Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Kunětická devítka

25.6.2016, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Kunětická devítka
  • datum konání: 25.6.2016
  • zobrazeno již 427x
  • místo konání: Ráby u Pardubic
  • GPS: 50.08261N, 15.80523E
  • pořadatel: KTS Pardubice, s.z.

Sociální sítě

Místo konání

parkoviště pod hradem Kunětická hora
10:00 hodin

Přihlášky

od 8:45 do 9:45 hodin, hrad Kunětické hora, obec Ráby u Pardubic

Startovné

80 Kč

Popis tratě

Délka: 9 km
lesní a polní cesty, výběh na Kunětickou horu

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Mgr. Jakub Jaroš
tel. 602 888 623

Internetové stránky

http://www.kuneticka9.cz

E-mailová adresa

ktspardubice@seznam.cz

Mapa konání závodu

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
13.9.2015Kunětická devítka81

Statistika závodu Kunětická devítka

  • ročníků: 2
  • závodníků na všech ročnících: 81

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Novák Viktor762
Hofman Jiří872
Matoušek Josef792
Kopecký Libor562
Lederer Vladimír622
Cibulka Jiří752
Chocholouš Dalibor462
Froš Štěpán732
Bednář Josef502
Kraus Václav642
Rossi Lenka542
Valeš Pavel762

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A 18-29 let (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA387Pavelka MarekCzech Tri. K Team8800:37:51106,81
2MA4171Říha JakubAC Pardubice0000:38:14100,00
3MA26106Žampach Marek9100:45:3467,42
4MA319Bureš JakubPardubice9100:47:2258,31
5MA3844Hofman JiříČS obec legoinářská8700:48:5950,03
6MA45197Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:56:3810,97
Muži B 30-39 let (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB8141Malátek AntonínPardubice7700:39:06100,47
2MB1069Prchal MartinPardubice8000:40:3792,72
3MB11205Roberts DavidCalgary7800:40:5091,61
4MB12163Uher TomášLázně Bohdaneč8500:40:5791,01
5MB2033Matoušek JosefHradec Králové7900:44:1174,51
6MB39203Hubáček JiříKladina City7700:50:2942,40
Muži C 40-49 let (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1192Fliedr TomášF-Bike Klub Sádek7600:31:46124,49
2MC5195Moravec JiříHradec Králové7200:38:2288,03
3MC642Cibulka JiříHoroklub Česká Třebová7500:38:2887,48
4MC13186Lender JanSokol Hradec Králové7300:41:1572,16
5MC16121Valeš PavelDvůr Králové7600:42:0767,36
6MC17114Froš ŠtěpánOK Lokomotiva Pardubice7300:43:1760,93
7MC1894Sláma MartinACL 130 Autocentrum Luňák6800:43:5357,57
8MC2185Koreček RichardNepasický Cyklo Team7600:44:3853,41
9MC23201Setrmajer DavidHradec Králové7500:45:1550,05
10MC25196Bělohlávek JiříPardubice7100:45:2249,34
11MC29200Grubner TomášChrudim6700:46:5141,18
12MC3077Novák ViktorMeduna Kalírna7600:47:0040,32
13MC32191Rudolf TomášEnergy Team7200:47:3437,26
14MC3326Jirásko DušanSK Srch7300:47:4336,38
15MC4452Voženílek Jiří-7600:56:083,00
16MC46148Kubias OndřejPardubice7400:56:493,00
Muži D 50-59 let (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD7194Turbak JaroslavSebranice u Litomyšle6300:38:36107,25
2MD91Lederer VladimírCyklo RD6200:39:53100,80
3MD15199Zeman AntonínDědek6100:41:4091,94
4MD19207Havlín JanChlumec nad Cidlinou6600:44:0379,98
5MD342Matýsek LevZdechovice6100:48:1159,33
6MD43134Kraus VáclavCyklokraus Přelouč6400:53:3132,75
Muži E 60-69 let (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME27187Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:45:39114,41
2ME4243Bednář JosefPočaply5000:52:4485,59
Muži F 70 let a starší (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MF4832Šťastný LadislavSK Ráby4601:00:57111,77
2MF5070Chocholouš DaliborDubina Pardubice4601:08:3488,23
Ženy A 18-29 let (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA28193Turbaková BarboraSebranice u Litomyšle9000:46:3595,78
2ZA37189Učíková MichaelaKostelec nad Orlicí9000:48:5385,70
3ZA4091Štrauchová Lucie-8700:50:5976,51
Ženy B 30-39 let (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB14190Rudolfová JitkaEnergy Team8600:41:24118,53
2ZB3518Macháčová LuciePardrubice8100:48:3870,87
3ZB36206Linder BrigiteCalgary8000:48:4570,34
Ženy C 40-49 let (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC2198Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:37:07125,18
2ZC2234Vejběrová EvaCyklopokr7600:44:5588,43
3ZC24202Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:45:2186,39
4ZC41204Krpatová ZuzanaOK Lokomotiva Pardubice7500:52:0654,57
Ženy D 50 let a starší (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD47112Hellerová HanaHradec Králové6100:58:31108,80
2ZD49188Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5401:03:5491,20
3ZD5183Šternerová HanaHradec Králové6301:15:31100,00
Trať 9 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1192Fliedr TomášF-Bike Klub Sádek7600:31:46124,49
1ZC2198Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:37:07125,18
1MA387Pavelka MarekCzech Tri. K Team8800:37:51106,81
2MA4171Říha JakubAC Pardubice0000:38:14100,00
2MC5195Moravec JiříHradec Králové7200:38:2288,03
3MC642Cibulka JiříHoroklub Česká Třebová7500:38:2887,48
1MD7194Turbak JaroslavSebranice u Litomyšle6300:38:36107,25
1MB8141Malátek AntonínPardubice7700:39:06100,47
2MD91Lederer VladimírCyklo RD6200:39:53100,80
2MB1069Prchal MartinPardubice8000:40:3792,72
3MB11205Roberts DavidCalgary7800:40:5091,61
4MB12163Uher TomášLázně Bohdaneč8500:40:5791,01
4MC13186Lender JanSokol Hradec Králové7300:41:1572,16
1ZB14190Rudolfová JitkaEnergy Team8600:41:24118,53
3MD15199Zeman AntonínDědek6100:41:4091,94
5MC16121Valeš PavelDvůr Králové7600:42:0767,36
6MC17114Froš ŠtěpánOK Lokomotiva Pardubice7300:43:1760,93
7MC1894Sláma MartinACL 130 Autocentrum Luňák6800:43:5357,57
4MD19207Havlín JanChlumec nad Cidlinou6600:44:0379,98
5MB2033Matoušek JosefHradec Králové7900:44:1174,51
8MC2185Koreček RichardNepasický Cyklo Team7600:44:3853,41
2ZC2234Vejběrová EvaCyklopokr7600:44:5588,43
9MC23201Setrmajer DavidHradec Králové7500:45:1550,05
3ZC24202Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:45:2186,39
10MC25196Bělohlávek JiříPardubice7100:45:2249,34
3MA26106Žampach Marek9100:45:3467,42
1ME27187Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:45:39114,41
1ZA28193Turbaková BarboraSebranice u Litomyšle9000:46:3595,78
11MC29200Grubner TomášChrudim6700:46:5141,18
12MC3077Novák ViktorMeduna Kalírna7600:47:0040,32
4MA319Bureš JakubPardubice9100:47:2258,31
13MC32191Rudolf TomášEnergy Team7200:47:3437,26
14MC3326Jirásko DušanSK Srch7300:47:4336,38
5MD342Matýsek LevZdechovice6100:48:1159,33
2ZB3518Macháčová LuciePardrubice8100:48:3870,87
3ZB36206Linder BrigiteCalgary8000:48:4570,34
2ZA37189Učíková MichaelaKostelec nad Orlicí9000:48:5385,70
5MA3844Hofman JiříČS obec legoinářská8700:48:5950,03
6MB39203Hubáček JiříKladina City7700:50:2942,40
3ZA4091Štrauchová Lucie-8700:50:5976,51
4ZC41204Krpatová ZuzanaOK Lokomotiva Pardubice7500:52:0654,57
2ME4243Bednář JosefPočaply5000:52:4485,59
6MD43134Kraus VáclavCyklokraus Přelouč6400:53:3132,75
15MC4452Voženílek Jiří-7600:56:083,00
6MA45197Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:56:3810,97
16MC46148Kubias OndřejPardubice7400:56:493,00
1ZD47112Hellerová HanaHradec Králové6100:58:31108,80
1MF4832Šťastný LadislavSK Ráby4601:00:57111,77
2ZD49188Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5401:03:5491,20
2MF5070Chocholouš DaliborDubina Pardubice4601:08:3488,23
3ZD5183Šternerová HanaHradec Králové6301:15:31100,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1192Fliedr TomášF-Bike Klub Sádek7600:31:46123,27
2MA387Pavelka MarekCzech Tri. K Team8800:37:5189,41
3MA4171Říha JakubAC Pardubice0000:38:1487,31
4MC5195Moravec JiříHradec Králové7200:38:2286,56
5MC642Cibulka JiříHoroklub Česká Třebová7500:38:2886,00
6MD7194Turbak JaroslavSebranice u Litomyšle6300:38:3685,31
7MB8141Malátek AntonínPardubice7700:39:0682,51
8MD91Lederer VladimírCyklo RD6200:39:5378,13
9MB1069Prchal MartinPardubice8000:40:3774,05
10MB11205Roberts DavidCalgary7800:40:5072,84
11MB12163Uher TomášLázně Bohdaneč8500:40:5772,18
12MC13186Lender JanSokol Hradec Králové7300:41:1570,58
13MD15199Zeman AntonínDědek6100:41:4068,26
14MC16121Valeš PavelDvůr Králové7600:42:0765,74
15MC17114Froš ŠtěpánOK Lokomotiva Pardubice7300:43:1759,27
16MC1894Sláma MartinACL 130 Autocentrum Luňák6800:43:5355,88
17MD19207Havlín JanChlumec nad Cidlinou6600:44:0354,94
18MB2033Matoušek JosefHradec Králové7900:44:1154,20
19MC2185Koreček RichardNepasický Cyklo Team7600:44:3851,69
20MC23201Setrmajer DavidHradec Králové7500:45:1548,32
21MC25196Bělohlávek JiříPardubice7100:45:2247,59
22MA26106Žampach Marek9100:45:3446,48
23ME27187Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:45:3946,10
24MC29200Grubner TomášChrudim6700:46:5139,38
25MC3077Novák ViktorMeduna Kalírna7600:47:0038,51
26MA319Bureš JakubPardubice9100:47:2236,55
27MC32191Rudolf TomášEnergy Team7200:47:3435,44
28MC3326Jirásko DušanSK Srch7300:47:4334,55
29MD342Matýsek LevZdechovice6100:48:1131,94
30MA3844Hofman JiříČS obec legoinářská8700:48:5927,52
31MB39203Hubáček JiříKladina City7700:50:2919,20
32ME4243Bednář JosefPočaply5000:52:446,68
33MD43134Kraus VáclavCyklokraus Přelouč6400:53:313,00
34MC4452Voženílek Jiří-7600:56:083,00
35MA45197Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:56:383,00
36MC46148Kubias OndřejPardubice7400:56:493,00
37MF4832Šťastný LadislavSK Ráby4601:00:573,00
38MF5070Chocholouš DaliborDubina Pardubice4601:08:343,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC2198Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:37:07119,58
2ZB14190Rudolfová JitkaEnergy Team8600:41:2498,76
3ZC2234Vejběrová EvaCyklopokr7600:44:5581,66
4ZC24202Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:45:2179,56
5ZA28193Turbaková BarboraSebranice u Litomyšle9000:46:3573,54
6ZB3518Macháčová LuciePardrubice8100:48:3863,54
7ZB36206Linder BrigiteCalgary8000:48:4562,99
8ZA37189Učíková MichaelaKostelec nad Orlicí9000:48:5362,36
9ZA4091Štrauchová Lucie-8700:50:5952,17
10ZC41204Krpatová ZuzanaOK Lokomotiva Pardubice7500:52:0646,71
11ZD47112Hellerová HanaHradec Králové6100:58:3115,55
12ZD49188Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5401:03:543,00
13ZD5183Šternerová HanaHradec Králové6301:15:313,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód