hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2018


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Běh o korunu města Lanškroun

28.5.2016, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh o korunu města Lanškroun
  • datum konání: 28.5.2016
  • zobrazeno již 645x
  • místo konání: Nám. J. M. Marků, Lanškroun
  • GPS: 49.91255N, 16.60919E
  • pořadatel: Forea s.r.o.

Sociální sítě

Místo konání

Nám. J. M. Marků, Lanškroun
Start závodu dětí - 11:30
Start závodu dospělí + štafety - 13:00
Vyhlášení výsledků + společné foto + tombola - 15:00

Přihlášky

Na https://sport.forea.cz/bezecky-zavod nebo www.sportovniservis.cz nejpozději 24 hodin předstartem prvního závodu
od 10:00 do 11:30 v místě startu

Startovné

  • dospělí:
    • 100 Kč (do 25. 5. 2016)
    • 150 Kč (na místě)
  • děti:
    • 0 Kč (do 25. 5. 2016)
    • 50 Kč (na místě)
  • štafety:
    • 250 Kč (do 25. 5. 2016)
    • 350 Kč (na místě)

Popis tratě

Délka: 10 km a méně

Ceny pro vítěze

První tři nejrychlejší muži a ženy v každé kategorii obdrží medaili a věcné ceny

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Šárka Marková
tel. 777 752 720
Propozice pořadatele ve formátu PDF

Internetové stránky

https://sport.forea.cz/bezecky-zavod

E-mailová adresa

sarka.markova@forea.cz

Mapa konání závodu

Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu Běh o korunu města Lanškroun

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Nejmladší žáci I (trať 0,4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M113Němec JakubLitomyšl0700:00:51103,85
2M125Kumpošt RadovanISCAREX Junior team ČT0800:00:52100,00
3M13104Knápek ŠimonTJ Spartak Letohrad0700:00:5396,15
4M1411Bryška TomášTJ Svitavy0700:00:5588,46
5M11112Moskva VojtěchPASIVITY Žamberk0800:01:0357,69
6M1134Fajfr Aleš-0800:01:1030,77
7M11810Vebr ŠtěpánČESKÁ TŘEBOVÁ0800:01:167,69
8M119130Brusenbauch AlanSKI Klub Česká Třebová1100:01:283,00
9M122135Šafař Filip-1000:01:433,00
10M123136Šafař Jakub-1200:02:403,00

Nejmladší žákyně I (trať 0,4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z147Vetchá RozálieISCAREX Junior team ČT0700:00:55102,40
2Z16127Steklá BarboraTJ Svitavy0800:00:5698,80
2Z166Petrová ŠtěpánkaISCAREX Junior team ČT0700:00:5698,80
4Z181Matějková AnnaActivity Runing Team Lanškroun0700:00:5988,02
5Z198Čejková KláraISCAREX Junior team ČT0800:01:0180,84
6Z1109Lánová AnetaISCAREX Česká Třebová0700:01:0277,25
7Z112129Brusenbauchová NelaSKI Klub Česká Třebová0800:01:0662,87
8Z114101Kristenová AndreaISCAREX Junior team ČT0700:01:1144,91
9Z115137Pecková Marika-0700:01:1241,32
9Z11553Broulíková AnežkaISCAREX Junior team ČT0800:01:1241,32
11Z117134Sedláková EmmaLanškroun0800:01:1337,72
12Z120108Dernerová VeronikaActivity Runing Team Lanškroun1100:01:323,00
13Z121109Roidlová Viktorieneregistrována1200:01:353,00

Nejmladší žáci II (trať 0,8 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2355Bureš JosefISCAREX Junior team ČT0600:02:08111,30
2M26131Mareš Daniel-0600:02:1896,56
3M2814Fajfr MarekŽamberk0600:02:2192,14
4M29133Doskočil OndřejČenkovice0600:02:2389,19

Nejmladší žákyně II (trať 0,8 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z21132Hamplová TerezaISCAREX Junior team ČT0500:02:05103,66
2Z2215Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team ČT0500:02:07100,52
3Z2417Moskvová AgátaKB Letohrad0500:02:1095,81
4Z2516Kunčárová ZuzanaActivity Lanškroun0500:02:1489,53
5Z2654Šilarová LucieHorní Třešňovec0500:02:1883,25
6Z210110Hrubá Nela-0600:02:3654,97

Mladší žáci (trať 1,2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3125Vebr DominikISCAREX Junior team ČT0300:03:01104,32
2M33124Kapoun JanAtletika Polička0300:03:0698,92
3M3420Potoček VojtěchTJ Sokol Jaroměř0400:03:0896,76
4M38126Steklý Františekneregistrován0300:03:2083,78
5M3922Jadrný TomášISCAREX Junior team ČT0400:03:2281,62
6M31021Vacek MichalTJ Dlouhá Třebová0400:03:2974,05

Mladší žákyně (trať 1,2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3224Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:03:04104,60
2Z3556Burešová MarkétaISCAREX Junior team ČT0400:03:1098,23
3Z36123Bartoňová AdélaAtletika Polička0300:03:1197,17
4Z37102Dostálová ViktorieBUDO KLUB Lanškroun0300:03:1296,11

Starší žáci (trať 2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4128Gregora FilipActivity Lanškroun0200:05:25112,68
2M45128Mareš AdamLanškroun0100:06:0987,32

Starší žákyně (trať 2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z42125Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:05:27110,43
2Z4357Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:05:4997,68
3Z4458Hrdličková CecílieLetohrad0200:05:5991,88
4Z4627Derková MartinaActivity Lanškroun0100:06:2477,39

Dorostenci (trať 2,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5159Holubář PatrikFbK Orlicko-Třebovsko0000:09:53100,00

Dorostenky (trať 2,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z5230Šilarová Karolína-0000:10:30100,00

Junioři 18-19 let (trať 5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1141Vebr PatrikVencl tým Ústí nad Orlicí9800:15:35100,00

Juniorky 18-19 let (trať 5 km)

V této kategorii neběžel žádný závodník.

Muži A 20-39 let (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA248Jor MartinActivity Lanškroun8700:31:32121,93
2MA645Novák MartinRudoltice8300:35:3399,25
3MA1331Vašíček JaroslavLanškroun9200:39:1078,82
4MA1751Kohoutek JosefTJ Langrtech8400:40:1972,33
5MA22142Matějka PetrSmar8900:44:2349,36
6MA23103Knápek Lukáš-7900:44:4047,76
7MA29144Mikšík AlešHnátnice9000:47:3331,48
8MA32143Smola MilošSmar9100:49:3320,19
9MA33107Dařílek Michal-7800:50:1216,52

Muži B 40-49 let (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB141Hejl RadekKrálíky7200:30:39115,48
2MB338Fajfr František3D Fitness Race Team Žamberk7200:33:3997,42
3MB443Dlouhý PetrTJ Nové Město na Moravě7600:35:2287,09
4MB7100Mrklovský MiroslavSokol Kameničná7200:36:0482,88
5MB9113Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:37:0576,76
6MB10111Janoušek PavelActivity Lanškroun7100:37:5172,14
7MB1434Stečínský MartinOpatov7500:39:1264,01
7MB1452Gregora ZdenekActivity Lanškroun7300:39:1264,01
9MB1640Kunčár ZdeněkActivity Lanškroun7300:39:3561,71
10MB1937Kolda JiříOpatov7300:42:0746,45
11MB30138Dušek Vladimír-7100:47:5211,84

Muži C 50-59 let (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC532Scheuer JanActivity Lanškroun6600:35:28105,66
2MC839Krátký LubošLanškroun6200:36:08102,01
3MC11105Hruban JanČeská Třebová6600:37:5492,33
4MC1242Nakládal ČestmírBike club Svitavy6400:38:2089,95
5MC18112Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:40:4077,17

Muži D 60-69 let (trať 10 km)

V této kategorii neběžel žádný závodník.

Muži E 70 let a starší (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME34140Bielčik JindřichLichkov4000:53:13100,00

Ženy A 20-34 let (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2147Kroulíková Michaela-9200:43:59106,05
2ZA2435Faltusová Nela-9200:45:17100,32
3ZA2849Svatoňová Veronika-9400:46:4893,63
4ZA3150Langrová LudmilaAtletika Albrechtice9300:48:1587,24

Ženy B 35-44 let (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB19106Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:42:07111,70
2ZB2544Olenočinová Hana-7400:45:5594,71
3ZB2633Roidlova Martina-7800:46:1093,59

Ženy C 45-54 let (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC27139Jirásková EvaLanškroun6400:46:38100,00

Ženy D 55 let a starší (trať 10 km)

V této kategorii neběžel žádný závodník.

Trať 0,4 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M113Němec JakubLitomyšl0700:00:51103,85
2M125Kumpošt RadovanISCAREX Junior team ČT0800:00:52100,00
3M13104Knápek ŠimonTJ Spartak Letohrad0700:00:5396,15
4M1411Bryška TomášTJ Svitavy0700:00:5588,46
1Z147Vetchá RozálieISCAREX Junior team ČT0700:00:55102,40
2Z166Petrová ŠtěpánkaISCAREX Junior team ČT0700:00:5698,80
2Z16127Steklá BarboraTJ Svitavy0800:00:5698,80
4Z181Matějková AnnaActivity Runing Team Lanškroun0700:00:5988,02
5Z198Čejková KláraISCAREX Junior team ČT0800:01:0180,84
6Z1109Lánová AnetaISCAREX Česká Třebová0700:01:0277,25
5M11112Moskva VojtěchPASIVITY Žamberk0800:01:0357,69
7Z112129Brusenbauchová NelaSKI Klub Česká Třebová0800:01:0662,87
6M1134Fajfr Aleš-0800:01:1030,77
8Z114101Kristenová AndreaISCAREX Junior team ČT0700:01:1144,91
9Z115137Pecková Marika-0700:01:1241,32
9Z11553Broulíková AnežkaISCAREX Junior team ČT0800:01:1241,32
11Z117134Sedláková EmmaLanškroun0800:01:1337,72
7M11810Vebr ŠtěpánČESKÁ TŘEBOVÁ0800:01:167,69
8M119130Brusenbauch AlanSKI Klub Česká Třebová1100:01:283,00
12Z120108Dernerová VeronikaActivity Runing Team Lanškroun1100:01:323,00
13Z121109Roidlová Viktorieneregistrována1200:01:353,00
9M122135Šafař Filip-1000:01:433,00
10M123136Šafař Jakub-1200:02:403,00

Trať 0,8 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z21132Hamplová TerezaISCAREX Junior team ČT0500:02:05103,66
2Z2215Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team ČT0500:02:07100,52
1M2355Bureš JosefISCAREX Junior team ČT0600:02:08111,30
3Z2417Moskvová AgátaKB Letohrad0500:02:1095,81
4Z2516Kunčárová ZuzanaActivity Lanškroun0500:02:1489,53
2M26131Mareš Daniel-0600:02:1896,56
5Z2654Šilarová LucieHorní Třešňovec0500:02:1883,25
3M2814Fajfr MarekŽamberk0600:02:2192,14
4M29133Doskočil OndřejČenkovice0600:02:2389,19
6Z210110Hrubá Nela-0600:02:3654,97

Trať 1,2 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3125Vebr DominikISCAREX Junior team ČT0300:03:01104,32
1Z3224Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:03:04104,60
2M33124Kapoun JanAtletika Polička0300:03:0698,92
3M3420Potoček VojtěchTJ Sokol Jaroměř0400:03:0896,76
2Z3556Burešová MarkétaISCAREX Junior team ČT0400:03:1098,23
3Z36123Bartoňová AdélaAtletika Polička0300:03:1197,17
4Z37102Dostálová ViktorieBUDO KLUB Lanškroun0300:03:1296,11
4M38126Steklý Františekneregistrován0300:03:2083,78
5M3922Jadrný TomášISCAREX Junior team ČT0400:03:2281,62
6M31021Vacek MichalTJ Dlouhá Třebová0400:03:2974,05

Trať 2 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4128Gregora FilipActivity Lanškroun0200:05:25112,68
1Z42125Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:05:27110,43
2Z4357Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:05:4997,68
3Z4458Hrdličková CecílieLetohrad0200:05:5991,88
2M45128Mareš AdamLanškroun0100:06:0987,32
4Z4627Derková MartinaActivity Lanškroun0100:06:2477,39

Trať 2,5 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5159Holubář PatrikFbK Orlicko-Třebovsko0000:09:53100,00
1Z5230Šilarová Karolína-0000:10:30100,00

Trať 5 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1141Vebr PatrikVencl tým Ústí nad Orlicí9800:15:35100,00

Trať 10 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB141Hejl RadekKrálíky7200:30:39115,48
1MA248Jor MartinActivity Lanškroun8700:31:32121,93
2MB338Fajfr František3D Fitness Race Team Žamberk7200:33:3997,42
3MB443Dlouhý PetrTJ Nové Město na Moravě7600:35:2287,09
1MC532Scheuer JanActivity Lanškroun6600:35:28105,66
2MA645Novák MartinRudoltice8300:35:3399,25
4MB7100Mrklovský MiroslavSokol Kameničná7200:36:0482,88
2MC839Krátký LubošLanškroun6200:36:08102,01
5MB9113Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:37:0576,76
6MB10111Janoušek PavelActivity Lanškroun7100:37:5172,14
3MC11105Hruban JanČeská Třebová6600:37:5492,33
4MC1242Nakládal ČestmírBike club Svitavy6400:38:2089,95
3MA1331Vašíček JaroslavLanškroun9200:39:1078,82
7MB1452Gregora ZdenekActivity Lanškroun7300:39:1264,01
7MB1434Stečínský MartinOpatov7500:39:1264,01
9MB1640Kunčár ZdeněkActivity Lanškroun7300:39:3561,71
4MA1751Kohoutek JosefTJ Langrtech8400:40:1972,33
5MC18112Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:40:4077,17
10MB1937Kolda JiříOpatov7300:42:0746,45
1ZB19106Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:42:07111,70
1ZA2147Kroulíková Michaela-9200:43:59106,05
5MA22142Matějka PetrSmar8900:44:2349,36
6MA23103Knápek Lukáš-7900:44:4047,76
2ZA2435Faltusová Nela-9200:45:17100,32
2ZB2544Olenočinová Hana-7400:45:5594,71
3ZB2633Roidlova Martina-7800:46:1093,59
1ZC27139Jirásková EvaLanškroun6400:46:38100,00
3ZA2849Svatoňová Veronika-9400:46:4893,63
7MA29144Mikšík AlešHnátnice9000:47:3331,48
11MB30138Dušek Vladimír-7100:47:5211,84
4ZA3150Langrová LudmilaAtletika Albrechtice9300:48:1587,24
8MA32143Smola MilošSmar9100:49:3320,19
9MA33107Dařílek Michal-7800:50:1216,52
1ME34140Bielčik JindřichLichkov4000:53:13100,00

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB141Hejl RadekKrálíky7200:30:39108,10
2MA248Jor MartinActivity Lanškroun8700:31:32102,57
3MB338Fajfr František3D Fitness Race Team Žamberk7200:33:3989,32
4MB443Dlouhý PetrTJ Nové Město na Moravě7600:35:2278,57
5MC532Scheuer JanActivity Lanškroun6600:35:2877,95
6MA645Novák MartinRudoltice8300:35:3377,43
7MB7100Mrklovský MiroslavSokol Kameničná7200:36:0474,19
8MC839Krátký LubošLanškroun6200:36:0873,77
9MB9113Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:37:0567,83
10MB10111Janoušek PavelActivity Lanškroun7100:37:5163,03
11MC11105Hruban JanČeská Třebová6600:37:5462,71
12MC1242Nakládal ČestmírBike club Svitavy6400:38:2060,00
13MA1331Vašíček JaroslavLanškroun9200:39:1054,78
14MB1452Gregora ZdenekActivity Lanškroun7300:39:1254,57
14MB1434Stečínský MartinOpatov7500:39:1254,57
16MB1640Kunčár ZdeněkActivity Lanškroun7300:39:3552,17
17MA1751Kohoutek JosefTJ Langrtech8400:40:1947,58
18MC18112Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:40:4045,39
19MB1937Kolda JiříOpatov7300:42:0736,31
20MA22142Matějka PetrSmar8900:44:2322,12
21MA23103Knápek Lukáš-7900:44:4020,35
22MA29144Mikšík AlešHnátnice9000:47:333,00
23MB30138Dušek Vladimír-7100:47:523,00
24MA32143Smola MilošSmar9100:49:333,00
25MA33107Dařílek Michal-7800:50:123,00
26ME34140Bielčik JindřichLichkov4000:53:133,00

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB19106Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:42:07107,66
2ZA2147Kroulíková Michaela-9200:43:5999,14
3ZA2435Faltusová Nela-9200:45:1793,20
4ZB2544Olenočinová Hana-7400:45:5590,31
5ZB2633Roidlova Martina-7800:46:1089,17
6ZC27139Jirásková EvaLanškroun6400:46:3887,04
7ZA2849Svatoňová Veronika-9400:46:4886,27
8ZA3150Langrová LudmilaAtletika Albrechtice9300:48:1579,65

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 95%
Zvolená trasa závodu: 90%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 95%
Zpracování výsledků: 90%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 5 návštěvníků.
Celkové hodnocení
96%

Názory na závod

Prosím o doplnění mého času v tomto závodě, běžel jsem se v kategorii muži B, 5.místo. Děkuji David Kubeš
david.kubes
Doplneni chybejici zavodnici a zavodnice...
team
Skončil jsem na 6. místě v kategorii muži B spolu s dalším běžcem, i když jsem cílem probíhal sám. Trať nemá 10km, sotva 9,2km, ale výsledné časy vypadají hezky? Martin S.
stecam

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód