Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Peklák - kvalifikace na ME

4.6.2016, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Peklák - kvalifikace na ME
  • datum konání: 4.6.2016
  • zobrazeno již 668x
  • místo konání: Areál Peklák, Česká Třebová
  • GPS: 49.9090061N, 16.4315631E
  • pořadatel: ČTBK ISCAREX Česká Třebová

Sociální sítě

Místo konání

Areál Peklák, Česká Třebová
10:00 - 13:30 hodin

Přihlášky

do 1. 6. 2016 na stránkách: sport-reg.cz/registrace?zavod=326 nebo na místě startu v den závodu od 8:30 do 10:00 hodin za zvýšené startovné,
seznam prihlášených: sport-reg.cz/seznam.php?id_zavod=326

Startovné

100 Kč pro přihlášené předem
150 Kč pro přihlášené na místě v den závodu

Popis tratě

náročná okruhová trať po sjezdovce a lesních cestách

Ceny pro vítěze

věcné pro první 3 v kategorii, dárkové balíčky v celkové hodnotě 15 tis. Kč

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Ing. Aleš Stránský
tel. 724 213 134

Propozice pořadatele ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.peklak.iscarex.cz

E-mailová adresa

ales.stransky@vda.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu Peklák - kvalifikace na ME

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 7,4 km, 430 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ130Šinágl ViktorPSK Olymp Praha9700:33:25104,64
2MJ247Bednarský VojtěchTNF Bike Team9700:34:2099,27
3MJ334Chrascina MarekTj Tž Třinec9700:34:5296,09
4MJ472Czeczotka MarekTJ TŽ Třinec9800:35:4091,45
5MJ666Osolsobě JanAtletický klub AHA Vyškov, z. s.9800:36:3486,19
6MJ985Vychopeň VojtěchAC Domažlice9900:37:5678,13
7MJ1469Křeček JiříAtletika Kolín9800:39:3768,35
-MJ-31Kačerovský MichalTj Jiskra Ústí nad Orlicí98DNF-
Muži A (trať 11,6 km, 660 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Janů JanHvězda Pardubice Salomon9300:50:06102,72
2MA22Fejfar OndřejAK Kroměříž8900:51:0698,76
3MA33Lichý TomášTJ TŽ Třinec/Salomon9400:51:0998,52
4MA44Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:51:2597,52
5MA55Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:51:5095,87
6MA611Kovář JáchymTJ Dukla Praha9600:52:3692,87
7MA78Kučera MartinVSK Univerzita Brno8000:53:2189,87
8MA818Hübl RadekTJ Jiskra Ústí nad Orlicí8800:53:3289,19
9MA97Kučera LukášVSK Univerzita Brno8100:54:0187,24
10MA1016Macoun JanAtletika-Sokol České Budějovice9200:54:1486,38
11MA1113Hladík PavelHvězda Pardubice z. s.9600:55:2481,79
12MA139Hrdina PavelAK Perná8800:56:0679,04
13MA1414Herda JanSKP NYMBURK, o.s.8300:56:4776,37
14MA1581Dvořák PavelAC Prostějov8200:58:1270,79
15MA1612Bitala VáclavAK EZ Kopřivnice7700:59:2366,12
16MA1721Šilar ZdeněkRun Sport Team8100:59:4264,84
17MA1815Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.cz8001:00:0663,31
18MA1922Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8701:01:3757,33
19MA2187Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8701:04:3545,61
20MA2320Záruba JanPRE7701:09:3525,94
21MA2484Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:15:253,00
-MA-6Sádlo DominikSK BP Lumen Upice95DNF-
Muži B (trať 11,6 km, 660 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1210Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:55:28120,05
2MB2073Moskva RomanPasivity Žamberk7501:02:3397,09
3MB2219Šimek PetrDHL ITS Running7501:06:5682,86
4MB2578Polák Tomáš'Čerti'' Kunčina7201:17:5447,30
Muži C (trať 7,4 km, 430 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1258Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:38:37109,45
2MC1541Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:39:51103,36
3MC1660Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM5900:43:0787,19
4MC2044Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:45:1276,98
5MC2276Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:46:0972,27
6MC2482Kobliha MilanLRS Vyškov5700:50:3050,79
Muži D (trať 4,5 km, 260 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD477Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:26:05110,41
2MD546Kučera ZdeněkAC Náchod5500:27:5597,09
3MD775Hájek FrantišekFGT Stolany4900:28:3392,50
4MD1552Tučný JanMK Pardubice4700:35:0844,61
Muži E (trať 4,5 km, 260 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME886Leszkow PetrMK Hlinsko4400:28:58117,87
2ME950Metelka JosefSpartak Police4400:30:33107,86
3ME1656Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:35:5374,26
4ME1780Plecháček JiříTJ Maratonstav Úpice4400:36:4868,52
Juniorky (trať 4,5 km, 260 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ127Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:22:05124,26
2ZJ338Bednarská VeronikaAtletika Šumperk9700:25:06100,32
3ZJ667Šťastná NatálieAtletický klub AHA Vyškov, z. s.0000:28:1375,42
4ZJ1351Hrdličková CecílieLetohrad0200:34:3624,66
Ženy A (trať 7,4 km, 430 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA525Maršánová LucieHvězda Pardubice/Inov-8team9000:36:17105,45
2ZA826Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:37:2699,29
3ZA1083Korvasová TerezaUSK Praha9600:38:1195,26
4ZA1333Vévodová MartinaAK Perná9000:38:5191,69
5ZA1853Mikešová JanaSokol Nová Paka9100:43:3866,07
6ZA2135Solánská JanaTJ Maratonstav Úpice8500:45:3555,62
Ženy B (trať 7,4 km, 430 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB728Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:36:50113,77
2ZB1136Pastorová PetraMK Seitl Ostrava7700:38:21106,10
3ZB1732Milesová IvaPSK Olymp Praha7700:43:2980,12
4ZB1971Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:44:3774,37
5ZB2343Fojtíková HanaPASIVITY Žamberk7900:49:3649,17
Ženy C (trať 4,5 km, 260 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC240Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:24:34133,97
2ZC1054Jirásková EvaLanškroun6400:31:0789,69
3ZC1249Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:33:0676,34
Ženy D (trať 4,5 km, 260 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD1179Dvořáková EvaProstějov5500:32:07116,07
2ZD1445Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:34:5699,88
3ZD1842Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:37:4284,06
4ZD1955Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:39:4472,40
5ZD2074Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:41:2063,26
Peklák Challenge - muži (trať 2,9 km, 165 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1CM170Havran Janwww.sportvisio.cz9300:12:33-
2CM294Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:12:49-
3CM362Kubišta MichalRCR BIKE TEAM Česká Třebová9000:13:35-
4CM459Adamec LukášHORO Česká Třebová8700:13:37-
5CM588Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:13:48-
6CM690Hajzler JiříAHA Vyškov6300:15:13-
7CM761Macko MilanFT UO-ČT7200:15:20-
8CM1037Hrevuš AlexandrBřehy u Přelouče7900:17:35-
9CM1264Kukaň TomášDaredevil´s9600:18:17-
10CM1365Horký FilipDaredevil's9700:18:32-
11CM1563Plocek JaroslavČeská Třebová6800:19:45-
Peklák Challenge - ženy (trať 2,9 km, 165 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1CZ889Milesová IvaPSK Olymp Praha7700:15:38-
2CZ993Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:17:27-
3CZ1192Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:17:48-
4CZ1491Hajzlerová MagdaAK AHA Vyškov7300:19:09-
Trať 2,9 km, 165 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1CM170Havran Janwww.sportvisio.cz9300:12:33-
2CM294Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:12:49-
3CM362Kubišta MichalRCR BIKE TEAM Česká Třebová9000:13:35-
4CM459Adamec LukášHORO Česká Třebová8700:13:37-
5CM588Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:13:48-
6CM690Hajzler JiříAHA Vyškov6300:15:13-
7CM761Macko MilanFT UO-ČT7200:15:20-
1CZ889Milesová IvaPSK Olymp Praha7700:15:38-
2CZ993Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:17:27-
8CM1037Hrevuš AlexandrBřehy u Přelouče7900:17:35-
3CZ1192Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:17:48-
9CM1264Kukaň TomášDaredevil´s9600:18:17-
10CM1365Horký FilipDaredevil's9700:18:32-
4CZ1491Hajzlerová MagdaAK AHA Vyškov7300:19:09-
11CM1563Plocek JaroslavČeská Třebová6800:19:45-
Trať 4,5 km, 260 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ127Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:22:05124,26
1ZC240Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:24:34133,97
2ZJ338Bednarská VeronikaAtletika Šumperk9700:25:06100,32
1MD477Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:26:05110,41
2MD546Kučera ZdeněkAC Náchod5500:27:5597,09
3ZJ667Šťastná NatálieAtletický klub AHA Vyškov, z. s.0000:28:1375,42
3MD775Hájek FrantišekFGT Stolany4900:28:3392,50
1ME886Leszkow PetrMK Hlinsko4400:28:58117,87
2ME950Metelka JosefSpartak Police4400:30:33107,86
2ZC1054Jirásková EvaLanškroun6400:31:0789,69
1ZD1179Dvořáková EvaProstějov5500:32:07116,07
3ZC1249Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:33:0676,34
4ZJ1351Hrdličková CecílieLetohrad0200:34:3624,66
2ZD1445Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:34:5699,88
4MD1552Tučný JanMK Pardubice4700:35:0844,61
3ME1656Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:35:5374,26
4ME1780Plecháček JiříTJ Maratonstav Úpice4400:36:4868,52
3ZD1842Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:37:4284,06
4ZD1955Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:39:4472,40
5ZD2074Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:41:2063,26
Trať 7,4 km, 430 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ130Šinágl ViktorPSK Olymp Praha9700:33:25104,64
2MJ247Bednarský VojtěchTNF Bike Team9700:34:2099,27
3MJ334Chrascina MarekTj Tž Třinec9700:34:5296,09
4MJ472Czeczotka MarekTJ TŽ Třinec9800:35:4091,45
1ZA525Maršánová LucieHvězda Pardubice/Inov-8team9000:36:17105,45
5MJ666Osolsobě JanAtletický klub AHA Vyškov, z. s.9800:36:3486,19
1ZB728Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:36:50113,77
2ZA826Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:37:2699,29
6MJ985Vychopeň VojtěchAC Domažlice9900:37:5678,13
3ZA1083Korvasová TerezaUSK Praha9600:38:1195,26
2ZB1136Pastorová PetraMK Seitl Ostrava7700:38:21106,10
1MC1258Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:38:37109,45
4ZA1333Vévodová MartinaAK Perná9000:38:5191,69
7MJ1469Křeček JiříAtletika Kolín9800:39:3768,35
2MC1541Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:39:51103,36
3MC1660Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM5900:43:0787,19
3ZB1732Milesová IvaPSK Olymp Praha7700:43:2980,12
5ZA1853Mikešová JanaSokol Nová Paka9100:43:3866,07
4ZB1971Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:44:3774,37
4MC2044Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:45:1276,98
6ZA2135Solánská JanaTJ Maratonstav Úpice8500:45:3555,62
5MC2276Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:46:0972,27
5ZB2343Fojtíková HanaPASIVITY Žamberk7900:49:3649,17
6MC2482Kobliha MilanLRS Vyškov5700:50:3050,79
Trať 11,6 km, 660 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Janů JanHvězda Pardubice Salomon9300:50:06102,72
2MA22Fejfar OndřejAK Kroměříž8900:51:0698,76
3MA33Lichý TomášTJ TŽ Třinec/Salomon9400:51:0998,52
4MA44Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:51:2597,52
5MA55Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:51:5095,87
6MA611Kovář JáchymTJ Dukla Praha9600:52:3692,87
7MA78Kučera MartinVSK Univerzita Brno8000:53:2189,87
8MA818Hübl RadekTJ Jiskra Ústí nad Orlicí8800:53:3289,19
9MA97Kučera LukášVSK Univerzita Brno8100:54:0187,24
10MA1016Macoun JanAtletika-Sokol České Budějovice9200:54:1486,38
11MA1113Hladík PavelHvězda Pardubice z. s.9600:55:2481,79
1MB1210Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:55:28120,05
12MA139Hrdina PavelAK Perná8800:56:0679,04
13MA1414Herda JanSKP NYMBURK, o.s.8300:56:4776,37
14MA1581Dvořák PavelAC Prostějov8200:58:1270,79
15MA1612Bitala VáclavAK EZ Kopřivnice7700:59:2366,12
16MA1721Šilar ZdeněkRun Sport Team8100:59:4264,84
17MA1815Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.cz8001:00:0663,31
18MA1922Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8701:01:3757,33
2MB2073Moskva RomanPasivity Žamberk7501:02:3397,09
19MA2187Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8701:04:3545,61
3MB2219Šimek PetrDHL ITS Running7501:06:5682,86
20MA2320Záruba JanPRE7701:09:3525,94
21MA2484Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:15:253,00
4MB2578Polák Tomáš'Čerti'' Kunčina7201:17:5447,30
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Janů JanHvězda Pardubice Salomon9300:50:06102,72
2MA22Fejfar OndřejAK Kroměříž8900:51:0698,76
3MA33Lichý TomášTJ TŽ Třinec/Salomon9400:51:0998,52
4MA44Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:51:2597,52
5MA55Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:51:5095,87
6MA611Kovář JáchymTJ Dukla Praha9600:52:3692,87
7MA78Kučera MartinVSK Univerzita Brno8000:53:2189,87
8MA818Hübl RadekTJ Jiskra Ústí nad Orlicí8800:53:3289,19
9MA97Kučera LukášVSK Univerzita Brno8100:54:0187,24
10MA1016Macoun JanAtletika-Sokol České Budějovice9200:54:1486,38
11MA1113Hladík PavelHvězda Pardubice z. s.9600:55:2481,79
12MB1210Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:55:2881,53
13MA139Hrdina PavelAK Perná8800:56:0679,04
14MA1414Herda JanSKP NYMBURK, o.s.8300:56:4776,37
15MA1581Dvořák PavelAC Prostějov8200:58:1270,79
16MA1612Bitala VáclavAK EZ Kopřivnice7700:59:2366,12
17MA1721Šilar ZdeněkRun Sport Team8100:59:4264,84
18MA1815Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.cz8001:00:0663,31
19MA1922Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8701:01:3757,33
20MB2073Moskva RomanPasivity Žamberk7501:02:3353,66
21MA2187Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8701:04:3545,61
22MB2219Šimek PetrDHL ITS Running7501:06:5636,38
23MA2320Záruba JanPRE7701:09:3525,94
24MA2484Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:15:253,00
25MB2578Polák Tomáš'Čerti'' Kunčina7201:17:543,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA525Maršánová LucieHvězda Pardubice/Inov-8team9000:36:17103,07
2ZB728Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:36:50100,11
3ZA826Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:37:2696,82
4ZA1083Korvasová TerezaUSK Praha9600:38:1192,75
5ZB1136Pastorová PetraMK Seitl Ostrava7700:38:2191,88
6ZA1333Vévodová MartinaAK Perná9000:38:5189,14
7ZB1732Milesová IvaPSK Olymp Praha7700:43:2964,00
8ZA1853Mikešová JanaSokol Nová Paka9100:43:3863,20
9ZB1971Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:44:3757,82
10ZA2135Solánská JanaTJ Maratonstav Úpice8500:45:3552,62
11ZB2343Fojtíková HanaPASIVITY Žamberk7900:49:3630,77

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

tak co, zakotvi Peklak challenge v terminovce vrchu na trvalo ? :-)
turekm

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód