Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Sázava - Lázek

4.9.2016, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Sázava - Lázek
  • datum konání: 4.9.2016
  • zobrazeno již 655x
  • místo konání: Sázava u Lanškrouna
  • GPS: 49.9084N, 16.64283E
  • pořadatel: SPS Sázava

Sociální sítě

Místo konání

OÚ Sázava u Lanškrouna
9:30 hodin

Přihlášky

v areálu fotbalového hřiště od 8:30 hodin

Startovné

80 Kč

Popis tratě

Délka: 7,9 km
Převýšení: 375 m
první kilometr po asfaltu, dále polní a lesní cesty

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jiří Malátek
tel. 723 629 402

Propozice pořadatele ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.spssazava.cz

E-mailová adresa

malatek.jiri@seznam.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
2.9.2018Sázava - Lázek65
3.9.2017Běh Sázava - Lázek66
30.8.2015Sázava - Lázek73
31.8.2014Sázava - Lázek78
1.9.2013Sázava - Lázek65
2.9.2012Sázava - Lázek81
4.9.2011Sázava - Lázek94
5.9.2010Sázava - Lázek90
6.9.2009Sázava - Lázek87
31.8.2008Sázava - Lázek106
2.9.2007Sázava - Lázek79
3.9.2006Sázava - Lázek105
4.9.2005Sázava - Lázek60
5.9.2004Sázava - Lázek56
7.9.2003Sázava - Lázek67
8.9.2002Sázava - Lázek74
2.9.2001Sázava - Lázek90
3.9.2000Sázava - Lázek86
5.9.1999Sázava - Lázek82
6.9.1998Sázava - Lázek72
14.9.1997Sázava - Lázek58
8.9.1996Sázava - Lázek44
3.9.1995Sázava - Lázek61
4.9.1994Sázava - Lázek42
5.9.1993Sázava - Lázek37
6.9.1992Sázava - Lázek27
8.9.1991Sázava - Lázek39
8.9.1990Sázava - Lázek40
16.9.1989Sázava - Lázek37

Statistika závodu Sázava - Lázek

  • ročníků: 30
  • závodníků na všech ročnících: 1961

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Sadílek Ota4626
Stránský Aleš6020
Vacek Martin6919
Šimůnek Jan4919
Bielčik Jindřich4019
Jirásková Eva6418
Svatoš Otakar3416
Krsek Miroslav4916
Novotná Eva4815
Šafář Jaroslav5115
Šimůnek Jan8214
Pechek František5314
Keprtová Miloslava4814
Stránský Tomáš6514
Křenek Miroslav5014
Dušková Lenka8013
Zdeněk Bílý5913
Žák Jiří7113
Zajíc Jan5313
Sadílek Václav5013
Dostálek Petr6713
Ožana Václav6412
Merta Jaroslav3512
Mannlová Jana8012
Wendlig Miroslav5312
Rys Jaromír6412
Krsek Jaroslav5112
Horáček Michal7511
Vraštilová Miloslava5611
Havran Miroslav3711
Volf Břetislav5211
Tučný Jan4710
Vítek Miroslav7210
Matyášová Jana6510
Doležal Martin7010
Král Josef4010
Šrutek Stanislav5810
Novotný Jiří4510
Ehrig Rudolf489
Javůrek Jiří489
Špacír Ladislav559
Čechal Milan599
Stránská Adéla919
Marek Dalimil609
Tempír František498
Mertová Michaela768
Paulů Blanka548
Jorová Ludmila628
Vytlačilová Lenka848
Krupička Miroslav538

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 7,9 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ762Křeček JiříAtletika Kolín9800:36:06120,97
2MJ2287Gregora JakubActivity Lanškroun9800:41:5791,95
3MJ2648Moravec JakubJM Team Letohrad9900:42:5687,08
4MJ3159Gregora FilipActivity Lanškroun0200:44:1780,38
5MJ4283Gregora JanActivity Lanškroun0000:46:3069,39
6MJ5239Vencl JiříActivity Lanškroun9800:50:2450,05
Muži A (trať 7,9 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA24Vetchý JanISCAREX Česká Třebová8500:35:07103,85
2MA514Kubíček JanJiskra Litomyšl8700:35:43100,50
3MA878Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:36:3595,66
4MA980Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:37:2790,81
5MA1321Janů LiborŠumperk7800:39:0681,60
6MA1450Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:39:3778,71
7MA1695Diblík JanŽichlínek8500:39:5277,32
8MA1951Kovář JanCTC FORT SMC8100:40:2973,87
9MA3635Švec MartinVK Choceň8700:45:1247,53
10MA4429Jílek JosefAK Slovan Moravská Třebová8900:46:4838,59
11MA4966Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:49:3323,23
12MA5364Košnar FilipTrialrun.cz9100:50:3917,08
Muži B (trať 7,9 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB194Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:34:26103,98
2MB338Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.cz7100:35:2698,29
3MB475Hejl RadekKrálíky7200:35:3297,72
4MB630Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:35:5295,83
5MB1288Moskva RomanPasivity Žamberk7500:38:4279,70
6MB1713Doležal MartinSPS Sázava7000:39:5372,96
7MB1867Bumbálek JiříBC Česká Třebová6900:40:1271,16
8MB2349Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:42:0560,44
9MB2744Polák TomášČerti Kunčina7200:43:2253,13
10MB2816Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:43:2552,85
11MB3076Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:43:4351,14
12MB3597Gregora ZdenekActivity Lanškroun7300:45:0443,45
13MB3868Brožek TomášKOB Ústí nad Orlicí6900:45:2841,18
14MB3965Mlynář PetrOrel Dolní Dobrouč7100:45:5138,99
15MB4158Kunčár ZdeněkActivity Lanškroun7300:46:0837,48
16MB5131Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:50:0614,80
17MB572Pirkl JaroslavČeská Třebová7600:52:193,00
Muži C (trať 7,9 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1093Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:37:36113,37
2MC1570Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.cz6400:39:46102,62
3MC2943Hruban JanČeská Třebová6600:43:3184,01
4MC438Valenta MichalPrales Tužín6200:46:3768,62
5MC4899Groš ŠtefanSK Valašského Království6100:49:3154,23
6MC5536Kobliha MilanLRS Vyškov5700:51:4343,31
7MC6633Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:57:3714,02
Muži D (trať 7,9 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2424Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:42:13105,18
2MD2526Tempír FrantišekSokol Štíty4900:42:46102,64
3MD3490Krsek MiroslavM. K. Luková4900:45:0392,18
4MD4581Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:46:5383,64
5MD6473Šebek JindřichFORT SMC Ústí nad Orlicí5600:57:1036,19
Muži E (trať 7,9 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME6120Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:54:03120,48
2ME7189Bielčik JindřichLichkov4001:06:2479,52
Juniorky (trať 7,9 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ5853Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:52:39110,82
2ZJ6312Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:54:16105,07
3ZJ6786Brožková LucieKOB Ústí nad Orlicí0101:00:0584,11
4ZJ6872Derková MartinaActivity Lanškroun0101:02:0177,16
Ženy A (trať 7,9 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1192Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:38:11125,87
2ZA336Mikešová JanaSokol Nová Paka9100:45:0294,63
3ZA4654Schwaningerová PetraRock Machine Cyklomax8200:48:2179,50
Ženy B (trať 7,9 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2071Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:40:54124,63
2ZB4752Brožková KvětaKOB Ústí nad Orlicí7400:48:5790,11
3ZB5085Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:50:0585,25
4ZB5434Fojtíková HanaPasivity Žamberk7900:51:2379,68
5ZB5960Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:52:4573,82
Ženy C (trať 7,9 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC2137Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:41:31112,59
2ZC3763Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:45:1795,59
3ZC4045Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:46:0791,82
4ZC6018Jirásková EvaLanškroun6400:53:3458,19
5ZC623Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:54:1555,11
6ZC6525Ouřecká RenátaLetohrad7000:57:1941,27
Ženy D (trať 7,9 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD329Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:44:26135,28
2ZD5646Dvořáková EvaProstějov5500:52:16106,24
3ZD697Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5401:05:0958,48
4ZD7032Kostřicová BlankaČeská Třebová6101:06:2353,91
5ZD7291Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:07:1650,63
6ZD735Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:10:0340,32
Trať 7,9 km, 375 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB194Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:34:26103,98
1MA24Vetchý JanISCAREX Česká Třebová8500:35:07103,85
2MB338Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.cz7100:35:2698,29
3MB475Hejl RadekKrálíky7200:35:3297,72
2MA514Kubíček JanJiskra Litomyšl8700:35:43100,50
4MB630Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:35:5295,83
1MJ762Křeček JiříAtletika Kolín9800:36:06120,97
3MA878Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:36:3595,66
4MA980Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:37:2790,81
1MC1093Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:37:36113,37
1ZA1192Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:38:11125,87
5MB1288Moskva RomanPasivity Žamberk7500:38:4279,70
5MA1321Janů LiborŠumperk7800:39:0681,60
6MA1450Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:39:3778,71
2MC1570Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.cz6400:39:46102,62
7MA1695Diblík JanŽichlínek8500:39:5277,32
6MB1713Doležal MartinSPS Sázava7000:39:5372,96
7MB1867Bumbálek JiříBC Česká Třebová6900:40:1271,16
8MA1951Kovář JanCTC FORT SMC8100:40:2973,87
1ZB2071Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:40:54124,63
1ZC2137Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:41:31112,59
2MJ2287Gregora JakubActivity Lanškroun9800:41:5791,95
8MB2349Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:42:0560,44
1MD2424Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:42:13105,18
2MD2526Tempír FrantišekSokol Štíty4900:42:46102,64
3MJ2648Moravec JakubJM Team Letohrad9900:42:5687,08
9MB2744Polák TomášČerti Kunčina7200:43:2253,13
10MB2816Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:43:2552,85
3MC2943Hruban JanČeská Třebová6600:43:3184,01
11MB3076Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:43:4351,14
4MJ3159Gregora FilipActivity Lanškroun0200:44:1780,38
1ZD329Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:44:26135,28
2ZA336Mikešová JanaSokol Nová Paka9100:45:0294,63
3MD3490Krsek MiroslavM. K. Luková4900:45:0392,18
12MB3597Gregora ZdenekActivity Lanškroun7300:45:0443,45
9MA3635Švec MartinVK Choceň8700:45:1247,53
2ZC3763Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:45:1795,59
13MB3868Brožek TomášKOB Ústí nad Orlicí6900:45:2841,18
14MB3965Mlynář PetrOrel Dolní Dobrouč7100:45:5138,99
3ZC4045Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:46:0791,82
15MB4158Kunčár ZdeněkActivity Lanškroun7300:46:0837,48
5MJ4283Gregora JanActivity Lanškroun0000:46:3069,39
4MC438Valenta MichalPrales Tužín6200:46:3768,62
10MA4429Jílek JosefAK Slovan Moravská Třebová8900:46:4838,59
4MD4581Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:46:5383,64
3ZA4654Schwaningerová PetraRock Machine Cyklomax8200:48:2179,50
2ZB4752Brožková KvětaKOB Ústí nad Orlicí7400:48:5790,11
5MC4899Groš ŠtefanSK Valašského Království6100:49:3154,23
11MA4966Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:49:3323,23
3ZB5085Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:50:0585,25
16MB5131Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:50:0614,80
6MJ5239Vencl JiříActivity Lanškroun9800:50:2450,05
12MA5364Košnar FilipTrialrun.cz9100:50:3917,08
4ZB5434Fojtíková HanaPasivity Žamberk7900:51:2379,68
6MC5536Kobliha MilanLRS Vyškov5700:51:4343,31
2ZD5646Dvořáková EvaProstějov5500:52:16106,24
17MB572Pirkl JaroslavČeská Třebová7600:52:193,00
1ZJ5853Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:52:39110,82
5ZB5960Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:52:4573,82
4ZC6018Jirásková EvaLanškroun6400:53:3458,19
1ME6120Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:54:03120,48
5ZC623Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:54:1555,11
2ZJ6312Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:54:16105,07
5MD6473Šebek JindřichFORT SMC Ústí nad Orlicí5600:57:1036,19
6ZC6525Ouřecká RenátaLetohrad7000:57:1941,27
7MC6633Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:57:3714,02
3ZJ6786Brožková LucieKOB Ústí nad Orlicí0101:00:0584,11
4ZJ6872Derková MartinaActivity Lanškroun0101:02:0177,16
3ZD697Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5401:05:0958,48
4ZD7032Kostřicová BlankaČeská Třebová6101:06:2353,91
2ME7189Bielčik JindřichLichkov4001:06:2479,52
5ZD7291Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:07:1650,63
6ZD735Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:10:0340,32
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB194Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:34:26103,21
2MA24Vetchý JanISCAREX Česká Třebová8500:35:0799,30
3MB338Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.cz7100:35:2697,49
4MB475Hejl RadekKrálíky7200:35:3296,92
5MA514Kubíček JanJiskra Litomyšl8700:35:4395,87
6MB630Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:35:5295,02
7MJ762Křeček JiříAtletika Kolín9800:36:0693,68
8MA878Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:36:3590,92
9MA980Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:37:2785,97
10MC1093Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:37:3685,11
11MB1288Moskva RomanPasivity Žamberk7500:38:4278,82
12MA1321Janů LiborŠumperk7800:39:0676,54
13MA1450Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:39:3773,58
14MC1570Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.cz6400:39:4672,73
15MA1695Diblík JanŽichlínek8500:39:5272,15
16MB1713Doležal MartinSPS Sázava7000:39:5372,06
17MB1867Bumbálek JiříBC Česká Třebová6900:40:1270,25
18MA1951Kovář JanCTC FORT SMC8100:40:2968,63
19MJ2287Gregora JakubActivity Lanškroun9800:41:5760,25
20MB2349Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:42:0559,49
21MD2424Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:42:1358,72
22MD2526Tempír FrantišekSokol Štíty4900:42:4655,58
23MJ2648Moravec JakubJM Team Letohrad9900:42:5654,63
24MB2744Polák TomášČerti Kunčina7200:43:2252,15
25MB2816Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:43:2551,87
26MC2943Hruban JanČeská Třebová6600:43:3151,29
27MB3076Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:43:4350,15
28MJ3159Gregora FilipActivity Lanškroun0200:44:1746,91
29MD3490Krsek MiroslavM. K. Luková4900:45:0342,62
30MB3597Gregora ZdenekActivity Lanškroun7300:45:0442,44
31MA3635Švec MartinVK Choceň8700:45:1241,67
32MB3868Brožek TomášKOB Ústí nad Orlicí6900:45:2840,15
33MB3965Mlynář PetrOrel Dolní Dobrouč7100:45:5137,96
34MB4158Kunčár ZdeněkActivity Lanškroun7300:46:0836,43
35MJ4283Gregora JanActivity Lanškroun0000:46:3034,24
36MC438Valenta MichalPrales Tužín6200:46:3733,58
37MA4429Jílek JosefAK Slovan Moravská Třebová8900:46:4832,53
38MD4581Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:46:5332,05
39MC4899Groš ŠtefanSK Valašského Království6100:49:3117,00
40MA4966Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:49:3316,81
41MB5131Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:50:0613,67
42MJ5239Vencl JiříActivity Lanškroun9800:50:2411,95
43MA5364Košnar FilipTrialrun.cz9100:50:3910,53
44MC5536Kobliha MilanLRS Vyškov5700:51:434,43
45MB572Pirkl JaroslavČeská Třebová7600:52:193,00
46ME6120Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:54:033,00
47MD6473Šebek JindřichFORT SMC Ústí nad Orlicí5600:57:103,00
48MC6633Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:57:373,00
49ME7189Bielčik JindřichLichkov4001:06:243,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1192Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:38:11110,03
2ZB2071Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:40:5496,52
3ZC2137Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:41:3193,45
4ZD329Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:44:2678,94
5ZA336Mikešová JanaSokol Nová Paka9100:45:0275,95
6ZC3763Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:45:1774,71
7ZC4045Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:46:0770,56
8ZA4654Schwaningerová PetraRock Machine Cyklomax8200:48:2159,45
9ZB4752Brožková KvětaKOB Ústí nad Orlicí7400:48:5756,47
10ZB5085Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:50:0550,83
11ZB5434Fojtíková HanaPasivity Žamberk7900:51:2344,36
12ZD5646Dvořáková EvaProstějov5500:52:1639,97
13ZJ5853Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:52:3938,06
14ZB5960Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:52:4537,56
15ZC6018Jirásková EvaLanškroun6400:53:3433,50
16ZC623Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:54:1530,10
17ZJ6312Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:54:1630,10
18ZC6525Ouřecká RenátaLetohrad7000:57:1914,84
19ZJ6786Brožková LucieKOB Ústí nad Orlicí0101:00:053,00
20ZJ6872Derková MartinaActivity Lanškroun0101:02:013,00
21ZD697Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5401:05:093,00
22ZD7032Kostřicová BlankaČeská Třebová6101:06:233,00
23ZD7291Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:07:163,00
24ZD735Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:10:033,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód