hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2018


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Nekořský kros

22.5.2016, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Nekořský kros
  • datum konání: 22.5.2016
  • zobrazeno již 521x
  • místo konání: Nekořský stadion
  • GPS: 50.05981N, 16.54626E
  • pořadatel: TJ Sokolo Nekoř

Sociální sítě

Místo konání

Nekořský stadion
9:30 - 11:55 hodin

Přihlášky

na místě od 8:45 hodin

Startovné

dospělí 30 Kč

Popis tratě

Délka: 3,4 km a méně
Tratě vedou velmi členitým terénem po lesních cestách, loukách a částečně po asfaltu.

Ceny pro vítěze

První tři v každé kategorii obdrží věcné ceny a diplomy.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Dušková Růžena
tel. 723 830 918

Propozice pořadatele ve formátu PDF

E-mailová adresa

sokol.nekor@seznam.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
20.5.2018Nekořský kros-
21.5.2017Nekořský kros146
24.5.2015Nekořský kros195
25.5.2014Nekořský kros171
26.5.2013Nekořský kros175
27.5.2012Nekořský kros149
29.5.2011Nekořský kros156
30.5.2010Nekořský kros142
24.5.2009Nekořský kros92
25.5.2008Nekořský běh103
27.5.2007Nekořský kros86
28.5.2006Nekořský kros47
29.5.2005Nekořský kros81
23.5.2004Nekořský kros71
24.5.2003Nekořský kros v Nekoři, 4. ročník89

Statistika závodu Nekořský kros

  • ročníků: 16
  • závodníků na všech ročnících: 1703

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Bielčik Jindřich4012
Nechvíl Petr9111
Matyášová Jana6511
Smolák Petr9410
Borek Viktor0410
Smoláková Valérie9310
Smoláková Jiřina699
Krejčí Stanislav639
Smoláková Alexandra989
Gregorová Michaela048
Vondra Vojtěch988
Dostálek Petr678
Gregorová Monika008
Abrahám Luděk028
Sadílek Ota468
Jadrný Lubomír738
Gregora Filip028
Borková Agáta028
Nechvílová Miroslava608
Gregora Jan008
Borek Petr707
Koblížek Jindřich487
Sontáková Lenka917
Smoláková Dominika007
Krejsa Josef597
Marhold Petr787
Buriánek Roman657
Krejčí Stanislav917
Dostálek Vojtěch027
Sejkorová Lenka637
Abrahámová Tereza006
Mikysková Svatava036
Bezstarosti Jan946
Mlynář Vojtěch986
Gregora Zdenek736
Bielčik Petr716
Marholdová Lucie836
Burešová Markéta046
Krátký Luboš626
Kubelka Tomáš936
Derková Martina016
Kačerovský Michal986
Hrdina Pavel886
Mikyska Tomáš006
Večeř Petr996
Mikulová Karolína016
Jandejsek Zdeněk616
Kubelka Petr956
Gregora Jakub986
Novotná Michaela016

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Nejmladší žáci I (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1721Knápek ŠimonBiatlon Letohrad0700:04:00105,14
2M1933Němec JakubLitomyšl0700:04:0997,83
3M11022Málek MichaelBiatlon Letohrad0700:04:1097,02
4M11527Gregora LukášActivity Lanškroun0800:04:2684,03
5M11647Suchodol LukášSokol Klášterec nad Orlicí0800:04:2783,22
6M11729Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:04:3279,16
7M11869Moskva VojtěchPasivity Žamberk0800:04:3477,54
8M11973Marhold JanChoceň0800:04:3576,73
9M12025Jansa MatějBiatlon Letohrad0800:04:3675,91
10M12231Šedivý EliášBiatlon Letohrad0800:04:5163,73
11M12424Kubín JanBiatlon Letohrad0800:04:5262,92
12M12720Krejčí OndřejBiatlon Letohrad0700:04:5461,30
13M13385Buriška JosefNekoř0800:05:2635,32

Nejmladší žákyně I (trať 0,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z117Borková JohankaISCAREX Junior Česká Třebová0700:02:11102,51
2Z1234Kubíčková NinaBiatlon Letohrad0700:02:12101,01
3Z1314Vetchá RozálieISCAREX Junior team ČT0700:02:1596,48
4Z1448Petrová ŠtěpánkaISCAREX Junior team ČT0700:02:2285,93
5Z1556Kristejnová AnetaKlášterec nad Orlicí0700:02:2876,88
6Z1616Vacková LucieRC dětský svět Lanškroun0800:02:3073,87
7Z1745Čejková KláraISCAREX Junior team ČT0800:02:3172,36
8Z1862Brusenbauchová NelaSKI Klub Česká Třebová0800:02:3270,85
9Z193Barnetová ŽofieBiatlon Letohrad0800:02:3369,35
10Z11059Lánová AnetaISCAREX Česká Třebová0700:02:3763,32
11Z11152Vítková AdélaBiatlon Letohrad0700:02:5142,21
12Z11237Marešová DanielaBiatlon Letohrad0700:02:5339,20
13Z11364Koukolová EliškaVraclav0700:02:5437,69

Nejmladší žáci II (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M218Boháč PankrácAC Choceň0600:03:42108,35
2M2212Barvínek DanielBiatlon Letohrad0600:03:5696,26
3M2342Koblovský JakubAK Moravská Třebová0500:03:5795,40
4M245Šantrůček ŠtěpánLukavice0500:03:5894,53
5M21235Topinka JonášActivity Lanškroun0500:04:1778,13
6M21383Zamastil AndrejAC Vysoké Mýto0500:04:1877,27
7M22015Jankovič LiborBiatlon Letohrad0600:04:3661,73
8M22218Nový TomášBiatlon Letohrad0600:04:5148,78
9M22613Doleček VojtěchBiatlon Letohrad0600:04:5347,05
10M22917Kulhavý TadeášBiatlon Letohrad0600:04:5941,87
11M23219Urbánek TomášBiatlon Letohrad0600:05:0734,96

Nejmladší žákyně II (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2649Hamplová TerezaISCAREX Junior team ČT0500:03:59105,95
2Z2868Moskvová AgátaKB Letohrad0500:04:04101,89
3Z21174Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team ČT0500:04:1692,15
4Z21330Kubová LucieBiatlon Letohrad0600:04:1890,53
5Z22454Koblovská VeronikaAK Moravská Třebová0500:04:5262,92
6Z22828Kožnarová JulieBiatlon Letohrad0600:04:5858,05
7Z23057Bednářová NatálieKlášterec nad Orlicí0600:05:0453,18
8Z23132Lánová TerezaBiatlon Letohrad0600:05:0552,37

Mladší žáci (trať 1,3 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31102Vebr DominikISCAREX Junior team ČT0300:05:32111,54
2M3280Jadrný TomášISCAREX Junior team ČT0400:05:5399,62
3M3526Vetchý KryštofISCAREX Junior team ČT0400:06:1288,84
4M379Vacek MichalTJ Dlouhá Třebová0400:06:2879,75
5M310113Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:07:2547,40

Mladší žákyně (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3495Burešová MarkétaISCAREX Junior team ČT0400:03:58100,00

Starší žáci (trať 1,7 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M47143Koditek JonášK.O.B. Ústí nad Orlicí0100:07:29118,59
2M4838Hai HonzaActivity Lanškroun0100:07:35116,16
3M41884Zamastil AlexVysoké Mýto0200:09:4165,25

Starší žákyně (trať 1,3 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4379Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:05:55106,54
2Z4475Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:06:03102,18
3Z46112Derková MartinaActivity Lanškroun0100:06:2391,28
4Z48125Hrdličková CecílieLetohrad0200:06:3385,83
5Z4970Obermajerová Gabriela3D fitnes reace team0100:07:1463,49
6Z411114Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:07:4049,32

Dorostenci (trať 1,7 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M54119Gregora JanActivity Lanškroun0000:07:13104,37
2M55109Urban MatyášVencl Tým Ústí nad Orlicí0000:07:14103,92
3M59126Holubář PatrikÚstí nad Orlicí0000:07:4191,72

Dorostenky (trať 1,7 km)

V této kategorii neběžel žádný závodník.

Junioři 18-19 let (trať 1,7 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ199Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:06:15110,13
2MJ2104Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:06:3699,49
3MJ3101Vebr PatrikVencl tým Ústí nad Orlicí9800:06:5490,38
4MJ1097Vencl JiříNekoř9800:07:5360,51

Juniorky 18-19 let (trať 1,7 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ12127Kalousová TerezaÚstí nad Orlicí9800:08:17123,76
2ZJ21120Gregorová LenkaActivity Lanškroun9800:10:3176,24

Muži A 20-39 let (trať 3,4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1137Hrdina PavelAK Perná8800:12:53110,31
2MA4124Nechvíl PetrAC Choceň9100:13:5595,09
3MA589Adamec JosefNekoř8100:13:5794,60
4MA11140Živný Marek3D Fitness Race Team9100:15:5266,38
5MA15141Fiedler VojtěchHnátnice8900:16:3356,32
6MA1640Petr JaromírSCHOTT Lanškroun7700:16:3456,07
7MA1767Marhold PetrChoceň7800:16:4952,39
8MA19100Hrevuš AlexandrBřehy u Přelouče7900:18:2628,59
9MA20103Vebr MichalČeská Třebová7800:18:4324,42
10MA22142Mikšík AlešHnátnice9000:21:083,00
11MA2463Moravec Filip3D Fitness Race Team8801:40:393,00

Muži B 40-49 let (trať 3,4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB2123Fliedr TomášF-Bike Klub Sádek7600:13:13106,11
2MB3135Hejl RadekKrálíky7200:13:22103,91
3MB6106Moskva RomanPasivity Žamberk7500:14:1989,98
4MB781Jadrný LubomírISCAREX Česká Třebová7300:14:4583,62
5MB994Bureš MartinČeská Třebová7400:15:1975,31
6MB1398Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:16:1960,64
7MB14146Roleček MilanPěčín7600:16:2359,66

Muži C 50-59 let (trať 3,4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC8130Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:15:03107,19
2MC10139Krátký LubošLanškroun6200:15:33100,78
3MC12136Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:16:1492,03
4MC18132Jandejsek ZdeněkStudené6100:17:2177,72
5MC21144Kaška ZdeněkSK Kyšperk6400:20:1141,42
6MC23128Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:21:0929,04

Muži D 60-69 let (trať 3,4 km)

V této kategorii neběžel žádný závodník.

Muži E 70 let a starší (trať 1,7 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME16117Leszkow PetrMK Hlinsko4400:09:14130,41
2ME26121Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:11:3188,47
3ME29134Bielčik JindřichLichkov4000:11:5581,12
4ME3290Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:14:2535,20

Ženy A 20-34 let (trať 1,7 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA6138Vévodová MartinaAK Perná9000:07:19122,45
2ZA1571Marholdová LucieChoceň8300:09:1077,55

Ženy B 35-44 let (trať 1,7 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB13118Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:08:28107,82
2ZB14145Pirklová KateřinaLetohrad7600:08:40103,28
3ZB17108Lauterbachová LucieLíšnice8100:09:1888,90
4ZB1951Petrová JarmilaČeská Třebová7600:10:0869,99
5ZB20122Fliedrová ZdenkaF-bike klub Sádek8000:10:0969,61
6ZB2382Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:10:5452,59
7ZB2444Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:11:0249,56
8ZB2511Krejčová TerezaLetohrad7900:11:1345,40
9ZB30115Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:12:3016,27

Ženy C 45-54 let (trať 1,7 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC10133Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:07:53129,55
2ZC22129Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:10:3770,45

Ženy D 55 let a starší (trať 1,7 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD2696Ehrenbergerová MartaLetohrad5700:11:31113,24
2ZD2891Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:11:53107,30
3ZD31131Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:13:3679,46

Trať 0,5 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z117Borková JohankaISCAREX Junior Česká Třebová0700:02:11102,51
2Z1234Kubíčková NinaBiatlon Letohrad0700:02:12101,01
3Z1314Vetchá RozálieISCAREX Junior team ČT0700:02:1596,48
4Z1448Petrová ŠtěpánkaISCAREX Junior team ČT0700:02:2285,93
5Z1556Kristejnová AnetaKlášterec nad Orlicí0700:02:2876,88
6Z1616Vacková LucieRC dětský svět Lanškroun0800:02:3073,87
7Z1745Čejková KláraISCAREX Junior team ČT0800:02:3172,36
8Z1862Brusenbauchová NelaSKI Klub Česká Třebová0800:02:3270,85
9Z193Barnetová ŽofieBiatlon Letohrad0800:02:3369,35
10Z11059Lánová AnetaISCAREX Česká Třebová0700:02:3763,32
11Z11152Vítková AdélaBiatlon Letohrad0700:02:5142,21
12Z11237Marešová DanielaBiatlon Letohrad0700:02:5339,20
13Z11364Koukolová EliškaVraclav0700:02:5437,69

Trať 1 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M218Boháč PankrácAC Choceň0600:03:42108,35
2M2212Barvínek DanielBiatlon Letohrad0600:03:5696,26
3M2342Koblovský JakubAK Moravská Třebová0500:03:5795,40
1Z3495Burešová MarkétaISCAREX Junior team ČT0400:03:58100,00
4M245Šantrůček ŠtěpánLukavice0500:03:5894,53
1Z2649Hamplová TerezaISCAREX Junior team ČT0500:03:59105,95
1M1721Knápek ŠimonBiatlon Letohrad0700:04:00105,14
2Z2868Moskvová AgátaKB Letohrad0500:04:04101,89
2M1933Němec JakubLitomyšl0700:04:0997,83
3M11022Málek MichaelBiatlon Letohrad0700:04:1097,02
3Z21174Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team ČT0500:04:1692,15
5M21235Topinka JonášActivity Lanškroun0500:04:1778,13
4Z21330Kubová LucieBiatlon Letohrad0600:04:1890,53
6M21383Zamastil AndrejAC Vysoké Mýto0500:04:1877,27
4M11527Gregora LukášActivity Lanškroun0800:04:2684,03
5M11647Suchodol LukášSokol Klášterec nad Orlicí0800:04:2783,22
6M11729Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:04:3279,16
7M11869Moskva VojtěchPasivity Žamberk0800:04:3477,54
8M11973Marhold JanChoceň0800:04:3576,73
7M22015Jankovič LiborBiatlon Letohrad0600:04:3661,73
9M12025Jansa MatějBiatlon Letohrad0800:04:3675,91
10M12231Šedivý EliášBiatlon Letohrad0800:04:5163,73
8M22218Nový TomášBiatlon Letohrad0600:04:5148,78
5Z22454Koblovská VeronikaAK Moravská Třebová0500:04:5262,92
11M12424Kubín JanBiatlon Letohrad0800:04:5262,92
9M22613Doleček VojtěchBiatlon Letohrad0600:04:5347,05
12M12720Krejčí OndřejBiatlon Letohrad0700:04:5461,30
6Z22828Kožnarová JulieBiatlon Letohrad0600:04:5858,05
10M22917Kulhavý TadeášBiatlon Letohrad0600:04:5941,87
7Z23057Bednářová NatálieKlášterec nad Orlicí0600:05:0453,18
8Z23132Lánová TerezaBiatlon Letohrad0600:05:0552,37
11M23219Urbánek TomášBiatlon Letohrad0600:05:0734,96
13M13385Buriška JosefNekoř0800:05:2635,32

Trať 1,3 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31102Vebr DominikISCAREX Junior team ČT0300:05:32111,54
2M3280Jadrný TomášISCAREX Junior team ČT0400:05:5399,62
1Z4379Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:05:55106,54
2Z4475Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:06:03102,18
3M3526Vetchý KryštofISCAREX Junior team ČT0400:06:1288,84
3Z46112Derková MartinaActivity Lanškroun0100:06:2391,28
4M379Vacek MichalTJ Dlouhá Třebová0400:06:2879,75
4Z48125Hrdličková CecílieLetohrad0200:06:3385,83
5Z4970Obermajerová Gabriela3D fitnes reace team0100:07:1463,49
5M310113Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:07:2547,40
6Z411114Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:07:4049,32

Trať 1,7 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ199Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:06:15110,13
2MJ2104Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:06:3699,49
3MJ3101Vebr PatrikVencl tým Ústí nad Orlicí9800:06:5490,38
1M54119Gregora JanActivity Lanškroun0000:07:13104,37
2M55109Urban MatyášVencl Tým Ústí nad Orlicí0000:07:14103,92
1ZA6138Vévodová MartinaAK Perná9000:07:19122,45
1M47143Koditek JonášK.O.B. Ústí nad Orlicí0100:07:29118,59
2M4838Hai HonzaActivity Lanškroun0100:07:35116,16
3M59126Holubář PatrikÚstí nad Orlicí0000:07:4191,72
1ZC10133Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:07:53129,55
4MJ1097Vencl JiříNekoř9800:07:5360,51
1ZJ12127Kalousová TerezaÚstí nad Orlicí9800:08:17123,76
1ZB13118Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:08:28107,82
2ZB14145Pirklová KateřinaLetohrad7600:08:40103,28
2ZA1571Marholdová LucieChoceň8300:09:1077,55
1ME16117Leszkow PetrMK Hlinsko4400:09:14130,41
3ZB17108Lauterbachová LucieLíšnice8100:09:1888,90
3M41884Zamastil AlexVysoké Mýto0200:09:4165,25
4ZB1951Petrová JarmilaČeská Třebová7600:10:0869,99
5ZB20122Fliedrová ZdenkaF-bike klub Sádek8000:10:0969,61
2ZJ21120Gregorová LenkaActivity Lanškroun9800:10:3176,24
2ZC22129Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:10:3770,45
6ZB2382Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:10:5452,59
7ZB2444Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:11:0249,56
8ZB2511Krejčová TerezaLetohrad7900:11:1345,40
2ME26121Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:11:3188,47
1ZD2696Ehrenbergerová MartaLetohrad5700:11:31113,24
2ZD2891Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:11:53107,30
3ME29134Bielčik JindřichLichkov4000:11:5581,12
9ZB30115Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:12:3016,27
3ZD31131Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:13:3679,46
4ME3290Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:14:2535,20

Trať 3,4 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1137Hrdina PavelAK Perná8800:12:53110,31
1MB2123Fliedr TomášF-Bike Klub Sádek7600:13:13106,11
2MB3135Hejl RadekKrálíky7200:13:22103,91
2MA4124Nechvíl PetrAC Choceň9100:13:5595,09
3MA589Adamec JosefNekoř8100:13:5794,60
3MB6106Moskva RomanPasivity Žamberk7500:14:1989,98
4MB781Jadrný LubomírISCAREX Česká Třebová7300:14:4583,62
1MC8130Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:15:03107,19
5MB994Bureš MartinČeská Třebová7400:15:1975,31
2MC10139Krátký LubošLanškroun6200:15:33100,78
4MA11140Živný Marek3D Fitness Race Team9100:15:5266,38
3MC12136Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:16:1492,03
6MB1398Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:16:1960,64
7MB14146Roleček MilanPěčín7600:16:2359,66
5MA15141Fiedler VojtěchHnátnice8900:16:3356,32
6MA1640Petr JaromírSCHOTT Lanškroun7700:16:3456,07
7MA1767Marhold PetrChoceň7800:16:4952,39
4MC18132Jandejsek ZdeněkStudené6100:17:2177,72
8MA19100Hrevuš AlexandrBřehy u Přelouče7900:18:2628,59
9MA20103Vebr MichalČeská Třebová7800:18:4324,42
5MC21144Kaška ZdeněkSK Kyšperk6400:20:1141,42
10MA22142Mikšík AlešHnátnice9000:21:083,00
6MC23128Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:21:0929,04
11MA2463Moravec Filip3D Fitness Race Team8801:40:393,00

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1137Hrdina PavelAK Perná8800:12:53104,14
2MB2123Fliedr TomášF-Bike Klub Sádek7600:13:1399,07
3MB3135Hejl RadekKrálíky7200:13:2296,79
4MA4124Nechvíl PetrAC Choceň9100:13:5588,43
5MA589Adamec JosefNekoř8100:13:5787,92
6MB6106Moskva RomanPasivity Žamberk7500:14:1982,35
7MB781Jadrný LubomírISCAREX Česká Třebová7300:14:4575,76
8MC8130Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:15:0371,20
9MB994Bureš MartinČeská Třebová7400:15:1967,15
10MC10139Krátký LubošLanškroun6200:15:3363,60
11MA11140Živný Marek3D Fitness Race Team9100:15:5258,78
12MC12136Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:16:1453,21
13MB1398Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:16:1951,94
14MB14146Roleček MilanPěčín7600:16:2350,93
15MA15141Fiedler VojtěchHnátnice8900:16:3348,40
16MA1640Petr JaromírSCHOTT Lanškroun7700:16:3448,14
17MA1767Marhold PetrChoceň7800:16:4944,34
18MC18132Jandejsek ZdeněkStudené6100:17:2136,23
19MA19100Hrevuš AlexandrBřehy u Přelouče7900:18:2619,76
20MA20103Vebr MichalČeská Třebová7800:18:4315,46
21MC21144Kaška ZdeněkSK Kyšperk6400:20:113,00
22MA22142Mikšík AlešHnátnice9000:21:083,00
23MC23128Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:21:093,00
24MA2463Moravec Filip3D Fitness Race Team8801:40:393,00

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA6138Vévodová MartinaAK Perná9000:07:19113,06
2ZC10133Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:07:5398,58
3ZJ12127Kalousová TerezaÚstí nad Orlicí9800:08:1788,36
4ZB13118Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:08:2883,68
5ZB14145Pirklová KateřinaLetohrad7600:08:4078,57
6ZA1571Marholdová LucieChoceň8300:09:1065,79
7ZB17108Lauterbachová LucieLíšnice8100:09:1862,38
8ZB1951Petrová JarmilaČeská Třebová7600:10:0841,09
9ZB20122Fliedrová ZdenkaF-bike klub Sádek8000:10:0940,67
10ZJ21120Gregorová LenkaActivity Lanškroun9800:10:3131,30
11ZC22129Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:10:3728,74
12ZB2382Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:10:5421,50
13ZB2444Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:11:0218,10
14ZB2511Krejčová TerezaLetohrad7900:11:1313,41
15ZD2696Ehrenbergerová MartaLetohrad5700:11:315,75
16ZD2891Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:11:533,00
17ZB30115Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:12:303,00
18ZD31131Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:13:363,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 70%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 90%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
94%

Názory na závod

závod byl povedený , jen by kluci 07 08 mohli běžet kratší trat (např.500m...)
andreakumpo

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód