Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Svinnský ISCAREX kros

15.7.2016, pátek

Propozice závodu

  • název závodu: Svinnský ISCAREX kros
  • datum konání: 15.7.2016
  • zobrazeno již 1340x
  • místo konání: Obec Svinná (u České Třebové) - Šimůnkovo
  • GPS: 49.8978539N, 16.3949147E
  • pořadatel: Iscarex, s.r.o.

Sociální sítě

Místo konání

obec Svinná (u České Třebové) - Šimůnkovo
17:00 hodin - první dětská kategorie 60 - 2 700 m
19:00 hodin - hlavní závod - 5 400 m (6x 900 m)

Přihlášky

online registrace již byla ukončena. Další možnost registrace je již pouze v den závodu od 16:00 do 18:30 hodin v místě startu, nejpozději 30 minut před startem kategorie

Startovné

dospělí a dorost (trať 5 400 m):

  • 100 Kč při přihlášení do 12.7.2016 (v ceně startovní číslo se jménem a občerstvení po závodě)
  • 150 Kč na místě (v ceně občerstvení po závodě)

ostatní:

  • 50 Kč při přihlášení do 10.7.2016 (v ceně startovní číslo se jménem a občerstvení po závodě)
  • 60 Kč na místě (v ceně občerstvení po závodě)

Popis tratě

délka: 5,4 km a méně
povrch: terén

Vyhlášené kategorie

Chlapci a devcata 2009 a mladší 60 m
Nejmladší žáci a žákyne I 2007-2008 200 m
Nejmladší žáci a žákyne II 2005-2006 450 m
Mladší žáci a žákyne 2003-2004 900 m
Starší žáci a žákyne 2001-2002 1800 m
Dorostenci a dorostenky 1999-2000 5 400 m
Juniori a juniorky 1997-1998 5 400 m
Ženy - A 1982-1996 5 400 m
Ženy - B 1972-1981 5 400 m
Ženy - C 1962-1971 5 400 m
Ženy - D 1961 a starší 5 400 m
Muži - A 1977-1996 5 400 m
Muži - B 1967-1976 5 400 m
Muži - C 1957-1966 5 400 m
Muži - D 1947-1956 5 400 m
Muži - E 1946 a starší 5 400 m

Ceny pro vítěze

ceny dle možnosti pořadatele

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Kontakt na pořadatele

Jan Šimůnek
tel. 603 513 707

Internetové stránky

/svinnsky-iscarex-kros

E-mailová adresa

team@iscarex.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 7 let (trať 0,06 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C244Pirkl VítISCAREX Junior team ČT1000:00:13-
2C25108Kyncl JakubČeská Třebová0900:00:14-
3C2752Lipenský PetrDolní Dobrouč1100:00:14-
4C28105Jursa Adamneregistrován1000:00:15-
5C210119Neumann Lukášneregistrován0900:00:15-
6C21262Miláček LadislavSvinná0900:00:15-
7C215101Ducháček MatějSokol Řetová1100:00:16-
8C218121Kvapil AdamPeak Sport Litomyšl1100:00:17-
9C221102Kouba RadimRybník1100:00:19-
10C222120Lengál ŠtěpánMŠ Vinohrady1200:00:22-
11C223107Válek VítSvinná1300:00:28-
12C22469Pirkl MatyášLetohrad1300:00:31-
13C225113Svatý JakubSvinná1300:00:33-
14C226115Vágner Davidneregistrován1300:00:34-
15C227116Vágner Janneregistrován1500:00:35-
Děvčata 7 let (trať 0,06 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D21110Zelinková VeronikaČeská Třebová0900:00:12-
2D22103Koubová ElenISCAREX Junior team ČT0900:00:13-
3D2378Valášková AnnaSK Blansko Dvorská0900:00:13-
4D26109Červinková KateřinaČeská Třebová0900:00:14-
5D2932Marholdová NikolaChoceň1000:00:15-
6D21170Pirklová PatricieLetohrad0900:00:15-
7D21360Svatá DominikaSvinná1100:00:16-
8D214112Dvořáčková ViktorkaPraha0900:00:16-
9D21585Bartošová VeronikaDolní Újezd1100:00:16-
10D21729Němcová NatálieLitomyšl1100:00:17-
11D21965Válková VendulaSvinná1100:00:18-
12D220106Fišerová VendulaSvinná1100:00:19-
Nejmladší žáci I (trať 0,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1130Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl0700:00:57109,60
2M13100Stránský JakubSokol Řetová0700:01:0295,80
3M1417Kumpošt RadovanISCAREX Junior team ČT0800:01:0294,60
4M16104Machač PatrikValašské Meziříčí0700:01:0585,40
5M1899Ducháček VíťaSokol Řetová0800:01:0874,97
6M1957Moskva VojtěchPasivity Žamberk0800:01:0971,50
7M11033Marhold JanChoceň0800:01:1066,48
8M11194Maršálek LukášČeská Třebová0800:01:2420,12
Nejmladší žákyně I (trať 0,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1288Chlupáčová AnežkaSokol Hradec Králové0700:01:00109,19
2Z1586Vetchá RozálieISCAREX Junior team ČT0700:01:0498,08
3Z1779Petrová ŠtěpánkaISCAREX Junior team ČT0700:01:0692,73
Nejmladší žáci II (trať 0,45 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M21117Barvínek DanielAtletika Žamberk0600:01:46119,56
2M2696Hovorka JakubAtletika Žamberk0600:02:0980,44
Nejmladší žákyně II (trať 0,45 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2290Hamplová TerezaISCAREX Junior team ČT0500:01:48107,58
2Z2356Moskvová AgátaKB Letohrad0500:01:5398,38
3Z2416Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team ČT0500:01:5694,04
4Z25124Klementová LuisaActivity Lanškroun0600:02:0281,85
5Z27122Šilarová LucieActivity Lanškroun0500:02:1068,47
6Z28111Dvořáčková KateřinaPraha0500:02:1264,51
7Z2959Lipenská LucieDolní Dobrouč0600:02:2443,72
8Z21095Maršálková DenisaČeská Třebová0500:02:3720,14
Mladší žáci (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3167Vebr DominikIscarex junior team Česká Třebová0300:03:16107,68
2M3353Gregor JanSpartak Letohrad0400:03:2797,40
3M3512Jadrný TomášISCAREX Junior team ČT0400:03:2994,92
4M36126Šimůnek JanISCAREX Junior team ČT0300:03:3490,04
5M389Vacek MichalISCAREX Junior team ČT0400:03:4678,85
6M3987Vetchý KryštofISCAREX Junior team ČT0400:03:4678,39
7M31028Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:03:5767,71
Mladší žákyně (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3218Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:03:26105,78
2Z34125Červená EliškaDukla Polička0400:03:28103,46
3Z3798Hovorková KarolínaAtletika Žamberk0300:03:4190,76
4Z31197Kotyzová SáraATLETIKA Žamberk0300:04:1162,86
Starší žáci (trať 1,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4437Vacek LukášDlouhá Třebová0200:10:30100,00
Starší žákyně (trať 1,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4193Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:07:56115,11
2Z42123Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:08:23104,87
3Z4384Derková MartinaActivity Lanškroun0100:09:2780,02
4Z4527Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:10:3354,13
Dorostenci (trať 5,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M53539Holubář PatrikFbk orlicko-třebovsko0000:25:01122,06
2M57830Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl0700:31:1377,94
Dorostenky (trať 5,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z584136Matyášová EliškaOrel Dolní Dobrouč9900:32:44118,03
2Z59342Belobradová KarolínaPasivity Žamberk9900:39:1381,97
Junioři 18-19 let (trať 5,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ7135Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:20:53112,34
2MJ25147Mandys MichalČVK Praha9800:23:3887,66
Juniorky 18-19 let (trať 5,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ34145Kalousová TerezaÚstí nad Orlicí9800:24:42117,17
2ZJ71131Poslušná Michaelaneregistrována9800:29:2082,83
Muži A 20-39 let (trať 5,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA177Kovář JáchymTJ Dukla Praha9600:18:35107,40
2MA282Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:18:51104,62
3MA4141Kubíček JanJiskra Litomyšl8700:20:2787,98
4MA572Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:20:3287,16
5MA8143Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:21:2478,11
6MA944Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:21:4175,23
7MA1224Krunčík PavelSK Týniště nad Orlicí8500:21:4674,25
8MA1347Heller TomášHradec Králové8100:22:0870,52
9MA15156Jureček MichalISCAREX Česká Třebová9600:22:3066,67
10MA16157Živný Marek3D Fitnes race team9100:22:4264,61
11MA19151Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:23:0061,60
12MA24129Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:23:3455,58
13MA26140Beneš MichalRUNSPORT8300:23:4154,48
14MA32161Moravec Filip3D Fitness Race Team8800:24:2147,51
15MA3334Marhold PetrChoceň7800:24:2546,92
16MA41133Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:26:0829,04
17MA44152Švec MartinVK Choceň8700:26:1827,29
18MA4876Pecháček JanSvinná9000:27:0119,90
19MA53138Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:27:2415,99
20MA57139Novák PetrHSK7700:27:3514,01
21MA66114Vebr MichalČeská Třebová7800:28:453,00
22MA74155Cink PetrMoravská Třebová7900:30:103,00
23MA8058Dařílek MichalLanškroun7800:31:223,00
24MA8283Němec RadekLitomyšl7700:32:063,00
25MA85162Strejček JiříPraha 108300:32:503,00
Muži B 40-49 let (trať 5,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB35Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:18:56117,59
2MB68Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:20:36101,49
3MB1711Jadrný LubomírISCAREX Česká Třebová7300:22:4480,92
4MB2014Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:23:1875,54
5MB21134Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:23:2374,60
6MB2249Bureš MartinČeská Třebová7400:23:2474,54
7MB2354Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:23:3173,31
8MB30146Borovec AlexandrChoceň7600:24:0867,45
9MB3155Moskva RomanPasivity Žamberk7500:24:1766,00
10MB38142Stečínský MartinOpatov7500:25:3952,76
11MB4591Hampl AloisOstrov7000:26:2545,49
12MB46158Jirčík Miroslav3D FITNESS Race Team7600:26:3743,56
13MB4938Kolda JiříOpatov7300:27:0538,99
14MB5164Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:27:1137,99
15MB6026Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:27:5031,82
16MB6351Lipenský JiříDolní Dobrouč7400:28:3225,00
17MB733Pirkl JaroslavČeská Třebová7600:30:099,37
Muži C 50-59 let (trať 5,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1080Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:21:41102,43
2MC111Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:21:46101,73
3MC1466Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM5900:22:2595,84
4MC1823Scheuer JanActivity Lanškroun6600:22:5091,99
5MC2741Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:24:0580,63
6MC2821Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:24:0680,49
7MC37144Hruban JanČeská Třebová6600:25:3067,69
8MC47132Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:26:5654,64
9MC5574Kobliha MilanLRS Vyškov5700:27:2849,78
10MC7240Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:29:5827,01
Muži D 60-69 let (trať 5,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD43137Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:26:17108,09
2MD5036Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:27:08101,94
3MD67154Červ MiloslavAtletika Polička5000:28:4689,97
4MD75148Vilhelm VáclavPřívrat5100:30:2677,85
5MD8389Šponar JosefOB Žamberk4700:32:3362,36
Muži E 70 let a starší (trať 5,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME6168Leszkow PetrMK HLINSKO4400:28:15122,19
2ME8945Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:35:1877,81
-ME-13Rossi OttoISCAREX Česká Třebová43DNF-
Ženy A 20-34 let (trať 5,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA5450Schwaningerová PetraRock Machine Cyklomax8200:27:26103,59
2ZA5635Marholdová LucieChoceň8300:27:33102,73
3ZA6963Miláčková VeronikaSvinná8200:28:4993,68
4ZA77159Suchancová Vladimíraneregistrována8600:31:1276,63
5ZA8646Petrová MagdalenaMoravská Třebová8200:32:5364,48
6ZA87153Krejčí BarboraBoršov9000:34:2253,85
Ženy B 35-44 let (trať 5,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2915Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:24:07109,81
2ZB39160Lauterbachová LucieLíšnice8100:25:5395,85
3ZB40130Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7600:26:0494,34
4ZB42118Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:26:1093,58
5ZB5261Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:27:1984,56
6ZB5871Pirklová KateřinaLetohrad7600:27:3682,31
7ZB59127Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:27:4980,55
8ZB626Hrušková DarinaISCAREX Česká Třebová7500:28:1976,64
9ZB6481Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:28:3474,60
10ZB652Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:28:3874,20
11ZB8192Hamplová HanaOstrov7300:31:2552,20
12ZB9025Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:35:2620,48
Ženy C 45-54 let (trať 5,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC367Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:25:28121,99
2ZC70149Jirásková EvaLanškroun6400:29:0496,85
3ZC7910Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:31:1881,17
4ZC9422Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:41:2110,92
Ženy D 55 let a starší (trať 5,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD6873Dvořáková EvaBiatlon Prostějov5500:28:48116,41
2ZD7648Hellerová HanaHradec Králové6100:30:53103,11
3ZD8820Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:34:2680,48
4ZD9119Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:35:4272,41
5ZD92150Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:39:1349,95
Trať 0,06 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D21110Zelinková VeronikaČeská Třebová0900:00:12-
2D22103Koubová ElenISCAREX Junior team ČT0900:00:13-
3D2378Valášková AnnaSK Blansko Dvorská0900:00:13-
1C244Pirkl VítISCAREX Junior team ČT1000:00:13-
2C25108Kyncl JakubČeská Třebová0900:00:14-
4D26109Červinková KateřinaČeská Třebová0900:00:14-
3C2752Lipenský PetrDolní Dobrouč1100:00:14-
4C28105Jursa Adamneregistrován1000:00:15-
5D2932Marholdová NikolaChoceň1000:00:15-
5C210119Neumann Lukášneregistrován0900:00:15-
6D21170Pirklová PatricieLetohrad0900:00:15-
6C21262Miláček LadislavSvinná0900:00:15-
7D21360Svatá DominikaSvinná1100:00:16-
8D214112Dvořáčková ViktorkaPraha0900:00:16-
7C215101Ducháček MatějSokol Řetová1100:00:16-
9D21585Bartošová VeronikaDolní Újezd1100:00:16-
10D21729Němcová NatálieLitomyšl1100:00:17-
8C218121Kvapil AdamPeak Sport Litomyšl1100:00:17-
11D21965Válková VendulaSvinná1100:00:18-
12D220106Fišerová VendulaSvinná1100:00:19-
9C221102Kouba RadimRybník1100:00:19-
10C222120Lengál ŠtěpánMŠ Vinohrady1200:00:22-
11C223107Válek VítSvinná1300:00:28-
12C22469Pirkl MatyášLetohrad1300:00:31-
13C225113Svatý JakubSvinná1300:00:33-
14C226115Vágner Davidneregistrován1300:00:34-
15C227116Vágner Janneregistrován1500:00:35-
Trať 0,2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1130Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl0700:00:57109,60
1Z1288Chlupáčová AnežkaSokol Hradec Králové0700:01:00109,19
2M13100Stránský JakubSokol Řetová0700:01:0295,80
3M1417Kumpošt RadovanISCAREX Junior team ČT0800:01:0294,60
2Z1586Vetchá RozálieISCAREX Junior team ČT0700:01:0498,08
4M16104Machač PatrikValašské Meziříčí0700:01:0585,40
3Z1779Petrová ŠtěpánkaISCAREX Junior team ČT0700:01:0692,73
5M1899Ducháček VíťaSokol Řetová0800:01:0874,97
6M1957Moskva VojtěchPasivity Žamberk0800:01:0971,50
7M11033Marhold JanChoceň0800:01:1066,48
8M11194Maršálek LukášČeská Třebová0800:01:2420,12
Trať 0,45 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M21117Barvínek DanielAtletika Žamberk0600:01:46119,56
1Z2290Hamplová TerezaISCAREX Junior team ČT0500:01:48107,58
2Z2356Moskvová AgátaKB Letohrad0500:01:5398,38
3Z2416Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team ČT0500:01:5694,04
4Z25124Klementová LuisaActivity Lanškroun0600:02:0281,85
2M2696Hovorka JakubAtletika Žamberk0600:02:0980,44
5Z27122Šilarová LucieActivity Lanškroun0500:02:1068,47
6Z28111Dvořáčková KateřinaPraha0500:02:1264,51
7Z2959Lipenská LucieDolní Dobrouč0600:02:2443,72
8Z21095Maršálková DenisaČeská Třebová0500:02:3720,14
Trať 0,9 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3167Vebr DominikIscarex junior team Česká Třebová0300:03:16107,68
1Z3218Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:03:26105,78
2M3353Gregor JanSpartak Letohrad0400:03:2797,40
2Z34125Červená EliškaDukla Polička0400:03:28103,46
3M3512Jadrný TomášISCAREX Junior team ČT0400:03:2994,92
4M36126Šimůnek JanISCAREX Junior team ČT0300:03:3490,04
3Z3798Hovorková KarolínaAtletika Žamberk0300:03:4190,76
5M389Vacek MichalISCAREX Junior team ČT0400:03:4678,85
6M3987Vetchý KryštofISCAREX Junior team ČT0400:03:4678,39
7M31028Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:03:5767,71
4Z31197Kotyzová SáraATLETIKA Žamberk0300:04:1162,86
Trať 1,8 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4193Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:07:56115,11
2Z42123Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:08:23104,87
3Z4384Derková MartinaActivity Lanškroun0100:09:2780,02
1M4437Vacek LukášDlouhá Třebová0200:10:30100,00
4Z4527Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:10:3354,13
Trať 5,4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA177Kovář JáchymTJ Dukla Praha9600:18:35107,40
2MA282Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:18:51104,62
1MB35Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:18:56117,59
3MA4141Kubíček JanJiskra Litomyšl8700:20:2787,98
4MA572Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:20:3287,16
2MB68Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:20:36101,49
1MJ7135Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:20:53112,34
5MA8143Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:21:2478,11
6MA944Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:21:4175,23
1MC1080Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:21:41102,43
2MC111Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:21:46101,73
7MA1224Krunčík PavelSK Týniště nad Orlicí8500:21:4674,25
8MA1347Heller TomášHradec Králové8100:22:0870,52
3MC1466Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM5900:22:2595,84
9MA15156Jureček MichalISCAREX Česká Třebová9600:22:3066,67
10MA16157Živný Marek3D Fitnes race team9100:22:4264,61
3MB1711Jadrný LubomírISCAREX Česká Třebová7300:22:4480,92
4MC1823Scheuer JanActivity Lanškroun6600:22:5091,99
11MA19151Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:23:0061,60
4MB2014Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:23:1875,54
5MB21134Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:23:2374,60
6MB2249Bureš MartinČeská Třebová7400:23:2474,54
7MB2354Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:23:3173,31
12MA24129Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:23:3455,58
2MJ25147Mandys MichalČVK Praha9800:23:3887,66
13MA26140Beneš MichalRUNSPORT8300:23:4154,48
5MC2741Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:24:0580,63
6MC2821Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:24:0680,49
1ZB2915Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:24:07109,81
8MB30146Borovec AlexandrChoceň7600:24:0867,45
9MB3155Moskva RomanPasivity Žamberk7500:24:1766,00
14MA32161Moravec Filip3D Fitness Race Team8800:24:2147,51
15MA3334Marhold PetrChoceň7800:24:2546,92
1ZJ34145Kalousová TerezaÚstí nad Orlicí9800:24:42117,17
1M53539Holubář PatrikFbk orlicko-třebovsko0000:25:01122,06
1ZC367Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:25:28121,99
7MC37144Hruban JanČeská Třebová6600:25:3067,69
10MB38142Stečínský MartinOpatov7500:25:3952,76
2ZB39160Lauterbachová LucieLíšnice8100:25:5395,85
3ZB40130Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7600:26:0494,34
16MA41133Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:26:0829,04
4ZB42118Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:26:1093,58
1MD43137Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:26:17108,09
17MA44152Švec MartinVK Choceň8700:26:1827,29
11MB4591Hampl AloisOstrov7000:26:2545,49
12MB46158Jirčík Miroslav3D FITNESS Race Team7600:26:3743,56
8MC47132Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:26:5654,64
18MA4876Pecháček JanSvinná9000:27:0119,90
13MB4938Kolda JiříOpatov7300:27:0538,99
2MD5036Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:27:08101,94
14MB5164Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:27:1137,99
5ZB5261Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:27:1984,56
19MA53138Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:27:2415,99
1ZA5450Schwaningerová PetraRock Machine Cyklomax8200:27:26103,59
9MC5574Kobliha MilanLRS Vyškov5700:27:2849,78
2ZA5635Marholdová LucieChoceň8300:27:33102,73
20MA57139Novák PetrHSK7700:27:3514,01
6ZB5871Pirklová KateřinaLetohrad7600:27:3682,31
7ZB59127Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:27:4980,55
15MB6026Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:27:5031,82
1ME6168Leszkow PetrMK HLINSKO4400:28:15122,19
8ZB626Hrušková DarinaISCAREX Česká Třebová7500:28:1976,64
16MB6351Lipenský JiříDolní Dobrouč7400:28:3225,00
9ZB6481Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:28:3474,60
10ZB652Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:28:3874,20
21MA66114Vebr MichalČeská Třebová7800:28:453,00
3MD67154Červ MiloslavAtletika Polička5000:28:4689,97
1ZD6873Dvořáková EvaBiatlon Prostějov5500:28:48116,41
3ZA6963Miláčková VeronikaSvinná8200:28:4993,68
2ZC70149Jirásková EvaLanškroun6400:29:0496,85
2ZJ71131Poslušná Michaelaneregistrována9800:29:2082,83
10MC7240Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:29:5827,01
17MB733Pirkl JaroslavČeská Třebová7600:30:099,37
22MA74155Cink PetrMoravská Třebová7900:30:103,00
4MD75148Vilhelm VáclavPřívrat5100:30:2677,85
2ZD7648Hellerová HanaHradec Králové6100:30:53103,11
4ZA77159Suchancová Vladimíraneregistrována8600:31:1276,63
2M57830Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl0700:31:1377,94
3ZC7910Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:31:1881,17
23MA8058Dařílek MichalLanškroun7800:31:223,00
11ZB8192Hamplová HanaOstrov7300:31:2552,20
24MA8283Němec RadekLitomyšl7700:32:063,00
5MD8389Šponar JosefOB Žamberk4700:32:3362,36
1Z584136Matyášová EliškaOrel Dolní Dobrouč9900:32:44118,03
25MA85162Strejček JiříPraha 108300:32:503,00
5ZA8646Petrová MagdalenaMoravská Třebová8200:32:5364,48
6ZA87153Krejčí BarboraBoršov9000:34:2253,85
3ZD8820Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:34:2680,48
2ME8945Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:35:1877,81
12ZB9025Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:35:2620,48
4ZD9119Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:35:4272,41
5ZD92150Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:39:1349,95
2Z59342Belobradová KarolínaPasivity Žamberk9900:39:1381,97
4ZC9422Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:41:2110,92
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA177Kovář JáchymTJ Dukla Praha9600:18:35102,20
2MA282Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:18:5199,35
3MB35Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:18:5698,45
4MA4141Kubíček JanJiskra Litomyšl8700:20:2782,26
5MA572Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:20:3281,42
6MB68Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:20:3680,66
7MJ7135Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:20:5377,61
8MA8143Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:21:2472,12
9MA944Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:21:4169,17
10MC1080Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:21:4169,06
11MC111Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:21:4668,25
12MA1224Krunčík PavelSK Týniště nad Orlicí8500:21:4668,16
13MA1347Heller TomášHradec Králové8100:22:0864,33
14MC1466Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM5900:22:2561,37
15MA15156Jureček MichalISCAREX Česká Třebová9600:22:3060,38
16MA16157Živný Marek3D Fitnes race team9100:22:4258,26
17MB1711Jadrný LubomírISCAREX Česká Třebová7300:22:4457,93
18MC1823Scheuer JanActivity Lanškroun6600:22:5056,87
19MA19151Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:23:0055,17
20MB2014Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:23:1851,99
21MB21134Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:23:2350,94
22MB2249Bureš MartinČeská Třebová7400:23:2450,88
23MB2354Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:23:3149,52
24MA24129Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:23:3448,99
25MJ25147Mandys MichalČVK Praha9800:23:3848,36
26MA26140Beneš MichalRUNSPORT8300:23:4147,86
27MC2741Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:24:0543,58
28MC2821Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:24:0643,43
29MB30146Borovec AlexandrChoceň7600:24:0843,04
30MB3155Moskva RomanPasivity Žamberk7500:24:1741,44
31MA32161Moravec Filip3D Fitness Race Team8800:24:2140,70
32MA3334Marhold PetrChoceň7800:24:2540,09
33M53539Holubář PatrikFbk orlicko-třebovsko0000:25:0133,61
34MC37144Hruban JanČeská Třebová6600:25:3028,46
35MB38142Stečínský MartinOpatov7500:25:3926,82
36MA41133Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:26:0821,73
37MD43137Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:26:1720,07
38MA44152Švec MartinVK Choceň8700:26:1819,94
39MB4591Hampl AloisOstrov7000:26:2518,78
40MB46158Jirčík Miroslav3D FITNESS Race Team7600:26:3716,65
41MC47132Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:26:5613,21
42MA4876Pecháček JanSvinná9000:27:0112,35
43MB4938Kolda JiříOpatov7300:27:0511,60
44MD5036Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:27:0811,10
45MB5164Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:27:1110,49
46MA53138Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:27:248,33
47MC5574Kobliha MilanLRS Vyškov5700:27:287,52
48MA57139Novák PetrHSK7700:27:356,30
49MB6026Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:27:503,68
50ME6168Leszkow PetrMK HLINSKO4400:28:153,00
51MB6351Lipenský JiříDolní Dobrouč7400:28:323,00
52MA66114Vebr MichalČeská Třebová7800:28:453,00
53MD67154Červ MiloslavAtletika Polička5000:28:463,00
54MC7240Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:29:583,00
55MB733Pirkl JaroslavČeská Třebová7600:30:093,00
56MA74155Cink PetrMoravská Třebová7900:30:103,00
57MD75148Vilhelm VáclavPřívrat5100:30:263,00
58M57830Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl0700:31:133,00
59MA8058Dařílek MichalLanškroun7800:31:223,00
60MA8283Němec RadekLitomyšl7700:32:063,00
61MD8389Šponar JosefOB Žamberk4700:32:333,00
62MA85162Strejček JiříPraha 108300:32:503,00
63ME8945Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:35:183,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2915Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:24:07105,24
2ZJ34145Kalousová TerezaÚstí nad Orlicí9800:24:42100,46
3ZC367Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:25:2894,29
4ZB39160Lauterbachová LucieLíšnice8100:25:5390,95
5ZB40130Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7600:26:0489,40
6ZB42118Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:26:1088,62
7ZB5261Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:27:1979,38
8ZA5450Schwaningerová PetraRock Machine Cyklomax8200:27:2678,45
9ZA5635Marholdová LucieChoceň8300:27:3377,48
10ZB5871Pirklová KateřinaLetohrad7600:27:3677,09
11ZB59127Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:27:4975,28
12ZB626Hrušková DarinaISCAREX Česká Třebová7500:28:1971,28
13ZB6481Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:28:3469,19
14ZB652Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:28:3868,77
15ZD6873Dvořáková EvaBiatlon Prostějov5500:28:4867,38
16ZA6963Miláčková VeronikaSvinná8200:28:4967,27
17ZC70149Jirásková EvaLanškroun6400:29:0465,24
18ZJ71131Poslušná Michaelaneregistrována9800:29:2062,99
19ZD7648Hellerová HanaHradec Králové6100:30:5350,52
20ZA77159Suchancová Vladimíraneregistrována8600:31:1248,04
21ZC7910Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:31:1847,12
22ZB8192Hamplová HanaOstrov7300:31:2546,26
23Z584136Matyášová EliškaOrel Dolní Dobrouč9900:32:4435,56
24ZA8646Petrová MagdalenaMoravská Třebová8200:32:5334,34
25ZA87153Krejčí BarboraBoršov9000:34:2222,35
26ZD8820Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:34:2621,84
27ZB9025Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:35:2613,77
28ZD9119Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:35:4211,62
29ZD92150Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:39:133,00
30Z59342Belobradová KarolínaPasivity Žamberk9900:39:133,00
31ZC9422Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:41:213,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 98%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 98%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 6 návštěvníků.
Celkové hodnocení
99%

Názory na závod

Super akce. Díky. Saša v pionýrském šátku a ohňová show neskutečné. Už se těšíme, že za rok tam s námi poběží Stefanie :-D Borci z Čermné
jampb
skvělá práce , prostě paráda 100 % díky moc a za rok naschledanou
heda.sedlackova
SUPER, SUPER, SUPER od začátku až do konce!
v.nadseny
Letošní nejlepší závod, díky pozávodnímu kulturnímu programu, pochvala nejen Honzovi, ale i všem co se podíleli na bezva zabezpečeném programu, super klobásky super pivo, je to takový bonus navíc, prošvihnul každý, kdo nezůstal, případně se nezůčastnil :) :) :) závod není jen o 1 2 3 ......
roman.sedlacek
Perfektní, moc jsem si to užil. Libor
libor.kopec

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód