Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

5. Pekelný kilometr

31.8.2016, středa

Propozice závodu

  • název závodu: 5. Pekelný kilometr
  • datum konání: 31.8.2016
  • zobrazeno již 713x
  • místo konání: Česká Třebová, sjezdovka Peklák
  • GPS: 49.9090061N, 16.4315631E

Sociální sítě

Místo konání

Areál Peklák, Česká Třebová
první start nejmladší kategorie: 18:00 hodin
první start hlavního závodu (intervalově): 20:15 hodin

Přihlášky

na místě od 17:00 hodin

Startovné

30 Kč

Popis tratě

běh do českotřebovské sjezdovky

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jan Šimůnek ml.
tel. 739475845, 739475822

E-mailová adresa

cncvyroba@seznam.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 7 let a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2127Trávníček JanTRAFO Team0900:00:30-
2C2414Pietkiewicz ŠtěpánRybník0900:00:32-
3C263Pirkl VítISCAREX Junior team ČT1000:00:34-
4C2719Kyncl JakubČeská Třebová0900:00:35-
5C2825Škrabánek DominikSKB Česká Třebová1000:00:36-
6C21020Hanik AlexČeská Třebová1000:00:38-
7C21122Janda MatyášSokol Volejbal Česká Třebová1000:00:38-
8C21316Topinka TobiášActivity Lanškroun1000:00:42-
9C21510Kouba RadimRybník1100:00:45-
10C2165Lána Lukáš-1000:00:49-
11C2226Šmídl Jiříneregistrován1400:01:29-
12C2251Machalík Jaroslavneregistrován1300:01:36-
13C2264Vytlačil Matějneregistrován1500:01:42-
14C22730Barvínek ŠtěpánAtletika Žamberk1300:01:47-
15C22828Charrou Vincent-1400:01:52-
16C2297Fater Jáchymneregistrován1400:02:19-
17C23031Hartman Tomáš-1400:03:01-
-C2-8Vondra VojtěchActivity Lanškroun10DNF-
Děvčata 7 let a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2226Trávníčková LindaTRAFO Team0900:00:30-
2D2311Koubová ElenISCAREX Junior team ČT0900:00:32-
3D2515Preislerová Agáta NelaISCAREX Česká Třebová0900:00:34-
4D2918Gregorová AnnaMŠ Žichlínek1000:00:37-
5D21223Bartošová VeronikaMŠ Dolní Újezd1100:00:41-
6D2149Němcová NatálieLitomyšl1100:00:42-
7D21717Gregorová EliškaMŠ Žichlínek1200:00:53-
8D21829Gregorová JanaACTIVITY Lanškroun1100:00:56-
9D21912Broulíková Amálieneregistrována1200:01:04-
10D22013Broulíková Alžbětaneregistrována1200:01:06-
11D22121Jandová AnetaSokol Volejbal Česká Třebová1300:01:22-
12D2232Machalíková Viktorieneregistrována1300:01:31-
13D22424Čechalová DominikaČeská Třebová1300:01:36-
Nejmladší žáci I (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1114Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl0700:01:05-
2M1515Bryška TomášTJ Svitavy0700:01:16-
3M11831Jansa MichalHokej Česká Třebová0700:01:25-
4M11932Hanik MaximISCAREX Junior team ČT0700:01:27-
5M12130Gregora LukášActivity Lanškroun0800:01:31-
6M12216Vondra JanActivity Lanškroun0700:01:31-
7M1255Vávra JanPeklák team0700:01:33-
8M1309Sixta KarelParník0800:01:38-
9M13228Topinka AdamActivity Lanškroun0700:01:40-
Nejmladší žákyně I (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1629Steklá BarboraTJ Svitavy0800:01:18-
2Z192Borková JohankaISCAREX Junior Česká Třebová0700:01:19-
3Z1108Vetchá RozálieISCAREX Junior team ČT0700:01:21-
4Z1156Königová TerezaISCAREX Junior team ČT0800:01:24-
5Z11724Matějková Viktoria ElaISMAR0700:01:25-
6Z1201Lehká LucieJiskra Ústí nad Oricí0700:01:29-
7Z12413Čejková KláraISCAREX Junior team ČT0800:01:33-
8Z12918Broulíková AnežkaISCAREX Junior team ČT0800:01:37-
9Z13110Lánová AnetaISCAREX Česká Třebová0700:01:38-
10Z13523Hájková ZuzanaActivity Lanškroun0800:01:43-
11Z13612Hrušková AnnaTJ Dlouhá Třebová0800:01:43-
12Z1373Sucháčková KarolínaČeská Třebová0800:02:01-
Nejmladší žáci II (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2234Barvínek DanielAtletika Žamberk0600:01:13-
2M274König AntonínISCAREX Junior team ČT0500:01:19-
3M2825Zamastil AndrejAC Vysoké Mýto0500:01:19-
4M21311Bureš JosefISCAREX Junior team ČT0600:01:23-
5M21427Topinka JonášActivity Lanškroun0500:01:24-
6M22719Škop JonášISCAREX Junior team ČT0600:01:35-
6M22733Kovář RadimOB Česká Třebová0500:01:35-
8M23337Tobiáš JáchymTJ Spartak Letohard0600:01:41-
Nejmladší žákyně II (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2322Hamplová TerezaISCAREX Junior team ČT0500:01:15-
2Z2420Blaško SáraISCAREX Junior team ČT0500:01:15-
3Z21121Šilarová LucieActivity Lanškroun0500:01:21-
4Z21217Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team ČT0500:01:22-
5Z21635Moskvová AgátaKB Letohrad0500:01:25-
6Z22326Preislerová Elena MarieISCAREX Česká Třebová0600:01:31-
7Z2267Kubešová KláraLanškroun0600:01:34-
8Z23436Voleská Evelína-0600:01:41-
Mladší žáci (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M335Jadrný TomášISCAREX Junior team ČT0400:03:16-
2M3410Gregor JanKlub biatlonu Letohrad0400:03:19-
3M3713Steklý FrantišekTJ Svitavy0300:03:30-
4M3103Šimůnek JanISCAREX Junior team ČT0300:03:32-
5M3132Vacek MichalISCAREX Junior team ČT0400:04:00-
6M31417Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:04:01-
7M3154Vetchý KryštofISCAREX Junior team ČT0400:04:01-
Mladší žákyně (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3512Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:03:26-
2Z387Burešová MarkétaISCAREX Junior team ČT0400:03:31-
3Z31618Gregorová MichaelaActivity Lanškroun0400:04:02-
4Z31721Kolářová AdélaISCAREX Česká Třebová0300:04:03-
5Z3196Kubešová EliškaActivity Lanškroun0300:04:38-
Starší žáci (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4119Gregora FilipActivity Lanškroun0200:03:04-
2M4220Hai HonzaActivity Lanškroun0100:03:05-
3M4914Kovář LukášOB Loko Česká Třebová0100:03:32-
4M4121Vacek LukášISCAREX Junior team ČT0200:03:59-
5M42011Zamastil AlexAC Vysoké Mýto0200:04:38-
Starší žákyně (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z468Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:03:28-
2Z41115Kovářová JanaOB Česká Třebová0200:03:35-
3Z4189Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:04:08-
4Z42116Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:04:51-
Dorostenci (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M51768Gregora JanActivity Lanškroun0000:06:17-
2M51862Holubář PatrikFbK Orlicko-Třebovsko0000:06:26-
3M53117Kněžour JakubLoko Borohrádek9900:07:08-
Dorostenky (trať 1 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Junioři 18-19 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ661Jurco PatrikFbK OT9700:05:42-
2MJ934Pokorný DavidSOOB Spartak Rychnov n.Kn.9700:05:49-
3MJ4570Bubeníček DanielSKB Česká Třebová9700:07:35-
Juniorky 18-19 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ1026Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:05:51-
2ZJ4453Kalousová TerezaÚstí nad Orlicí9800:07:35-
Muži A 20-39 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA152Štancl DanielSport Bárt Team9500:05:08-
2MA257Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:05:16-
3MA720Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:05:42-
4MA839Pátek MichalKOB Choceň8600:05:47-
5MA1127Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:05:51-
6MA1440Novák JiříPetrovice8100:06:13-
7MA1533Růžička TomášPASIVITY Žamberk8500:06:14-
8MA1949Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:06:28-
9MA2124Škrabánek JaroslavSKB Česká Třebová8200:06:39-
10MA2248Hájek DanielSKB Česká Třebová9500:06:46-
11MA238Blovský Viktor-8800:06:47-
12MA2541Hyksa Jakub-9100:06:53-
13MA2843Beneš MichalRUNSPORT8300:06:57-
14MA3060Řemínek MatějAC Choceň8600:07:04-
15MA3265Skuček Pavel-9100:07:09-
16MA3467Nunvář Rostislav-8600:07:14-
17MA3574Vodička Stanislav-7900:07:15-
18MA3671Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:07:17-
19MA3959Švec MartinVK Choceň8700:07:23-
20MA4066Dvořáček JanTrailrun.cz7900:07:30-
21MA422Machalík StanislavČeská Třebová8000:07:33-
22MA4864Košnar FilipTrialrun.cz9100:07:42-
23MA527Pešek Miroslav-9100:07:50-
24MA5558Vebr MichalČeská Třebová7800:07:59-
Muži B 40-49 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB342Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:05:33-
2MB450Hejl RadekKrálíky7200:05:38-
3MB547Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:05:41-
4MB1228Moskva RomanPasivity Žamberk7500:06:01-
5MB1638Švadlena PavelKOB Choceň7500:06:15-
6MB2719Škop MilanZdružení zahrádkářů a chatařů Praha - Východ7600:06:57-
7MB3729Kolář RadimISCAREX Česká Třebová6900:07:21-
8MB4172Simon PetrPolička7200:07:32-
9MB439Borek MartinZAPPA Česká Třebová7200:07:34-
10MB4716Sadílek JindřichActivity Lanškroun7300:07:41-
11MB5412Pirkl JaroslavČeská Třebová7600:07:56-
12MB5673Šperka PavelSvitavy7300:08:16-
13MB5723Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:08:19-
14MB7036Moník MilanMT Smiřice6900:10:20-
Muži C 50-59 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1345Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:06:08-
2MC2055Tichý PavelAC Náchod6300:06:36-
3MC2631Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:06:55-
4MC2956Hruban JanČeská Třebová6600:07:00-
5MC3337Půlpán RomanKOB Choceň6500:07:09-
6MC6646Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:09:36-
7MC6735Pokorný JanSRK Rychnov6400:09:43-
Muži D 60-69 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD5054Kučera ZdeněkAC Náchod5500:07:47-
2MD5169Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:07:48-
3MD6330Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:09:10-
Muži E 70 let a starší (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME6015Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:08:38-
2ME7451Bielčik JindřichLichkov4000:11:28-
Ženy A 20-34 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA5314Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:07:52-
2ZA611Machalíková VeronikaČeská Třebová8400:08:46-
3ZA6563Klusoňová Iveta-9200:09:14-
4ZA7213Vytlačilová Aneta-9500:10:50-
Ženy B 35-44 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3825Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:07:22-
2ZB4932Fojtíková HanaPasivity Žamberk7900:07:44-
3ZB586Hrušková DarinaISCAREX Česká Třebová7500:08:23-
4ZB6211Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:08:58-
5ZB6422Kovářová AnnaOB Česká Třebová7500:09:11-
6ZB684Kusá MarieVorvaňky s.r.o.7800:09:45-
7ZB6921Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:09:54-
8ZB715Petrová LucieVorvaňky s.r.o.8000:10:31-
Ženy C 45-54 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC2410Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:06:52-
2ZC4644Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:07:38-
3ZC593Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:08:37-
Ženy D 55 let a starší (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD7318Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:11:09-
Trať 0,1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2127Trávníček JanTRAFO Team0900:00:30-
1D2226Trávníčková LindaTRAFO Team0900:00:30-
2D2311Koubová ElenISCAREX Junior team ČT0900:00:32-
2C2414Pietkiewicz ŠtěpánRybník0900:00:32-
3D2515Preislerová Agáta NelaISCAREX Česká Třebová0900:00:34-
3C263Pirkl VítISCAREX Junior team ČT1000:00:34-
4C2719Kyncl JakubČeská Třebová0900:00:35-
5C2825Škrabánek DominikSKB Česká Třebová1000:00:36-
4D2918Gregorová AnnaMŠ Žichlínek1000:00:37-
6C21020Hanik AlexČeská Třebová1000:00:38-
7C21122Janda MatyášSokol Volejbal Česká Třebová1000:00:38-
5D21223Bartošová VeronikaMŠ Dolní Újezd1100:00:41-
8C21316Topinka TobiášActivity Lanškroun1000:00:42-
6D2149Němcová NatálieLitomyšl1100:00:42-
9C21510Kouba RadimRybník1100:00:45-
10C2165Lána Lukáš-1000:00:49-
7D21717Gregorová EliškaMŠ Žichlínek1200:00:53-
8D21829Gregorová JanaACTIVITY Lanškroun1100:00:56-
9D21912Broulíková Amálieneregistrována1200:01:04-
10D22013Broulíková Alžbětaneregistrována1200:01:06-
11D22121Jandová AnetaSokol Volejbal Česká Třebová1300:01:22-
11C2226Šmídl Jiříneregistrován1400:01:29-
12D2232Machalíková Viktorieneregistrována1300:01:31-
13D22424Čechalová DominikaČeská Třebová1300:01:36-
12C2251Machalík Jaroslavneregistrován1300:01:36-
13C2264Vytlačil Matějneregistrován1500:01:42-
14C22730Barvínek ŠtěpánAtletika Žamberk1300:01:47-
15C22828Charrou Vincent-1400:01:52-
16C2297Fater Jáchymneregistrován1400:02:19-
17C23031Hartman Tomáš-1400:03:01-
Trať 0,25 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1114Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl0700:01:05-
1M2234Barvínek DanielAtletika Žamberk0600:01:13-
1Z2322Hamplová TerezaISCAREX Junior team ČT0500:01:15-
2Z2420Blaško SáraISCAREX Junior team ČT0500:01:15-
2M1515Bryška TomášTJ Svitavy0700:01:16-
1Z1629Steklá BarboraTJ Svitavy0800:01:18-
2M274König AntonínISCAREX Junior team ČT0500:01:19-
3M2825Zamastil AndrejAC Vysoké Mýto0500:01:19-
2Z192Borková JohankaISCAREX Junior Česká Třebová0700:01:19-
3Z1108Vetchá RozálieISCAREX Junior team ČT0700:01:21-
3Z21121Šilarová LucieActivity Lanškroun0500:01:21-
4Z21217Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team ČT0500:01:22-
4M21311Bureš JosefISCAREX Junior team ČT0600:01:23-
5M21427Topinka JonášActivity Lanškroun0500:01:24-
4Z1156Königová TerezaISCAREX Junior team ČT0800:01:24-
5Z21635Moskvová AgátaKB Letohrad0500:01:25-
5Z11724Matějková Viktoria ElaISMAR0700:01:25-
3M11831Jansa MichalHokej Česká Třebová0700:01:25-
4M11932Hanik MaximISCAREX Junior team ČT0700:01:27-
6Z1201Lehká LucieJiskra Ústí nad Oricí0700:01:29-
5M12130Gregora LukášActivity Lanškroun0800:01:31-
6M12216Vondra JanActivity Lanškroun0700:01:31-
6Z22326Preislerová Elena MarieISCAREX Česká Třebová0600:01:31-
7Z12413Čejková KláraISCAREX Junior team ČT0800:01:33-
7M1255Vávra JanPeklák team0700:01:33-
7Z2267Kubešová KláraLanškroun0600:01:34-
6M22719Škop JonášISCAREX Junior team ČT0600:01:35-
6M22733Kovář RadimOB Česká Třebová0500:01:35-
8Z12918Broulíková AnežkaISCAREX Junior team ČT0800:01:37-
8M1309Sixta KarelParník0800:01:38-
9Z13110Lánová AnetaISCAREX Česká Třebová0700:01:38-
9M13228Topinka AdamActivity Lanškroun0700:01:40-
8M23337Tobiáš JáchymTJ Spartak Letohard0600:01:41-
8Z23436Voleská Evelína-0600:01:41-
10Z13523Hájková ZuzanaActivity Lanškroun0800:01:43-
11Z13612Hrušková AnnaTJ Dlouhá Třebová0800:01:43-
12Z1373Sucháčková KarolínaČeská Třebová0800:02:01-
Trať 1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA152Štancl DanielSport Bárt Team9500:05:08-
2MA257Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:05:16-
1MB342Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:05:33-
2MB450Hejl RadekKrálíky7200:05:38-
3MB547Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:05:41-
1MJ661Jurco PatrikFbK OT9700:05:42-
3MA720Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:05:42-
4MA839Pátek MichalKOB Choceň8600:05:47-
2MJ934Pokorný DavidSOOB Spartak Rychnov n.Kn.9700:05:49-
1ZJ1026Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:05:51-
5MA1127Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:05:51-
4MB1228Moskva RomanPasivity Žamberk7500:06:01-
1MC1345Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:06:08-
6MA1440Novák JiříPetrovice8100:06:13-
7MA1533Růžička TomášPASIVITY Žamberk8500:06:14-
5MB1638Švadlena PavelKOB Choceň7500:06:15-
1M51768Gregora JanActivity Lanškroun0000:06:17-
2M51862Holubář PatrikFbK Orlicko-Třebovsko0000:06:26-
8MA1949Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:06:28-
2MC2055Tichý PavelAC Náchod6300:06:36-
9MA2124Škrabánek JaroslavSKB Česká Třebová8200:06:39-
10MA2248Hájek DanielSKB Česká Třebová9500:06:46-
11MA238Blovský Viktor-8800:06:47-
1ZC2410Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:06:52-
12MA2541Hyksa Jakub-9100:06:53-
3MC2631Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:06:55-
6MB2719Škop MilanZdružení zahrádkářů a chatařů Praha - Východ7600:06:57-
13MA2843Beneš MichalRUNSPORT8300:06:57-
4MC2956Hruban JanČeská Třebová6600:07:00-
14MA3060Řemínek MatějAC Choceň8600:07:04-
3M53117Kněžour JakubLoko Borohrádek9900:07:08-
15MA3265Skuček Pavel-9100:07:09-
5MC3337Půlpán RomanKOB Choceň6500:07:09-
16MA3467Nunvář Rostislav-8600:07:14-
17MA3574Vodička Stanislav-7900:07:15-
18MA3671Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:07:17-
7MB3729Kolář RadimISCAREX Česká Třebová6900:07:21-
1ZB3825Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:07:22-
19MA3959Švec MartinVK Choceň8700:07:23-
20MA4066Dvořáček JanTrailrun.cz7900:07:30-
8MB4172Simon PetrPolička7200:07:32-
21MA422Machalík StanislavČeská Třebová8000:07:33-
9MB439Borek MartinZAPPA Česká Třebová7200:07:34-
2ZJ4453Kalousová TerezaÚstí nad Orlicí9800:07:35-
3MJ4570Bubeníček DanielSKB Česká Třebová9700:07:35-
2ZC4644Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:07:38-
10MB4716Sadílek JindřichActivity Lanškroun7300:07:41-
22MA4864Košnar FilipTrialrun.cz9100:07:42-
2ZB4932Fojtíková HanaPasivity Žamberk7900:07:44-
1MD5054Kučera ZdeněkAC Náchod5500:07:47-
2MD5169Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:07:48-
23MA527Pešek Miroslav-9100:07:50-
1ZA5314Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:07:52-
11MB5412Pirkl JaroslavČeská Třebová7600:07:56-
24MA5558Vebr MichalČeská Třebová7800:07:59-
12MB5673Šperka PavelSvitavy7300:08:16-
13MB5723Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:08:19-
3ZB586Hrušková DarinaISCAREX Česká Třebová7500:08:23-
3ZC593Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:08:37-
1ME6015Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:08:38-
2ZA611Machalíková VeronikaČeská Třebová8400:08:46-
4ZB6211Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:08:58-
3MD6330Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:09:10-
5ZB6422Kovářová AnnaOB Česká Třebová7500:09:11-
3ZA6563Klusoňová Iveta-9200:09:14-
6MC6646Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:09:36-
7MC6735Pokorný JanSRK Rychnov6400:09:43-
6ZB684Kusá MarieVorvaňky s.r.o.7800:09:45-
7ZB6921Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:09:54-
14MB7036Moník MilanMT Smiřice6900:10:20-
8ZB715Petrová LucieVorvaňky s.r.o.8000:10:31-
4ZA7213Vytlačilová Aneta-9500:10:50-
1ZD7318Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:11:09-
2ME7451Bielčik JindřichLichkov4000:11:28-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód