hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Pardubická pětka na dráze

13.7.2016, středa

Propozice závodu

  • název závodu: Pardubická pětka na dráze
  • datum konání: 13.7.2016
  • zobrazeno již 553x
  • místo konání: Městský atletický stadión v Pardubicích na Dukle
  • GPS: 50.02205N, 15.7643E
  • pořadatel: Hvězda Pardubice

Sociální sítě

Místo konání

Městský atletický stadión v Pardubicích na Dukle
1. běh 17:30 hodin
2. běh 18:15 hodin (výkonnost nad 20 minut)
3. běh 19:00 hodin (výkonnost pod 20 minut)

Přihlášky

na místě od 16:30 hodin

Startovné

60 Kč

Popis tratě

Certifikovaná atletická dráha; výkony budou zaneseny do oficiálních tabulek ČAS

Ceny pro vítěze

Věcné pro prvních 5 mužů a prvních 5 žen v absolutním pořadí

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

RNDr. Jan Zajíc, CSc.
tel. 466 304 881

Internetové stránky

http://www.hvezda-pardubice.cz

E-mailová adresa

hvezda-pardubice@seznam.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži (trať 5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Kratochvíl MilošHvězda Pardubice7500:15:50105,60
2MA22Volár JanSK OMT Pardubice9200:16:01105,92
3MA33Hladík PavelHvězda Pardubice9600:16:23101,45
4MA44Bartoš DaliborLIAZ Jablonec nad Nisou7500:16:2598,47
5MA55Fliedr TomášF-BIKE klub Sádek7600:16:3795,93
6MA66Růžek MichalHvězda Pardubice9900:16:42100,00
7MA77Halbrštát TomášHvězda Pardubice9500:17:0692,64
8MA88Jančík BořekSVARTES Hořice6400:17:27110,75
9MA99Mocek TomášAC Pardubice7900:17:3586,81
10MA1010Heller TomášHradec Králové8100:18:0480,95
11MA1111Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM5900:18:3398,92
12MA1312Fliedr JiříF-BIKE klub Sádek8000:19:0868,09
13MA1413Novák PavelKRB Chrudim8100:19:1267,32
14MA1514Lášek JosefIOS Hradec Králové6900:19:1862,98
15MA1615Belobrad IvanŽamberk6600:19:2090,33
16MA1716Zeman Danielwww.zdraveusmevy.cz8300:19:3662,33
17MA1817Mynář MarianBěh pro Keňu8800:19:3662,32
18MA1918Dubský MarekPardubice9100:19:4061,61
19MA2019Marhold PetrChoceň7800:20:0556,57
20MA2120Firkušný MartinSmiřice8200:20:1853,97
21MA2321Schwarz JosefSK Chotěboř5500:20:43108,56
22MA2722Podzimek LukášSezemice7900:21:1442,66
23MA2823Hruban JanČeská Třebová6600:21:1569,56
24MA2924Spilko ZdeněkBJB Vysoké Mýto6400:21:2667,58
25MA3025Novák JakubPřelouč8300:21:4835,82
26MA3126Kraus VáclavCyklokraus Přelouč6400:21:4963,53
27MA3227Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:21:4998,45
28MA3428Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:22:1127,59
29MA3629Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:22:2492,98
30MA3730Marhold LubošHorní Jelení7700:22:3526,30
31MA3831Ryzner JanCyklokraus Přelouč5900:22:4154,11
32MA3932Bílý ZdeněkHvězda Pardubice5900:22:5252,00
33MA4133Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:24:0677,29
34MA4234Šmaha RadekPardubice8000:24:303,04
35MA4335Vilhelm VáclavPřívrat5100:24:3073,63
36MA4436Slovák MartinOsek nad Bečvou7800:24:533,00
37MA4737Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:26:3953,78
38MA4838Moník MilanSmiřice6900:26:513,00
39MA5239Krátký JosefHvězda Pardubice6500:29:543,00
40MA5440Doleček FrantišekAtletika Stará Boleslav4300:31:44100,90
41MA5541Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:32:0199,10
-MA-42Uchytil MilanKPA Pardubice74DNF-
-MA-43Borek ViktorBrzdy Horní Čermná04DNF-

Ženy (trať 5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1244Kozáková DenisaHvězda Pardubice7900:18:46126,04
2ZA2245Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:20:39119,10
3ZA2446Hronová MarkétaCzech Tri K. Team9000:20:49104,65
4ZA2547Schauerová LenkaAtletika Polička8800:20:51104,37
5ZA2648Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:20:52117,22
6ZA3349Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:22:1094,51
7ZA3550Schwaningerová PetraRockMachine-Cyklomax8200:22:1690,98
8ZA4051Horáková EvaPardubice7500:23:4879,45
9ZA4552Spilková GabrielaBJB Vysoké Mýto7200:25:0367,87
10ZA4653Hellerová HanaHradec Králové6100:26:24115,13
11ZA4954Šternerová HanaHradec Králové6300:26:5963,68
12ZA5055Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:27:12100,00
13ZA5156Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:29:0196,85
14ZA5357Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:30:1788,02

Trať 5 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Kratochvíl MilošHvězda Pardubice7500:15:50105,60
2MA22Volár JanSK OMT Pardubice9200:16:01105,92
3MA33Hladík PavelHvězda Pardubice9600:16:23101,45
4MA44Bartoš DaliborLIAZ Jablonec nad Nisou7500:16:2598,47
5MA55Fliedr TomášF-BIKE klub Sádek7600:16:3795,93
6MA66Růžek MichalHvězda Pardubice9900:16:42100,00
7MA77Halbrštát TomášHvězda Pardubice9500:17:0692,64
8MA88Jančík BořekSVARTES Hořice6400:17:27110,75
9MA99Mocek TomášAC Pardubice7900:17:3586,81
10MA1010Heller TomášHradec Králové8100:18:0480,95
11MA1111Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM5900:18:3398,92
1ZA1244Kozáková DenisaHvězda Pardubice7900:18:46126,04
12MA1312Fliedr JiříF-BIKE klub Sádek8000:19:0868,09
13MA1413Novák PavelKRB Chrudim8100:19:1267,32
14MA1514Lášek JosefIOS Hradec Králové6900:19:1862,98
15MA1615Belobrad IvanŽamberk6600:19:2090,33
16MA1716Zeman Danielwww.zdraveusmevy.cz8300:19:3662,33
17MA1817Mynář MarianBěh pro Keňu8800:19:3662,32
18MA1918Dubský MarekPardubice9100:19:4061,61
19MA2019Marhold PetrChoceň7800:20:0556,57
20MA2120Firkušný MartinSmiřice8200:20:1853,97
2ZA2245Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:20:39119,10
21MA2321Schwarz JosefSK Chotěboř5500:20:43108,56
3ZA2446Hronová MarkétaCzech Tri K. Team9000:20:49104,65
4ZA2547Schauerová LenkaAtletika Polička8800:20:51104,37
5ZA2648Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:20:52117,22
22MA2722Podzimek LukášSezemice7900:21:1442,66
23MA2823Hruban JanČeská Třebová6600:21:1569,56
24MA2924Spilko ZdeněkBJB Vysoké Mýto6400:21:2667,58
25MA3025Novák JakubPřelouč8300:21:4835,82
26MA3126Kraus VáclavCyklokraus Přelouč6400:21:4963,53
27MA3227Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:21:4998,45
6ZA3349Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:22:1094,51
28MA3428Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:22:1127,59
7ZA3550Schwaningerová PetraRockMachine-Cyklomax8200:22:1690,98
29MA3629Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:22:2492,98
30MA3730Marhold LubošHorní Jelení7700:22:3526,30
31MA3831Ryzner JanCyklokraus Přelouč5900:22:4154,11
32MA3932Bílý ZdeněkHvězda Pardubice5900:22:5252,00
8ZA4051Horáková EvaPardubice7500:23:4879,45
33MA4133Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:24:0677,29
34MA4234Šmaha RadekPardubice8000:24:303,04
35MA4335Vilhelm VáclavPřívrat5100:24:3073,63
36MA4436Slovák MartinOsek nad Bečvou7800:24:533,00
9ZA4552Spilková GabrielaBJB Vysoké Mýto7200:25:0367,87
10ZA4653Hellerová HanaHradec Králové6100:26:24115,13
37MA4737Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:26:3953,78
38MA4838Moník MilanSmiřice6900:26:513,00
11ZA4954Šternerová HanaHradec Králové6300:26:5963,68
12ZA5055Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:27:12100,00
13ZA5156Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:29:0196,85
39MA5239Krátký JosefHvězda Pardubice6500:29:543,00
14ZA5357Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:30:1788,02
40MA5440Doleček FrantišekAtletika Stará Boleslav4300:31:44100,90
41MA5541Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:32:0199,10

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Kratochvíl MilošHvězda Pardubice7500:15:50103,04
2MA22Volár JanSK OMT Pardubice9200:16:01100,77
3MA33Hladík PavelHvězda Pardubice9600:16:2396,19
4MA44Bartoš DaliborLIAZ Jablonec nad Nisou7500:16:2595,82
5MA55Fliedr TomášF-BIKE klub Sádek7600:16:3793,25
6MA66Růžek MichalHvězda Pardubice9900:16:4292,31
7MA77Halbrštát TomášHvězda Pardubice9500:17:0687,14
8MA88Jančík BořekSVARTES Hořice6400:17:2782,79
9MA99Mocek TomášAC Pardubice7900:17:3581,17
10MA1010Heller TomášHradec Králové8100:18:0475,14
11MA1111Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM5900:18:3369,22
12MA1312Fliedr JiříF-BIKE klub Sádek8000:19:0861,94
13MA1413Novák PavelKRB Chrudim8100:19:1261,15
14MA1514Lášek JosefIOS Hradec Králové6900:19:1859,87
15MA1615Belobrad IvanŽamberk6600:19:2059,36
16MA1716Zeman Danielwww.zdraveusmevy.cz8300:19:3656,03
17MA1817Mynář MarianBěh pro Keňu8800:19:3656,03
18MA1918Dubský MarekPardubice9100:19:4055,29
19MA2019Marhold PetrChoceň7800:20:0550,11
20MA2120Firkušný MartinSmiřice8200:20:1847,45
21MA2321Schwarz JosefSK Chotěboř5500:20:4342,16
22MA2722Podzimek LukášSezemice7900:21:1435,84
23MA2823Hruban JanČeská Třebová6600:21:1535,52
24MA2924Spilko ZdeněkBJB Vysoké Mýto6400:21:2633,25
25MA3025Novák JakubPřelouč8300:21:4828,82
26MA3126Kraus VáclavCyklokraus Přelouč6400:21:4928,60
27MA3227Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:21:4928,55
28MA3428Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:22:1124,01
29MA3629Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:22:2421,18
30MA3730Marhold LubošHorní Jelení7700:22:3519,05
31MA3831Ryzner JanCyklokraus Přelouč5900:22:4117,79
32MA3932Bílý ZdeněkHvězda Pardubice5900:22:5215,37
33MA4133Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:24:063,00
34MA4234Šmaha RadekPardubice8000:24:303,00
35MA4335Vilhelm VáclavPřívrat5100:24:303,00
36MA4436Slovák MartinOsek nad Bečvou7800:24:533,00
37MA4737Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:26:393,00
38MA4838Moník MilanSmiřice6900:26:513,00
39MA5239Krátký JosefHvězda Pardubice6500:29:543,00
40MA5440Doleček FrantišekAtletika Stará Boleslav4300:31:443,00
41MA5541Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:32:013,00

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1244Kozáková DenisaHvězda Pardubice7900:18:46113,06
2ZA2245Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:20:3994,25
3ZA2446Hronová MarkétaCzech Tri K. Team9000:20:4992,69
4ZA2547Schauerová LenkaAtletika Polička8800:20:5192,38
5ZA2648Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:20:5292,11
6ZA3349Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:22:1079,18
7ZA3550Schwaningerová PetraRockMachine-Cyklomax8200:22:1678,17
8ZA4051Horáková EvaPardubice7500:23:4863,00
9ZA4552Spilková GabrielaBJB Vysoké Mýto7200:25:0350,56
10ZA4653Hellerová HanaHradec Králové6100:26:2436,94
11ZA4954Šternerová HanaHradec Králové6300:26:5931,21
12ZA5055Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:27:1229,10
13ZA5156Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:29:0110,92
14ZA5357Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:30:173,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód