hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2018


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Černovírský kros

7.8.2016, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Černovírský kros
  • datum konání: 7.8.2016
  • zobrazeno již 855x
  • místo konání: Hostinec U Bobše, Černovír, Ústí nad Orlicí
  • GPS: 49.98383N, 16.43404E
  • pořadatel: Miroslav Nemšák

Sociální sítě

Místo konání

Hostinec U Bobše, Černovír, Ústí nad Orlicí
první start v 10:00 hodin
hlavní závod v 11:30 hodin

Přihlášky

na místě od 9:00 hodin

Startovné

40 Kč - dospělí
10 Kč - děti

Popis tratě

Délka: 4,77 km a méně
asfalt a polní cesty

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Miroslav Nemšák
tel. 607 558 436

Propozice pořadatele ve formátu JPG

E-mailová adresa

nemsak.miroslav@centrum.cz

Mapa konání závodu

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
5.8.2018Černovírský kros-
6.8.2017Černovírský kros151
16.8.2015Černovírský kros146
17.8.2014Černovírský kros173
18.8.2013Černovírský kros183
19.8.2012Černovírský kros185
21.8.2011Černovírský kros182
8.8.2010Černovírský kros164
9.8.2009Černovírský kros190
10.8.2008Černovírský kros149
12.8.2007Černovírský kros148
13.8.2006Černovírský kros141
14.8.2005Černovírský kros137
15.8.2004Černovírský kros53
17.8.2003Černovírský kros, 2. ročník101
24.8.20021. Černovírský kros54

Statistika závodu Černovírský kros

  • ročníků: 17
  • závodníků na všech ročnících: 2157

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Hübl Radek8816
Bielčik Jindřich4013
Jelínek Matěj4213
Šafář Jaroslav5112
Jelínková Magdalena4512
Svatoš Otakar3412
Mannlová Jana8012
Nemšáková Anna0211
Vacek Martin6911
Jirásková Eva6411
Keprtová Miloslava4810
Krupička Miroslav5310
Borková Agáta0210
Matyášová Jana6510
Nemšák Miroslav6910
Stránský Aleš6010
Borek Viktor0410
Šimůnek Jan499
Nechvíl Petr919
Borek Petr709
Červ Miloslav509
Sejkorová Lenka639
Vondra Vojtěch989
Bubeníček Jiří519
Elčkner Lukáš018
Frydrychová Eliška018
Šimůnek Jan828
Marhold Luboš778
Moravec Martin848
Frydrych Bedřich038
Ducháček Bedřich598
Brychta Jakub088
Šimůnek Jan038
Dušková Lenka808
Bogdał Paweł768
Horáček Michal758
Sadílek Ota468
Razým Jan578
Nechvílová Miroslava607
Vacarda Vladimír597
Tomíšek Jindřich397
Boháč Bonifác017
Hruša Zdeněk467
Merta Jaroslav357
Cejnarová Eliška997
Hrdinová Kateřina007
Vítek Miroslav727
Smolák Petr947
Schauerová Lenka887
Jadrný Tomáš047

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Děti 3 roky a mladší (trať 0,08 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D1147Brychtová KristýnaCerekvice nad Loučnou1300:00:01-
2D1273Petr RostislavČeská Třebová1400:00:01-
3D13118Pirkl MatyášLetohrad1300:00:01-
4D143Dufková MarieISCAREX junior team ČT1300:00:01-
5D15129Cejnarová NikolaHradec Králové1300:00:01-
6D16139Koďousek PatrikSOKOL Černovír1400:00:01-
-D1-117Hejlová EllaLetohrad13DNF-

Děti 4-5 let (trať 0,12 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D26111Lipenský PetrDolní Dobrouč1100:00:25-
2D2715Brusenbauch AlanSKI Klub Česká Třebová1100:00:25-
3D2827Razým MatyášTJ Dlouhá Třebová1100:00:27-
4D2929Němcová NatálieLitomyšl1100:00:27-
5D21038Hruška JakubTJ Dlouhá Třebová1100:00:28-
6D21144Jarošová TereziePraha1100:00:28-
7D21242Švábová LindaSOKOL Černovír1100:00:34-
8D2132Škoda JiříÚstí nad Labem1200:00:37-

Chlapci 6-7 let (trať 0,12 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2194Resler FilipRC Dětský svět Lanškroun0900:00:21-
2C22114Marhold DanielHorní Jelení0900:00:22-
3C2364Pirkl VítISCAREX Junior team ČT1000:00:22-
4C25127Hanák StanislavACTIVITY Lanškroun0900:00:24-

Děvčata 6-7 let (trať 0,12 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2475Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:00:23-

Nejmladší žáci I (trať 0,4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1457Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl0700:01:19105,80
2M1570Kumpošt RadovanISCAREX Junior team ČT0800:01:20102,07
3M11076Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:01:2492,13
4M11595Razým DanielTJ Dlouhá Třebová0800:01:3468,50

Nejmladší žákyně I (trať 0,4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1896Borková JohankaISCAREX Junior Česká Třebová0700:01:22103,39
2Z1972Petrová ŠtěpánkaISCAREX Junior team ČT0700:01:2499,03
3Z11191Lehká LucieJiskra Ústí nad Oricí0700:01:2497,58
4Z11258Steklá BarboraTJ Svitavy0800:01:2596,13
5Z11469Matějková Viktoria ElaISMAR0700:01:2888,63
6Z116100Čejková KláraISCAREX Junior team ČT0800:01:3668,32
7Z11787Hrušková AnnaTJ Dlouhá Třebová0800:01:3863,72
8Z119115Marholdová AnetaHorní Jelení0700:02:0010,28

Nejmladší žáci II (trať 0,4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2183Boháč PankrácAC Choceň0600:01:14116,10
2M2767Bureš JosefISCAREX Junior team ČT0600:01:2198,08
3M21363Prichl Tobias-0500:01:2685,82

Nejmladší žákyně II (trať 0,4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2256Hamplová TerezaISCAREX Junior team ČT0500:01:16105,33
2Z2371Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team ČT0500:01:18100,43
3Z26112Stránská RosálieStudené0500:01:2094,24
4Z218113Lipenská LucieDolní Dobrouč0600:01:4141,38

Mladší žáci (trať 0,4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M320103Vebr DominikISCAREX Junior team ČT0300:02:11107,39
2M32259Steklý FrantišekTJ Svitavy0300:02:1798,52
3M323109Potoček VojtěchTJ SOKOL Jaroměř0400:02:2094,09
4M32681Jadrný TomášISCAREX Junior team ČT0400:02:2881,37
5M327122Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:03:0034,52

Mladší žákyně (trať 0,4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z32155Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:02:15108,61
2Z32468Stránská VendulaJiskra Ústí nad Orlicí0300:02:2298,96
3Z32518Červená EliškaDukla Polička0400:02:2792,43

Starší žáci (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4185Boháč BonifácAC Choceň0100:03:24129,49
2M4484Boháč ServácBMX Choceň0200:04:1388,77
3M4579Vaculík JanŠternberk0100:04:2181,73

Starší žákyně (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z42128Hanáková KláraACTIVITY Lanškroun0200:04:05104,49
2Z43108Pourová AlžbětaTJ SOKOL Jaroměř0200:04:05104,33
3Z4699Derková MartinaACTIVITY Lanškroun0100:04:2191,19
4Z47141Matyášová JitkaOREL Dolní Dobrouč0100:04:5068,12
5Z48123Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:05:3035,68

Muži A 16-39 let (trať 4,96 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1131Hübl RadekRUN sport team8800:16:55116,46
2MA3105Vebr PatrikVencl tým Ústí nad Orlicí9800:17:58103,11
3MA4116Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:18:3296,89
4MA5148Nechvíl PetrAC Choceň9100:18:4896,02
5MA7156Buriánek Tomᚎižkovský tygři8900:19:3587,52
6MA988Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:20:0482,28
7MA12155Krunčík PavelSK Týniště nad Orlicí8500:20:2678,30
8MA1361Urban MatyášTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0000:20:55129,06
9MA14158Živný Marek3D FITNESS RACE TEAM9100:21:0770,89
10MA2293Kovář MilanBiatlon Team St.m.pod Lanštejnem7800:22:3055,88
11MA25160Beneš MichalRUN sport team8300:23:1447,92
12MA2654Kubeš Martin-7800:23:2046,84
13MA32166Švec MartinVK Choceň8700:23:5340,87
14MA40149Novák PetrHSK Hradec Králové7700:25:0927,12
15MA45132Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:25:4320,98
16MA46178Holubář PatrikFBK Orlicko-Třebovsko0000:25:5288,60
17MA48181Marhold LubošHorní Jelení7700:26:3012,48
18MA49121Matějka PetrISMAR8900:26:3711,21
19MA50174Stránský Marek-0000:26:3882,34

Muži B 40-49 let (trať 4,96 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB2173Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:17:32113,42
2MB6172Hejl RadekKrálíky7200:19:0397,28
3MB8171Bogdał PawełULKS Bystrzyca Kłodzka7600:19:4889,30
4MB10168Moskva RomanPasivity7500:20:1484,69
5MB1180Jadrný LubomírISCAREX Česká Třebová7300:20:1883,98
6MB15152Bureš MartinČeská Třebová7400:21:1174,58
7MB18182Zachař JiříSruby7200:21:4468,73
8MB21183Roleček MilanPěčín7600:22:2960,74
9MB23157Pražák TomášJiskra Hylváty ÚO-kuželky7100:22:4058,79
10MB28184Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:23:2351,17
11MB3898Borek MartinZAPPA Česká Třebová7200:24:4037,51
12MB41110Lipenský JiříDolní Dobrouč7400:25:1231,84
13MB44125Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:25:2529,53
14MB5266Pirkl JaroslavČeská Třebová7600:27:179,67

Muži C 50-59 let (trať 4,96 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC16175Hanuš PetrChládek a Tintěra, Pardubice a.s.6400:21:19112,51
2MC24169Hruban JanČeská Třebová6600:22:42100,34
3MC35161Chládek JosefOB Žamberk5900:24:1287,15
4MC36138Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:24:2285,68
5MC39135Kaška ZdeněkSK Kyšperk6400:25:0479,53

Muži D 60-69 let (trať 4,96 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD20180Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:22:21107,14
2MD27133Cejnar VáclavNordic team5100:23:2298,37
3MD30154Krsek MiroslavM. K. Luková4900:23:4994,49
4MD33151Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:24:0092,91
5MD42102Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:25:2281,11
6MD55101Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:27:4560,55
7MD60153Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:29:1248,03

Muži E 70 let a starší (trať 4,96 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME47143Leszkow PetrMK Hlinsko4400:26:03118,36
2ME59136Hruša ZdeněkJirčany4600:28:35100,70
3ME68146Jelínek MatějČernilov4200:31:2580,94
4ME69162Bielčik JindřichLichkov4000:31:3579,78
5ME76120Gaman JaroslavAvanti Havířov3500:36:5742,36
6ME77134Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:08:373,00

Ženy A 16-34 let (trať 4,96 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA17130Kalousová EliškaVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:21:34131,89
2ZA53170Leszczynska DominikaULKS Bystrzyca Kłodzka8400:27:33101,88
3ZA54163Smetanová KláraCTB Brandýs nad Orlicí9000:27:42100,80
4ZA57144Suchancová Vladimíraneregistrována8600:28:1197,32
5ZA58150Schwaningerová PetraROCK MACHIN CYKLOMAX, HK8200:28:2395,88
6ZA62142Matyášová AnežkaOREL Dolní Dobrouč9700:29:4568,11
7ZA63126Šinkovská MarkétaLetohrad9900:29:56102,57
8ZA65140Matyášová EliškaOREL Dolní Dobrouč9900:30:16100,37
9ZA66137Cejnarová EliškaTJ SOKOL Jaroměř9900:30:4697,07
10ZA73106Pourová MarkétaTJ SOKOL Jaroměř9900:34:2972,55

Ženy B 35-44 let (trať 4,96 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB29164Barvínková RomanaŽamberk7900:23:35102,01
2ZB31145Lauterbachová LucieLíšnice8100:23:5099,91
3ZB3489Lehká JanaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:24:0398,09
4ZB37119Pirklová KateřinaLetohrad7600:24:2595,01
5ZB43104Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:25:2486,75
6ZB5165Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:27:0073,32
7ZB6177Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:29:1454,57
8ZB64165Firková HelenaAtletika Žamberk8100:30:0147,99
9ZB72124Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:33:1121,41

Ženy C 45 let a starší (trať 4,96 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC19179Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:22:10122,73
2ZC5682Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:27:5177,27
3ZC67176Ehrenbergerová MartaLetohrad5700:31:12106,21
4ZC70107Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:32:3997,20
5ZC7186Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:32:4596,58
6ZC74167Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:35:5776,71
7ZC75147Jelínková MagdalenaČernilov4500:36:2873,50

Trať 0,08 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D1147Brychtová KristýnaCerekvice nad Loučnou1300:00:01-
2D1273Petr RostislavČeská Třebová1400:00:01-
3D13118Pirkl MatyášLetohrad1300:00:01-
4D143Dufková MarieISCAREX junior team ČT1300:00:01-
5D15129Cejnarová NikolaHradec Králové1300:00:01-
6D16139Koďousek PatrikSOKOL Černovír1400:00:01-

Trať 0,12 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2194Resler FilipRC Dětský svět Lanškroun0900:00:21-
2C22114Marhold DanielHorní Jelení0900:00:22-
3C2364Pirkl VítISCAREX Junior team ČT1000:00:22-
1D2475Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:00:23-
4C25127Hanák StanislavACTIVITY Lanškroun0900:00:24-
1D26111Lipenský PetrDolní Dobrouč1100:00:25-
2D2715Brusenbauch AlanSKI Klub Česká Třebová1100:00:25-
3D2827Razým MatyášTJ Dlouhá Třebová1100:00:27-
4D2929Němcová NatálieLitomyšl1100:00:27-
5D21038Hruška JakubTJ Dlouhá Třebová1100:00:28-
6D21144Jarošová TereziePraha1100:00:28-
7D21242Švábová LindaSOKOL Černovír1100:00:34-
8D2132Škoda JiříÚstí nad Labem1200:00:37-

Trať 0,4 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2183Boháč PankrácAC Choceň0600:01:14116,10
1Z2256Hamplová TerezaISCAREX Junior team ČT0500:01:16105,33
2Z2371Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team ČT0500:01:18100,43
1M1457Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl0700:01:19105,80
2M1570Kumpošt RadovanISCAREX Junior team ČT0800:01:20102,07
3Z26112Stránská RosálieStudené0500:01:2094,24
2M2767Bureš JosefISCAREX Junior team ČT0600:01:2198,08
1Z1896Borková JohankaISCAREX Junior Česká Třebová0700:01:22103,39
2Z1972Petrová ŠtěpánkaISCAREX Junior team ČT0700:01:2499,03
3M11076Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:01:2492,13
3Z11191Lehká LucieJiskra Ústí nad Oricí0700:01:2497,58
4Z11258Steklá BarboraTJ Svitavy0800:01:2596,13
3M21363Prichl Tobias-0500:01:2685,82
5Z11469Matějková Viktoria ElaISMAR0700:01:2888,63
4M11595Razým DanielTJ Dlouhá Třebová0800:01:3468,50
6Z116100Čejková KláraISCAREX Junior team ČT0800:01:3668,32
7Z11787Hrušková AnnaTJ Dlouhá Třebová0800:01:3863,72
4Z218113Lipenská LucieDolní Dobrouč0600:01:4141,38
8Z119115Marholdová AnetaHorní Jelení0700:02:0010,28
1M320103Vebr DominikISCAREX Junior team ČT0300:02:11107,39
1Z32155Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:02:15108,61
2M32259Steklý FrantišekTJ Svitavy0300:02:1798,52
3M323109Potoček VojtěchTJ SOKOL Jaroměř0400:02:2094,09
2Z32468Stránská VendulaJiskra Ústí nad Orlicí0300:02:2298,96
3Z32518Červená EliškaDukla Polička0400:02:2792,43
4M32681Jadrný TomášISCAREX Junior team ČT0400:02:2881,37
5M327122Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:03:0034,52

Trať 1 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4185Boháč BonifácAC Choceň0100:03:24129,49
1Z42128Hanáková KláraACTIVITY Lanškroun0200:04:05104,49
2Z43108Pourová AlžbětaTJ SOKOL Jaroměř0200:04:05104,33
2M4484Boháč ServácBMX Choceň0200:04:1388,77
3M4579Vaculík JanŠternberk0100:04:2181,73
3Z4699Derková MartinaACTIVITY Lanškroun0100:04:2191,19
4Z47141Matyášová JitkaOREL Dolní Dobrouč0100:04:5068,12
5Z48123Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:05:3035,68

Trať 4,96 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1131Hübl RadekRUN sport team8800:16:55116,46
1MB2173Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:17:32113,42
2MA3105Vebr PatrikVencl tým Ústí nad Orlicí9800:17:58103,11
3MA4116Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:18:3296,89
4MA5148Nechvíl PetrAC Choceň9100:18:4896,02
2MB6172Hejl RadekKrálíky7200:19:0397,28
5MA7156Buriánek Tomᚎižkovský tygři8900:19:3587,52
3MB8171Bogdał PawełULKS Bystrzyca Kłodzka7600:19:4889,30
6MA988Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:20:0482,28
4MB10168Moskva RomanPasivity7500:20:1484,69
5MB1180Jadrný LubomírISCAREX Česká Třebová7300:20:1883,98
7MA12155Krunčík PavelSK Týniště nad Orlicí8500:20:2678,30
8MA1361Urban MatyášTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0000:20:55129,06
9MA14158Živný Marek3D FITNESS RACE TEAM9100:21:0770,89
6MB15152Bureš MartinČeská Třebová7400:21:1174,58
1MC16175Hanuš PetrChládek a Tintěra, Pardubice a.s.6400:21:19112,51
1ZA17130Kalousová EliškaVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:21:34131,89
7MB18182Zachař JiříSruby7200:21:4468,73
1ZC19179Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:22:10122,73
1MD20180Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:22:21107,14
8MB21183Roleček MilanPěčín7600:22:2960,74
10MA2293Kovář MilanBiatlon Team St.m.pod Lanštejnem7800:22:3055,88
9MB23157Pražák TomášJiskra Hylváty ÚO-kuželky7100:22:4058,79
2MC24169Hruban JanČeská Třebová6600:22:42100,34
11MA25160Beneš MichalRUN sport team8300:23:1447,92
12MA2654Kubeš Martin-7800:23:2046,84
2MD27133Cejnar VáclavNordic team5100:23:2298,37
10MB28184Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:23:2351,17
1ZB29164Barvínková RomanaŽamberk7900:23:35102,01
3MD30154Krsek MiroslavM. K. Luková4900:23:4994,49
2ZB31145Lauterbachová LucieLíšnice8100:23:5099,91
13MA32166Švec MartinVK Choceň8700:23:5340,87
4MD33151Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:24:0092,91
3ZB3489Lehká JanaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:24:0398,09
3MC35161Chládek JosefOB Žamberk5900:24:1287,15
4MC36138Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:24:2285,68
4ZB37119Pirklová KateřinaLetohrad7600:24:2595,01
11MB3898Borek MartinZAPPA Česká Třebová7200:24:4037,51
5MC39135Kaška ZdeněkSK Kyšperk6400:25:0479,53
14MA40149Novák PetrHSK Hradec Králové7700:25:0927,12
12MB41110Lipenský JiříDolní Dobrouč7400:25:1231,84
5MD42102Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:25:2281,11
5ZB43104Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:25:2486,75
13MB44125Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:25:2529,53
15MA45132Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:25:4320,98
16MA46178Holubář PatrikFBK Orlicko-Třebovsko0000:25:5288,60
1ME47143Leszkow PetrMK Hlinsko4400:26:03118,36
17MA48181Marhold LubošHorní Jelení7700:26:3012,48
18MA49121Matějka PetrISMAR8900:26:3711,21
19MA50174Stránský Marek-0000:26:3882,34
6ZB5165Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:27:0073,32
14MB5266Pirkl JaroslavČeská Třebová7600:27:179,67
2ZA53170Leszczynska DominikaULKS Bystrzyca Kłodzka8400:27:33101,88
3ZA54163Smetanová KláraCTB Brandýs nad Orlicí9000:27:42100,80
6MD55101Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:27:4560,55
2ZC5682Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:27:5177,27
4ZA57144Suchancová Vladimíraneregistrována8600:28:1197,32
5ZA58150Schwaningerová PetraROCK MACHIN CYKLOMAX, HK8200:28:2395,88
2ME59136Hruša ZdeněkJirčany4600:28:35100,70
7MD60153Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:29:1248,03
7ZB6177Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:29:1454,57
6ZA62142Matyášová AnežkaOREL Dolní Dobrouč9700:29:4568,11
7ZA63126Šinkovská MarkétaLetohrad9900:29:56102,57
8ZB64165Firková HelenaAtletika Žamberk8100:30:0147,99
8ZA65140Matyášová EliškaOREL Dolní Dobrouč9900:30:16100,37
9ZA66137Cejnarová EliškaTJ SOKOL Jaroměř9900:30:4697,07
3ZC67176Ehrenbergerová MartaLetohrad5700:31:12106,21
3ME68146Jelínek MatějČernilov4200:31:2580,94
4ME69162Bielčik JindřichLichkov4000:31:3579,78
4ZC70107Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:32:3997,20
5ZC7186Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:32:4596,58
9ZB72124Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:33:1121,41
10ZA73106Pourová MarkétaTJ SOKOL Jaroměř9900:34:2972,55
6ZC74167Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:35:5776,71
7ZC75147Jelínková MagdalenaČernilov4500:36:2873,50
5ME76120Gaman JaroslavAvanti Havířov3500:36:5742,36
6ME77134Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:08:373,00

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1131Hübl RadekRUN sport team8800:16:55106,36
2MB2173Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:17:3299,30
3MA3105Vebr PatrikVencl tým Ústí nad Orlicí9800:17:5894,34
4MA4116Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:18:3287,85
5MA5148Nechvíl PetrAC Choceň9100:18:4884,80
6MB6172Hejl RadekKrálíky7200:19:0381,94
7MA7156Buriánek Tomᚎižkovský tygři8900:19:3575,83
8MB8171Bogdał PawełULKS Bystrzyca Kłodzka7600:19:4873,35
9MA988Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:20:0470,30
10MB10168Moskva RomanPasivity7500:20:1468,39
11MB1180Jadrný LubomírISCAREX Česká Třebová7300:20:1867,63
12MA12155Krunčík PavelSK Týniště nad Orlicí8500:20:2666,10
13MA1361Urban MatyášTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0000:20:5560,57
14MA14158Živný Marek3D FITNESS RACE TEAM9100:21:0758,28
15MB15152Bureš MartinČeská Třebová7400:21:1157,52
16MC16175Hanuš PetrChládek a Tintěra, Pardubice a.s.6400:21:1955,99
17MB18182Zachař JiříSruby7200:21:4451,22
18MD20180Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:22:2144,17
19MB21183Roleček MilanPěčín7600:22:2942,64
20MA2293Kovář MilanBiatlon Team St.m.pod Lanštejnem7800:22:3042,45
21MB23157Pražák TomášJiskra Hylváty ÚO-kuželky7100:22:4040,54
22MC24169Hruban JanČeská Třebová6600:22:4240,16
23MA25160Beneš MichalRUN sport team8300:23:1434,05
24MA2654Kubeš Martin-7800:23:2032,91
25MD27133Cejnar VáclavNordic team5100:23:2232,53
26MB28184Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:23:2332,34
27MD30154Krsek MiroslavM. K. Luková4900:23:4927,38
28MA32166Švec MartinVK Choceň8700:23:5326,61
29MD33151Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:24:0025,28
30MC35161Chládek JosefOB Žamberk5900:24:1222,99
31MC36138Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:24:2221,08
32MB3898Borek MartinZAPPA Česká Třebová7200:24:4017,65
33MC39135Kaška ZdeněkSK Kyšperk6400:25:0413,07
34MA40149Novák PetrHSK Hradec Králové7700:25:0912,11
35MB41110Lipenský JiříDolní Dobrouč7400:25:1211,54
36MD42102Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:25:229,63
37MB44125Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:25:259,06
38MA45132Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:25:435,63
39MA46178Holubář PatrikFBK Orlicko-Třebovsko0000:25:523,91
40ME47143Leszkow PetrMK Hlinsko4400:26:033,00
41MA48181Marhold LubošHorní Jelení7700:26:303,00
42MA49121Matějka PetrISMAR8900:26:373,00
43MA50174Stránský Marek-0000:26:383,00
44MB5266Pirkl JaroslavČeská Třebová7600:27:173,00
45MD55101Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:27:453,00
46ME59136Hruša ZdeněkJirčany4600:28:353,00
47MD60153Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:29:123,00
48ME68146Jelínek MatějČernilov4200:31:253,00
49ME69162Bielčik JindřichLichkov4000:31:353,00
50ME76120Gaman JaroslavAvanti Havířov3500:36:573,00
51ME77134Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:08:373,00

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA17130Kalousová EliškaVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:21:34107,77
2ZC19179Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:22:10102,43
3ZB29164Barvínková RomanaŽamberk7900:23:3589,80
4ZB31145Lauterbachová LucieLíšnice8100:23:5087,57
5ZB3489Lehká JanaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:24:0385,64
6ZB37119Pirklová KateřinaLetohrad7600:24:2582,37
7ZB43104Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:25:2473,61
8ZB5165Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:27:0059,35
9ZA53170Leszczynska DominikaULKS Bystrzyca Kłodzka8400:27:3354,44
10ZA54163Smetanová KláraCTB Brandýs nad Orlicí9000:27:4253,11
11ZC5682Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:27:5151,77
12ZA57144Suchancová Vladimíraneregistrována8600:28:1148,80
13ZA58150Schwaningerová PetraROCK MACHIN CYKLOMAX, HK8200:28:2347,02
14ZB6177Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:29:1439,44
15ZA62142Matyášová AnežkaOREL Dolní Dobrouč9700:29:4534,84
16ZA63126Šinkovská MarkétaLetohrad9900:29:5633,20
17ZB64165Firková HelenaAtletika Žamberk8100:30:0132,46
18ZA65140Matyášová EliškaOREL Dolní Dobrouč9900:30:1630,23
19ZA66137Cejnarová EliškaTJ SOKOL Jaroměř9900:30:4625,77
20ZC67176Ehrenbergerová MartaLetohrad5700:31:1221,91
21ZC70107Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:32:398,99
22ZC7186Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:32:458,10
23ZB72124Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:33:114,23
24ZA73106Pourová MarkétaTJ SOKOL Jaroměř9900:34:293,00
25ZC74167Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:35:573,00
26ZC75147Jelínková MagdalenaČernilov4500:36:283,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: Nehodnoceno
Zvolená trasa závodu: Nehodnoceno
Značení závodu: Nehodnoceno
Vyhlášení výsledků: Nehodnoceno
Zpracování výsledků: Nehodnoceno
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: Nehodnoceno

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
Nehodnoceno

Názory na závod

...pořád se zamýšlím nad tím,proč jsou neustále diskriminovány nejstarší ženy--tedy kategorie D a jsou sloučeny s kategorií C...proč pořadatel nesloučí muže D a E,to by byl rozruch!!!!můj zdravý selský rozum to nechápe a už vůbec nechápu pořadatele,že to může vůbec připustit...Lenka Rossi
rossile

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód