Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh do Zámeckého vrchu

21.5.2016, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh do Zámeckého vrchu
  • datum konání: 21.5.2016
  • zobrazeno již 547x
  • místo konání: Zámeček v Rudolticích u Lanškrouna
  • GPS: 49.90207N, 16.58274E

Sociální sítě

Místo konání

zámeček v Rudolticích u Lanškrouna
9:30 - 11:30 hodin

Přihlášky

na místě od 8:30 hodin

Startovné

50 Kč (děti zdarma)

Popis tratě

téměř celá trať v terénu, prudké seběhy a výběhy, závěrečný výběh 600 m

Ceny pro vítěze

Tombola v hodnotě 25.000 Kč
Ceny v kategoriích - 10.000 Kč
Losování sportestru Polar z účastníků hlavního závodu v hodnotě 9.000 Kč

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jindřich Sadílek
tel. 777 595 129

Propozice pořadatele ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.activityla.cz

E-mailová adresa

info@lenzo.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
19.5.2018Běh do Zámeckého vrchu292
20.5.2017Běh do Zámeckého vrchu281
23.5.2015Běh do Zámeckého vrchu283
24.5.2014Běh do Zámeckého vrchu259
18.5.2013Běh do Zámeckého vrchu282
19.5.2012Běh do Zámeckého vrchu288
21.5.2011Běh do Zámeckého vrchu321
22.5.2010Běh do Zámeckého vrchu266
23.5.2009Běh do Zámeckého vrchu234
24.5.2008Běh do Zámeckého vrchu304
19.5.2007Běh do Zámeckého vrchu256
20.5.2006Běh do Zámeckého vrchu242
21.5.2005Běh do Zámeckého vrchu239
22.5.2004Běh do Zámeckého vrchu-
17.5.2003Běh do Zámeckého vrchu281
18.5.2002Běh do Zámeckého vrchu238
19.5.2001Běh do Zámeckého vrchu239

Statistika závodu Běh do Zámeckého vrchu

  • ročníků: 18
  • závodníků na všech ročnících: 4305

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Sadílek Ota4615
Vacek Martin6914
Dušková Lenka8014
Matyášová Jana6514
Fajfr František7213
Šafář Jaroslav5113
Bielčik Jindřich4013
Gregora Jan0013
Krátký František4312
Krátká Hana9512
Mannlová Jana8012
Vinduška Petr9312
Král Jindřich7312
Borková Agáta0211
Borek Viktor0411
Volf Břetislav5211
Dostál Ladislav5611
Wendlig Miroslav5311
Stránská Michaela9710
Sadílek Jakub0510
Pavlas Jan9610
Dostálek Petr6710
Stránský Aleš6010
Dostálová Viktorie0310
Ženčák Jaroslav6110
Vondra Jan0710
Koblížek Jindřich4810
Ožana Václav6410
Dobšíček Pavel8010
Gregora Filip0210
Mertová Michaela769
Gregora Jakub989
Horáček Michal759
Kačerovský Michal989
Nechvíl Petr919
Ondrišek Josef649
Červ Miloslav509
Svatoš Otakar349
Krátký Luboš629
Gregorová Monika009
Vindušková Barbara019
Sontáková Lenka918
Sejkorová Lenka638
Marhold Petr788
Svatošová Julie038
Ducháček Bedřich598
Vacková Tereza018
Jirásková Eva648
Stránská Adéla918
Smolák Bedřich038

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 5 let a mladší (trať 0,09 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C1253Brusenbauch AlanSKI Klub Česká Třebová1100:00:01-
2C1576Mikula AdamNoutonice1100:00:01-
3C1941Chládek MariánLanškroun1100:00:02-
4C113151Slovák JanLanškroun1100:00:02-
5C11780Hruška JakubTJ Dlouhá Třebová1100:00:02-
6C121141Dajč MartinRudoltice1100:00:02-
7C12547Duchoslav LukášCerekvice nad Loučnou1100:00:02-
8C12972Razým MatyášTJ Dlouhá Třebová1100:00:02-
9C13283Vlček MatyášRudoltice1100:00:02-
10C136163Hrdlička NikolaLetohrad1100:00:03-
11C14060Adamský ŠtěpánCerekvice nad Loučnou1100:00:03-
12C144157Netušil TomášLanškroun1200:00:03-
13C146153Pražák MatyášRudoltice1100:00:03-
14C15059Kouba RadimRybník1100:00:03-
15C154155Sedlář MatyášBrno1100:00:03-
16C15791Svoboda JiříAZAS Dolní Čermná1100:00:03-
17C16197Krejča MatějLanškroun - Praha1300:00:04-
18C16544Mareš FrantišekLanškroun1100:00:04-
19C16995Doleček BrunoLanškroun1200:00:04-
20C17378Dostál JakubVysoká nad Labem1300:00:04-
21C177136Zeman VítekRudoltice1200:00:04-
22C18194Šmíd DanielLanškroun1200:00:05-
23C18367Krátký VojtěchŽichlínek1200:00:05-
24C186145Marek VáclavLanškroun1200:00:05-
25C18829Beneš MatějRudoltice1300:00:06-
26C19163Beneš JakubRudoltice1100:00:06-
27C193163Hrdlička NikolaLetohrad1100:00:07-
28C19590Švorčík JosefZábřeh1500:00:07-
Děvčata 5 let a mladší (trať 0,09 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D161Bartošová VeronikaMŠ Dolní Újezd1100:00:02-
2D11014Němcová NatálieLitomyšl1100:00:02-
3D114181Kráčmarová LucieŽichlínek1100:00:02-
4D118193Gregorová EliškaŽichlínek1200:00:02-
5D122185Dehnerová VeronikaLanškroun1100:00:02-
6D126109Adamcová VeronikaLetohrad1200:00:02-
7D130201Pospíšilová ViktorieLanškroun1100:00:02-
8D1343Korejtková SimonaLanškroun1100:00:03-
9D13898Skalická NelaLanškroun1100:00:03-
10D142129Hováková MatyldaRudoltice1200:00:03-
11D145188Rychecká TaťánaLanškroun1200:00:03-
12D148101Fialová KlaudieLanškroun1200:00:03-
13D152104Stejskalová NinaLanškroun1100:00:03-
14D156199Černá EllenRudoltice1200:00:03-
15D16023Brychtová KristýnaCerekvice nad Loučnou1300:00:04-
16D164124Špatenková LindaLanškroun1200:00:04-
17D168178Přibylová BeátaLanškroun1300:00:04-
18D172176Stratílková EliškaRudoltice1300:00:04-
19D174132Králová DenisaMalé Svatoňovice1200:00:04-
20D178122Koutníková ViktorieLanškroun1300:00:04-
21D1829Ujlaki RebekaLanškroun1300:00:05-
22D18524Adamská KláraCerekvice nad Loučnou1400:00:05-
23D187111Barvínková EliškaLetohrad1300:00:06-
24D190110Adamcová ValérieLetohrad1400:00:06-
25D192202Zatloukalová MonikaLanškroun1200:00:06-
26D194196Bilerová JosefinaAlbrechtice1300:00:07-
27D196130Klofáčová NatálieRudoltice1400:00:07-
28D197198Holublová RadkaOstrov1300:00:08-
Chlapci 6-7 let (trať 0,09 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2389Špatenka MatějLanškroun0900:00:01-
2C2857Resler FilipRC Dětský svět Lanškroun0900:00:02-
3C21277Mikula MatyášNoutonice0900:00:02-
4C21649Vondra VojtěchActivity Lanškroun1000:00:02-
5C22085Dařílek MatyášLanškroun0900:00:02-
6C223161Lebeda ŠtepánÚstí nad Orlicí1000:00:02-
7C22738Pirkl VítISCAREX Junior team ČT1000:00:02-
8C231149Baborák MatějLanškroun1000:00:02-
9C23543Vicenec AdamHC Lanškroun0900:00:03-
10C23993Veselý JakubAZAS Dolní Čermná1000:00:03-
11C243156Netušil TobiášLanškroun1000:00:03-
12C24652Makyňa JakubLanškroun1000:00:03-
13C25092Veselý JanAZAS Dolní Čermná1000:00:03-
14C254162Hrdlička TobyášLetohrad0900:00:03-
15C25896Skalický VojtěchLanškroun1000:00:03-
16C262137Zeman KrištofRudoltice1000:00:04-
17C266143Ploc OndřejRudoltice1000:00:04-
18C270140Topinka TobiášActivity Lanškroun1000:00:04-
19C27662Musil MarekÚstí nad Orlicí1000:00:04-
20C28046Ujlaki AlexLanškroun1000:00:05-
21C28481Lána LukášČeská Třebová1000:00:05-
Děvčata 6-7 let (trať 0,09 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D21179Svobodová KláraAzas0900:00:01-
2D2427Koubová ElenISCAREX Junior team ČT0900:00:01-
3D27121Koutníková RozalieTJ SPARTAK Letohrad0900:00:02-
4D211133Dejdarová TerezaČeská Třebová1000:00:02-
5D21417Hanyšová ElaRodinné centrum Lanškroun0900:00:02-
6D21822Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:00:02-
7D2234Korejtková AnetaLanškroun0900:00:02-
8D228192Gregorová AnnaŽichlínek1000:00:02-
9D23299Hepnarová StelaLanškroun0900:00:02-
10D237117Šmídová SofieLanškroun0900:00:03-
11D241189Marková AnnaLanškroun1000:00:03-
12D24916Smejkalová LilianaLanškroun1000:00:03-
13D253128Nováková ŠarlotaRudoltice1000:00:03-
14D258115Pluhařová TýnaLanškroun1000:00:03-
15D263191Plocová ZuzanaRudoltice1000:00:04-
16D2675Knapková AnežkaXCT Horní Heřmanice1000:00:04-
17D271108Krátká KateřinaŽichlínek0900:00:04-
18D274195Bilerová AntonieAlbrechtice1000:00:04-
19D278186Rychecká AdélaLanškroun1000:00:04-
20D289183Toncrová MarkétaLanškroun1000:00:06-
Nejmladší žáci I (trať 0,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1150Němec JakubLitomyšl0700:00:47109,62
2M1239Knápek ŠimonTJ Spartak Letohrad0700:00:5097,46
3M1354Kumpošt RadovanISCAREX Junior team ČT0800:00:5192,92
4M1555Bis MarekAtletika DDM Lanškroun0700:00:5191,32
5M1664Vávra PetrOrel Dolní Čermná0700:00:5290,09
6M11056Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:00:5674,16
7M11148Vondra JanActivity Lanškroun0700:00:5673,10
8M116146Gregora LukášActivity Lanškroun0800:01:0054,42
9M11974Razým DanielTJ Dlouhá Třebová0800:01:0248,03
10M12151Makyňa MatějAtletika DM0700:01:0246,56
11M12428Valenta LukášLanškroun0700:01:0440,75
12M12675Prokop MartinLanškroun0700:01:0439,27
13M127158Mareš RomanLanškroun0800:01:0534,56
14M12866Stejskal HynekLanškroun0800:01:0632,80
15M13158Moskva VojtěchPasivity Žamberk0800:01:0629,98
16M13361Mačát JakubLanškroun0800:01:0825,39
17M134142Bůžek TomášLanškroun0800:01:0919,53
18M13579Doleček VilíkLanškroun0800:01:0918,10
19M13842Sadílek FilipActivity Lanškroun0800:01:163,00
20M142150Liška FilipPraha0700:01:293,00
Nejmladší žákyně I (trať 0,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1418Vetchá RozálieISCAREX Junior team ČT0700:00:51105,08
2Z17107Matějková AnnaActivity Lanškroun0700:00:52100,46
3Z18190Vacková LucieLanškroun0800:00:5494,46
4Z19197Holubcová LauraOstrov0700:00:5590,69
5Z11230Hájková ZuzanaActivity Lanškroun0800:00:5685,10
6Z113100Skalická NikolLanškroun0700:00:5879,75
7Z11413Brusenbauchová NelaSKI Klub Česká Třebová0800:00:5878,56
8Z115105Petrová ŠtěpánkaISCAREX Junior team ČT0700:00:5877,44
9Z11715Marešová TerezaLanškroun0700:01:0166,32
10Z1182Chládková NikolaActivity Lanškroun0700:01:0264,28
11Z1206Čejková KláraISCAREX Junior team ČT0800:01:0263,01
12Z122184Toncrová KateřinaLanškroun0800:01:0261,47
13Z12319Broulíková AnežkaISCAREX Junior team ČT0800:01:0359,70
14Z125120Hrušková AnnaTJ Dlouhá Třebová0800:01:0455,08
15Z129194Bilerová RozálieAlbrechtice0700:01:0648,69
16Z130135Meister VirginieRudoltice0800:01:0647,11
17Z132119Lánová AnetaISCAREX Junior team ČT0700:01:0742,11
18Z136204Hájková VeronikaSázava0700:01:1033,03
19Z137205Skalická VeronikaPraha0800:01:1128,18
20Z13911Kroužková MonikaZámeček LA0700:01:183,00
21Z140116Pluhařová StelaLanškroun0800:01:233,00
22Z141200Pražánková KristýnaRudoltice0800:01:243,00
Nejmladší žáci II (trať 0,41 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2134Boháč PankrácAC Choceň0600:01:40111,10
2M2382Jáneš MartinLanškroun0500:01:46100,12
3M2465Bureš JosefISCAREX Junior team ČT0600:01:5288,78
4M26138Topinka JonášActivity Lanškroun0500:01:5779,31
5M210159Mareš DanielLanškroun0600:02:0270,35
6M21584Doskočil OndřejČenkovice0600:02:1154,14
7M21688Hlaváček FilipLanškroun0500:02:1741,85
8M22086Dařílek TadeášLanškroun0600:02:374,22
9M22137Sadílek JakubActivity Lanškroun0500:02:393,00
10M22287Harvan DanLanškroun0600:02:483,00
Nejmladší žákyně II (trať 0,41 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2225Hamplová TerezaISCAREX Junior team ČT0500:01:45112,95
2Z2520Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team ČT0500:01:5596,18
3Z2726Moskvová AgátaKB Letohrad0500:01:5890,87
4Z2812Slánská DanielaActivity Lanškroun0500:01:5988,02
5Z297Hejlová KateřinaČeská Třebová0600:02:0184,19
6Z21132Kubínová AdrianaZš Jiráskova0500:02:0577,19
7Z212118Valentová DenisaLanškroun0500:02:0872,32
8Z21321Kunčárová ZuzanaActivity Lanškroun0500:02:0971,03
9Z214114Šilarová LucieTřešňovec0500:02:0970,53
10Z217126Vacková VendulaLanškroun0600:02:1853,63
11Z218103Kubešová KláraLanškroun0600:02:2836,26
12Z21910Klimešová AdélaLanškroun0600:02:2934,49
13Z223177Svobodová BarboraDolní Čermná0600:03:483,00
Mladší žáci (trať 0,57 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3140Vebr DominikISCAREX Junior team ČT0300:02:17104,07
2M3268Kapoun JanAtletika Polička0300:02:19100,07
3M3471Potoček VojtěchTJ Sokol Jaroměř0400:02:2295,86
4M3545Jadrný TomášISCAREX Junior team ČT0400:02:2888,28
5M3669Dítě MarekTJ Sokol Jaroměř0400:02:2887,84
6M37144Holubec VojtěchOstrov0400:02:2887,46
7M3970Čech OndřejTJ Sokol Jaroměř0400:02:3676,30
8M31033Vacek MichalTj Dlouhá Třebová0400:02:4563,37
9M312160Kabrhel DavidPardubice0400:02:5154,14
10M313147Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:03:0534,78
Mladší žákyně (trať 0,57 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z33106Burešová MarkétaISCAREX Junior team ČT0400:02:21117,10
2Z38180Červená EliškaDukla Polička0400:02:31104,58
3Z311102Kubešová EliškaLanškroun0300:02:5178,32
4Z314125Stasiowská ViktorieLanškroun0300:03:0657,96
5Z315131Vlčková AnnaRudoltice0400:03:0856,25
Starší žáci (trať 0,75 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4135Boháč BonifácAC Choceň0100:02:54106,78
2M43139Hai HonzaActivity Lanškroun0100:03:0693,22
Starší žákyně (trať 0,75 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z42113Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:03:04108,67
2Z44127Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:03:08104,07
3Z45206Hrdličková CecílieLetohrad0200:03:2487,26
4Z468Derková MartinaActivity Lanškroun0100:03:2982,41
5Z47203Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:04:1534,50
Dorostenci (trať 6,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5251078Chlup TomášActivity Lanškroun0000:27:23103,36
2M5281075Urban MatyášVencl tým Ústí nad Orlicí0000:27:49100,21
3M5341040Gregora JanActivity Lanškroun0000:28:2096,43
4M5741085Holubář PatrikÚstí nad Orlicí0000:32:4764,54
Dorostenky (trať 6,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z5891006Šilarová Karolína-0000:34:28100,00
Junioři 18-19 let (trať 6,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ11072Kačerovský MichalVencl tým Ústí nad Orlicí9800:22:20107,55
2MJ21073Vondra VojtěchVencl tým Ústí nad Orlicí9800:22:47103,68
3MJ81008Vebr PatrikVencl tým Ústí nad Orlicí9800:24:3088,77
4MJ941057Vencl JiříNekoř9800:35:023,00
Juniorky 18-19 let (trať 6,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ141052Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:25:44121,50
2ZJ571084Kalousová TerezaÚstí nad Orlicí9800:30:0990,87
3ZJ621133Marková VeronikaAC Pardubice9800:30:3787,63
4ZJ1231146Gregorová LenkaActivity Lanškroun9800:39:5223,45
Muži A 20-39 let (trať 6,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA51105Šilar ZdeněkRunSport team8100:24:01101,81
2MA61076Nechvíl PetrAC Choceň9100:24:04101,38
3MA91131Šutera JosefAtletika Polička7900:24:3896,82
4MA111120Jor MartinActivity Lanškroun8700:25:2390,54
5MA121019Adamec Josef-8100:25:3189,50
6MA151081Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:25:4887,13
7MA191025Kovář JanFORT SMC8100:26:3980,12
8MA271110Hajzler JanVsetín8200:27:3572,39
9MA301020Novák MartinRudoltice8300:27:5669,57
10MA371135Živný Marek3D Fitness Race Team9100:28:3664,07
11MA471032Svoboda JiříAZAS Dolní Čermná7800:29:1658,58
12MA511091Fořt TomášCykloFořt9200:29:3655,71
13MA531124Vašíček JaroslavLanškroun9200:29:4055,21
14MA541089Marhold PetrChoceň7800:29:4554,54
15MA561123Kaplánek Jiří-8300:30:0451,94
16MA591055Skála JanRunSport team8500:30:1250,82
17MA711102Navrátil Jakub-9400:32:1933,40
18MA751128Hyhlík Daniel-8800:32:5827,98
19MA771046Hrevuš AlexandrBřehy u Přelouče7900:33:1026,33
20MA821113Pavlas JanActivity Lanškroun9600:33:3522,95
21MA841039Mikula PetrNoutonice8100:33:4621,43
22MA871015Ryšavý Ondřej-9300:34:0219,23
23MA881086Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:34:1217,82
24MA901141Francírek René-8000:34:3314,98
25MA921142Macháček Vladimír-8000:34:5212,36
26MA961103Matějíček Michal-9400:35:563,44
27MA991042Bryška TomášSvitavy7800:36:183,00
28MA1031148Kohoutek JosefTJ Langrtech8400:36:523,00
29MA1041070Čada Lukáš-7700:36:533,00
30MA1061034Skalický Petrneregistrován7800:37:033,00
31MA1071014Mikšík Aleš-9000:37:093,00
32MA1141035Dařílek Michal-7800:38:263,00
33MA1201016Maixner Martin-8900:38:583,00
34MA1221140Skopal Jaroslav-8700:39:313,00
35MA1281101Kučera Martin-9400:42:263,00
Muži B 40-49 let (trať 6,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB31066Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:23:34102,54
2MB41118Hejl RadekKrálíky7200:23:50100,28
3MB71007Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:24:1297,18
4MB131018Moskva RomanPasivity Žamberk7500:25:3485,73
5MB181010Jadrný LubomírISCAREX Česká Třebová7300:26:2878,29
6MB201126Bogdał PawełULKS Bystrzyca Kłodzka7600:26:5174,99
7MB241049Holubek MiroslavOstrov7600:27:1971,09
8MB261030Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:27:2969,70
9MB291077Mrklovský MiroslavSOKOL Kameničná7200:27:5166,62
10MB331064Bureš MartinČeská Třebová7400:28:1862,90
11MB361112Dostálek PetrBouda6700:28:2961,41
12MB401119Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:28:5757,43
13MB461122Malčík MichalBZ KOVOTEK7500:29:1455,01
14MB481024Hampl AloisOstrov7000:29:2753,22
15MB491071Janoušek PavelActivity Lanškroun7100:29:3152,64
16MB501096Pražák TomášJiskra Hylváty Kuželky7100:29:3552,11
17MB521082Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:29:3851,72
18MB581011Vondra JanActivity Lanškroun7500:30:1246,99
19MB631116Skalický Petr-7300:30:3743,40
20MB651080Kuttich Martin-6800:30:5640,76
21MB661012Kunčár ZdeněkActivity Lanškroun7300:30:5740,63
22MB681031Zpěvák JiříAZAS Dolní Čermná6700:31:4334,30
23MB761094Vacek TomášEtape team7000:33:0922,25
24MB1011125Dušek Vladimír-7100:36:503,00
25MB1121139Hoferek Leopold-7100:38:063,00
26MB1131026Jáneš Pavel-7100:38:223,00
27MB1181111Macháček Petrbez oddílu7500:38:453,00
28MB1241145Gregora MilanActivity Lanškroun7100:39:523,00
29MB1271061Rychecký Miroslavneregistrován7500:42:003,00
Muži C 50-59 let (trať 6,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC101059Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:25:18106,21
2MC161092Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:25:59100,96
3MC211001Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:27:0392,83
4MC221050Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:27:0792,31
5MC321108Scheuer JanActivity Lanškroun6600:28:0085,47
6MC351107Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:28:2282,66
7MC381104Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:28:4180,28
8MC421132Skalický JosefActivity Lanškroun6200:29:0177,69
9MC441087Krátký LubošLanškroun6200:29:0477,27
10MC601136Hruban JanČeská Třebová6600:30:2067,58
11MC731051Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:32:3150,86
12MC861095Ambrož RadomírSANELA Lanškroun6300:33:5640,04
13MC971143Bílý ZdeněkHvězda SKP Pardubice5900:36:0323,87
14MC1151083Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:38:285,27
Muži D 60-69 let (trať 6,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD391067Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:28:54103,95
2MD431100Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:29:04102,85
3MD611036Dostál LadislavMoravská Třebová5600:30:2993,20
4MD641056Tempír FrantišekSOKOL Štíty4900:30:4391,60
5MD701098Hájek FrantišekFGT Stolany4900:32:0782,09
6MD721121Malčík BronislavBK Kovotek5600:32:3179,44
7MD1321054Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:44:383,00
Muži E 70 let a starší (trať 6,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME551047Krátký FrantišekKrálíky4300:29:45124,62
2ME801117Leszkow PetrMK Hlinsko4400:33:30102,51
3ME1161144Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:38:3272,87
4ME1291099Bielčik JindřichLichkov4000:42:5546,97
5ME1341045Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:50:433,00
Ženy A 20-34 let (trať 6,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA171053Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:26:04117,75
2ZA311063Černá KristýnaSKP Kornspitz Jablonec nad Nisou9300:27:59104,35
3ZA691068Solánská JanaMaratonstav Úpice8500:31:4677,90
4ZA791023Šilarová PetraActivity Lanškroun8700:33:3065,84
5ZA811038Mikulová VeronikaNoutonice8200:33:3465,32
6ZA831090Marholdová LucieChoceň8300:33:4064,62
7ZA931130Uhrová Alice-9000:35:0155,21
8ZA981129Uhrová Kamila-8300:36:1846,20
9ZA1001127Leszczynska DominikaULKS Bystrzyca Kłodzka8400:36:3144,71
10ZA1021147Langrová Ludmila-9300:36:5242,25
11ZA1081093Richtrová HanaLanškroun8200:37:1239,87
12ZA1171134Kristková Markéta-8400:38:4029,70
13ZA1191037Barvínková JanaLetohrad8600:38:5727,69
14ZA1251088Krátká HanaLanškroun9500:40:5913,47
Ženy B 35-44 let (trať 6,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB231022Jiroušková JanaRCR Bike Team Česká Třebová7900:27:15117,61
2ZB451028Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:29:07105,06
3ZB781033Svobodová MartinaAZAS Dolní Čermná7900:33:1577,33
4ZB851009Honsová HanaActivity Lanškroun7900:33:5273,27
5ZB911004Hrušková DarinaČeská Třebová7500:34:4567,37
6ZB951115Kabrhelová Dita-7500:35:4760,40
7ZB1051048Dostálová PetraLanškroun7800:36:5852,49
8ZB1211013Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:39:2935,66
9ZB1301041Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:44:133,87
Ženy C 45-54 let (trať 6,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC411114Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:29:01121,05
2ZC671106Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:31:00108,85
3ZC1091109Cinková JitkaAC Pardubice6800:37:1670,10
4ZC1101065Kvasničková RadkaLOKO Česká Třebová6900:37:1969,81
5ZC1111003Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:37:3668,07
6ZC1351002Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:50:513,00
Ženy D 55 let a starší (trať 6,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD1261043Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:41:52109,43
2ZD1311079Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:44:3597,11
3ZD1331097Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:45:2393,46
Trať 0,09 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D21179Svobodová KláraAzas0900:00:01-
1C1253Brusenbauch AlanSKI Klub Česká Třebová1100:00:01-
1C2389Špatenka MatějLanškroun0900:00:01-
2D2427Koubová ElenISCAREX Junior team ČT0900:00:01-
2C1576Mikula AdamNoutonice1100:00:01-
1D161Bartošová VeronikaMŠ Dolní Újezd1100:00:02-
3D27121Koutníková RozalieTJ SPARTAK Letohrad0900:00:02-
2C2857Resler FilipRC Dětský svět Lanškroun0900:00:02-
3C1941Chládek MariánLanškroun1100:00:02-
2D11014Němcová NatálieLitomyšl1100:00:02-
4D211133Dejdarová TerezaČeská Třebová1000:00:02-
3C21277Mikula MatyášNoutonice0900:00:02-
4C113151Slovák JanLanškroun1100:00:02-
5D21417Hanyšová ElaRodinné centrum Lanškroun0900:00:02-
3D114181Kráčmarová LucieŽichlínek1100:00:02-
4C21649Vondra VojtěchActivity Lanškroun1000:00:02-
5C11780Hruška JakubTJ Dlouhá Třebová1100:00:02-
6D21822Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:00:02-
4D118193Gregorová EliškaŽichlínek1200:00:02-
5C22085Dařílek MatyášLanškroun0900:00:02-
6C121141Dajč MartinRudoltice1100:00:02-
5D122185Dehnerová VeronikaLanškroun1100:00:02-
6C223161Lebeda ŠtepánÚstí nad Orlicí1000:00:02-
7D2234Korejtková AnetaLanškroun0900:00:02-
7C12547Duchoslav LukášCerekvice nad Loučnou1100:00:02-
6D126109Adamcová VeronikaLetohrad1200:00:02-
7C22738Pirkl VítISCAREX Junior team ČT1000:00:02-
8D228192Gregorová AnnaŽichlínek1000:00:02-
8C12972Razým MatyášTJ Dlouhá Třebová1100:00:02-
7D130201Pospíšilová ViktorieLanškroun1100:00:02-
8C231149Baborák MatějLanškroun1000:00:02-
9D23299Hepnarová StelaLanškroun0900:00:02-
9C13283Vlček MatyášRudoltice1100:00:02-
8D1343Korejtková SimonaLanškroun1100:00:03-
9C23543Vicenec AdamHC Lanškroun0900:00:03-
10C136163Hrdlička NikolaLetohrad1100:00:03-
10D237117Šmídová SofieLanškroun0900:00:03-
9D13898Skalická NelaLanškroun1100:00:03-
10C23993Veselý JakubAZAS Dolní Čermná1000:00:03-
11C14060Adamský ŠtěpánCerekvice nad Loučnou1100:00:03-
11D241189Marková AnnaLanškroun1000:00:03-
10D142129Hováková MatyldaRudoltice1200:00:03-
11C243156Netušil TobiášLanškroun1000:00:03-
12C144157Netušil TomášLanškroun1200:00:03-
11D145188Rychecká TaťánaLanškroun1200:00:03-
13C146153Pražák MatyášRudoltice1100:00:03-
12C24652Makyňa JakubLanškroun1000:00:03-
12D148101Fialová KlaudieLanškroun1200:00:03-
12D24916Smejkalová LilianaLanškroun1000:00:03-
13C25092Veselý JanAZAS Dolní Čermná1000:00:03-
14C15059Kouba RadimRybník1100:00:03-
13D152104Stejskalová NinaLanškroun1100:00:03-
13D253128Nováková ŠarlotaRudoltice1000:00:03-
14C254162Hrdlička TobyášLetohrad0900:00:03-
15C154155Sedlář MatyášBrno1100:00:03-
14D156199Černá EllenRudoltice1200:00:03-
16C15791Svoboda JiříAZAS Dolní Čermná1100:00:03-
15C25896Skalický VojtěchLanškroun1000:00:03-
14D258115Pluhařová TýnaLanškroun1000:00:03-
15D16023Brychtová KristýnaCerekvice nad Loučnou1300:00:04-
17C16197Krejča MatějLanškroun - Praha1300:00:04-
16C262137Zeman KrištofRudoltice1000:00:04-
15D263191Plocová ZuzanaRudoltice1000:00:04-
16D164124Špatenková LindaLanškroun1200:00:04-
18C16544Mareš FrantišekLanškroun1100:00:04-
17C266143Ploc OndřejRudoltice1000:00:04-
16D2675Knapková AnežkaXCT Horní Heřmanice1000:00:04-
17D168178Přibylová BeátaLanškroun1300:00:04-
19C16995Doleček BrunoLanškroun1200:00:04-
18C270140Topinka TobiášActivity Lanškroun1000:00:04-
17D271108Krátká KateřinaŽichlínek0900:00:04-
18D172176Stratílková EliškaRudoltice1300:00:04-
20C17378Dostál JakubVysoká nad Labem1300:00:04-
18D274195Bilerová AntonieAlbrechtice1000:00:04-
19D174132Králová DenisaMalé Svatoňovice1200:00:04-
19C27662Musil MarekÚstí nad Orlicí1000:00:04-
21C177136Zeman VítekRudoltice1200:00:04-
19D278186Rychecká AdélaLanškroun1000:00:04-
20D178122Koutníková ViktorieLanškroun1300:00:04-
20C28046Ujlaki AlexLanškroun1000:00:05-
22C18194Šmíd DanielLanškroun1200:00:05-
21D1829Ujlaki RebekaLanškroun1300:00:05-
23C18367Krátký VojtěchŽichlínek1200:00:05-
21C28481Lána LukášČeská Třebová1000:00:05-
22D18524Adamská KláraCerekvice nad Loučnou1400:00:05-
24C186145Marek VáclavLanškroun1200:00:05-
23D187111Barvínková EliškaLetohrad1300:00:06-
25C18829Beneš MatějRudoltice1300:00:06-
20D289183Toncrová MarkétaLanškroun1000:00:06-
24D190110Adamcová ValérieLetohrad1400:00:06-
26C19163Beneš JakubRudoltice1100:00:06-
25D192202Zatloukalová MonikaLanškroun1200:00:06-
27C193163Hrdlička NikolaLetohrad1100:00:07-
26D194196Bilerová JosefinaAlbrechtice1300:00:07-
28C19590Švorčík JosefZábřeh1500:00:07-
27D196130Klofáčová NatálieRudoltice1400:00:07-
28D197198Holublová RadkaOstrov1300:00:08-
Trať 0,2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1150Němec JakubLitomyšl0700:00:47109,62
2M1239Knápek ŠimonTJ Spartak Letohrad0700:00:5097,46
3M1354Kumpošt RadovanISCAREX Junior team ČT0800:00:5192,92
1Z1418Vetchá RozálieISCAREX Junior team ČT0700:00:51105,08
4M1555Bis MarekAtletika DDM Lanškroun0700:00:5191,32
5M1664Vávra PetrOrel Dolní Čermná0700:00:5290,09
2Z17107Matějková AnnaActivity Lanškroun0700:00:52100,46
3Z18190Vacková LucieLanškroun0800:00:5494,46
4Z19197Holubcová LauraOstrov0700:00:5590,69
6M11056Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:00:5674,16
7M11148Vondra JanActivity Lanškroun0700:00:5673,10
5Z11230Hájková ZuzanaActivity Lanškroun0800:00:5685,10
6Z113100Skalická NikolLanškroun0700:00:5879,75
7Z11413Brusenbauchová NelaSKI Klub Česká Třebová0800:00:5878,56
8Z115105Petrová ŠtěpánkaISCAREX Junior team ČT0700:00:5877,44
8M116146Gregora LukášActivity Lanškroun0800:01:0054,42
9Z11715Marešová TerezaLanškroun0700:01:0166,32
10Z1182Chládková NikolaActivity Lanškroun0700:01:0264,28
9M11974Razým DanielTJ Dlouhá Třebová0800:01:0248,03
11Z1206Čejková KláraISCAREX Junior team ČT0800:01:0263,01
10M12151Makyňa MatějAtletika DM0700:01:0246,56
12Z122184Toncrová KateřinaLanškroun0800:01:0261,47
13Z12319Broulíková AnežkaISCAREX Junior team ČT0800:01:0359,70
11M12428Valenta LukášLanškroun0700:01:0440,75
14Z125120Hrušková AnnaTJ Dlouhá Třebová0800:01:0455,08
12M12675Prokop MartinLanškroun0700:01:0439,27
13M127158Mareš RomanLanškroun0800:01:0534,56
14M12866Stejskal HynekLanškroun0800:01:0632,80
15Z129194Bilerová RozálieAlbrechtice0700:01:0648,69
16Z130135Meister VirginieRudoltice0800:01:0647,11
15M13158Moskva VojtěchPasivity Žamberk0800:01:0629,98
17Z132119Lánová AnetaISCAREX Junior team ČT0700:01:0742,11
16M13361Mačát JakubLanškroun0800:01:0825,39
17M134142Bůžek TomášLanškroun0800:01:0919,53
18M13579Doleček VilíkLanškroun0800:01:0918,10
18Z136204Hájková VeronikaSázava0700:01:1033,03
19Z137205Skalická VeronikaPraha0800:01:1128,18
19M13842Sadílek FilipActivity Lanškroun0800:01:163,00
20Z13911Kroužková MonikaZámeček LA0700:01:183,00
21Z140116Pluhařová StelaLanškroun0800:01:233,00
22Z141200Pražánková KristýnaRudoltice0800:01:243,00
20M142150Liška FilipPraha0700:01:293,00
Trať 0,41 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2134Boháč PankrácAC Choceň0600:01:40111,10
1Z2225Hamplová TerezaISCAREX Junior team ČT0500:01:45112,95
2M2382Jáneš MartinLanškroun0500:01:46100,12
3M2465Bureš JosefISCAREX Junior team ČT0600:01:5288,78
2Z2520Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team ČT0500:01:5596,18
4M26138Topinka JonášActivity Lanškroun0500:01:5779,31
3Z2726Moskvová AgátaKB Letohrad0500:01:5890,87
4Z2812Slánská DanielaActivity Lanškroun0500:01:5988,02
5Z297Hejlová KateřinaČeská Třebová0600:02:0184,19
5M210159Mareš DanielLanškroun0600:02:0270,35
6Z21132Kubínová AdrianaZš Jiráskova0500:02:0577,19
7Z212118Valentová DenisaLanškroun0500:02:0872,32
8Z21321Kunčárová ZuzanaActivity Lanškroun0500:02:0971,03
9Z214114Šilarová LucieTřešňovec0500:02:0970,53
6M21584Doskočil OndřejČenkovice0600:02:1154,14
7M21688Hlaváček FilipLanškroun0500:02:1741,85
10Z217126Vacková VendulaLanškroun0600:02:1853,63
11Z218103Kubešová KláraLanškroun0600:02:2836,26
12Z21910Klimešová AdélaLanškroun0600:02:2934,49
8M22086Dařílek TadeášLanškroun0600:02:374,22
9M22137Sadílek JakubActivity Lanškroun0500:02:393,00
10M22287Harvan DanLanškroun0600:02:483,00
13Z223177Svobodová BarboraDolní Čermná0600:03:483,00
Trať 0,57 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3140Vebr DominikISCAREX Junior team ČT0300:02:17104,07
2M3268Kapoun JanAtletika Polička0300:02:19100,07
1Z33106Burešová MarkétaISCAREX Junior team ČT0400:02:21117,10
3M3471Potoček VojtěchTJ Sokol Jaroměř0400:02:2295,86
4M3545Jadrný TomášISCAREX Junior team ČT0400:02:2888,28
5M3669Dítě MarekTJ Sokol Jaroměř0400:02:2887,84
6M37144Holubec VojtěchOstrov0400:02:2887,46
2Z38180Červená EliškaDukla Polička0400:02:31104,58
7M3970Čech OndřejTJ Sokol Jaroměř0400:02:3676,30
8M31033Vacek MichalTj Dlouhá Třebová0400:02:4563,37
3Z311102Kubešová EliškaLanškroun0300:02:5178,32
9M312160Kabrhel DavidPardubice0400:02:5154,14
10M313147Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:03:0534,78
4Z314125Stasiowská ViktorieLanškroun0300:03:0657,96
5Z315131Vlčková AnnaRudoltice0400:03:0856,25
Trať 0,75 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4135Boháč BonifácAC Choceň0100:02:54106,78
1Z42113Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:03:04108,67
2M43139Hai HonzaActivity Lanškroun0100:03:0693,22
2Z44127Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:03:08104,07
3Z45206Hrdličková CecílieLetohrad0200:03:2487,26
4Z468Derková MartinaActivity Lanškroun0100:03:2982,41
5Z47203Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:04:1534,50
Trať 6,3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ11072Kačerovský MichalVencl tým Ústí nad Orlicí9800:22:20107,55
2MJ21073Vondra VojtěchVencl tým Ústí nad Orlicí9800:22:47103,68
1MB31066Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:23:34102,54
2MB41118Hejl RadekKrálíky7200:23:50100,28
1MA51105Šilar ZdeněkRunSport team8100:24:01101,81
2MA61076Nechvíl PetrAC Choceň9100:24:04101,38
3MB71007Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:24:1297,18
3MJ81008Vebr PatrikVencl tým Ústí nad Orlicí9800:24:3088,77
3MA91131Šutera JosefAtletika Polička7900:24:3896,82
1MC101059Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:25:18106,21
4MA111120Jor MartinActivity Lanškroun8700:25:2390,54
5MA121019Adamec Josef-8100:25:3189,50
4MB131018Moskva RomanPasivity Žamberk7500:25:3485,73
1ZJ141052Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:25:44121,50
6MA151081Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:25:4887,13
2MC161092Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:25:59100,96
1ZA171053Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:26:04117,75
5MB181010Jadrný LubomírISCAREX Česká Třebová7300:26:2878,29
7MA191025Kovář JanFORT SMC8100:26:3980,12
6MB201126Bogdał PawełULKS Bystrzyca Kłodzka7600:26:5174,99
3MC211001Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:27:0392,83
4MC221050Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:27:0792,31
1ZB231022Jiroušková JanaRCR Bike Team Česká Třebová7900:27:15117,61
7MB241049Holubek MiroslavOstrov7600:27:1971,09
1M5251078Chlup TomášActivity Lanškroun0000:27:23103,36
8MB261030Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:27:2969,70
8MA271110Hajzler JanVsetín8200:27:3572,39
2M5281075Urban MatyášVencl tým Ústí nad Orlicí0000:27:49100,21
9MB291077Mrklovský MiroslavSOKOL Kameničná7200:27:5166,62
9MA301020Novák MartinRudoltice8300:27:5669,57
2ZA311063Černá KristýnaSKP Kornspitz Jablonec nad Nisou9300:27:59104,35
5MC321108Scheuer JanActivity Lanškroun6600:28:0085,47
10MB331064Bureš MartinČeská Třebová7400:28:1862,90
3M5341040Gregora JanActivity Lanškroun0000:28:2096,43
6MC351107Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:28:2282,66
11MB361112Dostálek PetrBouda6700:28:2961,41
10MA371135Živný Marek3D Fitness Race Team9100:28:3664,07
7MC381104Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:28:4180,28
1MD391067Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:28:54103,95
12MB401119Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:28:5757,43
1ZC411114Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:29:01121,05
8MC421132Skalický JosefActivity Lanškroun6200:29:0177,69
2MD431100Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:29:04102,85
9MC441087Krátký LubošLanškroun6200:29:0477,27
2ZB451028Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:29:07105,06
13MB461122Malčík MichalBZ KOVOTEK7500:29:1455,01
11MA471032Svoboda JiříAZAS Dolní Čermná7800:29:1658,58
14MB481024Hampl AloisOstrov7000:29:2753,22
15MB491071Janoušek PavelActivity Lanškroun7100:29:3152,64
16MB501096Pražák TomášJiskra Hylváty Kuželky7100:29:3552,11
12MA511091Fořt TomášCykloFořt9200:29:3655,71
17MB521082Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:29:3851,72
13MA531124Vašíček JaroslavLanškroun9200:29:4055,21
14MA541089Marhold PetrChoceň7800:29:4554,54
1ME551047Krátký FrantišekKrálíky4300:29:45124,62
15MA561123Kaplánek Jiří-8300:30:0451,94
2ZJ571084Kalousová TerezaÚstí nad Orlicí9800:30:0990,87
18MB581011Vondra JanActivity Lanškroun7500:30:1246,99
16MA591055Skála JanRunSport team8500:30:1250,82
10MC601136Hruban JanČeská Třebová6600:30:2067,58
3MD611036Dostál LadislavMoravská Třebová5600:30:2993,20
3ZJ621133Marková VeronikaAC Pardubice9800:30:3787,63
19MB631116Skalický Petr-7300:30:3743,40
4MD641056Tempír FrantišekSOKOL Štíty4900:30:4391,60
20MB651080Kuttich Martin-6800:30:5640,76
21MB661012Kunčár ZdeněkActivity Lanškroun7300:30:5740,63
2ZC671106Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:31:00108,85
22MB681031Zpěvák JiříAZAS Dolní Čermná6700:31:4334,30
3ZA691068Solánská JanaMaratonstav Úpice8500:31:4677,90
5MD701098Hájek FrantišekFGT Stolany4900:32:0782,09
17MA711102Navrátil Jakub-9400:32:1933,40
6MD721121Malčík BronislavBK Kovotek5600:32:3179,44
11MC731051Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:32:3150,86
4M5741085Holubář PatrikÚstí nad Orlicí0000:32:4764,54
18MA751128Hyhlík Daniel-8800:32:5827,98
23MB761094Vacek TomášEtape team7000:33:0922,25
19MA771046Hrevuš AlexandrBřehy u Přelouče7900:33:1026,33
3ZB781033Svobodová MartinaAZAS Dolní Čermná7900:33:1577,33
4ZA791023Šilarová PetraActivity Lanškroun8700:33:3065,84
2ME801117Leszkow PetrMK Hlinsko4400:33:30102,51
5ZA811038Mikulová VeronikaNoutonice8200:33:3465,32
20MA821113Pavlas JanActivity Lanškroun9600:33:3522,95
6ZA831090Marholdová LucieChoceň8300:33:4064,62
21MA841039Mikula PetrNoutonice8100:33:4621,43
4ZB851009Honsová HanaActivity Lanškroun7900:33:5273,27
12MC861095Ambrož RadomírSANELA Lanškroun6300:33:5640,04
22MA871015Ryšavý Ondřej-9300:34:0219,23
23MA881086Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:34:1217,82
1Z5891006Šilarová Karolína-0000:34:28100,00
24MA901141Francírek René-8000:34:3314,98
5ZB911004Hrušková DarinaČeská Třebová7500:34:4567,37
25MA921142Macháček Vladimír-8000:34:5212,36
7ZA931130Uhrová Alice-9000:35:0155,21
4MJ941057Vencl JiříNekoř9800:35:023,00
6ZB951115Kabrhelová Dita-7500:35:4760,40
26MA961103Matějíček Michal-9400:35:563,44
13MC971143Bílý ZdeněkHvězda SKP Pardubice5900:36:0323,87
8ZA981129Uhrová Kamila-8300:36:1846,20
27MA991042Bryška TomášSvitavy7800:36:183,00
9ZA1001127Leszczynska DominikaULKS Bystrzyca Kłodzka8400:36:3144,71
24MB1011125Dušek Vladimír-7100:36:503,00
10ZA1021147Langrová Ludmila-9300:36:5242,25
28MA1031148Kohoutek JosefTJ Langrtech8400:36:523,00
29MA1041070Čada Lukáš-7700:36:533,00
7ZB1051048Dostálová PetraLanškroun7800:36:5852,49
30MA1061034Skalický Petrneregistrován7800:37:033,00
31MA1071014Mikšík Aleš-9000:37:093,00
11ZA1081093Richtrová HanaLanškroun8200:37:1239,87
3ZC1091109Cinková JitkaAC Pardubice6800:37:1670,10
4ZC1101065Kvasničková RadkaLOKO Česká Třebová6900:37:1969,81
5ZC1111003Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:37:3668,07
25MB1121139Hoferek Leopold-7100:38:063,00
26MB1131026Jáneš Pavel-7100:38:223,00
32MA1141035Dařílek Michal-7800:38:263,00
14MC1151083Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:38:285,27
3ME1161144Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:38:3272,87
12ZA1171134Kristková Markéta-8400:38:4029,70
27MB1181111Macháček Petrbez oddílu7500:38:453,00
13ZA1191037Barvínková JanaLetohrad8600:38:5727,69
33MA1201016Maixner Martin-8900:38:583,00
8ZB1211013Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:39:2935,66
34MA1221140Skopal Jaroslav-8700:39:313,00
4ZJ1231146Gregorová LenkaActivity Lanškroun9800:39:5223,45
28MB1241145Gregora MilanActivity Lanškroun7100:39:523,00
14ZA1251088Krátká HanaLanškroun9500:40:5913,47
1ZD1261043Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:41:52109,43
29MB1271061Rychecký Miroslavneregistrován7500:42:003,00
35MA1281101Kučera Martin-9400:42:263,00
4ME1291099Bielčik JindřichLichkov4000:42:5546,97
9ZB1301041Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:44:133,87
2ZD1311079Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:44:3597,11
7MD1321054Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:44:383,00
3ZD1331097Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:45:2393,46
5ME1341045Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:50:433,00
6ZC1351002Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:50:513,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ11072Kačerovský MichalVencl tým Ústí nad Orlicí9800:22:20104,92
2MJ21073Vondra VojtěchVencl tým Ústí nad Orlicí9800:22:47100,99
3MB31066Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:23:3494,09
4MB41118Hejl RadekKrálíky7200:23:5091,73
5MA51105Šilar ZdeněkRunSport team8100:24:0190,12
6MA61076Nechvíl PetrAC Choceň9100:24:0489,66
7MB71007Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:24:1288,49
8MJ81008Vebr PatrikVencl tým Ústí nad Orlicí9800:24:3085,88
9MA91131Šutera JosefAtletika Polička7900:24:3884,83
10MC101059Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:25:1878,97
11MA111120Jor MartinActivity Lanškroun8700:25:2378,19
12MA121019Adamec Josef-8100:25:3177,09
13MB131018Moskva RomanPasivity Žamberk7500:25:3476,56
14MA151081Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:25:4874,57
15MC161092Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:25:5972,99
16MB181010Jadrný LubomírISCAREX Česká Třebová7300:26:2868,80
17MA191025Kovář JanFORT SMC8100:26:3967,15
18MB201126Bogdał PawełULKS Bystrzyca Kłodzka7600:26:5165,36
19MC211001Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:27:0363,71
20MC221050Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:27:0763,11
21MB241049Holubek MiroslavOstrov7600:27:1961,29
22M5251078Chlup TomášActivity Lanškroun0000:27:2360,81
23MB261030Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:27:2959,83
24MA271110Hajzler JanVsetín8200:27:3558,96
25M5281075Urban MatyášVencl tým Ústí nad Orlicí0000:27:4956,98
26MB291077Mrklovský MiroslavSOKOL Kameničná7200:27:5156,62
27MA301020Novák MartinRudoltice8300:27:5655,98
28MC321108Scheuer JanActivity Lanškroun6600:28:0055,31
29MB331064Bureš MartinČeská Třebová7400:28:1852,75
30M5341040Gregora JanActivity Lanškroun0000:28:2052,38
31MC351107Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:28:2252,11
32MB361112Dostálek PetrBouda6700:28:2951,20
33MA371135Živný Marek3D Fitness Race Team9100:28:3650,15
34MC381104Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:28:4149,40
35MD391067Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:28:5447,48
36MB401119Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:28:5747,05
37MC421132Skalický JosefActivity Lanškroun6200:29:0146,44
38MD431100Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:29:0446,06
39MC441087Krátký LubošLanškroun6200:29:0445,96
40MB461122Malčík MichalBZ KOVOTEK7500:29:1444,52
41MA471032Svoboda JiříAZAS Dolní Čermná7800:29:1644,34
42MB481024Hampl AloisOstrov7000:29:2742,65
43MB491071Janoušek PavelActivity Lanškroun7100:29:3142,05
44MB501096Pražák TomášJiskra Hylváty Kuželky7100:29:3541,50
45MA511091Fořt TomášCykloFořt9200:29:3641,30
46MB521082Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:29:3841,09
47MA531124Vašíček JaroslavLanškroun9200:29:4040,77
48MA541089Marhold PetrChoceň7800:29:4540,06
49ME551047Krátký FrantišekKrálíky4300:29:4540,03
50MA561123Kaplánek Jiří-8300:30:0437,31
51MB581011Vondra JanActivity Lanškroun7500:30:1236,16
52MA591055Skála JanRunSport team8500:30:1236,12
53MC601136Hruban JanČeská Třebová6600:30:2034,91
54MD611036Dostál LadislavMoravská Třebová5600:30:2933,63
55MB631116Skalický Petr-7300:30:3732,41
56MD641056Tempír FrantišekSOKOL Štíty4900:30:4331,57
57MB651080Kuttich Martin-6800:30:5629,66
58MB661012Kunčár ZdeněkActivity Lanškroun7300:30:5729,53
59MB681031Zpěvák JiříAZAS Dolní Čermná6700:31:4322,93
60MD701098Hájek FrantišekFGT Stolany4900:32:0719,32
61MA711102Navrátil Jakub-9400:32:1917,67
62MD721121Malčík BronislavBK Kovotek5600:32:3115,90
63MC731051Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:32:3115,84
64M5741085Holubář PatrikÚstí nad Orlicí0000:32:4713,59
65MA751128Hyhlík Daniel-8800:32:5811,94
66MB761094Vacek TomášEtape team7000:33:0910,36
67MA771046Hrevuš AlexandrBřehy u Přelouče7900:33:1010,19
68ME801117Leszkow PetrMK Hlinsko4400:33:307,24
69MA821113Pavlas JanActivity Lanškroun9600:33:356,61
70MA841039Mikula PetrNoutonice8100:33:465,00
71MC861095Ambrož RadomírSANELA Lanškroun6300:33:563,49
72MA871015Ryšavý Ondřej-9300:34:023,00
73MA881086Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:34:123,00
74MA901141Francírek René-8000:34:333,00
75MA921142Macháček Vladimír-8000:34:523,00
76MJ941057Vencl JiříNekoř9800:35:023,00
77MA961103Matějíček Michal-9400:35:563,00
78MC971143Bílý ZdeněkHvězda SKP Pardubice5900:36:033,00
79MA991042Bryška TomášSvitavy7800:36:183,00
80MB1011125Dušek Vladimír-7100:36:503,00
81MA1031148Kohoutek JosefTJ Langrtech8400:36:523,00
82MA1041070Čada Lukáš-7700:36:533,00
83MA1061034Skalický Petrneregistrován7800:37:033,00
84MA1071014Mikšík Aleš-9000:37:093,00
85MB1121139Hoferek Leopold-7100:38:063,00
86MB1131026Jáneš Pavel-7100:38:223,00
87MA1141035Dařílek Michal-7800:38:263,00
88MC1151083Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:38:283,00
89ME1161144Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:38:323,00
90MB1181111Macháček Petrbez oddílu7500:38:453,00
91MA1201016Maixner Martin-8900:38:583,00
92MA1221140Skopal Jaroslav-8700:39:313,00
93MB1241145Gregora MilanActivity Lanškroun7100:39:523,00
94MB1271061Rychecký Miroslavneregistrován7500:42:003,00
95MA1281101Kučera Martin-9400:42:263,00
96ME1291099Bielčik JindřichLichkov4000:42:553,00
97MD1321054Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:44:383,00
98ME1341045Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:50:433,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ141052Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:25:44104,67
2ZA171053Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:26:04102,12
3ZB231022Jiroušková JanaRCR Bike Team Česká Třebová7900:27:1593,21
4ZA311063Černá KristýnaSKP Kornspitz Jablonec nad Nisou9300:27:5987,57
5ZC411114Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:29:0179,74
6ZB451028Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:29:0778,99
7ZJ571084Kalousová TerezaÚstí nad Orlicí9800:30:0971,15
8ZJ621133Marková VeronikaAC Pardubice9800:30:3767,62
9ZC671106Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:31:0064,74
10ZA691068Solánská JanaMaratonstav Úpice8500:31:4658,85
11ZB781033Svobodová MartinaAZAS Dolní Čermná7900:33:1547,55
12ZA791023Šilarová PetraActivity Lanškroun8700:33:3045,75
13ZA811038Mikulová VeronikaNoutonice8200:33:3445,20
14ZA831090Marholdová LucieChoceň8300:33:4044,43
15ZB851009Honsová HanaActivity Lanškroun7900:33:5242,95
16Z5891006Šilarová Karolína-0000:34:2838,31
17ZB911004Hrušková DarinaČeská Třebová7500:34:4536,26
18ZA931130Uhrová Alice-9000:35:0134,21
19ZB951115Kabrhelová Dita-7500:35:4728,36
20ZA981129Uhrová Kamila-8300:36:1824,43
21ZA1001127Leszczynska DominikaULKS Bystrzyca Kłodzka8400:36:3122,81
22ZA1021147Langrová Ludmila-9300:36:5220,14
23ZB1051048Dostálová PetraLanškroun7800:36:5819,39
24ZA1081093Richtrová HanaLanškroun8200:37:1217,56
25ZC1091109Cinková JitkaAC Pardubice6800:37:1617,04
26ZC1101065Kvasničková RadkaLOKO Česká Třebová6900:37:1916,68
27ZC1111003Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:37:3614,55
28ZA1171134Kristková Markéta-8400:38:406,51
29ZA1191037Barvínková JanaLetohrad8600:38:574,33
30ZB1211013Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:39:293,00
31ZJ1231146Gregorová LenkaActivity Lanškroun9800:39:523,00
32ZA1251088Krátká HanaLanškroun9500:40:593,00
33ZD1261043Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:41:523,00
34ZB1301041Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:44:133,00
35ZD1311079Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:44:353,00
36ZD1331097Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:45:233,00
37ZC1351002Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:50:513,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 83%
Zvolená trasa závodu: 84%
Značení závodu: 86%
Vyhlášení výsledků: 86%
Zpracování výsledků: 86%
Ceny vítězům: 86%
Celkový dojem ze závodu: 86%

Závod hodnotilo celkem 7 návštěvníků.
Celkové hodnocení
85%

Názory na závod

Super. Běžel jsem na první akci v životě. Určitě se zůčastním dalších. :-)
michal.darilek
super
onetoli
super
andreakumpo

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód