Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh Dobroučským krajem

18.6.2016, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh Dobroučským krajem
  • datum konání: 18.6.2016
  • zobrazeno již 767x
  • místo konání: Sportovní areál Dolní Dobrouč
  • GPS: 49.99252N, 16.5E

Sociální sítě

Místo konání

Sportovní areál Dolní Dobrouč
9:30 - 11:45 hodin

Přihlášky

na místě 8:00 - 11:15 hodin

Startovné

děti, žáci a dorost zdarma
junioři, dospělí a lidový běh 50 Kč

Popis tratě

Tratě jsou členité a vedou převážně po loukách, lesních a polních cestách v okolí obce.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Petr Špinler
tel. 603 314 261

Leták pořadatele ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.bdk.orlicko.cz

E-mailová adresa

petr_spinler@conel.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
2.6.2018Běh Dobroučským krajem343
3.6.2017Běh Dobroučským krajem463
6.6.2015Běh Dobroučským krajem406
7.6.2014Běh Dobroučským krajem382
22.6.2013Běh Dobroučským krajem268
2.6.2012Běh Dobroučským krajem - MČR veteránů v krosu333
4.6.2011Běh Dobroučským krajem277
5.6.2010Běh Dobroučským krajem - Cena GELADRINK258
6.6.2009Běh Dobroučským krajem234
7.6.2008Běh Dobroučským krajem217

Statistika závodu Běh Dobroučským krajem

  • ročníků: 11
  • závodníků na všech ročnících: 3181

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Borková Agáta0211
Borek Petr7011
Borek Viktor0411
Vacek Martin6910
Matějíček Šimon0810
Sejkorová Lenka639
Mlynář Vlastimil649
Dostálek Petr679
Kubíčková Adéla059
Mlynář Marek079
Bielčik Jindřich409
Marhold Petr789
Matyášová Jana659
Plíva Vojtěch879
Mlynář Tomáš028
Keprtová Miloslava488
Dušek Jakub038
Horáček Michal758
Mlynář Vojtěch988
Kubíček Tomáš088
Jakubec Filip028
Sadílek Ota468
Jirásková Eva648
Kubišta Oto538
Nechvílová Miroslava608
Mlynářová Eliška077
Živný Marek917
Kalous Petr777
Hrdina Pavel887
Brychta Jakub087
Maříková Zuzana977
Suchodol Ondřej077
Kapounová Kristýna017
Plíva Martin097
Mikysková Svatava037
Šimůnková Zdena587
Bednářová Martina087
Gregorová Michaela047
Tomíšek Jindřich397
Černá Markéta707
Krupička Miroslav537
Gregora Filip027
Pecháček Ondřej087
Krátká Anna697
Jansová Denisa027
Mlynář Petr717
Šimůnková Pavla777
Mařík Jan007
Borková Adéla757
Vondra Vojtěch987

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 5 let a mladší (trať 0,08 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C1134Lipenský PetrDolní Dobrouč1100:00:01-
2C1315Zejda MatyášOrel Obřany1100:00:02-
3C1556Brusenbauch AlanSKI Klub Česká Třebová1100:00:03-
4C1730Jansa ŠtěpánDlouhoňovice1100:00:04-
5C1931Hruška JakubTJ Dlouhá Třebová1100:00:05-
6C11158Kreidl JeníčekHolasice1200:00:06-
7C1134Šváb PetrDolní Dobrouč1100:00:07-
8C11522Razým MatyášTJ Dlouhá Třebová1100:00:08-
9C11768Hladký MikulášOrel Židenice1200:00:09-
10C11928Matějíček MatoušOrel Dolní Dobrouč1100:00:10-
11C12123Zápotocký MichalVyškov1100:00:11-
12C1238Hanzlíček TomášDolní Dobrouč1100:00:12-
13C12525Kouba RadimRybník1100:00:13-
14C12741Jadrný VojtěchÚstí nad Orlicí1200:00:14-
15C12974Štěch JakubDolní Dobrouč1200:00:15-
16C13139Mareš JiříLanškroun1200:00:16-
17C13354Skalický VítLanškroun1200:00:17-
18C1356Kalousek JanDolní Dobrouč1300:00:18-
19C13612Doskočil JakubŽamberk1200:00:19-
20C13772Flídr NikolasČeská Třebová1400:00:20-
21C13873Štěch JosefDolní Dobrouč1400:00:21-
Děvčata 5 let a mladší (trať 0,08 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D1137Kožnarová JanaŽamberk1100:00:01-
2D1332Krejčová AnetaLetohrad1100:00:02-
3D1546Gregorová EliškaMŠ Žichlínek1200:00:03-
4D1736Plívová MarkétaOrel Dolní Dobrouč1100:00:04-
5D1948Gregorová JanaActivity Lanškroun1100:00:05-
6D11152Adamcová VeronikaLetohrad1200:00:06-
7D11349Mikysková AndreaDolní Dobrouč1200:00:07-
8D11533Malinková SáraLetohrad1300:00:08-
9D1171Hocková ViktorieRokytnice v Orl.Horách1300:00:09-
10D11944Brychtová KristýnaCerekvice nad Loučnou1300:00:10-
11D12142Jadrná ValentýnaÚstí nad Orlicí1200:00:11-
12D12359Broulíková AlžbětaČeská Třebová1200:00:12-
13D12560Broulíková AmálieČeská Třebová1200:00:13-
14D12753Adamcová ValérieLetohrad1400:00:14-
15D12966Barvínková EliškaLetohrad1300:00:15-
16D13150Mikysková KláraDolní Dobrouč1400:00:16-
17D1335Dušková TerezaDolní Dobrouč1500:00:17-
-D1-9Hanzlíčková SimonaDolní Dobrouč13DNF-
Chlapci 6-7 let (trať 0,12 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2157Kreidl VáclavŠAK Židlochovice0900:00:01-
2C2371Novák ProkopDolní Dobrouč0900:00:02-
3C2519Čapek MatyášOrel Vyškov0900:00:03-
4C273Resler FilipRC Dětský svět Lanškroun0900:00:04-
5C2929Mrázek MilanChoceň1000:00:05-
6C21155Šítek VojtěchLetohrad0900:00:06-
7C21327Pirkl VítISCAREX Junior team ČT1000:00:07-
8C21563Halas HynekOrel Šitbořice1000:00:08-
9C21770Lebeda ŠtepánÚstí nad Orlicí1000:00:09-
10C219152Šťastný AdamVSK UNI1000:00:10-
11C22126Kristejn JiříSokol Klášterec nad Orlicí0900:00:11-
12C22351Mikyska PetrDolní Dobrouč0900:00:12-
13C22520Hašek OndřejOrel Vyškov0900:00:13-
14C22738Kulhavý KryštofOrel Verměřovice0900:00:14-
15C22835Plíva MartinOrel Dolní Dobrouč0900:00:15-
16C22940Topinka TobiášActivity Lanškroun1000:00:16-
17C2307Kalousek JiříDolní Dobrouč1000:00:17-
18C23143Horák DavidOrel Silůvky1000:00:18-
19C23211Poláček OliverDobruška1000:00:19-
20C23361Kounek MatějPohořelice1000:00:20-
21C23462Kounek JakubPohořelice1000:00:21-
22C23565Kovář ŠtěpánSKB Česká Třebová1000:00:22-
23C23620Hašek OndřejOrel Obřany0900:00:24-
Děvčata 6-7 let (trať 0,12 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2121Zápotocká EmmaOrel Vyškov0900:00:01-
2D2369Jankovičová DenisaTJ SPARTAK Letohrad0900:00:02-
3D2524Koubová ElenISCAREX Junior team ČT0900:00:03-
4D2764Dejdarová TerezaČeská Třebová1000:00:04-
5D2917Tomanová MájaOrel Vyškov1000:00:05-
6D21145Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:00:06-
7D21314Málková LucieKlub bialonu Letohrad1000:00:07-
8D21567Hladká LeontýnaOrel Židenice1000:00:08-
9D21713Doskočilová NikolaŽamberk1000:00:09-
10D21918Kudličková VerunkaOrel Vyškov1000:00:10-
11D22116Tichá ZdislavaOrel Obřany0900:00:11-
12D22347Gregorová AnnaMŠ Žichlínek1000:00:12-
13D2252Hocková AdélaRokytnice v Orl.Horách1000:00:13-
Nejmladší žáci I (trať 0,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M11112Vincenec OliverOrel Vyškov0700:01:00100,00
1M111Mlynář MarekOrel Dolní Dobrouč0700:01:00100,00
1M1141Knápek ŠimonKlub biatlonu Letohrad0700:01:00100,00
4M1679Horák TomášOrel Silůvky0800:01:0293,33
5M17160Kumpošt RadovanISCAREX Junior team ČT0800:01:0390,00
6M196Kubíček TomášDolní Dobrouč0800:01:0486,67
6M1910Vávra PetrOrel Dolní Čermná0700:01:0486,67
8M11277Bryška TomášTJ Svitavy0700:01:0583,33
9M114140Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:01:0680,00
9M11443Suchodol OndřejKlub biatlonu Letohrad0700:01:0680,00
9M11416Matějíček ŠimonOrel Dolní Dobrouč0800:01:0680,00
12M1182Matějíček ŠtěpánOrel Dolní Dobrouč0700:01:0776,67
13M120103Gregora LukášActivity Lanškroun0800:01:0970,00
13M120171Pachel JiříAtletika Žamberk0800:01:0970,00
15M125163Hladký TadeášOrel Židenice0800:01:1066,67
16M12642Marek MatoušKlub biatlonu Letohrad0700:01:1163,33
16M12639Doleček PřemyslKlub biatlonu Letohrad0700:01:1163,33
16M126165Marhold JanChoceň0800:01:1163,33
19M13131Hanuš AdamKlub bialonu Letohrad0800:01:1260,00
19M13133Jansa MatějKlub biatlonu Letohrad0800:01:1260,00
21M13440Krejčí OndřejKlub biatlonu Letohrad0700:01:1356,67
21M134117Razým DanielTJ Dlouhá Třebová0800:01:1356,67
23M13930Křivka AdamKlub biatlonu Letohrad0800:01:1550,00
24M140170Moskva VojtěchPasivity Žamberk0800:01:1646,67
24M140128Kuchař AdamOrel Domanín0700:01:1646,67
26M14334Kubín JanKlub biatlonu Letohrad0800:01:1743,33
27M15112Suchodol LukášSokol Klášterec nad Orlicí0800:01:2033,33
28M152168Schreiber MatoušŽamberk0800:01:2130,00
29M15332Adamec FilipKlub biatlonu Letohrad0800:01:2226,67
30M155118Pecháček OndřejDolní Dobrouč0800:01:2323,33
Nejmladší žákyně I (trať 0,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1147Kubíčková NinaKlub bialonu Letohrad0700:01:00104,35
2Z15143Borková JohankaISCAREX Junior team ČT0700:01:01101,09
3Z17142Vetchá RozálieISCAREX Junior team ČT0700:01:0394,57
4Z198Petrová ŠtěpánkaISCAREX Junior team ČT0700:01:0491,30
5Z11228Tomanová StelaOrel Vyškov0700:01:0588,04
6Z114132Matějková AnnaActivity Lanškroun0700:01:0684,78
7Z118151Kreidlová VeronikaŠAK Židlochovice0700:01:0781,52
8Z120123Steklá BarboraSvitavy0800:01:0975,00
8Z12011Kristejnová AnetaSokol Klášterec nad Orlicí0700:01:0975,00
8Z12029Bohuslavová EvaOrel Vyškov0700:01:0975,00
11Z12646Hegerová RozálieKlub bialonu Letohrad0700:01:1168,48
11Z126134Hájková ZuzanaActivity Lanškroun0800:01:1168,48
13Z131147Brusenbauchová NelaSKI Klub Česká Třebová0800:01:1265,22
14Z134111Kolářová BeátaOrel Vyškov0700:01:1361,96
15Z137119Krejčířová InkaDolní Dobrouč0800:01:1458,70
15Z137126Pichalová KristýnaOrel Domanín0800:01:1458,70
17Z14038Grossmannová LucieKlub bialonu Letohrad0800:01:1652,17
18Z14320Zejdová KateřinaOrel Obřany0800:01:1748,91
18Z14336Barnetová ŽofieKlub bialonu Letohrad0800:01:1748,91
20Z146137Lánová AnetaISCAREX Česká Třebová0700:01:1845,65
20Z146124Hrušková AnnaTJ Dlouhá Třebová0800:01:1845,65
22Z14844Dvořáková TerezaKlub bialonu Letohrad0700:01:1942,39
22Z148136Hauptfleischová MájaOrel Praha0800:01:1942,39
22Z1483Janďourová MarkétaDolní Dobrouč0700:01:1942,39
25Z153164Mlynářová EliškaOrel Dolní Dobrouč0700:01:2232,61
26Z15535Faltusová EmaKlub bialonu Letohrad0800:01:2329,35
27Z157148Broulíková AnežkaISCAREX Junior team ČT0800:01:2426,09
28Z158141Bednářová MartinaDolní Dobrouč0800:01:2522,83
29Z159104Mikysková MarikaDolní Dobrouč0700:01:2813,04
30Z160166Sucháčková KarolínaČeská Třebová0800:01:433,00
Nejmladší žáci II (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M26145Bureš JosefISCAREX Junior team ČT0600:03:38104,78
2M27138Topinka JonášActivity Lanškroun0500:03:40102,99
3M21254Suchodol ŠtěpánKlub biatlonu Letohrad0600:03:5292,24
4M21452Mikyska FilipKlub biatlonu Letohrad0600:03:5688,66
5M21755Suchomel FrantišekKlub biatlonu Letohrad0600:04:0580,60
6M2204Šváb HonzaDolní Dobrouč0500:04:1670,75
7M22149Jankovič LiborKlub biatlonu Letohrad0600:04:1968,06
8M222175Rochovský TomášOrel Silůvky0500:04:2265,37
9M22357Urbánek TomášKlub biatlonu Letohrad0600:04:3355,52
10M22456Tobiáš JáchymKlub biatlonu Letohrad0600:04:3454,63
11M22548Doleček VojtěchKlub biatlonu Letohrad0600:04:4148,36
12M22753Plíva JakubKlub biatlonu Letohrad0600:04:5932,24
Nejmladší žákyně II (trať 0,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z21153Šťastná SáraOrel Židenice0600:02:09104,05
2Z2270Moskvová AgátaKlub bialonu Letohrad0500:02:11101,01
3Z2321Hamplová TerezaISCAREX Junior team ČT0500:02:1594,94
4Z247Kubíčková AdélaDolní Dobrouč0500:02:1693,42
5Z2573Kubíčková ZuzanaKlub bialonu Letohrad0500:02:2382,78
6Z26116Kohlová Aneta LiaDolní Dobrouč0500:02:2481,27
6Z26146Lužová KarolínaOrel Žatčany0500:02:2481,27
8Z2862Kubová LucieKlub bialonu Letohrad0600:02:2875,19
9Z2961Kožnarová JulieKlub bialonu Letohrad0600:02:2973,67
10Z21071Halbrštátová SáraKlub bialonu Letohrad0500:02:3170,63
11Z21167Suchodolová TerezaKlub bialonu Letohrad0500:02:3367,59
12Z21258Bergmanová KateřinaKlub bialonu Letohrad0600:02:3466,08
13Z21313Rousová VeronikaSokol Klášterec0500:02:3564,56
14Z21468Šrolerová JanaKlub bialonu Letohrad0500:02:3761,52
15Z21563Lánová TerezaKlub bialonu Letohrad0600:02:3958,48
16Z216127Kosíková MichaelaOrel Domanín0600:02:4155,44
16Z21678Horáková NikolaOrel Silůvky0600:02:4155,44
18Z21860Hovadová AnetaKlub bialonu Letohrad0600:02:5140,25
19Z21964Šilarová VeronikaKlub bialonu Letohrad0600:02:5435,70
20Z220129Lipenská LucieDolní Dobrouč0600:03:0912,91
Mladší žáci (trať 1,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3398Költö MatějKlub biatlonu Letohrad0300:05:24101,23
2M34178Vebr DominikISCAREX Junior team ČT0300:05:25100,61
3M35100Semirád JanKlub biatlonu Letohrad0300:05:2998,16
4M3987Gregor JanKlub biatlonu Letohrad0400:05:4190,80
5M31195Dvořák MartinKlub biatlonu Letohrad0300:05:5085,28
6M31297Hermann JakubKlub biatlonu Letohrad0300:05:5582,21
7M313172Schreiber ŠimonAtletika Žamberk0300:05:5681,60
7M31396Harcula MichalKlub biatlonu Letohrad0300:05:5681,60
9M31589Suchodol VítKlub biatlonu Letohrad0400:05:5880,37
10M316101Veselý JaroslavKlub biatlonu Letohrad0300:05:5979,75
11M317122Potoček VojtěchTJ Sokol Jaroměř0400:06:0079,14
12M320139Jadrný TomášISCAREX Junior team ČT0400:06:0377,30
13M32299Vondráček JakubKlub biatlonu Letohrad0300:06:0675,46
14M32788Schless AdamKlub biatlonu Letohrad0400:06:1768,71
15M328169Vacek MichalISCAREX Junior team ČT0400:06:2066,87
16M329121Dítě MarekTJ Sokol Jaroměř0400:06:3060,74
17M331174Hrouzek ZdeněkOrel Silůvky0400:06:3955,21
18M333120Čech OndřejTJ Sokol Jaroměř0400:06:4352,76
19M336159Dušek JakubOrel Dolní Dobrouč0300:06:4849,69
19M3369Pražák MatějDolní Dobrouč0400:06:4849,69
21M338183Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:06:5346,63
22M341135Lustyk DavidDolní Dobrouč0400:07:0241,10
23M3455Vágner DanielDolní Dobrouč0400:08:503,00
24M346109Bednář MatějDolní Dobrouč0400:08:543,00
Mladší žákyně (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3191Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:03:19104,58
2Z3222Pijáková TerezaOrel Obřany0400:03:2499,67
3Z3324Svobodová BarboraOrel Obřany0400:03:2895,74
4Z34144Burešová MarkétaISCAREX Junior team ČT0400:03:3291,82
5Z35181Hovorková KarolínaAtletika Žamberk0300:03:3390,83
6Z3893Mikysková SvatavaKlub bialonu Letohrad0300:03:4777,09
7Z3984Grossmannová KláraKlub bialonu Letohrad0400:03:4876,10
8Z310115Halasová AnnaOrel Vyškov0300:03:4975,12
9Z311179Červená EliškaDukla Polička0400:03:5173,16
10Z313113Veselá AnetaOrel Vyškov0300:03:5569,23
11Z315149Halasová LudmilaOrel Šitbořice0300:04:0262,36
11Z31581Kánská LucieKlub bialonu Letohrad0400:04:0262,36
13Z31894Lerchová KateřinaKlub bialonu Letohrad0300:04:0757,45
14Z319180Kotyzová SáraATLETIKA Žamberk0300:04:1450,57
15Z325125Kosíková MarkétaOrel Domanín0400:04:4124,06
Starší žáci (trať 1,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41177Pastor PatrikPasivity Žamberk0100:04:58109,79
2M42157Boháč BonifácAC Choceň0100:05:09102,77
3M46173Konečný VojtěchOrel Silůvky0200:05:3387,45
3M46102Dostálek VojtěchKlub biatlonu Letohrad0200:05:3387,45
5M48176Gregora FilipActivity Lanškroun0200:05:3486,81
6M410106Hynek LukášKlub biatlonu Letohrad0200:05:4381,06
7M41926Limburský JanOrel Obřany0100:06:0169,57
8M423105Marek LukášKlub biatlonu Letohrad0200:06:1361,91
9M424108Bergman JakubKlub biatlonu Letohrad0200:06:1660,00
9M424107Ahmadu-Suka NicolasKlub biatlonu Letohrad0200:06:1660,00
11M43025Tichý MiroslavOrel Obřany0100:06:3845,96
Starší žákyně (trať 1,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z417154Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:06:00103,64
2Z421161Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:06:04101,45
3Z42438Grossmannová TerezaKlub biatlonu Letohrad0200:06:1694,91
4Z432182Derková MartinaActivity Lanškroun0100:06:4181,27
5Z434167Matyášová JitkaOrel Dolní Dobrouč0100:06:4579,09
5Z434162Chmelíčková ZuzanaTJ Spartak Letohrad0200:06:4579,09
7Z439131Kapounová KristýnaOrel Dolní Dobrouč0100:06:5573,64
8Z440185Rotnáglová NikolOrel Židenice0100:07:0170,36
9Z442158Halasová VeronikaOrel Šitbořice0100:07:0767,09
10Z443114Kuncová MartinaOrel Vyškov0100:07:0966,00
11Z444184Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:07:3949,64
Dorostenci (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M51494Urban MatyášVencl tým Ústí nad Orlicí0000:11:16110,02
2M52495Halas PavelOrel Šitbořice9900:11:24107,78
3M53492Holubář PatrikFBK Orlicko-Třebovsko0000:12:5582,20
Dorostenky (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z54497Prášilová DagmarDolní Libchavy0000:14:06117,34
2Z55496Matyášová EliškaOrel Dolní Dobrouč9900:15:4995,11
3Z56500Cejnarová EliškaTJ Sokol Jaroměř9900:16:2487,55
4Z57493Belobradová KarolínaPasivity Žamberk9900:17:3672,00
5Z58499Limburská EliškaOrel Obřany9900:18:0465,96
6Z59498Kuncová MonikaOrel Vyškov9900:19:2249,12
Junioři 18-19 let (trať 7,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1316Vebr PatrikVencl tým Ústí nad Orlicí9800:31:21100,05
2MJ2339Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:31:2299,95
Juniorky 18-19 let (trať 7,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ10348Kalousová TerezaÚstí nad Orlicí9800:38:46131,63
2ZJ19312Maříková ZuzanaOrel Dolní Dobrouč9700:43:39110,42
3ZJ41301Paulíková KamilaOrel Obřany9700:55:4457,94
Muži A 20-39 let (trať 10,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA2271Hrdina PavelAK Perná8800:39:52106,42
2MA4242Rosa OndřejOrel Židenice8800:41:2498,97
3MA6218Nechvíl PetrAC Choceň9100:42:1894,60
4MA7277Tóth TomášVencl Tým Ústí nad Orlicí9000:42:3593,23
5MA8216Adamec JosefLetohrad8100:42:5191,93
6MA9204Adamec MilanOrel Vyškov7700:43:1090,40
7MA12254Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:44:3483,60
8MA15241Juránek StanislavOrel Židenice8700:45:2179,79
9MA16247Moravec JiříOrel Orlice9600:45:5577,04
10MA19232Hochman ZdeněkOrel Blučina8500:46:1275,67
11MA21264Kubišta MichalDlouhá Třebová9000:46:3873,56
12MA23201Zejda JiříOrel Obřany8500:47:0071,78
13MA25261Plíva VojtěchOrel Dolní Dobrouč8700:47:3968,63
14MA27279Růžička MartinCTB Brandýs nad Orlicí8800:47:5967,01
15MA28255Novák JiříPetrovice8100:48:3464,18
16MA32256Živný MarekOrel Orlice9100:49:5257,86
17MA34219Marhold PetrChoceň7800:50:2055,60
18MA44225Růžička TomášPasivity Žamberk8500:53:4539,01
19MA45229Javůrek PetrŽamberk8200:54:0937,07
20MA47207Kožnar JakubŽamberk7800:54:3335,12
21MA51278Padalík OndřejLetohrad8400:55:0532,53
22MA56222Vebr MichalČeská Třebová7800:56:2825,82
23MA58214Skalický MartinOrel Dolní Čermná7700:58:3915,21
24MA61274Ryšavý OndřejHnátnice9300:59:1911,98
25MA65272Mikšík AlešHnátnice9001:01:483,00
26MA66257Chaloupka JanMladkov - Široký důl9001:01:583,00
27MA71275Maixner MartinČeská Třebová8901:02:323,00
28MA76269Cink PetrMoravská Třebová7901:05:033,00
Muži B 40-49 let (trať 10,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1245Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:38:41107,63
2MB3228Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:40:09100,33
3MB5244Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:41:4992,04
4MB10221Moskva RomanPasivity Žamberk7500:43:2484,17
5MB11267Fajfr František3D Fitness Race Team Žamberk7200:43:4582,43
6MB13211Jadrný LubomírISCAREX Česká Třebová7300:44:3878,04
7MB17213Horák PetrOrel Silůvky7600:45:5771,49
7MB17203Toman IgorOrel Vyškov7200:45:5771,49
9MB26230Dostálek PetrBouda6700:47:5261,96
10MB29258Zachař JiříOrel Vysoké Mýto7200:48:4057,98
11MB31236Bureš MartinČeská Třebová7400:49:0555,91
12MB33235Pražák TomášJiskra Hylváty - kuželky7100:50:1749,94
13MB36273Froš ŠtěpánOK Lokomotiva Pardubice7300:50:4547,62
14MB37233Gregora ZdenekActivity Lanškroun7300:50:5346,95
15MB39227Hladký JiříOrel Židenice7500:51:2943,97
16MB41208Hampl AloisOstrov7000:52:3438,58
17MB43266Kunčár ZdeněkActivity Lanškroun7300:53:3933,20
18MB46205Toman ZdeněkDolní Dobrouč7100:54:2529,38
19MB50268Fabiánek BronislavOrel Dolní Čermná7200:55:0326,23
20MB57217Mlynář PetrOrel Dolní Dobrouč7100:56:5816,70
21MB59259Sadílek JindřichActivity Lanškroun7300:58:517,34
22MB60231Lipenský JiříDolní Dobrouč7400:59:125,59
23MB62226Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:00:263,00
24MB64212Bednář MartinDolní Dobrouč7101:00:563,00
25MB67206Pirkl JaroslavČeská Třebová7601:02:023,00
25MB67240Boháč AntonínAČR6901:02:023,00
25MB67270Dušek VladimírVýprachtice7101:02:023,00
28MB72215Kreidl MartinHolasice7501:02:513,00
29MB73239Bugdol VladimírAČR7401:02:533,00
30MB75250Šperka PavelSvitavy7301:04:233,00
-MB-223Lebeda MartinFORT SMC Ústí nad Orlicí73DNF-
Muži C 50-59 let (trať 10,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC14243Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:44:45105,06
2MC19262Scheuer JanActivity Lanškroun6600:46:1298,74
3MC22248Vacarda VladimírELEVEN Run Team5900:46:4796,20
4MC24224Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:47:0694,82
5MC30265Hanuš PetrCHT Pardubice6400:48:5786,76
6MC35252Skyba MartinOrel Židenice6200:50:3479,72
7MC37276Hruban JanČeská Třebová6600:50:5378,34
8MC42260Scherrer JaroslavOrel Moravské Budějovice6000:53:3166,87
9MC53209Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:55:2358,74
10MC54202Kunc JosefOrel Vyškov6000:55:5456,49
11MC63251Kresta RomanOrel Židenice6501:00:4835,14
12MC70280Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6401:02:2428,17
13MC74249Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5801:04:1220,33
14MC79220Plíva VladimírOrel Dolní Dobrouč5701:15:363,00
Muži D 60-69 let (trať 10,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD40238Dostál LadislavMoravská Třebová5600:52:05106,12
2MD47210Brtník JiříOrel Obřany5200:54:3396,94
2MD47234Pavlas AntonínPřibyslav5600:54:3396,94
4MD52246Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:55:0994,71
5MD55263Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:56:2490,05
6MD77357Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4801:07:0350,41
7MD78253Sedláček PavelOrel Starý Lískovec5301:08:3544,70
8MD80237Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5101:18:039,46
Muži E 70 let a starší (trať 7,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME5338Krátký FrantišekKrálíky4300:36:32123,25
2ME17341Leszkow PetrMK Hlinsko4400:42:0096,80
3ME22334Hruška ZdeněkJirčany4600:45:2979,95
4ME30320Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:49:3160,44
5ME34352Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:51:3950,11
6ME37350Bielčik JindřichLichkov4000:53:5838,91
7ME44342Maixner VáclavTišnov4100:56:4825,20
8ME45345Holý JosefOrel Židenice4100:59:1713,18
9ME49333Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:55:333,00
Ženy A 20-34 let (trať 7,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3360Vévodová MartinaAK Perná9000:33:56119,45
2ZA8346Schauerová LenkaAtletika Polička8800:37:28100,65
3ZA15328Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:41:2279,90
4ZA16317Marholdová LucieChoceň8300:41:5477,06
5ZA31340Zdařilová ZuzanaOrel Židenice8300:49:3536,18
6ZA32361Barvínková JanaLetohrad8600:49:5134,76
7ZA33359Petrová MagdalenaMoravská Třebová8200:50:5828,82
8ZA39358Krejčí BarboraBoršov9000:54:2910,11
9ZA47324Zejdová EvaOrel Obřany8301:01:573,00
Ženy B 35-44 let (trať 7,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB6339Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:37:00109,55
2ZB11306Horáková ŠárkaOrel Silůvky7700:38:5999,34
3ZB12351Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:40:3591,11
4ZB13314Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:40:4090,68
5ZB14323Fojtíková HanaPasivity Žamberk7900:40:4690,16
6ZB18356Frišová KateřinaČerti Kunčina7900:43:2976,18
7ZB20315Vanická BlankaAtletika Žamberk7200:43:5174,29
8ZB21305Tomanová LenkaOrel Vyškov7600:45:2266,49
9ZB23311Dostálková LenkaASPV Těchonín7700:45:3365,54
10ZB24309Kreidlová JitkaHolasice7500:45:5263,91
11ZB25331Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:47:1556,79
12ZB27327Hladká KláraOrel Židenice7800:47:3754,90
13ZB28308Kolářová JanaOrel Vyškov7800:48:3250,19
14ZB40325Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:55:0016,90
15ZB43355Chládková StanislavaActivity Lanškroun7600:55:5312,35
-ZB-337Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová77DNF-
Ženy C 45-54 let (trať 7,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC4326Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:35:33108,53
2ZC7313Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:37:2298,74
3ZC9353Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:38:2992,73
4ZC26310Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:47:1745,33
5ZC28303Málková AnnaOrel Vyškov6300:48:3238,60
6ZC48302Fučíková HanaOrel Obřany6701:02:583,00
Ženy D 55 let a starší (trať 7,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD35318Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:53:03101,95
2ZD36349Ehrenbergerová MartaLetohrad5700:53:27100,46
3ZD38329Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:54:1397,59
4ZD41301Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:55:4491,93
5ZD46354Kostřicová BlankaČeská Třebová6101:01:2270,90
Lidový běh - Muži (trať 2,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LBM1457Pastor PatrikPasivity Žamberk0100:11:18-
2LBM2402Hronek JaroslavOrel Brno-Obřany9100:12:15-
3LBM3411Kosík MichalOrel Domanín7600:12:42-
4LBM4413Šítek MichalLetohrad7900:12:52-
5LBM5421Vacek MichalISCAREX Junior team ČT0400:13:05-
6LBM6422Bureš JosefISCAREX Junior team ČT0600:13:06-
7LBM7450Moravec JanOrel Orlice0200:13:19-
8LBM8447Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7000:13:23-
9LBM9414Matějíček LiborOrel Dolní Dobrouč7900:13:32-
10LBM11434Hladký TadeášOrel Židenice0800:13:37-
11LBM12424Ryšavý TomášDolní Dobrouč8600:13:47-
12LBM15462Bílý ZdeněkMK Pardubice5900:14:09-
13LBM16419Boháč BonifácAC Choceň0100:14:15-
14LBM17425Pastor RichardPASIVITY Žamberk7100:14:20-
15LBM18438Bryška TomášTJ Svitavy0700:14:33-
16LBM19440Bryška TomášSvitavy7800:14:42-
17LBM20427Vebr DominikISCAREX Junior team ČT0300:15:03-
18LBM21407Kuchař AdamOrel Domanín0700:15:17-
19LBM23437Gregora LukášActivity Lanškroun0800:16:04-
20LBM26446Plíva MichalOREL Dolní Dobrouč0000:16:17-
21LBM28454Mlynář MarekOREL Dolní Dobrouč0700:16:18-
22LBM29445Mlynář TomášOrel Dolní Dobrouč0200:16:18-
23LBM34431Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:16:38-
24LBM36444Gregora FilipActivity Lanškroun0200:16:39-
25LBM37451Moravec JiříJM Team Letohrad6700:16:45-
26LBM41435Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:17:48-
27LBM42458Marhold JanChoceň0800:17:53-
28LBM46428Lebeda ŠtepánÚstí nad Orlicí1000:18:33-
29LBM47405Pirkl VítISCAREX Junior team ČT1000:18:41-
30LBM53429Resler FilipRC Dětský svět Lanškroun0900:21:02-
31LBM54430Resler PavelLanškroun7000:21:12-
32LBM56456Kovář ŠtěpánSKB Česká Třebová1000:22:52-
33LBM63459Falta ZdeněkOrel Dolní Dobrouč3600:45:53-
Lidový běh - Ženy (trať 2,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LBZ10416Hocková ZuzanaPohořelice8200:13:33-
2LBZ13415Tomanová StelaOrel Vyškov0700:13:53-
3LBZ14406Mikysková SabinaDolní Dobrouč0200:13:57-
4LBZ22463Kuncová MartinaOrel Vyškov0100:15:23-
5LBZ23408Kosíková MarkétaOrel Domanín0400:16:04-
6LBZ25409Kosíková MichaelaOrel Domanín0600:16:05-
7LBZ26441Hamplová TerezaISCAREX Junior team ČT0500:16:17-
8LBZ29452Moskvová AgátaKB Letohrad0500:16:18-
9LBZ31426Burešová MarkétaISCAREX Junior team ČT0400:16:19-
10LBZ32412Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:16:19-
11LBZ33449Nováčková HanaOrel Židenice9000:16:21-
12LBZ34420Moskvová JitkaPASIVITY Žamberk7500:16:38-
13LBZ38423Burešová HanaČeská Třebová6500:16:46-
14LBZ39461Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:17:24-
15LBZ40893Jurošková MilušeOrel Židenice5800:17:36-
16LBZ43448Steklá BarboraTJ Svitavy0800:17:54-
17LBZ44433Vetchá RozálieISCAREX Junior team ČT0700:17:55-
18LBZ45436Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:18:22-
19LBZ47455Dejdarová TerezaČeská Třebová1000:18:41-
20LBZ49404Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:18:42-
21LBZ50442Gregorová MichaelaActivity Lanškroun0400:18:45-
22LBZ51443Gregorová KateřinaActivity Lanškroun7500:18:55-
23LBZ52498Hrozová MilenaOrel Vyškov5300:19:24-
24LBZ55403Halasová JanaOrel Vyškov7500:22:51-
25LBZ57439Bryšková SoňaSvitavy7700:24:40-
26LBZ58453Chládková TerezaActivity Lanškroun0500:31:25-
27LBZ59417Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:31:26-
28LBZ60418Faru BinethSolomon Islands7800:31:27-
29LBZ61432Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:31:28-
30LBZ62460Faltová EvaOrel Dolní Dobrouč4000:44:42-
Trať 0,08 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D1137Kožnarová JanaŽamberk1100:00:01-
1C1134Lipenský PetrDolní Dobrouč1100:00:01-
2D1332Krejčová AnetaLetohrad1100:00:02-
2C1315Zejda MatyášOrel Obřany1100:00:02-
3C1556Brusenbauch AlanSKI Klub Česká Třebová1100:00:03-
3D1546Gregorová EliškaMŠ Žichlínek1200:00:03-
4C1730Jansa ŠtěpánDlouhoňovice1100:00:04-
4D1736Plívová MarkétaOrel Dolní Dobrouč1100:00:04-
5C1931Hruška JakubTJ Dlouhá Třebová1100:00:05-
5D1948Gregorová JanaActivity Lanškroun1100:00:05-
6C11158Kreidl JeníčekHolasice1200:00:06-
6D11152Adamcová VeronikaLetohrad1200:00:06-
7C1134Šváb PetrDolní Dobrouč1100:00:07-
7D11349Mikysková AndreaDolní Dobrouč1200:00:07-
8C11522Razým MatyášTJ Dlouhá Třebová1100:00:08-
8D11533Malinková SáraLetohrad1300:00:08-
9D1171Hocková ViktorieRokytnice v Orl.Horách1300:00:09-
9C11768Hladký MikulášOrel Židenice1200:00:09-
10D11944Brychtová KristýnaCerekvice nad Loučnou1300:00:10-
10C11928Matějíček MatoušOrel Dolní Dobrouč1100:00:10-
11C12123Zápotocký MichalVyškov1100:00:11-
11D12142Jadrná ValentýnaÚstí nad Orlicí1200:00:11-
12D12359Broulíková AlžbětaČeská Třebová1200:00:12-
12C1238Hanzlíček TomášDolní Dobrouč1100:00:12-
13C12525Kouba RadimRybník1100:00:13-
13D12560Broulíková AmálieČeská Třebová1200:00:13-
14D12753Adamcová ValérieLetohrad1400:00:14-
14C12741Jadrný VojtěchÚstí nad Orlicí1200:00:14-
15D12966Barvínková EliškaLetohrad1300:00:15-
15C12974Štěch JakubDolní Dobrouč1200:00:15-
16C13139Mareš JiříLanškroun1200:00:16-
16D13150Mikysková KláraDolní Dobrouč1400:00:16-
17C13354Skalický VítLanškroun1200:00:17-
17D1335Dušková TerezaDolní Dobrouč1500:00:17-
18C1356Kalousek JanDolní Dobrouč1300:00:18-
19C13612Doskočil JakubŽamberk1200:00:19-
20C13772Flídr NikolasČeská Třebová1400:00:20-
21C13873Štěch JosefDolní Dobrouč1400:00:21-
Trať 0,12 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2121Zápotocká EmmaOrel Vyškov0900:00:01-
1C2157Kreidl VáclavŠAK Židlochovice0900:00:01-
2D2369Jankovičová DenisaTJ SPARTAK Letohrad0900:00:02-
2C2371Novák ProkopDolní Dobrouč0900:00:02-
3D2524Koubová ElenISCAREX Junior team ČT0900:00:03-
3C2519Čapek MatyášOrel Vyškov0900:00:03-
4D2764Dejdarová TerezaČeská Třebová1000:00:04-
4C273Resler FilipRC Dětský svět Lanškroun0900:00:04-
5D2917Tomanová MájaOrel Vyškov1000:00:05-
5C2929Mrázek MilanChoceň1000:00:05-
6C21155Šítek VojtěchLetohrad0900:00:06-
6D21145Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:00:06-
7D21314Málková LucieKlub bialonu Letohrad1000:00:07-
7C21327Pirkl VítISCAREX Junior team ČT1000:00:07-
8D21567Hladká LeontýnaOrel Židenice1000:00:08-
8C21563Halas HynekOrel Šitbořice1000:00:08-
9D21713Doskočilová NikolaŽamberk1000:00:09-
9C21770Lebeda ŠtepánÚstí nad Orlicí1000:00:09-
10C219152Šťastný AdamVSK UNI1000:00:10-
10D21918Kudličková VerunkaOrel Vyškov1000:00:10-
11C22126Kristejn JiříSokol Klášterec nad Orlicí0900:00:11-
11D22116Tichá ZdislavaOrel Obřany0900:00:11-
12D22347Gregorová AnnaMŠ Žichlínek1000:00:12-
12C22351Mikyska PetrDolní Dobrouč0900:00:12-
13C22520Hašek OndřejOrel Vyškov0900:00:13-
13D2252Hocková AdélaRokytnice v Orl.Horách1000:00:13-
14C22738Kulhavý KryštofOrel Verměřovice0900:00:14-
15C22835Plíva MartinOrel Dolní Dobrouč0900:00:15-
16C22940Topinka TobiášActivity Lanškroun1000:00:16-
17C2307Kalousek JiříDolní Dobrouč1000:00:17-
18C23143Horák DavidOrel Silůvky1000:00:18-
19C23211Poláček OliverDobruška1000:00:19-
20C23361Kounek MatějPohořelice1000:00:20-
21C23462Kounek JakubPohořelice1000:00:21-
22C23565Kovář ŠtěpánSKB Česká Třebová1000:00:22-
23C23620Hašek OndřejOrel Obřany0900:00:24-
Trať 0,3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1147Kubíčková NinaKlub bialonu Letohrad0700:01:00104,35
1M111Mlynář MarekOrel Dolní Dobrouč0700:01:00100,00
1M1141Knápek ŠimonKlub biatlonu Letohrad0700:01:00100,00
1M11112Vincenec OliverOrel Vyškov0700:01:00100,00
2Z15143Borková JohankaISCAREX Junior team ČT0700:01:01101,09
4M1679Horák TomášOrel Silůvky0800:01:0293,33
3Z17142Vetchá RozálieISCAREX Junior team ČT0700:01:0394,57
5M17160Kumpošt RadovanISCAREX Junior team ČT0800:01:0390,00
6M196Kubíček TomášDolní Dobrouč0800:01:0486,67
4Z198Petrová ŠtěpánkaISCAREX Junior team ČT0700:01:0491,30
6M1910Vávra PetrOrel Dolní Čermná0700:01:0486,67
5Z11228Tomanová StelaOrel Vyškov0700:01:0588,04
8M11277Bryška TomášTJ Svitavy0700:01:0583,33
9M11416Matějíček ŠimonOrel Dolní Dobrouč0800:01:0680,00
9M11443Suchodol OndřejKlub biatlonu Letohrad0700:01:0680,00
6Z114132Matějková AnnaActivity Lanškroun0700:01:0684,78
9M114140Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:01:0680,00
12M1182Matějíček ŠtěpánOrel Dolní Dobrouč0700:01:0776,67
7Z118151Kreidlová VeronikaŠAK Židlochovice0700:01:0781,52
13M120103Gregora LukášActivity Lanškroun0800:01:0970,00
13M120171Pachel JiříAtletika Žamberk0800:01:0970,00
8Z12029Bohuslavová EvaOrel Vyškov0700:01:0975,00
8Z12011Kristejnová AnetaSokol Klášterec nad Orlicí0700:01:0975,00
8Z120123Steklá BarboraSvitavy0800:01:0975,00
15M125163Hladký TadeášOrel Židenice0800:01:1066,67
11Z12646Hegerová RozálieKlub bialonu Letohrad0700:01:1168,48
16M126165Marhold JanChoceň0800:01:1163,33
16M12642Marek MatoušKlub biatlonu Letohrad0700:01:1163,33
11Z126134Hájková ZuzanaActivity Lanškroun0800:01:1168,48
16M12639Doleček PřemyslKlub biatlonu Letohrad0700:01:1163,33
13Z131147Brusenbauchová NelaSKI Klub Česká Třebová0800:01:1265,22
19M13131Hanuš AdamKlub bialonu Letohrad0800:01:1260,00
19M13133Jansa MatějKlub biatlonu Letohrad0800:01:1260,00
14Z134111Kolářová BeátaOrel Vyškov0700:01:1361,96
21M134117Razým DanielTJ Dlouhá Třebová0800:01:1356,67
21M13440Krejčí OndřejKlub biatlonu Letohrad0700:01:1356,67
15Z137126Pichalová KristýnaOrel Domanín0800:01:1458,70
15Z137119Krejčířová InkaDolní Dobrouč0800:01:1458,70
23M13930Křivka AdamKlub biatlonu Letohrad0800:01:1550,00
24M140128Kuchař AdamOrel Domanín0700:01:1646,67
24M140170Moskva VojtěchPasivity Žamberk0800:01:1646,67
17Z14038Grossmannová LucieKlub bialonu Letohrad0800:01:1652,17
18Z14320Zejdová KateřinaOrel Obřany0800:01:1748,91
18Z14336Barnetová ŽofieKlub bialonu Letohrad0800:01:1748,91
26M14334Kubín JanKlub biatlonu Letohrad0800:01:1743,33
20Z146137Lánová AnetaISCAREX Česká Třebová0700:01:1845,65
20Z146124Hrušková AnnaTJ Dlouhá Třebová0800:01:1845,65
22Z148136Hauptfleischová MájaOrel Praha0800:01:1942,39
22Z14844Dvořáková TerezaKlub bialonu Letohrad0700:01:1942,39
22Z1483Janďourová MarkétaDolní Dobrouč0700:01:1942,39
27M15112Suchodol LukášSokol Klášterec nad Orlicí0800:01:2033,33
28M152168Schreiber MatoušŽamberk0800:01:2130,00
29M15332Adamec FilipKlub biatlonu Letohrad0800:01:2226,67
25Z153164Mlynářová EliškaOrel Dolní Dobrouč0700:01:2232,61
26Z15535Faltusová EmaKlub bialonu Letohrad0800:01:2329,35
30M155118Pecháček OndřejDolní Dobrouč0800:01:2323,33
27Z157148Broulíková AnežkaISCAREX Junior team ČT0800:01:2426,09
28Z158141Bednářová MartinaDolní Dobrouč0800:01:2522,83
29Z159104Mikysková MarikaDolní Dobrouč0700:01:2813,04
30Z160166Sucháčková KarolínaČeská Třebová0800:01:433,00
Trať 0,6 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z21153Šťastná SáraOrel Židenice0600:02:09104,05
2Z2270Moskvová AgátaKlub bialonu Letohrad0500:02:11101,01
3Z2321Hamplová TerezaISCAREX Junior team ČT0500:02:1594,94
4Z247Kubíčková AdélaDolní Dobrouč0500:02:1693,42
5Z2573Kubíčková ZuzanaKlub bialonu Letohrad0500:02:2382,78
6Z26116Kohlová Aneta LiaDolní Dobrouč0500:02:2481,27
6Z26146Lužová KarolínaOrel Žatčany0500:02:2481,27
8Z2862Kubová LucieKlub bialonu Letohrad0600:02:2875,19
9Z2961Kožnarová JulieKlub bialonu Letohrad0600:02:2973,67
10Z21071Halbrštátová SáraKlub bialonu Letohrad0500:02:3170,63
11Z21167Suchodolová TerezaKlub bialonu Letohrad0500:02:3367,59
12Z21258Bergmanová KateřinaKlub bialonu Letohrad0600:02:3466,08
13Z21313Rousová VeronikaSokol Klášterec0500:02:3564,56
14Z21468Šrolerová JanaKlub bialonu Letohrad0500:02:3761,52
15Z21563Lánová TerezaKlub bialonu Letohrad0600:02:3958,48
16Z216127Kosíková MichaelaOrel Domanín0600:02:4155,44
16Z21678Horáková NikolaOrel Silůvky0600:02:4155,44
18Z21860Hovadová AnetaKlub bialonu Letohrad0600:02:5140,25
19Z21964Šilarová VeronikaKlub bialonu Letohrad0600:02:5435,70
20Z220129Lipenská LucieDolní Dobrouč0600:03:0912,91
Trať 0,9 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3191Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:03:19104,58
2Z3222Pijáková TerezaOrel Obřany0400:03:2499,67
3Z3324Svobodová BarboraOrel Obřany0400:03:2895,74
4Z34144Burešová MarkétaISCAREX Junior team ČT0400:03:3291,82
5Z35181Hovorková KarolínaAtletika Žamberk0300:03:3390,83
1M26145Bureš JosefISCAREX Junior team ČT0600:03:38104,78
2M27138Topinka JonášActivity Lanškroun0500:03:40102,99
6Z3893Mikysková SvatavaKlub bialonu Letohrad0300:03:4777,09
7Z3984Grossmannová KláraKlub bialonu Letohrad0400:03:4876,10
8Z310115Halasová AnnaOrel Vyškov0300:03:4975,12
9Z311179Červená EliškaDukla Polička0400:03:5173,16
3M21254Suchodol ŠtěpánKlub biatlonu Letohrad0600:03:5292,24
10Z313113Veselá AnetaOrel Vyškov0300:03:5569,23
4M21452Mikyska FilipKlub biatlonu Letohrad0600:03:5688,66
11Z315149Halasová LudmilaOrel Šitbořice0300:04:0262,36
11Z31581Kánská LucieKlub bialonu Letohrad0400:04:0262,36
5M21755Suchomel FrantišekKlub biatlonu Letohrad0600:04:0580,60
13Z31894Lerchová KateřinaKlub bialonu Letohrad0300:04:0757,45
14Z319180Kotyzová SáraATLETIKA Žamberk0300:04:1450,57
6M2204Šváb HonzaDolní Dobrouč0500:04:1670,75
7M22149Jankovič LiborKlub biatlonu Letohrad0600:04:1968,06
8M222175Rochovský TomášOrel Silůvky0500:04:2265,37
9M22357Urbánek TomášKlub biatlonu Letohrad0600:04:3355,52
10M22456Tobiáš JáchymKlub biatlonu Letohrad0600:04:3454,63
11M22548Doleček VojtěchKlub biatlonu Letohrad0600:04:4148,36
15Z325125Kosíková MarkétaOrel Domanín0400:04:4124,06
12M22753Plíva JakubKlub biatlonu Letohrad0600:04:5932,24
Trať 1,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41177Pastor PatrikPasivity Žamberk0100:04:58109,79
2M42157Boháč BonifácAC Choceň0100:05:09102,77
1M3398Költö MatějKlub biatlonu Letohrad0300:05:24101,23
2M34178Vebr DominikISCAREX Junior team ČT0300:05:25100,61
3M35100Semirád JanKlub biatlonu Letohrad0300:05:2998,16
3M46173Konečný VojtěchOrel Silůvky0200:05:3387,45
3M46102Dostálek VojtěchKlub biatlonu Letohrad0200:05:3387,45
5M48176Gregora FilipActivity Lanškroun0200:05:3486,81
4M3987Gregor JanKlub biatlonu Letohrad0400:05:4190,80
6M410106Hynek LukášKlub biatlonu Letohrad0200:05:4381,06
5M31195Dvořák MartinKlub biatlonu Letohrad0300:05:5085,28
6M31297Hermann JakubKlub biatlonu Letohrad0300:05:5582,21
7M31396Harcula MichalKlub biatlonu Letohrad0300:05:5681,60
7M313172Schreiber ŠimonAtletika Žamberk0300:05:5681,60
9M31589Suchodol VítKlub biatlonu Letohrad0400:05:5880,37
10M316101Veselý JaroslavKlub biatlonu Letohrad0300:05:5979,75
1Z417154Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:06:00103,64
11M317122Potoček VojtěchTJ Sokol Jaroměř0400:06:0079,14
7M41926Limburský JanOrel Obřany0100:06:0169,57
12M320139Jadrný TomášISCAREX Junior team ČT0400:06:0377,30
2Z421161Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:06:04101,45
13M32299Vondráček JakubKlub biatlonu Letohrad0300:06:0675,46
8M423105Marek LukášKlub biatlonu Letohrad0200:06:1361,91
9M424107Ahmadu-Suka NicolasKlub biatlonu Letohrad0200:06:1660,00
9M424108Bergman JakubKlub biatlonu Letohrad0200:06:1660,00
3Z42438Grossmannová TerezaKlub biatlonu Letohrad0200:06:1694,91
14M32788Schless AdamKlub biatlonu Letohrad0400:06:1768,71
15M328169Vacek MichalISCAREX Junior team ČT0400:06:2066,87
16M329121Dítě MarekTJ Sokol Jaroměř0400:06:3060,74
11M43025Tichý MiroslavOrel Obřany0100:06:3845,96
17M331174Hrouzek ZdeněkOrel Silůvky0400:06:3955,21
4Z432182Derková MartinaActivity Lanškroun0100:06:4181,27
18M333120Čech OndřejTJ Sokol Jaroměř0400:06:4352,76
5Z434167Matyášová JitkaOrel Dolní Dobrouč0100:06:4579,09
5Z434162Chmelíčková ZuzanaTJ Spartak Letohrad0200:06:4579,09
19M336159Dušek JakubOrel Dolní Dobrouč0300:06:4849,69
19M3369Pražák MatějDolní Dobrouč0400:06:4849,69
21M338183Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:06:5346,63
7Z439131Kapounová KristýnaOrel Dolní Dobrouč0100:06:5573,64
8Z440185Rotnáglová NikolOrel Židenice0100:07:0170,36
22M341135Lustyk DavidDolní Dobrouč0400:07:0241,10
9Z442158Halasová VeronikaOrel Šitbořice0100:07:0767,09
10Z443114Kuncová MartinaOrel Vyškov0100:07:0966,00
11Z444184Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:07:3949,64
23M3455Vágner DanielDolní Dobrouč0400:08:503,00
24M346109Bednář MatějDolní Dobrouč0400:08:543,00
Trať 2,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LBM1457Pastor PatrikPasivity Žamberk0100:11:18-
2LBM2402Hronek JaroslavOrel Brno-Obřany9100:12:15-
3LBM3411Kosík MichalOrel Domanín7600:12:42-
4LBM4413Šítek MichalLetohrad7900:12:52-
5LBM5421Vacek MichalISCAREX Junior team ČT0400:13:05-
6LBM6422Bureš JosefISCAREX Junior team ČT0600:13:06-
7LBM7450Moravec JanOrel Orlice0200:13:19-
8LBM8447Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7000:13:23-
9LBM9414Matějíček LiborOrel Dolní Dobrouč7900:13:32-
1LBZ10416Hocková ZuzanaPohořelice8200:13:33-
10LBM11434Hladký TadeášOrel Židenice0800:13:37-
11LBM12424Ryšavý TomášDolní Dobrouč8600:13:47-
2LBZ13415Tomanová StelaOrel Vyškov0700:13:53-
3LBZ14406Mikysková SabinaDolní Dobrouč0200:13:57-
12LBM15462Bílý ZdeněkMK Pardubice5900:14:09-
13LBM16419Boháč BonifácAC Choceň0100:14:15-
14LBM17425Pastor RichardPASIVITY Žamberk7100:14:20-
15LBM18438Bryška TomášTJ Svitavy0700:14:33-
16LBM19440Bryška TomášSvitavy7800:14:42-
17LBM20427Vebr DominikISCAREX Junior team ČT0300:15:03-
18LBM21407Kuchař AdamOrel Domanín0700:15:17-
4LBZ22463Kuncová MartinaOrel Vyškov0100:15:23-
5LBZ23408Kosíková MarkétaOrel Domanín0400:16:04-
19LBM23437Gregora LukášActivity Lanškroun0800:16:04-
6LBZ25409Kosíková MichaelaOrel Domanín0600:16:05-
20LBM26446Plíva MichalOREL Dolní Dobrouč0000:16:17-
7LBZ26441Hamplová TerezaISCAREX Junior team ČT0500:16:17-
21LBM28454Mlynář MarekOREL Dolní Dobrouč0700:16:18-
22LBM29445Mlynář TomášOrel Dolní Dobrouč0200:16:18-
8LBZ29452Moskvová AgátaKB Letohrad0500:16:18-
9LBZ31426Burešová MarkétaISCAREX Junior team ČT0400:16:19-
10LBZ32412Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:16:19-
11LBZ33449Nováčková HanaOrel Židenice9000:16:21-
23LBM34431Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:16:38-
12LBZ34420Moskvová JitkaPASIVITY Žamberk7500:16:38-
24LBM36444Gregora FilipActivity Lanškroun0200:16:39-
25LBM37451Moravec JiříJM Team Letohrad6700:16:45-
13LBZ38423Burešová HanaČeská Třebová6500:16:46-
14LBZ39461Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:17:24-
15LBZ40893Jurošková MilušeOrel Židenice5800:17:36-
26LBM41435Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:17:48-
27LBM42458Marhold JanChoceň0800:17:53-
16LBZ43448Steklá BarboraTJ Svitavy0800:17:54-
17LBZ44433Vetchá RozálieISCAREX Junior team ČT0700:17:55-
18LBZ45436Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:18:22-
28LBM46428Lebeda ŠtepánÚstí nad Orlicí1000:18:33-
19LBZ47455Dejdarová TerezaČeská Třebová1000:18:41-
29LBM47405Pirkl VítISCAREX Junior team ČT1000:18:41-
20LBZ49404Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:18:42-
21LBZ50442Gregorová MichaelaActivity Lanškroun0400:18:45-
22LBZ51443Gregorová KateřinaActivity Lanškroun7500:18:55-
23LBZ52498Hrozová MilenaOrel Vyškov5300:19:24-
30LBM53429Resler FilipRC Dětský svět Lanškroun0900:21:02-
31LBM54430Resler PavelLanškroun7000:21:12-
24LBZ55403Halasová JanaOrel Vyškov7500:22:51-
32LBM56456Kovář ŠtěpánSKB Česká Třebová1000:22:52-
25LBZ57439Bryšková SoňaSvitavy7700:24:40-
26LBZ58453Chládková TerezaActivity Lanškroun0500:31:25-
27LBZ59417Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:31:26-
28LBZ60418Faru BinethSolomon Islands7800:31:27-
29LBZ61432Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:31:28-
30LBZ62460Faltová EvaOrel Dolní Dobrouč4000:44:42-
33LBM63459Falta ZdeněkOrel Dolní Dobrouč3600:45:53-
Trať 3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M51494Urban MatyášVencl tým Ústí nad Orlicí0000:11:16110,02
2M52495Halas PavelOrel Šitbořice9900:11:24107,78
3M53492Holubář PatrikFBK Orlicko-Třebovsko0000:12:5582,20
1Z54497Prášilová DagmarDolní Libchavy0000:14:06117,34
2Z55496Matyášová EliškaOrel Dolní Dobrouč9900:15:4995,11
3Z56500Cejnarová EliškaTJ Sokol Jaroměř9900:16:2487,55
4Z57493Belobradová KarolínaPasivity Žamberk9900:17:3672,00
5Z58499Limburská EliškaOrel Obřany9900:18:0465,96
6Z59498Kuncová MonikaOrel Vyškov9900:19:2249,12
Trať 7,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1316Vebr PatrikVencl tým Ústí nad Orlicí9800:31:21100,05
2MJ2339Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:31:2299,95
1ZA3360Vévodová MartinaAK Perná9000:33:56119,45
1ZC4326Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:35:33108,53
1ME5338Krátký FrantišekKrálíky4300:36:32123,25
1ZB6339Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:37:00109,55
2ZC7313Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:37:2298,74
2ZA8346Schauerová LenkaAtletika Polička8800:37:28100,65
3ZC9353Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:38:2992,73
1ZJ10348Kalousová TerezaÚstí nad Orlicí9800:38:46131,63
2ZB11306Horáková ŠárkaOrel Silůvky7700:38:5999,34
3ZB12351Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:40:3591,11
4ZB13314Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:40:4090,68
5ZB14323Fojtíková HanaPasivity Žamberk7900:40:4690,16
3ZA15328Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:41:2279,90
4ZA16317Marholdová LucieChoceň8300:41:5477,06
2ME17341Leszkow PetrMK Hlinsko4400:42:0096,80
6ZB18356Frišová KateřinaČerti Kunčina7900:43:2976,18
2ZJ19312Maříková ZuzanaOrel Dolní Dobrouč9700:43:39110,42
7ZB20315Vanická BlankaAtletika Žamberk7200:43:5174,29
8ZB21305Tomanová LenkaOrel Vyškov7600:45:2266,49
3ME22334Hruška ZdeněkJirčany4600:45:2979,95
9ZB23311Dostálková LenkaASPV Těchonín7700:45:3365,54
10ZB24309Kreidlová JitkaHolasice7500:45:5263,91
11ZB25331Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:47:1556,79
4ZC26310Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:47:1745,33
12ZB27327Hladká KláraOrel Židenice7800:47:3754,90
13ZB28308Kolářová JanaOrel Vyškov7800:48:3250,19
5ZC28303Málková AnnaOrel Vyškov6300:48:3238,60
4ME30320Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:49:3160,44
5ZA31340Zdařilová ZuzanaOrel Židenice8300:49:3536,18
6ZA32361Barvínková JanaLetohrad8600:49:5134,76
7ZA33359Petrová MagdalenaMoravská Třebová8200:50:5828,82
5ME34352Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:51:3950,11
1ZD35318Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:53:03101,95
2ZD36349Ehrenbergerová MartaLetohrad5700:53:27100,46
6ME37350Bielčik JindřichLichkov4000:53:5838,91
3ZD38329Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:54:1397,59
8ZA39358Krejčí BarboraBoršov9000:54:2910,11
14ZB40325Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:55:0016,90
3ZJ41301Paulíková KamilaOrel Obřany9700:55:4457,94
4ZD41301Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:55:4491,93
15ZB43355Chládková StanislavaActivity Lanškroun7600:55:5312,35
7ME44342Maixner VáclavTišnov4100:56:4825,20
8ME45345Holý JosefOrel Židenice4100:59:1713,18
5ZD46354Kostřicová BlankaČeská Třebová6101:01:2270,90
9ZA47324Zejdová EvaOrel Obřany8301:01:573,00
6ZC48302Fučíková HanaOrel Obřany6701:02:583,00
9ME49333Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:55:333,00
Trať 10,3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1245Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:38:41107,63
1MA2271Hrdina PavelAK Perná8800:39:52106,42
2MB3228Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:40:09100,33
2MA4242Rosa OndřejOrel Židenice8800:41:2498,97
3MB5244Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:41:4992,04
3MA6218Nechvíl PetrAC Choceň9100:42:1894,60
4MA7277Tóth TomášVencl Tým Ústí nad Orlicí9000:42:3593,23
5MA8216Adamec JosefLetohrad8100:42:5191,93
6MA9204Adamec MilanOrel Vyškov7700:43:1090,40
4MB10221Moskva RomanPasivity Žamberk7500:43:2484,17
5MB11267Fajfr František3D Fitness Race Team Žamberk7200:43:4582,43
7MA12254Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:44:3483,60
6MB13211Jadrný LubomírISCAREX Česká Třebová7300:44:3878,04
1MC14243Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:44:45105,06
8MA15241Juránek StanislavOrel Židenice8700:45:2179,79
9MA16247Moravec JiříOrel Orlice9600:45:5577,04
7MB17203Toman IgorOrel Vyškov7200:45:5771,49
7MB17213Horák PetrOrel Silůvky7600:45:5771,49
2MC19262Scheuer JanActivity Lanškroun6600:46:1298,74
10MA19232Hochman ZdeněkOrel Blučina8500:46:1275,67
11MA21264Kubišta MichalDlouhá Třebová9000:46:3873,56
3MC22248Vacarda VladimírELEVEN Run Team5900:46:4796,20
12MA23201Zejda JiříOrel Obřany8500:47:0071,78
4MC24224Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:47:0694,82
13MA25261Plíva VojtěchOrel Dolní Dobrouč8700:47:3968,63
9MB26230Dostálek PetrBouda6700:47:5261,96
14MA27279Růžička MartinCTB Brandýs nad Orlicí8800:47:5967,01
15MA28255Novák JiříPetrovice8100:48:3464,18
10MB29258Zachař JiříOrel Vysoké Mýto7200:48:4057,98
5MC30265Hanuš PetrCHT Pardubice6400:48:5786,76
11MB31236Bureš MartinČeská Třebová7400:49:0555,91
16MA32256Živný MarekOrel Orlice9100:49:5257,86
12MB33235Pražák TomášJiskra Hylváty - kuželky7100:50:1749,94
17MA34219Marhold PetrChoceň7800:50:2055,60
6MC35252Skyba MartinOrel Židenice6200:50:3479,72
13MB36273Froš ŠtěpánOK Lokomotiva Pardubice7300:50:4547,62
14MB37233Gregora ZdenekActivity Lanškroun7300:50:5346,95
7MC37276Hruban JanČeská Třebová6600:50:5378,34
15MB39227Hladký JiříOrel Židenice7500:51:2943,97
1MD40238Dostál LadislavMoravská Třebová5600:52:05106,12
16MB41208Hampl AloisOstrov7000:52:3438,58
8MC42260Scherrer JaroslavOrel Moravské Budějovice6000:53:3166,87
17MB43266Kunčár ZdeněkActivity Lanškroun7300:53:3933,20
18MA44225Růžička TomášPasivity Žamberk8500:53:4539,01
19MA45229Javůrek PetrŽamberk8200:54:0937,07
18MB46205Toman ZdeněkDolní Dobrouč7100:54:2529,38
20MA47207Kožnar JakubŽamberk7800:54:3335,12
2MD47234Pavlas AntonínPřibyslav5600:54:3396,94
2MD47210Brtník JiříOrel Obřany5200:54:3396,94
19MB50268Fabiánek BronislavOrel Dolní Čermná7200:55:0326,23
21MA51278Padalík OndřejLetohrad8400:55:0532,53
4MD52246Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:55:0994,71
9MC53209Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:55:2358,74
10MC54202Kunc JosefOrel Vyškov6000:55:5456,49
5MD55263Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:56:2490,05
22MA56222Vebr MichalČeská Třebová7800:56:2825,82
20MB57217Mlynář PetrOrel Dolní Dobrouč7100:56:5816,70
23MA58214Skalický MartinOrel Dolní Čermná7700:58:3915,21
21MB59259Sadílek JindřichActivity Lanškroun7300:58:517,34
22MB60231Lipenský JiříDolní Dobrouč7400:59:125,59
24MA61274Ryšavý OndřejHnátnice9300:59:1911,98
23MB62226Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:00:263,00
11MC63251Kresta RomanOrel Židenice6501:00:4835,14
24MB64212Bednář MartinDolní Dobrouč7101:00:563,00
25MA65272Mikšík AlešHnátnice9001:01:483,00
26MA66257Chaloupka JanMladkov - Široký důl9001:01:583,00
25MB67206Pirkl JaroslavČeská Třebová7601:02:023,00
25MB67270Dušek VladimírVýprachtice7101:02:023,00
25MB67240Boháč AntonínAČR6901:02:023,00
12MC70280Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6401:02:2428,17
27MA71275Maixner MartinČeská Třebová8901:02:323,00
28MB72215Kreidl MartinHolasice7501:02:513,00
29MB73239Bugdol VladimírAČR7401:02:533,00
13MC74249Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5801:04:1220,33
30MB75250Šperka PavelSvitavy7301:04:233,00
28MA76269Cink PetrMoravská Třebová7901:05:033,00
6MD77357Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4801:07:0350,41
7MD78253Sedláček PavelOrel Starý Lískovec5301:08:3544,70
14MC79220Plíva VladimírOrel Dolní Dobrouč5701:15:363,00
8MD80237Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5101:18:039,46
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1245Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:38:41104,47
2MA2271Hrdina PavelAK Perná8800:39:5298,48
3MB3228Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:40:0997,05
4MA4242Rosa OndřejOrel Židenice8800:41:2490,73
5MB5244Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:41:4988,63
6MA6218Nechvíl PetrAC Choceň9100:42:1886,18
7MA7277Tóth TomášVencl Tým Ústí nad Orlicí9000:42:3584,75
8MA8216Adamec JosefLetohrad8100:42:5183,40
9MA9204Adamec MilanOrel Vyškov7700:43:1081,80
10MB10221Moskva RomanPasivity Žamberk7500:43:2480,62
11MB11267Fajfr František3D Fitness Race Team Žamberk7200:43:4578,85
12MA12254Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:44:3474,73
13MB13211Jadrný LubomírISCAREX Česká Třebová7300:44:3874,39
14MC14243Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:44:4573,80
15MA15241Juránek StanislavOrel Židenice8700:45:2170,77
16MA16247Moravec JiříOrel Orlice9600:45:5567,90
17MB17203Toman IgorOrel Vyškov7200:45:5767,73
17MB17213Horák PetrOrel Silůvky7600:45:5767,73
19MA19232Hochman ZdeněkOrel Blučina8500:46:1266,47
19MC19262Scheuer JanActivity Lanškroun6600:46:1266,47
21MA21264Kubišta MichalDlouhá Třebová9000:46:3864,28
22MC22248Vacarda VladimírELEVEN Run Team5900:46:4763,52
23MA23201Zejda JiříOrel Obřany8500:47:0062,43
24MC24224Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:47:0661,92
25MA25261Plíva VojtěchOrel Dolní Dobrouč8700:47:3959,14
26MB26230Dostálek PetrBouda6700:47:5258,05
27MA27279Růžička MartinCTB Brandýs nad Orlicí8800:47:5957,46
28MA28255Novák JiříPetrovice8100:48:3454,51
29MB29258Zachař JiříOrel Vysoké Mýto7200:48:4054,00
30MC30265Hanuš PetrCHT Pardubice6400:48:5752,57
31MB31236Bureš MartinČeská Třebová7400:49:0551,90
32MA32256Živný MarekOrel Orlice9100:49:5247,94
33MB33235Pražák TomášJiskra Hylváty - kuželky7100:50:1745,83
34MA34219Marhold PetrChoceň7800:50:2045,58
35MC35252Skyba MartinOrel Židenice6200:50:3444,40
36MB36273Froš ŠtěpánOK Lokomotiva Pardubice7300:50:4543,47
37MB37233Gregora ZdenekActivity Lanškroun7300:50:5342,80
37MC37276Hruban JanČeská Třebová6600:50:5342,80
39MB39227Hladký JiříOrel Židenice7500:51:2939,76
40MD40238Dostál LadislavMoravská Třebová5600:52:0536,73
41MB41208Hampl AloisOstrov7000:52:3434,29
42MC42260Scherrer JaroslavOrel Moravské Budějovice6000:53:3129,49
43MB43266Kunčár ZdeněkActivity Lanškroun7300:53:3928,81
44MA44225Růžička TomášPasivity Žamberk8500:53:4528,31
45MA45229Javůrek PetrŽamberk8200:54:0926,28
46MB46205Toman ZdeněkDolní Dobrouč7100:54:2524,94
47MA47207Kožnar JakubŽamberk7800:54:3324,26
47MD47210Brtník JiříOrel Obřany5200:54:3324,26
47MD47234Pavlas AntonínPřibyslav5600:54:3324,26
50MB50268Fabiánek BronislavOrel Dolní Čermná7200:55:0321,74
51MA51278Padalík OndřejLetohrad8400:55:0521,57
52MD52246Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:55:0921,23
53MC53209Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:55:2320,05
54MC54202Kunc JosefOrel Vyškov6000:55:5417,44
55MD55263Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:56:2414,91
56MA56222Vebr MichalČeská Třebová7800:56:2814,57
57MB57217Mlynář PetrOrel Dolní Dobrouč7100:56:5812,05
58MA58214Skalický MartinOrel Dolní Čermná7700:58:393,54
59MB59259Sadílek JindřichActivity Lanškroun7300:58:513,00
60MB60231Lipenský JiříDolní Dobrouč7400:59:123,00
61MA61274Ryšavý OndřejHnátnice9300:59:193,00
62MB62226Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:00:263,00
63MC63251Kresta RomanOrel Židenice6501:00:483,00
64MB64212Bednář MartinDolní Dobrouč7101:00:563,00
65MA65272Mikšík AlešHnátnice9001:01:483,00
66MA66257Chaloupka JanMladkov - Široký důl9001:01:583,00
67MB67206Pirkl JaroslavČeská Třebová7601:02:023,00
67MB67240Boháč AntonínAČR6901:02:023,00
67MB67270Dušek VladimírVýprachtice7101:02:023,00
70MC70280Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6401:02:243,00
71MA71275Maixner MartinČeská Třebová8901:02:323,00
72MB72215Kreidl MartinHolasice7501:02:513,00
73MB73239Bugdol VladimírAČR7401:02:533,00
74MC74249Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5801:04:123,00
75MB75250Šperka PavelSvitavy7301:04:233,00
76MA76269Cink PetrMoravská Třebová7901:05:033,00
77MD77357Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4801:07:033,00
78MD78253Sedláček PavelOrel Starý Lískovec5301:08:353,00
79MC79220Plíva VladimírOrel Dolní Dobrouč5701:15:363,00
80MD80237Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5101:18:033,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3360Vévodová MartinaAK Perná9000:33:56108,80
2ZC4326Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:35:3399,69
3ZB6339Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:37:0091,52
4ZC7313Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:37:2289,45
5ZA8346Schauerová LenkaAtletika Polička8800:37:2888,89
6ZC9353Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:38:2983,16
7ZJ10348Kalousová TerezaÚstí nad Orlicí9800:38:4681,56
8ZB11306Horáková ŠárkaOrel Silůvky7700:38:5980,34
9ZB12351Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:40:3571,33
10ZB13314Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:40:4070,86
11ZB14323Fojtíková HanaPasivity Žamberk7900:40:4670,29
12ZA15328Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:41:2266,91
13ZA16317Marholdová LucieChoceň8300:41:5463,91
14ZB18356Frišová KateřinaČerti Kunčina7900:43:2954,99
15ZJ19312Maříková ZuzanaOrel Dolní Dobrouč9700:43:3954,05
16ZB20315Vanická BlankaAtletika Žamberk7200:43:5152,92
17ZB21305Tomanová LenkaOrel Vyškov7600:45:2244,37
18ZB23311Dostálková LenkaASPV Těchonín7700:45:3343,34
19ZB24309Kreidlová JitkaHolasice7500:45:5241,56
20ZB25331Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:47:1533,76
21ZC26310Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:47:1733,57
22ZB27327Hladká KláraOrel Židenice7800:47:3731,70
23ZB28308Kolářová JanaOrel Vyškov7800:48:3226,53
23ZC28303Málková AnnaOrel Vyškov6300:48:3226,53
25ZA31340Zdařilová ZuzanaOrel Židenice8300:49:3520,61
26ZA32361Barvínková JanaLetohrad8600:49:5119,11
27ZA33359Petrová MagdalenaMoravská Třebová8200:50:5812,82
28ZD35318Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:53:033,00
29ZD36349Ehrenbergerová MartaLetohrad5700:53:273,00
30ZD38329Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:54:133,00
31ZA39358Krejčí BarboraBoršov9000:54:293,00
32ZB40325Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:55:003,00
33ZJ41301Paulíková KamilaOrel Obřany9700:55:443,00
33ZD41301Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:55:443,00
35ZB43355Chládková StanislavaActivity Lanškroun7600:55:533,00
36ZD46354Kostřicová BlankaČeská Třebová6101:01:223,00
37ZA47324Zejdová EvaOrel Obřany8301:01:573,00
38ZC48302Fučíková HanaOrel Obřany6701:02:583,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód