 45 | Lehár Adam | OK Lokomotiva Pardubice | 91 | 00:43:06 | 60,22 |
11 | MA | 48 | 48 | Molva František | Sokol Jihlava | 94 | 00:43:26 | 58,37 |
12 | MA | 50 | 50 | Uher Tomáš | Lázně Bohdaneč | 85 | 00:43:49 | 56,24 |
13 | MA | 62 | 62 | Švadlenka Michal | Chrudim | 86 | 00:46:12 | 42,98 |
14 | MA | 64 | 64 | Nádhera Jiří | Nádhera Bike | 93 | 00:46:24 | 41,86 |
15 | MA | 82 | 82 | Fousek Jan | ČHJ Zaječice | 89 | 00:48:13 | 31,76 |
16 | MA | 86 | 86 | Česenek Petr | Chrudim | 82 | 00:48:43 | 28,98 |
17 | MA | 88 | 88 | Řemínek Matěj | AC Choceň | 86 | 00:48:50 | 28,33 |
18 | MA | 101 | 101 | Chaloupka Jan | neregistrován | 90 | 00:51:50 | 11,64 |
19 | MA | 108 | 109 | Meduna Josef | KRB Chrudim | 83 | 00:53:05 | 4,68 |
20 | MA | 121 | 121 | Sychrovský Václav | Pardubice | 85 | 00:57:04 | 3,00 |
21 | MA | 127 | 127 | Voldán Daniel | MK Hlinsko | 00 | 00:58:23 | 53,11 |
22 | MA | 129 | 129 | Voldán Jan | MK Hlinsko | 92 | 00:59:35 | 3,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 22 | 22 | Vacarda Vladimír | ELEVEN RUN TEAM | 59 | 00:40:30 | 97,72 |
2 | MD | 26 | 26 | Kašpárek Pavel | SK OMT Pardubice | 61 | 00:40:52 | 95,89 |
3 | MD | 34 | 34 | Hausvater Karel | Slavia OB Hradec Králové | 58 | 00:41:56 | 90,57 |
4 | MD | 42 | 42 | Šolc Vítězslav | BKL Machov | 57 | 00:42:53 | 85,82 |
5 | MD | 46 | 46 | Schaffer Petr | Mlýn Janderov | 60 | 00:43:15 | 83,99 |
6 | MD | 53 | 53 | Zeman Antonín | Dědek | 61 | 00:43:54 | 80,74 |
7 | MD | 54 | 54 | Šofr Zdeněk | Pardubice | 56 | 00:44:48 | 100,35 |
8 | MD | 79 | 79 | Fibich Zdeněk | BK Pardubice | 52 | 00:47:30 | 88,31 |
9 | MD | 81 | 81 | Kopecký Libor | AC Vysoké Mýto | 56 | 00:47:41 | 87,50 |
10 | MD | 83 | 83 | Ryzner Jan | Cyklokraus Přelouč | 59 | 00:48:14 | 59,10 |
11 | MD | 95 | 95 | Vodička Jiří | Sokol Maleč | 53 | 00:50:31 | 74,87 |
12 | MD | 105 | 105 | Bajer Miloslav | Café Bajer Pardubice | 55 | 00:52:15 | 67,15 |
13 | MD | 118 | 118 | Alexa Jiří | KRB Chrudim | 53 | 00:56:07 | 49,91 |
14 | MD | 122 | 122 | Pros Pavel | KRB Chrudim | 55 | 00:57:14 | 44,94 |
15 | MD | 126 | 126 | Petržílek Zdeněk | KRB Chrudim | 55 | 00:58:11 | 40,70 |
16 | MD | 141 | 141 | Neruda Miroslav | KRB Chrudim | 56 | 01:14:47 | 3,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ME | 55 | 55 | Cejnar Václav | SKP Hradec Králové | 51 | 00:44:54 | 99,90 |
2 | ME | 56 | 56 | Javůrek Jiří | Maratonstav Úpice | 48 | 00:44:56 | 99,75 |
3 | ME | 58 | 58 | Bříza Vladimír | KRB Chrudim | 51 | 00:45:00 | 99,46 |
4 | ME | 59 | 59 | Hájek František | FGT Stolany | 49 | 00:45:01 | 99,38 |
5 | ME | 94 | 94 | Leszkow Petr | MK Hlinsko | 44 | 00:50:00 | 125,00 |
6 | ME | 100 | 100 | Goldbach Václav | SK Týniště nad Orlicí | 50 | 00:51:05 | 72,34 |
7 | ME | 107 | 107 | Bednář Josef | Počaply | 50 | 00:52:34 | 65,73 |
8 | ME | 112 | 112 | Čapský František | KVT Pardubice | 49 | 00:54:20 | 57,86 |
9 | ME | 117 | 117 | Vilhelm Václav | Přívrat | 51 | 00:55:35 | 52,29 |
10 | ME | 120 | 120 | Tučný Jan | MK Pardubice | 47 | 00:56:56 | 46,27 |
11 | ME | 136 | 136 | Chocholouš Dalibor | Dubina Pardubice | 46 | 01:05:18 | 71,46 |
12 | ME | 139 | 139 | Rossi Otto | ISCAREX Česká Třebová | 43 | 01:14:00 | 41,01 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MF | 128 | 128 | Doležal Stanislav | BK Pardubice | 38 | 00:58:39 | 94,73 |
2 | MF | 133 | 133 | Bielčik Jindřich | Lichkov | 40 | 01:02:47 | 80,26 |
3 | MF | 143 | 143 | Vorel Milan | Slatiňany | 40 | 01:16:49 | 31,15 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 28 | 28 | Matrasová Kateřina | SK Chrast | 83 | 00:41:09 | 131,58 |
2 | ZA | 98 | 98 | Šantavá Žaneta | Chrudim | 91 | 00:51:01 | 91,20 |
3 | ZA | 113 | 113 | Šuterová Kateřina | Atletika Polička | 83 | 00:54:26 | 77,22 |
4 | ZA | 137 | 137 | Prázová Barbora | Pardubice | 84 | 01:11:58 | 5,46 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 57 | 57 | Klinecká Jana | MK Hlinsko | 81 | 00:44:58 | 113,07 |
2 | ZB | 92 | 92 | Kalná Jitka | KRB Chrudim | 75 | 00:49:39 | 93,60 |
3 | ZB | 93 | 93 | Fojtíková Hana | Pasivity Žamberk | 79 | 00:49:43 | 93,33 |
4 | ZB | 96 | 96 | Kührová Miluše | KRB Chrudim | 77 | 00:50:52 | 88,55 |
5 | ZB | 98 | 99 | Pavlišová Lucie | Slatiňany | 81 | 00:51:01 | 87,92 |
6 | ZB | 130 | 130 | Tilgnerová Radka | Hradec Králové | 80 | 00:59:47 | 51,48 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZC | 38 | 38 | Matyášová Jana | Dolní Dobrouč | 65 | 00:42:34 | 114,32 |
2 | ZC | 69 | 69 | Krátká Anna | Hvězda Pardubice | 69 | 00:46:44 | 96,15 |
3 | ZC | 84 | 84 | Bulvová Hana | SK OB Chrast | 66 | 00:48:15 | 89,53 |
4 | ZC | 85 | 85 | Chlubnová Zdeňka | Pardubice | 62 | 00:48:33 | 88,22 |
5 | ZC | 102 | 103 | Novotná Dagmar | TURBO Chotěboř | 70 | 00:51:58 | 73,32 |
6 | ZC | 104 | 104 | Cinková Jitka | Pardubice | 68 | 00:52:03 | 72,96 |
7 | ZC | 116 | 116 | Fáberová Martina | Hradec Králové | 69 | 00:55:26 | 58,20 |
8 | ZC | 119 | 119 | Hellerová Hana | Hradec Králové | 61 | 00:56:43 | 106,59 |
9 | ZC | 125 | 125 | Vacková Hana | Sokol Starkoč | 56 | 00:57:47 | 102,96 |
10 | ZC | 132 | 132 | Palaščáková Dagmar | Chrudim | 54 | 01:01:27 | 90,45 |
11 | ZC | 134 | 134 | Rossi Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 54 | 01:03:21 | 83,97 |
12 | ZC | 135 | 135 | Šternerová Hana | Hradec Králové | 63 | 01:03:35 | 22,65 |
13 | ZC | 138 | 138 | Holinková Marcela | KRB Chrudim | 61 | 01:12:12 | 53,79 |
14 | ZC | 140 | 140 | Trávníčková Eva | Tuněchody | 67 | 01:14:46 | 3,00 |
15 | ZC | 142 | 142 | Nádherová Hana | Nádhera Bike | 68 | 01:16:26 | 3,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M4 | 4 | 147 | Fábera David | Slavia OB Hradec Králové | 03 | 00:14:09 | - |
2 | M4 | 5 | 148 | Fábera Petr | Hradec Králové | 01 | 00:14:23 | - |
3 | M4 | 7 | 150 | Chmelík Dominik | Atletika Chrudim | 01 | 00:15:16 | - |
4 | M4 | 10 | 153 | Garan Lukáš | Chrudim | 01 | 00:15:33 | - |
5 | M4 | 15 | 158 | Svoboda Ondřej | Atletika Chrudim | 03 | 00:15:56 | - |
6 | M4 | 17 | 160 | Szuda Tomáš | Chrudim | 02 | 00:16:59 | - |
7 | M4 | 25 | 168 | Zedník Dominik | Chrudim | 02 | 00:18:16 | - |
8 | M4 | 26 | 169 | Jelínek Jaromír | KRB Chrudim | 06 | 00:18:21 | - |
9 | M4 | 44 | 187 | Hladík Jakub | Hradec Králové | 07 | 00:21:33 | - |
10 | M4 | 46 | 189 | Tilgner Jáchym | Sokol Třebeš | 08 | 00:21:35 | - |
11 | M4 | 51 | 194 | Kouba Martin | Pardubice | 02 | 00:22:46 | - |
12 | M4 | 56 | 199 | Černý Petr | MK Hlinsko | 05 | 00:23:47 | - |
13 | M4 | 64 | 207 | Kouba Čeněk | Pardubice | 10 | 00:27:14 | - |
14 | M4 | 70 | 213 | Kalný Vojtěch | KRB Chrudim | 10 | 00:31:31 | - |
15 | M4 | 72 | 215 | Podzimek Ondřej | Sezemice | 11 | 00:33:17 | - |
16 | M4 | 75 | 218 | Danko Daniel | Chrudim | 02 | 00:33:59 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z4 | 36 | 179 | Jelínková Michaela | KRB Chrudim | 08 | 00:19:55 | - |
2 | Z4 | 37 | 180 | Ficková Alžběta | SK Chotěboř | 07 | 00:19:56 | - |
3 | Z4 | 41 | 184 | Červeňáková Kristýna | Chrudim | 07 | 00:21:06 | - |
4 | Z4 | 47 | 190 | Ficková Ludmila | SK Chotěboř | 09 | 00:21:53 | - |
5 | Z4 | 53 | 196 | Trojanová Viktorie | Pardubice | 08 | 00:23:22 | - |
6 | Z4 | 54 | 197 | Machatá Eliška | Chrudim | 08 | 00:23:28 | - |
7 | Z4 | 76 | 219 | Bartošová Žaneta | Chrudim | 01 | 00:38:52 | - |
8 | Z4 | 77 | 220 | Balogová Klaudie | Chrudim | 02 | 00:38:55 | - |
9 | Z4 | 78 | 221 | Tučková Anna | Chrudim | 03 | 00:38:56 | - |
10 | Z4 | 80 | 223 | Červeňáková Tereza | Chrudim | 12 | 00:47:04 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M5 | 6 | 149 | Jukl Lukáš | Pardubice | 99 | 00:14:26 | - |
2 | M5 | 65 | 208 | Kouba Jaroslav | Pardubice | 00 | 00:27:15 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z5 | 16 | 159 | Kleiberová Natálie | SOP Kolín | 99 | 00:16:04 | - |
2 | Z5 | 35 | 178 | Puchnerová Veronika | SOP Kolín | 98 | 00:19:38 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z36 | 23 | 166 | Horáková Eva | Pardubice | 75 | 00:17:48 | - |
2 | Z36 | 31 | 174 | Vrbacká Johana | Sezemice | 92 | 00:19:06 | - |
3 | Z36 | 32 | 175 | Trojanová Šárka | Slatiňany | 85 | 00:19:12 | - |
4 | Z36 | 39 | 182 | Lehárová Iva | Pardubice | 61 | 00:20:26 | - |
5 | Z36 | 40 | 183 | Vošvrdová Vanda | Chrudim | 87 | 00:20:52 | - |
6 | Z36 | 42 | 185 | Zavoralová Markéta | Chrudim | 71 | 00:21:11 | - |
7 | Z36 | 43 | 186 | Peřinová Leona | Chrudim | 72 | 00:21:12 | - |
8 | Z36 | 50 | 193 | Hromádková Jana | KODR Pardubice | 72 | 00:22:45 | - |
9 | Z36 | 52 | 195 | Krňoulová Hana | Pardubice | 72 | 00:23:14 | - |
10 | Z36 | 57 | 200 | Černá Věra | MK Hlinsklo | 73 | 00:23:48 | - |
11 | Z36 | 61 | 204 | Urbancová Jana | Týnec nad Labem | 82 | 00:26:02 | - |
12 | Z36 | 66 | 209 | Svědirohová Renata | Cihelna Pardubice | 69 | 00:27:40 | - |
13 | Z36 | 67 | 210 | Dostálová Eva | Slatiňany | 56 | 00:27:45 | - |
14 | Z36 | 74 | 217 | Podzimková Eva | Sezemice | 80 | 00:33:18 | - |
15 | Z36 | 79 | 222 | Beránková Ilona | Chrudim | 81 | 00:47:03 | - |
19.3.2024 (Úterý), svátek má Josef
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
17.03.2024 - Fotogalerie 10 jarních kilometrů.
21.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 03 AFRIKA 2024 KAMERUN FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 REPUBLIKA KONGO FOTO Honza Šimůnek.
15.01.2024 - Výsledky závodu Běh do vrchu na Andrlův chlum.
Poslední názory
Přívratský přespolák - líbila se mi trať, organizace, parkování i zázemí pro běžce. Zázemí =teplo, čisto, sucho, hospoda s krbem, teplý čaj v chladném počasí, vyhlašování uvnitř sálu na podiu,... palec nahoru
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Jednalo se o můj první závod v areálu biatlonu. Bohužel nejsem ani v hodnocení - neběžel jsem celá dvě kola...Když je závod na 8km a po prvním kole máte 5km, tak jsem zazmatkoval protože mi to nepřišlo logické, aby druhé kolo bylo plnohodnotné, když to má být 8km. Bohužel předemnou ani zamnou nikdo.
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Moc si cením všech co pořádají závody, a tak když se objeví chybička v organizaci, tak se nic neděje. Jsme jenom lidi. Ale co by si pořadatel měl ohlídat, je délka závodu. Když se nachystáte na 6 km a běžíte přes 7 km je to nepříjemné nejen pro hobby běžce. Na hlavní trati pak byl rozdíl téměř dva kilometry a to je hodně. V dněšní době, kdy se dá trasa změřit více způsoby, je to trochu škoda. Petr B
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Dobrý den, chci vás poprosit o sjednocení výsledků Emílie Houdkové....jednou tam je jako Emilie s krátkým a podruhé Emílie s dlouhým a háže to 2 odlišná ID. Děkuji :- K. Hubková
Strážný - nahoru - dolů - Nálezy po SND: našli jsme černá sluchátka nad Malovou lípou směrem k lesu - nechybí někomu?
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.