Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Hlinecký půlmaraton

28.8.2016, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Hlinecký půlmaraton
  • datum konání: 28.8.2016
  • zobrazeno již 558x
  • místo konání: Zimní stadion, Hlinsko
  • GPS: 49.76017N, 15.90945E

Sociální sítě

Místo konání

Zimní stadion, Hlinsko
11:00 hodin

Přihlášky

od 9:00 hodin

Startovné

200 Kč (předem 150 Kč)

Popis tratě

asfalt (2x 1 km v terénu)

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Josef Leszkow
Rubešova 901
Hlinsko

Internetové stránky

http://mk-hlinsko.webnode.cz/

E-mailová adresa

pepa.leszkow@seznam.cz

Mapa konání závodu

Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu Hlinecký půlmaraton

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A 39 let a mladší (trať 21,096 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9301:30:57109,21
2MA55Dubský RomanSK Přibyslav7801:35:5198,93
3MA88Malátek AntonínPardubice7701:39:1391,87
4MA2222Štorek MilanSDH Skupice7801:55:3057,71
5MA2323Jelínek JaromírKRB Chrudim7701:56:1656,10
6MA3030Bednář TomášHlinsko9702:03:47103,56
7MA3434Kunrt JaroslavČLA Trutnov0002:08:1696,44
8MA3838Voldán JanMK Hlinsko9202:12:4121,66
9MA4141Voldán MichalHlinsko9402:16:1414,21
10MA4545Kohout JakubSCVM8302:18:259,63
11MA4848Meduna JosefKRB Chrudim8302:26:333,00
Muži B 40-49 let (trať 21,096 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB22Kouřil KarelAC Vysoké Mýto7201:32:31108,05
2MB66Keclík MartinŽďár nad Sázavou7601:37:2997,74
3MB77Sláma MartinACL 130 Autocentrum Luňák HK6801:39:1194,21
4MB99Dušek MilanSK Týniště nad Orlicí7601:39:2993,59
5MB1515Coufal PatrikHospic Prachatice7501:47:4676,40
6MB1919Kyselý IvanPraha7101:52:3066,58
7MB2424Bis DaliborBullman team Chrudim7501:56:2958,32
8MB2525Mráz BořivojJaroměř7401:58:2254,41
9MB3535Kunrt JaroslavSK Týniště nad Orlicí7502:08:3333,28
Muži C 50-59 let (trať 21,096 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC33Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6401:34:00115,79
2MC1313Křováček JaromírLiga 100 Hradec Králové6001:41:56100,24
3MC1616Žák MiroslavStříbrné Hory6501:50:1483,97
4MC1818Wasserbauer PetrHlinsko6501:51:5880,58
5MC5151Krátký JosefHvězda Pardubice6502:43:483,00
Muži D 60-69 let (trať 21,096 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1111Bříza VladimírKRB Chrudim5101:40:07107,57
2MD1212Pullman MiroslavJablonec nad Nisou5001:41:29104,94
3MD1717Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5601:50:3487,49
4MD2020Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5101:53:4081,53
5MD2121Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5001:54:5179,25
6MD3636Tučný JanMK Pardubice4702:10:1149,78
7MD4040Leszkow JosefMK Hlinsko5102:13:3943,12
8MD4242Prášil HonzaSK LOB Nová Paka5602:16:2537,80
9MD4444Alexa JiříKRB Chrudim5302:17:5035,08
10MD4646Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5502:20:4529,47
11MD4747Kunrt MiroslavLiga 100 Olomouc4902:21:2728,13
Muži E 70 let a starší (trať 21,096 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME3031Leszkow PetrMK Hlinsko4402:03:47109,12
2ME3333Groh StanislavAC Vrchlabí4602:07:58102,67
3ME4343Doležal StanislavBK Pardubice3802:17:2188,20
4ME5555Vorel MilanSlatiňany4003:23:553,00
Ženy A 34 let a mladší (trať 21,096 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2828Lédlová MartinaHlinsko9402:01:25106,75
2ZA2929Šimonová BarboraSněžné8702:02:07105,63
3ZA3939Peterková VeronikaTJ Svitavy8402:13:2687,62
4ZA4949Odvárková MonikaHlinsko8302:28:0064,44
-ZA-56Svobodová PetraStudnice92DNF-
Ženy B 35 let a starší (trať 21,096 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB44Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8001:35:40120,81
2ZB1010Krátká AnnaHvězda Pardubice6901:39:45126,56
3ZB1414Klinecká JanaMK Hlinsko8101:45:25102,55
4ZB2626Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7901:59:1576,64
5ZB2727Zoulíková IvetaSkuteč8001:59:4775,64
6ZB3232Rebcová MonikaPraha 117702:07:0062,12
7ZB3737Jonášová ZdeňkaHradecký spinning klub6402:10:1873,44
8ZB5050Nádvorníková PetraHlinsko8102:28:0722,57
9ZB5252Krčilová JanaKopeček tým Hlinsko7702:46:373,00
10ZB5353Žejdlíková IvanaSokol Chrudim8002:46:523,00
11ZB5454Mrazová PetraJaroměř7302:47:433,00
Trať 21,096 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9301:30:57109,21
1MB22Kouřil KarelAC Vysoké Mýto7201:32:31108,05
1MC33Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6401:34:00115,79
1ZB44Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8001:35:40120,81
2MA55Dubský RomanSK Přibyslav7801:35:5198,93
2MB66Keclík MartinŽďár nad Sázavou7601:37:2997,74
3MB77Sláma MartinACL 130 Autocentrum Luňák HK6801:39:1194,21
3MA88Malátek AntonínPardubice7701:39:1391,87
4MB99Dušek MilanSK Týniště nad Orlicí7601:39:2993,59
2ZB1010Krátká AnnaHvězda Pardubice6901:39:45126,56
1MD1111Bříza VladimírKRB Chrudim5101:40:07107,57
2MD1212Pullman MiroslavJablonec nad Nisou5001:41:29104,94
2MC1313Křováček JaromírLiga 100 Hradec Králové6001:41:56100,24
3ZB1414Klinecká JanaMK Hlinsko8101:45:25102,55
5MB1515Coufal PatrikHospic Prachatice7501:47:4676,40
3MC1616Žák MiroslavStříbrné Hory6501:50:1483,97
3MD1717Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5601:50:3487,49
4MC1818Wasserbauer PetrHlinsko6501:51:5880,58
6MB1919Kyselý IvanPraha7101:52:3066,58
4MD2020Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5101:53:4081,53
5MD2121Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5001:54:5179,25
4MA2222Štorek MilanSDH Skupice7801:55:3057,71
5MA2323Jelínek JaromírKRB Chrudim7701:56:1656,10
7MB2424Bis DaliborBullman team Chrudim7501:56:2958,32
8MB2525Mráz BořivojJaroměř7401:58:2254,41
4ZB2626Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7901:59:1576,64
5ZB2727Zoulíková IvetaSkuteč8001:59:4775,64
1ZA2828Lédlová MartinaHlinsko9402:01:25106,75
2ZA2929Šimonová BarboraSněžné8702:02:07105,63
6MA3030Bednář TomášHlinsko9702:03:47103,56
1ME3031Leszkow PetrMK Hlinsko4402:03:47109,12
6ZB3232Rebcová MonikaPraha 117702:07:0062,12
2ME3333Groh StanislavAC Vrchlabí4602:07:58102,67
7MA3434Kunrt JaroslavČLA Trutnov0002:08:1696,44
9MB3535Kunrt JaroslavSK Týniště nad Orlicí7502:08:3333,28
6MD3636Tučný JanMK Pardubice4702:10:1149,78
7ZB3737Jonášová ZdeňkaHradecký spinning klub6402:10:1873,44
8MA3838Voldán JanMK Hlinsko9202:12:4121,66
3ZA3939Peterková VeronikaTJ Svitavy8402:13:2687,62
7MD4040Leszkow JosefMK Hlinsko5102:13:3943,12
9MA4141Voldán MichalHlinsko9402:16:1414,21
8MD4242Prášil HonzaSK LOB Nová Paka5602:16:2537,80
3ME4343Doležal StanislavBK Pardubice3802:17:2188,20
9MD4444Alexa JiříKRB Chrudim5302:17:5035,08
10MA4545Kohout JakubSCVM8302:18:259,63
10MD4646Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5502:20:4529,47
11MD4747Kunrt MiroslavLiga 100 Olomouc4902:21:2728,13
11MA4848Meduna JosefKRB Chrudim8302:26:333,00
4ZA4949Odvárková MonikaHlinsko8302:28:0064,44
8ZB5050Nádvorníková PetraHlinsko8102:28:0722,57
5MC5151Krátký JosefHvězda Pardubice6502:43:483,00
9ZB5252Krčilová JanaKopeček tým Hlinsko7702:46:373,00
10ZB5353Žejdlíková IvanaSokol Chrudim8002:46:523,00
11ZB5454Mrazová PetraJaroměř7302:47:433,00
4ME5555Vorel MilanSlatiňany4003:23:553,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9301:30:57103,33
2MB22Kouřil KarelAC Vysoké Mýto7201:32:3199,94
3MC33Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6401:34:0096,73
4MA55Dubský RomanSK Přibyslav7801:35:5192,73
5MB66Keclík MartinŽďár nad Sázavou7601:37:2989,20
6MB77Sláma MartinACL 130 Autocentrum Luňák HK6801:39:1185,52
7MA88Malátek AntonínPardubice7701:39:1385,45
8MB99Dušek MilanSK Týniště nad Orlicí7601:39:2984,88
9MD1111Bříza VladimírKRB Chrudim5101:40:0783,51
10MD1212Pullman MiroslavJablonec nad Nisou5001:41:2980,55
11MC1313Křováček JaromírLiga 100 Hradec Králové6001:41:5679,58
12MB1515Coufal PatrikHospic Prachatice7501:47:4666,96
13MC1616Žák MiroslavStříbrné Hory6501:50:1461,63
14MD1717Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5601:50:3460,91
15MC1818Wasserbauer PetrHlinsko6501:51:5857,88
16MB1919Kyselý IvanPraha7101:52:3056,73
17MD2020Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5101:53:4054,20
18MD2121Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5001:54:5151,65
19MA2222Štorek MilanSDH Skupice7801:55:3050,24
20MA2323Jelínek JaromírKRB Chrudim7701:56:1648,58
21MB2424Bis DaliborBullman team Chrudim7501:56:2948,11
22MB2525Mráz BořivojJaroměř7401:58:2244,04
23MA3030Bednář TomášHlinsko9702:03:4732,33
23ME3031Leszkow PetrMK Hlinsko4402:03:4732,33
25ME3333Groh StanislavAC Vrchlabí4602:07:5823,28
26MA3434Kunrt JaroslavČLA Trutnov0002:08:1622,63
27MB3535Kunrt JaroslavSK Týniště nad Orlicí7502:08:3322,02
28MD3636Tučný JanMK Pardubice4702:10:1118,49
29MA3838Voldán JanMK Hlinsko9202:12:4113,08
30MD4040Leszkow JosefMK Hlinsko5102:13:3910,99
31MA4141Voldán MichalHlinsko9402:16:145,41
32MD4242Prášil HonzaSK LOB Nová Paka5602:16:255,01
33ME4343Doležal StanislavBK Pardubice3802:17:213,00
34MD4444Alexa JiříKRB Chrudim5302:17:503,00
35MA4545Kohout JakubSCVM8302:18:253,00
36MD4646Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5502:20:453,00
37MD4747Kunrt MiroslavLiga 100 Olomouc4902:21:273,00
38MA4848Meduna JosefKRB Chrudim8302:26:333,00
39MC5151Krátký JosefHvězda Pardubice6502:43:483,00
40ME5555Vorel MilanSlatiňany4003:23:553,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB44Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8001:35:40109,20
2ZB1010Krátká AnnaHvězda Pardubice6901:39:45101,05
3ZB1414Klinecká JanaMK Hlinsko8101:45:2589,75
4ZB2626Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7901:59:1562,16
5ZB2727Zoulíková IvetaSkuteč8001:59:4761,10
6ZA2828Lédlová MartinaHlinsko9402:01:2557,84
7ZA2929Šimonová BarboraSněžné8702:02:0756,44
8ZB3232Rebcová MonikaPraha 117702:07:0046,70
9ZB3737Jonášová ZdeňkaHradecký spinning klub6402:10:1840,12
10ZA3939Peterková VeronikaTJ Svitavy8402:13:2633,87
11ZA4949Odvárková MonikaHlinsko8302:28:004,82
12ZB5050Nádvorníková PetraHlinsko8102:28:074,59
13ZB5252Krčilová JanaKopeček tým Hlinsko7702:46:373,00
14ZB5353Žejdlíková IvanaSokol Chrudim8002:46:523,00
15ZB5454Mrazová PetraJaroměř7302:47:433,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód