17.9.2016, sobota
Datum konání | Jméno závodu | Závodníků |
---|---|---|
13.9.2020 | Králický Lískovec | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | C2 | 1 | 22 | Resler Filip | RC Dětský svět Lanškroun | 09 | 00:00:39 | - |
2 | C2 | 4 | 10 | Kristejn Jiří | Sokol Klášterec nad Orlicí | 09 | 00:00:42 | - |
3 | C2 | 5 | 29 | Černý František | TJ Jiskra Králiky | 10 | 00:00:45 | - |
4 | C2 | 6 | 1 | Topinka Tobiáš | Activity Lanškroun | 10 | 00:00:47 | - |
5 | C2 | 9 | 25 | Kouba Radim | Rybník | 11 | 00:00:59 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | D2 | 2 | 37 | Brychtová Veronika | Cerekvice nad Loučnou | 10 | 00:00:40 | - |
2 | D2 | 3 | 24 | Koubová Elen | ISCAREX Junior team ČT | 09 | 00:00:41 | - |
3 | D2 | 7 | 9 | Martincová Monika | TJ Jiskra Králíky | 10 | 00:00:49 | - |
4 | D2 | 8 | 36 | Němcová Natálie | Litomyšl | 11 | 00:00:52 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M1 | 1 | 35 | Němec Jakub | TJ Jiskra Litomyšl | 07 | 00:02:15 | 105,74 |
2 | M1 | 2 | 27 | Bryška Tomáš | TJ Svitavy | 07 | 00:02:16 | 103,98 |
3 | M1 | 4 | 20 | Gregora Lukáš | Activity Lanškroun | 08 | 00:02:26 | 90,28 |
4 | M1 | 5 | 38 | Brychta Jakub | Cerekvice nad Loučnou | 08 | 00:02:30 | 84,71 |
5 | M1 | 9 | 3 | Vondra Jan | Activity Lanškroun | 07 | 00:02:41 | 68,27 |
6 | M1 | 10 | 11 | Suchodol Lukáš | Sokol Klášterec nad Orlicí | 08 | 00:02:44 | 63,77 |
7 | M1 | 11 | 41 | Razým Daniel | TJ Dlouhá Třebová | 08 | 00:02:48 | 58,53 |
- | M1 | - | 2 | Topinka Adam | Activity Lanškroun | 07 | DNF | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z1 | 3 | 21 | Borková Johanka | ISCAREX Junior Česká Třebová | 07 | 00:02:17 | 114,58 |
2 | Z1 | 6 | 23 | Petrová Štěpánka | ISCAREX Junior team ČT | 07 | 00:02:32 | 94,59 |
3 | Z1 | 7 | 12 | Kristejnová Aneta | Sokol Klášterec nad Orlicí | 07 | 00:02:34 | 90,83 |
4 | Z1 | 8 | 6 | Martincová Denisa | TJ Jiskra Králíky | 08 | 00:02:38 | 86,22 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M2 | 4 | 30 | Barvínek Daniel | Atletika Žamberk | 06 | 00:05:06 | 134,01 |
2 | M2 | 5 | 4 | Topinka Jonáš | Activity Lanškroun | 05 | 00:05:16 | 128,90 |
3 | M2 | 12 | 46 | Čammr František | Letohrad | 06 | 00:08:05 | 37,09 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z2 | 2 | 26 | Hamplová Tereza | ISCAREX Junior team ČT | 05 | 00:05:02 | 110,60 |
2 | Z2 | 6 | 45 | Klementová Luisa | Activity Lanškroun | 06 | 00:05:24 | 96,57 |
3 | Z2 | 7 | 28 | Kumpoštová Andrea | ISCAREX Junior team ČT | 05 | 00:05:30 | 92,83 |
4 | Z2 | 9 | 5 | Martincová Kamila | TJ Jiskra Králíky | 06 | 00:06:24 | 58,94 |
5 | Z2 | 10 | 14 | Bednářová Natálie | Sokol Klášterec | 06 | 00:06:26 | 57,94 |
6 | Z2 | 11 | 8 | Martincová Klára | TJ Jiskra Králiky | 05 | 00:07:23 | 21,70 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M3 | 1 | 32 | Vebr Dominik | ISCAREX Junior team ČT | 03 | 00:12:56 | 102,39 |
2 | M3 | 2 | 19 | Jadrný Tomáš | ISCAREX Junior team ČT | 04 | 00:13:02 | 100,85 |
3 | M3 | 3 | 17 | Kapoun Jan | Atletika Polička | 03 | 00:13:18 | 96,75 |
4 | M3 | 4 | 16 | Šimůnek Jan | ISCAREX Junior team ČT | 03 | 00:14:12 | 83,07 |
5 | M3 | 6 | 43 | Vacek Michal | ISCAREX Junior team ČT | 04 | 00:14:48 | 73,84 |
6 | M3 | 8 | 13 | Kalášek Pavel | Sokol Klášterec | 03 | 00:15:32 | 62,83 |
7 | M3 | 9 | 39 | Borek Viktor | Brzdy Horní Čermná | 04 | 00:15:35 | 62,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z3 | 1 | 31 | Serbousková Sára | ISCAREX Junior team ČT | 04 | 00:04:48 | 122,08 |
2 | Z3 | 3 | 18 | Bartoňová Adéla | Atletika Polička | 03 | 00:05:05 | 111,71 |
3 | Z3 | 8 | 15 | Hejkrlíková Mirka | TJ Jiskra Králíky | 03 | 00:06:19 | 66,20 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M4 | 11 | 42 | Vacek Lukáš | ISCAREX Junior team ČT | 02 | 00:16:53 | 100,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z4 | 5 | 33 | Hanáková Klára | Activity Lanškroun | 02 | 00:14:23 | 109,15 |
2 | Z4 | 7 | 44 | Šilarová Michaela | Activity Lanškroun | 02 | 00:14:56 | 101,80 |
3 | Z4 | 10 | 34 | Derková Martina | Activity Lanškroun | 01 | 00:15:54 | 89,05 |
4 | Z4 | 12 | 40 | Borková Agáta | Brzdy Horní Čermná | 02 | 00:18:18 | 57,02 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M5 | 1 | 5 | Grzyb Mateusz | Opoczno Sport Team | 99 | 00:17:58 | 122,12 |
2 | M5 | 2 | 12 | Gregora Jan | Activity Lanškroun | 00 | 00:20:28 | 97,44 |
3 | M5 | 6 | 3 | Holubář Patrik | FbK Orlicko-Třebovsko | 00 | 00:22:11 | 80,44 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z5 | 14 | 17 | Matyášová Eliška | Orel Dolní Dobrouč | 99 | 00:28:53 | 100,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MJ | 2 | 7 | Vebr Patrik | Vencl tým Ústí nad Orlicí | 98 | 00:29:19 | 118,78 |
2 | MJ | 19 | 17 | Vencl Jiří | Activity Lanškroun | 98 | 00:35:24 | 81,22 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MA | 1 | 12 | Nechvíl Petr | AC Choceň | 91 | 00:28:35 | 106,84 |
2 | MA | 3 | 18 | Moravec Jiří | ISCAREX Česká Třebová | 96 | 00:29:41 | 99,32 |
3 | MA | 4 | 14 | Tlapák Jaroslav | Hokejbal Česká Třebová | 87 | 00:30:30 | 93,84 |
4 | MA | 5 | 15 | Krunčík Pavel | SK Týniště nad Orlicí | 85 | 00:30:39 | 92,85 |
5 | MA | 6 | 24 | Radiměřský Karel | ISCAREX Česká Třebová | 87 | 00:30:50 | 91,54 |
6 | MA | 13 | 10 | Razým Lukáš | TJ Dlouhá Třebová | 79 | 00:32:19 | 81,52 |
7 | MA | 17 | 1 | Kristejn Zdeněk | Sokol Klášterec nad Orlicí | 79 | 00:35:00 | 63,40 |
8 | MA | 22 | 13 | Kouba Tomáš | Sokol Česká Třebová | 80 | 00:36:31 | 53,15 |
9 | MA | 25 | 8 | Vebr Michal | Česká Třebová | 78 | 00:38:43 | 38,31 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 7 | 23 | Vítek Miroslav | Ústí nad Orlicí | 72 | 00:30:55 | 102,67 |
2 | MB | 9 | 2 | Jadrný Lubomír | ISCAREX Česká Třebová | 73 | 00:31:09 | 101,28 |
3 | MB | 10 | 6 | Černý Miroslav | myzorliceoutdoor.cz | 74 | 00:31:58 | 96,04 |
4 | MB | 11 | 16 | Mrklovský Miroslav | Sokol Kameničná | 72 | 00:32:04 | 95,41 |
5 | MB | 12 | 19 | Doležal Martin | SPS Sázava | 70 | 00:32:14 | 94,35 |
6 | MB | 14 | 20 | Kubeš David | Activity Lanškroun | 75 | 00:34:00 | 83,02 |
7 | MB | 18 | 5 | Hampl Alois | Ostrov | 70 | 00:35:20 | 74,57 |
8 | MB | 20 | 21 | Kunčár Zdeněk | Activity Lanškroun | 73 | 00:35:45 | 71,89 |
9 | MB | 21 | 4 | Borek Martin | ZAPPA Česká Třebová | 72 | 00:36:24 | 67,68 |
10 | MB | 23 | 9 | Borek Petr | Brzdy Horní Čermná | 70 | 00:36:37 | 66,35 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MC | 8 | 3 | Buriánek Roman | ISCAREX Česká Třebová | 65 | 00:30:56 | 113,73 |
2 | MC | 15 | 25 | Hanuš Petr | CHT Pardubice | 64 | 00:34:13 | 93,97 |
3 | MC | 16 | 22 | Krátký Luboš | Lanškroun | 62 | 00:34:30 | 92,30 |
4 | MC | 24 | 11 | Razým Jan | ISCAREX Česká Třebová | 57 | 00:37:29 | 74,32 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 4 | 18 | Tempír František | Sokol Štíty | 49 | 00:21:23 | 117,93 |
2 | MD | 8 | 23 | Červ Miloslav | Atletika Polička | 50 | 00:24:05 | 94,85 |
3 | MD | 9 | 16 | Bubeníček Jiří | SKI Skuhrov nad Bělou | 51 | 00:24:59 | 87,22 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ME | 17 | 20 | Bielčik Jindřich | Lichkov | 40 | 00:30:29 | 103,65 |
2 | ME | 19 | 10 | Sadílek Ota | Activity Lanškroun | 46 | 00:31:37 | 96,35 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 7 | 26 | Mannlová Jana | ISCAREX Česká Třebová | 80 | 00:23:35 | 114,00 |
2 | ZB | 10 | 7 | Černá Jitka | myzorliceoutdoor.cz | 79 | 00:25:28 | 99,23 |
3 | ZB | 11 | 6 | Hamplová Hana | Ostrov | 73 | 00:27:03 | 86,77 |
4 | ZB | 12 | 15 | Brychtová Romana | Cerekvice nad Loučnou | 79 | 00:27:12 | 85,56 |
5 | ZB | 15 | 11 | Borková Adéla | Brzdy Horní Čermná | 75 | 00:30:03 | 63,06 |
6 | ZB | 16 | 21 | Chládková Stanislava | Activity Lanškroun | 76 | 00:30:21 | 60,69 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZC | 3 | 19 | Matyášová Jana | Dolní Dobrouč | 65 | 00:20:42 | 124,17 |
2 | ZC | 5 | 25 | Černá Markéta | ISCAREX Česká Třebová | 70 | 00:22:03 | 112,71 |
3 | ZC | 13 | 4 | Sejkorová Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 63 | 00:27:53 | 63,12 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZD | 18 | 14 | Nechvílová Miroslava | AC Choceň | 60 | 00:31:28 | 102,65 |
2 | ZD | 20 | 24 | Kostřicová Blanka | Česká Třebová | 61 | 00:31:39 | 101,55 |
3 | ZD | 21 | 8 | Rossi Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 54 | 00:32:34 | 95,80 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | C2 | 1 | 22 | Resler Filip | RC Dětský svět Lanškroun | 09 | 00:00:39 | - |
1 | D2 | 2 | 37 | Brychtová Veronika | Cerekvice nad Loučnou | 10 | 00:00:40 | - |
2 | D2 | 3 | 24 | Koubová Elen | ISCAREX Junior team ČT | 09 | 00:00:41 | - |
2 | C2 | 4 | 10 | Kristejn Jiří | Sokol Klášterec nad Orlicí | 09 | 00:00:42 | - |
3 | C2 | 5 | 29 | Černý František | TJ Jiskra Králiky | 10 | 00:00:45 | - |
4 | C2 | 6 | 1 | Topinka Tobiáš | Activity Lanškroun | 10 | 00:00:47 | - |
3 | D2 | 7 | 9 | Martincová Monika | TJ Jiskra Králíky | 10 | 00:00:49 | - |
4 | D2 | 8 | 36 | Němcová Natálie | Litomyšl | 11 | 00:00:52 | - |
5 | C2 | 9 | 25 | Kouba Radim | Rybník | 11 | 00:00:59 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M1 | 1 | 35 | Němec Jakub | TJ Jiskra Litomyšl | 07 | 00:02:15 | 105,74 |
2 | M1 | 2 | 27 | Bryška Tomáš | TJ Svitavy | 07 | 00:02:16 | 103,98 |
1 | Z1 | 3 | 21 | Borková Johanka | ISCAREX Junior Česká Třebová | 07 | 00:02:17 | 114,58 |
3 | M1 | 4 | 20 | Gregora Lukáš | Activity Lanškroun | 08 | 00:02:26 | 90,28 |
4 | M1 | 5 | 38 | Brychta Jakub | Cerekvice nad Loučnou | 08 | 00:02:30 | 84,71 |
2 | Z1 | 6 | 23 | Petrová Štěpánka | ISCAREX Junior team ČT | 07 | 00:02:32 | 94,59 |
3 | Z1 | 7 | 12 | Kristejnová Aneta | Sokol Klášterec nad Orlicí | 07 | 00:02:34 | 90,83 |
4 | Z1 | 8 | 6 | Martincová Denisa | TJ Jiskra Králíky | 08 | 00:02:38 | 86,22 |
5 | M1 | 9 | 3 | Vondra Jan | Activity Lanškroun | 07 | 00:02:41 | 68,27 |
6 | M1 | 10 | 11 | Suchodol Lukáš | Sokol Klášterec nad Orlicí | 08 | 00:02:44 | 63,77 |
7 | M1 | 11 | 41 | Razým Daniel | TJ Dlouhá Třebová | 08 | 00:02:48 | 58,53 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z3 | 1 | 31 | Serbousková Sára | ISCAREX Junior team ČT | 04 | 00:04:48 | 122,08 |
1 | Z2 | 2 | 26 | Hamplová Tereza | ISCAREX Junior team ČT | 05 | 00:05:02 | 110,60 |
2 | Z3 | 3 | 18 | Bartoňová Adéla | Atletika Polička | 03 | 00:05:05 | 111,71 |
1 | M2 | 4 | 30 | Barvínek Daniel | Atletika Žamberk | 06 | 00:05:06 | 134,01 |
2 | M2 | 5 | 4 | Topinka Jonáš | Activity Lanškroun | 05 | 00:05:16 | 128,90 |
2 | Z2 | 6 | 45 | Klementová Luisa | Activity Lanškroun | 06 | 00:05:24 | 96,57 |
3 | Z2 | 7 | 28 | Kumpoštová Andrea | ISCAREX Junior team ČT | 05 | 00:05:30 | 92,83 |
3 | Z3 | 8 | 15 | Hejkrlíková Mirka | TJ Jiskra Králíky | 03 | 00:06:19 | 66,20 |
4 | Z2 | 9 | 5 | Martincová Kamila | TJ Jiskra Králíky | 06 | 00:06:24 | 58,94 |
5 | Z2 | 10 | 14 | Bednářová Natálie | Sokol Klášterec | 06 | 00:06:26 | 57,94 |
6 | Z2 | 11 | 8 | Martincová Klára | TJ Jiskra Králiky | 05 | 00:07:23 | 21,70 |
3 | M2 | 12 | 46 | Čammr František | Letohrad | 06 | 00:08:05 | 37,09 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M3 | 1 | 32 | Vebr Dominik | ISCAREX Junior team ČT | 03 | 00:12:56 | 102,39 |
2 | M3 | 2 | 19 | Jadrný Tomáš | ISCAREX Junior team ČT | 04 | 00:13:02 | 100,85 |
3 | M3 | 3 | 17 | Kapoun Jan | Atletika Polička | 03 | 00:13:18 | 96,75 |
4 | M3 | 4 | 16 | Šimůnek Jan | ISCAREX Junior team ČT | 03 | 00:14:12 | 83,07 |
1 | Z4 | 5 | 33 | Hanáková Klára | Activity Lanškroun | 02 | 00:14:23 | 109,15 |
5 | M3 | 6 | 43 | Vacek Michal | ISCAREX Junior team ČT | 04 | 00:14:48 | 73,84 |
2 | Z4 | 7 | 44 | Šilarová Michaela | Activity Lanškroun | 02 | 00:14:56 | 101,80 |
6 | M3 | 8 | 13 | Kalášek Pavel | Sokol Klášterec | 03 | 00:15:32 | 62,83 |
7 | M3 | 9 | 39 | Borek Viktor | Brzdy Horní Čermná | 04 | 00:15:35 | 62,00 |
3 | Z4 | 10 | 34 | Derková Martina | Activity Lanškroun | 01 | 00:15:54 | 89,05 |
1 | M4 | 11 | 42 | Vacek Lukáš | ISCAREX Junior team ČT | 02 | 00:16:53 | 100,00 |
4 | Z4 | 12 | 40 | Borková Agáta | Brzdy Horní Čermná | 02 | 00:18:18 | 57,02 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZC | 3 | 19 | Matyášová Jana | Dolní Dobrouč | 65 | 00:20:42 | 112,78 |
2 | ZC | 5 | 25 | Černá Markéta | ISCAREX Česká Třebová | 70 | 00:22:03 | 100,58 |
3 | ZB | 7 | 26 | Mannlová Jana | ISCAREX Česká Třebová | 80 | 00:23:35 | 86,65 |
4 | ZB | 10 | 7 | Černá Jitka | myzorliceoutdoor.cz | 79 | 00:25:28 | 69,71 |
5 | ZB | 11 | 6 | Hamplová Hana | Ostrov | 73 | 00:27:03 | 55,41 |
6 | ZB | 12 | 15 | Brychtová Romana | Cerekvice nad Loučnou | 79 | 00:27:12 | 54,02 |
7 | ZC | 13 | 4 | Sejkorová Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 63 | 00:27:53 | 47,76 |
8 | Z5 | 14 | 17 | Matyášová Eliška | Orel Dolní Dobrouč | 99 | 00:28:53 | 38,77 |
9 | ZB | 15 | 11 | Borková Adéla | Brzdy Horní Čermná | 75 | 00:30:03 | 28,21 |
10 | ZB | 16 | 21 | Chládková Stanislava | Activity Lanškroun | 76 | 00:30:21 | 25,50 |
11 | ZD | 18 | 14 | Nechvílová Miroslava | AC Choceň | 60 | 00:31:28 | 15,31 |
12 | ZD | 20 | 24 | Kostřicová Blanka | Česká Třebová | 61 | 00:31:39 | 13,72 |
13 | ZD | 21 | 8 | Rossi Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 54 | 00:32:34 | 5,42 |
19.3.2024 (Úterý), svátek má Josef
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
17.03.2024 - Fotogalerie 10 jarních kilometrů.
21.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 03 AFRIKA 2024 KAMERUN FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 REPUBLIKA KONGO FOTO Honza Šimůnek.
15.01.2024 - Výsledky závodu Běh do vrchu na Andrlův chlum.
Poslední názory
Přívratský přespolák - líbila se mi trať, organizace, parkování i zázemí pro běžce. Zázemí =teplo, čisto, sucho, hospoda s krbem, teplý čaj v chladném počasí, vyhlašování uvnitř sálu na podiu,... palec nahoru
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Jednalo se o můj první závod v areálu biatlonu. Bohužel nejsem ani v hodnocení - neběžel jsem celá dvě kola...Když je závod na 8km a po prvním kole máte 5km, tak jsem zazmatkoval protože mi to nepřišlo logické, aby druhé kolo bylo plnohodnotné, když to má být 8km. Bohužel předemnou ani zamnou nikdo.
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Moc si cením všech co pořádají závody, a tak když se objeví chybička v organizaci, tak se nic neděje. Jsme jenom lidi. Ale co by si pořadatel měl ohlídat, je délka závodu. Když se nachystáte na 6 km a běžíte přes 7 km je to nepříjemné nejen pro hobby běžce. Na hlavní trati pak byl rozdíl téměř dva kilometry a to je hodně. V dněšní době, kdy se dá trasa změřit více způsoby, je to trochu škoda. Petr B
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Dobrý den, chci vás poprosit o sjednocení výsledků Emílie Houdkové....jednou tam je jako Emilie s krátkým a podruhé Emílie s dlouhým a háže to 2 odlišná ID. Děkuji :- K. Hubková
Strážný - nahoru - dolů - Nálezy po SND: našli jsme černá sluchátka nad Malovou lípou směrem k lesu - nechybí někomu?
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.