Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Králický Lískovec

17.9.2016, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Králický Lískovec
  • datum konání: 17.9.2016
  • zobrazeno již 734x
  • místo konání: Králíky
  • GPS: 50.07485N, 16.77518E
  • pořadatel: TJ Jiskra Králíky

Sociální sítě

Místo konání

Králíky - chata Amálka
10:00 - 11:30 hodin

Přihlášky

na místě od 8:30 hodin (nejpozději 30 minut před startem kategorie)

Startovné

předžáci/předžákyně (2009 a mladší) zdarma
žactvo a dorost: 30 Kč
junioři a dospělí: 70 Kč

Popis tratě

Délka: 8 km a méně
Louky a lesní cesty v okolí chaty Amálka

Ceny pro vítěze

věcné ceny v hodnotě 5.000 Kč, závodníci na prvních třech místech obdrží diplom a medaili, finanční ocenění pro absolutní pořadí muži (včetně juniorů), ženy (včetně juniorek)

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Bedřich Novotný
tel. 737 754 286

Propozice pořadatele ve formátu PDF

E-mailová adresa

skiklub.kraliky@centrum.cz

Mapa konání závodu

Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu Králický Lískovec

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 7 let a mladší (trať 0,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2122Resler FilipRC Dětský svět Lanškroun0900:00:39-
2C2410Kristejn JiříSokol Klášterec nad Orlicí0900:00:42-
3C2529Černý FrantišekTJ Jiskra Králiky1000:00:45-
4C261Topinka TobiášActivity Lanškroun1000:00:47-
5C2925Kouba RadimRybník1100:00:59-
Děvčata 7 let a mladší (trať 0,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2237Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:00:40-
2D2324Koubová ElenISCAREX Junior team ČT0900:00:41-
3D279Martincová MonikaTJ Jiskra Králíky1000:00:49-
4D2836Němcová NatálieLitomyšl1100:00:52-
Nejmladší žáci I (trať 0,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1135Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl0700:02:15105,74
2M1227Bryška TomášTJ Svitavy0700:02:16103,98
3M1420Gregora LukášActivity Lanškroun0800:02:2690,28
4M1538Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:02:3084,71
5M193Vondra JanActivity Lanškroun0700:02:4168,27
6M11011Suchodol LukášSokol Klášterec nad Orlicí0800:02:4463,77
7M11141Razým DanielTJ Dlouhá Třebová0800:02:4858,53
-M1-2Topinka AdamActivity Lanškroun07DNF-
Nejmladší žákyně I (trať 0,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1321Borková JohankaISCAREX Junior Česká Třebová0700:02:17114,58
2Z1623Petrová ŠtěpánkaISCAREX Junior team ČT0700:02:3294,59
3Z1712Kristejnová AnetaSokol Klášterec nad Orlicí0700:02:3490,83
4Z186Martincová DenisaTJ Jiskra Králíky0800:02:3886,22
Nejmladší žáci II (trať 1,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2430Barvínek DanielAtletika Žamberk0600:05:06134,01
2M254Topinka JonášActivity Lanškroun0500:05:16128,90
3M21246Čammr FrantišekLetohrad0600:08:0537,09
Nejmladší žákyně II (trať 1,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2226Hamplová TerezaISCAREX Junior team ČT0500:05:02110,60
2Z2645Klementová LuisaActivity Lanškroun0600:05:2496,57
3Z2728Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team ČT0500:05:3092,83
4Z295Martincová KamilaTJ Jiskra Králíky0600:06:2458,94
5Z21014Bednářová NatálieSokol Klášterec0600:06:2657,94
6Z2118Martincová KláraTJ Jiskra Králiky0500:07:2321,70
Mladší žáci (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3132Vebr DominikISCAREX Junior team ČT0300:12:56102,39
2M3219Jadrný TomášISCAREX Junior team ČT0400:13:02100,85
3M3317Kapoun JanAtletika Polička0300:13:1896,75
4M3416Šimůnek JanISCAREX Junior team ČT0300:14:1283,07
5M3643Vacek MichalISCAREX Junior team ČT0400:14:4873,84
6M3813Kalášek PavelSokol Klášterec0300:15:3262,83
7M3939Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:15:3562,00
Mladší žákyně (trať 1,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3131Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:04:48122,08
2Z3318Bartoňová AdélaAtletika Polička0300:05:05111,71
3Z3815Hejkrlíková MirkaTJ Jiskra Králíky0300:06:1966,20
Starší žáci (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41142Vacek LukášISCAREX Junior team ČT0200:16:53100,00
Starší žákyně (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4533Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:14:23109,15
2Z4744Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:14:56101,80
3Z41034Derková MartinaActivity Lanškroun0100:15:5489,05
4Z41240Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:18:1857,02
Dorostenci (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M515Grzyb MateuszOpoczno Sport Team9900:17:58122,12
2M5212Gregora JanActivity Lanškroun0000:20:2897,44
3M563Holubář PatrikFbK Orlicko-Třebovsko0000:22:1180,44
Dorostenky (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z51417Matyášová EliškaOrel Dolní Dobrouč9900:28:53100,00
Junioři 18-19 let (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ27Vebr PatrikVencl tým Ústí nad Orlicí9800:29:19118,78
2MJ1917Vencl JiříActivity Lanškroun9800:35:2481,22
Juniorky 18-19 let (trať 5 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Muži A 20-39 let (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA112Nechvíl PetrAC Choceň9100:28:35106,84
2MA318Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:29:4199,32
3MA414Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:30:3093,84
4MA515Krunčík PavelSK Týniště nad Orlicí8500:30:3992,85
5MA624Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:30:5091,54
6MA1310Razým LukášTJ Dlouhá Třebová7900:32:1981,52
7MA171Kristejn ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí7900:35:0063,40
8MA2213Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:36:3153,15
9MA258Vebr MichalČeská Třebová7800:38:4338,31
Muži B 40-49 let (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB723Vítek MiroslavÚstí nad Orlicí7200:30:55102,67
2MB92Jadrný LubomírISCAREX Česká Třebová7300:31:09101,28
3MB106Černý Miroslavmyzorliceoutdoor.cz7400:31:5896,04
4MB1116Mrklovský MiroslavSokol Kameničná7200:32:0495,41
5MB1219Doležal MartinSPS Sázava7000:32:1494,35
6MB1420Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:34:0083,02
7MB185Hampl AloisOstrov7000:35:2074,57
8MB2021Kunčár ZdeněkActivity Lanškroun7300:35:4571,89
9MB214Borek MartinZAPPA Česká Třebová7200:36:2467,68
10MB239Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:36:3766,35
Muži C 50-59 let (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC83Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:30:56113,73
2MC1525Hanuš PetrCHT Pardubice6400:34:1393,97
3MC1622Krátký LubošLanškroun6200:34:3092,30
4MC2411Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:37:2974,32
Muži D 60-69 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD418Tempír FrantišekSokol Štíty4900:21:23117,93
2MD823Červ MiloslavAtletika Polička5000:24:0594,85
3MD916Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:24:5987,22
Muži E 70 let a starší (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME1720Bielčik JindřichLichkov4000:30:29103,65
2ME1910Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:31:3796,35
Ženy A 20-34 let (trať 5 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Ženy B 35-44 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB726Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:23:35114,00
2ZB107Černá Jitkamyzorliceoutdoor.cz7900:25:2899,23
3ZB116Hamplová HanaOstrov7300:27:0386,77
4ZB1215Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:27:1285,56
5ZB1511Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:30:0363,06
6ZB1621Chládková StanislavaActivity Lanškroun7600:30:2160,69
Ženy C 45-54 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC319Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:20:42124,17
2ZC525Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:22:03112,71
3ZC134Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:27:5363,12
Ženy D 55 let a starší (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD1814Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:31:28102,65
2ZD2024Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:31:39101,55
3ZD218Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:32:3495,80
Trať 0,2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2122Resler FilipRC Dětský svět Lanškroun0900:00:39-
1D2237Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:00:40-
2D2324Koubová ElenISCAREX Junior team ČT0900:00:41-
2C2410Kristejn JiříSokol Klášterec nad Orlicí0900:00:42-
3C2529Černý FrantišekTJ Jiskra Králiky1000:00:45-
4C261Topinka TobiášActivity Lanškroun1000:00:47-
3D279Martincová MonikaTJ Jiskra Králíky1000:00:49-
4D2836Němcová NatálieLitomyšl1100:00:52-
5C2925Kouba RadimRybník1100:00:59-
Trať 0,6 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1135Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl0700:02:15105,74
2M1227Bryška TomášTJ Svitavy0700:02:16103,98
1Z1321Borková JohankaISCAREX Junior Česká Třebová0700:02:17114,58
3M1420Gregora LukášActivity Lanškroun0800:02:2690,28
4M1538Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:02:3084,71
2Z1623Petrová ŠtěpánkaISCAREX Junior team ČT0700:02:3294,59
3Z1712Kristejnová AnetaSokol Klášterec nad Orlicí0700:02:3490,83
4Z186Martincová DenisaTJ Jiskra Králíky0800:02:3886,22
5M193Vondra JanActivity Lanškroun0700:02:4168,27
6M11011Suchodol LukášSokol Klášterec nad Orlicí0800:02:4463,77
7M11141Razým DanielTJ Dlouhá Třebová0800:02:4858,53
Trať 1,2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3131Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:04:48122,08
1Z2226Hamplová TerezaISCAREX Junior team ČT0500:05:02110,60
2Z3318Bartoňová AdélaAtletika Polička0300:05:05111,71
1M2430Barvínek DanielAtletika Žamberk0600:05:06134,01
2M254Topinka JonášActivity Lanškroun0500:05:16128,90
2Z2645Klementová LuisaActivity Lanškroun0600:05:2496,57
3Z2728Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team ČT0500:05:3092,83
3Z3815Hejkrlíková MirkaTJ Jiskra Králíky0300:06:1966,20
4Z295Martincová KamilaTJ Jiskra Králíky0600:06:2458,94
5Z21014Bednářová NatálieSokol Klášterec0600:06:2657,94
6Z2118Martincová KláraTJ Jiskra Králiky0500:07:2321,70
3M21246Čammr FrantišekLetohrad0600:08:0537,09
Trať 3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3132Vebr DominikISCAREX Junior team ČT0300:12:56102,39
2M3219Jadrný TomášISCAREX Junior team ČT0400:13:02100,85
3M3317Kapoun JanAtletika Polička0300:13:1896,75
4M3416Šimůnek JanISCAREX Junior team ČT0300:14:1283,07
1Z4533Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:14:23109,15
5M3643Vacek MichalISCAREX Junior team ČT0400:14:4873,84
2Z4744Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:14:56101,80
6M3813Kalášek PavelSokol Klášterec0300:15:3262,83
7M3939Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:15:3562,00
3Z41034Derková MartinaActivity Lanškroun0100:15:5489,05
1M41142Vacek LukášISCAREX Junior team ČT0200:16:53100,00
4Z41240Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:18:1857,02
Trať 5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M515Grzyb MateuszOpoczno Sport Team9900:17:58122,12
2M5212Gregora JanActivity Lanškroun0000:20:2897,44
1ZC319Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:20:42124,17
1MD418Tempír FrantišekSokol Štíty4900:21:23117,93
2ZC525Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:22:03112,71
3M563Holubář PatrikFbK Orlicko-Třebovsko0000:22:1180,44
1ZB726Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:23:35114,00
2MD823Červ MiloslavAtletika Polička5000:24:0594,85
3MD916Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:24:5987,22
2ZB107Černá Jitkamyzorliceoutdoor.cz7900:25:2899,23
3ZB116Hamplová HanaOstrov7300:27:0386,77
4ZB1215Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:27:1285,56
3ZC134Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:27:5363,12
1Z51417Matyášová EliškaOrel Dolní Dobrouč9900:28:53100,00
5ZB1511Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:30:0363,06
6ZB1621Chládková StanislavaActivity Lanškroun7600:30:2160,69
1ME1720Bielčik JindřichLichkov4000:30:29103,65
1ZD1814Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:31:28102,65
2ME1910Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:31:3796,35
2ZD2024Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:31:39101,55
3ZD218Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:32:3495,80
Trať 8 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA112Nechvíl PetrAC Choceň9100:28:35106,84
1MJ27Vebr PatrikVencl tým Ústí nad Orlicí9800:29:19118,78
2MA318Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:29:4199,32
3MA414Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:30:3093,84
4MA515Krunčík PavelSK Týniště nad Orlicí8500:30:3992,85
5MA624Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:30:5091,54
1MB723Vítek MiroslavÚstí nad Orlicí7200:30:55102,67
1MC83Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:30:56113,73
2MB92Jadrný LubomírISCAREX Česká Třebová7300:31:09101,28
3MB106Černý Miroslavmyzorliceoutdoor.cz7400:31:5896,04
4MB1116Mrklovský MiroslavSokol Kameničná7200:32:0495,41
5MB1219Doležal MartinSPS Sázava7000:32:1494,35
6MA1310Razým LukášTJ Dlouhá Třebová7900:32:1981,52
6MB1420Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:34:0083,02
2MC1525Hanuš PetrCHT Pardubice6400:34:1393,97
3MC1622Krátký LubošLanškroun6200:34:3092,30
7MA171Kristejn ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí7900:35:0063,40
7MB185Hampl AloisOstrov7000:35:2074,57
2MJ1917Vencl JiříActivity Lanškroun9800:35:2481,22
8MB2021Kunčár ZdeněkActivity Lanškroun7300:35:4571,89
9MB214Borek MartinZAPPA Česká Třebová7200:36:2467,68
8MA2213Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:36:3153,15
10MB239Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:36:3766,35
4MC2411Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:37:2974,32
9MA258Vebr MichalČeská Třebová7800:38:4338,31
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA112Nechvíl PetrAC Choceň9100:28:35104,24
2MJ27Vebr PatrikVencl tým Ústí nad Orlicí9800:29:1999,14
3MA318Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:29:4196,62
4MA414Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:30:3091,07
5MA515Krunčík PavelSK Týniště nad Orlicí8500:30:3990,06
6MA624Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:30:5088,73
7MB723Vítek MiroslavÚstí nad Orlicí7200:30:5588,15
8MC83Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:30:5688,04
9MB92Jadrný LubomírISCAREX Česká Třebová7300:31:0986,65
10MB106Černý Miroslavmyzorliceoutdoor.cz7400:31:5881,03
11MB1116Mrklovský MiroslavSokol Kameničná7200:32:0480,35
12MB1219Doležal MartinSPS Sázava7000:32:1479,21
13MA1310Razým LukášTJ Dlouhá Třebová7900:32:1978,59
14MB1420Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:34:0067,05
15MC1525Hanuš PetrCHT Pardubice6400:34:1365,56
16MC1622Krátký LubošLanškroun6200:34:3063,65
17MA171Kristejn ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí7900:35:0060,22
18MB185Hampl AloisOstrov7000:35:2057,97
19MJ1917Vencl JiříActivity Lanškroun9800:35:2457,51
20MB2021Kunčár ZdeněkActivity Lanškroun7300:35:4555,10
21MB214Borek MartinZAPPA Česká Třebová7200:36:2450,57
22MA2213Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:36:3149,83
23MB239Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:36:3749,15
24MC2411Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:37:2943,20
25MA258Vebr MichalČeská Třebová7800:38:4334,79
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC319Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:20:42112,78
2ZC525Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:22:03100,58
3ZB726Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:23:3586,65
4ZB107Černá Jitkamyzorliceoutdoor.cz7900:25:2869,71
5ZB116Hamplová HanaOstrov7300:27:0355,41
6ZB1215Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:27:1254,02
7ZC134Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:27:5347,76
8Z51417Matyášová EliškaOrel Dolní Dobrouč9900:28:5338,77
9ZB1511Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:30:0328,21
10ZB1621Chládková StanislavaActivity Lanškroun7600:30:2125,50
11ZD1814Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:31:2815,31
12ZD2024Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:31:3913,72
13ZD218Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:32:345,42

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód