hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2018


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Malá cena Monaka

18.5.2016, středa

Propozice závodu

  • název závodu: Malá cena Monaka
  • datum konání: 18.5.2016
  • zobrazeno již 362x
  • místo konání: Restaurace MONACO, Slatiňany
  • GPS: 49.90802N, 15.80314E

Sociální sítě

Místo konání

Restaurace MONACO, Slatiňany
18:00 hodin

Přihlášky

na místě od 16:30 hodin

Startovné

50 Kč

Popis tratě

Lesní kros se značným převýšením na kopci Hůra u Slatiňan

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

RNDr. Jan Zajíc, CSc.
tel. 724 172 882

Internetové stránky

http://krb.hyperlink.cz

E-mailová adresa

jan.zajic@upce.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
16.5.2018Malá cena Monaka - Janderovská desítka-
17.5.2017Malá cena Monaka146
20.5.2015Malá cena Monaka145
25.3.2015309. Malá cena Monaka-
24.12.2014306. Malá cena Monaka-
7.12.2014305. Malá cena Monaka-
9.11.2014304. Malá cena Monaka-
28.9.2014303. Malá cena Monaka-
27.8.2014302. Malá cena Monaka-
23.7.2014301. Malá cena Monaka-
25.6.2014300. Malá cena Monaka96
21.5.2014Malá cena Monaka257
23.4.2014298. Malá cena Monaka-
26.3.2014297. Malá cena Monaka110
22.2.2014Halové Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (neúplné)6
19.1.2014295. Malá cena Monaka199
22.5.2013287. Malá cena Monaka201
17.4.2013286. Malá cena Monaka-
27.3.2013285. Malá cena Monaka-
24.2.2013284. Malá cena Monaka-
20.1.2013283. Malá cena Monaka-
20.6.2012276. Malá cena Monaka183
16.5.2012Malá cena Monaka175
28.3.2012273. Malá cena Monaka107
18.5.2011263. Malá cena Monaka149
11.10.200930. ročník Velké ceny Monaka102
24.6.2009240. Malá cena Monaka135
20.5.2009239. Malá cena Monaka146
25.1.2009235. Malá cena Monaka97
25.6.2008228. Malá cena Monaka153
16.3.2008225. Malá cena Monaka82
17.2.2008224. Malá cena Monaka139
20.1.2008223. Malá cena Monaka150
18.2.2007212. Malá cena Monaka147
11.12.2005197. Malá cena Monaka40
21.3.2005Malá cena Monaka-
25.6.2003168. Malá cena Monaka103
23.4.2003166. Malá cena Monaka31
23.3.2003165. Malá cena Monaka77
28.8.2002157. Malá cena Monaka30
10.7.2002156. Malá cena Monaka20

Statistika závodu Malá cena Monaka

  • ročníků: 42
  • závodníků na všech ročnících: 3226

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Schaffer Petr6025
Jelínek Jaromír7724
Vorel Milan4023
Neruda Miroslav5622
Doležal Stanislav3822
Novák Pavel8121
Čapský František4921
Brožek Radmil5420
Bříza Vladimír5120
Petržílek Zdeněk5520
Hájek František4919
Pitter Vladimír5018
Kratochvíl Vladimír6218
Jirásko Dušan7318
Leszkow Petr4418
Soukup Jiří2718
Kraus Václav6417
Krátký Josef6517
Müller Robert6917
Kratochvíl Miloš7517
Jelínková Hana8117
Novotný Zdeněk7217
Hausvater Karel5817
Doucha Jiří7117
Červinka Milan6216
Novák Petr7816
Kubrová Dagmar6316
Mocek Tomáš7915
Sedlák Jiří5815
Vodička Jiří5314
Chocholouš Dalibor4614
Hromádko Jaroslav7114
14
Jirásko Lubomír7114
Maier Lukáš7814
Novotná Dagmar7014
Alexa Jiří5313
Cach Josef7313
Novotný Jiří6613
Pospíchal Jaromír5913
Málek Jaroslav4613
Gdula Petr6113
Kalný Petr8113
Meduna Josef8313
Tučný Jan4712
Šimonek Pavel6612
Smola Jan6712
Dubský Roman7812
Kalná Jitka7512
Leszkow Josef5112

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži 34 let a mladší (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA33Hradecký JaromírSkuteč8500:35:44101,21
2MA44Nechvíl PetrAC Choceň9100:35:53100,37
3MA1111Hromek VáclavŽumberk8300:38:1986,83
4MA1616Goga TomášPardubice8400:39:2980,34
5MA1819Pidanič MichalHC Jestřábi Přelouč8700:39:5877,65
5MA1818Novotný DanielChrudim8200:39:5877,65
7MA3232Hurskyj AlexandrSmrkový Týnec9800:41:41123,73
8MA3333Říha JakubŠAK Pardubice0000:41:49123,16
9MA3737Šofr OndřejPardubice8500:42:1864,67
10MA4445Lehár AdamOK Lokomotiva Pardubice9100:43:0660,22
11MA4848Molva FrantišekSokol Jihlava9400:43:2658,37
12MA5050Uher TomášLázně Bohdaneč8500:43:4956,24
13MA6262Švadlenka MichalChrudim8600:46:1242,98
14MA6464Nádhera JiříNádhera Bike9300:46:2441,86
15MA8282Fousek JanČHJ Zaječice8900:48:1331,76
16MA8686Česenek PetrChrudim8200:48:4328,98
17MA8888Řemínek MatějAC Choceň8600:48:5028,33
18MA101101Chaloupka Janneregistrován9000:51:5011,64
19MA108109Meduna JosefKRB Chrudim8300:53:054,68
20MA121121Sychrovský VáclavPardubice8500:57:043,00
21MA127127Voldán DanielMK Hlinsko0000:58:2353,11
22MA129129Voldán JanMK Hlinsko9200:59:353,00

Muži 35-44 let (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB11Kratochvíl MilošHvězda Pardubice7500:34:08106,55
2MB22Hejl RadekKrálíky7200:35:4097,86
3MB55Vokolek MichalAC Pardubice7200:36:0495,59
4MB66Šutera JosefAtletika Polička7900:36:1498,42
5MB88Fliedr TomášF-Bike klub Sádek7600:36:2993,23
6MB99Rohlík VáclavAC Pardubice8000:37:0493,79
7MB1010Hepner DavidSlavia OB Hradec Králové7600:38:0284,45
8MB1212Moskva RomanPasivity Žamberk7500:38:2682,18
9MB1313Holý MichalSK OMT Pardubice7800:38:3185,72
10MB1515Plavec JanBěžecký Klub Heřmanův Městec7900:39:0083,03
11MB1717Kocek PavelHO Škrovád7200:39:3875,38
12MB2020Heller TomášHradec Králové8100:40:2075,61
13MB2323Novák PavelKRB Chrudim8100:40:3274,50
14MB2424Fliedr JiříF-Bike klub Sádek8000:40:3674,13
15MB2525Bača JanČistý sport7600:40:3769,80
16MB2727Zachař JiříSruby7200:41:0766,97
17MB3030Jirák RomanBřehy7500:41:1166,59
18MB3131Malátek AntonínPardubice7700:41:2469,68
19MB3535Dubský RomanPřibyslav7800:42:0565,88
20MB3939Ločárek PavelPardubice7700:42:4662,08
21MB4141Novák PetrKKL Hlinsko7300:42:4857,43
22MB4343Roleček MilanPěčín7600:43:0256,11
23MB4444Novotný ZdeněkTITAN Neurorehabilitace Pce7200:43:0655,73
24MB4949Vávra JaroslavOK Lokomotiva Pardubice7300:43:2853,65
25MB5151Lopour PavelHeřmanův Městec8100:43:5156,05
26MB5252Dušek MilanSK Týniště nad Orlicí7600:43:5351,29
27MB6666Hrdý JaroslavPardubice7200:46:3635,89
28MB6868Müller KamilAR 20 Hradec Králové7500:46:4235,33
29MB7071Cach JosefHO Škrovád7300:46:5634,01
30MB7272Švígler JanPardubice7200:46:5833,82
31MB7474Vaněk VáclavCafé Bajer Pardubice7200:47:1232,49
32MB7575Kouba MartinPardubice7400:47:1432,30
33MB7676Šípek ZdeněkChrudim7800:47:1637,04
34MB7777Zadrobílek MartinKapříci7900:47:1836,86
35MB8787Jirásko DušanSK Srch7300:48:4623,61
36MB9191Novák PetrChrudim7800:49:2425,17
37MB102102Dobrovolný JanPardubice7800:51:5810,89
38MB106106Slabihoud AlešPardubice7500:52:173,68
39MB108108Jelínek JaromírKRB Chrudim7700:53:054,68
40MB115115Kubias OndřejPardubice7400:54:473,00
41MB123123Král DanielChoceň - Lhota7600:57:293,00

Muži 45-54 let (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC77Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:36:2193,99
2MC1414Svoboda MojmírHvězda Pardubice6600:38:46106,38
3MC2121Doucha JiříHvězda Pardubice7100:40:2870,65
4MC2929Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:41:1094,40
5MC3636Rejda JanSK OMT Pardubice7000:42:1360,74
6MC3940Prix RudolfSK OMT Pardubice6800:42:4657,62
7MC4747Vlasák OttoKřesetice6200:43:1983,66
8MC6060Číhař TomášChvojenec7000:45:1143,92
8MC6061Číž JosefBohdaneč7100:45:1143,92
10MC6363Šejna RostislavChrudim6900:46:2137,31
11MC6565Kratochvíl VladimírLázně Bohdaneč6200:46:3367,51
12MC6767Nádhera PetrNádhera Bike6700:46:4035,52
13MC7070Kraus VáclavCyklokraus Přelouč6400:46:5665,59
14MC7373Provazník MilanPolička6600:47:0964,51
15MC7878Voženílek MiroslavDračí lodě Ponorka Pardubice6900:47:2231,55
16MC8080Macek MartinHradec Králové6400:47:3862,10
17MC8989Fábera PetrHradec Králové6900:49:1021,35
18MC9090Horáček JiříKolín6400:49:2353,36
19MC9797Horáček VáclavSOP Kolín6300:50:5845,45
20MC110110Navrátil LubošOstřešany7100:54:033,00
21MC111111Svědiroh MiroslavPardubice6500:54:0829,63
22MC114114Macháček JanCafé Bajer Pardubice6300:54:3527,39
23MC124124Müller RobertAR 20 Hradec Králové6900:57:373,00
24MC131131Červinka MilanHO Škrovád6201:00:383,00

Muži 55-64 let (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2222Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM5900:40:3097,72
2MD2626Kašpárek PavelSK OMT Pardubice6100:40:5295,89
3MD3434Hausvater KarelSlavia OB Hradec Králové5800:41:5690,57
4MD4242Šolc VítězslavBKL Machov5700:42:5385,82
5MD4646Schaffer PetrMlýn Janderov6000:43:1583,99
6MD5353Zeman AntonínDědek6100:43:5480,74
7MD5454Šofr ZdeněkPardubice5600:44:48100,35
8MD7979Fibich ZdeněkBK Pardubice5200:47:3088,31
9MD8181Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:47:4187,50
10MD8383Ryzner JanCyklokraus Přelouč5900:48:1459,10
11MD9595Vodička JiříSokol Maleč5300:50:3174,87
12MD105105Bajer MiloslavCafé Bajer Pardubice5500:52:1567,15
13MD118118Alexa JiříKRB Chrudim5300:56:0749,91
14MD122122Pros PavelKRB Chrudim5500:57:1444,94
15MD126126Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5500:58:1140,70
16MD141141Neruda MiroslavKRB Chrudim5601:14:473,00

Muži 65-74 let (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME5555Cejnar VáclavSKP Hradec Králové5100:44:5499,90
2ME5656Javůrek JiříMaratonstav Úpice4800:44:5699,75
3ME5858Bříza VladimírKRB Chrudim5100:45:0099,46
4ME5959Hájek FrantišekFGT Stolany4900:45:0199,38
5ME9494Leszkow PetrMK Hlinsko4400:50:00125,00
6ME100100Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:51:0572,34
7ME107107Bednář JosefPočaply5000:52:3465,73
8ME112112Čapský FrantišekKVT Pardubice4900:54:2057,86
9ME117117Vilhelm VáclavPřívrat5100:55:3552,29
10ME120120Tučný JanMK Pardubice4700:56:5646,27
11ME136136Chocholouš DaliborDubina Pardubice4601:05:1871,46
12ME139139Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4301:14:0041,01

Muži 75 let a starší (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MF128128Doležal StanislavBK Pardubice3800:58:3994,73
2MF133133Bielčik JindřichLichkov4001:02:4780,26
3MF143143Vorel MilanSlatiňany4001:16:4931,15

Ženy 34 let a mladší (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2828Matrasová KateřinaSK Chrast8300:41:09131,58
2ZA9898Šantavá ŽanetaChrudim9100:51:0191,20
3ZA113113Šuterová KateřinaAtletika Polička8300:54:2677,22
4ZA137137Prázová BarboraPardubice8401:11:585,46

Ženy 35-44 let (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB5757Klinecká JanaMK Hlinsko8100:44:58113,07
2ZB9292Kalná JitkaKRB Chrudim7500:49:3993,60
3ZB9393Fojtíková HanaPasivity Žamberk7900:49:4393,33
4ZB9696Kührová MilušeKRB Chrudim7700:50:5288,55
5ZB9899Pavlišová LucieSlatiňany8100:51:0187,92
6ZB130130Tilgnerová RadkaHradec Králové8000:59:4751,48

Ženy 45 let a starší (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC3838Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:42:34114,32
2ZC6969Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:46:4496,15
3ZC8484Bulvová HanaSK OB Chrast6600:48:1589,53
4ZC8585Chlubnová ZdeňkaPardubice6200:48:3388,22
5ZC102103Novotná DagmarTURBO Chotěboř7000:51:5873,32
6ZC104104Cinková JitkaPardubice6800:52:0372,96
7ZC116116Fáberová MartinaHradec Králové6900:55:2658,20
8ZC119119Hellerová HanaHradec Králové6100:56:43106,59
9ZC125125Vacková HanaSokol Starkoč5600:57:47102,96
10ZC132132Palaščáková DagmarChrudim5401:01:2790,45
11ZC134134Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5401:03:2183,97
12ZC135135Šternerová HanaHradec Králové6301:03:3522,65
13ZC138138Holinková MarcelaKRB Chrudim6101:12:1253,79
14ZC140140Trávníčková EvaTuněchody6701:14:463,00
15ZC142142Nádherová HanaNádhera Bike6801:16:263,00

Žáci 15 let a mladší (trať 3,6 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M44147Fábera DavidSlavia OB Hradec Králové0300:14:09-
2M45148Fábera PetrHradec Králové0100:14:23-
3M47150Chmelík DominikAtletika Chrudim0100:15:16-
4M410153Garan LukášChrudim0100:15:33-
5M415158Svoboda OndřejAtletika Chrudim0300:15:56-
6M417160Szuda TomášChrudim0200:16:59-
7M425168Zedník DominikChrudim0200:18:16-
8M426169Jelínek JaromírKRB Chrudim0600:18:21-
9M444187Hladík JakubHradec Králové0700:21:33-
10M446189Tilgner JáchymSokol Třebeš0800:21:35-
11M451194Kouba MartinPardubice0200:22:46-
12M456199Černý PetrMK Hlinsko0500:23:47-
13M464207Kouba ČeněkPardubice1000:27:14-
14M470213Kalný VojtěchKRB Chrudim1000:31:31-
15M472215Podzimek OndřejSezemice1100:33:17-
16M475218Danko DanielChrudim0200:33:59-

Žákyně 15 let a mladší (trať 3,6 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z436179Jelínková MichaelaKRB Chrudim0800:19:55-
2Z437180Ficková AlžbětaSK Chotěboř0700:19:56-
3Z441184Červeňáková KristýnaChrudim0700:21:06-
4Z447190Ficková LudmilaSK Chotěboř0900:21:53-
5Z453196Trojanová ViktoriePardubice0800:23:22-
6Z454197Machatá EliškaChrudim0800:23:28-
7Z476219Bartošová ŽanetaChrudim0100:38:52-
8Z477220Balogová KlaudieChrudim0200:38:55-
9Z478221Tučková AnnaChrudim0300:38:56-
10Z480223Červeňáková TerezaChrudim1200:47:04-

Dorostenci a junioři 16-19 let (trať 3,6 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M56149Jukl LukášPardubice9900:14:26-
2M565208Kouba JaroslavPardubice0000:27:15-

Dorostenky a juniorky 16-19 let (trať 3,6 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z516159Kleiberová NatálieSOP Kolín9900:16:04-
2Z535178Puchnerová VeronikaSOP Kolín9800:19:38-

Muži - 3,6 km (trať 3,6 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M361144Mocek TomášAC Pardubice7900:12:59-
2M362145Dubský MarekPardubice9100:13:52-
3M363146Jindra AlešChrudim7700:14:01-
4M368151Hromádko JaroslavAČR - Vojenská policie Pardubice7100:15:17-
5M369152Hrevuš AlexandrBřehy u Přelouče7900:15:26-
6M3611154Vojtěch MartinPasivity Žamberk8100:15:34-
7M3612155Císler MartinChrudim8000:15:42-
8M3613156Schwarz JosefSK Chotěboř5500:15:46-
9M3614157Zajíc JakubTJ Sokol Kolín - atletika8900:15:53-
10M3618161Čermák JaroslavOrel8000:17:06-
11M3619162Škoda TomášHO Škrovád8700:17:20-
12M3620163Vaško MilanSlatiňany7800:17:25-
13M3621164Hanousek MartinTURBO Chotěboř7900:17:34-
14M3622165Málek JaroslavChotěboř4600:17:35-
15M3624167Jedlička JaroslavChrudim7000:17:53-
16M3627170Novotný JiříTURBO Chotěboř6600:18:35-
17M3628171Bílý ZdeněkHvězda Pardubice5900:18:40-
18M3629172Jukl MilanPardubice6700:18:58-
19M3630173Rákos VladimírPardubice6100:19:02-
20M3633176Odvody JosefPardubice5300:19:17-
21M3634177Brožek RadmilKRB Chrudim5400:19:36-
22M3638181Mifek JiříAZUB Chrudim5400:19:59-
23M3645188Hladík VladimírSZTM ROB Pardubice6800:21:34-
24M3648191Ficek TomášSK Chotěboř7500:21:54-
25M3649192Fiala JaroslavPardubice3800:22:26-
26M3655198Machatý RadekChrudim7800:23:30-
27M3658201Tomšů PetrMlýn Janderov6400:24:43-
28M3659202Hezký BořivojRH Pardubice7000:24:55-
29M3660203Eliáš PetrHvězda Pardubice6000:26:00-
30M3662205Černohorský PavelKryštofovo Údolí5500:27:03-
31M3663206Krátký JosefHvězda Pardubice6500:27:07-
32M3668211Bradáč AloisOrel Žďár nad Sázavou4000:28:10-
33M3669212Ledvina MarekKRB Chrudim8200:30:07-
34M3671214Rybenský PavelSvatý Mikuláš4500:31:32-
35M3673216Podzimek LukášSezemice7900:33:18-

Ženy - 3,6 km (trať 3,6 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3623166Horáková EvaPardubice7500:17:48-
2Z3631174Vrbacká JohanaSezemice9200:19:06-
3Z3632175Trojanová ŠárkaSlatiňany8500:19:12-
4Z3639182Lehárová IvaPardubice6100:20:26-
5Z3640183Vošvrdová VandaChrudim8700:20:52-
6Z3642185Zavoralová MarkétaChrudim7100:21:11-
7Z3643186Peřinová LeonaChrudim7200:21:12-
8Z3650193Hromádková JanaKODR Pardubice7200:22:45-
9Z3652195Krňoulová HanaPardubice7200:23:14-
10Z3657200Černá VěraMK Hlinsklo7300:23:48-
11Z3661204Urbancová JanaTýnec nad Labem8200:26:02-
12Z3666209Svědirohová RenataCihelna Pardubice6900:27:40-
13Z3667210Dostálová EvaSlatiňany5600:27:45-
14Z3674217Podzimková EvaSezemice8000:33:18-
15Z3679222Beránková IlonaChrudim8100:47:03-

Trať 3,6 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M361144Mocek TomášAC Pardubice7900:12:59-
2M362145Dubský MarekPardubice9100:13:52-
3M363146Jindra AlešChrudim7700:14:01-
1M44147Fábera DavidSlavia OB Hradec Králové0300:14:09-
2M45148Fábera PetrHradec Králové0100:14:23-
1M56149Jukl LukášPardubice9900:14:26-
3M47150Chmelík DominikAtletika Chrudim0100:15:16-
4M368151Hromádko JaroslavAČR - Vojenská policie Pardubice7100:15:17-
5M369152Hrevuš AlexandrBřehy u Přelouče7900:15:26-
4M410153Garan LukášChrudim0100:15:33-
6M3611154Vojtěch MartinPasivity Žamberk8100:15:34-
7M3612155Císler MartinChrudim8000:15:42-
8M3613156Schwarz JosefSK Chotěboř5500:15:46-
9M3614157Zajíc JakubTJ Sokol Kolín - atletika8900:15:53-
5M415158Svoboda OndřejAtletika Chrudim0300:15:56-
1Z516159Kleiberová NatálieSOP Kolín9900:16:04-
6M417160Szuda TomášChrudim0200:16:59-
10M3618161Čermák JaroslavOrel8000:17:06-
11M3619162Škoda TomášHO Škrovád8700:17:20-
12M3620163Vaško MilanSlatiňany7800:17:25-
13M3621164Hanousek MartinTURBO Chotěboř7900:17:34-
14M3622165Málek JaroslavChotěboř4600:17:35-
1Z3623166Horáková EvaPardubice7500:17:48-
15M3624167Jedlička JaroslavChrudim7000:17:53-
7M425168Zedník DominikChrudim0200:18:16-
8M426169Jelínek JaromírKRB Chrudim0600:18:21-
16M3627170Novotný JiříTURBO Chotěboř6600:18:35-
17M3628171Bílý ZdeněkHvězda Pardubice5900:18:40-
18M3629172Jukl MilanPardubice6700:18:58-
19M3630173Rákos VladimírPardubice6100:19:02-
2Z3631174Vrbacká JohanaSezemice9200:19:06-
3Z3632175Trojanová ŠárkaSlatiňany8500:19:12-
20M3633176Odvody JosefPardubice5300:19:17-
21M3634177Brožek RadmilKRB Chrudim5400:19:36-
2Z535178Puchnerová VeronikaSOP Kolín9800:19:38-
1Z436179Jelínková MichaelaKRB Chrudim0800:19:55-
2Z437180Ficková AlžbětaSK Chotěboř0700:19:56-
22M3638181Mifek JiříAZUB Chrudim5400:19:59-
4Z3639182Lehárová IvaPardubice6100:20:26-
5Z3640183Vošvrdová VandaChrudim8700:20:52-
3Z441184Červeňáková KristýnaChrudim0700:21:06-
6Z3642185Zavoralová MarkétaChrudim7100:21:11-
7Z3643186Peřinová LeonaChrudim7200:21:12-
9M444187Hladík JakubHradec Králové0700:21:33-
23M3645188Hladík VladimírSZTM ROB Pardubice6800:21:34-
10M446189Tilgner JáchymSokol Třebeš0800:21:35-
4Z447190Ficková LudmilaSK Chotěboř0900:21:53-
24M3648191Ficek TomášSK Chotěboř7500:21:54-
25M3649192Fiala JaroslavPardubice3800:22:26-
8Z3650193Hromádková JanaKODR Pardubice7200:22:45-
11M451194Kouba MartinPardubice0200:22:46-
9Z3652195Krňoulová HanaPardubice7200:23:14-
5Z453196Trojanová ViktoriePardubice0800:23:22-
6Z454197Machatá EliškaChrudim0800:23:28-
26M3655198Machatý RadekChrudim7800:23:30-
12M456199Černý PetrMK Hlinsko0500:23:47-
10Z3657200Černá VěraMK Hlinsklo7300:23:48-
27M3658201Tomšů PetrMlýn Janderov6400:24:43-
28M3659202Hezký BořivojRH Pardubice7000:24:55-
29M3660203Eliáš PetrHvězda Pardubice6000:26:00-
11Z3661204Urbancová JanaTýnec nad Labem8200:26:02-
30M3662205Černohorský PavelKryštofovo Údolí5500:27:03-
31M3663206Krátký JosefHvězda Pardubice6500:27:07-
13M464207Kouba ČeněkPardubice1000:27:14-
2M565208Kouba JaroslavPardubice0000:27:15-
12Z3666209Svědirohová RenataCihelna Pardubice6900:27:40-
13Z3667210Dostálová EvaSlatiňany5600:27:45-
32M3668211Bradáč AloisOrel Žďár nad Sázavou4000:28:10-
33M3669212Ledvina MarekKRB Chrudim8200:30:07-
14M470213Kalný VojtěchKRB Chrudim1000:31:31-
34M3671214Rybenský PavelSvatý Mikuláš4500:31:32-
15M472215Podzimek OndřejSezemice1100:33:17-
35M3673216Podzimek LukášSezemice7900:33:18-
14Z3674217Podzimková EvaSezemice8000:33:18-
16M475218Danko DanielChrudim0200:33:59-
7Z476219Bartošová ŽanetaChrudim0100:38:52-
8Z477220Balogová KlaudieChrudim0200:38:55-
9Z478221Tučková AnnaChrudim0300:38:56-
15Z3679222Beránková IlonaChrudim8100:47:03-
10Z480223Červeňáková TerezaChrudim1200:47:04-

Trať 10 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB11Kratochvíl MilošHvězda Pardubice7500:34:08106,55
2MB22Hejl RadekKrálíky7200:35:4097,86
1MA33Hradecký JaromírSkuteč8500:35:44101,21
2MA44Nechvíl PetrAC Choceň9100:35:53100,37
3MB55Vokolek MichalAC Pardubice7200:36:0495,59
4MB66Šutera JosefAtletika Polička7900:36:1498,42
1MC77Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:36:2193,99
5MB88Fliedr TomášF-Bike klub Sádek7600:36:2993,23
6MB99Rohlík VáclavAC Pardubice8000:37:0493,79
7MB1010Hepner DavidSlavia OB Hradec Králové7600:38:0284,45
3MA1111Hromek VáclavŽumberk8300:38:1986,83
8MB1212Moskva RomanPasivity Žamberk7500:38:2682,18
9MB1313Holý MichalSK OMT Pardubice7800:38:3185,72
2MC1414Svoboda MojmírHvězda Pardubice6600:38:46106,38
10MB1515Plavec JanBěžecký Klub Heřmanův Městec7900:39:0083,03
4MA1616Goga TomášPardubice8400:39:2980,34
11MB1717Kocek PavelHO Škrovád7200:39:3875,38
5MA1819Pidanič MichalHC Jestřábi Přelouč8700:39:5877,65
5MA1818Novotný DanielChrudim8200:39:5877,65
12MB2020Heller TomášHradec Králové8100:40:2075,61
3MC2121Doucha JiříHvězda Pardubice7100:40:2870,65
1MD2222Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM5900:40:3097,72
13MB2323Novák PavelKRB Chrudim8100:40:3274,50
14MB2424Fliedr JiříF-Bike klub Sádek8000:40:3674,13
15MB2525Bača JanČistý sport7600:40:3769,80
2MD2626Kašpárek PavelSK OMT Pardubice6100:40:5295,89
16MB2727Zachař JiříSruby7200:41:0766,97
1ZA2828Matrasová KateřinaSK Chrast8300:41:09131,58
4MC2929Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:41:1094,40
17MB3030Jirák RomanBřehy7500:41:1166,59
18MB3131Malátek AntonínPardubice7700:41:2469,68
7MA3232Hurskyj AlexandrSmrkový Týnec9800:41:41123,73
8MA3333Říha JakubŠAK Pardubice0000:41:49123,16
3MD3434Hausvater KarelSlavia OB Hradec Králové5800:41:5690,57
19MB3535Dubský RomanPřibyslav7800:42:0565,88
5MC3636Rejda JanSK OMT Pardubice7000:42:1360,74
9MA3737Šofr OndřejPardubice8500:42:1864,67
1ZC3838Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:42:34114,32
20MB3939Ločárek PavelPardubice7700:42:4662,08
6MC3940Prix RudolfSK OMT Pardubice6800:42:4657,62
21MB4141Novák PetrKKL Hlinsko7300:42:4857,43
4MD4242Šolc VítězslavBKL Machov5700:42:5385,82
22MB4343Roleček MilanPěčín7600:43:0256,11
10MA4445Lehár AdamOK Lokomotiva Pardubice9100:43:0660,22
23MB4444Novotný ZdeněkTITAN Neurorehabilitace Pce7200:43:0655,73
5MD4646Schaffer PetrMlýn Janderov6000:43:1583,99
7MC4747Vlasák OttoKřesetice6200:43:1983,66
11MA4848Molva FrantišekSokol Jihlava9400:43:2658,37
24MB4949Vávra JaroslavOK Lokomotiva Pardubice7300:43:2853,65
12MA5050Uher TomášLázně Bohdaneč8500:43:4956,24
25MB5151Lopour PavelHeřmanův Městec8100:43:5156,05
26MB5252Dušek MilanSK Týniště nad Orlicí7600:43:5351,29
6MD5353Zeman AntonínDědek6100:43:5480,74
7MD5454Šofr ZdeněkPardubice5600:44:48100,35
1ME5555Cejnar VáclavSKP Hradec Králové5100:44:5499,90
2ME5656Javůrek JiříMaratonstav Úpice4800:44:5699,75
1ZB5757Klinecká JanaMK Hlinsko8100:44:58113,07
3ME5858Bříza VladimírKRB Chrudim5100:45:0099,46
4ME5959Hájek FrantišekFGT Stolany4900:45:0199,38
8MC6060Číhař TomášChvojenec7000:45:1143,92
8MC6061Číž JosefBohdaneč7100:45:1143,92
13MA6262Švadlenka MichalChrudim8600:46:1242,98
10MC6363Šejna RostislavChrudim6900:46:2137,31
14MA6464Nádhera JiříNádhera Bike9300:46:2441,86
11MC6565Kratochvíl VladimírLázně Bohdaneč6200:46:3367,51
27MB6666Hrdý JaroslavPardubice7200:46:3635,89
12MC6767Nádhera PetrNádhera Bike6700:46:4035,52
28MB6868Müller KamilAR 20 Hradec Králové7500:46:4235,33
2ZC6969Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:46:4496,15
13MC7070Kraus VáclavCyklokraus Přelouč6400:46:5665,59
29MB7071Cach JosefHO Škrovád7300:46:5634,01
30MB7272Švígler JanPardubice7200:46:5833,82
14MC7373Provazník MilanPolička6600:47:0964,51
31MB7474Vaněk VáclavCafé Bajer Pardubice7200:47:1232,49
32MB7575Kouba MartinPardubice7400:47:1432,30
33MB7676Šípek ZdeněkChrudim7800:47:1637,04
34MB7777Zadrobílek MartinKapříci7900:47:1836,86
15MC7878Voženílek MiroslavDračí lodě Ponorka Pardubice6900:47:2231,55
8MD7979Fibich ZdeněkBK Pardubice5200:47:3088,31
16MC8080Macek MartinHradec Králové6400:47:3862,10
9MD8181Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:47:4187,50
15MA8282Fousek JanČHJ Zaječice8900:48:1331,76
10MD8383Ryzner JanCyklokraus Přelouč5900:48:1459,10
3ZC8484Bulvová HanaSK OB Chrast6600:48:1589,53
4ZC8585Chlubnová ZdeňkaPardubice6200:48:3388,22
16MA8686Česenek PetrChrudim8200:48:4328,98
35MB8787Jirásko DušanSK Srch7300:48:4623,61
17MA8888Řemínek MatějAC Choceň8600:48:5028,33
17MC8989Fábera PetrHradec Králové6900:49:1021,35
18MC9090Horáček JiříKolín6400:49:2353,36
36MB9191Novák PetrChrudim7800:49:2425,17
2ZB9292Kalná JitkaKRB Chrudim7500:49:3993,60
3ZB9393Fojtíková HanaPasivity Žamberk7900:49:4393,33
5ME9494Leszkow PetrMK Hlinsko4400:50:00125,00
11MD9595Vodička JiříSokol Maleč5300:50:3174,87
4ZB9696Kührová MilušeKRB Chrudim7700:50:5288,55
19MC9797Horáček VáclavSOP Kolín6300:50:5845,45
2ZA9898Šantavá ŽanetaChrudim9100:51:0191,20
5ZB9899Pavlišová LucieSlatiňany8100:51:0187,92
6ME100100Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:51:0572,34
18MA101101Chaloupka Janneregistrován9000:51:5011,64
37MB102102Dobrovolný JanPardubice7800:51:5810,89
5ZC102103Novotná DagmarTURBO Chotěboř7000:51:5873,32
6ZC104104Cinková JitkaPardubice6800:52:0372,96
12MD105105Bajer MiloslavCafé Bajer Pardubice5500:52:1567,15
38MB106106Slabihoud AlešPardubice7500:52:173,68
7ME107107Bednář JosefPočaply5000:52:3465,73
19MA108109Meduna JosefKRB Chrudim8300:53:054,68
39MB108108Jelínek JaromírKRB Chrudim7700:53:054,68
20MC110110Navrátil LubošOstřešany7100:54:033,00
21MC111111Svědiroh MiroslavPardubice6500:54:0829,63
8ME112112Čapský FrantišekKVT Pardubice4900:54:2057,86
3ZA113113Šuterová KateřinaAtletika Polička8300:54:2677,22
22MC114114Macháček JanCafé Bajer Pardubice6300:54:3527,39
40MB115115Kubias OndřejPardubice7400:54:473,00
7ZC116116Fáberová MartinaHradec Králové6900:55:2658,20
9ME117117Vilhelm VáclavPřívrat5100:55:3552,29
13MD118118Alexa JiříKRB Chrudim5300:56:0749,91
8ZC119119Hellerová HanaHradec Králové6100:56:43106,59
10ME120120Tučný JanMK Pardubice4700:56:5646,27
20MA121121Sychrovský VáclavPardubice8500:57:043,00
14MD122122Pros PavelKRB Chrudim5500:57:1444,94
41MB123123Král DanielChoceň - Lhota7600:57:293,00
23MC124124Müller RobertAR 20 Hradec Králové6900:57:373,00
9ZC125125Vacková HanaSokol Starkoč5600:57:47102,96
15MD126126Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5500:58:1140,70
21MA127127Voldán DanielMK Hlinsko0000:58:2353,11
1MF128128Doležal StanislavBK Pardubice3800:58:3994,73
22MA129129Voldán JanMK Hlinsko9200:59:353,00
6ZB130130Tilgnerová RadkaHradec Králové8000:59:4751,48
24MC131131Červinka MilanHO Škrovád6201:00:383,00
10ZC132132Palaščáková DagmarChrudim5401:01:2790,45
2MF133133Bielčik JindřichLichkov4001:02:4780,26
11ZC134134Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5401:03:2183,97
12ZC135135Šternerová HanaHradec Králové6301:03:3522,65
11ME136136Chocholouš DaliborDubina Pardubice4601:05:1871,46
4ZA137137Prázová BarboraPardubice8401:11:585,46
13ZC138138Holinková MarcelaKRB Chrudim6101:12:1253,79
12ME139139Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4301:14:0041,01
14ZC140140Trávníčková EvaTuněchody6701:14:463,00
16MD141141Neruda MiroslavKRB Chrudim5601:14:473,00
15ZC142142Nádherová HanaNádhera Bike6801:16:263,00
3MF143143Vorel MilanSlatiňany4001:16:4931,15

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB11Kratochvíl MilošHvězda Pardubice7500:34:08105,94
2MB22Hejl RadekKrálíky7200:35:4097,22
3MA33Hradecký JaromírSkuteč8500:35:4496,84
4MA44Nechvíl PetrAC Choceň9100:35:5395,99
5MB55Vokolek MichalAC Pardubice7200:36:0494,95
6MB66Šutera JosefAtletika Polička7900:36:1494,00
7MC77Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:36:2193,34
8MB88Fliedr TomášF-Bike klub Sádek7600:36:2992,58
9MB99Rohlík VáclavAC Pardubice8000:37:0489,26
10MB1010Hepner DavidSlavia OB Hradec Králové7600:38:0283,77
11MA1111Hromek VáclavŽumberk8300:38:1982,15
12MB1212Moskva RomanPasivity Žamberk7500:38:2681,49
13MB1313Holý MichalSK OMT Pardubice7800:38:3181,02
14MC1414Svoboda MojmírHvězda Pardubice6600:38:4679,60
15MB1515Plavec JanBěžecký Klub Heřmanův Městec7900:39:0078,27
16MA1616Goga TomášPardubice8400:39:2975,52
17MB1717Kocek PavelHO Škrovád7200:39:3874,67
18MA1818Novotný DanielChrudim8200:39:5872,77
18MA1819Pidanič MichalHC Jestřábi Přelouč8700:39:5872,77
20MB2020Heller TomášHradec Králové8100:40:2070,69
21MC2121Doucha JiříHvězda Pardubice7100:40:2869,93
22MD2222Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM5900:40:3069,74
23MB2323Novák PavelKRB Chrudim8100:40:3269,55
24MB2424Fliedr JiříF-Bike klub Sádek8000:40:3669,17
25MB2525Bača JanČistý sport7600:40:3769,08
26MD2626Kašpárek PavelSK OMT Pardubice6100:40:5267,66
27MB2727Zachař JiříSruby7200:41:0766,23
28MC2929Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:41:1065,95
29MB3030Jirák RomanBřehy7500:41:1165,86
30MB3131Malátek AntonínPardubice7700:41:2464,62
31MA3232Hurskyj AlexandrSmrkový Týnec9800:41:4163,01
32MA3333Říha JakubŠAK Pardubice0000:41:4962,26
33MD3434Hausvater KarelSlavia OB Hradec Králové5800:41:5661,59
34MB3535Dubský RomanPřibyslav7800:42:0560,74
35MC3636Rejda JanSK OMT Pardubice7000:42:1359,98
36MA3737Šofr OndřejPardubice8500:42:1859,51
37MB3939Ločárek PavelPardubice7700:42:4656,85
37MC3940Prix RudolfSK OMT Pardubice6800:42:4656,85
39MB4141Novák PetrKKL Hlinsko7300:42:4856,66
40MD4242Šolc VítězslavBKL Machov5700:42:5356,19
41MB4343Roleček MilanPěčín7600:43:0255,34
42MB4444Novotný ZdeněkTITAN Neurorehabilitace Pce7200:43:0654,96
42MA4445Lehár AdamOK Lokomotiva Pardubice9100:43:0654,96
44MD4646Schaffer PetrMlýn Janderov6000:43:1554,11
45MC4747Vlasák OttoKřesetice6200:43:1953,73
46MA4848Molva FrantišekSokol Jihlava9400:43:2653,06
47MB4949Vávra JaroslavOK Lokomotiva Pardubice7300:43:2852,87
48MA5050Uher TomášLázně Bohdaneč8500:43:4950,88
49MB5151Lopour PavelHeřmanův Městec8100:43:5150,69
50MB5252Dušek MilanSK Týniště nad Orlicí7600:43:5350,51
51MD5353Zeman AntonínDědek6100:43:5450,41
52MD5454Šofr ZdeněkPardubice5600:44:4845,29
53ME5555Cejnar VáclavSKP Hradec Králové5100:44:5444,73
54ME5656Javůrek JiříMaratonstav Úpice4800:44:5644,54
55ME5858Bříza VladimírKRB Chrudim5100:45:0044,16
56ME5959Hájek FrantišekFGT Stolany4900:45:0144,06
57MC6060Číhař TomášChvojenec7000:45:1143,11
57MC6061Číž JosefBohdaneč7100:45:1143,11
59MA6262Švadlenka MichalChrudim8600:46:1237,33
60MC6363Šejna RostislavChrudim6900:46:2136,48
61MA6464Nádhera JiříNádhera Bike9300:46:2436,20
62MC6565Kratochvíl VladimírLázně Bohdaneč6200:46:3335,34
63MB6666Hrdý JaroslavPardubice7200:46:3635,06
64MC6767Nádhera PetrNádhera Bike6700:46:4034,68
65MB6868Müller KamilAR 20 Hradec Králové7500:46:4234,49
66MC7070Kraus VáclavCyklokraus Přelouč6400:46:5633,16
66MB7071Cach JosefHO Škrovád7300:46:5633,16
68MB7272Švígler JanPardubice7200:46:5832,98
69MC7373Provazník MilanPolička6600:47:0931,93
70MB7474Vaněk VáclavCafé Bajer Pardubice7200:47:1231,65
71MB7575Kouba MartinPardubice7400:47:1431,46
72MB7676Šípek ZdeněkChrudim7800:47:1631,27
73MB7777Zadrobílek MartinKapříci7900:47:1831,08
74MC7878Voženílek MiroslavDračí lodě Ponorka Pardubice6900:47:2230,70
75MD7979Fibich ZdeněkBK Pardubice5200:47:3029,94
76MC8080Macek MartinHradec Králové6400:47:3829,19
77MD8181Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:47:4128,90
78MA8282Fousek JanČHJ Zaječice8900:48:1325,87
79MD8383Ryzner JanCyklokraus Přelouč5900:48:1425,77
80MA8686Česenek PetrChrudim8200:48:4323,03
81MB8787Jirásko DušanSK Srch7300:48:4622,74
82MA8888Řemínek MatějAC Choceň8600:48:5022,36
83MC8989Fábera PetrHradec Králové6900:49:1020,47
84MC9090Horáček JiříKolín6400:49:2319,24
85MB9191Novák PetrChrudim7800:49:2419,14
86ME9494Leszkow PetrMK Hlinsko4400:50:0015,73
87MD9595Vodička JiříSokol Maleč5300:50:3112,79
88MC9797Horáček VáclavSOP Kolín6300:50:5810,23
89ME100100Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:51:059,57
90MA101101Chaloupka Janneregistrován9000:51:505,31
91MB102102Dobrovolný JanPardubice7800:51:584,55
92MD105105Bajer MiloslavCafé Bajer Pardubice5500:52:153,00
93MB106106Slabihoud AlešPardubice7500:52:173,00
94ME107107Bednář JosefPočaply5000:52:343,00
95MB108108Jelínek JaromírKRB Chrudim7700:53:053,00
95MA108109Meduna JosefKRB Chrudim8300:53:053,00
97MC110110Navrátil LubošOstřešany7100:54:033,00
98MC111111Svědiroh MiroslavPardubice6500:54:083,00
99ME112112Čapský FrantišekKVT Pardubice4900:54:203,00
100MC114114Macháček JanCafé Bajer Pardubice6300:54:353,00
101MB115115Kubias OndřejPardubice7400:54:473,00
102ME117117Vilhelm VáclavPřívrat5100:55:353,00
103MD118118Alexa JiříKRB Chrudim5300:56:073,00
104ME120120Tučný JanMK Pardubice4700:56:563,00
105MA121121Sychrovský VáclavPardubice8500:57:043,00
106MD122122Pros PavelKRB Chrudim5500:57:143,00
107MB123123Král DanielChoceň - Lhota7600:57:293,00
108MC124124Müller RobertAR 20 Hradec Králové6900:57:373,00
109MD126126Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5500:58:113,00
110MA127127Voldán DanielMK Hlinsko0000:58:233,00
111MF128128Doležal StanislavBK Pardubice3800:58:393,00
112MA129129Voldán JanMK Hlinsko9200:59:353,00
113MC131131Červinka MilanHO Škrovád6201:00:383,00
114MF133133Bielčik JindřichLichkov4001:02:473,00
115ME136136Chocholouš DaliborDubina Pardubice4601:05:183,00
116ME139139Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4301:14:003,00
117MD141141Neruda MiroslavKRB Chrudim5601:14:473,00
118MF143143Vorel MilanSlatiňany4001:16:493,00

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2828Matrasová KateřinaSK Chrast8300:41:09108,13
2ZC3838Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:42:34101,53
3ZB5757Klinecká JanaMK Hlinsko8100:44:5890,34
4ZC6969Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:46:4482,10
5ZC8484Bulvová HanaSK OB Chrast6600:48:1575,03
6ZC8585Chlubnová ZdeňkaPardubice6200:48:3373,63
7ZB9292Kalná JitkaKRB Chrudim7500:49:3968,50
8ZB9393Fojtíková HanaPasivity Žamberk7900:49:4368,19
9ZB9696Kührová MilušeKRB Chrudim7700:50:5262,83
10ZA9898Šantavá ŽanetaChrudim9100:51:0162,13
10ZB9899Pavlišová LucieSlatiňany8100:51:0162,13
12ZC102103Novotná DagmarTURBO Chotěboř7000:51:5857,70
13ZC104104Cinková JitkaPardubice6800:52:0357,31
14ZA113113Šuterová KateřinaAtletika Polička8300:54:2646,20
15ZC116116Fáberová MartinaHradec Králové6900:55:2641,54
16ZC119119Hellerová HanaHradec Králové6100:56:4335,55
17ZC125125Vacková HanaSokol Starkoč5600:57:4730,58
18ZB130130Tilgnerová RadkaHradec Králové8000:59:4721,25
19ZC132132Palaščáková DagmarChrudim5401:01:2713,48
20ZC134134Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5401:03:214,62
21ZC135135Šternerová HanaHradec Králové6301:03:353,54
22ZA137137Prázová BarboraPardubice8401:11:583,00
23ZC138138Holinková MarcelaKRB Chrudim6101:12:123,00
24ZC140140Trávníčková EvaTuněchody6701:14:463,00
25ZC142142Nádherová HanaNádhera Bike6801:16:263,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód