Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh na Kozlovský kopec

26.6.2016, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Kozlovský kopec
  • datum konání: 26.6.2016
  • zobrazeno již 692x
  • místo konání: Česká Třebová
  • GPS: 49.9036878N, 16.4405003E
  • pořadatel: ČTBK ISCAREX Česká Třebová

Sociální sítě

Místo konání

před budovou VDA, Habrmanova ul., Česká Třebová
10:00 hodin

Přihlášky

8:30 - 9:30 hodin

Startovné

100 Kč

Popis tratě

Délka: 5,2 km
Převýšení : 234 m
1 km městem, pak rovnoměrné stoupání alejí, asfaltový povrch

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Ing. Aleš Stránský
tel. 724 213 134

E-mailová adresa

ales.stransky@vda.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
21.6.2020Běh na Kozlovský kopec-
23.6.2019Běh na Kozlovský kopec88
24.6.2018Běh na Kozlovský kopec100
25.6.2017Běh na Kozlovský kopec107
28.6.2015Běh na Kozlovský kopec140
15.6.2014Běh na Kozlovský kopec123
7.7.2013Běh na Kozlovský kopec151
8.7.2012Běh na Kozlovský kopec120
10.7.2011Běh na Kozlovský kopec117
18.7.2010Běh na Kozlovský kopec112
19.7.2009Běh na Kozlovský kopec137
20.7.2008Běh na Kozlovský kopec138
1.7.2007Běh na Kozlovský kopec124
2.7.2006Běh na Kozlovský kopec129
3.7.2005Běh na Kozlovský kopec136
4.7.2004Běh na Kozlovský kopec111
6.7.2003Běh na Kozlovský kopec133
7.7.2002Běh na Kozlovský kopec140
8.7.2001Běh na Kozlovský kopec133
9.7.2000Běh na Kozlovský kopec126
11.7.1999Běh na Kozlovský kopec125
27.6.1998Kozlov 9854
28.6.1997Kozlov 9747
23.6.1996Kozlov 9625
24.6.1995Kozlov 9533
27.6.1994Kozlov 9427
26.6.1993Kozlov 9327
27.6.1992Kozlov 9217

Statistika závodu Běh na Kozlovský kopec

  • ročníků: 29
  • závodníků na všech ročnících: 2720

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Vacek Martin6926
Stránský Aleš6024
Šimůnek Jan4920
Sadílek Ota4620
Šimůnek Jan8219
Zajíc Jan5319
Keprtová Miloslava4818
Ducháček Bedřich5918
Kalous Petr7717
Mannlová Jana8016
Horáček Michal7516
Jirásková Eva6416
Krsek Miroslav4916
Svatoš Otakar3416
Dušková Lenka8015
Kebrle Milan7515
Javůrek Jiří4814
Kalousek Jan4114
Hofmanová Veronika7814
Šafář Jaroslav5114
Vodička Jan4513
Tučný Jan4713
Razým Jan5713
Leszkow Petr4412
Vraštilová Miloslava5612
Šimůnková Pavla7712
Červ Miloslav5012
Borek Petr7012
Bielčik Jindřich4012
Matyášová Jana6512
Zajíc Jakub8912
Sedlák Jiří5812
Krupička Miroslav5312
Merta Jaroslav3511
Wendlig Miroslav5311
Kostřicová Blanka6111
Doleček Josef7911
Novotný Jiří4510
Kubíček Jan8710
Šrutek Stanislav5810
Hanuš Petr6410
Vacarda Vladimír5910
Jelínek Matěj4210
Pečenka Libor6110
Nechvílová Miroslava6010
Vítek Miroslav7210
Kubišta Oto5310
Brádle Václav3710
Krsek Jaroslav5110
Stránská Adéla9110

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ23100Bílek DavidVrbice0300:23:41104,29
2MJ25101Koditek JonášK.O.B. Ústí nad Orlicí0100:24:03101,19
3MJ3456Moravec JakubJM Team Letohrad9900:24:5194,53
4MJ5192Vacek MichalISCAREX Junior team ČT0400:27:2872,95
5MJ6030Novotný AdamHC Česká Třebová0400:28:3563,67
6MJ6983Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:30:0651,17
Muži A (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA157Hübl RadekTJ Jiskra Ústí nad Orlicí8800:18:22111,72
2MA361Havran JanISCAREX Česká Třebová9300:20:0494,21
3MA411Vetchý JanISCAREX Česká Třebová8500:20:0594,07
4MA545Herda JanSKP Nymburk8300:20:0693,91
5MA1013Morkes MichalČeská Třebová9100:21:1781,70
6MA1163Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:21:3179,31
7MA1424Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:22:0274,12
8MA1621Kovář JanFORT SMC8100:22:2869,56
9MA1748Jureček MichalISCAREX Česká Třebová9600:23:1761,30
10MA2420Beneš MichalRUNSPORT8300:23:5055,57
11MA2781Stančo LadislavSK Hory beraní hlavy7700:24:0952,26
12MA3253Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:24:3847,42
13MA3375Elčkner MartinTrailrun.cz8600:24:4446,28
14MA4074Mikulka MartinTrailrun.cz8700:25:5434,45
15MA4471Dvořáček JanTrailrun.cz7900:26:0033,32
16MA4773Chlup AlešTrailrun.cz8900:26:4126,38
17MA4817Hrevuš AlexandrBřehy u Přelouče7900:26:4226,14
18MA6291Ryšavý OndřejKOB Ústí nad Orlicí9300:29:043,00
19MA6865Zajíc JakubTJ Sokol Kolín8900:29:563,00
20MA70105Maixner MartinČeská Třebová8900:30:153,00
21MA8094Dařílek MichalLanškroun7800:32:243,00
22MA9497Kovrzek Jan-9600:37:053,00
23MA95103Mikšík AlešHnátnice9000:37:133,00
Muži B (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB23Kratochvíl MilošHvězda SKP Pardubice7500:19:37105,53
2MB67Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:20:1898,78
3MB859Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:20:3795,69
4MB2023Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:23:3366,69
5MB2178Bumbálek JiříBC Česká Třebová6900:23:3765,88
6MB2672Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:24:0661,11
7MB3036Polák TomášČerti Kunčina7200:24:3356,64
8MB3693Roleček MilanPěčín7600:25:0850,95
9MB4260Mlynář PetrOrel Dolní Dobrouč7100:25:5543,07
10MB4640Hampl AloisOstrov7000:26:3237,08
11MB5262Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:27:3426,88
12MB5415Kolda JiříOpatov7300:27:3925,92
13MB5544Borek MartinZAPPA Česká Třebová7200:27:4325,38
14MB5837Sadílek JindřichActivity Lanškroun7300:28:0322,08
15MB5987Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:28:2218,85
16MB655Pirkl JaroslavČeská Třebová7600:29:366,59
17MB7433Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:30:383,00
Muži C (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC919Jančík BořekSVARTES Hořice6400:20:44106,15
2MC1228Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:21:3797,90
3MC1398Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:21:5095,96
4MC1846Scheuer JanActivity Lanškroun6600:23:2381,43
5MC2267Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:23:3978,86
6MC3731Hruban JanČeská Třebová6600:25:0964,88
7MC3888Skalický JosefActivity La Žichlínek6200:25:1863,54
8MC6699Kobliha MilanLRS Vyškov5700:29:3822,94
9MC7790Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:31:138,19
Muži D (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD4168Dostál LadislavMoravská Třebová5600:25:55115,76
2MD5625Kučera ZdeněkAC Náchod5500:27:53101,71
3MD7377Šebek JindřichFORT SMC Ústí nad Orlicí5600:30:3582,52
4MD75102Neruda MiroslavKRB Chrudim5600:30:4481,45
5MD826Tučný JanMK Pardubice4700:32:4766,91
6MD9964Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:42:183,00
7MD100104Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:42:403,00
Muži E (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME7126Metelka JosefSpartak Police4400:30:23104,63
2ME7214Kubíček FrantišekRelax Dobré Pole4600:30:26104,31
3ME8151Vodička JanMK Radslavice4500:32:3091,06
4ME8441Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:33:2285,44
5ME8842Jelínek MatějČernilov4200:36:0567,96
6ME971Gaman JaroslavAvanti Havířov3500:40:1840,89
7ME10150Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2701:04:383,00
Juniorky (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ716Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:20:32131,73
2ZJ1938Boková IvanaOB TJ Sokol Žamberk9900:23:30107,47
3ZJ6339Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:29:1160,80
4ZJ7882Hrdličková CecílieLetohrad0200:31:4240,24
5ZJ8569Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team ČT0500:33:5821,61
6ZJ9084Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:36:323,00
Ženy A (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1518Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:22:21121,03
2ZA3927Mikešová JanaSokol Nová Paka9100:25:2995,87
3ZA494Hronová MarkétaAtletika Chrudim9000:27:0583,11
4ZA5066Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:27:2081,01
Ženy B (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2880Milesová IvaPSK Olymp Praha7700:24:10103,59
2ZB3122Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:24:37100,02
3ZB3555Lauterbachová LucieLíšnice8100:25:0396,40
4ZB4532Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7600:26:1986,13
5ZB5349Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:27:3675,76
6ZB579Hrušková DarinaČeská Třebová7500:28:0072,52
7ZB6152Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:28:5565,06
8ZB762Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:30:4949,64
9ZB7976Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:32:1537,90
10ZB8654Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:34:4817,22
11ZB9186Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:36:443,00
Ženy C (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC2958Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:24:25116,93
2ZC4347Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:25:56105,55
3ZC6735Jirásková EvaLanškroun6400:29:4077,52
4ZC8389Ouřecká RenátaLetohrad7000:32:5752,89
Ženy D (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD6496Dvořáková EvaProstějov5500:29:30125,92
2ZD8770Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:35:4688,88
3ZD898Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:36:2485,20
4ZD9295Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:36:5881,78
5ZD9310Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:37:0181,50
6ZD9634Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:39:5164,83
7ZD9843Jelínková MagdalenaČernilov4500:40:3160,88
Trať 5,2 km, 234 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA157Hübl RadekTJ Jiskra Ústí nad Orlicí8800:18:22111,72
1MB23Kratochvíl MilošHvězda SKP Pardubice7500:19:37105,53
2MA361Havran JanISCAREX Česká Třebová9300:20:0494,21
3MA411Vetchý JanISCAREX Česká Třebová8500:20:0594,07
4MA545Herda JanSKP Nymburk8300:20:0693,91
2MB67Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:20:1898,78
1ZJ716Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:20:32131,73
3MB859Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:20:3795,69
1MC919Jančík BořekSVARTES Hořice6400:20:44106,15
5MA1013Morkes MichalČeská Třebová9100:21:1781,70
6MA1163Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:21:3179,31
2MC1228Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:21:3797,90
3MC1398Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:21:5095,96
7MA1424Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:22:0274,12
1ZA1518Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:22:21121,03
8MA1621Kovář JanFORT SMC8100:22:2869,56
9MA1748Jureček MichalISCAREX Česká Třebová9600:23:1761,30
4MC1846Scheuer JanActivity Lanškroun6600:23:2381,43
2ZJ1938Boková IvanaOB TJ Sokol Žamberk9900:23:30107,47
4MB2023Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:23:3366,69
5MB2178Bumbálek JiříBC Česká Třebová6900:23:3765,88
5MC2267Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:23:3978,86
1MJ23100Bílek DavidVrbice0300:23:41104,29
10MA2420Beneš MichalRUNSPORT8300:23:5055,57
2MJ25101Koditek JonášK.O.B. Ústí nad Orlicí0100:24:03101,19
6MB2672Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:24:0661,11
11MA2781Stančo LadislavSK Hory beraní hlavy7700:24:0952,26
1ZB2880Milesová IvaPSK Olymp Praha7700:24:10103,59
1ZC2958Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:24:25116,93
7MB3036Polák TomášČerti Kunčina7200:24:3356,64
2ZB3122Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:24:37100,02
12MA3253Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:24:3847,42
13MA3375Elčkner MartinTrailrun.cz8600:24:4446,28
3MJ3456Moravec JakubJM Team Letohrad9900:24:5194,53
3ZB3555Lauterbachová LucieLíšnice8100:25:0396,40
8MB3693Roleček MilanPěčín7600:25:0850,95
6MC3731Hruban JanČeská Třebová6600:25:0964,88
7MC3888Skalický JosefActivity La Žichlínek6200:25:1863,54
2ZA3927Mikešová JanaSokol Nová Paka9100:25:2995,87
14MA4074Mikulka MartinTrailrun.cz8700:25:5434,45
1MD4168Dostál LadislavMoravská Třebová5600:25:55115,76
9MB4260Mlynář PetrOrel Dolní Dobrouč7100:25:5543,07
2ZC4347Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:25:56105,55
15MA4471Dvořáček JanTrailrun.cz7900:26:0033,32
4ZB4532Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7600:26:1986,13
10MB4640Hampl AloisOstrov7000:26:3237,08
16MA4773Chlup AlešTrailrun.cz8900:26:4126,38
17MA4817Hrevuš AlexandrBřehy u Přelouče7900:26:4226,14
3ZA494Hronová MarkétaAtletika Chrudim9000:27:0583,11
4ZA5066Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:27:2081,01
4MJ5192Vacek MichalISCAREX Junior team ČT0400:27:2872,95
11MB5262Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:27:3426,88
5ZB5349Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:27:3675,76
12MB5415Kolda JiříOpatov7300:27:3925,92
13MB5544Borek MartinZAPPA Česká Třebová7200:27:4325,38
2MD5625Kučera ZdeněkAC Náchod5500:27:53101,71
6ZB579Hrušková DarinaČeská Třebová7500:28:0072,52
14MB5837Sadílek JindřichActivity Lanškroun7300:28:0322,08
15MB5987Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:28:2218,85
5MJ6030Novotný AdamHC Česká Třebová0400:28:3563,67
7ZB6152Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:28:5565,06
18MA6291Ryšavý OndřejKOB Ústí nad Orlicí9300:29:043,00
3ZJ6339Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:29:1160,80
1ZD6496Dvořáková EvaProstějov5500:29:30125,92
16MB655Pirkl JaroslavČeská Třebová7600:29:366,59
8MC6699Kobliha MilanLRS Vyškov5700:29:3822,94
3ZC6735Jirásková EvaLanškroun6400:29:4077,52
19MA6865Zajíc JakubTJ Sokol Kolín8900:29:563,00
6MJ6983Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:30:0651,17
20MA70105Maixner MartinČeská Třebová8900:30:153,00
1ME7126Metelka JosefSpartak Police4400:30:23104,63
2ME7214Kubíček FrantišekRelax Dobré Pole4600:30:26104,31
3MD7377Šebek JindřichFORT SMC Ústí nad Orlicí5600:30:3582,52
17MB7433Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:30:383,00
4MD75102Neruda MiroslavKRB Chrudim5600:30:4481,45
8ZB762Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:30:4949,64
9MC7790Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:31:138,19
4ZJ7882Hrdličková CecílieLetohrad0200:31:4240,24
9ZB7976Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:32:1537,90
21MA8094Dařílek MichalLanškroun7800:32:243,00
3ME8151Vodička JanMK Radslavice4500:32:3091,06
5MD826Tučný JanMK Pardubice4700:32:4766,91
4ZC8389Ouřecká RenátaLetohrad7000:32:5752,89
4ME8441Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:33:2285,44
5ZJ8569Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team ČT0500:33:5821,61
10ZB8654Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:34:4817,22
2ZD8770Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:35:4688,88
5ME8842Jelínek MatějČernilov4200:36:0567,96
3ZD898Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:36:2485,20
6ZJ9084Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:36:323,00
11ZB9186Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:36:443,00
4ZD9295Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:36:5881,78
5ZD9310Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:37:0181,50
22MA9497Kovrzek Jan-9600:37:053,00
23MA95103Mikšík AlešHnátnice9000:37:133,00
6ZD9634Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:39:5164,83
6ME971Gaman JaroslavAvanti Havířov3500:40:1840,89
7ZD9843Jelínková MagdalenaČernilov4500:40:3160,88
6MD9964Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:42:183,00
7MD100104Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:42:403,00
7ME10150Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2701:04:383,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA157Hübl RadekTJ Jiskra Ústí nad Orlicí8800:18:22110,24
2MB23Kratochvíl MilošHvězda SKP Pardubice7500:19:3797,17
3MA361Havran JanISCAREX Česká Třebová9300:20:0492,59
4MA411Vetchý JanISCAREX Česká Třebová8500:20:0592,44
5MA545Herda JanSKP Nymburk8300:20:0692,29
6MB67Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:20:1890,13
7MB859Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:20:3786,91
8MC919Jančík BořekSVARTES Hořice6400:20:4485,64
9MA1013Morkes MichalČeská Třebová9100:21:1779,98
10MA1163Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:21:3177,58
11MC1228Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:21:3776,52
12MC1398Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:21:5074,38
13MA1424Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:22:0272,34
14MA1621Kovář JanFORT SMC8100:22:2867,75
15MA1748Jureček MichalISCAREX Česká Třebová9600:23:1759,42
16MC1846Scheuer JanActivity Lanškroun6600:23:2358,31
17MB2023Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:23:3356,66
18MB2178Bumbálek JiříBC Česká Třebová6900:23:3755,81
19MC2267Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:23:3955,47
20MJ23100Bílek DavidVrbice0300:23:4155,29
21MA2420Beneš MichalRUNSPORT8300:23:5053,65
22MJ25101Koditek JonášK.O.B. Ústí nad Orlicí0100:24:0351,41
23MB2672Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:24:0650,84
24MA2781Stančo LadislavSK Hory beraní hlavy7700:24:0950,31
25MB3036Polák TomášČerti Kunčina7200:24:3346,17
26MA3253Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:24:3845,44
27MA3375Elčkner MartinTrailrun.cz8600:24:4444,28
28MJ3456Moravec JakubJM Team Letohrad9900:24:5143,08
29MB3693Roleček MilanPěčín7600:25:0840,24
30MC3731Hruban JanČeská Třebová6600:25:0940,01
31MC3888Skalický JosefActivity La Žichlínek6200:25:1838,53
32MA4074Mikulka MartinTrailrun.cz8700:25:5432,36
33MD4168Dostál LadislavMoravská Třebová5600:25:5532,19
34MB4260Mlynář PetrOrel Dolní Dobrouč7100:25:5532,03
35MA4471Dvořáček JanTrailrun.cz7900:26:0031,22
36MB4640Hampl AloisOstrov7000:26:3225,78
37MA4773Chlup AlešTrailrun.cz8900:26:4124,22
38MA4817Hrevuš AlexandrBřehy u Přelouče7900:26:4223,99
39MJ5192Vacek MichalISCAREX Junior team ČT0400:27:2816,10
40MB5262Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:27:3415,13
41MB5415Kolda JiříOpatov7300:27:3914,14
42MB5544Borek MartinZAPPA Česká Třebová7200:27:4313,58
43MD5625Kučera ZdeněkAC Náchod5500:27:5311,76
44MB5837Sadílek JindřichActivity Lanškroun7300:28:0310,14
45MB5987Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:28:226,76
46MJ6030Novotný AdamHC Česká Třebová0400:28:354,50
47MA6291Ryšavý OndřejKOB Ústí nad Orlicí9300:29:043,00
48MB655Pirkl JaroslavČeská Třebová7600:29:363,00
49MC6699Kobliha MilanLRS Vyškov5700:29:383,00
50MA6865Zajíc JakubTJ Sokol Kolín8900:29:563,00
51MJ6983Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:30:063,00
52MA70105Maixner MartinČeská Třebová8900:30:153,00
53ME7126Metelka JosefSpartak Police4400:30:233,00
54ME7214Kubíček FrantišekRelax Dobré Pole4600:30:263,00
55MD7377Šebek JindřichFORT SMC Ústí nad Orlicí5600:30:353,00
56MB7433Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:30:383,00
57MD75102Neruda MiroslavKRB Chrudim5600:30:443,00
58MC7790Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:31:133,00
59MA8094Dařílek MichalLanškroun7800:32:243,00
60ME8151Vodička JanMK Radslavice4500:32:303,00
61MD826Tučný JanMK Pardubice4700:32:473,00
62ME8441Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:33:223,00
63ME8842Jelínek MatějČernilov4200:36:053,00
64MA9497Kovrzek Jan-9600:37:053,00
65MA95103Mikšík AlešHnátnice9000:37:133,00
66ME971Gaman JaroslavAvanti Havířov3500:40:183,00
67MD9964Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:42:183,00
68MD100104Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:42:403,00
69ME10150Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2701:04:383,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ716Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:20:32114,38
2ZA1518Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:22:2197,99
3ZJ1938Boková IvanaOB TJ Sokol Žamberk9900:23:3087,62
4ZB2880Milesová IvaPSK Olymp Praha7700:24:1081,48
5ZC2958Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:24:2579,30
6ZB3122Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:24:3777,51
7ZB3555Lauterbachová LucieLíšnice8100:25:0373,48
8ZA3927Mikešová JanaSokol Nová Paka9100:25:2969,59
9ZC4347Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:25:5665,59
10ZB4532Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7600:26:1962,06
11ZA494Hronová MarkétaAtletika Chrudim9000:27:0555,19
12ZA5066Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:27:2052,83
13ZB5349Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:27:3650,52
14ZB579Hrušková DarinaČeská Třebová7500:28:0046,92
15ZB6152Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:28:5538,61
16ZJ6339Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:29:1136,14
17ZD6496Dvořáková EvaProstějov5500:29:3033,33
18ZC6735Jirásková EvaLanškroun6400:29:4031,79
19ZB762Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:30:4921,46
20ZJ7882Hrdličková CecílieLetohrad0200:31:4213,46
21ZB7976Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:32:158,39
22ZC8389Ouřecká RenátaLetohrad7000:32:573,00
23ZJ8569Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team ČT0500:33:583,00
24ZB8654Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:34:483,00
25ZD8770Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:35:463,00
26ZD898Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:36:243,00
27ZJ9084Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:36:323,00
28ZB9186Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:36:443,00
29ZD9295Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:36:583,00
30ZD9310Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:37:013,00
31ZD9634Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:39:513,00
32ZD9843Jelínková MagdalenaČernilov4500:40:313,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

Perfektní organizace, díky Iscarexákům! Jen škoda, že letos krom kvalifikace jezdí málo kvalitních vrchařů ... I kratší asfaltové kopce podle mě do poháru patří. Možná by stálo za zvážení přeměřit, jestli Kozlov není o 200m kratší než udávaných 5,2km :-)
janherda
5,16 je změřeno měřícím kolečkem cca 1m od okraje silnice. Nemáš tak řezat zatáčky :-)
ales.stransky

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód