Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh údolím řeky Bělé

13.8.2016, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh údolím řeky Bělé
  • datum konání: 13.8.2016
  • zobrazeno již 787x
  • místo konání: Společenské centrum Skuhrov nad Bělou
  • GPS: 50.22993N, 16.29315E
  • pořadatel: Wikov SKI Skuhrov n.Bělou a Obecní úřad Skuhrov n.Bělou

Sociální sítě

Místo konání

Společenské centrum Skuhrov nad Bělou
10: hodin

Přihlášky

na místě 8:00-9:30 hodin

Startovné

80 Kč

Popis tratě

Délka: 10 km
Silniční obrátkový běh směrem na Deštné v Orlických horách

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Bubeníček Jiří
tel. 604 236 293

Propozice pořadatele ve formátu PDF

Internetové stránky

http://ski-skuhrov.cz/

E-mailová adresa

jiri.bubenicek1@seznam.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A 20-39 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA156Kovář JáchymTJ Dukla Praha9600:32:46108,46
2MA331Leplt JiříSK Nové Město nad Metují8500:34:3697,71
3MA593Jor MartinActivity Lanškroun8700:35:1693,83
4MA725Mocek TomášAC Pardubice7900:35:3292,22
5MA879Kubíček JanTJ Jiskra Litomyšl8700:35:4790,85
6MA934Heller TomášHradec Králové8100:35:5789,82
7MA1043Rohlík VáclavAC Pardubice8000:36:1088,54
8MA1274Šimák JanHradec Králové8300:36:4884,88
9MA1360Kocurek PavelWikov Hronov8900:37:4779,08
10MA2090Veverka TomášOOB Vamberk8400:39:1170,91
11MA2158Myšák TomášMuscle bank Hradec Králové8500:39:1370,72
12MA2388Petras TomášOOB Vamberk8800:40:1065,13
13MA2837Marhold PetrChoceň7800:41:5754,72
14MA296Lorenc TomášLípa nad Orlicí7800:41:5854,65
15MA3015Týče JanŽamberk8300:42:0254,23
16MA392Rýznar TomášSkuhrov nad Bělou9300:42:5049,56
17MA4380Kopecký AlešRun4Fun Hradec Králové9500:43:3745,02
18MA5054Gajdár MichalBardejov9100:44:5237,74
19MA5252Tarant PetrSolnice8500:45:0536,46
20MA594Kolář MartinÚstí nad Labem7700:47:0125,13
21MA6024Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:47:3921,44
22MA6466Macák JiříHradec Králové8400:48:4115,36
23MA6577Fof JaromírTýniště nad Orlicí9000:48:4115,33
24MA6991Tarant StanislavSDH Kvasiny9600:50:423,61
25MA8292Kletečka PetrOdolená Voda7700:58:053,00
Muži B 40-49 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB262Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:32:57108,86
2MB457Podškubka ViktorEleven run team7300:35:1195,93
3MB645Ulich PetrMT Dobruška6800:35:1895,21
4MB1114Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:36:2588,74
5MB151Dlouhý PetrTJ Nové Město na Moravě7600:38:1478,25
6MB1696Borovec AlexandrChoceň7600:38:4874,91
7MB1713Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:39:0373,46
8MB2261Mazač JaroslavWikov Hronov6800:39:3770,20
9MB2675Dušek MilanSK Týniště nad Orlicí7600:41:2459,91
10MB2749Sláma MartinACL 130 Autocentrum Luňák6800:41:5257,16
11MB3567Pražák TomášJiskra Hylváty - kuželky7100:42:2354,14
12MB413Bečvář VladimírWikov SKI Skuhrov n.B.7400:43:1049,64
13MB4583Roleček MilanPěčín7600:44:0444,42
14MB4911Vašíček MartinMaratonstav Úpice7100:44:4140,85
15MB5595Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:45:2436,64
16MB6748Jirásko DušanSK Srch7300:49:2213,66
17MB7118Pirkl JaroslavČeská Třebová7600:50:574,42
18MB7512Grebennikov BorisRychnov nad Kněžnou7200:52:213,00
Muži C 50-59 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1487Svoboda MojmírHvězda Pardubice6600:37:57103,92
2MC1865Hudcovic TomášSK Nové Město nad Metují6500:39:0598,08
3MC1944Turbak JaroslavSebranice u Litomyšle6300:39:0598,00
4MC255Šolc VítězslavBKL Machov5700:40:5288,78
5MC3182Flegl BohumilSkibob klub Dobruška6000:42:0382,70
6MC3250Křováček JaromírLiga 100 Hradec Králové6000:42:0482,62
7MC3663Hruban JanČeská Třebová6600:42:2680,75
8MC4032Tarant JiříMasty5800:42:5878,00
9MC4230Leplt JiříPivovar Miletín6100:43:3175,12
10MC5121Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:44:5767,69
11MC5741Štěpánek VladimírRoveň Rychnov n K6000:46:3858,99
12MC6384Tarant LadislavTragéd team Letohrad6000:48:2549,76
13MC6835Pokorný JanSRK Rychnov6400:50:2239,69
14MC7040Matějiček LubošHovrch6200:50:5437,01
15MC7768Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:53:3323,26
16MC9029Holeček PetrLabe TRI Club5901:02:343,00
Muži D 60-69 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3451Bříza VladimírKRB Chrudim5100:42:20102,99
2MD3897Cejnar VáclavNordic team5100:42:45101,00
3MD4442Krsek MiroslavM. K. Luková4900:43:5096,01
4MD4617Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:44:0694,77
5MD5339Brožek RadmilKRB Chrudim5400:45:1889,18
6MD5426Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:45:2188,94
7MD5876Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:46:4982,06
8MD7464Krajč ZdeněkTrutnov5400:52:0257,82
9MD7653Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5500:53:0053,28
Muži E 70-79 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME6286Hák JaroslavSokol Studenec4600:48:19120,27
2ME7859Doležal StanislavBK Pardubice3800:55:3193,50
3ME8028Jelínek MatějČernilov4200:57:2886,23
4ME839Bielčik JindřichLichkov4000:58:1183,52
5ME9338Vorel MilanSlatiňany4001:08:1646,01
Muži F 80 let a starší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MF9472Culka VáclavNové Město nad Metují3501:17:2412,03
2MF958Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:49:413,00
Ženy A 20-34 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA4755Turbaková BarboraSebranice u Litomyšle9000:44:07103,70
2ZA4873Šimáková KláraHradec Králové8300:44:12103,36
3ZA5622Schejbalová AlenaVK Slavia Praha9300:46:3292,94
4ZA6178Učíková MichaelaŠlemyng Kostelec nad Orlicí9000:48:0785,90
5ZA7989Smutná PavlaOOB Vamberk8600:56:3348,40
6ZA8416Týčová AnnaBrno8700:58:2040,45
7ZA8846Čermáková ŠárkaLibišany8301:00:3430,51
Ženy B 35-44 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3781Lauterbachová LucieLíšnice8100:42:40128,47
2ZB667Lorencová AndreaLípa nad Orlicí7800:48:51103,61
3ZB8194Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:57:4367,92
4ZB8747Berná EvaRun4Fun Hradec Králové7601:00:3156,70
Ženy C 45-54 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC2423Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:40:12119,72
2ZC3320Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:42:10110,96
3ZC7271Jonášová ZdeňkaHradecký Spinning klub6400:51:2769,31
4ZC8610Friebelová EvaMaratonstav Úpice6201:00:1829,62
5ZC8985Machová HanaÚstí nad Orlicí6601:01:4423,20
Ženy D 55-64 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD7333Hellerová HanaHradec Králové6100:51:34120,81
2ZD8569Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:58:2796,89
Ženy E 65 let a starší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZE9119Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:02:3982,30
2ZE9227Jelínková MagdalenaČernilov4501:07:0866,71
Trať 10 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA156Kovář JáchymTJ Dukla Praha9600:32:46108,46
1MB262Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:32:57108,86
2MA331Leplt JiříSK Nové Město nad Metují8500:34:3697,71
2MB457Podškubka ViktorEleven run team7300:35:1195,93
3MA593Jor MartinActivity Lanškroun8700:35:1693,83
3MB645Ulich PetrMT Dobruška6800:35:1895,21
4MA725Mocek TomášAC Pardubice7900:35:3292,22
5MA879Kubíček JanTJ Jiskra Litomyšl8700:35:4790,85
6MA934Heller TomášHradec Králové8100:35:5789,82
7MA1043Rohlík VáclavAC Pardubice8000:36:1088,54
4MB1114Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:36:2588,74
8MA1274Šimák JanHradec Králové8300:36:4884,88
9MA1360Kocurek PavelWikov Hronov8900:37:4779,08
1MC1487Svoboda MojmírHvězda Pardubice6600:37:57103,92
5MB151Dlouhý PetrTJ Nové Město na Moravě7600:38:1478,25
6MB1696Borovec AlexandrChoceň7600:38:4874,91
7MB1713Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:39:0373,46
2MC1865Hudcovic TomášSK Nové Město nad Metují6500:39:0598,08
3MC1944Turbak JaroslavSebranice u Litomyšle6300:39:0598,00
10MA2090Veverka TomášOOB Vamberk8400:39:1170,91
11MA2158Myšák TomášMuscle bank Hradec Králové8500:39:1370,72
8MB2261Mazač JaroslavWikov Hronov6800:39:3770,20
12MA2388Petras TomášOOB Vamberk8800:40:1065,13
1ZC2423Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:40:12119,72
4MC255Šolc VítězslavBKL Machov5700:40:5288,78
9MB2675Dušek MilanSK Týniště nad Orlicí7600:41:2459,91
10MB2749Sláma MartinACL 130 Autocentrum Luňák6800:41:5257,16
13MA2837Marhold PetrChoceň7800:41:5754,72
14MA296Lorenc TomášLípa nad Orlicí7800:41:5854,65
15MA3015Týče JanŽamberk8300:42:0254,23
5MC3182Flegl BohumilSkibob klub Dobruška6000:42:0382,70
6MC3250Křováček JaromírLiga 100 Hradec Králové6000:42:0482,62
2ZC3320Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:42:10110,96
1MD3451Bříza VladimírKRB Chrudim5100:42:20102,99
11MB3567Pražák TomášJiskra Hylváty - kuželky7100:42:2354,14
7MC3663Hruban JanČeská Třebová6600:42:2680,75
1ZB3781Lauterbachová LucieLíšnice8100:42:40128,47
2MD3897Cejnar VáclavNordic team5100:42:45101,00
16MA392Rýznar TomášSkuhrov nad Bělou9300:42:5049,56
8MC4032Tarant JiříMasty5800:42:5878,00
12MB413Bečvář VladimírWikov SKI Skuhrov n.B.7400:43:1049,64
9MC4230Leplt JiříPivovar Miletín6100:43:3175,12
17MA4380Kopecký AlešRun4Fun Hradec Králové9500:43:3745,02
3MD4442Krsek MiroslavM. K. Luková4900:43:5096,01
13MB4583Roleček MilanPěčín7600:44:0444,42
4MD4617Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:44:0694,77
1ZA4755Turbaková BarboraSebranice u Litomyšle9000:44:07103,70
2ZA4873Šimáková KláraHradec Králové8300:44:12103,36
14MB4911Vašíček MartinMaratonstav Úpice7100:44:4140,85
18MA5054Gajdár MichalBardejov9100:44:5237,74
10MC5121Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:44:5767,69
19MA5252Tarant PetrSolnice8500:45:0536,46
5MD5339Brožek RadmilKRB Chrudim5400:45:1889,18
6MD5426Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:45:2188,94
15MB5595Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:45:2436,64
3ZA5622Schejbalová AlenaVK Slavia Praha9300:46:3292,94
11MC5741Štěpánek VladimírRoveň Rychnov n K6000:46:3858,99
7MD5876Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:46:4982,06
20MA594Kolář MartinÚstí nad Labem7700:47:0125,13
21MA6024Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:47:3921,44
4ZA6178Učíková MichaelaŠlemyng Kostelec nad Orlicí9000:48:0785,90
1ME6286Hák JaroslavSokol Studenec4600:48:19120,27
12MC6384Tarant LadislavTragéd team Letohrad6000:48:2549,76
22MA6466Macák JiříHradec Králové8400:48:4115,36
23MA6577Fof JaromírTýniště nad Orlicí9000:48:4115,33
2ZB667Lorencová AndreaLípa nad Orlicí7800:48:51103,61
16MB6748Jirásko DušanSK Srch7300:49:2213,66
13MC6835Pokorný JanSRK Rychnov6400:50:2239,69
24MA6991Tarant StanislavSDH Kvasiny9600:50:423,61
14MC7040Matějiček LubošHovrch6200:50:5437,01
17MB7118Pirkl JaroslavČeská Třebová7600:50:574,42
3ZC7271Jonášová ZdeňkaHradecký Spinning klub6400:51:2769,31
1ZD7333Hellerová HanaHradec Králové6100:51:34120,81
8MD7464Krajč ZdeněkTrutnov5400:52:0257,82
18MB7512Grebennikov BorisRychnov nad Kněžnou7200:52:213,00
9MD7653Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5500:53:0053,28
15MC7768Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:53:3323,26
2ME7859Doležal StanislavBK Pardubice3800:55:3193,50
5ZA7989Smutná PavlaOOB Vamberk8600:56:3348,40
3ME8028Jelínek MatějČernilov4200:57:2886,23
3ZB8194Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:57:4367,92
25MA8292Kletečka PetrOdolená Voda7700:58:053,00
4ME839Bielčik JindřichLichkov4000:58:1183,52
6ZA8416Týčová AnnaBrno8700:58:2040,45
2ZD8569Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:58:2796,89
4ZC8610Friebelová EvaMaratonstav Úpice6201:00:1829,62
4ZB8747Berná EvaRun4Fun Hradec Králové7601:00:3156,70
7ZA8846Čermáková ŠárkaLibišany8301:00:3430,51
5ZC8985Machová HanaÚstí nad Orlicí6601:01:4423,20
16MC9029Holeček PetrLabe TRI Club5901:02:343,00
1ZE9119Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:02:3982,30
2ZE9227Jelínková MagdalenaČernilov4501:07:0866,71
5ME9338Vorel MilanSlatiňany4001:08:1646,01
1MF9472Culka VáclavNové Město nad Metují3501:17:2412,03
2MF958Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:49:413,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA156Kovář JáchymTJ Dukla Praha9600:32:46104,04
2MB262Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:32:57102,91
3MA331Leplt JiříSK Nové Město nad Metují8500:34:3693,05
4MB457Podškubka ViktorEleven run team7300:35:1189,58
5MA593Jor MartinActivity Lanškroun8700:35:1689,08
6MB645Ulich PetrMT Dobruška6800:35:1888,83
7MA725Mocek TomášAC Pardubice7900:35:3287,43
8MA879Kubíček JanTJ Jiskra Litomyšl8700:35:4786,03
9MA934Heller TomášHradec Králové8100:35:5784,97
10MA1043Rohlík VáclavAC Pardubice8000:36:1083,67
11MB1114Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:36:2582,16
12MA1274Šimák JanHradec Králové8300:36:4879,93
13MA1360Kocurek PavelWikov Hronov8900:37:4773,98
14MC1487Svoboda MojmírHvězda Pardubice6600:37:5773,05
15MB151Dlouhý PetrTJ Nové Město na Moravě7600:38:1471,34
16MB1696Borovec AlexandrChoceň7600:38:4867,90
17MB1713Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:39:0366,41
18MC1865Hudcovic TomášSK Nové Město nad Metují6500:39:0566,29
19MC1944Turbak JaroslavSebranice u Litomyšle6300:39:0566,20
20MA2090Veverka TomášOOB Vamberk8400:39:1165,63
21MA2158Myšák TomášMuscle bank Hradec Králové8500:39:1365,44
22MB2261Mazač JaroslavWikov Hronov6800:39:3763,05
23MA2388Petras TomášOOB Vamberk8800:40:1059,72
24MC255Šolc VítězslavBKL Machov5700:40:5255,53
25MB2675Dušek MilanSK Týniště nad Orlicí7600:41:2452,43
26MB2749Sláma MartinACL 130 Autocentrum Luňák6800:41:5249,60
27MA2837Marhold PetrChoceň7800:41:5749,07
28MA296Lorenc TomášLípa nad Orlicí7800:41:5849,00
29MA3015Týče JanŽamberk8300:42:0248,57
30MC3182Flegl BohumilSkibob klub Dobruška6000:42:0348,49
31MC3250Křováček JaromírLiga 100 Hradec Králové6000:42:0448,39
32MD3451Bříza VladimírKRB Chrudim5100:42:2046,84
33MB3567Pražák TomášJiskra Hylváty - kuželky7100:42:2346,49
34MC3663Hruban JanČeská Třebová6600:42:2646,23
35MD3897Cejnar VáclavNordic team5100:42:4544,27
36MA392Rýznar TomášSkuhrov nad Bělou9300:42:5043,78
37MC4032Tarant JiříMasty5800:42:5843,05
38MB413Bečvář VladimírWikov SKI Skuhrov n.B.7400:43:1041,84
39MC4230Leplt JiříPivovar Miletín6100:43:3139,72
40MA4380Kopecký AlešRun4Fun Hradec Králové9500:43:3739,15
41MD4442Krsek MiroslavM. K. Luková4900:43:5037,86
42MB4583Roleček MilanPěčín7600:44:0436,47
43MD4617Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:44:0636,27
44MB4911Vašíček MartinMaratonstav Úpice7100:44:4132,78
45MA5054Gajdár MichalBardejov9100:44:5231,69
46MC5121Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:44:5731,11
47MA5252Tarant PetrSolnice8500:45:0530,38
48MD5339Brožek RadmilKRB Chrudim5400:45:1829,09
49MD5426Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:45:2128,78
50MB5595Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:45:2428,44
51MC5741Štěpánek VladimírRoveň Rychnov n K6000:46:3821,04
52MD5876Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:46:4919,94
53MA594Kolář MartinÚstí nad Labem7700:47:0118,80
54MA6024Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:47:3915,02
55ME6286Hák JaroslavSokol Studenec4600:48:1911,02
56MC6384Tarant LadislavTragéd team Letohrad6000:48:2510,36
57MA6466Macák JiříHradec Králové8400:48:418,80
58MA6577Fof JaromírTýniště nad Orlicí9000:48:418,77
59MB6748Jirásko DušanSK Srch7300:49:224,74
60MC6835Pokorný JanSRK Rychnov6400:50:223,00
61MA6991Tarant StanislavSDH Kvasiny9600:50:423,00
62MC7040Matějiček LubošHovrch6200:50:543,00
63MB7118Pirkl JaroslavČeská Třebová7600:50:573,00
64MD7464Krajč ZdeněkTrutnov5400:52:023,00
65MB7512Grebennikov BorisRychnov nad Kněžnou7200:52:213,00
66MD7653Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5500:53:003,00
67MC7768Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:53:333,00
68ME7859Doležal StanislavBK Pardubice3800:55:313,00
69ME8028Jelínek MatějČernilov4200:57:283,00
70MA8292Kletečka PetrOdolená Voda7700:58:053,00
71ME839Bielčik JindřichLichkov4000:58:113,00
72MC9029Holeček PetrLabe TRI Club5901:02:343,00
73ME9338Vorel MilanSlatiňany4001:08:163,00
74MF9472Culka VáclavNové Město nad Metují3501:17:243,00
75MF958Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:49:413,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC2423Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:40:12107,06
2ZC3320Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:42:1097,68
3ZB3781Lauterbachová LucieLíšnice8100:42:4095,26
4ZA4755Turbaková BarboraSebranice u Litomyšle9000:44:0788,28
5ZA4873Šimáková KláraHradec Králové8300:44:1287,92
6ZA5622Schejbalová AlenaVK Slavia Praha9300:46:3276,67
7ZA6178Učíková MichaelaŠlemyng Kostelec nad Orlicí9000:48:0769,08
8ZB667Lorencová AndreaLípa nad Orlicí7800:48:5165,58
9ZC7271Jonášová ZdeňkaHradecký Spinning klub6400:51:2753,10
10ZD7333Hellerová HanaHradec Králové6100:51:3452,50
11ZA7989Smutná PavlaOOB Vamberk8600:56:3328,63
12ZB8194Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:57:4322,99
13ZA8416Týčová AnnaBrno8700:58:2020,06
14ZD8569Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:58:2719,47
15ZC8610Friebelová EvaMaratonstav Úpice6201:00:1810,62
16ZB8747Berná EvaRun4Fun Hradec Králové7601:00:319,60
17ZA8846Čermáková ŠárkaLibišany8301:00:349,34
18ZC8985Machová HanaÚstí nad Orlicí6601:01:443,76
19ZE9119Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:02:393,00
20ZE9227Jelínková MagdalenaČernilov4501:07:083,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód